Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Paryż? Berlin? Kiedy i gdzie kolejne ataki?

Posted by Marucha w dniu 2015-11-14 (Sobota)

Nie ma żadnych wątpliwości, że bezwzględne mordy, do których doszło w Paryżu, to dopiero początek. Już dziś należy się przygotować na to, że ataki tego typu będą się w Europie powtarzać.

Bo – wbrew klangorowi, który już zaczęły politycznie poprawne media – problemem nie jest jakaś wyizolowana grupka „terrorystów”. Problemem jest zasiedlenie Starego Kontynentu przez wyznawców agresywnej religii, spośród których rekrutują się fanatycy, próbujący narzucić nam swój totalitarny system.

To, do czego doszło w Paryżu, jest naturalną konsekwencją długiego procesu, w ramach którego Europę kolonizuje społeczność w sposób fundamentalny jej obca i wobec niej wroga. Rozpoczyna się oto otwarty konflikt, którego nadejście wydawało się notabene tak logiczne, że aż oczywiste już przed wielu laty.

Kiedy 13 lat temu, podczas kampanii przed referendum akcesyjnym, napisałem, że wchodząc do Unii Europejskiej Polska trafi do grona państw zagrożonych kontynentalną „wojną domową”, niektórzy co bardziej krewcy euroentuzjaści z „partii ludzi rozumnych” pukali się w głowy. Nawet niektórzy przeciwnicy wejścia Polski do UE wydymali wargi, mówiąc, że takie kasandryczne przepowiednie to gruba przesada.

Dziś coraz większa grupa komentatorów wydarzeń, ba nawet polityków, którzy zwykle przecież nie imponują intelektualną odwagą, przyznaje, że Europa stoi na skraju wojny z „terroryzmem”. Oczywiście, w imię lewackiej poprawności politycznej, która tłumi racjonalne myśli i pęta języki, nie nazywają problemu po imieniu, ale to nie ma już większego znaczenia. Dziś nawet zwykli zjadacze chleba, których umysły poddawane są codziennie propagandowej obróbce przez mainstreamowe media, coraz częściej zaczynają orientować się, gdzie leży ów problem.

Terroryzm dżihadystów to tylko jeden z aspektów totalnej wojny, jaka już toczy się na terytorium naszego kontynentu. Wojnę tę przed wiekami islam wydał światu leżącemu poza muzułmańską ummą, a celem agresji niemal od samego początku była chrześcijańska (dziś już niestety jedynie postchrześcijańska) Europa. Choć w ostatnich dziesięcioleciach walka prowadzona była głównie na polu demograficznym i propagandowym, to właśnie na naszych oczach na nowo wchodzi ona w fazę militarną. I – ponieważ ma podłoże religijne i cywilizacyjne -zmierza wielkimi krokami do eskalacji.

Problem w tym, że agresorzy nie czają się już – jak niegdyś – za wyznaczającym granice cywilizowanego świata limesem, ale żyją sobie spokojnie w jego wnętrzu. Rozciągnięta na dziesięciolecia pokojowa inwazja trwa już tak długo, że rdzenna ludność kolonizowanych krajów w ogóle jej nie dostrzegła, zlekceważyła ją lub po prostu do niej przywykła. Wszelkie przejawy reakcji były bezwzględnie tłumione przez okupującą europejskie kraje zlewaczałą eurokrację zrodzoną z plugawego łona rewolucji 1968 roku.

To jej nienawiść do cywilizacji chrześcijańskiej sprawiła, że jej całkowite zniszczenie nie wystarczało, trzeba było jeszcze zasiedlić ziemię, na której kiedyś ta cywilizacja powstała, zupełnie obcym żywiołem ludzkim. A ponieważ proces ten postępował zbyt powoli, zorganizowano ruchawkę zwaną „arabską wiosną”, która doprowadziła do powstania zbrodniczego Państwa Islamskiego, a w dalszej konsekwencji – do tegorocznego tzw. kryzysu imigracyjnego.

Problem ten nie dotyczy przecież wyłącznie Francji. Mieszkańcy wielu europejskich państw czują się w coraz mniejszym stopniu gospodarzami w swych ojczystych krajach. Rośnie poczucie zagrożenia, o którym na razie nie wolno mówić, by nie narazić się na szykany ze strony politpoprawnych władz. Wszyscy mamy w pamięci śmierć brytyjskiego żołnierza, któremu odrąbali głowę w biały dzień na ulicy angielskiego miasta „bandyci”, których dżihadystyczny manifest był skrzętnie ukrywany przez media.

Największa fala inwazji 2.0, w ramach której setki tysięcy „uchodźców” maszerowały w tym roku przez Europę, dotarła do Niemiec. Pogłębiający się, choć skrzętnie ukrywany, chaos, jaki wywołuje ona w tym najbogatszym i najsilniejszym państwie Europy, stanie się wkrótce memento dla wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się nad przyjęciem kolejnych fal imigrantów.

Francois Hollande w przemówieniu, które wygłosił tuż po zamachach, próbował zaklinać rzeczywistość, opowiadając patetycznym tonem o wielkości Francji. Niestety, Francja przestała być wielka ponad dwieście lat temu, kiedy postanowiła dokonać autodekapitacji. Przed rewolucją 1789 r., jakby szyderczo do dziś nazywanej Wielką, kraj nad Sekwaną był największą potęgą na świecie – pod względem politycznym, gospodarczym, a przede wszystkim kulturalnym. Po dwóch stuleciach nic już nie zostało z grandeur de la France. Zaczadzona bełkotliwą narracją o równości, demokracji i „prawach człowieka” jest ona dziś „chorym człowiekiem Europy”.

Czy będzie jakaś reakcja zwykłych Francuzów na „paryski 11 września”? Z pewnością tak, ale utonie ona w napuszonych przemówieniach polityków, ostrzeżeniach przed „rasizmem”, bezsilnych marszach „przeciwko przemocy”. Nadal istnieć będą no go zones, nadal płonąć będą samochody na przedmieściach.

Nic nie wskazuje na to, by laicka, a więc z zasady nie widząca istoty problemu, republika miała poradzić sobie z agresywną mniejszością, która tak długo nasilać będzie gwałty i akty terroru, aż wreszcie narzuci swoje warunki i swoje porządki. I wówczas spokój zapanuje w Paryżu.

Piotr Doerre
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 79 to “Paryż? Berlin? Kiedy i gdzie kolejne ataki?”

 1. Tomahawk said

  Bo najważniejsze to obronić demokrację.

 2. Jan Rokicki said

  A u Niemców karz za sprzeciw wobec „imigrantów” Ciekawe, kiedy się obudzą.

  http://ndie.pl/za-podburzanie-przeciw-imigrantom-5-tys-euro-grzywny-lub-120-dni-aresztu/

 3. AQQ said

  W nocy robią rozpierduche, a nad ranem to potepiają. I tak na okragło…

 4. Jan Rokicki said

  Polska ambasada staje na wysokosci zadania. t.z.n. nic nie robi.

 5. Jan Rokicki said

  2 posty wyżej są blokowane. Niewygodne?

  Warto przeczytać uważnie:
  https://marucha.wordpress.com/cenzura/
  Admin

 6. NyndrO said

  Ze spraw oczywistych;R. DeNiro chwali Rosje i twierdzi,ze chcialby przyjac rosyjskie obywatelstwo.Oczywistosc polega rowniez na tym,ze kumentatorzy dostali tego smierdzacego wyrazu ryjow.

 7. rebeliant80 said

  Najlepsze jest to, że prezydencik francuski kazał zamknąć granicę, a przecież ci terroryści już dawno u nich mieszkają i to w liczbie kilku milionów

 8. Lesio said

  Coś ISISrael cicho siedzi… Czy efektem zamachów będzie dokręcenie antyterrorystycznej śruby Europejczykom i wymuszenie interwencji NATO w Syrii? Patrzmy więc uważnie, kto najbardziej skorzysta na zamachach.

 9. Lesio said

  Ile ludzi n a świecie ma jeszcze zginąć, żeby żydostwo obaliło w końcu Asada?

 10. Siekiera_Motyka said

  „że Europa stoi na skraju wojny z „terroryzmem”. ”

  Europa = Masony

  Którego „sama” wpuszcza do „Domu”. I tego lemingi NIE MOGĄ zrozumieć bo wydaje im się to nie prawdopodobne w czasach Demol-kracji. Chaos ułatwia kontrole bo każdy jest wtedy podejrzany !!!

  „Magiczny Flet” Mozarta tak był przedstawiony w Metropolitan Opera w Nowym Yorku w 2009. Na pewno to tylko przypadek że ta scena tak ciekawo wygląda.

  http://oberon481.typepad.com/.a/6a00d8341c4e3853ef010536a40b60970c-pi

 11. Jan Rad said

  Rom, London und DC sind die nächsten Ziele.—–https://www.netzplanet.net/weitere-anschlaege-auf-twitter-angekuendigt/

 12. Boydar said

  Moja córka lat 13 (moja, moja, tak samo wredna) wczoraj przysłała mi YT z pytaniem – „Tatusiu, wiesz coś o tym ?”

  Odpowiedziałem Jej – „Wiem Córeczko, starałem się coś z tym zrobić, ale nie wyszło”.

 13. inny punkt widzenia said

  Glupie ludzie. Nie ma skutku bez przyczyny. Morderstwa dzisiejszej nocy nie maja z islamem jako takim nic wspolnego, tak jak wyslanie Polaka na zabijanie w Afganistanie i Iraku z chrzescijanstwem. W obu przypadkach elementem spojnym sa oplaceni bandyci.
  A glupie ludzie gapia sie ale nie widza. Jakze szybko i sprawnie zawalil sie budynek WTC 7 w dniu 11.09.2001, zapewne ze strachu, bowiem zaden samolot w niego nie uderzyl. Jakze szybko i sprawnie uraczono dzisiejszej nocy kapitol i wieze w Toronto jarmarczna iluminacja.
  Za co kazali dewiaci Bush i Clair wymordowac setki tysiecy Irackich dzieci i kobiet i mezczyzn, za co „karal” zydowski psychopata Sarkozy Libijczyka
  a jego rownie zakompleksiony kurduplowaty nastepca Syryjczyka, rozkazujac durnemu Francuzowi ich bombardowanie?
  Czy durny plebs, dajacy sie tak latwo judzic i szczuc do nienawisci na tle religijnym zasluguje na wolnosc?

 14. Glos Prawdy said

  Fala uchodzcow niekontrolowana, spokoj w Europie skonczyl sie. Albo sie modlic, poscic, pokutowac, albo uciekac.

 15. Parva said

  @11 Przez dziesiątki lat wystawiani klasykę,DZIEŁA Haendla, Bacha w, fufajkach , garniturach , w kolorach czarno białych , w obskurnej scenerii ,że to niby ktoś „wystawiający ” tak widzi. Po zerwanej ciągłości kanonów ,przeszli teraz na wielkie ,można spokojnie powiedzieć monumentalne inscenizacje , należy w to wliczyć koncerty rockowe ,które przepełnione są symboliką masońska ,są wprost manifestacją illuminacką

 16. AQQ said

 17. krokus said

  Tak to jest gdy dyktat narzuca mniejszosc w tym przypadku bruksela czy eu kto ich wybiera? ich sie mianuje , a nimi rzadzi inna mniejszosc , ktora od ilu juz lat morduje afryke i bliski wschod? myslicie ze ci terrorysci ktorzy przyszli wraz z tzw uchodzciami to w imie pokoju ? oni chca zemsty.
  A wiecie kto to wyrezyserowal – 3 wojne? NIE? i na tym to polega – napuscic na siebie i podlewac nienawisc a pozniej wprowadzic swoj porzadek – NWO . I tak wyciskac i odprezac a na samym koncu zostaje tylko , co zostaje?
  Jest jeszcze inna kwestia obawiam sie ze ta najmniejsza mniejszosc to nie sa ludzie.

 18. Siekiera_Motyka said

  Ad. 15 – Tak Jest 😦

  Powiadają swoim Braciom, „Widzicie, my mamy kontrole i nie musimy się ukrywać.”

  30 – 40 lat temu temat masonerii był na dalekich bokach dyskusji publicznej.

 19. revers said

  ad9

  wychodzi na hoax w stylu cia-mossad, dużo dymu, mało ognia, bardzo dużo aktorstwa kryzysowego, bez trupów, paru ranych, blow, pozorowanie kryzysu z serii Charli Hebdo, goni blow Boston, i odwrotnie w kółku.

  Za to śruby, kontrole zwykłych de’Dakowski, zresztą znajomi z Lyonu coraz większe

 20. Marucha said

  Re 13:
  Morderstwa dzisiejszej nocy nie maja z islamem jako takim nic wspolnego

  Na pewno.

 21. lopek said

  Re17:
  „Jest jeszcze inna kwestia obawiam sie ze ta najmniejsza mniejszosc to nie sa ludzie.”
  Koniec cytatu.
  Ależ nie ma co do tego wątpliwości. Przecież Jezus Chrystus powiedział wyraźnie – waszym ojcem jest Szatan!

 22. Siekiera_Motyka said

  Ad. 13 – Tak samo myślę. Islam jest wygodnym i dobrze dobranym straszakiem. Pamiętam jak te czarne brody „terrorystów” rozpoczął pokazywać w swoich filmach Stallone.

  1981 rok !!!

 23. Boydar said

  @ S_M (18)

  Gdyby zdarzyło się Panu kiedyś, trafić na posiedzenie Loży, któregokolwiek bądź rytu czy szczebla, proszę popatrzeć na twarze tych ludzi. Nie musi to być wizyta osobista, może być zdjęcie, częstokroć podpisane dla zmyłki inaczej. Buta i pewność z nich bijąca, budzi w normalnym człowieku lęk. Z jednej strony, do czego są zdolni, z drugiej zaś, jakie geny karaluchów czy szczurów mają we krwi, że nic ich nie rusza. Za wyjątkiem kałacha.

 24. Dictum said

  ad. 20.
  Mają o tyle, że dla światowej władzy wyznawcy islamu są najlepszym materiałem wojennym do wykorzystywania dla własnych celów. Zrobią swoje, czyli zniszczą Europę, ale i tak nigdy nie będą nic znaczyć dla takich Rockefellerów, Rotszyldów i innych dzieci szatana i nic oprócz zabijania nie osiągną.

 25. Siekiera_Motyka said

  Ad. 23 – Gęba Hollanda i tego dupka w Polsce prof. Tadeusza Cegielskiego mi wystarczy.

  Ten nasz to należy do ciekawego „łańcuszka”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Cegielski

  <—- Maria Wawrykowa <— Rafał Gerber <— Feliks Kon

 26. Ravkill said

  Ad 2″
  Jan Rokicki said

  2015-11-14 (sobota) @ 07:46:31
  A u Niemców karz za sprzeciw wobec „imigrantów” Ciekawe, kiedy się obudzą.

  http://ndie.pl/za-podburzanie-przeciw-imigrantom-5-tys-euro-grzywny-lub-120-dni-aresztu/

  Stronę ndie.pl zablokowali… Pewnie podlegają niemieckiemu prawu…

  —–
  Putler ma długie łapy…
  Admin

 27. piColo said

  Reakcja „francuzów” wychodzących ze stadionu.

 28. revers said

  Soros za a nawet przeciw, nie mowiac o polskojezycznych medrcach europy z L.W. na czele oraz warszawska lista „dobrych , pozytecznych organizacji” finansowanych przez filantropow pokroju Sorosa

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

 29. revers said

  z przewodnikiem w druku i przemytnikami w ramach Azyl Industria.

 30. piColo said

  Zastanawia mnie jedno,w dobie „ajfonów,smartfonów” gdzie ludzie kręcą praktycznie byle bzdurę ,w tej sprawie prywatnych filmów brak.

 31. Jan Rokicki said

  @5-Admin
  Pisząc o blokadzie nie miałem na myśli Gajowki. Linki pochodziły z żydowskigo FB-ka.

  A u nas tez moze być niezbyt ciekawie.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/505474,wojciech-szewko-dla-dziennik-pl-panstwo-islamskie-jest-juz-w-polsce.html

  A IMO zdarzenia w Paryżu mogą być prowokacją podobną do WC i koniecznością zbrojnej USmańskiej interwencji w Syrii, wykluczającej tym samym Rosjan z gry.

 32. Easy Rider said

  Ad 13 – Inny Punkt Widzenia.

  Morderstwa dzisiejszej nocy nie maja z islamem jako takim nic wspolnego, tak jak wyslanie Polaka na zabijanie w Afganistanie i Iraku z chrzescijanstwem.

  Tak jak atak 9/11. Operacja na tę skalę ma charakter wojskowy. Nie ma tutaj znaczenia, czy bezpośrednimi wykonawcami są islamiści, tylko kto nimi steruje.

 33. Czołgista said

  Dziel i rządź.

 34. markglogg said

  Cytuję tłumaczenie na język polski mego e-listu, który właśnie rozesłałem do mych, władających językiem żabojadów, znajomych:

  W roku 1999, na wakacjach we Francji (oraz w Szwajcarii), otrzymałem od mego, nieco młodszego kolegi Alexandre del Valle (urodził się on w Libanie i doskonale zna Syrię) pierwsze wydanie jego pracy doktorskiej z nauk politycznych na Uniwersytecie w Aix-en-Provence. Jej tytuł „ISLAMIZM I STANY ZJEDNOCZONE: PRZYMIERZE PRZECIW EUROPIE” (po francusku „Islamisme et Etats Unis : une alliance contre L’Europe”)
  A oto co ważniejsze cytaty z tej pracy doktorskiej sprzed ponad 15 laty, przytoczone przez portal:

  http://ripostelaique.com/islamisme-et-etats-unis-une-alliance-contre-leurope.html :

  „(…) Cynicy i nieodpowiedzialni stratedzy amerykańscy są gotowi paktować z krwawym diabłem, by tylko blok rosyjsko-prawosławny został otoczony, osłabiony, pobity,pognębiony i wkrótce zlikwidowany. To jest to, co zobaczymy w następstwie „wojny o Kosowo” (marzec-czerwiec 1999 – MG), prawdziwej Nowej Wojny Krymskiej i apogeum strategii amerykańskiej stworzenia „zielonego pasa ochronnego” (islam = zielony) wokół świata słowiańsko-prawosławnego. Ponieważ „wojna o Kosowo”, powtarzana po wielokroć, była nie tylko wojną przeciw Serbii, będącą historyczną zaporą przeciw zagrożeniu turko-islamskiemu, ale jednocześnie i wojną przeciw Rosji. (…) (Islamizm) jest to potwór zielony (obecnie występujacy pod czarnym kolorem – MG) stworzony przez cyników WASP w celu zniszczenia potwora czerwonego.”

  – W roku 1995 Hal Kane napisał, w raporcie Stan Świata Instytutu Worldwatch, rozdział poświęcony migracjom. „Uchodźcy oraz migranci się przemieszczają w odpowiedzi na naciski polityki światowej…” ale cytuje on także Makkiawellego: „Wysyłanie imigrantów jest sposobem najbardziej skutecznym by kolonizować narody, ponieważ jest on mniej agresywny niż wysyłanie ekspedycji militarnych i o wiele mniej kosztowny”. …

  „Amerykanizacja polega na procesie podboju za pomocą którego amerykańskie imperium ideologiczno-komercyjne rozszerza progresywnie swe granice. W jej rezultacie tworzy się wspólnota planetarna pozbawiona sztywnych granic, pod wieloma względami podobna do światowej uniwersalnej wspólnoty – zwanej Umma – islamskiej. W konsekwencji wszędzie gdzie się zbierają wyznawcy Allaha, bądź ludzie najróżniejszych narodowości, którzy przeszli na nowoczesną religię „poszukiwania szczęścia”, mamy do czynienia z poza-terytorialną jednostką polityczno-kulturalną, rodzajem cywilizacyjnego no-man’s landu, obszaru powstającego niezależnie od jego odległości geograficznej w stosunku do baz podstawowych i terenów powstania obu religii podboju: Mekka dla islamu i Nowy-Jork-Hollywood dla anglosaskiej „światowej wioski”. Amerykański politolog Benjamin Barber nazwał tę anglosaską ummę cywilizacją „McWorld”.

  „Ameryka to nie naród jak inne. Założona jednocześnie przez grupy społecznego marginesu mniej lub bardzie przestępczego, nie pożądanego w Europie i szukające tylko zysku, oraz przez obskuranckich pastorów purytańsko-protestanckich — wszyscy oni zjednoczeni byli w jednym przedsięwzięciu eksterminacji ludów autochtonicznych ameroindiańskich. Stany Zjednoczone tworzą — od samego początku — „mutanta cywilizacyjnego”, jednostkę hybrydową, wewnętrznie schizofreniczną. W rezultacie ta „przeciw-cywilizacja” amerykańska zawsze zachowywała swą podwójna naturę, oscylując ciągle pomiędzy z jednej strony moralizmem sfanatyzowanych pastorów, a z drugiej duchem bezprawia, totalnego braku skrupułów oddziedziczonym od kowbojów-włóczęgów oraz innych poszukiwaczy złota — co oczywiście było wzmacniane przez zadowolenie jakiego dostarcza konieczne w tym przypadku przekraczanie moralizmu. Te dwie pozornie przeciwstawne, Janusowe twarze duszy amerykańskiej są zawsze gotowe się połączyć aby wymusić „amerykański styl życia” reszcie świata…”

  I na 350 stronach swej książki Alexandre de Valle analizuje „amerykańskie” aspekty islamu, i porównuje je z tym co się dziej wokół nas. Także i w Paryżu wczoraj wieczór.
  Nie zapominajmy, ze zarówno Talibowie, al Kaida, „powstańcy w Kosowie”, jak i ISIS w Iraku oraz syrii to produkt prac CI(P)A oraz US Special Forces.

  Interessant, n’est ce pas ?

 35. Marucha said

  Re 32:
  Nie bez powodu wybrano właśnie wyznawców pokojowej religii islamu jako wykonawców takich operacji.
  Nadają się do tego, jak mało kto.

 36. Easy Rider said

  We współczesnym świecie istnieje tylko jedno źródło międzynarodowego terroryzmu, państwowego zresztą – służby USraela i wspierające je służby państw wchodzących w skład NATO, które samo w sobie też ma charakter terrorystyczny. Czy w ogóle ma lub kiedykolwiek miał miejsce na szerszą skalę terroryzm islamski o charakterze autonomicznym, w którym nie maczałby paluchów Międzynarodowy Żyd?

 37. revers said

  Na kozła, k.j. -ców, współautorów hoaxów

  lub unijne 1,8 mld EUR. na azylowy przemysł

  http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/11/szczyt-imigracyjny-co-ustalono-na-malcie-pod-nieobecnosc-polski-00651173.html

 38. Piotr said

  I teraz widać , dlaczego jest taka propaganda przeciw prawu do posiadania broni przez zwykłego obywatela. W USA też robią wszystko by odebrać ją ludziom. Przecież tych zamachowców było niewielu w porównaniu do obecnych tam ludzi. Wystarczyłoby , żeby kilka osób miało tam broń i nie byłoby tylu ofiar.
  Przecież tak naprawdę my także jesteśmy bezbronni jak barany idące na rzeź. U nas też to może się zdarzyć.
  Pytanie jakie się nasuwa to jaki był cel tego zamachu ??? Oczywiście nie mówimy to o bełkocie oficjalnych mediów ???

 39. Boydar said

  @ Pan Revers (37)

  Z tym winogronem to tylko tak, dla niepoznaki 🙂

  „… wszyscy myśleliśmy że Lublin …” (słowa piosenki)

 40. Dictum said

  Jeden przywlókł pianiono na miejsce rzezi i przygrywa.
  A nie lepiej przyprowadzić księdza i odprawić requie?
  Francuzi nawróćcie się!

 41. re1truth2 said

  Wpisałem w wyszukiwarkę grafiki, początek tytułu bbc/news/world-europe-34814203 z wczoraj – ‚Paris attacks’
  https://www.google.pl/search?q=paris+attacks&client=browser-ubuntu&hs=wuw&channel=fe&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAkQ_AUoA2oVChMIuNn1vPePyQIVQ14UCh2IOwgH&biw=1301&bih=673#imgrc=_
  i co my widzimy – Charlie, charlie, oooch charlie

 42. crisis said

  It truly is a Zionist-controlled world that so many people could participate in a fake, that is the fake death and injury of hundreds of people, and yet the world is led to believe it. This is the most ludicrous arch-fake of all, make no mistake about it. Nothing in regard to the claims of this fake is real.

  What a terminally corrupt hoax it is, all occurring at a ‘death metal’ concert. No one can find it plausible. The French should leave such arch-fabrications to the Israelis. At least they make the fake blood appear more realistic. With that much bleeding going on, why isn’t this man rendered supine?

  http://nodisinfo.com/bombing-and-shooting-at-french-rock-concert-is-a-grandiose-arch-zionist-hoax/

  sztuczna krew, aktorzy scen terrorystycznych kryzysowych
  żydo-hollywood w „trasie koncertowej”

 43. re1truth2 said

  Druga próba tytuł z witryny Mashable.com – ‚Paris under attack’
  https://www.google.pl/search?q=paris+attacks&client=browser-ubuntu&hs=wuw&channel=fe&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAkQ_AUoA2oVChMIuNn1vPePyQIVQ14UCh2IOwgH&biw=1301&bih=673#channel=fe&hl=pl&tbm=isch&q=Paris+under+attack&imgrc=3lnqjZH2uXAdUM%3A
  jest coś… nie boi się tak sam stać?

 44. volviak19 said

  Mogło być to ostrzeżenie dla Francji, ponieważ opowiedziała sie wcześniej jako sojusznik Rosji w atakach na ISIS a wiadomo że przeciw USA – ostrzeżenie dla innych państw co ich czeka, jak opowiedzą sie po stronie Rosji.

 45. revers said

  re39

  sprawdż pan lepiej, panie Boydar ostatnie listy wyborcze w Lublinie, gdzie wystawione byly kryptoyoofilki Nowicka, Mucha, jak bardzo duza ilśc głosów wyborczych otrzymały.

  Ta ostatnia to nie moze sie doczekac tych koziołków z orientu, tak chce sie wzbogacic o nowo multi kultowe orgazmy i bogatsze państwo składające sie z uchodzów.

 46. watazka said

  Zarowno rosyjsjcy jak i amerykanscy ( i jeden Anglik) podaja ze na razie trudno znalezc winnego. Amerykanka z Public research . nie pamietam jak sie nazywa – brzydka stara baba powiada, ze niemozliwe jest zeby nowoprzybyli na przyklad emigranci tak sie zorganizowali unisono w pieciu miejscach i z taka bronia.
  Wszyscy twierdza, ze atak byl przygotowany zawodowa z zawodowa precyzja. I ze jesli to zrobili nowoprzybyli to musieli miec pomoc z zewnatrz bo ta cala awantura wymagala wielkiej koordynacji i stalej komunikacji na przyklad telefonicznej.
  Wiec jesli to zrobili emigranci to musiala sie do Francji dostac jakas zawodowa grupa dywersyjna

  Dopoki mi nie powiedza kto to to zrobil to mozna sobie pospekulowac. Kazdy moze. Ja tez.
  No wiec wszyscy zamachowcy zgineli.
  Policja nie podaje w jaki sposob -bo dwoch sie wysadzilo w powietrze wiec identyfikacja jest niemozliwa.
  Wiekszosc komentatorow sie zastanawia dlaczego nie zadzialaly kamery na stadionie.
  Przeciez kazdy stadion jest naszpikowny kamerami i to nie tylko przeciwko terrorystom ale i faulom, zeby sedzia mogl sprawdzic kto i kogo sfaulowal.
  A moze zadzialaly tylko nam o tym jeszcze przez chwile nie powiedza. W koncu wszyscy sa w szoku.
  Wlasciwie po dramacie w Charlie Hebdo i niedawnej tragedii (21 osob zabitych) w Grenoble Paryz nie wygladal na bardzo przygotowanego na zamach terrorystyczny.
  Byc moze kamery z teatru i stadionu pokaza pozniej ale jak na razie to ci co sie uratowali na stadionie opowiadaja ze zostali zakladnikami. Zamkneli im zamachowcy wyjscie ze stadionu (okolo sto osob) i zaczeli do nich strzelac. Na lezacych na ziemi dokonano zabojstwa egzekucyjnego. Wiec byc moze pokaza tych zamachowcow ze stadionu bo podobno wszyscy inni zgineli. W koncu ataki zorganizowano w pieciu miejscach w tym samym prawie czasie
  Tymczasem z Londynu dziennikarze donosza, ze przed ambasada francuska w czwartek po poludniu postawiono straz wojskowa bo jak podali spodziewaja sie ataku terrorystycznego.
  Naturalnie ze Francuzi sa w szoku. Nie wyobrazam sobie jak pojda dzisiaj spac i czy kiedykolwiek sie wyspia.
  Natomiast komentarze Paryzan sa bardzo zroznicowane: od oskarzen zagranicznej polityki Francji i wyslania dwa dni wczesniej okretu wojennego do Syrii, po wyrazne zaniedbania w security.
  Jest to niewatpliwie straszliwa tragedia i Europa chyba dlugo nie dojdzie do siebie po tym feralnym trzynastym piatku 2013-tego roku.

 47. Boydar said

  Taki francuski lotniskowiec to może fucktycznie kozojebców ciężko przestraszyć; z przerażenia zaczną się jąkać jak Szechter i już nic oprócz all…akb…all…akb…alll nie wydukają. No i kto ich zrozumie, że oni chcą hurysy. Żaden interes.

 48. volviak19 said

  Czy wcześniej wiadomo było już coś o tych zamachach, bo w Warszawie na terenach przylegających do metra w piątek 13 XI.
  godz 17 -19 był niespodziewany wysyp straży miejskiej i policji, trzepali „podejrzanie” wyglądających oraz tych co starają się cokolwiek dorobić handlem do żebraczej emerytury- wiadomość od kilku nieznających się osób, który w różnych miejscach W-wy handlują- więc na bank sprawdzone- nie wydaje się to dziwne. W samym metrze też było widać kupę tajniaków i więcej policji na stacjach.

 49. Boydar said

  Z mojej wiedzy wynika, Panie Reversie, że Mucha jest wyłącznie głupia i to jej starcza za całe bogactwo teraźniejsze i przyszłe.

 50. Czołgista said

  @44
  Nie zgodzę się. Francja jest sojusznikiem USA i wrogiem Asada, który sprzymierzony jest z Rosją.
  http://landdestroyer.blogspot.com/2015/11/attack-in-france-state-sponsored-terror.html#more

  Kto korzysta z tych zamachów ? Odpowiedź tutaj.

 51. Boydar said

  W prywatnych kontaktach wydaje się porządna, a czy ma cipę łajdaczkę, to nie słyszałem. Wie Pan, cipy i sąsiadów się nie wybiera.

 52. Czołgista said

  Szkoda, że nie mam obecnie czasu na tłumaczenie tego tekstu z Land Destroyer 😦

 53. Nieważny said

  O paszportach nie zapomnieli.

 54. volviak19 said

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20151114/1417066/paryz-terrorysta-dowod.html

  Jerzy Mikosz · Szczecin
  Znalezienie przy zabitym paszportu jakiegoś państwa wcale nie znaczy że ten ktoś jest obywatelem tego państwa. Paszport można kupić za dolary jeśli się chce uzyskać status uchodźcy wojennego, azyl oraz zreaizować INNE cele. Oczywiście paszport może byc świetnie podrobiony…

  Ebrechiel Sedalai · Pracuje w firmie: KGB
  Stary chwyt z WTC.Może to nawet ten sam paszport;)

 55. Gogol said

  Na waszych łapach jest krew tych biednych i bezbronnych ofiar,wy pachoły islamskie, kapucyny liberalne islamskiego świata………Takich liberalnych kapucynów mieliśmy teraz w Polsce też przez 8 lat.To wina tego adolfa w spódnicy załganego zachłannego ścierwa, które to podejmuje haniebne decyzje i myśli tylko o sobie i swoim narodku…. lekceważąc inne narody europejskie ..!

 56. Czołgista said

  @55
  Tylko, że trzeba przypomnieć, że ci, którzy teraz wymienili się władzą z tymi „liberalnymi kapucynami” rządzącymi 8 lat, próbują wykorzystać te zamachy, aby przepchnąć interwencję wojskową w Syrii, albo zrzucają winę za ataki na Rosję i francuską prawicę, który powinna być ich sojusznikiem, bo Le Pen też nie chce przyjmować takich imigrantów.
  Wszystkie świnie w tej europejskiej i amerykańskiej diasporze trzymają razem sztamę. Zawsze tak przekręcą przekaz, żeby nigdy nie padł nawet cień podejrzenia na prawdziwych zleceniodawców zamachów we Francji.

  Gladio 2.0.

 57. Gogol said

  Właściwym przykładem zerwania z Chrześcijaństwem jest dzisiejsza laicka Francja,która w przeszłości stanowiła bastion Chrześcijaństwa,świadczy o tym ilość przepięknych Kościołów,Katedr czy bazylik w których mieszczą się dzieła najbardziej znanych artystów rzeźbiarzy i malarzy z ubiegłych wieków.Tę obecną pustkę w świadomościach Francuzów zapełnia islam….najbardziej groźna na świecie dyktatura-sekta,gdyż nawet nie można tego czegoś nazwać religią…!

  http://wpolityce.pl/swiat/271699-merkel-przeciwna-wprowadzeniu-limitu-liczby-uchodzcow-nadal-wszyscy-chetni-moga-wjechac-do-niemiec-i-do-ue

 58. Gogol said

  Ratunek dla Europy i świata to konserwatywne uzbrojone chrześcijaństwo.”– prof. Kazimierz Jodkowski
  http://trybun.org.pl/2015/11/14/ratunek-dla-europy-i-swiata-to-konserwatywne-uzbrojone-chrzescijanstwo-prof-kazimierz-jodkowski/

 59. Gogol said

  Relacja turystki…” Byłam w Paryżu ostatni raz w życiu w 2010 roku i więcej razy się tam nie wybieram. Zgnilizna moralna, smród na ulicach od wzbogacenia kulturowego, likwidowane kościoły, zniszczona tkanka narodowa. Francji już właściwie nie ma. Teraz stamtąd mogą płynąć tylko najgorsze wieści.”…!

 60. Gogol said

  TO BYŁA KRWAWA ŁAŹNIA…STRZELALI DO NAS ,JAK DO KACZEK” – tak dramatyczne chwile w sali koncertowej Bataclan relacjonują świadkowie, którzy przeżyli atak terrorystów. W serii zamachów terrorystycznych, do których doszło w piątek wieczorem w Paryżu, zginęło co najmniej 120 osób. Ataki przeprowadzono w różnych miejscach miasta, m.in. w pobliżu Stade de France i w sali koncertowej Bataclan, gdzie wzięto zakładników.W Bataclan, gdzie na koncercie grupy Eagles of Death Metal było ok. 1500 osób, doszło do strzelaniny. Jak mówili świadkowie, kilku napastników wtargnęło do sali z „bronią typu kałasznikow i zaczęło ślepo strzelać do tłumu”, krzycząc „Allah Akbar” (arab. „Bóg jest wielki”). Z informacji świadków wynika, że napastnicy dokonali tam rzezi ok. setki zakładników, strzelając do ludzi leżących na ziemi.Ludzie krzyczeli, to trwało 10 minut. 10 przerażających minut, kiedy wszyscy leżeli na podłodze i chowali głowy w ramionach – opowiadał jeden ze świadków.Dziennikarz radiowy Julien Pearce opowiedział, że widział dwóch niezamaskowanych terrorystów, którzy mieli na sobie czarne ubrania. – Byli spokojni, metodyczni, zabijali losowo wybrane osoby – dodał. Podkreślił, że napastnicy nie przemieszczali się. – Stali z tyłu sali i strzelali do nas jak do kaczek – zaznaczył.Pearce’owi udało się w końcu wydostać na zewnątrz. Natknął się na poważnie ranną dziewczynę, którą przetransportował do taksówki i kazał zawieźć do szpitala.Siły bezpieczeństwa przeprowadziły szturm na Bataclan, w wyniku którego zginęło czterech terrorystów, w tym trzech – detonując pasy z ładunkami wybuchowymi. Łącznie w klubie śmierć poniosło ponad 100 osób.
  W serii zamachów terrorystycznych, do których doszło w piątek wieczorem w Paryżu, zginęło co najmniej 120 osób. Ataki przeprowadzono w różnych miejscach miasta.W zamachach rany odniosło także ponad 200 osób; 80 z nich jest w stanie ciężkim. Było to najtragiczniejsze wydarzenie, jakie dotknęło Francję od czasów drugiej wojny światowej – ocenia agencja Associated Press.
  Prefekt paryskiej policji powiedział, że wszyscy zamachowcy prawdopodobnie zginęli. Według najnowszych informacji ujawnionych przez prokuraturę zginęło 8 zamachowców, w tym siedmiu w wyniku samobójczych detonacji ładunków wybuchowych.W zamachach jest ponad 200 rannych, 80 z nich w stanie ciężkim”….OPINIE INTERNAUTÓW…….
  We Francji już za późno żeby coś zrobić, bo co drugi to muzułmanin.Merkel i Oland odpowiedzą przed sądem za to co się stało,przecież to ich wina że ściągnęli do Europy terrorystów.Jeszcze jakieś wątpliwości co do pobytu muzułmanów w Europie.Zamknąć granice Europy , wysiedlić bandytów
  To się nazywa poprawność polityczna, następne zamachy to Niemcy, Szwecja.Merkel zaprosiła. Francja poniosła skutki jej zaproszenia.
  No niech przyjmują dalej tych ”uchodźców” wiadome że się przedostali terroryści do Europy dzięki „wspaniałym” politykom to oni mają zakrwawione ręce za to co robią za swoją ślepą, głupią i nieodpowiedzialną politykę , kwestia czasu będą następne zamachy….!
  http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/zamachy-w-paryzu-zdjecie,iId,1964337,iAId,180059

 61. Gogol said

  Jedyną odpowiedzią Europy musi być deportacja agresywnych agitatorów dżihadu przeważnie duchownych. Są namierzeni. Tak się obcina głowę terrorowi.

 62. Bogush said

  ad.54. Panie Volviak, ma Pan rację ale media podporządkowane unym rozgłoszą, że jeśli paszport jest syryjski to Syryjczycy dokonali tych ataków i Francja powinna razem z USraelem uderzyć na Syrię żeby pognić stamtąd Putina i ostatecznie obalić legalnego Prezydenta Assada

 63. Racjonalista said

  Islam to religia pokoju… cmentarnego pokoju.

 64. Easy Rider said

  Przedmówcy już zwrócili na to uwagę – pojawiają się różne informacje świadczące o tym, że w tym zdarzeniu brali udział tzw. aktorzy kryzysowi, którzy – jak mi się wydaje – również robią za świadków.*) Widać wielu pętających się ludzi z narzuconymi foliami izotermicznymi, którzy nie mają najmniejszego zadrapania na twarzy i rozmawiają przez telefony komórkowe. Noszą przy tym koszule z namalowanymi plamami krwi, w nierealistycznym kolorze.

  Przypadkowo słucham w TV wypowiedzi jakichś niby świadków, których zachowanie sprawia wrażenie zbyt spokojnego i wyuczonego, nie przypomina zachowania zwykłego człowieka, który omal nie został zastrzelony. A kiedy jakaś młoda kobieta mówi, że „usłyszała wystrzały z kałasznikowa” – no to można być pewnym, że mamy do czynienia ze spektaklem podobnym do tego z Bostonu. Czy ktoś naprawdę zginął? Trudno powiedzieć, ale to nieistotne – ważne to, co dotrze do światowej opinii za pośrednictwem żydomediów.

  *) – przypomina mi się taki jeden „świadek”, który tuż po ataku na WTC tłumaczył na ulicy, dlaczego doszło do zawalenia wież.

 65. piwowar said

  Jeszcze jeden klocek od tej układanki, który jak na razie nigdzie nie pracuje. W Rajchu ci niby muzułmany chlają wódę i kopca papierochy, w w Paryżu zrobili akcje w święty dzień, czyli w piątek, a piątek to dla nich niedziela. Coś mi tu coraz bardziej śmierdzi i bynajmniej nie papierosami.

 66. Czołgista said

  @63
  A drugi „świadek” od razu wskazał na Bin Ladena.

 67. cezar said

  As France finds itself in the grips of martial law and its first mandatory curfew since it was occupied by the Nazis in 1944, there exists a number of questionable details surrounding the recent terrorist attacks in Paris.

  Only hours after the first shots were fired, stories and reports are beginning to change and contradict one another. Considering the history of the French government, French Intelligence agencies and the Anglo-American/NATO Intelligence apparatus, particularly the recent events surrounding the Charlie Hebdo attacks that were exposed as false flags, one would be justified in wondering whether or not these recent attacks in Paris were of the same variety.

  http://www.activistpost.com/2015/11/9-reasons-to-question-the-paris-terror-attacks.html
  wersje wydarzeń zmieniają się z godziny na godzinę
  9 powodów ws niejasności oficjalnej wersji
  ilu strzelców, jaka broń, czy wcześniej sł€żby tajne ćwiczyły do podobnego scenariusza

  http://www.activistpost.com/2015/01/15-signs-charlie-hebdo-attack-was-false.html
  http://www.activistpost.com/2015/11/major-terror-attack-in-paris-over-100-dead-state-of-emergency-declared.html

  http://www.activistpost.com/2015/11/attack-in-paris-state-sponsored-terror-but-which-state.html

  http://www.activistpost.com/2015/11/paris-attack-november-2015-question-everything.html
  http://www.activistpost.com/2015/11/questions-for-operation-gladio-german-intelligence-amidst-paris-carnage.html

  http://freedom-articles.toolsforfreedom.com/us-uk-canada-un-israeli-control/
  http://freedom-articles.toolsforfreedom.com/demonization-of-islam-2-main-reasons/
  http://freedom-articles.toolsforfreedom.com/another-day-another-false-flag/
  http://www.veteranstoday.com/2015/01/08/charlie-hebdo-viral/
  http://orientalreview.org/2015/11/06/is-charlie-hebdo-a-western-hate-machine/
  http://beforeitsnews.com/alternative/2015/01/zionist-hand-revealed-rothschild-family-had-purchased-charlie-hebdo-in-december-2014-video-3097508.html

  French, German Intelligence and the Curious Case of the Missing Explosives

  In watching live British, Russian, and American coverage surrounding the Paris event, one line of questioning being posed by mainstream media continuously has been that of material support to the attackers. “What kind of organized and equipped network could arm these terrorists? Where did Jihadists from Syria get grenades, AK-pattern rifles and explosives in a country who strictly regulates such weapons?”

  As police and military scour the streets of Paris looking for Islamofascist bomb-makers, these are important questions – and at least one news source purports to provide insight as to how these terrorists were armed. According to SOFREP, a team of self-described analysts with military and Special Ops experience, the bombs used in Paris weren’t limited to haphazardly wired suicide vests, but were in fact military-grade explosives from a French armory heist earlier this year:

  Materiały wybuchowe użyte w zamachu „ukradzione” wojsku.

 68. Boryna said

  Europa zachodnia jest opanowana przez idiotów.

 69. cezar said

  “The truth is, there is no Islamic army or terrorist group called Al-Qaeda, and any informed intelligence officer knows this. But, there is a propaganda campaign to make the public believe in the presence of an intensified entity representing the ‘devil’ only in order to drive TV watchers to accept a unified international leadership for a war against terrorism. The country behind this propaganda is the United States.” – Former British Foreign Secretary, Robin Cook

  Not long ago, FBI whistleblower stated that:

  “The US is reviving terror scare with ISIS to promote the terror war industry.”

  The latest whistleblower is David Steele, a 20-year Marine Corps intelligence officer, and the second-highest-ranking civilian in the U.S. Marine Corps Intelligence. He is a former CIA clandestine services case officer, and this is what he had to say:

  “Most terrorists are false flag terrorists, or are created by our own security services. In the United States, every single terrorist incident we have had has been a false flag, or has been an informant pushed on by the FBI. In fact, we now have citizens taking out restraining orders against FBI informants that are trying to incite terrorism. We’ve become a lunatic asylum.”

  http://www.collective-evolution.com/2015/05/15/us-intelligence-officer-every-single-terrorist-attack-in-us-was-a-false-flag-attack/

  http://www.globalresearch.ca/the-biggest-secret-in-history-false-flag-terror/5441247

  None of the early news reports on November 13th, mentioned the fact that a large scale and well organized terrorist attack had been predicted. The title of the media report below is:

  “Intelligence services fear a 9/11 French Style”

  Yet in a bitter irony the October report stated that these forthcoming attacks were difficult to avoid: ”impossible a dejouer”, suggesting that French intelligence is inept and unable to prevent a forthcoming catastrophe.

  What was the role of this media hype by Paris Match?

  Media disinformation? Create an atmosphere of fear and intimidation?

  Concluding Remarks

  On November 13, France was the victim of a carefully organized terrorist attack in different locations in the Paris metropolitan area, resulting in more than 140 deaths. The Islamic State was identified as the architect of this criminal undertaking.

  What is intimated in the media reports of these tragic events is that the jihadists are attacking France.

  But at same time, the countries which claim to be the victims of terrorism including France are involved through their intelligence services in supporting terrorist organizations in the Middle East. It’s called America’s “Global War on Terrorism”.

  This contradiction has to be meaningfully addressed at the political level. The Global War on Terrorism is a lie which provides legitimacy to police state measures.

  The state of emergency gives the police a green light to arrest on mere suspicion throughout France.

  A telephone hotline is opened. Citizens are invited to call and report anything which they consider suspicious.

  Civil rights have been suspended.

  Arbitrary arrests are occurring in Paris without warrant.

  The attacks could potentially contribute to a new wave of Islamophobia.

  http://www.globalresearch.ca/the-paris-terrorist-attacks-911-french-style-le-11-septembre-a-la-francaise/5488896

  Gazeta Paris Match przewidziała atak który ma być trudny do uniknięcia.

 70. cezar said

  http://www.amtvmedia.com/opinion-10-reasons-why-the-paris-attack-is-a-false-flag/

  http://beforeitsnews.com/politics/2015/11/jim-willie-explains-u-s-nuclear-war-threats-to-china-and-russia-over-challenging-dollar-supremacy-2756672.html

  http://beforeitsnews.com/politics/2015/11/9-reasons-the-terrorist-attacks-in-paris-could-be-a-false-flag-event-2756906.html

  http://www.presstv.ir/Detail/2015/11/14/437581/paris-attack-

  http://www.paulcraigroberts.org/2015/11/13/another-paris-false-flag-attack-paul-craig-roberts/

  http://www.zerohedge.com/news/2015-11-13/kalashnikov-shootout-explosions-reported-paris

  http://www.zerohedge.com/news/2015-11-14/assad-condemns-savage-paris-attacks-blames-french-foreign-policy

  http://www.zerohedge.com/news/2015-11-14/war-paris-isis-claims-responsibility-deadly-attacks-killing-127-complete-summary-and

 71. zzzzzz said

  ale sie gajowicze rozpisali
  IP wzial na siebie odpowiedzialnosc po katastrofie samolotu na Synaju-nikt nie wzial tego na powaznie
  w Angli jest miliony muzulmanow, podobnie w USA i Izraelu-jakos tam nie ma „zamachow”… Kto miesza na swiecie juz 60 lat, komu zalezy aby w Europie i na swiecie panowal strach ? ten wlasnie zorganizowal i WCT i obecny Paryz.
  Swoja droga w katastrofie na Synaju zginelo 230 Rosjan-jakos to nikogo zbytnio nie wzruszylo-tu 100 zabojadow i „swiat” zwariowal. Pewno niektozy z gajowiczow gotowi sa dzis ruszyc na kolejna wyprawe krzyzowa-poczekajta. Zobaczta co tez SS zabojadow wymadzi. Na razie zacieraja slady-po kim-pewno „uny” z tego szmatlawca zmartwywstali a moze kumple zza Wielkiej Wody daja prykazy….

 72. mrozak said

  Mamy powtórkę z 11/9 i „walkę z terroryzmem” tym razem na terenie Europy. Schemat jak zawsze prosty – AKCJA > REAKCJA > ROZWIĄZANIE

 73. Boydar said

  „… Europa zachodnia jest opanowana przez idiotów …” – Pan Boryna (68)

  … nie to co u nas 🙂

 74. .mED said

  Teatr to dziwny teatr jedyny
  gdzie sens , gdzie treść
  czort jeden zna
  tam fortepiany i mandoliny
  w szalonym tangu…
  Pytanie: jak wyciąć reżyserów?

 75. piwowar said

  Europa zachodnia opanowana jest przez skurwysynów. Ekskjuz le mot. Oni nie sa idiotami, oni sa cenionymi agentami Władzy. Prosze sie mnie nie pytac jakiej bo ja nic nie wiem, Idiotą to jestem ja (za to jeszcze żywym).

  Jak co starsi pamiętają, po 9/11 też binladen się zaraz przyznał, ale po trzech dniach widac upomniany za nadgorliwość odszczekał. Wersje zmieniały się co kilka godzin.

  Znalazłem na Sieci felieton pisany wtedy na gorąco, prawdopodobnie w dobrej wierze. Mało kto przypuszczał, że to false flag, ale spod ogólnego przejęcia pewne niejasności wyłaziły juz na światło dzienne. Spróbuję wygrzebac z zasobów magazynu i zamieszczę, choć zara misie dostanie za rozwadnianie wątku.

 76. piwowar said

  Jeśli Gajowy uważa że poniższe zbacza z tematu, niech cenzura odrzuci.

  The Chosen People

  History of mankind is full of apocalyptic events, disasters, cataclysms and catastrophes, on various scales. Ideas collapse, so do landmarks, ideals explode, idols are thrown off of their pedestals, symbols are deprived of their symbolic values. Friendships and alliances are totally out of control and shift spontaneously. And so do values, moral and social principles. It is unbelievable that we do not realize that the evidence of the law of entropy is obvious even in the life of mankind.

  Just recently, the maddest faction of mad culture, perpetually mad at the extreme madness of another culture, took action. The two collided. The world regurgitated with a primary chaos. What a smorgasbord for bloodsucking newsmen of lower profile at end of the idling summer season! Shocking photos and many meaningless words have infested the first pages of all the newspapers and magazines…

  Manhattan downed in ruins. Its population paralyzed with fear. What a shame! A few psychos equipped with razor blades brought to the knees the most powerful giant known in history of this world. See the superpower America helplessly lying on her back like a beetle, moving paws and whiskers in the air, crying curses on real and imaginary enemies.

  Thousands and thousands of people dead and missing.

  People to people prepared this fate. This proverb is carved on a stone wall in Auschwitz’ Museum. What a resemblance! The new history is full of tragic events, we all know of Birkenau, Belsen-Bergen, Gusen, we realize that millions have been exterminated in Siberia’s death camps… Or don’t we? Ask the media men…

  Now we face the tragedy in New York and Washington DC.

  All the mass media furiously cultivate burning urge to revenge. Blind hate prevents us from using any common sense. Whoever doesn’t hate with us, is to be counted as our deadly enemy, no exceptions and no excuses. An eye for an eye, terror for terror! Hang their families and neighbors, to their seventh generation!

  Our Nation, people who for decades have been known for their simple wisdom, now is preparing for a New War. War against unidentified enemies. There are very few voices calling for thinking. But no, this World and its Owners do not need thinking population. Excited, aroused with hate crowds are now in the highest demand. It has been known for millennia that hords saturated with emotions are easy to manipulate. Some schematics of perception and reasoning are now mandatory.

  However, despite the ideological background of the situation, an honest, legitimate columnist must mention one very specific aspect of the New York tragedy and a very specific group of people. Those who are every day’s heroes. People, who are paid, way underpaid, to be heroic on their job. Those whom we blame if they are not enough heroic and take their heroism for granted.

  The Firemen.

  I remember times when a fireman or a policeman was generally perceived as not extremely bright an individual who came to this specialty because he could not fulfill himself in any other area of expertise. When education was really unwelcome in this profession. When firemen’s activity was attributed almost exclusively to reckless driving, blowing a trumpet, aiming a hose and chopping. And, maybe, to take down a clawless kitty from a tall tree. Only eighteen years ago, I was faced by nearly completely drunk fire chief who lead an energetic team of well-fed boys armed with axes and believe me, they knew how to use them effectively. In fact, they did not know how to stop using these hatchets! They were dispatched on the action in my own apartment, set in fire by careless maintenance man.

  Times have changed. Today’s firefighter must be not only knowledgeable but also proficient in many responsible skills. He must prove himself as an Engineer, a Chemist, a Biologist, an Animal Handler, a Toxicologist, a Paramedic, a Diver, a Physicist, a Mathematician, a fortuneteller, Nutritionist, Manager, Mechanic, Architect in both aspects, building and demolition, a Locksmith, a Social Worker and a judge. And, of course, he always must be fearless superhero.

  The prestige of this profession is many times higher than the one of a soldier. Soldier is usually drafted into service against his will and later forcefully indoctrinated by the army’s standards. Firefighter is a pure volunteer. He does his job without a necessity of external motivation. Soldier serves his government. Fireman serves his community. Soldier dies while killing. Firemen dies while saving lives…

  On NPR station in Ann Arbor, there was an interview with one of a few WTC survivors. He was able to escape the fire from the eighty-first floor. On his panic run away down in the stair cage, one of the building’s two, he saw groups of exhausted firemen. These guys were carrying equipment upstairs, taking brief rests in the floor platforms. They knew they were probably going to die; yet since their mission was to save lives, they did not hesitate for a moment to come right to the middle of the disaster. Because we designate and expect them to be right where they belong. In the fire, so to speak.

  Suddenly, the Babel towers, temple of a global worship of a golden calf, prominently sticking out to the sky, for thirty years bluntly cursing blasphemies, rumbled into a pile of filthy dirt within two or three short seconds. Inscriptions: “Mane, Tekel, Fares”, placed on their gates were never noticed by the miserable crowds blinded by the bright light of green vision of a false god. Human beast caused forces of Nature to destroy the symbol of dominance of materialism over population of Earth, created by a human beast to maintain population possessed by illness of possession. Buried under the ruins remained together good and evil people, and those life rescuers that willfully entered the scene in nearly hopeless attempt to save the thousands. Three hundred great individuals have sacrificed their precious lives to do their job. New York City momentarily lost most of its dedicated fire fighters. Death was a part of their assignment description.

  Then, immediately some others rushed through dense cloud of choking dust to the eye of the cataclysm. Using bare hands and plastic buckets they attempted to take a slim chance to find anybody alive. The guys did not waste any time to consider pros and cons. They got to work and kept working frantically in thirty-six hour shifts. Or until complete exhaustion, whichever came first. Along with them, their devoted dogs, strong and intelligent German shepherds, dug in the crumbled vestiges for creatures of their friendly breed. TV showed some brief scenes of two friends, fire fighter and his dog, sharing a drink of mineral water from the same bottle, or, unable to move any more, taking a quick nap side by side directly on a layer of dust. But what can humans do, even assisted by dogs, against the Nature infuriated by pervert humans?

  Absolutely nothing. Like Titanic, which was declared a provocation of evil forces to the Greatest, sunk on her first trip, the Towers, monument of the sickly globalistic cult of materialism, imposed on the Humanity by the Owners Of This World, ceased to exist, conveying the Nature’s message: Don’t mess with Me. You have irrevocably broken The Covenant. You rejected the Messiah who refused to fulfill your expectations by disintegration and slaughtering for revenge, but rather brought wisdom and forgiveness instead.

  This was a warning. Again, He has lowered Himself to the level, from which humans could not pretend that they don’t hear. This was His finger. The index finger.

  No, the Firefighters are not acting against the Will that, in response to our daily prayer, Has Been Done. Firefighters are anything but philosophers. They simply and instinctively went out to search for survivors or to pull dead bodies and body parts from underneath tens of yards of concrete, glass and steel. Without wasting any time, a little Irish Franciscan, their dedicated chaplain, dove into the ocean of fire, smoke and dust to bring the ultimate assistance to those whom nobody else could have helped any more. He died, too, fulfilling his obligation. He was then called off duty and invited back Home.

  NYC Firemen, what an infantile name of such eminent profession! These enormously glorious guys even though so modest in every day’s life, deserve a prominent place in our memory. They have sacrificed their lives and happiness of their families not only to fight against effects of a catastrophe. They attempted to demonstrate to us and to the Nature that most of us are still normal, conservative individuals. In this surreal dialogue with the Ultimate Authority, we were reminded that we, the humans, represent miserable nothing in contrast with the Infinity. And the fire fighters were chosen to mediate.

  For this franchise, they paid the highest earthly price.

 77. piwowar said

  Prosze sie przedwcześnie nie cieszyć, poniżej jest to samo, tylko po naszemu.

  Wybrani

  Historia ludzkości pełna jest apokaliptycznych wydarzeń, kataklizmów, plag i katastrof w rozmaitej skali. Upadają idee i pomniki, walą się autorytety, idole, a bogi zwalane są ze swych piedestałów i ołtarzy, podziwiane dotychczas symbole pozbawiane swego symbolicznego znaczenia. Przyjaźnie i umowy, bez jakiejkolwiek kontroli spontanicznie zmieniają się stosownie do sytuacji. Wartości moralne również.

  Całkiem niedawno najwścieklejsza fakcja wściekłej kultury wściekła się na najwścieklejsza wściekłość innej wściekłej kultury. Zderzenie owych kultur spowodowało drastyczny symptom choroby i tak już zatrutego świata, który zwymiotował pierwotnym chaosem. [tak to mniej wiecej brzmiało w wersji oryginalnej, która niezrêcznie tłumaczy się na polski. Więc oto mniej drastyczna wersja tego paragrafu:

  Całkiem nie tak dawno, zderzenie dwóch rozwścieczonych kultur zaowocowało atakiem symptomu choroby zatrutego świata – pierwotnym chaosem. Cόż to za wyżerka dla krwiopijczych pismaków niskiego lotu pod koniec gnuśnego ogórkowego sezonu! Szokujące zdjęcia i cała masa słów bez znaczenia zaśmieca pierwsze strony wszystkich gazet, magazynów i tabloidów.
  Manhattan w gruzach. Ludność sparaliżowana strachem i bezradnością. Jakiż wstyd! Kilku szaleńcόw zbrojnych w mojki do temperowania ołówków rzuciło na kolana najmocarniejszego giganta znanego w historii świata. Spójrzmy na Amerykę, supermocarstwo bezradnie leżące na grzbiecie jak chrabąszcz przebierajacy w powietrzu łapami i czułkami, miotajacy przekleństwa na rzeczywistych i wyimaginowanych wrogów. [Ten tekst byl pisany jeszcze przed agresja najbogatszego kraju na swiecie na najbiedniejszy – przyp. tłum.]
  Tysiące ofiar i zaginionych
  Na ścianie Muzeum Obozu kolo Oświęcimia widnieje sentencja: Ludzie ludziom zgotowali ten los. Ta sama refleksja nasuwa sie teraz. Najnowsze czasy charakteryzują się wieloma tragediami wynikłymi z ludzkiej nienawiści. O fabrykach śmierci wiemy z historycznych podreczników. Czy na pewno o wszystkich? Zapytać należałoby publicystów…
  Teraz stajemy naprzeciw tragedii w Nowym Jorku.
  Morze słów wylano komentując όw kataklizm. Omówiono wiele aspektow i spekulowano na temat kulis. Nie wolno jednak pominąć milczeniem postawy ludności. Kto żyw, szedł na pomoc ofiarom w ten czy inny sposób. Na szczególny szacunek zasługuje pewna specyficzna grupa ludzi, którzy z zawodu zawsze są w pierwszym szeregu niosących ratunek. To bohaterzy na codzień, opłacani, wielce niedopłacani za heroizm wynikający z ich zawodu. Potępiamy ich, gdy w naszym odczuciu nie okażą się wystarczająco bohaterami, nie doceniając, gdy spełnią nasze oczekiwania.
  Jakże to prozaicznie brzmi – straż pożarna.
  Pamiętam czasy, gdy strażak czy milicjant był generalnie postrzegany jako osobnik niekoniecznie bystry, ktόry zajmuje sie tym zawodem, ponieważ nie jest w stanie spelnić się w żadnej innej specjalizacji. Gdy wiedza i wykształcenie nie były mile widziane w tej profesji. Gdy w opinii społecznej aktywność strażacka sprowadzała się prawie wyłącznie do brawurowej jazdy, trąbienia na trąbce, sikania z sikawki i wywijania toporkiem. I do popijania popularnego strażackiego napoju. I może od czasu do czasu do zdjęcia z drzewa biednego kotka, którego zbzikowany właściciel pozbawił chirurgicznie pazurów, aby nie drapał. Zaledwie dziewiętnaście lat temu natknąłem się osobiście na niemal kompletnie pijanego ogniomistrza, dowodzącego plutonem dobrze odżywionych dziarskich chlopaków zbrojnych w siekierki. Proszę mi wierzyć, oni doskonale umieli posługiwać się tym, sprzętem. Tak naprawdę, to oni niespecjalnie wiedzieli, kiedy należało zaprzestać rąbania ścian i sufitów. Przybyli na akcję do mojego własnego mieszkania, gdzie ogień zaprószył nieostrożny pracownik administracji kompleksu, wykonanego, jak wszystko u nas, z materialów raczej niestabilnych.
  Czasy się zmieniły. Dzisiejszy strażak to specjalista wysokiej klasy w wielu dziedzinach odpowiedzialności. Musi sie sprawdzić jako inżynier, chemik, biolog, weterynarz, sanitariusz, toksykolog, pirotechnik, nurek, operator sprzętu wszelakiego, fizyk, matematyk, wróżka, żywieniowiec, kierownik, mechanik, architekt w aspekcie budowy i demolicji, ślusarz, psycholog, pracownik społeczny i sędzia. I oczywiście musi zawsze byc nieustraszonym bohaterem.
  Prestiż tego zawodu jest wielokroć wyższy, niż w przypadku żołnierza. Żołnierz jest zazwyczaj wcielony do służby wbrew własnej woli i na siłę indoktrynowany stosownie do armijnych standartów. Strażak jest ochotnikiem w pełnym znaczeniu tej definicji. Wypełnia swe posłannictwo bez konieczności motywacji z zewnątrz. Żołnierz słuzy swojemu rządowi. Strażak swojej społeczności. Żołnierz ginie w trakcie zabijania. Strażak ginie, gdy ratuje życie ludzkie.
  Publiczna stacja radiowa w mieście Ann Arbor w stanie Michigan nadała razu pewnego wywiad z jednym z nielicznych, którym dane było przeżyć tragedię World Trade Center. Ów człowiek był w stanie uciec z osiemdziesiątego pierwszego piętra budynku, zanim się zawalił. Gdy w panice zbiegał ze schodów, zauważył po drodze grupy wycieńczonych strażaków. Ci ludzie wnosząc na górę sprzęt ratowniczy, łapali oddech w krótkich przerwach na platformach pięter. Wiedzieli, że najprawdopodobniej zginą, lecz ponieważ ich powołaniem jest ratowanie życia, nie wahali sie przez chwilę, tylko zjawili sie tam właśnie, gdzie ich oczekiwano, mianowicie w samym środku piekła. Możnaby powiedziec, w ogniu, czyli tam, gdzie ich miejsce.
  Nagle, wieże Babel, przybytek globalnej modlitwy do złotego cielca, przez trzydzieści lat dumnie sterczący do nieba i miotający bluźnierstwa, w ciągu zaledwie dwóch lub trzech sekund zmieniły sie w kupe plugawego śmiecia. Napisu Mane, Tekel, Fares, ktόry wyraźnie tkwił na ich wrotach, nidgy nie zauważył nędzny tłum, oślepiony zieloną poświatą fałszywego boga i na klęczkach klepiący bezmyślnie formułki modlitw za perfidnymi jego kapłanami. Ludzka bestia sama spowodowała, że siły Natury zniszczyły największy symbol dominacji materializmu nad populacją Ziemi, ktόra to zależność stworzyła ta sama marna człowiecza istota, aby umacniać opętanie samej siebie przez chorobę manii posiadania. Gruzy pogrzebały tak dobrych, jak i złych, a także tych, którzy dobrowolnie poszli z pomocą. Wtedy to trzystu wspaniałych poświęciło życie, czyniąc swoją powinność. Nowy Jork w mgnieniu oka stracił większość pracowników straży pożarnej. Śmierć wpisana była w ich regulamin pracy.
  Natychmiast inni rzucili się przedzierając przez gęstą chmurę duszącego, trującego kurzu i dymu, do samego centrum kataklizmu. Gołymi rękami i plastikowymi wiadrami usiłowali znaleźć i wykorzystać najmniejszą choćby szansę znalezienia żywych. Oni nie tracili czasu na rozważanie ryzyka. Zabrali się do roboty i pracowali frantycznie przez trzydzieści sześć godzin i więcej, bez odpoczynku, albo do kompletnego wyczerpania. Razem z nimi, wierne psy, wytrzymałe i inteligentne niemieckie owczarki, grzebały w rumowiskach, szukając przedstawicieli zaprzyjaźnionej rasy. Telewizja nadała kilka krótkich scen pokazujących strażaka i psa ochładzających się z tej samej butelki łykiem wody mineralnej “Poland”, oraz innego, podczas krótkiej drzemki razem z psem na warstwie kurzu. Lecz cóż może uczynić człowiek, nawet wespół z psem, przeciwko Naturze rozgniewanej wynaturzonym ludzkim zachowaniem?
  Zupełnie nic. Podobnie jak Titanic, zadeklarowany jako wyzwanie triumfujących przedwcześnie sił Zła przeciwko Najwyższemu, niezatapialny kolos, zatonął podczas swojego dziewiczego rejsu, Wieże, monument chorego globalistycznego kultu, narzuconego Ludzkości przez Właścicieli Tego Świata, przestały istnieć, niosąc przesłanie Natury: Nie wystawiajcie Mnie na próbę. Złamaliście Moje przymierze na rzecz bożka, ktoregoście sami stworzyli, odlali w złocie i wywyższyli.
  To było ostrzeżenie. Jeszcze raz On zniżył się do takiego poziomu, że my, ludzie nie potrafimy udawać głuchych. To był Jego palec wskazujący.
  Nie, strażacy nie działali wbrew Woli, która w odpowiedzi na naszą codzienną modlitwę Stała Się. Filozofia nie wchodzi w zakres specjalizacji strażaków. Oni po prostu instynktownie poszli szukać żywych, umarłych i części ciała pod wielometrową warstwą betonu, stali i szkła. Nie tracąc czasu, ich kapelan skoczył w ocean ognia, dymu i kurzu, aby nieść ostatnią asystę tym, którym nikt inny nie mógł już pomóc. On również zginął wypełniając swoją powinność. Został odwołany ze służby i wezwany z powrotem do Domu.
  Strażacy. Cóż za infantylna nazwa tak poważnej profesji! Pamiętajmy zawsze tych otoczonych sławą, choć skromnych w życiu codziennym, którzy poświęcają własne życie i szczęście rodzinne dla walki ze skutkami katastrofy. W tym tragicznym okresie starali się udowodnić nam i Naturze, ze w większości jesteśmy wciąż normalnymi, konserwatywnymi ludźmi. W tym surrealistycznym dialogu przypomniano nam również, że w porównaniu z Nieskończonościa nie reprezentujemy zupełnie nic. Strażacy byli mediatorami.
  Za tę licencję, zapłacili najwyższą ziemską cenę.

 78. Lesio said

  Mając świadomośc tego, że międzynarodowe żydostwo najbardziej na świecie nienawidzi chrześcijaństwa, następnych aktów żydowskiego barbarzyństwa można spodziewać się w Rzymie.

 79. NICK said

  Oj, oj. Może jeszcze we Watykanie? (78). Nie wykluczam ‚operacji fałszywej flagi’. Watykan dzisiejszy? Przestaje być Stolicą. Piotrową.

Sorry, the comment form is closed at this time.