Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Przez Morze Czerwone ku Phallu…
  Barbara Chojnacka o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (46 – …
  Bezpartyjna o Przyczyny zwiększających się w…
  Bezpartyjna o Mądry głupiemu (niestety)…
  Jaron o Jak zabito mały ruchu graniczn…
  sanning o Między politycznym eskapizmem…
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  Maverick o Wolne tematy (46 – …
  Jaron o Przyczyny zwiększających się w…
  Boydar o Prymas Wyszyński – wróg czy pa…
  . o Między politycznym eskapizmem…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (46 – …
  Boydar o Mądry głupiemu (niestety)…
  UZA o Przyczyny zwiększających się w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Przemoc, gwałty i traktowanie kobiet niczym „podludzi” – tym skończy się przyjęcie islamskich imigrantów

Posted by Marucha w dniu 2015-10-24 (Sobota)

Za imigrantami do Europy wkracza prawo szariatu. We Francji strefy „no go” to norma, podobnie jak rosnąca liczba dokonywanych w nich przestępstw. Cierpią kobiety, które islamiści traktują przedmiotowo. Pozwala im na to ich religia – islam.

Co musi się wydarzyć, by Europa otrzeźwiała? Co na to palące się do pomocy uchodźcom ruchy feministyczne, ponoć walczące o prawa kobiet?

Przed zagrożeniami jakie niosą za sobą imigranci wyznający islam przestrzegały kobiety sprzeciwiające się szariatowi na czele z Miriam Shaded, prezes fundacji Estera. Jak wskazywały panie, tam gdzie pojawia się islam, tam łamane są prawa człowieka, a najbardziej cierpią na tym kobiety. Dlatego przedstawicielki płci pięknej postulowały, by zrównać islam z totalitarnymi ideologiami, jak nazizm, faszyzm czy komunizm. Pisaliśmy o tym na portalu PCh24.pl.

Postawa wobec kobiet wynika wprost z koranu. Szariat to prawo kierujące życiem wyznawców zarówno w sunnickiej jak szyickiej odmianie islamu. Sam islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego, dlatego reguluje zarówno zwyczaje religijne, organizację władzy religijnej oraz codzienne życie muzułmanina – zaznaczyła Paulina Matuszewska, jedna z kobiet występujących przeciw szariatowi.

Jak dodała, prawo to jest sprzeczne z prawem do wolności religijnej i opiera się na założeniu, że musi ono dostarczać wszystkiego co potrzebuje człowiek dla duchowego i fizycznego rozwoju. A kobiety? Mają „prawa równe swoim obowiązkom”, a „mężczyźni maja nad nimi wyższość”.

Taka obyczajowość ma bezpośrednie przełożenie na los kobiet, które w islamie traktowane są przedmiotowo, a w najlepszym wypadku jak obywatelki drugiej kategorii. Koran wprost np. podaje, że w sprawach sądowych na świadków powołuje się dwóch mężczyzn, „a jeśli nie będzie dwóch mężczyzn, to jeden mężczyzna i dwie kobiety mogą być świadkami”. – Oznacza to tyle, że wartość zeznania kobiety w sądzie jest o połowę niższa od wartości zeznania mężczyzny – dodała Matuszewska.

Podobnie rzecz się ma z dziedziczeniem, gdzie na syna – zgodnie z prawem – przypada udział dwóch córek. Z kolei Beata Żołnieruk, przytoczyła inne zapisy koranu, które wprost mówią, że „mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku”. Ta wyższość ma swoje ciemne oblicze, bo prawo zezwala też na przemoc wobec kobiet.

„Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!” – napisano w koranie.

Jak dodała Miriam Shaded, islam traktuje kobiety instrumentalnie, mówi o nich jako o polach uprawnych. – Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się Boga i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących! – przywołała zapisy koranu szefowa fundacji Estera.

Jej zdaniem to, że takie prawo jest stosowane w praktyce, jest wystarczającą przesłanką do tego, by stwierdzić, że sprowadzanie islamistów do Europy jest nieodpowiedzialne i stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa kobiet. To także godzenie się na łamanie ich praw, szczególnie w strefach szariatu, do których prawo poszczególnych krajów zagląda nieśmiało. \

Bolesne jest też to, że poprzez swoje decyzje polityczne, na taki scenariusz godzą się kobiety zajmujące wysokie stanowiska państwowe, a wtórują im m.in. feminizujące środowiska utrzymujące, że murem stoją po stronie praw kobiet.

Marcin Austyn
http://www.pch24.pl

Komentarzy 31 to “Przemoc, gwałty i traktowanie kobiet niczym „podludzi” – tym skończy się przyjęcie islamskich imigrantów”

 1. Kronikarz said

  حن لا نريد لكم هنا

 2. Kronikarz said

  , )

 3. Kar said

  Co musi się wydarzyć, by Europa otrzeźwiała?

  Qurwa! Hitler wstan i przepedz to islamskie badziewie w pi-zdu!

 4. Józef Piotr said

  ….Myślę że mnie jak i wielu z tutaj obecnych marzy się aby działające na polskim placu Feministki typu : Środa , Szczuka . Olejnik , Senyszym , etc, etc posłać w objęcia KORANistów.

  Oni by chyba jednak woleli kozy…
  Admin

 5. Boydar said

  „… Hitler wstań …” Pan Kar (2)

  Gdyby Pański Ojciec wiedział co Jego syn będzie pier dolił, to przeżegnał by się prawą ręką i spuścił do sedesu.

 6. Jabo said

  ad3. No, nie wiem, czy oni są na tyle wyposzczeni, żeby gotowi byli brać je w objęcia.

 7. JO said

  Prawo Bankowe w Anglii jest podwojne – jedna dla Muzulmanow a drugie dla reszty…

 8. aaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @5
  ….gdyby nie neonazistowskie ugrupowania w Niemczech to byłby tam niezły sajgon……PEGIDA co dwa tygodnie robi marsze , dzisiaj również …..ale to właśnie neonaziście idą ostro z nimi ……..

 9. Czołgista said

  „Bolesne jest też to, że poprzez swoje decyzje polityczne, na taki scenariusz godzą się kobiety zajmujące wysokie stanowiska państwowe, a wtórują im m.in. feminizujące środowiska utrzymujące, że murem stoją po stronie praw kobiet.”

  To było do przewidzenia. W końcu mamy dowód, że te tych polityków i środowiska feministyczne karmi ta sama ręka.

 10. revers said

  Grilowanie ISIS przez termobaryczne TOS-y jest rowniez niebezpieczne

 11. Grace said

  Europa wkrotce zaplacze nad wlasna glupota!

 12. Joannus said

 13. Moher49 said

  Europejskie baby godzą się na takie traktowanie przez arabskich byczków. Nasze feministki też nie protestują. Te cnotliwe i bogobojne też trą kolanami na ich widok. Europejscy mężczyźni zamieniają się w cioty. Angela o tym wie.Każdej babie marzy się taki brutalny k-tas, mają dość maminsynków, jeżdżą więc na „wczasy” na egipskie plaże.

 14. aaaaaaaaaaaaa said

  @13

  …nie mam nic przeciwko ” blondynkom ” dosiadającym arabskie byczki, tylko niech wyp****ją z nimi do Arabii Saudyjskiej …….co się stanie z nimi później nie interesuje mnie kompletnie …..każdy panem swego losu…..

 15. Scheibuß said

  We Włoszech rozwydrzone, kolorowe bydło pokazuje tubylcom – spadkobiercom dumnych Rzymian i Ostrogotów – ile jest warte i co sobą reprezentuje. Natomiast tamtejsza policja w chwili najwyższej próby, no, delikatnie mówiąc, niezbyt się sprawdza… Dlaczego nikt tego bydlęcego kurewstwa bezpardonowo nie eliminuje, a’la formacja Schutzstaffeln czy Czarna Sotnia w Rosji?!?

  PS. Szacun dla Kara, rózga dla Boydara.

 16. revers said

  cd10 „Arabia Saudyjska znajduje się w ścisłej czołówce państw, w której rocznie przeprowadza się najwięcej egzekucji. Międzynarodowe organizacje broniące praw człowieka wielokrotnie alarmowały, że są one regularnie łamane przez saudyjskie władze. Państwo dosłownie interpetuje sunnickie, islamskie prawo, zgodnie z którym za m.in gwałt, czary, przemyt czy napad z bronią ucina się głowę. Od stycznia tego roku w kraju stracono 135 osób.”

  a nie 1000?

  Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/9003997,arabia-saudyjska-20letni-ali-alnimr-skazany-na-ukrzyzowanie-za-udzial-w-protescie-politycznym,id,t.html

 17. Trak said

  Bezczelność europejskich tzw. „elit” i innej maści jurystów nie ma sobie równej w żadnej części świata. Arab i Bambo zostali tutaj przez nich ściągnięci.
  Te osoby publiczne są powszechnie znane i razem z całym tym towarzystwem winny opuścić teren Europy a ich majątki zostać skonfiskowane.
  Problem da się rozwiązać tą samą metodą w jaki powstał, trzeba tylko jej użyć i mieć jaja.

 18. Jan Rokicki said

  Cytat

  „Celem Narodowej Partii Demokratycznej (NPD) w Niemczech jest ochrona istnienia biologicznego narodu niemieckiego, ten cel jest rasistowski, naziści są zacofani. Jeśli narod niemiecki przetrwa, to doprowadzi tylko do większego faszyzmu i rasizmu. Dlatego celem jaki mamy, SPD, CDU i wszystkie inne demokratyczne partie w Niemczech jest UNICESTWIENIE narodu niemieckiego za każdą cenę i każdym sposobem. Naród niemiecki MUSI zostać zniszczony” – Stefanie Drese, niemiecka socjaldemokratka.”

  Rosną młode kadry

  http://www.wprost.pl/ar/523606/Nowa-generacja-islamistow-Dzieci-szkolone-do-dzihadu/

 19. Kar said

  re:18/Rokicki

  ..dzialaja w pospiechu-boja sie (!?), szmugluja muslim shit, ktory jest egzotycznym smrodem w srodku Europy, na wzor Kanady (czytaj: kanaduh)

 20. Kronikarz said

  Żee co ?
  Tak „się skończy” !?
  To się tak rozpoczyna !!

 21. Antares said

  „Naród niemiecki MUSI zostać zniszczony” – Stefanie Drese, niemiecka socjaldemokratka.” – jestem jak najbardziej za. Czas wrócić na stare słowiańskie tereny i oczyścić je z niepożądanych elementów.

 22. Jan Rokicki said

  Niemiecka, małomiasteczkowa ulica. Wieczorny spacer, śpiew, wesoła kompania. Tylko tubylców nie widać.

 23. Scheibuß said

  Antares, a może i Boydar – Z tonu Twojej wypowiedzi przebija oddźwięk antyniemiecki. Powinieneś zdać sobie sprawę, że wzajemne rozgrywanie jednych Aryjczyków przeciwko drugim stanowi perfidną zagrywkę żydowską, a czytając np. często-gęsto obleganą witrynę Gajowego Maruchy, aż się RZYGAĆ CHCE od podobnych wynurzeń różnych typów! Koncepcja pokrewna jak „chrześcijański antysemityzm”, jeszcze przy zaniedbaniu fundamentalnych kwestii rasowych – ależ żydzi od tego tylko bardziej zacierają ręce! Konkwistadorzy też rozgrywali plemiona indiańskie przeciwko sobie nawzajem, jak dziś żydzi Polaków przeciwko Niemcom (aksjologicznie najwartościowszemu narodowi Europy!) i vice versa – no i co, jak to się wtedy dla Indian skończyło?!? I jak to się dzisiaj dla Nas skończyć może?!? Historia magistra vitae est! …

 24. Boydar said

  Scheibuß, pokaż mi prawdziwego Niemca. Przygarnę jak swego. Tylko nie kantuj, bo jak szczelę w ten ryży pysk …

 25. Scheibuß said

  A Niemka może być?

 26. Boydar said

  Prosiłem, nie kantuj … Widziałem już wszystkie syreny świata, nawet te dwusuwowe.

 27. Scheibuß said

  Tu jeszcze jedno przykładowe zdjęcie, z zeszłorocznego Oktoberfestu – co prawda rażąco zbezczeszczonego przez jakąś karłowatą żółtkinię, opcjonalnie jeszcze przez jakąś domieszkę krwi kozojebczej, ale wprawny narodowiec powinien z łatwością oddzielić ziarno tej ziemi od nielicznych plew:

 28. Scheibuß said

 29. Scheibuß said

  http://www.beavercreek.com/~/media/beaver%20creek/images/main%20images/summer/oktoberfest.ashx

 30. Scheibuß said

 31. Boydar said

  I co, zostawią swój bauernhof i pójdą na verfluchte polnische schweine ? Nawet nie wiedzą co to takiego. Ktoś by im musiał powiedzieć …

Sorry, the comment form is closed at this time.