Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Ponura prawda o islamie

Posted by Marucha w dniu 2015-09-10 (Czwartek)

Abul Kasem to były muzułmanin oraz autor setek artykułów i szeregu książek o islamie, w tym “Women in Islam”. Jest współautorem książki “Leaving Islam – Apostates Speak Out” oraz “Beyond Jihad: Critical Views From Inside Islam“.

FP: Abul Kasem, serdecznie witamy na stronach Wywiadów Frontpage.

Kasem: Dziękuję. Bardzo mi miło, że magazyn Frontpage zechciał przeprowadzić ze mną ten wywiad.

FP: Czy może nam Pan trochę opowiedzieć o swoim duchowym i intelektualnym rozwoju?

Kasem: Urodziłem się w Bangladeszu, gdzie uczęszczałem do świeckich szkół. Byłem tam poddawany ścisłemu rygorowi religijnemu, regularnie słuchałem też kazań. Nauczany przez mego ojca, zapamiętałem w dzieciństwie szereg podstawowych wersetów Koranu nie rozumiejąc z nich ani jednego słowa, ponieważ, tak jak prawie wszyscy muzułmanie w Bangladeszu, mój ojciec nie znał znaczenia słów arabskich. Wiedział tylko jak po arabsku należy Koran czytać i jak go recytować. Kiedy miałem dziewięć lat przeciętny mułła nauczył mnie islamskich rytuałów (tj. modlitw, ablucji, postu) oraz poprawnej recytacji Koranu. Nauczył nas też, że muzułmanie są jedynymi dziedzicami Ziemi, że nigdy nie wolno nam mieszać się z nie-muzułmanami, że musimy ich nienawidzieć, oraz słownie upokarzać, a jeśli to możliwe – także fizycznie.

Gdy trafiłem do szkoły średniej odkryłem świat poza islamem. Poznałem kilku Hindusów oraz dwóch chrześcijan. Zobaczyłem, że miłują oni pokój i są wyjątkowo uprzejmi, szczerzy i sympatyczni. Niestety w tym okresie w Indiach oraz w Bangladesz (wtedy znanym pod nazwą Wschodniego Pakistanu) wybuchły zamieszki społeczne. Jeden z moich hinduskich przyjaciół został brutalnie zamordowany przez islamskich fanatyków. To doświadczenie, kiedy to zobaczyłem zmasakrowane ciała mojego kolegi, jego rodziców i rodzeństwa, mocno wpłynęło na moje późniejsze życie. Kiedy rozmawiałem o tym z kilkoma (umiarkowanymi) muzułmanami powiedzieli mi oni, że Hindusom należała się śmierć; gdyż w naszym muzułmańskim kraju nie powinno być żadnych Hindusów. Wtedy też dowiedziałem się od nich, że za zabijanie niewiernych islam obiecuje wielką nagrodę.
W ciągu paru lat nasza walka o autonomię przybrała kształt Ruchu Wyzwoleńczego, dążącego do wyzwolenia spod ekonomicznej i politycznej dominacji Pakistanu Zachodniego, który był państwem czysto islamskim. W 1971 Islamska Armia Pakistanu dokonała ludobójstwa zabijając około 3 miliony Bengalczyków, i gwałcąc około 250000 bengalskich kobiet. Miejscowi islamiści pomagali w tym barbarzyństwie jak się tylko dało. Swoje działania usprawiedliwiali Koranem, hadysami i prawami szariatu.

Po zdobyciu niepodległości mówiłem o tym wszystkim z miejscowym imamem. Ten wyciągnął Koran, przeczytał parę wersetów i powiedział mi, że ludobójstwo i masowe gwałty na kobietach są w islamie stuprocentowo usankcjonowane. Powiedział też, że bengalscy muzułmanie zboczyli z drogi prawdziwego islamu, i jako tacy zasługują na karę Allaha, a armia pakistańska zrobiła to by nas oczyścić. Zszokowany zdecydowałem się wtedy przeczytać islamskie źródła teologiczne.
To co odkryłem przeraziło mnie. Było dla mnie nie do zrozumienia, że religia, rzekomo religia pokoju, może zawierać w sobie tyle mrożących krew w żyłach, straszliwych, barbarzyńskich wersetów, zwyczajów i praw nakłaniających całą islamską społeczność do rzezi niewiernych i nie-za-dobrych [niezbyt prawowiernych] muzułmanów. Dostęp do oryginalnych książek i internetu dał mi więcej możliwości poznawania prawdy i jej przekazywania. Zacząłem być pod wielkim wrażeniem tekstów napisanych przez mówiących prawdę rozmaitych krytyków islamu.

FP: Czy mógłby się Pan podzielić z nami tym, co Pan odkrył w islamie?

Kasem: OK, oto trochę z tego, czego się nauczyłem:
* Prorok rzekł – zaatakujemy ich (tj. niewiernych), a oni nie przyjdą by nas zaatakować.–Sahih Bukhari, 5.59.435.
* Prorok zezwolił na gwałcenie jeńców wojennych.–Sahih Bukhari, 3.46.718.
* Wojownicy muzułmańscy uprawiali z pojmanymi kobietami seks w obecności ich mężów a niektórzy “byli niechętni to robić”.–Sunaan Abu Dawud 11.2150.
* Można mieć stosunek seksualny z pojmaną kobietą, gdy nie ma ona okresu i/lub gdy ustapiły [skutki] porodu. Jeśli posiada ona męża, jej małżeństwo kończy się z chwilą pojmania – Sahih Muslim 8.3432.
* Ali (zięć Mahometa) uprawiał seks z pojmanymi jako łup kobietami. Mahomet dał mu pojmaną kobietę (w celu uprawiania seksu).–Sahih Bukhari 5.59.637.
* Kobiety to zwierzęta domowe; bijcie je –Tabari, vol.ix, pp. 9.112-114.
* Stosowany przez Mahometa zwyczaj zabijania był stosowany szeroko i bez ograniczeń. Muzułmanie zabili Umm Qirfa, “bardzo starą kobietę” przywiązując jej nogi do sznura zaczepionego do dwóch wielbłądów prowadzonych w przeciwnych kierunkach w ten sposób rozrywając jej ciało (Ibn Ishak, pp.664-665). Umm Qirfa została rozerwana, kończyna od kończyny, przez cztery wielbłądy (Rodinson, p.248).
* Allah lubi ścinanie głów — Kais uciął głowę al-Aswada i wykrzyknął ‘Allah jest wielki’.–Baladhuri, p.161.
* Prorok rzekł, że włócznie są jego środkiem utrzymania – Sahih Bukhari Vol-4 Chapter 88.
* Mahomet nakazał muzułmance karmić mężczyznę piersią. Zaprotestowała, ale w końcu musiała tak zrobić– ibn Majah, 3.1943.
* Mahomet nakazał muzułmance karmić piersią brodatego mężczyznę.–Sahih Muslim, 8.3428.
* Allah mówi, że kobieta musi seksualnie zadowolić swego męża nawet kiedy są na wierzchu wielbłąda.–Ibn Majah, 3.1853.
* Mahomet nakazał zamordować Asma bt. Marwan, żydowską poetkę, kiedy ta karmiła piersią swoje dzieci.–Ibn Ishaq, p.676, ibn sa’d, vol. ii, p.30-31.
* Mahoemt nakazał zabić Abu Afak’a, 120-letniego starca z Medyny.–Ibn Ishaq, p.675, ibn Sa’d, vol.ii, p.31.
* Mahomet prowadził czystki etniczne względem Banu Quaynuqa, żydowskiego plemienia z Medyny.–Tabari, vol.vii, p.85.
* Mahomet wynajął profesjonalnego zabójcę, aby ten zamordował Ka’b b. al-Ashraf’a, poetę z Medyny.–Sahih Bukhari, 5.59.369.
* Posłaniec Allaha rzekł: “Jeśli którykolwiek z Żydów wpadnie w wasze ręce – zabijcie go.” Tak więc Muhayyish b. Masud zabił Ibn Sunaynah’a, swego przyjaciela i partnera w interesach – Tabari, vol.vii, p.97-98.
* Szwadron śmierci Mahometa zamordował Abu Rafi’ego, pochodzącego z Medyny krytyka Mahometa.–Tabari, vol.vii, p.103, Sahih Bukhari, 5.59.371.
* Szwadron śmierci Mahometa zamordował Sufyan’a ibn Khalid’a.–Ibn Ishaq, p.664-665, ibn Sa’d, vol.ii, p.60.
* Mahomet prowadził czystki etniczne względem B. Nadir, żydowskiego plemienia z Medyny.-Tabari, vol. vii, p.158-159, Heykal, ch. B. Nadir, Sahih Bukhari, 3.39.519.
* Mahomet ściął głowy 600-900 Żydom z plemienia Qurayzah, którzy nie walczyli z muzułmanami, ale zostali zaatakowani po czym się bezwarunkowo poddali – Tabari, vol.viii, ch. B. Qurayzah; Heykal, ch. the Campaign of Khandaq oraz B. Qurayzah, ibn Ishaq, ch. B. Qurayzah.
* Arabowie to wybrany naród Allaha; Allah wygląda jak Arab.–ibn Sa’d, vol.1, p.2.
* Allah faworyzuje arabski rasizm — prorok pochodzi z B. Quraysh i ma białą cerę (ibn Sa’d, vol.1, p.95-96, Sahih Muslim, 20.4483.
* Prawo Shafi m4.2 Poniżej podane są pary, które nie są właściwe:
(1) mężczyzna nie będący Arabem i kobieta – Arabka (O: gdyż Prorok rzekł: Allah wybrał Arabów Quraysh jako swoje narzędzie do władania światem (Kalifat Islamski).–Sahih Bukhari, 4.56.704.
* Ktokolwiek mówi, że Mahomet był Murzynem, musi być zabity. –Ash-Shifa, Tr. Aisha Abdarrahman Bewley, p.375.
* Mahomet aprobował zabijanie kobiet i dzieci pogan, gdyż oni (dzieci) pochodzą od nich (tj. pogan) …(Sahih Bukhari 4.52.256).
* Mahomet pobłogosławił Jarira za dokonanie ludobójstwa (w tym dzieciobójstwa) w Dhu Khalasa.–Sahih Bukhari, 4.52.262.
* Mahomet miał czarnego niewolnika; handlował niewolnikami.–Sahih Bukhari, 9.91.368 oraz Kasasul Ambia of Ibne Kathir Vol 3 page 112.
* Mahomet wymieniał niewolników na piękne, młode i seksowne kobiety, takie jak Saffiya.–Sunaan Abu Dawud, 2.2987, 2991.
* Wynajęty przez Mahometa zabójca zamordował Al-Yusayr’a b. Rizam’a oraz grupę żydów z Khaybar w al-Qarqara.–Ibn Ishaq, p.665-666.
* Mahomet wymusił podatek jizya na Zoroastrianach — szereg przypadków.–Tabari, vol.viii, p.142, Sunaan Abu Dawud, 19.9038.
* Nieuzasadnione niszczenie świątyń pogańskich i ich bożków.–szereg przypadków: ibn Ishaq, ibn Sa’d, Tabari: ch: Zajęcie Mekki.
* Zabijanie politeistów jest godne pochwały – rzekł Mahomet. –Tabari, vol.ix, p.76.
* Maruderzy wojsk Mahometa dokonali ludobójstwa w Jurash (w Jemenie).–Tabari, vol.ix, p.88-89.
* Zabijanie niewiernych to niezła zabawa.–Tabari, vol.vii. p.65.
* Mahomet nakazał zabijać apostatów; jeśli ktoś (muzułmanin) porzuca swą religię, zabić go)–Sahih Bukhari, 4.52.260.
* Krew zwierzęcia jest Allahowi bardzo droga.–Ibn Majah, 4.3126.
* Prorok rzekł: mężczyzny nie będzie się pytać czemu bije on swoją żonę.–Sunaan Abu Dawud, 11.2142.
* Prorok rzekł: – Ludzie rządzeni przez kobietę nigdy nie będą odnosić sukcesów.–-Sahih Bukhari, 5.59.709.
* Większość kobiet jest w piekle.–Sahih Bukhari 1.6.301.
* Kobieta musi utrzymywać swe narządy płciowe w stanie gotowym do użytku w każdej chwili (Ihya Uloom Ed-Din of Ghazali, Tr. Dr Ahmad Zidan, vol.i, p.235)
* Kobieta nie może opuścić domu .– prawo Shafi, m10.4.
* Jeśli kobieta twierdzi, że ma okres, ale jej mąż jej nie wierzy, ma on prawo odbyć z nią stosunek seksualny.– prawo Shafi, e.13.5.
* Wsparcie dla rozwiedzionej żony należy się przez 3 miesiące.– Prawo Shafi’i m11.10.
* Mężczyznom wolno dokonać natychmiastowego rozwodu. Bez wsparcia dla tak rozwiedzionych żon od tej chwili – Wiele odnośników.
* Nie trzeba podawać powodu rozwodu z żoną (Wiele odnośników, Szariat –prawo islamskie –Dr. Abdur Rahman Doi, p.173).
* Jest niezgodne z prawem, by kobiety opuszczały dom z odkrytymi twarzami, niezależnie od tego czy występuje niebezpieczeństwo kuszenia [innych], czy nie. Jest niezgodne z prawem, by kobiety były sam na sam z mężczyzną mogącym się ożenić.–Prawo Shafi’i m2.3.
* Mahomet rzekł, “Żadnemu rządzonemu przez kobietę narodowi nie powodzi się.”–Ihyya Uloom Ed-din of Ghazali, Tr. Fazl-Ul-Karim, p.2.35.
* Gdyby Mahomet chciał by jedna osoba miała paść na twarz przed druga osobą, nakazałby kobiecie by padła na twarz przed swym mężem.–Ibid, p.2.43.
* Kobieta, niewolnik i niewierny nie są odpowiedni do tego, by stanowić policję moralną.–Ibid, p.2.186.
* Mahomet rzekł: ” Kobieta jest narzędziem szatana.”–Ibid, p.3.87.
* Kobieta jest dla mężczyzny najbardziej pożądaną rzeczą. On czerpie przyjemność z wkładania swego narządu płciowego do kobiecej pochwy. Dlatego pochwa jest najbardziej pożądaną rzeczą w kobiecie.–Ghazali, p.3.162.
* Kobieta jest służącą, a mąż jest osobą obsługiwaną.–Hedaya, podręcznik prawa Hanafi, p.47
* Możesz cieszyć się i korzystać z żony przy pomocy siły.–Hedaya, p.141
* Pełny posag stanowi zapłatę za dostarczenie kobiety. Booza meaning Genitalia arvum Mulieris.–Hedaya, p.44.
* Kobiety są waszymi (tj. mężczyzn) niewolnicami; traktujcie je dobrze, jeśli trzeba bijcie je, ale nie mocno.–Tirmidhi, 104.
* Kiedy kobieta wychodzi, diabeł na nią patrzy; dlatego chowajcie kobietę.–Tirmidhi, 928.
* W raju jest targ z bogatymi, pięknymi i zawsze młodymi kobietami; ktokolwiek je kupi będzie zadowolony.–Tirmidhi, 1495.
* Kobiety są głupie.–Ibn Majah, 5.4003.
* Najlepsi muzułmanie mieli najwięcej żon.–Sahih Bukhari, 7.62.7.
* Allah uważa niewiernych (nie-muzułmanów) za niewolników w rękach muzułmanów.–Koran 16:75.
* Allah uczynił Mahometa bogatym poprzez podboje (rajdy, łupiestwo, wojny).–Sahih Bukhari, 3.37.495.
* Głównym źródłem utrzymania Mahometa były pieniądze uzyskane z podatku jizya nałożonego na niewiernych.–Sahih Bukhari, 5.59.351.
* Postanowienia uczynione przez Allaha i Mahometa obowiązują wszystkich muzułmanów: nie ma żadnych alternatyw.–Koran, 33:36.
* Posłuszeństwo względem Mahometa to posłuszeństwo Allahowi.–Koran, 4:80.
* Łup Mahometa jest łupem Allaha, i to w ten sposób Allah uczynił Mahometa bogatym. – Koran, 59:6-7
* Mahomet był JEDYNYM prorokiem, który zabił kogoś swą “szlachetną ręką”. Osobą zabitą był Ubayy b. Khalaf, podczas bitwy pod Uhud – str 600 Umdat Al Salik.

To tylko kilka z tysięcy dokumentów, które określały i kształtowały moją drogę w islamie.

FP: Wszystko to z pewnością nie prowadzi do spokoju serca… Kiedy mówimy o tych sprawach, czy może mi Pan coś wytłumaczyć? W wielu wypadkach, kiedy rozmawiam z najrozmaitszymi muzułmanami, zdarza się mniej więcej tyle:
kiedy zaczyna się rozmowa o islamie od razu informuje się mnie o tym, że nie wiem o czy mówię – i to zdarza się przed tym zanim cokolwiek powiedziałem. Następnie, kiedy zapytam się o wersety dotyczące przemocy, które usprawiedliwiają wojnę z niewiernymi (tj. sury 9:5, 9:29 itd.), informuje się mnie, że tego nie ma w Koranie. Potem mówi mi się, że Mahomet nawet nie dotknął włosów na głowie drugiego człowieka. Odpowiadam, że Mahomet był człowiekiem wojskowym. Wtedy mówi mi się, że to w żadnym wypadku nie jest prawda. Wtedy przytaczam słowa z wersetów o których mówiłem, na co pada odpowiedź, że mam fałszywe tłumaczenie. Opisuję tłumaczenie, tj., że to Koran przetłumaczony przez znanego i cenionego muzułmanina, któremu ufają wszyscy muzułmanie (tj. Abdullah Yusuf Ali), na co muzułmanin z którym rozmawiam zaczyna potrząsać głową.
Szanowny Panie Kasem, takie rozmowy przydarzają mi się bardzo często. O co tu chodzi? Czy muzułmanie odgrywają tu przed niewiernymi rozmówcami jakąś grę, czy też większość z nich w samej rzeczy nie ma pojęcia co jest w Koranie, a przy tym są, z jakiegoś dziwnego powodu, obojętni na to co, w swojej istocie, Koran mówi?

Kasem: Sądzę, że w rozmowach tych uczestniczyli podstępni islamiści mieszkający na terytorium niewiernych, najprawdopodobniej w USA, Kanadzie, lub Wielkiej Brytanii. Nie jest niczym dziwnym to, że ci sami islamiści, kiedy to znajdą się w islamskim raju, dokonają całkowitego zwrotu o 180 stopni i stwierdzą, że wersety 9:5 i 9:29 są żywe i w pełni aktualne.

Ta taktyka zaprzeczania, powoływanie się na problem tłumaczenia, kontekst, niezrozumienie itd., stanowią odwieczną metodę używaną przez knujących islamistów po to, by uratować swą skórę. W języku islamu znane to jest jako taqiyya (mówienie kłamstw) oraz kitman (oszukiwanie). Kiedy muzułmanie są słabi, wersety 3:28 oraz 16:106-107 Koranu (to znaczy Allaha) mówią im, by stosowali te same techniki do wyratowania się z rąk niewiernych. Wolno im nawet zaprzeczyć ich islamskiej wierze i krytykować islam, jeśli zachodzi taka potrzeba. Mahomet przyjął takie podejście, by zabić swych krytyków. W przypadku zabójstwa Ka’ba Ashrafa, najęci przez Mahometa mordercy zaprzyjaźnili się wpierw z Ka’bem, krytykowali Mahometa i islam, po czym, kiedy już mieli zaufanie Ka’ba, wyszli z nim z jego domu, udawali, że sie z nim ściskają, i ścięli mu głowę wrzeszcząc Allahu Akbar.

Zauważcie proszę, że kilku spośród porywaczy 9/11 piło nawet piwo oraz whisky w pubach, mieli też dziewczyny z którymi spali, i to tuż przed wybraniem się na swą misję, by zabić niewiernych. W książce Masterminds of Terror (Yusri Fouda i Nick Fielding, Penguin Australia , 2003, p.120) czytamy, że Al-Kaida ćwiczy dżihadystów do picia alkoholu oraz do tego, by umieli się wmieszać między chrześcijan i udawać, że prowadzą życie na sposób chrześcijański. Wielu dżihadystom zaleca się, by nauczyli się pić alkohol – po to by zapewnić, że dobrze się wmieszają między niewiernych na ich terytoriach i nie wzbudzą podejrzeń.

Nie ma więc w tym nic dziwnego, że współcześni islamiści stosują tę samą technikę, by ogłupić zachód.

Popatrzmy więc na werset 3:8, podstawę islamskiego taqiyya oraz kitman.
Werset ten mówi muzułmanom by nie przyjaźnili się z niewiernymi, trzeba być ostrożnym w przyjaźni z niewiernymi.
W kwestii egzegezy tego wersetu ibn Kathir, najwybitniejszy tafsir komentator Koranu pisze tak: nie przyjaźnij się z tymi co zaprzeczają [wierze] (tj. z nie-muzułmanami), nawet jeśli takowych masz wśród najbliższych krewnych. W przypadku niebezpieczeństwa Allah zezwala muzułmanom na okazywanie przyjaźni niewiernym zewnętrznie, ale nigdy wewnętrznie. Taqiyya jest dozwolona aż do Dnia Zmartwychwstania. Allah zapewnił nieograniczone cierpienia dla tych, którzy popierają Jego wrogów, i tych którzy są wrogami Jego przyjaciół. Krótko mówiąc, ibn Kathir wyjaśnia, że dla zapewnienia wygranej islamu stosowanie kłamstw i oszustw jest zupełnie w porządku.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że zażarci poplecznicy Mahometa po prostu powtarzają historię islamu. Oszukańczy, przemyślni i podstępni islamiści zrobią wszystko, by zapewnić sobie zaufanie łatwowiernych niewiernych Zachodu. To w ten sposób islam wchodził na terytorium wroga, kiedy to islamiści nie mieli dość siły wojskowej by masowo zabijać niewiernych. Zauważcie tylko jak ich taktyka się zmienia, kiedy stają się liczni, około 10% populacji (co dzieje się teraz we Francji) i jak rekrutują islamskich terrorystów po zorganizowaniu komórek terrorystycznych. Mam nadzieję, że rozumiecie teraz dlaczego żyjący na Zachodzie islamiści są tak sprawni w mówieniu kłamstw i stosowaniu oszustw.

W związku z tym zbadajmy prawdziwe znaczenie wersetów 9:5 oraz 9:29 .

W wersecie 9:5 Allah mówi muzułmanom, by – gdy miną cztery święte miesiące (Rajab, Zulqad, ZulHajj, Muharram) – zabijali (walczyli i zabijali) pogan gdziekolwiek ich znajdą.

Ibn Kathir pisze, że to oznacza całą ziemię. To oznacza, że ten werset nie dotyczy tylko pogan z Mekki; odnosi się on do całego globu, nawet dzisiaj. W ślad za ibn Kathir’em, Jalalyn oraz ibn Abbas mówią dalej tak: Nie czekajcie aż ich znajdziecie, i otoczycie na ich terenach i umocnieniach, zbierajcie o nich dane na różnych drogach i trasach, i zmuszajcie ich do przejścia na islam. Jeśli nie przyjmą islamu, zabijcie ich. Ten werset pozwola muzułmanom walczyć z niewiernymi aż ci przyjmą islam. Te wersety zezwalają na walkę z ludźmi, aż do momentu gdy oni przyjmą islam oraz wprowadzą jego reguły i wymagania. Allah wspomniał tu najważniejsze aspekty islamu, wliczając też to, co nie jest tak ważne. Jeśli będą żałować i staną się wiernymi, przebaczcie im. Tu, w powyższym akapicie, widzimy prawdziwego ducha islamu, zgodnego z nieśmiertelnymi egzegetami Koranu.

Według większości uczonych w Koranie werset ten (9:5) jest znany jako werset miecza (ayat saif); ten jeden werset anuluje około 124 wersetów nakazujących miłosierdzie, tolerancję i przebaczenie względem pogan. Sugeruję źle poinformowanym ludziom Zachodu, by przytaczali islamistom po prostu te kilka zdań z ibn Kathira, Jalalyn, oraz ibn Kathira.

Postarajmy się więc zrozumieć werset 9:29, w języku islamu.
Werset ( 9:29 ) mówi: Zwalczajcie tych co nie wierzą w Allaha, albo w Dzień Sądu, albo w pożywienie halal. Niewierzący ludzie Księgi (żydzi i chrześcijanie) płacą podatek jizya z poddaniem (upokorzeniem); jeśli nie płacą podatku jizya lub nie przechodzą na islam, zabijcie ich.

Werset ten jest bardzo jasny i niedwuznaczny. Jednakże, by być pewnym, przeczytajmy co pisze ibn Kathir.
Ibn Kathir pisze, że to kompensacja za stratę dochodu wynikłego z zakazu wstępu nie-muzułmanów do Mekki; nałożenie podatku jizya miało kompensować stratę dochodu muzułmanów. Werset ten głosi, że muzułmanie mają walczyć, tj. zabijać ludzi Księgi jeśli ci nie płacą podatku jizya; muzułmanie winni kompromitować, upokarzać i pomniejszać znaczenie żydów i chrześcijan.
Zgodnie z różnymi islamskimi źródłami werset ten zastępuje werset 2:109, 60:8-9.
Wreszcie, muszę powiedzieć dobrodusznym niewiernym prowadzącym dialog z podstępnymi islamistami, że ci ostatni po prostu wykorzystują ignorancję łatwowiernych nie-muzułmanów, którym politycznie poprawne media wyprały mózgi wmawiając im, że islam to pokój – tj. że jest podobny do innych religii.

Olbrzymia większość muzułmanów (głównie niearabskiego pochodzenia) ma bardzo słabe pojęcie o surowości i barbarzyństwie Koranu. Dlatego islamiści wykorzystują tę ignorancję i próbują przemienić wersety morderstwa w wersety pocałunków, wersety nienawiści w wersety miłości.
To dlatego tak ważnym jest czytać i zrozumieć Koran, hadysy, sunnnę, i prawo szariatu. Te podstawowe źródła islamu stanowią najpotężniejszą broń którą można zastosować w konfrontacji z żyjącymi na Zachodzie islamistami.

FP: Jakkolwiek jestem pewny, że niektórzy z tych muzułmanów myślą, że mnie oszukują, spotkałem też na pewno wielu muzułmanów takich jak ich opisałeś, którzy naprawdę nie wiedzą o surowości i barbarzyństwie Koranu. Zresztą, kontynuujmy…
Jaki był Pana wkład do Leaving Islam – Apostates Speak Out about?

Kasem: W książce Leaving Islam—Apostates Speak out jest mój artykuł zatytułowany Islamic Terrorism and the Genocide in Bangladesh. W tym artykule opisałem to czego doświadczyłem i to co zobaczyłem podczas ludobójczej okupacji Bangladeszu przez Islamską Armię Pakistanu.

Opowiedziałem jak uniknąłem niemal pewnej śmierci od ognia wojskowych, uciekając z akademika w którym pakistańska armia zamordowała szereg moich uniwersyteckich kolegów. Uważam, że miałem wyjątkowe szczęście, że przeżyłem i mogę opowiedzieć światu barbarzyństwo islamskiego ludobójstwa. Mój artykuł podaje również powody, dla których rzuciłem islam i stałem się apostatą.

FP: Jak Pan myśli, dlaczego wysiłki w kierunku Reformacji Islamu napotykają na tak olbrzymie przeszkody? Starania umiarkowanych muzułmanów, by uzyskać faktyczny postęp w rozwoju strategii przeciw dżihadowi zdają się nie działać, prawda? Jak to możliwe? A może zostały poczynione błędne założenia?

Kasem: Odpowiedź jest bardzo prosta. Islamu nie da się zreformować. Sam Mahomet zakazał wszelkiej reformy islamu.

Zreformowanie islamu nie jest nową ideą. Od czasu do czasu islamscy uczeni próbowali zreformować islam. Nie udało im się. Być może słyszał Pan o grupie zwanej Mutazylitami. Ich szczere próby zreformowania islamu w dziewiątym i dziesiątym wieku okazały się klęską. Wielu spośród Mutazylitów poniosło surowe islamskie kary za wprowadzanie do islamu innowacji (bidah). Według Ghazaliego wprowadzanie zmian w islamie jest ciężkim przestępstwem. Ktokolwiek wprowadza takie reformy podlega właściwej islamskiej karze, którą jest śmierć.
Dzisiejszy islam jest skamieniałością siedmiowiecznych zwyczajów beduińskich, na bazie których to Mahomet oparł tę religię.

FP: Biorąc pod uwagę tak drakońskie kary, kto ośmieli się zreformować islam?

Kasem: No właśnie, w ten sposób dochodzimy do tematu Umiarkowanych Muzułmanów. Na to by byli umiarkowani muzułmanie, musi istnieć umiarkowany islam.
Pytanie więc jest: czy jest coś takiego jak umiarkowany islam? Na to by istniał umiarkowany islam i umiarkowani muzułmanie musi istnieć „umiarkowany” Koran, gdyż siłą napędową islamu jest Koran. Jeśli Koranu nie może być “zmoderowany” (tj. by Koran był umiarkowany), to jak można zmoderować islam, i w konsekwencji zmoderować muzułmanów?

Ludzi, których postrzegamy jako tzw. umiarkowanych muzułmanów można podzielić na trzy grupy:

Pierwsza grupa – olbrzymia większość, prawdopodobnie około 90% muzułmanów całego świata, to tylko nominalni muzułmanie. Nie mają oni pojęcia o zawartości Koranu, hadysów i szariatu. Błędną nazwą jest zatem określać ich jako umiarkowanych muzułmanów. Mówiąc precyzyjnie, jeśli osądzamy ich według Koranu, ludzie ci wcale nie są muzułmanami. Gdyby zastosować szariat, ludzie ci mogliby nawet być skazani na śmierć za brak postępowania w zgodzie z islamem.

Drugą grupę nazwałbym „udawanymi” muzułmanami. Stanowią oni prawdopodobnie około 5% wszystkich „muzułmanów”. Ludzie ci chodzą czasami do meczetów w piątki i w trakcie Eid, czasami też modlą się i poszczą w domu. Ci muzułmani to hipokryci. Kiedy przedstawi się im ciemną stronę islamu, są zakłopotani, bronią sie, i usprawiedliwiają zło islamu odwołując się do historycznego kontekstu. To zwyczajny nonsens, gdyż wersety Koranu są ważne przez wieczność, a muzułmanie zawsze mają postępować zgodnie z nimi. Ci tak zwani umiarkowani muzułmanie odnajdują w islamie coś, czym islam nigdy nie był i nie ma być. Przekręcają znaczenia tych licznych brutalnych wersetów i próbują przekształcić je w wersety miłości i pocałunku. Jak można muzułmanów z tej grupy nazwać umiarkowanymi?

Trzecia grupa (dalsze 4% muzułmanów) to islamiści, którym brak odwagi, by samemu się wysadzić w powietrze, ale stosują dżihad intelektualny oraz akademicki i filozoficzny terroryzm. Są duchowym fundamentem prawdziwych terrorystów islamskich. Regularnie chodzą do meczetów, organizują islamskie seminaria, wysyłają e-maile do łatwowiernych niewiernych i projektują islamskie portale internetowe. Wielu z nich to imami w meczetach. To zatwardziali rytualiści – nigdy nie opuszczają modlitw, zawsze patronują jadłodajniom hahal (gdy mieszkają w krajach niewiernych), zdobywają fundusze i Zakat (islamską jałmużnę), by finansować dżihad w Afganistanie, Iraku, Czeczenii, Kaszmirze itd. Prowadzą do tego by inni nie-tak-dobrzy muzułmanie nienawidzili nie-muzułmanów. Widzi więc Pan, że coś takiego jak umiarkowani muzułmanie po prostu nie istnieje.

Ci fałszywi “umiarkowani” muzułmanie podobni są do widzów na stadionie. Dopingują (w milczeniu) dżihadystom walczącym z niewiernymi w terenie. Dlatego głupotą jest zależeć od tych “umiarkowanych” muzułmanów w kwestii reformy islamu i “odbicia” go z rąk ekstremistów. „Umiarkowani” muzułmanie i dżihadyści (ekstremiści) to po prostu dwie strony tej samej monety. Są tym samym – jedna grupa jest zaangażowana w ciche akcje, druga w akcje stosujące przemoc.
Dlatego, z przykrością muszę powiedzieć, że Pańskie próby użycia “umiarkowanych” muzułmanów do rozwinięcia działań przeciw dżihadowi są naprawdę źle umiejscowione. Współczesna polityka rządów zachodnich mająca na celu usatysfakcjonowanie „umiarkowanych” muzułmanów, podkreślanie, że islam to religia „pokoju”, i polowanie na dżihadystów po to, by powstrzymać terroryzm islamski jest po prostu błędna. Ta polityka musi skończyć się fiaskiem.

Tak długo jak długo muzułmanie są pobudzani, motywowani i instruowani zgodnie z podstawowymi pismami islamu, islamski terroryzm nie będzie miał końca.
Pamiętajcie proszę, że terroryzm to po prostu taktyka stosowana przez dżihadystów w celu wprowadzenia ich planu, którym jest podbicie kuli ziemskiej i wymuszenie by wszędzie stosowano prawo islamu. Możecie się śmiać lub lekceważyć to jako głupotę islamistów. Ale pamiętajcie, że islamiści bezgranicznie wierzą w ostateczne zwycięstwo islamu poprzez terror. Podbili już świat islamu, a teraz chcą podbić Zachód. Wierzą w to, bo sam Mahomet oświadczył, że islam będzie zwycięski dzięki terrorowi i grabieży (Bukhari Hadis, 1.7.331).

FP: Czy może Pan powiedzieć trochę więcej o teologicznych źródłach islamskiego terroryzmu?

Kasem: Powiedziałem już, że terroryzm islamski jest bezpośrednim zastosowaniem Koranu, sunny, hadysów i szariatu. Pozwólcie mi pokazać na podstawie Koranu, że islamski terroryzm jest głęboko zakorzeniony w teologii islamu.

Islam jest w stanie wiecznej wojny ze światem nie-islamskim (Koran 4:76, 60:4). Ci ludzie, którzy czytają Koran i hadysy (czyny Mahometa, przekazy o nim) i chcą je naśladować nie mogą nie stać się terrorystami. Muszą nienawidzić nie-muzułmanów, upokarzać ich, nie ufać im, oszukiwać ich przy każdej sposobności, i zabijać ich kiedy sytuacja jest po temu dogodna. To konsekwencja centralnej doktryny islamu. Muzułmanin, który nie naśladuje tego kardynalnego założenia islamu nie jest wcale muzułmaninem. Koran mówi, że Allah kupił życie muzułmanów (9:111-112) w zamian za ich łupy i raj, tak więc są oni zobowiązani poświęcić swoje życie lub stać się męczennikami (jak zamachowcy samobójcy) kiedy to udają się oni na misje morderstwa (5:94). To umowa handlowa z Allahem. Allah związał wszystkich muzułmanów swoim cyrografem. To dlatego Koran stoi tak twardo u źródeł działań islamskich terrorystów. Oni po prostu realizują swoją część umowy z Allahem. Ci terroryści nie stanowią aberracji w islamie. De facto stanowią oni taki islam, jaki istniał w czasach Mahometa, i taki jaki powinien istnieć, a nie taki jak nie-tak-dobrzy muzułmanie go sobie wyobrażają – jako religię pokoju i nieograniczonej miłości do ludzkości.

Mordestwa, zabójstwa, terroryzm i rozlew krwi to islamski kod DNA. Nawet gdyby cały świat nawrócił się na islam, prawdziwi muzułmanie będą kontynuować ten rozlew krwi. Jeśli nie będzie już krwi niewiernych, będą zabijać jeden drugiego. To spadek po 1400 lat islamskich rządów. Najlepszym przykładem jest tu Pakistan (lub Irak), gdzie 97% populacji to muzułmanie, a jednak jest rozlew krwi muzułmańskiej przez muzułmanów. Popatrzcie na niedawne zabójstwo Bhutto. Wcześniej pakistański zamachowiec samobójca zabił co najmniej pięćdziesięciu muzułmanów modlących się w meczecie w czasie Eid-ul-Azha. To jasny dowód, że przemoc i zabójstwa są nierozłączną częścią islamu.

Wielu przestraszonych nie-muzułmanów często się pyta: czegoż to chcą ci islamscy terroryści?
Chcą przemienić cały świat na islamski raj. Nie ma w tym nic dziwnego. W czasie swego życia Mahomet żądał od muzułmanów by terroryzowali świat tak długo, aż islam jako jedyny będzie u władzy (Koran 3:85, 5:3, 5:33). Koran żąda od muzułmanów, by ciągle walczyli (mieczami, nie duchem) aż uczynią świat doskonałym poprzez islamskie oczyszczenie i dominację (Koran 9:5, 9:29, 9:33). W istocie oznacza to narzucenie na nie-muzułmanów (lub nie-Arabów) kultury arabsko-beduińskiej (znanej również jako islam) , siłą, morderstwem i terroryzmem. Nawet kalif Umar przyznał, że Beduini to surowiec islamu (literatura: History of the Arabs , Phillip K. Hitti).

FP: Jak zwalczać to zagrożenie w najbardziej efektywny sposób?

Kasem: Islamski terroryzm prędko się nie skończy — a na pewno nie stanie się to zanim nie wydarzy się jeszcze kilka 9/11, Madrytów, Bali, czy 7/7. Jego pokonanie będzie zależeć od tego jak rozsądnym okaże się świat w przyszłości. Jak długo będą politycznie poprawni politycy, jak długo świat będzie pokładał nadzieję na ugaszenie tego zagrożenia w tak zwanych umiarkowanych muzułmanach, tak długo nic się nie zmieni, to pewne.

Świat nie może iść po drodze najmniejszego oporu. Ta metoda zapewni przegraną z rąk podstępnych i oszukańczych islamskich terrorystów oraz ich popleczników, tak zwanych umiarkowanych muzułmanów. Ameryka, UK, Australia, czyli narody na pierwszej linii frontu w walce z terrorem, mają ograniczone środki. Wydają miliardy dolarów, by sprostać temu wyzwaniu. To nie może trwać wiecznie. Narody te wkrótce się zmęczą, ich pieniądze się wyczerpią, ich ludność się sprzeciwi i odmówi wysyłania swoich dzieci do armii w Iraku i Afganistanie w celach, które mają mało wspólnego z ich własnym życiem. Wkrótce w narodach tych pojawią się głośne nawoływania do wycofania się. Islamiści czekają na ten moment. Ich walka z niewiernymi prawie nic ich nie kosztuje.

Pamiętajcie, w islamie życie jest bardzo tanie… Jeden zamachowiec samobójca zabija setki i tysiące ludzi. Zróbcie prosty rachunek i zdajcie sobie sprawę, że islamiści są w stanie prowadzić taką działalność przez dziesiątki lat jeśli nie przez stulecia. Musimy zdać sobie sprawę, że prawdziwym wrogiem nie są terroryści. Jest nim sam islam. Jak długo świat nie przyswoi sobie i nie zrozumie tej prawdy, i jak długo polityka stosowana w tej wojnie będzie politycznie poprawna (i błędna), tak długo wojna ta będzie trwać, a przegrana niewiernych jest pewna.

Pomyślcie tylko, gdybyśmy potrafili przekonać zamachowców samobójców, że nie ma żadnych 72 dziewic czekających na nich w raju i zapewniającym im nieograniczone orgie seksualne. Pomyślcie tylko, gdybyśmy potrafili przekonać islamistów, że islam jest fałszem, barbarzyństwem i imperializmem. (…)

Źródło: http://keuk.vgh.pl/readarticle.php?article_id=20
http://wiadomosci.monasterujkowice.pl

Komentarzy 69 do “Ponura prawda o islamie”

 1. mgrabas said

  http://7777777blog.wordpress.com/2015/09/03/uchodzcy-przyczyny-i-skutki-problemu/comment-page-2/#comment-55251

 2. Ryszard said

  Przyszło do mnie na maila takie zestawienie pt. „Kobieta w chrześcijaństwie”. Co o tym myśleć? Pytam na prawdę poważnie. Pozdrawiam, Ryszard.

  Kobieta w chrześcijaństwie

  „Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów.” (św. Tomasz z Akwinu)

  „Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn.” (Jan Chryzostom, 349-407, gr.)

  „Kobieta jest istotą pośrednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyznie.” (św. Augustyn 354-430 — jeden z najznakomitszych ojców Kościoła)

  „Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych” (św. Tomasz z Akwinu, mędrzec Kościoła, 1225-1275)

  „Kobieta winna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na obraz Boga.” (Ambroży, mędrzec Kościoła, 339-397)

  „Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!” (Papież Pius II, 1405-1464)

  „Kobiety ze swej natury są przeznaczone do wspólnych uciech.” (Kapokrates, założyciel klasztoru)

  „Kobiety są błędem natury… z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu… są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny… Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)

  „Dziewczęta noszące spódniczki mini, pójdą do piekła.” (Wild, SJ, XX w.)

  „Kobiecie przystoi jedynie szata żałobna. Skoro tylko przekroczy próg wieku dojrzałego, winna zasłonić swe gorszące oblicze, by nie utracić szczęśliwości wiecznej.” (Tertulian, pisarz chrześcijański)

  „W miejscu, w którym zatrzyma się ksiądz, nie powinna przebywać żadna kobieta” (Synod Paryski, 846)

  „Kobiecie nie wolno mieszkać w pobliżu kościoła.” (Synod w Coyaca, 1050)

  „Księża, którzy udzielają noclegu kobietom i doznają przy tym z podniety, muszą zostać ukarani. Kobiety natomiast mają zostać sprzedane przez biskupa jako niewolnice.” (2. Synod w Toledo)

  „U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd.” (Clemens Alexandrinus, 215)

  „Kobietom nie wolno we własnym imieniu pisać ni otrzymywać listów” (Synod w Ewirze, IV w. n.e.)

  „Cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyślna. Uświęcona zostaje jedynie poprzez macierzyństwo.” (św. Jan Chryzostom, 349-407)

  „Kobietom nie wolno śpiewać w kościele.” (św. Bonifacy, misjonarz benedyktyński, 657-754)

 3. obserwator said

  Przerazajacy, skrajne drastyczny material; kilkukrotnie zastanowic sie przed obejrzeniem:

  Holokaust chrzescijan – z pogranicza Iraku i Syrii
  http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

 4. * Mahomet rzekł, “Żadnemu rządzonemu przez kobietę narodowi nie powodzi się.”–Ihyya Uloom Ed-din of Ghazali, Tr. Fazl-Ul-Karim, p.2.35.
  – poczekamy, zobaczymy……

 5. Kar said

  ..do zdjecia u gory:..szczury swiata gotujace sie do ataku,… i jak walczyc sukcesywnie, zeby wygrac/wytepic islamskie robactwo..kto znajdzie recepte bedzie wieczyscie uwieczniony w ksiedze/rekordow guinessa

 6. Boydar said

  „… Pomyślcie tylko, gdybyśmy potrafili przekonać zamachowców samobójców, że nie ma żadnych 72 dziewic czekających na nich w raju i zapewniającym im nieograniczone orgie seksualne. Pomyślcie tylko, gdybyśmy potrafili przekonać islamistów, że islam jest fałszem, barbarzyństwem i imperializmem …”

  Wystarczyłoby aby któryś z ichnich znaczniejszych imamów, wyłuszczył publicznia a donośnie, kto jest prawdziwym autorem Koranu i dlaczego im to zrobiono 🙂

  Tysiąc i jedna trudna sprawa znalazła by natychmiastowe rozwiązanie, a „nasze” „bezcenne zabytki” mogłyby pozostać chwilowo nieczynne na wieki.

 7. Przecław said


  NIE dla NIEMIECKICH obozów koncentracyjnych w Polsce !

 8. NICK said

  Jak nie stręczyciel JOWów, referendów, wyborów, to stręczyciel Kooorvina. Tfu.

 9. Mały_kinol said

  ad6 Boydar
  Ks. Justyn Bonawentura Pranajtis po swoim dłuższym pobycie w Taszkiencie i zbudowaniu nawet tam kościoła określił muzułmanów jako „nienawracalnych”. Udało mu się nawrócić tylko jednego, który powrócił później do islamu.
  To esencja bezmyślnego fanatyzmu. Już samo powtarzanie arabskich wersetów z koranu w kółko i bez zrozumienia wspomniane w tym wywiadzie dowodzi tego.

 10. Kazek said

  RE: 2 p. Ryszardzie ciekawe cytaty, ale o niczym nie swiadczą. Maryja ma najwyższy status z całego stworzenia, wyższy od aniołów i jest kobietą. To, że niektórzy gorliwcy zamknęliby kobiety pod klucz aby ich nie kusiły nie swiadzcy ,że kiedykolwiek było to stanowisko koscioła.
  Słyszałem ,że Orygenes się wykastrował i co czy było zalecenie koscioła aby się kastrować?

 11. JO said

  Pieniądze Unii są w tym polskimi pieniędzmi.
  Poza tym, żydzi mają spór… I używają jak zwykle Polaków do walki między sobą…

 12. revers said

 13. Maksymilian said

  AGRESJA ISLAMU

 14. Jack Ravenno said

  @8 NICK – weź człowieku przestań bo w kółko tylko tfu i tfu i tfu i jeszcze raz tfu. Weź się ogarnij i jak chcesz ciągle narzekać no to narzekaj ale daj żyć innym bo chcąc nie chcąc się Twoje pisanie również czyta…

 15. Maksymilian said

  Meczet w Warszawie
  „Uśmiechamy się do niektórych ludzi, podczas gdy nasze serca ich przeklinają.”
  „Takijja jest dozwolona do Dnia Zmartwychwstania”.

 16. Maksymilian said

  Drogie Panie,
  dla was:
  Poradnik dla nowych muzułmanów: jak bić kobietę w islamie

 17. Mordka Rosenzweig said

  re 6

  Szanowny pan Boydar,

  „… Pomyślcie tylko, gdybyśmy potrafili przekonać zamachowców samobójców, że nie ma żadnych 72 dziewic czekających na nich w raju i zapewniającym im nieograniczone orgie seksualne. Pomyślcie tylko, gdybyśmy potrafili przekonać islamistów, że islam jest fałszem, barbarzyństwem i imperializmem …”

  Ja pan Mordka pszeczytal to o czym szanowny pan pisze i sie bardzo smial od jeden pejs do drugi bo pszeciesz to nie chodzi o religia tylko o biala rasa.

  Nasza rasa zaraz by wprowadzila inna religia np swiatowa religia od swieta krowa i sze tszeba zabijac biala rasa bo jakis goj wdepnal w swieta kupa.

 18. marta15 said

  no i teraz poganska Europa bedzie sie przejmowac’ prawda o islamie’, podczas gdy ‚prawda o Judaizmie’ bedzie im szykowac kotly , w ktorych sie beda niedlugo smazyc i gotowac.
  Jak Syria ( I iran) upadnie to przyjdzie kolej na Europe. na deser.
  na razie Europa i jej poganscy najemenicy zwania zolnierzami NATO ,oraz kasa i uzborejnie sa im potrzebne ,zeby wyniszczac Bliski Wschod. Po rozprawieniu sie BW zalatwienie Europy ( i durnje Ameryki) to pestka.
  Pare dni i po niej.

 19. snag said

  Abu Kasem, zawiedziony Muslim do wynajęcia, ateista adoptowany przez Tel Aviw bo jest im wygodny. Ostatnie kilka miesięcy na opłacanej przez AIPAC (American Israel Public Affair Commity) krucjacie po Stanach przeciwko porozumienie E 5+1 z Iranem i podżeganiem do zbombardowania obiektów związanych z produkcją paliwa atomowego w Iranie. To co ujawnia w tym wywiadzie na temat Koranu znajdziesz pan również w Starym Testamencie jeśli nie więcej. Sytuacja dzisiejszej kobiety żydowskich Ortodoksów jest dużo gorsza niż kobiety saudyjskiej Wahhabi

  Frontpage Magazine, (źródło artykułu) syjonistyczną szmatą Likudu i Neo-conow ich V- kolumny w Stanach odpowiedzialnych za szczucie do wojny w Iraku a dzisiaj Iranu założony przez żydowskiego komucha Davida Horowitz’a syna komuchów którzy ‚ucierpieli’ z powodu McCarthy ‚nagonki’, który prysnął do Kanady jak był pobór do Wietnamu który zmienił kolory po erze hippisów i odrodził jako neo-con i syjonista. Typowy zydlacki oportunista.

  Wiadomości że Świata w podanym linku kopiują z Front Page Magazine, ciekawe komu zależy, ma czas i interes żeby to tłumaczyć i powielać I dlaczego na gajowce? ,…

  Przedstawione na fotce Taj Mahał mausoleum jest symbolem arabskiej ‚love story’ jednym z siedmiu architektonicznych cudów świata w czym Arabowie dominowali przez stulecia, tu chciałbym spytać Horowitz’a żeby pokazał co Żydzi kiedykolwiek I gdziekolwiek zbudowali bo to co wiem to wszędzie przyszli na gotowe żeby doić frajerów którzy się zlitowali.

  Podkreślam nie podpisuje się pod Islamską inwazja Europy bo widać że Polska jako największy i najbardziej jednolity etnicznie i religijnie kraj w Europie jest na zaprogramowanym w Brukseli celu rozwalenia od wewnątrz, oczywiście Polsko-jezycznym w Waszawie jest to na rękę bo skłóconym i rozrzedzonym etnicznie narodem łatwiej manipulować.

 20. Krzysiek said

  Najlepiej zrobic tak jak zrobil to Putin, imigranci musza znac jezyk Polski, musza szanowac i przestrzegac prawa Polskiego, zadnych meczetow, jesli chca meczety to niech wracaja z kad przybyli.
  I takich przywodcow Polska potrzebuje jak Putin a nie to co obecnie mamy, zenada a nie rzad.
  Chyba rosnie nam drugi Putin w Polsce, to Zbigniew Stonoga, posluchajcie go, az milo sluchac, prawdziwy Polak i patriota. Mowi prawde jak jest.

  https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

  Acha, przy okazji, Stonoga organizuje protest w Warszawie odnosnie tych nielegalnych imigrantow, zapoznajcie sie i przyjdzcie bronic Polski.
  Protest ma byc w najblizsza sobote 12 wrzesnia, wiecej info :

  https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

  Kochani, ladnie tu piszemy, duzo juz wiemy teraz pokazmy na co nas stac, Polska jest w niebezpieczenstwie, idzmy i stanmy w obronie naszej Ojczyzny.

 21. Jawamdam said

  Ale tak jak wszystkie wojny i rewolucje w XX wieku rozpętali i finansowali Qrwy żyd-ochazarskie tak i teraz napuszczają na nas dzicz islamską, prostaków bez kultury, etyki i godności, żeby nas, białych, zniszczyć. Oni mają za chazarskie Qrwy robić robotę układania świata pod ich śmierdzące, żydowskie racice. Dzicz islamska i dzicz żydo-chazarska podały sobie szpony. A my barany chrześcijańskie mamy się modlić i chwalić watykańską żydomasonerię, która nie tak dawno dawno błogosławiła Hitlera.

 22. marta15 said

  ad 19 ‚prostaków bez kultury, etyki i godności’
  ciekawe .
  Co im spoganiala Europa moze takiego ciekwego a ramach kultury i etyki zaofiarowac?
  Mordowanie wlasnych dzieci na zadanie zwane tez aborcja?
  mordowanie chorych i starszych ludzi zwane tez eutanzja?
  sodomskie malzenstwa?
  rozwody na zadanie?
  Ladaczenie sie z kim sie chce i jak sie chce ?
  wspolzycie i koorwienie sie na potege przed tzw. slubem ‚chszczescijankism’?
  redukowanie rodzin do 1 gora dwojki dzieci oraz zabijanie dzieci tzw antykoncepcja?
  nieustanna pogon za materialnym rzeczami ,no bo wo koncu one sa w zyciu ‚chszczescijana europejskiego/ najwazniejsze??

 23. Boydar said

  Panie Mordko Najuszanowniejszy, Przytoczony przez Pana (17) fragment jest kawałkiem artykułu a nie moją inwencją. Moja inwencja jest dalej w (6). Nie ma pewności co by się stało gdyby; bazując na starej prawdzie że najskuteczniejszym wrogiem i terminatorem po-jeba jest drugi po-jeb, to różnie może się zdarzyć. Mimo wszystko bym spróbował. Moja oferta a’propos piwnicy jest zawsze aktualna.

 24. Boydar said

  En masse Pani Marta ma słuszność … Tylko im wcale my do niczego nie jesteśmy potrzebni. Ani nasza kultura. Może nasze pieniądze. Ale to też do czasu, poradzili by sobie i bez nich. Im są potrzebne tamte 72 dziewice. Gościowi wypada usłużyć.

 25. krzysztofm said

  Ad. 2

  ” „Kobietom nie wolno śpiewać w kościele.” (św. Bonifacy, misjonarz benedyktyński, 657-754)”

  – I to ma sens… 🙂

 26. marta15 said

  ad 22 alez gdzie pan teraz znajdzie w Europie dziewice?
  dziewictwo przestalo byc modne w europie od lat wielu.
  Teraz panuja moda na porzucanie dziewictwa najwczesniej jak sie tylko da.

 27. Mordka Rosenzweig said

  re 21

  Ja pan Mordka pszeprasza najuniszeniej.

  A co do 72 dziewic to tesz nie dla pan Mordka z powodu starczy wiek i z powud, sze pan Mordka zna kobiety.

  Jak pan Mordka sobie pomnoszy 72 razy moje Salcie to chce od razu chce jechac na polowanie i nie wracac.

 28. RomanK said

  Ja nadal nie rozumiem..ze WSZYSCY- z panem Jasiem na czele- rozumieja ……a ja nie:-))))
  NP,.Miec pretensje do uchodzcow..bez wzgledu na przyczyny i powody uchodzctwa…a nie do wlasnych wladz????ktore nie przestrzegana swoich wlasnych praw?
  – w tym o nielegalnym przekroczeniu granicy….
  jesli wladze odpowiedzialne za ochrone granic nie spelniaja nalozonych na nich obowiazkow…tzn przekraczaja prawo o obowiazkach funkcjonariuszy publicznych!
  Kazdy kto przekroczy nielegalnei granice , powinien wg prawa byc zatrzymany….przesluchany i skierowny do dalszej obrobkli badz wydalony! Tak bylo lata i opracowalo….
  Jak zatem wymagac od uchodzcy ,ktory mna tylko jeden obowiazek ,,czyli uchodzic wymagac czegos czego nie wymaga sie od wlasnych wladz???? S i one musza miec powody ze czuja sie bezkarne zaniechujac wykonywania wlasnych obnowiazklow i strzerzenia prawa i bezpieczenstwa granic////do tego urzednikow utrzymywanych z podatnikowych pieniedzy….???? Nie rozumiem…..tzn ja swoje wiem :-)))…ale udowodnijcie mi… ze nie mam racji:-0))))

 29. snag said

  Hmm ,…

  Ten rzekomy autor setek artykułów i szeregu książek o Islamie, w tym “Women in Islam” może pochwalić się zaledwie trzema (3) artykułami (odnotowane na wiki) które śmiem wątpić że napisał je bez ‚pomocy’ a rzekomo książka jego autorstwa “Women in Islam” nie jest na liście AMAZON katalogu – Dziwne 😉 ,…

  This is an index page for articles written or derived from work by „Abul Kasem”.

  The following 3 pages are in this category, out of 3 total.
  ————————————————————————————————-
  Abul Kasem (former Muslim)
  Muhammad and the Violation of the Qur’an
  The Root of Terrorism a la Islamic style

 30. parva said

  Niemka okazała ogromną odwagę w konkretnym proteście.

 31. marta15 said

  ad 26 tra ta tata ‚Tylko Jezus jest panem niemiec” . a jak mysle, ze to raczej Merkelowa jest pania Niemiec.
  ‚wezwala imiie heretyka Lutra” , wow impressive.
  Tu innowierca, tam heretyk.

 32. JO said

  Ad. 26. Duch Święty działa… dziękuję tej odważnej Niemce… Że Słowiańskiego genu..

 33. snag said

  Jo @ 30 ,…

  Baba nie zadala sobie trudu zajrzec do slownika i zobaczyc co znaczy „Allahu Akba” a znaczy dokladnie BOG JEST WIELKI co w/g ich definicji mozna okreslic ‚najwiekszym autorytetem’. Jako Chrzescijanka nie moze temu zaprzeczyc i jako Chrzescijanka wierzy w jednego (jedynego) stworzyciela nieba I ziemi co nie przeszkadza jej twierdzic ze Muzulmanie modla sie do innego ,…

  Ciekawe tez ze ta Chrzesciajanka na tle w pokoju zamiast krzyza ma dwa symbole Judaizmu, menore i sofar

  http://cbn.pd.ak.o.brightcove.com/734546207001/734546207001_3165013188001_video-still-for-video-3165134808001.jpg?pubId=734546207001

 34. RomanK said

  Ja szczegolnei martwie o o ta wysoka religijnosc i kulture polska..co sie z tym stanie jak dojdzie do napasci uchodzcow…
  Tak wysoka moralnie , etyczna cywilizacja jaka zapuscila glebokie korzenie moze zostac wyrwana jak chwast…i bedzie nam zal..prosze rzucic okiem,,,oto probka….

  A ci co wiedza powiadaja ze Polskie Konsulaty na Ukrainie wydaly ponad 400tys wiz wjazdowych pobytowch….

 35. marta15 said

  ad 29
  ma pan racje panie Romanie. ta wysokosc kultury euroejsko-‚chszczescijanskiej’ po prostu powala na obie lopatki.
  a mamusia ,jak widac na video, bardzo dumna z synka, ‚dobrze go wychowalam”, pewnie se mysli. i z tych panienek, a la tanie koorewki, na komputerze
  Polacy tez moga byc dumni. niezle beda z nich matki i zony i synowe.

 36. marta15 said

  ad 28 Niemcy nie sa slowianami to germanie, ale dla pana Jo to wsio jedno.
  heretyk nie heretyk, schizmata nie schizamta , grunt aby gadal jak panu JO pasuje

 37. jaszmija said

  U młodych francuzów skończyło się na buńczucznych słowach sprzed dwóch lat:

  co My zrobimy? (na przykład w sobotę 12 września w Warszawie, czy Krakowie)

  http://ndie.pl/marsz-victorii-wiedenskiej-w-krakowie/

 38. RomanK said

  OOO pani Marto…to dobrze powiedziane…. jest czego i przed czym sie bronic….
  byleby pasowalo do..wygladu i linii oporu, badz jego braku..badz czego innego byle w linii :-)))))

 39. ojojoj said

  niedlugo zima, oj zeby tak bylo z -40 i zeby Putin zakrecil kurek na 2 tygodnie, oczywiscie pod przykrywka awarii, nie ma pierdzenia bez gazu

 40. ojojoj said

  Panie Jaszmija, pierdu pierdu, piramida w kolku na koncu filmiku mowi wszystko kto za tym stoi. Szkoda tylko mlodych, bo glupi jak mysmy kiedys byli.

 41. ojojoj said

  Tutaj baby wyracaja oczami po wysluchaniu Korwina

  http://www.youtube.com/watch?v=3YTe5YNHBQA

 42. olagordon said

  zobaczcie kontenery ‚z pomocą dla uchodźców’ w Grecji: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xn-UCR5p0y0

 43. Tekla said

  https://fbcdn-photos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xft1/v/t1.0-0/p480x480/12011394_10206090704684459_2982793812168353699_n.jpg?oh=a16be154a6491db6812bda410cc0ebf1&oe=566EC808&__gda__=1450366027_dc7dd5c674f3ee76a00506d16faac0b8

 44. Boydar said

  Pani Marta w swym świętym pędzie nie zwraca uwagi na istotne szczegóły, napisałem wyraźnie – „tamte”.

  A tak przy okazji, po co Pani Pan Bóg do robienia porządków, przecież Pani wszystko wie i najlepiej – „… Panie Boże, ukarz tą pogańską Europę …” (29). Jak rozumiem, jest Pani tylko do kompletu potrzebna tylko moc, i już wszystko będzie cacy.

 45. zzzzzz said

  parch zawsze sie znajdzie-nie brakowalo gnid i w chrzescijanstwie i w judaizmie czy buddyzmie. Takze prawoslawie na swoich. wystarczy poogladac gowno antychrzescijanskie na Y.t. to i tak nic nie znaczy gdy sie chce zblizyc do Boga jest Katechizm czy Koran-to cala prawda. Bog jest jeden i to od Zaratrusty jakies 1200 lat przed n.e. Imiona rozne ale Bog jeden i odwieczny dla wszystkich. Odnosnie bzdur na temat rzekomej inwazji uchodzcow na Polske-jest to miejsce ostatnie do ktorego oni moga chciec przybyc. Sa inni -parchy w czarnych kapotach wyznawcy tylko swojego bozka plemiennego-ktozy juz niemal w kazdej polskiej miescinie-„odzyskali” mnienie i teraz musza je zapelnic. zamiast pokazywac do znudzenia meczet w Warszawie moze pokazac polskim szowiniztom jesziwe w Lublinie czy synagoge w Warszawie lub muzeum zydow tamze-bodaj 300 mln kosztowalo tylko to ostatnie
  Wystarczy przejechac sie po polskich terenach zachodnich i polnocnych-cale wiochy i nie tylko opostoszale po 25 latach radosnej „wolnosci” jak ta dalej pojdzie to Polska przobrazi sie w pustynie. Opamietania polskie koltuny-pewno i tak admin tego nie opublikuje niewazne

 46. parva said

  AD31 Mamy wspólnego wroga ,ortodoksja na „polu walki ” jest samobójstwem , rozbicie chrześcijaństwa miało go osłabić ,aby go unicestwić ,wiec realizowanie celu nieprzyjaciół Kościoła czyli „dyskusje „doktrynalne sa obecnie chyba nie na czasie. Jesli Europa przegra ,nie będzie komu ,ani kogo nawracać.

 47. x.x.x said

  Żyd stoltzman pierd….oli o polskiej ksenofobii. Jeszcze nie wytrzeźwiał.

  http://wpolityce.pl/polityka/264851-kwasniewski-pokazujemy-ze-te-stereotypy-ktore-kraza-na-temat-polakow-o-naszej-ksenofobii-sa-prawdziwe

 48. MatkaPolka said

  Izrael i USA destabilizuje i podpala cały świat – Europa Środkowo wschodnia – Ukraina, Północna Afryka – agresji na państwa arabskie – np. „Wiosna Arabska”
  Bliski Wschód – konflikt w Syrii, Jemenie, Daleki Wschód – Korea.

  Permanentna wojna i chaos – do tego służą radykalne ugrupowania Islamu– np. al-Kaida, ISIL są tworzone, finansowane przez CIA. Sa bezkarne przy biernej postawie europejskich syjonistycznych rządów.

  Islam został stworzony przez żydowskich rabinów, aby przeciwdziałać gwałtownie szerzącemu się kultowi Jezusa Chrystusa i związanymi z tym zjawiska nadprzyrodzone i cuda poczynając od cudu zmartwychwstania Jezusa a kończąc na innych cudach i objawieniach np. cud w Sokołce

  Islam i judaizm sa w istocie bardzo podobnymi religiami w swej agresji do innych – czytając Koran to tak jakby się czytało Talmud – nienawiść do Goja, nienawiść do innowiercy, fanatyzm w zabijaniu, koszerne jedzenie albo halal, obrzezanie, podobne traktowanie kobiety… na pewno można znaleźć wiele innych podobieństw i cech wspólnych. Wzajemna wrogość jest pozorna. Izrael jest podobno „solą w Oku Arabów” – to dlaczego do tej pory świat Arabski nie „przykrył czapkami” Izraela?

  Problem szturmu na Europe islamskich imigrantów to problem polityki syjonistycznych rządów mających na celu eliminacje białej rasy. To jakby eskalacja wcześniejszej antynarodowej i antyeuropejskiej polityki syjonizmu.

  To również polityka USA destabilizacji Europy, aby zapewnić sobie rolę hegemona

  Przyczyną powstania fali uchodźców są syjonistyczne rządy – Zionist Occupied Gogerment
  Szefowie rządów osadzani przez Bankierów – MFW. Żydowskie elity są mistrzami w sterowaniu masami społecznymi.

  Permanentna wojna i chaos – do tego służą radykalne ugrupowania Islamu– np. al-Kaida, ISIL są tworzone, finansowane przez CIA. Sa bezkarne przy biernej postawie europejskich syjonistycznych rządów.

  Rosja potrafiła stabilizować Islam. Rosja sowiecka potrafiła znaleźć formule współpracy z islamem
  Przypomnijmy – np. Polska budowała Libie i Irak…drogi fabryki elektrownie – USA to wszystko niszczy

  USA idzie na konfrontacje z Rosją, która przeciwstawia się roli USA jako hegemona buduje swoje struktury gospodarcze z Chinami i innymi państwami i podważa monopol petrodolara.
  zabito „dyktatora” Kaddafiego bo emitował swój własny zloty Dinar i chciał rozliczeń w handlu ropa naftową w Dinarach, a nie w petrodolarach, budował wielką rurę z wodą dla nawodnienia Sahary która miała wyżywić Afrykę. – Podobnie z Husajnem w Iraku; – i zaraz został zbombardowany, a potem nasłano łobuzów – najemników, którzy głównie zabijają cywilów. Jeśli ktoś chce naruszyć monopol czy to emisji pieniądza, czy to monopol kontroli żywności – To zaraz jest wojna

  Islam to broń Żyda przeciw Chrześcijaństwu. Celem jest eliminacja i cywilizacji rasy białego człowieka, zanik kultur europejskich i zastąpienie religii chrześcijańskiej satanistycznymi sektami. Chodzi również o destabilizacje regionu, kraju, społeczeństwa. Kryzys uchodźców wywołały wojny i bieda – wywołane w interesie Międzynarodowego Żyda. Celem wojen jest redukcja populacji oraz zagarniecie i kontrola surowców w Afryce

  ISLAM TO ODWRÓCENIE UWAGI OD ŻYDA. Wszyscy huzia na Araba , a Żyd się cieszy i pieniądze robi
  Islam był stworzony przez Rabinów w celu przeciwdziałania kultowi Chrystusa.

  NIECH WSZYSTKICH ISLAMSKICH IMIGRANTÓW PRZYJMUJE ISRAEL – DO ISRAELA – NIECH ZEŻRĄ ŻYDA.

  Dlaczego Israel wpuszcza nam islamskich terrorystów, aby nas Europejczyków atakowali

  Znieść rządy syjonistyczne w Europie – rak ludzkości. pozamykać bankierów za kratki, znacjonalizować banki Tak jak na Islandii. Idą wybory w październiku –

  Podobnie z Rosją – Rosja chce wyeliminować dolara i buduje wielką rure z gazem i z ropą – no to od razu jest wojna na Ukrainie i oczywiście kryzys Uchodźcy – wojna będzie trwała do ostatniego Ukraińca, niech się zabijają pod rządami „światłych” Żydów.

  Rozwiązanie problemów uchodźców to wyeliminowanie źródła problemu

  Uznać wyznawców Talmudu za organizacje przestępcze, gminy, organizacje Syjonistyczne rządy i Syjonistyczne banki – Rothschilda, Rockefellera, Goldmana – posadzić za kratkami, zagnać do ciężkich robót a wtedy będzie pokój na Ziemi

  Przenieść wszystkie konflikty wywoływane przez USA a generalnie przez Syjonizm do źródła tzn do USA i Izraela – zniszczyć USRAEL, zmieść syjonistyczne – zionist Occupied Goverment w Europie i na swiecie – a zapanuje pokój na Ziemi

  Wygnać syjonistyczne rządy – niech oni staną się Uchodźcami

 49. MatkaPolka said

  ISIS leader Abu Bakr Al Baghdadi is a Jewish Mossad Agent Simon Elliot, a Jewish born zionist CIA and Mossad agent.
  Lider Państwa Islamskiego Abu Bakr Al Baghdadi – Simon Elliot – to Żyd i syjonista agent Mossadu i CIA

  ISIS was created by the CIA and Mossad
  ISIS stworzony przez CIA i Mossad. ISIS= Israeli Secret Inteligent Service

 50. JO said

  Ad. 47. Nie, nie wygrać a osądzić i skazać oraz wykonać wyrok śmierci.

 51. Siggi said

  http://przyjdzpaniejezu.pl/papiez-franciszek-modli-sie-w-meczecie-zwrocony-w-kierunku-mekki-wzywa-europe-do-otwarcia-granic-dla-muzulmanow-i-mowi-ze-zrownywanie-islamu-z-przemoca-jest-niewlasciwe/

 52. Magdalena said

  http://www.petycjeonline.com/przeciwko_niekontrolowanemu_przyjmowaniu_uchodcow_imigrantow

 53. Cute Kid said

  RE 33:

  Nic dziwnego, ze menorah i sohar, bo film zostal zrobiony przez CBN News, ktore zostalo zalozone przez Pata Robersona a tenze Pat Robertson jest na sznurku syjonistow:

  http://www.patrobertson.com/PressReleases/ZionistAward.asp

  A wiec nic nowego pod sloncem::

  Widac, ze miesza ten co zawsze

  Zydzi wymyslili islam do rozwalenia chrzescijanstwa i sklocenia ludzi i nadal go do tego uzywaja.

  Ciekawe byloby sie tez dowiedziec co to byla za organizacja ta „Biala Roza” do ktorej ta „mala kobietka nalezala.

 54. revers said

  A w Mecce runal dzwig na Meczet, 87 zabitych, znak.

 55. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2015/09/10/ponura-prawda-o-islamie/ […]

 56. Ad. 56.
  Takich młodych więcej!
  Radzę też organizować się samemu przeciwko Unum – obywatelskie sądy, obywatelska Milicja, wojsko, kontakty i współpraca z Rosja.
  Wszystko na bazie Świętej Tradycji.

  Ośrodki Władzy Państwowej są pod władzą Zydomasonerii a nie Polaków.
  Głosowanie to danie mandatu dla Zyfomasonerii, która i tak fałszuje wybory.

  Tylko wspólne siłowe obalenie Zyfomadonerii zużywając Tradycyjnie Katolickich Metod i Środków oraz Łaski Bożej gwarantuje obalenie systemu.

  Ja to wiem.

  Jestem całym sercem oraz ciałem i moimi środkami z Wamimlodymi.

  Zgłaszającej się do nas. Podawsjcie swoje Adresy i lecz my się we Wspólnym Działaniu.

  polak.ortofoks@gmail.com

  Jan Aleksander

 57. Ad. 57. Komputer zmienia wyrazy…

 58. Andres wlasciwy to :
  polak.ortodoks@gmail.com

 59. Boydar said

  Wstrętny, talmudyczny komputr … 🙂

 60. revers said

  talmudyczny homo konsum wszystko wezmie, kupi, lyknie – w protescie pokiwa palcem w chinskim butku, gifka w siec pusci, ploteczkowego baczka na na soficzno-fotelowym w salonie pusci salone.

 61. Boydar said

  Niezła kompozycja, z „podtekstem intelektualnym”.

 62. Boydar said

  „… Jeżeli ktoś jeszcze pójdzie i odda na tą partię głos …”

  I o to głownie temu panu chodziło. No i o promocję Kacperka, oczywiście. Nie ma się co podniecać, jak stonka na wykopki, Panie JO. To fake ! Całość ! Posłuchaj Pan raz jeszcze i jeszcze popatrz, zarówno na paszczę jak i język (akcent).

  A ty, Wrażliwy …

 63. MatkaPolka said

  Niemiec Martin Schulz – przewodniczący Parlamentu Europejskiego, publicznie zagroził… użyciem siły takim krajom jak Polska, Węgry czy Czechy, które nie zgadzają się na narzucenie im liczby imigrantów.

  W telewizji ZDF Schulz, w kontekście krajów nie zgadzających się na dyktat w sprawie uchodźców, powiedział:

  „Europa ultranacjonalistów – jeśli oni zwyciężą – to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem: iż w pewnym momencie będą walczyć i mówić: w razie konieczności postawimy na swoim w walkce przeciwko innym.” – powiedział Schulz.

  Martin Schulz jest też za utworzeniem rządu europejskiego. „Centralne, ważne kwestie europejskie nie mogą już być rozwiązane przez narodowych szefów rządów. Potrzebujemy do tego instytucji wspólnotowych. Kiedyś potrzebować będziemy europejskiego rządu” – powiedział Schulz niemieckiemu tygodnikowi „Stern”.

  Plan Komisji Europejskiej przewiduje rozdzielenie między państwa Unii 160 tysięcy tzw. uchodźców według ustalonych kwot. Polska miałaby przyjąć ok. 12 tys.
  Martin Schulz zagroził użyciem siły wobec Polski, jeśli nie podporządkujemy się „duchowi wspólnoty” ws. imigrantów!

 64. Mordka Rosenzweig said

  re 30 i 32

  Ja pan Mordka tylko muwi sze pani Niemka sie nie ugiela ale pan Franek sie ugial pszed asystenka do prezydent Izraela.

  Jak sie wital to zaslonil krzyz reka na zyczenia pani asystentki oraz oddal jej gleboki uklon.

  Ja pan Mordka bardzo kocha pan Franek za to sze on tak kocha nasza rasa i za to sze on tak sie wstydzi nosic krzyz.

  Pope Bows to Pay Respect to Israeli President’s Ultra-Orthodox Bureau Chief | Jewish & Israel News Algemeiner.com

  http://www.algemeiner.com/2015/09/07/pope-bows-out-of-respect-for-israeli-presidents-ultra-orthodox-bureau-chief/#

  http://beforeitsnews.com/alternative/2015/09/scandalous-false-prophet-heretic-pope-francis-covers-the-cross-denying-jesus-and-bows-to-a-jewish-secretary-video-3213124.html

 65. Mordka Rosenzweig said

  re 63

  Szanowna pani MatkaPolka,

  Ja pan Mordka muwi sze pani nie ma pojecia jesli pani muwi, sze pan Schultz to pan Niemiec. Pszeciesz wystarczy spojszec na te szlachetne rysy twaszy.

  U nasza rasa jest takie powiedzenie w yidish: „a chazer bleibt a chazer”

  Dla czlowieki kture nie sa biegle w yidish to pan Mordka to pszetlumaczy: „swinia pozostaje swinia”

  A tak w ogule to pan Mordka muwi do czlowieki, sze najwyszszy czas aby sie uczyly ten piekny jezyk.

 66. Boydar said

  a u nas, Panie Mordko Najuszanowniejszy (tylko dawniej), mówiono – ‚ablue, pecte canem, canis est, et permanent idem’

 67. Mordka Rosenzweig said

  Szanowny pan Boydar,

  Ja pan Mordka chce zwrucic uwaga do szanowny pan sze pies to nie swinia i pies moszna zjesc a swiania nie moszna.

 68. Boydar said

  Fucktycznie … jak zwykle ma Pan rację.

 69. Trak said

  Wierzący w Allacha musi posiadać i czytać Koran. Jeśli ma Koran trzeba go ciachnąć, bo zbrodnię w sobie hoduje i może zabić, (jeśli już nie zabił) a jeśli go nie ma, to trzeba go ciachnąć za niemanie, bo to grzech wzgardzić słowem proroka.
  Tak się to załatwia.

Sorry, the comment form is closed at this time.