Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Trzcianka – studium bezpr…
  Anucha o Cała para w gwizdek
  AlexSailor o Czy matura warta jest mniej ni…
  Boydar o Trzcianka – studium bezpr…
  Marucha o Trzcianka – studium bezpr…
  Kowalski o Układ sił przed 13 paździ…
  Marucha o Czy matura warta jest mniej ni…
  Marucha o Czy matura warta jest mniej ni…
  Plausi o Czy Europa pogodzi Polskę z…
  Plausi o Cała para w gwizdek
  AlexSailor o Czy matura warta jest mniej ni…
  Boydar o Czy matura warta jest mniej ni…
  rycho08 o Czy matura warta jest mniej ni…
  bryś o Czy samochody elektryczne są b…
  Marucha o Czy matura warta jest mniej ni…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 493 obserwujących.

Zamachy fałszywej flagi we Francji

Posted by Marucha w dniu 2015-11-15 (Niedziela)

Nie wiem, co to jest „Liga Świata”, nie wiem, jak wiarygodny jest artykuł, wiem jednak że teoria fałszywej flagi (po polsku: zainscenizowanego oszustwa) nie da się odrzucić wzruszeniem ramion i bełkotem o wyznawcach teorii spiskowych.
Admin

„Prawdziwe tragedie są ciche, kłamstwa to krzyki przygotowane pod publikę.”

Francja rękoma marionetek CIA (13 w piątek,11 miesiąca w 11 dystrykcie) zabija swoich obywateli. Nie ma terroru są tylko masońskie rządy…

Zamachy służb wywiadowczych mają ograniczyć swobody obywatelskie. Na to liczy i polski rząd, wdrażając gotowe już ustawy.

Przypominam głupcom, że wszystkie islamskie ruchy terrorystyczne zostały stworzone prze CIA i FSB. I to USA oraz Rosja odpowiadają za rewolucje w krajach arabskich, mordy i terror mający pokazać białego człowieka jako wroga.

Za każdym razem po zamachu fałszywej flagi, ludzie na całym świecie odczuwają drastyczne ruchy policji i rządów wobec własnych obywateli.!!!!

Francją znów wstrząsnęła seria zamachów terrorystycznych fałszywej flagi. Po ataku na Charlie Hebdo, życie francuzów zmieniła się radykalnie poprzez wprowadzenie szeregu prawnych środków wymierzonych nie w terroryzm lecz w swobody obywatelskie.

http://ligaswiata.hvs.pl/charlie-hebdo-czyli-groteskowy-sposob-pozbawienia-europejczykow-praw-obywatelskich/

„Trzy ataki terrorystyczne miały miejsce w piątek wieczorem w Paryżu. Był to atak kamikaze, w pobliżu stadionu Stade de France, gdzie odbywał się mecz towarzyski między Francją a Niemcami. Prezydent Francji Francois Hollande został ewakuowany ze stadionu. ”

Do tej pory zmarło ponad 100 osób i o zamach fałszywej flagi obwinia się Arabów, o co zadbało nie tylko CIA, FSB ale także Watykan, który swoim księżom każe głosić w kościołach kłamstwa podburzające głupie i naiwne stado. Media żyją medialnym spektaklem fałszywej flagi zalewając was strachem i dezinformacją.

(Protokoły Mędrców Syjonu:

Ludzie o popędach złych są znacznie liczniejsi od zacnych, to też najlepsze wyniki w rządzeniu ludźmi osiągnąć można przy pomocy gwałtu i strachu, nie zaś w drodze rozpraw akademickich, każdy człowiek dąży do władzy, każdy pragnąłby zostać dyktatorem, gdyby tylko mógł, niech jednocześnie rzadko kto nie byłby gotów poświęcić dobra ogólnego dla celów osobistych.

TERROR

Państwo nasze krocząc droga podboju ma prawo zastąpienia okropności wojny przez mniej dostrzegalne, ale więcej celowe egzekucje, przy których pomocy należy podtrzymywać terror, usposabiający do ślepego posłuszeństwa. Sprawiedliwa lecz nieubłagana surowość stanowi najwyższy czynnik siły dla państwa; nie tylko dla zysku, lecz również w imię obowiązku, dla zwycięstwa przyszłego, musimy być wierni programowi gwałtu i obłudy.

Zasada zrealizowania jest o tyle silna, o ile środki, których używa. Dlatego też nie tyle przy pomocy samych środków ile dzięki doktrynie bezwzględności osiągniemy triumf i oddamy wszystkie rządy we władanie pańszczyźniane naszego „Nad rządu”. Wystarczy by wiedziano, że jesteśmy nieubłagani, a ustana zaraz wypadki nieposłuszeństwa).

Terroryzm – jednolita droga USA-UE.

„Dzisiaj Amerykanie byliby oburzeni, jeśli oddziały ONZ weszły by do Los Angeles w celu przywrócenia porządku; ale jutro będą wdzięczni gdy to się wydarzy ! I to na pewno się stanie, jeśli mówi się tutaj o zagrożeniach „zewnętrznych” – prawdziwych czy wymyślonych… Wszyscy ludzie zaufają naszym przywódcom, którzy uratują ich od katastrofy.

W obliczu tych zmian, ludzie są gotowi zrezygnować ze swoich praw w zamian za gwarancję wygodnej egzystencji, którą stanowić będzie rząd światowy…” »(James P. Tucker Jr« Media Chronią Bilderbergów », Spotlight)”

I Francuzi są wdzięczni policji i armii za wkroczenie do Paryża i zamkniecie granic Francji. Prawda!!! Głupota motłochu nie zna granic, szczególnie tego teoretycznie wykształconego. Zwierzęta zawsze pozostaną tylko zwierzętami!!!

Cel tych działań został stworzony i sfinansowanym przez Bildebergów. Oto nowa plaga zwana terroryzmem mogąca w pełni kontrolować proces prawny zabijający swobody obywatelskie. Bo przecież każdy jest terrorystą…

http://ligaswiatowa.hvs.pl/terrorysta-od-kolyski-az-po-grob/

W Stanach Zjednoczonych, zaraz po operacji fałszywej flagi z „11 września 2001” w październiku 2003 roku, weszła w życie ustawa Patriot Act, na mocy której amerykańscy obywatele byli traktowani i są tak traktowani do dziś jak terroryści.

W Polsce jest ustawa 1066, i nowo przygotowane ustawy stworzone przez szpiega CIA – Macierewicza.

http://ligaswiata.hvs.pl/nowy-porzadek-polski-ustawa-1066/

Tak więc w ramach tego prawa, policja i wojsko bez nakazu może zatrzymać każdego, i trzymać go w nieskończoność, może pozbawić go wszelkich praw do posiadania adwokata, a nawet państwo może go torturować… Państwo czy wewnętrzny wróg wymyślający wymyślonego wroga. Ale tego wroga sami stworzyliście w swoich głowach. Dali wam straszaka w postaci islamizacji!!!

Macie swoje partie, ustawy, obietnice… Multikulturowość to plan strategiczny powstały ponad 100 lat temu :

http://ligaswiatowa.hvs.pl/paneuropejska-unia-czyli-unia-europejska-niszczenie-spolecznosci-narodowych-poprzez-multikulturowosc/

Wrogiem jest twój rząd, twoja partia, twój kościół. Przemyśl to!!!

W 2007 roku Trybunał Konstytucyjny uznał ustawę Patriot Act za niekonstytucyjną, ponieważ narusza swobody obywatelskie. W sierpniu 2014 roku, prezydent USA Barack Obama złożył oświadczenie, mówiąc: „Po 11 września 2001 r Ameryka torturowała ludzi.”

Nie mówimy o torturach w Guantanamo, ale o torturach w Polsce, Rumunii, Iraku… A wy dalej wybieracie PO i PiS na swoich panów.

Wszyscy ci ludzi chcą abyście wierzyli w istnienie wymyślonego wroga, niewidocznego wroga, który zawsze będzie żył bo nikt nie pokona czegoś, co nigdy nie istniało!!!

Wasi prezydenci, premierzy mówią: „musimy zabrać wam godność, mienie, i dać wam strach aby odebrać wam prawa obywatelskie…”

Były brytyjski minister spraw zagranicznych powiedział: „Al-Kaida nie jest to grupa terrorystyczna”!

Krótko przed śmiercią (w 2005 roku), były minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Robin Cook ( 1997 – 2001) powiedział w parlamencie, że Al-Kaida nie jest grupą terrorystyczną, ale bazą mudżahedinów i bojowników islamskich wykorzystywanych przez CIA i Arabię Saudyjską do walki z Sowietami w Afganistanie.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/prezydent-czeczenii-oskarza-cia-finansowanie-islamskiego-panstwa/
http://ligaswiata.hvs.pl/isil-isis-jest-calkowicie-sfabrykowanym-dzielem-usa-cia-wymyslonym-wrogiem-demokracji/

„Prawda jest taka, że nie ma armii islamskiej, grup terrorystycznych takich jak Al-Kaida i ISIS. I każdy poinformowany oficer wywiadu zna ten problem. Ale jest propaganda, w ramach której społeczeństwo wierzy w obecności podmiotu określonego jako „diabeł” … Widzowie mają zaakceptować międzynarodowego wroga …”

Także były szef FBI, Ted Gunderson, powiedział, że „ataki terrorystyczne są zaplanowane przez FBI i CIA, aby zniszczyć naszą wolność obywatelską.”

W latach 50-tych, w USA wystartowała operacja Northwood, oparta na serii ataków fałszywej flagi wymierzonych we własnych obywateli, celem było oczernienie Fidela Castro i Kuby.

Operacja fałszywej flagi Gladio.

Gladio to tajna struktura bojowa utworzona w łonie wojskowych służb specjalnych we Włoszech, w latach 50. XX w., kiedy to doszło do porozumienia włoskiego wywiadu wojskowego SIFAR z CIA w sprawie amerykańskiego planu „Demagnetize”, w którym postanowiono, że zapobieżenie możliwości przejęcia władzy przez komunistów we Włoszech i we Francji jest celem priorytetowym, co należy osiągnąć przy użyciu wszelkich środków.

(Zobaczmy ze straszak działał po obu stronach i w krajach demokratycznych i komunistycznych).

Struktury Gladio funkcjonowały później w wielu krajach zachodniej części Europy, Grecji i Turcji. Trzonem tej organizacji byli zatwardziali antykomuniści, głównie konserwatyści, także naziści, których zadaniem było zapobieżenie ewentualnej inwazji ze strony ZSRR.

Gladio miała przeciwdziałać dojściu komunistów do władzy – co było realne w latach 70., gdy elektorat Włoskiej Partii Komunistycznej znacząco wzrósł. Przygotowaniom do prewencyjnego uderzenia w komunistów miała służyć opracowana przez amerykański wywiad „strategia potęgowania napięcia” (ang. strategy of tension) przy pomocy zorganizowanych rzekomo przez europejską skrajną lewicę zamachów terrorystycznych i morderstw, faktycznie dokonywanych przez grupy skrajnie prawicowe. Gladio była też częścią struktury Stay-behind działającej w wielu krajach NATO.

We Włoszech miała powiązania z tajną lożą P2, która pod wodzą bankiera i faszysty Licio Gelliego skupiała magnatów władzy ekonomicznej, politycznej i wojskowej. Więziony przez Czerwone Brygady Aldo Moro, przypominając w memoriale kolegom partyjnym różne ciemne sprawy, jako pierwszy wskazał na istnienie Gladio.

http://newspaper.hvs.pl/propaganda-due-p2-najslynniejsza-wloska-loza-masonska-jej-zwiazek-z-wloska-mafia/

Afera z Gladio wybuchła w październiku 1990 r., gdy sędzia śledczy Felice Casson ujawnił, że prowadząc przed laty śledztwo w sprawie zamachu z maja 1972 r., w którym zginęło pięciu karabinierów, uzyskał od jednego z zamachowców zeznania wskazujące na równoległą strukturę służb specjalnych podległą NATO.

W listopadzie 1990 r. włoski premier Giulio Andreotti, a następnie prezydent Francesco Cossiga przyznali publicznie, że wiedzieli o tajnej organizacji. W tym samym miesiącu włoscy komuniści zareagowali na to wielotysięczną demonstracją, protestując przeciwko istnieniu Gladio i żądając wyjaśnienia wreszcie sprawy masakr, jakie w latach 70. spowodowały zamachy bombowe. Sytuacja ta przyczyniła się do upadku ukształtowanego od czasów powojennych ustroju politycznego oraz związanych z nim partii, a w szczególności Chrześcijańskiej Demokracji i Włoskiej Partii Socjalistycznej.

Zacznijcie myśleć!!!

Nie ma żadnego terroryzmu, jedynym terroryzmem jest działanie waszego masońskiego rządu i kościoła.

Co sekundę umiera człowiek z głodu, jednak media pokazują tylko zamachy, gwałty i nieudolność policji, która widzi i słyszy wszystko… Tam gdzie jest interes, płyną statki wojenne, tam gdzie potrzeba niesienia pomocy – nie ma nikogo…

Prawdziwe tragedie są ciche, kłamstwa to krzyki przygotowane pod publikę.

Savdad
Liga Świata
http://www.sadistic.pl

Komentarzy 47 to “Zamachy fałszywej flagi we Francji”

 1. NICK said

  Adminie. Wiedząc coraz więcej; jestem w stanie przyjąć operację inscenizacji oszustwa. Jednostka się nie liczy. W OGÓLE. A przykłady ‚inscenizacji’? Coraz liczniejsze.

  [właściwie to jedno wielkie ukartowanie]

 2. To ich strona:

  http://ligaswiata.hvs.pl/

 3. NICK said

  Przejrzałem kilka artykułów. Dość obiecujące. Na razie szukam u nich diabełka. Zobaczymy. P. Robercie.

  Dość pretensjonalna nazwa – Liga Świata…
  Admin

 4. aaaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  ….wczorajszy zamach to tylko pretekst do jeszcze większej inwigilacji – chyba głównie o to chodzi … i podżegania do nienawiści ….w tym przypadku akurat w sposób sztuczny ….co nie zmienia faktu , że część ludzi podświadomie zaszczepi lęk i poddanie się systemowi …..

  chociaż dalej z pietyzmem będę powtarzał , że to też w dużym stopniu wina lemingów, którzy nie mają siły do samosądów……taki Szejnfeld miałby ryj skopany na śmierć jakby się komuś coś stało z mojej rodziny,….. nikt by nie pomógł i nikt by go nie ochronił przed moim sądem ostatecznym……

 5. […] https://marucha.wordpress.com/2015/11/15/zamachy-falszywej-flagi-we-francji/ […]

 6. Halszka said

  Dość istotne jest teraz używanie słowa „wojna”. O wojnie mówił od razu Hollande, potem sekretarz generalny NATO Stoltenberg, potem prezydent Niemiec Gauck. Wojna – to hasło do wspólnej akcji państw NATO, gdy jeden z krajów członkowskich zostanie napadnięty (art. 5 statutu NATO). Chodzi oczywiście o wspólną akcję przeciw Syrii, która widocznie napadła na Francję. Są dowody:
  Podobno któryś z zamachowców wołał „To za Syrię!” Podobno koło innego zamachowca, zabitego, znaleziono syryjski paszport. To już prawie tak niezbite dowody obciążające, jak we wrześniu 1939 Aktion Gleiwitz.

  Btw, chyba lepiej „zamach pod fałszywą flagą” a nie „fałszywej flagi”. To nie flaga napada.

 7. Gogol said

  False flag? No nie wiem…

 8. aaaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @6

  „Podobno któryś z zamachowców wołał „To za Syrię!””

  …..przede wszystkim ludźmi z islamu łatwo manipulować – takich wyznawców na smyczy nie znajdziesz nigdzie – a to oznacza, że co każą im krzyczeć – to będą krzyczeć ……to akurat nie jest argument

  właśnie w islamie jest to niezawodny mechanizm do ruszenia machiny i prawdę mówiąc tą naiwnością sterują w sposób bezwzględny , dlatego tak łatwo idzie zmylić trop fałszywej flagi……..

 9. Marcin said

  Moze z Rosja ubito targu? Rosja – zostawcie Syrie a swoje bydlo sobie czipujcie.

 10. NICK said

  Zaiste, Adminie. (3). Ale niechże się ludzie sami uczą. Choć troszkę.
  Na tych wszystkich ‚ligach’. Jak komu pójdzie we portki? Lepiej zapamięta.

  Choć czasu coraz mniej. Na ‚ludzkie’ działanie. Mało Boga. Coraz mniej. Źle.

  Modlitwy za Franciszka? Tak. Ale to już chyba rak na bezrybiu. Rak poczciwy i „rak”.

 11. zzzzzz said

  wszystko to zydowska-lub zzydzona prasa
  np naoczny swiadek wymieniony z imienia i nazwiska na „rosyjskiej wiosnie” twierdzi ze zamachowcy nie rozmawiali ze saba
  zydowski szmatlawiec-„ostatnie wiadomosci” rzekomy swiadek slyszl jak krzyczeli Allach Ahbar-swiadek oczywiscie bezimienny
  oczywiscie zydowska interia powtarza powyzsze i dodaje „za Syrie”-reszta gadzinowek juz bezwstydnie toczy te bzdury
  ze „falszywa flaga” to oczywiste bo ktory zamachowiec bralby paszport na akcje-na WCT nie znalezli trupow ale paszporty nowiutkie saudyjskie i owszem
  teraz te falszywe zydowsko murzynskie pyski-Holende i Obama-przeciez oczywiste ze szukaja jakiejs drogi aby wparowac do Syrii gdyz wkrotce armia syryjska z pomoca rosyjska wyniszczy ich pupilow-a ze po drodze kilkaset Francuzow zdechnie-tym lepiej bedzie mniejsze bezrobocie….Cynizm tych gadow nie ma granic

 12. ERROR 404 NSZ said

  Główny reżyser (podpalacz) , nie będzie ryzykował pożogi w swojej wsi , podpali domostwa w dalszej gminie.
  Najpierw naznosi chrustu (najmitów) , poczeka aż tubylcy będą się dobrze bawić a najlepiej gdy w jednej chałupie bawi dwóch gospodarzy co do których
  podpalacz ma różne plany , tedy namiastka jest pożaru (stade de france) , która znaczy ni mniej ni więcej tylko tyle ,że kogucik ma bardziej obejścia
  pilnować i parobkom dybki szykować , co do pana prusaka napomina ,że kwity dłużne ostatnie będzie w niepamięć puszczał , jak ten one na sąsiada za
  rzekę przerzuci… A ,że to bogaci Panowie i wpływowi tedy podpalacz z nimi się liczy…

  I rozeszło by się to po kościach gdyby nie fakt ,że to jedna z nut dłuższej opery….

  Jeżeli tworzący utwór jest wirtuozem to zadba o każdą nutę…

  I dopiero wytrawny meloman po wielokrotnym obcowaniu z kompozycją jest w stanie odebrać całkowity i właściwy przekaz…

 13. o lidze świata said

  Znam ligę świata od kilku dobrych lat.

  Chcecie coś kontrowersyjnego?

  No to macie o tym, że film Pasja Mela Gibsona jest heretycki i wywodzi się ideologią i przesłaniem prosto z posoborowych pierdół masona Jana XXIII. Oraz macie co nieco na temat tego, że Kościół opanowali masoni i Rotszyldowie już na początku XIX wieku.

  http://ligaswiata.hvs.pl/syjonisci-i-citta-del-vaticano/

  Tu z kolei powielanie głupot o papieżycy Joannie i co nieco na temat sekciarstwa św. Piotra, będącego według autora artykułu babilońskim kapłanem:

  http://historiazakazana.hvs.pl/kobieta-w-purpurze-papiezyca-joanna/

  Dużo artykułów jest dobrych, ale na niektóre trzeba uważać!

 14. Easy Rider said

  O początku XX w. właściwie trudno byłoby znaleźć zamachy i operacje, które nie byłyby dokonywane pod fałszywą flagą. Od lat 70. zaczęto nawet tworzyć specjalne organizacje terrorystyczne, które obarczano tą fałszywą flagą, podczas gdy zleceniodawcy pozostawali w ukryciu, co wpłynęło na nasilenie się zjawiska.

  Dopóki nie było masowego internetu, można było ludzi utrzymywać w kłamstwie, ale dzisiaj jest to coraz trudniejsze, dlatego efektem tego rodzaju wyreżyserowanych zamachów jak w Paryżu i ewentualnie innych miejscach – może być m. in. zamach żydo-rządów na wolność internetu. Nadal ma zastosowanie schemat Problem->Reakcja->Rozwiązanie.

  Ad 6 – Halszka.

  Nie wiem, czy do końca ma Pani rację, przyczepiając się do określenia „zamach fałszywej flagi”. Podobnie mówimy „operacja ostatniej szansy”, a przecież wiadomo, że to nie szansa operuje, zapewne można by znaleźć inne przykłady. Mnie to określenie nie razi, gdyż jest po prostu zrozumiałym skrótem myślowym, jeżeli Panią razi – proszę potraktować je jako kolokwializm.

 15. Czaruś said

  Polecam wypowiedzi Grzegorza Brauna pn. : „1. Pobudka – Grzegorz Braun budzi Polaków”, „2.Pobudka – Grzegorz Braun budzi Polaków” i „3.Pobudka – Grzegorz Braun budzi Polaków” – wypowiadał się na spotkaniu 10.11.br.

 16. revers said

  Znam Lige Swiata,obserwuje od dluzszego czasu,do czasu oferty DVD z wirtualnej wiedzy liczki swiata.

  „Przypominam głupcom, że wszystkie islamskie ruchy terrorystyczne zostały stworzone prze CIA i FSB. I to USA oraz Rosja odpowiadają za rewolucje w krajach arabskich, mordy i terror mający pokazać białego człowieka jako wroga.”

  Samo sformulowanie przypominam glupcom, traktowanie potecjalnego czytelnika za idiote, odrzuca lige glupcow lub obniza wartosc przekazu.

  Brakuje waznych danych, i zdarzen z przed 13.11.2015 ligii, i to waznych informacji o nie dawnym spotkaniu na szczycie szefow CIA, Mossadu, z szefem francuskiej bezpieki. Tzn. nie wszystkie dzialania CIA-Mossadu sa uzgadniane z FSB, a raczej kanalizowane.

  Brakuje informacji o sprzedazy w dniu 11.09.2015 teatru bataclan przez wlasciceli zydowskich, tak jak to zrobil sponsor Kulczyka, Silverstein z wiezami WTC na miesiac przed F911.

  http://www.timesofisrael.com/jewish-owners-recently-sold-pariss-bataclan-theater-where-is-killed-dozens/

  I wiele innych sytuacji nagranych przez prywatne osoby, bedace w poblzu zdarzen, nagrywajacych podejrzane typy z agencji rzaadowych.

 17. JerzyS said

  Tak-madrej-wypowiedzi-dawno-ne-widzialem-i-nie-slyszalem

 18. JerzyS said

  Tak-madrej-wypowiedzi-dawno-ne-widzialem-i-nie-slyszalem

 19. JerzyS said

 20. NICK said

  P. Jerzy. (18). Pan się dokładnie wczyta. Posłucha. Czy to jest język polski?
  Ustawka.
  Żydówka, wtrącająca miłe Nam słowa. Nam? P. Jerzy???
  Dobrze. Basta. Ustawka.

  Z innych, złych – owszem. Na GORSZYCH. Zapodaje.

 21. Halszka said

  14 Easy Rider
  „Operacja fałszywej flagi”, to nie jest kolokwializm, tylko po prostu tłumaczenie z angielskiego „false flag operation”. Tłumaczenia bywają lepsze i gorsze, udane i mniej udane (np. przez automatycznego tłumacza). Tłumaczenie tego zwrotu akurat wydaje mi się dość nieudolne, właśnie jak przy tłumaczeniu automatycznym.

  Ja się nie „przyczepiam”, tylko najuprzejmiej proponuję inne tłumaczenie: operacja pod fałszywą flagą. I oby Pan nie miał większych zmartwień.

 22. Halszka said

  ad 16

  Panie Revers, Silverstein nie sprzedał World Trade Center, ale kupił, na kilka miesięcy przed 9/11. I zaraz ubezpieczył te wieże na olbrzymie sumy.

 23. Pryncypałka said

  Ad – 6 Halszka
  Bardzo trafne spostrzeżenie.
  To słowa kluczowe, które mają uruchomić kolejne przewidziane dla świata kroki.

  22 – widzę szersze ogarnięcie tematu, brawo.

 24. SWO said

  Niestety w germańskim narzeczu:

  “A history of false flag attacks used to manipulate the minds of the people! “In individuals, insanity is rare; but in groups, parties, nations, and epochs it is the rule.”
  ―Friedrich Nietzsche

  “Terrorism is the best political weapon for nothing drives people harder than a fear of sudden death”.
  – A. Hitler

  “The easiest way to gain control of a population is to carry out acts of terror. [The public] will clamor for such laws if their personal security is threatened”.
  –Stalin

  “Why of course the people don’t want war … But after all it is the leaders of the country who determine the policy, and it is always a simple matter to drag the people along, whether it is a democracy, or a fascist dictatorship, or a parliament, or a communist dictatorship … Voice or no voice, the people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is to tell them they are being attacked, and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same in any country.”
  -Goering

  1. The British Prime Minister admitted to his defense secretary that he and American president Dwight Eisenhower approved a plan in 1957 to carry out attacks in Syria and blame it on the Syrian government as a way to effect regime change.

  2. Israel admits that in 1954, an Israeli terrorist cell operating in Egypt planted bombs in several buildings, including U.S. diplomatic facilities, then left behind “evidence” implicating the Arabs as the culprits (one of the bombs detonated prematurely, allowing the Egyptians to identify the bombers, and several of the Israelis later confessed) (and see this and this).

  3. The CIA admits that it hired Iranians in the 1950′s to pose as Communists and stage bombings in Iran in order to turn the country against its democratically-elected prime minister.

  4. The Turkish Prime Minister admitted that the Turkish government carried out the 1955 bombing on a Turkish consulate in Greece – also damaging the nearby birthplace of the founder of modern Turkey – and blamed it on Greece, for the purpose of inciting and justifying anti-Greek violence.

  5. Official State Department documents show that, in 1961, the head of the Joint Chiefs and other high-level officials discussed blowing up a consulate in the Dominican Republic in order to justify an invasion of that country. The plans were not carried out, but they were all discussed as serious proposals.

  6. As admitted by the U.S. government, recently declassified documents show that in 1962, the American Joint Chiefs of Staff signed off on a plan to blow up AMERICAN airplanes (using an elaborate plan involving the switching of airplanes), and also to commit terrorist acts on American soil, and then to blame it on the Cubans in order to justify an invasion of Cuba. See the following ABC news report; the official documents; and watch this interview with the former Washington Investigative Producer for ABC’s World News Tonight with Peter Jennings.

  7. The NSA admits that it lied about what really happened in the Gulf of Tonkin incident in 1964 … manipulating data to make it look like North Vietnamese boats fired on a U.S. ship so as to create a false justification for the Vietnam war.

  8. A U.S. Congressional committee admitted that – as part of its “Cointelpro” campaign – the FBI had used many provocateurs in the 1950s through 1970s to carry out violent acts and falsely blame them on political activists.

  9. A top Turkish general admitted that Turkish forces burned down a mosque on Cyprus in the 1970s and blamed it on their enemy. He explained: “In Special War, certain acts of sabotage are staged and blamed on the enemy to increase public resistance. We did this on Cyprus; we even burnt down a mosque.” In response to the surprised correspondent’s incredulous look the general said, “I am giving an example”.

  10. An Algerian diplomat and several officers in the Algerian army admit that, in the 1990s, the Algerian army frequently massacred Algerian civilians and then blamed Islamic militants for the killings (and see this video; and Agence France-Presse, 9/27/2002, French Court Dismisses Algerian Defamation Suit Against Author).

  11. A Mossad agent admits that, in 1984, Mossad planted a radio transmitter in Gaddaffi’s compound in Tripoli, Libya which broadcast fake terrorist trasmissions recorded by Mossad, in order to frame Gaddaffi as a terrorist supporter. Ronald Reagan bombed Libya immediately thereafter.

  Itd…

 25. SWO said

  I takie z innej beczki kontrowersje:

  „…Od samego początku francuskie wojska były bardzo brutalne. Najeźdźcy stosowali taktykę spalonej ziemi i odpowiedzialność zbiorową, puszczając z dymem całe wioski oskarżane o sprzyjanie buntownikom. „Wróciłem z Afryki z żałosnym przekonaniem, że prowadzimy wojnę w sposób, który czyni nas bardziej barbarzyńskimi od Arabów. Obecnie to oni reprezentują cywilizację, a nie my. ” Jaki był sens zastępowania Turków, jeśli powtarzamy tylko to, co świat tak słusznie w nich nienawidził?” – ubolewał w 1841 roku słynny francuski polityk i myśliciel Alexis de Tocqueville (który, co trzeba zaznaczyć, krytykował metody, lecz nie samą ideę kolonizacji Algierii). Jak na potwierdzenie jego słów, cztery lata później żołnierze z Francji popełnili jedną z najokrutniejszych zbrodni konfliktu.

  Uciekając przed represjami, niewielkie berberyjskie plemię schroniło się w kompleksie jaskiń Dahra. Tropiący ich pułkownik Jean Jacques Pélissier nie chciał tracić czasu; zamiast pościgu, nakazał swoim żołnierzom wrzucić do groty stosy płonących gałęzi. Dym zadusił około 600 osób,w tym kobiety, dzieci i starców. Masakra oburzyła opinię publiczną w Europie, ale Francuzi w Algierii nie przywiązali do niej większej wagi. Zamiast potępienia, Pélissier otrzymał awans na generała. 15 lat później został gubernatorem kolonii.

  Francuską brutalność i znieczulicę można tłumaczyć typowym dla tamtych czasów „rasizmem” i zaostrzającą się rywalizacją o zamorskie włości. Równie ważny był jednak profil ekspatriantów. Około 50 proc. z nich miało europejskie, lecz mieszanie pochodzenie. „Francuzi Algierii są bękarcią rasą, efektem najbardziej niespodziewanych mieszanek”, pisał syn francuskiego robotnika i Katalonki Albert Camus. Traktowani na ulicach Paryża niemalże jak obcy, w Afryce – wśród ludzi o całkowicie odmiennej religii i kulturze – stawali się forpocztą francuskości. Wrogość wobec lokalnych zwyczajów pomagała im wzmocnić własną tożsamości.

  Europejczyk stopniowo odtwarzał środowisko, które było jego odbiciem, i świat, w którym nie czuł się wyobcowany, a w którym to Algierczyk stawał się intruzem”, analizuje francuski socjolog Pierre Bourdieu. Pieds-noirs, jak nazywano osadników znad Sekwany, starali się ze wszelkich sił upodobnić kolonię do wyidealizowanego obrazu Francji. Odbywało się to z reguły kosztem tubylców. Francuski wyparł arabski jako język urzędowy i nauczania. Algier i inne miasta coraz bardziej przypominały Marsylię. Kolonia, chociaż zamieszkana głównie przez muzułmanów, zamieniła się w jedną z największych winnic na świecie. Algieria stawała się krainą bez historii, a Algierczycy – ludźmi bez praw.

  Ponad sto lat pogardy zrodziło wrogość, która prędzej czy później musiała znaleźć ujście. Stało się tak 8 maja 1945.
  Odpowiedź administracji była bezlitosna. Do prowincji sprowadzono tysiące żołnierzy, w tym znanych z brutalności Senegalczyków. Marynarka ostrzeliwała przybrzeżne osady, a lotnictwo równało z ziemią wsie w głębi lądu. Pieds-noirs zbierali się w bojówki i na własną rękę urządzali obławy na muzułmanów. Uważa jednak, że muzułmańskich ofiar było do 15 tysięcy!

  W sierpniu 1955 roku partyzanci zaatakowali portowe miasteczko Philippeville. Zamordowali z zimną krwią 71 pieds-noirs oraz 52 muzułmańskich „kolaborantów”. Francuskie wojsko ponownie wzięło krwawy odwet, zabijając do 12 tysięcy ludzi.

  Przez francuskie sale tortur przeszły wszakże dziesiątki tysięcy ludzi. Obok bicia, gwałtów i podtapiania, żołnierze bardzo często sięgali po rażenie prądem i podpalanie. Wielu ludzi nie przetrwało przesłuchań; ich ciała zrzucano do morza z pokładów samolotów (gdy okazało się, że zwłoki unoszą się na wodzie, zaczęto do nich przywiązywać balast). „Odwiedzając areszty, widziałem na części zatrzymanych głębokie znamiona okrucieństwa i tortur, których osobiście zaznałem w lochach gestapo” – pisał w liście rezygnacyjnym weteran II wojny światowej Paul Teitgen.

  Podstawowym celem francuskich tortur nie było wcale wyciąganie informacji. Partyzanci działali w kilkuosobowych komórkach – większość z nich znała tożsamość zaledwie dwóch, trzech najbliższych kompanów. Nie stanowili więc wielkiej wartości dla francuskich śledczych. Zadanie elektrowstrząsów było inne: terroryzowanie ludności.

  Przez następne 37 lat rząd w Paryżu nigdy nie nazwał wydarzeń w Algierii „wojną”. Dopiero w 1999 roku francuski parlament zalegalizował ten termin.

  Żaden francuski żołnierz nie został skazany za zbrodnie popełnione podczas konfliktu.”

 26. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka chce pszypomniec goje o co tu chodzi bo ciagle chyba nie wiedza.

  Goje, jak powiedzial szlachetnie urodzony pan Menachem Begin, sa tak jak karaluchy na ziemi, a nasza rasa to sa tak jak bogowie. Inne rasy to sa po prostu ludzkie guwna. Nasze pszeznaczenie jest aby panowac na ziemi nad wszystkimi podszednymi rasami. Bedziemy rzadzic z zelaznym kijem, a inne rasy beda lizac nam stopy i beda naszymi niewolnikami.

  “Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves.”
  — Menachem Begin – Israeli Prime Minister 1977–1983

  Acha, jeszcze jedno: goje nigdy nie beda wiedziec kto jest za tymi wszystkimi zamachami.

  ’By way of deception, thou shalt do war.’

 27. Zerohero said

  Liga świata? Sprawdzam pierwszy tekst, który mnie zaciekawił

  https://marucha.wordpress.com/2015/11/15/zamachy-falszywej-flagi-we-francji/#comments

  Bunkier rozumiem, ale sieć podziemnych kolei oplatajacych USA to brednia. Słabe wejście 🙂

 28. Zerohero said

  Błąd. Zły link wkleiłem

  http://ligaswiata.hvs.pl/fed-i-jadrowa-apokalipsa/

 29. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  warto się ” pośmiać ” kto finansuje terrorystów …..tekst bawi do łez ….naiwnością….
  http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/miliardy-d%C5%BCihadyst%C3%B3w-sk%C4%85d-pa%C5%84stwo-islamskie-bierze-pieni%C4%85dze/ar-BBn1BKz?li=AAaGjkQ&ocid=mailsignout

 30. Czołgista said

  @27
  Dobrze, że Pan to wychwycił. Same koszty takiego projektu byłby dla USA niebotyczne.

 31. Czołgista said

  @29
  Trzeba wymyślać takie teorie, bo jeszcze ludzie się zorientują, że finansuje tak ogromną armię bezpośrednio Turcja, Arabia Saudyjska, USA, Katar itd. Najczęściej przy przekazywaniu uzbrojenia korzystają z pośrednika jakim jest armia-widmo FSA, która otwarcie deklaruje współpracę z ISIS.

 32. re1truth2 said

  Re 16
  Bataclan w Paryżu również zmienia właściciela i przekazuje go grupie Lagardère!
  (aktualizacja 09/24/2015) Oto nowy etap w redystrybucji kart w świecie rozrywki. Bataclan właśnie przeszedł pod kontrolę Lagardère, media, wydawnictwa i gigant rozrywki. Lagardère obejmuje 70% Bataclan, obok historycznych wzorców i Olivier Jules Frutos Kosza. Prace będą planowane na 2016 … W każdym razie, ten nowy ważny krok w procesie restrukturyzacji sektora performing arts potwierdza naszą analizę. Lagardère jest już udziałowcem Casino de Paris i Folies Bergère, i ma 20% Zenith w Paryżu. – http://www.concertlive.fr/focus/grandes-manoeuvres-lindustrie-francaise-spectacle-8532654

 33. wi42 said

  @3 Nick „Na razie szukam u nich diabełka.”
  Oto I diabełek: „I to USA oraz Rosja „….Przyrównanie USA I Rosji w operacji fałszywej flagi….o to chodzi

 34. Rosomak said

  Prawda na temat muzułmańskich zamachów terrorystycznych w Paryżu.

 35. kolos said

  @20
  Niech pan wytłumaczy jaka ustawa, czy cos zle mówiła? Proszę podać swoje zastrzeżenia.

 36. Niktoś said

  http://wirtualnapolonia.com/2015/11/15/zdychaj-francjo-dla-przykladu/#more-47599

 37. Miet said

  Jak oznajmia CNN, francuska flota powietrzna już jest na drodze do Syrii. Oczekują media na widowisko, które ma się lada moment zacząć.
  No cóż zobaczymy co z tego „teatru” wyniknie.

 38. jowram said

  Zamachy w Paryżu – Przyczyny
  Baca,Inne Medium
  Nie można zrozumieć tego co się wydarzyło dzisiejszej nocy w Paryżu bez kompleksowej znajomości wydarzeń z ubiegłych miesięcy. Wydarzeń oczywiście na świecie oraz w Europie. Ponieważ w odróżnieniu od poprzedniego zamachu na szmatławca Charlie Hebdo opisywanego tutaj. Tym razem to nie była operacja fałszywej flagi, oto więc garść zebranych do kupy faktów i przy okazji próba analizy bieżacej sytuacji.

  Kilka tygodni temu tak zwani prawdziwi żydzi zorientowali się, że zbrodniarz wojenny Natanjahu rzeczywiście działa w stylu oprawców hitlerowskich wobec ludnosci Palestyny. Zmuszono go do wygłoszenia dziwacznych komentarzy na temat tego ze Hiler nie był taki zły i że to główny mufti Palestyny zaproponował mu spalenie żydów. Ten ruch miał zdyskredytowac zbrodniarza Natanjachu i odsunąć go od władzy.

  W Kanadzie już odsunięto od władzy Stephena Harpera – głownego działacza zbrodniczej mafii Busha. Natychmiast przerwano bombardowanie przez Kanadę Syrii i anulowano zakup F-35 z USA. Nowy premier Justin Trudeau pochodzi z rodziny, która sprzeciwiła się rozpoczęciu przez iluminatów III wojny światowej i wybicia 95% ludzkosci.

  Armia USA przejęła kontrolę nad żydowskim FED i są znaki na niebie i ziemi że trwa obecnie w Ameryce czystka skierowana przeciwko syjonistycznym satanistom. Baran Obama bezprecedensowo zawetował wypłatę 600 milionów dolarów dla syryjskich „rebeliantów”, czyli mówiąc wprost terrorystów oraz 350 milionów dolarów dla neonazistów z Ukrainy.

  Kiedy piąta kolumna izraelskich satanistów zainstalowana w Pentagonie Ashton Carter odmówił informowania Rosjan o pozycjach ISIS – informacje te przekazano im przez byłego prezydenta Jimmiego Cartera który od zawsze ostrzegał o chazarskiej mafii i jej ludobójczych skłonnościach. Umożliwiło to Rosjanom rozprawienie się z terroryzmem w Syrii oraz powrót ponad miliona uchodźców z tego kraju wygnanych wcześniej przez psy wojny spuszczone przez Rotschildów i ich wściekłe bliskowschodnie pieski.

  Jordania zgodziła się pomóc Rosji w kampani przeciwko ISIS. Oznacza to że tylko chzazarski reżim czyli Izrael, Katar oraz kryptożydzi, czyli Arabia „Saudyjska” są jedynymi krajami nadal współpracującymi z nazistowską frakcją Busha. Turcja się wycofała po ostrzeżeniu Rosji a upadający w niej marionetkowy rząd obecnie sam podklada Turkom bomby i walczy o przetrwanie aby utrzymać się przy władzy we własnym kraju.

  Po czystkach antychazarskich struktura władzy w Waszyngtonie obecnie znajduje się w stanie upadłości. Chińczycy takze traktują gangsterów bankowych jak powietrze i zacieśnili więzi z amerykańską armią. Są określane jako „najlepsze w historii”. Watykan też umocnił więzi z Chinami tak więc obecnie Watykan, Chiny, Pentagon, Iran i Kanada łączy sojusz przeciwko mafii chazarskiej.

  Gniazdo tej mafii – Izrael znajduje się obecnie pod „kordonem sanitarnym”. Kordon ten nałożyła Rosja, aby zapobiec tak zwanej opcji Samsona – czyli zdetonowania ładunków nuklearnych na wypadek gdyby ktoś chciał zlikwidowac bandytów Rotschilda. Kordon ten to jest gigantyczna bańka elektromagnetyczna o średnicy ponad 600 kilometrów która sprawia, że izraelskie samoloty wojskowe są uziemione a żydowskie okręty wojenne nie są w stanie opuścić swoich portów aby odpalić ładunki jądrowe w stronę europejskich stolic. Tak zwane państwo Izrael jest tym samy głuche i ślepe dzięki tej nowej broni Rosjan rozmieszczonej w bazie w Syrii. Kordon sanitarny został zainstalowany tuż po tym jak Rotschild i jego wściekły pies Netenjahu wysłali odrzutowiec F 16 aby zestrzelić rosyjski samolot cywilny zabijając 224 ludzi nad Egiptem. Bandycki Izrael jest obecnie całkowicie bezbronny i może jedynie bombardować Gazę lub zestrzelić „u siebie” samoloty.

  Obecnie trwają rozmowy o kapitulacji satanistów.

  W tajnych negocjacjach Japonia zmusza rodzinę Rotschildów do potężnych odszkodowań za zamach jądrowy z 11 marca 2011 – czyli wywołanie przy pomocy broni nuklearnej tsunami i katastrofy w Fukushimie.

  Groźby nowych zamachów płyną nieustannie od strony rodziny Rotschild, która chce sobie tym wywalczyć jak najlepsze warunki do kapitulacji. Odpowiedź na ten szantaż jest taka, że każdy mord terrorystyczny będzie sygnałem do zmasowanego ataku na satanistów ze strony antychazarskiej koalicji. Dodano też, że nacisk na chazarską mafię będzie narastał nieprzerwanie aż do ich całkowitej kapitulacji i zapewnienia wolności od tej zarazy na całym dosłownie świecie.

  Nie są to czcze pogróżki bo przecież kilka dni temu aresztowano w Libanie „saudyjskiego” , czyli kryptożydowskiego „księcia” oraz cały jego transport dwóch ton kokainy.

  Nawet osobista interwencja prawdziwego szefa Państwa Islamskiego – wicedyrektora CIA Cohena, nie sprawiła że uwolniono „księcia”. Nie udało mu się nawet uzyskać zwolnienia izraelskiego generała dowodzącego siłami ISIS pojmanego w Syrii. Na wieść, że chazarska mafia słabnie wzrosło morale u członków koalicji…

  Kryptożydzi z Arabii „Saudyjskiej” natychmiast zatrudnili kwiat najemników spośród handlarzy narkotykowych mafii jako „umiarkowaną opozycję” ale oczywiście żadne zagony bandytów nigdy nie będą w stanie powstrzymać Rosji oraz jej sojuszników.

  Pentagon i Rosja blokują nadal Izrael i wysyłają sygnał do Rotschildów o zwrot całego skradzionego lichwą bogactwa świata wyłudzonego drogą oszukańczego systemu banków centralnych i długów.

  Imperium chazarskie jest na progu implozji – katastrofalnego załamania się ich oszukańczej pseudoekonomii.

  Richard Rockefeller – mający obsesję na punkcie zafundowania ludzkosci epidemii wywołanej wirusem ebola – doznał katastrofy lotniczej i razem ze swoim samolotem jest już najprawdopodobniej w piekle. Jego przejęta już jakiś czas temu chazarska organizacja Lekarze Bez Granic została wyrzucona z Afganistanu i Ukrainy za handel narkotykami – tam więc epidemii na pewno nie będzie.

  Wojskowa blokada izraelskiego reżimu nie skończy się dopóki zbrodniarz Netenjahu i jego koledzy zbrodniarze Bush, Clinton i Rotschild nie dokonają bezwarunkowej kapitulacji.

  Sieć dochodów z ropy i narkotyków prowadzona przez Busha i ISIS również jest systematycznie usuwana aby powstrzymać do chazarskiej mafii dopływ pieniędzy. Saudyjskie pola naftowe są już opanowane przez Jemen, Rosję i armię USA – w rezultacie dopływ pieniędzy do rodziny Rotschild jest tam także odcięty.

  Rotschildowie są jak szczury wciśnięte do narożnika – wykonali samobójczy ruch kiedy kazali zestrzelić rosyjski samolot turystyczny. Zestrzelenie tego samolotu była to próba ukarania również Egiptu za bliską współpracę z Rosją, bo zatrzymało ruch turystyczny. W odpowiedzi Rosja wykonała ruch w Libii i odcięła dopływ pieniędzy z ropy do Rotschildów które oni ukradli po obaleniu Kadafiego.

  Obecnei Rotschildowie nadrabiają tylko miną umieszczając w należacym do nich szmatławcu Charlie Hebdo śmierdzące jak oni sami niesmaczne żarty z tej potwornej masakry.

  Odpowiedź Rosjan jak można się tego spodziewać jest straszna, bo straszny jest sprawiedliwy gniew Słowian. Bardzo straszny.

  W odwecie za samolot Jacob Rotschild i David Rockefeller już zostali zabici.

  Panika u koczowników się nasila – szef największej grupy żydowskiej w USA – rabin Rick Jacobs publicznie nagle się „obudził” i potępił „straszliwe działania reżimu Netenjahu”. Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Barana Obamy z prośbą o wsparcie dla chazarskiego reżimu – odmowa.

  Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Angeli Merkel z prośbą o kolejny okręt podwodny zdolny do przenoszenia ładunków jądrowych – odmowa i zapewnienie że żadnych okrętów dla chazarskiej mafii już więcej nigdy nie będzie.

  Odpowiedź Rotschildów i zbrodniarza Netanjahu to – „skandal” ze spalinami w volkswagenie oraz… emigranci zalewający Niemcy.

  Tymczasem tajne rokowania na temat tego co począć z chazarskim reżimem trwają w najlepsze. Generalne założenie jest takie że Izrael musi skończyć swoją egzystencję jako mały i nieważny podmiot regionalny wewnątrz federacji wolnych państw arabskich. Będzie to co najwyżej żydowska strefa autonomiczna na wzór obecnej autonomii Palestyńskiej.

  Szczegóły przyszłości mafii chazarskiej i tego wrzoda na mapie świata o nazwie Izrael zaplonowano, że zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu.

  Dla lemingów zahipnotyzownych przed telewizorem spotkanie to będzie „szczytem klimatycznym” na temat „globalnego ocieplenia” i kiedy będą się niezdrowo podniecać topniejącym rzekomo lodowcem, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.

  I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły dzisiejszej nocy. To wszystko.

 39. Rubaszny Rubens said

  Liga Świata jest organizacją walczącą z masonerią.Jakby pan panie Gajowy poprosił ich o wywiad dla gajówki to może by się zgodzili:)

 40. Colt said

  Panie Jowram
  Baju baju będziesz w raju… już pędzimy świętować upadek NWO i nastanie świetlanej przyszłości
  Niejaki Fulford pisze podobne brednie już od paru lat i jakoś nic się nie zawaliło a wręcz przeciwnie.

 41. Boydar said

  Ktoś może mieć swoje ramki, ja mam swoje. W tekście mowa jest o CIA i FSB. Na pozorne podparcie cytowane są wypowiedzi strony amerykańskiej, rosyjskiej nie znalazłem. Ale przyjmijmy, że dla FSB tzw. zamachy są również przydatne. Ja jednak widzę różnicę pomiędzy organizacją siatki terrorystów a wyszukaniem w sytuacji tragicznej okoliczności które wyprowadzą dobro ze zła. FSB nie organizowało tego Allah akbar i mało prawdopodobne aby któregokolwiek innego. Co do CIA nawet w aspekcie wypowiedzi jego przedstawicieli, trudno mieć wątpliwości. Jeżeli FSB wykorzysta różnorakie skutki działalności CIA i ich klonów, dla dobra społeczeństw (w co prawdę mówiąc, nie wątpię) zarzucanie współudziału jest czystym qurestwem.

 42. Stan said

  34 Rosomak
  serdeczne dzieki, ten filmik polecam wszystkim.

 43. revers said

  Rosjanie wyjasniaja

  http://bosniapress.info/index.php/news-in-english-articles/2453-alert-russia-tells-the-world-about-the-nwo-cia-mosad-mi6-plan-for-massacre-in-paris

  Falszywe flagi od roku 1931 , kiedy to japonczycy ruszyli na podboj Mandzurii, wykolelili pociag kolejowy, przez uszkodzenie torow kolejowych, nazwany tez „Incydentem Mandzurskim” a Chinom to przepisano.

  http://www.informationclearinghouse.info/article43407.htm

 44. Wosiu said

  Pomijając głupawy artykuł w którym jest trochę ziaren prawdy.

  Sala koncertowa Bataclan, w której było najwięcej ofiar, od 40 lat była własnością żydów, ostatnio braci Pascala i Joela Laloux. I tak sobie bracia ją sprzedali we wrześniu br i wyjechali do Izraela. Akurat dziwnym przypadkiem 11 września ją sprzedali.

 45. re1truth2 said

  Re 27 i re 30??

  5 największych budżetów wojskowych w 2009 roku. Dane pochodzą z SIPRI.
  [W przeliczeniu na dolary – nie na procenty – europejskie kraje NATO łącznie wydają na zbrojenia ponad trzy razy więcej niż Rosja. Jeśli dorzucić Amerykę – robi się dziesięć razy więcej. Być może te pieniądze nie są wydawane z wzorową efektywnością, ale przecież Rosjanie również nie słyną z efektywności. – http://wyborcza.pl/1,75968,16719406,Kto_obroni_Europe__NATO_jest_slabe__ale_i_tak_o_wiele.html?disableRedirects=true%5D
  Taka ciekawa analiza 😉 i te Toma’hołki na Libię w 2011, a teraz Morze Kaspijskie [Można więc przypuszczać, że zastosowano system „Kalibr-NK” (o czym zresztą poinformowało Ministerstwo Obrony). Oznaczałoby to jednak, że system ten może wykorzystywać rakiety, których nie spodziewano się wcześniej tak małych okretach. Sprawa jest o tyle niepokojąca, że system „Kalibr-NK” jest również na wyposażeniu Floty Czarnomorskiej. Co więcej zaskakuje częstość z jaką można odpalać rakiety z rosyjskich wyrzutni (pięć pocisków w ciągu 20 sekund).]
  To gdzie te pieniądze ze słupka SSZA [różnica] idą Panowie Zerohero i Czołgista?
  Pewnie ‚nieefektywna’ Rosja ma tajne wydatki z diamentów przemysłowych i przeznacza je na modernizację uzbrojenia szeroko rozumianego, a te SSZA to do FED te papierki pchają, czy na ten ‚złoty’ podziemny pociąg? A może siedemnaście, jak pisze często nasz ulubiony Wand’a’luzja w każdym razie mi się informacje w nich zawarte bardzo często potwierdzają [tylko, że trzeba – aluzju paniał], a proszę sobie przypisać do lewej lub prawej strony.

 46. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @40

  100/100…..liczba kretów i kurew na smyczy rośnie proporcjonalnie do ilości wałków na tym świecie i będzie coraz gorzej ………

  otwarcie granic i łatwość z jaką dzisiaj można przemieszczać się + „suwerenności” państwowe to czysty Matrix ……jedyny plus w tym wszystkim to to , że prędkość informacyjna czasami nas ratuje,…..ale to wciąż za mało.

 47. Ehze said

  Re video z glownego tekstu:

  Tak, Hollande, zydomason, czlonek Wielkiego Wschodu Francji, jak to jest zwyczajem jego BRACI, przekazuje albo slowqami albo „jezykiem ciala” rozne informacje dla nich zrozumiale. A takze zrozumiale dla nas jak sie ich jezyka poduczymy, dla wlasnej korzysci.
  To sie zdarza bardzo czesto wrecz na naszych ocach w, bardzo, publicznych, przekaziorach.

Sorry, the comment form is closed at this time.