Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Łukaszenko apeluje o współprace państw słowiańskich

Posted by Marucha w dniu 2015-11-22 (Niedziela)

Prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenko zaapelował, by rozpocząć współpracę państw słowiańskich. Zrobił to w trakcie rozmowy z prezydentem Serbii Tomislavem Nikoliciem.

Współpraca białorusko-serbska w ostatnim czasie wyraźnie rozkwitła. Spotkanie obu prezydentów dotyczyła startu budowy kompleksu Mińsk-Mir. Serbowie zainwestowali w tę operację aż 3 miliardy dolarów.

Łukaszenko podczas rozmowy wyraził nadzieję, że w przyszłym roku w stolicy jego kraju odbędzie się szczyt krajów słowiańskich z udziałem większości krajów bałkańskich. Według prezydenta naszych wschodnich sąsiadów wcześniej przytoczona budowa kompleksu jest dobrym przykładem współpracy.

Prezydent nie sprecyzował kogo konkretnie widziałby na szczycie w Mińsku. Chodzi raczej właśnie o kraje byłej Jugosławii, gdyż inne słowiańskie kraje znajdujące się obecnie w Unii Europejskiej, nie wykazują zainteresowania regulacji stosunków z Białorusią.

PG
http://prostozmostu.net

Komentarzy 55 to “Łukaszenko apeluje o współprace państw słowiańskich”

 1. Dictum said

  Dzisiaj na świecie żyje blisko pół miliarda Słowian, z czego większość w Europie. Są to narody silnie…

  cd: http://www.slavinja.republika.pl/dzis.htm

 2. Czołgista said

  Pewnie Polski na tym szczycie nie będzie.

 3. Moher49 said

  Popieram, polskiego rządu pewnie tam nie będzie, ale mogą pojechać posłowie od Kukiza, dobra okazja, zobaczymy ich prawdziwe oblicze. Bywał tam Lepper, co się paskudnie dla niego skończyło.

 4. AlexSailor said

  @Czołgista
  „Pewnie Polski na tym szczycie nie będzie.”
  Od nas wiele wbrew pozorom zależy.
  Ot, w ostatnich wyborach G.Braun jako jeden z głównych, ba główny punkt programu, w polityce zagranicznej było nawiązanie jak NAJŚCIŚLEJSZEJ współpracy z Białorusią i Łukaszenką.
  I nie po to by coś tam wywracać.

 5. Boryna said

  Łukaszenka jest wielkim politykiem a Białoruś państwem niepodległym i bez bezrobocia i nędzy .

 6. Ciupaga said

  @4 Tylko jak to się ma do rzekomego kondominium jakim jest Polska? Braun pieprzy trzy po trzy, albo nosi jesionkę na dwie strony. Jego wiarygodność jest zerowa. Przynajmniej dla mnie, prostego jak nie powiem co juhasa. Haj!

 7. Zbyszko said

  Jak najbardziej popieram ten apel Prezydenta Łukaszenki. Powinniśmy wystąpić do naszych posłów o przegłosowanie tego w Sejmie.

 8. Jawamdam said

  A czy Cyganie to też Słowianie. Łukaszenko jest Cyganem, jak mi niedawno powiedzieli Białorusini. Ci z wyższej półki oczywiście. Nie spod znaku łopaty i flachy.

 9. Jawamdam said

  Re r
  Ciupaga. Nie mówi się kondominium tylko prezerwatorium. Ze smoczkiem w Telawiwie. ha ha ha…

 10. JO said

  ad.2. By Polaka byla na spotkaniu , to najpierw trzeba zorganizowac Polska reprezentacje a nie liczyc by reprezentowali nas Okupanci , ktorzy sa u wladzy od conajmniej 25 lat.

  Uwazam, ze nic nie szkodzi na przeszkodzie , by taka Gelegacje wytypowala Gajowka. Bedzie ona bardzie reprezentatywna niz pseudo prawicowe partie, ktore teraz ubiegaja sie o wladze…

 11. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/biala-rus-bialorus-to-litwa/#comment-1941

 12. Ciupaga said

  @9 Dokładnie tak! Ja proponuję prof Raźny.

 13. Ad. 3

  „Bywał tam Lepper, co się paskudnie dla niego skończyło.”

  – Lepper rozmawiał też z Chińczykami. Może właśnie to zadecydowało?

 14. Ad. 5

  „Łukaszenka jest wielkim politykiem a Białoruś państwem niepodległym i bez bezrobocia i nędzy .”

  – Gdyby nie wola i praca KGB, to nie tylko nie byłoby Łukaszenki, ale i Białoruś wyglądałaby dziś jak Ukraina. Łukaszenka, to jest taki wspaniały tenor, który byłby nikim, gdyby nie orkiestra, która siedzi za nim.

  Dziś nie rządzi się jednoosobowo. Władza, to praca zespołowa.

 15. Dictum said

  ad. 14.
  To jest dowód, że Rosja wie, co robi. A robi dla pomyślności Słowian. Polacy zapominają, że są Słowianami (a przynajmniej tzw. przedstawiciele nasi, bo duża ich część to nie-Słowianie) i prą za żydem do Hameryki.

 16. Jacek said

  No cóż, Łukaszenka prowadzi politykę, a „rząd” w Wa-wie agenturę. Należy wysłać do Mińska przynajmniej delegatów obserwatorów nie oglądając się na „rząd”.

 17. JO said

  ad.16. Zrobmy to!!
  Jezeli Pan sie zgadza . To prosze napisac : polak.ortodoks@gmail.com

  Zorganizujmy to.

 18. Zerohero said

  @Ciupaga

  Całkowita racja. Braun to taki drugi Korwin Mikke. Mówi jedno, robi drugie. Do tej pory współpracuje np. z banderowcami z Solidarnych 2010. Jego hasło „kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem” uwłacza wręcz rozumowi. Od kiedy to Żydzi są zatrudniani jako pachołki przez Niemców i Rosjan? Jak się przejawia prorosyjska działalność polskich rządów? Gdzie tu miejsce na Unię, USA i NATO? Nigdzie. Braun to kolejny wentyl dla biedy umysłowej. Mózgami gojów tak trzeba namieszać, tak zaorać i zatrząść by nie wiedzieli nawet jak się nazywają.

 19. watazka said

  Czy my mamy jakichs Slowian w rzadzie (oprocz Ukraincow)?

  A czy rzad Ukrainy ma jakichs Slowian?

  Jaceniuk: Nie zaplacimy za gaz terrorystycznemu panstwu.

  http://whatreallyhappened.com/node/472540#axzz3s9RSrPW0

 20. Jawamdam said

  Trzeba uważać na „wielkiego słowianina” żyda Bolesława Tejkowskiego, podszywającego się pod ruch słowiański podstępnie.

  Bernard vel Bolesław Tejkowski – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, koncesjonowany przez PZPR i SB quasi-opozycjonista i antysemita, członek PZPR, „Sztandarowy” antysemita i „wódz” nie tylko tzw. „polskiego ruchu narodowego”, ale również ogólnosłowianskiego – czytaj ogólnopogańskiego; w ZMP pełnił funkcję przewodniczącego zarządu uczelnianego na Politechnice Krakowskiej. W jego najbliższym otoczeniu działali: Stefan i Andrzej Bratkowscy, Kryg, Ullman i Wollen. W przełomowych miesiącach 1956 r. Bernard Tejkowski został etatowym pracownikiem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Krakowie, jako główny pomocnik towarzysza Marka Waldenberga. „Benio” zasłużył się wówczas broniąc Józefa Cyrankiewicza, nie tylko przed atakami antysemitów. Dzięki wdzięczności Cyrankowicza, za pośrednictwem Mateusza Ochsa, otrzymał Tejkowski mieszkanie w Warszawie, co było w owych czasach znacznym wyróżnieniem. Tejkowski, ciągle jeszcze jako Bernard i towarzysz partyjny, współdziałał Lista żydów w zniewalanej Polsce – żydostwo, żydokomuna, żydolew… z Kuroniem, Modzelewskim i Baumanem.
  Kilka lat później Tejkowski zmienił imię na Bolesław – na pamiątkę króla Bolesława Śmiałego – i założył grupę „Światowid” o bardzo jednoznacznym nastawieniu antykatolickim. Powiązania polityczne tej grupy z sowieckim w Polsce namiestnictwem nie były w tym czasie nazbyt starannie kamuflowane. Przez całą dekadę lat siedemdziesiątych, Tejkowski prowadził swoją neopogańską działalność, pracując na dobrze platnym etacie Zarządu Głównego Towarzystwa Krzewienia Kultury Świeckiej. W roku 1981 zorganizował w Warszawie „zjazd”, który powołał „Polski Związek Wspólnoty Narodowej”, występując generalnie przeciwko NSZZ „Solidarność”. Również po wprowadzeniu stanu wojennego czynił najprzeróżniejsze umizgi i starania, aby uzyskać jakieś koncesje w ramach „realnego socjalizmu”. 23 września 1988 r. nagłośniono list Tejkowskiego do ministra Kiszczaka, w którym napisał: „Ograniczony system wielopartyjny powinien gwarantować 51% udziału w Sejmie dla PZPR”.
  We wszystkich wystąpieniach Tejkowskiego i jego hałaśliwych wygłupach antyżydowskich, chodzi o to i tylko o to, aby kompromitować te
  formacje polityczne, które odwołują się do tradycji narodowych.

  http://web.archive.org/web/20081210124749/http://www.polonica.net/

 21. Ciupaga said

  @18 Jakim cudem Polska miałaby być kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim nadzorem, a Białoruś nie?

 22. JO said

  ad.19.

  Watazka said

  2015-11-22 (niedziela) @ 12:02:41
  Czy my mamy jakichs Slowian w rzadzie (oprocz Ukraincow)?

  https://marucha.wordpress.com/2015/06/17/ukrainscy-uchodzcy-w-rosji-i-w-europie/#comment-492083
  Marucha said
  2015-06-18 (czwartek) @ 10:00:47
  Re 7:
  „Naród” ukraiński powstał na przełomie XIX i XX wieku skutkiem antypolskiej (i ogólnie, antysłowiańskiej) polityki uwielbianej przez polactfo Austrii, czyli zwykłych szkopów opatrzonych ładniejszą etykietą.
  „Naród” ukraiński to mieszanka genów chazarskich ze zdegenerowanymi szumowinami ze wszystkich tamtejszych okolic, bandytami, zboczeńcami, zwyrodnialcami, kurwami itp.
  Nie należy mylić Rusinów z Ukraińcami.”

 23. JO said

  ad.16

  Marucha said
  2015-05-06 (środa) at 21:26:01

  Re 132:
  Nie widzę innego wyjścia, niż budowanie alternatywnych, oddolnych struktur, stojących w opozycji do szumowin udających polskich polityków.
  Ale to łatwo powiedzieć…

  https://marucha.wordpress.com/2015/05/06/zydo-rezim-skryty-za-antysystemowym-parawanem/#comment-478502

  https://gajowka.wordpress.com/powiedzonkacytaty/

 24. Joannus said

  Ad 6
  ”albo nosi jesionkę na dwie strony. Jego wiarygodność jest zerowa. Przynajmniej dla mnie, prostego jak nie powiem co juhasa. Haj!”

  Prosty jak juhas ma to do siebie, że nie ulega zwiedzeniu przez osobników wyznania handlowego, z lekką wymową dla otumanienia goim.

 25. Easy Rider said

  „Patriotyczny” PiS to chętnie by pojechał na Białoruś, ale na amerykańskich czołgach. Nie wiadomo, co może być za rok. Waszczykowski już wyskoczył przed szereg z inicjatywą utworzenia armii z tzw. imigrantów, którzy mieliby jakoby walczyć w Syrii, ale czy naprawdę? Bo może chodzić o stworzenie formacji zbrojnej, skierowanej przeciwko białej społeczności europejskiej, a może również przeciwko Rosji, a przynajmniej – przeciwko republikom Donbasu? Może to być też sposób na pokonanie oporu społeczeństwa przed przyjmowaniem szarańczy, no bo oni przecież będą walczyć zamiast nas w Syrii!
  Chociaż, trudno mi sobie wyobrazić armię złożoną z małp, którym dano brzytwy – najpierw zaczną wyrzynać się sami, ale postronni też mogą ucierpieć.

 26. Ktoś said

  Nie pomyśleliście iż „projekt Judeopolonia” vel Banderożydownia wymaga pewnego expose jakie właśnie ustami Brauna płynie w eter….

  Przekaz mówiący…”Polacy skoro żydzi rządzą wami od tysiącleci to czemu oponujecie przed ich dalszymi światłymi rządami, wy już i tak nie potraficie samodzielnie rządzić (patrz CELOWE polityczne warchołstwo uprawiane przez „polityków streopianu”).Zgódźcie się na rządy żydów AKCEPTUJĄC STAN OBECNY jak i sam projekt judeopolonii/ banderożydowni….

  To jest przekaz Brauna……. głoszony dla młodszych braci w żydowskiej, ludobójczej herezji….. bo ich jest dużo i najłatwiej ich ambonowymi obiecankami zmamić….. do akceptacji tego projektu…..

 27. NICK said

  No, Panie Joannus. (24). NIE ulega.

 28. Polak said

  Te crupaga i jarmadan dwa pejsiate trole-na kilometr smierdzi od was czosnkiem(a jak sobie potakuja hahaha). G. Braun mowi prawde o uroszczeniach a jego wizje i obawy sa jak najbardziej zasadne.https://youtu.be/w9ROfo5ZBGI .mozecie trolowac do woli ale coraz wiecej Polakow zaczyna dostrzegac ze gdzie pojawia sie zyd tam jest odwieczny kaflikt interesow

  Bardzo Pan naiwny, ale nie będę wyjaśniał.
  Admin

 29. Ali Baba said

  ad 18..”Jego hasło „kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem” uwłacza wręcz rozumowi. Od kiedy to Żydzi są zatrudniani jako pachołki przez Niemców i Rosjan? COŚ Z LOGIKA NIE TAK..BO .. „POD ITD….” ZNACZY TYLKO TYLE, ŻE ŻYDZI NIMI /!!/ ZARZĄDZAJĄ..!!
  JA TAK ROZUMIEM I NIE MA SIĘ CZEGO CZEPIAĆ.!! PS RADZĘ PRZYPOMNIEĆ SOBIE SZERSZE ZNACZENIE SEMANTYCZNE PRZYIMKA ..”POD”.!!

 30. Glock said

  BRAC POLACY sprawy swojego kraju w swoje rece.I wyp…………..ic tych obzezancow z POLSKI

 31. Re: 29 Ali Baba…
  Kondominium, oznacza budynek mieszkalny (mieszkania wlasnosciowe), a wiec w tym „kondomnium” mieszkaja Rosjanie i Niemcy, a „zarzad” w sensie administracyjnym pelnia zydzi, czyli zarzadzaja w doplywie energii, gazu, wody itp. do kazdego mieszkania…oczywiscie za suta oplata od „wlascicieli” tychze mieszkan, czyli uzycie przez G.Brauna „pod” zydowskim zarzadem jest calkowicie zasadne.
  ===================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Kondominium to po polsku przede wszystkim terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii.
  Admin

 32. Ad. 21

  Im bliżej granic Rosji, tym bardziej niebezpiecznie. Zachód wziął sobie Polskę, bo Polskę sowieci odpuścili. Białorusi sowieci nie odpuścili, bo po pierwsze była to republika radziecka, a po drugie Zachód miałby za blisko do Moskwy. Tak na marginesie, to na Białorusi nie bardzo jest o co walczyć. My mamy suwalskie złoża, Śląsk i nie tylko, a Białoruś ma tylko sole potasowe. Tak że przy Polsce, to jest nieznaczny potencjał. Zachodowi szkoda było nafty na przejęcie Białorusi.

 33. Ali Baba said

  ad 31..:czyli uzycie przez G.Brauna „pod” zydowskim zarzadem jest calkowicie zasadne.” CZYTAJ CZŁOWIEKU ZE ZROZUMIENIEM..!! JA TO WIEM..[MÓJ WPIS DOTYCZY WPISU NR 18..!! BO TAM BRAK LOGIKI..!!

 34. Pitagoras said

  Od wpisu Polak’a 28 naprawdę zrobiło się lżej na sercu!

 35. Easy Rider said

  Jak czuję sympatię do Batki, to jednak uważam, że robi pewien błąd, stosując szablon jakby etniczny, a nie geopolityczny – nazwa mogłaby brzmieć np. „Konferencja Wschodnioeuropejska”. Oczywiście, zjednoczenie Słowian to sprawa ważna, ale co zrobić z Węgrami, którzy – formalnie biorąc – nie są Słowianami, jednak żyją już od zarania naszych dziejów w otoczeniu słowiańskim i nie powinni być tylko z przyczyn etnicznych wykluczani z tego rodzaju gremiów, a przecież trzeba mieć na uwadze ważną w chwili obecnej rolę Węgier w uniezależnieniu się od NWO, bo tak naprawdę o to w tym wszystkim chodzi.

  A całe Bałkany – to mieszanka kultur, co prawda z dominacją Słowian, ale również tutaj zastosowanie słowiańskiego kryterium etnicznego, zwłaszcza w kontekście wojny w Jugosławii i jej rozpadu – może przynieść niekorzystne politycznie efekty. Nie wiadomo, czy do tego rodzaju współpracy nie chciałaby przystąpić również Grecja, co geopolitycznie byłoby zupełnie naturalne – tylko, że może jej na to nie pozwolić „Wielki Brat”.

 36. Joannus said

 37. Pitagoras said

  Cytat ‚medialny’ GB
  „Wiara, że tu można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną w sposób nagły, drastyczny wyprawieni na tamten świat z tuzin redaktorów „Wyborczej” i ze dwa tuziny drugiej gwiazdy śmierci mediów centralnych – TVN. Nie wspominam o etatowych zdrajcach ze starego reżimu. Jeśli się nie rozstrzela co dziesiątego, to znaczy: hulaj, dusza, piekła nie ma. Jeżeli nie karze się śmiercią za zdradę, to co?”

 38. NICK said

  Dawno się nosiłem z zamiarem. No to dzisiaj. Białoruś jest państwem ‚sztucznym’. Pół Polskim, pół Ruskim. Jest sztucznie stworzoną ‚ochroną’. Między Polską, Rusią, nadzwyczaj sztuczną UPAiną. Kawałkiem tzw. Mołdawii. Dziką, Nową Słowacją. Mniej dziką Rumunią. Obcą Nam Litwą. A, zwłaszcza obcymi Łotwą i Estonią.

  Wypadamy z gry?
  Nie. To gra się kończy!

  Czy ktoś mi udowodni, że nie jest zaczipowany?

 39. JerzyS said

  Prezydent Andrzej Duda udaje się z kilkudniową wizytą do Chin

  Udział w forum gospodarczym państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin oraz spotkania z najwyższymi przedstawicielami władz Państwa Środka zaplanowano podczas rozpoczynającej się w poniedziałek kilkudniowej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Chinach.

  czytaj dalej:
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezydent-andrzej-duda-udaje-sie-z-kilkudniowa-wizyta-do-chin/44l4ym

  Zobaczymy co będzie jak wróci?
  Bo myślę , że jednak wróci!

 40. Kazik said

  ad 35 .Liczy się idea a nie nazwa , niczego nie należy zmieniać . Batko niech decyduje kto należy do Rodziny a kto nie .

 41. MatkaPolka said

  WIELKOMOCARSTWOWE INTERESY POLSKI

  Narody słowiańskie to SŁOWIAŃSKA SIŁA

  Słowianie -Liczba ludności % ludności słowiańskiej ogółem

  Rosja 122, 500 000 – 85,3% , Ukraina 50, 568 000 – 96,6% , Polska 38, 032 000 – 98,7%
  Czechy 10,197 000 – 98,6%, Białoruś 10, 157 000 – 98,1%, Bułgaria 7, 500 000- 88,5%
  Serbia – 6, 155 100 – 85,0%- Kazachstan 7, 563 000 – 44,0% , Słowacja 4, 658 000 – 87,4%
  Chorwacja 4, 423 000 – 91,7%, Bośnia i Hercegowina 3, 515 700 – 97,8%
  Słowenia 1, 882 000 – 94,2%, Macedonia 1, 510 000 – 73,2%, Czarnogóra 506 000 – 81,6%, Mołdawia 1, 234 000 – 28,3%, Łotwa 1,171 000 -44,0%, Litwa 689 000 -18,1%, Estonia 552 000 – 35,2%, Kirgizja 1, 088 000 – 24,0%, Tadżykistan 480 000 – 8,4%, Azerbejdżan 459 000 – 6,2%, Turkmenistan 408 000 – 9,5%, Uzbekistan 1 928 000 – 9,1%
  Niemcy 2, 025 000 – 2,5%
  Gruzja 346 000 – 6,3%, Grecja 186 000 – 1,8%, Węgry 140 000 – 1,3%, Włochy 180 000- 0,3%, Rumunia 172 000 – 0,8%, Kosowo 97 300 – 5,3% ,Albania 5 000 – 0,2% Austria 63 000 – 0,8%

  – W SUMIE 280, 390 100 podobnych do siebie nawzajem ludzi białych, mających w użyciu ponad 60% słów wspólnych.

  WIELKA MOCARSTWOWA POLSKA, WIELKIE MOCARSTWOWE CZECHY, SŁOWACJA I MORAWY, WIELKA JUGOSŁAWIA MOGĄ POWSTAĆ JEDYNIE PRZY WSPÓŁPRACY Z WIELKĄ MOCARSTWOWĄ ROSJĄ.

  SŁOWIAŃSKA SIŁA

  Jak to się stało, że tak wielka rodzina państw słowiańskich została podporządkowana znacznie mniejszej sile, jaką były Prusy, a obecnie Niemcy?

  Europa za Grzegorza Wielkiego – LECHIADA – mapa poniżej

  Największym wrogiem Polski, największym wrogiem państw słowiańskich i całej Słowiańszczyzny sa tzw Niemcy

  Od wojen krzyżackich, po rozbiory Polski, przez dwie wojny światowe, aż do dzisiejszych czasów Niemcy nie poprzestają w swej agresji i fizycznego wyniszczania Polski i pozostałych narodów Słowiańskich.

  Konfliktowanie narodów słowiańskich i ich podbój to naczelna zasada polityki Krzyżackiej/pruskiej/ niemieckiej.

  Prusy dokonały rozbiorów Polski, …w wyniku II wś zginęło 8 mln Polaków, polska została zrujnowana w 75% przez zbrodniczą, nazistowską III Rzeszę niemiecką; po II wś Polska została odbudowana i ponownie skolonizowana – nastąpił Anschluss Polski do Unii Germano Europejskiej – wykupiono lub zniszczono cały polski przemysł , banki niemieckie wywożą z Polski miliardy.

  Prusy podporządkowały Rosję carską i zrobiły Rewolucję Bolszewicką, w której zginęło 60 mln Rosjan
  W wyniku II wojny światowej zginęło nie mniej niż 25 milionów Rosjan. Żydowskie NKWD współpracowało z niemieckim Gestapo.

  Ukraina to twór całkowicie sztuczny. Ukraina została stworzona przez Prusy i podporządkowaną Prusom Austrię oraz światową masonerie proweniencji krzyżackiej i anglosaksońskiej. Cały ruch integralnego nacjonalizmu ukraińskiego to twór niemiecko-austriacki wymierzony przeciw Polsce i Rosji. Zbrodnicza, nazistowska III Rzesza niemiecka stworzyła, finansowała i uzbroiła UPA . UPA wymordowała OK. 500,000 Polaków, ok. 500,000 Rosjan i ok. 1 mln Rusinów zwanych niesłusznie Ukraińcami.
  Obecna wojna na Ukrainie wybuchła po odmowie podpisana „Umowy Stowarzyszeniowej” z UE

  W Jugosławii w czasie II wś. zbrodnicza, nazistowska III Rzesza Niemiecka stworzyła, finansowała i uzbroiła Ustaszy Ante Pavelica, którzy wymordowali 1,5 mln mieszkańców Jugosławii w tym 750,000 Serbów.
  Po rozpadzie bloku radzieckiego grupującego państwa słowiańskie, bandyckie NATO dokonało agresji na Jugosławie i wywołało wojnę domową.

  Zawsze chodzi o fizyczna eksterminacje narodu polskiego, żywiołu polskiego w szczególe, a w ogóle żywiołu słowiańskiego; – „Drang nach Osten” i „Lebesraum

  Już w maju 1939 powstał GENERAL PLAN OST –plan likwidacji Słowian
  Generalny Plan Wschodni, czyli plan zagłady Słowian
  http://racjapolskiejlewicy.pl/generalny-plan-wschodni-czyli-plan-zaglady-slowian/7664

  Procent grup narodowych przeznaczonych do eliminacji oraz wysiedleń na terenach okupowanych przeznaczonych przez III Rzeszę na niemiecką kolonizację

  Polacy 80-85%
  Rosjanie 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.
  Białorusini 75%
  Ukraińcy 65%
  Litwini 85%
  Łotysze 50%
  Estończycy 50%
  Czesi50%
  Łatgalowie 100%

  Tajna dyplomacja pruska też od wieków jest ta sama – osadzenia na szczytach władzy ekipy podporządkowanej Pruskim/Niemieckim interesom

  Już z tego, krótkiego zestawienia wynika jasno, że głownym celem polityki Prus/Niemiec jest i było fizyczna eksterminacja narodów słowiańskich, a w

  POLSKA MOGŁABY BYĆ WIELKA POTĘGA – SĄ WSZYSTKIE KU TEMU PRZESŁANKI.
  I kiedyś Polska taką potęgą była.

  Jak to się dzieje, ze państwo krzyżackie – Prusy – Międzynarodowy Krzyżak(MK) i przebiegły Międzynarodowy Żyd (MŻ) z Manhattanu potrafił podporządkować Polskę –przeciwnik znacznie mniej liczny i słabszy – potrafił podporządkować Rosję Carską i Rosje Sowiecka i dalej to robi i nigdy nie przestanie, czego najlepszym dowodem wojna na Ukrainie.

  Jak to się dzieje, że MK i MŻ potrafi konfliktować i skłócić narody słowiańskie, – aby się nawzajem wyżynały?

  TRWA WOJNA, BEZWZGLĘDNA WOJNA PRZECIW POLSCE – Polska jest niszczona – rabunek Polski trwa, Polska się wyludnia – straty demograficzne Polski są większe niż w II wojnie światowej.

  Trwa wojna Niemiec – odrodzonego Militaryzmu Pruskiego – przeciw całej Europie Słowiańskiej
  Wojna na Ukrainie rozpoczęła się od tego, że Janukowicz nie podpisał „Umowy Stowarzyszeniowej” z UE
  W Polsce skorumpowana niemiecka agentura poddała Polskę bez jednego wystrzału z karabinu.

  TRWA RABUNEK KAPITAŁOWY W POLSCE – BANKI WYWOŻĄ MILIARDY

  Największym wrogiem Polski, największym wrogiem państw słowiańskich i całej Słowiańszczyzny sa Niemcy

  Od wojen krzyżackich, po rozbiory Polski, przez dwie wojny światowe, aż do dzisiejszych czasów Niemcy nie poprzestają w swej agresji i fizycznego wyniszczania Polski i pozostałych narodów Słowiańskich.

  Konfliktowanie narodów słowiańskich i ich podbój to naczelna zasada polityki pruskiej/ niemieckiej.

  Prusy dokonały rozbiorów Polski, …w wyniku II wś zginęło 8 mln Polaków, polska została zrujnowana w 75% przez zbrodniczą, nazistowską III Rzeszę niemiecką; po II wś Polska została odbudowana i ponownie skolonizowana – nastąpił Anschluss Polski do Unii Germano Europejskiej – wykupiono lub zniszczono cały polski przemysł , banki niemieckie wywożą z Polski miliardy.

  Prusy podporządkowały Rosję carską i zrobiły Rewolucję Bolszewicką, w której zginęło 60 mln Rosjan
  W wyniku II wojny światowej zginęło nie mniej niż 25 milionów Rosjan. Żydowskie NKWD współpracowało z niemieckim Gestapo.

  Ukraina to twór całkowicie sztuczny. Ukraina została stworzona przez Prusy i podporządkowaną Prusom Austrię oraz światową masonerie proweniencji krzyżackiej i anglosaksońskiej. Cały ruch integralnego nacjonalizmu ukraińskiego to twór niemiecko-austriacki wymierzony przeciw Polsce i Rosji. Zbrodnicza, nazistowska III Rzesza niemiecka stworzyła, finansowała i uzbroiła UPA . UPA wymordowała OK. 500,000 Polaków, ok. 500,000 Rosjan i ok. 1 mln Rusinów zwanych niesłusznie Ukraińcami.
  Obecna wojna na Ukrainie wybuchła po odmowie podpisana „Umowy Stowarzyszeniowej” z UE

  W Jugosławiiw czasie II wś zbrodnicza, nazistowska III Rzesza Niemiecka stworzyła, finansowała i uzbroiła Ustaszy Ante Pavelica, którzy wymordowali 1,5 mln mieszkańców Jugosławii w tym 750,000 Serbów.
  Po rozpadzie bloku radzieckiego grupującego państwa słowiańskie, bandyckie NATO dokonało agresji na Jugosławie i wywołało wojnę domową.

  Zawsze chodzi o fizyczna eksterminacje narodu polskiego, żywiołu polskiego w szczególe, a w ogóle żywiołu słowiańskiego; – „Drang nach Osten” i „Lebesraum

  Już z tego, krótkiego zestawienia wynika jasno, że głównym celem polityki Prus/Niemiec jest i było fizyczna eksterminacja narodów słowiańskich, a w

  POLSKA MOGŁABY BYĆ WIELKA POTĘGA – SĄ WSZYSTKIE KU TEMU PRZESŁANKI.
  I kiedyś Polska taką potęgą była.

  Wielkość Polski została utracona w wyniku wielowiekowej agresji Państwa Krzyżackiego – Prus – Niemiec na Polskę – Prusy wyrosły na trupie Polski.

  Tzw.Germanie wyparli Polaków z dorzecza wyparli Polskę z dorzecza Łaby
  0d 1226 aż do 2015 trwa wielowiekowa agresja Państwa Krzyżackiego na ziemie polskie i słowiańskie

  Polska jest państwem Słowiańskim i wszystkie narody słowiańskie są naturalnym sojusznikiem. Ukraina nie jest wrogiem Polski. Banderyzm jest wrogiem Polski
  Wspólnym wrogiem Polski i Ukrainy jest Banderyzm – stworzony przez Niemca i Żyda.

  Społeczeństwo na dzisiejszej tzw Ukrainie jest indoktrynowane od 3-ech pokoleń przez zbrodniczą, faszystowską ideologie. To może być wyeliminowane przez zakazanie tej ideologii, potępienie, skazanie przywódców i promotorów tej ideologii – odnowienie i ustanowienie Procesów Norymberskich.

  Wrogimi Polsce są Krzyżacy/Prusy/Niemcy i Żydzi i masoneria o proweniencji krzyżackiej. To Prusy doprowadziły do rozbiorów Polski i Żydzi im w tym pomagali – Prusy wyrosły na trupie Polski.

  Siłą wrogą Polsce są USA – to pięść pancerna Imperium Brytyjskiego, a więc mimikry i odłamu państwa Krzyżackiego

  To Niemcy i amerykańscy Żydzi starają się nie dopuścić do zbliżenia Polski z Rosją – źródłem rusofobi w Polsce jest polityka innych państw – wrogich Polsce, sprzecznych z polska racją stanu.

  Od czasu sprowadzenia Krzyżaków do Polski w 1226 r. mamy do czynienia z ciągłą wielowiekową ekspansją krzyżaków na ziemie Polskie – wojny krzyżackie, ich klęska pod Grunwaldem 1410 r. przez hołd pruski, powstanie Prus, rozbiory Polski…2 wojny światowe …
  Ansluss do Unii Europejskiej i ponowna kolonizacja Polski – wszystkie profity z Polski płyną na Zachód.

  Niemcy zostały zjednoczone pod berłem pruskim dopiero 1871 r.- to inny rodzaj rozbiorów
  A wiec nie aż tak dawno temu
  .

  Prusy były odpowiedzialne za wszystkie wojny w Europie w XIX w. i za dwie wojny światowe w XX w.

  Jak to możliwe, że tak nieliczna organizacja wojskowa jak państwo Krzyżackie potrafiło pokonać Wielką Polskę i podporządkować Wielką Rosję – w okresie swej największej potęgi (Grunwald 1410) to zaledwie 500 rycerzy, a reszta to landsknechci – wojska zaciężne.

  Trzeba przyznać, że tajna polityka pruska jest niezwykle skuteczna, ale trzeba ta politykę rozpoznać rozszyfrować, i w sposób oczywisty przeciwstawić się tej polityce i nie dać się oszwabić

  To narody słowiańskie powinny dominować Europie i należy przywrócić właściwą proporcje sił. Nie można cały czas być w roli napadanego i zniewolonego

  Dzisiejsze Północno zachodnie Niemcy to była Polska to zachodnia słowiańszczyzna – Granica Polski powinna być na rzece Ren.
  Południowo zachodnia Potęga Słowiańska to Czechy i Morawy – Ich zachodnia granica powinna być na Renie.

  Kresy Wschodnie Polski – Rzeczpospolitej Obojga Narodów Polski i Litwy odpadły od macierzy w wyniku wielowiekowej agresji Prus i Habsburgów

  Po 1990 roku – po połączeniu Niemiec w całej Europie Środkowo Wschodniej nastąpiły te same procesy społeczno-gospodarcze i polityczne.
  Jest to ta sama gra strategiczna Niemiec przeciw narodom słowiańskim Europy
  .

  Rozkradanie majątków narodów wypracowanych po II wojnie światowej – zwane eufemistycznie transformacją ustrojową

  Państwa zachodnie posiadają stosunkowo wyższy poziom życia i bogactwa, ale wynika to z ich podbojów.

  Anglia ,Francja , Holandia, Hiszpania Portugalia – to państwa kolonialne
  Prusy/Niemcy natomiast Kolonizowały Polskę i inne Kraje słowiańskie Europy ŚRODKOWO – Wschodniej W tym Rosje; Jak widać w sytuacji na Ukrainie i ciągłe parcie do konfrontacji z Rosją – wcale nie zamierzają zrezygnować

  Nie powinniśmy zazdrościć państwom zachodnim ich lepszego poziomu życia – powinniśmy odebrać zrabowane.

  Wojna w Jugosławii 1990-1999, Powstanie Ukrainy – kolorowe rewolucje 2004 i Wojna na Ukrainie 2014, to kontynuacja tej samej polityki nazistowskiej – z czasów II wś to było stworzenie UPA na Ukrainie, Ustaszów w Jugosławii, tworzenie ruchów nacjonalistycznych na Litwie – to gra zbrodniczej, nazistowskiej III Rzeszy Niemieckiej
  Rosja Jelcyna w latach 90 przechodziła ten sam proces rozkradania, jak Polska i inne kraje Europy środkowo wschodniej lat 90-tych. W Rosji ten proces został zahamowany w 2000r – w Polsce i innych krajach NIE

  Histeria mediów i Rusofobia w dzisiejszej Polsce – to element tego samego podboju – to wojna propagandowa mająca służyć zablokowaniu i uniemożliwieniu zbliżenia Polski z Rosją.

  Konfliktowanie narodów słowiańskich to stały element polityki Niemieckiej – Dziel i rządź.

  Państwom słowiańskim narzuca się pewną filozofię – nie wolno nam myśleć o naszej wielkości – mamy być parobkami i brudasami. Tylko Rosja się z tego wyzwoliła

  A tymczasem prawda jest taka, że Niemcy nigdy w istocie nie istniały.
  To co uważamy za Niemcy to wielkie kłamstwo

  I Rzesza niemiecka Święte cesarstwo Rzymskie – to Cesarstwo Franków, a nie Germanów

  II Rzesza niemiecka – to Królestwo Pruskie – państwo krzyżackie – proklamowane w Paryżu w 1871 r. – upadło po I wś. Trwało 47 lat – Prusy bezwarunkowo Kapitulowały

  III Rzesza niemiecka – proklamowana przez Hitlera w 1933 – BEZWARUNKOWO KAPITULOWAŁA w 1945 r. – trwała 12 lat.
  Umowa Poczdamska i Uchwała 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami likwidowało państwo Pruskie jako całość

  Zjednoczenie Niemiec” to próba odtworzenia Państwa Pruskiego i jest nielegalna – niezgodna z całym porządkiem prawnym w Europie po II wojnie światowej – to była decyzja zwycięskich Aliantów – Rosji, USA, Francji i Wielkiej Brytanii
  Niemcy nie istnieją. I dlatego prowadzą swoją agresje w ramach mechanizmu prawno finansowego zwanego Unią Europejską. Finis Germania – viva Europa

  Również badania genetyczne to wszystko potwierdzają – zasięg haplogrupy Słowiańskiej R1a1 – to cała niemal zachodnia Europa aż do Renu; haplogrupa R1b to również grupa słowiańska.
  Nie ma takiego genu jak gen krzyżacki, jak gen pruski tak samo nie na takiego genu jak gen kanadyjski lub gen amerykański

  Dzisiejsze Niemcy to twór bankowy – niemieckiego Finanz Amt – Bundesrepublik Deutchland GmbH – Spółka z Ograniczona odpowiedzialnością

  Jak to się stało, że tak wielka rodzina państw słowiańskich została podporządkowana znacznie mniejszej sile, jaką były Prusy, a obecnie zwane niesłusznie Niemcami?

  Europa za Grzegorza Wielkiego – LECHIADA

 42. MatkaPolka said

  Hitler dowiaduje się o polskich obozach (Zagłady)

  Hitler dowiaduję się , że Polacy nie chcą imigrantów

 43. MatkaPolka said

  Jestem Ruskim Okupantem (Napisy PL)

 44. MatkaPolka said

  DLACZEGO POLSKA I POLACY BYLI I SĄ CAŁY CZAS NISZCZENI

  http://polacy.eu.org/2140/dlaczego-polska-i-polacy-byli-i-sa-caly-czas-niszczeni

  Polacy!!! Przeczytaj cie to wszyscy. Dlaczego „przyjaciele” Polski zniszczyli nas w 1939-1945. Dlaczego ci sami „przyjaciele” zniszczyli nas w 1989-2012. Kto się bał i boi Polski i Polaków. Najwieksi „przyjaciele” Polski i Polaków to amerykanie.

  Polska 1939-1945 i 1989 – 2012

  Szperając w sieci postanowiłem połączyć te dwie istotne dla Polski i Polaków informacje. Kto i dlaczego nas niszczył i niszczy?!! Kto i dlaczego nas się bał i boi?!! Dlaczego jesteśmy ciągle pod okupacją?!! Dlaczego uchodzący za naszych przyjaciół amerykanie sprzedali nas, zniszczyli w czasie i po IIwś?!! Dlaczego ci sami przyjaciele amerykanie sprzedali nas i zniszczyli (niszczą do chwili obecnej) w 1989-2012?!! Kim byli i są ci „przyjaciele” amerykańscy?!! Kto rządził i rządzi Ameryką?!! Kto tym wszystkim sterował i steruje.?!!

  Możecie się ze mną nie zgadzać, ale przeczytajcie i podajcie dalej – wszystkim Polakom. Trudno jest walczyć nie widząc wroga. To jest jeszcze jeden dowód na niszczące partie zainstalowane w Polsce po wojnie i po 1989 do dnia dzisiejszego. To byli i są jak ja ich określam pachołki i wszarze. To byli i są mordercy Polski i Polaków. Dogłębne przemyślenia pozostawiam panstwu. Kiedy Polska się rozwinie gospodarczo?!! Kiedy pozbędziemy się biedy?!! Kiedy nasze rodziny, dzieci, przyjaciele nie będą głodować, odbierać sobie życia?!! W tym układzie, proszę państwa nigdy!!!

  Musimy to wszyscy zrozumieć!!! Musimy przestać popierać wszystkie partie zainstalowane przez tych „przyjaciół” w Polsce. Musimy wszyscy walczyć o wyzwolenie Ojczyzny Polski i Polaków. Dla przykładu zobaczcie, że ci sami „przyjaciele” już tylko Polakom blokują zniesienie wiz do tej zas….. Ameryki.

  A oto te dwie informacje zapewne znane. Jednak połączone w całość pokazują trwanie II wś na terenie Polski.

  1) Hitler o Polakach

  W sieci można znaleźć interesującą opinię o Polakach zawartą w „Głosie Wielkopolskim” z 1947 roku. Pochodzi ona z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku. Dzisiaj gdy polskość jest dezawuowana na każdym kroku a my, Polacy mamy wyjątkowo niskie mniemanie o samych sobie warto czasami przytoczyć co mają o nas do powiedzenia najbardziej zaciekli wrogowie. Według niedoszłego malarza z Braunau:

  „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

  Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki”.

  Tekst ten nie powinien dziwić, ponieważ jest on typowym wyrazem kompleksu jaki Niemcy od stuleci odczuwają w stosunku do nas. Jeżeli ktoś nie wierzy to proszę sobie poczytać opinie na temat Polski Fryderyka II lub Ottona von Bismarcka w których obsesyjna nienawiść miesza się z mniej lub bardziej ukrytym podziwem.

  Data powstania memoriału, 4 marca 1944 roku nie jest przypadkowa. Opinie Fuehrera o Polakach była prawdopodobnie efektem klęski tzw. General Plan Ost przewidującego eksterminację milionów Słowian z Europy Środkowej. Pierwszy etap tych zamierzeń Niemcy rozpoczęli na Zamojszczyźnie przystępując do wysiedlania ludności. Ku zdziwieniu okupantów doprowadziło to do zbrojnego oporu w warunkach niemieckiej przewagi i masowego terroru.

  Decyzja o podjęciu walki okazała się słuszna mimo, że za każdego zabitego Niemca ginęły całe polskie wsie. Najeźdźcy zorientowali się jednak, że Polacy nie pójdą biernie na rzeź a wymordowanie wszystkich stawiających rozpaczliwy opór wymagałoby zbyt dużej ilości wojska tak potrzebnego na froncie. Wygraliśmy makabryczną licytację z diabłem, któremu musiało to zaimponować.

  2) A tutaj trafiłem na spisek przeciw Polsce

  „My bardzo chętnie poprzemy waszą niepodległość, ale powiedz, co zrobić z Waszym przemysłem?”. Szczęka mi opadła, więc mi tłumaczył: „Na Japonię mieliśmy 20 lat czasu, aby się przygotować na ich atak. Okazało się to niewystarczające. Wy z waszym wykształceniem i z waszym przemysłem w ciągu dwóch lat zdestabilizujecie rynki światowe, a my nie będziemy mogli się temu przeciwstawić. Więc, jeśli powiesz, co zrobić z waszym przemysłem, to poprzemy waszą niepodległość.”

  Warunkiem poparcia niepodległości przez USA było zniszczenie polskiej gospodarki. Warunkiem przyjęcia do UE, jak nam wmawiała wewnętrzna propaganda, była likwidacja hutnictwa, górnictwa, stoczni, cementowni, cukrowni itd. Państwa europejskie przed wejściem do UE, swój przemysł intensywnie dofinansowywały, a nam kazano nasz przemysł zniszczyć. Nasze rządy i społeczeństwo na to pozwoliły. Plan zniszczenia gospodarki pod nazwą „Planu Balcerowicza” Polacy z Lechem Wałęsą na czele przeprowadzili ochoczo. Bezwzględnie wykorzystano ciężką psychozę, na którą zapadliśmy w 1989 roku. Z tej psychozy musimy się otrząsnąć, musimy znaleźć odwagę, by przyznać się, że daliśmy się oszukać jak dzieci. I przypomnieć sobie, że przecież przez wieki nie byliśmy niedołęgami.

  Po I wojnie światowej od zera potrafiliśmy zbudować II RP, wielkim wysiłkiem całego narodu stworzyliśmy nowoczesny przemysł. Zbudowaliśmy Centralny Okręg Przemysłowy, zbudowaliśmy Gdynię. Polska doganiała czołówkę europejską. Do dzisiaj się tym chlubimy. Po II wojnie, mimo jarzma komunizmu, potrafiliśmy zbudować tak potężny przemysł, że jego konkurencji na rynkach obawiały się nawet USA. Pamięć o Katyniu, Smoleńsku, Jałcie, pamięć o 1939, 1945 i o 1989r nie prowadzi do wrogości z Niemcami, Rosją, Anglią i USA. Pamięć ta musi być żywa, aby nie odbierać politykom argumentów. Szczególnie politycy nie powinni wypominać tego bez potrzeby. Kanclerz Schroeder powiedział: „Niemcy o naszych interesach na wschodzie myśleć muszą zawsze, mówić – nigdy”. Politycy krajów konkurencyjnych znają wiedzę społeczeństwa i jego nastroje /mają wywiad/. To wystarczy by miarkowali swe naciski. Wywołanie społecznej psychozy może całkowicie ubezwłasnowolnić polityków.

  Taką sytuację mieliśmy 1989r, gdy Polacy gotowi byli rozszarpać każdego krytyka „planu Balcerowicza”, co kosztowało nas utratę przemysłu. W 2004 gdyby „ulica” nie oszalała: „chcemy do Unii”, politycy mogli wytargować bardzo korzystne warunki w traktacie akcesyjnym. Irlandczycy kolejnym „nie” wywalczyli warunki tak korzystne, by powiedzieć „tak”. Niemcy, Francja czy Anglia, mogą bezkarnie łamać zasady UE. Nie tylko z powodu swego bogactwa, lecz również dlatego, że wszyscy wiedzą iż te narody będą bronić swych interesów, z wyjściem na ulicę i zmianą rządu włącznie. Gdy jednak PiS spróbował wesprzeć finansowo stocznie, UE za karę nakazała ich likwidację. Stoczniowcy poszli „na bruk”, lecz ani jeden nie „wyszedł na ulicę”. – całość http://www.google.pl.

  Dokładam jeszcze punkt następnty z bardzo istotnym komentem kolegi Pawła Tonderskiego pod innym moim art.

  3) Tak, ten program w Polsce jest prowadzony od lat siedemdziesiątych XX wieku, nosi on nazwę dekapitalizacji przemysłu polskiego, jeżeli można zdekapitalizować czyjś przemysł, ekonomię i gospodarkę, to można i zdekapitalizować cały naród. Ten plan wymyślili ludzie z Grupy Bilderberg, m. in. Kissinger.

  „Mogę tylko przypomnieć, że totalna dekapitalizacja polskiego majątku narodowego prowadzona jest od 1975 roku, zgodnie z Programem Kissingera z 1972 roku – „Program strategiczny działalności gospodarczej rządu Stanów Zjednoczonych w krajach postkomunistycznych”. Został opracowany w 1970 roku przez zespół prof. R. Pipesa. Zatwierdzony w 1972 roku przez Departament stanu do realizacji.”

  SKORO JEST TAK DOBRZE, TO DLACZEGO JEST TAK ŹLE?

  https://bladymamut.wordpress.com/2012/06/25/skoro-jest-tak-dobrze-to-dlaczego-jest-tak-zle

 45. MatkaPolka said

  SKORO JEST TAK DOBRZE, TO DLACZEGO JEST TAK ŹLE?

  https://bladymamut.wordpress.com/2012/06/25/skoro-jest-tak-dobrze-to-dlaczego-jest-tak-zle

 46. Trak said

  Ad 44
  Bardzo dobrze, że Matka Polka poruszyła tę kwestię.

  Doceniam osiągnięcia Łukaszenki i przyjdzie czas, że i my połączymy wysiłki.

 47. watazka said

  Nie wiem na czym polega ta nasza inteligencja. Chyba nie na tym, ze pomagalismy Walesie i calej ubecji sprzedac Polske na zydach.

 48. Easy Rider said

  Ad 44 – MatkaPolka.

  … totalna dekapitalizacja polskiego majątku narodowego prowadzona jest od 1975 roku, zgodnie z Programem Kissingera z 1972 roku .

  To by potwierdzało mój pogląd, że stan wojenny, tak naprawdę, nie miał wiele wspólnego z Sowietami (jedynie bierne przyzwolenie), lecz był działaniem zleconym przez NWO, a zadłużenie posłużyło jako szantaż. Odsunięcie Gierka, który już spełnił swoją rolę zaciągając pożyczki, było spowodowane potrzebą przyspieszenia biegu wydarzeń, a do tego było potrzeba kanalii-matrioszki Jaruzela, gotowego na każdą zbrodnię, który już raz się „sprawdził”, uczestnicząc w prowokacji na Wybrzeżu w 1970 r., mającej odsunąć od władzy „nienowoczesnego” (bo nie brał kredytów) Gomułkę. W warunkach pokojowych, nie dałoby się przygotować gruntu pod rabunek Polski, który nastąpił po 1989 r., a po cichu zaczął się już wcześniej. Trzeba tutaj jeszcze dodać fakt spotkania „komunisty” Jaruzela z Rockefellerem w 1985 r. i już wszystko układa się w całość.

  Przy okazji, po raz kolejny wykorzystano sytuację do skłócenia Polaków i Rosjan. Nie dziwię się, że okresie stanu wojennego nikt nie mógł mieć świadomości, że jest to dzieło żydokomunistów z N. Jorku, ale do dzisiaj ludzie powinni już przejrzeć na oczy. Niestety, syndrom antykomunizmu i rusofobii – to choroba nieuleczalna.

 49. JO said

  ad.48. To dlatego syn Gierka jest w PO …. (??)

  https://gajowka.wordpress.com/historia-prl/#comment-1954

 50. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/historia-prl/#comment-1954

 51. Kar said

  ad.48. To dlatego syn Gierka jest w PO …. (??)

  ..dzisiaj dzieci wyraznie odstaja od swoich rodzicow..ucza sie szybko na bledach poprzednikow (rodzicow) i nie chca pozostawac w cieniu kompleksow (ciemniakow)..to be flexible znaczy sie umiec dobrze „plywac”..piramidka polskich karierowiczow..

  – Gierek to juz stechla pomrocznosc-duby smolne..

 52. watazka said

  Dzis przydalby sie Polsce Gierek.
  Gierek wykupywal licencje dla POLSKIEGO przemyslu.
  Zreszta zadluzenie za Gierka bylo minimalne. Obecne zadluzenie Polski jest 35 razy wieksze niz za czasow Gierka – a przemysl jest nie nasz: obcy kapital i obcy wlasciciele.
  A skoro ubeckie dzieci moga piastowac najwyzsze stanowiska w kraju to nie rozumiem dlaczego syn Gierka nie moze byc w partii politycznej.

 53. […] 2015-11-22 (niedziela) @ 19:42:51 Hitler dowiaduje się o polskich obozach (Zagłady) […]

 54. wanderer said

  Mlody Gierek, Giertych… Kilku by sie znalazlo.

 55. mrozak said

Sorry, the comment form is closed at this time.