Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (82 – …
  Hulajdusznik o Wolne tematy (82 – …
  Hulajdusznik o Wolne tematy (82 – …
  Hulajdusznik o Wolne tematy (82 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (82 – …
  D-T o Australia – obozy internowania…
  D-T o Australia – obozy internowania…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (82 – …
  Maciejasz o Wolne tematy (82 – …
  guma o Wolne tematy (82 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (82 – …
  Piotr B. o Dugin: geopolityka wyjaśnia…
  UZA o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Boydar o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  NyndrO o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Igraszki z uchodźcami

Posted by Marucha w dniu 2015-09-29 (Wtorek)

Z obfitości serca usta mówią – toteż trudno się dziwić, że właśnie stręczący „judeochrześcijaństwo” mniej wartościowemu narodowi tubylczemu portal „Fronda” z nieukrywaną radością doniósł, że w filtracji tak zwanych „uchodźców”, których Nasza Złota Pani kazała Polsce przyjąć, naszym tubylczym ubowcom będą pomagali ubowcy z izraelskiego Mosadu.

Już tam oni najlepiej wiedzą, który uchodźca dobry, a który niedobry – a gdyby ktoś miał co do tego, czy do metod filtracji jakieś wątpliwości, to w mgnieniu oka rozwieje je każdemu pan prof. Wojciech Sadurski „prawnik”, „filozof” i w ogóle – tęga głowa, „w tańcu wszelakim dobrze szczwany” niczym szewczycha Wilhelmina, o której wspomina Franciszek Villon.

Już sobie wyobrażam, jak takiego, jednego z drugim uchodźcę ubecy biorą na konwejer, a „zły” ubek – bo żelazną zasadą ubecji jest podział na ubeków „złych” i ubeków „dobrych” – więc ubek „zły” powiada takiemu uchodźcy: wiecie, rozumiecie uchodźco, mamy informacje, że wy nie jesteście żadnym uchodźcą, tylko tajnym agentem kalifatu, nasłanym tu do Polski z misją śmiertelnego podkucia pani premierzycy Ewy Kopacz zatrutymi hufnalami na wszystkie cztery nogi.

– Ależ skądże, wcale nie, jasny panie! Oj doloż moja dolo! – rozpłacze się uchodźca, mając przed sobą perspektywę bliskich spotkań III stopnia z wykorzystaniem maszyn śledczych o mocy kilku tysięcy trupsów. Wtedy do akcji wkracza ubek „dobry”, który ocierając uchodźcy smarki i łzy, odzywa się do niego w te słowa: wiecie, rozumiecie, my wam w gruncie rzeczy wierzymy – no ale niczego na wiarę przyjmować nie możemy, a już specjalnie ja, bo ten mój zły kolega rozsmarowałby mnie na podłodze. Zatem nie ma co czekać, tylko podpisz pan, panie uchodźco, zobowiązanie do współpracy pod pseudonimem „Ali Baba” – a tytułem wpisowego wpłać mi tutaj ile tam możesz – ale niech to nie będzie mniej, niż 150 euro, bo widzisz – jak ja nie dam temu „złemu”, to on zrobi tu z ciebie marmoladę, niczym w Starych Kiejkutach, no a jeszcze mamy nad sobą tego Żyda z Mosadu, a wiesz, jacy oni są; byle czego nie zjedzą, ani nie wypiją.

Słysząc to, a także wrzaski i groźby miotane przez „złego” ubeka zza ściany, uchodźca rozpruwa kalesony i wydobywa zaszyte tam walory, które „dobry” ubek starannie przelicza i chowa w zanadrze, zaś podpisane zobowiązanie do współpracy wkłada do szuflady wyjmując z niej jednocześnie wizytówkę z numerem telefonu kontaktowego, którą wręcza uchodźcy z napomnieniem: no, to pamiętaj! – po czym puszcza go wolno. Z tytułu tych nowych ciężkich obowiązków ubowcy z Agencji Wywiadu dostaną dodatkowo 10 milionów na drobne wydatki, a Abewiaki z ABW – aż 46 milionów. Żyć nie umierać!

Czyż w tej sytuacji, z obliczu spodziewanych złotych żniw dla ubeków, możemy się dziwić epidemii wstydu, jaka pojawiła się w stadzie autorytetów moralnych, a zwłaszcza – w oborze stanowiącej naturalne środowisko „Gazety Wyborczej”, gdzie postępactwo w charakterze intelektualnej zupy chlipie michnikowszczynę?

Jak jest rozkaz, żeby się wstydzić, to się wstydzą – oczywiście za innych, bo – jak mawiano w Hitlerjugend – czysty typ nordycki i bez mydła jest czysty. Stąd też wybuchy gorącej miłości bliźniego wobec uchodźców, zwłaszcza w środowisku sodomitów, którzy – jak na przykład pan poseł Biedroń – najwyraźniej nie mogą się już doczekać syryjskich efebów. To są objawy bardzo sugestywne, które sprawiają, że jeśli nawet ktoś uchodźcą nie jest, ani nawet nie zamierza nim zostać, to widząc rozlewającą się na podobieństwo tsunami falę sympatii dla uchodźców, chciałby przynajmniej upodobnić do nich również swój społeczny stan.

Jak śpiewał Ireneusz Dudek w słynnej piosnce „Och, Ziuta!” – „zmieniłaś swój społeczny stan, a wszystko to przez jedną noc” – toteż pojawiły się na mieście fałszywe pogłoski, jakoby pan mecenas Giertych, kandydujący do parlamentu, gwoli wzbudzenia do siebie sympatii i współczucia, wynajął włamywaczy, którzy wtargnęli mu do domu z bliżej nieokreślonymi złymi zamiarami. Oczywiście w takich fałszywych pogłoskach nie ma ani słowa prawdy, bo czegóż to ludzie nie wygadują, chociaż z drugiej strony męczeństwo pana mecenasa Giertycha może rzeczywiście wzbudzić ku niemu nieco sympatii, która – kto wie? – może przynajmniej częściowo przełożyć się na głosy wyborcze, dzięki którym pan mecenas Giertych znowu powiększy grono Umiłowanych Przywódców”.

O taką samą motywację złe języki posądzają panią premierzycę Ewę Kopacz – że mianowicie namówiła się z ukraińskim premierem Arszenikiem Jaceniukiem, że poweźmie on wiadomość o planowanym zamachu na panią premierzycę, po czym dzięki energicznej akcji go udaremni, w następstwie czego, a widok takiego poświęcenia w pracy dla naszego nieszczęśliwego kraju, panią premierzycę otoczy fala sympatii wdzięcznego narodu, która wepchnie Platformę Obywatelską do Sejmu, zagradzając w ten sposób drogę do władzy złowrogiemu Jarosławowi Kaczyńskiemu.

I w tym przypadku to wszystko nie trzyma się kupy, bo – powiedzmy sobie otwarcie i szczerze – gdzież by tam pani premierzyca wykombinowała taką skomplikowaną intrygę? To już prędzej coś takiego wykombinowałby pan Michał Kamiński, ale czy to pora na takie ryzykowne eksperymenty?

Trawestując spiżową sentencję pana marszałka Bronisława Komorowskiego, można by powiedzieć: „jaki premier, taki zamach”, gdyby nie to, że pani premierzyca ma jednak świadków, a konkretnie jednego – w osobie premiera Arszenika Jaceniuka. Wprawdzie starożytni Rzymianie powiadali, że testis unus – testis nullus, co się wykłada, że „jeden świadek – żaden świadek” – ale czy naprawdę musimy kurczowo trzymać się tych całych Rzymian, którzy przecież już dawno poumierali?

Tak nawiasem mówiąc, to schemat zamachu na panią premierzycę jest uderzająco podobny do zakończonej niebywałym sukcesem operacji Abewiaków pod kryptonimem „Menora”. Otóż Abewiaki powzięły wiadomość, że w rocznicę powstania w warszawskim getcie, trzech słynnych antysemitników: Waldemar Łysiak, prof. Jerzy Robert Nowak i ja – przygotowuje straszliwą jatkę. Dzięki energicznej akcji Abewiaków te niecne zamiary zostały udaremnione nie tylko w zarodku, ale w dodatku „bez wiedzy i zgody” podejrzanych, więc w rezultacie prawdziwe były tylko pieniądze tytułem nagrody za pomyślną operację, którymi Abewiaki podobnież podzieliły się po bratersku.

Wszystko to pozwala mieć nadzieję, że etap zaostrzającej się walki klasowej powoli mija, a do łask powraca zasada konstytuująca III Rzeczpospolitą: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych. Zwiastunem nadchodzącego etapu jest głosowanie nad postawieniem przed Trybunał Stanu Zbigniewa Ziobry, którego chciał wytarzać w smole i w pierzu przywódca Zlewu Leszek Miller w zemście za śmiertelne przestraszenie pani Barbary Blidy. Jednak „znalazły się w partii siły, co kres tej orgii położyły” – bo i po cóż tu się mścić w sytuacji, gdy Amerykanie już skompletowali listę „naszych sukinsynów”?

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarze 34 do “Igraszki z uchodźcami”

 1. Dzonyy said

  hi hi hi

 2. x.x.x said

  Chore, zwyrodniałe, niezgodne z prawem naturalnym

  http://prawicowyinternet.pl/krytykujesz-w-sieci-islam-stracisz-dziecko/

 3. revers said

  „Z tytułu tych nowych ciężkich obowiązków ubowcy z Agencji Wywiadu dostaną dodatkowo 10 milionów na drobne wydatki, a Abewiaki z ABW – aż 46 milionów. Żyć nie umierać!”

  biznes imigracyjny, jest biznes -co tam tubylcze kodeksy,konstytucje, racje stanu elit autochtonicznych gdy talmud i FED prawem staje sie. A nomadowie, diaspora, agendy w tym 2030 tez chce zyc lepiej na koszt tubylcow .

 4. Ehze said

  Ciekawe:
  Izrael motywowal decyzje nieprzyjmowania uchodzcow do siebie tym ze Mossad nie bylby w stanie odroznic terrorystow od nie terrorystow. Dla Izraela Mossad by nie mogl ale dla Polski moze.

  Ciekawe.

 5. Ehze said

  Tak grubymi nicmi ta „pomoc” szyta, ze dziw kto sie na to nabierze:

  Izrael nam „pomaga”. W efekcie tej „pomocy” to Izrael bedzie mial kontrole nad tym kto u nas (za) mieszka.

  Jeszcze wbic w skore numer i bedziemy sie my, Polacy, czuc super bezpieczni u „siebie” . No bo to dla NASZEGO bezpieczenstwa nasz przyjaciel Izrael tak sie dla nas meczy.

 6. marta15 said

  Polska jest przeceiz juz od dawna kolonia Izraela wiec nic dziwnego, ze robia w niej co chca.
  Warto by co niektorzy raczyli to w koncu zauwazyc.
  Polacy wkrotce beda traktowani tak Jak Palestynczycy w Gazie albo i gorzej

 7. revers said

  Co ciekawe? normalne, w Izraelu drakonskie prawa dla imigrantow i przemytkikow uchodzcow,, w Polin miod i mleko dla kazdego uchodzca, i ze 2-3 tys patoli za to czy sie stoi , czy sie lezy dwa tysiace sie nalezy, taka nowa tresura tubylczych ludzi, jak nie marksem czerwonym, to kolorowym.

  Dzisiaj na osiedlowym placu zabaw wielkiego miasta europejskiego, zadnego bialasa nie uswiadczysz, za to gromadka ciemnych jak afrykanskie drzewo heban alich, jak najbardziej, normalka.

 8. NC said

  Mossad postara się o to, by wyszkoleni przez niego żołnierze ISIS (ISIL), czyli te młode, dobrze odżywione agresywne byczki widoczne na kazdym zdjęciu „uchodźców” (z Syrii oczywiście) dostały się bez przeszkód i legalnie już do Polski i automatycznie na teren EU.

 9. marta15 said

  ad 7 a czemu sie pan jeszcze temu dziwi??
  Sworzono dwie realities. ( rzeczywistosci) , jedna na uzytek tlumow, oglupionej publiki, ta wlasnie , ktora tworza mainstreammedia ( MSM) i politycy bedacy pod butem judeo-masonow, ktora jest rzeczywistoscia nieprawdziwa, klamliwa, oszukancza, preklamana.
  Istnieje tez ta druga rzeczywistosc, ta prawdziwa, ktora coraz wiecej ludzi , intuicyjnie wrecz ,wyczuwa , ale boi sie o niej mowic bo jest paskudna , przerazajaca i krwiozercza JAK samo pieklo .
  ALE TA rzeczywistosc jest ta prawdziwa rzeczywistoscia. Wystarczy tylko spojrzec dookola i glebiej pod przykrywke owej sztucznej, klamliwej medialno-politycznej rzeczywistosci stworzonej jako zaslone , pod ktora sie dzieje rzeczy straszliwe.
  I ta zaslona wkrotce opadnie.

 10. marta15 said

  ciekawy artykul
  http://english.pravda.ru/opinion/columnists/28-09-2015/132163-west_wars-0/

 11. revers said

  ja sie dziwie? juz przyjmuje to jako poprawnosc europejska, czy tam unijna – za to wczoraj na krotko bylem w polsce z wizyta u szarlatana, znachora w sieci medycyny alternatywnej „Revitum”, i nie dzwi mnie juz ze mlode pary, wyksztalcone, zlewakowane, modernie zunifikowane chodza z czesciej z komorkami po ulicy,jak za raczke, i nagrywaja wszystko jak leci, by cos tam puscic do sieci jak nie swoj seksik an webcamie.

  A taka uchodzcow selekcja, dobrze sluzy mosadowi i planom syjonistow na ktorych pracuje mosad , zawsze beda mieli na miejscu gotowe do boju bojowki kolorowych neomarksistow do zneutralizowania tubylcow, jak by to przyszlo by tubylcom do glowy troche sie odbarwic w bielsza strone lub zrechistranizowac.

 12. marta15 said

  a tu jak Zydzi beda traktowac nie-Zydow . Z obfitosci serca te usta mowia. Trzeba przyznac ze oni od czasu do czasu mowia ‚swoja’ prawde tylko, ze goje jakos tego nie chca prze-procesowac w swych otumanionych medialna sieczka mozgownicach. Goje uwielbiaja byc otumaniane.

 13. Oto IGRASZKI i uciechy "uchodzców" w Europie : said

 14. hulsz said

  ad.6 No i dobrze

 15. marta15 said

  ad 14 ano bedzie to co bedzie. I my tak naprawde to mozemy se tylko pogadac.
  Tej rozpedzonej globalnej machiny juz nikt i tak nie zatrzyma.
  Z wyjatkiem Pana Boga, ale Pana Boga to mysmy hurtowo opuscili ,
  wiec niby czemu mialby nam cuda czynic?
  Dostaniemy potezne lansko i ratuje sie kto moze.

 16. watazka said

  To fundacja Estery ma sprowadzac tych niby chrzescijan

  http://www.epa.eu/politics-photos/diplomacy-photos/anna-komorowska-and-miriam-shaded-photos-51952822

  Wspolnymi silami:
  http://www.nacjonalista.pl/2015/09/24/izraelska-organizacja-wspiera-masowa-imigracje-do-europy/

 17. "DŻIHAD WIĘKSZY" już jest DOKONANY, czyli wykołowany MOTŁOCH chrześcijański OTWORZYŁ swoje WROTA islamistom, said

  Przecież te kolorowe młode BYKI z Afryki, którzy MASOWO NAJECHALI na tą OGŁUPIONĄ Europę, KTOŚ zainspirował, dał im peniądze na tą podróż i teraz WSPIERA medialnie jak ŻYDY złodzeje jak G.Soros czy ta menda Mark Zuckerberg od FACEBOOKA, żydo-masońskie LOŻE „Bnai Brith International” …. itp.

  Ten masowy NAJAZD hołoty z Afryki na OGŁUPINĄ Europę też jest wspierany przez zboczeńców i homoseksualistów z centrali UE z Brukseli, którzy teoretycznie powinni BRONIĆ tej Europy, a tym czasem oni WSPERAJĄ tą islamską NAWAŁNICĘ czyli „DŻIHAD WIĘKSZY” , który jest WALKĄ DUCHOWĄ w pokonaniu przeciwnika tak aby ZAMIESZAĆ w głowach swoim chrześcijańskim PRZECIWNIKOM tu na miejscu w sercu Europy.

  „DŻIHAD MNIEJSZY” jest łatwiejszy dla islamistów dlatego nazywany jest „MNIEJSZYM” stosunkowo prosty, czyli walka islamistów z użyciem miecza, czyli UCINANIA łbów, ZABIJANIA swoich przeciwników „niewierców islamu”.

  Uległy i bierny MOTŁOCHU chrześcijański już jesteście POKONANI po całkowitym OTWARCIU wszystkich bram do serca Europy dla islamistów przez homoseksualistów, MASONÓW, lewaków i judaistów, którzy rządzą chrześcijańskim OGŁUPIONYM motłochem w Europą, który się w ogóle NIE broni przed NAWAŁNICĄ islamską !

  Rozwścieczeni islamiści nazywają ludzi z zachodniej Europy bezbożnikami, którzy napadli na kraje islamu jak Irak, Afganistan, Libye, Egipt co wywołało wojny i że Allah teraz pochwala użycia siły zbrojnej, miecza aby pomścić tych wszystkich islamistów, którzy zgineli z ręki bezbożników europejskich.

  „The Islamic State wants to KILL hundreds of MILIONS of people worldwide and the terror group is being largely underestimated by the West” – twierdzą ci którym udało się przeniknąć do ISIS !

  Wsparte militarnie i finansowo przez Arabie Saudyjską, Izrael, USA i loże masońskie w Europie „Państwo Islamskie” jest o wiele SILNIJSZE niż tym głupkom z UE się wydaje.
  Państwo Islamskie zaprojektowało zabijanie przeciwników islamu i ma PRZEWALCOWAĆ wszystkich państwa, które były w „koalicji anty irackiej” za pomocą tzw. „uchodźców” przyjętych w Europie, którzy jednego dnia jak okrzepną ZAMIENIĄ się w wojowników w całej Europie i ją „oczyszczą” !

  “They now control land greater in size than the United Kingdom and are supported by an almost ecstatic enthusiasm the like of which I’ve never encountered before in a war zone. Every day hundreds of willing fighters from all over the world come.” jest napisane w izraelskiej gazecie:

  „IS wants to KILL MILLIONS says embedded German reporter” :

  http://www.timesofisrael.com/is-wants-to-kill-millions-says-embedded-german-reporter/

  „Fala imigrantów z Afryki – Tego nie zobaczysz w TV! :

 18. olagordon said

  przerazająca przyszlosc http://www.youtube.com/watch?v=sAlDYLIBUr4&sns=em

 19. x.x.x said

  http://www.wykop.pl/ramka/2778839/radna-o-odstraszaniu-uchodzcow-urzadzmy-wybieg-swin-wzdluz-granicy-gminy/

 20. ENKI said

  Najwyższe wartości Europy

  1.Wiceprzewodniczący KE: przyszłość żydów najwyższą wartością Europy! Unia Europejska stoi dzisiaj przed „wielkim wyzwaniem”, aby zapewnić społecznościom żydowskim ich przyszłość w Europie – powiedział Frans Timmermans, pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej. Zapowiedział powstanie nowej strategii do maja 2015 r….www.prawy.pl/…/8190-wiceprzewodniczacy-ke-przyszlosc-zydow-najw…22.01.2015

  2. Portal Społeczności Żydowskiej:
  „Kwaśniewski szefem Rady Reprezentantów Europejskich Społeczeństw Obywatelskich. Pod auspicjami ( opieką, kierownictwem, wpływem) Europejskiego Kongresu Żydów (EJC) powstaje Rada Reprezentantów Europejskich Społeczeństw Obywatelskich (CECSR).”
  Uwaga: Europejski Kongres Żydów patronem (!!!) wobec Europejskich Społeczeństw Obywatelskich!
  Tak zbudowana UE! To nie pomyłka, to realizacja idei.

 21. Regina said

  ” Fala imigrantow z Afryki”-przerazajacy filmik! Jak nie dostana tego co chca to zlupia cala UE.Nikt i nic im w tym nie przeszkodzi tak ze UE odechce sie organizowac i wspierac kolorowe rewolucje.Bedzie miala swoja wlasna „kolorowa rewolucje”

 22. NICK said

  A co tu qooorva mówić.
  Armia! wielomilionowa. Jest. u bram. Szykujmy się. Na mniłość, ‚policzki’. Spolegliwe wydawanie żon, córek, wnucząt.
  Klaskaniem, aklamacją, milczeniem, przyzwalając.
  Dooopki… .

 23. Dictum said

  Był ci u nas Jan III Sobieski, w Hiszpanii Karol Młot. Obronili Europę.
  Dzisiaj decydują o jej losach pokraki, jak m.in. takie dziwki – Merkel czy Kopacz.
  Ciarki po plecach chodzą.

 24. Joannus said

  Ad 23
  Pominął Pan św Piusa V i Lepanto.

  Podstawiony papież Franciszek stoi na antypodach w stosunku do św. Piusa. Przeciwnie do poprzednika popiera i zachęca do przyjęcia najazdu na pozostałości chrześcijańskiej Europy.Posługujac się żmijową retoryką masońską. W znanym mateczniku korowskim Kościele św Marcina w Warszawie odprawili ekumeniacką Mszę novusową za utoniętych emigrantów islamskich.
  Tylko czekać na kolejną odsłonę mniłości i braterstwa w Mszach za ofiary islamistów, spod Wiednia, Lepanto i Poiters, a jak się rozochocą to wrócą do ”ofiar” naszych Krzyżowców.
  O tempora o mores.

 25. marta15 said

  bardzo ciekway artykul .

  „..He is the supreme standard of morality on earth – when someone wants to know what is good or bad his eyes normally turn to the Pope – but he is the greatest promoter of a moral-free life.
  He is charged with confirming his spiritual brothers and children in the Faith, but he weakens the Faith in all Catholics by his example and words. He is called to spread the Gospel of Jesus Christ throughout the world, but he promotes all the false religions. In short, he is the Vicar of Christ on earth, but by hiding Jesus Christ when he stands before Jews, Freemasons and pagans, he ACTS AS AN ANTICHRIST .

  This ensemble of contradictions, in my opinion, is the key to Francis’ “success.”
  Heretics, communists, masons, schismatics, free-lovers, prostitutes, homosexuals – ALL CHILDREN OF DARKNESS applaud him because his teachings “justify” their actions.
  Although conservative Catholics remain a bit suspicious of Francis, seeing the enormous acceptation he receives, their resistance also collapses: “Our Pope is wonderful, isn’t he?”………….”
  http://www.traditioninaction.org/bev/182bev09_30_2015.htm

 26. re1truth2 said

  1. Daj jeden palec – [Unii Europejskiej i tutaj obowiązują inne zasady. Odpowiedź jest prosta i nie dająca złudzeń – tam, gdzie żyją muzułmanie, tam jest państwo islamskie. Z relacji mieszkańców wiadomo również, że muzułmanie niewłaściwie się odnoszą do mieszkających tam kobiet. Są one wyzywane oraz obsypywane groźbami i obelgami. Aktywność przyglądających się strażników ograniczyła się wyłącznie do próśb o spokój – dla świętego spokoju.

  Film ukazuje jeden incydent, ale nie jest to problem marginalny. W tym samym ośrodku kilka lat wcześniej doszło do segregacji mieszkańców. Muzułmanie wymusili własne zasady korzystania z kawiarenki internetowej, łaskawie dając kobietom jeden dzień – środę na dostęp do komputerów. Wówczas obsługa ośrodka tłumaczyła, że wielu mieszkańców ma własny sprzęt, którym może się posługiwać, ponieważ w ośrodku działa bezpłatne wi-fi.] – http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/06/panstwo-islamskie-w-polsce-muzulmanie-terroryzuja-pozostalych-mieszkancow-linina-00459859.html

  2. To potem w tym samym Lininie – [Nagranie ataku wykonane przez jednego z oprawców (znalezione w telefonie imigranta).]…[Poza tym to specyficzna społeczność i specyficzna sytuacja, bo te osoby czekają na rozpatrzenie wniosku o status uchodźcy.] – http://wiadomosci24.wroclaw.pl/brutalnie-pobita-przez-imigrantow/

 27. marta15 said

  anty-papiez pawel 5 oddal muzulmaninom choragiew yzyskana spod bitwy pod Lepanto, ktora zostala cudem wygrana przez Chrzesijanin wobec znacznej przewagi armii muzulamanskiej.

  „…Paul VI gave back to the Muslims the Standard of Lepanto. The history of the flag was venerable.
  It was taken from a Turkish admiral during a great naval battle in 1571. While Pope St. Pius V fasted and prayed the Rosary, an out-numbered Christian fleet defeated a much larger Moslem navy, thus saving Christendom from the infidel.
  In honor of the miraculous victory, Pius V instituted the Feast of Our Lady of the Most Holy Rosary to commemorate her intercession. In one dramatic act, Paul VI renounced not only a remarkable Christian victory, but the prayers and sacrifices of a great pope and saint…”
  http://onetruecatholicfaith.com/Roman-Catholic-Articles.php?id=93&title=The+heresies+of+Paul+VI&category=Vatican+II+Apostasy&page=2

 28. Jan Rokicki said

  Ten pan chyba długo nie popracuje.

  http://lublin.eska.pl/newsy/krasnik-miasto-nie-dysponuje-mozliwoscia-przyjecia-uchodzcow-chce-powrotu-repatriantow/50661

 29. marta15 said

  ad 27
  jak go nikt hurmem nie wesprze to na pewno albo nie popracuje albo zmieni opinie.

 30. NICK said

  Patrz Pan, Panie Boydar na relację Pana Jana. (27).
  Taka ta Lubelszczyzna zażydzona, że o jej stolicy nie wspomnę. A, tu, takie, kwiatki???
  (No i ten Kraśnik co wziął nazwę od alei lubelskich do niego prowadzących)

 31. Boydar said

  Ten pan ma po prostu dłuższy nos. Co wcale nie znaczy że mniej garbaty. Poza tym, czy każdy zakwaterowany „uchodźca” ma konstytucyjne prawo wrzucić do urny np. sto legalnych kart do głosowania ? Nie przypuszczam aby do dwudziestego piątego coś się w tym względzie zmieniło.

 32. Dictum said

  ad. 24.
  To prawda.
  Panie Janie, serdecznie pozdrawiam.
  Wierzę, że i tym razem Bóg nie dopuści do zagłady chrześcijaństwa, choć ma niestety coraz mniej pomocników, a piekło się rozszalało.

 33. NyndrO said

  Ad 26.* !! Absolutnie nie wysyłać żadnych esemesów,które mają rzekomo „odblokować” film.Ta głupota kosztuje ok 30 zeta.!!

 34. star1 said

  Brytyjczycy znaleźli sposób na „imigrantów”a mieszkańcy hiszpańskiej Sevilli – na odwołanie budowy kolejnego meczetu w ich pięknym mieście
  https://drive.google.com/file/d/0B3dBtiXknmjDM1dKUUxuejZUNy1nMVprS1pHUFVsZGg0OXVn/view?pli=1

  http://wirtualnapolonia.com/2015/10/02/hiszpanie-walcza-z-budowa-meczetow-czyli-kto-mi-zabroni-z-pastowanym-kabanem-po-lesie-spacerowac/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: