Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W Niemczech tuszują gwałty na dzieciach by „Nie legitymizować krytyków masowej migracji”

Posted by Marucha w dniu 2015-10-05 (Poniedziałek)

Policja i duża część mediów w Niemczech milczy na temat fali gwałtów popełnianych na dzieciach przez muzułmańskich imigrantów w okolicach obozów dla uchodźców by „nie legitymizować” krytyków masowej migracji.

Jeden z tych przypadków dotyczył 13-letniej dziewczynki, która została zgwałcona w obozie dla emigrantów w Detmold, mieście w środkowo-zachodnich Niemczech. Dziewczyna i jej matka początkowo uciekły z Bliskiego Wschodu aby uciec od wykorzystywania seksualnego w ich domu, stając się ofiarami ubiegających się o azyl mężczyzn pochodzących z tego samego kraju.

Największy niemiecki nadawca ZDF, odmówił poruszania historii dotyczących przestępstw popełnionych przez muzułmanów podejrzanych o gwałt, ponieważ jak mówi redaktor naczelna Ina-Maria Reize-Wildemann „Nie chcemy podgrzewać sytuacji i szerzyć złego nastroju. (Imigranci) Na to nie zasługują.”

Wcześniej w tym miesiącu, w niemieckim parku 7-letnia dziewczynka została zgwałcona przez północno afrykańskich imigrantów co nie przykuło specjalnie uwagi mediów.

Policja w bawarskiej miejscowości Mering ostrzegła również by rodzice nie pozwalali dzieciom wychodzić na zewnątrz bez opieki po tym jak 16-letnia dziewczyna została zgwałcona w dniu 11 września przez „ciemnoskórego mężczyznę mówiącego łamanym niemieckim”. Dziewczyna szła do domu ze stacji kolejowej, która znajduje się w pobliżu obozu migrantów.

http://ndie.pl

Komentarzy 12 to “W Niemczech tuszują gwałty na dzieciach by „Nie legitymizować krytyków masowej migracji””

 1. wiesiek40 said

  Az się prosi żeby wobec gwałcicieli stosować prawa jakie stosowano za Bolesława Chrobrego w Polsce.Do tej pory te prawa powinny obowiązywać-nie było oficjalnej likwidacji statutów królewskich.

 2. lopek said

  Zero zdziwień – przecież eurokołchozem rządzą zboczeńcy i psychopaci. W pierwszej kolejności należy robić porządek z rządzącymi a wtedy problem imigrantów przestanie istnieć jak różdżka odjął.

 3. watazka said

  2
  Lopek
  Problem emigrantow nie przestanie istniec ale nalezy pamietac, ze niektorzy ’emigranci’ nie podlegaja zadnemu prawu bo ich zadne obce panstwo nie smie aresztowac:

  Amerykanie nie podlegaja pod zadna obca jurysdykcje:
  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-przerazajacy-raport-amerykanscy-zolnierze-gwalcili-dziewczyn,nId,1713293

  Kolumbia to katolicki kraj

  http://wyborcza.pl/1,75477,17723141,Raport___Zolnierze_USA_zgwalcili_w_Kolumbii_54_kobiety.html

  Polskie niezalezne media:

  http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=11431

 4. Guła said

  #2 Dlatego są nominowani a nie wybierani.

  A co do gwałcicieli to przygarść śrutu z fuzji w narzędzie gwałtu, czy też potencjalne narzędzia gwałtów delikwentów, zamyka im dokumentnie drogę do ichniego raju.

 5. Piszczała said

  Najpierw trzeba stworzyć specjalne prawo, w trybie natychmiastowym, na podstawie którego karać osoby odpowiedzialne za najazd obcej cywilizacj, w prawie przewidzieć, że jeżeli jest sprawcą nadreprezentacja „wybranego narodu” w hucpie z muzułmanami karą najmniejszą winno być wypowiedzenie im wielopokoleniowej gościny.

 6. Piszczała said

  Aby zrozumieć współczesną politykę to pierwszą rzeczą gdy coś dzieje się z muzułmanami należy bezwzględnie odszukać dokaładnie zakamuflowane pozycjeczerwonego wybranego narodu.

 7. aaaaaaaaaaaa said

  MILITARIA.PL ….polecam ………..

 8. NICK said

  Też polecam. Ze świadomością, że wszystkie transakcje są wiadome ABW. Czyli… .(7).

 9. Kaa said

  images for kastrowanie gwałcicieli i pedofili
  https://www.google.pl/search?q=images+for+kastrowanie+gwa%C5%82cicieli&client=ubuntu&hs=j0W&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCQQsARqFQoTCLTs2JH3q8gCFcbwcgodnlMG4g&biw=1849&bih=961


 10. revers said

  W Niemczech nikt nie wie, ile jest „uchodzcow” lub niechce wiedziec, pojawiaja sie sprzeczne dane, raz mowi sie ze okolo 2 milionow uchodzcow, inne zrodla mowia o 1,5 miliona, rzondowi mowia o 800 tysicach.

  Wlasnie dzisiaj mial przybyc do Berlina jeden z wielu podtawionych pociagow z 1000-em uchodzcow z Austrii – szuka sie pieniedzy na budowanie obozow dla uchodzcow w Turcji, jednym slowem szambo.

 11. NICK said

  Szambo! P. Revers (10).
  Giniemy.
  I, żeby mi nie było, że mam czkawkę.
  Putin ma Nas we dooopie. Bośmy głooopcy. On też uwarunkowan jest. Sprawami NWO. Swoim Narodem. Tylko prosić możemy… .

 12. Lesio said

  „Nie chcemy podgrzewać sytuacji i szerzyć złego nastroju. (Imigranci) Na to nie zasługują.” Po prostu jest ich na razie za mało. Jak będzie więcej, nic się nie będzie tuszowało. Wtedy wszystko będzie się odbywało zgodnie z islamskim prawem i obowiązującymi normami. Muzułmańskim rajem będzie Europa, tu będą mieli używanie z dziewicami, tylko wcześniej muszą wyrżnąć trochę Europejczyków. Ci którzy zostaną przy życiu, sami w trosce o zachowanie głów będą podsuwali muzułmańskim zdobywcom swoje córki i synów.

Sorry, the comment form is closed at this time.