Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily. o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  revers o Wolne tematy (65 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  revers o Czy następny będzie Władimir…
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  Boydar o Wolne tematy (65 – …
  Boydar o Wolne tematy (65 – …
  Boydar o Wolne tematy (65 – …
  Boydar o „Covid: Wystarczało pozw…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Uchodźcy zgwałcili 29-letnią Polkę [Fałszywka!]

Posted by Marucha w dniu 2015-10-02 (Piątek)

Akcja: Sąsiedztwo obozu dla uchodźców w Lininie w gminie Góra Kalwaria.
Bohaterowie: Syryjczycy.

[Czy aby Syryjczycy, czy jakieś ciapate, które podały się za Syryjczyków? – admin]

Do internetu trafił film, na którym widać, jak Syryjczycy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii atakują 29-letnią Polkę, która nie chciała ubrać się zgodnie z zasadami islamu. „Tu jest państwo islamskie” – mówią.

– Przeprowadziliśmy już rozmowy z tymi ludźmi. Nie wyolbrzymiajmy tego zajścia [sic!!! – admin]. W specyficznej sytuacji tych ludzi łatwiej o konflikty.

Napastnicy tłumaczyli się z „incydentu” w rozbrajająco szczery sposób: „Ta kobieta w sukience dla naszych mężczyzn i dzieci była naga!”.


Zajście z ośrodka przez wielu komentatorów oceniane jest jednoznacznie. To argument w dyskusji o przyjmowaniu uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Prawicowy publicysta Łukasz Warzecha wskazał je jako dowód na tezę, że „agresywny islam” zagraża Polsce. „Pokazani na filmie z ośrodka w Lininie Czeczeni nie są zapewne członkami al-Kaidy ani bojownikami Państwa Islamskiego, ale ich sposób rozumowania jest tym bardziej wstrząsający (…). Tam, gdzie mieszkają muzułmanie, ma być po muzułmańsku. Zasada dostosowania się do reguł gospodarza jest w ich kręgu kulturowym obca”

Postawa islamistów pokazuje jeszcze jedną możliwość – wyjazd w celu podboju innego kraju. W celu zagarnięcia jego terytorium i zniewolenia społeczeństwa. Kto się nie podda ten wróg. Rdzenni mieszkańcy dostrzegając zagrożenie, manifestują oraz zrzeszają się pod antymuzułmańskimi hasłami. Unia Europejska, głucha i ślepa próbuje nakazać krajom członkowskim przyjęcie kolejnej porcji wątpliwych chrześcijan – z pobudek rzekomo humanitarnych.

Polka znajduje się w stanie ciężkim w podwarszawskim szpitalu.

Polka odniosła obrażenia głowy, tułowia oraz dróg rodnych. Znajduje się w stanie ciężkim, ale stabilnym. Lekarze dobrze rokują jej stan zdrowia. Została objęta opieką psychologa policyjnego. Policja próbuje ustalić sprawców dzięki nagraniom z telefonów komórkowych wykonanych przez oprawców. [Ech, „nie  wyolbrzymiajmy” tego… – admin]

Powód zdarzenia jest bliźniaczo podobny do tego jaki miał miejsce przed 3 miesiącami w tymże ośrodku, kiedy to do internetu trafił film, na którym widać, jak Czeczeńcy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii grożą Ukraińcom i Gruzinom, którzy nie chcą ubierać się zgodnie z zasadami islamu. „Tu jest państwo islamskie” – mówili.

O co wtedy poszło? Nagranie zarejestrowane na terenie ośrodka pokazuje ożywioną dyskusję Czeczeńców (stanowią większość mieszkańców placówki) z Gruzinami i Ukraińcami. Czeczeńscy muzułmanie są oburzeni, że syn jednej z Ukrainek nosi krótkie spodenki. Tak pojawia się ogólny temat ubioru w ośrodku. Czeczeni próbują zmusić pozostałych uchodźców, by ubierali się zgodnie z muzułmańskimi zasadami. Mężczyźni mają zrezygnować z krótkich spodenek, a kobiety muszą porzucić bluzki i spódnice.

Dyskutuje z nimi ukraińska kobieta, która próbuje tłumaczyć, że znajdują się na terenie Unii Europejskiej i tutaj nie można narzucać takich zasad. W reakcji padają wyzwiska i groźby, a w pewnym momencie także stwierdzenie, że „tutaj jest państwo islamskie, bo tutaj żyją muzułmanie”. Na nic wyjaśnienia kobiety, że ona jest prawosławna i nie musi stosować się do islamskich obyczajów. „Tak mieszkać się nie da” – mówi pod koniec filmiku lokatorka ośrodka.

Fragment rozmowy

Czeczeniec: Miejcie szacunek do nas. Walczyliśmy z Rosją 300 lat i teraz nasi bracia walczą po waszej stronie na Ukrainie.
Ukrainka: Nie mamy innych spodenek. Ma w dżinsach chodzić?
Czeczeniec: Tylko nie mów potem, że nie uprzedzaliśmy. Było tu już wielu młodych Ukraińców, szanowali nas.
Ukrainka:Dlaczego mamy wyznawać wartości waszej kultury?
Czeczeniec: Ten koleś w krótkich spodenkach dla nas i naszych kobiet jest nagi. Nasze dzieci to oglądają.
Ukrainka: Nie układa mi się to w głowie. Znajduję się na terytorium UE, a nie w państwie islamskim. A teraz będą mi dyktować, jak mam się ubierać.
Czeczeniec: Tak, można powiedzieć, że tu państwo islamskie. Dlatego, że taka jest nasza mentalność. Tak tu żyjemy.
Ukrainka: Tak się nie da żyć. Jestem w wolnym kraju. Przeszkadzają im krótkie spodenki, a za chwilę będzie im chodzić o palenie, wieprzowinę i mojego psa, by się do nich nie zbliżał.

Rozumiem, że sukienka u kobiet jest niezgodna z zasadami islamu, ale brutalny zbiorowy gwałt z pobiciem już tak?

DiCarpio
http://www.sadistic.pl

Komentarze 54 do “Uchodźcy zgwałcili 29-letnią Polkę [Fałszywka!]”

 1. Marucha said

 2. AV said

  @1: bezbłędne…

 3. jaja ujebac said

  Ujebac jaja kozojebcom czeczenskim
  a potem do piachu.

 4. Dictum said

  No to się zaczęło.
  Plan NOW krok po kroku precyzyjnie realizowany.

 5. Boydar said

  @ Jaja (3)

  Nie byłem, nie widziałem, nie weryfikowałem. Myślę jednak, że prawdziwi Czeczenowie, tam na Kaukazie, czytają o tym, i płaczą (chłopaki i Czeczenowie nie płaczą, wiem, ‚to tylko taka metafora’, zupełnie jak z Zekiem). Że my to tałatajstwo nazywamy tak właśnie. No jak sobie wyobrażacie, że prawdziwy Czeczen wyjedzie z Ojczyzny, trzysta lat na Nią czekał i krwawił. Nie chcę po raz setny wracać do tego, ale z jakiegoś powodu trzeba było ubić ćwierć ‚Czeczenii’, żeby pozostałe trzy czwarte mogło normalnie żyć. Być może ta ćwierć to mało; może trzeba było pół. W imię chrześcijańskiej zasady tego nie zrobiono, wielbłąd. Putin sobie zawsze poradzi, my niekoniecznie. Na murze cmentarza „na Lipowej” od strony Raabego, od trzydziestu lat namalowany jest sprayem napis ‚WOLNA CZECZENIA’. Wszystko się „zmywa”, a to nie.

 6. Moher49 said

  Gwałcicielom obciąć oprzyrządowanie, pewnie zaraz się wykrwawią i zdechną, resztę zapakować w samolot i odesłać do Czeczenii razem z tym osobnikiem, który ich tu wpuścił. Tym co pyszczą, zrobić „ścieżkę zdrowia”. Nie ma innej rady – musimy ich zabijać bo nasze dzieci zginą.

 7. revers said

  Wlaswnie jednego anty terroryte z ABW znaleziono martwego w piwnicy podwarszawskiej rezydencji ABW, gdzie odbywala sie suto zakrapiana impreza walki z terroryzmem, ISIS

  http://fakty.interia.pl/news-impreza-w-siedzibie-abw-pod-warszawa-nie-zyje-jeden-z-pracow,nId,1896798#utm_source=fb&utm_medium=fb_share&utm_campaign=fb_share&iwa_source=fb_share

  martwi urzedasy z ABW beda najlepiej bronic polskich gojow i bezpiecznie odprowadzac podwyzszona kase do 46 mln na cele reprezentacyjne z libacjami i panienkami z agencji towarzyskich.

 8. Joannus said

  Coś mi się widzi nieuchronna konieczność złagodzenia kar za gwałty w Kraju nad Wisła. Może i zawieszenie. Wszak nasi rządziciele nie mogą dopuścić aby w świat poszło świadectwo o prześladowaniu goszczących u nas ”uchodzców” chroniących się przed prześladowaniami w swych krajach.

 9. Maćko said

  Nie to zebym byl przychylny islamistom, a jeszcze mniej w Polsce, ale nie znajduze linku do zródla tego komunikatu. Ktos ma moze link do zródlowego materialu? Jakiego dnia sie to wydarzylo?
  Sa aresztowani?

 10. revers said

 11. Czołgista said

  Czeczeniec: Miejcie szacunek do nas. Walczyliśmy z Rosją 300 lat i teraz nasi bracia walczą po waszej stronie na Ukrainie.

  Widzicie do czego prowadzi wieloletnia nieleczona rusofobia ?! :)))))

 12. Boydar said

  Tak właśnie jest, Panie Revers (10). Tego się normalnie nie da wytrzymać.

  nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą nie jestem rasistą …

 13. Czołgista said

  @9
  Możliwe, że to fake, ale znalazłem coś takiego:
  http://wiadomosci24.wroclaw.pl/brutalnie-pobita-przez-imigrantow/
  Nie obejrzałem nagrania, bo nie dało się przesłać sms-a na podany numer. Ciekawe jak to dalej się rozwinie.

 14. Czołgista said

  a.d. 13
  Możliwe, że chodzi zwykłe o naciąganie ludzi na sms-y, a operator zablokował już całą akcję.

 15. Robercik said

  Panie Gajowy, niestety proszę o usuniecie tego postu w trosce o wiarygodność Gajówki.
  W części o zgwałconej Polce są same kłamstwa. Tekst jest wyłudzaczem pieniędzy od osób które chcą obejrzeć film.
  Niestety, na pewno takie zdarzenia będą miały miejsce gdy trafi do nas większa ilość tego bydła, ale tym bardziej teraz należy dokładnie sprawdzać informacje aby nie dawać amunicji lewakom i mediom którzy za chwile będą twierdzili ze internet kłamie a ciapate są cacy.
  Pozdrawiam.

 16. Tomahawk said

  Wiadomość zmyślona, a strona to oszustwo.

 17. A-a said

  A to ona ojca ani braci nie ma?

 18. Czołgista said

  @16
  Niestety zgadzam się z tą diagnozą i popieram prośbę Pana Robercika.

 19. aaaaaaaaaaaaaa said

  …..polecam stronę Militaria.pl……….ładne noże , maczety…..broń z którą można sobie „pomajsterkować „………jednym słowem wszystko aby naszych ,”uchodźców” przyjąć
  ” chlebem i solą „…..żarty się skończyły, co nie było zresztą trudne do przewidzenia ….

 20. Bard said

  Zanim zaczeli sie tu pchac to nie widzieli jak sie europejki ubieraja? Jak sie im styl ubierania nie podoba to czemu nie wroca do swoich burek i koz czyli do swojego kraju.?

 21. aaaaaaaaaaaaaa said

  @18

  nie ma znaczenia, czy sytuacja miała miejsce wczoraj ,czy nawet dwa lata temu

  sposób myślenia tych ludzi nie zmienia się………zagrożenie jest zagrożeniem

  tu jest tekst z innej strony :

  „zgwałconej w Lininie.

  Tyle, że większość tekstu jest skopiowana z pochodzącego sprzed trzech miesięcy artykułu opisującego konflikty wywoływane przez muzułmanów w tym ośrodku.

  Ponieważ budzi to moje obawy, że całość jest jakimś fejkiem, usuwam mój poprzedni komentarz.

  Oto fragmenty tekstu sprzed 3 miesięcy:

  Do internetu trafił film, na którym widać, jak Czeczeńcy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii grożą Ukraińcom i Gruzinom, którzy nie chcą ubierać się zgodnie z zasadami islamu. „Tu jest państwo islamskie” – mówią. – Przeprowadziliśmy już rozmowy z tymi ludźmi. Nie wyolbrzymiajmy tego zajścia.

  „Islamska agresja”
  Zajście z ośrodka przez wielu komentatorów oceniane jest jednoznacznie. To argument w dyskusji o przyjmowaniu uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Prawicowy publicysta Łukasz Warzecha wskazał je jako dowód na tezę, że „agresywny islam” zagraża Polsce. „Pokazani na filmie z ośrodka w Lininie Czeczeni nie są zapewne członkami al-Kaidy ani bojownikami Państwa Islamskiego, ale ich sposób rozumowania jest tym bardziej wstrząsający (…). Tam, gdzie mieszkają muzułmanie, ma być po muzułmańsku. Zasada dostosowania się do reguł gospodarza jest w ich kręgu kulturowym obca”

  Co do zachowania muzułmanów, Piechota przekonuje, że w ośrodku, w którym przebywa 150 osób różnych kultur i wyznań „ciężko jest uniknąć konfliktów”. – Ktoś ma gorszy humor i szuka zaczepki… Poza tym to specyficzna społeczność i specyficzna sytuacja, bo te osoby czekają na rozpatrzenie wniosku o status uchodźcy. W takich warunkach łatwiej o konflikty, które normalnie nie miałyby miejsca – twierdzi.

  Postawa islamistów pokazuje jeszcze jedną możliwość – wyjazd w celu podboju innego kraju. W celu zagarnięcia jego terytorium i zniewolenia społeczeństwa. Kto się nie podda ten wróg. Rdzenni mieszkańcy dostrzegając zagrożenie, manifestują oraz zrzeszają się pod antymuzułmańskimi hasłami. Unia Europejska, głucha i ślepa próbuje nakazać krajom członkowskim przyjęcie kolejnej porcji wątpliwych chrześcijan – z pobudek rzekomo humanitarnych.”

 22. Bronisław said

  Niestety My Polacy-Słowianie, i cała Europa Zachodnia, poczynając od Renesansu,daliśmy sobie „wcisnąć” w miejsce Cywilizacji Łacińskiej myślenie judeo-chrześcijańskie. Proces ten przyspieszył, zwłaszcza po II Soborze Watykańskim i Powszechnej Rewolucji Obyczajowej w 1968 roku na Zachodzie, kiedy wszczepiali Nam modernizm, tym razem już „na dobre”, lucyferyczni masoni pod przywództwem Iluminatów!!!
  Rycerze przepoczwarzyli się u Nas w feministycznych pacyfistów (…”nie przyniosłem wam pokój, ale miecz.” mówi Jezus Chrystus) to też teraz trzeba będzie Nam za tą gnuśność drogo odpokutować, bo prawa rządzące tym światem, jak wiemy, są bezwzględne. Przestrzega Nas także Chrystus: „Czuwajcie, aby was ktoś nie zwiódł”!!! Zachód (My też) wybrał wygodę i konsumpcjonizm i uznał, że już nie trzeba „pracować na chleb w pocie czoła” oszukując naturę, a natura zawsze się zemści!!! Nawet papież głosi masońską tezę o „zrównoważonym rozwoju”, a nie o organizowaniu życia społecznego i gospodarczego zgodnego z naturą!!!
  Po unicestwieniu Rusi Kijowskiej przez Chazaro-Tataro-Mongłów w połowie XIII wieku, w XVI i na początku wieku XVII, zaistniała wyjątkowa korzystna sposobność zawarcia ścisłej Unii: Królestwa Polskiego, Księstwa Litewskiego rodzącej się wtedy na bazie Moskwy, Rosji oraz resztek Księstwa Kijowskiego. Brak wyobraźni, czy inne „przeszkody” spowodowały, iż Słowianie zamiast zmierzać ku potędze i przewodzić światu ulegali i ulegają stopniowej marginalizacji. Rosja, chociaż wydaje się niektórym potężna to też obecnie boryka potężnymi zagrożeniami.
  Po tych kilku myślach, przychodzi mi do głowy, że świat „postawił się na głowie” i mimo wielu dostrzeganych deformacji i obaw to nie przypuszczałem, iż może przyjść taki czas, że terroryści islamscy mogą Nam ścinać głowy, gwałcić Nasze Kobiety itp., a reżimy Nami zarządzające będą temu sprzyjać!!!

 23. Czołgista said

  @15
  Strona pod linkiem została stworzona przez oszusta i imituje ona serwis informacyjny. Ja wysłałem dla sprawdzenia, bo mi zostało jakieś 50 groszy na karcie.

  Panie Gajowy proszę o usunięcie mojego wcześniejszego postu nr 13. Najlepiej żeby nikt nie właził w ten link.

 24. Marysia said

  Faktem jest, ze istoty plci zenskiej od lat nosza sie stylem „na prostytutke” i nie widza w tym nic zlego, a na pewno powodu do wstydu.
  Gdyby w czasach, gdy mozna byloby nazwac je kobietami, ktoras sie tak wystroila (co sie w niektorych dzielnicach zdarzalo wieczorowa pora), i poszla miedzy ludzi, zaslanianoby okna i oczy dzieciom. Wywolalaby swoim wygladem pogarde,
  ktora – w zaleznosci od stopnia dobrego wychowania – zostalaby jej tak czy inaczej zakomunikowana.
  To w naszym swiecie. Mnie czesto rzuca, kiedy jestem zmuszona ogladac nieubrane krowieta.
  Na dobre wychowanie przybyszy z innego swiata nie ma co liczyc. Oni nami gardza, dziewkami wygladajacymi na dziwki
  i chlopami, ze im na to pozwalaja. Gorzeja z nienawisci, napompowani testosteronem i adrenalina. Maja sie za lepszych
  i chca uzdrawiac swiat wedlug zasad koranu. To nie glos w obronie talatajstwa, Boze bron, precz z nimi.
  To zdroworazsadkowe wyjasnienie motywow.

 25. Boydar said

  O, a tu, jakie dziwki

 26. Marucha said

  Artykułu nie będę oczywiście usuwał,
  W gajówce – na ponad 16 tysięcy zamieszczonych tekstów – kilka okazało się fałszerstwami. To chyba lepszy wynik, niż większości mediów.
  Pomyłek nie da się uniknąć. Gajowemu brakuje rubli na opłacanie zespołu ludzi do weryfikacji informacji. Za to ma swych czytelników, którzy rzadko przepuszczą coś niewiarygodnego.
  Niech tak zostanie. Nie stosujemy dziur pamięci.

 27. Boydar said

  Ha, za wyjątkiem „… Jestem w wolnym kraju …”, to pozbierane realia … może z nieco większego obszaru niż gmina Góra Kalwaria. Jeszcze mi się rymło, przypadkiem.

 28. re1truth2 said

  Nie usuwać, oczywiście artykułu. Bo i tak na razie Niemców to czeka w pierwszej kolejności…

 29. Boydar said

  A sygnalizował nieśmiało Pan Nyndr0 punktualnie o ósmej czasu WP – https://marucha.wordpress.com/2015/09/29/igraszki-z-uchodzcami/#comment-516147 🙂

 30. Bezrobotny said

  Do walki o tolerancje wlaczyli sie legalni w EU nudysci; https://drive.google.com/file/d/0B3dBtiXknmjDM1dKUUxuejZUNy1nMVprS1pHUFVsZGg0OXVn/view?pli=1

 31. mecenas said

  odstrzelic skurwensynów

 32. Nie ma kary – nie ma miary.

 33. Adr32 said

  A może Pani Kopacz pojedzie do takiego pojebanego obozu w sukience.Będzie miała dwa w jednym.wizytacja obozu i radość dla ciała

 34. gość said

  Miriam Shaded: „Islam to religia nienawiści! Oni mają obowiązek zabijać niewiernych”

  Miriam Shaded, 29-letnia szefowa Fundacji Estera, wspierającej chrześcijańskich uchodźców z Syrii, w połowie września ogłosiła, że wystartuje w wyborach parlamentarnych z listy partii KORWiN. Ze znanym z rasistowskich i antyfeministycznych poglądów Januszem Korwinem-Mikke połączyła ją niechęć do muzułmanów.

  Shaded, córka Polki i Syryjczyka, w dzisiejszym Super Expressie zapewnia, że islam zawsze będzie religią nienawiści i ostrzega, że muzułmanie będą zabijać Polaków.

  Islam to nie religia, ale system totalitarny. Nie mówi się o tym wprost. To nie jest wiara z wyboru człowieka, ale cały system prawny, który wnika w każdą sferę życia – wyjaśnia w tabloidzie. Osoba, która jest muzułmaninem, nie może przestać nim być dobrowolnie. W momencie, kiedy odstępuje od wiary, grozi jej śmierć. Wiara polega na relacji z Bogiem. Tutaj każdy muzułmanin jest zmuszony, by być w tym systemie. Są różne czapki, które muzułmanie przybierają. W Koranie jest dokładnie zapisane, co robić z niewiernymi. Należy ich zabijać, odcinać rękę i nogę naprzemiennie, krzyżować lub wypędzać.

  Zaznaczam, że to system, który chce wprowadzać szariat w każdym regionie świata. Nie ma w islamie czegoś takiego jak tolerancja dla innych wyznań, jak chrześcijaństwo czy judaizm. Jest nienawiść do tych osób. W momencie, kiedy muzułmanie podbijają jakiś teren, obierają na cel chrześcijan. Starają się ich namówić na przyjęcie islamu. Pukają do nich do domów. Gdy do nich wejdą, gwałcą kobiety na oczach braci, mężów i ojców. Kiedy muzułmanin postawi meczet na danym terenie, to jest to symbol, że chce ten teren podbić.

  W dalszych słowach Shaded przestrzega przez islamizacją Francji i Niemiec, które mogą stać się przez to zagrożeniem dla całej Europy.

  Dlatego Arabia Saudyjska nie przyjmuje uchodźców z Syrii u siebie, ale finansuje ich podróż do Europy, mówiąc, że zbuduje 200 meczetów na terenie Niemiec. To symbol i oznaka, jakie są intencje. Zresztą w Koranie jest dokładnie zapisane, co muzułmanie muszą robić. Muszą szerzyć swoją wiarę, mają za nią zabijać. Jak przyjdzie na to czas, to na pewno będą. W Niemczech dzień w dzień dochodzi do masowych gwałtów, ale o tym nikt nie chce mówić. Wszyscy mówią: „cicho, cicho”, bo chcą tu sprowadzać więcej osób, co jest totalną głupotą. Policja nie informuje o tym, co się dzieje. We Francji jest 1000 stref no-go. To są strefy wyjęte spod prawa. Niemcy czy Francja to silne kraje. Jeśli będą pod wpływem islamu, to będzie gigantyczne zagrożenie.

  http://www.pudelek.pl/artykul/84193/miriam_shaded_islam_to_religia_nienawisci_oni_maja_obowiazek_zabijac_niewiernych/

 35. Hclw said

  http://m.se.pl/wiadomosci/swiat/grecja-polak-zgwaci-psa-w-atenach_347796.html

 36. Emma said

  no i tak właśnie z nimi jest, oni nie mogą mieszkać w Europie, nie wracają do siebie i tam żyją jak im się podoba a tu jest nasz kraj nasze prawa a jak nie potrafią się dostosować to muszą wyjechać stąd

 37. malgorzata said

  z jakiej racji oni dzikusy maja nas dyskryminowac narzucajac swoje prawa islamskie pytam wladz co z tym zamierzaja zrobic oni sa u nas a nie odwrotnie Unia Europejska slepnie na gwalty i przemoc to tak ma byc to bedzie wojna chyba dotego nas pchaja BOG HONOR I OJCZYZNA jest mottem naszego narodu POLSKIEGO bedziemy go bronic

 38. re1truth2 said

  Re 35
  Podobne? komentarz [Nie kretyn, tylko po pierwsze, news wyssany z palca. Żadnej relacji np. z Policji Greckiej że coś takiego się wydarzyło.
  Równie dobrze mógłby być napisane Komista zgwałcił psa. I też być uwierzyła?]
  Jasne, że bzdet – jeden jedyny wpis – niby informacja z pej’sbuka nie ma śladu [h..p://ww2.happydogsworld.com/?folio=9POR7JU99; h…s://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=120363101378510&id=126920624042201 tylko raz pies brązowy spaniel, a potem siwy – aktywistka sprzed 2 lat – h…s://www.youtube.com/user/happydogsworldCOM] – w miejsce kropek litery odpowiednio, ale szkoda czasu.

 39. Adam Sikorski said

  Jebać czeczenów

 40. Boydar said

  Nie Czeczenów tylko czeczenopodobne chazarstwo. Czeczen nie opuszcza Ojczyzny, to chazarstwo pełznie, kradnie, niszczy i morduje.

 41. Igorek Gorek said

  …w Bialymstoku tez osobniki jakies za czczencow sie podaja, ich „polowiny” laza po miescie…biora kase spoleczna a Polakom pracy brak…

 42. Igorek Gorek said

  Ad 36
  Nasi wyrabiaja sie poza granicami wypedzeni chora ekonomia, a OBCY PRZYLAZA na rdzenne slowianskie ziemie.
  WON !

 43. Anna said

  Panie i Panowie , tak się ubierali muzłumanie w latach 70 na bliskim wschodzie:p
  http://www.turborotfl.com/pl/news/6223/Moda_lat_70-tych_w_Iranie

 44. Boydar said

  A może kaczor mówiąc o kolejnym województwie, to miał na myśli irańskie …

 45. skorpion said

  Kopacz i Mekler niech jada do Afriki tam oswiecac islamm, zobaczycie co z nimi zrobia

 46. koksadam said

  POLSKA DLA PLOAKÓW

 47. Adam said

  Ludzie dawać na nich ,nie będą gwałcić naszych Polek zróbmy im jihad w tym ośrodku i wykopmy ich z karju.Polska tylko dla Polaka.Do czego ta kur… „ewa kopacz „(dlatego z malej bo brak szacunku dla tej kur… mam) doprowadziła,Jan III Sobiecki w grobie się przewraca.Obudzmy się rodacy do puki nie jest za pózno wykopmy te ścierwo uchodców z krajów i zróbmy rewolucje bo Polska nie będzie Polską za jakiś czas.

 48. Monika said

  Poroponuje wprowadzic swinke i szybciej podejma decyzje o koniecznosci kontynuowania podruzy ku Niemcom ( tak za przykladem Hiszpanow)

 49. leady.28 said

  MY JESTESMY U SIEBIE TO ONI PRZYSZLI DO NAS TO DLACZEGO SIE PANOSZA JESLI IM SIE NIE PODOBA TO NIECH WRACAJA TAM Z KAD PRZYSZLI

 50. XXI Wiek i kultura seksu said

  Gwalty to bardzo popularny temat na meskich blogach. A jest o czym podyskutowac:

  Gwalt zbiorowy na Julianowie:

  http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3810011,gwalt-zbiorowy-na-julianowie-zgwalcili-jedna-kobiete-drugiej-udalo-sie-uciec-sa-na-wolnosci,id,t.html?cookie=1

  Amerykanscy zolnierze gwalca dziewczynki w Kolumbii( katolicki kraj)

  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-przerazajacy-raport-amerykanscy-zolnierze-gwalcili-dziewczyn,nId,1713293

  Najbrutalniejsi gwalciciele w Polsce:

  http://www.pomorska.pl/polska-i-swiat/art/7186530,najbrutalniejsi-gwalciciele-w-polsce-oni-siali-strach-wsrod-kobiet,id,t.html

  W Kijowie amerykanscy zolnierze gwalca dzieci

  https://marucha.wordpress.com/2015/04/18/w-kijowie-amerykanscy-zoldacy-gwalca-dzieci/

  Gwalt zbiorowy pod Sieradzem:

  http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/6564004,gwalt-zbiorowy-pod-sieradzem-trzech-mezczyzn-wciagnelo-sila-do-samochodu-mloda-kobiete,id,t.html

  A tu ‚konfietka’ – cukiereczek , jakby powiedzial Zyrynowski:
  Amerykanscy zolnierze pobili sie z Polakami

  http://www.sfora.pl/polska/Amerykanscy-zolnierze-pobili-sie-z-Polakami-w-Lodzi-a66393

 51. Tomasz said

  Na islam jedyny ratunek dla świata to BOMBA ATOMOWA !!!!! wypali ich od zalążka ISLAM to zło

 52. watazka said

  A w Kijowie Amerykanie gwalca dzieci:

  https://marucha.wordpress.com/2015/04/18/w-kijowie-amerykanscy-zoldacy-gwalca-dzieci/

 53. watazka said

  A w Lodzi Amerykanie pobili sie z Polakami o … kobiety (wspolna kultura)

  http://www.sfora.pl/polska/Amerykanscy-zolnierze-pobili-sie-z-Polakami-w-Lodzi-a66393

 54. R said

  Info na szczęście nieprawdziwe.
  Strona z linkiem do filmu podana w źródle wyłudzała pieniądze.
  Proponuję sprawdzać takie źródła jak sadistic po 5 razy.
  Karmicie się ludzie tymi rzeczami, pomyślcie o tym.
  Nie zmienia to jednak faktu co myślę o tych zacofańcach.

Sorry, the comment form is closed at this time.