Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Lunatycy III RP

Posted by Marucha w dniu 2015-09-04 (Piątek)

„Osiągnięcia” gospodarcze nie są ewenementem w III RP. Podobnie jest w każdej dziedzinie życia, zarówno materialnej jak duchowej. Mało tego, tempo degeneracji w Polsce, a obecnie już w całej Unii osiągnęło niespotykaną w historii dynamikę.

Spójrz na ten rażący pokaz agresji i podżegania do wojny!

Kiedy to po „odzyskaniu wolności” w 1989 roku, Polska skierowała się w kierunku zachodnim, piewcy tego politycznego manewru głosili jego bezalternatywność, przy pomocy hasła: „Unia albo Białoruś”.

Białoruś, była symbolem sowieckiego zacofania i nędzy. Jej stopa życiowa była o całą przepaść niższa od PRL-owskiej, podczas gdy unijny zachód wabił kolorowym luksusem. „Jedynie słuszny system wolnorynkowy” gwarantował Polsce taką samą świetlaną przyszłość-głosili apologeci zachodniej orientacji politycznej.

Dziś Białoruś jest suwerennym, rozwijającym się państwem, z którym liczą się nie tylko Chiny i Rosja, ale również Unia Europejska, w której to stolicy odbywają się ważne międzynarodowe negocjacje, a nie w „mocarstwowej” Warszawie.

Natomiast Polska z grona dziesięciu najbardziej uprzemysłowionych państw świata, stoczyła się w otchłań gospodarczego niebytu, gdzieś poniżej Bangladeszu, a tuż przed Somalią. W tym miejscu widzę oczyma wyobraźni chór polskich „antykomunistów”, którzy z obłędem nienawiści w oczach i pianą na ustach, zaprzeczają prawdziwości poprzedniego zdania.

Ale tak było! W przeciwieństwie do obecnych „statystyk gospodarczych” stanowiących propagandową wirtualną brednię dla zidiociałego motłochu, ówczesne kwoty produkcji, oparte były na faktach. PRL dysponował ogromnym, choć przestarzałym, potencjałem przemysłowym, który stanowił filar sowieckiej potęgi militarnej. Dawał on pracę i jakieś utrzymanie milionom polskich rodzin.

Gdyby w III RP został on zmodernizowany, nasz kraj byłby dziś światową potęgą gospodarczą. Miast tego cała realna gospodarka została w Polsce zniszczona, rozpoczynając niekończący się strumień emigracyjnego wychodźstwa i w konsekwencji dzisiejszą katastrofalną depopulację kraju w obliczu inwazji Europy przez uciekinierów z basenu morza śródziemnomorskiego.

„Osiągnięcia” gospodarcze nie są ewenementem w III RP. Podobnie jest w każdej dziedzinie życia, zarówno materialnej jak duchowej. Mało tego, tempo degeneracji w Polsce, a obecnie już w całej Unii osiągnęło niespotykaną w historii dynamikę[i] [ii]. Wali się dosłownie wszystko. I by poznać skalę tego zjawiska, nie konieczne trzeba studiować blogi „niszowych oszołomów”. Codzienna lektura samych tylko nagłówków prasowych zachodnich mediów głównego nurtu pokazuje skalę i tempo totalnego upadku. Dosłownie każdy dzień owocuje nowymi brzemiennymi w skutki wydarzeniami.

Najnowsze, choć mało jeszcze znane zdarzenie, to fakt bezpośredniego wkroczenia Rosji w konflikt syryjski. W wojnie domowej na terenie tego kraju uczestniczą już bezpośrednio i „oficjalnie” Stany Zjednoczone i Turcja (po stronie „rebeliantów”), oraz Iran (po stronie rządowej).

Według propagandy zachodniej, USA i Turcja atakują bazy kalifatu (ISIS[iii]) na terenie Syrii. W rzeczywistości wspierają one kalifat poprzez lotnicze uderzenia wymierzone w jego przeciwników: Kurdów i armię syryjską. Rezultatem tego jest zagrożenie pozycji Assada i możliwość upadku jego reżimu.

O ile na froncie ukraińskim, Putin wykazuje ogromną ostrożność i bezpośrednio nie angażuje swej armii, o tyle, musiał uznać, że ostateczny rozpad państwa syryjskiego i rozszerzenie się tam władzy kalifatu, jest nie do zaakceptowania, ze względu na śmiertelne zagrożenie jego działalnością terrorystyczną „miękkiego podbrzusza Rosji”.

Bez niepotrzebnej reklamy, Rosja rozpoczęła budowę tzw.„forward operating base” [iv] pod Damaszkiem. Planuje rozbudowę morskiej bazy na syryjskim wybrzeżu. Sprowadzane są do Syrii rosyjskie myśliwce i bojowe helikoptery, piloci, doradcy wojenni, oraz żołnierze piechoty[v]. Podczas gdy Irańskie elitarne jednostki Quds[vi], od jakiegoś czasu walczą już po stronie Assada. Zachód uważa, że (cytuję):

The Russians and the Iranians reached a strategic decision: Make any effort necessary to preserve Assad’s seat of power, so that Syria may act as a barrier, and prevent the spread of ISIS and Islamist backed militias into the former Soviet Islamic republics.

Opisana powyżej sytuacja spowoduje:
– jako minimum, intensyfikację działań militarnych w Syrii, rezultatem czego będzie wielokrotny wzrost liczby uciekinierów do Europy, który ostatecznie ją zdestabilizuje;
– jako maksimum, bezpośrednie starcie NATO z siłami zbrojnymi Federacji Rosyjskiej i Iranu, a więc początek „pełnowymiarowej” III wojny światowej.

Co w tej sytuacji robią „elity” III RP? Przygotowują składy amerykańskiego sprzętu wojennego na terytorium kraju, by uwielokrotnić prawdopodobieństwo rosyjskiego ataku rakietowego na nasz kraj!

Cóż w tym nowego? Od samego zarania III RP, Jej „elity” w porozumieniu „ponad podziałami” dokonują posunięć możliwie najbardziej szkodzących interesom Polski i Polaków. Natomiast z mównic sejmowych, gabinetów rządowych, ekranów telewizorów, leje się na obywateli kłamstwo i dezorientacja.

Na nieszczęście, w tej haniebnej grze, bierze również udział kościół katolicki, który w obecnej katastrofalnej sytuacji Narodu i Państwa nie widzi nic niepokojącego, poza niebezpieczeństwem niedoliczenia się wszystkich jajeczek in vitro i niekontrolowanego przyjmowania przez rozwodników komunii świętej (polskie żony muzułmanów, w ramach „ekumenizmu”, mogą z niej korzystać bez ograniczeń).

Nic więc dziwnego, że polskie społeczeństwo, obok pełnej demoralizacji, jest też dokumentnie ogłupione, nie mając nawet cienia pojęcia o otaczającej je autentycznej rzeczywistości.

Jednak wszystko ma swe dobre i złe strony. W opisywanej sytuacji pozytywem jest fakt, że Polacy żyjący w urojonej rzeczywistości, nie pójdą śladem innych nacji i nie rozpoczną rewolucji. Dzięki temu unikną dodatkowych nieszczęść z nią związanych.

Jeśli świat przetrwa, lub uniknie światowego konfliktu nuklearnego, Polacy mogą mieć szansę zaczęcia wszystkiego od początku i to być może z większą rozwagą.

[i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/665719
[ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/656536
[iii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/656536,koniec-iii-rp-koncem-polski
[iv] https://en.wikipedia.org/wiki/Forward_operating_base
[v] http://www.zerohedge.com/news/2015-08-31/russian-military-forces-arrive-syria-set-forward-operating-base-near-damascus
[vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Quds_Force

Dr Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 13 to “Lunatycy III RP”

 1. Boydar said

  „… Polska z grona dziesięciu najbardziej uprzemysłowionych państw świata, stoczyła się w otchłań gospodarczego niebytu, gdzieś poniżej Bangladeszu, a tuż przed Somalią …”

  „Difficult to Cure”, być może gdzieś w podziemiach Łubianki uznano, że pasożyda można tylko zagłodzić. Póki co, jeszcze żyjemy, a kra puszcza przez jedną noc.

 2. zzzzzz said

  pa doktor przesadza=czy karbowych osadzonych na Wiejskiej mozna nazwac „elita” raczej watpliwe-przeciez to bloto-wiekszosc z trudnoscia wyslawia sie po polsku
  czy dojdzie czy nie dojdzie do 3 swiatowej Polska jest skonczona-wystarczy przejsc sie po miescie same staruchy i durne podlotki. Pokolenie winne budowac przyszlosc-20-40-w kolejce na samoloty na zachod z biletem w jedna strone

 3. proste said

  1. Spoleczenstwo polskie nie jest wyjatkiem. Inne spoleczenstwa sa dokladnie tak samo oglupione jak polskie.
  2. Jak tu 6xz nazwal, karbowy z Wiejskiej jak i Polska w obecnym przetasowaniu sil swiatowych roli nie odgrywa i nie bedzie odgrywac, ze wzgledu na
  wlasna niemoc. Do konfliktu naklearnego nie dojdzie. USA by tez sie ostro dostalo a zydowski bankier wie, ze nastepstwem tegoz byloby
  utracenie przez niego nawet czesciowej kontroli nad pieniadzem. Bankier zydowski wezmie ogon pod siebie predzej, zanim wystapi zaognienie
  sytuacji konfliktem nuklearnym.
  3. Pointa autora wyrazona w ostatnim zdaniu jest prawidlowa.
  4. Aby szanse zawczasu podchwycic, nalezy isc na referendum.

 4. […] Źródło: Lunatycy III RP […]

 5. Tomahawk said

  Układ boi się tylko jednego – tego, że ludzie nie będą uczestniczyć w legalizującej go procedurze ORAZ, że będą się organizować poza nim ODTWARZAJĄC ZDROWĄ, ŻYWĄ TKANKĘ NARODOWĄ.

  Przy wszystkich wadach to właśnie miało miejsce w Ruchu Narodowym od wsi, przez miasteczka do miast. I to trzeba było przerwać. Temat JOW po to właśnie został zaplanowany, a jego frontman wylansowany w SYSTEMOWYCH mediach, cel: skupić, zgarnąć wszystkich, a potem rozproszyć, jednocześnie niszcząc inne inicjatywy, które się na to nabrały/ewentualnie zostały celowo wprowadzone na minę. Wystarczy zobaczyć jak powstają listy wyborcze Kukiz’15 i kto na nich nagle się odnajduje (z resztą nikt od Kukiza do parlamentu nie wejdzie).

  Czy nie przypomina to nie tak odległej historii? Podmianka elit i można jechać tym razem na „antysystemowosći” kolejne 25 lat. Tak „odrodzono” Solidarność, po to powstał „PiS”.

  Porażka Kukiz’15 to będzie dobry moment do rozliczeń w RN, bo albo ma zdolność do samooczyszczenia albo niech przestanie w ogóle istnieć, bo tylko oszukuje ludzi i kradnie im czas.

 6. Boydar said

  W samą porę Tomahawk wrócił.

 7. Mordka Rosenzweig said

  re 5

  Szanowny pan Tomahawk,

  „Układ boi się tylko jednego – tego, że ludzie nie będą uczestniczyć w legalizującej go procedurze ORAZ, że będą się organizować poza nim ODTWARZAJĄC ZDROWĄ, ŻYWĄ TKANKĘ NARODOWĄ.”

  Ja pan Mordka pomimo duszy smiech to musi napisac i rozczarowac szanowny pan.

  Uklad boi sie? Szanowny pan raczy zartowac. To jusz bylo. Teraz Uklad sie jusz nie boi bo nie ma czego sie bac.

  A co do tkanki to ta nowa tkanka bedzie rusznokolorowa i z inna religia.

 8. Tomahawk said

  @7 Gdyby miało tak być to wszystko szłoby gładko, a jak widać organizm się broni.

  Gdyby na placach miast i miasteczek stawiać tego typu artystyczne instalacje to powrót do zdrowia byłby jeszcze szybszy:

 9. KOR said

  Obrazy dla lunatycy iii rp
  http://3obieg.pl/super-reklama-dla-krymupani-prokurator
  https://www.google.pl/search?q=images+for+Lunatycy+III+RP&client=ubuntu&hs=cqx&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCMKkh9KB3scCFYJUcgodO6oLSQ&biw=1812&bih=961
  1. Car Rosji Mikołaj II i król Wielkiej Brytanii Jerzy V. 3. carewna 4. Natalia Poklonskaya 10. Boydar said

  prze-piękne, zaprawdę

 11. […] za: https://marucha.wordpress.com/2015/09/04/lunatycy-iii-rp/#comment-511409 […]

 12. […] za: https://marucha.wordpress.com/2015/09/04/lunatycy-iii-rp/#comment-511409 […]

Sorry, the comment form is closed at this time.