Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gd-ap o Wolne tematy (53 – …
  yattakaj o Wolne tematy (53 – …
  Niedźwiedź o Profesjonalizm propagandy PiS
  AniaK o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Charamsa na miejsce Lemańskiego

Posted by Marucha w dniu 2015-10-04 (Niedziela)

Tzw. „ujawnienie się” księdza (chyba już byłego) Krzysztofa Charamsy z Watykanu wydaje się być dobrze zaplanowaną sztuczką medialną.

Nie ma tutaj przypadków. Najpierw artykuł w uważającym się za katolicki „Tygodniku Powszechnym”, później „spontaniczne” wyznanie przez kamerą, rozesłane do bardzo wielu redakcji, także zagranicznych.

W wyznaniu tym, mocno wyreżyserowanym, duchowny przedstawia się jako „zatroskany” o Kościół i kraj, wtrącając przy tym mocne wątki polityczne. Na dodatek wszystko odbywa się w przededniu Synodu o Rodzinie w Rzymie, zwołanym przez papieża Franciszka.

Wielkie show, a raczej cyrk objazdowy, coś w stylu „księży-patriotów” z lat 50. i 60. ubiegłego wieku, którzy łamiąc celibat i kolaborując z władzą komunistyczną też występowali przez mikrofonami radiowymi lub na trybunie w święto 1 Maja jako „zatroskani” o Kościół i kraj. Że nie wspomną z najnowszej historii księdza, obecnie suspendowanego, Wojciecha Lemańskiego, sztucznie wykreowanego przez „GieWu” Michnika i media mu podobne.

„Księży-patriotów” już dziś mało kto pamięta. O Wojciechu Lemańskim też głucha cisza. Podobnie będzie z Krzysztofem Charamsą.

Oczywiście sprawa wyrządzi wiele szkód i będzie zgorszeniem „dla maluczkich”. Trzeba więc wyciągnąć z tego wszystkiego wnioski.

Przede wszystkim, nie można dalej lekceważyć lobby gejowskiego w Kościele, w tym także w Polsce. Warto przypomnieć w tym miejscu, że zgodnie z instrukcjami papieża Benedykta XVI z 2005 i 2008 roku osoby o skłonnościach homoseksualnych nie powinny być przyjmowane do seminariów duchownych. Z kolei przełożeni kościelni w tej kwestii winni stosować zasadę „zero tolerancji”. W rzeczywistości jednak jest z tym bardzo różnie, a miękkie podejście do tych spraw niektórych księży biskupów i prowincjałów zakonnych daje takie efekty, jak opisywany najnowszy skandal.

Na koniec przypomnę, że wspomniany „Tygodnik Powszechny”, który z pismem założonym w 1945 r. pod patronatem ks. kard. Adama Sapiehy niewiele już ma wspólnego, do dziś korzysta z pomieszczeń kurii krakowskiej przy ul. Wiślnej w Krakowie. Jest to tym bardzo zaskakujące, bo media autentycznie katolickie gnieżdżą się byle gdzie.

Chyba więc przyszedł czas, aby redakcja tego pisma poszukała sobie innego lokalu. Z pewnością Michnik chętnie przygarnie ją pod swój dach przy ul. Czerskiej w Warszawie, bo tygodnik od wielu spełnia rolę „katolickiego” dodatku do Agory. Organizacje gejowskie i lewicowe też nie odmówią gościny.

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
http://mysl-polska.pl

Komentarze 34 to “Charamsa na miejsce Lemańskiego”

 1. AV said

  Cyt.:”Najpierw artykuł w uważającym się za katolicki „Tygodniku Powszechnym”.

  Się kurde uśmiałem…

 2. NyndrO said

  Szacunek dla księdza.

 3. NyndrO said

  Szkoda jednak,że myśli,że nie może nazywać istot o których pisze tak bardziej po prostu.

 4. Boydar said

  „… Trzeba więc wyciągnąć z tego wszystkiego wnioski. Przede wszystkim, nie można dalej lekceważyć lobby gejowskiego w Kościele …”
  No to się chyba stało dobrze, księże Isakowiczu. Do tej pory przecież nic się złego nie działo.

  „… sprawa wyrządzi wiele szkód i będzie zgorszeniem „dla maluczkich” …”
  Bez obaw, proszę księdza, bez obaw. Uczyniono bowiem wcześniej wszystko co w nieludzkiej mocy aby maluczcy stali się niezgorszalni. Tak to bywa, jak z bezrozumnie kradzionego próbuje się złożyć maszynę do szycia.

 5. Boydar said

  Mt. 7,15 1J 4,1

 6. NyndrO said

  Sprawdziłem.

 7. Boydar said

  Nie trzeba było … czasem lepiej nie zaglądać do szafy.

 8. Marek said

  Ja też.

  Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.

  Umiłowani, nie dowierzajcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie

 9. Boydar said

  Idę, się przejść …

 10. re1truth2 said

  Po włosku się produkuje – w winiarni. To jest podrzucone Polakom zgniłe jajo.
  Charamsa pochodzą w większości z Austrii 67% i Włoch 37 %.

 11. Marek said

  Posłuchajcie tego śmiecia obsmarowanego goownem na członku i mózgu.
  Pierwszy filmik na stronie:
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18960940.html
  Proszę zwrócić uwagę z jakim jadem opowiada o bezkarności dla tych, którzy krytykują zboczeńców. Tu go boli, zbooka.
  Filmik jest krótki, jakieś 3 min

 12. re1truth2 said

  .https://youtu.be/7uYQEVXi_8k?t=3
  To jest „ustawka” pod synod.

 13. Ja ci dam!!! said

  Wyp*erdalac z tymi pedalami!! Kto to widzial zeby facet z facetem sie je*al. No to jest nie do pojęcia! Stfuu

 14. re1truth2 said

  To jest bezbłędne – pokazuje, że jest chory [i kontekstualizując teksty biblijne, które poruszają kwestię aktów homogenitalnych.]. Chce od nowa zinterpretować biblię – V kolumna w kongregacji, to tak jak ukraińcy w IPN. Ułożył homoseksualny dekalog – tylko Sodoma i Gomora ich czeka.

 15. wanderer said

  Nie moze byc zadnej tolerancji dla tego typu postaw sodomickich w Kosciele Katolickim. Grzech sodomii jest grzechem i tyle. Nawet jesli ktos ma takie sklonnosci to powinien z tym walczyc wewnetrznie i koic sie przed Bogiem a nie afiszowac sie tym i robic z tego teatrzyk.

 16. Marek said

  (22) Podając się za mądrych stali się głupimi. (23) I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. (24) Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. (25) Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26) Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. (27) Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. (28) A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. (29) Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe – pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, (31) bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości. (32) Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

  (List do Rzymian 1 rozdz, Biblia Tysiąclecia)

  przewrotni, w tym co złe pomysłowi, uprawiając bezwstyd miedzy sobą, ponoszą zapłatę należna za swe zboczenia.
  odebranie rozumu, jedna z pierwszych oznak zapłaty Bożej.

 17. Nieważny said

  Mam wrażenie, że najwięcej tych „homo”jest wśród białych…

  Złe wrażenie – admin

 18. aaaaaaaaaaaa said

  facjata i ilość żydów jaka „nagle” zabrała głos w tej sprawie nie pozostawia złudzeń ,że to „komandos” wtyczka – agent………………….dziwię się, że tylu ludzi w ogóle roztrząsa temat pt „ksiądz”…….śmiech na sali

 19. @ W tych okolicznościach przyrody Papież Franek nr 1 powinien niezwłocznie mianować duchownego ob. Charamsa nadwornym kapelanem prezydenta Słupska ob. Biedronia.

 20. Joannus said

  Boli to wszystko, ale aż tak bardzo to nie nie dziwi.

  Są to skutki podporządkowania się ”starszym w wierze” przypieczętowanym judaszową zdradą – SV 2.
  Po wykonaniu zadania pn. ”reformy soborowe”, przychodzi kolej na następne. Podaję niżej niektóre do realizacji te na gruncie polskim. Już zrealizowane, albo w trakcie, czy na etapie początkowym.

  Udział w obaleniu władzy dla przekazania w 1989 r. żydom.
  Stręczenie dywersantów jako naprawiaczy państwa, którzy ograbili Naród z dorobku i zródeł utrzymania.
  Wprowadzenie baranków i owieczek do UE.
  Podgrzewanie antyrosyjskich nastrojów.
  Zachęcanie do inwazji z zainstalowaniem w parafiach bojowników islamskich.
  A teraz mniości do kochających inaczej.

  Nieszczęsny osobnik funkcjonariusz Kongregacji Nauki Wiary, a wcześniej Biskup Wesołowski, wskazują na kolejne zadanie animatorów, w niszczeniu autorytetu Kościoła, tak aby wychodziło nie od zewnątrz, ale od środka..
  Wiedzą ”bracia”o tym dobrze, że aby zniszczyć Polskę muszą zniwelować do formy karykaturalnej chrześcijaństwo.
  Inne metody w tym zamiarze okazały się zawodne, albo mało skuteczne. Abyło to min.;
  Sprzysiężenie rozbiorowe z Randot z tzw. ”potopem”.
  Rządy Sasów.
  Rozczłonkowanie na 3 części z podporządkowaniem każdej z nich 3 sąsiednim mocarstwom.
  Dwie wojny światowe.
  Budowa Judeopolonii 1945-56
  Wprowadzenie do zamierzonej akcji konia trojańskiego Wojtyły.

 21. re1truth2 said

  Re 11, Uzupełnienie 14
  – komentarz [wczoraj ten ten facet stwierdzilł że,większość kleru to homoseksualiści.dzisiaj znowu posądza kler o prześladowanie homoseksualistów czyli wychodzi na to że,według niego geje prześladują gejów.skoro tak to niech to sobie załatwią w swoim kręgu…]

 22. RomanK said

  W Kosciele trwa proces od bardzo dlugiego czasu dazacy do likwidacji jednego z najstarszych procederu niszczenia Kosciol..procederu homoseksualizmu.
  Celibat byl od chwili rozlamu Kosciola byl praktycznie najpowazniejszym problemem dzielacym Rzym od Wschodu od Prawoslawia…
  Celibat jako praktyka cnoty byl od samego poczatku Obecny w Kosciele i pzostal w Prawoslawiu dla zycia Monastycznego….sposrod mnichow mozna wybrac biskupa….
  TO pozwala na trzymanie homosexualistow z daleka….
  Dla lobby antygejowskiego w Kosciele takie zbuki to doskonaly argument, zeby celibat zachowac w takiej formie jak w Prawoslawiu.
  TO wyeliminuje Homoseksualne Lobby w Kosciele Rzymu…
  Przy okazji daje szanse Rytowi Slowian na przywrocenie….w jego pierwotnej Formie!

 23. Joannus said

  Ad 21
  ”…..zeby celibat zachowac w takiej formie jak w Prawoslawiu.”.

  Nie do przyjęcia. Albo oddanie Oblubieńcowi Panu Jezusowi Chrystusowi, ze wszczepieniem w Jego Wieczne Kapłaństwo, albo rozdwojenie, z dodatkową oblubienicą kobitką. Nie można dwóm panom służyć.
  Komu to zbyt trudne niech nie pcha się do Seminarium, a raczej kieruje do towarzycha protestanckich odmian pastorów.

 24. Mordka Rosenzweig said

  Do wszystkie czlowieki,

  Ja pan Mordka muwi, sze kaszdy kto jest pszeciwko panom pederastom to jest nienormalny i chory na muzg.

  Pan ksiadz Charamsa (ktury jest z nasza rasa) wymaga duszy szacunek za walka bigoteria.

  Pan kardynal Kasper wlasnie oswiadczyl, sze kaszdy czlowiek rodzi sie jako pszyszly pan pederasta.

  Ja pan Mordka nie musi dodawac, sze to jest taksze naukowo potwierdzone.

  Cardinal Kasper Gears Up: ‘You Are Born Gay’

  http://www.breitbart.com/national-security/2015/10/02/cardinal-kasper-gears-vatican-synod-born-gay/

 25. re1truth2 said

  Widzę, że pan Mordka zabawia się w propagandę.
  Całe zdanie jest takie „Dla mnie ta skłonność [homoseksualna] jest znakiem zapytania: nie odzwierciedla pierwotnego zamysłu Bożego, a mimo to jest rzeczywistość, ponieważ rodzi się gejem,…”
  I dlaczego trzeba leczyć, a jak brzydko się zachowuje [poucza innych] to stosować tą metodę

 26. Mordka Rosenzweig said

  re 24

  Re1truth

  Tak to prawda.

  Ja pan Mordka tesz pszeprasza bo pszeczytal tylko tytul i nie pszeczytal do sam koniec bo sie spieszyl na niedzielne zebranie panuw pederastuw.

 27. grace said

  Co za wredny skurwysyn!

 28. zolo du said

  Podejrzewałem, że pan Charama jest „z nasza rasa”, ale Najuszanowniejszy Pan Mordka mnie upewnił.

 29. Boncio said

  # 26

  By pozbyc sie jakichkolwiek watpliwosci do co rasa wystraczy fotografia tego pedala.
  Patrzac na niego widze caly izrael.

 30. asdop said

  przecież to żvd, a wiadomo, że to w większości pedały

 31. Cadyk said

  Tadziu, jeszcze będziesz płakał za księżmi patriotami….

 32. Parva said

  Epatują „maluczkich” różnymi formami zboczeń,ktore uprawiają niektórzy księza i hierarchowie ze wskazaniem na przyczynę,którą oczywiście jest celibat. Manipulacja daje owoce,większość wiernych już jest za jego zniesieniem ,który jest i tak łamany,bo ksiądz to też chłop i potrzeby ma !!
  Dostrzegam podobieństwo wynikające z przynależności do tej samej grupy etnicznej między panem Charamsą a Kośińsskim

 33. Dziad Wernyhora said

  Ok, ale kto odpowiada za umieszczenie tego pedała w Watykańskiej dykasterii?
  Czy to jest przypadek że pedał został wysłany na posadkę w Watykanie w Kongregacji doktryny i wiary zamiast być wylanym na zbity ryj?
  Ktoś go wypromował a ja chciałbym, żeby nazwisko jego promotora zostało upublicznione.
  Pedał to pedał, ma teraz swoje 5 minut, potem pójdzie do śmietnika świadomości jak upaprany gównem patyk. Ale jego promotor, ten co patyk w gównie maczał, ma się dobrze i pewnie szykuje kolejne wydarzenie.

 34. aaaaaaaaaaaa said

  @27

  ……ależ nie przesadzajmy ;-)…….jak ktoś słusznie na srudelku napisał: to dobry aktor …….

Sorry, the comment form is closed at this time.