Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

ONZ: Facebook zapewni „uchodźcom” internet

Posted by Marucha w dniu 2015-09-29 (Wtorek)

Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka, ogłosił na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku, że jego portal pomoże zapewnić dostęp do internetu w prowadzonych przez ONZ obozach dla uchodźców.

Jak powiedział Zuckerberg – „Łączenie świata jest jednym z podstawowych wyzwań naszego pokolenia, tymczasem więcej niż cztery miliardy ludzi nie mają głosu w internecie”. Dodał on także – „Internet to coś więcej niż sieć połączonych maszyn. To jest główna siła napędowa postępu gospodarczego i społecznego w naszych czasach. Lajk ani post nie zatrzymają czołgu ani kuli, jednak kiedy ludzie są połączeni mamy szansę zbudowania globalnej społeczności ze wzajemnym zrozumieniem”. Facebook zamierza zapewnić „uchodźcom” lepszy dostęp do organizacji pomocowych, a także pomóc im kontaktować się ze swoimi rodzinami.

Facebook chce uczestniczyć w kampanii mającej za cel zapewnienie w ciągu 5 lat dostępu do Internetu wszystkim mieszkańcom Ziemi. Zuckerberg nie wspomniał gdzie, kiedy i w jaki sposób ma zamiar podjąć współpracę z ośrodkami w których przebywają imigranci.

(Na podst. bandt.com.au, IAR oprac. B.W.)
http://xportal.pl

Komentarzy 38 do “ONZ: Facebook zapewni „uchodźcom” internet”

 1. veri said

  Precyzja w slowie i obrazie ? :

 2. wanderer said

  Jak ja slysze „globalne spoleczenstwo”, „globalna spolecznosc” to mnie ..uj trafia i juz wiem co to za jeden, z kim mam do czynienia..

 3. anonim said

  Jeden człon plemienia opłacił transport a teraz drugi człon plemienia będzie „zapewniał internet” wszystko na koszt goiskich podatników UE

 4. Jawamdam said

  A ja im, prostakom koranowskim, zapewniam miejsce poniżej swojej odbytnicy. Na stałe. I palcem nie kiwnę, żeby im w czymkolwiek pomóc. Niech walczą o swoje ojczyzny nieroby a nie o utrzymanie państw, które same sobie muszą radzić w wielkimi trudnościami w okresie dzikiego żydoglobalizmu.

  Z wyrazami wulgarnymi dla pejsbooka, Jawamdam

 5. Co mi po moim głosie na facebooku? Facebook jest starannie infiltrowany. Jeżeli napiszę tam coś nie tak, to mi w najlepszym razie konto wyłączą albo w środku nocy zapuka do mnie jakieś euro-gestapo.

 6. Easy Rider said

  Pejsbook – i wszystko jasne.

 7. ZAYEBANY żydzie Mark Zuckerberg mam ciebie w DUPIE razem z twoim FACEBOOKIEM ! said

  Pomysł stworzenia FACEBOOKA czyli seftwera do socjalnego porozumiewania się został opracowany przez Seana Parkera, Joe Krala, Petera Markasa i innych studentów.
  W końcowej fazie tego projektu amatorów do tej grupy PRZYKLEIŁ się ŻYDZIAK Mark Zuckerberg, któremu żydowska bezkarna ludobujcza mafia grasująca w USA na czele z Mosadem pomogła WYROLOWAĆ oraz USUNĄĆ faktycznych pomysłodawców tego projektu robiąc „szefem” żyda Marka Zuckerberga.
  Logo FACEBOOKA opracował Peter Markas.

  Mossad podsunoł do pomocy Markowi Zuckerbergowi innych ŻYDÓW do pomocy, aby to oni ŻYDZI złapali w żelazny uścisk ten projekt. Mark Zuckerberg obiecał swoją WIECZNĄ lojalnośc wobec Mosadu i tym to sposobem FACEBOOK stał się narzędziem zbierania informacji przez Mosad, który ma 100% do wszystkich informacji o osobach, którzy na FACEBOOKI założyli sobie swoje konto, przelewając swoje myśli i swoje widzenie Świata, które to Mosad wykorzystuje do „trzymania za twarz” tych co się tam „zapisali.

  Tym to sposobem FACEBOOK stał się narzędziem ŻYDOWSKIEJ globalistycznej NWO do STEROWANI i indoktrynacji(też MITU holokaustycznego) na Świecie oraz tym wszystkim, którzy służą ludobójczej globalnej mafii żydo-masońskiej.

  To właśnie dzięki DWUKROTNEJ pomocy propagandowej Facebooka murzyn Obama „wygrał” wybory prezydenckie w USA, chociaż nie można wykluczyć, że te „wybory” w żydo-kartycznym USA są identycznie fałszowane jak III RP, gdyż cały system „liczenia” głosów jest robiony przez program koputerowy. Faktycznie to NIE wiadomo KTO ma dostęp do tego softwera, który „liczy” głosy w tej FASADOWEJ zfałszowanej „demokracji” w USA czy gdzie kolwiek indziej …

  Oto żyd Mark Zuckerberg właściciel Facebooka na łonie natury:

  Uczuciowe zdiecie z dzieciństwa Mark Zuckerberga własciciela Facebooka:

 8. NIE masz konta na Facebooku - będziesz UKARANY ! said

  Facebook to narzędzie Misadu i żydowskiego CIA do prześwietlania ludzi, dlatego aktywni obywatele są ZAGANIANI siłą do założenia swojego konta na ŻYDOWSKICH networkach Facebooku lub Twitter.

  Obecnie na lotniskach w Euoropie i USA służby sprawdzające ludzi przed wpuszczeniem na pokład samolotu też SPARWADZAJĄ czy dany pasażer ma konto na Fecebooku.

  Jeśli pasażer nie posiada założonego konta na chociaż jednym z tych ŻYDOWSKICH networków to jest traktowana jako BARDZIEJ PODEJŻANA osoba, gdyż Mosad/CIA NIE wiadzą jakie masz poglądy na temat „supremacji żydowskiej” i czy jesteś LOJALNY np. wobec obowiązującego obecnie KULTU ŻYDOSTWA na całym Świcie, czyli czy zgadzsz się z tym, że wszystko co się dzieje na Świecie musi by w interesie żydostawa.

  Dlatego te osoby, które nie mają kąta na Facebooku to wg. obecnej NOWEJ globalistycznej „światowej władzy żydowskiej” NWO to potencjalni „terroryści” gdyż Mosad i żydowski amerykanski CIA nie wiele wiedzą o tym człowieku jakimi kategoriami on rozumuje, dlatego te osoby są DODATKOWO fizycznie przeszukiwani, sprawdza im się nawet szfy na ubraniach, a ich bagaż wielokrotnie dodatkowo przeszukiwany co utrudnia spokojną podróż …

  Agent Mosadu/CIA na posterunku:

 9. Joe Biden MUSI miec też konto na Facebooku, said

  Zobaczcie Żyda z amerykanskim obywatelstwem vice-prezydenta USA Joe Bidena, który w USA jest nazywany „obrotowym” osobnikiem gdyż, KRĘCI się wokół własnej osi.

  Gdy Joe Biden jest w żydowskim towarzystwie to twierdzi, że jest żydem, a jak się znajdzie w śród katolików to ten OSZUST twierdzi, że jest „katolikiem” (ostanio krecił się blisko Papierzą Franciszka jak ten był w USA) tak aby PODPUŚCIĆ elektorat chrześcijański, aby na niego głosował w FASADOWEJ zafałszowanej amerykańskiej „żyd-kracji”.
  Stary KARIEROWICZ oszust Joe Biden „przyczaja” się aby w ostatniej fazie

  Tutaj KAMELEON Joe Biden już bez czarnej jarmułki:

 10. Kanadyjski Premier Stephen Harper WYLANSOWANY na FACEBOOKU, said

  Obecny KANADYJSKI Premier Stephen Harper, żydo-MASON wylansowany przez Facebook świętuje swoje judaistyczne Święto:

  Tutaj KANADYJSKI Primer Stephen Harper żydo-mason razem ze swoim synem świetują swoje judaistyczne Święto Hanukkah:

 11. Kaczyński i PAPA Franciszek też WYLANSOWANI na FACEBOOKU świetują Hanukkah: said

  FACEBOOK też w centrum MULTI-KULTURALNEJ „warszawce”:

  As Cardinal Jorge Mario Bergoglio, the archbishop of Buenos Aires, Francis “has had a warm relationship with the Jewish community of Argentina, …

 12. Parva said

  Skrzyknąć się wtedy będzie łatwiutko.

 13. ŻYDOWSKI rząd "amerykanski" znowóż OSZUKAŁ polskich obywateli, said

  Żydowsko-masoński zafałszowany rząd amerykański z Waszynktonu na czele z tym ludobujcą George W, Bushem brutalnie OSZUKALI Polaków obiecując, przyznanie bezwizowego pobytu turystycznego w czasie do 30 dni w USA dal wszystkich polskich obywateli, pod warunkiem ze Polskie Wojskie weźmie udział w NAPADZIE i OKUPACJI Iraku w 2003 roku. Tak został PODPUSZCZONY ten głuptas Kwaśniewski gdy jego i jego żonę Jolantę zaproszono na „gryla” do Białego Domu w Waszynktonie na wiosnę 2002 roku.

  KŁAMCY z Waszynktonu nie wywiązali się ze swoich obiecanek Polakom i wjazd turystyczny z Polski do USA nie jest możliwy bez otrzymania wizy.
  Każdy polski obywatel musi wypełnić wniosek wizowy i założyć profil w systemie ambasady. Samo wypełnianie wniosku trwa ok. 75 minut.

  We wniosku wizowym trzeba m.in. wyjaśnić, po co chcemy pojechac do USA, podać wysokość swoich dochodów, posiadane oszczednosci, miejsce zamieszkania, posiadane OBYWATELSTWA, zadeklarować swoją faktyczną NARODOWOŚĆ … itd. … itp.

  Po wypełnieniu wniosku wizowego do USA polski obywatel MUSI natychmiast zapłacić opłatę wizową w wysokości 469 zł. Niestety polskim obywatelom, którzy deklarują POLSKĄ NARODOWOŚĆ to taki ma szanse otrzymania wizy jedynie w 40%. Gdy wiza turystyczna nie zostanie przyznana opłaty wizowej NIE zwracają.
  Ponadto otrzymanie wizy USA w Warszawie nie gwarantuje wjazdu do USA i wielu polskich obywateli po wyladowaniu w USA bez podania powodu jest DYSKRYMINOWANA i mimo wszystko NIE zostają wpuszczeni na teren USA, odprawiani natychmiast pierwszym lecacym samolotem do III RP. Najczęsciej się to zdarza w żydowskim New Yorku na lotnisku miedzynardowym JFK.
  To pracownik Departamentu Stanu na przejsciu granicznym w New Yorku ostatecznie decyduje czy wpuścić Polaka na teren USA i to zależy od jego humoru po sprawdzeniu, czy turysta się obnaża na zydowskim FACEBOOKU.

  Natomiast KAŻDY polski obywatel, który deklaruje ŻYDOWSKĄ narodowośc we wniosku wizowym starający się o wizę turystyczną do USA ma GWARANTOWANĄ specjalnym PRZYWILEJEM i otrzymuje ją w 100% i jest ZAWSZE wpuszczany do USA.

 14. Czy FASEBOOK to narzędzie Mosadu i CIA ? said

  To właśnie dzięki DWUKROTNEJ pomocy propagandowej Facebooka murzyn Obama „wygrał” wybory prezydenckie w USA, chociaż nie wykluczone że te „wybory” są identycznie fałszowane jak III RP:

  Oto żyd Mark Zuckerberg właściciel Facebooka w pełnej okazałości:

  Uczuciowe zdiecie z dzieciństwa Mark Zuckerberga własciciela Facebooka:

  FACEBOOK i MOSSAD & CIA Data GATHERING JOINT VENTURE:

 15. Facebook jest wynajęty przez CIA, Mossad i masoństwo Illuminati ! said

 16. Peter said

  Zwyciestwo biologii nad humanizmem
  Niestety, ale chrzescijanska cywilizacja, w ktorej sie wychowalismy oraz wywodzace sie z niej idee humanizmu nie maja szans z obcymi nam kulturami, ktore stosuja te same zasady jakie obowiazuja w przyrodzie. Ciemny muzulmanin moze nic nie wiedziec o prawach przyrody, ale zwycieza w taki sam sposob jak plodne gatunki, ktore zajmuja teren „mnozac sie jak kroliki”
  Z kolej Eustace Mullins, obserwujac niezwykle sukcesy Zydow we wspolczesnym swiecie, zaobserwowal ludzace podobienstwo pomiedzy sposobami opanowania organizmu zywiciela przez pewne gatunki w przyrodzie a metodami stosowanymi przez srodowiska zydowskie.
  Jednym ze sposobow jest wpuszczanie do organizmu zywiciela trucizn, ktore oslabiaja jego organizm, czyniac go bezbronnym. W spoleczenstwach postchrzescijanskich mozemy zaobsewowac rowniez rozne idee (multikulti, poprawnosc polirtczna, feminizm, itp.), ktore pozbawiaja spoleczenstwo instynktu zachowawczego, skazujac go na podporzadkowanie
  lub nawet zaglade.
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/07/23/biologiczny-zyd-%E2%80%93-czesc-i/

 17. Tomek said

  Musze przyznac, ze mialem swoiste schadenfreude kiedy wyobrazilem sobie polskie suki z TVN’u Olejnik i Czubaszek (zacytuje Czubaszek WOLĘ BYĆ „ZIMNĄ SUKĄ” NIŻ „MATKĄ POLKĄ”
  http://plejada.pl/newsy/czubaszek-wole-byc-zimna-suka-niz-matka-polka/1vnt33
  jak przechodza reedukacje w panstwie ISIS (wyciete lechtaczki i burki na glowach).
  http://www.prawica.net/2237

 18. Facebook to SKARB dla agencji wywiadowczych jak CIA i Mosadu ! said

  Zobaczcie jak NAJWAŻNIEJSI oficerowie CIA wcale się nie krępują i przed senackimi komisjami w USA oficjalnie zeznają, że FACEBOOK jest dla nich kopalnią wiedzy o tych co się tam zapisali, łącznie z numerami telefonów, prywatnymi adresami, znajomymi a także prywatnymi zdieciami.

  Oficerowie CIA zeznają, że FACEBOOK też pozwala CIA ustalic gdzie się znajdują z dnia na dzień właściciela kąta, o czym myślą … itp.

  FACEBOOK to jest super narzędzie do szpiegowania oraz odziaływania na osoby, które na FACEBOOKU mają swoje kąta.

 19. Pikniki i ZBIEGOWISKA „amerykańców” w New Yorku : said

  Mieszkańcy New Yorku na paradzie 4 lipca świetują odzyskania „niepodległości” :

 20. Lista krajów zbombardowanych przez "amerykańców" USizraela po II WŚ : said

  Skąd się wzięli „uchodzcy” z Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu, którym chce „pomóc” żydowski szpiegujący FACEBOOK dla CIA i Mosadu ?

  NAMAWIAM wszystkich aby posłuchać w 7 minucie wystąpienia W.Putina w ONZ-cie 28 września 2015 roku który PYTA się OTWARCIE:

  „Co wy narobiliście UNICESTWIAJĄC rządy w Libii i innych krajach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu” ….

  Tutaj jest PRZEMÓWIENIE w.Putina w ONZ:

  http://www.unmultimedia.org/avlibrary/asset/1447/1447881/

  To USA, Anglia, Francja, Włochy i Niemcy NAPADAJĄ na kraje w pobliżu Izraela aby je całkowicie ZESTABILIZOWAĆ i to właśnie spowodowało TSUNAMI emigracyjne, a zwłaszcza USA jest WINNE najazdu uchodźców na Europe !

  Jak wiadomo, USA (m.in. ustami Obamy, Kerryego i innych polityków pośledniejszego sortu) energicznie i z przekonaniem potępia wszelkie interwencje militarne w suwerennych krajach. Zwłaszcza zaś nie mającą miejsca interwencję Rosji na Ukrainie.

  Zatem prezentujemy poniżej listę krajów, które USA zbombardowało po ukończeniu II Wojny Światowej. Oczywiście nie chodziło wówczas o żadne interwencje militarne w suwerennych krajach, lecz o wprowadzenie demokracji.

  Chiny 1945-46
  Korea 1950-53
  Chiny 1950-53
  Gwatemala 1954
  Indonezja 1958
  Kuba 1959-60
  Gwatemala 1960
  Kongo Belgijskie 1964
  Gwatemala 1964
  Republika Dominikańska 1965-66
  Peru 1965
  Laos 1964-73
  Wietnam 1961-73
  Kambodża 1969-70
  Gwatemala 1967-69
  Liban 1982-84
  Grenada 1983-84
  Libia 1986
  El Salvador 1981-92
  Nikaragua 1981-90
  Libia 1986
  Iran 1987-88
  Libia 1989
  Panama 1989-90
  Irak 1991-
  Kuwejt 1991
  Somalia 1992-94
  Chorwacja 1994 (wyłącznie tereny etnicznie serbskie)
  Bośnia 1995 (wyłącznie tereny etnicznie serbskie)
  Iran 1998 (airliner)
  Sudan 1998
  Afganistan 1998
  Jugosławia 1999
  Afganistan 2001-
  Pakistan 2003-
  Libia 2011-

  Jeśli TY nie przyjdziesz do DEMOKRACJI amerykańskiej to DEMOKRACJA przyjdzie do ciebie !

 21. Witamy wszystkich "UCHODZCÓW" na FACEBOOKU : said

 22. marta15 said

  a Israel , jawnie wspomagajac ISIS, upewnia sie ,ze tych uchodzcow bedzie coraz wiecej
  http://www.veteranstoday.com/author/gordonduff/#/2015/09/29/real-war-news-israeli-commandos-fight-alongside-isis-in-syria/?&_suid=144356341191506591005720425302

 23. Kimsumdzung said

  Wiec Polacy co my jako chrzescijanie powinnismy zrobic.Milosc przebaczenie mordercom chrzescijan.No przecierz juz przebaczylismy „””zydom”””ktorzy zabili JEZUSA CHRYSTUSA.Pierwszego chrzescijanina Od ktorego wzielo sie chrzescijanstwo.I co mamy w POLSCE.Syf nedze dla Polakow Radosc dla „”talmudycznego zydostwa „”I tulaczke imigracyjna.Jak w POLSCE chleba ci dostatek.Wiec co trzeba zrobic.Nie boje sie tego napisac …DZIHAD judesatanistom.
  AMEN

 24. Guła said

  Wcale tego nie założył tylko przekręcił grupie angielskich studentów programistów i zarejestrował jako swój projekt. Są zdolni ekonomycznie. Jest film na ten temat.
  A i tak nic nie miałby gdyby tej grupy, angielskich studentów, nie usankcjonował finansowo. Po czym jemu odpuszczono.
  Na dzisiaj obiecał Merkel totalną cenzurę na temat imigrantów.

 25. revers said

  2:”Jeden człon plemienia opłacił transport a teraz drugi człon plemienia będzie „zapewniał internet” wszystko na koszt goiskich podatników UE”

  poza tym doskonaly pejsowy przewodnik dla uchodzcow, co i ile na reke w ramach prawa do uchodzctwa i socjalow, oraz wirtualne miejsce na policje internetowa, badanie nastrojow spolecznych, budowanie nowego poprawnie poltycznego czleka homo globalitusa, nastepce homo sovietusa, zbieranie informacji o globosovietusie w NSA, CIA agendach lub pokrewnych. .

 26. revers said

  ad8

  czy jeszcze gajowicze nie znaja zwierzchnikow Franka i Watykanu?

  http://wordpress.catholicapedia.net/apres-santo-subito-jp%C2%B2-et-benoit-francois-defie-la-colere-de-dieu-au-mur-des-lamentations/

  http://free.niooz.fr/le-pape-francis-embrasse-la-main-de-david-rockefeller-john-rothschild-et-henry-kissinger-4034769.shtml#.VgubAyOy9jA.facebook

 27. Jawamdam said

  Żydostwo do kasacji musi iść bo ludzkość z tym bestiami czeka zagłada. Oni są zdolni do niewyobrażalnych zbrodni. To ‚naród wysrany’ przez wymyślonego przez nich samych boga psychopatę, na potrzeby lichwy i posiadania wszystkiego. Nawet talmud podaje, że to co goje posiadają, jest tylko przejściowo w ich rękach i należy to wszystko do żydów. To uszkodzone psycho i genetycznie stwory podobne do ludzi.

 28. Jawamdam said

  Co to za bóg żydowski skoro jak ma problemy w niebie to schodzi na ziemię do rabinów radzić się ich co ma robić. To tylko wariat żydowski takie coś mógł wymyślić.

 29. Cadyk said

  Aj waj czas na konto na parchbooku

 30. Maksymilian said

  Holokaust chrześcijan – TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!!! – ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) !!!

  https://forumdlazycia.wordpress.com/2014/08/16/holokaust-chrzescijan-to-sie-dzieje-naprawde-artykul-przeznaczony-tylko-dla-ludzi-doroslych-18-lat/

 31. Bez fajsbuka można świetnie żyć.

 32. Kuntakinte said

  Hava nagila

 33. Kaa said

  Mark Zuckerberg supporting IS
  http://www.wnd.com/2014/09/stopping-zuckerbergs-terrorism-network/
  https://www.google.pl/search?q=images+for+Mark+Zuckerberg+supporting+ISIS&client=ubuntu&hs=Q7l&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCQQsARqFQoTCOOVneaHosgCFYMPLAodqEkDTA&biw=1849&bih=961  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcThnNZyKvNo00ZxVikp5ski4HVrmt8BCdxT-incIUz990vA_oWi

 34. revers said

  prosto z pejszboka, saudis gejowie bawia sie i pokazuja swe wdzieki niewiernym

  cenzury cukra nie na miejscu lub nie dotycza, boc islam rozwija sie w lgbtq spolecznosci.

 35. KOra said

  Trzeba byc naprawde niesprawnym umyslowo by zakladac konta na pejsbuku czy innych koszernych mediach.

 36. Miet said

  A czy są jakieś niekoszerne, tak z ciekawości zapytowuję – które to są???
  Chętnie z nich skorzystam.:-)))

 37. aaaaaaaaaaaaaa said

  @36

  bardzo ciężko znaleźć , a jeśli nawet to właściciele cenzurują ze strachu ……., to jest SKANDAL pisane z dużych , żeby w Polsce nie było nawet jednego polskiego portalu informacyjnego z krwi i kości………

 38. aaaaaaaaaaaaaa said

  @14

  to nawet nie jest śmieszne ….bo hańba dla psa ……..porówywnanie tego fałszywego do szpiku kości ścierwa z czymś prawie świętym …..w bardzo złym guście …….świnia , cokolwiek innego – ale nie pies !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: