Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Mocny wpis przeciw imigrantom usunięty z dyskusji. Za popularny?

Posted by Marucha w dniu 2015-09-05 (Sobota)

Na stronie TAK dla uchodźców – NIE dla rasizmu i ksenofobii, głos w dyskusji zabrała Iwona L. Konieczna – blogerka i pisarka. Jej wpis błyskawicznie został udostępniony 600 razy, a potem… usunięty z grupy, jako niewygodny. Dziwi reakcja, ponieważ nie był obraźliwy dla nikogo. Autorka merytorycznie odpowiadała na każdy zarzut, a i te, który podawała były bardzo sensowne.

„W związku z brutalnym usunięciem tego wpisu – zastosowaniem cenzury – przez otwartych i tolerancyjnych znawców katolicyzmu, a zarazem organizatorów wydarzenia  »TAK dla uchodźców – nie dla ksenofobii oraz rasizmu!« – proszę o ponowne udostępnianie. Widać te argumenty naprawdę są celne, jeżeli aż tak stchórzyli.” – pisze autorka i publikuje treść wpisu na swoim profilu.

Zwolenniczka imigracji
Mam rodzinę na wyspie Kos, w Atenach i na Peloponezie – jedna moja kuzynka jest żoną greckiego policjanta, a mąż drugiej pracuje w Urzędzie Miejskim (pracownik samorządowy). Mam także rodzinę w Rzymie.

Mnie kitu się nie da wepchać. Mam wiadomości z pierwszej ręki. Kuzynki mi opisują, co mają pod oknami. Znam języki obce i umiem czytać ze zrozumieniem, także po polsku.

W takiej sytuacji nie dam się wziąć na zmanipulowane zdjęcia „uchodźców”, na których są głównie kobiety. Porażająca większość tych ludzi – w realu – to młodzi faceci, którzy zachowują się roszczeniowo oraz agresywnie.

W ich kulturze takie zachowanie jest przyjęte, a nawet pożądane – bo islam – czy w ogóle tamten rejon świata – tak kształtuje postawę męską. W zderzeniu z naszą kultura – może być tylko bum!

Jeżeli więc pani chce pomagać – to przecież może pani zaprosić na swój koszt z 10 syryjskich rodzin i się nimi zająć we własnym domu. Jest pani wolnym człowiekiem, wie pani co pani robi – proszę bardzo, śmiało, nasze prawo pozwala pani zapraszać gości z Afryki czy Bliskiego Wschodu i ich utrzymywać. Proszę ogłosić zbiórkę darów w internecie, mam dwa wolne koce, to wesprę pani inicjatywę.

A tak ogólnie: protestuję, ponieważ pani działalność jest niebezpieczna dla moich interesów. Nie życzę sobie nieopanowanych, poza kontrolą, przemian w moim otoczeniu – zwłaszcza że naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin [sic! – admin], który zaczął marsz na Zachód. Czego ani pani ani Europa nie życzycie sobie widzieć.

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjęcia u nas tych ludzi, których pani nazywa „uchodźcami”.

Miałabym jednak znacznie mniej uwag na ten temat, gdyby zwolennicy przyjęcia tych uchodźców nie operowali kłamstwem historycznym np. na temat Iranu w 1942 (a może po prostu nie znacie historii waszego kraju, i opowiadacie te głodne kawałki w dobrej wierze?) – oraz nieprawdą na temat stanu polskiej gospodarki, a także nazywali rzeczy po imieniu: to są imigranci ekonomiczni a nie uchodźcy.

Nie należy szermować kłamstwem, tylko postawić sprawy jasno, uczciwie. A w tej sprawie łgarstwo goni łgarstwo.

Za bardzo państwo się przyzwyczailiście do manipulacji. Albo działacie w dobrej wierze lecz w niewiedzy jak jest tzn. ktoś wami manipuluje.

Bez względu na powody, państwo nie szanujecie inteligencji oraz wiedzy i doświadczenia życiowego tych, z którymi rozmawiacie.

Dlaczego nie mówicie o akcji łączenia rodzin? – przecież prawodawstwo europejskie to zaleca – to jest obligatoryjne, co oznacza że jak przyjmiemy jednego człowieka – to on ma prawo ściągnąć rodzinę. To jest dalszych 10 osób, takie rachunki są zrobione we Francji.

Jeżeli więc teraz zgodzimy się wziąć 20 tysięcy ludzi – to jest REALNA zgoda na 200 tysięcy ludzi. A z tego co słyszałam, mowa o 81 tysiącach wyjściowo.

Podobno uchodźców ma być co najmniej 2 x więcej niż już jest, a jest ich 800 (osiemset) tysięcy – z czego nasza kwota to ok. 5,6%. Czyli po akcji łączenia rodzin mówmy o prawie milionie obcych, w większości muzułmanów w ciągu 3-5 lat (od razu ich przecież nie ściągną, trochę to zajmie, w przeciwieństwie do pani myślę dalekowzrocznie oraz systemowo tzn. umiem operować kilkoma wskaźnikami naraz).

Jak on się utrzymają w kraju, który jest w ekonomicznej zapaści, zadłużony na 3 biliony, nie ma na emerytury dla własnych obywateli, nie ma własnego majątku narodowego oprócz lasów – i po wyjeździe 3 milionów własnych emigrantów ma kilkanaście procent bezrobocia – w tym także strukturalnego (powyżej 20%). My NIE POTRZEBUJEMY PRZECIEŻ LUDZI DO PRACY. Niech jadą tam, gdzie jest praca.

No a przecież podstawowy problem z tą ludnością jest taki, że oni nie pracują. Nie pracują jako grupa społeczna (procentowo) w żadnym europejskim kraju, w którym mieszkają od lat. To nie jest inwestycja społeczna tylko rozsadnik przestępczości oraz klienci opieki społecznej – syndrom wyuczonej bezradności. Nasze wsie postpegierowskie nie zostały nauczone odpowiedzialności za własny los – w ciągu 26 lat – a pani chce socjalizować ludzi innej narodowości i religii, których zasady ZAKŁADAJĄ HERMETYCZNOŚĆ i NIEASYMILOWANIE? Chce pani być lepsza od Francuzów – z ich kolonialnymi doświadczeniami z Algierii i Senegalu? – czy od Brytyjczyków?

Jaki jest odsetek dzieci i młodych kobiet w tej grupie, która do nas jedzie, niech mi pani powie?
Bo w tej grupie, którą rzekomo pani Miriam wyrwała bohatersko spod kul (część tych ludzi już WRÓCIŁA DO SYRII czyli pod te straszne kule) – było 27 procent dzieci (osób poniżej 18 roku życia, małych dzieci było bardzo mało – to są dane oficjalne Straży Granicznej).

Dziwna sprawa jak na wielodzietne rodziny syryjskie – i uchodźców, którzy chronią co mają najważniejszego.

W Iranie – w 1942, jak już jesteśmy przy tym – były takie proporcje: 3 cywilów (gł. kobiety lub dzieci) na 1 faceta w wieku poborowym, zdolnego do noszenia broni. Tak wyglądają prawdziwi uciekinierzy, proszę pani, zawsze i na całym świecie.

Ci nasi to nie byli uchodźcy tak nawiasem, tylko ludność cywilna sojusznika (rząd polski) przejęta przez Brytyjczyków od drugiego sojusznika (ZSRR) w ramach międzynarodowej umowy anglo-polsko-rosyjskiej.

Tak to formalnie wyglądało: nikt nie uciekał przez Morze Kaspijskie łódkami, zarzynając po drodze innych. Arabowie, Persowie (czy Syryjczycy) nie byli stroną w sprawie. Nic nie zawdzięczamy tamtemu światu czy rejonowi, innymi słowy. Nie mamy też żadnych rachunków z Afryką.

Brytyjczycy zrobili bardzo dobrą statystykę w Iranie – wręczyli nam zresztą za to rachunek – w 1945 roku. To nie była żadna pomoc humanitarna, tylko usługa.

I Polska dostała rachunek za koszta naszego rządu w Londynie oraz koszta armijne. Nie tylko krwią zapłaciła swoich żołnierzy oraz pilnowaniem pól roponośnych w Iranie  (bo o to chodziło Brytyjczykom, którzy rządzili wtedy na 90% powierzchni Iranu, to był zdaje się nawet protektorat – tylko dlatego nas w ogóle wzięli z ZSRR, że od roku mieli bunt tubylców na pokładzie – i potrzebowali naszych mężczyzn pod broń – brakowało im sił, a Anders umiał się targować i wytargował, że żołnierze wyjdą z rodzinami – i tak uratował tysiące wojennych sierot oraz samotnych kobiet).

Polecam, żeby pani coś przeczytała na temat Iranu, zanim zacznie sadzić innym niedouczonym tę tanią propagandę o naszych zobowiązaniach wobec świata.

Proszę poczytać o tysiącach ludzi – kobiet i dzieci, które via Iran trafiły (tam ich Angole osiedliły) na terenach, gdzie szalała mucha tse-tse: nie było wody, chleba ani lekarstw – i na terenach byłego obozu koncentracyjnego dla Burów.

Chyba że pani się zgadza, żeby w identyczne warunki u nas trafili teraz ci Syryjczycy. Ale z kolei ja się na to nie zgadzam.

Nie zgadzam się na katastrofę humanitarną w Polsce.

Bo pani działania tym się właśnie skończą: katastrofą humanitarna – taki będzie pierwszy efekt. A potem będzie niechęć przyjezdnych do nas – i rozbuchana roszczeniowość. Tak działa ludzka psychologia.

W tej sprawie mieszają ludzie, którzy być może mają wielkie serce, ale mały rozum. Gdzie pani da mieszkanie – tylko tym 20 tysiącom ludzi? Przecież wielu Polaków nie stać na własne mieszkanie – wsadzi pani tych uchodźców do namiotów i da im łopatę do odśnieżania okolicy oraz walonki, czy jak?

A jak w zimę będziemy mieli mrozy po minus 25 stopni – to co pani zrobi z tymi ludźmi? – pójdzie im parzyć rumianek, jak dobra ciocia w tych ich blaszanych barakach, bo tylko favele można postawić na szybko? Będzie pani bronić dobrego imienia naszego kraju, gdy zaczną pisać o polskich obozach koncentracyjnych dla nieszczęsnych uchodźców? – będzie się pani poczuwać do obowiązku? – bo ja mam roboty po pachy z rozsupływaniem kłamstw dotyczących II wojny i komunistycznej okupacji.

Jak zapewni pani szkołę dzieciom?

Jak pani te dzieci chociaż nauczy polskiego? – ma pani program takiej nauki? – a dziewczynki będą się uczyć razem z chłopcami czy osobno? – skąd pani weźmie nauczycieli? Przecież PO zlikwidowała szkoły: samorządy nie mają pieniędzy. Sześciolatki mają naukę na ZMIANY – jak w latach 50-tych. Szkoły są przepełnione.

Jak pani uzupełni wykształcenie dorosłych? – które ich arabsko-afrykańskie umiejętności nam się przydadzą? Do czego wykorzystamy ten Kapitał Ludzki? Uruchomimy fabryki produkujące tam-tamy? – raczej nie, bo nie mamy know-how. A może kebaby? A może zaczniemy eksportować dżihad?

Bo co my poczniemy z 20 tysiącami ludzi bez kwalifikacji, przydatnych w Europie: zrobimy z nich zamiataczy ulic? – przecież u nas ulice zamiatają samochody-polewaczki. To może hodowców kóz? – fajny pomysł, tylko ziemie muszą kupić – a ziemia u nas droga. Jeszcze ma być podatek katastrastralny: ciekawe, czy na kozim serze da radę zarobić na podatki, ZUS-y i kataster?

Bo to będzie razem z 95% dochodów każdej małej firmy rodzinnej…

Skąd pani weźmie opiekę lekarską? – także specjalistyczną? Przecież nasz system opieki medycznej jest niewystarczający dla nas samych (po wyjeździe 3 milionów ludzi!) – nikt nie marzy o poziomie europejskim w tym względzie dla własnych obywateli. Ludzie czekają na operacje po 2 lata – teraz mają czekać po 2,5 – bo pani jest młoda, zdrowa i ma dobre serduszko dla małych dzieci z Afryki?

Jak pani będzie zwalczać lokalne choroby, które ci ludzie ze sobą przywiozą? – na całym świecie z tym jest problem, o czym tacy dobrzy ludzie jak pani – nie informują, bo i po co.
A wie pani może, jak jest koszt leczenia amebozy – oraz koszt diety po amebozie? Bo ja wiem. I wiem, ilu lekarzy od takich chorób mamy w Polsce.

Aaaaa…. – a może to prawda, co słyszałam, że opiekę medyczną i filtr epidemiologiczny mają zbudować prywatne firmy, ludzi powiązanych z WSI, którzy mają już europejskie kontrakty medyczne na sumę rzędu 30 milionów złotych?! – to znaczy, że „litościwi ludzie martwiący się o uchodźców” to są płatne trolle, propagandyści i naganiacze?

To znaczy, że ci przyjezdni biedacy wszystko dostaną na tacy… Więcej niż polskie głodne dzieci, lepiej niż nasi starzy i chorzy kombatanci, Powstańcy Warszawscy, tak? A przez jaki czas będą na wykwintnym garnuszku Europy? – i co potem? – gdy już się przyzwyczają do dobrego życia? Co będzie POTEM?

Jak pani to zamierza zrobić?

Jak pani będzie zwalczać obrzezanie kobiet – zabójstwa honorowe – i przemoc wobec kobiet kobiet w tej kulturze?

Da im pani do poczytania „Wysokie obcasy”? Czy powachluje pani tych ludzi konwencja antyprzemocową? A może pozamiata pani temat poprawnością polityczną? – ograniczy mi pani wolność słowa – zamknie mnie pani a klucz wyrzuci w Śródziemne Morze?

Czy pani opiekowała się kiedyś chociaż psem ze schroniska? – czy pani wie ile zachodu kosztuje wyprowadzenie go na prostą? Ucywilizowanie?

Pani nie ogarnia realnych kosztów społecznych, nie mówię nawet o zwykłych materialnych – tej operacji. PRZECIEŻ TO SĄ LUDZIE. Na Boga, to ludzie. Mają znacznie więcej sfer do wyprostowania niż półdziki pies, którego ktoś bił – pies który spędził życie przywiązany do budy.

To jest problem z wyobraźnią przestrzenną.

Ludzie to nie są kawałki papieru ani bity – te głupoty, które pani wypisuje nic nie kosztują, ale my mówimy o LUDZIACH, którym nie jesteśmy w stanie realnie zaoferować NAWET takich warunków pobytu, jakie ma u nas domowe bydło.

Ja szanuję ludzi, w przeciwieństwie do pani. Wiem cokolwiek o ich potrzebach. Wiem co to jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ za drugiego człowieka.

Poza tym, jak mawiają Chińczycy, jeżeli komuś uratowałeś życie – jesteś do końca życia za niego odpowiedzialny. Tak właśnie jest w tym przypadku, przecież oni tu zostaną, bo w Afryce wojna jest CIĄGLE. Od lat 60-tych. I NARASTA. My nie mówimy o akcji humanitarnej typu zawieźć wodę i pampersy – my mówimy o implantowaniu setek tysięcy przyszłych obywateli.

Dlaczego pani oszukuje – choćby sama siebie – w tym względzie? Czas spojrzeć na fakty, zamiast snuć chore nieodpowiedzialne rojenia o uratowaniu Aryki, która musi to zrobić sama i na własny koszt. Takie jest życie proszę pani. Nam Polakom nikt nie pomagał.
NIGDY. Za wszystko płaciliśmy słone rachunki.

Pomiędzy tymi ludźmi są dżihadyści. To nie bajka tylko fakt: to widać i na Peloponezie i na wyspie Kos. Jak ich pani chce wyłapać, jeżeli nie macie wspólnego języka? A wystarczy taki jeden, żeby się rozerwał w warszawskim metrze w imię Allaha, iżby zrobiło się pani bardzo przykro. To że pani zresztą się zrobi – to nie problem, ale moje dziecko i dziecko sąsiadów też jeździ metrem.

Ja nie chcę ponosić odpowiedzialności za cały głodny świat.

My mamy własne problemy geopolityczne: Europa się nie spieszy, żeby je rozwiązywać – wręcz odmawia nam pomocy, więc niech się problemami basenu Morza Śródziemnego – i swoim postkolonialnym rachunkiem zajmie sama.

Nie było uczciwości wobec Polski nawet w głupiej sprawie odszkodowań za skutki rosyjskich sankcji: dostaliśmy najmniej, a straciliśmy najwięcej. No a kwota energetyczna? Teraz zwrotnie mogę ogłosić brak zainteresowania dla problemów innej części Europy.

Polacy zawsze byli w porządku wobec uchodźców, których nikt im nie wciskał gwałtem, jak w tym przypadku.

Brytyjski Iran to był zresztą bodaj jedyny przypadek w naszej tysiącletniej historii tego rodzaju. Zawsze było odwrotnie np. przez ileś wieków uciekali do nas Żydzi – z całej Europy. To my mamy tradycje faktycznej tolerancji, także religijnej i obyczajowej – chyba szkoda, że zna pani bartoszewski wariant naszej historii, a nie ten prawdziwy.

W XX wieku przyjmowaliśmy Ormian, Greków, że rzucę spod palca – bo te historie znam najlepiej. Ostatnio przyjęliśmy jako społeczeństwo nieznaną, ale wielotysięczną, liczbę Ukraińców. Ach, sami sobie to załatwili – to dzielni ludzie – nie są uchodźcami formalnie, bo tyrają jak woły. Im nie przysługuje wsparcie ani zasiłek 3 tysiące na rodzinę czy osobę (w końcu nie wiadomo). Niemniej znaleźli u nas schronienie przed wojną. [Czy aby na pewno schronienie przed wojną? Kto ją wywołał? – admin]

Teraz NIE jesteśmy przygotowani do przyjęcia i obsługi takiej liczby ludzi jak 20 tysięcy – już nie mówię o 81 tysiącach, bo taka jest procentowo polska kwota, a tym bardziej o przyjęciu ich rodzin (czyli docelowo 200-800 tys.).

Nie ma nawet dostatecznej liczby TŁUMACZY, już nie mówię o asystentach kulturowych – żeby się zająć tymi analfabetami (to ważne, bo będą niesamodzielni), którzy swoje muzułmańskie porządki zaprowadzają wszędzie, gdzie trafią (polecam opowieści nieszczęsnych Ukraińców, którzy zostali zmuszeni w naszych ośrodkach dla uchodźców zamieszkać z Czeczenami – i to nie jest dowcip, że w krajach skandynawskich masywnie wzrosła liczba gwałtów: ci „uchodźcy”, jak ich puścić luzem – gwałcą – na wyspie Kos też gwałcą, nawet własne miłosierne opiekunki).

Proszę mi nie opowiadać, że przyjadą do nas Syryjczycy – i że to chrześcijanie. Bo nie pani o tym decyduje, kto gdzie pojedzie, tylko Europa.

Pani nam tutaj chce przehandlować Niderlandy + Inflanty; to są kocopoły i pani chciejstwo a nie realia.

A Europa hojnie obdziela czarnoskórymi muzułmanami. Bo, po pierwsze, ich jest przeważająca liczba – a po drugie: Syryjczyków którzy są najmniej kłopotliwi dostana lepsi od Polski. Tak samo lepsi, jak byli lepsi przy podziale kasy za skutki sankcji: kraje skandynawskie, Niemcy oraz Francja.

Co jeszcze? – pani nie ma pojęcia zielonego na temat katolicyzmu – wyśmiewa pani religię albo zwalcza – a obecnie posługuje się nią pani instrumentalnie: uważa ją za łom do walenia mnie po głowie.

Nie okazuje pani szacunku katolikom, nie zadawszy sobie trudu, żeby sprawdzić, dlaczego ta paskudna ubeczka Krwawa Luna Brystygierowa (kumpelka z pracy mamy i taty byłej pani prezydentowej Komorowskiej tak nawiasem), nawróciła się na stare lata.

Mówi mi pani „kochaj bliźniego swego” – a ja przecież kocham moją rodzinę, moich rodaków i mój kraj – to jest mój podstawowy chrześcijański obowiązek, zadbać o ich potrzeby, wykonać swoje obowiązki. Poza tym regularnie płacę na misje, od lat, jak mnie stać.

Nie szermujcie katolicyzmem jako argumentem. Bo to śmieszne. Nie wiecie nawet co powiedział Jezus na temat prawa do samoobrony.

Mamy takie prawo. A kilkadziesiąt tysięcy ludzi – w większości młodych facetów, którzy stanowią forpocztę muzułmańskiej nawały w kraju, który na podstawie Układu Poczdamskiego jest właściwie jednonarodowy – wymaga samoobrony.

Przy samoobronie nikomu nie wolno przesadzić.
Najmniejszy koszt to zamknięcie granic i nie przyjęcie tych ludzi.

Jeżeli ich weźmiemy – to z Afryki runie lawina emigrantów. Tym pani pomoże, a tamtym – nie?

Przecież ten problem musi być rozwiązany lokalnie, naprawdę tego nie widać?

PS. Nie protestuję przeciwko wydaniu na to jakichś pieniędzy – pod warunkiem, ze projekt pomocy na miejscu będzie trzeźwy – i da gwarancję że 3/4 nie zostanie rozkradzione.

PS 2. Ci ludzie nie dorośli do demokracji – mają inny system – antydemokratyczny – ich kultura taka jest. Pani chyba naprawdę nic nie czytała – pani nie wie, co to społeczeństwo patriarchialno-feudalne, w dodatku zarządzane przez imamów i oparte na zasadach religijnych, które odrzucają tolerancję – i promują wojnę z niewiernymi.

Albo ich pani wynarodowi – JAK? (czy prawo europejskie pozwala polonizować obcych?) – i wtedy mogą być obywatelami demokratycznego państwa, albo oni zabiją pani kulturę – a co gorsza MOJĄ. Ja nie chcę takich problemów, dość mi kłopotów z pani niedojrzałym podejściem do naszej rzeczywistości oraz historii.

PS 3. 20 tysięcy Polaków mieszka w Kazachstanie. ONI MAJĄ PIERWSZEŃSTWO.
Pani nie obchodzi ich los, bo pani nie zna historii własnego kraju: to są potomkowie tych, których nie udało się Andersowi zabrać ze sobą do Iranu. Dla mnie to są jedyni ludzie warci zainteresowania. REPATRIANCI.

A tak w ogóle, to najbardziej interesują mnie 3 miliony, w tym miliony wykształconej za moje pieniądze młodzieży, które wyjechały za chlebem. Ja ich chcę REPATRIOWAĆ, zamiast się szarpać z cywilizowaniem muzułmanów.

To droga zabawa i zbędna. I wcale nie zapobiegnie katastrofie demograficznej w naszym kraju – odwrotnie, akurat pogłębi problem – załamie nasz budżet, zmusi nas do walki szerokim frontem z problemami, których nie znamy – a z którymi cała Europa sobie nie radzi od wielu lat.

Polska miała problem z przyjęciem 100 (stu) uchodźców – Polaków z Donbasu. Premier Kopacz miała to w nosie, nie mieliśmy możliwości i pieniędzy. Gdyby prawica, która pani uważa za NIETOLERANCYJNĄ I NIEHUMANITARNĄ – nie narobiła rabanu pod niebiosa, to ci ludzie byliby sczeźli w Donbasie.

A teraz nagle astronomiczne wielkości nie wiadomo kogo, nie wiadomo skąd i po co? – za moje pieniądze? Pani chce być dobrą ciocią za moje pieniądze?

PS. 4 Ktoś zapytał, skąd wzięłam liczby, bo on słyszał że bierzemy tylko 2 tysiące uchodźców. Proste jak konstrukcja cepa.

W Europie JUŻ jest 800 tysięcy wniosków o azyl (a to początek).
http://prawo.money.pl/…/uchodzcy-w-europie-juz-800-tys-wnio…

Polska kwota wynosi 5,65 procenta.
https://www.google.pl/search…

Proszę wziąć kalkulator i obliczyć, czy to są 2 tysiące.
Bo mnie wychodzi, że 5% od 800 tysięcy to 40 tysięcy JUŻ TU I TERAZ, na wejściu.

Rząd pani Kopacz, a wcześniej Tuska – nie potrafił postawić się Europie w żadnej istotnej sprawie. Myśli pani, że teraz się skończy na 2 tysiącach? Wetkali im 2 tysiące – to wetkają cała kwotę. To jest prawo znane w negocjacjach – a nasz rząd już pękł: już zgodził się wziąć ileś tysięcy (są różne dane od wyjściowo 2 do 10 tysięcy, ludzi z Erytrei – proszę sobie sprawdzić na mapie, gdzie to jest).

Podjęto za mnie zobowiązanie, na które mnie – i nas jako państwo oraz naród – NIE STAĆ.

I niech mi pani nie wciska kitu o solidarności i humanitaryzmie; NIGDZIE TYCH PRZYBYSZY NIE CHCĄ. Bo mają coś w głowie, oprócz propagandy – a przede wszystkim wiedza, że koegzystencja kultury zachodniej i muzułmańskiej NIE JEST MOŻLIWA
http://wpolityce.pl/…/259953-unijne-kwoty-dla-uchodzcow-to-…-…

Na koniec – ktoś mi zarzucił w komentarzach filozofię Kalego.

A skąd, nie jestem Kali. Ja tylko wyrosłam z cierpienia za miliony, w przeciwieństwie do niego oraz pani. I nauczyłam się asertywności: to współczesna cnota. Dlaczego pani mnie wpycha w średniowiecze?

Kiedy Jan Karski prosił o bombardowanie torów do obozów koncentracyjnych – świat miał to głęboko. Kiedy płonęła Warszawa – świat miał to głęboko. Teraz ja z głębokim smutkiem popatrzę jak tonie Afryka, pociągając za sobą Europę – bo jestem mądrzejsza o miliony umarłych.

Proszę mi nie zawracać głowy humanitaryzmem. To jest Idea, która polega na zawiezieniu wody i pampersów, a nie sprowadzaniu ludzi do siebie, na swoją zielona, zbankrutowaną wyspę i użeraniu się z muzułmanami na własnym gruncie.

Nie mam ochoty na Dzikie Pola na warszawskiej Ochocie ani na wsi pod Gdańskiem tj. na konsekwencje faktu, że pani nie potrafi przewidywać skutków własnego działania. Nie.

http://warszawawpigulce.pl

Komentarzy 69 to “Mocny wpis przeciw imigrantom usunięty z dyskusji. Za popularny?”

 1. Eliza said

  Witam Gospodarza i pozostałych uczestników tego forum.
  Przepraszam z serca za brak kontaktu, szczególnie Gospodarza.

 2. Jan Rokicki said

  Nadzieja, jak wiadomo, matką głupców. Może Orban coś zainicjuje.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/grupa-wyszechradzka-nie-zgadza-sie-na-przymus-przyjowania-imigrantow#

  Ale z tym Putinem to p.Konieczna nieco pojechała.

 3. outsiderR said

  Pozornie bez związku, ale…
  Podobno jakieś referendum się zbliża?
  Pytania są, jakie są. Ponoć Bronek w wielkim „bulu” je wymyślał,
  to i wyszło jak zawsze…
  Dlaczego w tak ważnej sprawie, jak imigranci z Afryki nie ma referendum?
  To problem poważniejszy, niż się wydaje, i… NIC?
  Nasze okupacyjne władze wiedzą lepiej od nas?
  Czy wolą zadawać pytania nieistotne, a sprawy ważne,
  jak zwykle są przemilczane?

 4. Vici said

  Nasza pseudo wladza sprowadzi tych Hunow do POLSKI.I wtedy polacy poczuja sie naprawde zagrozeni.A tak wogule nie jestesmy wolnym Narodem Narodem silnym duchem I jestesmy slabi Duchowo watly.Tyle przebranych w Polskie nazwiska „zydow”
  rzadzi naszym krajem lupi go nie milosiernie.POLACY czy wy macie jakas ikre w sobie.Czy wymusicie bez przerwy czekac na cud z nieba.Walic w „Pysk” dzisiejszych
  pseudo politykow ktorzy wam wasza Ojcowizne rozbieraja.POLACY gdzie wasza „Rycerskosc” bitnosc nieustepliwosc No gdzie? Pytam sie was jeszcze raz gdzie?

 5. mania said

  co zadajesz takie glupie pytania gdzie? w smolensku katyniu na syberii i wszedzie po calym swiecie.

 6. anonim said

  Łudzę się że Pani? Marta15 przeczyta ten wpis to tak odnośnie wczorajszego porównywania naszych uchodźców z zssr do Iranu do aktualnej inwazji.

 7. revers said

 8. revers said

 9. Kojak said

  Wpis usuniety ? A coz sie dziec ! To sa przeciez zydomedia ! Zydowstwo na kryminalnej realizacji multi – kulti buduje swoje destrukcje Multi – kulti sa postawa zelazna icj rzadow ! Mieszanie ras ,religji i wszelkich roznic aby byly konflikty ! To zapewnia zydowstwu ich wladze ! Taki wpis demaskowalby ich bandyckie intencje i fundamenty i wszawych i zalganych rzadow ! Wiec z predkoscia dziewku usuwaja cos co demaskuje ich dranstwo i swnstwo .

 10. niereligijna said

  ciekawe skad oni maja pieniadze na „podroz emigracyjna”?sama marze zeby sie ewakulowac w bezpieczne miejsce, gdzie woda czysta i zdrowe jedzenie i mnie na to nie stac jeszcze.
  Ech naiwni ci ludzie co mysla, ze islamisci wsiadaja sobie tak spontanicznie do pociagu byle jakiego by zrobic sobie „fale emigracyjna”.
  Nie ma szans by cokolwiek takiego zrobic bez uzycia ogromnej ilosci pieniedzy i strategii Public Relations Specialists ktorzy kontroluja zachowania wszystkich stron sytuacji.
  Chcieliscie do UE, lubicie dotacje to teraz ponoscie konsekwencje, a jesli czujecie sie wykorzystywani to do solarium turban na glowe, zonie i dzieciom kupcie burke i udawajcie araba, Wszystkie rewolucje i upadek komunizmu nie byly spontaniczne tylko kontrolowane przez tego kto drukuje pieniadze.Wszystko jest po to byscie sie nienawidzili, zabijali a ta garstka co zostanie zapomniala kim byli przodkowie i wreszcie byla posluszna szara masa.

 11. niereligijna said

  przepraszam, to bylo do tych co chodza glosowac na swoich liderow i do tych co glosowali za unia europejska i jedza w mcdonalds itp
  cala ta sytuacja to plan, zeby zniszczyc wszystko to co dobre i naturalne.

 12. Moher49 said

  Bardzo dużo wpisów jest usuwanych, szczególnie z ONET.pl. Wpisów pilnuje kilka instytucji. Cenzurę mamy prawie jak u Kim Dzong Una.

 13. Jan Rokicki said

  @Moher49

  Muchy są natrętne, ich wpisy i wypowiedzi nie są cenzurowane.

  http://www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/1499242

  Natomiast mośki już sobie poradziły.

  http://www.wprost.pl/ar/287403/Izrael-drakonskie-prawo-przeciw-imigrantom-uchwalone/#.Vee57h_Jiek.facebook

 14. Zerohero said

  Nie dziwię się, że wpis został usunięty. Autorka zaprezentowała bardzo celne argumenty z którymi te bydlaki nie potrafią polemizować:

  – że w ramach scalania rodzin na 1 przyjętego uchodźce przyjmiemy kolejnych kilku bez żadnej dyskusji
  – że służba zdrowia w Polsce leży, edukacja leży – a tu dochodzą kolejni BENEFICJENCI świadczeń, którzy nie pracują, ale muszą mieć edukację, opiekę zdrowotną, mieszkanie itd.
  – że przybysze są obcy kulturowo i przyniosą problemy
  – że trzeba będzie brać za nich odpowiedzialność. Porównanie do spontanicznego zakupu zwierzątka jest jak najbardziej na miejscu. Przecież taki zlewaczały 20 letni pięknoduch nie myśli w kategorii pokolenia. On się „wzruszył” biedakami-uchodźcami, ale przecież nie pójdzie pracować do hospicjum jako wolontariusz. On się brzydzi umierającymi kalekami którym trzeba podcierać tyłek. Cała prawda o słomianym zapale humanitarystów za dychę. Żaden z nich nie zaprosi bezdomnego do swojego domu. Za to swój kraj traktują jak oborę.

 15. Apolinary said

  Re: 10
  Pełna zgoda! Naprawdę nie bądźmy naiwni. Ruch mający dziś oblicze podboju Europy przez różnorodne grupy ludów Płn Afryki (w tym, także przez ludzi rzeczywiście uciekających przed barbarzyństwem wojny)) był i jest sterowany w moim przekonaniu przez amerykańskich banksterów pragnących poprzez politykę wzniecania zamieszek, powstań, przewrotów doprowadzić znaczne obszary świata do takiego stanu chaosu by móc sprawować pełną nad nim kontrolę. To polityka ‚zarządzania kryzysem’. Polityka, której działanie przynosi organizatorom od razu dwa skutki: oczyszczenie terenu za pomocą wzajemnej wyniszczającej okrutnej wojny, a równocześnie zaatakowanie starej Europy falą uciekinierów przez ludy kulturowo Europie obce. Ciekawe, że nikt dotąd nie zgłosił postulatu, aby tych uciekinierów kierować do USA..

 16. Odwarzny Jak Leff said

  Apelojem do pana Gajowego, coby usuwal gupie wpisy i z bendami rarzoncemi co obnirza poziom Gajufki. To bezczelnosc pisac HUN..pszez” n” i sfiatczy ,ze taki nigdy nie trenowal pisania tego slowa kredom we wychodkach za modu.
  Co do uchoccof..to ja bym nie pszywionzywal wienkszej owagi..bo nawet jak ich sprowadzom to i tak ucieknom…z Polski do Niemcuf..
  TO je tak samo, jak z cieknomcom beczkom..jak juz cieknie,,to kudrynom nie zalepi….
  I proszem uwarzc na sowa..co siem gada, zeby nie bylo tak- jak u uncla Petera, Kturen pszeklinal na murzyny i nazywal ich asfalty..a tera ma dwa wnuki i dwie synowe….co prawda nie slonzoczki…. ale tysz o wiele ciymisze.

 17. revers said

  Akurat prawda ze autorka wpisu ma wtyke w policji Greckiej ktora potrafii tylko starzelac do mlodych lewakow ale migrantom na wyspie Kos, lebos to juz nie grozi.

  http://www.blu-news.org/2015/09/05/auf-lesbos-und-kos-eskaliert-die-gewalt/

  Dlatego Grecy sami tworza obywatelskie patrole ochronne i patroluja brzegi wysp, nie czekaja na migracyjnie uspiona Policje lub pomagajacej kartelom narkotykowym w przerzucie ciezkich narkotykow do europy.

  Na granicy Austrii- Niemeic, celnicy znalezli cale paczki syryjskich lewych i orginalnych paszportow. Jak to mozna pozniej rozwinac w europejski ISIS , lepiej nie wspominac.

  Jutro w Bayer spodziewynch jest 10.000 uchodzcow z czego 70% to mlode byczki i wilczki.

 18. revers said

  Po zy tym szybko zapomina sie kto strzelal do papiezam a maciusie promuja kurdyjskich turkow, Ali ASgcia jeszcze zyje i ma sie dobrze.

 19. revers said

  c.d. pokojowej migracji

 20. „naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin, który zaczął marsz na Zachód. Czego ani pani ani Europa nie życzycie sobie widzieć.”

  – Artykuł powstał po to, żeby napisać, że naszym podstawowym problemem jest Putin. Putin, który zaczął marsz na Zachód i którego – zdaniem autorki – „nie życzymy sobie widzieć”. 🙂

  Artykuł jest manipulacją. 🙂

 21. Ad. 18

  „Po zy tym szybko zapomina sie kto strzelal do papieza”

  – Jeszcze szybciej zapomina się o braku śladów krwi, o torach lotu kuli itd. 😉 Zapomina się także o WTC-3.

  Bo ludzie takie som. Som zapominalskie. 🙂

 22. re1truth2 said

  Re 18
  „a maciusie promuja kurdyjskich turkow” – puknij się w kiepełe.
  1. [Po powrocie do kraju Ağca przystąpił do Szarych Wilków – tureckiej skrajnie prawicowej organizacji terrorystycznej. Ataki Szarych Wilków na terenie Turcji przyczyniły się do upadku rządu i wprowadzenia w 1980 roku władz wojskowych] – https://pl.wikipedia.org/wiki/Mehmet_Ali_A%C4%9Fca
  2. [Walki z Kurdami – MHP i Szare Wilki są zdecydowanymi przeciwnikami separatystów kurdyjskich zgrupowanych w PKK. Paramilitarne skrzydło Szarych Wilków zostało wykorzystane przez tureckie służby specjalne w celu zabicia przywódców PKK[30]. Fakt że organizacja brała udział w torturach potwierdził Talat Turhan, były turecki pułkownik] – Daniele Ganser (2005). NATO’s Secret Armies, Operation Gladio and Terrorism in Western Europe. London: Franck Cass.

 23. ireneusz tadeusz said

  pomocą tej mułzumańskiej dziczy stoją żydowskie organizacje
  [ wszelkie fundacje a namnożyliście ich wiele ]

  żydostwo to mafia syjonistyczno-lewacka ! ale nie ciesz sie bo uważam że 90% żydo-chazarów w Polsce i europie popiera mafie syjonistyczną !
  !
  JESTEŚCIE ŚMIERTELNYMI WROGAMI !!! Hitler miał rację co do was !!
  cytuję . Jedynym celem żydostwa jest złamanie narodowych i społecznych sił oporu ,
  Kłamstwo obłuda i oszustwo wrogie dla wychowania cywilizacji eropejskiej były dla zydów esencja życia !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! ROSJO OBUDZ SIE UE to śmiertelni wrogowie Słowian !

  C

 24. revers said

  re22

  sam sie puknij podbita reka zamachowca amatora Akci z zacinajacym sie pistoletem.

  a z pejspedii jako zrodlo to morzesz czytac bajki dla kiepow lu cytowac, a jest juz coraz bardziej ocenzurowana, lub zabezpieczana dodatkowymi oplatami za edycje.

  lub pola naftowo, gazowe na wzgorzach Golan

  http://12160.info/profiles/blogs/israel-begins-drilling-for-oil-at-third-syrian-golan-heights

 25. Jan Rokicki said

  Panią Blogerkę uciszono, bo jest za malutka. Orban się nie cyka, wali prosto z mostu. Jego też uciszą?

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/orban-muzulmanscy-uchodzcy-zagrazaja-chrzescijanskiej-tozsamosci-europy-bruksela-realizuje-plan-ideologiczny/

 26. x.x.x said

  Następna oświecona:

  http://niezalezna.pl/70603-zona-sikorskiego-grozi-krajom-europy-wschodniej-jesli-nie-przyjmiecie-uchodzcow

  Jak dla mnie Polska już dawno powinna opuścić żydounię i pozbyć się parchów z kraju.

  Nie strasz nie strasz bo się zes..rasz, chazarska mendo. Tylko na dobre by to wyszło. Widać wyraźnie w czyim interesie gardłujesz. Wyp..iedroj na madagaskar z tym przetłuszczonym antypolskim przydupasem.

 27. gość said

  Imigranci napadają mieszkańców na wyspie Lesbos

  Imigranci terroryzują mieszkańców Lesbos

 28. x.x.x said

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/64615-granica-z-austria-relacja-polaka-z-autokaru-napadnietego-przez-imigrantow

 29. ot to ot said

  wolanie na Puszczy!!! Chcesz stracic wszystko Ojczyzne kraj rodzine zone dzieci mowe tradycje kulture religie wszystko czym jestes Polsko zapros do domu muzulmanina islamiste genetycznie zniszczonego od 1400 lat gdzie dokonuje sie malzenstwa w drugim stopniu kuzynostwa gdzie kultura ich nastawiona jest na homoseksualizm a islam to nie religia a system polityczny ktory postanowil sobie zniszczenie wszystkich niewiernych tzn zarowno chrzescijan jak i ateistow gdzie okalecza sie kobiety i zamyka w odosobnieniu ubierajac w czarne stroje od stop do glow gdzie kobieta uwazana jest za gorsza od zwierzecia tego chcesz wiec przyjmij wroga pod swoj dach bo POmiedzy nimi sa terrorysci i ludzie przygotowani na to aby niszczyc nas aktami terroru …

 30. NICK said

  NIE dla „uchodźców”.
  To nie są uchodźcy.
  To jest, co najwyżej, dzicz zbrojna.

  P.S. Paaanie Orban. Się nie gada. Się robi. Sprzedajesz Paaan Naród. Aż niemiło. Aż smród.

  Nawiasem. Czymżesz się ekscytować, zdając sprawę sobie z Naszych odniesień do odniesień NWO. Czy jakby tego nowotworka nie nazwać.

  ŚWIADOMOŚĆ.

 31. Joe said

  No to kopara ze swymi szpiclami przy korycie szykuje….najazd wyszkolonych w terroryzmie bandytow ,teraz zacznie sie cyrk nad Wisla….Czy Narod liczy na kolejny cud??Jezeli tak to „Szczesc Boze”..

 32. revers said

  ad29

  Ochocka juz zrobila pierwszy krok przez telewidownie

  http://www.tvp.info/21518855/janina-ochojska-polskie-rodziny-chca-przyjmowac-uchodzcow-do-siebie-to-jest-piekne

  Gdzie byli liderzy LPR? oprocz Giertycha, bo ten juz sam nie wie kim jest, litwiakiem czy szabasgojem.

 33. Tekla said

  Premier Izraela Benjamin Netanjahu uprzedził, że jego kraj nie zgodzi się na zalanie imigrantami z Syrii i Afryki. Ogłosił też, że powstanie ogrodzenie na granicy z Jordanią.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-premier-zapowiada-ze-nie-przyjmie-imigrantow-z-syrii-i-afryki/jg8dn1

  Papież Franciszek zaapelował do wszystkich parafii, wspólnot religijnych, klasztorów i sanktuariów w całej Europie o przyjęcie uchodźców, Podczas spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański ogłosił, że uchodźcy zostaną też przyjęci w Watykanie.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez-franciszek-niech-kazda-parafia-klasztor-i-sanktuarium-przyjma-uchodzcow/sde4b3

 34. NICK said

  Pani Teklo.
  A co powiedziałaby Pani, że ‚to’ tylko „papież”? (33).

  P.S. Trzeba wrócić i punktować NIELEGALNOŚĆ wyboru.
  Pozdrawiam Martę15.
  ‚Dimondowcy’? Przestaje być argumentem.

 35. JO said

  ad.34. Po co Pan wpisuje takie rzeczy, Panie Nicku. Skoro Pan nie rozumie, to po co Pan wychodzi przed szereg madrzejszych od Pana? Prosze wiecej miec pokory i stanac w hierarchii tam gdzie Pana miejsce.
  Mowa jest srebrem a milczenie zlotem…szczegolnie jak sie nie jest w stanie pojac.

  Pozdrawiam,
  J

 36. NICK said

  Jestem głupi. To fakt, P. JO.
  Pozostanę więc we hierarchi dość nisko.

  A, czy, mam, prawo głosu?
  Zanim Pan odpowie, napiszę. Papież Franciszek, „dzieńdoberek”, został wybrany nielegalnie. Wbrew odwiecznym procedurom i przez masonów. Bo, prawie każdy kardynał JEST masonem. Prawda czy fałsz?
  Bractwo zatem nie powinno mieć kontaktów z tzw. Papiestwem. Prawda?
  Przyjdzie czas. Przyjdzie… .

 37. JO said

  ad.36. Moim zdaniem, to jest prawda, ze Papiez nie byl wybrany legalnie. Jest to jednak tylko moje prywatne zdanie i nie mnie to osadzac, choc tak jak Pan, mam prawo glosu, to dzieki nauce Gajowego i jak on, np. Pana Joannusa, Pana Listwy..wiem, ze ten glos trzeba uzywac rozwaznie publicznie, by nie zaszkodzic Bozej Sprawie (za co bez kary sie nie obejdzie….)

  Mi chodzi o wpis, w tym..:


  ‚Dimondowcy’? Przestaje być argumentem.”

  Bo to jest argument…
  A co do legalnosci czy tez nie osoby Papieza, to j.w.

  Uwazam, ze dla nas wiernych najwlasciwsza postawa jest taka jaka zaproponowal JE Biskup Williamson…, zebysmy traktowali te osobe jako osobe chora i szli za tymi Biskupami i Ksiezmi, ktorzy trzymaja sie twardo Tradycji.

  Tak, to wymaga od nas poteznego wysilku, ba, bo chodzi o wiedze, wysilek zdobycie nauki naszej Wiary. Jdnak , moze wlasnie o to chodzi naszemu Ojcu Niebieskiemu, bysmy wreszcie zaczeli Wierzyc czynem, rozumiejac co robimy i dlaczego – znajac /rozumiejac nasza Wiare.

  .. lub nie majac mozliwosci intelektualnych szli za Prawdziwymi Autorytetami, ktorych tak po chlopsku przeciez jest bbbb latwo rozpoznac.

  Moze chodzi tez o to , bysmy wreszczcie dyscyplinowali nasze Zony i wychowywali nasze Dzieci….

  Moze wreszczcie tez chodzi o to , bysmy potrafili mowic ” NIE ” – Swiatu oraz Namietnosciom – czynem, w tym skladajac swoje zycie w Dziele Odkupienia a nie tylko liczyli na smierc Chrystusa, ktory na kazdej Mszy Swietej za Nas Umiera, bysmy dostali sie do Raju.

  …jednak tu na ziemi…., choc bysmy mieli Raju namiastke, to czy nie chodzi Ojcu naszemu, bysmy wreszcie zaczeli zyc Nadprzyrodzonym zyciem…, ktore gwarantuje nam posiedanie tego wszystkiego czego my tu na ziemi potrzebujemy a nie Chcemy…?

  Pan nie jest glupi, Panie Nicku. Byl moment, ze tak uwazalem i za to Pana przepraszam. Przez internet nie jest latwo poznac czlowieka…
  J.

 38. zenek z profila said

  Za pszeproszeniem sem myślem tak żytki wszędzie ieę zadomowiły.I s poważaniem u Maruchy też.Jeśli chodzi o Boga to nawet największy expert od tych spraw opiera się na przekazach prostaczków.Odległości są tak astronomiczne że każde świadectwo ginie w mrokach czasowych.No pewno że świadectwa wierzących budowane sa na ich wierze a nie na realnych faktach.Tak wogóle to życie jest w przestrzeni gwiezdnej osobliwością i na jej poznaniu nie można wy ciągać wniosków ogólnych.A propo to poznanie można na razie określić jako łańcuch pokarmowy.No i na razie to cała dyskusja może się ograniczać tylko do łańcucha pokarmowego.Reszta za pszeproszeniem to tylko artystyczne fantazje s poważaniem.

 39. NICK said

  To nie ja.
  To ‚dzieńdoberek’ mnie izoluje od swego kościoła.
  Jaki jest jego kościół?
  I na co zasługuje?
  Rozważanie jego przyzwoleń na to czy owamto? Hm… .

  Łacniej łajno ładnie łyknąć… .

 40. Vici said

  Nasz kochany papierz nawoluje .Przyjmijcie ich na parafie wszedzie.Milosc milosc milosc AZ DO BOLU……..I oto chodzi ……….SYJONISTYCZNEJ MAFII.Ktora rzadzi tym swiatem.

 41. revers said

 42. x.x.x said

 43. Uruchomili posoborowie:
  Franciszek: niech każda parafia i każdy klasztor w Europie przyjmie uchodźców:
  http://ekai.pl/wydarzenia/temat_dnia/x92045/franciszek-niech-kazda-parafia-i-kazdy-klasztor-w-europie-przyjmie-uchodzcow/
  http://ekai.pl/wydarzenia/temat_dnia/x91984/prymas-polski-o-odpowiedzialnej-pomocy-dla-uchodzcow/

 44. x.x.x said

  Kopaczka czy ty naprawdę jesteś taka tępa??? Pierdo…liłaś coś kiedyś na temat bezpieczeństwa rodziny,
  poczytaj i odpowiedz sobie czy taki los chcesz zgotować Polakom.

  https://forumemjot.wordpress.com/2014/08/10/holokaust-chrzescijan-w-iraku-krwawe-biesiady-ludobojstwo-na-niespotykana-dotad-w-historii-skale-krzyzowanie-scinanie-dzieciom-glowek-i-nabijanie-ich-na-pal-media-milcza/#more-31907

 45. outsiderR said

  Pomimo, że to wszystko jasne i oczywiste, nadal należy powtarzać i ostrzegać.
  I protestować, protestować, protestować.
  Do wyborów parlamentarnych (przypuszczam) z przyjmowaniem tej dziczy
  „politycy” raczej się wstrzymają. Po wyborach – hulaj dusza, mamy 4 lata spokój.
  Nie możemy odpuścić, nie możemy być cicho.
  Bo będzie tragedia.

 46. Kolega Maciusia said

  Ad. 18
  pan naprawde nie rozumie czy tylko udaje xxxxxx, za przeproszeniem laskawego Pana ?

 47. x.x.x said

 48. Kolega Maciusia said

  Ad 22

  Bogu dzieki NAJWYZSZEMU…sa normalni i myslacy LUDZIE.

  Wyrazy uznania Panu za logoke i bystrosc !

 49. Kolega Maciusia said

  @x.x.x
  (46)
  pokazywanie takich obrzydliwych rysunkow zasmieca PRZESTRZEN WYOBRAZENIOWA mludzi. to jest tak obrzydliwe, ze ma sie duze watpliwoscio co do zdrowia psychicznego , tego, kto rysowal…
  A jaki macel? przestraszyc? Psychika nie tak dziala… NIESTETY umysl dziala na zasadzie obrazow i jesli „wejda” w podswiadomosc , to , niestety …czasami sie spelniaja…

  TYLKO SILNE DUCHOWO i intelektualnie OSOBY MOGA ODKRECIC przekazy podswiadome;

  Np. WOLCHWOWIE czy WIEDUNI .

  Dla przecietnego czlowieka to BARDZO NIEBEZPIECZNA „zabawa” takie ogladanie okropnosci jakim jest ten „rysunek”

 50. Kolega Maciusia said

  Ad 41

  Przeciez o to wlasnie chodzilo…

 51. Kolega Maciusia said

  Slowianie przypomnijcie sobie ze SILA JEST W NAS !

  POBUDKA§

 52. Kolega Maciusia said

  jeden z naszych Przodkow pôwiedzial :
  Kto z mieczem na nasza slowianska ziemie przyjdzie , od miecza i zginie”

 53. Kolega Maciusia said

 54. JerzyS said

 55. RomanK said

 56. x.x.x said

 57. x.x.x said

 58. Sołtys said

  Dla sołtysa jest jedno pocieszające ,że do granicy z Białorusią ma tylko 2 godziny drogi samochodem, bo jak nam za jakiś czas zaczną łby ucinać to trzeba będzie się gdzieś z rodziną ewakuować.Będzie to czas kiedy sami będziemy uchodźcami.

 59. revers said

 60. Zew Przodkow said

  Ad 58
  panie „szaltys”, takie myslenie jak Pana, to NIE jest slowianskie myslenie.

  Po co Braciom na Bialej Rusi TCHORZE, co swojej wlasnej OJCZYZNY obronic nie potrafia i uciekaja…
  W WEDACH SLOWIANSKICH jest wyraznie napisane :

  „Ziemi Twojej ojczystej obcym NIE SPRZEDASZ, chociazby ci i zlotem placic chcieli.”

  A poza tym ,dla NASZYCH PRZODKOW czarnowidztwo czyli negatywizm i pesymizm „po nowoczesnemu”, bylo CIEZKIM PRZEWINIENIEM wobec DUCHA I RODU.

  A Pan tu jakies swoje wizje potworne sieje zamiast isc do lasu i cwiczyc lub na strzelnice z kolegami potrenowac..;co Pan tu robi, nie trac Pan czasu cennego i sie ucz rzeczy pozytecznych…mùasz Pan zone, dzieci?

  Za STRASZAKA Pana NEJELI czy co?

  Odpowiedz JAK MYSLA SLOWIANIE PODAL Kolega Maciusia (dzieci zawsze widza PRAWDE jak Krol Macius 🙂 !

  „Да не пристало нам сидеть по хатам Дайте коня мне да добрый меч
  Было это братцы давным давно
  Чёрные силы пошли войной
  А мы не знали не ждали не ожидали Жили любили детей рожали
  Их сорок тысяч сороков ”

 61. Zew Przodkow said

  Ad 55

  No wlasnie .

  Kazdy ma SWOJ WLASNY DOM U SIEBIE.

  I ten NASZ DOM , POLSKI DOM , jest SWIETY!

 62. Zew Przodkow said

  Ad 55

  Prosze zwrocic uwage na ZNAK kanalu, na ktorym jest ta piesn:

  KWIAT ZYCIA – UNIWERSALNY SYMBOL ZJEDNOCZONYCH SLOWIAN, motyw ten wystepuje od setek tysiecy lat i zawiera w sobie schematy wszelkich znanych atomow….

 63. Zew Przodkow said

  W tej piesni jest MOC;
  panie Soltys, posluchaj Pan…

 64. NICK said

  Ja tam nie wiem. Sołtysie. Nie ma ucieczki. Ruś Biała jest też zainfekowana. Trza ostać.
  Niedawno zapodawałem miejsca ucieczki.
  Nieaktualne.

 65. Zew Przodkow said

  Lao Che mowi o NAS Slowianach :

  „Jestem Mówiącym Światłem.”

 66. Zew Przodkow said

  Slowianski DUCH… Zew Przodkow…

 67. Marucha said

  Panie Zew Przodków / Król Maciuś II / Polak Potrafi / Trzy Księżyce / Jako Tako / Kniaz Śwoiatosław etc.

  Po co Pan używa tylu ksywek? Żeby zrobić chórek poglądów?

 68. POLSKA MOJ DOM said

  Ad 55

  Władysław Broniewski „Bagnet na broń”

  Kiedy przyjdą podpalić dom,
  ten, w którym mieszkasz – Polskę,
  kiedy rzucą przed siebie grom
  kiedy runą żelaznym wojskiem
  i pod drzwiami staną, i nocą
  kolbami w drzwi załomocą –
  ty, ze snu podnosząc skroń,
  stań u drzwi.
  Bagnet na broń!
  Trzeba krwi!

  Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
  obca dłoń ich też nie przekreśli,
  ale krwi nie odmówi nikt:
  wysączymy ją z piersi i z pieśni.
  Cóż, że nieraz smakował gorzko
  na tej ziemi więzienny chleb?
  Za tę dłoń podniesioną nad Polską-
  kula w łeb!

  Ogniomistrzu i serc, i słów,
  poeto, nie w pieśni troska.
  Dzisiaj wiersz-to strzelecki rów,
  okrzyk i rozkaz:
  Bagnet na broń!

  Bagnet na broń!
  A gdyby umierać przyszło,
  przypomnimy, co rzekł Cambronne,
  i powiemy to samo nad Wisłą.

 69. Spokojny Obserwator said

  @67

  Panie Gospodarzu,

  wspomniane komentarze sa pelne dobra , milosci, piekna, humoru ;), szlachetnosci, entuzjazmu, czystosci duchowej, WIEDZY godnej paru profesorow…

  a Pan sie na „ksywkach” zafiksowal…
  i takie nieladne slowo „ksywka”Pan uzywa.
  Po polsku to raczej „nazwy wlasne”, do tego poziomu lepiej pasuje 😉

  „Miej serce i patrzaj w serce” panie Gajowy…

Sorry, the comment form is closed at this time.