Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Novy o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Voodoosch o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Mietek o Nierozwiązana tajemnica kamien…
  Crestone o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Puste hasła
  bez loginu o Kobiety zachowują się tak gówn…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Marucha o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Jaber o Kobiety zachowują się tak gówn…
  AndreAndre o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  biordal o Kobiety zachowują się tak gówn…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wolne tematy (67 – 2015)

Posted by Marucha w dniu 2015-08-30 (Niedziela)

Kto chce, niech pokłada wielkie nadzieje w prezydencie o zwięzłym i dobitnym nazwisku Duda. My zaś wpisujemy tutaj najrozmaitsze uwagi nie pasujące gdzie indziej.

Lasagna

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2015/08/28/wolne-tematy-66-2015
Następne: https://marucha.wordpress.com/2015/09/02/wolne-tematy-68-2015/

Gajowy Marucha

Komentarze 272 do “Wolne tematy (67 – 2015)”

 1. http://www.prawy.pl/z-kraju/10402-rozlam-w-ruchu-narodowym-wystapilo-onr/

  ROZŁAM W RUCHU NARODOWYM: Wystąpił ONR!

  Decyzja o współpracy Ruchu Narodowego z Kukizem zakończyła się totalną destrukcją Ruchu Narodowego jeszcze przed rejestracją list. W swoim stanowisku działacze ONR poinformowali o opuszczeniu przez ONR struktur Ruchu Narodowego z powodu startu działaczy RN z list Kukiza razem z lewicowymi ekstremistami.

  Komentarze
  #3 Juliusz 2015-08-30 09:36
  Ja jestem z domu ONR-Szaniec Paderewskiego. Pytam się, czy pan Witold Stefanowicz to ten Rzecznik, który ZELŻYŁ MNIE i moją http://www.wandaluzja.com//?
  Ponieważ ja mam STO razy więcej czytaczy na całym świecie niż Prawy.pl// to wymaga to więcej niż Odwagi. LICZNIK strony niczego nie mówi, gdyż był sto razy Zerowany a ja mam SĄDOWĄ stronę amerykańską w języku angielskim, którą PROTESTOWAŁA Liga Antyzniesławiaczy.
  Cytować

 2. Rubaszny Rubens said

  Tej zagadki archeologicznej nie rozwiązał jeszcze nikt.Pan Wandaluzja powinien spróbować,w nim jedyna nadzieja:

  http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemniczy-kamien-symbolami-odnaleziony-w-new-england

  Czesław Białczyński o przedpotopowych miastach na północy Rosji:

  https://bialczynski.wordpress.com/2015/07/20/przedpotopowe-miasta-na-polnocy-rosji-swietlana-zarnikowa-pl-hd/

  USA zmieniają się w wielki obóz koncentracyjny:

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-inwigilacja/item/28663-19-oznak-tego-%C5%BCe-usa-zmieniaj%C4%85-si%C4%99-w-gigantyczny-ob%C3%B3z-koncentracyjny

  Egipskie mumie z wybitymi zębami:

  http://archeowiesci.pl/2015/08/28/mumie-z-wybitymi-zebami/

  Jak daleko posunie się USA żeby utrzymać status globalnego hegemona?

  Czesław Białczyński zaprasza do Maroka:

  https://bialczynski.wordpress.com/2015/08/21/kira-bialczynska-i-lukasz-dudek-maroko-2014/

  Wacław Sierpiński- genialny polski matematyk:

  https://bialczynski.wordpress.com/2015/08/20/wielcy-polacy-waclaw-sierpinski-1882-1969-genialny-matematyk/

  Starożytne państwa plemienne na ziemiach polskich:

  https://bialczynski.wordpress.com/2015/08/03/mikolaj-jarmakowski-starozytne-panstwa-plemienne-na-ziemiach-polskich/

 3. re1truth2 said

  [kostki mozaikowe w liczbie ponad 190, w tym jedna z nich tkwi nadal w kawałku tynku. Kostki to drobne sześciany wykonane z przezroczystego szkła zdobione złotą folią. Niektóre wykonano również ze szkła barwionego na kolor czarny, ciemnozielony i czerwony. Znalezisko to było pierwotnie elementem dekoracji, która jak się przypuszcza, zdobiła apsydę kaplicy grodowej. Prawdopodobne mozaikę ufundował Bolesław Chrobry, którego córka została żoną księcia kijowskiego Świętopełka I. Świadczyłby o tym fakt, że w tym okresie wnętrza cerkwi Rusi Kijowskiej ozdabiano podobnymi mozaikami wykonywanymi przez bizantyjskich artystów. Innym ciekawym znaleziskiem są odkryte w sąsiedztwie wejścia do pałacu fragmenty tynku ze śladami barwników. Były to pigmenty typowe dla malarstwa ściennego, a mianowicie biel wapienna, czerwień żelazowa oraz błękit.]…[lazuryt – Afganistan (w Hindukuszu – Badachszan, eksploatowane ponad 6 tys. lat; najlepsze kamienie i źródło rodzimej ultramaryny), wydobywa się bloki ponad 100 kg…Był stosowany jako materiał ozdobny już w okresie prehistorycznym. Ceniony w starożytnym Sumerze, później w Akadzie, Babilonii i Asyrii. Wykorzystywany do ozdoby przedmiotów kultu, biżuterii, instrumentów muzycznych – m.in. harfy wydobyte z grobowców w Ur, tzw. „Sztandar z Ur”. Używany w Egipcie za czasów faraonów (grobowiec Tutenchamona).]

 4. Guła said

  Dnia 11-go października generał Wrangel udzielił wywia­du prasowego, w którym oświadczył:
  Polska winna wejść z nami w porozumienie, i związać na swym froncie największą ilość wojsk bolszewickich. Jeżeli te warunki zostaną dopełnione, do przyszłej wiosny 1921-go roku nastąpi ostateczny upadek bolszewizmu,­

  Wywiad opublikowany został z trzydniowym opóźnieniem i ukazał się w czasopiśmie „Wola Rossii” w numerze z dnia 14- go października.

  O dwa dni za późno…
  * * *
  13-go października gruchnęła w Mińsku, w Homlu, w Ki­jowie… Wszędzie! Wieść, że dnia poprzedniego, 12-go października, zawarty został rozejm wojskowy i wstępny traktat pokojowy pomiędzy Polską i bolszewikami.
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=16159&Itemid=80

 5. https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/08/14/sensacyjne-odkrycie-na-debowiku-kolo-suprasla/comment-page-1/#comment-181

  Prawdopodobnie feudał aryjskiej kultury amfor kulistych podczas służby w Egipcie ożenił się z księżniczką EGIPSKĄ i miast budować sobie zgrzebny ceglany KASZTEL, jak inni, pobudował się WSPANIALE.

 6. Joe said

  4…Gula „o dwa dni za pozno”??Pisalem juz dawno temu o tym.. .Ziuk byl agentem syjono-bolszewickim.Blizej mu bylo do dzierzynskiego i lenina niz do Polski.Pisalem Ci jak moj wojek byl przez niego przeladowny za to ze znal Prawde o nim…
  Nawet PO latach juz za komuny ziukowe s…syny go przsladowali juz w rzadzie Gomolki.To osiedle ubekow w Michalowicach
  kolo kolejki WKD pobudowali na jego cennyvh gruntach zabranych Wojkowi tak jak zul zamiera Ci POrtfel w ciemnej ulicy.To sie dzialo juz za POmiotu bolszewickiej wladzy w latach 60-tych ubieglego stulecia.Jeszcze zyjemmy i pamietamy te wydarzenia.

 7. https://bialczynski.wordpress.com/2015/08/03/mikolaj-jarmakowski-starozytne-panstwa-plemienne-na-ziemiach-polskich/#comment-87617

  UDOWODNIŁEM tezę Sulimirskiego, że kultura ceramiki sznurowej to GROBOWY rytuał kultury pucharów lejkowatych. Dowodem tego jest katedra Gereona na Wawelu, która nie została ukończona, gdyż Waleska Złotowłosa odesłała warsztat do Kamienia Pomorskiego i kazała wznieść katedrę OBECNĄ.
  Ponieważ PRZEPALONĄ kryptę Grobów Królewskich Waleska POWTÓRZYŁA we Wrocławiu w postaci pięknie ZESZKLONEJ krypty III katedry wrocławskiej to Wezwałem Bundestag, który finansował odbudowę krypty II z konta ma MOJE nazwisko: http://www.wandaluzja.com/?p=p_270&sName=25.-archeologia-niezgody//.

 8. ja said

  Okazuje się bowiem, że nie trzeba było długo czekać, żeby Polska znalazła się sama na własne życzenie w pozycji dyplomatycznej zbliżonej do tej z września 1939 roku, tym razem się to nam także udało i to już w sierpniu. Nie trzeba było wiele, wystarczyła jedna czy dwie nieprzemyślane i oderwane od realiów pragmatyzmu wypowiedzi pana prezydenta dla dziennikarzy, które natychmiast zostały podchwycone przez centra polityczne naszych sąsiadów. W zasadzie wszystkich dookoła, a na pewno tych najważniejszych graczy.

  Niby nic się nie stało, ale jednak widać jak Polska sama się wymanewrowała z jakiejkolwiek możliwości gry, co więcej sama sprowadziła się do pozycji, w której znajduje się sama – przeciwko wszystkim innym, zjednoczonym przeciwko Polsce.

  Prawda że nie trzeba było dużo, żeby pogodzić i Rosjan i Ukraińców i Niemców? A nawet Francuzów i Amerykanów? W jednym są zgodni – nie potrzebują Polski do ustalania poważnych spraw dotyczących bezpieczeństwa w regionie, ponieważ nikt nie traktuje Polski jako partnera – podmiotowo. Dla jednych i dla drugich wielkich graczy jesteśmy co najwyżej buforem, a dla Ukraińców – wszystkim co można z nas wydoić.

  http://obserwatorpolityczny.pl/?p=34604

  Dziedzic myśli politycznej Lecha Kalksteina Kaczyńskiego i Józefa Selmana Ziuka Piłsudskiego w akcji

  Międzymorze się mu marzy a może Judeopolonia?

 9. Grażyna said

  Ciekawy wykład, interesująca osoba.

  Wydaje mi się, że masowe spotkania religijne w kościołach i na stadionach (szczególnie z egzotycznymi kapłanami) są dalszym etapem religijnej „integracji” i rozmywania prawdziwej wiary w Jezusa Chrystusa i Jego nauki, a celem jest jedna religia dla omamionych ludzi.

 10. https://bialczynski.wordpress.com/2015/08/20/wielcy-polacy-waclaw-sierpinski-1882-1969-genialny-matematyk/

  Kazimierz Radziński miał być Największym Matematykiem, ale Niemcy złapali go i wywieźli na Roboty. Został asystentem Matematyki Politechnicznej na PWr i gdy mój przyjaciel, również krakus, mówił do niego: KAZIU, DLACZEGO TY NIE STUDIUJESZ MATEMATYKI tylko rozmieniasz się na drobne to ten odpowiadał: JA JUŻ NIE JESTEM TYM MATEMATYKIEM, CO KILKA LAT TEMU.
  Niemcy wybili wprawdzie Kaziowi karierę naukową, ale zrobili z niego Genialnego Robola. Nie podobał mu się np. żaden samochód to WYKLEPAŁ sobie w warsztacie samochód Swoich Marzeń, który podobał się WSZYSTKIM.
  Kazio nienawidził komunizmu więc chodził więc Protestował go jak przed wojną jeden nacjonalista sanację: chodząc boso w krótkich spodniach postrzępionych pod kolanami. Ponieważ komuna nie wiedziała, co z tym Kaziem zrobić to wysłali go do San Paulo, gdzie był brany za milionera anglosaskiego, bo tylko tacy chodzili tam BOSO w postrzępionych portkach.
  gdy zaczął szukać pracy to powiedziano mu, że pomimo że jest milionerem amerykańskim to musi kupić sobie czarny garnitur, białą koszule i czarne lakierki i kapelusz – no i tak zrobił.
  Mój znajomy mówił, że we Wrocławiu upał jak diabli a idzie Świdnicką wysoki i przystojny facet w czarnym garniturze, czarnym kapeluszu i takich lakierkach, więc postanowił mu się przyjrzeć – a TO KAZIO z San Paulo, który pokochał komunistów, bo Nie Zabraniają Chodzić Boso NIEMILIONEROM.
  W następnym odcinku, Jak Kazio został Milionerem Solidarnościowym – żeby pojechał do San Paulo i chodził BOSO. Mówił bowiem: JAK UMRĘ TO SIĘ Z TYM SKURWYSYNEM PORACHUJE. – Z JAKIM SKURWYSYNEM? – NO, Z PANEM BOGIEM, że nie pozwolił mi zostać matematykiem.

 11. Yah said

  Czy ten gość wie co pisze? Ci degeneraci na zachodzie Europy chyba rzeczywiście muszą zniknąć z powierzchni Ziemi. Watykan wg. nich ma być głównym beneficjentem upadku Europy. Po co publikować jakieś popłuczyny po Rewolucji Francuskiej. Eksperyment zaczęty zburzeniem Bastylii nie powiódł się ( między innymi pod hasłami walki z Kościołem ) to teraz najlepiej za te poronione pomysły ( wolność, równość, braterstwo) obarczyć winą ponownie Kościół. Do tego tępaka piszącego ten artykuł nie dociera co sie stało z Kościołem po SW II

 12. jojko said

  Andrzej Duda
  Prezydent RP

  Szanowny Panie Prezydencie,

  W związku z planami rozszerzenia listy obowiązkowych szczepień bez odpowiedzialności urzędników za podejmowane decyzje i powikłania poszczepienne oraz bezpieczeństwo dzieci, oczekujemy:

  Opracowania nowego systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), włącznie z opracowaniem procedur gwarantujących opiekunom prawnym i dorosłym pacjentom pełny udział w tym procesie, zmiany zaczynając od przyjęcia poprawek dot Art. 17 ustawy o chorobach zakaźnych (pełna informacja o powikłaniach i monitorowanie stanu zdrowia pacjenta).
  Utworzenia specjalnego funduszu odszkodowań współfinansowanego przez producentów szczepionek dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich wskutek wystąpienia NOP i powikłań poszczepiennych.
  Utworzenia listy biegłych ekspertów – niezależnych od koncernów farmaceutycznych, w tym producentów szczepionek – na potrzeby wydawania opinii niezbędnych w toku spraw sądowych dotyczących powikłań poszczepiennych (z obowiązkiem złożenia oświadczenia o konflikcie interesów).
  Zniesienia obowiązku szczepień i wprowadzenia dobrowolności wzorem 16 państw europejskich.

  http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/
  http://stopnop.pl/stowarzyszenie/dzialania/186-petycja-skoro-jest-ryzyko
  http://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop

 13. Lovshak said

  ZATROSKANY NAD NAMI ŻYDOBOLSZEWICKI PISMAK Z gadzinówki FAS…

  PEDAGOGIKA KHAZARSKIEJ HOŁOTY, CZYLI JAK STARSI I MADRZEJSI BRACIA Z NIMECKICH MEDYJÓW POUCZAJA TYBYLCÓW NIEMIECKICH I POLSKICH.

  TO TYPOWE ZATROSKANIE ZYDOBOLSZEVI NAD MŁODYMI DEMOKRACJAMI, ŚWIETNY, SWIETNY PRZYKŁAD ROBIENIA WODY Z MÓZGU, ARTYKUŁ Z NIEMIECKIEGO WŁAŚCICIELAŻYDONETU:

  „FAS”: solidarność z Polską za pomoc w rozwiązaniu problemu uchodźców

  Onet Wiadomości | 2015-08-30 09:58:15+0200

  „Andrzej Duda, nowy prezydent Polski, chętnie widziałby w swoim kraju zwiększoną »obecność NATO«. Powiedział o tym kilku niemieckim gazetom, a w piątek (osobiście) niemieckiej kanclerz (Angeli Merkel)” – czytamy w komentarzu „Europa Wschodnia nie może chować głowy w piasek”, opublikowanym na łamach „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” – niedzielnego wydania „FAZ”.

  Dwa kraje zdecydują o losach planu Dudy. „Bez ich poparcia Polsce będzie ciężko”
  Zobacz więcej

  Autor komentarza, Thomas Gutschker, wyjaśnia, że Polacy – i nie tylko oni – czują się niepewnie ze względu na postawę Rosji podsycającej wojnę domową we wschodniej Ukrainie. W Kaliningradzie znajdują się rakiety krótkiego zasięgu, których głowice nuklearne w ciągu kilku minut mogą trafić w Warszawę – pisze niemiecki dziennikarz.

  Jego zdaniem nikogo nie może dziwić, że Polacy, Bałtowie, Rumuni i Bułgarzy domagają się od swoich partnerów solidarności. „Zagrożenie jest realne” – ocenia „Frankfurter Allgemeinen Sonntagszeitung”.

  Komentator podkreśla, że Sojusz zareagował na te wyzwania, wzmacniając obronę przestrzeni powietrznej i morskiej oraz organizując ćwiczenia na niespotykaną od dziesięcioleci skalę. Tworzone są ponadto siły szybkiego reagowania. Są to dowody na „praktykowaną solidarność”, w której uczestniczą też kraje z południa Europy, chociaż Rosja jest dla nich „ostatnim problemem, jakim chcieliby się zajmować”.

  Zdaniem „FAS” dalszy udział południa Europy w tych działaniach zależy od tego, czy kraje Europy Wschodniej przyjmą odpowiedzialność za problemy na granicach Europy Południowej – „tam, gdzie w dzień i w nocy tysiące imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu przybywają w poszukiwaniu bezpieczeństwa i lepszego życia”.

  Gutschker przyznaje, że problem azylantów jest dla Polaków i Bałtów „tak daleki, jak dla Greków i Włochów walki o Mariupol”. „Jeżeli (Polacy czy Bałtowie) widzą uchodźców, to tylko w telewizji” – zauważa komentator.

  Cały ciężar spoczywa na kilku krajach na południu i w środku Europy – Włoszech, Grecji, Niemczech, Szwecji, Austrii, Węgrach i Francji. Sama Austria przyjęła tylu azylantów, co 18 innych krajów UE. Co drugi uchodźca ląduje w Niemczech – podkreśla „FAS”.

  Fala imigrantów wzbiera, a nawet niewielki kontyngent, który miał być rozdzielony na bazie dobrowolności na poszczególne państwa, nie został zrealizowany. „Tak dalej być nie może” – zaznacza autor komentarza.

  Jak podkreśla, Europie potrzebny jest „nowy »deal«, nowa świadomość wspólnego losu”. Jak tłumaczy, w przełożeniu na konkrety oznacza to, że „Polacy, Rumuni i Bałtowie, a także Czesi, Słowacy i Finowie będą mogli korzystać na stałe z solidarności (EU) wobec rosyjskiego zagrożenia tylko wtedy, gdy wezmą na swoje barki ciężary wynikające z kryzysu imigracyjnego”.

  „FAS” zwraca uwagę, że jest to trudne dla „młodych państw narodowych”, w których nie mieszkają ludzie z innych kręgów kulturowych, szczególnie muzułmanie, i gdzie meczety należą do rzadkości. W krajach tych silna jest „wynikająca ze świadomości narodowej potrzeba odgrodzenia się od innych” i poczucie utraconych szans – tłumaczy komentator.

  Gutschker ostrzega swoich rodaków, by „nie patrzyli z góry” na te kraje. Jak zauważa, ksenofobia we wschodnich Niemczech ma podobne przyczyny. „Jako społeczeństwo nie godzimy się jednak na to. Tolerancji można się nauczyć. Współczucie nie zależy od położenia geograficznego. Stawką są wartości europejskie” – czytamy w „FAS”.

  Komentator przypomina, że Komisja Europejska przedstawi w najbliższych tygodniach propozycję kwot przy podziale uchodźców, którzy jednoznacznie zasługują na ochronę. „Kraje środkowo- i wschodnioeuropejskie powinny się dobrze zastanowić, zanim ponownie storpedują ten plan” – pisze Gutschker, dodając, że plan może okazać się korzystny także dla Polski, gdyby doszło do powszechnej migracji Ukraińców.

  (PG)

  © 2015 Grupa Onet.pl S.A. – Developed by DreamLab

 14. re1truth2 said

  Skarb z Witaszkowa – http://www.rezerwat.muzeumczestochowa.pl/kultura-luzycka/zanik-kultury-luzyckiej/ kto pracuje w tych muzeach. Opis cytat [Prawdopodobnie należały one do scytyjskiego wodza, który zginął w trakcie wyprawy wojennej. Są to m.in.: okucia sztyletu (akinakes) oraz pochwy, emblemat w kształcie ryby [a na rybie m.innymi sokół/orzeł, a ogon dwie głowy baranie e.t.c.], tarczowata ozdoba, pleciony łańcuch, oprawa osełki i zawieszka.] Ślepi są, czy to celowa robota?
  Tutaj też, digitalizacja do góry nogami – dla kogo i przed kim chowają informacje przedstawione w postaci wytłoczeń na przedmiotach http://www.muzarp.poznan.pl/wystawy/stale/pradzieje-wielkopolski/epoka-brazu-i-swit-epoki-zelaza/

  Ta sama ośmioramienna gwiazda co na steli grobowej Szamszi-Adada V króla assyryjskiego z IX wieku p.n.e.
  http://www.krzyjahu.com.pl/attachments/Image/3%3D20Gwiazda%3D20Isztar%3D20JPEG.JPG?template=generic
  To chyba krzyż celtycki? między 3000-2500 p.n.e.
  No i bardzo ciekawe stwierdzenie z ż’ydopedii [W wyniku wykopalisk prowadzonych w tym miejscu przez Instytut Archeologii i Etnologii PAN, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Urząd ds. Archeologii Saksonii w latach 2001-2004 udało się stwierdzić, że skarb ten stanowił wotywny depozyt związany z kultem źródła wody.]

 15. Jan Rokicki said

  Ciekawe wieści zza Odry. Właściciele Eurolandu rozpoczęli proces zbiorowego samobójstwa.

  http://www.tvp.info/21434588/niemcy-nie-wiedza-gdzie-zmiescic-uchodzcow-bedzie-konfiskata-prywatnych-nieruchomosci

 16. http://www.prawy.pl/z-kraju/10404-winnicki-wyrzucil-kowalskiego-z-wladz-ruchu-narodowego

  xportal.pl/?p=22350

  Dwa ciekawe wpisy dot. RN, Winnickiego, Kowalskiego i Bosaka.

  Ktoś jeszcze ma nadzieje wobec tego ruchu karierowiczów?

 17. Ad. 2:
  http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemniczy-kamien-symbolami-odnaleziony-w-new-england

  Tajemnicze JAJO z Nowej Anglii miało tylko jedną analogię: KAMIENIE Z ICA: http://www.wandaluzja.com/?p=p_237&sName=kamienie-z-ica//. Jednak w roku 2003 ukazała się w Polsce książka: Luc Buergin, NOWE ZAGADKI ARCHEOLOGII – Egipskie mumie w Wielkim Kanionie, kalkulator sprzed 20.000 lat…, i inne sensacyjne odkrycia, AMBER Sp. z o.o., Warszawa, C 2003. W książce jest Rozdział 16: NOWY SPÓR O JASKINIĘ BURROWSA – Nareszcie badamy nieznana jaskinię, s. 121-141, w którym opisana jest OPŁAKANA sprawa RABUNKU przez 10 lat znalezionej w stanie Illinois z SATELITY jaskini, gdyż było tam ZŁOTO, z tysiącami artefaktów prekolumbijskiej sztuki ibero-berberyjskiej.
  Wpływały wprawdzie Donosy o Rabunku JAKIEJŚ starożytnej nekropolii ibero-berberyjskiej, które Policja opiniowała u Ekspertów, którzy wzruszali ramionami czy pukali się w czoło, gdyż sprawę tą tłumaczyłem TYLKO JA, więc postępowanie można by podjąć na Podstawie ekspertyzy Prawdzica-Tella, toteż już lepiej było pozostawić ten SEZAM Złodziejom.
  Dopiero po 10 latach – gdy stan Illinois utracił Najwspanialszą Starożytną Kolekcję Sztuki Prekolumbijskiej – doszło do interpelacji w Kongresie USA i do akcji wkroczyła Policja Stanowa i Federalna, ale kolekcja była już rozproszona po całym świecie.
  Jest to o tyle ważne, że Sztuka Borrowsa jest JEDYNĄ ANALOGIĄ DO KAMIENI W ICA, a ponieważ jest datowana geologicznie na 4 tysiące lat pne. to datuje też PRZEZ ANALOGIĘ Kamienie z Ica na onczas a JAJO z Nowej Anglii ma też odniesienia do Sztuki Borrowsa. JAJO było robione obrabiarką ELEKTRYCZNĄ, ale przy budowie piramid egipskich z BETONU na cemencie istryjskim używano pił DIAMENTOWYCH – najwyraźniej z Wrocławia.
  Według mej Wandaluzji to Atlantyda Platona była kolonialnym władztwem Tartessu-Tangeru na konwencjach STALOWNICZYCH z Wrocławiem i Krakowem.

 18. re1truth2 said

  Re 16
  Ja, Ja Gruppenfuehrer generalismus Bosak said ponad rok temu cytat:
  [To porównanie jest niedorzeczne. Nie ma żadnej analogii między partyzantami, którzy bohatersko walczyli w obronie swojej ojczyzny a separatystami bijącymi się w Rosji [sic!]/powinno być w Donbasie, ale ma rację przecież to prawie zawsze była Rosja/. Jeśli już musimy robić jakieś analogie, to odpowiedniejsze byłoby porównanie do partyzantki komunistycznej z czasów II wojny światowej. Sęk w tym, że tamta partyzantka tworzyła grunt pod wprowadzenie u nas systemu komunistycznego. No cóż, nie mówimy o nich jako o bohaterach, nie podziwiamy ich, tylko nazywamy komunistycznymi zdrajcami.] http://xportal.pl/?p=15184&


  Skąd oni ich biorą. Następny do głosowania…

 19. Kol. Janusz Mucha o słuszności kary śmierci:

  http://owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=873&Itemid=1

 20. maniek said

  10.000 ludzi świętowało urodziny Doniecka
  on: Sierpień 30, 2015

  Wczoraj wieczorem w Parku im. Szerbakowa w Doniecku, odbył się koncert z okazji Dnia Doniecka i Dnia Górnika.

  Na głównej scenie wystapiły gwiazdy rocka i rapu zarówno z Donieckiej Republiki jak i z Federacji Rosyjskiej. Wśród nich wymienić należy: Julia Cziczerin, Julia Andreeva z grupą “Archipelag”, założyciel projektu “Agatha Christie” Vadim Samojłow, a także muzyków z Sankt Petersburga, Samary i innych rosyjskich miastach.

  Impreza była naprawdę ogromna – cały park był pełny, a w środku sceny zgromadziło się kilka tysięcy osób.
  http://novorossia.today/10-000-ludzi-swietowalo-urodziny-doniecka/

 21. maniek said

  Górnicy Donbasu

  Obwód doniecki, gdzie obecnie toczy się wojna domowa, jest uważany za centrum górnictwa regionu.

  Fotki tu -> http://pl.sputniknews.com/foto/20150830/900553.html

 22. jad-WA-SZEM said

  http://www.sexchangeregret.com/Things-Ive-Learned
  http://www.sexchangeregret.com/
  http://www.thepublicdiscourse.com/2015/04/14688/
  http://www.thepublicdiscourse.com/2015/04/14905/

  The setting for the first transgender surgeries (mostly male-to-female) was in university-based clinics, starting in the 1950s and progressing through the 1960s and the 1970s. When the researchers tallied the results and found no objective proof that it was successful—and, in fact, evidence that it was harmful—the universities stopped offering sex-reassignment surgery.

  The Trans-Kid

  It wasn’t my mother but my grandmother who clothed me in a purple chiffon dress she made for me. That dress set in motion a life filled with gender dysphoria, sexual abuse, alcohol and drug abuse, and finally, an unnecessary gender reassignment surgery. My life was ripped apart by a trusted adult who enjoyed dressing me as a girl.

  My mom and dad didn’t have any idea that when they dropped their son off for a weekend at Grandma’s that she was dressing their boy in girls’ clothes. Grandma told me it was our little secret. My grandmother withheld affirmations of me as a boy, but she lavished delighted praise upon me when I was dressed as a girl. Feelings of euphoria swept over me with her praise, followed later by depression and insecurity about being a boy. Her actions planted the idea in me that I was born in the wrong body. She nourished and encouraged the idea, and over time it took on a life of its own.
  Babcia ubierała wnuka jak dziewczynkę.

 23. maniek said

  Hiszpania wpuściła do portu rosyjski okręt podwodny, czym rozgniewała Londyn
  Hiszpania pozwoliła rosyjskiemu okrętowi podwodnemu wpłynąć do portu w celu uzupełnienia paliwa, by tym samym zastraszyć mieszkańców Gibraltaru. Są o tym przekonani brytyjscy politycy. Ponadto pojawiła się opinia, że takie działania jednego z członków NATO wywołają zdumienie w Waszyngtonie.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150830/913090.html

  —-
  Tania ropa to nie tylko rosyjski problem
  Niektórzy zachodni eksperci z jakiegoś powodu nadal uważają, że spadek cen ropy naftowej jest niekorzystny tylko dla Rosji. Jednak to niezupełnie tak. Dla Skandynawii, na przykład, tania ropa także nie oznacza nic dobrego.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150830/910172.html

  —-
  New York Times: Stany Zjednoczone przegrały z Rosją rywalizację o Arktykę
  W przeciwieństwie do Rosji, Stany Zjednoczone nie maja arktycznych portów głębinowych, flota na Alasce starzeje się, a Pentagon zamierza ograniczyć wojskową obecność w regionie. W wyścigu o Arktykę USA pozostały daleko w tyle.
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150830/914303.html

  —-
  UE domaga się od Kijowa ustępstw w zakresie Donbasu, a Kijów odmawia
  Francja i Niemcy chcą, aby Kijów choć częściowo wprowadził w życie ustawę o szczególnym trybie samorządowym poszczególnych terytoriów Donbasu jeszcze do przeprowadzenia lokalnych wyborów w DRL i ŁRL, informuje ukraińska gazeta „Zierkało nedeli”.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150830/912276.html

 24. maniek said

  Ryszard Czarnecki, członek partii izraelskiej o nazwie PIS, znany miłośnik UPA-iny, Wielki Przyjaciel współczesnych Banderowców, ostatnio nosił się z zamiarem otworzenia swojego punktu poselskiego w Kijowie jednak stchórzył, ciekawe ile ten punkt by tam wytrzymał przed pierwszym spaleniem i czy sam pan Czarnecki dostał by w głowę siekierą czy widłami.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/czarnecki-przyjmuje-order-od-gloryfikatora-upa/
  Czarnecki przyjmuje order od gloryfikatora UPA

 25. maniek said

  Carovana Antifascista a Expo con la Repubblica Bolivariana de Venezuela

 26. Pitagoras said

  W czwartek minister Wojciech Kolarski spotkał się z przedstawicielami „STOP NOP”. Nie wpłynęło to na decyzję Andrzeja Dudy – prezydent podpisał ustawę.

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/przysluga-dudy-dla-koncernow-farmaceutycznych/

 27. maniek said

  DNR-LNR-INFO-30-08-2015

 28. maniek said

  CHILE 1973, UKRAINE 2014 / El pueblo unido jamás será vencido

 29. maniek said

 30. maniek said

  Der Spiegel: Jaceniuk i Poroszenko sprzedawali miejsca w parlamencie za miliony dolarów
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/der-spiegel-jaceniuk-i-poroszenko-sprzedawali-miejsca-w-parlamencie-za-miliony-dolarow

 31. outsiderR said

  Jest cenna inicjatywa :

  https://www.facebook.com/PolacyPrzeciwImigrantom

  warto rozpowszechniać.

 32. KOR said

  https://www.google.pl/search?q=images+for+Lasagna&client=ubuntu&hs=j9S&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CDMQsARqFQoTCOu71rKq0ccCFQiNcgodLs0A1A&biw=1813&bih=961

  http://eatdrinkpaleo.com.au/wp-content/uploads/2012/07/paleo_lasgna_7.jpg – Pan Gajowy nie obrazi się chyba, że zjadłem kawałek.

 33. maniek said

  Kobiety i dziewczęta uwolniły dziecko z rąk izraelskiego żołnierza
  Niedziela, 30 sierpnia 2015

  Izraelski żołnierz brutalnie szarpał i krępował 12-letniego chłopca ze złamaną ręką. Na pomoc ruszyły kobiety i rówieśniczka.

  Do zdarzenia doszło we wsi Nabi Saleh. 12-letni Mohamed Tamimi został tam schwytany przez zamaskowanego izraelskiego żołnierza za „prowokacyjne zachowanie”. Według późniejszej informacji izraelskiej armii chłopiec, mając złamaną jedną rękę, miał stwarzać zagrożenie dla jej żołnierzy swoją procą. Żołnierza osaczyły jednak palestyńskiej kobiety i dziewczynka, które dołożyły wszelkich starań by uwolnić Mohameda. Żołnierz zrezygnował, na pożegnanie rzucając prosto w grupę granat hukowy. Według ojca chłopca Bassim po incydencie trafił on do szpitala.

  http://bit.ly/1EtRQHN

 34. maniek said

 35. KOR said

  @20. outsiderR said —-
  Nie możesz odmówić gościom chrześcijańskim polskiego domu, więc zanim otworzymy drzwi sprawdzić należy czy gość jest obrzezany

  https://www.google.pl/search?q=images+for+obrzezanie&client=ubuntu&hs=Xm8&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCL3e1Myu0ccCFeOOcgodtB8NTg&biw=1813&bih=961

  https://www.youtube.com/watch?v=uNqFVVoiyao 2:30 Obrzezanie Kobiet Published on Jun 9, 2012

  http://bi.gazeta.pl/im/85/f9/fc/z16578949Q.jpg?preview=1

 36. maniek said

  Trzecia rewolucja technologiczna i miejsca pracy

  Jednym z najbardziej widocznych i przez wielu ludzi odczuwalnych efektów rewolucji naukowo-technicznej jest spadek popytu na siłę roboczą. Oczywiście spadek ten nie dotyczy w jednakowym stopniu wszystkich zawodów. Dotyczy przede wszystkim tych pracowników, którzy są zastępowani przez zautomatyzowane linie produkcyjne, roboty i komputery. Zwrócił na to uwagę m.in. amerykański ekonomista Jeremy Rifkin, który w połowie lat 1990’ opublikował swoją książkę pod wymownym tytułem „Koniec pracy”.

  W tym czasie światowe bezrobocie osiągnęło swój najwyższy poziom od czasów wielkiego kryzysu gospodarczego z lat 1930 [1]. Pozycja ta wywołała ożywioną dyskusję w wielu krajach świata na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą obecna trzecia rewolucja technologiczna, która w niespotykanym dotąd tempie przyczynia się do zastępowania pracowników inteligentnymi maszynami, praktycznie w każdym sektorze przemysłu i usług. Należy pamiętać, że właśnie sektor usług był do niedawna i w niektórych krajach nadal jest tym działem, który wchłania wielu pracowników zastępowanych przez maszyny w innych gałęziach gospodarki.

  Obecnie technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT) pozbawiają pracy miliony ludzi zatrudnionych nie tylko w produkcji, lecz także w usługach. Drastycznie zmniejszają się lub nawet całkowicie zanikają całe grupy zawodowe…

  Dalej -> http://www.geopolityka.org/analizy/adam-gwiazda-trzecia-rewolucja-technologiczna-i-miejsca-pracy

 37. maniek said

  Narodowi, radykalni, socjalni!

  W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiła się w sieci garść tekstów, których wspólnym mianownikiem była chęć rozprawienia się z dość uciążliwym zjawiskiem, zwanym tu i ówdzie „gimbopatriotyzmem” bądź „gimbonacjonalizmem”. Pod wszystkimi z nich wypada się podpisać, zaznaczając jednak, że piętnowanie tego typu zjawisk absolutnie nie ma na celu znęcania się nad młodymi i niedoświadczonymi, lecz raczej (także poprzez kolokwialne „darcie łacha”) są to działania obliczone na wzrost świadomości aktywistów i sympatyków organizacji narodowych i wyjście z mentalnego oraz intelektualnego grajdołka, w którym masy szeroko pojętego ruch tkwią. Piętnowanie „narodowego” infantylizmu jest po prostu konieczne, na co wskazują dobitnie liczne przykłady, jak bardzo płytkie i miałkie jest pojęcie nacjonalizmu wśród wielu jego aktualnych wyznawców. Na opisywanie poszczególnych zachowań kreujących negatywny obraz polskiego nacjonalizmu, budzących bądź to pełen zażenowania uśmiech, bądź to grymas potężnej irytacji, szkoda tu miejsca. Są to zjawiska na tyle powszechne, że nie trzeba wcale być wnikliwym obserwatorem, by je dostrzec. Wśród nich poczesne miejsce zajmuje mająca wciąż silną reprezentację polityczna hybryda uparcie dążąca do połączenia w jedną całość myśli narodowej z liberalną. Jest ona na tyle poważnym problemem, że przebija wszystkie inne dziwactwa i odchyły, takie jak szowinizm, zoologiczny antykomunizm, bezrefleksyjny historyzm czy objawiający się w bieganiu po cmentarzach „nekronacjonalizm”. Dlaczego narodowy liberalizm to oksymoron, niemający prawa istnienia, napisano już wiele, także na łamach Szturmu, nie ma więc powodu, by teksty te powielać po raz kolejny. Celem tego wpisu jest raczej sprowokowanie dyskusji, dlaczego do dziś wśród wielu sympatyków nacjonalizmu samo poruszenie tematyki socjalnej wywołuje niezrozumiały odruch obronny, który sprowadza się do bełkotu o „lewactwie” i socjalizmie oraz nieśmiertelnymi przykładami Korei Północnej i Kuby rzucanymi jako przestroga przed… No właśnie. Przed czym?

  Kwestie socjalne? Apage, Satanas!

  Każde niemal wydarzenie o charakterze solidarystycznym (antykapitalistycznym), takiż artykuł na zaangażowanym portalu, ewentualnie samo zaakcentowanie konieczności prymatu dobra narodu nad mechanizmami ekonomicznymi, powoduje wzrost aktywności liberalnej armii internetowej, która nie spocznie, dopóki nie odbębni swoich oklepanych frazesów o socjalizmie/komunizmie, wysyłając przy okazji swych adwersarzy do kraju Kimów lub braci Castro. To wszystko byłoby nawet zabawne, można by też machnąć ręką na liberalną epistolografię, uskutecznianą przez pryszczatych gówniarzy, gdyby nie fakt, że gołym okiem daje się zauważyć niezbyt wysokie realne zainteresowanie sprawami socjalnymi, co ma zresztą swoje przełożenie i na frekwencjach podczas publicznych wystąpień, i na ogólną liczbę osób faktycznie zaangażowanych w działania na niwie społecznej. Kilkusetosobowa frekwencja na największej pierwszomajowej demonstracji jakoś blado wygląda przy wielotysięcznych pochodach rocznicowych. A podobno polski nacjonalizm znajduje się na fali wznoszącej. „Idzie nowe pokolenie…”, czy jakoś tak.

  Tworzy się przez to swoisty paradoks, który postawił polski nacjonalizm w awangardzie ruchów europejskich. Jesteśmy w absolutnej czołówce marszów, cmentarno-pomnikowych akademii ku czci, ciągłej walki z wiatrakami („precz z komuną” i takie tam). Kwestie socjalne nadal traktowane są z nieśmiałością, rezerwą lub wręcz ze strachem, co wcale nie ułatwia wyjścia z mentalnego oraz ideowego getta, w którym polski nacjonalizm tkwi od lat. Prymitywne oraz infantylne skojarzenie socjalny = socjalistyczny każe natychmiast odczyniać liberalne egzorcyzmy, by broń Boże! nie mieć nic wspólnego z solidarystycznym, a więc i socjalnym „diabłem”. Także i ci, którzy na pozór stoją po właściwej stronie barykady, wolą przezornie zachować otwartą furtkę antykomunizmu, będącą swoistym alibi przed posądzeniami o „socjalistyczne” odchyły. Zachowanie tyleż śmieszne, co i głupie, a podobieństwo do chowających głowę w piasek, byle tylko uniknąć oskarżeń o „faszyzm” jest niemałe. Dziwi to zwłaszcza w sytuacji, kiedy „komuna” dawno zdechła, zaś rzeczywistość w neokolonii zwanej III RP z roku na rok uwidacznia, jak bardzo destrukcyjne dla narodu jest hołdowanie neoliberalnym rozwiązaniom, których entuzjastami w formie i treści są też ochoczo przyjmowani przez „narodowych” lemingów prawicowi demagodzy. Jak to więc rzeczywiście jest z tą antysystemowością wśród zwolenników nacjonalizmu?

  Bez „socjalizmu” nie ma nacjonalizmu
  http://bit.ly/1JqszL5

 38. maniek said

  Stonoga do kaczysława : Kurduplu, igrasz z ogniem 🙂

  http://pikio.pl/stonoga-grozi-kaczynskiemu-kurduplu-igrasz-z-ogniem/

 39. maniek said

  Bartosz Bekier: Ruch Korytowy, czyli Bosaka i Winnickiego sztafeta po stołki

  http://i1.wp.com/xportal.pl/wp-content/uploads/2015/08/graf.png?resize=280%2C160

  http://xportal.pl/?p=22350

 40. maniek said

  Nadeem F. Paracha: Socjalizm islamski. Część II – czas sukcesów (1952-78)
  on 29 sierpnia 2015

  http://xportal.pl/?p=22348

 41. maniek said

  Financial Times apeluje by znieść gotówkę.
  Paul Joseph Watson, USA 2015-08-30

  Ekonomia Financial Times opublikował anonimowy artykuł, który wzywa do zniesienia fizycznej gotówki by dać bankom centralnym i rządom więcej władzy.

  Artykuł zatytułowany The case for retiring another ‘barbarous relic’, ubolewa nad tym, że ludzie gromadzą zapasy gotówki w oczekiwaniu na kolejne załamanie gospodarcze co jest czynnikiem, który powoduje, „dużo zakłóceń w systemie gospodarczym.”

  „Istnienie gotówki – instrumentu obarczonego zerową stopą procentową – ogranicza zdolności banków centralnych do stymulacji gospodarki w depresji. Istnieje obawa, że jeśli bank centralny wprowadzi ujemne stopy procentowe to ludzie zamienią swoje depozyty na gotówkę”, czytamy w artykule.

  Autor narzekając na to, że pieniądze nie mogą być śledzone i namierzane twierdzi, że ich zniesienie „ułatwi życie rządowi, który chce usunąć nieformalną gospodarkę [szarą strefę].”

  Zniesienie gotówki pozwoli również rządom na pobieranie podatków bezpośrednio z….

  Czytaj dalej + film -> http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/financial_times_apeluje_by,p697491823

 42. maniek said

  Liczy się tylko interes koncernów farmaceutycznych? Polska ma być jedynym krajem, w którym szczepionka przeciw HPV ma być obowiązkowa!
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/263487-liczy-sie-tylko-interes-koncernow-farmaceutycznych-polska-ma-byc-jedynym-krajem-w-ktorym-szczepionka-przeciw-hpv-ma-byc-obowiazkowa

  Kiedy „norymberga” dla Andrzeja D.?
  http://liberwig.neon24.pl/post/125272,kiedy-norymberga-dla-andrzeja-d

 43. maniek said

  „Złoty pociąg” sensacją na skalę światową
  http://bit.ly/1NHk70k

  A WIĘC:

 44. maniek said

  Wołyńskie pola śmierci


  Dziecięcy warkoczyk wydobyty z jamy masowego grobu na Trupim Polu niedaleko wsi Sokół.

  Czytaj —> http://www.nawolyniu.pl/artykuly/pola.htm

 45. maniek said

  Ecoscience – plan globalnej eksterminacji ujawniony.. 1#4

  Wywiad z Dr. Websterem G. Tarpleyem, w którym omawia plan elit eksterminacji 90% ludzkiej populacji, napisany w latach 70-tych przez J.P. Holdrena asystenta prezydenta Obamy ds nauki i technologii i dyrektora biura polityki ds nauki i technologii w Białym Domu. Plan ten został zawarty w książce Holdrena- Ecoscience, która jest przerażającą lekturą opisującą potrzebę depopulacji oraz metody do jej przeprowadzenia.

 46. Pitagoras said

  Dzięki pREZYDENCIE Duda

 47. maniek said

  @45 Pitagoras

  http://liberwig.neon24.pl/post/125272,kiedy-norymberga-dla-andrzeja-d

 48. maniek said

  Ukraiński ekonomista opowiedział o tajnym życiu budżetu państwa © AFP 2015/ Genya Savilov

  Ukraiński ekonomista Aleksander Ochrimenko opisał schemat, który pozwala rządowi Jaceniuka na składanie głośnych oświadczeń o sukcesach gospodarczych, mimo samych problemów.
  http://sptnkne.ws/EwP

 49. maniek said

  Upadek Europy

  „Przez długi czas żyliśmy w złudzeniu, że kraje zamożne miały podnieść standard życia biednych krajów. To był kawałek piekielnej propagandy. Celem była zawsze eksploatacja tych narodów dotkniętych ubóstwem. Ich ziemi, ich zasobów, ich pracy”. (Podziemie – The Underground, Jon Rappoport)

  http://bit.ly/1hN4Fmu

 50. maniek said

  Oto jak Ukraińska UPA mordowała i torturowała Polaków – przerażająca lista…

  http://viralka.pl/oto-jak-ukrainska-upa-mordowala-i-torturowala-polakow-przerazajaca-lista/

 51. maniek said

  Szczepionki przeciw HPV zabijają!

  Były pracownik firmy Merck, Francuz dr Bernard Dalbergue, w kwietniu udzielił wywiadu dla czasopisma Principe de Santé (Zasady zdrowia), w którym opowiedział o swoich doświadczeniach w przemyśle farmaceutycznym….

  Dalej —> http://niezaleznemediapodlasia.pl/szczepionki-przeciw-hpv-zabijaja/

 52. maniek said

  http://ulubione.blutu.pl/agencja-zabija-lekarzy-rak/

 53. maniek said

  MIJA 35 LAT OD PODPISANIA POROZUMIEŃ SIERPNIOWYCH

  Prezydent Andrzej Duda przemawiał w Szczecinie ramię w ramię z przewodniczącym „Solidarności”.

  W Stoczni Szczecińskiej trwają obchody 35. rocznicy zakończenia strajków z 1980 r., które doprowadziły do powstania NZSS „Solidarność” i zapoczątkowały późniejsze procesy prowadzące do ostatecznej zmiany ustroju w 1989 r. W symbolicznym miejscu przed bramą stoczni spotkało się dwóch Dudów: Andrzej, prezydent RP i Piotr, obecny przewodniczący „S”.

  flickr.com/Lukas Plewnia
  flickr.com/Lukas Plewnia
  To reprezentant związkowców rozpoczął przemówienie. Przypomniał postulaty strajkujących sprzed 35 lat. – Nie był to strajk o zmianę ustroju, a o godność ludzi pracy – zaznaczył. Przypomniał, że dziś, po 25 latach kapitalizmu większość żądań stawianych wówczas pozostaje nadal aktualna. Retorykę przewodniczącego „S” kontynuował prezydent: …………….

  ————> http://strajk.eu/mija-35-lat-od-podpisania-porozumien-sierpniowych/

 54. maniek said

  Syria: Izraelscy oficerowie upolowani
  on 30 sierpnia 2015

  Jak poinformowała w sobotę irańska agencja FARS, w nalotach syryjskiego lotnictwa w prowincji Daraa zginęło co najmniej 42 terrorystów z „Frontu Al-Nusra” a także 3 oficerów jordańskich i izraelskich, przydzielonych do pomocy „opozycjonistom”.

  Syryjskie lotnictwo regularnie przeprowadza naloty na zgrupowania i pozycje terrorystów w południowej prowincji, zadając im ciężkie straty (ponad stu zabitych) m.in. w mieście Dael.

  Tymczasem w Aleppo bojownicy „Państwa Islamskiego” przypuścili kolejny zmasowany atak na perymetr bazy lotniczej Kuweires ze swych pozycji w mieście Tal Al-Ahmar. W trakcie walk żołnierze Syryjskiej Armii Arabskiej wspomagani atakami lotnictwa zneutralizowali ponad 40 terrorystów, zniszczyli siedem transporterów opancerzonych użytych w ataku i utrzymali swe pozycje wokół bazy mającej ogromne znaczenie strategiczne.
  http://xportal.pl/?p=22357

 55. Yah said

  Bardzo ważny tekst przeciw neopelagiańskiej herezji w KK:

  „Błagamy rzymskiego papieża by zawrócił Kościół z kursu ostatnich 50 lat, porzucając katastrofalne ‚otwarcie na świat’ i niekończący się ‚dialog’ i bezowocną współpracę z zajadłymi wrogami Kościoła…”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oswiadczenie-o-kryzysie-koscielnym-i-cywilizacyjnym-23-rzymskie-forum-nad-jeziorem-garda-2015-08

 56. maniek said

  Jemen: Saudowie tracą jankeski sprzęt
  on 30 sierpnia 2015 16:01

  Rozpoczęta dwa dni temu saudyjska inwazja na Jemen nie idzie wiernym sojusznikom USA najlepiej. Jemeńska armia wspomagana przez Komitety Ludowe wciąż ostrzeliwuje saudyjskie posterunki i bazy wojskowe w strefie granicznej. We wczorajszym ataku rakietowym na bazę Jalah zginęło trzech saudyjskich żołnierzy.

  Jemeńczycy zdołali także unieruchomić, przejąć a następnie zniszczyć amerykański czołg M1 Abrams używany przez Saudyjczyków a także samochód terenowy Humvee. Swoje sukcesy Jemeńczycy udokumentowali na nagraniu na którym wyraźnie widać oba pojazdy a także słychać wykrzykiwane przez bojowników motto ruchu Ansarullah „Bóg jest wielki, śmierć Ameryce, śmierć Izraelowi, przekleństwo na żydów, zwycięstwo islamowi.”

  Niektóre raporty sugerują, że do przejęcia i zniszczenia sprzętu doszło na terytorium saudyjskim, a zapowiedziana przez Arabię Saudyjską inwazja lądowa utknęła przed granicą z Jemenem. Faktem jest, że saudyjscy propagandyści nie upublicznili żadnych materiałów z rzekomych licznych sukcesów Saudów w Jemenie, wrzucili za to do internetu fragment gry „Medal of Honor” zatytułowany „Saudyjski śmigłowiec Apache precyzyjnie niszczy Houtich w górach Sa’ada” wyemitowany potem przez niektóre stacje telewizyjne w Arabii Saudyjskiej.


  http://xportal.pl/?p=22362


  Patrz też: „Jemen: Saudyjska inwazja” -> http://xportal.pl/?p=22337

 57. outsiderR said

  KOR said

  „Nie możesz odmówić gościom chrześcijańskim polskiego domu, więc zanim otworzymy drzwi sprawdzić należy czy gość jest obrzezany”

  Pomieszanie z poplątaniem, Panie KOR 🙂
  Gość to ktoś, kogo zapraszam do swojego domu.
  Z tej definicji wynika, ze jak kogoś zapraszam, to oczywiste jest, iż wpuszczę go za próg.
  Problem w tym, że „imigranci” nie są zapraszani. Ani przeze mnie, ani przez większość mieszkańców tego domu.
  Tu wchodzimy w definicję „gościa nieproszonego”, którego starym zwyczajem psami się szczuło (tak, tak). W Ameryce nawet strzelało bez ostrzeżenia…

  Abstrahując od proszony/nieproszony – gość to ktoś, kto przyjeżdża na pewien czas. I odjeżdża.
  Jak się wpycha z torbami na stałe – to raczej chce w domu (moim) mieszkać na waleta.
  Na mój koszt znaczy…

  Trudno tu o „gościach” mówić.

  O obrzezaniu pokrótce – robią to ortodoksi tak żydowscy, jak muzułmańscy.
  Ciekawostka – wielu genetycznie „korzennych” obrzezanych nie jest.
  W swoim czasie w USA (tak czytałem) zabieg ten powszechnie był wykonywany małym dzieciom
  po porodzie ze względów „higienicznych”.
  (Podobnie kiedyś u nas masowo maluchom usuwano migdałki. Tak dla „profilaktyki”;))

  Istnieją schorzenia (np łuszczyca) które są przyczyną stulejki.
  Wtedy nie ma zmiłuj. Ochrzczony, bierzmowany – idziesz się obrzezać…
  Proponowałbym temat obrzezania traktować z dystansem.

  Pozdrawiam

 58. maniek said

  Wuj Sam nie radzi sobie w Syrii i prosi Moskwę o pomoc
  https://cyklista.wordpress.com/2015/08/30/wuj-sam-nie-radzi-sobie-w-syrii-i-prosi-moskwe-o-pomoc/


  Tajemnica ostatnich Żydów z Rodos
  https://cyklista.wordpress.com/2015/08/30/wloski-antysemityzm-na-rodos/

 59. maniek said

  Sprawa porodu na plebanii umorzona. „Nie wiadomo czy dziecko księdza było człowiekiem”
  http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1070862,sprawa-porodu-na-plebanii-umorzona-nie-wiadomo-czy-dziecko-ksiedza-bylo-czlowiekiem,id,t.html?cookie=1

 60. maniek said

  Zobacz jak pięknie nas doją!
  W 2014 r. 10 największych sieci handlowych miało 110 mld zł przychodu, a zapłaciło jedynie 0,5 mld zł podatku!


  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02447-Gigantyczne-przychody-Niewielkie-podatki.htm

 61. JO said

  +++++++++++++++++++++++++++++++
  Akcja Ikony dla Walczacego Prawoslawia –

  Kilka zdjec z prac nad Kolejna Swieta Ikona dla Narodu Rosyjskiego od Narodu Polskiego na czas WOJNY;

  oraz projekt Futeralow dla Swietych Ikon:

  https://gajowka.wordpress.com/kwesta-wojenna-pomoc-tradycja-orthodox/

  …………..

  Dzekujemy Wszystkim Darczyncom, dzieki ktorym Akcja Ikony jest realizowana – Bog Zaplac.

  JA

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 62. Pitagoras said

  47 – piękne zza oceanu o ‚polskich’ bohaterach.

 63. maniek said

  Na dobranoc wszystkim porządnym ludziom a szczególnie słowianizmom

  Rosyjska, słowiańska kołysanka, w wykonaniu ukraińskiej grupy Natural Spirit o początkach bratobójczej wojny na Ukrainie.
  Poświęcona obrońcom naszych ziem przed sponsorowanym przez odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
  Mawiają, że Nadzieja jest Matką głupich. To prawda. Za to Historia powinna być Matką mądrych i potrafiących wyciągać właściwe wnioski ze wspólnych, bolesnych doświadczeń Słowiańskich Narodów. Obcy pozostanie obcym i ZAWSZE będzie wbijał nam nóż w plecy z udawanym, fałszywym uśmiechem na ustach.

  Dość ulegania obcym wpływom!
  Dość pozwalania rządzącym na skłócanie naszych narodów!
  Dość grabieży naszych ziem dla cudzych korzyści i interesów!

  music:Natural SpiritСлавянская колыбельная

  Polskie napisy –Sławomir Słowianin–

 64. maniek said

  Oj, Rużice Rumena – Serbska narodna piosenka -Oj, Ružice

 65. maniek said

  Obrońca praw człowieka z Łotwy mówi prawdę o Ukrainie.
  (Napisy PL włączane.)

 66. maniek said

 67. maniek said

 68. maniek said

 69. maniek said

 70. maniek said

  63 ///a szczególnie słowianizmom///?

  Słowianom przecie miało być

 71. maniek said

  @63

  ///Polskie napisy i opracowanie –Sławomir Słowianin–//

  –Sławomir Słowianin– zbanowany na neon24 za to że ośmielił mieć swoje zdanie przeciw parchom urzędującym, nagle wymazany jak i ja kupę innych.
  Ważne że żydzi zostali tam i mają się dobrze

 72. Maniek – 50:
  Przykład Ukrainy to właśnie jest PRAWDZIWY HOLOKAUST, a nie naciągane biznesowo-opresyjne farmazony o tym, jak to Pan A-d-o-l-f_H. z łaski swojej nieco popieścił żydków gazem! Aj-waj, k*rwa, straszna tragedia!

  >>> Odcinam się od powyższego. Każda śmierć jest tragedią. Dla rodziny, bliskich, przyjaciół. – admin

  Pamiętajmy, że standardy przeciętnej egzystencji człowieka jeszcze 100 lat temu rażąco odbiegały od tego, co wyznacznikiem komfortu jest obecnie. A nawet i mniej – ja to z dzieciństwa pamiętam, jak się w zimie do wiadra robiło i myło na misce w wodzie ze studni – zimnej, chyba że się ją postawiło na blasze pieca; jak się jadło pamułę, makaron z serem itp. ‚frykasy’, jak się po lekcjach krowę pasało, żeby odciążyć rodziców, a kto ambitniejszy to i na budowę szedł dorobić, co by sobie radio kupić, a czasem i… książki, a w szkole panowała dyscyplina i równie co od silniejszych kolegów można było oberwać od nauczyciela linijką czy klęczeć na grochu. Pamiętam, jak służba w MON-ie była obowiązkiem prawie niezbywalnym, jak służby mundurowe budziły powszechny respekt, no i placówki typu ZK w najmniejszym razie nie przypominały ośrodków sanatoryjnych. Takie były powszechne standardy jeszcze i 4 dekady temu, ale weź to powiedz współczesnemu małolatowi, co zwykle ma gotowe papu (choćby i skromne, ale nierzadko jest to pizza czy inne frykasy), ciepłą wodę w kranie, bezmiar wolnego czasu, wychowanie bezstresowe, koszulkę HWDP i wybór między tysiącem kanałów w TV, czatem, quakiem, settlersami i jaraniem zioła, 2 telewizory, komputer, sprzęt muzyczny – to relikty przeszłości uznałby dla siebie za krzywdę niewyobrażalną! Ale przecież jeszcze za życia średniego i starszego pokolenia TAK BYŁO i ludzie nie narzekali, gdyż miarą ich czasów było to normalne i powszechne. Co za tym idzie, dawniej inne były również wspomniane standardy więziennictwa i zapewniam, że były miejsca znacznie gorsze niż niemieckie placówki izolacyjne dla wrogów Narodu i Rasy, którzy zgodnie z prawem wojennym (5.IX.1939r Chaim Weizmann wypowiedział Niemcom wojnę w imieniu WSZYSTKICH żydów) należało izolować jako potencjalny element dywersyjny. Pewne zaostrzenie polityki przyniosła dopiero konferencja w Wannsee, jako skutek subtelnej presji pierwszego frontowego załamania: jak chronić prawowitych obywateli Rzeszy przed spodziewaną nawałą zbolszewizowanych mas międzynarodowego żydostwa, głównie ze Wschodu – ??? Ale i w tej układance też coś nie gra: zbyt rachityczne konstrukcje „komór gazowych”, przerabiane zdjęcia dla dodania im większego dramatyzmu, basen kąpielowy w Auschwitz – zgodnie z linią political corectness: po co niby tam był potrzebny, skoro garbate nosy miały zdychać jak najszybciej??? Lipę czuć na kilometr, ale najpewniej suma pojedynczych samosądów wojennych, dokonanych przez Niemców i innych rozgoryczonych Ary.jczyków na pejsatych kreaturach, wpasować się miała jakoś w koncept ŻYDOWSKIEJ MAGII ŚMIERCI, opartej na kabalistycznej liczbie 6 milionów, gdzie w uzgodnionym wcześniej okultystycznym kontrakcie, psychopata Jahwe przyjął daninę krwi spośród swego „narodu wybranego”, a wzamian dał im Izrael i globalną supremację. Doprawdy nie jest w tym momencie ważne, czy parchów zginęło 2 i pół miliona – jak w roku 2003 w słynnym jesiennym przemówieniu (chyba przełom października i listopada) wyliczył poseł CDU/CSU Martin Hochmann – czy też padło tego plugastwa 8-10, może nawet 12 milionów, jak znowuż szacują ludzie przedobrzający w drugą stronę – bo ważna w tym tragikomicznym cyrku jest nie tyle sama ilość pogłowia żydowskiej wojennej padliny, co właśnie MAGIA KABAŁY (tej prawdziwej dla wybranych, nie egzoterycznych popłuczyn dla głupców a’la Madonna), oparta na liczbie 6 i jej wielokrotnościach.

 73. Siggi said

  Po pierwszym przeczytaniu tegoż poniżej uśmiałem się serdecznie.Ale po drugim czytaniu ,bardziej pogłębionym refleksyjnie skóra mnię ściepła na grzbiecie.Wszelkie złego początki,dlaczegóż by nie mieli być wesołe?Bo skoro niemiashki są bezprawne faktycznie i okupowane na dodatek,to należało by zrobić wreszcie jakiś porządek powojenny i z dwóch malowniczych rzek(Oder und Nissau) nie robić granicy państwowej,bo miliony hektarów na wschód od tych rzeczek to są w najlepsze Niemcy.A niemczyznę czuć prawie na każdym kroku.Hójnia Jevropejska jest od tego,żeby zrobić z tem porządek i shlus.
  A tak mamy ciągle zarzewie czegoś tam na tych nieodwiecznych ziemiach piastowskich.Przy okazji miejscowym obecnym na tych ziemiach jak ma „średnią krajową” dać z Reich-Banku po np.150 Jevro/w miesiąc dodatku emocjonalnego i referendum w sprawie wygrane.I w zasadzie wtedy możemy mówić ,że Jevropa to nasza Ojczyzna-Haimat. Wilk syty i koza cała. Nie?
  ———————————–

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/panstwo-niemieckie-formalnie-nie-istnieje-unia-europejska-iv-rzesza-2014-12

  Państwo Niemieckie formalnie nie istnieje. Unia Europejska IV Rzeszą.

  W Niemczech powstał ruch obywatelski „Bürger Bewegung“ , który ma na celu uregulowanie statusu prawnego Państwa Niemieckiego. Chodzi o to, że po II Wojnie Światowej nie został zawarty traktat pokojowy pomiędzy państwami koalicji antyniemieckiej i III Rzeszą.

  Traktat ten winien m.in. zakończyć istnienie III Rzeszy.

  Po kapitulacji niemieckiego Wehrmachtu 8-go maja 1945, nie nastąpiła kapitulacja III. Rzeszy. Nie ma traktatu pokojowego zamiast którego weszły w życie konwencje regulujące prawa państw okupacyjnych: ZSRR, USA, Wielkiej Brytanji i Francji. Do dnia dzisiejszego między tymi stronami panuje zawieszenie broni.

  Traktatu pokojowego nie chcieli alianci. Tylko Sowieci mieli przygotowany traktat pokojowa z III Rzeszą lecz nie mogli go podpisać bez pozostałych aliantów. Obecnie III Rzesza jest nadal formalnie w stanie wojny (zawieszenia broni) z 46 państwami.

  Natomiast Japonia podpisała 8.9.1951r. traktaty pokojowe z 47 państwami.

  Formalnie RFN istnieje na podstawie rejestracji w Izbie Handlowej we Frankfurcie nad Menem jako BRD GmbH czyli Bundesrepublik Deutschland GmbH (!?) czyli Sp. z o.o.

  RFN nie powstała nigdy jako państwo lecz jako twór samorządowy. RFN nie mogła zaistnieć jako państwo ponieważ III Rzesza Niemiecka nigdy formalnie nie przestała istnieć.

  Obecne Niemcy nie mają konstytucji lecz jedynie ustawę zasadnicza, która jest regulacją prawną na obszarze militarnie okupowanym przez aliantów. Ustawa ta powinna być zastąpiona konstytucją, która miała powstać dopiero po zjednoczeniu i uzyskaniu pełnej suwerenności Niemiec. Obecne Niemcy bez konstytucji nie są suwerennym państwem. Zamiast konstytucji obecne Państwo Niemieckie ma jedynie „Grundgesetz (GG)“ czyli ustawę zasadniczą. Artykuł 139 tejże GG dotyczy przepisów denazyfikacji natomiast nie znosi ustawodawstwa III Rzeszy. W efekcie obecni obywatele Niemiec są nadal formalnie obywatelami III Rzeszy!

  Jaka jest konkluzja? Niemcy nie są suwerenne, są uważane za swojego rodzaju „marionetkę USA“, nie mogą przeprowadzać ogólnokrajowego referendum w sprawach politycznych, a urzędy i nawet policja w Niemczech są formalnie sprywatyzowane, etc.

  Nie zastały wprowadzone nowe przepisy o przynależności państwowej, a nadal działa prawo wprowadzone przez Hitlera w 1934 roku kiedy to zlikwidowano konstytucję (Verfassung) z 1919 roku – Republiki Weimarskiej i wprowadzono nazistowskie ustawodawstwo , którego nie zlikwidowano po II wojnie.

  Kwestia obywatelstwa – przynależność państwowa pozostała określona jako „Deutsch” – tak jak w III. Rzeszy. W 2010 roku ustawa o obywatelstwie została usunięta z GG. Wobec tego praktycznie Niemcy nie maja określonego obywatelstwa.

  I tak w niemieckim aktualnym dowodzie osobistym, zwanym błędnie „personalausweis“, (a powinno być „Persönliche Ausweis“) jest również błędnie określona – przynależność państwowa jako „Deutsch“. Nie ma takiego państwa jak Deutsch! Powinno być Deutschland!

  Wniosek: nie ma państwa „Deutsch“. Czyli obecni obywatele Niemiec są formalnie bezpaństwowcami.

  Powyższe i inne liczne nieprecyzyjności w określeniach to nie pomyłki semantyczne wśród znanych z zamiłowania do porządku Niemców, to zamierzone powolne i cząstkowe ujawnianie przed społeczeństwem zaplanowanego niepraworządnego – totalitarnego stanu faktycznego.

  Ale jak uregulować to wszystko, skoro „de jure“ III Rzesza istnieje a „de facto“ nie istnieje? Z kim i kto w imieniu Niemców ma podpisać traktat pokojowy?

  Przedstawiciele ruchu obywatelskiego Bürger Bewegung apelując w sprawie konieczności zawarcia traktatu pokojowego po II Wśw. po długotrwałym i bezskutecznym zwracaniu się do urzędów niemieckich udali się do Moskwy i tam byli przyjęci w MSZ Federacji Rosji tłumacząc że RFN = III Rzesza. Tylko Moskwa uznała problem za istniejący. Ale sprawa i tam również utknęła. Zwracano się również do innych aliantów, ale zostali zignorowani i wszyscy biorą wodą w usta. Nie ma tematu…

  Manifestacje uliczne ruchu obywatelskiego Bürger Bewegung na razie nie są skuteczne bowiem zamożni Niemcy, manipulowani liberalno-lewackimi mediami, nie chcą zajmować się problemami ogólnymi.

  Jak twierdzą sami Niemcy: organizacja rządząca obecnie w Niemczech, zwana RFN, jest czymś co jest w rzeczywistości „hitlerowskim dominium totalitarnym z 1934r.“, a ponadto wiele obowiązujących ustaw pochodzi z lat 30-tych czyli hitlerowskich.

  Uogólniając: skoro RFN w powyższej postaci dominuje w UE, to przez RFN cała Europa staje się formalnie i praktycznie znazyfikowaną IV Rzeszą co stanowi podstawę problemu.

  Problem Polski :

  Rozważając skutki braku traktatu pokojowego po II WŚw na sytuację Polski stwierdza się , że Polska po 8 maja1945r., po utworzeniu PKWN i PRL jest nadal pod okupacją. Bowiem PRL będący dominium sowieckim został zapewne stworzony jako eksperyment do przygotowania ludzi na czasy dzisiejsze. PRL był w istocie tworem komunistycznym, którego organy stanowiły uzurpację „władzy“ będącej w PRL-u swoistym przedsiębiorstwem. Ten status mamy w III RP uchodzącej błędnie za Państwo Polskie do dziś.

  II RP prawnie nigdy nie została rozwiązana. Lech Wałęsa składając niewłaściwą przysięgę nie został prezydentem II RP – złożył przysięgę na PRL-owską konstytucję potwierdzając tym samym kontynuację PRL, funkcjonującego od 1989r pod nazwą „III RP”.

  Formalnie II RP nadal istnieje w granicach wg. stanu z 31.08.1939! To znaczy Kresy Wschodnie (Wilno, Lwów, Grodno itd) prawnie do dziś są Polskie!

  Brak traktatów pokojowych po II Wojnie Światowej sprawia, że istnieje do dziś stan wojny między Polską a Niemcami co jest wyraźnie widoczne w gospodarce.

  Jeden z wielu przykładów anomalji formalnych w III RP:
  ◦wszystkie urzędy państwowe są jedynie prywatnymi przedsiębiorstwami uzurpującymi sobie prawo urzędowe! Urzędnik państwowy musi mieć Legitymacje Urzędową, natomiast wydawana obecnym urzędnikom t.zw. legitymacja służbowa nie uprawnia ich do sprawowania czynności urzędowych.

  za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12538&Itemid=47

 74. Siggi said

  Wojskowy analityk z USA opowiedział o „najstraszliwszej” nowej broni Rosji

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/opinie/20150829/885359.html#ixzz3kLQ7VT9z

 75. snag said

  Wracam za chwile, wyszedlem zwymiotowac ,…

  Shocking videos show 3yo girl making Nazi salutes, pledging to ‘knife Russians’
  ————————————————————————————————————-
  http://www.rt.com/news/313842-videos-girl-cut-russians/

 76. Mordka Rosenzweig said

  Bardzo ciekawa i pouczajaca historia z zycia od pan Franek.

  Eucharistic Cud w Buenos Aires w 1996r. w diecezji u pan biskup, ktury sie nazywal pan Mario Borgoglio, puzniejszy pan Franek.

  A wiec w kosciele po mszy znaleziono upuszczona hostia, ktura wlozona do kielicha z woda aby sie rozpuscila. Kielich wloszono do tabernakulum. Po paru dniach hostia nie tylko sze sie nie rozpuscila ale miala slady krwi i krwawa substancje ktura z biegiem czasu robila sie coraz wieksza. Ksiadz ktury odprawial msza powiadomil o tym zdaszeniu pan biskup Borgoglio. Pan Borgoglio kazal ta hostie zfotografowac.

  Puzniej, jusz jako pan arcybiskup Borgoglio (ktury bardzo szybko awansowal) kazal oddac ta hostie do analizy do Nowy York. W 1999 panowie eksperci stwierdzili sze ta krew to ma grupe AB+ oraz ze DNA to pochodzi od czlowieka z miesnia sercowego a biale cialka krwi wskazuja sze te serce bardzo cierpialo.

  Ja pan Mordka musi tesz dodac, sze ten eucharystyczny cud musial zrobic wielkie wraszenie na pan Borgoglio bo jak zostal pan Franek to powiedzial, sze nie wierzy w katolickiego Boga.

  Moszna tesz spekulowac, sze Pan Bog dal pan Franek dowod szeby sie nawrucil na religia katolicka z tej religii ktura po cichu wyznawal razem ze swuj pszyjaciel pan rabin Skurka.

  The Eucharistic Miracle of Buenos Aires: His Sacred Heart

  This short video recounts the story of the amazing Eucharistic Miracle that happened in Argentina in 1996 in the Parish of St. Mary.

 77. snag said

  Siggy @ 64 ,…

  Fundusze na zbrojenia trzeba jakos zdobyc, najlatwiej bylo straszac Sovietami a dzisiaj Ruskami – Autor artykulu David E. Nye jest profesorem Amerykanskiej Historii na Uniwesytecie Southern Denmark, pare lat temu wyrozniony nagroda przez Society for the History of Technology, niestety, nie wojskowy analityk.

 78. Siggi said

  Jak Żydzi kolaborowali z Niemcami
  Leszek Pietrzak

  W okupowanej przez Niemców Polsce Żydzi kolaborowali znacznie częściej niż Polacy. Robili to nawet wtedy, gdy rozpoczął się Holokaust. Dziś to Polacy nazywani są kolaborantami i wspólnikami Niemców w żydowskiej Zagładzie
  Dalej:…………………….
  http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/jak-zydzi-kolaborowali-z-niemcami

 79. Siggi said

  Obalić Putina?
  Od początku anektowania półwyspu krymskiego oraz wybuchu wojny domowej na wschodzie Ukrainy państwa zachodnie podjęły próby uderzania w rosyjskie kręgi władzy. W założeniu takiego działania miałoby to doprowadzić do zachwiania się pozycji Władimira Putina w Rosji w efekcie czego miałby on zrezygnować ze swych imperialnych ambicji. Niestety, mimo wprowadzonych sankcji oraz poważnych perturbacji w rosyjskiej gospodarce, rządy Władimira Putina nie słabą, a nawet znacząco się umocniły.
  Dalej:…………
  http://www.nowastrategia.org.pl/obalic-putina/

 80. Siggi said

  http://historia.wp.pl/title,Wszystkie-bledy-Jozefa-Becka-i-Edwarda-Smiglego-Rydza,wid,17806781,wiadomosc.html

 81. Siggi said

  http://lustracja.net/index.php/ciekawe-publikacje/226-katarzyna-gojska-hejke-dawala-d-januszowi-kurtyce
  ———————
  Jestem za mało rozgarnięty cywilizacyjnie , a do tego ze wsi,kiedyś chłop indywidualny ,abym pojął o co w tem wszystkiem się rozchodzi?
  Kiedyś na zebraniu ogólno-organizacyjnym naszego Kółka Rolniczego miałem wystąpienie w dyskusji i z boku sąsiad przeszkadzając mi ,mówi:…nie gada się – o co się rozchodzi,bo nogi się rozchodzą.Mówi się o co chodzi… No i zatkał mnie,a w tym lincki powyżej,to właśnie chodzi o to… rozchodzenie nóg.
  Poczytajcie se i oceńcie se także.

 82. Siggi said

  PiS straszny jak Żydzi
  Agnieszka Wołk-Łaniewska
  29 sierpnia 2015
  To zapewne ryzykowne porównanie, ale polemizując z innymi ludźmi lewicy na temat PiS i Andrzeja Dudy, czuję się trochę jak Wilhelm Stuckart na konferencji w Wannsee w 1942 roku.

  Konferencja – na podstawie stenogramu z której powstał znakomity film BBC, w Polsce pokazywany pod tytułem „Ostateczne rozwiązanie” – odbyła się 20 stycznia 1942 roku pod kierownictwem protektora Czech i Moraw, Obergruppenführera Reinharda Heydricha. Jej ustalenia zalegitymizowały ostateczną fazę holokaustu. W dyskusji ujawnił się podział na dwie opcje – większościową, która z (prawdziwym lub udawanym) entuzjazmem przyjmowała esesmańską koncepcję nieskrępowanego niczym ludobójstwa; oraz mniejszościową, reprezentowaną m.in. przez prawnika Wilhelma Stuckharta, który upierał się, żeby Żydów zwalczać w ramach nazistowskiego prawa. W pewnym momencie Stuckhart dostaje szału, bo Klopfer, głupawy asystent Bormana, zarzuca mu „specjalną miłość do Żydów”. Koncept partyjnych urzędników NSDAP na temat Żydów jest „płytki, ignorancki i naiwny”, albowiem – wykrzykuje w dość histerycznym monologu autor ustaw norynberskich – wbrew nazistowskiej propagandzie Żydzi nie są żadnym podgatunkiem, są „przebiegli, inteligentni, aroganccy, wyrachowani i skupieni na sobie” .

  Taka sama katastrofa poznawcza jest, w mojej opinii, problemem sporej części tzw. postępowej lewicy.
  Dalej:……………..
  http://strajk.eu/pis-straszny-jak-zydzi/

 83. Siggi said

  https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11951155_1164322090251029_2194657488328324649_n.jpg?oh=286cf02ee49e441437e1b0848d96caa9&oe=5636B4AB

 84. Boydar said

  @ artykuł podany przez Pana Siggi (78)

  „… Żydzi kolaborowali /z Niemcami/ znacznie częściej niż Polacy …”

  No żesz qurwa !!! Pokaż mi Pietrzak jednego Polaka, który kolaborował. Bodajbyś szczezł.!

 85. alesia said

  Koniec teatru iluzji z Watykanem na czele.

  wypowiadam posłuszeństwo niewolniczej, korporacyjnej, niejawnej Trój-władzy z Watykanem na czele !Jestem człowiekiem żyjącym, nie zaginęłam na dalekich morzach ! Domagam się odszkodowania i równego udziału w dostępie do wszelkich dóbr Matki Ziemi !
  Łowicz, 30.08.2015r.

  Oświadczenie indywidualne

  na okoliczność upadku niewolniczego, prywatnego, światowego systemu, opartego na prawie morskim.

  Oświadczam, że moje nazwisko, nie jest moją kreacją ale wytworem uosobnionym nie przeze mnie lecz przez moich rodziców, nieświadomych oszustwa, bo nie wiedzieli, że są własnością korporacyjnej władzy Potrójnej Korony składającej się z: “WATYKANU w Rzymie, Kwadratowej mili w Centrum Londynu, tzw. ‘CITY OF LONDON CROWN CORPORATION’, oraz Waszyngtonu- Washington D.C (District of Columbia). Są one NIEświętą trójcą trzech w jednym jak i jednego w trzech jak ilustruje to papieska korona: Religia do kontrolowania wierzeniami, umysłami i duchowością ludzkości, Sądy i Banki aby kontrolować pieniądze/obligacje oraz ogólnoświatowa Policja/Wojsko aby tłumić przejawy buntu i działać jako podwykonawcy w akcji usuwania dusz na linii frontowej.”https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

  Na podstawie mojego papierowego aktu urodzenia Korporacja przyjęła mniejszą wartość obligacyjną, ponieważ moi rodzice nie zaliczali się do ludzi zamożnych. Na tej podstawie wydrukowano odpowiednią ilość pieniędzy, mniejszą niż od metryk dzieci zamożnych rodziców.

  Potraktowanie mnie jako niewolnika wg prawa morskiego, z określeniem mojej wartości w wymiarze pieniężnym było tajnym kontraktem, handlem i jednocześnie zamachem na moją wolność. Odbyło się to wbrew mojej wiedzy, woli mojej duszy i rozumu, wbrew prawu Boskiemu !

  tutaj dalej : http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

 86. http://fakty.interia.pl/raporty/raport-restytucja/aktualnosci/news-zloty-pociag-los-wygrany-na-loterii,nId,1877106#commentsZoneList//

  Komentarze:
  ~~wandaluzja.com: Wałbrzych był włością Świnków, których wypędził Przemysław II Wielkopolski. W ramach FEUDALNEGO sojuszu z Prawdzicami i Włastami Władczynią Wałbrzycha powinna być Urszula Sipińska

 87. zydupa said

  Pani Agata Korhauser-Duda złożyła wizytę w Berlinie.

  [..]Tuż przed odlotem do Berlina mąż pani Agaty Kornhauser-Dudy, urzędujący Prezydent R.P. przyjął kilku niemieckich dziennikarzy i udzielił im wywiadu w którym powtórzył znane wszystkim „Kłamstwo o Jedwabnem”, czyli dywagował o „dobrych i złych stodołach” według wzoru kolportowanego przez Szewacha Weissa,jego wielkiego przyjaciela i promotora. Dodał przy tym, że wielokrotnie mieszkał w różnych niemieckich domach i nigdy nie zaznał niczego złego od Niemców. No i pięknie, ale nie tylko p. A. Duda ma znajomych Niemców. Moi na przykład nie potrafią zrozumieć dlaczego Polacy oskarżają się publicznie o popełnienie zbrodni w Jedwabem skoro Centrum Dokumentacji Zbrodni Nazistowskich w Ludwigsburgu koło Stuttgartu ustaliło już w 1963, że jest to niemiecka zbrodnia wojenna za którą bezpośrednio odpowiedzialni są Gestapo i Einsatzkomando SS pod dowództwem hauptsturmführera Hermanna Schapera? Kto jak kto, ale Niemcy chyba się jednak najlepiej orientują w tych zagadnieniach? Pierwszą oficjalną wizytę zagraniczną pary prezydenckiej mamy już za sobą i jak widać syjoniści nie zmienili swojej pieśni: – mordercami żydów byli polscy chłopi, a kanclerz A.Hitler to przecież ich wspaniały sojusznik który wypłacił im odszkodowania na budowę własnego państwa w Palestynie, trzeba więc bronić kanclerza i dalej pomawiać polskich chłopów.[..]

  http://b5d8a47.neon24.pl/post/125322,pani-agata-korhauser-duda-zlozyla-wizyte-w-berlinie

 88. 123 said











  http://whale.to/a/cancer_quote_b.html

  „Vaccination is child abuse and a crime against humanity.” ~ Dr. Buchwald MD
  „To teach the Rockefeller drug ideology, it is necessary to teach that Nature didn’t know what she was doing when she made the human body.”~ Hans Ruesch
  „The further I looked the more shocked I became. I found that the whole vaccine business was indeed a gigantic hoax.” ~ Dr Archie Kalokerinos MBBS PhD FAPM

  http://whale.to/vaccines.html

 89. maniek said

  Około 500 osób protestuje przed Radą przeciwko poprawkom do Konstytucji

  Przed budynkiem Rady w Kijowie stoją ludzie z flagami „Prawego Sektora”, „Swobody”, a także flagami Ukrainy. Protestują oni przeciwko przyjęciu poprawek do Konstytucji dotyczących decentralizacji władzy.
  -> http://pl.sputniknews.com/swiat/20150831/917702.html

  —-
  Z ostatniej chwili: Kijów: starcia między milicją a protestującymi
  -> http://pl.sputniknews.com/swiat/20150831/918739.html

 90. 123 said









  http://whale.to/a/vaccination_quote_banners.html

 91. maniek said

  USA planują wprowadzenie sankcji wobec Chin w związku z atakiem hakerów
  Biały Dom zamierza rozpatrzeć kwestię wprowadzenia sankcji wobec chińskich spółek i poszczególnych osób, związanych zdaniem administracji z hakerskimi atakami na amerykańskie urzędy mającymi na celu kradzież tajemnic handlowych – poinformowała gazeta The Washington Post.
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150831/915996.html


  Zacharczenko poinformował o pozytywnej zmianie stosunku Europy do DRL
  Dzięki dyplomatycznym wysiłkom władz proklamowanej w trybie jednostronnym Donieckiej Republiki Ludowej stosunek Europy do DRL zmienia się na lepsze – oznajmił przywódca republiki Aleksander Zacharczenko.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150831/918308.html


  Analitycy: Rosja zadziwi Pentagon „tajemniczym okrętem podwodnym”
  Amerykańscy konstruktorzy okrętów podwodnych nigdy nie byli tak wynalazczy, jak ich rosyjscy koledzy, uważają eksperci wojskowi. Nowy rosyjski okręt podwodny „specjalnego przeznaczenia” jest w stanie przewyższyć jeden ze sztandarowych okrętów marynarki wojennej USA – „supertajny okręt podwodny Jimmy Carter”.
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150830/876934.html


  USA i Ukraina rozpoczynają ćwiczenia Sea Breeze na Morzu Czarnym
  W manewrach, które potrwają do 12 września, weźmie udział ponad 150 jednostek sprzętu bojowego. Uczestnicy przećwiczą współdziałanie w zakresie zabezpieczenia przed atakiem okrętów i łodzi podwodnych a także w ramach akcji ratunkowych.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150831/915897.html


  Szpiegomania po polsku. Cz.2
  Opinie Zofia Bąbczyńska-Jelonek
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150826/886662.html

 92. Girion said

  Żydowska medialna ośmiornica
  „Żadna wiadomość nie przedostanie się do społeczeństwa bez kontroli naszej.” Protokoły Mędrców Syjonu 12:3
  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/08/31/zydowska-medialna-osmiornica/

 93. lwp said

  Zobaczcie co kanibale chetnie konsumuja:

  Produkty ktore zawieraja szczatki ludzkie:

  http://wedonthaveitall.com/2013/01/products-that-use-aborted-fetal-tissue-pepsi-kraft-nestle-and-more.html

 94. revers said

  Masakra w wierchowej radzie w Kijewie

 95. AQQ said

  https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop?fref=nf

  SZCZEPIONKA PRZECIW GRUŹLICY PODAWANA NOWORODKOM – NIESKUTECZNA I RYZYKOWNA.
  KTO ODPOWIADA ZA NIEPOTRZEBNE PODAWANIE WIELU DAWEK SZCZEPIONKI POLSKIM DZIECIOM MIĘDZY 2001-2006 R.?

  Dyrektor Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, Kazimierz Roszkowski-Śliż na posiedzeniu sejmowej Komisji Zdrowia: „(…) Przez długi okres były prowadzone badania nad skutecznością szczepionki, ale wątpliwości odnośnie do skuteczności szczepień przeciwprątkowych były od bardzo dawna. Są kraje w Europie Zachodniej, w których nigdy nie zostały wprowadzone szczepionki, dlatego że nigdy nie było dowodu na to, że szczepionki ochronne gruźlicy mają wpływ na zapadalność (…) Dowód jest prosty. Mianowicie, jeżeli zbadamy tempo spadku zapadalności w krajach o najlepszych wskaźnikach epidemiologicznych i w Polsce, to tempo spadku jest dokładnie takie samo (…) 2,5% rocznie…”

  http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/biuletyn.xsp…

  „Po blisko 8 latach obserwacji stwierdzono, że częstotliwość występowania gruźlicy jest większa u szczepionych niż u nie szczepionych. Nie znaleziono dowodu na ochronne działanie szczepionki”.

  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2395884/

  W 2001 roku eksperci WHO poinformowali: „Ponowne szczepienie osób, które wcześniej otrzymały już jedno szczepienie BCG, nie jest rekomendowane, gdyż taka praktyka nie ma poparcia w dowodach naukowych. Wielokrotne szczepienia nie są wskazane w żadnym przypadku”.

  „Nie ma ewidentnych dowodów, że ponowne szczepienia pozytywnie wpływają na zwiększenie ochrony przed gruźlicą”.

  Kto zyskał na szczepieniu dzieci przeciw gruźlicy?

  „Przez pięć lat miliony złotych wyciekły z Ministerstwa Zdrowia na szczepionki przeciwko gruźlicy, których dzieci nie potrzebowały!”

  […] Kto skorzystał na trwających pięć lat konsultacjach? Producenci szczepionek. W Polsce jest tylko jeden – Biomed z Lublina. – Co roku resort zdrowia ogłaszał przetarg i co roku w nim startowaliśmy – mówią pracownicy Biomedu. – Resort zdrowia to jedyny odbiorca tego produktu. Nikt więcej ich u nas nie zamawiał i nigdzie ich nie eksportowaliśmy.
  W latach 2001-2005 Ministerstwo Zdrowia kupiło około 17 milionów dawek szczepionki za ok. 9,4 mln zł. Tymczasem do zaszczepienia noworodków wystarczyłaby jedna trzecia tej puli. Resztę pieniędzy można było zaoszczędzić.
  Pomijając kwestie finansowe, pozostaje jeszcze sprawa niepotrzebnych cierpień dzieci. Prof. Bernatowska przyznaje: – BCG daje bardzo nieprzyjemne i czasem długotrwałe odczyny poszczepienne.”

  http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,3507594.html
  http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,3507594.html

  POZEW PRZECIW PRODUCENTOWI I URZĘDNIKOM https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/photos/pb.206336526060450.-2207520000.1441018628./1103899956304098/
  -co na to pan Nick 😉
  marzy mi się ogólnoswiatowy proces za miliony ludzi zaszczepionych na chorowanie.

 96. AQQ said

  moderaca, wazne ze stopnop.

 97. Lily said

  Re 87;Zydupa
  Prosze,zwrocic uwage na ubior Dudy.
  Biala koszula i blekitny krawat…biel i blekit,to kolory narodowe Izraela.
  Najwyrazniej ma to swoja wymowe,wiedzac,ze Jego mentor i guru,zrobil to,co zaden jego poprzednik nie zrobil…,Ci po Nim tylko
  kontynuuja Jego dzialalnosc.

  „Wszystkiego co wiem,i czego sie nauczylem zawdzieczam L.K”,slowa A.D

 98. Ad.18

  Nie wiem czy jest coś bardziej prymitywnego i gówniarskiego od czepiania się czyichś imion bądź nazwisk.

  Pokaż nam swoje dane osobowe i przedstaw genealogię, tak z osiem pokoleń wstecz, koleżko Re1truth2 – co, już po polsku nie można, a trzeba w inglisz?

 99. Siggi said

  &+$=?
  90…………Revers:…co tam w Kievie postanowiła Wierchownaja Rada m.in. z Sieci tekst:…….
  ~koliber do ~Z tym idą do Europy…:
  Ukraińska paranoja:
  Rada Najwyższa Ukrainy przyjęła uchwałę „w sprawie ludobójstwa narodu ukraińskiego w trzynastym wieku popełnionego przez przestępczy reżim Imperium Mongolskiego” i wysłała wniosek w tej sprawie do Churału (parlament Mongolii). Ukraiński parlament, jako organ przedstawicielski władzy, domaga się uwolnienia przez Mongolię wszystkich potomków obywateli Ukrainy zapędzonych w niewolę, odszkodowania za szkody wyrządzone przez zbrojną agresję z uznaniem ludobójstwa na narodzie ukraińskim. Strona ukraińska uznaje Mongolię za agresora.
  „W przypadku negatywnej odpowiedzi Mongolii na żądania Rady Najwyższej, Ukraina wzywa społeczność międzynarodową do nałożenia sankcji przeciwko Mongolii, jako państwa agresora” – przeczytać można w podsumowaniu dokumentu.
  Przedstawiciele mongolskich władz zachowali się rozważnie i przyjęli w odpowiedzi własną uchwałę. Przewodniczący Churału nazwał rezolucję Rady Ukraińskiej „śmieszną” i uznał ją za „zagrywkę propagandową Ukrainy w sprawie Mongolii”.
  W odpowiedzi napisano: „Świat nie zna i nigdy nie słyszał o żadnej ukraińskiej nacji, zwłaszcza w dobie spadkobierców Wielkiego Temudżyna. Miliony Ukraińców, którzy zginęli w trzynastym wieku, to owoc chorej fantazji ukraińskich deputowanych”.
  W rozmowie z ukraińską stacją Kanał 5 przewodniczący mongolskiego Churału pozwolił sobie na szyderczy komentarz:
  „Mongolia jest gotowa do naprawienia szkód wyrządzonych przy zdobywaniu Kijowa przez Batu-chana, ale tylko ofiarom i ich rodzinom. Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie pełnej listy ofiar”.
  Na razie nie ma oficjalnej reakcji Kijowa na to oświadczenie.

 100. galaszek said

  a ja proponuje by tegu Duda nazwac trocha rozwiezlij na tyn pszyklad np -Dupa i go po prostu wyje……c ……ze stanowiska prezdenta oczywista…….

 101. Banderowcy robią nowy majdan za pomocą granatów:
  http://www.myvideo.ge/?video_id=2627569
  Oczywiście ten zostanie stłumiony przez unych, bo przecież na Ukrainie jest już przesławna wolność i demokracja…

 102. Jak banderowcy palili berkutowców za pomocą butelek z benzyną, to merdia kipiały radością, ale jak teraz banderowcy rzucają w ukraińskich funkcjonariuszy granatami (jednemu urwało nogę), to te same merdia już nie wykazują takiego entuzjazmu.
  Dla przypomnienia:

 103. AQQ said

  SZCZEPIONKA PRZECIW GRUŹLICY PODAWANA NOWORODKOM – NIESKUTECZNA I RYZYKOWNA.
  KTO ODPOWIADA ZA NIEPOTRZEBNE PODAWANIE WIELU DAWEK SZCZEPIONKI POLSKIM DZIECIOM MIĘDZY 2001-2006 R.?

  Dyrektor Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, Kazimierz Roszkowski-Śliż na posiedzeniu sejmowej Komisji Zdrowia: „(…) Przez długi okres były prowadzone badania nad skutecznością szczepionki, ale wątpliwości odnośnie do skuteczności szczepień przeciwprątkowych były od bardzo dawna. Są kraje w Europie Zachodniej, w których nigdy nie zostały wprowadzone szczepionki, dlatego że nigdy nie było dowodu na to, że szczepionki ochronne gruźlicy mają wpływ na zapadalność (…) Dowód jest prosty. Mianowicie, jeżeli zbadamy tempo spadku zapadalności w krajach o najlepszych wskaźnikach epidemiologicznych i w Polsce, to tempo spadku jest dokładnie takie samo (…) 2,5% rocznie…”

  http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/biuletyn.xsp…

  „Po blisko 8 latach obserwacji stwierdzono, że częstotliwość występowania gruźlicy jest większa u szczepionych niż u nie szczepionych. Nie znaleziono dowodu na ochronne działanie szczepionki”.

  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2395884/

  W 2001 roku eksperci WHO poinformowali: „Ponowne szczepienie osób, które wcześniej otrzymały już jedno szczepienie BCG, nie jest rekomendowane, gdyż taka praktyka nie ma poparcia w dowodach naukowych. Wielokrotne szczepienia nie są wskazane w żadnym przypadku”.

  „Nie ma ewidentnych dowodów, że ponowne szczepienia pozytywnie wpływają na zwiększenie ochrony przed gruźlicą”.

  Kto zyskał na szczepieniu dzieci przeciw gruźlicy?

  „Przez pięć lat miliony złotych wyciekły z Ministerstwa Zdrowia na szczepionki przeciwko gruźlicy, których dzieci nie potrzebowały!”

  […] Kto skorzystał na trwających pięć lat konsultacjach? Producenci szczepionek. W Polsce jest tylko jeden – Biomed z Lublina. – Co roku resort zdrowia ogłaszał przetarg i co roku w nim startowaliśmy – mówią pracownicy Biomedu. – Resort zdrowia to jedyny odbiorca tego produktu. Nikt więcej ich u nas nie zamawiał i nigdzie ich nie eksportowaliśmy.
  W latach 2001-2005 Ministerstwo Zdrowia kupiło około 17 milionów dawek szczepionki za ok. 9,4 mln zł. Tymczasem do zaszczepienia noworodków wystarczyłaby jedna trzecia tej puli. Resztę pieniędzy można było zaoszczędzić.
  Pomijając kwestie finansowe, pozostaje jeszcze sprawa niepotrzebnych cierpień dzieci. Prof. Bernatowska przyznaje: – BCG daje bardzo nieprzyjemne i czasem długotrwałe odczyny poszczepienne.”

  http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,3507594.html
  http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,3507594.html

  POZEW PRZECIW PRODUCENTOWI I URZĘDNIKOM https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/photos/pb.206336526060450.-2207520000.1441018628./1103899956304098/
  -co na to pan Nick 😉
  marzy mi się ogólnoswiatowy proces za miliony ludzi zaszczepionych na chorowanie.

 104. Guła said

  Pewnie liczą się z możliwością wrzucenia takiego cuś do studio. Prawdę mówiąc ileż to roboty. Oni mogą wszystko bo im wolno. (Można schować się za kamerę)

 105. AQQ said

  adminie w moderacji są juz 2 moje wpisy….ważne!

  Dyrektor Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, Kazimierz Roszkowski-Śliż na posiedzeniu sejmowej Komisji Zdrowia: „(…) Przez długi okres były prowadzone badania nad skutecznością szczepionki, ale wątpliwości odnośnie do skuteczności szczepień przeciwprątkowych były od bardzo dawna. Są kraje w Europie Zachodniej, w których nigdy nie zostały wprowadzone szczepionki, dlatego że nigdy nie było dowodu na to, że szczepionki ochronne gruźlicy mają wpływ na zapadalność (…) Dowód jest prosty. Mianowicie, jeżeli zbadamy tempo spadku zapadalności w krajach o najlepszych wskaźnikach epidemiologicznych i w Polsce, to tempo spadku jest dokładnie takie samo (…) 2,5% rocznie…”

 106. KOR said

  @67 http://iqkartka.pl/cards/10514.png
  Pozdr.

 107. zenek z profila said

  Marucha nie ośmieszaj się. To co sugerujesz ,,Duda , dudy w miech , to samo dotyczy ,,putin przeputał,,. Po co to posługiwać się takimi szczynami?Widzę że jednak dobry każdy grosz.Skasuj i zapomnij.Może lepiej będziesz spał.

  Nie jestem z Panem na „ty”. I nie pańskie zmartwienie, czy sie ośmieszam.
  Admin

 108. Bronisław said

  Ad.94. Szanowny Panie Gałaszek!

  Czy może Pan wskazać Osoby lub organizacje, które są w stanie dokonać tak bohaterskiego czynu?! Nie należy jednak tracić nadziei! W czym: „Tak Nam dopomóż Bóg”!!!

  Gorąco Pana pozdrawiam!

 109. KOR said

  @ 84

 110. Bronisław said

  Ad.93. Drogi Panie Siggi!

  Jeżeli prawdą jest – a o czym pisze także, mało dzisiaj znany, natomiast głośny w Krakowie na przełomie XIX/XX w. syjonista Gumplowicz, iż inicjatorami napaści na Ruś Kijowską połączonych sił Mongołów, Tatarów i Chazarów mieliby być właśnie Chazarowie to na jakiej podstawie te urojone roszczenia?! Gumplowicz w twierdzi, że Zniszczenie Rusi było zemstą za zniszczenie w połowie X wieku Kaganatu Chazarskiego przez połączone siły rycerstwa Rusi
  i Wikingów pod przywództwem Kniazia Świętosława. Przy okazji oberwało się potwornie Moskalom, Polakom i Węgrom.
  A poza tym co ma wspólnego potężna kiedyś Ruś Kijowska
  z dzisiejszą Ukrainą?!!!

  Pozdrawiam Pana po polsku!

 111. KOR said

  Komitet ogłupiania robotników pozwoli sobie na poinformowanie czytelników o działalności „polskiej administracji w Generalnej Guberni” nastepująco:
  – w Warszawie wydawany był Nowy Kurier Warszawski
  – w Krakowie działał Bank Emisyjny polskich banknotów ( w G. G. nie płaciło się markami)
  – policja „granatowa” nosiła mundury z czasów II RP i karabiny z przewierconymi komorami,
  – na poczcie pracowali tubylcy
  – gajowi nosili mundury z II RP, ale nie mieli dubeltówek
  – w szkołach powszechnych uczyli nauczyciele z okresu II RP
  – sklepy prowadzili tubylcy
  – urząd sołtysa miał wybrany ze wsi ziomol
  – w urzędzie gminnym pracowali ziomole
  – proboszcz i organista byli ziomolami
  mógłbym wymienić wiecej miejsc pracy, ale poczekam na komentarze, kiedy frumowicze obejrzą sobie poniższe obrazki
  Pozdrawiam

  https://www.google.pl/search?q=images+for+generalna+gubernia&client=ubuntu&hs=32&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCJKS5fv208cCFQKJLAodLI4IvQ&biw=1813&bih=961

 112. revers said

  Idzie nowe, lepsze – usraelski sad zasadzil kare pieniezna dla palestynczykow za zabitych amerykanow na bliskim wschodzie w wysokosci 10 mln. $$$$, platne 1 mln. miesiecznie. Obcizone bedzie PLO, PA.

  http://www.globalresearch.ca/us-court-palestinians-must-pay-10m-to-americans-killed-in-israel/5472676

  Kto zaplaci za zabicie ok 3,5 tys. dzieci i kobiet w Gazie? 100 tys w Syrii?

 113. KOR said

  Oto na poczatek pokazu z sieci:

 114. revers said

  Uchodzcow z Afryki, Azji przybywa 60 mln przyjma Niemcy?

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/499199,wegry-chca-wyjasnien-od-berlina-w-sprawie-imigrantow.html

 115. maniek said

  Urodziny Doniecka
  on: Sierpień 31, 2015

  Dzień urodzin Doniecka był hucznie świętowany w Doniecku, w kulminacyjnych momentach imprezy w Parku im. Szerbakowa zebrało się 10.000 ludzi.
  Odbywało się to wszystko w nadzwyczaj spokojnej sytuacji militarnej
  Materiał i montaż: Dawid Hudziec

 116. Tekla said

  Potrzebą chwili staje się w Polsce przyjęcie uchodźców z krajów północnej Afryki i Bliskiego Wschodu (m.in. Syrii, Iraku, Sudanu, Erytrei). Według nauki Kościoła ujętej w dokumencie Papieskiej Rady ds. Spraw Duszpasterstwa Migrantów i Podróżujących oraz Papieskiej Rady Cor Unum z 2013 r. Przyjęcie Chrystusa w uchodźcach i przymusowo przesiedlonych mamy powinność przypominać społeczeństwu o chrześcijańskim obowiązku pomocy uchodźcom ratującym swoje życie z krajów objętych działaniami wojennymi lub prześladowaniami religijnymi, jak się okazuje w zdecydowanej większości dotykającymi najbardziej chrześcijan. Uważamy, że:

  Pomoc ta powinna być organizowana wobec wszystkich uchodźców bez względu na religię i wyznanie.

  http://episkopat.pl/dokumenty/pozostale/6703.1,Komunikat_Rady_Konferencji_Episkopatu_Polski_ds_Migracji_Turystyki_i_Pielgrzymek.html

 117. maniek said

  Banderowiec w banderowca rzuca granatem
  Posted by Dawid Hudziec

  Pod parlamentem Ukrainy trwają zamieszki/walki pomiędzy nacjonalistami (w głównej mierze ugrupowanie Swoboda), a policją. Walczą z sobą banderowcy między innymi z frontowych oddziałów ( jeden żołdak batalionu Sicz rzucił granatem w stronę kordonu ochronnego), przeciwko władzy, która swoimi uchwałami banderyzm na Ukrainie znacznie ożywiła. Teraz media zachodnie staną w obronie “ciemiężonych pokojowych” demonstrantów? Przecież na ubiegłorocznym Majdanie były starcia na o wiele większa skalę i żaden granat tutaj poziomu nie wyrównuje. Przecież oczekujemy od mediów symetrii,konsekwencji, uczciwości…

  Przez cały czas tzw.operacji antyterrorystycznej, co jakiś czas było słychać, że ze strefy ATO w głąb Ukrainy przemyca się broń. Bodajże wczoraj SBU przechwyciła kolejny taki transport mówiąc, że za próbę wywiezienia broni są odpowiedzialni członkowie ochotniczych batalionów. I można tutaj wznosić pojękiwania, że to ….

  Dalej -> http://tragediadonbasu.net/banderowiec-w-banderowca-rzuca-granatem/

 118. maniek said

  Z ostatniej chwili, Waltzman dogaduje się z resortami siłowymi.
  Informacja ta pochodzi od Jaceniuka, umieścił ja na Twitterze już rano lecz dopiero po dzisiejszych rozruchach zaczyna ona mieć znaczenie. Czyżby Waltzman chciał spacyfikować oponentów? Chyba szykuje się krwawa jatka.

 119. maniek said

  DNR-LNR-INFO-31-08-2015

  (klikamy w rozwiń aby wyświetlić całość)

 120. maniek said

  Video: Donetsk: Houses Of Civilians Damaged By Heavy Ukraine Shelling

  http://en.hunternews.ru/?p=2246

 121. maniek said

 122. maniek said

 123. maniek said

  Banderowcy się naparzają

 124. Siggi said

  http://tragediadonbasu.net/banderowiec-w-banderowca-rzuca-granatem/

 125. revers said

 126. maniek said

  1 września: dzień walki z głupotą…

  Pierwszy dzień września jest w Polsce momentem pamięci o najtragiczniejszym posunięciu politycznym całej naszej historii czyli wejściu do II Wojny Światowej. Powinniśmy odrobić historyczne lekcje i przygotować się na przyszłe wezwania do geopolitycznej tablicy.

  1 września to jedna z tych niewielu dat, które na świecie jednoznacznie kojarzą się z Polską — i to nie poprzez pryzmat znanych nam z samoogłupiającej propagandy plakatów „Poland — first to fight” ale z prostego kojarzenia skutków z przyczynami, które każą raczej mówić: Poland — first to lose”. To właśnie poprzez pryzmat fatalnie rozegranej przygrywki do światowego konfliktu, najgorszego z możliwych momentu i sposobu wejścia do niego i pod każdym względem (kto da przykład choćby jednego, jedynego plusa, który Polska odniosła z włączenia się do wojny?) katastrofalnych skutków kształtuje się opinia mocarstw o naszym państwie i motywacjach zamieszkującego go narodu.

  Znamienne, iż na przykład do historiografii rosyjskiej wszedł on jako kulminacja obejmującego geopolityczną szarpaninę lat 1938 — 39 okresu określanego jako „kryzys polski”. Co ciekawe, drugim okresem pojęciowo związanym z naszym krajem jest dla Rosjan „kwestia polska” czyli staczanie się „chorego człowieka Europy” do upadku pod koniec….

  Dalej -> http://sptnkne.ws/EGh

 127. Siggi said

  Lepsi naukowcy, gorsi politycy?

  Przy okazji minionych wyborów prezydenckich zwracano uwagę na dotychczasowe polityczne i państwowe doświadczenie poszczególnych kandydatów. I rzeczywiście, jeżeli prześledzimy drogę życiową poprzednich prezydentów III RP, to na tym tle wypadali całkiem dobrze. Przywódca „Solidarności”, ministrowie, liderzy partii politycznych…

  Zupełnie inny model przyjęto w czasach II RP. Można odnieść wrażenie, że tam większe zaangażowanie i doświadczenie polityczne stanowiło bardziej balast, aniżeli pomoc przy wyborze. Chyba w całym okresie Dwudziestolecia Międzywojennego w Polsce najwięcej „prezydenckich” punktów można było dostać za doświadczenie naukowe, a najlepiej tytuł profesorski. Dotyczy to zarówno trzech prezydentów, jak też większości najpoważniejszych ich kontrkandydatów. Tylko powstaje pytanie – która z koncepcji była lepsza: tamta, czy obecna? I czy podsumowując dzieje prezydentów II RP nie można przywołać hasła „hundert professoren und das vaterland ist verloren”?
  Dalej:………………
  http://www.mysl-polska.pl/599

 128. maniek said

  Czym Korea Południowa straszyła Północną przez głośniki? Wideo

  […]Muzyczna część prezentowała żołnierzom Korei Północnej twórczość południowokoreańskiej kultury masowej. […]

  Czytaj -> http://sptnkne.ws/EHU

 129. maniek said

  Szokujące wideo

  3-letnia ukraińska dziewczynka wykrzykuje hasła nazistowskie i grozi „zarżnięciem Rosjan”

  Wideo, opublikowane na stronie brytyjskiej gazety Daily Mail, przedstawia dziewczynkę w koszulce Hello Kitty z nożem w ręku wykrzykującą hitlerowskie pozdrowienie. Jest oczywiste, że dziecko — za małe, by chodzić do szkoły — mówi „Sieg Heil” powtarzając za osobą spoza kadru. Za plecami dziecka znajduje się monitor komputera, na którym widnieje swastyka na tle ukraińskiej flagi. Wymachując nożem, dziewczynka grozi „zarżnięciem Ruskich” — donosi brytyjski periodyk Daily Mail. Następnie na ekranie komputera pojawia się flaga Państwa Islamskiego, a dziewczynka powtarza za niewidzialnym rozmówcą: „Allah akbar!”.

  WIDEO: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3213081/Ukrainian-girl-three-gives-Nazi-salute-vows-cut-Russians-brandishing-huge-knife-shocking-home-video.html

  Komentarze czytelników Daily Mail:
  katyd68: Absolutny szok! Czyste pranie mózgu!

  Billyelton: Wreszcie ukazuje się prawda o nazistach na Ukrainie. Nic dziwnego, że Rosja broni tam swoich, a UE i ONZ powinny trzymać się z dala od tego zgniłego kraju!

  DMreader: Putin miał rację: nazizm na Ukrainie przeżywa rozkwit, lecz Zachód tego nie przyznaje. Dziękuję Daily Mail za rzadki artykuł!

  roseofglory: Niektórym trzeba zakazać rozmnażania się!

  http://sptnkne.ws/EGD

 130. maniek said

 131. revers said

 132. maniek said

 133. revers said

  ~piechur :
  „Panie Ministrze od pracy proponuję zlikwidować Urzędy Pracy a w to miejsce powołać Urząd Nadzoru Niewolnictwa
  ogłosić wszem i wobec że każdego miesiąca w określony dzień odbywać się będzie „Targi Pracy” czyli
  pseudopracodawca będą mogli sobie wybrać niewolników do pracy za free
  a dla Niewolników pod karą 200 batów za niestawienie się na Targi i utrata prawa do bycia człowiekiem
  polecam również wprowadzenie w UNN wszelkich kar dla leniwych i cwanych Niewolników którzy
  nie chcę zginać”

  http://www.fakt.pl/prawo/urzedy-pracy-oferuja-umowy-smieciowe,artykuly,569803.html

 134. maniek said

 135. Bartosz T. Wieliński, ATOM DLA HITLERA – Prace nad bombą atomową najwybitniejsi niemieccy fizycy rozpoczęli już 16 września 1939 r., dwa tygodnie po ataku Wehrmachtu na Polskę. Trwały przez całą wojnę, a w marcu 1945, gdy III Rzesza chyliła się już ku upadkowi, w tajnym ośrodku w Szwabii o mało nie udało się im wywołać reakcji łańcuchowej. Próba nie powiodła się tylko dlatego, że reaktor, który zbudowali, okazał się za mały; aleHISTORIA, Gazeta Wyborcza, 31 VIII 2015, s. 6-8;
  amw, WIDZIAŁEM MAPĘ ZE ZŁOTYM POCIĄGIEM – Kustosz muzeum w Jaworzynie Śląskiej twierdzi, że skład może być pod Szczawienkiem. Policja kontroluje okolice; TO ONI UKRYLI WIELKI SKARB – Herbert Klose, Hubertus Strughold i Werner von Braun…, Fakt, 31 VIII 2015, s. 10-11;
  mi, CHCĄ NAM UKRAŚĆ ZŁOTY POCIĄG – Rosjanie i Światowy Kongres Żydów chcą położyć łapy na skarbach ukrytych w Szczawienku, SUPER Express, 31 VIII 2015, s. 1, 8.

  Zacząłem od „Atomu dla Hitlera”, gdyż jest to SZALBIERSTWO opublikowane dla zdezawuowania MOJEJ WERSJI Złotego Pociągu. Prawdą jest tylko to, że DECYZJA o budowie Bomby Atomowej zapadła W DNIU KAPITULACJI TWIERDZY MODLIN, gdzie był Polski Skarb Imperialny, o którym Niemcy wiedzieli, ale nie mogli go wywieść, gdyż to zniszczyłoby Monopolową Cenę Złota potrzebną dla wykupienia USA.
  Ogierek żydowski Oppenheimer, był twórcą BERIOWSKIEJ bomby atomowej, co ujawnił syn Ławrentego Berii Sergo Hreczkohori dworując, że ma imię po Ordzonikidze, którego Stalin zamordował Za Okrucieństwo.
  Bomba atomowa Wehrmachtu została zbudowana w Dorze w Turyngii w r. 1943, ale była to bomba TAKTYCZNA : http://www.forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?t=7&postdays=0&postorder=asc&start=255// – zupełnie nieprzydatna wobec Moskwy i Leningradu. Twórcą jej był samouk Hans Kammler.
  Budowę STRATEGICZNEJ bomby atomowej, na Moskwę i Leningrad, podjął ośrodek nuklearny Hitlera i Luftwaffe w Wałbrzychu pod kierunkiem Otto Hahna i Lisy Meitner. Był to właściwie REAKTOR o wadze prawie stu ton a szkopuł był w tym, że obie bomby trzeba było rzucić RÓWNOCZEŚNIE, żeby w Drugiej Stolicy nie zorganizowano obrony lotniczej. Do tego potrzebny był samolot o udźwigu 200 ton, który wykonano w jednym egzemplarzu prototypowym.
  Hainkel-GIGANT został jednak uszkodzony przez AK na lotnisku polowym w Łucku i po przeniesieniu balonami do Świdnika zniszczony przez sowieckiego kamikadze. Gdy Hitler wezwał Goeringa i powiedział mu o tym to ten PŁAKAŁ JAK DZIECKO.
  Po ataku nuklearnym na Moskwę i Leningrad potrzeba było jeszcze 2 tysiące ton złota – stąd Zloty Pociąg, który został ewakuowany ze strategicznymi bombami atomowymi pod Książ. Gdy Jugosłowianie poszukiwali Złota Serbskiego, które miało być oznaczone chemicznie, to zdałem sobie sprawę, że musiało być jako Łup Fuehrera użyte do wykupienia Związku Sowieckiego po ataku nuklearnym na Moskwę i Leningrad. Było tylko oznaczone nie Chemicznie a IZOTOPOWO i przetopione na sztaby z numeracją A-Swastyka-H.
  amw powtarza MOJĄ wersję, że Herbert Klose wywiózł Złoto Wrocławia w 50 metalowych kontenerach CIĘŻARÓWKAMI w Kierunku Wałbrzycha. Według mej wiedzy to k. Sobótki kontenery to przeładowano do samolotów szwajcarskich ze znakiem Czerwonego Krzyża a łączenie ich ze Złotym Pociągiem jest DEZINFORMACJĄ.
  Złoty Pociąg ze złotem Serbskim był GÓWNEM ataku nuklearnego na Moskwę i Leningrad, ale wszyscy czepili się tego Gówna dodając jeszcze Złoto Wrocławia i Bursztynową Komnatę. Mogę jeszcze dodać, że znam kustosza Muzeum w Jaworzynie i twierdzę, że jego wypowiedzi mają wartość SĄDOWĄ.

 136. maniek said

  Archiwalne nagranie z Jedwabnego ( teraz to samo za tamtymi pierdo… parch Dupa)

  Jedwabne geszefty 10 lipca 2001 r. Zdrajcy Polski : Kwaśniewski i Kaczyński oraz Tusk i Komorowski

  —-
  Jedwabne – pytania i wątpliwości. Wykład Leszka Żebrowskiego

 137. maniek said

  Syjonistyczny agent Stolcman pseudonim Kwaśniewski jest odpowiedzialny za Konstytucyjny szwindel z NBP– czyli, Polaków zdążymy wydoić, zanim się połapią, o co w tym wszystkim chodzi…

  http://racjapolskiejlewicy.pl/syjonistyczny-agent-stolcman-pseudonim-kwasniewski-jest-odpowiedzialny-za-konstytucyjny-szwindel-z-nbp-czyli-polakow-zdazymy-wydoic-zanim-sie-polapia-o-co-w-tym-wszystkim-chodzi/8360

 138. maniek said

  Dlaczego sprzedaje się wszystko obcokrajowcom w Polsce, dlaczego wygania się miliony Polaków z Polski? Chodzi o wynarodowienie terenów w Europie które są bogatsze niż Kuwejt. Po zniszczeniu naszego narodu nastąpi eksploatacja i korzystanie z bogactw osób zamieszkałych poza granicami kraju

  Polska Kuwejtem Europy? Zobacz o jakie złoża toczy się III wojna światowa.
  http://gloria.tv/media/Uc2bAm9xUuK

 139. maniek said

  @134

  Parada na upainie

 140. maniek said

  Gorączka złota w Wałbrzychu – grupy eksploratorów ruszyły w kierunku domniemanej lokalizacji pociągu pancernego III Rzeszy

  Polskie władze zupełnie nie panują nad tym co dzieje się w miejscu. Wczoraj doszło do pożaru lasu bezpośrednio w miejscu gdzie należy szukać ukrytego niemieckiego pociągu. Na szczęście pożar szybko ugaszono, ale można zakładać, że ktoś chciał…
  …–> http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/goraczka-zlota-w-walbrzychu-grupy-eksploratorow-ruszyly-w-kierunku-domniemanej-lokalizacji

 141. maniek said

  Polanie, Słowianie, Aryanie, Anu

  To prawda,że lżonej. Od wielu lat wmawia się wszystkim na wszelkich poziomach,że Polacy to kiepski naród,a Polska to jakiś ciemnogród czy zaścianek.
  Zgodzę się na zaścianek,bo to jest dla nas dobre,natomiast reszta?
  To najzwyklejsze deprecjonowanie naszego narodu.
  Podprogowo wszczepianie ludziom kompleksów z powodu swojej narodowości. A później snoby mające jako takie pojecie o tzw. ezoteryce prawią kocopoły świadczące o ich próżności,kompleksach i snobizmie, cytat:
  ” Nie wiem jak mogłam wybrać Polskę na kraj swojego urodzenia,co mną kierowało,przecież tu wszystko jest tak beznadziejne 😦 ”

  Pragnę po raz kolejny nadmienić na łamach tej strony,że podróże kształcą. W tym roku wyjątkowo tak mi się poukładało,że co chwilę gdzieś wyjeżdżam i moje podróże nie są bezowocne.
  Za każdym razem coraz głębsze przywożę przekonanie o celowym działaniu niszczenia wszystkiego co wiąże się z naszym Narodem i naszymi Ziemiami.
  Jesteśmy wyjątkowo uzdolnionym,inteligentnym narodem,mamy wykształcony doskonały zmysł obserwacji i analizy,Polacy to dobrzy ludzie,to Słowianie : ARYANIE,ANU ,cieszący się każdym najdrobniejszym szczegółem.

  Dalej –> https://mistykabb.wordpress.com/2015/08/30/polanie-slowianie-aryanie-anu/

 142. maniek said

  Nic nie jest stałe w świecie fizyki kwantowej

  Nagroda Nobla dla fizyków, którzy dowiedli ponad wszelką wątpliwość, że świat fizyczny jest jednym wielkim morzem energii, która miga do wewnątrz i na zewnątrz istnienia w milisekundach, ciągle, w kółko. Nic nie jest stałe. To jest właśnie świat fizyki kwantowej.
  Dalej -> http://innemedium.pl/wiadomosc/nic-nie-jest-stale-w-swiecie-fizyki-kwanowej

 143. W ramach wojny ekonomicznej pomiędzy USA i Chinami, o której można przeczytać tutaj:
  http://independenttrader.pl/383,chiny_vs_usa_-_wyzszy_poziom_konfrontacji.html
  Agenci USA doprowadzili do wysadzenia jednego z największych portów handlowych w Chinach. Do wysadzenia potu doszło dziwnym trafem 2 dni po tym, jak Chińczycy dokonali niekorzystnej dla USA dewaluacji juana. Dodatkowo podejrzanym jest, że tak gigantyczny incydent z wieloma ofiarami został prawie całkowicie przemilczany przez merdia.

 144. @121
  …Prawdopodobnie agenci USA, bo twardych dowodów nie ma, ale takie wybuchy, na taką skalę i z takimi zniszczeniami, w tak newralgicznym momencie stosunków obu państw i tak podejrzanie przemilczane na Zachodzie, raczej trudno uznać za przypadek.

 145. maniek said

  Einstein: Dlaczego Socjalizm?

  Czy jest wskazane, aby ktoś nie będący ekspertem w kwestiach gospodarczych i społecznych wyrażał poglądy na temat socjalizmu? Z kilku powodów uważam, że jest.

  Rozważmy to zagadnienie najpierw z punktu widzenia wiedzy naukowej. Zdawać by się mogło, że nie ma zasadniczych różnic metodologicznych między astronomią a ekonomią: uczeni w obu tych dziedzinach dążą do odkrycia ogólnie akceptowanych praw dla wyodrębnionego zespołu zjawisk, aby wzajemne powiązania między tymi zjawiskami uczynić maksymalnie zrozumiałymi. W rzeczywistości takie metodologiczne różnice jednak istnieją. Odkrycie ogólnych praw w dziedzinie ekonomii jest utrudnione, ponieważ na obserwowane zjawiska gospodarcze mają wpływ liczne czynniki, które trudno z osobna ocenić. W dodatku, doświadczenia zgromadzone od początku tak zwanego cywilizowanego okresu historii ludzkości są, jak powszechnie wiadomo, obarczone wpływem czynników bez wątpienia nie wyłącznie ekonomicznych w swym charakterze. Na przykład, większość mocarstw w historii zawdzięczało swe istnienie podbojom. Ludy podbijające czyniły się, w porządku prawnym i gospodarce, klasami uprzywilejowanymi podbitego kraju.

  Nigdzie nie udało się nam naprawdę przezwyciężyć tego, co Veblen nazwał „grabieżczą fazą” rozwoju ludzkości. Obserwowalne fakty gospodarcze należą do tej fazy i prawa, jakie możemy z nich wywieść, nie znajdują zastosowania do innych faz. Ponieważ prawdziwym celem socjalizmu jest właśnie przejście poza grabieżcze stadium rozwoju ludzkości, ekonomia w jej obecnym stanie nie może nam dużo powiedzieć o socjalistycznym społeczeństwie przyszłości.

  Socjalizm zmierza ku celowi społeczno-etycznemu. Nauka nie może jednak tworzyć celów, ani tym bardziej wpajać ich ludziom; może ona, co najwyżej, dostarczać środki do ich osiągania. Same zaś cele wskazywane są przez osobowości o szlachetnych ideałach etycznych i – jeśli tylko cele te nie są chybione, lecz ważkie i żywe – przyjmowane są i realizowane przez wielu ludzi, którzy, wpół nieświadomie, określają powolną ewolucję społeczeństwa.

  Z tych powodów powinniśmy uważać, aby nie przeceniać nauki i naukowych metod w kwestii ludzkich problemów. Nie powinniśmy też zakładać, że tylko eksperci mają prawo wypowiadać się na temat kwestii dotyczących organizacji całego społeczeństwa.

  Sposób wyjścia z kryzysu społecznego? Od pewnego czasu podnoszą się liczne głosy twierdzące, że ludzka społeczność przechodzi kryzys, że jej stabilność została poważnie zachwiana.

  Charakterystycznym dla takiej sytuacji jest to, że jednostki należące do danej grupy, niezależnie od jej wielkości, są obojętne lub nawet wrogie wobec niej. Aby to zilustrować, pozwolę sobie wspomnieć tu pewne osobiste doświadczenie. Rozmawiałem niedawno z inteligentnym i miłym mężczyzną o niebezpieczeństwie następnej wojny, która w moim przekonaniu poważnie zagroziłaby istnieniu ludzkości, oraz stwierdziłem, że tylko organizacja ponadnarodowa mogłaby nas przed nią uchronić. Wtedy mój gość spytał, bardzo spokojnie i chłodno: „Dlaczego sprzeciwia się pan tak gorąco zniknięciu ludzkiego gatunku?”

  Jestem pewien, że jeszcze sto lat temu nikt nie wypowiedziałby czegoś takiego tak lekko. Są to słowa człowieka, który na próżno starał się osiągnąć wewnętrzną równowagę i w zasadzie stracił już wszelką nadzieję na to, że mu się to uda. Co jest tego przyczyną? Czy jest jakieś rozwiązanie?

  Człowiek jest istotą zarówno indywidualną, jak i jednocześnie społeczną. Jako istota indywidualna, stara się on chronić istnienie swoje i swoich najbliższych, zaspokajać swe osobiste pragnienia i rozwijać swe wrodzone zdolności. Jako istota społeczna, zabiega on o uznanie i sympatię ze strony swych pobratymców, pragnie uczestniczyć….

  Dalej –> http://bit.ly/1Q4t9mw

 146. maniek said

  ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV

  Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub bardziej poważnie w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV). Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283 (dostępny jest również dokument na ten temat https://app.box.com/s/9ihtrosonej1r9w… )
  Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się stało, i każda pytana instytucja oddala od siebie zarzuty zwalając winę na kogoś innego, ale obiecuje pomoc i nic dalej w sprawie nie robi. Sama instytucja opieki zdrowotnej, która ma ochraniać zdrowie swoich obywateli, nie robi tego, a jedynie potrafi należycie ochraniać korespondencje i dokumenty aby nie wyciekły do publicznej wiadomości. Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionki Gardasil – preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić. Te okaleczone dziewczęta i ich rodziny muszą szukać pomocy poza swoim ojczystym krajem, Danią, licząc na jakąkolwiek pomoc, która przywróciłaby z powrotem ich utracone zdrowie. Taka wycieczka w poszukiwaniu powrotu do zdrowia wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi co niejednokrotnie zmienia i destabilizuje materialną pozycję takiej rodziny. A rząd duński umywa ręce….. a upadłe na zdrowiu dziewczyny muszą walczyć, z reguły nieskutecznie o jakiekolwiek odszkodowanie, które zapewniłoby im dalsze leczenie, szczególnie poza granicami ich kraju. Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.
  Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS – Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi….. nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil. Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień.
  Tak więc bądźmy tego świadomi, że skoro szczepionka, która powoduje udowodnione powikłania ze śmiercią włącznie nie zostanie usunięta z programu szczepień to możemy być pewni, że lawinowo posypią się kolejne historie okaleczonych dziewczyn

 147. maniek said

  Profesor Maria Dorota Majewska o szczepieniach

  Pani profesor Maria Majewska jest neurobiologiem i zajmuje się badaniem wpływu szczepień na Centralny Układ Nerwowy.

 148. maniek said

  Nawet 50 tys. zł kary dla rodziców, którzy nie zaszczepią dzieci
  29.08.2015

  Do wojewody śląskiego wpłynął pierwszy wniosek o ukaranie rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci. Grozi im teraz grzywna w wysokości nawet do 50 tysięcy złotych. Dotychczas województwo śląskie jako jedyne nie stosowało kar, stawiając na edukację.
  Nawet 50 tys. zł kary za nieszczepienie dziecka

  Wszystko w związku z rosnącą liczbą niezaszczepionych dzieci. Dr Paweł Grzesiowski, specjalista do spraw szczepień, podkreśla, że kary to ostateczność i niezdyscyplinowani rodzice nadal będą w pierwszej kolejności edukowani i przekonywani co do zasadności szczepień i potencjalnie groźnych konsekwencji zaniechań w tym względzie.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Nawet-50-tys-zl-kary-dla-rodzicow-ktorzy-nie-zaszczepia-dzieci,wid,17808058,wiadomosc.html

 149. Chińska lekcja dla Polski (wywiad z z Józefem Białkiem, który od ponad 20 lat robi interesy w Chinach, o rezultatach przemian gospodarczych w Polsce i w Chinach po 1989 r.).

 150. maniek said

  Dziesiątki tysięcy ludzi demontrowało wczoraj pod gmachem japońskiego parlamentu. Sprzeciwiało się nowym przepisom forsowanym przez premiera Shinzo Abe, kóre rozszerzałyby możliwości użycia Japońskich Sił Samoobrony.

  Konstytucja zaordynowana Japończykom przez Amerykanów w 1946 r. zakłada (w artykule 9), że Japonia wyrzeka się wojny. Co prawda pacyfistyczna ustawa zasadnicza nie przeszkodziła powołaniu w 1954 Japońskich Sił Samoobrony, które według rankingu Firepower 2015 pozostają dziewiątą najpotężniejszą armią na świecie, jednak w sensie formalnym nie są one armią, lecz służbą cywilną. Niezwykle restrykcyjne są także zasady ich użycia.

  Premier Shinzo Abe wytrwale dąży jednak do rozluźnienia pacyfistycznego gorsetu. Jeszcze w czerwcu izba niższa japońskiego parlamentu zaaprobowała projekt ustawy zezwalającej na operacje Sił Samoobrony poza granicami Japonii, także w przypadku braku bezpośredniego zagrożenia dla tego kraju i jego obywateli, w ramach „kolektywnej obrony”. Premier Abe argumentuje, że chodzi mu o to aby Japonia była w stanie uczestniczyć w operacjach sankcjonowanych przez Radę Bezpieczeństwa ONZ. Jednak duża część Japończyków jest przywiązana do zasady pacyfizmu. Wczoraj dały temu wyraz tłumy na ulicach Tokio.

  Pod hasłami „Nie dla wojny, tak dla pokoju”, „Pokój nie wojna”, „Powstrzymać ustawę bezpieczeństwa”, „Abe odejdź” protestowało od 30 tys. (według policji) do 120 tys. (według organizatorów) obywateli. Wśród nich zabrakło opozycyjnych polityków w tym lidera największej, opozycyjnej Demokratycznej Partii Japonii Katsui Okady, a także akademików i celebrytów popkultury.

  Inicjatywa premiera Abe wywołuje także protesty władz chińskich oraz obu Korei.

  http://bit.ly/1NTer2u

 151. maniek said

  Kongo: Nie emigrujcie do Europy
  on 31 sierpnia 2015

  Konferencja Biskupów Konga zaapelowała do afrykańskiej młodzieży by ta nie opuszczała Afryki i nie emigrowała do Europy. Jak oświadczył przewodniczący kongijskiego episkopatu, bp Nicolas Djomo Lola – „Afryce potrzebni są młodzi ludzie i ich talenty”. Z kolei biskup Tshymbe dodał – „Nie pozwólcie kierować się złudzeniami opuszczając swoje kraje i szukając nieistniejących miejsc pracy w Europie czy Ameryce”.

  Słowa te padły przy okazji Panafrykańskiego Spotkania Młodzieży, które zakończy się 25 sierpnia. Hierarchowie są zdania, iż młodzi ludzie powinni wykorzystywać swe talenty do budowy sprawiedliwych i żyjących w pokoju społeczeństw na kontynencie afrykański.

  http://xportal.pl/?p=22366

 152. maniek said

  Rozwój rosyjskich portów – Cz. 1


  W.Putin ogląda makietę terminalu w porcie Noworosyjsk

  Wbrew wszelkim zapowiedziom i złowieszczym „krakaniom” o upadku gospodarczym Rosji, związanym z sankcjami państw Zachodu – Rosja rozwija się, inwestuje i systematycznie poprawia stan swojej infrastruktury. Chociaż nikt nie ukrywa, ani problemów, ani trudności, na jakie natrafiają władze Rosji w realizacji polityki gospodarczej czy transportowej.

  Ponieważ na swoim poletku dziennikarskiej działalności zajmuję się gospodarką morską, transportem i energetyką, proponują spojrzeć jak wygląda sytuacja w tych gałęziach gospodarki rosyjskiej, a dokładniej przyglądnąć się rosyjskim portom.

  Rosja posiada obecnie 67 portów morskich, które w ubiegłym roku obsłużyły blisko 625 mln t. ładunków. W ciągu ostatnich 15 lat, wielkość przeładunków wzrosła 3, 5 -krotnie. W 2014 r. całkowity wolumen przeładunku suchych ładunków wyniósł….

  Czytaj –> http://sophico21.blogspot.it/2015/08/rozwoj-rosyjskich-portow-cz-1.html

 153. maniek said

  Prezydent Duda i kontrowersyjna ustawa! Polacy przymusowo szczepieni na HPV będą królikami doświadczalnymi

  Mimo apelu rodziców prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV. Polacy przymusowo szczepieni na HPV będą królikami doświadczalnymi…

  Dalej –> http://expresselblag.pl/2015/08/prezydent-duda-i-kontrowersyjna-ustawa-polacy-przymusowo-szczepieni-na-hpv-beda-krolikami-doswiadczalnymi/

 154. maniek said

  DUDA Z NAJNIŻSZYM ZAUFANIEM W HISTORII

  Andrzej Duda jako prezydent notuje najniższe poparcie społeczne w historii III RP. Ufa mu jedynie ….

  –> http://strajk.eu/duda-z-najnizszym-zaufaniem-w-historii/

 155. snag said

  A zydkom prysznic nie ‚lezy’ bo im siem kojarzy 😉 ….

  Auschwitz rebuffs criticism of its new sprinklers

  In response to The Times of Israel, museum says people shouldn’t take offense over ‘showers’ for overheated visitors

  http://www.timesofisrael.com/auschwitz-rebuffs-criticism-of-its-new-showers/

 156. revers said

  Dzisiejszy wybuch w chinskiej fabryce chemicznej, to juz 4 wybuch w ciagu 6 tygodni.

 157. KOR said

  Some of approximately 190 migrants who arrived on a train from Budapest and were detained by German police wait to be initially registered by the police at the railway station on August 31, 2015 in Rosenheim, Germany. Police said the train was carrying approximately twice that number of migrants lacking passports or visas and that the rest will be detained …
  Credit: Sean Gallup

  http://cache4.asset-cache.net/gc/486092042-some-of-approximately-190-migrants-who-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=X7WJLa88Cweo9HktRLaNXtAi4RSsvzFFXLAsY%2bLhgHLcb6K4NgGsWr9D94XVk2cjLa%2fYmeFJ%2bxzN0QxpkJILxw%3d%3d

 158. !!!
  Kryzysy gospodarcze są wywoływane w żydowskie święto o nazwie Szmita:
  http://independenttrader.pl/386,czy_szmita_wyznacza_kolejny_krach_na_rynkach_finansowych.html

 159. @Revers
  Oni mają taką kontrolę nad informacją, dotyczącą zarówno teraźniejszości (mass-media) jak i przeszłości (historiografia, kinematografia), że mogą zamilczeć dla większości świata prawie wszystko. Nie tylko te ogromne wybuchy w Chinach, ale np. niedawną próbę zdobycia Wenezueli:
  http://www.voltairenet.org/article186880.html
  Że już o hiszpankach, ebolach i HIVach rozprzestrzenianych szczepionkami nie wspomnę.

 160. Siggi said

  z Sieci:…………….

  ~PiSia „moralność” do wiegos: wiegos

  PROŚBA BRATA

  Dlaczego Jareczku, braciszku rodzony,
  Nie wpadłeś odwiedzić mnie i mojej żony?
  Tak tu pusto i smutno, sami obcy wokoło,
  Za to tobie w Warszawie zawsze tak wesoło.

  Trzeci rok już mija, gdyśmy się rozstali,
  A tobie, miast modlitw, chce się festiwali.
  Na Powązki nas zabierz, złóż w rodzinnym grobie,
  A my z żoną oboje wdzięczni będziem tobie.

  Będziesz mógł nas odwiedzać, pogadamy sobie,
  Będziemy wśród swoich, nie na cudzym grobie.
  Czujemy się tu bracie jak jakieś przybłędy,
  Chciałoby się uciec, lecz nie ma którędy.

  W dodatku co chwilę ktoś złośliwie pyta,
  Co tu robią kaczka i kaczki kobita?
  Tęskno nam i smutno na obcym terenie,
  Tym bardziej, że „mieszkamy” tu, jak w suterenie.

  Chcesz bratowej i bratu krzywdę wynagrodzić?
  Weź nas na Powązki i możesz przychodzić !
  Miast gdzieś na Krakowskim wojować z krzyżami,
  Mógłbyś wpadać do nas, pogadać z Kaczkami .

  Niech wszyscy uwierzą, żeś nie jest dziwakiem,
  Że jesteś człowiekiem, a nie jakimś ptakiem,
  Że intencje masz szczere, że mnie kochasz szczerze,
  Jak mej prośby nie spełnisz, w nic już nie uwierzę.

 161. revers said

  Kuzyn Kadafiego przewiduje 911 dla europy. Na poczatku Sierpnia pod Stuttgartem w domu azylanta ujeto niebezpiecznego IS terroryste z Iraku.

 162. Siggi said

  https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11017830_974708652589550_2938335155322193165_n.jpg?oh=18f04cc147fbcddab4c39066113ebcd4&oe=5636018A

  Święta prawda …

 163. snag said

  Pobudka !!! ,…

 164. Siggi said

  To trza dogłębnie przeanalizować.Zacząć od siebie analizę i wypracować wnioski na przyszłość.Mnie się przedstawia,żę to co my żremy ma na to wpływ.No i tak wokół tegoż można wiela sobie powiedzieć,a że ludzkość głupieje ,fakt bezsporny.To widać i słychać.

  http://ciekawe.org/2015/08/29/ludzkosc-glupieje-to-juz-stwierdzone-naukowo/

 165. Boydar said

  „… Od kilku dni o niczym innym na świecie się tak nie mówi, jak o tym skarbie …” – http://wiadomosci.onet.pl/kraj/moi-klienci-zasluguja-na-szacunek-nie-na-szykany-mowi-prawnik-ktory-reprezentuje/prnmhf

  Trochę gościu przesadził, przynajmniej można odnieść takie wrażenie. Jeśli jednak cała sprawa jest zaplanowanym początkiem czegoś znacznie większego, to może mieć rację.

 166. revers said

  ISIS w akcji palenia na zywo-grilowania szyitow

  czekamy na objawienia europejskie tortur, juz sa tak blisko, ze nawet takie stacje radiowe jak SAT3 nawoluja urlopowiczow wracajacych z poludnia europy samochodami zeby brali uchodzcow isis na autostop ze soba na polnoc .

 167. Boydar said

  Wymiana myśli na onecie –


  ~ktos do ~Lifter:

  Te 60-65% Rosjan – wyborców Putina postrzega interesy swoje i
  Putina jako zbieżne. Fenomen w Polsce nie znany – u nas
  władza to są „oni”, byt pozostający w opozycji do „nas”
  czyli narodu. Władzę trzeba oszukać, ukraść co się da,
  coś dla siebie skubnąć. Tak długo mieliśmy obcą władzę,
  że już chyba nie umiemy żyć w kraju rządzonym przez
  swoich.
  Okres istnienia ZSRR w porównaniu do czasów po upadku ZSRR
  jest w Rosji postrzegany jako coś bardzo pozytywnego.I nie
  powinno Cię to dziwić – ta, przepraszam za wyrażenie, czarna
  du pa, w której oni się znaleźli po 1991, to jest coś
  absolutnie nieporównywalnego do naszego kryzysu i kartek.Dla
  nich to była tragedia.Po ośmiu latach tego bajzlu na Kremlu
  pojawił się Putin, wprowadził bardzo niskie podatki,
  powsadzał złodziei,ludzie znaleźli pracę, zaczęli
  zarabiać, jak ludzie.Putin zrobił reformę, którą można by
  nazwać 1/4 planu Korwina.Odrabiają straty i idą naprzód (w
  odróżnieniu od nas). Czy to jest takie dziwne, ze popierają
  swojego prezydenta? Że mu wybaczają różne postępki?
  Zapewnił im znacznie więcej niż oczekiwali – Ruski człowiek
  ma małe wymagania socjalne, może siedzieć w ziemiance.
  Priorytetem jest żeby się gad amerykański bał. Serio, oni
  tak postrzegają świat. Tak ich historia nauczyła – w tym
  również my, żeby było śmieszniej.Jak tylko władza
  robiła się słaba to się zaraz ktoś zjawiał – a to jacyś
  Tatarzy, Mongołowie, albo Polacy,albo chociaż żabojady.
  Takie są ich doświadczenia.A tu dostali jeszcze
  systematycznie poprawiające się warunki socjalne.

  ~ave do ~galernik:

  Mentalność niewolników to maja obecnie Polacy, którzy są niezdolni do jakiegokolwiek buntu czy protestu i potulnie pełnią role półdarmowego robola do najgorszych robot za granica, których nikt się miejscowy nie chce podjąć.

  ~Lifter do ~ave:

  Jedź do Rosji zatem, tam dobrobyt i brak niewolnictwa. A i płaca godziwa.

  ~ave do ~Lifter:

  Nigdy, żebyś na moje miejsce sprowadził swoich krewnych chachłów z UPAiny?

  Wprawdzie zupełnie nie wiem, o które „postępki” Putina się rozchodzi, ale autor chyba nie wie również. Mimo to podoba mi się.

  Całość pod http://technowinki.onet.pl/forum/ka-52-aligator-ciezki-rosyjski-bojowy-smiglowiec-d,0,1395143,147307566,czytaj.html

 168. osoba prywatna said

  Łatwy sposób na duże oszczędności.
  http://www.pocztazdrowia.pl/latwy-sposob-na-duze-oszczednosci/

  Wybór odpowiedniej osoby do naśladowania.
  http://www.pocztazdrowia.pl/wybor-odpowiedniej-osoby-do-nasladowania/

 169. re1truth2 said

  Następny false flag – cel pozbawienie prawa do posiadania broni. Zabójstwo reporterki i operatora?
  Osobnik zmiennokolorowy [mamy multikulti] strzela ze ślepaków – nowa jednostka chorobowa błyskawiczne odbarwienie skóry

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/co-musisz-sie-wiedziec-na-temat-zabitej-na-antenie-reporterki-alison-parker-2015-08

 170. NICK said

  „Płynie, Wisła płynie po polskiej krainie, po polskiej krainie. A dopóki płynie Polska nie zaginie. … .”

  Wisła II.
  Zawisła.

 171. KOR said

  Prezydent w Szczecinie
  1 – V, 2 – Prezydent Andrzej Duda w siedzibie Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego w Szczecinie, 3 – z abp. Głodziem, 4 – do sołdatów nato
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/35-lat-porozumien-sierpniowych-prezydent-andrzej-duda-w-szczecinie,572799.html
  https://www.google.pl/search?q=images+for+duda+w+szczecinie&client=browser-ubuntu&hs=Kah&sa=G&channel=fe&hl=en&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=0CCMQsARqFQoTCIqGk_qg1ccCFeN-cgodI_8BtA&biw=1813&bih=961

 172. re1truth2 said


  Polski chłopiec na ruinach Warszawy we wrześniu 1939 r.
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/09/01/zdradzona-polska/#more-9146

 173. Ad. 136:
  Reżyser Bohdan Poręba został OTRUTY, gdyż robił film o Jedwabnem na podstawie Moich Kryteriów JEDWABNEGO, w której to sprawie telefonował do mnie niejednokrotnie. Były to:
  – Warszawskie akta Hermanna Schapera, dowódcy plutonu egzekucyjnego Sonderkommando-A z Ełku, które w Jedwabnem działało jako jako CIECHANÓW, prowadzone tak pedantycznie, że mogłyby być eksponowane w Szkole Handlowej.
  – Pierwszy proces w/s JEDWABNEGO w Ełku, kierowany przez sowiecki wywiad wojskowy SmerSz, na którym zapadły wyroki Śmierci na ŚWIADKACH, które wykonano.
  – Śledztwo Chruszczowa-Gomułki w/s Planu Rzymskiego, które było POWODEM Wydarzeń Marcowych 1968. Plan Rzymski prognozował redukcję Polski do Generalnej Guberni z 15 milionami mieszkańców jako Narodu MNIEJWARTOŚCIOWEGO.
  – Związane z Planem Rzymskim zeznanie funkcjonariusza wywiadu wojskowego, że Józef Stalin zapłacił Goldzie Meir 500 miliardów $ za złamanie w JEDWABNEM Planu Barbarossa wyznaczając na płatnika Polskę, która to należność została uiszczona do grosza pod komisariatem Józefa Cyrankiewicza i Władysława Gomułki. Zeznanie to stawia w Oskarżeniu Cesarza Japonii.
  – Akta sprawy Hermanna Schapera w Ludwigsburgu k. Stuttgartu: 87. https://marucha.wordpress.com/2015/08/30/wolne-tematy-67-2015//

  Jestem OTUMANIONY, jak sprawa Skarbu III Rzeszy i Ataku Nuklearnego na Moskwę i Leningrad została zredukowana do GÓWNA w postaci Złotego Pociągu, w którym Zamieniono złoto serbskie na HOLOKAUSTYCZNE ??? Tłumaczyłem, że Skarb III Rzeszy na Dolnym Śląsku to ABSURD, gdyż został wywieziony do Szwajcarii i Ameryki Południowej, ale jest sprawa Skarbu Hitlera jako Wodza Naczelnego Wehrmachtu, któremu przynależało 1/5 łupów, w tym wyłączność na Złoto i Dzieła Sztuki.
  Łupy Fuehrera nie mogły być wywiezione do Szwajcarii czy Szwecji więc musiały być UKRYTE, a najbardziej stosownym miejscem do tego były dolne poziomy kopalni w Wałbrzychu. Proponuję więc, żeby ten Wałbrzych dać Urszuli Sipińskiej – bo kupiła młotek i dała Dupy Feliczicie, żeby zatrzymał samochód na Autostradzie Słońca, gdzie pobiła MŁOTKIEM Annę German – od Głowy do Stóp – po czym samochód wrzucili w przepaść, gdzie Annę odnaleziono dopiero po 48 godzinach.
  Mogła powiedzieć: GÓWNO MI ZROBICIE, bo Prawdzic mnie nie odstąpi.

 174. marrkerr said

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/08/31/ks-adam-skwarczynski-diabelski-kocur-upiory-i-teczowe-rodziny/

  Rzecz już znana, ale warto to przypominać i uświadamiać znajomym.

 175. marrkerr said

  „W kraju gdzie buraczana hołota słucha disco polo i ogląda żonę rolnika żłopiąc piwsko nic na poziomie zrobić nie można!
  — oburza się Viola Kołakowska, partnerka Tomasza Karolaka.
  Cytowana przez „Super Express” celebrytka jest poważnie zaniepokojona kłopotami finansowymi teatru IMKA. Są one spowodowane tym, że ze współpracy z Karolakiem wycofali się sponsorzy.”

  Do dziś nie znałem żadnej Wioletty Kołek. Można się tylko dziwić, że tak wybitna postać nie zrobiła jeszcze kariery na zachodzie. Na pewno gdyby poprosiła tamtejszą „buraczaną hołotą” ta pomogłaby Karolakowi.

  http://wpolityce.pl/gwiazdy/263883-partnerka-karolaka-wyzywa-polakow-od-buraczanej-holoty-i-apeluje-o-pomoc-dla-imki

 176. Boydar said

  U mnie jest 11:15, sądzę, że w redakcji Wirtualnej Polski również (mogę się mylić), jest pierwszy września, nie ma o tym nawet wzmianki, nigdzie.

  Ale jest za to dobra wiadomość – http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Naukowcy-rekopis-Koranu-moze-pochodzic-sprzed-czasow-Mahometa,wid,17812198,wiadomosc.html

  „… Muzułmańscy teologowie z brytyjskich uczelni uważają jednak, że rękopis z Birmingham potwierdza tylko autentyczność definitywnego przekazu koranicznego …” … „po oberwaniu szóstej nóżki, mucha ogłuchła” 😦

 177. marrkerr said

  „Ministerstwo Finansów upatruje przyczyn spadających wpływów z VAT w dwóch kwestiach. Wprowadzone zostały nowe przepisy, które umożliwiły przedsiębiorcom rozliczanie VAT z importu, bezpośrednio na deklaracji podatkowej, co przesuwa wpływy z VAT od importu o 1-2 miesiące. Kolejnym powodem jest zdaniem resortu spadek cen, czyli przedłużająca się od lata ur. deflacja.
  Ale deflacja i przesunięcie w terminach nie tłumaczą wszystkiego
  —podkreśla „Rz”. Zdaniem gazety kolejnym powodem malejących wpływów z VAT jest „skala wyłudzeń tego podatku, które rozszerzają się na kolejne grupy towarów”.
  Gdy fiskus zamyka jedną furtkę w jednej branży, oszuści podatkowi natychmiast pojawiają się w innej
  —ocenia Roman Namysłowski, ekspert ds. VAT, partner w Crido Taxand. Trudno oszacować, ile luka podatkowa, czyli różnica pomiędzy możliwymi wpływami podatkowymi do budżetu państwa, a rzeczywiście uiszczonymi kwotami, może wynieść w tym roku.”

  http://wpolityce.pl/gospodarka/263878-mimo-staran-fiskusa-przestepczosc-podatkowa-kwitnie-wplywy-z-vat-beda-w-tym-roku-mniejsze-od-planowanych-i-to-nawet-o-7-mld-zl

  Najłatwiej im zwalić winę na oszustów podatkowych, których niewątpliwie nie brakuje. Tym niemniej ciekawe, że MF nie zauważyło, że już w ub.roku podatnik mógł odliczać z części do aut i napraw itp. jedynie 50% vatu, więc to powinno zrównoważyć mniejsze wpływy z vatu, bo przecież przez 7 miesięcy br. przedsiębiorcy wpłacali więcej.

  Ja zakładam, że liczba oszustów i oszustw jest na tym samym poziomie. Ludzie desperują wtedy kiedy głupota stanowionych przepisów przewyższa dopuszczalną dawkę racjonalności. Jeśli tak się stało winą należy obciążyć wyłącznie rządzących.

 178. gledzenia dosc said

  Ropa poszla w gore o 25% a Rosja w Syrii wlasnie baze militarna zaklada w celu zwalczanie IS, a za pare dni wiedziec bedziemy, jak Chiny uwala obecny atak na ich gospodarke.
  Wyzwolenie niemoty Polaka, wiecznie pokrzywdzonego, na negatywnych autorytetach chowanego, wlasnymi kleskami sie nieustannie katujacego
  albo je jakimistam moralnymi zwyciestwami nazywajacego, ze wschodu przyjdzie.
  Przez tych przyniesiona zostanie, ktorzy wlasna tozsamosc maja, nie probuja namolnie byc zachodnimi jak Polak, ktorego ci zachodni zawsze za pomiot tylko mieli i dalej maja.

 179. gość said

  Guimarães: Utopia papieża Franciszka i jego bracia – heretycy
  Mariusz Matuszewski | 31 sierpnia 2015

  22 czerwca 2015, podczas pobytu w Turynie, papież Franciszek odwiedził tamtejszą świątynię Waldensów. Wygłosił wówczas przemówienie, w którym zawarł ważną deklarację. Mówił m. in.:

  „Ze smutkiem stwierdzamy, że zdarzyło się i trwa nadal, że dwóch braci [Katolicy i Waldensi] nie akceptuje dzielących ich różnic i podsyca wojnę między sobą. Spoglądając na dzieje relacji między nami nie sposób nie odczuć smutku z powodu pełnych przemocy czynów, popełnionych w imię naszej własnej wiary. Proszę Boga, by udzielił nam łaski pozwalającej uznać, że wszyscy jesteśmy grzeszni, a także, wybaczyć sobie nawzajem”.

  Dalej papież konkluduje: „W imieniu Kościoła Katolickiego proszę o wasze wybaczenie naszej postawy i niechrześcijańskich zachowań, często wręcz nieludzkich, jakich w na przestrzeni dziejów dopuściliśmy się przeciwko wam. W imię Naszego Pana Jezusa Chrystusa, wybaczcie nam”.

  Poza samą symboliką wizyty w tej heretyckiej świątyni i niezwykle uniżoną postawą względem tamtejszych pastorów, Bergolio posunął się do ucałowania kopii biblii Waldensów, którą mu zaprezentowano.

  Czytaj dalej:

  http://myslkonserwatywna.pl/guimaraes-utopia-papieza-franciszka-i-jego-bracia-heretycy/

 180. klucznik said

  Jeśli kryzys gospodarczy w Polsce już przekształca się w kompletny krach gospodarczy, jeśli używanie broni strajkowej staje się głównym sposobem walki z systemem komunistycznym w intencji organizatorów strajków, to nie potrzeba wielkiej przenikliwości, by spodziewać się jakiegoś wybuchu. Na to czekała administracja amerykańska, ale i tego spodziewały się władze kremlowskie. Doszło zatem do mimowolnego sojuszu między ukrytymi przed polskim społeczeństwem dążeniami jałtańskich sojuszników. Każda ze stron miała w tym swoje odmienne kalkulacje w grze Polską.

  Strona amerykańska spokojnie, dzięki swym organom medialnym, takim jak np. Wolna Europa, ale także dzięki bezpośredniej, choć głęboko zakamuflowanej pomocy dla Solidarności „na propagandę i opór” czekała, aż komunistyczne państwo polskie upadnie pod naporem Solidarności dając tym początek upadku całego systemu komunistycznego.

  Strona sowiecka, równie spokojnie przygotowywała swój system jako całość do skutecznej odpowiedzi. (…) Możliwa odpowiedź Kremla na „strategię taniego fortelu” była równie prosta, jak sama ta strategia, choć była to prostota niezwykle wyrafinowana. Jeśli administracja amerykańska postrzegała Solidarność jako swoje „narzędzie”, jako swego rodzaju wulkan energii, który łatwo może eksplodować uruchomiając spodziewany efekt domina i upadek całego systemu komunistycznego, to odpowiedź kremlowska była prosta: „Proszę bardzo, niech ta erupcja nastąpi, a my już jesteśmy na to przygotowani. Mało, że przygotowani, sami jesteśmy w stanie zdetonować ten ładunek energii, by był to wybuch kontrolowany. System komunistyczny to wytrzyma, a może nawet się umocni. Taki wybuch może zdyskredytować papieża”.
  (…)
  Stan wojenny okazał się klęską (amerykańskiej) „strategii taniego fortelu”. Wskutek tej porażki prezydent Reagan musiał wytoczyć ogromne działa i rozpocząć wieloletnie oblężenie, na które nie starczyło mu dwóch kadencji.
  (…)
  Przeciwko komu zatem był skierowany stan wojenny biorąc pod uwagę geopolityczne znaczenie tego militarnego przedsięwzięcia? Przeciwko niejawnej „pomocy” obydwu supermocarstw. A konkretniej przeciwko ich tajnym służbom.

  W przypadku Stanów Zjednoczonych ustanowienie dyktatury wojskowej w Polsce okazało się niemal w zupełności skuteczne, by działania ich tajnych służb zneutralizować. Prezydent Reagan musiał się zwrócić do Papieża o pomoc w reaktywowaniu ich skuteczności.

  „JĘDRZEJ GIERTYCH: MICHNIK CHCE WŁADZY DLA ŻYDÓW

  W 1978 r. Jędrzej Giertych przestrzegał przed Adamem Michnikiem, działaczem opozycyjnego KOR, jako bardziej szkodliwym niż rządzący wtedy komuniści. Przedstawiamy fragmenty tekstu Giertycha „Michnik” z jego emigracyjnego pisma „Opoka”. (…)

  W ramach ustanowionego w roku 1945 (w Lubelskiem w 1944 r.) systemu komunistycznego mieliśmy już w Polsce dwa przewroty rewolucyjne: w październiku 1956 i w grudniu 1970. A trochę zanosiło się na takie przewroty i wiosną 1968, i w czerwcu 1976. Przewroty rewolucyjne nie są w dzisiejszej Polsce niemożliwe; byle mieściły się w ramach systemu; i byle zostały zaakceptowane przez Kreml. Michnik jest intelektualnym wyrazicielem prądu, który huczy dziś w Polsce rozruchami i szeroko rozkołysaną agitacją. Trudno uniknąć postawienia sobie pytania: czy dąży on w Polsce do władzy? Oczywiście nie dąży on do obalenia istniejącego w Polsce reżimu. Może tylko dążyć do nowego października czy grudnia. A więc do objęcia zarówno w rządzie, jak i w partii władzy przez inną, w zasadzie tak samo „reżimową” klikę.

  PROF. MACIEJ GIERTYCH:

  „W czasie zimnej wojny Rosja podburzała Koreę, Wietnam, Nikaraguę, czy Grenadę do konfrontacji z USA, a USA podżegały Węgry, Czechosłowację czy Polskę, by buntowały się wobec Rosji. Wiadomo było, że USA z pomocą wojskową nie przyjdzie, a nasze bunty (poznański czerwiec, Budapeszt, Październik, Praska wiosna) zostaną stłumione siłą – jeżeli trzeba z udziałem wojsk radzieckich. Im większa rozróba, tym większa kompromitacja dla utwierdzającego swe wpływy mocarstwa, a więc pożytek dla drugiego mocarstwa.

  Oczywiście, wszelkie ruchy wolnościowe w bloku sowieckim miały poparcie medialne, logistyczne i finansowe z amerykańskich ośrodków dywersyjnych. Od roku 1951 był w ramach CIA specjalny oddział (International Organisations Division), kierowany przez Tomasza W. Bradena, powołany do „prowokowania niepokojów w krajach satelitarnych” ZSRR. Odbywało to się za pośrednictwem Komitetu Wolnej Europy dysponującego Radiami Liberty i Wolna Europa (Richard J. Aldrich, 1997 „OSS, CIA and European Unity: The American Committe on United Europe, 1948-60” Diplomacy & Statecraft, 8(1); 184-227). (…)
  Gdy w styczniu 1981 r. prezydenturę objął Reagan do władzy doszli tzw. „jastrzębie”, czyli zwolennicy bardziej konfrontacyjnej polityki USA wobec ZSRR. Sekretarzem stanu został gen. Aleksander Haig, były dowódca wojsk NATO w Europie. Pomoc dla „Solidarności” poszła szerokim strumieniem.

  Tymczasem „Solidarność” czuła się coraz silniejszą i parła do konfrontacji. Została opanowana przez elementy lewacko-rewolucyjne. Kraj był paraliżowany strajkami i blokadami. Gospodarka padała. Gdy Jaruzelski ogłosił stan wojenny i dał sobie radę sam, bez interwencji wojsk radzieckich, nawet tych już stacjonujących w Polsce, USA były wyraźnie niezadowolone. Jak pisze w swych pamiętnikach Aleksander Haig („Caveat: Realism, Reagan and Foreign Affairs” – Ostrzeżenie: realizm, Reagan i polityka zagraniczna, 1984) Stany posiadały plany jak zareagować na interwencję wojskową ZSRR, ale nie na ewentualność opanowania sytuacji tylko siłami polskimi. Nie pisze, jakie to były plany. Rąbka tajemnicy uchylił ex-prezydent Richard Nixon. W swej książce „Leaders” (Przywódcy) 1982, opowiada o rozmowie w 1981 r. z Anwarem Sadatem, prezydentem Egiptu, na temat rozwoju sytuacji w Polsce. Z rozmowy tej wynikało, że realną reakcją USA na wkroczenie wojsk radzieckich do Polski winno być zajęcie Kuby.

  To oczywiste, że nie planowano bombardowania atomowego Moskwy ani wysłania komandosów do Gdańska. Jeżeli Radio Wolna Europa (i jego wtyki w Polsce) prowokowało do konfrontacji między „Solidarnością” a rządem, to w interesie polityki amerykańskiej, a nie polskiej. To, że w Polsce poleje się krew, że, jak obiecywano, NRD za udział w opanowaniu Polski dostanie obszar na zachód od linii Szczecin-Katowice (o takich ustaleniach między ZSRR a NRD pisała prasa RFN – Die Bunte 25.II.82 i National-Zeitung 2.IV.82), że nieudolnego Jaruzelskiego zastąpi jakiś nowy Rokosowski, Berman czy Bierut, to wszystko było ceną, którą USA były gotowe zapłacić za zlikwidowanie radzieckiej kolonii w pobliżu swoich granic.
  (…)
  Nikt z nas nie miał wówczas wątpliwości, że ci, co politycznie opanowali Solidarność, KOR-owcy, dysydenci z PZPR z lat sześćdziesiątych, trockiści i lewica laicka, realizowali niepolskie interesy. Niestety, gdy w Rosji przyszła odwilż, „glasność” i „pierestrojka” Gorbaczowa i ZSRR zaczął się sypać, ci sami ludzie dogadali się z Jaruzelskim i przy okrągłym stole ustalili jak podzielić się władzą. Dziś okazuje się, że w owym czasie był sygnał z Rosji, by władza dogadała się właśnie z środowiskiem KOR-u, a nie z Kościołem, co ponoć zamierzała. Większość dokumentacji szyfrogramów z polskiej ambasady w Moskwie do MSZ w owym czasie została brutalnie wydarta z odpowiedniej teczki archiwum MSZ, czyli kogoś kompromitowała (http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/02/13/na-blumsztajnie-czapka-gore/ 13.02.2010). Tu trzeba szukać winnych „okrągłego stołu” i utrzymania się post-PZPR-owców w życiu politycznym III RP.”

  Źródło: „Opoka w Kraju” nr 72(93)/2010 http://opoka.giertych.pl/owk72a.htm

  http://jednodniowka.pl/forum/viewthread.php?forum_id=2&thread_id=426

 181. gość said

  Kara śmierci to sprawiedliwość

  Ile znaczy sprawiedliwość w Polsce można było się przekonać po wyroku pijanego i naćpanego kierowcy który zabił sześć osób. Za każdą z osób dostał dwa lata pozbawienia wolności, czyli 12 i pół roku więzienia. Codziennie z telewizyjnych ekranów dowiadujemy się że jakiś psychopata pozbawił życia bezbronną osobę. Oczywiście jest reakcja społeczna chwilę po, by na drugi dzień zapomnieć o wszystkim. Nie dotyczy osobiście, nie nasz problem.

  Kara śmierci w 50 % przypadków to sprawiedliwość społeczna. Tego domaga się większość społeczeństwo. I nie opowiadajmy tak nie można, trzeba resocjalizować. Gdy ta druga strona – ofiara, prawa do życia nie miała mordowana przez swojego oprawce.

  Kar dla morderstw z premedytacją, gwałtów, pedofilii, handlu ludźmi. Kodeks karny powinien być skierowany przeciwko sprawcy, a nie jak jest to obecnie przeciwko ofierze. To sprawca ma udowodnić że jest niewinny. Oczywiście wszystko w ramach sprawnie działającego prawa i organów ścigania.

  Dzisiejsze czasy pokazują nam dobitnie że obecne liberalne prawo tak lansowane przez Unię Europejską i nasze elity polityczne doprowadzają sprawiedliwość do śmieszności. Obecny system daje nam prawo że możemy zabić niemowlę, zgwałcić, wiedząc że kara nie będzie asymetryczna do czynu.

  Czytaj dalej:

  http://owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=873&Itemid=1

 182. gość said

  Polska będzie musiała przyjąć kilkadziesiąt tysięcy uchodźców

  Polska nie obroni się przed przyjmowaniem dziesiątków tysięcy uchodźców. To będzie szok.

  Bruksela chce, by napływający do Europy uchodźcy byli automatycznie rozdzielani między wszystkie kraje Wspólnoty. Oznacza to, że polskie władze nie będą miały dużego wpływu na to, ilu i jakich imigrantów trafi do naszego kraju. Pocieszające jest jedynie to, że Bruksela będzie płacić za ich utrzymanie i będą to znaczące kwot, rzędu kilkuset milionów euro rocznie.

  Radykalizacja działań władz Unii spowodowana została piątkowym dramatem pod Wiedniem, gdzie w tirze udusiło się 71 imigrantów. To zdarzenie poruszyło sumienia urzędników w Brukseli i przywódców Unii, stało się też wygodnym pretekstem, by narzucić nowe zasady przyjmowania uchodźców.

  – To nie jest godne Europy – powiedziała kanclerz Angela Merkel o obecnych zasadach przyjmowania imigrantów. Projekt odpowiednich zmian w prawie Bruksela chce przedstawić już jesienią. Zgodnie z nim „w nadzwyczajnych sytuacjach” imigranci z takich upadłych krajów, jak Syria, Erytrea czy Irak, którzy dotarli do jednego z państw UE, byliby automatycznie rozdzielani między kraje Unii.

  Przy określaniu, ilu imigrantów trafi do którego państwa, miałby obowiązywać przelicznik uwzględniający dochód narodowy, liczbę ludności, poziom bezrobocia oraz ilość już przyjętych uchodźców. Polska prawdopodobnie musiałaby przyjąć ok. 7 proc. wszystkich potrzebujących. A szacuje się, że tylko do Niemiec trafi ich w tym roku około 800 tys. Trzeba więc liczyć się z koniecznością przyjęcia kilkudziesięciu tysięcy uchodźców rocznie.

  Dalszy ciąg artykułu: http://www4.rp.pl/Uchodzcy/308309882-Polska-bedzie-musiala-przyjac-kilkadziesiat-tysiecy-uchodzcow.html

  Za:

  http://www.euroislam.pl/index.php/2015/08/polska-bedzie-musiala-przyjac-kilkadziesiat-tysiecy-uchodzcow/

 183. marrkerr said

  Jednego banderowca mniej w sejmie?

  http://wpolityce.pl/polityka/263964-pawel-kowal-nie-traci-nadziei-ze-bedzie-na-listach-wyborczych-nie-ma-jeszcze-ostatecznej-decyzji-musimy-zabiegac-o-to-zeby-umowa-zostala-zrealizowana

 184. marrkerr said

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/08/31/ks-santiago-martin-zsekularyzowany-swiat-potrzebuje-swiadectwa-polakow-nie-macie-pojecia-jak-papiez-cierpi/

  To byłaby likwidacja Kościoła:

  „Z informacji od osoby (Irci), która nam nadesłała materiał:

  (…) ten kapłan ks. Santiago Martin, zdradza kulisy synodu, mówi, że my słyszymy tylko, czy dawać Komunie rozwodnikom, a sprawa jest o wiele głębsza, chodzi o to żeby cale szataństwo wnieść do Kościoła i tylko biskupi polscy są przeciwni, ale niestety jest ich za mało, żeby wygrać, 2/3 są za tym szataństwem i to będzie już za miesiąc 😦
  Mówi, że ucisk zaczął się już na Janie Pawle II, ze jest to najgorszy okres w historii Kościoła jak długo istnieje 😦

  Warte posłuchania naprawdę, bo on mówi, że chodzi o to, żeby wszyscy, całkiem wszyscy mogli przyjmować Komunie święta, i nadużywa się do tego, że Jezus jest Miłosierny, skoro kapłan, papież zabroni, to jest niemiłosierny 😦
  Chodzi też o to, żeby – jak protestanci narzucić – że nie ma autentycznego Jezusa w Eucharystii 😦 i że bez Łaski Uświęcającej można przyjąć Komunię i większość biskupów i kardynałów jest za tym, straszne czasy, gorzej być nie było nigdy i mówi, że jak były naciski na Jana Pawła II, to powiedział „Jezus nie zszedł z krzyża i ja nie zejdę!” stąd też Benedykt XVI odszedł, był za stary schorowany na walkę z nimi 😦
  Nam wmawia się, że jest mowa o Komunii dla rozwodników, a cały czas dyskutuje się o tym, by zatwierdzić, że w Eucharystii nie ma Jezusa, że to tylko taki symbol Mszy św. i by każdy mógł sobie ten symbol „zjeść” a jak papież zabroni, to jest zły-niemiłosierny, nie życzliwy 😦 „

 185. http://technowinki.onet.pl/forum/ka-52-aligator-ciezki-rosyjski-bojowy-smiglowiec-d,0,1395143,147307566,czytaj.html

  ALIGATOR – Ciężki Rosyjski Śmigłowiec Bojowy DOWODZENIA.

  Jak u Napoleona: Artyleria Naprzód! a tu SZTAB DO ATAKU!!!
  Trzeba tylko zauważyć, że Ciężkim Śmigłowcem może być tylko mój AEROBUS, z racji 4 silników i 4 wirników, czego dotychczas nie udało się nikomu zrobić. Japońska armia zamówiła 17 nowych śmigłowców ZWIADOWCZYCH, w czym powinno chodzić o NIPPONY czyli moje Aerobusy na prawie Wojennym, które w Japonii nazywają się Zwiadowczymi a w Rosji Sztabowymi.

 186. Jan Rokicki said

  Aborcjoniści mogą spać spokojnie. Czekamy na błogosławieństwa dla pedofili, zoofili i innych „fili”

  http://fakty.interia.pl/religia/news-papiez-franciszek-rozgrzesza-aborcje,nId,1877709

 187. Tekla said

  Polacy w planach Hitlera zajmowali niewiele miejsca, z racji tego, że führer chciał zredukować ich liczbę o 85% (20 mln). Pozostali przy życiu mieli być traktowani jak niewolnicy. Realizację tych zamierzeń Trzecia Rzesza rozpoczęła już 1 września 1939 r.

  http://www.tygodnikprzeglad.pl/wytepic-polakow/

 188. Bez Chwili Zwątpienia said

  http://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=8116

  KUPIONE! 😀

 189. revers said

  Duda z nwo agendami za depopulacja polakow

  http://europejczycy.info/101324/artykuly/duda-podpisal-kontrowersyjna-ustawe-wprowadzajaca-grozne-szczepienia/

 190. revers said

  http://parezja.pl/stonoga-od-dzis-mam-jednego-wroga-to-ty-jaroslawo-kaczynska-zgnily-pedale/

 191. marrkerr said

  Fatimski ksiądz. Nicholas Gruner
  O autorze: ojciec Nicholas Gruner poświęcił 25 lat swojego życia na upowszechnianiu orędzia fatimskiego na całym świecie i pogłębianiu nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi. W 1978 r. ks. Gruner założył organizację pod nazwą Centrum Fatimskie (Fatima Center), zrzeszającą katolików duchownych i świeckich. Misją tej organizacji jest promocja i szerzenie przesłania Matki Boskiej Fatimskiej za pośrednictwem czasopisma „Fatima Crusader” (jego liczbę czytelników szacuje się na 1 milion!), radia, telewizji (internetowej i kablowej dla Rzymu), Internetu, filmów dokumentalnych i książek. Zjazdy poświęcone Fatimie ks. Gruner organizuje od 1992 r., jednak w ciągu ostatnich czterech lat zainteresowanie nimi niepomiernie wzrosło. Celem tych konferencji jest nakłonienie Ojca Świętego do wyjawienia bez pominięć trzeciej części tajemnicy fatimskiej, a przede wszystkim do dokonania poświęcenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi.

  29 kwietnia 2015 roku ojciec Nicholas Gruner zmarł.

  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

  Poniżej prezentujemy Szanownym Państwu książkę ojca Gruner’a pt: Fatimski ksiądz, w której autor między innymi opisał swoja heroiczną walkę z reżimem masońskiego neo-Watykanu. Lektura obowiązkowa.

  Kliknij, pobierz, czytaj i rozpowszechniaj:

  FATIMSKI KSIĄDZ
  NICHOLAS GRUNER

 192. marrkerr said

  zapomniałem dodać źródło:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/fatimski-ksiadz-nicholas-gruner-2015-05

 193. KOR said

  @ Pan z angielsko-polskiego Bożydar

  Nie przeszkadza mi pisanie wtorek zamiast fonetycznego ftorka, ani wtór, wtóre, wtórnik, wtórny, wtórować, powtórka, powtórkowy, powtórnie, powtórny, powtórzenie, powtórzyć, po wtóre, powtarzać, powtarzalny, a nawet ” o w pół do”, bo znam żródłosłów i nie pomylę w pisowni. Polskie, nasze, słowiańskie imiona mają końcówki, -mir, -mił, -sław, -gniew, -wój, -mysł, -wład, -gost, -wid, -pełk, -dar, -mierz, -osz, -usz lub -os, -us, -rad, -rod, -dał. Naprawiacze pisowni w języku polskim, francuskim, angielskim bywali i bywają. Nie zauważyłem takiego naprawiacza pisowni walijskiej, czy fińskiej, w których nie żałowano sobie liter. Standaryzacja języka i jego pisowni jest podobna do standardów naukowych IS, hamuje tworzenie chaosu z wprowadzaniem nowych pojęć.

  https://slowianowierstwo.wordpress.com/2015/01/11/popularyzacja-imion-slowianskich-czyli-polskich/

  Człon Znaczenie Przykłady
  ——————————————
  goj „lek, obfitość, pokój” Częstogoj, Domagoj
  dan „dany” Bogdan
  cza|j, „spodziewać się, Czasława, Czesław,
  cze|j oczekiwać” Boleczaj

  Wsiewołod to nie z tej bajki
  27 komentarzy do “Popularyzacja imion Słowiańskich czyli Polskich” – do przemyslenia

  Nie dać się ogłupić! Pozdrawiam

 194. maniek said

  Prezydent Czech: Niech każdy intelektualista weźmie do domu uchodźcę
  dodano dnia: 2015-09-01

  Zeman wypowiedział się na temat petycji podpisanej przez grupę naukowców, którzy opowiadają się za zapewnieniem godnych warunków życia imigrantom. Według Zemana, każdy z sygnatariuszy dokumentu powinien w takim razie wziąć do swojego domu uchodźcę.
  Dokument „Naukowcy przeciwko strachowi i obojętności” podpisało ponad 3 tys. pracowników naukowych czeskich uczelni. Przeciwstawiają się w nim rzekomo rozwijającym się postawom ksenofobicznym i ekstremistycznym w społeczeństwie, które ma być wrogo nastawione do napływających do Europy imigrantów. Według czeskich intelektualistów, państwo powinno pochylić się nad losem uchodźców zapewniając im godny pobyt na terenie kraju.
  Prezydent Milosz Zeman stwierdził, że intencje czeskich intelektualistów byłyby szczere, gdyby każdy z nich wziął do swojego domu uchodźcę. Jego zdaniem dokument jest potwierdzeniem tezy, iż istnieje pogłębiająca się przepaść między większością społeczeństwa i ludźmi uważającymi się za jego elitę.
  Według Zemana największym zagrożeniem jest szufladkowanie ludzi obawiających się kryzysu imigracyjnego, jako ksenofobów, rasistów i faszystów. Czeski prezydent uważa, że Czesi nie są ksenofobami, ponieważ na terenie kraju mieszka blisko pół miliona cudzoziemców, a na krajowej scenie politycznej nie istnieją partie takie jak francuski Front Narodowy czy węgierski Jobbik.
  Zeman powiedział też, że popiera politykę rządu Bohuslava Sobotki, który sprzeciwia się obowiązkowym kontyngentom uchodźców dla każdego z państw Unii Europejskiej. Czeska głowa państwa twierdzi, że kryzys imigracyjny nie jest przejściowy, lecz będzie się nasilał.
  Na podstawie: idnes.cz.
  http://autonom.pl/?p=13337

 195. maniek said

  Niemcy: Federalna policja Bawarii nie radzi sobie z napływem uchodźców
  dodano dnia: 2015-09-01

  Funkcjonariusze policji w Bawarii nie są w stanie kontrolować pociągów z napływającymi do Niemiec imigrantami. Policjantów jest za mało i są oni zajęci rejestracją osób, które już złożyły wnioski o przyznanie im azylu.
  Policja w Bawarii poinformowała, że na jej posterunkach przebywa już ponad 350 osób. Funkcjonariusze są zajęci ich rejestracją (…)
  Czytaj dalej… http://autonom.pl/?p=13341

 196. maniek said

  Słowacja: Wasze wojny, wasi imigranci
  on 1 września 2015 13:01 / Brak komentarzy

  „To nie Słowacja zrzucała bomby na Syrię i Libię” – m.in. takimi słowami premier Słowacji Robert Fico, odparł oskarżenia Laurenta Fabiusa, ministra spraw zagranicznych Francji, który zarzucił krajom Europy Wschodniej prowadzenie „skandalicznej” polityki wobec imigrantów.

  Robert Fico odniósł się do oskarżeń Fabiusa podczas obchodów kolejnej rocznicy narodowego powstania na Słowacji. Zdaniem Fica francuska krytyka jest nieuzasadniona bowiem Słowacja nie była państwem, które brało udział w destabilizacji Libii czy Syrii. Ponadto słowacki premier zwrócił uwagę na bierność i nieskuteczność całej polityki imigracyjnej w Europie.

  „Nie widzę zatopionych łodzi. Przeciwnie – widzę jeszcze więcej łodzi. Nie widzę straży na granicach Schengen. Przeciwnie – widzę kolejne dziesiątki i setki tysięcy ludzi swobodnie idących do Europy” – mówił Fico.

  Zdaniem jeśli obecne władze europejskie nie podejmą żadnych działań, to w przyszłości problem imigrantów w Europie rozwiążą „faszyści i nacjonaliści”.
  http://xportal.pl/?p=22375

 197. maniek said

  Polska kupi od Amerykanów złom za 26 000 000 000 zł

  Ministerstwo Obrony Narodowej zamierza ok. 26 000 000 000 zł na przestarzały sprzęt, który w innych armiach jest wycofywany.
  -> http://polskiepiekielko.pl/polska-kupi-od-amerykanow-zlom-za-26-000-000-000-zl/


  Stonoga obiecuje ujawnić dowody na homoseksualizm Kaczyńskiego
  http://polskiepiekielko.pl/stonoga-obiecuje-ujawnic-dowody-na-homoseksualizm-kaczynskiego/

 198. maniek said

  Nie tak miało być Panie Prezydencie! Będziemy harować aż do śmierci?!

  Jesteś młody, pracujesz od kilku lat bez etatu? No to popracujesz do starości, albo nawet i do śmierci. PiS ma już gotowy projekt zmian w emeryturach.
  Fakt dotarł do ich założeń. I tak jak obiecywał prezydent Andrzej Duda (43 l.) w kampanii jest tam zapis o obniżeniu wieku emerytalnego, ale zatrudnieni na umowach śmieciowych czy osoby bezrobotne mogą z tego rozwiązania nie skorzystać.
  W Polsce na umowach-zlecenie i o dzieło pracuje ok. 1,4 miliona osób. Tylko w ciągu pięciu lat liczba zatrudnionych na śmieciówkach skoczyła o 900 tysięcy. Ciągle ich przybywa – bo pracodawcy nie muszą płacić ZUS. A ludzie, zwłaszcza na początku kariery, pracują na śmieciówkach latami. Tak jak Katarzyna Wcisło (31 l.) z Gdańska, która pracuje w biurze, na podstawie umowy zlecenie. – Praca tu jest tak samo ciężka jak na etacie. Tyle że nie daje mi żadnego zabezpieczenia – ani urlopu, ani w przyszłości nie da mi emerytury – dodaje.
  Z założeń ustawy PiS wynika, że ….
  -> http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/2874-nie-tak-mialo-byc-panie-prezydencie-bedziemy-harowac-az-do-smierci

 199. maniek said

  W okresie poprzedzającym wojnę Naczelny Wódz Edward Rydz-Śmigły wraz z obozem rządzącym przekonywali o mocarstwowej pozycji Polski i silnej polskiej armii: „Jesteśmy silni, zwarci i gotowi”, ” Nie tylko nie damy całej sukni, ale nawet guzika…”. Wkrótce nadeszło zderzenie z rzeczywistością. Budowany mit propagandowy o niezwyciężonej polskiej armii, runął kończąc się nieuniknioną katastrofą wrześniową. Żołnierze walczyli dzielnie do samego końca, a władze z Naczelnym Wodzem uciekły okrywając się hańbą.

  https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/09/01/katastrofa-wrzesniowa/
  Katastrofa wrześniowa

 200. maniek said

  1 września 1967 roku – premiera filmu wojennego „Westerplatte” w reżyserii Stanisława Różewicza.

  Jest rok 1939, początek II wojny światowej, wybrzeże gdańskie – polski garnizon na Westerplatte broni się heroicznie przed naporem niemieckich sił lądowych i morskich. 7 dni trwa walka zarówno z Niemcami, jak i z własnymi słabościami obrońców.

  WESTERPLATTE cały film

 201. maniek said

  1. Dywizja Kościuszkowska wyrusza na front

  1 września 1943 roku – w 4. rocznicę napaści hitlerowskich Niemiec na Polskę, polska 1. Dywizja Piechoty im. Tadeusza Kościuszki wyrusza na front.

 202. maniek said

  W Białorusi o Europie Bałtyckiej

  27 września 2015 r. w hotelu „Białoruś” w Mińsku odbyła się dyskusja przy okrągłym stole „Perspektywy rozwoju Regionu Bałtyckiego”. Organizatorami byli centrum społeczno-polityczne „Cytadela” (Białoruś), centrum konserwatywne „Nomos” (Białoruś) oraz centrum informacyjno-analityczne ds. studiów nad przestrzenią poradziecką przy MGU im. M.W. Łomonosowa (Rosja).

  W dyskusji wzięli udział eksperci i uczeni z Białorusi, Łotwy i Rosji. Na sali obecni byli przedstawiciele środków masowego przekazu, władz ustawodawczych i wykonawczych Republiki Białoruś oraz pracownicy przedstawicielstw dyplomatycznych Rosji, Polski i Ukrainy akredytowanych w Białorusi.

  W pierwszej części A. Nosowicz zaprezentował swoją książkę „История упадка. Почему у Прибалтики не получилось”, stwierdzając, że jego głównym celem było obalenie stereotypu wedle którego to państwa nadbałtyckie miałyby osiągnąć największe sukcesy w zakresie transformacji ustrojowej i być dziś najbogatszymi, najlepiej rozwiniętymi i najbardziej kwitnącymi krajami spośród piętnastu państw wyłonionych po upadku ZSRR, podczas gdy Kazachstan, Białoruś i Azerbejdżan miałyby znajdować się na szarym końcu.

  Według A. Nosowicza czasy, gdy Litwa, Łotwa i Estonia znajdowały się w czołówce rozwoju społecznego, gospodarczego i politycznego w przestrzeni poradzieckiej należą już do przeszłości. Dziś państwa te są obrazem upadku we wszystkich sferach życia społecznego, włączając w to bezprecedensową w skali światowej emigrację, grożącą im zupełną depopulacją. Już w momencie wstępowania do Unii Europejskiej państwa nadbałtyckie były pozbawione własnej bazy przemysłowej, ich gospodarki zaś wykazują cechy kryzysowe i recesyjne.

  Z tego powodu pozostałe państwa poradzieckie wystrzegać się powinny podążania „bałtyckim szlakiem rozwoju”, pomimo upartych wysiłków USA i ich europejskich sojuszników, by je na niego zepchnąć. „Bałtycka ścieżka rozwoju” grozi jednak bałtycką degradacją i upadkiem każdemu państwu, które zdecydowałoby się na nią wstąpić, czy byłaby to Ukraina, czy Gruzja, czy Rosja, czy też jakiekolwiek inne państwo.

  N. Gostinsz w swoim wystąpieniu wskazał na niepatriotyczną postawę łotewskich władz w chwili wstępowania państwa do Unii Europejskiej. Łotwa zaniedbała dbania o swoje interesy wobec Unii, bezkrytycznie przyjmując wszystkie normy i propozycje Brukseli. Zrodziło to katastrofalne skutki dla gospodarki i narodu łotewskiego. Łotwa przekształciła się w rynek zbytu dla produktów zachodnioeuropejskich, konkurencji, z którymi nie byli w stanie podołać lokalni wytwórcy, a także w rynek podaży taniej siły roboczej dla zachodniej Europy, co z kolei stwarza ryzyko depopulacji i wymarcia narodu łotewskiego.

  Aleksiej Dziermant w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na wielowiekowe związki i przeznaczenie historyczne łączące Białorusinów z Litwinami i Łotyszami. Historia rodzi pokrewieństwo pomiędzy ludem białoruskim a ludami…

  –> Dalej http://www.geopolityka.org/analizy/ronald-lasecki-w-bialorusi-o-europie-baltyckiej

 203. Lily said

  Re 189;Revers
  Panie Revers,nie na darmo stroi sie w biale koszule i blekitne krawaty(to kolory narodowe pewnego panstwa)….,jak rowniez bral udzial w obradach zydowskiego Knesetu w 2014r
  w Krakowie.

  To czlowiek Kaczynskich,a jaka polityke L.K prowadzil,to kazdy zdrowo myslacy wie.

  „Wszystko co wiem,i wszystko czego sie nauczylem,zawdzieczam L.K” ,slowa A.D.

  A tak na koniec,to A.D zle sie z oczu patrzy,moje
  osobiste spostrzezenie.
  Chce uchodzic,za gorliwego,rozmodlonego Katolika,ale do tej pory nie pochwalil sie kiedy i w jakim kosciele bral slub.Tyle bylo jego zdiec w obiegu przed wyborami i po,ale slubnego zabraklo.
  Sa i tacy, gorliwie praktykujacy,ALE nie wierzacy…robia to dla wlasnych potrzeb.W Polsce potrzeba jest bycia Katolikiem,zeby przekonac do siebie naiwnych wyborcow.
  Matka Boska w klapie,ale nie w sercu,tez zrobila swoje…

 204. maniek said

  KABLE ZAMIENIONE NA STADION
  30 sierpnia 2015

  Wracamy do wspomnień o transformacji, podczas której władze wszystkich opcji nie szczędziły wysiłku aby zlikwidować zakłady powstałe w „słusznie minionych czasach”. Oczywiście byt ludzi w nich zatrudnionych w ogóle nie obchodził wprowadzających nowe, rynkowe zasady gospodarcze.

  W połowie lutego 2003 r. pod auspicjami Agencji Rozwoju Przemysłu podpisano w ożarowskiej Fabryce Kabli porozumienie o zakończeniu najdłuższego w reformowanej Polsce protestu pracowniczego. Powiedzmy od razu – porozumienie, dla robotników, okazało się szybko gówno warte.

  Kiedyś to był porządek. Na Starym Kontynencie wytwarzanie drutów do przesyłania prądu (tzw. kabli ziemnych), ale też telefonicznych kontrolował międzynarodowy kartel decydujący o inwestycjach, wielkości produkcji i cenach w poszczególnych państwach. Ostatnie zezwolenie przed II wojną światową na budowę fabryki kabli w krajach środkowej Europy uzyskał zakład w podwarszawskim Ożarowie. Szybko postawiona, nowoczesna fabryka szczyciła się np. wytworzeniem dwudziestokilometrowego przewodu telefonicznego w jednym kawałku. W 1937 r. ułożono go na dnie Bałtyku między Gdynią a Helem. Po wojnie nie dawano fabryce dużych szans, ocalałe maszyny wywieziono.

  Część z nich wróciła w 1947 r., kiedy zdecydowano, że Centralne Biuro Konstrukcji Kablowych zostanie z Krakowa przeniesione właśnie tu i tu będzie się odradzał przemysł drutów dla energetyki i telefonii. Obok Ursusa czy Huty Warszawa Ożarów miał być kadrowym zapleczem klasy robotniczej dla rządzącej w stolicy partii…….

  Dalej –> http://strajk.eu/kable-zamienione-na-stadion/

  —–
  Dochodowa fabryka. Nowoczesna technologia. Portfel zamówień tak duży, że trzeba było wprowadzić pracę w systemie czterobrygadowym. Nowy inwestor, potężny, polski kapitalista. Efekt? Likwidacja zakładu i zwolnienie 600 pracowników.

  Fabryka Kabli w Ożarowie istnieje już ponad 70 lat. Co prawda po zajęciu miasteczka przez Niemców wszystkie maszyny zostały wywiezione do Rzeszy, ale wkrótce po wojnie pracownikom Ożarowa udało się je odzyskać i uruchomić produkcję. Za Gierka, przy pomocy …..
  -> http://lewica.pl/index.php?id=9420

 205. maniek said

 206. maniek said

 207. maniek said

  Stonoga: Od dziś mam jednego wroga. To ty Jarosławo Kaczyńska. Zgniły pedale

  Dziś rano Zbigniew Stonoga opublikował post, w którym poinformował o rzekomym homoseksualizmie Jarosława Kaczyńskiego. Wraz z postem ukazał się krótki film skierowany do prezesa PiS.

  Trzy słowa do Jarki Kaczyńskiej – zaczyna przedsiębiorca, po czym kontynuuje: Posłuchaj nienawidząca Polaków i Polski capiąca świnio. Od dzisiaj mam jednego wroga. Ten mój wróg to ty Jarosławo Kaczyńska. Zgniły pedale, który mamisz miliony w Polsce. Zrobię wszystko co możliwe, wydam każdą złotówkę i ostatni grosz na to, żeby ciebie kanalio zniszczyć, żeby ciebie kanalio wyeliminować z polskiego życia politycznego. Mam nadzieję sukinsynu, że to co ci zrobię będzie skuteczne. Nienawidzę cię ty capiący skurwysynu.
  🙂

  -> http://parezja.pl/stonoga-od-dzis-mam-jednego-wroga-to-ty-jaroslawo-kaczynska-zgnily-pedale/

 208. maniek said

  @207 Maniek
  Film znalazłem

  —-
  „Ty sapiąca świnio, zgniły pedale” – Zbigniew Stonoga do Jarosława Kaczyńskiego

 209. maniek said

 210. maniek said

 211. maniek said

  Kto rządzi Polską i Polakami!? Nadal macie wątpliwości?? Sprawcy robią z siebie oiary a „goje” muszą wierzyć..

  Tak jak zapowiadał już pod koniec maja izraeski dziennik, 50 tysięcy mieszkańców Izraela polskiego pochodzenia będzie mogło ubiegać się o wypłacaną przez Polskę emeryturę w wysokości 100 euro miesięcznie. Polska pokryje też koszty zagranicznych przelewów.

  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/sejm-uchwalil-bedziemy-placic-emerytury-50-tysiacom-zydow-ofiarom-holocaustu-i-stalinizmu_406025.html

 212. maniek said

 213. maniek said

  DNR-LNR-INFO-01-09-2015

  Zbiór informacji klikamy w „read more” a by wyświetlić całość

 214. maniek said

 215. maniek said

  Brytyjski dziennikarz: „Takich pociągów było dużo”

  [..]Takich pociągów było wiele. Pod koniec II wojny światowej naziści próbowali wywieźć maksymalną liczbę łupów z okupowanych krajów Europy Wschodniej do Niemiec. Niekiedy wywozili łupy z samych Niemiec okrętami podwodnymi do Ameryki Południowej i Północnej Afryki — gdziekolwiek, gdzie mogli je schować. Niektóre z tych pociągów zostały znalezione przez pracowników amerykańskich agencji wywiadowczych po II wojnie światowej. Niektóre były schowane w kopalniach w południowych Niemczech. Wagony były wypełnione różnymi kosztownościami. Jednak szczególne zainteresowanie wzbudzał jeden konkretny pociąg, o którym naziści powiedzieli wojskom alianckich. Cała jego zawartość została nielegalnie wywieziona morzem przez agentów amerykańskiego wywiadu i amerykańskich wojskowych w 1945 roku. Bardzo się wzbogacili! Pociąg znaleziony rzekomo w Polsce w pełni może być jednym z pociągów z kosztownościami. Jednak na razie wiadomo tylko tyle, że radar wykrył coś pod ziemią i polskie władze nie zaprzeczają, że mogą to być wagony pociągu. Jego zawartość nie jest znana.[..]
  -> http://sptnkne.ws/EXs

 216. revers said

  Juz ideolodzy gender was przerobia, a szczegolnie wasze dzieci, zamiast she mowie sie w nowej mowie ze, on he to xe, i tak dalej

  Na uniwersytecie w Teneessi ta nowa gramatyke, nowomowe juz przerabiaja, paniusie ono.

 217. AniaK said

  Re207:
  Jestem ciekawa czy pani Jarosława odpowie panu Stonodze i w jakiej formie. Do czego to doszło do czego to doszło. Kiedyś panowie pogadali sobie twarzą w twarz i nikt nie słyszał. Ewentualnie kilku świadków. Ten Internet to straszna zaraza. Gdyby to się okazało prawdą, to pewnie byłby to największy news roku. W przeciwnym razie z pana Stonogi jajecznica murowana 🙂

 218. maniek said

  Putin zaproponował „dedolaryzację” w ramach WNP
  Prezydent Rosji Władimir Putin złożył do Dumy Państwowej projekt ustawy, który przewiduję rezygnację z dolara w WNP, co oznacza utworzenie jednolitego rynku finansowego Rosji, Armenii, Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu i innych krajów.
  -> http://sptnkne.ws/EWk


  Afganistan – laboratorium doświadczalne z amerykańską bronią
  Po zamachach 11 września 2001 roku amerykański rząd zastanawiał się nad atakiem atomowym na Afganistan – twierdzi były doradca kanclerza RFN Gerharda Schroedera Michael Steiner.
  -> http://sptnkne.ws/ETW


  Od 1 września rubel wchodzi do obiegu w ŁRL jako główna waluta
  Szef Rady Ministrów proklamowanej w trybie jednostronnym Ługańskiej Republiki Ludowej wyjaśnił, że to posunięcie związane jest z blokadą gospodarczą ze strony Kijowa. Od tej pory wynagrodzenia i emerytury będą liczone w rublach.
  http://sptnkne.ws/EQ4


  Skandal w NATO. Samorządna Hiszpania wpuściła do siebie rosyjski okręt podwodny
  http://sptnkne.ws/EWc

 219. maniek said

  Ponarskie doły pamięci

  […]Od 1941 r. do małej stacji kolejowej w podwileńskich Ponarach, zaczęły przychodzić duże transporty ludzi, którzy przekonani byli, iż zmierzają na roboty do Rzeszy. Przystanek na stacji w Ponarach był ostatnim w ich podróży. Przed oddaniem Niemcom Wileńszczyzny, Sowieci rozpoczęli w pobliskim lesie budowę zbiorników na płynne paliwo. Nie dokończywszy projektu pozostawili doły głębokie na 5, a szerokie na około 30 metrów. Było to miejsce idealne na zbrodnię. Początkowo masowe mordy w Ponarach przeprowadzane były przez załogi niemieckie ze wsparciem litewskiego Ypatingasis būrys. Po krótkim czasie Litwini całkiem przejęli inicjatywę, do tego stopnia, iż niemieckie dowództwo było jedynie formalnością. Oddziały litewskie przeprowadzające eksterminację miejscowa ludność pogardliwie nazywała „strzelcami ponarskimi”.[1] Ponary w żydowskiej perspektywie pamięci zaznaczyły się jako pierwsze miejsce masowej eksterminacji, określanej jako The holocaust by bullets. Pojęcie to oznacza miejsca w Europie Środkowo –Wschodniej, w których ludność żydowska była eksterminowana przy pomocy kul karabinów. Badaniem tego typu miejsc zajmuje się między innymi ksiądz Patrick Desbois z fundacji Yahad – In unum.[2]

  Grobami dla przeszło 100 tysięcy pomordowanych w podwileńskich Ponarach, były niedokończone silosy na paliwo. Gdy próbowano pozbyć się dowodów, groby zostały rozkopane, a ciała palono na wielkich stosach, które płonęły niekiedy po 9 dni. Ścierano je na proch, mieszając z piaskiem i wsypując do głębokich rowów. Posypywano wapnem i fosforem.[..]

  Czytaj –> http://3droga.pl/historia/filip-paluch-ponarskie-doly-pamieci/

 220. maniek said

 221. NICK said

  Niedaleczko, bo, zza rzeczki
  (co urodzi nowe sprzeczki)
  przyjdą do Nas słynne JOW-y.

  Ta zamiana, proszę Pana,
  dobrze jest ukartowana.
  Stare – nowe. Lecz – okowy.

  Zacznie „rządzić” oligarchia,
  ta, co teraz miesza w partiach.
  Czy ktoś tutaj słucha… .

  Teraz? Jakaś, równowaga.
  Będzie gorzej. Nawet waga
  nie usłucha. Rozpierducha.

  A, Polacy? Tradycyjnie?
  I, gremialnie?
  Jak ta gawiedź. Obstrukcyjnie.
  Namacalnie.

  Do urn pójdą srać.
  Wielka zelga.
  Qooorva wasza mać.
  Po co… „Helga”?
  [więc top się Narodzie w tym wyborczym łajnie.
  solennie zapewniam: TA MANNA NIE SPADNIE]

  Na te łby. Co ni krzty. Ni Wiary… . A zamiary..?.. . Ani jaźni. Ni przyjaźni. Ni rozumu. Pokaz tłumu. Idziecie na rzeź, barany. Większy Wołyń – zlecenie Obamy.

  TFU.

 222. Boydar said

  I w te klocki jesteś Pan debeściak.

 223. maniek said

  Bronisław Geremek o POLAKACH: ruch społeczny, który tworzymy ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami… aby żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.
  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2015/08/31/bronislaw-geremek-o-polakach-ruch-spoleczny-ktory-tworzymy-ozywimy-go-najroznorodniejszymi-nurtami-aby-zydom-w-polsce-zylo-sie-zawsze-lepiej-jak-polakom/

 224. maniek said

  @221 NICK

 225. maniek said

  IIIŻydo-RP – państwo zdegenerowane

  Syjonistyczne władze i nieświadomy politycznie motłoch świętują 35-lecie powrotu Żydów do władzy, bo taki był rzeczywisty cel i efekt sierpniowych strajków 1980r.
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/125359,iiizydo-rp-panstwo-zdegenerowane

 226. No to z górki... said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-upowaznia-kaplanow-do-rozgrzeszenia-z-grzechu-aborcji,wid,17813937,wiadomosc.html

 227. Siggi said

  Europa idzie ku upadkowi. Nikt nie może mieć już żadnych wątpliwości. UE jednocześnie dotknęło kilka poważnych problemów, i każdy z nich może potencjalnie okazać się katastrofalny. Spójrzmy na nie jeden po drugim.



  dalej:……………
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/europa-upada-2015-09

 228. Bronisław said

  Re: 209. Czarująca Pani Aniu!

  To, że – jak mówi Z. Stonoga – J. Kaczyński (ponoć Kalkstein) jest – jak się słyszało od lat 90. – aktywnym homoseksualistą, a co jest postrzegane w Naszej Cywilizacji Łacińskiej jako obrzydliwe, jest nawet (tak jestem przekonany) mniejszym złem od zarzutu, że nienawidzi On Polski i Polaków. Tak też odbierałem tego „osobnika”, kiedy, politycznie i związkowo, czynnie działałem w Warszawie w latach 90-tych i miałem „wątpliwą przyjemność” spotykać tego „wilka w owczej skórze”!!!

  Gorąco Panią pozdrawiam i życzę zachowania pięknej urody i zdrowia!

 229. KOR said

  203. Lily said …Chce uchodzic,za gorliwego,rozmodlonego Katolika,ale do tej pory nie pochwalil sie kiedy i w jakim kosciele bral slub.

  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/andrzej-duda-zdradza-kulisy-swojego-zwiazku-z-piekna-zona_542739.html
  … Para wzięła ślub cywilny w grudniu 1994 r., a kościelny w połowie lutego następnego roku … po autostopie.. brak zdjęć?

  autostopem po Europie

  https://www.google.pl/search?q=images+for++autostopem+po+Europie&client=ubuntu&hs=ukB&channel=fs&biw=1813&bih=961&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCQQsARqFQoTCLWHmISp1scCFYv-cgod_Z8BYg





 230. zolo du said

  Panie Prawdzic-Tell (rozumiem, że prawnuk Wilhelma) – myślałem, że Pan tylko tak się wygłupia u Gajowego, ale nie, to wszystko prawda – zajrzałem do Wandaluzji. Od kiedy ma Pan te objawy?

 231. NICK said

  Panie Zolo Du. Szanowny. Którego poznałem telefonicznie.
  P. Prawdzica, cokolwiek nie miałoby to oznaczać, należy dłuuugo poznawać. Ad hoc oceniać? Powiadam – nie warto.
  Pan Prawdzic założył kilka ZASADNICZYCH tez. I, inne, pomniejsze. Przypomnę ostatni „hit”. Wagony złota. Pisał o tym. Od dawna. Są???

  P.S. Wiedza Pana Juliusza nie pozwala Mu by Go zabili. Tyle.

 232. Boydar said

  Off topic – „ty qurwo z metra cięta”. No, Panie Stonoga, w innych okolicznościach rzekłbym „szacun, Kolo !” Ale Pan jesteś tylko figurant. To widać, słychać i czuć. Jakże łatwo być odważnym mając taką zbroję.

  Ale tekst jest okrągły, potoczy się przez świat aż miło 🙂

 233. NICK said

  Racja, P. Boydar. (216). Znaczy, Gajówkowicze, nie podniecajcie się „stonogą”. Co, drzewiej, też pisane było.

 234. Siggi said

  Trza zachować-potrzymać Tradycję w Narodzie.10 lat temu ówczesny prezydent Polski nie podał „ręnki” ówczesnemu premierowi rządu RF W.Putinowi,który był obecny na uroczystościach na Westerplatte. Dobrze mu tak,a co…?
  Tudzież Duda Evke potraktował podobnie i nic mu nie zrobisz,prócz tego ,że będzie trochę powszechnego oburzenia i doprecyzowywania typu,że … cham,świnia,SS,nieokrzesany mimo wyższego itd.Ja tak gadać nie będę,bo nie mam do kogo.

  http://polska.newsweek.pl/andrzej-duda-nie-podal-reki-ewie-kopacz-uroczystosci-westerplatte,artykuly,369710,1.html

 235. Siggi said

  A tu znowuż co innego i bądź tu mądry i pisz…wiersze.

  http://m.niezalezna.pl/70488-kopacz-daje-sygnal-media-powtarzaja-duda-sie-nie-przywital-zobacz-jak-bylo-naprawde-wideo#.VeXjiWefnH4.facebook

 236. Realista said

  Dla wszystkich, którzy nie rozumieją czym jest multi kulti http://www.prawica.net/960

 237. revers said

  Pani Jaroslwa K. miala juz swojego zofilnego kotka, reszta w naukach gendrowskich i ideologii animals gender, wszyscy sa rowni, ale koty politykow, transpolitycznek sa rowniejsze i seksowniejsze.

 238. maniek said

  Papiżyna: Aborcję rozgrzeszy każdy ksiądz
  http://pikio.pl/przelomowa-decyzja-papieza-aborcje-rozgrzeszy-kazdy-ksiadz/


  W PRL trzeba było posiadać poważne powody do tego aby to zrobić a i mało który lekarz chciał to robić , dziś wystarczy księdzu na ucho szepnąć i TYLE
  AVE

  Nie było tak. W PRL aborcja była na życzenie.
  Admin

 239. anna said

  @36 Szanowny Panie Maniek, pisalam prace na temat multimediow i nowoczesnej technologii.

  Wywnioskowalam po analizie tematu, ze przycisk w jeden klawisz zastapi prace wielu osob.

  Oceniono mnie na dobry plus. Pomimo sredniej 4,7 i 5,0 z obrony tematu.Teraz wiem dlaczego.

  Przeciez oni (pisze z malej) pojda dalej, beda szukali oszczednosci, w koncu suma sumarum zaprogramuja komputer, ktory juz sam sobie ze wszystkim poradzi.

  @88 123

  Odbieram to pozytywnie.

 240. Siggi said

  Take cóś na Facebooku i prawdo panie to,cy nie?
  ———————–

  Tak wygląda ochrona złodziejów przez onet. Sprawa dotyczy największego złodzieja Podkarpacia. Twój komentarz:
  „Niecvh Jan Bury zaprzeczy choćby jednemu zarzutowi; Jan Bury swoje gospodarcze imperium rozpoczął od uwłaszczenia się na majątku Związku Młodzieży Wiejskiej (ZMW) z mandatem posła PSL w ręku. Uwłaszczył się na majątku Związku Młodzieży Wiejskiej. Jako poseł przepychał ustawy, na których zarabiała jego firma. Zaplątany w gąszcz spółek, akcji i udziałów, Bury swoje złodziejskie hop sztosy rozpoczął w roku 1996. Miał wtedy tylko 33 lata. W latach 1990 – 1996 szef Związku Młodzieży Wiejskiej. Szef PSL na Podkarpaciu. Śledczy komisji ds. prywatyzacji PZU. „To człowiek, który ma kwalifikacje, żeby być prezesem partii” – uważa Aleksander Bentkowski, który jeszcze niedawno ścierał się z Burym o wpływy na Podkarpaciu. Polityczną pasję odziedziczył w genach. „Dla starych działaczy ZMW”, Bury zawsze był synem Burego Józefa, działacza PZPR, pieszczocha PRL i ministra u Jaruzelskiego – opowiada jeden z polityków PSL. Bury ma także nieznane, choć nie mniej imponujące oblicze: biznesowego rekina. Twórcy gospodarczego imperium, udziałowca lub szefa grupy spółek i stowarzyszeń. Jest dyskretny: dotąd nikt nie wiedział o gospodarczych grach, które toczy z mandatem poselskim w ręku. Dziś należy do najbogatszych nie tylko w PSL, ale w całym Sejmie. Jego pałacyku pod Rzeszowem nie powstydziliby się najbogatsi biznesmeni. Oficjalnie na czas urzędowania interesy zostawił w rękach wspólników. Jednak pytany o biznes wciąż – może z przyzwyczajenia – używa liczby mnogiej: „my robimy”, „my założyliśmy” Prezes z ZMW, księgowy z PSL. Daniłowski to dawny wiceszef ZMW od początku lat 90. patronuje większości biznesów wiceministra. Poznali się w ZMW: Bury był ambitnym działaczem z Rzeszowa. Daniłowski, weteran czerwonej nomenklatury, odchodził do biznesu. Bury wkrótce poszedł w jego ślady. Razem założyli spółki Agro-Technika, Agro-Technika Leasing, Grupa Inwestycyjna Agro, Polskie Smaki, Makarony Polskie. Daniłowski sam mówi o nich: łańcuszek. Bury przyznaje: „Są powiązane. Że dużo tych spółek? Twórczy jestem, z założonymi rękami nie siedzę. Były członek komitetu wojewódzkiego PZPR- Józef Król, zawodowy księgowy. O Burym jak o Dalajlamie: „Nie jestem blisko związany z panem posłem” – zapewnia. „Czasem mu doradzam.” Sprawdzam: biegły rewident Król kontroluje większość obrotu udziałami, akcjami i finansami łańcuszka Daniłowskiego i Burego od lat. Są biznesowo nierozłączni: Daniłowski, Bury, Król. Jan Bury bardzo lubi Daniłowskiego i Króla, którzy fascynują go jako ludzie. Chciałby mieć na przykład taką głowę jak Król. Król z Daniłowskim odwzajemniają fascynację: regularnie wpłacają pieniądze na kampanie wyborcze PSL. Do biznesu za pieniądze ZMW Z mgławicy spółek i spółeczek łańcuszka posła Burego wyłaniają się cztery, które sporo mówią o Burym pośle i Burym biznesmenie. Spółka pierwsza: Agro-Technika. To od niej zaczęły się biznesy Burego i Daniłowskiego. Powstała w 1992 r. i wypączkowała w kilka innych spółek, w tym jedną notowaną na giełdzie. Prezesem jest Daniłowski. Początkowo zarządzała hurtownią warzyw i owoców pod Warszawą, zarabiała krocie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pieniądze ZMW: Związek wniósł do niej pokaźne udziały. Kiedy w 1996 r. Agro-Technika przekształcała się w spółkę akcyjną, w imieniu ZMW udziały objął w niej Jan Bury, ówczesny szef związku. Posłużył się pełnomocnictwem szefa ZMW (czyli samego siebie) trzy dni przed zjazdem, na którym ustąpił z funkcji. „To tyle lat, już minęło mówi Bury, ale skoro ZMW nie wycofało pełnomocnictwa, to było skuteczne” – tłumaczy. „ZMW to był Jan Bury” „Wszystko odbywało się zgodnie z prawem.” Choć Bury odszedł z władz ZMW w 1996 r., aż do 1999 r. używał w biznesie tamtego pełnomocnictwa. Czy miał do tego prawo? Komunikat związku w tej sprawie jest krótki: „W dokumentach, które posiada Księgowość ZMW (lata 1999 – 2008), brak informacji o wspomnianym pełnomocnictwie”. Co stało się z udziałami Związku w Agro-Technice? Znikły. Część odkupił Daniłowski.”Szczypior”, czyli od kierowcy do prezesa. W grudniu 1996 r. Jan Bury- były prezes ZMW, z pełnomocnictwem, którego użył już kilka tygodni wcześniej, pojawia się w Rzeszowie. Zakłada kolejną spółkę, wydawniczą. Wszystkie udziały obejmuje ZMW. Te udziały też znikną w dziwnych okolicznościach: pięć lat później głównym właścicielem zostanie Jan Bury. Na jakiej zasadzie? W ZMW nie słyszeli nawet o swojej rzeszowskiej aktywności. ” Jan Bury zakładał ją z myślą, że i tak ją odkupi od ZMW” –czyli od siebie samego. „Czy ZMW na tym zarobiło? Podkarpacka Oficyna Wydawnicza drukuje tygodnik „Wiadomości Podkarpackie”. W 2003 r. znienacka Bury sprzedaje swoją część w spółce 22- letniemu siostrzeńcowi. „A miałem sprzedać komuś obcemu?” – odpowiada dziennikarzom Jan Bury gdy ci pytają o tę decyzję.”Tego dzieciaka- siostrzeńca nikt na oczy nie widział” „Wszyscy wiedzieli, czyja w rzeczywistości jest gazeta, ale nikt się z tym nie wychylał.” Wkrótce w Rzeszowie wybucha awantura: działacze LPR ogłaszają, że pismo dostaje reklamy dzięki układom Burego w państwowych firmach. LPR donosi na Burego do NIK. Sprawą się zajmuje prokuratura (umarza postępowanie), NIK odmawia kontroli. Wkrótce szefem i udziałowcem „Wiadomości” zostaje Jan Dziedzic, kierowca Burego, chłopak ze wsi pod Rzeszowem. Były dziennikarz „Wiadomości”: „Nazywaliśmy go . Bury go wstawił, żeby pilnował interesu. Przed którąś Wigilią przestał nam wypłacać pensję. Rok po upadku gazety Dziedzic razem z bratem przejęli spółkę, która prowadzi trzy hotele w Rzeszowie i okolicy. Skąd bracia ze wsi Trzcianna mieli na to pieniądze? Kierowca posła Burego na ten temat też nie chce rozmawiać. Poseł pędzi spirytus i załatwia ustawę. Trzecia ze spółek, które stworzyły łańcuszek i imperium Jana Burego, to Agromis. Założył ją z jednym z działaczy ZMW. Firma co roku ma po kilka milionów przychodu. Ale w PSL nie słyszeli o niej nawet wysocy rangą działacze. I nic dziwnego – firma działa na wsi w Zachodniopomorskiem, daleko od Rzeszowa, w którym działa Bury. To były PGR, na którym w latach 90. dzisiejszy wiceminister uwłaszczył się z kolegami z ZMW. Na 220 hektarach hoduje zboże, z którego wyrabia spirytus. „Gorzelnia?” – dziwi się Aleksander Bentkowski, były poseł PSL z Rzeszowa. „Nie kojarzę Janka z taką branżą.” Tymczasem Bury branżą bardzo się przejmuje (udziały w gorzelni ma razem z żoną). Bez żenady lobbował w Sejmie na rzecz swojego biznesu. Interpelował: dlaczego rząd każe gorzelniom składać w urzędach rodzaj wysokiego depozytu? W styczniu 2005 r. na komisji Skarbu Państwa alarmował: „Po ostatniej podwyżce akcyzy na spirytus polskie wytwórnie wódek zaczęły kupować go w Czechach i na Słowacji. To grozi tym, że z owego łańcucha produkcyjnego zostaną wykluczeni polscy rolnicy, gorzelnie.”Zwieńczenie spirytusowej kampanii nastąpiło w kwietniu 2004 r. W imieniu PSL Bury zażądał zmiany ustawy o wysokości stawek podatku akcyzowego na alkohol. Ustawa została zmieniona. Dzisiaj nie pamięta, czy lobbował w sprawie spirytusu: „Oddzielam swoje interesy gospodarcze od polityki. To byłoby nieetyczne.”Bury oddziela interesy od polityki, kiedy jest mu to na rękę. W 2005 r. został członkiem komisji śledczej ds. prywatyzacji PZU. Nikt nie zauważył, że jego firmę nadzorowali trzej ludzie, którzy wywodzą się z PZU z czasów, które badała komisja. O jednego z nich komisja pytała nawet w czasie przesłuchań. Bury: „Na komisji usłyszałem, że ten człowiek pracował w PZU za czasów Wieczerzaka. Skojarzyłem, że ta osoba jest związana z naszymi firmami, dlatego nie zadawałem mu pytań. Aby uniknąć konfliktu interesów.”Państwo kupuje kluski od spółki ministra Wreszcie czwarta ze spółek Burego: giełdowe Makarony Polskie (większość akcji należy do Agro-Techniki). To klejnot w koronie imperium łańcuszka. Przynosi ponad 100 mln zł rocznie. Powstała na bazie zbudowanej przez państwo fabryki makaronu w Rzeszowie, którą pod koniec lat 90. przejęli Daniłowski z Burym. Od kogo? Od jednego z NFI.W tym kontekście słowa, które Bury wygłosił w listopadzie 2004 r. w Sejmie (przy okazji zmiany ustawy o NFI), brzmią jak hipokryzja: „Tak naprawdę zarządy NFI drążyły spółki parterowe, jak tylko mogły. (…) Co po tym pozostało? Najczęściej spektakularne upadki, rzesze bezrobotnych ludzi (…). Uważam, że dopuszczono się najgorszej z form prywatyzacji w Polsce” Jan Bury dziś: „Tak, NFI to był chory pomysł na prywatyzację.”Nie tak bardzo chory, bo Makarony to dziś duża firma. Znaczną część swoich klusek sprzedaje państwowej Agencji Rynku Rolnego (ARR).Od 2003 r. w ARR pracuje Urszula Bury. Nie przeszkadza jej to zasiadać w radzie nadzorczej Makaronów. Na kontraktach z ARR Makarony zarabiają po kilka milionów. To sprawia, że państwowa ARR jest jednym z najważniejszych klientów spółki. A to pozwala Makaronom na ciekawe interesy. Przykład: Makarony sprzedają ARR kluski za kilka milionów. Ta nie płaci gotówką, tylko pszenicą. Wtedy Makarony odsprzedają (z zyskiem) pszenicę z ARR agencji Elewarr. A agencję Elewarr kontroluje… ARR. „To wirtualne transakcje. Pszenica cały czas leży w magazynach Elewarru” – opowiada jeden z akcjonariuszy Makaronów. „Ale zostaje sprzedana przez ARR i de facto odkupiona przez ARR.”Tylko w 2006 r. za jedną transakcję tego typu Makarony skasowały prawie 7 mld zł. Szefem Elewaru jest Andrzej Śmietanko z PSL, były działacz ZMW, minister w rządzie Waldemara Pawlaka i podsekretarz stanu w kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego. Szefem ARR jest Władysław Łukasik z PSL. Poseł miesza w oświadczeniach Ile faktycznie jest dziś wart Jan Bury? Z jego oświadczenia majątkowego trudno wywnioskować. W oświadczeniach za 2001 i 2002 r. nie zająknął się, że zasiada w radzie nadzorczej spółki Tani Dom (znamienne: udziały ma w niej ZMW). Dopiero gdy oświadczenie zbadała komisja etyki poselskiej, Bury przyznał się, że brał pieniądze z tej spółki. Kluczowy dla jego majątku był ubiegły rok. W listopadzie, gdy już wiedział, że będzie wiceministrem skarbu, Bury złożył nagle korektę do swego oświadczenia, które składał w październiku: znienacka przyznał, że ma 120 tys. akcji Agro-Techniki. Skąd miał na nie pieniądze? Akcje są warte prawie 500 tys. zł! Bury: „To operacja prawno-księgowo-kasowa: zamieniłem udziały w spółce posiadającej akcje Agro-Techniki bezpośrednio na akcje Agro-Techniki. Chciałem, żeby moje inwestycje były maksymalnie przejrzyste.””Są skomplikowane.” „Dla fachowców oczywiste, zresztą mam dobrych doradców.” Podsumujmy: w trakcie „operacji prawno-księgowo-kasowej” udziały Burego warte 30 tys. zł zamieniły się w akcje warte niemal 500 tys. zł. Skąd Bury miał tyle pieniędzy? Nie miał. Dzięki Daniłowskiemu i „operacji prawno-księgowo-kasowej” w jeden dzień stał się bogatszy o prawie 450 tys. zł. Ludowa Ordynacka Kadry Burego w spółkach łańcuszka pokrywają się w dużym stopniu z listą członków organizacji, które założył: Stowarzyszenia Rozwoju Przedsiębiorczości Inicjatyw Lokalnych i Stowarzyszenia Nowy Świat. Pierwsze sprawnie żongluje udziałami w spółkach łańcuszka. Drugie to klub seniora ZMW, rodzaj „ludowej Ordynackiej”. Ludzie z obu działają w łańcuszku. W obu prezesem jest Daniłowski. „Ordynacka kiedyś Polską rządziła, my nie zamierzamy. Wielu z nas jest po pięćdziesiątce, teraz często mamy pogrzeby, to jest, wie pan, naprawdę przykra sprawa” – wzdycha prezes. Od roku jednak ludziom Burego wiedzie się lepiej: obsiadają rady nadzorcze spółek Skarbu Państwa, a nawet PKO BP. Można ich znaleźć w Agencji Nieruchomości Rolnych i Towarowej Giełdzie Energii (podlega Buremu). Poseł PSL z Mazowsza: „Wśród kolegów Janka panuje przekonanie, że co by się nie działo, Janek nie da im zginąć.” Bogusław Płodzień, działacz PSL, należy do takich kolegów Burego. Działa w stowarzyszeniu Nowy Świat. Za posługiwanie się sfałszowanymi dokumentami dostał półtora roku więzienia w zawieszeniu, ale prowadzi biuro PSL w Rzeszowie. Reprezentuje Burego na oficjalnych uroczystościach. „Człowiekowi należy dać szansę i Płodzień na tę szansę zasługuje” – uważa wiceminister. Ludzie Burego: czas na energetykę Blisko rok temu Bury trafił do ministerstwa. Zenon Daniłowski z uśmiechem zapewnia, że jakoś daje sobie bez niego radę. A co z Józefem Królem, księgowym łańcuszka? Od niedawna kontroluje dwie bogate spółki Skarbu Państwa z Podkarpacia. Jego dzieci (z córką prowadzi kancelarię audytorską) trafiły do jednej z firm łańcuszka Burego. Córka była wspólnikiem i wiceprezesem, syn – udziałowcem, sam Król niedawno został prokurentem. Król przyznaje, że doradza ministrowi Buremu. Nie chce zdradzić, po co założył kilka miesięcy temu dwie spółki zajmujące się energetyką. „To tajemnica handlowa” – ucina. Kolejny cichy doradca Burego, członek PSL Stanisław Dobrzański, też w ubiegłym roku założył spółkę, która inwestuje w energetykę wiatrową. Potem dwie kolejne. Ma w planach uruchomienie czterech elektrowni wiatrowych. Bury: „Obu bardzo cenię. Dlaczego zakładają spółki energetyczne? Nie wiem. Prawdopodobnie widzą w tym interes ”
  dotyczący artykułu Jan Bury: zaczynamy żyć w państwie jak w matriksie
  został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.
  Administracja Forum

 241. Siggi said

  Prawda o Westerplatte

  Niemiecka nazwa stosunkowo niewielkiego skrawka ziemi u ujścia Martwej Wisły, stała się jednym z najważniejszych symboli historii Polski. Geograficzna nazwa miejsca, obok takich jak Grunwald czy Monte Cassino, urosła do miana jednego z najważniejszych miejsc w historii Polski. I nie tylko Polski.
  dalej:……………….
  http://www.mysl-polska.pl/600

 242. Boydar said

  Niech se czytną, i pomyślą 🙂

  http://technowinki.onet.pl/internet-i-sieci/10-ciekawych-faktow-o-internecie/crh5tl

 243. revers said

  Dla tych co walcza o hamerykanska wolnosc, lub amerykanska sowiecje USdR – gdzie ilosc wiezniow przewyzsza juz ilosciowo sowjetskie Gulagi, tylko podlega prywatno-rzadowemu konsorcjum PIC i ma tendencje rosnace, w ilosci przyrostu 50% wiezniow w jednym 10-leciu.

  http://lupocattivoblog.com/2015/09/02/us-gefaengnissystem-groesser-als-sowjetische-gulags/

  Na 100.000 obywateli ussmankiej sowiecji na wolnosci przypada juz 690 osob, gdy w europie wacha sie w granicach 100 wiezniow na 100 tys.

  Globalnie to wychodzi ze co czwarty obywatel globu uwieziony jest w ussmanskim systemie wieziennym na mare sowietkich gulagow.

 244. https://marucha.wordpress.com/2015/08/30/wolne-tematy-67-2015/

  Ad. 215. Maniek said – 2015-09-01 (wtorek) @ 15:29:12
  Brytyjski dziennikarz: „Takich pociągów było dużo” -> http://sptnkne.ws/EXs//

  Ja pisałem niejednokrotnie, że takich pociągów było 25, ale Anglicy twierdzą, że WIĘCEJ. Z każdego większego miasta na Wschodzie Niemcy ewakuowali mienie i Łupy. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że Wałbrzych był wyjątkowy jako Skarbiec Hitlera – całkowicie bezpieczny bo 1.500 metrów pod ziemią, więc KLUCZ ma ten, kto ma Plan ZAWALONEJ kopalni i jej ZAMINOWANIA.
  Po 75 latach ziemie te miały Wrócić do Niemiec, ale po Rewindykację zgłosili się TYLKO Niemcy i Rosjanie, których ja przegnałem na zbitą morde żądając ZDJĘĆ Satelitarnej Detekcji Złota. Z tych racji Skarbiec Hitlera – jako Naczelnego Wodza Wermachtu, któremu przysługiwało 20% Łupów, w tym Cała Złotom i Wszystkie Dzieła Sztuki – powinien być potraktowany jako Remanent Dyktatu Poczdamskiego.

 245. Boydar said

  1500 metrów ? To się chyba z drugiej strony dokopali, Panie Juliuszu.

  http://gornictwo.wnp.pl/najglebsze-kopalnie-na-swiecie,223857_1_0_0.html

 246. marrkerr said

 247. Yah said

  Ad 171

  W tle fotografii drugiej Dzięga, który rznie obrońce wiary a łącznie z innymi duchownymi ze swojej rodziny jest typowym neopelagiańsko-wojtyliańskim heretykiem. Płaczecie, że dzietność na poziomie 1,3. Tak ma być, to kara albo łaska boska. Większość niegodna jest tego , żeby nazywać się Polakami. Tak jak II wojna światowa, Katyń etc. była kara za nieudzielenie pomocy Białym i „wyhodowanie” ż…. bolszewików, tak to co się dzieje w Polsce jest kara boska za Solidarność, za „wolność”, za biedę ludzi, rozbicie rodzin, migracje za chlebem. I nikt mi nie powie , ze tak nie jest . Ma zostać 18 mln, niech zostanie nawet 5 mln byleby zostali sprawiedliwi. Uciekajcie z dużych miast na wieś, twórzcie wspólnoty Polaków, którzy siebie wspierają, którzy nie wahaliby oddać swego życia by obronić życie dzieci sąsiadów. Tylko to jest coś warte reszta ta wolność konsumpcji na kredyt jest g… warta. Nie wahajcie sie od osób duchownych wymagać dużo,a , jak się wykręcają mówcie im prosto w oczy , że robią źle i są g… no warci, WYMAGAJCIE od nich popierania dobra i potępiania zła. Kto jak kto ale oni powinni to robić tym bardziej , że wywalczonej między innymi KK wolnej Polsce, mamy „wolność słowa”

  Piszę nie dla stałych bywalców, bo my to wiemy, tylko tych przypadkowych czytelników.

 248. Yah said

  Ad 226 i 238
  Czy Pan Bóg musi dawać jeszcze bardziej dobitne znaki , że kościół , który uważa się za „jeden, święty, powszechny, apostolski” to heretycka sekta tolerująca zło i mająca na sumieniu dusze, które zostaną potępione. Ktoś powie, ale ja nie wierze i mnie to g…no obchodzi. Niestety tolerancja dla zła tu i teraz rodzi tu i teraz konsekwencje w postaci doczesnych , jak najbardziej namacalnych cierpień bo tolerancja dla zła pozwala „szaleć” złemu. Dlaczego „wierzący katolicy” rzucają pod nogi kłody dobrym, a tolerują i lekceważą zło ewidentnie czynione innym. Mam przykłady we własnej rodzinie. Na próby naprowadzenie na ścieżkę reagują śmiechem i lekceważeniem. Jak to nazwać jak nie …… opętaniem. No alke cóż jest napisane o garstce, a nie tłumach, które nie dały się zwieść….

 249. revers said

  mamipulacje i dywagcje na temat uzycia broni nuklearnej przez Iran lub Izrael, tylko co ma z tym wspolnego prorok Daniel? jesli chodzi o interpretacje snow i napisow na scianie dla wladcow orientu.

  http://detektywprawdy.pl/2015/07/17/porozumienie-nuklearne-obamy-zmusza-izrael-do-natychmiastowego-usuniecia-potencjalu-nuklearnego-iranu/

 250. marrkerr said

  Dramatyczny list otwarty arcybiskupa Jana Pawła Lengi do Narodu Polskiego

  https://forumdlazycia.wordpress.com/2015/09/01/watykan-wraz-z-masoneria-uciszaja-biskupow-manipuluja-nimi-szantazuja-lamia-ich-sumienia/#more-33710

  „Niestety w naszych czasach staje się coraz bardziej oczywiste,

  — że Sekretariat Stanu w Watykanie obrał kurs politycznej poprawności.

  Niektórzy nuncjusze stali się na szczeblu kościoła światowego propagatorami idei liberalizmu i modernizmu.

  Biegle opanowali oni zasadę „sub secreto Pontificio”, — przy pomocy której ucisza się biskupów i manipuluje nimi.

  Biskupom daje się do zrozumienia, — że to, co powiedział nuncjusz, — jest rzekomo życzeniem papieża.

  Przy pomocy tych metod dokonuje się rozłamu między biskupami, tak iż czasami biskupi danego kraju nie są w stanie jednym głosem, w duchu Chrystusa i Kościoła, wypowiadać się w obronie wiary i moralności.

  Aby nie popaść w niełaskę u nuncjuszy, — niektórzy biskupi przyjmują ich zalecenia, — mimo iż opierają się one czasem wyłącznie na własnych słowach tych nuncjuszy.

  Zamiast z gorliwością szerzyć wiarę i z odwagą głosić naukę Chrystusa,

  — biskupi zgromadzeni na posiedzeniach konferencji episkopatu zajmują się często sprawami, które nie leżą w naturze obowiązków następców Apostołów.

  Na wszystkich szczeblach Kościoła obserwuje się widoczny zanik sacrum.”

 251. marrkerr said

  https://forumdlazycia.wordpress.com/2015/09/01/jeszcze-jeden-grzech-wesolowskiego/#more-33705

  „Zanim Józef Wesołowski trafił jako nuncjusz apostolski na Dominikanę, — swą misję dyplomatyczną sprawował w zupełnie innych warunkach

  – w Kazachstanie, Tadżykistanie, Turkmenistanie i Uzbekistanie.

  Z opowieści posługujących tam księży wynika, — że nigdy nie był wzorem pobożności, której oczekiwano by od duchownego pełniącego taką funkcję.

  Czym zapadł w pamięć księżom posługującym w Kazachstanie ksiądz biskup Wesołowski?

  Otóż… stanowczą walką przeciwko katolickiej pobożności.

  Nuncjusz Wesołowski stawał wręcz na głowie — próbując zmusić kapłanów, by nie godzili się na przyjmowanie przez wiernych Komunii Świętej do ust i w pozycji klęczącej.

  — Chciał, — powołując się przy tym na autorytet papieża [JPII — emjot], by Komunii udzielano wyłącznie stojącym wiernym i to na rękę.

  Na nic zdały się przekonywania, że nuncjusz apostolski nie ma takiej władzy i nie może zmusić episkopatu kraju, w którym rezyduje do przyjęcia jego osobistych poglądów, bez nakazu Watykanu.”

 252. Justyna said

  Czy zebrani tu wierni bractwa FSSPX zarejestrowali najnowszą decyzje papieza o wprowadzeniu ważności sakramentu spowiedzi udzielanych przez bractwo?? http://gloria.tv/media/P4B8g3Znct7
  Jeżeli ten papież, tak przeciwny Tradycji, nauczaniu Kosciola, majacy sobie za nic Magisterium, ochronę życia poczętego i rodziny, sprzyja bractwu FSSPX to znaczy, że zostało on nieoficjalnie przejęte i znajduje się pod kontrolą NWO. W tym kontekscie pogloski o finansowaniu bractwa przez spokrewniona z Rotszyldami czy Rockefellerami rodzinę (byly o tym rozne artykuly) nie są zapewne przesadzone.

 253. Boydar said

  Po bożemu żeś Pan rzecz całą wyłożył, Panie Yah.

 254. Lily said

  Jonathan P,aka „pope” Franciszek lamie Boskie przykazanie,”nie zabijaj”.

  Ma ono obowiazywac z dniem 8 grudnia,w dniu
  uroczystosci Niepokalanego poczecia Najswietszej Maryi Panny.

 255. Guła said

  @6
  Oj Józefie Józefie. Zjuk to chociażby wujkowi zapłacił!

 256. maniek said

  Śmierć skosiła Rockefellera, Rothschilda, Primakowa

  Światowy syjonizm w szoku: 24 czerwca zmarł David Rockefeller, 25 czerwca wpadł „w śpiączkę” Jacob Rothschild, a 26 czerwca zmarł „król Żydowski” Jewgienij Primakow. Pierwszych dwóch odpowiada za śmierć milionów ludzi na Ziemi. Ostatni jeszcze do niedawna domagał się od prezydenta Rosji „zwrotu” Krymu i zabraniał pomocy dla Donbasu.

  Dalej-> https://treborok.wordpress.com/smierc-skosila-rockefellera-rothschilda-primakowa/

 257. maniek said

  Przed czym uciekają uchodźcy?

  [..] Wojna domowa na Ukrainie, sankcjami oraz kontrsankcjami, opinia publiczna Polski i Rosji zdążyła się już nieco znudzić. Jednak życie nie cierpi próżni i oto pojawia się nowy temat – uchodźcy, którzy szturmują granicę Unii Europejskiej na podobieństwo wandali, którzy swego czasu napadali na Imperium Rzymskie.

  Skala zjawiska spędza sen z powiek Angeli Merkel i zapewne nie tylko, gdyż oto według najnowszych danych, ogłoszonych przez Urząd Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców (UNHCR), od początku tego roku do Europy przedostało się przez Morze Śródziemne już ponad 300 tysięcy imigrantów i uchodźców. Około 200 tys. dotarło do Grecji, a 110 tys. do Włoch; ponad 2,5 tys. ludzi zginęło na morzu.

  Media w Polsce jednak skrzętnie pomijają parę oczywistych kwestii, a mianowicie skąd Ci uchodźcy uciekają, i co najważniejsze PRZED CZYM?

  Prosta prawda polega na tym, że ludzie Ci uciekają z krajów, w których USA wraz z europejskimi sojusznikami wprowadziły „demokrację” oraz „miłość do praw człowieka”!

  Prezydent wszystkich Polaków, Duda, podczas swej ostatniej wizyty w Berlinie widocznie zdenerwował kanclerz Merkel, mówiąc, że Polska nie może przyjmować uchodźców z północnej Afryki, dlatego, że „zalewa nas fala uchodźców” z demokratycznej Ukrainy.

  Czy to tak zwana „rewolucja godności” zmusiła rzeszę Ukraińców do szukania schronienia w Polsce? Możemy tylko spekulować. Natomiast okazało się, że[..]

  -> http://polska-kaliningrad.neon24.pl/post/125375,przed-czym-uciekaja-uchodzcy

 258. Marek said

  Prezydent Rosji Władimir Putin złożył do Dumy Państwowej projekt ustawy, który przewiduję rezygnację z dolara w WNP, co oznacza utworzenie jednolitego rynku finansowego Rosji, Armenii, Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu i innych krajów.

  Według zamieszczonej na stronie internetowej prezydenta Rosji wiadomości, w ramach „Umowy o współpracy w dziedzinie organizacji zintegrowanego rynku walutowego państw-uczestników Wspólnoty Niepodległych Państw” zostanie stworzony mechanizm, który pozwoli zrezygnować z dolara i euro jako waluty rozliczeniowej.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150901/926862.html#ixzz3kafZRjbi

 259. Joe said

  Placil Mu do przed ostatniego wyjazdu na spotkanie z kurierami dzierzynskiego… chyba do Stanislawowa…Ale jak Ziuk dal DOOPY przed Bitwa Warszawska i zaczal ucieczke a potem szybki powrot…to juz wujek nie czekal na zaplate.A wlasciwie uratowala go grypa i jego dziewczyna pielegniarka w szpitalu w Pulawach.Schowala go przed siepaczami Ziuka w pomieszczeniu gospodarczym.Tam doszedl do siebie…i od tego momentu az do smierci ziuka ukrywal sie.A ze pochodzil z lesniczowki za Wisla to psy ostrzegaly przed kazdym „gosciem”.Potem przeniosl sie do Michalowic…I tak mu sie udalo az do czasow powojennycgh.Zmarl w szpitalu w Warszawie w 76 tym.

 260. NICK said

  Dobrze Panie Yah, że Pan to przypomina. Dobrze.

  P. Justyno.
  Hm. Dodam, że od dawna podejrzewam tutejszego aktywistę o przejmowanie gajówkowiczów do „nowego” Bractwa.

  Tylko oddolnie. Poczynając od kilku osób. Kilku. Zaufanych.Kiedyś się połączymy.

 261. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/uchodzcy-nielegalni-imigranci-w-europie/cyqsvb

  Jak na Omlet… ciekawy wywiad.

 262. Siggi said

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/64343-prezydent-duda-zjednoczyl-wszystkich-przeciwko-polsce

 263. AniaK said

  „Dziennikarka portalu Annabelle Chapman kreśli portret „córki górnika, która może rządzić Polską”.”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Bruksela-o-Szydlo-corka-gornika-ktora-moze-rzadzic-Polska,wid,17815815,wiadomosc.html

  Annabelli coś w głowie świta ale chyba nie do końca. Córka górnika OK. Zgadza się. Ale kopalnie nie pasują. Ja słyszałam o córce górnika z kopalni Victoria 🙂

 264. Siggi said

  Faktycznie,ma rację chłop …

  http://kolemsietoczy.pl/4-rzeczy-za-ktore-nie-lubie-rosji-i-rosjan/#more-10822

 265. AniaK said

  cd.
  I wykształcenie się nie zgadza. Prawdziwa córka górnika musi znać się na węglu 🙂

 266. Siggi said

  Trzeba być szczególnym SS,żeby leść w takie tow.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/politycy-po-i-pis-wraz-z-banderowcami/

 267. NICK said

  Lazanie. Z zielem bazylii (koniecznie cytrynowej) i pomidorkiem. Mniam.
  Przejadło się. Tyle dni… .

 268. Sceptyk said

  Polaku dbaj o swoje organy, mogą się jeszcze przydać dla Rotszylda do przeszczepu?

 269. maniek said

  (Ujawniamy go tylko po to abyście zrozumieli ,że propagowany przez nas od 1999 roku program zwalczania hierarchii (politycznej i religijnej), mamona, nauki i elit jest jedynym prawdziwym programem stawiającym człowiekowi dążenie do wolności poprzez : indywidualizm , kreatywizm i wolnomyślicielstwo … Macie szansę się przyłączyć , albo do 2080 roku wasze dzieci i wnuki będą martwe !!!)

  Dokument ,który został nam przekazany ma klauzulę tajemnicy państwowej.

  —–
  Do wyłącznego użytku członków zgromadzenia Bildelbergów.

  Uwagi końcowe przewodniczącego zgromadzenia :

  „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

  „Jeśli nadal będziemy utrzymywać kontrolę nad masami przez klasyczny model pracy najemnej, zbudowanej na masowej produkcji i masowej konsumpcji, to kolejny kryzys uderzy w konsumentów poprzez dystrybucję części majątku utworzonego przez system pracy.

  Przetrwanie gatunku ludzkiego, ochrona i trwałość biosfery oraz harmonia działalności człowieka z przyrodą, wymaga całkowitej reorganizacji naszych sposobów myślenia, organizacji i produkcji.

  Jak wszyscy wiemy, w rzeczywistości nasz cel realizowany jest poprzez całkowicie bezużyteczną akumulację bogactwa i pozorne ratowanie systemu gospodarczego, który był używany przez nas ,przez ponad trzy stulecia i stał się niezgodny z naszą nową wizją przyszłości.

  Celem naszych działań jest życie wieczne, już dziś człowiek, może żyć dwa stulecia dzięki ambitnej idei transhumanizmu, którą musimy rozwijać i propagować w celu wspierania idei powstawania nowego człowieka – „Super człowieka”.

  Szanowni państwo :

  Nasze technologie pozwalają nam obecnie wprowadzić program „rozszerzonej rzeczywistości”.

  Nasze technologie są w pełni rozwinięte. Jesteśmy gotowi, aby żyć dwa stulecia. Nasza nano-technologia pozwala nam naprawić ciało od wewnątrz, dekodować ludzki genom, a to pozwoliło nam ponownie zrozumieć starzenie się komórek, procesowi temu nie jesteśmy jeszcze w stanie zapobiec całkowicie, ale możemy je spowolnić.

  Nasza wiedza o komórkach macierzystych pozwala nam zregenerować jakiekolwiek tkanki lub narządy, które stają się wadliwe.

  Wreszcie szanowni państwo, nasz ludzki genom pozwala nam wybrać najbardziej odpowiednie i skuteczne elementy dziedzictwa genetycznego, nie mówiąc już o pewnych modyfikacjach przez, które możemy w końcu również zwiększyć nasze możliwości fizyczne i psychiczne.

  Nasi znakomici poprzednicy 30 lat temu naiwnie myśleli, że mogą poprawić gatunek ludzki za pomocą metod stosowanych w celu optymalizacji ras psów w drodze krzyżowania.

  Jednak te wady „nazizmu” pozwoliły nam na poszukiwanie nowych sposobów działania, które pozwoliły nam osiągnąć sukces jaki dziś świętujemy.

  Dotarliśmy w końcu do tajemnicy życia wiecznego, ostatecznego podboju człowieka, by w końcu stać się bogami i mistrzami, tak jak nasi przodkowie.

  Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem.

  Oczywiście rodzi to problemy z uruchomieniem absolutnie ogromnego wyzwania i to było celem naszych komitetów, klubów, bractw uczestniczących w intensywnych seminariach .
  ts

  Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że nasze środowisko i planeta ,nie może znieść życia wiecznego idącego w dziesiątki miliardów ludzi.

  Wszyscy tutaj zebrani wiemy, że nieskończony wzrost liczby ludności na świecie jest skończoną aberracją intelektualną.

  Wszyscy musimy zrozumieć, że świat zawsze podzielony był na dwie kasty, śmiertelnych i nieśmiertelnych.

  Powrócimy do czasów w, których bogowie będą żyć, a niewolnicy będą umierać, taki jest los mas pracujących w sytuacji, gdy nie mają nic do stracenia.

  Przypominam wam, że głównym narzędziem kontroli jest dawanie ludziom sztucznej korzyści, oraz dawanie złudzenia straty w przypadku buntu.

  Wszystkie te rzeczy tworzyliśmy, aby powrócić do nieśmiertelności, kosztem pracy człowieka i jego wkładu w odkrywanie starej technologii, która posłuży tylko nam i naszemu celowi.

  Przypomnę wam najważniejsze działania, które zostały przegłosowane jednogłośnie, zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony prywatności naszych Wielkich Mistrzów.

  Działania te zostaną zastosowane, dostosowane i wdrożone w każdym kraju i obszarze geograficznym :

  Początkowym celem jest depopulacja i wyludnianie dla ochrony środowiska, z wyłączeniem zakresu naszej zdolności do wykorzystania wszelkich broni jądrowej, która może stworzyć nieodwracalne szkody dla naszej planety.

  Narzędzi mamy niewiele, ale ich łączna skuteczność jest formą wielowymiarowego rezonansu, osiągniemy to, co nazywamy „mnożnikiem sił wojskowych”.

  Jest to zawsze doskonały tryptyk: kryzys gospodarczy, wojna domowa i masowe epidemie.

  Tak było ,jest i będzie.

  Za pomocą tych trzech narzędzi osiągniemy ostatecznie zmniejszenie populacji światowej z 7 miliardów ludzi do optymalnej wartości 500 milionów żywych istnień.

  Pomimo naszych wszystkich wysiłków na rzecz zmniejszenia populacji, kieszenie ocalałych mogą zagrozić naszej egzystencji na planecie.

  Jednak te zamożne kieszenie nie powinny spowodować nam większych problemów, ze względu na ich dezorganizacji, izolacje i niemożności opanowania wszystkich obecnych technologii, ponieważ ich mała ilość, powinna znacznie ograniczyć ich moc szkodzenia naszym interesom.

  Wierzymy, że w ciągu kilku lat wielu z nich zniknie, a nieliczni, którzy pozostaną, wymrą w ciągu kilku pokoleń. Każda grupa, która będzie grozić nam zostanie unicestwiona, tak jak miało to miejsce wielokrotnie w historii.

  Naszym głównym historycznym wrogiem w realizacji naszego planu były, oczywiście państwa narodowe.

  Globalizacja, ,instytucje ponad narodowe, instytucje europejskie i masowa imigracja są wszystkimi narzędziami, które są stosowane z wielkim powodzeniem od lat 30-tych (XX wieku) , dziś tożsamość i uczucia, przekonania zostały znacznie obniżone, tak jak uczucia patriotyczne.

  Pieniądze i nieruchomości stały się podstawą wartości . Upolitycznienie mas zostało znacznie zmniejszone, silne narody, teraz stają się kruche i mogą być podważane i niszczone od wewnątrz.

  Dlatego musimy kontynuować politykę imigracyjną, co pozwala przyciągnąć znaczne rzesze ubogich z południa do zubożałych krajów Północy. Stale musimy wzmacniać islam jako najbardziej radykalny ruch religijny , podsycać nienawiść i brak jedności wśród ludzi.

  Podczas tworzenia załamania gospodarczego, to absurdalne komunitaryzmy, które rozwinęły się w każdym kraju pod naszym bokiem zdobędą większości tych krajów poprzez system wojen domowych prowadzonych na wielką skalę, w których każda wspólnota będzie dbać o siebie, by zabić jak największą liczbę członków innych społeczność.

  Czarni przeciwko białym w USA, muzułmani wobec chrześcijan w Europie … wojny domowe mają ogromną zaletę, niszczą ludzi, bez konfrontacji między krajami, które wreszcie mogą doprowadzić do nieporządanej globalnej wojny nuklearnej.

  Wreszcie, gdy wojny zniszczą kraje, będziemy działać na rzecz rozprzestrzeniania się wirusów, takich jak Ebola.

  Nasz projekt 2.0 GM, który przechodzi skuteczne testy zbiera dla nas cenne dane epidemiologiczne i socjologiczne (zachowanie osób zmaganych chorobami), pozwala nam to określi naszą zdolność do nasycenia systemów zdrowotnych, które w każdym przypadku są już znacznie zniszczone przez wojny domowe.

  Wszystkie te elementy, zniszczą nieprzygotowanych i podzielonych ludzi, ponieważ są zależni od wszystkich systemów wsparcia, narażonych na nasze działania.

  Załamanie gospodarcze szybko rozprzestrzeni się na całym świecie. Chiny załamią się pod ciężarem problemów społecznych i Rosji, która nadal stanowi wymyślony przez nas problem, teraz, wszystko zmierza do rozwiązania naszego problemu w 2015 roku.

  Nie wykluczamy, że części ludzi nie da się przekonać, za pomocą skierowanej przeciwko nim broni , będą oni bronili się przed przyjęciem programu depopulacji i przystępniem do naszej ideologii życia wiecznego. Mimo to ideologia społeczeństwa dwu kastowego i z˙ycia wiecznego zwycięży. ”

  ……………

  Oczywiście, możesz uznać to za fikcję literacką, możesz wzruszyć ramionami i możesz dalej spać, bo przecież żyjesz w tzw. wolnym państwie, posiadasz tzw. wykształcenie , tzw. prace i tzw. pieniądze… Prawda ?! oszołomiony tytułem i mamonem, alkoholem i popędem niewolniku !??!

  http://ligaswiatowa.hvs.pl/ujawniamy-tajny-raport-bilderbergow/

 270. maniek said

  Kapitalistyczna utopia dnia dzisiejszego powstala 1880 roku
  http://ligaswiatowa.hvs.pl/kapitalistyczna-utopia-dnia-dzisiejszego-powstala-1880/

 271. maniek said

  Dlaczego powinniśmy przygotować się do wielkiej wojny cz.1

  To, co teraz się dzieje na Ukrainie jest początkiem wielkiej wojny światowej, pomimo że większość oficjalnych komentatorów, „analityków” i środki masowego przekazu wkładają wiele starań w to, aby przekonać wszystkich, że jest inaczej. Wojna ta będzie długa i bezlitosna. Dlaczego tak będzie, spróbuję wytłumaczyć w tym artykule.

  Na początek polecam obejrzeć ten film z wystąpieniem Anatolija Czubajsa na konferencje Rusnanotech 2011, chociażby pierwszą jego część.

  Rozumiem, że wielu jest bardzo negatywne nastawionych do Anatolija Czubajsa, i nie bez powodu, ale jest to bardzo mądry człowiek i co ważniejsze, odpowiada on na wiele pytań, które nie są przeznaczone dla zwykłych śmiertelników. Ponadto należy zauważyć, że nie jest to zwykłe spotkanie, wśród obecnych na imprezie widać twarze bardzo wielu ludzi z rządu i biznesu, którzy tworzą wpływową część współczesnej sprawującej rządy elity Rosji.

  W pierwszej części przemowy, Anatolij Czubajs bardzo przekonująco udowadnia, że dalszy rozwój cywilizacji technicznej tak, jak to było przez ostatnie dwa wieki, nie jest możliwy. Wzrost liczby ludności, a tym samym zużycie zasobów idzie w postępie geometrycznym, rosnąc z taką samą niszczącą szybkością na naturalne środowisko będące podstawą Życia na Ziemi. Jeśli nic się nie zmieni, środowisko życia będzie po prostu zniszczone. Sądząc z tego co mówi Czubajs, elita światowa jest w pełni tego świadoma. A jeśli to rozumie, znaczy że muszą posiadać plan wyjścia cywilizacji technicznej ze zbliżającego się kryzysu. I tu przechodzimy do najciekawszego.

  Kluczowy moment dla tego artykułu, zaczyna się w 7:30 min filmu. Na początku Czubajs stwierdza, że dalszy wzrost cywilizacji w tej postaci, która teraz istnieje nie jest dalej możliwy, po czym przytacza „prognozy znanych uczonych”, którzy należą do klubu Rzymskiego. Prognozy te polegają na stwierdzeniu, że pod koniec XXI wieku liczba ludności na Ziemi powinna się zmniejszyć od 2 do 3 mld. ludzi. To jest, 2.5-3 razy mniej od dzisiejszego stanu.

  Ważne jest żeby zrozumieć, że to nie jest „prognoza”, ponieważ prognozy robi się dla różnych procesów, w zasadzie naturalnych, na które się nie da lub bardzo trudno na nie wpływać. Prognoza jest wtedy kiedy np. próbujemy przepowiedzieć pogodę. W tym natomiast przypadku nie mamy do czynienia z „prognozą”, a planem, który opracowały elity rządzące światem. Innymi słowy, to prognoza wykonalności planu masowego ludobójstwa ludności świata.

  To, że ta „prognoza” ogłoszona jest w imieniu Klubu Rzymskiego, oznacza, że …

  Dalej –> https://treborok.wordpress.com/dlaczego-powinnismy-przygotowywac-sie-do-wielkiej-wojny-cz-1/

 272. Boydar said

  Tak, Panie Siggi, ma, głównie swoją, reszta jest dla wyłącznie zmylenia przeciwnika.

  „… Czymże różni się Rosjanin od żyda mieszkającego w Izraelu …”
  „… Cejrowski Wojciech, narodowy nasz podróżnik …”

  W tym ostatnim to się jednak nie douczył; w pogoni za złotem i niewolnikami, jego naród podróżował po świecie już ładnych kilka lat wstecz, do Rosji także. I było wielu znaczniejszych „podróżników”. No ale akurat oni, to teraz są średnio wypłacalni, i to trzeba zrozumieć.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: