Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o Czy Polska ma politykę wschodn…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (60 – …
  Dziadzius o Step we krwi?
  Rokitnik o Step we krwi?
  Alina@Warszawa o Step we krwi?
  revers o List otwarty do łajdaka
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Maverick o Eksperci ONZ: „Aborcja podstaw…
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Maverick o List otwarty do łajdaka
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Siekiera_Motyka o Wolne tematy (60 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (60 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 497 obserwujących.

Zamachy w Paryżu – przyczyny

Posted by Marucha w dniu 2015-11-16 (Poniedziałek)

Artykuł napisany 14.11.2015 – admin

Nie można zrozumieć tego co się wydarzyło dzisiejszej nocy w Paryżu bez kompleksowej znajomości wydarzeń z ubiegłych miesięcy. Wydarzeń oczywiście na świecie oraz w Europie.

Ponieważ w odróżnieniu od poprzedniego zamachu na szmatławca Charlie Hebdo opisywanego tutaj, tym razem to nie była operacja fałszywej flagi, oto więc garść zebranych do kupy faktów i przy okazji próba analizy bieżacej sytuacji.

Kilka tygodni temu tak zwani prawdziwi żydzi zorientowali się, że zbrodniarz wojenny Netanjahu rzeczywiście działa w stylu oprawców hitlerowskich wobec ludności Palestyny. Zmuszono go do wygłoszenia dziwacznych komentarzy na temat tego, że Hitler nie był taki zły i że to główny mufti Palestyny zaproponował mu spalenie żydów. Ten ruch miał zdyskredytowac zbrodniarza Natanjachu i odsunąć go od władzy.

W Kanadzie już odsunięto od władzy Stephena Harpera – głownego działacza zbrodniczej mafii Busha. Natychmiast przerwano bombardowanie przez Kanadę Syrii i anulowano zakup F-35 z USA. Nowy premier Justin Trudeau pochodzi z rodziny, która sprzeciwiła się rozpoczęciu przez iluminatów III wojny światowej i wybicia 95% ludzkosci.

Armia USA przejęła kontrolę nad żydowskim FED i są znaki na niebie i ziemi że trwa obecnie w Ameryce czystka skierowana przeciwko syjonistycznym satanistom. Baran Obama bezprecedensowo zawetował wypłatę 600 milionów dolarów dla syryjskich „rebeliantów”, czyli mówiąc wprost terrorystów oraz 350 milionów dolarów dla neonazistów z Ukrainy.

Kiedy piąta kolumna izraelskich satanistów zainstalowana w Pentagonie, Ashton Carter, odmówił informowania Rosjan o pozycjach ISIS – informacje te przekazano im przez byłego prezydenta Jimmiego Cartera który od zawsze ostrzegał o chazarskiej mafii i jej ludobójczych skłonnościach. Umożliwiło to Rosjanom rozprawienie się z terroryzmem w Syrii oraz powrót ponad miliona uchodźców z tego kraju wygnanych wcześniej przez psy wojny spuszczone przez Rotschildów i ich wściekłe bliskowschodnie pieski.

Jordania zgodziła się pomóc Rosji w kampani przeciwko ISIS. Oznacza to że tylko chazarski reżim czyli Izrael, Katar oraz kryptożydzi, czyli Arabia „Saudyjska” są jedynymi krajami nadal współpracującymi z nazistowską frakcją Busha. Turcja się wycofała po ostrzeżeniu Rosji, a upadający w niej marionetkowy rząd obecnie sam podkłada Turkom bomby i walczy o przetrwanie, aby utrzymać się przy władzy we własnym kraju.

Po czystkach antychazarskich struktura władzy w Waszyngtonie obecnie znajduje się w stanie upadłości. Chińczycy takze traktują gangsterów bankowych jak powietrze i zacieśnili więzi z amerykańską armią. Są określane jako „najlepsze w historii”. Watykan też umocnił więzi z Chinami tak więc obecnie Watykan, Chiny, Pentagon, Iran i Kanadę łączy sojusz przeciwko mafii chazarskiej.

Gniazdo tej mafii – Izrael – znajduje się obecnie pod „kordonem sanitarnym”. Kordon ten nałożyła Rosja, aby zapobiec tak zwanej opcji Samsona – czyli zdetonowania ładunków nuklearnych na wypadek, gdyby ktoś chciał zlikwidować bandytów Rothschilda. Kordon ten to jest gigantyczna bańka elektromagnetyczna o średnicy ponad 600 kilometrów, która sprawia, że izraelskie samoloty wojskowe są uziemione a żydowskie okręty wojenne nie są w stanie opuścić swoich portów aby odpalić ładunki jądrowe w stronę europejskich stolic.

Tak zwane państwo Izrael jest tym samy głuche i ślepe dzięki tej nowej broni Rosjan rozmieszczonej w bazie w Syrii. Kordon sanitarny został zainstalowany tuż po tym jak Rotschild i jego wściekły pies Netenjahu wysłali odrzutowiec F 16 aby zestrzelić rosyjski samolot cywilny zabijając 224 ludzi nad Egiptem. Bandycki Izrael jest obecnie całkowicie bezbronny i może jedynie bombardować Gazę lub zestrzelić „u siebie” samoloty.

Obecnie trwają rozmowy o kapitulacji satanistów.

W tajnych negocjacjach Japonia zmusza rodzinę Rothschildów do potężnych odszkodowań za zamach jądrowy z 11 marca 2011 – czyli wywołanie przy pomocy broni nuklearnej tsunami i katastrofy w Fukushimie.

Groźby nowych zamachów płyną nieustannie od strony rodziny Rothschild, która chce sobie tym wywalczyć jak najlepsze warunki do kapitulacji. Odpowiedź na ten szantaż jest taka, że każdy mord terrorystyczny będzie sygnałem do zmasowanego ataku na satanistów ze strony antychazarskiej koalicji. Dodano też, że nacisk na chazarską mafię będzie narastał nieprzerwanie aż do ich całkowitej kapitulacji i zapewnienia wolności od tej zarazy na całym dosłownie świecie.

Nie są to czcze pogróżki bo przecież kilka dni temu aresztowano w Libanie „saudyjskiego” , czyli kryptożydowskiego „księcia” oraz cały jego transport dwóch ton kokainy.

Nawet osobista interwencja prawdziwego szefa Państwa Islamskiego, wicedyrektora CIA Cohena, nie sprawiła że uwolniono „księcia”. Nie udało mu się nawet uzyskać zwolnienia izraelskiego generała dowodzącego siłami ISIS pojmanego w Syrii. Na wieść, że chazarska mafia słabnie wzrosło morale u członków koalicji walczących z chazarskim reżimem zbrodniarzy wojennych – Hezbollahu, Pentagonu, Iranu oraz Jemenu.

Kryptożydzi z Arabii „Saudyjskiej” natychmiast zatrudnili kwiat najemników spośród handlarzy narkotykowych mafii jako „umiarkowaną opozycję”, ale oczywiście żadne zagony bandytów nigdy nie będą w stanie powstrzymać Rosji oraz jej sojuszników.

Pentagon i Rosja blokują nadal Izrael i wysyłają sygnał do Rothschildów o zwrot całego skradzionego lichwą bogactwa świata wyłudzonego drogą oszukańczego systemu banków centralnych i długów.

Imperium chazarskie jest na progu implozji – katastrofalnego załamania się ich oszukańczej pseudoekonomii.

Richard Rockefeller – mający obsesję na punkcie zafundowania ludzkosci epidemii wywołanej wirusem ebola – doznał katastrofy lotniczej i razem ze swoim samolotem jest już najprawdopodobniej w piekle. Jego przejęta już jakiś czas temu chazarska organizacja Lekarze Bez Granic została wyrzucona z Afganistanu i Ukrainy za handel narkotykami – tam więc epidemii na pewno nie będzie.

Wojskowa blokada izraelskiego reżimu nie skończy się dopóki zbrodniarz Netanjahu i jego koledzy zbrodniarze Bush, Clinton i Rothschild nie dokonają bezwarunkowej kapitulacji.
Sieć dochodów z ropy i narkotyków prowadzona przez Busha i ISIS również jest systematycznie usuwana aby powstrzymać do chazarskiej mafii dopływ pieniędzy. Saudyjskie pola naftowe są już opanowane przez Jemen, Rosję i armię USA – w rezultacie dopływ pieniędzy do rodziny Rothschild jest tam także odcięty.

Rothschildowie są jak szczury wciśnięte do narożnika – wykonali samobójczy ruch, kiedy kazali zestrzelić rosyjski samolot turystyczny. Zestrzelenie tego samolotu była to próba ukarania również Egiptu za bliską współpracę z Rosją, bo zatrzymało ruch turystyczny. W odpowiedzi Rosja wykonała ruch w Libii i odcięła dopływ pieniędzy z ropy do Rothschildów które oni ukradli po obaleniu Kadafiego.

Obecnie Rothschildowie nadrabiają tylko miną umieszczając w należącym do nich szmatławcu Charlie Hebdo śmierdzące jak oni sami niesmaczne żarty z tej potwornej masakry.

Odpowiedź Rosjan jak można się tego spodziewać jest straszna, bo straszny jest sprawiedliwy gniew Słowian. Bardzo straszny.

W odwecie za samolot Jacob Rotschild i David Rockefeller już zostali zabici. Panika u koczowników się nasila: szef największej grupy żydowskiej w USA – rabin Rick Jacobs – publicznie nagle się „obudził” i potępił „straszliwe działania reżimu Netanjahu”. Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Barana Obamy z prośbą o wsparcie dla chazarskiego reżimu – odmowa.

Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Angeli Merkel z prośbą o kolejny okręt podwodny zdolny do przenoszenia ładunków jądrowych – odmowa i zapewnienie że żadnych okrętów dla chazarskiej mafii już więcej nigdy nie będzie.

Odpowiedź Rothschildów i zbrodniarza Netanjahu to – „skandal” ze spalinami w volkswagenie oraz… emigranci zalewający Niemcy.

Tymczasem tajne rokowania na temat tego co począć z chazarskim reżimem trwają w najlepsze. Generalne założenie jest takie że Izrael musi skończyć swoją egzystencję jako mały i nieważny podmiot regionalny wewnątrz federacji wolnych państw arabskich. Będzie to co najwyżej żydowska strefa autonomiczna na wzór obecnej autonomii Palestyńskiej.

Szczegóły przyszłości mafii chazarskiej i tego wrzodu na mapie świata o nazwie Izrael zaplanowano, że zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu. Dla lemingów zahipnotyzowanych przed telewizorem spotkanie to będzie „szczytem klimatycznym” na temat „globalnego ocieplenia” i kiedy będą się niezdrowo podniecać topniejącym rzekomo lodowcem, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.

I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły dzisiejszej nocy. To wszystko.

baca
http://innemedium.pl

Komentarzy 37 to “Zamachy w Paryżu – przyczyny”

 1. nic wiecej said

  To opowiadanko to przejscie z domyslow w stanie realnym na urojenia wirtualne i przeczy wszelakim stanom i uzaleznieniom opisywanym tu wczesniej.
  W realu nastapi zapewne wymiana Assada na Donbas i ceny ropy i gazu pojda skokowo znacznie w gore.

 2. Dictum said

  Czy to prawda?
  Czy pobożne życzenia?
  Brzmi tak optymistycznie, że wierzyć się nie chce.

 3. Marucha said

  Re 1, 2.
  Moim zdaniem – artykuł zawiera pobożne życzenia.

 4. Dictum said

  Wiemy, że górale potrafią snuć ładne gadki.
  A bacowie w szczególności.

 5. Dictum said

  ad. 3. Autor powinien zakończyć artykuł (za Michalkiewiczem): A wszystko zakończy się wesołym oberkiem.

 6. Joe said

  W kazdej bajce jest troche prawdy.Na twarzy Putina od jakiegos czasu duzo „POtwierdzen przekazow Bacy” mozna wyczytac.Ale ze Obama i Clinton graja w taj samej druzynie co Bibi…to juchasy Bacy zle donosza….Clitonowa jest w opozycji do meza,ale jest tez 10 razy glupsza od Billa….Baco Obama i Clinton w ciagu ostatnich 8 lat Bibiego tyle razy doprowadzili do szalu ze to jest CUD ze UN zyje.

 7. Dzonyy said

  http://vigilantcitizen.com/latestnews/were-the-paris-attacks-predicted-on-the-january-cover-of-the-economist/

 8. hulsz said

  Dlaczego wszyscy wierza ze to wszystko musi sie skonczyc zle a moze bedzie mile zaskoczenie .Wierzac w sile zla dajemy mu swoja energie.

 9. Dictum said

  ad. 8.
  Zło ma swoją potężną siłę. Niestety.
  Przed prawdziwym złem chronią nas Święte Sakramenty.
  A przed złem niszczącym nas fizycznie – sami się musimy obronić – z Bożą pomocą oczywiście.

 10. MatkaPolka said

  Za obecny kryzys uchodźców – niepohamowana inwazja Islamu na Europe – odpowiedzialne i wszystkiemu winne są syjonistyczne są rządy, które do tego dopuściły. Dopiero w drugiej kolejności trzeba potępiać Islam.
  Islam jest narzędziem w ręku Żyda. Wszystkie Syjonistyczne rządy przyklaskują Izraelowi

  ISIS – Państwo Islamskie – radykalny Islam jest tworem sztucznym. Internet huczy od informacji na temat powstania, stworzenia – finansowaniu, szkoleniu, uzbrajaniu bojowników ISIS, Al-Kaidy, … i kolejnych odmian wojowniczego Islamu przez CIA, Mossad, BND.

  Elity polityczne zachodu – władze państwowe i administracyjne są podporządkowane tej mafii – rządy zachodnie to rządy okupowane przez Syjonistyczne siły – antynarodowe, antyspołeczne, antypaństwowe, antyludzkie.

  Społeczeństwa są ubezwłasnowolnione, ogłupione propagandą, narzuconą ideologią służącą władzy
  Władza nie jest służbą społeczną dla dobrobytu kraju i społeczeństwa – wręcz przeciwnie – to społeczeństwa służą tej władzy.

  Te ośrodki terroru są dobrze zidentyfikowane – to różnego rodzaju loże masońskie, synagogi żydowskie, to wreszcie sejm, parlamenty, rządy, banki, rady nadzorcze – nikt nie ma prawa się dostać do wyższych sfer jeśli nie jest zaakceptowany przez niewidzialne ciało, niewidzialną rękę, działające sekretnie, a więc bezprawnie…

  Jedynym sposobem pozbycia się ZOG (Zionist Occupied Goverment) – Rządów Okupowanych przez Syjonizm, jest ich delegalizacja (jak najbardziej prawnie uzasadniona) – fizyczne siłowe i usuniecie okupantów.
  Tzw. Żydzi nigdy nie mieli wątpliwości, aby fizycznie likwidować Polaków i Polskę – zabijali, donosili, współpracowali z każdym okupantem Polski – Szwedami, Prusami, Austriakami, Niemcami, Rosją sowiecką – narażali i skazywali na śmierć i uwięzienie.

  Jest wiele warstw oszustwa. I dlatego tak trudno jest to ogarnąć. Zarzucić przeciwnika wielką liczbą wzajemnie sprzecznych spraw – to stara żydowska metoda.

  Celem tych terrorystycznych akcji jest permanentna wojna, destabilizacja świata, terror i zastraszenie.

  Ciekawe jak długo narody Europy i świata będą cierpliwie tolerować te znęcanie się Żyda nad narodami?
  Chyba już nie długo – bo premier Benjamin Netanyahu wzywa Żydów do powrotu do Izraela –

  Koran jest wzorowany na Talmudzie. To skostniała pochodząca z VII wieku ideologia, która wykorzystuje się do szkolenia bandytów.

  Mówimy o Nielegalnych Imigrantach – którzy nielegalnie przekroczyli granice, a Syjonistyczni politycy popierają bezprawie – takie to poszanowanie prawa

  Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Holandia – to byłe państwa kolonialne.
  Prusy wyrosły na trupie Polski, – podbili (zjednoczyli) skolonizowali Niemcy, podporządkowali Rosję. Prusy stosują kolonizacje na swoich sąsiadach a nie zamorską.

  Bogactwo państw Zachodu w znacznej mierze wynika z podbojów. Wprawdzie rządzą Elity – ale społeczeństwa korzystają i korzystały z tych zdobyczy.

  Anglia (królestwo Krzyżackie – królowa Wiktoria i jej mąż Albert to Prusacy) – skolonizowała Amerykę Północną USA, a od Francji odebrała Kanadę, Afrykę Zachodnią, Australię, Indie Pakistan. W kolonizacji brała udział Holandia, Belgia i Włochy.
  Francja skolonizowała Afrykę Północną
  Hiszpania i Portugalia Amerykę Południową

  Po II wojnie światowej – państwa zaczęły wyzwalać się z jarzma kolonializmu.
  Ale też inicjatywę przejęło „Mocarstwo Anonimowe” – Międzynarodowy Żyd – Międzynarodowy Pan Bankowy i zaczął rabować zrabowane.

  W latach 90-tych Polska i pozostałe kraje Europy środkowo – wschodniej, państwa byłego bloku socjalistycznego zostały ponownie podbite i skolonizowane przez Niemcy i Bank Światowy – Międzynarodowego Żyda. Niemcy po upadku Muru Berlińskiego pod koniec 1989 i zjednoczeniu w latach 90 –przystąpiły do agresji – odżył Pruski Militaryzm; tym razem w ramach i pod płaszczykiem Unii Europejskiej.

  Przypomnijmy
  Rozszerzanie najpierw Wspólnot Europejskich, a od 1992 roku Unii Europejskiej jest zjawiskiem dynamicznym, nieustannie trwającym. Do powołanej 1 stycznia 1958 roku na podstawie traktatów rzymskich Wspólnoty dołączały kolejne państwa Europy. Pierwszy etap rozszerzania Wspólnoty Europejskiej miał miejsce w 1973 r. i objął Danię, Irlandię oraz Wielką Brytanię. Podczas drugiego rozszerzenia, w 1981 r. do Wspólnoty dołączyła Grecja, podczas trzeciego w 1986 r. Hiszpania i Portugalia. Z chwilą podpisania przez dotychczasowe kraje członkowskie Traktatu o Unii Europejskiej kolejne państwa wstępowały już do Unii Europejskiej. W 1995 r. dołączyły Austria, Finlandia i Szwecja. 1 maja 2004, gdy do wspólnoty dołączyło dziesięć państw: Cypr, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Malta, Polska, Słowacja, Słowenia i Węgry. w roku 2007, liczba członków Unii Europejskiej wzrosła do 27 – do wspólnoty dołączyły Rumunia i Bułgaria. W roku 2013 do Unii Europejskiej dołączyła Chorwacja.

  Przypomnijmy, że w Latach 90- tych Państwa NATO napadły na Jugosławię, nastąpiło rozbicie Czechosłowacji i Jugosławii. W latach 90-tych również usiłowano rozbić Rosję Jelcyna – w Rosji zachodziły podobne zjawiska bankrutowania kraju jakie miały miejsce w Polsce w latach 90-tych. Rosja się obroniła. Polska nie.

  Kontynuacją tego współczesnego „Drang nach Osten” jest dzisiejsza wojna na Ukrainie – wojna wybuchła kiedy Janukowycz nie podpisał Umowy Stowarzyszeniowej z Unią Europejską

  Sukcesy gospodarcze Niemiec to w dużej mierze właśnie rezultat tego podboju.

  Państwa zachodnie stawiają na i wykorzystują w swej agresji najbardziej wsteczne siły– wydobyły z lamusa agresywny VII Koran, CIA i Mossad – stworzyły, finansują i szkolą ISIS, a na Ukrainie postawiły na i wspomagają bandycki i ludobójczy banderyzm UPA; na kijowskim EuroMajdanie – był obecny Min. Spraw Zagranicznych Niemiec Steinmaier i sekretarz stanu p. Nuland. Cały światowy Syjonizm popiera banderowską Ukrainę.

  Islam – został „zastosowany” jako operacja fałszywej flagi chyba po raz pierwszy w2001 r w zamachu na wieżowce w Nowym Jorku – znane jako 9/11. Był to pretekst do wojny w Iraku i zwalczania tzw. Terroryzmu
  Destabilizacja, Zastraszenie społeczeństwa i „chwycenie społeczeństwa za mordę” pod pretekstem jego ochrony – na co dzień mamy z tym do czynienia na lotniskach przechodząc rygorystyczna kontrole – przedtem tego nie było.
  Za zamachem 9/11 stał Israel i CIA, tak jak dziś w Paryżu. „ISIL i ISIS jest całkowicie sfabrykowanym dziełem USA (CIA) i wymyślonym wrogiem demokracji.” Mówi o tym kontroler akcji CIA: Steven D. Kelley ,m.in. dla Press TV. Grupa

  Abu Bakr al-Baghdadi Mossad agent oraz inni –

  ISIS to nie żadne Państwo Islamskie – Israeli Secret Inteligece Service – Izraelska Sekretny Służba Wywiadu

  ISIS leader is Simon Elliot, a Jewish born zionist CIA and Mossad agent.

 11. MatkaPolka said

  ISIS Leader Admits We Are Being Funded By The Obama Administration

  Signs of the End Times: NATIONS TURNING AGAINST ISRAEL! (Latest Events Nov 2015)

 12. MatkaPolka said

  Za obecny kryzys uchodźców – niepohamowana inwazja Islamu na Europe – odpowiedzialne i wszystkiemu winne są syjonistyczne są rządy, które do tego dopuściły. Dopiero w drugiej kolejności trzeba potępiać Islam.
  Islam jest narzędziem w ręku Żyda. Wszystkie Syjonistyczne rządy przyklaskują Izraelowi

  ISIS – Państwo Islamskie – radykalny Islam jest tworem sztucznym. Internet huczy od informacji na temat powstania, stworzenia – finansowaniu, szkoleniu, uzbrajaniu bojowników ISIS, Al-Kaidy, … i kolejnych odmian wojowniczego Islamu przez CIA, Mossad, BND.

  Elity polityczne zachodu – władze państwowe i administracyjne są podporządkowane tej mafii – rządy zachodnie to rządy okupowane przez Syjonistyczne siły – antynarodowe, antyspołeczne, antypaństwowe, antyludzkie.

  Społeczeństwa są ubezwłasnowolnione, ogłupione propagandą, narzuconą ideologią służącą władzy
  Władza nie jest służbą społeczną dla dobrobytu kraju i społeczeństwa – wręcz przeciwnie – to społeczeństwa służą tej władzy.

  Te ośrodki terroru są dobrze zidentyfikowane – to różnego rodzaju loże masońskie, synagogi żydowskie, to wreszcie sejm, parlamenty, rządy, banki, rady nadzorcze – nikt nie ma prawa się dostać do wyższych sfer jeśli nie jest zaakceptowany przez niewidzialne ciało, niewidzialną rękę, działające sekretnie, a więc bezprawnie…

  Jedynym sposobem pozbycia się ZOG (Zionist Occupied Goverment) – Rządów Okupowanych przez Syjonizm, jest ich delegalizacja (jak najbardziej prawnie uzasadniona) – fizyczne siłowe i usuniecie okupantów.
  Tzw. Żydzi nigdy nie mieli wątpliwości, aby fizycznie likwidować Polaków i Polskę – zabijali, donosili, współpracowali z każdym okupantem Polski – Szwedami, Prusami, Austriakami, Niemcami, Rosją sowiecką – narażali i skazywali na śmierć i uwięzienie.

  Jest wiele warstw oszustwa. I dlatego tak trudno jest to ogarnąć. Zarzucić przeciwnika wielką liczbą wzajemnie sprzecznych spraw – to stara żydowska metoda.

  Celem tych terrorystycznych akcji jest permanentna wojna, destabilizacja świata, terror i zastraszenie.

  Ciekawe jak długo narody Europy i świata będą cierpliwie tolerować te znęcanie się Żyda nad narodami?
  Chyba już nie długo – bo premier Benjamin Netanyahu wzywa Żydów do powrotu do Izraela –

 13. MatkaPolka said

  Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Holandia – to byłe państwa kolonialne.
  Prusy wyrosły na trupie Polski, – podbili (zjednoczyli) skolonizowali Niemcy, podporządkowali Rosję. Prusy stosują kolonizacje na swoich sąsiadach a nie zamorską.

  Bogactwo państw Zachodu w znacznej mierze wynika z podbojów. Wprawdzie rządzą Elity – ale społeczeństwa korzystają i korzystały z tych zdobyczy.

  Anglia (królestwo Krzyżackie – królowa Wiktoria i jej mąż Albert to Prusacy) – skolonizowała Amerykę Północną USA, a od Francji odebrała Kanadę, Afrykę Zachodnią, Australię, Indie Pakistan. W kolonizacji brała udział Holandia, Belgia i Włochy.
  Francja skolonizowała Afrykę Północną
  Hiszpania i Portugalia Amerykę Południową

  Po II wojnie światowej – państwa zaczęły wyzwalać się z jarzma kolonializmu.
  Ale też inicjatywę przejęło „Mocarstwo Anonimowe” – Międzynarodowy Żyd – Międzynarodowy Pan Bankowy i zaczął rabować zrabowane.

  W latach 90-tych Polska i pozostałe kraje Europy środkowo – wschodniej, państwa byłego bloku socjalistycznego zostały ponownie podbite i skolonizowane przez Niemcy i Bank Światowy – Międzynarodowego Żyda. Niemcy po upadku Muru Berlińskiego pod koniec 1989 i zjednoczeniu w latach 90 –przystąpiły do agresji – odżył Pruski Militaryzm; tym razem w ramach i pod płaszczykiem Unii Europejskiej.

  Przypomnijmy
  Rozszerzanie najpierw Wspólnot Europejskich, a od 1992 roku Unii Europejskiej jest zjawiskiem dynamicznym, nieustannie trwającym. Do powołanej 1 stycznia 1958 roku na podstawie traktatów rzymskich Wspólnoty dołączały kolejne państwa Europy. Pierwszy etap rozszerzania Wspólnoty Europejskiej miał miejsce w 1973 r. i objął Danię, Irlandię oraz Wielką Brytanię. Podczas drugiego rozszerzenia, w 1981 r. do Wspólnoty dołączyła Grecja, podczas trzeciego w 1986 r. Hiszpania i Portugalia. Z chwilą podpisania przez dotychczasowe kraje członkowskie Traktatu o Unii Europejskiej kolejne państwa wstępowały już do Unii Europejskiej. W 1995 r. dołączyły Austria, Finlandia i Szwecja. 1 maja 2004, gdy do wspólnoty dołączyło dziesięć państw: Cypr, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Malta, Polska, Słowacja, Słowenia i Węgry. w roku 2007, liczba członków Unii Europejskiej wzrosła do 27 – do wspólnoty dołączyły Rumunia i Bułgaria. W roku 2013 do Unii Europejskiej dołączyła Chorwacja.

  Przypomnijmy, że w Latach 90- tych Państwa NATO napadły na Jugosławię, nastąpiło rozbicie Czechosłowacji i Jugosławii. W latach 90-tych również usiłowano rozbić Rosję Jelcyna – w Rosji zachodziły podobne zjawiska bankrutowania kraju jakie miały miejsce w Polsce w latach 90-tych. Rosja się obroniła. Polska nie.

  Kontynuacją tego współczesnego „Drang nach Osten” jest dzisiejsza wojna na Ukrainie – wojna wybuchła kiedy Janukowycz nie podpisał Umowy Stowarzyszeniowej z Unią Europejską

  Sukcesy gospodarcze Niemiec to w dużej mierze właśnie rezultat tego podboju.

  Państwa zachodnie stawiają na i wykorzystują w swej agresji najbardziej wsteczne siły– wydobyły z lamusa agresywny VII Koran, CIA i Mossad – stworzyły, finansują i szkolą ISIS, a na Ukrainie postawiły na i wspomagają bandycki i ludobójczy banderyzm UPA; na kijowskim EuroMajdanie – był obecny Min. Spraw Zagranicznych Niemiec Steinmaier i sekretarz stanu p. Nuland. Cały światowy Syjonizm popiera banderowską Ukrainę.

  Islam – został „zastosowany” jako operacja fałszywej flagi chyba po raz pierwszy w2001 r w zamachu na wieżowce w Nowym Jorku – znane jako 9/11. Był to pretekst do wojny w Iraku i zwalczania tzw. Terroryzmu
  Destabilizacja, Zastraszenie społeczeństwa i „chwycenie społeczeństwa za mordę” pod pretekstem jego ochrony – na co dzień mamy z tym do czynienia na lotniskach przechodząc rygorystyczna kontrole – przedtem tego nie było.
  Za zamachem 9/11 stał Israel i CIA, tak jak dziś w Paryżu. „ISIL i ISIS jest całkowicie sfabrykowanym dziełem USA (CIA) i wymyślonym wrogiem demokracji.” Mówi o tym kontroler akcji CIA: Steven D. Kelley ,m.in. dla Press TV. Grupa

  Abu Bakr al-Baghdadi Mossad agent oraz inni –

  ISIS to nie żadne Państwo Islamskie – Israeli Secret Inteligece Service – Izraelska Sekretny Służba Wywiadu

  ISIS leader is Simon Elliot, a Jewish born zionist CIA and Mossad agent.

 14. MatkaPolka said

  Komunikat Pałacu Elizejskiego – którego nigdy nie usłyszycie

  Victor DEDAJ in Le Grand Soir, November 14, 2015

  Po tragicznych wydarzeniach z wczoraj, zdecydowano, że Francja przeglądu swojej strategii i polityki zagranicznej.

  1) Rozważając poparcie krajów dla ruchów terrorystycznych – czy to poprzez tworzenie ich na wątpliwych celów geostrategicznych lub finansowanie ich, albo przez grzeczność wobec nich, Francja zrewiduje swoje stosunki z USA, Katarem, Arabią Saudyjską, Izraelem i Turcją ,

  2) Zważywszy na aktywną rolę samej Francji w pkt 1), członkowie kolejnych rządów ogłoszą ich masową rezygnację i oddanie się w ręce sprawiedliwości francuskiej i międzynarodowej, nie bez uprzedniego podjęcia działań przeciwko osobistościom politycznych, kulturowych i medialnych, którzy bronili i promowali są zbrodnicza polityka.

  3) Biorąc pod uwagę, że pięć lat z zachodniej interwencji w Syrii i 15 lat kampanii „zwalczania terroryzmu” osiągnięło mniej niż 1 miesiąc od rosyjskiej interwencji, Francja dokonuje przeglądu swoich sojuszy strategicznych w walce z terroryzmem i ponownego rozpatrzenia rosyjskie i inne propozycje na rzecz pokoju w Bliskim wschódzie

  4) Biorąc pod uwagę bardzo wojowniczą i destrukcyjną rolę NATO w ciągu ostatnich 30 lat, Francja wycofuje się z wszystkich wydziałów tej organizacji i podaje przywódców tej organizacji śledztwu do zbadania przestępczej odpowiedzialnej za nielegalne działania wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości.

  5) Uznając istotną rolę odgrywaną przez handlarzy bronią w wojnach, państwo francuskie dokona nacjonalizacji bez odszkodowania i likwidacja wszystkich prywatnych firm zaangażowanych w tym sektorze. Referendum zostanie przedstawiony Francuzów w przyszłości ewentualnego sektora publicznego poświęconej wyłącznie do obrony.

  6) Zważywszy (dla tej sprawy), że broni „zakazane” przez konwencje międzynarodowe, krążą swobodnie, a nawet otwarcie, Francja rozpocznie wydawanie międzynarodowych nakazów aresztowania wobec kierownictwa tych przedsiębiorstw w badawczo – rozwojowe i ich pracowników pomocniczych (argument „ja był tylko wykonywałem rozkazy „lub” jeśli my tego nie zrobimy to zrobi to , ktoś inny „są niedozwolone) ..

  7) Biorąc pod uwagę, że „kiedy nasze reakcje są przewidywalne, stajemy się manipulowani,” Rząd Francji nie chce wpaść w sidła i wycofa wszystkie ogromne środki nadzoru i naruszania swobód obywatelskich i będzie angażować się w prawdziwą walkę z terroryzmem we wszystkich jego formach, wszędzie tam, skąd przychodzą, i przeciw wszystkim sponsorów, swoich sojuszników, czy nie (rozpowszechniać).

  Niech żyje Francja (cokolwiek z niej zostało) niech żyje Republika (cokolwiek jest warta)

  Elysee Palace, 14 November 2015

  President

 15. MatkaPolka said

  Islam – został „zastosowany” jako operacja fałszywej flagi chyba po raz pierwszy w2001 r w zamachu na wieżowce w Nowym Jorku – znane jako 9/11. Był to pretekst do wojny w Iraku i zwalczania tzw. Terroryzmu
  Destabilizacja, Zastraszenie społeczeństwa i „chwycenie społeczeństwa za mordę” pod pretekstem jego ochrony – na co dzień mamy z tym do czynienia na lotniskach przechodząc rygorystyczna kontrole – przedtem tego nie było.
  Za zamachem 9/11 stał Israel i CIA, tak jak dziś w Paryżu. „ISIL i ISIS jest całkowicie sfabrykowanym dziełem USA (CIA) i wymyślonym wrogiem demokracji.” Mówi o tym kontroler akcji CIA: Steven D. Kelley ,m.in. dla Press TV. Grupa

  Abu Bakr al-Baghdadi Mossad agent oraz inni –

  ISIS to nie żadne Państwo Islamskie – Israeli Secret Inteligece Service – Izraelska Sekretny Służba Wywiadu

  ISIS leader is Simon Elliot, a Jewish born zionist CIA and Mossad agent.

 16. MatkaPolka said

  Za falę uchodźców odpowiedzialne są rządy krajów zachodnich

  Elity polityczne zachodu – władze państwowe i administracyjne są podporządkowane tej mafii – rządy zachodnie to rządy okupowane przez Syjonistyczne siły – antynarodowe, antyspołeczne, antypaństwowe, antyludzkie.

  Syjonistyczne rządy zachodnie i zachodnich bankierów należy odsunąć od władzy i przykładnie ukarać –za swe zbrodnie zasługują na najwyższy wymiar kary.

  Zlikwidowane zostanie źródłowa przyczyna – to nie będzie Problemu z Islamem.

  Społeczeństwa są ubezwłasnowolnione, ogłupione propagandą, narzuconą ideologią służącą władzy
  Władza nie jest służbą społeczną dla dobrobytu kraju i społeczeństwa – wręcz przeciwnie – to społeczeństwa służą tej władzy.

  Te ośrodki terroru są dobrze zidentyfikowane – to różnego rodzaju loże masońskie, synagogi żydowskie, to wreszcie sejm, parlamenty, rządy, banki, rady nadzorcze – nikt nie ma prawa się dostać do wyższych sfer jeśli nie jest zaakceptowany przez niewidzialne ciało, niewidzialną rękę, działające sekretnie, a więc bezprawnie…

  Jedynym sposobem pozbycia się ZOG (Zionist Occupied Goverment) – Rządów Okupowanych przez Syjonizm, jest ich delegalizacja (jak najbardziej prawnie uzasadniona) – fizyczne siłowe i usuniecie okupantów.
  Tzw. Żydzi nigdy nie mieli wątpliwości, aby fizycznie likwidować Polaków i Polskę – zabijali, donosili, współpracowali z każdym okupantem Polski – Szwedami, Prusami, Austriakami, Niemcami, Rosją sowiecką – narażali i skazywali na śmierć i uwięzienie.

 17. Henry said

  Na spotkaniu politykow G20 Turcy o bezpieczeństwo zadbali,
  dużo papieru toaletowego pokupowali,
  aby wszyscy uczestnicy ze strachu przed muzułmanami
  bezpiecznie w toaletach, a nie w portkach srali.

 18. Ehze said

  Czy przyczyny zamachow w Paryzu i przyczyna, ze wyspecjalizowane antyterrorystyczne oddzialy SWAT czekaly PONAD DWIE GODZINY na wejscie na sale koncertowa gdzie w ciagu tych dwoch godzin mordowano bezkarnie, SA TE SAME?
  Czy komus zalezalo aby bylo to opoznienie i jak najwiecej ludzi zabitych?
  Bo im wiecej zabitych tym wiecej powodu do odwetu?
  Pierwsze strzaly byly pod stadionem gdzie siedzial Hollande, a wiec on wiedzial (zostal poinformowany?) OD RAZU o tej akcji.
  W dalszym ciagu: ponad dwie godziny opoznienia w odpowiedzi.

 19. Ehze said

  Mowiac o Rothschildach i Akcji 11-13-15:

  ICH Magazyn „The Economist” ze Stycznia 2015 mial taka okladke:

 20. NICK said

  (12). MatkaPolka.

  Nie wierzę tej francyi. Jak psu. Jak prostytutce.

 21. wazne said

  SEND THIS VIRAL: JOURNALIST SPEAKS THE TRUTH ABOUT PARIS ATTACK, & MUCH MORE .

 22. Ehze said

  Tak, pani/panie MatkaPolka:

  ISIS = CIA (+MI5+Mossad – Nieswieta Trojka)
  sam Brzezinski o tym ostatnio powiedzial (do Rosjan) :
  „Jak nie przestaniecie atakowac NASZA ISIS to bedziemy to uwazac za akt wojny przeciwko nam”
  Czy powinnismy nie wierzyc NASZEMU Brzezinskiemu?

 23. peacelover said

  proroctwa pana BACY
  oby sie spelnily…!

 24. Easy Rider said

  To wszystko jest zbyt piękne, aby było prawdziwe, coś może prawdy w tym jest, ale nie wiadomo co, a w ogóle – to tekst sprawia wrażenie stylu Wandaluzji vel. Juliusza Prawdzica. Nie zgadzają się np. daty domniemanych śmierci Rotschilda i Rockefellera, które wg autora miały nastąpić jako skutek zamachu na rosyjski samolot na Synaju, natomiast wg innych źródeł – śmierci te miały miejsce już czerwcu br.

 25. jerry habdas said

  Sz.P.Płotnicki.Kiedyś książe A.Jaroszewicz zostal zatrzymany za przekroczenei szybkości. Pan sierżant usłyszał: będziesz palancie pracował zamiast w MO w MPO. Obawiam się Sz.P.Płotnicki, że po tych pobożnych życzeniach, o pracy w MPO będzie Pan sobie marzył…JH.-USA

 26. MatkaPolka said

  FRANCUSKI RZĄD ZORGANIZOWAŁ ATAK – DOWODY PONAD WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

  http://300spartans.com.au/news/guest/850152-busted-totally-proven-beyond-all-doubt-the-french-government-staged-the-attacks

  Paris Attack Reported on Wikipedia & Twitter BEFORE it happened
  ATAK W PARYŻU NA WIKIPEDII I TWITERZE OPISANY PRZED TYM NIM TO SIE STAŁO

 27. MatkaPolka said

  10-minute video analysis: Paris false flag to support neo-colonial Middle East policy, crack down on anyone speaking facts of Wars of Aggression

  http://www.washingtonsblog.com/2015/11/10-minute-video-analysis-paris-false-flag-to-support-neo-colonial-middle-east-policy-crack-down-on-anyone-speaking-facts-of-wars-of-aggression.html

  ANALIZA 10 MINUT WIDEO: PARYŻ – OPERACJA FAŁSZYWEJ FLAGI – dla wsparcia neokolonialnej polityki na Bliskim Wschodzie – w celu stłumenia i prześladowania każdego, który mowi o Agresji NATO

  Political author Gearoid O Colmain discusses the Paris attacks with RT International

 28. MatkaPolka said

  GEAROID O COLMAIN – MOJA ANALIZA – PEŁNA DOKUMENTACJA FAKTÓW – PARYŻ – FAŁSZYWA FLAGA

  2-minute video from DAHBOO777: CIA Director, Mossad (Israeli intelligence and covert operations), MI6 (British secret intelligence) met with French Security Chief two weeks ago:

  SPOTKANIE DIREKTORÓW CIA, MOSSAD, MI6, FRANCUSKI SZEF D/S BEZPIECZEŃSTWA – DWA TYGODNIE TEMU

  Luke Rudkowski of We Are Change gives crucial background in 4-minutes:

  In just 90 seconds, former US Marine Ken O’Keefe powerfully states the “very obvious solutions” to arrest .01% criminal leaders (documentation of Ken’s factual claims here). Video starts at 20:51, then finishes this episode of Cross Talk:

  90 SEKUND – były officer US Marine – Ken O’Keefe – przedstawia oczywiste rozwiązanie
  Aresztować wszystkich kryminalnych liderów Państw – 0.1% rządzi 99,99% ludzkości

  1. ARRESTS: the first responsible action upon recognizing massive crimes is to demand law enforcement and military enact arrests of criminal leaders to stop the crimes, and begin unwinding the truth of Earth’s tragic-comedy (four-part article series with videos on arrests).
  2. SOLUTIONS: the .01% with corporate media have suppressed solutions documented beginning with Benjamin Franklin how government can abundantly operate without taxes: monetary and credit reform allow the public to have near-instant prosperity: full-employment, zero public deficits and debt, the best infrastructure we can imagine, falling prices, and release of public TRILLIONS held in “rainy day” accounts. Full documentation here.

  Thousands of professionals writing in alternative media and academic journals explain, document, and prove that these “created realities” are “Big Lie” crimes, “created” with whatever bullshit rhetoric their focus groups conclude most likely to sell (thank you, Professor Frankfurt, for your bestseller making BS an academic term).

  I’ve had enough of these war-murders and created-poverty all while being fed a constant stream of bullshit to lie, distract, and retard us from our real opportunity:

  Competitive cooperation to realize Earth as the astoundingly beautiful place it should be.
  How about you? Haven’t you had enough of this shit?
  I mean, don’t get me wrong: I like knowing fascinating truths of .01% crime du jour as anyone else, but I’m far more committed to “winning time” than “studying what they do.”

  We have lots of company. People around the world view the US as the greatest threat to peace; voted three times more dangerous than any other country. The data confirm this conclusion:

   Since WW2, Earth has had 248 armed conflicts. The US started 201 of them.
   These US-started armed attacks have killed ~30 million and counting; 90% of these deaths are innocent children, the elderly and ordinary working civilian women and men.
   The US has war-murdered more than Hitler’s Nazis.

  And importantly:

   US military are trained to refuse obvious unlawful orders, with officers authorized to arrest those who issue them (there are no lawful orders for unlawful War of Aggression). All Americans in military and law enforcement, and many in government, have Oaths to “defend the Constitution against all enemies, foreign and domestic.”

   The crime of US .01% “leadership” is indeed best described as treason: an attack upon our military by lying them into illegal invasion of foreign lands, and attack upon our very definition of being American: our Constitution.

   US/UK/Israel collaboration to destroy much of the Middle East are crimes of Genocide (intentional death of a targeted group) and Crimes Against Humanity (intentional policy of attack).
  We the People have complete power over our thoughts, words, and actions.

  You have powerful opportunity to think, speak, and act to demand enforcement of our most important laws:
   protection from treason
   protection from Wars of Aggression

 29. NICK said

  A gawiedź łyka. Jak pelikan. Zamachy. Spontaniczne.

  Nieobliczalne – wytyczne.

  No cóż. nie dziwota. Pies kota – wychrobota. Prześliczne.

  Któż Nas ‚chrobota’? Prozaiczne.

 30. Tak na marginesie, to UE się powoli rozpada, a nic tak nie cementuje społeczeństw jak wspólny wróg.

 31. Borys said

  Uff. Przeczytałem artykuł Bacy. Ja nigdy tak pisał nie będę. Nie potrafię. To, co napisał, jest zbyt piękne, aby było prawdziwe. Ale… bardzo by się chciało, aby tak było.
  Żeby nie było nieporozumień zmieniam nick z „Baca”, na „Mały Baca”, albo „Abak” nie wiem.
  Co do artykułu Bacy, trzeba zauważyć, że działanie Angeli Merkel może rzeczywiście doprowadzić do rozpadu UE i uniezależnienia się od USA (tj. żydostwa). Trudno w tej chwili orzec.

 32. AQQ said

 33. Zerohero said

  1. Na wikipedii nie jest podana data śmierci Jacoba Rothschilda, więc mniemam, że on jednak żyje…

  2. autor podaje zbyt wiele nieuzasadnionych twierdzeń, np. PRAWDĄ jest wysłanie do Syrii rosyjskiej broni do walki elektr-magnetycznej, PRAWDĄ jest „opcja Samsona”. A na jakiej podstawie wniosek, że rosyjska bańka blokuje opcję Samsona? PRAWDĄ jest też np. ruch bojkotu Izraela. On jednak ma ze 40 lat….

  jakieś ziarno prawdy w tym pewnie jest, ale autor moim zdaniem odleciał, tzn. nie odróżnia swoich hipotez od faktów. Równie dobrze można w ten sposób napisać artykuł zwrócony o 180 stopni. Jak to np. Putin udając sojusnzika Syrii w porozumieniu z syjonistami przedłuża wojnę, jak to mami Rosjan jako swój…takie teksty też są na Sieci i są równie słabo uzasadnione.

 34. Ehze said

  Na podsumowanie:

 35. POLAK Z KRWI I KOŚCI said

  Jest tylko jedna i główna przyczyna tych zamachów : ISLAMIŚCI W EUROPIE !!!!!!!!!!!

 36. watazka said

  35
  Polak z krwi i kosci
  A rozum z waty

  Kto wiedzial wczesniej o zamachu ( a nie zglosil)

  http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2585-zydzi-we-francji-wiedzieli-o-przygotowywanym-ataku-w-pryzu

  Co dzieje sie w Paryzu?
  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127337,co-sie-dzieje-w-paryzu-14-11-2015

  Co sie dzieje w Paryzu
  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127440,co-sie-dzieje-w-paryzu-18-11-2015

 37. wiosna said

  Gearoid O Colmain o zamachach w Paryżu (video z POLSKIMI NAPISAMI)

Sorry, the comment form is closed at this time.