Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  seler o Wolne tematy (11 – …
  Sarmata o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Tak ZUS niszczy przedsiębiorcó…
  Tadeusz o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Krzysztof M o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Krzysztof M o USA przenoszą swoją broń nukle…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Koniec poprawnej politycznie Europy

Posted by Marucha w dniu 2015-11-15 (Niedziela)

Poniżej przedstawiamy garść komentarzy z profili fb na temat zamachów terrorystycznych w Paryżu. W naszym przekonaniu trzeba jak najszybciej pogrzebać Europę „naszych wartości” i poprawności politycznej. Życie i bezpieczeństwo narodów jest ważniejsze niż obłędne doktryny ideowe.

Paryska krwawa łaźnia – tak ją określają zachodnie media – jest przerażającym faktem i symbolem zarazem. Zacznijmy od tego, że zaczęła się od koncertu amerykańskiego zespołu heavy metalowego … „Orły metalu śmierci” („Eagles of Death Metal”). Bandyci z Państwa Islamskiego, prawdopodobnie utrzymywani przez USA, przybyli tysiące kilometrów do Europy, aby tu siać terror i śmierć. Następnie sama zbrodnia: przeprowadzana z zimnym wyrachowaniem i bezwzględnością. Dokładnie tak samo jak te, które islamscy ludobójcy wykonują na chrześcijanach od Syrii po Pakistan.

Gdzie, zapytam, wtedy w ateistycznej Francji działały „europejskie wartości”, gdzie byli przywódcy: Merkel i Holland, gdy mierzono do tłumów bezbronnych cywilów? – Holland chroniony przez służby UCIEKAŁ ze stadionu, zostawiając Francuzów na pastwę islamskich terrorystów. Zaś Merkel mówiła wtedy telewizji, że nie będzie robić żadnych ograniczeń w przyjmowaniu muzułmanów z już prawie całego świata.

Czas zupełnego szaleństwa, zbrodnia w czasie lewackiego obłędu. Trzeci wymiar tej zbrodni – o wszystkim wszyscy wiedzieli już przynajmniej od września, gdy media zachodnie pisały o planowanym przez islamskich terrorystów ataku na miarę tego z Nowego Yorku. Na co więc czekały służby państwa europejskich? Europa wyparła się swojej tożsamości: Boga, tradycji i kultury. Kiedy dała się zupełnie uwieść lewackiej czerni, która dopełniła dzieła – zakwestionowania rozum i wszelkiego porządku, barbarzyńcy dokonali krwawej łaźni w stolicy Francji. Państwo-mocarstwo o ponad półtora tysiącu lat państwowości, jednej z najwspanialszych kulturze, tradycji i cywilizacji – dziś okazało się być bezbronne i bezradne wobec garstki islamistycznych szaleńców.
Prof. Bogusław Paź

Politycy europejscy licytują się chyba w tym, który wygłosi bardziej ciotkowe „olaboga”: „jestem w głębokim szoku” – pisze facet, który stoi na czele największego sojuszu militarnego na świecie. „Jestem w szoku” – oświadcza szefowa Niemiec. „Z przerażeniem śledzę wydarzenia” – pisze telewidz Donald Tusk… I tak wstrząśnięci tudzież przerażeni, spłakani aż do ślepoty, rozpamiętują teraz jak to się stało etc.

Wybaczcie sarkazm, ale to przecie niepoważne, w kontekście tego, że terroryzm, wbrew temu co pisze pani Merkel, dawno nie jest „czymś niewyobrażalnym”. Czymś niewyobrażalnym była natomiast ta głupota, którą ci sami politycy niedawno nam serwowali w ramach zapraszania emigrantów do Europy. Z tego niewyobrażalnego wyrasta dość szybko to, co było wyobrażalne i przewidywalne. Teraz następne etapy to antyreligijna radykalizacja słabnących liberałów i prawdziwie naziolska konsumpcja tego kryzysu. Wobec tego wszystkiego zaskoczeni okropnościami świata zwolennicy dialogu o dialogach udadzą się zaś do „katakumb”.
Paweł Milcarek

Jestem wściekły. Merkel, Holland i im podobni mają krew na rękach. To całe lewactwo, mądre gadające głowy, multikulti i wszyscy poczciwi ludzie, humanitaryści itp. macie krew na rękach. Francja jest w stanie wojny. Europa jest w stanie wojny. Jakim trzeba być durniem, aby zapraszać terrorystów do siebie, dawać im wikt i opierunek, a później dać się zabijać lub dziwić się, że są zamachy. Wprowadzanie „praw człowieka”, obalenie Asada, Kadafiego itp. dyktatorów, oto skutki.
Rafał Wiechecki

No i co, wy wszyscy idioci od multi-kulti? Cieszycie się? Nadal chcecie dewastować Europę swoimi chorymi ideologiami? Nadal nie widzicie, że cywilizacji nie da się wymieszać, bo nie można być cywilizowanym na kilka sposobów? I główny problem unijnego mainstreamu partyjnego – ruchy skrajne urosną teraz w Europie w siłę. Tak, to prawda, dzięki wam. Tak wybiorą Europejczycy, bo będą mieć dość tendencji samobójczych europejskich „elit”.

No niestety, zamiast refleksji, uderzenia się w piersi, mamy totalny bełkot o uderzeniu w zdobycze oświecenia i ideały rewolucji francuskiej. Jest także straszenie „nienawiścią i nacjonalistycznymi demagogami”. Tylko czekać, kiedy „światła” redakcja z ulicy Czerskiej dojdzie do wniosku, że rzezie na Europejczykach sprowokowała tak naprawdę „skrajna prawica”, której alter ego jest Państwo Islamskie.
Maciej Eckardt

Przez 15 lat od ataku na WTC Zachód zajmował się wszystkim, tylko nie walką z islamizmem – rozwalał stabilne państwa na Bliskim Wschodzie, szczuł na Rosję inne państwa europejskie i Ukrainę, popierał Kosowo przeciwko Serbii, uczynił sobie ze sponsorów terroryzmu Arabii Saudyjskiej i Emiratów Arabskich największych sojuszników, wmawiając głupiej opinii, że to Asad jest zagrożeniem dla „demokracji i pokoju”, a kiedy Rosja interweniuje w Syrii rozpętał kampanię oszczerstw. W tych szaleństwach Polska zmuszana była do wiernego sekundowania samobójcom politycznym a jej głównym zadaniem było i jest szczekanie na Rosję…
Jan Engelgard

Modlę się również o dar mądrości dla pani kanclerz Angeli Merkel [sic! – admin] i wszystkich tych europejskich polityków, którzy w imię poprawności politycznej i i ideologii „multi-kulti” pragną przez szeroko otwarte drzwi ściągnąć do państw członkowskich Unii Europejskiej, w tym też do Polski, kolejne miliony muzułmanów. Po zamach terrorystycznych w Madrycie i Londynie politycy ci nie wyciągnęli odpowiednich wniosków. Jeżeli i teraz tego nie uczynią, to żadne z miast europejskich nie może czuć się bezpiecznie.
Tomasz Stępień

http://www.mysl-polska.pl

Wbrew tytułowi – nie nastąpi żaden koniec poprawnej politycznie Europy. Przeciwnie, obłęd jeszcze bardziej się zintensyfikuje. I tak będzie, dopóki na kontynencie choć jedna osoba pozostanie wolna od tej żydowskiej trucizny.
Admin

Komentarze 23 to “Koniec poprawnej politycznie Europy”

 1. Cały medialny świat opłakuje wydarzenia w Paryżu,
  a jedna dziewczyna wydaje się, że potrafi opłakiwać wydarzenia na całym świecie….

  Przy okazji…Czy wiesz, jak się robi filmy z tzw. fałszywych flag? Jeżeli nie, to krótki instruktaż…

 2. revers said

  Od poprawnosci jest powolana przez unych
  „Agencja Praw Podstawowych”, wczesniej znana jako Centrum Monitorowania Rasizmu, Antysemityzmu i Ksenofobii – na kto antysemita to antyislamista po Abrahamie.

  Czyli jak nie europejskie to globalne gestapo.

  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3512

 3. revers said

 4. re1truth2 said

  Re 1
  Postarali się chyba? Przedziałek na głowie ma raz na środku, raz z lewej, a dwa razy z prawej…

 5. Tomahawk said

  Nie Stępień (kto to jest tak przy okazji) tylko ks. Zaleski:

  „Modlę się również o dar mądrości dla pani kanclerz Angeli Merkel i wszystkich tych europejskich polityków, którzy w imię poprawności politycznej i i ideologii „multi-kulti” pragną przez szeroko otwarte drzwi ściągnąć do państw członkowskich Unii Europejskiej, w tym też do Polski, kolejne miliony muzułmanów. Po zamach terrorystycznych w Madrycie i Londynie politycy ci nie wyciągnęli odpowiednich wniosków. Jeżeli i teraz tego nie uczynią, to żadne z miast europejskich nie może czuć się bezpiecznie.”
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zamordowani-we-francji-i-rozum-politykow-ue/ftj2n0

 6. Dictum said

  Ciekawi mnie, skąd tych parę uratowanych osób (świadków), z którymi od razu rozmawiali dziennikarze, wiedziało i z taką pewnością mówili, że terroryści poslugiwali się kałasznikowami?

 7. Easy Rider said

  Ad 6 – Dictum.

  Bo to nie są świadkowie, tylko podstawieni aktorzy kryzysowi. Proszę przyjrzeć się uważnie ich relacjom – to nie są zwykli ludzie, którzy przeżyli szok, to jest wyuczona rola aktorska. W czasie wydarzeń 9/11, też pojawił się na ulicy „świadek”, który do kamery uczenie tłumaczył, dlaczego doszło do zawalenia wież.

  http://nodisinfo.com/bombing-and-shooting-at-french-rock-concert-is-a-grandiose-arch-zionist-hoax/
  http://nodisinfo.com/hard-proof-terrorist-attack-france-absolute-hoax/

 8. x.x.x said

  http://www.monitor-polski.pl/paul-craig-roberts-zamach-w-paryzu-sluzy-matrixowi/

 9. x.x.x said

  Test na to, czy nowy rząd zrobi laskę żydom:

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/70514-zydzi-chca-zmienic-rzad-polski-rzad

 10. x.x.x said

  http://www.secretsofthefed.com/9-reasons-the-terrorist-attacks-in-paris-could-be-a-false-flag-event/

 11. Parva said

  Wchodzimy w fazę powszechnego chaosu.
  Według mitologii greckiej ,którą podaje wiki charakteryzują go trzy cechy , jedna z nich sytuuje;” Jest to miejsce, które rozdziela: po rozdzieleniu nieba i ziemi chaos pozostał pomiędzy nimi.:” Europa więzy z Niebem zerwała ,wiec nie dziwmy się temu co się zdarzyło, bo to początek , o czym wszyscy wiedzą ,przede wszystkim zimne, polityczne psy gończe NWO,które oblazły najważniejsze stanowiska decydenckie

 12. Boydar said

  Wsadzili sobie (nam !) żarówkę energooszczędną między nogi żeby było zabawniej, a teraz płaczą krokodylimi łzami że ona pękła, rany, krew i nie bardzo nawet wiadomo jak ten toksyczny śmietnik wyciągnąć z organizmu. Tak się kończą eksperymenty z chucią. Jeszcze na razie to tylko strasznie boli, za chwilę przyjdzie Niigata Minamata.

 13. Pan prof. paź I p. englrgard ( celowo z małej litery ) kłamią odnośnie wtc !!!!! To nie był żaden zamach tylko prowokacja o czym doskonale wszyscy wiedzą za wyjątkiem tych dwóch panów tylko.

  E tam. Dobrze wiedzą, tylko tak konwencjonalnie piszą.
  Admin

 14. Lesio said

  Ad. 3. Zdjęcie przekłamuje rzeczywistość i odwraca uwagę od głównego sponsora i moderatora terroru na świecie czyli żydostwa z arcybrodniarzem Natanjahu na czele. Czy małpa i dewiant terroryzują świat od co najmniej 100 lat? Małpa i dewiant tylko posłusznie odgrywają role, kóre napisało dla nich zbrodnicze żydostwo.

 15. Easy Rider said

  Ad 9 – X.x.x.

  Różne opinie słyszałem dotychczas na temat A. Jonesa, ale tutaj już ktoś pojechał bezczelnie po bandzie. Żydom nie podoba się polski rząd – oczywiście utworzony przez „patriotów z PiS-u”, a nie przez tych, którym się teraz nie podoba! Zwłaszcza nie podoba się Macierewicz – Singer! To jest prymitywna w swojej bezczelności manipulacja, aby uwiarygodnić PiS jako ofiarę prześladowań przez żydostwo. Głupszego kawału już dawno nie słyszałem.

 16. akej said

  „Koniec poprawnej politycznie Europy”. – Co za pobozne zyczenia!!! Nie ludzmy sie! Te zakute paly rzadzace glownymi krajami UE wraz Bruksela i Strassburgiem nie maja innego wyjscia. Musza wylewac krokodylowe lzy i tak maszerowac jak ich mocodawcy im rozkazuja. Co mnie janbardziej wkurza to glupota zachodnioeuropejskich spoleczenstw, ktore siedza jak mysz pod miotla i bez szemrania przelkna kazde podane im g…!

 17. krokus said

  Nie wiem czy znacie wizje arona – wielu nie wierzy lecz on podaje to wszystko a to sie dzieje

  Jego blog to http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.co.uk/
  A ostatni filmik https://www.youtube.com/watch?v=G4WBw1oa9k4&feature=youtu.be%C2%A0

  Wiem ze duzo wiecie i w ogole lecz to jest czas do dzialania a tego juz nie potrafimy – dlaczego?

 18. aaaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  w 100% podzielam komentarz Admina , we Francji jest już tylu muzułmanów ,że to oni decydują kto będzie a kto nie – http://pikio.pl/francja-przeciwnicy-islamizacji-starli-sie-ze-zwolennikami-przyjmowania-imigrantow-video/

  jak się Polacy nie postawią przeciwko islamowi to ten sam syf będzie u nas ……..Hajke wczoraj prawie z uśmiechem kładła kwiaty pod ambasadą bo ona ma świadomość, że to ułatwi im rozpieprz Polski do reszty………

 19. snag said

  Tragedia ktora czekala na spelnienie – Policja z bezpieka zajete ochrona obiektow i instytucji zydowskich a spoleczenstwo praktycznie bezbronne. Wyglada na manewr Arabow majacy na celu obudzenia spoleczenstwa i likwidacji zydowskich wplywow w Europie i poza.

  Zio-nacji Izraela i ich przytupasom nie po drodze ze stabilnymi rezimami w rejonie, dzisiejsza sytuacja to efekt destabilizacji BW poza tym, zjednoczona Europa od poczatku byla koscia w gardle Ameryki i zagrozeniem dla jej hegemonii w sensie ekonomicznym ,…

 20. Czołgista said

  Panie Gajowy, znalazłem takie coś. Trzeba uważać na różnej maści prowokatorów, bo posuną się do wszystkiego. Ciekawe czy cytat jest prawdziwy ?

 21. NICK said

  O ile wiem to cytat prawdziwy. (20).
  Cóż to zmienia?

 22. Macko said

  Nie zauwazylem wywiadów z rannymi. Wielu zawieziono do szpitali czy chocby na pogotowie. Ktos widzial rozmowy z nimi?
  Wybór miejsc na zamachy dziwny. Mala sala koncertowa. Niewazne knajpy ( Petite Cambogde??)
  Gdzies po drodze na stadion…
  Komunikaty prasowe bardzo informujace: nie wiemy ile, nie wiemy ilu, nie wiemy kto, nie wiemy co.

  W czasie sfingowanego ataku na WTC troche sie emocjonowalem. Potem byle tyle analiz demaskujacych, ze teraz trudno nie zauwazyc braków spójnosci. Np przyjazd 10 policjantów na bialych motocyklach paradnych. Jezda tu i tam, staja, poklepuja sie po plecach… pelny relaks. To byla jakas gwardia honorowa, eskorta oficjami. Co robili w centrum Paryza kolo miejsc zamachów???

 23. Scheibuß said

  Powiem tak: nie wiem jeszcze, kto za tą tragedią stoi i z jaką właściwą intencją (podejrzewam Mossad, chcący spowodować większe tarcia aryjsko-islamskie, jako sił demograficznych już w miarę wyrównanych), ale tego rodzaju wydarzenia mogłyby i POWINNY wpłynąć mogą na kogoś jako pewna terapia szokowa i dać do myślenia. Ojczyzna fuzji dumnych celtyckich Galów i germańskich Franków, w XIX w. wzmocniona zastrzykiem zdrowej polskiej krwi z Wielkiej Emigracji, w ostatnich dekadach stała się bowiem NAJWIĘKSZYM europejskim śmietnikiem etnicznej degrengolady! No, może ciut gorzej jest teraz we Włoszech, ale tam już dość dawno nie zajeżdżałem, więc sytuacji ad oculos nie znam. A będąc w Paryżu od jakiegoś pół roku temu, widziałem ludzi różnych ras w miarę beztrosko JESZCZE bawiących się nocą na ulicach, jakby żyli TYLKO CHWILĄ, przy czym Biali zdają się stanowić tam już nieco mniejszą połowę mieszkańców, a zwłaszcza rodowici Francuzi – ci to głównie ludzie starsi. W sercu miasta przy Rue Ramey miałem bolesną przyjemność widzieć grupkę ok. 30 dzieciaków, z czego były tam tylko 2 Białe Dziewczynki, żadnego Białego Chłopca, 5-ciu mulatów, kilku arabów, żółtków i blisko połowa stada czarnuchów!! Zastanawiam się, czy rodowitym Francuzom a przynajmniej Aryj.czykom we Francji ZOG wyprał mózgi aż do tego stopnia, że nie wiedzą, do czego to niebawem doprowadzi?! Mają przecież dość kasy, żeby się rozmnażać, nająć niańkę jakąś i perspektywicznie zainteresować, ilu potrzebujących przedstawicieli błotnych ras przyjęto np. do bogatego Izraela albo do jeszcze chyba bogatszej, i to na legalu, Japonii – czyż nie?! Zastanawiam się więc, jak można być AŻ TAK nieodpowiedzialnymi i głupimi!?!?!

  Tak w czerwcu br. wyglądała jedna z latarni na turystycznym, gęsto obleganym placu pod bazyliką Sacré-Cœur, gdzie w tle po trosze udało się też wyhaczyć schludną, Białą publiczność. Odstawiającemu tam płatną szopkę murzynkowi najwyraźniej łatwiej było się wdrapać na nią, niż na drzewo. Zero powagi sacrum, co nawet i mnie jako niechrześcijanina zraziło, a na samym placu pełno natrętnych brudasów, próbujących turystom wcisnąć niemal na siłę MAŁE piwo za 4€ (!), inni zaś stoją często-gęsto z wysięgnikami na komórki i innym badziewiem w tym samym celu. Jeden typ-rysownik nawet miał czelność nagabywać mnie o ekspresowy w kilka minut portret za… 50€, schodząc stopniowo z ceną do 5 czy 10, ale nawet i za darmo bym nie chciał, bo bym przez niego stracił kilka cennych minut, bez żadnej gwarancji zadowolenia. Raz już trochę pod wieczór, obok tej katedry, pewien ciapaty jegomość przy mnie okradł innego brudasa i tylko potem groźnie się przyglądał tym ludziom, którzy to widzieli. Były też miejsca, gdzie nawet w południe strach było iść i trzeba się było pilnować – np. przy jednej z przecznic równoległych do Rue Ramey, dosłownie za rogiem, rezydowały praktycznie same czarnuchy, wgapiające się w człowieka wzrokiem tępym, dzikim lub morderczym, a porozrzucanych śmieci było tam dość sporo i śmierdziało moczem jak w oborze. Ciekawe, z czego oni się na codzień utrzymują? Bliżej katedry kilku z nich prowadziło afrykańską knajpę, ale chyba nikt innej rasy tam do nich nie szedł. Przy jednej większej ulicy stała dobrze widoczna Policja, a kilku brudasów jakby nigdy nic, pomknęło im przed nosem bardzo nieprzepisowo, w niedozwolonym miejscu, i co? NIC – nawet się nie wychylili z wozu! Albo więc ci gliniarze mieli to w du.pie, albo się bali oskarżenia o rasizm.

  Jeżdżąc wiele razy paryskim metrem, brudasów była w nim większość. Raz w wagonie, w pokoleniu 20-latków trafił się przystojny i elegancko ubrany młody mężczyzna, o astenicznej sylwetce, a jak wyciągnął telefon i zaczął nawijać, to już wiedziałem: wreszcie rodowity Francuz. JEDEN – jak miło! W ogóle w metrze czy na ulicy, jak się widziało Białych, to byli głównie turyści z innych państw, i to nie tylko pod wieżą Eiffla; samych Francuzów im młodszych, tym było mniej. Nawet w hotelu słyszałem nieraz język niemiecki, a i wcale nie tak mało się przewinęło tam Polaków – ci raczej w charakterze pracowników i wycieczkowiczów, a niektórzy mieszkający tam od pokoleń. Dość łatwo było to zresztą poznać po ubiorze – jak ktoś miał np. sandały + skarpetki, to wszyscy tam wiedzieli, że to albo Polaczek, albo pedał. Raz w metrze, chyba przy Fronte Populaire, grupa osobliwych „mariaczis” na akordeonach raźno odstawiała italskie piosenki, oczywiście zbierając za to kasę, ale… heh, to nie byli rodowici Włosi, tylko brudasy jakieś: cygany albo, w najlepszym razie, kundle z Sycylii (wiem, że pejs Żyrinowski raz nazwał makaroniarzy cyganami – pewno był na miejscu i widział, ale sam nie był dość inteligentny, więc ocenił sprawę tylko pobieżnie). Biali w Paryżu się w mojej obecności zawsze zachowywali elegancko – sport, pełna elegancja i osobista kultura, prawie zero grubasów – natomiast brudasy nieraz pili, palili, hałasowali i załatwiali się, jak im pasowało, będąc ucywilizowani pobieżnie, gdy jakiś negr do kierowcy powiedział z kurtuazją: „bonjour, monsieur”. Na lotnisku Paris-Beauveais nie tak dawno widziałem kilku uzbrojonych, czarnych i ciapatych strażników z dobrze widoczną bronią długą, podczas gdy w Polsce aż takich środków bezpieczeństwa nie stosowano. Ciekawe, co teraz po tych zamachach się w tym względzie będzie działo??? Cóż, dobrze że po sezonie zdążyłem wrócić do Polski, bo jakbym się tam zasiedział do tej pory, to już mogłoby mnie tu na świecie, w tym wymiarze nie być. :/

Sorry, the comment form is closed at this time.