Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kogo reprezentuje Roman Drozd?

Posted by Marucha w dniu 2015-11-07 (Sobota)

Ponieważ nie jestem naukowcem, mogę sobie pozwolić na kilka słów prawdy. Prawda, o której chcę wspomnieć brzmi bardzo smutno, gorzko, czy może jeszcze inaczej. Naukowych terminów podobnych wydarzeń nie mam pod ręką, a szukać w księgach nie chce mi się. Jest to prawda tragiczna.

W 1939 roku tworzyły się pierwsze zalążki uzbrojonych banderowców, oczywiście na terenie ówczesnej wschodniej Polski. Po pierwszym września polała się pierwsza – jeszcze niewielka krew. Były to pierwsze nieliczne przypadki ludobójstwa.

Na przełomie lat 1942-1943 i przez cały 1943 rok, banderowcy swoje siły miały już dobrze zorganizowane. Powstała już tak zwana Ukraińska Powstańcza Armia. Polała się obficie krew niewinnej polskiej ludności. Zginęło dziesiątki tysięcy wiejskiej ludności. Na początku 1944 roku banderowcy swoimi siłami stanowili już wyjątkowo zorganizowaną armię, a wojska swoje przesunęli na Podole, czyli na południowo-wschodnią Małopolskę. Jak po różdżce czarodziejskiej lunęła krew na Podolu.

W 1945-1947 roku banderowcy przeszli już na stronę nowej powojennej Polski to jest w Bieszczady. Strumienie górskie wypełniły się krwią – również niewinnych ludzi. Operacja „Wisła” zatrzymała płynącą krew. Efekt wszystkich poczynań banderowskich, na terenie Polski, to ponad 200 tys. zamordowanych niewinnych osób. Dzieci, kobiet, staruszków.

Miłośnicy spadkobierstwa dzisiejszych „bohaterów” zaczynają odkrywać Amerykę, odkrywać to, co było znane nie „naukowcom”, a zwykłym ludziom, Polakom, Ukraińcom, Łemkom, Bojkom, Hucułom.

Nowością wiedzy „naukowców” są tematy i możliwości współżycia wszystkich grup etnicznych. Wówczas było to po prostu normalnością. Sąsiedzi współpracowali z sąsiadami, rozmawiali ze sobą, po prostu cieszyli się życiem. To jest właśnie to, co dzisiaj raczyli odkryć „naukowcy” i głosić jako naszą zgodną formę współżycia swoich wszystkich obywateli.

Ciekawe tylko na jak długo taka opinia przetrzyma czas? W tym przypadku „naukowcom” należy przypomnieć, że przelana krew w latach 1943-1947 to nie była tylko krew, tak zwanych, grup mniejszościowych, czy grup etnicznych, to była również krew nacji ukraińskiej, przelana tylko za to, że właściciele tej ukraińskiej krwi nie chcieli się zgodzić z ideologią „bohaterskich” sił banderowskich.

I tu ciekawostka statystyczna: Najwięcej krwi ukraińskiej przelali Ukraińcy!!! Niewiarygodne? To mówią dane statystyczne w materiałach opracowanych już w wolnej Ukrainie.

Wobec tego nasuwa się samorzutnie pytanie: po co są obecnie urządzane, na terenie Polski, międzynarodowe zjazdy „naukowców” z całego świata? Przecież koszty takich zjazdów to nie bagatelny wydatek. A Ukraina wyciąga rękę, i do Polski też, o pomoc materialną. Materiały do tego rodzaju opracowań „naukowych” są na wyciągnięcie ręki. Tylko je wziąć. A okazuje się, i to jest prawdopodobne, że „naukowcy” ukraińscy dążą do zniszczenia tych materiałów.

„Nasze Słowo” (25.10.2015) pisze: „Konferencja ma właściwie międzynarodowy charakter, o ile w niej biorą udział badacze nie tylko z Polski a i Ukrainy, USA, Serbii, czy Słowacji. Spektrum jej stanowi propozycja dla wyświetlenia szerokiej sprawy, dlatego praca naukowców odbywa się w sekcjach: (oprócz omówienia wydarzeń 1945 i po 1945r.) duchowa i materialna kultura…”

Ciekawe, że tutaj organizator konferencji naukowej – rektor Akademii Pomorskiej Roman Drozd (na zdjęciu) – nie był taki stanowczy jak w swoim opracowaniu „Ukraińska Powstańcza Armia”, w której podaje, że: „Wierzymy, że przyjaźń Ukraińców i Polaków rozwinie się wbrew plugawym kłamstwom różnych prusów i poliszczuków, wbrew prowokacjom inspirowanym przez obcych agentów. Zaś dokumenty w tym zbiorze – to sama prawda, z którą NIE MA DYSKUSJI”.
[A to plugawa, chazarska świnia… – admin]

Pozazdrościć pewności siebie i potraktowania swoich kolegów z dziedziny naukowej – bez stosowania cudzysłowu przy ich tytułach naukowych. Ponadto czy nie wskazanym byłoby podanie do publicznej wiadomości składu członków konferencji, nie koniecznie nazwiskami, ale narodowościami, aby było wiadomo kogo ta konferencja reprezentuje? Bo weźmy tutaj zasadniczy przykład dwuznaczności: Roman Drozd jest rektorem Akademii Pomorskiej. Jest rektorem polskiej akademii, a sam jest narodowości ukraińskiej chociaż posiada obywatelstwo polskie.

Kogo więc reprezentuje Roman Drozd? Polskę czy Ukrainę? Z jego twórczości mogę zrozumieć, że reprezentuję nacjonalistów ukraińskich. Na pewno nie naród polski. Akademię Pomorską? Czy można się rozdwoić? Być zaciekłym wrogiem polskiej sprawy, i ją reprezentować? Wiele rzeczy mi tu nie pasuje? A konferencja obejmuję Zieloną Górę, Słupsk, prawdopodobnie Szczecin (tam też jest rektorem Uniwersytetu Roman Drozd i też Ukrainiec). Wrocław też jest bliski Drozdom. Same znaki zapytania.

Drugi cytat z „Naszego Słowa”: „Dzięki temu, że tutaj spotykają się przedstawiciele różnych nauk, możemy daną tematykę omówić bardziej szeroko, a nasza konferencja nakazuje, że Ukraińcy i Polacy, a także Słowacy i Serbowie, mogą ze sobą dobrze współpracować”.

Kupą mości panowie, powiedziałby niejaki Jan Onufry Zagłoba. Takie opracowania robi się w zaciszu naukowym bez niepotrzebnego rozgłosu, a wyniki publikuje się już „uzgodnione”. Nauka może być tylko i wyłącznie poza propagandą polityczną… Propaganda z góry narzuca jak ma wyglądać finał takiej pracy. Pytanie: gdzie my żyjemy?

„Naukowcy” dochodzą do wspólnego wniosku. Wypisz wymaluj na targu przekupnie przyklepują targowaną cenę. W końcu dochodzą do jakiejś ceny i transakcja zostaje zawarta. Potwierdzeniem jest klaśnięcie dłoni kupującego czy sprzedającego, w dłoń swojego adwersarza. Brawo! To czyni się w kwestiach naukowych niektórych ukraińskich „naukowców”. W ten sposób doszli „naukowcy” do wspólnego wniosku… zwłaszcza w sprawach grup narodowych, żyjących obok siebie. To tak jak było w czasie II wojny światowej. Według takich „naukowców” była to wojna bratobójcza, a nie ludobójstwo. I to mówią „naukowcy”. I czym dalej w czasie od tej wojny, tym mniej słyszy się prawdy. Tej prawdy historycznej.

Polska partyzantka zaczęła się tworzyć, kiedy było już po krwawej Niedzieli, kiedy na Wołyniu właściwie miało się ku końcowi. Tłumaczenie „naukowców” o orientacji banderowskiej, że Wołyń był odwetem za Chełmszczyznę, czy Zamojszczyznę tylko rozśmiesza i wystawia odpowiednie świadectwo głoszącym takie teorie. Bowiem Polacy „zabijali” Ukraińców w 1944 roku, a Wołyń był w 1943 roku. Nie wiem, śmiać się czy płakać. Jest to po prostu niepoważne.

„Nasze Słowo” pisze: „Trzeba zadumać się, czy warto prowokacyjną nazwę wstawiać w nagłówkach konferencji? Dlatego sekcja „identyczność” zaproponowała aby z nazwy konferencji zabrać „ten konfliktogenny termin”, który nie zaprzecza naukowemu stosowaniu tego terminu, i w ramach prac różnych sekcji”.

Chodzi o słowo Rusini. Czy wywodzi się ono z Rosji, czy też jako niewinny, oklepany wyraz. To określenie dość wymowne jest w aspekcie terminologii ludobójstwa. Po co stosować uniki, lub coś w tym rodzaju, kiedy można pominąć ten wyraz jako konfliktogenny. Podumajmy przez chwilę nad takim rozwiązywaniem problemu…

Antoni Mariański
Myśl Polska, nr 45-46 (8-15.11.2015)
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 27 to “Kogo reprezentuje Roman Drozd?”

 1. Jawamdam said

  Troszkę nie na temat ale aktualnie i prawdziwie:

  ,,O wyborach po wyborach”

  Znowu mamy po wyborach,

  – dadzą wszystkim po ,,zaworach”.

  I jak byśmy nie pytali,

  – Żydzi znowu tu wygrali.

  Każdy co coś obiecywał,

  – teraz będzie wycofywał.

  ,,Budżet jest ponaciągany,

  – program musi być cofany”.

  Ci co teraz tu wygrali,

  – Polskę będą ,,zażydzali”.

  ,,Młode Orły” wyjechały,

  – w gniazdach swoich nędzę miały.

  Dzisiaj Młodych tu brakuje,

  – więc Izrael poratuje.

  Żydzi zdolną młodzież mają ,

  – niech się w Polsce osiedlają.

  Zdrajcy Islam też sprowadzą,

  – im Polacy nie poradzą.

  Islamiści wyszkoleni,

  – i w maczetach dość wprawieni.

  Żydzi z dala będą stać,

  – z nas bezczelnie też się śmiać.

  Polska ma być osłabiona ,

  – i do spodu wydojona.

  Kto z Polaków to nie widzi,

  – sam przed sobą niech się wstydzi.

  U mnie we wsi lamentują,

  – jak nas Żydzi oszukują .

  Wszystkie Partie co wygrały,

  – to na szczycie Żyd jest mały.

  Żydzi wszystkim tu kierują,

  – czyż Ci z niżej to nie czują?

  W Izraelu to się cieszą,

  – gratulować nam pośpieszą.

  Wygrał od nas Kalkstein mały,

  – zdobędziemy już kraj cały.

  Dzisiaj Polsce Trybun ,,gada”,

  – te wybory wielka zdrada!

  Bieda taka ma tu być,

  – całkiem ciężko będzie żyć.

  26 październik 2015

  Autor : Krzysztof Szczurko PS. KYSY zwany także ,,Trybun Ludowy”

 2. lopek said

  Harper Lee wiedziałaby co z tym zrobić.

 3. MatkaPolka said

  Wszystkie ruchy nacjonalistyczne na Litwie, na Ukrainie – Bandera, w Jugosławii – Ustaszowscy Ante Pawlica podsycali Niemcy. Zbrodnie te należy uznać za zbrodnie ludobójstwa. Roman Drozd który usiłuje wybielić zbrodnie UPA i zakłamywać historie jest współodpowiedzialny za te zbrodnie – zbrodnie ludobójstwa nie ulegają przedawnieniu. Trzeba powrócić do procesów Norymberskich – skazać zbrodniarzy UPA.

  „Plugawe kłamstwa” różnych Prusów i Poliszczuków są świetnie udokumentowane w oparciu o badania archiwalne w odróżnieniu od „plugawej prawdy” Profesora (?) Romana Drozda – kłamcy i doktrynera.
  Cała współczesna narracja banderowska jest wytworem chorych umysłów ludożerców Ukraińskich

  Propagandę „Naszego Słowa” trzeba uznać za relikt propagandy Goebbelsa – całą redakcje zamknąć do wiezienia na dwa lata za propagandę treści faszystowskich – Art. 256 Kodeks karny (KK) . § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic …

 4. Siekiera_Motyka said

  „Bo weźmy tutaj zasadniczy przykład dwuznaczności: Roman Drozd jest rektorem Akademii Pomorskiej. Jest rektorem polskiej akademii, a sam jest narodowości ukraińskiej chociaż posiada obywatelstwo polskie.”

  No ciekawe jakim cudem to się stało. Ewidentnie jest geniuszem.

  „Tłumaczenie „naukowców” o orientacji banderowskiej, że Wołyń był odwetem za Chełmszczyznę, czy Zamojszczyznę tylko rozśmiesza i wystawia odpowiednie świadectwo głoszącym takie teorie.”

  Przyda się ta wiedza.

 5. markglogg said

  (Swastyka stylizowana na krzyż Virtuti Militari z orłem w środku była znakiem 4 Pułku Piechoty Strzelców Podhalańskich, który powstał w 1919 roku. Brał on udział w wojnie z hitlerowskimi Niemcami, aż do bitwy nad Sanem 16 września 1939. Dnia 22 września blisko 100 wziętych do niewoli żołnierzy tego pułku zostało spalonych żywcem w stodole w Zaryczy koło Lwowa, przez żołnierzy niemieckich i współpracujących z nimi nacjonalistów ukraińskich.)

 6. GIETRZWAŁD said

  …no tak, nie dziwota…

  …”polski” historyk ukraińskiego pochodzenia:
  patrz : — > https://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Drozd

  pozdrawiam wszystkich normalnych 🙂

 7. Racjonalista said

  Nacjonalista to ktoś, kto pragnie dobra własnego narodu. Tymczasem banderowcy prowadzą proces degeneracji duchowej Ukraińców. Zatem nazywanie ich nacjonalistami ukraińskimi jest kłamstwem kryjącym ich rzeczywiste intencje. Kłamstwo to z jednej strony ma przychylnie nastrajać do banderowców mieszkańców Ukrainy, co niewątpliwie ułatwia degenerację nieznających prawdy ludzi. Z drugiej strony kłamstwo to wymierzone jest w sam nacjonalizm, by wpoić przekonanie, że nacjonalizm = pragnienie ludobójstwa innych narodów niż własny. Zatem nazywanie banderowców „ukraińskimi nacjonalistami” przynosi satanistom dwie korzyści – ułatwia banderyzację Ukrainy i jednocześnie opluwa samo pojęcie nacjonalizmu.

  Banderowcy nie są nawet ukraińskimi szowinistami, bo oni są wrogami wszystkich Słowian, także Ukraińców. Pojęcie „ukraińscy nacjonaliści” ukrywa tą prawdę.

 8. […] Źródło: Kogo reprezentuje Roman Drozd? […]

 9. Boydar said

  Baaaaardzo słuszna wykładnia Pana Racjonalisty (7). Musimy wytrzeźwieć i odnaleźć właściwe znaczenia słów.

 10. katarzynaC said

  Czy to chodzi o tego ‚historyka’, któremu dr Wiktor Poliszczuk zarzucił i udowodnił sfałszowanie dekalogu nacjonalisty ukraińskiego? Czy to chodzi o ‚tego Drozda’?

  Zarówno Poliszczuk, jaki Rudling wykazują dokładnie fałszowanie historii przez historyków wywodzących się ze środowiska banderowskiego /a są tacy!/.
  Poliszczuk zarzuca historykowi Drozdowi sfałszowanie /podawanie fałszywej wersji dekalogu nacjonalisty ukraińskiego. Istnieje oryginalna wersja dekalogu nacjonalisty ukraińskiego opracowana w 1929 przez S. Łenkawskiego. Ta oryginalna wersja ma treść szatańską!

  Dekalog ukraińskiego nacjonalisty – opracowany przez S. Łenkawskiego w 1929. To wersja oryginalna, późniejsze zostały złagodzone/sfałszowane ze względu na swój wydźwięk.
  7]. Nie zawahasz się spełnić NAJWIĘKSZEJ ZBRODNI, kiedy tego wymaga dobro sprawy.
  8]. NIENAWIŚCIĄ ORAZ PODSTĘPEM będziesz przyjmował wrogów Twego Narodu.
  10]. Będziesz dążył do rozszerzenia siły, sławy, bogactwa i obszaru państwa ukraińskiego nawet drogą UJARZMIENIA cudzoziemców.

  W. Poliszczuk szczegółowo wyjaśnia, co zostało zmienione:
  pkt.7] słowo „ZŁOCZYN, czyli zbrodnia/przestępstwo została zmieniona na „CZYN”, Łenkawśkyj sugerował „złoczyn” jako „ZABÓJSTWO”
  pkt.8]. słowo „PODSTĘP” zmieniono na „BEZWZGLĘDNA WALKA”
  pkt.10]. w tym punkcie wyrzucono zakończenie – „…NAWET W DRODZE ZNIEWOLENIA OBCEGO ELEMENTU.”

  tym sposobem mamy ‚politycznie poprawny’ i ‚obowiązujący’ dekalog,
  7.Nie zawahasz się dokonać najniebezpieczniejszego CZYNU, kiedy tego wymaga dobro sprawy.
  8. Nienawiścią i BEZWZGLĘDNĄ WALKĄ będziesz przyjmował wroga Twego Narodu.
  10. Będziesz dążył do rozszerzenia siły, sławy, bogactwa i obszaru państwa ukraińskiego…..
  /za jaką cenę – tego już się nie podaje/

 11. klimek said

  Roznych prusow i Poliszczukow ? Jak to sie dzieje ze taKie odrazajce skurwysyny, smiecie ludzkie i odpadki ludzkie chodza po polskiej ziemi ? Jak to sie dzieje ze taki odrazajacy skurwysyn jest profesorem ? Goebels to przy tym odrazajacym bydlaku i gnoju jest gentlemanem ! Ludzie chyba musza zrobic rewolucje zeby takie chodzace gangreny powyrzucac z uczelni ! Ten odrazajcy bydlak powinien stanac przed sadem ! Pisze wzburzony bo przeczytalem prawie wszystkie ksiazki prof Prusa na tematy Ukrainskie Uwazam go za najwybitniejszego znawce problemu ! Cos nieslychanie kuriozalnego ze takie zdegenerowane bydlaki do szpiku kosci sa profesorami i takie zgangrenowane bydlaki smia organizowac wrecz hitlerowsko -goebelowska propagande i kryminalne hitlerowskie pseudokonferencje szerzace ukrainska wscieklizne i gloryfikujace ukrainskie zbrodnie i ludobujstwo .

 12. jangryko said

  Kto ‚stworzył’ umysł ukraińskiego szowinisty…100 lat temu takiego państwa Ukraina nie było…
  Jest to wojna ze Słowianami…A kto nienawidzi Słowian?
  Żydzi nie nawidzą Słowan i ich ‚narzędzie’ – Kościół Rzymsko-katolicki…nienawidzi Słwian…
  Gro ‚pracy’ czy to na terenie Polski czy Rosji wykonuje żydowska agentura pod nazwą Kościół katolicki…
  Praca polega na ‚przerobieniu’ umysłu Słowianina -polskiego, ruskiego, ukraińskiego, serbskiego itd…. by stał się anty-słowiański…by stał się wrogiem samego siebie ‚nowym człowiekiem’ i ostatecznie skłonny do mordowana tych, którzy nie poddają się ‚przeróbce’…To obecnie dzieje się na wschodniej Ukrainie…

  .Maliniak – Duda – ogłosił….era pokoju w Eropie przeminęła…Zagrożeniem jest Rosja i jej imperlialne zapędy…
  Musimy -wrócić – na ‚ścieżkę pokoju’….Rosja musi zawrócić na poprzednią drogę..Rosja stanęła po złej stronie historycznej…../śmiała nie zgodzić z Żydem/

  Co to ozacza?….To jest retoryka wojenna…To oznacza – wojnę…Wojna skierowana przeciw Słowianom…To jest legitymizowanie mordu na Słowianach..

  A kto będzie mordował Słowian?….Słowian mordować będą ‚przerobieni’ pezez KRK Słowianie jako ‚nowy człowiek –
  W warunkach ‚hybrydowych’ mordować będzie – sąsiad – sąsiada….

  Czyżby przed nami – Neo-Wołyń?

 13. markglogg said

  Cytuję:
  7]. Nie zawahasz się spełnić NAJWIĘKSZEJ ZBRODNI, kiedy tego wymaga dobro sprawy.
  8]. NIENAWIŚCIĄ ORAZ PODSTĘPEM będziesz przyjmował wrogów Twego Narodu.
  10]. Będziesz dążył do rozszerzenia siły, sławy, bogactwa i obszaru państwa ukraińskiego nawet drogą UJARZMIENIA cudzoziemców.

  Jeśli podmienimy, w końcówce tego „Dekalogu” słowo „ukraińskiego” na „żydowskiego” to dostaniemy program z jakim syjoniści budują ERETZ IZRAEL.
  A w szczególności hasło Mossadu/CIA „By the way of deception you shall do war” (Podstępem będziesz toczył wojny)

 14. Boydar said

  „… Kościół Rzymsko-katolicki…nienawidzi Słowian …” – p. Jangryko (11)

  Kościół rzymskokatolicki to także ja, PP. Marucha, Listwa, JO i wielu innych w Gajówce a miliony na świecie. Zarzucanie nam nienawiści do Słowian świadczy, że ma Pan coś z głową nie w porządku.

  Pewna liczba squrwysynów jaka przysiadła się chyłkiem do Stołu Pańskiego, próbuje od dłuższego czasu zaprowadzić potrawy koszerne, choć nikt z Gospodarzy jeść ich nie chce. I co to ma wspólnego z Naszym Powszechnym Kościołem ? Czy fakt, że Hans Frank urzędował przez chwilę na Zamku Królewskim w Warszawie, uprawnia nas do twierdzenia że zabytek ów był źródłem zła i nieprawości ? Nie inaczej też jest z Watykanem. To odwieczna siedziba naszych władz kościelnych, tymczasowo pod administracja unych. Weź się Pan ogarnij.

 15. jangryko said

  Re12
  Rzeczywiście określenie – Kościół katolicki – może jest zbyt ogólnikowe…kościół – to ludzie…a ludzie o niczym nie decydują…
  Chodzi oczywiście o zbrodniczą Instytucję rzymską/watykańską w postaci dogmatu, papiestwa i całej hierarchii..
  Hans Frank może na chwilę urzędował w zamku królewskim…ale ten przykład wydaje mi się nie trafiony….
  Watykan ,na chwilę’- nie urzęduje w Brukseli…Watykan jest współtwórcą UE…i całego projektu NWO…jak też ‚współudziałowcem mordu na Serbach, Ormianach, i obecnie na Ukrainie …

  Ja osobiście niewiążę wiary w Boga i nie uzależniam jej od zbrodniczej instytucji watykańskiej…
  Polska nigdy się nie podźwignie dopóki nie uniezależni się od Watykanu

  Panie Jangryko, czerwona karta. Następnego ostrzeżenia ani żadnej dyskusji nie będzie.
  Admin

 16. Boydar said

  Może tak, a może nie. Ja tam bym córki nie kamienował tylko dlatego że została zgwałcona.

 17. Jawamdam - dzikusy chzarasko-tryglodyczne said

  A może to była zemsta żyda-chazara Bandery za to, że w więzieniu polskim, w którym siedział za sprawy kryminalne, robił za babę i współwięźniowie ruchali go w odbytnicę. Chciał cwel może zatrzeć ślady swojego dupodajstwa. Mame jego było polską żydóweczką. Wiec cały banderyzm to nic innego jak chazaro-żydzizm. A szkolił go między innymi po uwolnieniu przez szkopów szaf gestapo, żydo-chazar, Heinrich Mueller. Ciekawe czy go też nie bzykał w pupcię:-)

 18. Amadesu said

  „Kupą mości panowie, powiedziałby niejaki Jan Onufry Zagłoba. Takie opracowania robi się w zaciszu naukowym bez niepotrzebnego rozgłosu, a wyniki publikuje się już „uzgodnione”. Nauka może być tylko i wyłącznie poza propagandą polityczną… Propaganda z góry narzuca jak ma wyglądać finał takiej pracy. Pytanie: gdzie my żyjemy?”

  Nie tyle propaganda polityczna ile chęć zysku, to jest całym złem.
  Dzisiejsi naukowcy czy dzisiejsza nauka to sprzedajna dziwka, która kłamie i kłamie i kłamie gdzie tylko może, a upatrzyła sobie podatny grunt, gdzie te kłamstwa można dobrze zakamuflować. Jest nim „nauki humanistyczne”, ale o zgrozo coraz więcej bzdur i kłamstw można wyłapać już w dzisiejszych naukach technicznych.

  Więc nauka już upadła, dawno umarła, dzisiaj to kupa sprzedajnych dziwek i nic wiecej.

  Ta cała moja wypowiedź to ukłon dla balwochwalców, którzy więcej cenią sobie to co jakiś śmieć z tytułem doktora wydalił ze swojego odbytu zwanego potocznie głową i ustami, niż to jak jest prawda.

  Niestety żyjemy w czasie pogardy, pogardy dla PRAWDY I MĄDROŚCI choć jedno i drugie bez siebie nie może istenić.

  Ale żeby ludzie zrozumieli, że ci tak zwani dzisiejsi naukowcy to w większości sprzedajne dziwki i zrobią wszystko, aby mieć tylko jakiś zysk.
  Ale te barany wolą iśc za swoimi bożkami i powtarzać brednie „bo to powiedział jakiś naukowiec….”.

  Nie dobrze mi jest.

 19. Amadeus said

  Panie Boydar

  „Czy fakt, że Hans Frank urzędował przez chwilę na Zamku Królewskim w Warszawie…”

  Nie czasami na Wawelu?
  Takie pytanie z ciekawości.

 20. Boydar said

  I teraz można już spokojnie napisać, że Boydar konfabuluje 🙂

  Ma Pan Amadeus naturalnie rację, że to był Wawel; ale Wawel mi nie pasował ze stu innych powodów 🙂 🙂 🙂

 21. Amadeus said

  Panie Boydar
  Czemu?
  Nie lubi pan Zamkur Królewskiego na Wawelu, czy wręcz przeciwnie? 🙂

 22. Boydar said

  Tego niestety nie mogę Panu wyjawić. Uwzględniając jednak dosłowną treść mojego (14) po pewnym namyśle można moją intencje wykrystalizować. Taka Kalwaria Beskidzka nie jest np. dla mnie miejscem właściwym do pielgrzymki. Może kiedyś 🙂

 23. jangryko said

  Re 15
  Rozumiem że otrzymałem bardzo merytoryczne ostrzeżenie /w sumie nawet nie wiem co napisałem niezgodnego z prawdą/…i o pewnych faktach nie wolno tu pisać…szczególnie gdy dotyczy to Watykanu…

  Ale zaryzykuję i podam kolejny fakt:
  Dnia 24 – 06 – 2015 r. Miejsce – Watykan…Msza skierowana do zgromadzonych na placu Piotra i milinów katolików na całym świecie..
  Prowadzący mszę wymawia tekst po łacine..

  ‚Flammás eius lucifer matutinus inveniat:
  ille, inguam, Lucifer, qui, regréssus ab inferis, humáno géneri serenus illuxit, et vivit et regnat in secula secculórum.’

  Lucyferze, twoje płomienie nadal płoną, Lucyferze w zamian Chrustusa, gwiazdo poranna powracająca z piekła i rozlewająca nowe światło na całą ludzkość, ty gwiazdo żyjąca i rządząca na wieki wieków. Amen

  No cóż…Może najlepiej tego nie słyszeć..

  Pan jest albo głupi, albo prowokator.
  Admin

 24. Mav said

  Za Franciszka jest zbyt wiele otwartych podczas mszy wynoszen na piedestal Lucyfera I to jest fakt istnieja nagrania w sieci.

  W pismie sietym jest mowa ze bedzie papiez ktory bedzie twierdzil ze przybyl w swoim imieniu a nie w imieniu Boga. To robi papiez Franciszek wszedzie gdzie przybedzie.

 25. Mav said

  Czescia planow lucyferianow jest wynarodowienie tradycyjnych panstw I zastapienie ich kultura robta co chceta, dlatego produkuje sie falszywki jako badania naukowe, robil to Gross a teraz robi tez pseudo naukowawiec. Wszystko na zamowienia pewnie Sorosa, ktory oplaca takich naukowcow.

 26. Mav said

 27. Mav said

Sorry, the comment form is closed at this time.