Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Palma odbija
  Sarmatus Rex o Próby pisania historii Holokau…
  errorous o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Próby pisania historii Holokau…
  Boydar o Wstydliwe zakątki niezwyciężon…
  Boydar o Pomoc, jaką PiS udzielił Ukrai…
  decentr o Masakra na Placu Tiananmen – f…
  Liwiusz o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  bez loginu o Nikt nie obalał rządu Ols…
  MatkaPolka o Próby pisania historii Holokau…
  tom o Nikt nie obalał rządu Ols…
  bez loginu o Czy sztuczne mięso jest nieeko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Belgijski rząd przyznaje: Straciliśmy kontrolę nad zdominowaną przez muzułmanów dzielnicą Molenbeek w Brukseli

Posted by Marucha w dniu 2015-11-18 (Środa)

Minister spraw wewnętrznych Belgii przyznał oficjalnie, że władze jego kraju utraciły kontrolę nad zdominowaną przez Muzułmanów dzielnicą Molenbeek w Brukseli. Lokalne służby oraz policja nie są w stanie zaprowadzić tam porządku i zinfiltrować radykalnych grup islamskich.

Warto zauważyć, że z Molenbeek wywodzi się Abdelhamid Abaaoud – Belg marokańskiego pochodzenia, który przez francuskie służby jest podejrzewany o zorganizowanie ostatnich zamachów w Paryżu. Nie bez powodu dzielnica ta jest określana jako… „wylęgarnia dżihadystów”.

Molenbeek to dawna dzielnica przemysłowa w Brukseli. Stanowi jedną z 19 gmin wchodzących w skład Regionu Stołecznego Brukseli. To co ją odróżnia od innych dzielnic stolicy Belgii, to dominujący udział ludności muzułmańskiej w ogólnej liczbie mieszkańców oraz mnogość meczetów.

Niestety w ślad za Muzułmanami przyszedł także islamski radykalizm. Dzielnica stała się prawdziwym magnesem dla islamskich ekstremistów czy zwolenników ISIS (niektórzy określają ją jako „wylęgarnie dżihadystów”). Drastycznie wzrosła także przestępczość (gangi, wymuszenia, handel narkotykami, wandalizm), której niewątpliwie sprzyja najwyższa w Belgii stopa bezrobocia (przekraczająca 30 proc.).

Lokalna policja uznała Molenbeek za dzielnicę typu „NO GO ZONE”. Potwierdził to w ostatnią niedzielę minister spraw wewnętrznych Belgii Jan Jambon. Stwierdził on publicznie, że belgijskie władze utraciły kontrolę nad tym co dzieje się w tej dzielnicy.

W kontekście powyższego warto zauważyć, że z Molenbeek pochodzi Abdelhamid Abaaoud – Belg marokańskiego pochodzenia, który przez francuskie służby jest podejrzewany o zorganizowanie ostatnich zamachów w Paryżu. Ponadto dwóch z trzech zidentyfikowanych sprawców tych zamachów, mimo że miało obywatelstwa francuskie, mieszkało właśnie w Molenbeek.

Źródła:
Belgian Minister Says Government Lacks Control Over Neighborhood Linked to Terror Plots (NyTimes.com)
Paris terror attacks: Visiting Molenbeek, the police no-go zone that was home to two of the gunmen (Independent.co.uk)

http://niewygodne.info.pl/

Komentarzy 29 do “Belgijski rząd przyznaje: Straciliśmy kontrolę nad zdominowaną przez muzułmanów dzielnicą Molenbeek w Brukseli”

 1. lopek said

  Tak ma być i une tego dopilnują aby tak było dalej.

 2. Romir said

 3. outsiderR said

  „Belgijski rząd przyznaje: Straciliśmy kontrolę (..)”

  I nic nie można na tym poradzić?
  Znaczy, że państwo belgijskie istnieje tylko teoretycznie;-)

  Ja bym im podał rad kilka (zupełnie za darmo).
  Proszę tylko w komentarzu nie wyzywać mnie od faszystów, czy innych takich. Jestem po prostu pragmatyczny…

  1. Należy wyznaczyć granice. Tej strefy. To norma w stosunkach między:
  a) sąsiadami (poczynając)
  b) państwami (kończąc)

  Następnie granice te wyraźnie oznaczyć. Np. tablicami „Granica Państwa Islam”.
  Krok kolejny to uczynienie granicy nieprzekraczalnej. Jak na ten przykład między USA i Meksykiem (bierzmy przykład z demokracji światowej).

  2. Teraz się zaczyna operacja. Jaka? Zwyczajna, tak jak z rakiem się robi.
  Wycina się przecież…

  a) odcinamy wodę, gaz, prąd
  b) dostawy do sklepów
  c) czekamy spokojnie na posterunkach granicznych
  d) przyjmujemy „imigrantów”. Pojedynczo
  e) selekcja. I do obozów filtracyjnych.

  Dalej nie opisuję, lecz po miesięcznym pobycie w obozie każdy „imigrant” na widok policjanta
  robiłby w gacie, a na widok białego człowieka kłaniał się w pas.

  Bo, jak do tej pory to przybysze z Afryki (na zasiłkach, a jakże) bawią się bijąc po
  twarzy białe kobiety.
  Filmu nie wstawiam, każdy może sobie znaleźć…

 4. outsiderR said

  „I nic nie można na to poradzić?”

  Przepraszam, literówka.

 5. veri said

  O „Paryżu”, chyba esencja spraw : http://thedreamysniper.salon24.pl/680406,jak-francuzi-zabijali-francuzow-czyli-kto-ma-krew-na-rekach

 6. JW said

  To jeszcze nic, w Szwecji półoficjalnie istnieje aż 55 obszarów miejskich, na które nawet policja boi się zapuszczać, nie mówiąc o przeprowadzaniu jakichkolwiek interwencji.
  https://polisen.se/Global/www%20och%20Intrapolis/Rapporter-utredningar/01%20Polisen%20nationellt/Ovriga%20rapporter-utredningar/Kriminella%20natverk%20med%20stor%20paverkan%20i%20lokalsamhallet%20Sekretesspr%2014.pdf (od str. 19)
  Podejrzewam, że takich obszarów jest znacznie więcej – lista nie obejmuje np. dzielnicy (a raczej totalnego getta) Dalaberg w Uddevalli, gdzie zdarzyło mi się przebywać w swoim czasie. Nie chciałbym, żeby czarnuchy i inne małpy opanowały w podobny sposób części Polski.

 7. JO said

  re JW – Juz opanowali – cala Polske – Chazarzy. Pan nawet nie pisnie…

 8. revers said

  To jest dawna dzielnica slawnych, byłych młynów Belgijskich, oddalona 15 Minut od Pana P.EU Tuska, trudno zeby rudy nic nie widział o mecce Brukselskiej – tak jak reszta gawiedzi o sygnecie Baracka Obamy z kryptopgrawerka arabsko-islamska.

 9. Boydar said

  „… Ja bym im podał rad …” – Pan OutsiderR (3)

  Ja uważam, że te rady, to one są „zupełnie niepotrzebne”. Potrzebny jest natomiast rzut gałką oczną na papiery; czy owo „islamskie państwo” ma umowy na dostarczanie energii elektrycznej, wody, odbioru śmieci, infrastrukturę kanalizacji czy nawet jeszcze kilka innych drobiazgów jak np. BTS’y GSM. I czy wywiązuje się z tych umów. Nieeee ???

  Daję kozojebcom tydzień, jeśli się okażą szczególnie twardzi i odporni 🙂

 10. Bogush said

  ad.3 Panie Outsider R, tylko kompletny idiota lub samobójca nazwałby Pana faszystą, dodatkowo proponuję na bramach ustawić karabiny maszynowe i traktować tą dzicz seriami

 11. Zerohero said

  @3, OutsiderR

  Słuszne i b.mądre rady, ale wychodzi Pan z błędnego założenia, że ten efekt faktycznie „zaskoczył władze”. „brak kontroli” jest perfekcyjną operacją realizowaną od 50 lat. Ci do których kieruje Pan rady obalili już setki rządów, wyreżyserowali mnóstwo wojen i rewolucji. Zrobili już wiele czystek etnicznych. Pan myśli, że potrzebują Pańskich rad?

  W Europie cele są następujące:

  1. podzielić społeczeństwo. łatwiej się rządzi w takim kociokwiku jak teraz. Kto będzie mówił o bankach, o masonach. islamiści są tematem nr. 1. W Polsce na przykład zanika antysemityzm, bo łuni wypromowali nienawiść do Rosjan. Nie ma oczywiście porównania sytuacji Rosja/Islam, ale chodzi o zasadę. Większość ludzi potrafi mieć tylko jednego wroga nr. 1. Trzeba ich głowy zapełnić tematami.

  2. ukarać „aryjczyków” za holokaust. Ukarać „rzym” za zniszczenie świątyni Salomona. Niech zmieszają się z kolorowymi, niech ich kultura umrze w powolnej agonii.

  3. zlikwidować chrześcijaństwo

  4. podtrzymywać zdrową niechęć do islamu – dzięki temu będzie przyzwolenie na wojny na Bliskim Wschodzie. no bo tam muzułmanie….bez wnikania w szczegóły czy np. nie rozwala się świeckiego państwa, jak np. Iraku.

  5. przeforsować odebranie Europejczykom praw obywatelskich – w ramach walki z terroryzmem. Postraszeni zamachowcami Europejczycy będą na kolanach błagać Unię aby wprowadziła euro-policję z prawem do eksterminacji na miejscu.

  6. kto wie…może wyalienowani muzułmanie staną się elitą policji prewencyjnej w Unii Europejskiej – czymś w rodzaju pretorian. Można na nich w przyszłości oprzeć oddziały pacyfikatorów. Co to dla takiego muzułmanina spalić zbuntowaną Warszawę. To taki cymes jak dla Ukraińca.

  Dziek i rządź

 12. revers said

  ad8

  https://gloria.tv/media/NY9MV1jjyHF

  Nie ma Boga nad Allaha, jak innej demokracji niz …. j.w

  A w Paryzu dalej wybuchaja bomby, tym razem Panie wysadzaja sie w powietrze.

 13. zzzzzzzzz said

  zdaje sie ze zydzi skacza z radosci-udalo sie postawic swiat chrzescijanski przeciw muzulmanskiemu-przynajmiej wsrod motlochu typu niejaka Miriam Szeked i ich zzydzonej prasy. Kazdy w miare inteligentny czlowiek powinien sobie zadac pytanie-komu to wszystko sluzy?? wiadomo zydom i wszystko jasne czerw ten zawsze marzyl o tym. Trzeba sie temu sprzeciwic gdyz w koncu to moze doprowadzic do 39 roku i kolejnej wojny swiatowej. Muzulmanie i Islam sa o wiele blizej chrzescijanstwa niz wyznawcy Talmudu pelnego kalumni na podstawy chrzescijanstwa i nienawisci do calego niezydowskiego swiata.Rzad francuski i NATO ma na sumnieniu najwieksze zbrodnie w historii wspolczesnej i o tym trzeba pamietac. Nie dajcie sie ponownie zwarjowac nienawiscia i ich parszywa prasa

 14. JerzyS said

  Skoro stracili kontrolę nad zdominowaną przez muzułmanów dzielnicą Molenbeek,

  to powinni im dać NIEPODLEGŁOŚĆ!

 15. outsiderR said

  ad 9 Boydar

  Ja myślę, że umowy mają, i nawet się wywiązują.
  Oczywiście – nie jako odrębna państwowość (samodzielna enklawa),
  lecz jako indywidualni odbiorcy.
  Problem w tym, że (w większości) opłaty te pochodzą SOCJALU.
  Czyli – zwykłe pasożyty. Z apetytem na samodzielność.
  Mieszkańcom tych „stref” trzeba odebrać socjal i zasiłki, to zejdą na ziemię…

  ad 10 Bogush

  Z tymi karabinami Pan przesadził. Wyczuwam ironię…
  Ja oczywiście proponuje pacyfikację (nihil novi sub sole), lecz nie ludobójstwo.
  Pomimo tego, że precedensy już były. Nawet na naszej ziemi.
  Przypominam – Grudzień 70, strzelano do robotników z karabinów maszynowych.
  Robiła to nasza własna żydo-komuna.
  Ja tego nie proponuję…

  ad 11 Zerohero

  Zgadzam się w pełni, Panie Zerohero.
  Uzupełniłbym pkt. 3 o wyznawców islamu.
  Jak się kiedyś zacznie reakcja na zamachy i morderstwa, przetrzebieni zostaną i Europejczycy,
  i muzułmanie. O to, jak sądzę głównie chodzi.
  Zrobienie „kotła bałkańskiego” na skalę europejską, no i podgrzanie go wystarczająco.
  To cel główny – kolejna światowa.

  A chrześcijaństwo (katolicyzm dokładnie) dostał nożem w plecy po SWII.

 16. Zerohero said

  Kolumna pojazdów ISIS jedzie z Iraku do Syrii osłaniana przez amerykański śmigłowiec bojowy.

 17. RomanK said

  85 truckow Toyota

  https://willyloman.wordpress.com/2014/09/10/isis-drives-texas-made-toyota-trucks-apparently-modified-by-special-forces/

 18. Pitagoras said

  Syn Polki i muzułmanina – mówi jak jest po jego stronie.

 19. Borys said

  Wychodzi teraz na to, że zniszczenie Syrii i Libii nie miało na celu żadnej ropy! Celem było właśnie wywołanie exodusu islamistów do Europy i rzucenie ich do walki.
  Rządy zostały opanowane przez „naród wybrany” i są jawnie wrogie narodom, nad którymi sprawują władzę. Wbrew pozorom do opanowania rządu danego państwa nie potrzeba wcale tak dużo ludzi. Może tysiąc, może dwa. Byle tylko byli ulokowani w newralgicznych punktach państwowych struktur. Wystarczy skasować ich niewielką ilość, a wszystko powoli zacznie wracać do normy.

 20. NICK said

  Mniej więcej. Panie Borys. (19).
  Ropa i gaz WCALE nie są najważniejsze. Tyle.

 21. Boydar said

  Pragnę, jak zwykle, nieśmiało zauważyć, że muzyka w tańcu nie przeszkadza.

 22. re1truth2 said

 23. re1truth2 said

  Re 16
  Już go nie ma – namierzony, zestrzelony.

 24. Pitagoras said

  Europejski Dom Wariatów!
  Niemiecki dziennik „Die Welt” zakończył współpracę z wieloletnim komentatorem Matthiasem Matussekiem po kłótni o zamachy w Paryżu i imigrantów – donosi „Der Tagesspiegel”.

  Według gazety Matussek napisał po zamachach na swoim prywatnym profilu na Facebooku, że „wychodzi z założenia, iż paryski terror nada debacie na temat otwartych granic oraz ćwierć miliona niezarejestrowanych młodych mężczyzn poruszających się swobodnie po kraju (po Niemczech –red.) nowego kierunku”. Swój post Matussek zakończył uśmieszkiem, by podkreślić, jak tłumaczył później, jego ironiczny charakter.

  Redaktor naczelny „Die Welt” Jan-Eric Peters odpowiedział na wpis Matusseka, nazywając go „stukniętym”: Cywilizowany świat ma w tej chwili większe problemy niż stuknięty post. Żeby było jasne: dystansuje się od niego w imieniu „Die Welt”, gazety, która broni innych wartości, mianowicie wolności i humanizmu. W redakcji nasze myśli należą do ofiar zamachów w Paryżu — napisał Peters. I dodał nieco niżej, w formie pogróżki: …resztę omówimy wewnętrznie”. Na tej wymianie zdań się oczywiście nie skończyło. Dołączył do niej redaktor naczelny brukowca „Bild” Kai Diekmann, który określił poglądy Matusseka jako „obrzydliwe”.

  Następnie – jak pisze „Tagesspiegel” odbyło się posiedzenie zespołu redakcyjnego „Die Welt”, na którym spór toczył się dalej. Matussek nazwał Petersa i wicenaczelnego Ulfa Poschardta „pieprzniętymi dupkami”. To pociągnęło za sobą decyzję o zwolnieniu go z pracy. Postanowiliśmy rozstać się z panem Mathiasem Matussekiem ze skutkiem natychmiastowym — zadeklarowała rzeczniczka koncernu Axel Springer. Matussek skomentował swoje zwolnienie krótko: Napisałem prawdę. A pan, który pisał na FB o wolności i humanizmie, wyrzucił mnie z pracy. Za to, że skorzystałem z tejże wolności. Z wolności wypowiedzi.
  https://wzzw.wordpress.com/2015/11/18/%e2%96%a0%e2%96%a0-wolnosc-slowa-po-niemiecku/#more-92414

 25. Zbyszko said

  Byl sobie taki papiez ktory kiedys calowal dzielo szatana czyli koran, a teraz czci tego papieza cala Polska. To calowanie koranu to byl znak tego co ma nastapic.

 26. Lily said

  Re 25;Zbyszko
  Panie Zbyszko,cala Polska napewno nie,ludzie
  realnie myslacy,tego nie robia.

 27. Mordka Rosenzweig said

  re 25, 26

  Ja pan Mordka musi powiedziec sze nie on jeden calowal. Pan Franek tesz.

  Pszeciesz wiadomo sze wszystkie religie sa ruwne za wyjatkiem oczywiscie SSPX.

  Jak sa zjazdy ekumeniczne to wszystkie czciciele kruw, i zwolennincy Luther i Zloty Cielak i pan Budda i te czlowieki co upychaja makulature w dziurach w scianie sa zaproszeni, za wyjatkiem SSPX.

 28. Mordka Rosenzweig said

  re 2

  Szanowny pan Romir,

  Ja pan Mordka prosze aby takie klamliwe filmiki nie zamieszczac.

  Ja pan Mordka znalazl na snopes.com sze to jest jedno wielkie klamstwo pszeciwko wzbogacenie kulturowo – kolorowe.

  Ten filmik byl zrobiony pszez panuw rasistuw i panuw nazistuw ktuszy nienawidza wszystko co kolorowe, nawet tecza.

  With Gates Wide Open : snopes.com

  http://www.snopes.com/2015/11/17/disturbing-muslim-refugee-video/

 29. Boydar said

  Ekonomia !!! Na zapraszanie SSPX szkoda na znaczek.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: