Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
  Voodoosch o Wolne tematy (53 – …
  inspektor o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Kazek o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kazek o Wolne tematy (53 – …
  ibrahim ibn jakub o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Nieudolność UE ws. uchodźców z Bliskiego Wschodu to dokładnie przemyślany plan

Posted by Marucha w dniu 2015-09-04 (Piątek)

Bardzo lubię cytat ze Zbigniewa Herberta, który powiedział kiedyś, że by dotrzeć do „źródła” należy płynąć „pod prąd” bo z prądem płyną jedynie „śmieci”.

Lubię go bo idealnie wpisuje się w sposób jaki odbieram wszystkie informacje puszczane przez zarządzających owym „prądem”, a który pozwala mi na uniknięcie bycia zmanipulowanym i okłamanym. Trzymam się tego „sposobu” tym bardziej, że jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i mogę przywołać tutaj choćby mój felieton „Kukiz to narzędzie POPiSu do likwidacji antysystemowców”, za który kilka miesięcy temu w dużej mierze odsądzano mnie od czci i wiary, a który dzisiaj okazał się w całości spełnionym proroctwem.

Sytuacja wygląda podobnie jeśli chodzi o kwestię uchodźców z Bliskiego Wschodu, którzy szturmują granice europejskich państw w poszukiwaniu lepszego jutra. Nie chodzi mi tutaj o sam fakt zalewu Europy przez uchodźców z Syrii, Iraku i Afryki Północnej ale o to, dlaczego przywódcy Unii Europejskiej nie mogą sobie poradzić z „tsunami nielegalnych przybyszy” – tak jak choćby Australia, która od blisko roku nie przyjęła ani jednego uchodźcy.

Śmiem twierdzić, że mało kto zastanawia się nad tym dlaczego – w UE, czyli międzynarodowej machinie kontrolującej niemal każdą sferę ludzkiego życia – to wszystko idzie tak opornie, nieporadnie i po prostu źle. Mało kto się nad tym zastanawia bo większość z nas ma bardzo krótką pamięć, a to w połączeniu z nieumiejętnością łączenia faktów skutkuje tym, że większość z nas płynie z prądem – tak jak chcą tego nasi przywódcy.

Zaraz ktoś wyskoczy, że UE nie radzi sobie z zalewającymi Europę uchodźcami bo jest ich zbyt dużo a poza tym nie można ich bezdusznie zostawić w obliczu ich nieszczęścia. Albo jeszcze gorzej, ktoś wyskoczy z tekstem, że „lewackie multi-kulti” im na to nie pozwala – to jest właśnie to, co wasi przywódcy chcą byście myśleli. Obydwie odpowiedzi są dalekie od prawdy bo przywódców UE nie obchodzi ani nieszczęście tych ludzi, ani żadne „lewackie multi kulti”. Obchodzi ich całkiem co innego, coś co nazywam owym „źródłem”.

Żeby dotrzeć do „źródła” należy się cofnąć w czasie, do momentu od którego to wszystko się zaczęło, czyli do „inspirowanej” przez Zachód tzw. arabskiej wiosny, która obaliła część niezależnych – od Zachodu – dyktatorów a w przypadku reszty zdestabilizowała kraje takie jak Syria, gdzie Zachód finansował jeszcze na ten czas prawie nikomu nieznanych przywódców dzisiejszego Państwa Islamskiego.

Cała ta operacja była motywowana oczywiście chęcią przejęcia bogactw naturalnych, których Zachodowi nie chciano dobrowolnie oddać pod władanie. Plan „arabska wiosna” i jej siostra, plan „Państwo Islamskie” niestety – dla przywódców Zachodu – nie wypaliły, bowiem propozycja militarnego zaangażowania się Zachodu w te konflikty (co jest równoznaczne z zajęciem wszystkich złóż surowców naturalnych) spotkał się z ogromnym sprzeciwem głównie europejskich społeczeństw zmęczonych konfliktami i lubujących się w ideach pokoju. Cel pozostał jednak ten sam, zmienił się jedynie plan.

Europejscy przywódcy nie są głupi więc nie ryzykując antywojennych protestów i niepokojów społecznych mogących doprowadzić do „zachodniej wiosny” obmyślili nowy plan. Plan, który wyposaży ich w mandat społeczny uprawniający ich wreszcie do zbrojnego zaangażowania się w konflikt na Bliskim Wschodzie.

A plan jest tym razem banalnie prosty – pierwszy etap (który aktualnie obserwujemy) to pozorowanie nieudolności i nieporadności w kontekście problemu zalewających Europę uchodźców, wyolbrzymianie skali problemu przy jednoczesnym zniechęcaniu Europejczyków do uchodźców poprzez „zmuszanie” ich krajów do przyjmowania nielegalnych przybyszy, których ukazuje się jako roszczeniowych i agresywnych osobników chcących podstępnie zniszczyć „europejską cywilizację”. [Coś się nie zgadza. Media głównego ścieku wcale nie wyolbrzymiają skali problemu, ani nie ukazują uchodźców w negatywnym świetle. Jest dokładnie odwrotnie. – admin]

Drugim etapem tego banalnego planu będzie coraz częstsze i głośniejsze proponowanie w mediach załatwienia problemu „agresywnych i roszczeniowych” uchodźców na miejscu, czyli wymarzone przez naszych przywódców zbrojne zaangażowanie w bliskowschodni konflikt, który potrwa kilka tygodni, góra miesięcy. Bo tyle właśnie potrzeba Zachodowi by wybić wszystkich – co do jednego – członków Państwa Islamskiego, którzy sieją grozę wśród zalewających Europę uchodźców i wziąć we władanie wszystkie bogactwa naturalne Bliskiego Wschodu.

Nie dalej jak za kilka miesięcy po kolejnych pozorowanych niepowodzeniach w kwestii rozwiązania problemu zalewających nas setkami tysięcy uchodźców, ktoś pokroju pani Merkel, ni to z przymusu, ni to z pozorowanym sięganiem po ostateczność zaproponuje zbrojne zaangażowanie w konflikt bliskowschodni. A płynące z prądem społeczeństwa europejskie przyklasną jej „no bo przecież wszyscy widzą, że inaczej się nie da tego załatwić”.

Po raz kolejny jesteście dymani i po raz kolejny nie zdajecie sobie z tego sprawy.

Bogdan Huzar
http://pikio.pl/

Komentarzy 65 to “Nieudolność UE ws. uchodźców z Bliskiego Wschodu to dokładnie przemyślany plan”

 1. Dzonyy said

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3459

 2. lopek said

  Tutaj chodzi o likwidacje białej rasy i jej cywilizacji i to w wymiarze globalnym – co idzie jak po maśle. Jak po maśle – ponieważ białą rasę une ubezwłasnowolniły już bardzo dawno temu.

 3. Julian said

  Mój plan obrony wrazie czego mojej najblirzszej okolocy jest opracowany . NIE dac im zyc , gnebic ich , pluc im pod nogi , atakowac na ulicy i w domach i sami wyjada do niemiec….PROSTE I SKUTECZNE

 4. Kojak said

  Uchodzcy ? Przeciez to wrecz marzenie dla zydowstwa ktore wrecz spadlo im z niEba ! Kryminalna i odrazajaca multi -kulti jest podstawa kryminalnej zydowskiej destrukcji i kryminalnych zydowskich rzadow ! Za pomoca niej chca bezwglednie niszczyc moralnosc religje obyczaje i wszelka normalnsc ! Tylko nienormalnosc moze zapewnic zydowstwu spokojne kryminalne rzady zlodziejsatwa i lajdactwa Przy normalnej moralnosci oni zdychaja jak robactwo polane środkiem dyzynfekcyjnym !

 5. Boydar said

  @ artykuł zaproponowany przez Pana Dzonyy (1)

  „… mieszkańcy dawnych europejskich imperiów próbują osiedlić się w Europie …”
  # nie tyle próbują co „są próbowani”

  „… oraz dążeniem Izraela z pomocą USA do zapewnienia sobie bezpieczeństwa, poprzez wtrącenie potencjalnych nieprzyjaciół w stan permanentnego chaosu …”
  # zarówno USA jak i Izrael to tej samej matki nieodrodne dzieci, a sama mamełe też jeszcze nie taka stara; od czegoś te bękarty przecież być muszą

  „… Europa nie jest na tę wędrówkę ludów przygotowana ani ekonomicznie, ani ideowo, ani psychologicznie …”
  # a gdyby „była przygotowana”, to jak by to miało wyglądać ? Wodza Bromden’a przygotowano na „cywilizację” tylko w jeden, określony medycznie sposób. I choć tam była to „pomyłka lekarzy” w przypadku większości tzw. uchodźców, niestety jedyna słuszna (sądząc z relacji medialnych). Nie mamy jako społeczeństwo takich mocy przerobowych, medycznych, znaczy się.

 6. alti11 said

  Tu chodzi przede wszystkim o jak najszybsze rozprawienie się z resztkami chrześcijaństwa, ponieważ promotorzy tego wszystkiego nie spoczną dopóki na ziemi będzie jeszcze jeden prawdziwy wyznawca Galilejczyka. Niemcy mają być machometańskie – a resztę, znając ich charakter, można sobie poukładać…

 7. Żydo-MASOŃSKA UE z Brukselą to POTĘŻNE ZAGROŻENIE dla Europy ! said

  Ta zgraja żydo-masonów lewaków „komisarzy” z Brukseli tej totalitarnej UE tylko generuje POTĘŻNE zagrożenia i KONFLIKTY w Europie i na Świecie, a przecież powinno być ODWROTNIE !

  PRECZ z tą BZDURĄ „traktatem lizbońskim” który ZNISZCZYŁ Europę !

  Te „komisarze” z UE w Brukseli to zwykłe PODPŁACONE psy łańcuchowe żydo-bank-sterów z New Yorku oraz żydo-banków „centralnych” UE którzy zajmują się BANKRUTOWANIEM i brutalnym WYZYSKIEM ekonomicznym wszystkich mniejszych krajów tej UE na rzecz UPRZYWILIJOWANEJ żydo-masońskiej KASTY „nowobogackich” ZŁODZEJI !

  Po CO nam przeciętnym obywatelom w Polsce to psie gówno o nazwie „UE”, która CAŁĄ Europę celowo DESTABILIZUJE, organizuje-finansuje NAJAZDY szarańczy z Afryki i ZABRANIA nam przeciętnym obywatelom się BRONIĆ przed oczywistym RABUNKIEM z zewnątrz !

  Niech SZLAG TRAFI tych wszystkich „komisarzy” UE oraz tych EURO-deputowanych tego GÓWNA PSIEGO „parlamentu europejskiego” w PEDALSKIEJ Brukseli czyli SPRZEDAWCZYKÓW którzy prowadzą SABOTAŻ polskich obywateli na rzecz UPRZYWILIJOWANEJ KASTY zalegalizowanych złodzeji !

  Czas najwyższy SPALIĆ wszystkie biura tych SPRZEDWACZYKÓW „euro-deputowanych” w III RP oraz inne biura UE, które faktycznie organizują SABOTAŻ interesu polskich obywateli, organizują ZAGROŻENIA w Europie, organizują KRADZIERZE polskiego majątku państwowego, indagują do WOJEN i KONFLIKTÓW społecznych oraz międzynarodowych !!!

  DOSYĆ tego RUJNOWANIA Polski wy BANDYCI złodzeje z masońskiej Brukseli !
  DOSYĆ !

  Teraz ta banda żydo-masonów na ZAMÓWIENIE zabijaków żydo-masonów z ludobujczego Waszyngtonu SFINASOWALI oraz zorganizowali CELOWO NAJAZD szaranczy na Europę, aby dosłownie WSZYSKIE kraje w Europie ZESTABILIZOWAĆ wewnętrze, aby tym BANDYTOM zydo-masonom łatwiej się PONIEWIERAŁO oraz brutalniej WYZYSKIWAŁO te kraje OSŁABIONE destabilizają !

  Organizacja „unia europejska” z jej zarządem lewaków BOLSZEWIKÓW „komisarzy” razem z tymi przekupionymi psami „ero-deputowanymi” to WROGOWIE Nr 1 Polski, Węgier, Grecji i innych Krajów Europy !

  PRECZ z UE i dyktatu zboczeńców żydo-masonów z Brukseli !

  Polacy BROŃMY się ZAJADLE z bronią w ręku przed brutalnym zmasowanym NAJAZDEM na Polskę sfinansowanym przez żydo-masonów z Brukseli, Berlina i Waszyngtonu !

  Polacy ZABARYKADUJMY się w III RP i NIE wpuszczajmy jakich kolwiek NAJEŻCÓW z zewnątrz !

  DLACZEGO „polskie wojsko” nas Polaków NIE broni przed ZEWNĘTRZNYM zmasowanym NAJAZDEM rabusiów ?!

  DLACZEGO to gówniane NATO zbrojne ramie żydo-banksterów NIE broni Europy przed tak ZMASOWANYM NAJAZDEM RABUNKOWYM na Europę !

  Niech się Niemcy teraz UDUSZĄ razem z tym 1 milionem NAJEŹCÓW z Afryki, skoro ich ZAPROSIŁA do Niemiec, sfinansowała oraz zorganizowała ich NAJAZD sama kanclerz Merkel !

  To ludobójcy US Army zbrojne ramię żydo-banksterów pod dyktando żydo-masońskiej MELINY „biały dom” z Waszyngtonu razem z Anglią, Francją i Włochami brutalnie NAPADLI w 2011 roku na Afrykę Połnocną w celu RABUNKOWYM i ją całkowicie ZESTABILIZOWALI. brutalnie ZABILI ok. 280 tysięcy ludzi oraz celowo ZESTABILIZOWALI, a nawet ZNISZCZYLI ład społeczny, która to część Afryki była silnym KORDONEM ochronnym dla Europy.

  To ludobójcy US Army wystrzelili prawie 300 sztuk rakiet Tomahawk (ładunek trotylu 1000 kg !) na Libye i inne kraje tamtego rogionu !

  DOSYĆ tego bezkarnego LUDOBUJSTWA i mieszania na świecie przez tych ZABIJAKÓW z Waszyngtonu oraz czas NAJWYŻSZY ich postawić przed trybunałami międzynarodowymi i ROZLICZYĆ z ich LUDOBUJSTWA i rozbojów !

  Clintony, Bushe, Obama to są współcześni LUDOBUJCY !

 8. Boydar said

  Tolerowanie, akceptowanie, popieranie i nakręcanie „tej” imigracji jest „multi-celi” – wielocelowe. Koncentrowanie się na jednym czy dwóch aspektach to ocenianie słonia po dotyku trąby. A i tak wszystkich nie znamy (celów/planów).

 9. Dzonyy said

  Ad 5. P. Boydar
  Zasadniczo tak.
  Mnie rozchodzi się o to – dla przeciwwagi tekst redaktora – , że nie sądzę, aby proroctwo P. Huzara się spełniło tym razem. Nie wydaje mnie się, aby owa „nieudolność” przy organizowaniu życia imigrantom miała na celu bombardowanie – wybijanie wszystkich z państwa islamskiego. Raczej nic z tego nie będzie i celowego „nieudactwa’ jest taki, o jakim piszą prawie wszyscy – zniszczenie cywilizacji łacińskiej, chrześcijańskiej. Me(r)dia są za nimi,”politycy” są za nimi. Łącznie z banderowcami, daje to samo w sobie mieszaninę zapalającą. Ja się zastanawiam, kto podłoży ogień (iskrę).

 10. Jan Rokicki said

  Kontyngenty chyba już ustalone. PO na odchodne rujnuje Polskę w/g hasła „Po nas choćby potop”

  http://wpolityce.pl/swiat/264231-przecieki-z-ue-ws-rozdzielenia-160-tys-uchodzcow-polska-przyjmie-az-105-tys-imigrantow-sprawdz-szczegoly

 11. ŻYDO-MASOŃSKA mafia celowo MIESZA w Europie i generuje tam KONFLIKTY społeczne said

  Za pomocą tego ŻYDOWSKIEGO instytutu o nazwie „The European Institute for Jewish Studies in Sweden” założonego przez żydowską masońską miedzynarodówke „B’nai B’rith International” mała garstka agresywnych żydów zamieszkała w Szwecji zaczeła wprowadzac żydowskie ideologie w celu ROZBICIA wewnerznej spójności Szewdów w Szwecji, który polegał na sprowadzaniu OBCYCH ludów z Afryki oraz ich stałego osiedlania na terenie Szwecji.

  Ten wyrachowany plan żydowski ROZBICIA wewnętrznego Szwecji się powiódł. Agresywna „B’nai B’rith International” i jej agentury we wszystkich krajach europejskich za pomocą swoich wpływów oraz zakotwiczonego żydowskiego LOBBY stworzyli ideologiczne DOKTRYNY na bazie których do wszystkich Krajów Europy oni WYMUSZAJĄ na rzadach tych krajów aby sprowadzali masowo tzw. emigrantów z Afryki i Bliskiego Wchodu.

  Szowinistka żydowska Barbara Spectre za pomocą tego „The European Institute for Jewish Studies in Sweden” oraz GRASUJĄCEGO bezkarnego ŻYDOWSKIEGO lobby w wprowadziła na SIŁĘ do Szwecji tzw „Cultural Marxism”, który polega na „internacjonaliźmie” czyli MIESZANIA narodów tak, aby sprowadzano emigrantów do Szwecji, a przez ten proces prowadzono nauczanie tzw. „tolerancji dla inności” co wg. ideologii żydowskich ale POZA Izraelem pozwalało skuteczniej „zwalczac” tzw. „anty-semityzm”:

  Dlaczego Tusk, Kopacz, Duda i popłacona ferajna sprowadzają imigrantów do Polski ???

  Rządu Polskiego NIE MA od 1939 roku do DZISIAJ ! To co jest teraz jest jedynie tzw. „rząd warszawski”.
  To Żydzi z polskim obywatelstwem a nawet BEZ polskiego obywatelstwa, tylko z obywatelstwem Izraela rządzą w Warszawie. Oni też OKUPUJĄ wysokie stanowiska we wszystkich ministerstwach, centralnych urzędniczych w Polsce i KUPCZĄ Polską i polskimi obywatelami.

  Dudy, Kopacz, Kaczyński, … itp to jedna i ta SAMA bez ideowa ferajna, świecąc oczami w mediach w każdych wyborach UDAJĄCA „Polaków”.

  Do puki żydostwo będzie rządzić w Polsce, Polska nigdy nie stanie się strategicznym odważnym partnerem na arenie międzynarodowej i zawsze będzie wmieszywana w rozmaite NIE potrzebne Polakom konflikty międzynarodowe, głupio popychana do wojny z Rosją itp.

  Teraz jeszcze dochodzi sprowadzanie Islamu do Polski, by dogłębnie ZAMIESZAĆ w Polsce oraz zorganizować TRWAŁY konflikt społeczny zupełnie różnych systemów moralnych, a tak że systemów wartości określających co jest ZŁEM i DOBREM.

  Żydzi razem z ukraincami z polskim obywatelstwem zamieszkali w III RP, wręcz się BAWIĄ generowaniem konfliktów w Polsce. Oni nie mogą się doczekać jak na Polskę NAJEDZIE 100 tysięcy Islamistów, którzy zaczną narzucać swą MODELE moralne i zaczną otwartą krwawą wojnę z chrześcijańska Polską.

  O to właśnie na przykład chodzi Gronkiewicz Waltz w Warszawie, dlatego ona razem z żydowskim lobby grasującym w III RP PRZYMUSILI do wybudowania meczetu w centrum Warszawy:

 12. Tekla said

  Pokojowi imigranci..Wegry

  a tu PREMIER mówi..

 13. maniek said

  Rosja zdumiona bezradnością Unii

  Rosyjskie MSZ wyraziło „zdumienie i bardzo duże zaniepokojenie z powodu bezradności Unii Europejskiej w obliczu napływu uchodźców z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej”.

  Rzecznik rosyjskiego resortu spraw zagranicznych Maria Zacharow przypomniała, że „ten niebywały kryzys z uchodźcami jest bezpośrednim skutkiem całkowicie nieodpowiedzialnej i nieprzemyślanej polityki zmiany reżimów politycznych w regionie”

  Rzecznik stwierdziła, że UE powinna uczyć się od Rosji, która w ostatnich latach przyjęła na swoim terytorium ponad 900 tys. obywateli Ukrainy, z czego 400 tys. zostało uznanych za uchodźców. „Ludzie ci otrzymali tutaj dach nad głową, wyżywienie i zasiłek. Przeszliśmy przez to. Organizacje zajmujące się prawami człowieka nie zgłosiły żadnych pretensji do Rosji” – zaznaczyła.
  http://bit.ly/1i0B35f

 14. Węgry: Przerażeni uchodźcy na stacji kolejowej w Bicske

 15. Tekla said

  a tu tusk-sprzedawczyk ma tupet..q..y..

 16. Jan Rokicki said

  Biedne matki z głodnymi dziećmi na rękach zwiedzają Węgry. Wyrośnięte te dzieci.

 17. Joe said

  Tutj chodzi o uworzenie Hazarii na ziemiach slowianskich…cztaj Izraela…Tutaj chodzi o zgnojenie reszty Europy zeby nie stanowila Oporu przy tworzeniu NWO…Tyle Panie Autorze…i niech Pan dalej wiosluje POd prad..

 18. Joe said

  ad 17…POwinno byc Chazarii…przepraszm za POspiech.

 19. Vici said

  POLACY wszystko jasne powinno byc dla nas Rzad obecny w POLSCE ….TO ZDRAJCY W KAZDYM CALU……….I dla nich NIEMOZE BYC ZADNEJ LITOSCI.
  Czytac to sludzy zdrajcow I (ukrytych mordercow=NWO)

 20. marta15 said

  Suepr artykul. Podpisuje sie pod tym.
  Tak samo myslalam. Caly ten rzekomy ‚balagan’ z uchodzcami ma wywolac niechec Europejczykow –sfrustrowanych wlasna ekonomiczno-polityczno-spoleczna sytuacja– do tych ‚wrednych’, roszczeniowych arabskich przybyszow.
  Z niejaka ulga zatem przywitaja oni wkrotce propozycje politycznych sepow –zwanych oficjalnie politykami -ataku na panstwa Bliskiego Wschodu aby w koncu ‚te sprawe zalatwic”
  —-
  „..ktoś pokroju pani Merkel, ni to z przymusu, ni to z pozorowanym sięganiem po ostateczność zaproponuje zbrojne zaangażowanie w konflikt bliskowschodni. A płynące z prądem społeczeństwa europejskie przyklasną jej „no bo przecież wszyscy widzą, że inaczej się nie da tego załatwić.

  jednym BARDZO duzym MINUSEM owego artykulu jest fakt ,ze autor uzywaz slowa „Zachod , politycy Zachodu ” itp.,
  w miejsce gdzie powinny byc uzyte takie okreslenia jak Globalne Zydostwo , syjonisci, rzady europejskie okupowane przez Syjonistow, itd.
  DUZY blad. Bardzo duzy .

 21. revers said

  ad14

  jacy przerazeni uchodzcy?, wlasnie w auto radioli nadali ze one sami opuszczaja obozowiska w liczbach wielotysieczynch i ruszaja na piechote, lub jak to moze w kierunku Austrii. Policja wegierska jest bezradna, przy zydomedialnym ujadaniu na Orbana, ze zly, ze zombie.

  Sa to uchodzcy z Grecji, Macedonii, Kosowa bez zadnej rejestracji , bez niczego.

  Szis stanalem w niewielkiej kolejce przy kasie w Supermarkecie i nagle stwierdzilem ze jestem jedynym bialasem w kolejce, za mna afroman, przede mna afrmanczy i koniec kropka. A MSZ Rosji niech nie miesza spojnych kulturowo wschodnich ukrancow z Rosja z przybyszami w tysiacach z afrolandow, azji pld-wschodniej i bliskowschodniej.

  Chyba ze szykuja poprawke po amerykanach na ISIS i licza na kolejna fale uciekinierow.

  Po za tym jest juz informacja w rosyjskim neciwe o zwrocenie sie rzondu polin do Rosji opomoc w przyjeciu uchodzcow? jak by tomialo wygladac w praktyce to trudno sobei wyobarzic , trudno wymagac od kraju z ktorym jest sie prawie ze w stanie wojny jak nie ekonomicznej, to ideologicznej o pomoc w uchodzctwie, chba ze to mila by byc zainstalowany kolejby arabski kon trojanski, ale na ziemi ruskiej.

 22. Lesio said

  Tylko jaką parchy mają gwarancję, że tym razem uda się zmontować antysyryjską koalicję i obalić Asada w trakcie wspólnej operacji lądowej, żeby niby w ten sposób zlikwidować źródło problemu masowej imigracji? Otóż nie uda się, bo za Asadem stoją Syryjczycy, Rosja, Iran i większość porządnych ludzi na świecie. Ponadto interwencja zbrojna parchatej koalicji (z Polską na czele, a jakże – patrz wypowiedź cimosześwini) w Syrii może spowodować jeszcze większą migrację, znacznie większą niż obecna – stymulowana przez CIA i finansowana przez Arabię Saudyjską, Katar i Turcję. Tu raczej chodzi o rozsadzenie niektórych państw Europy i zniszczenie chrześcijaństwa, a sytuacja bardziej może dotyczyć Polski, Węgier czy Słowacji niż całej UE. Żydostwo mości sobie w Europie nowy byt geopolityczny (Chazaria) i jest jedynym źródłem wszystkich problemów w Europie, Azji i Afryce. Sterowanie masową migracją do Europy to także forma presji na Niemcy, żeby ich wkręcić w wojnę w Syrii i w ten sposób bardziej skonfliktować z Rosją, co będzie w interesie USA, demontażu Ukrainy czy Polski i budowy na gruzach tych państw nowego tworu syjonistycznego.

 23. Joannus said

  Ad 6
  ”Tu chodzi przede wszystkim o jak najszybsze rozprawienie się z resztkami chrześcijaństwa,…”
  Dokładnie tak. Tylko to jest najważniejsze, reszta to tylko etap drogi docelowej. Puste Świątynie trzeba porozwalać i zbeszcześcić zmianą przeznaczenia. Puste ludzkie ‚świątyąnie” Ducha Świętego doprowadzić do ostatecznego zatracenia. No i koniecznie zatruć i usunąć korzenie, aby przypadkiem Chrześcijaństwo nie mogło się odrodzić z ich pozostałości.

 24. ? said

  Re 22: „Otóż nie uda się, bo za Asadem stoją Syryjczycy, Rosja, Iran i większość porządnych ludzi na świecie.”

  Dlatego Syryjczyków na siłę się teraz eksportuje, do Europy. Aby go pozbawić wsparcia w obywatelach. Gdzieś był w sieci wywiad z delegacją ludzi nauki i kultury Syrii, która gościła gdzieś pół roku temu w Polsce. Ich zdanie było jedno: nie rozdzielajcie narodu, on ma być tam, na miejscu, w Syrii, a nie rozsiany po świecie.

 25. Lesio said

  Ad. 24. Zgadzam się z Panem. Im mniej Syryjczyków w Syrii i sąsiednich państwach, tym większe szanse na pokonanie Asada i nowy porządek na Bliskim Wschodzie. Najczarniejsze myśli parchatych, to możliwość pokonania Państwa Islamskiego przez Asada i powstania Wielkiej Syrii od Iraku po Półwysep Arabski.

 26. marta15 said

  a Polacy zapomnieli jak Iranczycy ich przyjmowali?

 27. Lesio said

  Ad. 26, Nie Irańczycy tylko Anglicy kontrolujący wtedy Iran, którym byli potrzebni tani ochroniarze w wojskowych butach, a ten film to ich propagandówka…

 28. anonim said

  Ja tak tylko w kwestii formalnej zapytuję się gdzie Pani Marta15 widzi te rządy które koordynują „ewakuację” tych erytrejczyków Libijczyków ogólnie afrykanów i muzułmanów. Bo wie Pani ci Polacy z tego zesresreserr nie uciekali „na własną rękę” jak Ci najnowsi uchadzacze.
  Słabo Pani manipuluje

 29. Boydar said

  Najpierw niech ktoś wykaże, że ci ze zdjęć mają cokolwiek z Assadem wspólnego. To do Pana Lesia (25)

 30. marta15 said

  ad 28
  pan sie nauczy po polsku pisac i logicznie sie wyraza,c to wtedy porozmawiamy.
  co za tuman.

 31. anonim said

  Typowe, nie podejrzewałem że tak łatwo pójdzie 🙂 Marto

 32. Lesio said

  Panie Boydar, wszyscy Syryjczycy mają z Asadem wiele wspólnego, nawet bardziej z Hafezem czyli ojcem obecnego prezydenta Baszara, a raczej z jego największym dziełem – zintegrowanym wewnętrznie, tolerancyjnym i spokojnym państwem – Republiką Syryjską. Niezależnie czy mieszkańcy Syrii są Arabami, Kurdami, Druzami, sunnitami, szyitami, alawitami, chrześcijanami czy komunistami – na pierwszym miejscu są Syryjczykami, którzy za rządów obydwu Asadów żyli w pokoju. To prosta sprawa – nie ma Syryjczyków, nie ma Syrii, nie ma Asada, nie ma starego porządku…

 33. RomanK said

  Panei Huzar…pisze pan „Kukiz to narzędzie POPiSu do likwidacji antysystemowców”, i nazywa sie prorokiem….moze i z pana prorok…..chociaz ciotka Tekla powiadala: Taki prorok co chleb ji – goooovno wi! I wierze ciotce…..
  Szkoda ze nie rozwinal pan tematu…a poprzestal na plunieciu Kukizowi w mikrofon:-))) bez wskazanie kto to sa ci antysystemowcy i jakaz to ich akcje i dzialalnosc przerwal Kukiz???? Moze by pan pokazal dla przykladu chociza jednego,,,tak jak pokazywali stonke….

  Co do uchodzcow- jak sie cofac to sie cofac,…moze nawet do II Wojny Swiatowej…. a jak to dla pana za daleko ty moze do czasow panskich urodzin- czyli schylku PRLu z masowa ucieczka z demoludow..siagajaca 5 milionow Polakow, milion Czechow, Rumunow etc….
  w Porownaniu z tamta ta dzisiejsza z Bliskiego Wschodu to maly pikus,,, niecale 700tys…
  1mln 700 tys Rosja wziela ludzi z Donbasu i przesiedlila na Daleki Wschod i nawet malo kto o tym wie:-)))_)
  Wiec po co te wrzaski???? Niech pan przycichnie i szerzej otworzy oczy….jak pan w koncu dojrzy o co chodzi,,niech pan opanuje zwieracz,,,,bo szkoda portek,.

 34. marta15 said

  ad 33
  pan nie rozumie, ze tu chodzi tylko o PRETEKST..
  Oni szukaja tylko pretekstu , a cala ta sytuacja z uchodzcami ,jak to jest opisane w artykule ,
  bedzie dla nich kapitalnym pretekstem do ataku na Bliski Wschod. I wiekkszoc wypranych z myslenia europejczykow bedzie siedziec cicho jak wystraszone myszy pod miotla .
  Bo sie beda bali ,ze im ‚uchodzce’ przydziela do chalupy, ktory im zone przeleci i corke tez.

  Nowa teoria…
  Admin

 35. Mordka Rosenzweig said

  re 26

  Szanowna pan Marta15,

  Ja pan Mordka bardzo dziekuje za ten filmik o Polaki w Iranie.

  A do te czlowieki co muwia, sze to propaganduwka to pan Mordka mosze tylko powiedziec: „i co z tego?

 36. Boydar said

  Mimo wszystko … Mimo wszystko, Panie Lesiu, oni mają tyle samo z Assadem co ja z Michnikiem. Tylko nie mnie wybrali NiuYorki w 1990 roku.

 37. RomanK said

  Dziekuje -panie Marto…ja wogole to coraz mniej rozumiem….najwiecej rozumialem- jak mialem 16 lat….wszystko rozumialem i ..z biegiem lat cosik mi sie w pamiec stalo i coraz mniej rozumiem…
  Ale skoro mowa o PRETEXT….to pani sie myli.myli pani pretext ze skutkami pretextow:-)))..taki juz byl w Iraqu..to byla Bron Masowej Zaglady…ktora mial Sadam i dopiero mu wypadla spod spodnicy ,jak go wieszali za szyje.
  To byl pretext a cel tez byl jasny okreslony wojna i podboj 7 panstw Bliskiego Wschodu… wylozone to jest w Planie..wielkim planie -jaki nazwano :
  Project for the New American Century

  https://en.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century

 38. ot to ot said

  Po raz kolejny jesteście dymani i po raz kolejny nie zdajecie sobie z tego sprawy…dymany jestes razem z nami no chyba ze o rzyda chodzi rzyd czytaj zlodziej a zlodzieje sa mlodzi starzy wyjadacze …w przyszlym roku przybedzie do Jewropy nastepne 5 mln …czekajmy Kon trojanski juz sie uwolnil

 39. Odwarzny Jak Leff said

  No wlasnie zgadzam sie co do slowa z panem OtToOt..to sama mondrosc i prafda pszemawia pszes niego. Dymani za modu dymani za styaru i to dymani zawsze bez smaru…mnie sie juz nawet pszeklinac nie kce…na tom gupotem wszendzie..dlatego napiszem to tu w gajufce…niech sie gajowy menczy….

 40. marta15 said

  ad 37 zgodnie z planami satanisty Aleksia Pikea 3 wojna swiatowa ma byc wedlug tego scenariusza”
  „..Albert Pike’s letter to Mazzini, dated August 15, 1871:
  •”The First World War must be brought about in order to permit the Illuminati to overthrow the power of the Czars in Russia and of making that country a fortress of atheistic Communism. The divergences caused by the „agentur” (agents) of the Illuminati between the British and Germanic Empires will be used to foment this war. At the end of the war, Communism will be built and used in order to destroy the other governments and in order to weaken the religions.”

  •”The Second World War must be fomented by taking advantage of the differences between the Fascists and the political Zionists. This war must be brought about so that Nazism is destroyed and that the political Zionism be strong enough to institute a sovereign state of Israel in Palestine. During the Second World War, International Communism must become strong enough in order to balance Christendom, which would be then restrained and held in check until the time when we would need it for the final social cataclysm.”

  •”The Third World War must be fomented by taking advantage of the differences caused by the „agentur” of the „Illuminati” between the political Zionists and the leaders of Islamic World.
  The war must be conducted in such a way that Islam (the Moslem Arabic World) and political Zionism (the State of Israel) mutually destroy each other.
  Meanwhile the other nations, once more divided on this issue will be constrained to fight to the point of complete physical, moral, spiritual and economical exhaustion…
  We shall unleash the Nihilists and the atheists, and we shall provoke a formidable social cataclysm which in all its horror will show clearly to the nations the effect of absolute atheism, origin of savagery and of the most bloody turmoil.
  Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries, will exterminate those destroyers of civilization, and the multitude, disillusioned with Christianity, whose deistic spirits will from that moment be without compass or direction, anxious for an ideal, but without knowing where to render its adoration, will receive the true light through the universal manifestation of the pure doctrine of Lucifer, brought finally out in the public view.
  This manifestation will result from the general reactionary movement which will follow the destruction of Christianity and atheism, both conquered and exterminated at the same time.”..”

  http://www.libertyforlife.com/nwo/albert_pike.htm

 41. revers said

  Jak wyglada pomoc dla glodujacych dzieci, 20 kilku letnie-byczkow , ktorzy pakiety wody podane przez sily porzadkowe wyrzucaja na tory kolejowe na stacji Készenléti Rendőrség

 42. marta15 said

  ta ta jak bomabrdowali Libie, Syrie . Irak, Leban, Afganistan to Europa mial to gdzies gleboko .
  Jak zaczyna sie robic gorac pod ich drzwiami to juz jest be i niedobrze.

 43. revers said

  A tak nie za dlugo beda tubylcy w waffce, na placu 3 Krzyzy ewangelizowac sie po islamsku i nowemu, jak w Budapeszcie na glownym placu lub kibicowac do ostaniego katola, do ostatniego chrzescianina na wymarciu.

  http://tomfernandez28.com/2015/09/03/the-invasion-massive-islamic-prayers-in-budapest-square/

 44. Lesio said

  Panie Boydar, Syryjczycy którzy są wierni Asadowi, w większej swojej liczbie są teraz w Syrii, żywi lub martwi. Imigranci syryjscy to w głównie sunnici, pochodzący z tureckich obozów przy granicy z Syrią i opłaceni przez państwa Zatoki Perskiej. Oni dalej są jednak Syryjczykami, a nie zwolennikami Państwa Islamskiego. Państwowość i tożsamość syryjska jest dla nich ważniejsza niż wspólnota religijna. Tu nie chodzi tylko o Asada, który jest strażnikiem tego systemu, ale o całą Syrię, która jest niszczona na naszych oczach. Wieloreligijna i wieloetniczna Syria była zaprzeczeniem wszystkich podziałów, które syjoniści sztucznie stworzyli na Bliskim Wschodzie. Zniszczenie Syrii w takim kształcie, to usunięcie wspólnego dla syryjskich muzułmanów fundamentu i początek świętej wojny sunnitów z szyitami. Po stronie Asada stoi wielu sunnitów, nie brakuje ich w armii, a ich rodziny siedzą po obozach w Turcji lub Jordanii. Nie kochają Asada, ale jeszcze bardziej nie lubią Saudów, Izraela i jankesów. Wojna w Syrii jest tylko zapalnikiem do krwawego konfliktu szyitów z sunnitami na całym Bliskim Wschodzie, a wtedy fala imigrantów może zatopić całą Europę…

 45. GIETRZWAŁD said

  … nie wiem, ale czy ktoś już się nad tym zastanawiał i przeanalizował
  te wszystkie fakty i przypadki związane z północną Afryką, Azją, Ukrainą, Rosją
  a teraz szturmem na Europę w kontekście 300 rocznicy powstania masonerii przypadającej na rok 2017 ???
  Czy to może ma jakieś znaczenie, a może tu trzeba szukać klucza i odpowiedzi ? 🙂

  Pozdrawiam

 46. Boydar said

  Dla mnie to za skomplikowane, Panie Lesiu, podobnie jak demokracja socjalistyczna i kapitał Marxa. Wnioskując jednak z Pańskiego – „… Państwowość i tożsamość syryjska jest dla nich ważniejsza niż wspólnota religijna …”, to rozumiem, że oni tu u nas trochę odpoczną, odżywią i podleczą zęby, a potem natychmiast w szybkich abcugach wracają do siebie walczyć z … no i tu zgłupiałem, może nigdy za mądry nie byłem, no w każdym razie z wrogami ich „państwowości i tożsamości. To chwała Bogu, bo już myślałem …

  Paaanie Lesiu …

 47. lam said

  FESTUNG EUROPA PADŁA?
  Tłum bezmierny kontynent szturmuje
  (Ich dostawa fortunę kosztuje).
  Kto tę ekspedycję „sponsoruje”?
  Czy Europę coś uratuje?
  04-09-2015

  Was kosten die Überfahrten?
  Die Preise sind von der Strecke und „Leistung“ der Schleuser abhängig.
  „Vom Irak oder dem Iran oder von Afghanistan oder Pakistan nach Griechenland sind je nach Entfernung zwischen 3500 und 11 000 Euro fällig. Von Istanbul nach Athen, wo dann die nächste kostenpflichtige Etappe beginnt, 2500 bis 3000 Euro. Von der Türkei nach Griechenland ist es entsprechend billiger: 1000 bis 1500 Euro beträgt derzeit der Marktpreis“, schätzt Flüchtlingsexperte Michael Jürgs gegenüber BILD. Jürgs hat jahrelang zum Thema Menschenhandel in Europa recherchiert.

  [Tłum.]
  Ile kosztują te przejazdy?
  Cena zależy od trasy i „świadczeń” w czasie przemytu.
  „Z Iraku lub z Iranu lub z Afganistanu lub Pakistanu do Grecji należność, zależnie od odległości, waha się od 3500 do 11000 Euro. Ze Stambułu do Aten, skąd rozpoczyna się kolejny płatny etap, od 2500 do 3000 Euro. Z Turcji do Grecji jest oczywiście taniej: 1000-1500 Euro zależnie od warunków rynkowych” – ocenia na łamach czasopisma BILD ekspert ds. migrantów Michael Jürgs. Przez cały rok zajmował się on sprawą handlu ludźmi w Europie.

 48. […] za:   https://marucha.wordpress.com/2015/09/04/nieudolnosc-ue-ws-uchodzcow-z-bliskiego-wschodu-to-dokladni… […]

 49. Plausi said

  Od kiedy inwazorzy

  są „uchodźcami” ?

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,2057610,182643396,czytaj.html

  I znwu udało się mediom gównego nurtu wciągnóć nas w ich semantykę.

  http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html

 50. watazka said

  Nie wiem co sobie taki dupek mysli jak klamie i powtarza lgarstwa.
  Tak powstaja obiegowe klamstwa i mitologie:
  Moze jednak poczyta sobie informacje Parlamentu Australii?? Za trudne?
  Australia nie przyjela ani jednego uchodczy? Skad on ma takie informacje???
  Z AIPEC-u?

  http://www.aph.gov.au/About_Parliament/Parliamentary_Departments/Parliamentary_Library/pubs/rp/rp1415/RefugeeResettlement

 51. watazka said

  50
  @ Australian refugee program
  Powyzej : To sa tylko dane odnosnie juz otrzymanych wiz.
  Aktualnie uchodzcow z ostatnich dwoch – trzech lat roku na terenie Australii jest ponad 30 tysiecy. Maja jeszcze wizy zastepcze, zeby moc przebywac legalnie w tzw. community. Mieszkaja w duzych miastach i sa propozycje zachecenia ich do mieszkania w malych miejscowosciach w NSW i w Polnocnym Terytorium, gdzie jest mniejsze zageszczenie ludnosci i wiecej mieszkan wolnych do zasiedlenia.
  Australia, podobnie jak inne panstwa zachodnie odnosi sie bardzo brzydko do uchodzcow, zwlaszcza tych na lodkach ale program uchodzczy nie zostal zlikwidowany.

  Jedna sprawa jest przyjmowanie uchodzcow – druga wydawanie wizy uchodzczej na ktora czasem czeka sie nawet pare lat.

  Rosja przyjela 900 tys. uchodzcow i 400 tys. juz dostalo wizy; i dziwia sie Europie.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/fala-uchodzcow-w-ue-msz-rosji-krytykuje-mozecie-sie-od-nas-uczyc,574158.html

 52. Eliza said

  Dlaczego uchodźcy nie dali się zarejestrować na Węgrzech, pierwszym z krajów w strefie Schengen, a zrobili to w Austrii ?
  Czyżby niemieli wiedzy gdzie ta strefa się zaczyna? Skąd te oburzenia na premiera Węgier.
  Zdaje się, że wschodni „tuptusie” są lepiej zorientowani w polityce niż MY.

 53. Taki said

  Diagnoza absolutnie poprawna – z jednym zastrzeżeniem: za destabilizację Bliskiego wschodu odpowiada prawie wyłącznie Ameryka i Izrael. To ciagle używane w tekście określenie „Zachód” jest bardzo dezinformujące.

 54. sokol said

  Niech kazda parafia ugosci jedna rodzine uchodzcow.

  A KTO sie wprowadzi do SYRII, lub Afryki

 55. sokol said

  II ….DRUGA Wojna Swiatowa wybuchla, kiedy POLSKA stawala na Nogi,….kiedy rozwijala sie zegluga srodziemnomorska

  …Port w Gdyni, rozwijal sie przemysl metalowy, zbrojeniowy…samolotowy…..powstawaly spolki Bankowe…….???????

  a teraz….

  NASTEPuje w Polsce PRZEWROT POLITYCZNY i ………rozdzka czarodziejska ….zaczyna rzucac

  KłODY POD NOGI….????????….komus to nie pasuje……..????.

 56. Joe said

  53..Bardzo sluszna uwaga……Ale dla lepiej zorientowanych uzylbym okreslenia… USrael i Izrael…Bo przecietny Amerykanin w Ameryce Pln.ma tyle do powiedzenia co Polak w Polsce…..Jedyne mocarstwa na swiecie ktore kieruja sie swoim narodowym interesem to Rosja i Chiny…

 57. lwp said

  52
  Eliza
  Pani Elizo
  Uchodzca ma prawo wyboru kraju do ktorego zmierza. Nie da sie przefrunac z Syrii do Niemiec.
  Jesli Wegrzy nie maja zobowiazan , tzn nie podpisali programu uchodzczego to prawo rejestracji w pierwszym kraju nie obowiazuje. Na tej samej zasadzie Syryjczycy mieliby obowiazek rejestrowania sie w Iraku – bo to najblizej, tyle ze trudniej tam dotrzec niz do Europy.
  To Wegry do tej pory odmawiali rejestracji i buduja mur. A uchodzcy wcale nie chca zostac ani na Wegrzech ani nie chca byc w Polsce.
  Beda ich i tak przydzielac jak worek ziemniakow do roznych panstw.
  Wegrzy juz sie zgodzili przyjac uchodzcow – nie podaja ilosci.
  Inna sprawa ze uciekaja do Wegier tez Albancy z Kosowa.
  Europa otworzyla puszke Pandorry i teraz nie bardzo wie co z tym fantem zrobic.

 58. watazka said

  Bogdan Huzar
  Radze posluchac co opowiada premier Australii:

  Abbott: Australia ready for more Syrian refugees

  http://media.smh.com.au/news/national-news/abbott-australia-ready-for-more-syrian-refugees-6824705.html

 59. Lily said

  Ktos,tu napisal,ze Australia zle sie obchodzila,z tymi co tu przyplyneli na lodziach.
  Obchodzila sie z nimi jak z przyslowiowym jajkiem. Niczym dostali mieszkania komunalne,mieszkali w cztero/ piecio-gwiazdkowych motelach / hotelach na koszt podatnika.Sami mowia,ze Australia ma najlepszy opieke socjalna,i dlatego pchaj sie do niej drzwiami i oknami.
  Od zawsze,nurtowala mnie jedna rzecz,dlaczego ludzie innej religii,innej kultury,tradycji pchaja sie na sile do krajow chrzescijanskich,tak bardzo rozniacych sie.
  Teraz to wiem…
  Tak czy siak, biali Europejczycy beda mieli kogo utrzymywac.

 60. JO said

  ad.57. Europa NIC nie otworzyla a Zydo-Masoneria i ona dokladnie wie co Robi i w jakim celu.

  Kazdy przedszkolak tez wie, co nalezy robic z takimi uchodzcami….

 61. NICK said

  Pani Lily.
  Pchają się do krajów ateistycznych. Agnostycznych. Dawniej – chrześcijańskich. Dawniej. Jest to ważny czynnik. Mój sąsiad, dawniej [niedawno] katolik, konwertuje.

  Boga, ślepo, poszukując.
  W islamie.

  Tak ogólniej to gawiedzi jest potrzebna jakakolwiek „religia”. Niestety.

 62. New Age said

  Do LWP
  Proponuję przejrzeć przepisy imigracyjne UE, zwłaszcza tzw rozporządzenie dublińskie.

 63. salceson said

  27
  Lesio
  Ale ci ktorzy witali Polakow w Iranie jakos nie przypominaja Anglikow.
  Glupis Lesiu jak salceson, bo nie rozumiesz o co chodzi.

 64. lwp said

  62
  New Age
  Naturalne, ze nie znam przepisow Unii i nie chce mi sie sprawdza bo to i tak nie ma znaczenia. Mafia robi co chce bez wzgledu na prawo..
  Ale karta ONZ i Refugee Law obowiazuje wszystkie kraje, ktore te Karte Uchodzcy podpisaly.
  Zdaje sobie sprawe, ze rozne kraje probuja sie wylgac od obowiazujacego prawa (same przepisy to nie prawo jesli koliduja z prawem!!!). Dlatego istnieje Trybunal/Sad konstytucyjny niemal w kazdym kraju, zeby interpretowac prawo i jego zastosowanie.

  (Np. Przepis unijny, ze kazda gruszka musi miec odpowiedni ksztalt a ogorek rozmiary – jest przepisem, ktory koliduje z Karta Unii o wolnym rynku. I dlatego jest niezgodny z prawem).

  Np. Zalecnie UNHCR (Komisarza d/s uchodzcow) jest tzw. no-refoulement policy -zakaz deportacji uchodzcow do ich krajow.
  Ale ten zakaz nie zostal objety prawem uchodzczym wiec kraje moga sobie go interpretowac jak chca.
  Natomiast Prawo Uchodzcze podpisane przez wszystkie kraje, ktore zgodzily sie podpisac Deklaracje Praw Uchodzcy musza przynajmniej udawac, ze to prawo ktore podpisaly respektuja. Dotyczy to przede wszystkim wyboru kraju docelowego co jest tez gwarancja Deklaracji Praw Czlowieka podpisane w Helsinkach i prawo do skladania i rozpatrywania podan o uchodzctwo.
  Wiadomo, ze nie kazdy automatycznie musi dostac wize uchodzcza bo nie kazdy spelnia kryteria..
  Ale jego podanie MUSI byc rozpatrzone. I w czasie rozpatrywania podan nalezy mu zapewnic ludzkie warunki bytu.

  I nie naleze do tych naiwnych, ktorzy wierza, ze prawo znajduje sprawiedliwe i uczciwe zastosowanie.
  Dlatego np. Hazarowie z Afganistanu, ktorzy przyplywali na lodkach dostawali AUTOMATYCZNIE wize uchodzcza. Wize ucodzcza dostawali bahaje bez rozpatrywania.
  Wizy uchodzcze dostawali Polacy pomimo, ze nie spelniali kryteriow (zagrozenie zycia po powrocie do kraju z powodu religii czy opinii politycznej, lub przynaleznosci do grupy spolecznej np. pedaly, kobiety ktorym grozi gwalt i dyskryminacja itp)
  Prawo uchodzcze jest tez manipulowane przez grupy nacisku czyli miedzynarodowa mafie.

  Rzym zginal bo przestal szanowac i respektowac prawo.
  Bo prawo zostalo po cos wynalezione. Juz w czasach biblijnych.
  Niezadeklarowane wojny napastnicze sa nielegalne i dlatego powoduja nieprzewidziane konsekwencje.

 65. Polak said

  Nie zgadzam się z autorem. Trzeba pamiętać jaki jest główny cel NWO.

Sorry, the comment form is closed at this time.