Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o Czy Polska ma politykę wschodn…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (60 – …
  Dziadzius o Step we krwi?
  Rokitnik o Step we krwi?
  Alina@Warszawa o Step we krwi?
  revers o List otwarty do łajdaka
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Maverick o Eksperci ONZ: „Aborcja podstaw…
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Maverick o List otwarty do łajdaka
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Siekiera_Motyka o Wolne tematy (60 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (60 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 497 obserwujących.

Węgry: Szef kancelarii Orbana odrzuca krytykę ambasador USA

Posted by Marucha w dniu 2015-10-30 (Piątek)

​Szef kancelarii premiera Węgier Viktora Orbana, Janos Lazar, odrzucił w czwartek krytykę władz węgierskich, z którą wystąpiła ambasador USA w Budapeszcie Colleen Bell. Jej wypowiedź uznał za ingerencję w sprawy wewnętrzne Węgier.

„Dla mnie jako wyborcy jest czymś nad wyraz irytującym, że dyplomata przybywa tu i mówi nam, jak żyć albo jak nasi wyborcy powinni żyć” – oświadczył Lazar.

Bell powiedziała w środę, że korupcja wciąż jest na Węgrzech poważnym problemem. „Coraz większa centralizacja władzy tworzy warunki, w których wiele ważnych decyzji, które będą mieć wpływ na Węgry przez następne pokolenia, pozostaje nieprzejrzystych” – stwierdziła.

Ambasador USA wezwała władze węgierskie do „niezwłocznego odejścia od polityki twardej ręki wobec organizacji społeczeństwa obywatelskiego”. Skrytykowała też postawę Węgier wobec uchodźców. Mówiła, że miejsce „nacjonalistycznej, nietolerancyjnej retoryki” jest na śmietniku.

Lazara poproszono na konferencji prasowej o komentarz do słów Bell. „Jako kraj nie jesteśmy i nie chcemy być podporządkowani Stanom Zjednoczonym – powiedział. – Oddelegowani tutaj dyplomaci powinni się do tego przyzwyczaić po pięciu latach (od objęcia władzy przez partię Fidesz Viktora Orbana)”.

Lazar zarzucił ambasadzie USA w Budapeszcie „ingerowanie w sprawy wewnętrzne Węgier pochopnymi, uproszczonymi ocenami”.

Reuters odnotowuje, że rząd Orbana, który objął władzę w 2010 roku, jest krytykowany przez Unię Europejską i Stany Zjednoczone za ograniczanie wolności mediów, centralizację władzy i podejście do organizacji pozarządowych.

http://fakty.interia.pl

Nie po raz pierwszy podziwiamy chamską, żydowską bezczelność usraelskich kurwów przebranych za dyplomatów. Bo szczytem chamstwa jest krytykować kraj, w którym jest się ambasadorem.
Bydło wam paść, pastuchy! Choć pewnie byście tego nie potrafili. Nie potraficie wykonać żadnej pożytecznej pracy.
Admin

Komentarzy 36 to “Węgry: Szef kancelarii Orbana odrzuca krytykę ambasador USA”

 1. klimek said

  Jeszcze gorzej beda sie zachowywac w Polsce jesli te zdegenerowane bydlaki beda tu mieli bazy ! To taki bydlak bedacy miejscowym ambasadorem bedzie wydawal polecenia polskojezycznym łajdakom bedacym tu miejscowymi kacykami ! Te bydlo zawsZe sie tak zachowywalo, inaczej nie potrafi Wystarczy przeczytac ksiazke Kapuscinskiego ,,Chrystus z karabinem na ramieniu ,,tam idealnie jest pokazana mentalnosc amerykanskich bydlakow i zgnilkow Warto przypominac Ze to dziqalalnosc ameryklanskiego bydla doprowadzila do komunizmu na Kubie ! Traktowali oni Kube jako kraj podbity stawajac tam na czele swojego bandyte Batiste ! Gdy Kubanczycy powiedzieli dosc, bydlaki z USA potraktowali to jako zamach na ich wlasnosc !

 2. chudy byk said

  Te słowa są potwierdzeniem wyboru prawidłowego kierunku w polityce węgierskiej.

 3. Nieważny said

  Podobna sytuacja była chyba jakiś czas temu w Czechach, co to ambasador USA mówił gdzie może lecieć prezydent, a gdzie nie. Mogę się mylić…

 4. Dziadunio* said

  Swoją bezczelną wypowiedzią potwierdziła tylko słuszność negatywnych ocen działalności USA i przedstawicieli tego podłego kraju.

 5. Moher49 said

  @1
  Masz Klimku rację, zaproszenie amerykanów do naszego kraju przyniesie taki skutek jak wpuszczenie żydów i krzyżaków.

 6. JerzyS said

  Jaka jest liczebność personelu ambasady i konsulatów USA w Polsce i na WĘGRZECH

  Czy zachowana jest zasada symetrii. Liczebność Polskiej i Węgierskiej ambasady w USA,
  do liczebności ich personelu w Warszawie i Budapeszcie?

 7. Lesio said

  Pastuchy walczą o przetrwanie, więc należy się spodziewać jeszcze większej bezczelności i agresji. Taką samą retorykę i narrację słyszy się ze strony wahabickich psów z Arabii Saudyjskiej, z których ostatnio jeden wykrzykiwał w Wiedniu, że „Asad odejdzie albo zostanie usunięty siła”. Jakiś dziki kozojeb z prymitywnego tworu zwanego Arabią „saudyjską”, gdzie głowy ścina się jak w średniowieczu, próbuje decydować o losach świata i ma jeszcze czelność pouczać społeczność międzynarodową. Małpa powinna siedzieć w klatce i być karmiona bananami, a nie straszyć wykształconego w Europie Prezydenta Syrii i jego prześliczną małżonkę. Jednak sytuacja pokazuje nam bardzo ważne zjawisko i jednocześnie wysyła sygnał alarmowy – oto dożyliśmy czasów, gdy barbarzyńcy znowu grożą cywilizowanemu światu, nie licząc się z niczym przygotowują się do spalenia Europy. Tylko od nas samych zależy czy tym razem przeżyjemy…

 8. JerzyS said

  Moher pisze:
  „zaproszenie amerykanów do naszego kraju przyniesie taki skutek
  jak wpuszczenie żydów i krzyżaków.”
  – a ciekawe jakie ma zdanie Kontur z Torunia?
  i Episkopat,
  Duda
  Poszczególne partie
  i ” nałukofcy”
  oraz „autorytety moralne”?

 9. Moher49 said

  @8
  Panie Jerzy, z prądem płyną tylko zdechłe ryby.

 10. Echo z Węgier said

  Najdłuższej obchodzony na świecie Dzień Zmarłych

  Przyjedźcie na Węgry w dowolnym roku dnia 23 października, tam wszystkie cmentarze już oświetlone w nocy, pełno ludzi, bowiem rozpoczyna się najdłuższy na świecie Dzień Zmarłych. Pamięć setek tysięcy pomordowanych i tragedia ponad miliona Węgrów.

  Tam w1956 roku dwóch koszernych komunistów János Kádár i Imre Nagy było głównymi aktorami Węgierskiego Października. Wtedy ulicami Budapesztu polała się krew i w całym kraju zginęło kilkaset tysięcy ludzi, nie mówiąc o uwięzionych, torturowaniu, robotach przymusowych oraz tragedii wieluset tysięcy rodzin. Na świecie jedynym narodem, który w 1956 roku dostarczył Węgrom duże ilości krwi była tylko Polska.

  Do dnia dzisiejszego nie osądzono jeszcze żadnego zbrodniarza tragedii miliona rodzin węgierskich lat 1956-1960 dzięki aktywnej postawie sędziwych sędziów, na których przedwczesne zwolnienie nie zgodziła się Bruksela oraz rząd USA.

  Po 1989 roku znaczna część społeczeństwa węgierskiego oczekiwała, że wszelkie zbrodnie komunistyczne zostaną rozliczone. Po pierwszych wolnych wyborach szybko powstała odpowiednia ustawa, potem jeszcze jedna. I obie pod wpływem sądu Strasburga i Białego Domu węgierski sąd konstytucyjny musiał unieważnić, odwołując się do decyzji sądu Strasburga, że przecież ci „biedni” aparatczycy, którzy zabijali i wyrywali paznokcie, działali zgodnie z obowiązującym wówczas prawem! A poza tym w państwie prawa ustawy nie mogły działać wstecz, a więc nie było innego wyjścia, niż zastosować znaną też Polakom grubą kreskę. Według tej filozofii komunistów nie można byłoby postawić przed sądem o ile nie byli nazistami.

  Obecnie jesteśmy świadkami powtórki roku 1956, czyli zmasowanego ataku na Węgry. Wtedy były sowieckie tanki, a teraz są uzbrojone w media i chronione przez sądownictwo banki. Bo jak wytłumaczyć fakt, że od pięciu lat na każdy tydzień z góry zaplanowano kłamliwą i oszczerczą krytykę Węgier, jak ostatnio poczyniła ambasador USA w Budapeszcie Colleen Bell.

  Rząd węgierski zamykając szczelnie granice kraju poważnie przeszkodził w realizacji planu „opróżniania ziemi syryjskiej” i tworzeniu Wielkiego Państwa od Nilu do Eufratu. Parlament węgierski już znacznie wcześniej nie wykonał poleceń Białego Domu oraz rzucił rękawicę unijnym biurokratom wprowadzając nowe regulacje prawne wymierzone głównie w korporacje, w wielkie sieci handlowe, banki i inne instytucje, które od 1989 r w znacznym stopniu skolonizowały węgierską gospodarkę.

  Można założyć, że im bardziej zwiększała się polityczny nacisk USA i Brukseli na Węgry, tym szybciej model węgierski staje się wzorem, który zaczęły już stosować inne państwa UE.

  Tydzień temu (23 października) Węgrzy obchodzili swoje Święto Narodowe, gdzie jest wiele akcentów polskich i o tym nie wspomniano prawie nigdzie w kraju Bratanków nad Wisłą.

  Wiedza o 1956 roku w polskim społeczeństwie jest bardzo powierzchowna. Prawda jest, że większość informacji politycznej przeciętny Polak dostaje z „polskojęzycznych” mediów. Jednak by je obrobić trzeba pewnego wysiłku i pewnej wiedzy. Stad wiele informacji jest przyjmowanych „jak leci”.

  Jest rok 1956 – na Ziemi Świętej w ramach tworzenie Wielkiego Państwa od Nilu do Eufratu powstaje plan opanowania należącego do Egiptu kanału Sueskiego i półwyspu Synaj. Jednak na przeszkodzie stoi Związek Radziecki utrzymujący z Egiptem owocne kontakty. Z wielką pomocą przychodzą wtedy „własne wtyczki” z partii komunistycznych ZSRR i Węgier. Skutecznie doprowadzono do konfliktu dwóch koszernych komunistów Jánosa Kádára (właśc. János Csermanek) oraz Imre Nagya (właśc. Imre Groß).

  W październiku 1956 roku w Sevres pod Paryżem, odbyła się tajna narada przedstawicieli rządu Wielkiej Brytanii, Francji i I-sra-ela. Podpisano tzw. protokół z Sevres, w którym zaplanowano, że I z r a e l dokona inwazji na półwysep Synaj i opanuje kanał Sueski.

  Wydarzenia węgierskie z października1956 odwróciły uwagę publiczną świata zajętą konfliktem Bliskowschodnim, z którego skutecznie wyłączono wojska ZSRR broniące komunizmu na Węgrzech.

  Ogółem w walkach zginęło ponad 2.500 Węgrów ( w tym jedynie 250 żołnierzy) , a 20.000 zostało rannych. Sowieci stracili ponad 660 zabitych i 2.000 rannych. W ramach represji popowstaniowych, w latach 1957-1960 skazano ponad 16 tysięcy osób, w tym 600 na karę śmierci.

  János Kádár do roku 1989 był wynoszony na piedestały w polskich pralniach medialnych, a obecnie przypisuje się mu odpowiedzialność za zbrodnie.

  Imre Nagy był prawą ręką Ławrientija Berii – projektanta tragedii katyńskiej. Dla Imre Nagy do roku 1989 przypisywano współudział w plutonie egzekucyjnym, który wykonał egzekucję na carskiej rodzinie. Obecnie Imre Nagy jest wynoszony w polskich pralniach medialnych na piedestały i jest bohaterem socjalistów oraz liberałów węgierskich.

  Ogłupione manipulacjami europejskie społeczeństwo nie wie, że projekty dzisiejszej wędrówki milionów ludzi oraz węgierskiej tragedii 1956 roku pochodzą z tego samego źródła.

 11. Zerohero said

  „społeczeństwo obywatelskie”, „organizacje pozarządowe” to USraelska agentura. Tam gdzie USA mają swego dyktatora, jak w Arabii Saudyjskiej, tam nie potrzebują nawet udawać, że chodzi o demokrację.

 12. semperparatus said

  Re.10 Echo z Węgier…Sympatyzując z węgierskimi powstańcami z 1956 roku trzeba jednocześnie się zastanowić,co stało by się z Węgrami,gdyby powstanie całkowicie zwyciężyło i Węgry opuściły Układ Warszawski i zerwały związki z ZSRR…Sam Pan pisze(i tak rzeczywiście było),ze USA od zawsze…także w 1956 roku były ściśle związane z Izraelem i diasporą żydowską…A ZSRR po 1953 roku(puczu Chruszczowa i Żukowa przeciwko Berii i żydowskiej bezpiece)coraz bardziej się dystansował od syjonizmu…Pokazał to już kryzys egipski…A więc:opuszczenie UW i sojuszu z ZSRR było równoznaczne z popadnięciem w zależność od NATO i żydowskich Stanów…Czyli wpadnięcie z lepszego „deszczu”pod gorszą „rynnę”…
  A co do Kadara:pierwsze słyszę,ze był pochodzenia żydowskiego…ma Pan na to jakieś dowody?Bo wydaje mi się,że odegrał na Węgrzech podobną rolę jak Gomułka w Polsce…jako przedstawiciel…”narodowej frakcji”w węgierskiej partii…Był przecież więziony i torturowany przez bezpiekę w latach 1951-54…A po 1956 roku stopniowo „luzował”system…i z czasem był coraz lepiej oceniany przez Węgrów…(„gulaszowy socjalizm”)

 13. volviak19 said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prowokacyjne-dzialania-usa-moga-doprowadzic-wojny-ostrzegaja-chiny

 14. Lam said

  ROZSTANIE
  Wielu w Polsce zawiodło się srodze,
  Że bratankom dalej nie po drodze.
  Polska w roli sługi USA,
  Węgry za wroga nie chcą Rusa.
  30-12-2014

 15. Tekla said

  Powstanie Węgierskie 1956 było przede wszystkim skierowane przeciwko AVH/Államvédelmi Hatóság=departament bezpieczenstwa państwa/departament ten obsadzony był głownie przez zydów.

  Radio wolna europa non stop podjudzała społeczeństwo przeciwko panujacemu w tym czasie uciskowi ,oferując pomoc i broń w zasadzie w niczym nie pomogła
  ..
  Według niektórych historyków Gladio tez miało swój udział w Powstaniu wegierskim.

  Jeżeli chodzi o rządy Rakosiego zabroniona była aborcja do 1956 r.pózniej rzady Kadara juz zniosły zakaz ,skutkiem czego było miliony zabitych dzieci /mówi sie od 6 do 8 milionów/..
  Nagy Imre nie był zydem.pochodził z bardzo biednej chłopskiej rodziny ,a jego matka była pokojówka u włsciciela ziemskiego.

  Gdyby Nagy Imre był żydem uniknął by śmierci ,gdyz wyrok zależał od tego czy zdradzi naród ..niechlubna była w tym wszystkim rola Tito.który najpierw pozwolił sie schronic powstancom w ambasadzie Jugosłowianskiej ,a pózniej niestety pozwolił na zabranie do Rumunii gdzie czekały ich procesy a Nagy Imre kara smierci.

 16. ojojoj said

  odnosnie artykulu: nieprzejrzystych dla kogo?

 17. revers said

  Za Nulland dyplomacje z faczkami

 18. ŻYDÓWKA Janos Lazar z Holywoodu dała $500,000 na kampanie wyborczą Oamy! said

  Żydówka z Hollywoodu Janos Lazar obecna ambasador USA na Węgrzech była właścicielką stałego programu telewizyjnego „soap opera” w Kaliforni w USA, która dała w przeszłości $500 tysięcy na prezydencka kampanię wyborczą dla Buraka Obamy.

  Ta żydówka absolutnie NIE MA jakiego kolwiek przygotowania teoretycznego, merytorycznego ani politycznego aby pracowac w DYPLOMACJI i należy traktować, że sobie KUPIŁA to stanowisko ambasadora USA na Węgrzech. Ta żydowska IDIJOTKA Janos Lazar w funkcji ambasadora USA zachowuje się SKANDALICZNIE, opowiada GŁUPOTY i brednie jak autentyczny KLAUN w kalifornijskim programie telewizyjnym „soap opera” dla cpunów i homoseksualistów oraz motłochu.

  NIESTETY, ale cały tzw. „Departament Stanu USA” czyli „ministerstwo sprawa zagranicznych USA” jest w 99% obskoczone przez ŻYDÓW amerykańskim obywatelstwem, dlatego prawie WSZYSCY ambasadorowie USA za granicą są ŻYDAMI, którzy są ostatcznymi decydentami polityki zagranicznej USA, która się TYLKO kreci wokół interesu Izraela i żydostwa Światowego.

  Wszystkie ambasady USA na Świecie są opanowane przez żydowską mafię, dlatego one są też AGENTURAMI żydowskiego bardzo agresywnego networku „Bnai Brith International” który to ostatnio jest organizatorem oraz sponsorem tego najazdu „emigrantów” na Europę z Bliskiego Wschodu oraz Afryki. To żydowska MASOŃSKA mafia „Bnai Brith International” jest głównym animatorem ideologii „MULTI-KULTI” zwłaszcza w krajach o monolicie narodowym.

  W III RP zawsze ambasadorem USA w Warszawie też jest żyd z amerykańskim obywatelstwem, którzy ZAWSZE ATAKUJĄ Polaków i reprezentuje finansowe ROZCZENIOWE Kluby żydowskie z New Yorku i Tel Avivu, które usiłują BEZ podstawnie wyłudzić jakieś nie kończące „odszkodowania” dla żydow tłumaczone MITEM „holokaustycznym”.

  Na internecie jest całe MNUSTWO informacji o tej żydowskiej IDIJOTCE Janos Lazar, która jest ambasadorem USA w Budapeszczie TYLKO dlatego, ze jest „wyszczekaną” żydówką + KUPIŁA sobie to stanowisko za $500 tysięcy u B.Obamy i jego żydowskiej klice w za-żydzonym Waszyngtonie:

  „A Soap Opera Producer & Obama Donor Colleen Bell Is Now the Ambassador to Hungary” :

  McCAIN FLOOR STATEMENT ON AMBASSADOR NOMINEE TO HUNGARY 12-2-14

 19. Tekla said

  Ambasador USA i jej bełkot,zreszta kazdy widzi ,ze dostała wytyczne na papierze..

 20. Ehze said

  WHOA!

  Jak mowia: ma prawo do swoich opinii. I tyle

 21. Tekla said

  Premier v.Orban na konferencji ,,Znaki czasu”

  Mówi o tym ,ze Europa została zdradzona .

  Jezli nie bedziemy bronic Europy zostanie nam zabrana ,
  Europa nie bedzie dla jej mieszkańców ,ale dla dobrze zorganizowanych obracajacych fortunami korporacji ponadnarodowych.

  My musimy zwrócic sie do ludzi ,obywateli i zacząc dyskusję , na temat uchodzcow,dać ludziom swobodę wypowiedzi,ze nie chca tego co obecnie sie dzieje.
  Jeżli ktos nam zarzuci ze nie myślimy po europejsku to przypominam ,ze R .Schuman powiedział to o Europie,ze albo będzie chcrzescijanska albo jej nie bedzie dzis te drzwi z tymi mozliwosciami stoja otwarte.

 22. Żydowski ZAFAŁSZOWANY wściekły pies J.McCain z Arizony PLUJE na Węgry, said

  Stary żydowski NEOKON jarmułkowy John McCain z Arizony już od 48 lat jest „senatorem”

  w tym przypadku atakuje Obamę, że podpisuje nominacje na ambasadorów w USA, którzy dali jemu wielki szmal na jego kampanie wyborczą, ale gdyby został wysłany INNY ŻYD, który dawał wielki szmal dla tego KLAUNA J.McCaina jak on starał się nominacje prezydenta USA w 2008 roku to by było „CACY”.

  Ta żydowska NEOKOŃSKA gnida McCain w swoich wystąpieniach OPLUWA zawsze Wegry, wyzywajac pana Orbana od „faszystów” za to przegnał żydowskie „fundacje” oraz żyd-bank-sterów amerykańskich z Węgier razem z ich „żydo-masonskimi” pozyczkami.

  Ten wściekły pies McCain powinien by na Wegrzech ogłoszony PERSONĄ NON-GRATĄ i NIE wpuszczany na terytorium Wegier za wielokrotne OBRAŻANIE Narodu Węgierskiego, tylko za to, że rząd wegierski NIE zgadza się być WASLEM tych bandytów z Waszyngtonu i złodzeji masońskich z Brukseli.

  Ten żydowski PIENIACZ NEOKON jest NIE popularny w USA i zwalczany, za popychanie USA do wszystkich ludobójczych awantur US Army na całym Świecie. Ten „krwawy senator” z Arizony jest bardzo WSPIERANY przez lobby ZBROJENIOWE w USA oraz w Izraelu.

  „John McCain DESTROYED By True American Patriot” :

 23. Boydar said

  @ (18)

  „… NIESTETY, ale cały tzw. „Departament Stanu USA” czyli „ministerstwo sprawa zagranicznych USA” jest w 99% obskoczone przez ŻYDÓW amerykańskim obywatelstwem …”

  To smutne, u nas w Polsce, nigdy do tego nie dojdzie.

 24. Słowianin said

  Skoro to żydowskie ścierwo tak pochwala imigrantów to niech ich sobie wszystkich bierze do USA, tyle ile tylko się da.Najlepiej wszystkich.

 25. Tekla said

  Dzis w Kossuth radiu Premier V.Orban dał twarda odpowiedz ambasadzie amerykanskiej..powiedział miedzy innymi.ze kwota uchodzców narzucana poszczególnym państwom przejdzie potem w stały mechanizm,a my się absolutnie nie mozemy na to zgodzic.

  Wraz z członkostwem w unii nie idzie w parze to ,ze mamy przyjmowac nielagalnych imigrantow.

  Kto i kiedy zagłosował za tym ,że Europa ma przyjąć miliony nielegalnych imigrantów ,a pózniej o ich rzdzielac miedzy państwa..zapytał Premier.
  Unia prawa przechdzi w strone anarchii..

  Do nas nie odsyłajcie uchodzców ,gdyz prawo mówi cos innego ,powinni byc odsyłani do kraju UE gdzie dotarli czyli do Grecji..z tego tez widac ,że Grecja nie broni granicy.

  Podkreslił ,że inwazje imigrantów organizuja nie tylko bandy przemytników ,ale równiez ci ,którzy osłabiaja państwa narodowe.

  Najbardzie znany tu Soros Gyorgyi inni aktywisci wsperajacy uchodzcow staja się sie bez własnej woli siatka przemytniczą.

  Na krytyke rządu wegierskiego przez Colleen Bell odpowiedział tak to juz jest realna polityka..z której tez wynika ,ze inwazja imigrantów nie jest sprzeczna z interesami USA ,i dokładnie widac USA nie wspiera poltyki rzadu Wegier w tej sprawie.

  Z wypowiedzi ambasadora USA prz ONZ w Nowym Yorku jednoznacznie okazało sie ,ze miliony uchodzców z terenów objetych wojnami docierajacych do Europy nie jest sprzeczne z interesami USA.

  Ciekawy jestem jak by wyglądało przybycie takiego uchodzcy do USA bez wizy napewno z zyciem by nie uszedł..gdyby Węgrzy zrobili połowe z tego co Amerykanie gdzie ogrodzenia i,mury i można strzelac to by nas nieżle obsmarowali..

  http://valasz.hu/itthon/orban-kemeny-valaszt-adott-bellnek-es-amerikanak-115838

 26. Tekla said

  A tu Morvai Krisztina,/której jestem fanką/ walczy w cała sitwa ,bo jak twierdzi w przerwie obiadowej (!!!!)był pisany program rzadowy UE. ,ale my Wegrzy w wiekszosci nie chcemy uchodzców i nie narzuci na tego Unia..czekam na odpowiedz Schulza!!/widac pyszczydło Schulza jaki zły/

 27. Tekla said

  https://periszkop.files.wordpress.com/2015/10/all-men.jpg?w=594&h=396&crop=1

 28. […] za:   https://marucha.wordpress.com/2015/10/30/wegry-szef-kancelarii-orbana-odrzuca-krytyke-ambasador-usa… […]

 29. Tekla said

  Jedyny kraj gdzie nie może zdarzyc sie zamach stanu/pucz/to Stany zjednoczone ,gdyz tam nie ma ambasady amerykańskiej..
  Evo Morales
  Prezydent Boliwii

  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/l/t1.0-9/1622652_659420530785111_283457673_n.jpg?oh=c64c15aa517889468065f8f2263a4f53&oe=56D0CC6F

 30. Jan Rokicki said

  W Polsce, dyktat USA via Bruksela już mamy. Znając bezgraniczną miłość Jarosława K.
  do wszystkiego co amerykańskie, jak rownież obłędną rusofobię, wszelkie tarcze, kontyngenty NATO i resztę amerykańskiego syfu mamy zapewnione.
  Czarno to widzę.

 31. […] Źródło: Węgry: Szef kancelarii Orbana odrzuca krytykę ambasador USA […]

 32. jbm said

  „społeczeństwo obywatelskie” to nic nie warty slogan, często oznacza fundacje wyprowadzające miliony, niestety mamy w Polsce tego typu „organizacje pozarządowe” np. Batorego

 33. Kronikarz said

  , – )

 34. Zdziwiony said

  „Ludność żydowska odniosła się z sympatią do przewrotu majowego – pisał Apolinary Hartglas, działacz żydowski z obozu syjonistycznego. Zarówno spokojna, pełna godnosci forma, w jakiej odbywały się walki w Warszawie, bez ekscesów antyżydowskich, bez szykan żydów, jak i fakt, że marszałek Piłsudski wystąpił przeciw reakcji narodowych demokratów, przeciw władzy Chieno-Piasta, których judofobia jest istotną częścią ich programu – to wszystko zyskało wsółczucie i sympatię żydów do marszłka Piłsudskiego”.

  Krew może się lać, aby tylko przebieg tej walki nie dotnął fizycznie żydów, aby skutki tej walki żydostwo uważało dla siebie za pożyteczne.

 35. NyndrO said

  Ad 32.* Drogi Panie,w Polsce mamy dokładnie każdą możliwą żydowską instalację.Nie istnieje choćby jeden żydowski wynalazek służący do strzyżenia goim,którego nie było by w tym kraju.No może z wyjątkiem „antysemityzmu”.

 36. Watazka said

  22
  McCain nie tylko pluje na Wegry.
  McCain przewiduje katastrofy samolotowe. To wielki prorok.

  http://fortruss.blogspot.com.au/2015/10/ukrainian-wikileaks-mccain-and.html

  Dwa kumple:

  http://www.globalresearch.ca/mccain-appointed-to-ukraine-reform-advisory-team-headed-by-fugitive-georgian-leader-saakashvili/5449619

Sorry, the comment form is closed at this time.