Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szturm na Europę

Posted by Marucha w dniu 2015-09-03 (Czwartek)

Kanał La Manche, dworzec w Budapeszcie, greckie i włoskie wyspy, obozy we Włoszech, Grecji, Macedonii, Austrii… Co łączy te wszystkie miejsca? Są one jednymi z wielu przystanków imigrantów, którzy szturmują granice Europy, marząc o dostaniu się do Niemiec, Szwecji, Francji oraz Anglii, a także o otrzymaniu statusu uchodźców.


Sytuacja ta trwa już od dłuższego czasu i jak na razie nie widać, by miała ona wkrótce się skończyć.

Nie tylko nie sposób dostrzec końca tego ogromnego kryzysu, lecz także nie widać jakiejkolwiek nadziei dla Starego Kontynentu, gdyż problem ten rozwiązać można jedynie radykalnymi metodami, których euro-pejscy politycy boją się, niczym diabeł wody święconej (pomijając nieliczne chlubne wyjątki, jakimi są politycy rządzący na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji).

Polityków z krajów Unii nie stać na zdecydowane kroki, gdyż nie są oni zainteresowani reprezentowaniem interesów swoich krajów w najmniejszym nawet zakresie, a nawet gdyby byli, to brakowałoby im charakteru i wystarczających wpływów, by móc działać bezkarnie w imię swych przysiąg z dnia zaprzysiężenia, a nie wedle instrukcji dostarczanych przez ambasadorów mocarstw i prawowitych właścicieli z Wielkiej Szulerni.

Przeanalizujmy jednak jak wygląda droga przeciętnego uchodźcy z kraju będącego obecnie w stanie wojny, do wymarzonego przez nich raju:

W pierwszej kolejności imigrant musi zdobyć ponad dziesięć tysięcy dolarów, które zapłaci przemytnikom. Bajki o sprzedawanym przez nich dorobku życia, pozostawmy redaktorom Onetu i WP. Imigrant nie zarabia dość pieniędzy, ani nie jest w posiadaniu dobytku wartego tyle tysięcy (zresztą jak się ma sprzedaż domu do obrazu domów zbombardowanych i ograbionych?), a nawet jeśli, to w kraju pogrążonym w wojnie nie obowiązują raczej stawki rynkowe za sprzedaż nieruchomości czy glinianych garnków. Między innymi dlatego media mówią o dwóch bądź o trzech tysiącach, gdyż łatwiej jest uwierzyć w zgromadzenie takiej sumy pieniędzy.

Tajemnicą poliszynela jest oczywiście to, iż podróż chociaż części imigrantów opłaca ktoś z zewnątrz. Ten „ktoś” to naturalnie rządy Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Dubaju i Stanów Zjednoczonych, lecz Europejczycy nie są już u siebie, by móc głośno mówić takie rzeczy. Nie bez powodu jednak imigranci kierują się w stronę Europy, a nie bogatych krajów muzułmańskich.

Jakby tego było mało, gdyby wziąć na poważnie słowa p. Donalda Tuska, iż postępowanie Węgrzech jest ksenofobiczne i rasistowskie, to jaką politykę migracyjną i zagraniczną prowadzą w takim razie Izrael oraz Stany Zjednoczone? Widać jednym można stawiać druty kolczaste (USA) i budować mury oraz dokonywać masowego ludobójstwa (Izrael… i po chwili namysłu: także USA), innym z kolei nie wolno nawet deportować imigrantów zarobkowych (Węgry). Wszakże co wolno wojewodzie, to nie Tobie, smrodzie.

Imigranci docierają do plaż, z których zabierają ich nienękani przez żadne rządy, władze i armie przemytnicy, czyli innymi słowy: handlarze ludzkim towarem.

Przemytnicy docierają w rejony, gdzie aktualnie znajdują się okręty wojenne państw NATO (lub ewentualnie docierają do najbliżej położonych wysp). Oczywiście jakimś cudem wiedzą oni gdzie stacjonują floty wojenne; widać szczęśliwy traf lub notka informacyjna z ambasady zatrudniającego ich kraju.

Wojsko boi się paru AK-47 w rękach prymitywów z zapyziałych wiosek z Somalii, zatem ochoczo wpuszcza setki ludzi na pokład i odwozi ich nie do kraju pochodzenia, lecz na wybrzeża krajów Unii.

Uchodźcy lądują w obozach, lecz nie podoba im się, że muszą dzielić z kimś pokój i że na śniadanie nie dostają rosyjskiego kawioru, zatem ruszają w dalszą drogę.

Na granicach nikt ich nie zatrzymuje, mimo braku dokumentów. Grubo ponad połowa z nich to młode byki między 20, a 30 rokiem życia, które podają się za 18-latków i zmieniają nazwiska, gdyż Europejczycy nie są już tak tolerancyjny dla kogoś ujawniającego swą kryminalną przeszłość.

Zaczynają koczować w dużych europejskich stolicach. Ten brak estetyki i nieprzestraszenie prawa nie obchodzi nikogo poza premierem Orbanem, lecz wiadomo, że jest on rasistą i ksenofobem.

Szturmują na dworce, kanały i budynki. Policja i wojsko nie ma prawa reagować, gdyż nie są oni od obrony społeczeństw opłacających ich z podatków, lecz od obrony interesów Wielkiej Szulerni. Ale bez fochów, wszakże do Unii czy do Międzynarodowego Funduszu Walutowego, większość Narodów chciała wejść dobrowolnie.

Ktoś po drodze umiera w ciężarówce. Dzięki temu Europa płacze i mało potulne społeczeństwa np. Polacy są urabiani, by przyjąć większą ich ilość do siebie. Moralna odpowiedzialność nie spada jednak na kraje faktycznie winne destabilizacji Bliskiego Wschodu.

Listy z błaganiami o otwarcie granic piszą politycy, dziennikarze i naukowcy: czyli wszyscy Ci, którzy będą mieszkać na strzeżonych osiedlach z dala od imigrantów.

W końcu docierają do swych wymarzonych rajów i zaczynają domagać się mieszkań, ubrań, żywności, Iphonów i BMW.

Jako, że do pełnego obrazu imigrantów potrzeba nam jeszcze ich późniejszych działań, przestudiujmy jak wygląda ich dalszy proces asymilacyjny w Europie:

Nie chcą uczyć się języka, przestrzegać obowiązujących w danym kraju praw, norm ani reguł życia społecznego.

Nie mają zamiaru wykonywać żadnej pracy; co najwyżej zakładają kioski, małe sklepiki spożywcze, jeżdżą taksówkami albo sprzedają telefony komórkowe w centrach handlowych.

W pewnym momencie brakuje im pieniędzy na nowe modele samochodów, więc zaczynają palić auta ciężko pracujących sąsiadów (w tym także Polaków).

Dewastują ulice i niszczą mienie publiczne.

Tworzą zamknięte getta do których nie mają prawa wjazdu służby porządkowe, ani ratownicze.

Dokonują masowej ilości przestępstw i pozostają bezkarni, gdyż chronią ich prawa antyrasistowskie i organizacje walczące z mową nienawiści.

Odwdzięczają się Europejczykom za ukazaną im dobroć, urzynając im głowy i gwałcąc im córki.

Wydawałoby się, iż są jeszcze jacyś Europejczycy poza Słowakami, Czechami czy Węgrami, którzy posiadają instynkt samozachowawczy i odrobinę oleju w głowie. Skoro jednak sfingowana śmierć kilkudziesięciu uchodźców z ciężarówki każe im przyjmować tysiące potencjalnych przestępców i terrorystów do swych domów, widocznie Europa zasługuje właśnie na to, co sama sobie obecnie szykuje.

Robert Grunholz
https://rgrunholz.wordpress.com/

Komentarzy 57 to “Szturm na Europę”

 1. juliano said

  Wreszcie niemieckie szmaciarze dostana nauczke za 2 wojne swiatowa . Niechaj ich zaleja araby w interesie polski jest to by niemcy byly slabe

 2. Hah said

  Ad.1
  Początkowo będą słabe, ale potem odrodzą się jako kalifat, który może mocno urosnąć w siłę, np: wspomagany pieniędzmi od krajów zatoki perskiej.

 3. Kiriki said

  Ad.1 – Popieram
  Ad.2 – Wtedy Polacy będą musieli zjednoczyć się z Rosją, Białorusią, Serbią, Czechami etc. Powrocić do rodziny.
  Te Niemieckie świnie przyjeżdżają na Mazury, gadają o „polskich” obozach koncentracyjnych i że Warmia i Mazury są ich, nie nasze…
  Życzę im najgorzej za ludobójstwo, ktorego dopuszczali się na Słowianach przez stulecia!
  Dodajmy tez niemiecka „milosc” do banderowcow i ruchu autonomi slaska… wszędzie mamy ich brudne paluchy na naszym ciele

 4. PiotrZW said

  Znam od środka – znałem – dwa środowiska, których członkowie masowo emigrowali. Pierwsze, to moi krajanie – Górnoślązacy, drugie – opozycja solidarnościowa w czasie stanu wojennego. Z pełnym przekonaniem mogę napisać, że w żadnym wypadku nie zachodziła sytuacja usprawiedliwiająca wyjazdy. Moi krajanie emigrowali w latach gierkowskich i wcześniej, bo życie w RFN (Richtig Dobre Niemcy) było na wyższym poziomie i Aussiedlerom państwo zachodnioniemieckie stwarzało wyjątkowo korzystne warunki integracji. Przez kilkadziesiąt lat byli uprzywilejowani w stosunku do stałych mieszkańców Niemiec. Nikt, no – prawie nikt nie emigrował ze względu na bliskość kulturową, możliwość swobodnego używania „języka serca” (Muttersprache). Aussiedlerzy z Górnego Śląska w całej swojej masie języka niemieckiego nie znali. Znałem po sąsiedzku dwie rodziny, gdzie matki były rodowitymi Niemkami i w ich domach mówiło się na co dzień po niemiecku. Nikt im nie zabraniał. One też w końcu wyjechały, gdyż doszły do wniosku, że „swoi już tu chyba nie wrócą”.

  Potem, po latach uczestniczyłem w pożegnalnych spotkaniach z kolegami z Solidarności. Z pełnym przekonaniem mogę napisać, że w żadnym wypadku nie zachodziła sytuacja zagrożenia życia. Owszem, wtedy to wyglądało tak, że już nie zrobią kariery. Może nie stracą stanowisk, ale już na pewno nie pójdą w górę. Odnosiłem wrażenie, że oni tylko czekali na ten moment, kiedy będą mogli wyjechać jako „prześladowani” przez reżym. Niektórzy sami prowokowali sytuacje „prześladowania”, niektórzy je wymyślali w pismach do zachodnich ambasad. Wszyscy uważali się za wielkich patriotów i to ujawniało cały ich fałsz. Jako patrioci mieli bowiem obowiązek trwać w swojej ojczyźnie z zaciśniętymi zębami i czekać na okazję. Dupy dali przywódcy Solidarności (z wyjątkiem K. Świtonia). A. Rozpłochowski wyjechał, bo mu na przesłuchaniu esbek zagroził, że „zbuduję ci szubienicę”. A był to czas, kiedy potrzebowaliśmy na Śląsku ośrodka dyspozycyjnego. Poruszaliśmy się jak owce we mgle. Nie wiadomo było, co robić.

  Po tym, jak mnie capnęli i wsadzili do internatu, wycofałem się z działalności i wróciłem do zawodu. I pamiętam, że kiedyś zadzwonili do mnie z ambasady australijskiej z pytaniem, czy mogę poświadczyć, że jakiś gostek, którego nie znałem, działał w opozycji i był prześladowany. Jurek K., którego akurat znałem, wskazał mnie, jako kogoś, kto to może potwierdzić. Krew mnie wtedy zalała. Nie pamiętam, oni chyba żądali potwierdzenia tego osobiście, pamiętam, że po kilku dniach zadzwoniłem do ambasady i oświadczyłem im, że gostka na oczy nie widziałem i że próbuje on wykorzystać okazję, aby otrzymać azyl w Australii.

  Obowiązkiem każdego uczciwego mężczyzny w Syrii jest dzisiaj wziąć karabin do ręki i stanąć do walki przeciwko Państwu Islamskiemu – odwiózłszy wcześniej rodzinę w bezpieczne rejony. To samo dotyczy Irańczyków. Murzyni powinny zacisnąć zęby i próbować budować lepszy byt swoich narodów tak, jak to zaleca młodzieży episkopat Konga. Gorzej w Libii. Tam – wydaje mi się – patrioci powinni pracować nad zasypywaniem podziałów plemiennych, aby się zjednoczyć i wyp…ić Jankesów.

  Takie jest moje osobiste zdanie.

 5. hulsz said

  Panstwa posiadajace duze armie i bron atomowa sa szturmowane przez poldzikie nieuzbrojone hordy .Kto by sie spodziewal ze tak zostanie pokonana Europa.

 6. hulsz said

  Ad.1Prawdziwych Germanow juz prawie nie ma .Tzw.Niemcy to smietnik europejski a ich potezny przemysl nie nalezy do nich tylko to obrzezancow.Merkel to zwykla kukla w stylu Dudy czy Komorowskiego.Gdyby bylo inaczej wypierdolila by tych wszystkich dzikusow na zbity ryj.

 7. NICK said

  P. Piotrze. (4).
  Mam podobne zdanie.

 8. Jan Rokicki said

  Ekspansja narasta, a nasz (nie)rząd ma to gdzieś.

 9. NICK said

  Zapomniałem o autorze.
  Dobre. Dzięki.

 10. Leżałem próbując wczoraj zasnąć i myślałem. Wpierw o tym, jak ogromna jest naiwność tych wszystkich ludzi, którzy nie dostrzegają ryzyka i uważają imigrantów za potulne baranki. Chwilę po tym zacząłem myśleć, że ja w Schengen nawet potrzebuję dokumentu by podróżować, inni z kolei biorą na plecy plecaki i nienękani przez służby graniczne chodzą sobie od jednych słupków do drugich po całej Europie, bez dokumentów. Wniosek?

  Na świecie granic nie zna jedynie uchodźca i ludzka głupota.

  Co do Niemców, to na szczęście nie posiadają oni broni jądrowej…

 11. revers said

  http://natemat.pl/153449,arabowie-do-arabii-dlaczego-bogacze-z-zatoki-perskiej-nie-przyjma-uchodzcow-ktorzy-zalewaja-europe

  ad4
  Pewnie ze mieli lepiej zaraz po Turku, a teraz to juz lepiej zaraz po Mahmudzie z Afryki, staoja juz pod Aldikami z bananem i ciuchem z chinskim Primaxem.

  jak GG zmienia w BRD GmbH na korzysc uchodzcow to i reszcie europie dostanie sie
  jak nie szariat to bomba migracyjna.

  http://www.focus.de/politik/deutschland/fluechtlinge-fluechtlingshilfe-de-maiziere-will-grundgesetz-aendern_id_4918923.html

 12. Marcin said

  Zobaczcie kto szturmuje Calais – byki w markowych dżinsach i skórzanych kurteczkach, dzieci nie uświadczysz tam a kobiet zaledwie garstka. Jeszcze skundlone rządy karzą Boga ducha winnych kierowców TIRów jak znajdą ukrytego w oponie brudasa – 2 tys funtów za łeb. Przecież ten problem zepchnięto całkowicie na zwyczajnych ludzi. Jeśli teraz nie będzie pobudki to nie będzie jej już wcale.

 13. olagordon said

  Kryzys uchodźców: dlaczego Syryjczycy nie uciekają do krajów Zatoki [fragment]

  Migrant crisis: Why Syrians do not flee to Gulf states
  Amira Fathalla – 2.09.2015

  Uchodźcy syryjscy i afgańscy żądaja prawa podróży do Niemiec
  z dworca kolejowego w Keleti (wschodni) Budapeszt

  Kiedy pogłębia się kryzys syryjskich uchodźców próbujących dostać się do krajów europejskich, nasuwa się pytanie dlaczego nie kierują się do bogatych państw Zatoki Perskiej bliżej domu.

  Choć uciekający z syryjskiego kryzysu od kilku lat przedostawali się do Libanu, Jordanii i Turcji w dużych ilościach, to dostanie się do innych państw arabskich – zwłaszcza w Zatoce – jest znacznie mniej jednoznaczne.

  Oficjalnie, żeby dostać się do kraju w Zatoce, Syryjczycy musza wnioskować o wizę turystyczną albo pozwolenie na pracę. Ale ten proces jest kosztowny, i jest szeroko rozpowszechiona opinia, że wiele z tych krajów Zatoki mają niepisane ograniczenia, które utrudniają Syryjczykom otrzymanie wizy.

  Syryjczycy wypełnili ONZ-owski obóz dla uchodźców w Zaatari,
  na płn-wschód od stolicy Jordanii Ammanu.
  Najbardziej udane przypadki to tych Syryjczyków, którzy już są w karajach Zatoki i przedłużają swój pobyt, albo tych którzy maja tam rodzinę. Ci którzy mają ograniczone zasoby, jest jeszcze kwestia fizycznej odległości między Syrią i Zatoką.
  Niemile widziani?
  To stanowi część większej przeszkody dla Syryjczyków, od których wymaga się posiadanie rzadko przyznawanej wizy do niemal wszystkich krajów arabskich.
  Bez wizy Syryjczykom nie wolno dostać się do krajów arabskich z wyjątkiem Algierii, Maurytanii, Sudanu i Jemenu.
  Względny dobrobyt i bliskość Syrii do państw doprowadziła wielu – zarówno społeczne, jak i tradycyjne media – do pytania, czy te państwa mają większy obowiązek niż Europa wobec Syryjczyków cierpiących od ponad 4 lat konfliktu i pojawienia się grup dżihadystów w ich kraju.

  Zdjęcia z arabskiego hashtag #Welcoming_Syria’s_refugees_is_a_Gulf_duty
  [przyjęcie uchodźców z Syrii to obowiązek Zatoki]
  W ub. tygodniu arabski hashtag #Welcoming_Syria’s_refugees_is_a_Gulf_duty miał ponad 33.000 razy więcej wejść na Twitter.
  Użytkownicy zamieszczali bardzo wymowne obrazy by pokazać sytuację syryjskich uchodźcow, ze zdjęciami ludzi tonących w morzu, dzieci przenoszonych przez druty kolczaste, albo rodzin śpiących na zewnątrz.
  Strona na Facebooku nazwana Społeczność syryjska w Danii zamieściła shared a video pokazujące imigrantów, którym pozwolono na wejście do Austrii z Węgier, zmuszające jednego użytkownika do zapytania: „Jak uciekliśmy z regionu naszych muzułmańskich braci, którzy powinni wziąć na siebie obowiązek za nas, niż kraj nazywany przez nich ‚infidels’?”
  Inny użytkownik odpowiedział: „Przysięgam Bogu Wszechmocnemu, że to Arabowie są ‚infidelami'”
  „Wpuśćcie ich!”
  Historia ta ściągnęła na siebie uwagę prasy regionalnej i aktorów politycznych.

  To kreskówka z saudyjskiego dziennika Makkah
  Saudyjski dziennik Makkah opublikował kreskówkę – widely shared on social media – pokazującą mężczyznę w tradycyjnym arabskim ubraniu wyglądającym z drzwi z drutem kolczastym wokół, wskazującym na drzwi z flagą UE.
  „Dlaczego ich nie wpuszczacie, wy nieuprzejmi ludzie?!” – mówi.
  Dowódca sił opozycyjnych Free Syrian Army (FSA), Riyad al-Asaad, zaćwierkał retweeted an image of refugees obraz uchodźców zamieszczony przez byłego czlonka parlamentu kuwejckiego Faisala al-Muslima, który dodał komentarz: „Och, kraje Rady Współpracy w Zatoce, to są niewinni ludzie, i przysięgam, że oni najbardziej zasługują na miliardy pomocy i dotacji”.
  Ale pomimo apeli z mediów społecznościowych, stanowisko krajów Zatoki nie zmienia się na korzyść syryjskich uchodźców.

  W krajach Zatoki panuje trend polegania na pracownikach z płd-wsch Azji i subkontynentu Indyjskiego, szczególnie robotnikach niewykwalifikowanych
  Taka jest sytuacja w Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Katarze i Zjednoczonych Emiratach.
  […]
  http://www.bbc.com/news/world-middle-east-34132308

 14. Węgrzy NIE WPUŚCILI muzułmanów do Austrii jako Ziemi Obiecanej, co jest Końcem doktryny: LEPSZY TUREK POD WIEDNIEM NIŻ PRUSAK NA ŚLĄSKU. Austriacy wybronili się przed MOIM silnikiem VDTW Milionem Muzułmanów DZIĘKI CZEMU Austria stała się Ziemią Proroka, a tu Masz Babo Placek: Węgrzy nie wpuścili muzułmanów do Austrii.
  Wobec tego musi ich przyjąć córka Adolfa Hitlera Angela Merkel? http://webtribune.rs/arhive-kgb-i-stazi-otkrili-mracnu-tajnu-hitlerova-cerka-vlada-evropskom-unijom/#
  Słowacy mają tu rację, że za los STU MILIONÓW Afrykanów odpowiadają byłe państwa kolonialne: Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Holandia, Hiszpania i Włochy. Ja mogę tu dodać, że Palestyna, Egipt, Libia i prawdopodobnie Tunezja broniły się Rękami i Nogami przez Nawodnieniem Sahary bardzo tanim WŁOSKIM skraplaczem pustynnej mgły nocnej z lustra fotoelektrycznego SIEMENSA: w nocy WODA a w dzień PRĄD – bo mają Ziemię Obiecaną w Europie techniką: JAK MUZUŁMANKA NIE URODZI XVI DZIECKA TO JEST ZŁĄ MUZUŁMANKĄ. To jest polityka żydowska, finansowana przez kapitał żydoarabski, gdyż chodzi o Okupację Europy przez Nazistowską Partię NIEWOLNICZĄ.

 15. maniek said

  Czesi przechodzą od słów do czynów.

  Milosz Zeman postawił sprawę jasno, Czechy nie są zainteresowane goszczeniem na swoim terytorium afrykańskich uchodźców. Wczoraj czeska policja przeprowadziła akcję kontroli nielegalnych imigrantów w jednym z CZESKICH pociągów. Przypomnijmy , że imigranci ciągną ze sobą z afryki choroby, broń oraz wysokie żądania. Oczywiście brukselczycy już jojczą o jakichś tam zachowaniach nazistowskich, kompletnie nie rozumiem co ma wspólnego przeliczanie nielegalnych imigrantów z nazizmem który segregował legalnych obywateli danego kraju? Przecie naziści to ich ojcowie, matki, dziadkowie i babcie, Słowianie nie byli nazistami, to Europejczycy nimi byli o czym próbują nie pamiętać.

  http://telewizjarepublika.pl/nielegalni-imigranci-wyrzuceni-z-pociagu-akcja-czeskiej-policji-wywolala-skojarzenia-z-holokaustem,23303.html#.Vec5E6P3Vbk.facebook

 16. maniek said

 17. revers said

 18. hulsz said

  Widac jak na dloni ze cala ta migracja jest bardzo dobrze zorganizowana i oplacana.Co najgorsze glowy europejskich panstw(tzw.pionki)rowniez w tym procederze uczestnicza.Cel jeden i niezmienny od lat.Zniszczyc biala rase.O zadnej naiwnosci rzadow nie moze byc tu mowy >Doskonale wiedza czym to pachnie.

 19. Wielkie dzieki panie Piotrze said

  4
  PiotrZw
  Wielkie dzieki.
  Za podobne ‚obserwacje’ wlasne tu, na gajowce pare miesiecy temu zwyzywano mnie od jak najgorszych. Bardzo brzydko i ordynarnie.
  A przeciez nie sklamalem. Bylem swiadkiem jak Polacy z przyczepami kampingowymi zaladowanymi po dekiel zajezdzali pod ambasade zachodnia i skladali podania o uchodzctwo.
  Byli tez i tacy, ktorzy rzeczywiscie nie mieli zaplecza ani na wsi ani w administracji wiec mieli slaba szanse na jakikolwiek dorobek w PRL-u.
  I jest prawda, ze wielu opowiadalo bzdury, zeby dostac wize uchodzcy.

  I nie jest zadna tajemnica, ze byla to nakrecana emigracja bo Zachod potrzebowal fachowcow i kadry technicznej. Najlepiej za darmo.
  I wydrenowal nie tylko Polske z wykwalifikowanych robotnikow i programistow.
  Polacy TYLKO dlatego dostawali wize humanitarna, zeby nie musieli przechodzic punktacji na emigracje: na humanitarnej wizie nie wazny jest wiek ani znajomosc jezyka. Nawet badania zdrowotne nie sa bardzo dokladne bo nie sa warunkiem wizy. Wazne zeby nie bylo zakaznej choroby.
  Bardzo wielu Polakow skladalo deklaracje, ze nie moga wrocic do kraju ze wzgledu na zagrozenie zycia.
  Po otrzymaniu wizy pobytowej na Zachodzie juz przy pierwszej okazji jechali do Polski na wakacje zeby sie pochwalic rodzinie..

  Masowe uchodzctwo jest zawsze dobrze zorganizowane przez miedzynarodowy spisek przeciwko narodom.
  Z tego spisku korzystaja zarowno zupelnie przyzwoici ludzie jak i kombinatorzy.
  Spiskowcow nikt nie sciga.

  Prawdziwym uchodzcom malo kto wspolczuje.
  Mimo, ze z Bliskiego Wschodu szuka uchodzctwa w Europie glownie biala rasa, uwazani sa przez ciemnych ‚Europejczykow’ za murzynow..

 20. Boydar said

  No, Panie Piotrze ZW, teraz u Pana Romana to ma Pan przeje bane, jak Bolka trampki. Na Pańskim miejscu już bym się z Gajówki pakował.

 21. lwp said

  16
  Maniek
  Bzdura.

  W Czeczeni, (i nie tylko) ktora jest czescia Rosji rzadzi prawo szariatu.
  Takie klepanie o szariacie jak sie nie wie o co chodzi to pomaga glupkom w szerzeniu zydowskiej propagandy ktora zupelnie bezkarnie wprowadza wszedzie Talmud..

 22. lwp said

  16
  Maniek
  Coraz glupsze informacje o Rosji.

  To moze jeszcze o tych ‚mniejszosciach’ w Rosji. Wszystkie autochtoniczne a wiec tubylcze – nie emigranty:

  http://www.arktyka.org/artykuly/azja/autochtoniczne-ludy-syberii-i-dalekiego-wschodu-II.php

 23. PiotrZW said

  @ 19

  Dokładnie tak.

  Gdyby Zachód nie potrzebował Słowian dla zrównoważenia imigracji muzułmańskiej, to żadnych humanitarnych wiz by nie było.

 24. veri said

  Pepiki :

 25. NICK said

  Kto tam Niemców wie z tą bronią jądrową… .

  Pamiętac też należy, że wśród tych byczków-imigrantów jest spory procent agentów… .

 26. Przyjrzyjmy się Azjatom.

  Czy komuś w Polsce przeszkadza znaczna ilość Chińczyków bądź Wietnamczyków? NIE!

  Nikt ich nie obrzuca kamieniami i nie woła za nimi „żółtki” ani „kitajce”.

  Ponieważ szanujemy ich, gdyż podzielają nasz etos pracy.

  Szanujemy ich, gdyż uczą się naszego języka.

  Szanujemy ich, gdyż względnie się asymilują.

  Szanujemy ich, gdyż przestrzegają naszych praw i zwyczajów.

  Zatem to nie imigranci są problemem. Problemem są konkretni imigranci i handel ludźmi, jaki widzimy dzisiaj. Problemem jest to, że Europa nie walczy z przemytnikami, tylko pozwala im zarabiać miliony i doprowadza tym samym do ruiny Bliskiego Wschodu.

 27. Sowa said

  Komentarz ze strony http://natemat.pl/153449,arabowie-do-arabii-dlaczego-bogacze-z-zatoki-perskiej-nie-przyjma-uchodzcow-ktorzy-zalewaja-europe

  Przemek Owczarski
  Gdy chodziłem na kurs języka norweskiego to poznałem wystarczającą ilość muzułmanów, na pytanie dlaczego nie jadą do np. Arabii Saudyjskiej tylko do tej „zgniłej zepsutej szatańskiej niewiernej europy” usłyszałem „bo tam trzeba na wszystko zapracować, a tutaj wszystko dostajemy za darmo”

 28. Ad.25

  Panie NICK, wątpię aby Niemcom ufano w wystarczającym stopniu. To tylko pionki, lecz bywają nieprzewidywalne.

 29. NICK said

  Fakt, Panie Robercie.
  Nareszcie stracili zaufanie.
  Tym tajniej działają niewielką garstką, zwaną przeze mnie ‚jądrem’. Nomen omen.
  To oczywiście są gdybania.
  Pozdrawiam.

 30. revers said

  ad24

  Pepiki moga nawet mowic po rusku i to najwyzszych szczeblach panstwowych
  i o tych samych problemach.

  rusvesna.su/news/1441271980

 31. Boydar said

  Słusznie, Panie Robercie; a jeżeli nas nawet kiedyś zamierzają nas upiec i zjeść, to na bardzo wolnym ogniu i z najlepszymi chińskimi przyprawami. Pełna kultura 🙂

 32. semperparatus said

  Re.26…Wielu przeszkadzają…np.mnie…Polska dla Polaków,Chiny dla Chńczyków,Wietnam dla Wietnamczyków,itd…porządek musi być…

 33. veri said

  Ciekawe gdzie bedzie uchodzil Bialy Czlowiek gdy zajdzie taka koniecznosc ? :

 34. MatkaPolka said

  Problem Uchodźców to trochę odwracanie kota ogonem

  Przyczyną powstania fali uchodźców są syjonistyczne rządy – Zionist Occupied Gogerment
  Szefowie rządów osadzani przez Bankierów – MFW. Żydowskie elity są mistrzami w sterowaniu masami społecznymi.

  Oczywiście, ze fala uchodźców stwarza olbrzymie napięcia socjalne, oczywiście, ze prowadzi to do kryminalizacji społeczeństwa, oczywiście na długą metę prowadzi do wymieszania ras – tygiel rasowy jak w Ameryce – eliminacja rasy białego człowieka, zanik kultur europejskich i zastąpienie religii chrześcijańskiej satanistycznymi sektami. Chodzi również o destabilizacje regionu, kraju, społeczeństwa. Kryzys uchodźców wywołały wojny i bieda – wywołane w interesie Międzynarodowego Żyda. Celem wojen jest redukcja populacji oraz zagarniecie i kontrola surowców w Afryce .

  Ugrupowania radykalnego Islamu – np. AL.-Kaida, ISIL są tworzone, finansowane przez CIA.

  Islam to odwrócenie uwagi od Żyda. Wszyscy huzia na Araba , a Żyd się cieszy i pieniądze robi
  Islam był stworzony przez Rabinów w celu przeciwdziałania kultowi Chrystusa.

  Dobrym przykładem jest Libia – zabito „dyktatora” Kaddafiego – za co – do emitował swój własny zloty Dinar i chciał rozliczeń w handlu ropa naftową w Dinarach, a nie w petrodolarach, budował wielką rurę z wodą dla nawodnienia Sahary która miała wyżywić Afrykę – podobnie z Husajnem w Iraku; – i zaraz został zbombardowany, a potem łobuzów – najemników którzy głównie zabijają cywilów. Jeśli ktoś chce naruszyć monopol czy to emisji pieniądza, czy to monopol kontroli żywności – To zaraz jest wojna.

  Czego możemy nauczyć się od Arabów? -BANKI BEZ LICHWY, LIBIA KADAFIEGO
  https://marucha.wordpress.com/2011/05/18/czego-mozemy-nauczyc-sie-od-arabow

  A w Polsce. Były dwie fale emigracji Solidarnościowa– lata 80- te. – 10 lat recesji, puste półki, bieda Zlikwidowana no polski przemysł – przygotowanie do prywatyzacji, czyli „wrogiego przejęcia” polskiej gospodarki, wyludnienie Polski. A dzisiejsza exodus emigracja ostatnich lat za chlebem – bo w Polsce wyeliminowano miejsca pracy i nie da się żyć. Regres demograficzny, depopulacja narodu – przygotowanie LEBENSRAUM dla Niemca i Żyda. Polacy budują inne państwa, a Polska ma być wyeliminowana.

  Podobnie z Rosją – Rosja chce wyeliminować dolara i buduje wielką rure za gazem i z ropą – no to od razu jest wojna na Ukrainie i oczywiście kryzys Uchodźcy – wojna będzie trwała do ostatniego Ukraińca, niech się zabijają pod rządami „światłych” Żydów.

  Rozwiązanie problemów uchodźców to wyeliminowanie wyeliminowanie źródła problemu

  Uznać wyznawców Talmudu za organizacje przestępcze, gminy, organizacje Syjonistyczne rządy i Syjonistyczne banki – Rothschilda, Rockefellera, Goldmana – posadzić za kratkami, zagnać do ciężkich robót a wtedy będzie pokój na Ziemi

  Pomyśleć, ze Polacy budowali w Libii i Iraku drogi, fabryki, elektrownie – wszystko zbombardowane przez Międzynarodowego Żyda.

  Syjonistyczny Okupacyjny Rząd

 35. Tekla said

  Budapeszt..

 36. Przecież żaba nie czuje jak jest powoli gotowana 🙂

  Tylko my siedzimy tutaj jak te świnki w chlewie i tłumaczymy ziomkom, że biorą nas do rzeźni, a nie na Bahamy. Teorie spiskowe.

  Co ciekawe może być dla kogoś: to najpopularniejszy z moich dotychczasowych wpisów. Najpopularniejszy post dnia na WordPress (dziś i wczoraj), piąty blog jeśli chodzi o ilość dzisiejszych odwiedzin. Nawet widać, że jakoś mniej osób narzeka – dobry humor mają nasi szydercy dziś widać 😉

 37. outsiderR said

  ad 35

  A co to za święto,że tylu młodych, zdrowych mężczyzn nie w pracy?
  Może krew oddali i mają wolne?

  PS
  Z czego oni żyją?
  „Kto nie chce pracować, niech też nie je! ” chciałoby się powiedzieć…

  http://www.nonpossumus.pl/ps/2_Tes/3.php

 38. MatkaPolka said

  Problem szturmu na Europe islamskich imigrantów to problem polityki Syjonistycznych rządów mających na celu eliminacje białej rasy

  To skomplikowane, aby ująć to w kilku słowach

  Polityka prorodzinna, wysokie subsydia dla matek i rodzin wielodzietnych, polityka mieszkaniowa, polityka podatkowa, stwarzanie warunków ekonomicznych dla rozwoju rodziny

  Np. w Polsce Gierka kraj szedł do przodu, Polska przeżywała boom gospodarczy wiele się budowało , powstawały nowe miejsca pracy i mieszkania, ludzie mogli wyjeżdżać za granice i dorobić np. na budowach eksportowych w Libii i Iraku…na saksach i przywozili kapitał do kraju, budowali domy – prosperita – zadowolenie z życia – bylo duzo urodzin, państwo prowadzilo polityka ochrony obywatela i państwa

  Również na zachodzie była koncepcja „Państwa Opiekuńczego” prospołecznego, pro obywatelskiego, pronarodowego – dlatego np. strzeżono Granic państwowych

  Dziś w Polsce i na Zachodzie jest dokładnie odwrotnie, – gender, homoseksualizm, zboczenia polityka represyjna, antynarodowa i antyspołeczna, antynarodowa – wymyśla się jakieś ksenofobie, rasizm…
  Lucyferyczne ideologoie samozniszczenia, Propaganda pro aborcyjna, polityka panowania rodziny, wypaczone „prawa dla kobiet”- (Femen, Pussy Riot), Wyśmiewanie małżeństwa i macierzyństwa jako kara , propaganda niemoralności i zboczeń, odejście od zasad moralnych i religijnych w życiu publicznym, rynsztokowa propaganda w TV i wzorce zachowań społecznych i indywidualnych, nieposzanowanie człowieka i humanitaryzmu, zanik patriotyzmu, brak dumy narodowej, bylejakość, zepchniecie ludzi w biedę, brak ideologii i wizji przyszłości, dla kraju

  Eliminuje się miejsca pracy, płaci się za mało aby utrzymać rodzinę dwie osoby muszą pracować

  To wszystko efekt polityki syjonistycznych rządów i wyolbrzymianie wpływów zafajdanegonego państewka Izraela I hegemonia żydowskich prywatnych banków
  Fala imigrantów jest wynikiem tej polityki europejskich rządów syjonistycznych i USIzraela – agresji na państwa arabskie – np. „Wiosna Arabska” konflikt w Syrii, Jemenie –

  Jak świat światem każde państwo chroniło swoje granice przed obcymi.
  Ileż to było wojen z Turcją i z Islamem

  NIECH WSZYSTKICH ISLAMSKICH IMIGRANTÓW PRZYJMUJE ISRAEL –DO ISRAELA – NIECH ZEŻRĄ ŻYDA.
  Dlaczego Israel wpuszcza nam islamskich terrorystów, aby nas Europejczyków atakowali

  Znieść rządy syjonistyczne w Europie – rak ludzkości. pozamykać bankierow za kratki, znacjonalizować banki Tak jak na Islandii. Idą wybory w październiku –

  Jest jeszcze np. taki aspekt – Z punktu widzenia pana bankowego to emisja pieniądza na zasiłki emigrantów to taki sam wstrzykniecie gotówki do gospodarki jak np. stwarzanie miejsc pracy i budowa nowych zakładów lub infrastruktury potrzebnej społeczeństwu

 39. RomanK said

  Leżałem próbując wczoraj zasnąć i myślałem. …..pan Robert….
  Blad panie … Robercie..jak sie mysli lezac to przychodza do lba glupie mysli..i wlasnie nie mozna zasnac:-))))))
  Wlasnie ja robie odwrotnei i panu radze….otoz zastanawiajac sie nad problemami najazdu hord kolorowych na biala Europe nie moglem zasnac wiec natychmiast wstalem…i natychmiastw doszedlem do logicznego wniosku..ze bez wzgledu na rase, nacje , wyznanie PAN BOG kazemu jednemu dal jednego i tylko jednego fiuta….z ta sama instrukcja obslugi…
  I od razu zasnalem.

 40. Widać niektórzy jednak zapomnieli instrukcji obsługi!
  Przypominać zatem trzeba im, do upadłego.
  Następnym razem faktycznie wstanę…

 41. RomanK said

  Np. w Polsce Gierka kraj szedł do przodu, Polska przeżywała boom gospodarczy wiele się budowało , powstawały nowe miejsca pracy i mieszkania, ludzie mogli wyjeżdżać za granice i dorobić np. na budowach eksportowych w Libii i Iraku…na saksach i przywozili kapitał do kraju, budowali domy – prosperita – zadowolenie z życia – bylo duzo urodzin, państwo prowadzilo polityka ochrony obywatela i państwa….
  .
  o Matko POlko….a mleczka Bebiko braklo mi mimo, ze mialem kartki…..na mleczko…miesko, cukier , slodzycze,kasze i inne produkty…i quzwa kartke na swietlanna przyszlosc…..na saksach..idzdze sie quzwa umyj w zimnej wodzie…..

 42. nihil novi said

  To jest wojna! Najazd na Europę! Zamiast kupować broń, pociski itp. – międzynarodowa oligarchia koczownicza finansuje tę sztuczną emigrację. Przecież widać jak na dłoni, zwłaszcza na tym filmie powyżej z Budapesztu, że tym cwaniakom niczego nie brakuje. Dobrze odżywieni, dobrze ubrani, nawet chyba w markowe ciuchy. Pełni energii aby zając się Europą i zmianą jej praw, naszymi kobietami itp.

 43. Order out of Chaos said

  RE 10:

  I czy to wlasnie, ze tak calymi watahami nagle pojawiaja sie gdziekolwiek i wszedzie i przemieszczaja sie gdzie chca i jak chca i ze zachowuja sie w tak bezczelny i chamski sposob czegos nam nie mowi?

  Prawdziwy uciekinier siedzial by cicho i potulnie i czekal na zaakceptowanie go.

  A te chamskie ataki i napady pokazuja tylko, ze sa pewni bezkarnosci za swe zachowanie.

  Czy nie mowi to ze jest to wyrezyserowane przez tych co niby sa „bezsilni” w daniu sobie z nimi rady?

  Coraz bardziej na to wskazuje.

  II Wojan ma byc wlasnie wojna p[omiedzy Islamem a Chrzescijanstwem

  Dawno zostalo to juz postanowione i teraz konsekwentnie realizowane.

  Napedza sie na na Muzulmanow i nakreca sie miedzy name nienawisc jednych do drugich.

 44. Order out of Chaos said

  Ktos intensywnie nakreca konflikt miedzy muzulmanami a chrzescijanami , oj nakreca!

 45. marta15 said

  ad 34
  matka Polka, super komentarz. zgadzam sie z nim

 46. Mordka Rosenzweig said

  re 34, 45

  Ja pan Mordka sie nie zgadza sze ten komentasz jest dobry bo jest antysemitnicki.

  Pan Mordka sie wlasnie dowiedzial, sze nasz dobry znajomy z Gajuwka pan KaRabin, chce wziac w ramach milosci do swuj dom cala rodzina muzulmanskiego Schwartza.

 47. Tekla said

  Pod tytułem ..u nas nigdy do tego nie dojdzie..

  Polska będzie musiała przyjąć więcej azylantów? Jeśli tak, to może być nawet osiem tysięcy uchodźców – informuje RMF FM. Oprócz tego Komisja Europejska ma złożyć Węgrom ofertę w sprawie uchodźców – dowiedziało się Polskie Radio. To może rozbić wspólny front Grupy Wyszehradzkiej.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-przyjmie-wiecej-azylantow-nawet-osiem-tysiecy-uchodzcow/b5q1zb

 48. Jan Rokicki said

  Czy będziemy mieć polskie Calais?

  http://niezalezna.pl/70551-mieszkania-komunalne-w-gdansku-dla-imigrantow-mlodzi-polacy-nie-maja-gdzie-mieszkac

 49. Radosław37 said

  …przyjdzie czas, że zachodnia Europa na kolanach poprosi Rosję o zbrojną interwencję w celu ratowania rzymskiej cywilizacji.

 50. Joannus said

  Ad 4
  Pana opinia z odniesieniem do konkretów nie jest odosobniona,znam podobne przypadki, a odkłamywanie fragment po fragmencie mitologii to pożyteczna robota. Po prostu, tylko prawda nas wyzwoli.

  Ad 49
  Może prędzej zanim zachodnia poprosi, przyczołga się oszwabiona i wydrenowana do cna, szukająca ratunku środkowa.

 51. Boydar said

  @ Pan Radosław (49)

  Ciekawa koncepcja, i „trzyma się kupy”, poważnie.

 52. Grunholz (26) i Semperparatus (32) – Ja osobiście żadnego obcoetnicznego plugastwa w Polsce i Europie NIE CHCĘ, w tym także i żółtków, bo nawet jeśli ci potrafią się dostosować i zachować (oj, tu bym polemizował – wielu z nich to zwyrodniali oprawcy zwierząt i dosyć zadziorne cwaniaczki, a nawet kanibale! – vide rytuał ko-ku albo słynna „dwunożna baranina”, co znalazło rozwiązanie m.in. w recepturach zakazanej księgi Shih-Tan), to i tak w perspektywie, na skutek bliższych osobistych relacji, katastrofalnie i nieodwracalnie psują nam krew, powodując procentowy zanik w naszej strukturze społecznej elitarnych, naturalnych blondynek i szatynek jasnookich, przymnażając nam wzamian mało ciekawych wizualnie typów laponoidalnych, które w przyszłości na skutek humanitarnych praktyk eugenicznych trzeba będzie wyeliminować, lub przynajmniej ilościowo zminimalizować jako etnograficzną ciekawostkę z historii Polski i Białej Europy. Spójrzcie na to zdjęcie i sami oceńcie:

  Matka Polka (34) – Doprawdy, nieźle się ubawiłem przy tym „Bij żydów i spasaj Rasiji”, ale w sensie pracy z ruchomym obrazem, zostało to dokooptowane NIENAJLEPIEJ. Pokazuje się tu żydów sympatycznych, bawiących się i tańczących, co spowodować może najwyżej rechot a’la Bubel i lekką zadumę odbiorcy, a ja bym w to miejsce najchętniej widział ich mordy bardzo posępne, nieprzyjemne, złowrogie, krzywdzące dzieci, nadużywające siły w Izraelu, błaznujące pod ścianą płaczu albo spasione, zboczone (np. gayparade Tel Aviv) i pławiące się w luksusie na tle kontrastowych reakcji i nędzy ary.jskiego otoczenia, także mimice o sugestywnie i SŁUSZNIE wrogiej wobec np. butnych, izracwelskich wycieczek. Nadto wskazane kadry z marszami rosyjskich i innobiałych narodowców na całym globie, okraszone wyrażaniem przez nich sugestywnie silnych emocji dezaprobaty wobec aktualnego status quo – wszystko to u odbiorców spowodowałoby reakcje ZDECYDOWANIE BARDZIEJ ADEKWATNE… 😀

 53. marat15 said

  a pamietaja panstwo jak Iran przyjal poslkich uchodzcow z Rosji?

 54. hgfhfghgf said

  re 52

  Polki same farbują się na brunetki i pastują twarze, żeby wyglądać jak Azjatki. Potrafią się zmienić niesamowicie. Co druga się farbuje, głupia moda.

 55. antek said

  pora zrekonstruować i przywrócić do stanu używalności muzealne obiekty KL. nadchodzi czas II ostatecznego rozwiązania. Eichmann i Speer uśmiechną się zza grobu.

 56. Boydar said

  „Chwilowo …”

 57. Hah said

  Re 53
  To nie był Iran, tylko brytyjskie terytorium kolonialne.

Sorry, the comment form is closed at this time.