Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Marucha o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Duda: Jesteśmy państwem i naro…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  NICK o Parlamentarna głupota ma się…
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  NICK o Portki w dół?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

ISIS jako narzędzie w wojnie zastępczej wymierzonej w populację Zachodu

Posted by Marucha w dniu 2015-11-21 (Sobota)

Oczywistą konsekwencją, a zatem i celem, przerażających ataków w Paryżu, o które zostali oskarżeni terroryści z ISIS, jest sprowokowanie swoistego społeczno-politycznego „punktu rozłamu”, innymi słowy doprowadzenie do rozłamu pomiędzy mieszkającymi we Francji muzułmanami i (w większości niepraktykującymi) chrześcijanami oraz zaognienie debaty na temat tego, co należy zrobić z francuskim, i ogólnie europejskim, „multikulturalizmem” w epoce terroryzmu spod znaku dżihadu.

Jest to wyjątkowo cyniczne i, szczerze mówiąc, szatańskie posunięcie w kontekście ostatniego napływu do Europy ogromnej liczby syryjskich imigrantów, uciekających przed wojną wymierzoną w rząd Asada, wznieconą i w pełni popieraną przez kraje Zachodu, w tym Francję.

Należy powiedzieć wprost, bez owijania w bawełnę, iż Francja od jakiegoś czasu wspiera w Syrii dokładnie takich samych dżihadyjskich terrorystów, których obecnie obwinia o przeprowadzenie ataków w Paryżu.

Jak wspomniałem w poprzednim artykule [po polsku tutaj], z powszechnie dostępnych materiałów wynika, że po II wojnie światowej rząd Stanów Zjednoczonych oraz kraje NATO utworzyły na terenie państw Europy tajne siatki paramilitarne, których zadaniem było przeprowadzanie ataków terrorystycznych na mieszkańców Europy po to, by doprowadzić do społeczno-politycznego rozłamu pomiędzy Wschodem i Zachodem, pomiędzy komunizmem i kapitalizmem.

Za wieloma atakami terrorystycznymi, przeprowadzonymi w latach 1960-1980, stała ta właśnie siatka „Gladio”, przy czym część z tych zamachów była bardzo podobna do dokonanych ostatnio w Paryżu, gdyż ich celem było zabicie ludności cywilnej krajów Europy. Tak jak kilkadziesiąt lat temu, mamy obecnie do czynienia z identyczną strategią kreowania napięcia poprzez ataki terrorystyczne na mieszkańców Zachodu, co ma służyć osiągnięciu określonych geopolitycznych celów, z tą jedną różnicą, że miejsce „sowieckich komunistów” zajęli „muzułmańscy terroryści”.

Celem wspomnianej strategii jest utrzymanie kontroli nad materialnymi zasobami, takimi jak ropa naftowa i gaz, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować kraje. Jej istotnym aspektem jest także zarządzanie społeczną percepcją – tym, w jaki sposób ludzie myślą i czują. Bo przecież ostatecznie rządzący tym światem pozyskują władzę dzięki poparciu ludzi, a zatem udzielony przez nich mandat należy utrzymać – za wszelką cenę.

Jeśli politycy są względnie łaskawi dla społeczeństwa, to dzięki relatywnej przejrzystości podejmowanych przez nich działań proces umacniania się publicznego poparcia dla ich władzy przebiega w sposób naturalny. Lecz jeśli wybrani rządzący aktywnie uprawiają politykę, która jest typową antytezą wartości, na których rzekomo opiera się ich pozycja, to wtedy na porządku dziennym przeprowadza się tajne, podstępne akcje, a wszystko to pod przykrywką „interesów bezpieczeństwa narodowego”.

Europę tudzież „Zachód” postrzega się generalnie jako globalnego obrońcę wolności, demokracji oraz wartości powiązanych z ideą „oświecenia”. Mimo to od 4 lat zachodnie rządy i ich agencje wywiadowcze aktywnie wspierają jedne z najbardziej barbarzyńskich przypadków niewyobrażalnego ludzkiego śmiecia tylko po to, by w nielegalny sposób obalić demokratycznie wybrany rząd Syrii. Czyniąc to, te same zachodnie rządy umożliwiły wymordowanie około 250 tysięcy syryjskich cywilów oraz sprawiły, że miliony pozostałych musiały opuścić własne domy.

Pomimo tych faktów zachodnie populacje wciąż delektują się tą samą, wyświechtaną, przepełnioną banałami propagandą, zgodnie z którą zachodnie rządy są bastionami prawej, słusznej walki z atawistycznymi hordami. Wyraźnie jesteśmy oszukiwani w myśl słów Hitlera, który powiedział, że „szerokie masy ludu łatwiej dają się nabrać na wielkie kłamstwo niż na małe”.

Prawda jest taka, że owe „hordy” muzułmańskich ekstremistów są prawie w całości tworem zachodnich rządów, które wykorzystują je i przedstawiają jako zewnętrzne zagrożenie, by następnie z nim „walczyć”, po to, by bronić zachodnich „wartości”, tych samych, które 300 lat temu motywowały Brytyjskie Imperium, a potem każde kolejne, jakie się pojawiło na Zachodzie, do podbijania i kontrolowania możliwie dużych obszarów ziemi oraz jej zasobów, zarówno naturalnych, jak i ludzkich.

Na naszej planecie trwa walka, lecz u jej podstaw nie leżą żadne religijne czy kulturowe ideologie, wyznawane przez masy ludzkie. Jest to walka pomiędzy normalnymi ludźmi – najbardziej wartościowym, zaradnym, samoodnawialnym zasobem świata – i psychologicznie dewiacyjnymi jednostkami, które uzurpują sobie prawo sprawowania władzy nad masami, w wyraźnym celu wtłoczenia ich w tryby jeszcze bardziej wyrafinowanej kontroli. Jeśli wciąż macie co do tego jakiekolwiek wątpliwości, to spójrzcie wstecz i zobaczcie, jaki kurs przybrało nasze globalne społeczeństwo w ciągu ostatnich 15-20 lat.

Nie jest przypadkiem, że nasilanie się wojen i konfliktów w odleglejszych częściach świata idzie w parze z militaryzacją zachodniego świata oraz utratą praw obywatelskich. Być może ktoś powie, że to pierwsze jest przyczyną drugiego, że taka jest po prostu naturalna kolej rzeczy. Argumentując w ten sposób, ignoruje jednak całą masę dowodów, z których jednoznacznie wynika, że wojny są planowane i prowadzone po to, by osiągnąć wyraźnie sprecyzowany cel – akumulację władzy w rękach niewielu.

Jak już napisałem powyżej, ci, którzy szukają władzy na tym świecie, w pierwszej kolejności muszą przejąć władzę na ludźmi. Jeśli nie jest to możliwe dzięki otwartemu upowszechnianiu prawdziwie szlachetnych wartości, to musi się to odbyć poprzez wdrożenie infrastruktury państwa policyjnego, które narzuca społeczeństwu uległość i posłuszeństwo tylko po to, by rządzący mogli w spokoju prowadzić swą grę pt. „kto rządzi światem”. Zdaje się, że na pozyskanie spolegliwej zgody od społeczeństwa nie ma lepszego sposobu niż wywołanie w nim strachu przed bolesną i krwawą śmiercią. Rzecz jasna nie chodzi tu o chęć zabicia wszystkich czy nawet większości ludzi, lecz o doprowadzenie całej populacji do stanu głębokiej traumy. A do tego wystarczy dobrze zaaranżowany, krwawy atak terrorystyczny oraz odpowiednie wykorzystanie siły współczesnych cyfrowych mediów.

To jasne (w każdym razie dla mnie), że ludzie tego świata, czy to bezpośrednio, czy pośrednio, nie zaznają „życia w pokoju”. Bo w gruncie rzeczy wojna została już głośno i dosadnie zapowiedziana, i o ile zgadzam się z tym, że zagrożenie pochodzi z wewnątrz kraju, że zostało „wyhodowane na własnym podwórku”, to z tym, że stoją za nim brodaci kolesie z filmu na Youtube, już niekoniecznie. Tak naprawdę groźni są dla nas elokwentni dżentelmeni pod krawatem, występujący w wieczornych serwisach informacyjnych, obiecujący wolność, demokrację i bezpieczeństwo dla wszystkich, nawet jeśli robią dokładnie coś innego.

Al-Kaida nie istnieje. „Prawda jest taka, że nie istnieje żadna islamska armia ani grupa terrorystyczna zwana Al Kaidą. I wie o tym każdy zorientowany oficer wywiadu. Istnieje natomiast kampania propagandowa, która ma sprawić, że opinia publiczna uwierzy w obecność owej namierzonej organizacji reprezentującej diabła. Celem tej kampanii jest takie pokierowanie telewidzami, by zaakceptowali ujednolicone międzynarodowe przywództwo w wojnie z terroryzmem. Państwem, które stoi za tą propagandą, są Stany Zjednoczone…” – były brytyjski minister spraw zagranicznych Robin Cook (zginął nagle w trakcie wyprawy w szkockie góry Highlands), tydzień po wygłoszeniu tych słów.

Joe Quinn
http://www.sott.net/article/306511-ISIS-as-Instruments-of-Proxy-War-on-Western-Populations
Tłumaczenie: PRACowniA
https://pracownia4.wordpress.com

Komentarze 32 to “ISIS jako narzędzie w wojnie zastępczej wymierzonej w populację Zachodu”

 1. Jacek said

  warto przeczytac(za http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16803&Itemid=47 )

  „Kiss the Devil” śpiewał zespół Eagles of Death na koncercie, podczas którego islamiści zabili ponad sto osób

  2015-11-20 pch24

  Zwracam uwagę na tekst piosenki zespołu Eagles of Death Metal, którą wykonał podczas słynnego już paryskiego koncertu.

  Warto uświadomić sobie, co śpiewali wykonawcy mrocznawej muzyki, i do jakich słów pląsali uczestnicy koncertu.

  Członkowie zespołu wykonują piosenkę zatytułowaną „Kiss the Devil” – Pocałuj Diabła. Oto tekst piosenki:

  Who’ll love the devil?…

  Who’ll song his song?…

  Who will love the devil and his song?…

  I’ll love the devil!…

  I’ll sing his song!…

  I will love the devil and his song!…

  Who’ll love the devil?…

  Who’ll kiss his tongue?…

  Who will kiss the devil on his tongue?…

  I’ll love the devil!…

  I’ll kiss his tongue!…

  I will kiss the devil on his tongue!…

  Who’ll love the devil?…

  Who’ll sing his song?…

  I will love the devil and his song!…

  Who’ll love the devil?…

  Who’ll kiss his tongue?…

  I will kiss the devil on his tongue!…

  Who’ll love the devil?…

  Who’ll sing his song?…

  I WILL LOVE THE DEVIL AND SING HIS SONG!…

  A teraz w wolnym tłumaczeniu na język polski:

  Kto pokocha diabła?

  Kto zaśpiewa jego pieśń?

  Kto pokocha diabła i jego piosenkę?

  Ja będę kochał diabła!

  Ja zaśpiewam jego piosenkę!

  Ja będę kochał diabła i jego piosenkę!

  Kto będzie kochał diabła?

  Kto pocałuje go w język?

  Ja będę kochał diabła!

  Ja pocałuję go w język!

  Ja będę kochał diabła i pocałuję go w język!

  Potem to samo leci w kółko.

  Przypominam, że islamiści na początku roku zaatakowali redakcję „Charlie Hebdo”, której szefowie i pracownicy lubowali się nie tylko w obrażaniu Mahometa ale i Pana Jezusa.

  Niech każdy sam wyciągnie wnioski z tych informacji.

  Marcin z Warszawy

 2. Ehze said

  Panie Jacek:

  Tego NIE zrobili Islamisci a wlasnie ci co czcza diabla

 3. Jacek said

  Ad Ehze

  Nie jest ważne „kto to zrobił’, the devil kissed them back (diabeł odwzajemnił pocałunek). Francuzi jako naród całowali diabla co najmniej od „rewolucji francuskiej”, „katolicy”, a z nimi Polacy, całują diabla co najmniej od swii, itd. I w końcu diabeł ma pozwolenie aby odwzajemnić te pocałunki.

 4. Ktoś said

  Islamiści to jedynie podstawieni winowajcy bandyckiej polityki jaką Usrael prowadzi w regionie a stworzony i finansowany przezeń ISIS ma ten stan rzeczy uwiarygodnić.

 5. maasteer said

  Z łoneta:

  Wywiad USA: terroryści z ISIS prowadzą badania nad bronią chemiczną

  Terroryści z Państwa Islamskiego pracują nad bronią chemiczną. Informację potwierdza wywiad USA. Nad nową śmiercionośną bronią mają pracować chemicy i inni specjaliści w laboratoriach znajdujących się na terenie Syrii.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wywiad-usa-terrorysci-z-isis-prowadza-badania-nad-bronia-chemiczna/ly4bcr

  ——————————————————————–
  i koment pod artykułem chyba słuszny …

  Z tym „wywiadem” to USA jakoś cienko przędą. Przez dwa lata „wywiad” USA nie mógł wykryć ciągnących się dziesiątki kilometrów przez pustynię sznurów ciężarówek z ropą którą ISIS codziennie sprzedawał do rafinerii.
  Pierwszy raz zobaczyłam takie ropociągi na kołach dopiero na filmach z bombardowań jakie Rosja prowadziła w Syrii w ramach zwalczania terroryzmu. USA i NATO jakoś takich setek ciężarówek gnających codziennie w tumanach kurzu przez płaską jak stół pustynię jakoś wykryć nie mogło a teraz „wiedzą” o jakichś eksperymentach prowadzonych przez malutki krąg osób zaszytych w jakimś tajnym laboratorium.
  Widać że pajace z CIA też by się chciały podłączyć do Rosyjskich sukcesów, więc co kilka dni puszczają „dymy” i ogłaszają jakieś swoje odkrycia

 6. Jacek said

  ad Maasteer

  Proszę Pana, ta wiadomość oznacza, ze jeżeli operacja ISIS popadnie w tarapaty to zostanie w niej użyta bron chemiczna.

 7. Borys said

  Proszę, kochani, koniecznie obejrzyjcie film Maxa Kolonki o wydarzeniach w Paryżu. Koniecznie.
  http://www.wykop.pl/link/2869851/max-kolonko-komentarz-do-zamachow-w-paryzu/

 8. osoba prywatna said

  Kryzys imigracyjny : niemiecki polityk wygadał się o co tu chodzi

 9. piwowar said

  …….. a z nimi Polacy, całują diabla co najmniej od swii, itd. I w końcu diabeł ma pozwolenie aby odwzajemnić te pocałunki………

  Chciałoby się napisac komentarz dosadny, ale nie chce sie być wulgarnym……

 10. peacelover said

  …trzeba wejsc na „SANA” czyli Syrian Arab News Agency,
  tam bezposrednio od Syryjczykow dowiedziec sie, jak fakty sie maja…

 11. Borys said

  Merkel jest Żydówką.

 12. maasteer said

  Ad 10
  i córką hitlera …

 13. AQQ said

 14. Henry said

  W ostatnich dniach oczy świata zwróciły się znowu w stronę Paryża.
  Stowarzyszenie katolików francuskich Civitas w dzień po zamachu stwierdziło:
  „Winni są nie tylko ci, którzy naciskali cyngiel czy wysadzali się w powietrze.

  Winnymi są także ci, którzy wywołali chaos na Bliskim Wschodzie, popierając rozwój organizacji dżihadystów w Iraku i w Syrii.

  Wielu polityków – zarówno z prawicy, jak i z lewicy – ponosi odpowiedzialność bezpośrednio lub pośrednio za finansowanie i uzbrajanie frakcji islamskich, co dzieje się w ramach sojuszy światowej koalicji i petromonarchii Zatoki Perskiej.

  Tym samym osobistości z kręgów politycznych Francji, z obydwu stron sceny politycznej, ponoszą wielką odpowiedzialność za to, co dzieje się w Europie i boleśnie dotyka Francję, i co ułatwia przenikanie na nasze terytorium osobników wyćwiczonych w technikach zabijania. Francja jest dzisiaj w stanie wojny również z winy tych, których misją jest nią rządzić”.

 15. piwowar said

  Alez sie urządzili.

  Nie, nie przez głupotę. Niemożliwe, aby cały naród składał sie z durni. To jest inwazja czegoś na coś. Żeby to tak było wiadomo, o co chodzi. Ale z refguły, jesli w wielkiej polityce nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o walkę z Kościołem i tradycją.

  Propozycje kół rządowych odnośnie obowiązkowej bezbronności szarej masy, z którymi nikt sie nawet nie kryje, w tym manewry w Polsce symulujące atak sił militarnycn na burząca się ludnośc przeciw bezkarności dzikich, potwierdzaja powższe.

  Nie zapominajmy, ze naszym obowiązkiem jest obrona Tradycji. Tak nas uczono lat temu czterdzieści parę na zajęciach z religii dla akademików.

  Zatem, co z oporami powiadam, trzeba sie zbroic nielegalnie. Mamy bowiem rozziew między prawem a etyką.

 16. Ali Baba said

  ad 8..I tak kręci się ten żywot ludzki od kryzysu do kryzysu..! Niech ich piekło pochłonie…wiadomo kogo..Od I św mieliśmy chyba 15-18 mniejszych lub większych kryzysów.!!

 17. revers said

  http://opolskie-wiadomosci.pev.pl/

  gwlaca i morduja w uni, 34 letania polka padla ofiara brutalnego gwaltu

 18. revers said

  errata15, … 24 letnia polka …

  mossad czuwa inaczej http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/4351-spij-spokojnie-mosad-czuwa-przeczytaj-jak-rzad-finansuje-antypolskie-organizacje-z-pieniedzy-polskich-obywateli

 19. Henry said

 20. Re: 12 Maasteer…
  A cos blizszego n/t corki hitlera jakoby byla nia angela merker…???.
  (czy to jest polityczny zart?)..
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. akej said

  Dzieki za ten artykul. Nie wiedzialem kim byl Joe Quinn. Jak na dloni widac, ze w tym podlym swiecie nie ma miejsca dla ludzi mowiacych prawde.

 22. Lily said

  Re 2;Ehze
  P.Ehze,ja rowniez tak mysle.
  „Wy jestescie,dziecmi szatana,i wole jego czynic chcecie”.Slowa naszego Pana J.Ch.

 23. Lily said

  Re19;Henry
  Panie Henry,”Polacy pomagaja”.
  Ja bym powiedzala raczej”wladza w Polsce”,pomaga wszystkim,pomijajac tubylcow.
  Ktos,kiedys zrobil dobrze komus,a teraz ponosi konsekwencje tej dobroci.

 24. maasteer said

  Ad 20 Pan Jasiek

  W sieci jest trochę na ten temat.

  http://innemedium.pl/wiadomosc/kanclerz-angela-merkel-corka-kanclerza-adolfa-hitlera

  Widać wizualnie pewne podobieństwo, wiec coś może być na rzeczy.
  Pozdr.

 25. Witek said

  Proszę wejść na stronę SDP czyli ” dziennikarzy niezależnych” powiązanych z PIS
  Tam od lat pisze sekretarz tej zgrai, niejaka pani Chmielowska.
  Słyszałem, że w kręgach solidarnościowych nazywana jest jedyną, którą nie złamało SB 🙂
  Nie wiem co było łamać, tutaj pilnie potrzebny jest dobry specjalista medyk.
  Co trzeba mieć we łbie żeby napisać taki tekst:

  „A to, że „unisztożył” samolot z Rosjanami na pokładzie, „niczewo, u nasludiej mnogo, jak mawiał ojciec narodu towarzysz Stalin”. Ważniejsze jest zaproszenie do G20 i sankcje które bolą!
  Zdaniem Szołudki -„ Sama fala uchodźców była zorganizowana przez Putina po to, żeby przez islamizację rozwalić Europę i w odpowiednim czasie wykorzystać swoich zwolenników jak „zielonych ludzików”!

  Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że akty terrorystyczne w Paryżu wzmacniają pozycję partii Marie Le Pean, o której wiadomo, że jest od lat finansowana z Moskwy”
  całość dla wszystkich o mocnych nerwach
  ( wszak to są nasi milusińscy niezłomni, styropianowa brać)

  http://www.sdp.pl/felietony/12027,myslec-jak-socjopata,1447661701

 26. watazka said

  A te z Paryza to az ze Wzgorz Golan sie przyplatali:

  Zamachowcy z Paryza- walczyli w Syrii ale trenowani byly w Izraelu:

  http://www.activistpost.com/2015/11/paris-attackers-fought-in-syria-trained-in-israel-report.html

 27. „Należy powiedzieć wprost, bez owijania w bawełnę, iż Francja od jakiegoś czasu wspiera w Syrii dokładnie takich samych dżihadyjskich terrorystów, których obecnie obwinia o przeprowadzenie ataków w Paryżu.”
  Poniżej mój wpis wyjaśnia tą sprzeczność polityki Francji – która jednak nie istnieje w osobistej polityce prezydenta F.Hollande!

  Info2 : „śpioch” z NY mówi że terroryści mieli OK prezydenta Francois Hollande’a na akcję. A to pasuje do planów Wielkiego Izraela w miejsce części Libii, Iraku i Syrii – aż do Afganistanu. W końcu Hollande jest żydem i wie dla kogo pracuje! Pytanie dla kogo pracuje Putin czyszcząc ten teren z ISIS? Na moje żartobliwe pytanie „kiedy przysyłacie terrorystów” do Kanady „śpioch” mówi : nie przysyłamy bo nie ma zgody premiera..! bs Kanada

 28. revers said

  sprawdzie tam, czy nie ma tam waszych sasiadow z PL

  http://www.gazetalubuska.pl/polska-i-swiat/art/9106448,polacy-w-isis-co-sklania-naszych-rodakow-do-walki-w-szeregach-panstwa-islamskiego,id,t.html

 29. Bogush said

  AD.11 dokładnie Panie Borys w tutejszej telewizji dwukrotnie słyszeliśmy przemówienie Merkelowej w izraelskim knesecie w którym przemawiała po hebrajsku, kończąc dodała, cytuję: „Ich bin Schtolz das Ich kann in meine Mutter sprechen”, Jestem dumna że mogę przemawiać w języku ojczystym
  Wątpliwości więc nie ma żadnych.

 30. Boydar said

  „… Ponieważ, jeśli kryzys się nasili, nasilają się możliwości przeprowadzenia zmian …” – YT od OP (8)

  Tu pan mason ma rację i nie sposób tej prawdy kwestionować. Tylko on z niezrozumiałych dla mnie powodów przypuszcza, że w momencie kiedy układ zostanie doprowadzony do punktu przegięcia charakterystyki, gibnie się w pożądaną przez nich stronę. A co, jeśli w drugą ? Mamon obiecał im wprawdzie wsparcie, i nawet obiecywał w dobrej wierze, ale Zagłoba też niektórym obiecywał Infalanty 🙂

 31. Jacek said

  ad Piwowar # 9

  Najwidoczniej nie wie Pan na jakim świecie Pan żyje. Tak, tak, Szanowny Panie, Polacy całują diabla od posoborowia. Skutki widoczne są golmy okiem.

 32. Re: 24 Maasteer…
  Czy mam rozumiec, ze hitler „zmontowal” angele merkel w wieku ponad 70 lat jak zyd charlie chaplin????…
  Osobiscie, to w dalszym ciagu nie ma konkretnych dowodow na smierc hiltlera w bunkrze (w 1945 roku), a plotki sa rozne na ktore nie zamierzam sie powolywac…
  Generalnie, mozna by uznac, ze a.merkel jest swego rodzaju „corka” hitlera w kwestii zydowskiej polityki imperialnej, czego „nasi wodzowie” jakby „sprytnie” nie zauwazali od zakonczenia II zydowskiej wojny swiatowej…
  W taki oto sposob, mozna by przyjac „pokrewienstwo” hitlera z a.merkel…nie inaczej…
  ==================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Generalnie: wytwarzane przez zydostwo sytuacje zmierzajace ku „podpaleniu swiata” dokumentnie mnie w…rwiaja do tego stopnia, ze od kilku tygodni zaczalem uzywac „wlasciwej terminologi” na tych „synow lucyfera”…Choc przyznam, ze nie adekwatnej…

Sorry, the comment form is closed at this time.