Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nieletni uchodźcy w Sztokholmie

Posted by Marucha w dniu 2015-10-23 (Piątek)

Posiadanie statusu „nieletniego uchodźcy” (dosłownie: dziecka-uchodźcy, flyktingbarn) nie posiadającego paszportu daje w Szwecji szerokie możliwości: gwarancję uzyskania pozwolenia na pobyt oraz dowolne wybranie sobie imienia, nazwiska i innych danych osobowych, no bo kto niby ma to sprawdzić? 

Powyżej zdjęcia kilku „dzieci-uchodźców” ze Sztokholmu, zrobione na Dworcu Centralnym. Niektórzy – z apelującymi do współczucia transparentami „Pomóżcie nam zostać w Szwecji” czy „Ratujcie nas”. Nie wiadomo, kto im wypisuje takie i podobne teksty.

Te brodate, nieogolone „dzieci” opłacane są z pieniędzy podatników, ich dzieci i ich wnuków: Szwecja ma zamiar podwyższyć kwotę potrzebną na opiekę nad uchodźcami o 30 miliardów koron, czyli ok. 3.2 miliarda euro.

Gajowy Marucha

Komentarzy 16 to “Nieletni uchodźcy w Sztokholmie”

 1. aaaaaaaaaaaaaaaa said

  …..mam nadzieję, że hasła : ZARŻNĄĆ ŻYDÓW będą również częścią nowego nabytku kulturalnego ….i w końcu dojdzie tam do konfrontacji….owego wzbogacenia kultur ……przy równoczesnym wsparciu samych Szwedów …….

 2. JAKI jest MECHANIZM grasowania rozwydrzonej ŻYDO-masońskiej komuny w Szwecji i UE ? said

  Ci co trochę interesują się polityką to WIEDZĄ, że Szwecja została brutalnie ZAATAKOWANA od WEWNĄTRZ przez grasującą ŻYDO-komunę w Szwecji, która osaczyła „rząd sztokholmski” i zniszczyła BEZPIECZEŃSTWO i dobrobyt tego kraju.

  Ten atak na Szwecje od WEWNĄTRZ przez ŻYDO-komunę w postaci CELOWEGO stworzenia warunków sprowadzenia setek tysięcy islamistów i innej kolorowej hołoty do Szwecji jest formą KARANIA wszystkich szwedzkich obywateli za różne przejawy delikatnej obrony mordowanych Palestyńczyków na forum ONZ-u w przeszłości dla przez BYŁE szwedzkie rządy.
  Apartheid bandytów z Izraela się OBRAZIŁ na byłe rządy w Szwecji i uruchomił międzynarodową mafię żydo-masońska „Bnai Brith International”, która też grasuje w Szwecji robiąc POTĘŻNE szkody w Szwecji.

  To właśnie ten przestępczy gang żydo-masono-komunistów zamieszkały w Szwecji był w stanie ZAISTALOWAĆ żydo-lewackich psychopatów na najwyższe piedestały władzy w Szwecji jak np. takiego 100% PSYCHOLA Stefan Löfven na stanowisko „premiera Szwecji” …. o ZGROZO, który jest NAJWIEKSZYM WROGIEM i SZKODNIKIEM szwedzkich obywateli, którego Szwedzi powinni złapać, rozerwać na kawałki i wrzucić z zimną krwią do klatki z wygłodniałymi lwami w ZOO w Stockholmie lub Malme jako KARMA dla dzikich zwierząt !

  To że Szwecja została PRZEWRÓCONA do GÓRY NOGAMI, a przeciętni obywatele Szwecji są otwarcie brutalnie atakowani przez sprowadzoną hołotę z Afryki to wszyscy w Europie WIEDZĄ.

  W tej chwili NAJISTOTNIEJSZE jest to, aby ZBADAĆ przyczyny „choroby Szwecji” czyli cały MECHANIZM jak do tego doszło i KTO oraz JAK to zorganizował, jakie organizacje polityczne, służby, agentury grasujące w Szwecji ponoszą za to ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

  Proszę zwrócić uwagę, że na przykład takie państwo jak Jordania NIE zostało zaatakowane od WNĘTRZA przez LUDOBUJCZE służby żydo-amerykanskie-izraelskie w postaci krwawej rewolty z pod szyldu „wiosny arabskiej 2011” tylko dlatego, że totalitarny reżim rządzący w Jordanii podpisała cały szereg ULEGŁYCH dwustronnych umów z apartheidem izraelskim.
  Te kraje, które na Bliskim Wschodzie w okolicach Izraela zostały ZATAKOWANE od środka przez płatne agentury żydowskie tzw. „wiosną arabską 2011” które jakoś pomagały MORDOWANEJ Palestynie przez izraelskich tzn. żydowskich LUDOBUJCÓW.

  Kilka lat temu rosyjskie służby specjalne i kontrwywiadu w Rosji w JEDNĄ NOC zorganizowali wielką AKCJĘ w Moskwie i całej Rosji włamały się do biór różnych „fundacji charytatywnych” finansowanych przez żyda Sorosa oraz innych „dobroczynców” żydo-amerykanskiego pochodzenia oraz „organizacji pozarządowych” w 100% finasowanych przez zagraniczne słuzby specjalne grasujących w Rosji w których to biurach ZAREKWIROWANO komputery i ich papierowe archiwa w celu SPRAWDZENIA czym faktycznie się zajmują w Rosji.

  Okazało się że te różne „harytatywne fundacje” żyda Sorosa i innych żydowskich agencji jak mafii „Bnai Brith International” zajmują się w 100% organizowaniem KORUBCJI w Rosji, działaniem na SZKODĘ gospodarczą Rosji, bezczelnym wtrącaniem się do polityki BEZPIECZEŃSTWA Rosji z dawaniem ŁAPÓWEK parlamentarzystom, aby ci przepychali w Parlamencie Rosji fabrykowanych ustaw dającym SPECJALNE prawne PRZYWILEJE tylko żydom zamieszkałym w Rosji lub homoseksoalistom organizowaniem KRWAWEGO zamachu stanu w Rosji za pomocą przygotowywanej „kolorowej rewolucji” w Rosji na wzór „pomarańczowej na ukrainie” lub tej „różanej w Gruzji” … itp.

  Rząd chiński za pomocą swoich służb państwowych też dokonał SPRAWDZENIA czym się faktycznie zajmują zainstalowane żydowskie „charytatywne fundacje” Sorosów prosperujących w Chinach i okazało się że dokładnie tym samym co w Rosji i też zostały WYPEDZONE z Chin.

  Takie SPRAWDZENIE w Szwecji, w Polsce i innych krajach czym FAKTYCZNIE zajmują się w Szwecji całe masy różnych żydowskich „fundacji harytatywnych” różnych Sorosów czy tzw. „organizacji pozarządowych” finansowanych w 100% z poza Szwecji, które NIE są potrzebne Szwecji, które właśnie WTRACAJĄ się wewnetrzna politykę, SZKODZĄ Szwecji, postawiły na piedestał władzy tego PSYCHOPATĘ Stefana Löfvena na stanowisko „premiera Szwecji” i całą jego żydo-masonskich PRZESTĘPCÓW, przez których to SABOTAŻ giną codziennie Bogu ducha nie winni szwedzcy obywatele, a same państwo zamienione w HORROR jaki jest filmowany w żydowskim Holywoodzie w pedalskiej Kalifornii w zdemoralizowanym USA przez żydów.

  Okazuje się, że te „organizacje pozarządowe” lub „charytatywne fundacje” różnych Sorosów mają WIEKSZĄ władze w Szwecji niż szwedzki parlament oraz MILIONY szwedzkim wyborców, którym te „fundacje charytatywne” zorganizowały takie „ustawy” w Szwecji, które też zostały „przegłosowane” w Szwecji i ZLIKWIDOWAŁY prawa obywatelskie etnicznym Szwedem, a w ich miejsce dały SPECJALNE PRZYWILEJE prawne przyjezdnej hołocie z Afryki, którzy na bazie tych „nowych praw” właśnie przewrócili Szwecje do GÓRY NOGAMI !!!

  Jest to nie do uwierzenia jak KIEDYŚ normalnie myślący Szwedzi w ostatnich kilku latach dali się totalnie SPACYFIKOWAĆ żydosko-amerykańskim „fundacjom” które WYMUSIŁY sprowadzenie islamskich rzezimieszków z Afryki lub Bliskiego Wschodu.

  Ale JAKI jest FAKTYCZNY tego MECHANIZM i czy w ogóle w Szwecji jest jeszcze myślący ludzie, aby BADAĆ i zacząc z użyciem PRZEMOCY po prostu BRONIĆ przed inwazją KOLROWEJ hołoty na Szwecję, którzy SPACYFIKOWALI Szwecję ?

  Czy Szwedzi zdają sobie z tego sprawę i mają wiedzę, że Polska i wiele innych krajów w Europie, które NIE są subordynowane wobec żydo-izraleskich ideologicznych wymogów i za KARĘ też są PRZEWRACANE do góry nogami za pomocą IDENTYCZNEGO sabotażowego machanizmu grasujących międzynarodowych LUDOBUJCZYCH żydowskich „charytatywnych fundacji” różnych Sorosów, które jak widać wypowiedziały WOJNĘ całemu Światy identycznie jak w 1933 roku ?

 3. dariusz2b said

  Te parchy żydowski w końcu dostaną to na co zasłużą i mam nadzieję że to będzie za mojego życia bo sam bym chciał dołożyć z jednego srebrnika.

 4. adsenior said

  To ci mężczyźni, na fotce, robią za „sierotki Marysie”??

 5. markglogg said

  No, obecny program rządowy (dawniej socjaldemokratycznej) Szwecji dość dokładnie pokrywa się z programem naszej rodzimej nowo-partii „Razem z ciapatymi”. Nie trudno odkryć, patrząc na powyższy tekst, kto tę, kolejną „partię wolności lichwy” subwencjonuje…

 6. Marucha said

  Re 4:
  Dokładnie.
  Udają nieletnich. Podają wiek 16-17 lat.
  Nie pozwalają się badać lekarzom, bo to gwałci ich integralność osobistą (a w rzeczy samej, oprócz wykrycia chorób, jakie przynoszą – pozwoliłoby określić ich wiek). Szwedzi godzą się na to, zamiast wypieprzyć z kraju za odmowę poddania się badaniom.
  Niektórzy mają ze sobą misie albo inne dziecinne zabawki.
  Dostają papiery na dowolne, wymyślone przez siebie personalia.
  Oczywiście pieniądze, kwaterunek etc. również.

 7. re1truth2 said

  https://cdn.liveleak.com/80281E/ll_a_s/2015/Oct/23/LiveLeak-dot-com-991_1445628082-anti-isis-cartoon_1445628337.jpg.resized.jpg?d5e8cc8eccfb6039332f41f6249e92b06c91b4db65f5e99818bdd3934b43dfd651dd&ec_rate=230

 8. Kar said

  ..Gajowy widzi wszystko w czarnych barwach ..zaraz. Taki nieletni to nieoszlifowany diament: zaadoptowac go mozna latwo, zonke/corcie w domu pocieszy, stan liczebny rodzinki powiekszy, kartofle obierze etc…

 9. Parva said

  Ta ilość pomysłów rozwiązujących „problemy” ‚uchodzców” przypomina wyścig gigantycznej głupoty , do dywersji trudno to zakwalifikować, przeprowadza się ją bowiem bardziej wyszukanymi metodami.

 10. Radarek said

  Do Aaaaaaaaaaaaaa… Litości, ortografia woła o pomstę do nieba! Aż oczy bolą!

 11. Kronikarz said

  , )

 12. Józef Piotr said

  Są jeszcze naturalne odruchy ludzi na tym świecie
  …………………………………………………………………………….

  Chiny: murzyn zgwałcił Chinkę. Doszło do samosądu.

  Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-10-18

  chiny gwałt samosąd

  Doszło do samosądu, Chińczycy odcięli mu „narzędzie zbrodni”

  Drastyczna sytuacja w Kantonie (południowe Chiny). Czarnoskóry mężczyzna dopuścił się gwałtu na Chince. Tłum wymierzył mężczyźnie sprawiedliwość. Odcięto mu „narzędzie zbrodni”. Zdjęcia z tego zajścia znajdują się pod tym linkiem: Foreigner raping Chinese girl gets penis cut off by angry mob.

  Foreigner raping Chinese girl gets penis cut off by angry mob.

  DOKUMENTACJA FOTO Z POMOCY CHIŃSKICH LEKARZY !!!!!

  http://www.liveleak.com/view?i=899_1445136855

 13. aaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @10

  ….ma boleć …..

 14. Ad. 6

  Jak to są nieletni, to wyznaczyć im kuratorów i przekazać rodzinom zastępczym, oczywiście tymczasowo, żeby bidulki młode nie były narażone na traumy różne. To dla ich dobra. Rodzinami zastępczymi mogliby być np. homoseksualiści, ci aż się palą do wychowywania potomstwa! 🙂

 15. aaaaaaaaaaaaaa said

  @14

  ……przede wszystkim to są kpiny prawne , które mogła stworzyć tylko jedna nacja …….
  jestem tylko ciekaw czy wojsko i policja będzie tak lojalna wobec rządu jak u nas ……..w momencie „zmęczenia materiału”……..?

  …….bo jeśli nie mają w swoich szeregach ukrainców wiernych faszystowskich „psów”…..to może być różnie …..

 16. Marcin said

  Można to łatwo sprawdzić ale to jest czasochłonne. Wystarczy dobry psycholog.
  Jak widać się Szwedom nie chce.

  Wystarczy byle internista.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.