Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żydowska promocja dewiacji i „różnorodności” – 6 płci w Talmudzie

Posted by Marucha w dniu 2015-11-29 (Niedziela)

To, że Żydzi mają ogromny wpływ na amerykańskie życie polityczne i kulturalne, w istocie przyznaje proces utrzymania wiodącej roli w promowaniu małżeństw homoseksualnych, praw gejów, jak również obrzydliwego, kompletnie zdegenerowanego i szalonego ruchu wspierania transpłciowości.

Z powodu żydowskiego wpływu i dywersji, te talmudyczne i zdegenerowane kulturowo i społecznie ruchy stały się głównym nurtem w amerykańskim społeczeństwie.

Dlaczego? Oto, czego sprośny Talmud żydowski naucza:

6 płci Talmudu

Zachar: tłumaczone jako „mężczyzna”.

Nekevah: „tłumaczone jako „kobieta”

Androgynos: osoba, która ma zarówno „męskie”, jak i „żeńskie” cechy płciowe. Źródło: 149 odniesień w Misznie i Talmudzie (I-VIII wiek naszej ery); 350 odniesień w klasycznych midraszach i żydowskich kodach prawa (II-XVI wiek naszej ery).

Tumtum: osoba, której cechy płciowe są nieokreślone lub zasłonięte. Źródło: 181 odniesień w Misznie i Talmudzie; 335 odniesień w klasycznych midraszach i żydowskich kodach prawa.

Ay’lonit: osoba, którą zidentyfikowano jako „kobieta” przy urodzeniu, ale rozwija „męskie” cechy w okresie dojrzewania i jest bezpłodna. Źródło: 80 odniesień w Misznie i Talmudzie; 40 odniesień w klasycznych midraszach i żydowskich kodach prawa.

Saris: osoba, którą zidentyfikowano jako „mężczyzna” przy urodzeniu, ale rozwija „żeńskie” cechy w okresie dojrzewania i/lub brakuje mu penisa. Saris może być „naturalny” (Saris Hamah), lub stać się nim poprzez ludzką interwencję (Saris Adam). Źródło: 156 odniesień w Misznie i Talmudzie; 379 odniesień w klasycznych midraszach i żydowskich kodach prawa.

Talmud Babiloński (Yevamot 64a-64b) stwierdza radykalnie, że Abraham i Sara byli „tumtum” (osobami, których cechy płciowe są nieokreślone lub zasłonięte).

Chore? Wynaturzone? Tak, naturalnie tak…

Nic dziwnego, że Żydzi są czołowymi zwolennikami homoseksualizmu i transpłciowości.

Źródło: thejewniverse.com, opracowanie: Girion
https://radtrap.wordpress.com/

Komentarzy 49 to “Żydowska promocja dewiacji i „różnorodności” – 6 płci w Talmudzie”

 1. Monika K. said

  BARDZO MOCNY DOKUMENT:

 2. Joannus said

  Brakuje w tym zestawie siódmej, którą posiada ich pan diabeł.

 3. Jawamdam said

  Tam jest błąd na samym wstępie, obżydliwość pisze się przez samo „ż”. Poza tym wiadomo, że w słowie „żyd” mieści się wszelkie Qrestwo i dewiacja wszelka. czyli „Wszelka ohyda bierze się od żyda”.

 4. Borys said

  obRZydliwość!

  Takie kojarzenie słowa „Żyd” z innymi słowami, które mają im uwłaczać, nic Żydom nie szkodzą. Natomiast skutecznie niszczą poprawną polszczyznę.

 5. Moses said

  @ 3 ja ci dam. Znowu judzisz, lud podjudzasz, to zwrot podobny do cyganienia, bardzo niepoprawny politycznie.

 6. Mały_kinol said

  odp do 3 Jawamdam
  Wyobraź sobie że zacznę rzucać w Ciebie śmierdzącą 2 tygodniową padliną a cuchnąca ropa będzie opryskiwać Ci twarz i ubranie.
  Troche sie zdenerwujesz bo nie lubimy tego. Teraz wyobraź sobie że rzucam tym samym w stado hien. One będą zachwycone i rzucą się radośnie na swe przysmaki.
  Rozkład istniałby i bez tego narodu. Już wiesz czemu ten naród istnieje i ma sie dobrze? Przez nas samych! Bo gnijemy i smierdzimy, a oni zlecieli sie nażarli, rozmnożyli w końcu padliny było za mało więc zaczeli pobudzać nas do większego gnicia.
  Tak samo jak i rozbiory były winą naszych a nie zaborców.

 7. MatkaPolka said

  Z artykułu wynnika, że tzw. Żyd mężczyzna – to kobieta z przyszywanymi męskimi genitaliami,
  A żydówka to mężczyzna z uciętymi genitaliami. A dla wątpiących to reszta jest ukryta i dostępna tylko dla wtajemniczonych.

  Ciekawe jak ci Żydzi się rozmnażają??

  Jakoś w świecie naturalnym nie ma zboczeń. Czy widział ktoś krowę lesbijkę, albo lwa geja?

  Żydzi są głownymi promotorami zboczeń seksualnych (jak wyżej w artykule) tymniemniej wg.wikipedii
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Judaizm#Kontakty_mi.C4.99dzy_p.C5.82ciami

  Kontakty między płciami

  Halacha ogranicza kontakty między osobami różnej płci: zakazuje mężczyznom zwracać uwagę na urodę kobiet, wąchać ich perfumy, słuchać ich śpiewu. Zakazane jest przebywanie dwóch osób różnej płci w zamkniętym pokoju (jichud), z wyjątkiem męża z żoną, rodzica z własnym dzieckiem, osoby dorosłej z dziewczynką do 3 roku życia lub chłopcem do 9 roku życia. Zakazana jest także masturbacja i stosunki homoseksualne.

  Tzw . Żydzi nie maja spójności logicznej na każdym kroku popadają w samo zaprzeczenie. Sami się gubią w swoich kłamstwach, i za swoje zbrodnie obciążają ofiary.

  Żydostwo to system kompletnego fałszu i zakłamania.

 8. MatkaPolka said

  KIM SĄ ŻYDZI – NAGRODA NOBLA ZA PRAWIDŁOWĄ DEFINICJE ŻYDA!!!!

  Uważanie się za Żyda to przyznanie się do schizofrenii. Rozdwojenie jaźni i osobowości

  *Z punktu widzenia socjologicznego – to grupa w sobie i sama dla siebie
  *Z punktu widzenia prawa kryminalnego – to przestępczość zorganizowana
  *Z punktu widzenia bankowego – to jeden wielki szwindel – w tym tkwi potęga Żydów i tajemnica sukcesów biznesowych – kapitał i pieniądz zastąpiono linia kredytowa i preferencjami dostępu
  *Z punktu widzenia religijnego – to dzieci szatana niemający nic wspólnego z biblią. Judaizm TO NIE RELIGIA. Talmud jest zbiorem praw – zakazów i nakazów najbardziej wrogich w stosunku do najbliższego sąsiada.

  BIBLIA ZAPRZECZA TALMUDOWI. TALMUD ZAPRZECZA BIBLII – udowodniło to kilka kongresów i dysput teologicznych – katolickich, żydowskich Prawdziwym Izraelem są Chrześcijanie – wyznawcy biblii. Abraham, Mojżesz, Jakub/Izrael i są postaciami biblijnymi chrześcijańskimi, a nie Talmudycznymi. Judaizm to APOSTAZJA do każdej religii i do samej siebie. Talmud to nie jest religia Dekalogu Mojżesza.

  To swoisty kod przestępczy.
  Żyd to w całości mentalność przestępcza – i tylko tak na Żyda i żydostwo trzeba patrzeć.

  Żydostwo to Tora i Talmud, które się wzajemnie wykluczają. Judaizm nie jest religia biblijną i religia proroków od Abrahama. Żydzi nawet nie wymieniają imienia Jahwe .

  Według Talmudu ŻYDOWSKI BÓG to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale bóg może się mylić w interpretacji Talmudu, bo np. cadyk z Lubartowa inaczej może interpretowac Talmud – i wtedy Bóg nie ma racji, a racje ma cadyk,

  *Z punktu widzenia prawa międzynarodowego – grupa przestępcza odpowiedzialna za zbrodnie ludobójstwa – które nie będą przedawnione

  *Z punktu widzenia etnicznego i antropologicznego – TO NIE RASA a mieszanka wielu ras (czarny z Etiopii, biały z Rosji, brunatny z Maroko – czy tu istnieje podobieństwo rasowe ) to w 90% Chazarzy

  *Z punktu widzenia medycznego – to grupa chorych psychicznie żyjąca we własnym przez siebie stworzonym świecie iluzji – rozdwojenie jaźni to Schizofrenia.

  *Z punktu widzenia językowego i semantycznego słowo ŻYD – to wzajemne zaprzeczające sobie pojęcia – TO OKSYMORON

  ZYD TO NIE RASA – Czarny Żyd z Etiopii lub Nowego Jorku ?? Brunatny Żyd z Jemenu lub Maroko ?? Biały z Polski, Rosji lub Ukrainy, Armenii?? Jakie są podobieństwa rasowe między czarnym z Etiopii, białym z Polski żółtym z Chin?? Czy ktoś jest w Stanie udowodnić, że to ta sama RASA ?? !!

  Biały rabin i Czarny rabin – Czy to ta sama RASA? Czarny RABIN Capers Funnye – CZY JEST SEMITĄ ?

  Etnicznymi Żydami sa Palestyńczycy -mieszkacy biblijnej Judei !!! Wyznawcy Islamu

 9. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka uwasza sze dwie plcie to nie ma szaden sens.

  Na pszyklad slimak ma jedna plec, ktura sobie zmienia na pan albo pani w zalesznosci od okolicznosci.

  Czy czlowieki sa gorsze nisz slimak sze musza miec zawsze dwa płcie?

  Girls in California latest to seek to become Boy Scouts

  http://www.seattletimes.com/nation-world/girls-in-california-latest-to-seek-to-become-boy-scouts/

 10. MatkaPolka said

  Żydostwo to system kompletnego fałszu i zakłamania.

  Samo słowo Żyd to oksymoron – figura stylistyczna zawierająca w sobie i niosąca wzajemna sprzeczność ( np. biały murzyn, olbrzymi karzeł)

  W przypadku Żydów nie ma zastosowania jakikolwiek zarzut o uprzedzeniach rasowych , ani o uprzedzeniach religijnych.

  Tzw. Żydzi nie są jednolita rasą. Czy biały rabin, czarny rabin , biały Żyd z Polski czarny Żyd z Etiopii itd.

  Czy to ta sama rasa ????

  PORÓWNAJMY DWA ZDJĘCIA

  Nagroda Nobla za stwierdzenie, że Czarny Żyd (Caprers Funney) kuzyn Michelle Obamy – żony prezydenta USA to ta sama rasa co Biały Żyd (Michael Schudrich) ?

  Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family
  forward.com/articles/14148

  Michael Schudrich Urodził się w Nowym Jorku w żydowskiej rodzinie o polskich korzeniach, jako najstarsze z czworga dzieci rabina Davida Schudricha i jego żony, Doris z domu Goldfarb. Jego przodkowie pochodzili z Baligrodu. Z wykształcenia jest historykiem i religioznawcą. Studiował na State University of New York w Stony Brooks. W 1977 uzyskał BA w religioznawstwie. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Columbia. Na rabina konserwatywnego został ordynowany w 1980 w Jewish Theological Seminary of America. Natomiast prywatną ordynację ortodoksyjną otrzymał w 2000 z rąk rabina Moshe Tendlera.

  pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Schudrich

  Sfałszował podpis na dokumencie konwersji, co wywołało halachiczną dyskusję, co do legalności całego procesu konwersji. Ponadto rabin Schudrich jest krytykowany za liberalny stosunek do halachy.

  Nawet w czasach Jezusa Crystusa – tzw. Żydzi to była mieszanka rasowa.
  Tzw Żydzi wyznawali kult Baala i Isztar – najbardziej niemoralną religię na świecie
  W czasach festiwalu mąż kazał żonie stać przedz chałupą i świadczyć usługi seksualne każdemu pielgrzymowi przejeżdąjącemu na wielbładzie – pieniążek oddawać na „światynie”. W ten sposób tzw. ŻYDZI wszystkie choroby weneryczne z całego bliskiego Wschodu przenoszone przez kilka pokoleń. Każdy lekarz powie, że nieleczona Kiła (syfilis) i kiła wrodzona prowadzi do nieodwracalnych zmian w mózgu

  Judaizm to także oksymoron – to żadna religia, to sprzeczność sama w sobie.
  Żydostwo i judaizm to nie religia . Co ma wspólnego prorocy biblijni lub Dekalog Mojżesza z Talmudem ?

  Żydostwo to uzurpacja do wszystkiego, to system kompletnego fałszu i zakłamania.

  Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd. Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli tak powiedzą ziemscy rabini.

  Co łczy Żydów to Talmud. Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.
  Wszystkie sekty żydowskie to żadne grupy religijne – to grupy przestępcze kierujące się Talmudem
  ŻYDOSTWO TO GILDA ZŁODZIEJSKA – zbiorowisko różnych przestępcztych organizacji

  Co ma wspólnego Talmud z Dekalogiem Mojżesza, lub prorokami biblijnymi – NIC, ZERO, NILL, NADA

  Tzw. Żyd będzie zawsze twierdził , ze zbrodnie żydowskie nie istnieją. Bo taka jest natura przestępcy.

  Zbrodnia ludobójstwa jest szczęściem dla ludzkości
  Kradzież jest dla obrabowanego zbawieniem
  Morderstwo i zabójstwo to dla ofiary dobrodziejstwo

  W żydostwie nic się nie zgadza. Judaizm to zbiór różnych sekt wyznaniowych – każda z nich jest osobną „religią” ZUPEŁNIE INNĄ „RELIGIĄ”.Zobacz np. Judaizm na Wikipedii – https://pl.wikipedia.org/wiki/Judaizm

  Problem polega na tym, że religia żydowska, przede wszystkim Talmud, nie ma nic wspólnego z religia proroków biblijnych

  Kiedy i Jak Wymyślono Żydów?
  („Matai ve’ech humtza ha’am hayehudi?”)

  Szlomo Sand i wstrząs dla narodowej mitologii Izraela
  Książka Szlomo Sanda profesora historii uniwersytetu w Tel Awiwie, która wywołała szok w Izraelu

  W swojej książce Szlomo Sand udowadnia, że

  *Nie było żadnego Wygnania Żydów – a wiec nie może być Powrotu
  *Żydzi nie zostali ROZPROSZENI ani WYGNANI
  *Tzw Żydzi nie pochodzą z Judei
  *Rdzennymi, etnicznymi Żydami są Palestyńczycy – mieszkancy biblijnej Judei
  *Cała ideologia powrotu jest koncepcja syjonistyczna i nieprawdziwa
  *Racja istnienia Państwa Izrael jest bezpodstawna.
  • *Pojawienie się Żydów odbyło się NIE przez rozproszenie fizyczne ludzi i migracje, ale przez rozprzestrzenianie się judaizmu i chrześcijaństwa nawracania – konwersji. W początkach istnienia Chrześcijaństwa i Judaizmu – początkowo nawróceni na Judaizm stawali się koniec końców chrześcijanami – CZY JUDAIZM JEST RELIGIĄ?
  *KONWERSJA jest przyczyna pojawienia się Żydów, a nie WYGNANIE
  • Żydzi nie są Narodem – i nie sa na pewno Narodem Wybranym

  ŻYDZI NIE SĄ RASA – są mieszanką wielu grup etnicznych

  Krytycznym faktem dla wzrostu populacji Żydów była Konwersja królestwa CHAZARÓW – (potomków Hunów, Mongołów i Turków) -Żydzi Wschodnioeuropejscy to mieszanka Chazarów i Słowian – stanowią ok.90% Tzw. Żydostwa – ŻYDZI NIE SĄ SEMITAMI

  * Jesli mówić o jakiejkolwiek etniczności – a i to bardzo wątpliwe – porównaj biały Żyd, czarny Żyd , chiński Żyd , hinduski Żyd

  Ogólna bezpośrednia konkluzja z lektury książki – Żydzi to nie Rasa, nie Religia, nie Naród – a więc kim są Żydzi?

  Fenomen społeczny zwany żydzizmem trzeba dokładnie zdefiniować

  Kiedy słowo ANTYSEMITYZM zastąpimy słowem ANTYBANDYTYZM wtedy wszystko okaże się jasne.

  Antysemityzm to „słowo wytrych” używanych przez tych, którzy twierdzą, że są Żydami i służące do udowodnienia, ze żydzi jednak istnieją i to istnieją w sposób przez siebie zdefiniowany.
  Żydostwo to system całkowitego falszu i zakłamania- wszystko co mowią tzw. Żydzi to nieprawda i daleko odbiega od rzeczywistości.

  ŻYDOWSKA DEFINICJA ŻYDA

  Rasa
  Naród
  Naród wybrany
  Semici
  Religia
  Bogobojni, miłujący boga, wybrani przez boga
  Humanitarni – kochający ludzkość i bliźniego, niosący pomoc dla całej ludzkości
  Uczciwi , skromni, sprawiedliwi
  Wyjątkowo uzdolnieni

  Niewinne ofiary prześladowań.
  Wygnania
  Holokaust
  Rozproszeni – dziejowa niesprawiedliwość

  NIE – ŻYDOWSKA DEFINICJA ŻYDA
  Nagroda nobla za prawidłową definicje Żyda

  NIE Rasa – Czarny rabin, biały rabin – porównajmy dwa zdjęcia
  Niemiecki Żyd to Niemiec, francuski Żyd to Francuz, rosyjski Żyd to Rosjanin, polski zyd to Polak, chiński zyd to Chińczyk, somalijski zyd to somalijczyk czarny zyd z Somalii
  NIE Semici– tzw. żydzi to przedziwna mieszanka rasowa. Jeśli mówić o jakiejkolwiek etniczności żydow to trzeba zacząć od inwazji Hunów ze stepow Mongolii na zachód –Ojczyzna Żydów jest Mongolia
  Stepowy lud chazarski pochodzenia mongolskiego i tureckiego. Również mieszanka rasowa – Chazarzy to niejest jednolita rasa – Czy istnieje haplogrupa Y- DNA chazarska?

  Ciekawe, że w dzisiejszym Izraelu obecność haplogrupy słowiańskiej Y-DNA R1a1 to 52% – w Polsce 56%
  Nie istnieje taka haplogrupa jak grupa żydowska . Semicka haplogrupa J2 w dzisiejszym Izraelu należy do Palestyńczyków – tak samo jak nie istnieje haplogrupa „kanadyjska” lub „amerykańska” – zbiorowisko najprzeróżniejszych grup etnicznych.

  NIE Naród – żydzi nie są narodem. Naród zamieszkuje określony obszar geograficzny i etnicznie jest jednorodny lub z przewagą większości etnicznej. W Polsce eniczna grupą są Polacy z przewagą R1a1 i również odłamem słowiańskim jest Haplogrupa R1b. Obecność semickiej grupy J2 w Polsce jest śladowa.

  NIE Religia
  NIE Bogobojni, NIE miłujący Boga, NIE wybrani przez Boga – pytanie, w jakiego Boga wierzą żydzi?
  Wg Talmudu Bóg to taki Rabin, który siedzi w niebie i studiuje Talmud.; w interpretacjach może się mylić i ziemscy rabini mogą poprawiać Pana Boga. Talmud to kodeks przestępczy jak tu okraść i oszukać goja.
  Co ma wspólnego Talmud z Biblią, albo z 10 przykazaniami Mojzesza ?

  NIE Naród wybrany – Koncept biblijny skradziony
  NIE Humanitarni – nie kochający ludzkość i bliźniego, nie niosący pomoc dla całej ludzkości
  NIE Uczciwi ,
  NIE skromni,
  NIE sprawiedliwi
  NIE Wyjątkowo uzdolnieni – standardowy test na inteligencje IQ – tzw. Żydzi wypadają słabo

  Żydzi sz w jednym dobrzy – w zabijaniu i kradzeniu

  (NIE)Winne ofiary prześladowań – sprzeciw przeciwko oszustwom i przestępstwom jak najbardziej uzasadniony. Zbrodnie i złodziejstwo powinny być ukarane – zgodnie z obowiązującym prawem

  NIE było Wygnania – wg. prof. Shlomo Sanda – historyk z Telavivu – nie było żadnego wygnania ani
  NIE było Rozproszenia – tej niby dziejowej niesprawiedliwość.

  NIE było Holokaust – podczas II wś zginęło wprawdzie trochę tzw. Żydów ok. 500,000,
  ale większość przeżyła i uratowała się lub wcześniej uciekła – większość polskich Żydów do ZSRR – a potem wrócili

  W czasie II wojny światowej (finansowanej przez żydowski interes bankowy) zginęło 60 milionów Gojów.
  W wyniku II wś zginęło ok. 8 mln Polaków ; Polska strąciła ok. 12milionow, czyli – 33% obywateli

  Po wojnie Żydzi wrócili i z rak żydowskich zginęło dalsze ok. 3mln Polaków – katownie UB, Wywózki na Syberie i do Gułagów, Polowania na żołnierzy AK iNSZ , KL Warschau – następne 200 tys. ofiar żydokomuny

  Powinniśmy mówić o GOJOKAUŚCIE i oskarżyć Żydów o GOJOKAUST

  Mentalność Przestępcza.
  Przestępczość nie ma cech rasowych –
  przestępcą może być Anglik, Francuz, Niemiec, Rosjanin, Ukrainiec, Polak, murzyn,
  Mentalność nie ma cech rasowych

  Przestępczość Zorganizowana
  Złodzieje
  Mordercy
  Płatni zabójcy, zleceniodawcy lub płatnicy zbrodni.

  Struktury przestępcze służące okradaniu i zniewalaniu
  – Gminy Żydowskie, Loże masońskie, Synagogi Szatana.
  Banki, Instytucje Finansowe, Ubezpieczenia, Ubezpieczenia społeczne –
  Murder Inc – żydowski syndykat zbrodni w USA.
  Patrz „Izrael ziemia obiecana Przestępczości Zorganizowanej” – Dave Duke – Youtube

  Banki nie służą do dawania pieniędzy. Banki służą do okradania klienta
  Pieniądz tworzony jest z niczego

  Spłaty wszelkiego rodzaju kredytów –to odbieranie owoców pracy – to nie tylko procent, to wszystko!!

  System bankowy i system emisji pieniądza to największa żydowska podmianka
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/08/system-bankowy-i-system-emicji-pieniadza-najwieksza-zydowska-podmianka

  Istnienie i działalność obcych banków w Polsce jest niezgodne z konstytucją RP
  – niekonstytucyjne – nieprawne – a wiec kryminalne
  .
  To forma agresji finansowej – nowoczesna, niewidzialna wojna

  Według Konstytucyjnie RP (Art. 227) jedynym bankiem w Polsce mający prawo emisji pieniądza i kredytu jest Narodowy Bank Polski – instytucja służebna dla narodu , której naród powierzył emisje pieniądza i kredytu.

  W USA jedyną konstytucyjną władzą dla emisji pieniądza jest Kongres ( Art. 1 punkt 8 konstytucji USA)
  Federal Reserve Board – bank centralny USA jest prywatną instytucją – konsorcjum starych, żydowskich domów bankowych, którzy przechwycili prawo emisji pieniądza w Ameryce.

  Ubezpieczenia Społeczne – ZUS, OFE, – składki ubezpieczeniowe – to atrakcyjne źródło zysku – są wykradane przez MFW i BŚ

  Państwo (NBP) powinno „drukować” pieniądze na emerytury, służbę zdrowia i opiekę społeczną –
  Emisja pieniądza tym kanałem znacznie pobudza gospodarkę – każde wstrzykniecie gotówki, proporcjonalnie do potrzeb kraju i obywatela – znacznie w gospodarkę.
  Instytucje Finansowe –wszelkie ubezpieczenia – na Życie, od Wypadku – w pracy, na Bezrobocie samochodowe, składki na Emeryturę – powinny służyć obywatelowi, asłużą do okradania obywatela.

  Opanowanie Systemu Prawnego „Sądownictwo a Talmud”
  – kompletne podporządkowanie zgodnie z „Kodeksem Majmonidesa”
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/09/zydowskie-podmianki-matka-polka

  Twórcy przestępczych ideologii

  Marksizmu i leninizmu, komunizmu – służących obrabowaniu społeczeństw
  pod płaszczykiem „sprawiedliwości społecznej”. Idea sprawiedliwości społecznej jest jak najbardziej słuszna Świetny koncept, ale w wykonaniu żydowskim służący wyłącznie tzw.Żydom.
  Marksizm Komunizm był stworzony przez niemieckich Żydów

  Nazizmu – nazistowska teoria wyższej rasy niemieckiej – to żydowska teoria Alfreda Rosenberga.
  Totalitarne ideologie były wszystkie stworzone

  Syjonizmu – najbardziej rasistowska ideologia. Izrael uznany, jako państwo rasistowskie
  Potępiony w ponad 500 rezolucjach ONZ.

  Agresorzy

  Zbrodnia ludobójstwa – wg prawa nigdy nie mogą być przedawnione – finansowanie wojen, rewolucji i przewrotów
  Rewolucja Bolszewicka, 60 – 80 mln ofiar, Gułagi, zsyłki niewolnicza praca
  Dwie wojny światowe – 200 milionów ofiar . Cel zmiana stosunkow wlasnosciowych
  Rewolucja Francuzka – rzeź katolickiego kleru.
  Jutrzenka swobody, Wolność Równość Braterstwo
  II wś – zbrodnicza, nazistowska III Rzesza niemiecka – finansowana przez żydowską Miedzynarodówkę Finansową. Przywódcami nazistowskimi byli tzw. Żydzi – zobacz „Żydowscy pretorianie Hitlera”
  Do zbrodni przeciw ludzkości należy zaliczyć również zbrodnie UPA – kierowanej przez Żydów, stworzonej przez Niemców – finansowanych przez Żydów.

  Palestyna – ogrom zbrodni Izraela. – SETKI rezolucji ONZ potępiających Izrael.
  Np. rezolucja Konferencji w Durban

  W dniach od 31 sierpnia do 7 września 2001 roku w południowoafrykańskim mieście Durban miała miejsce międzynarodowa Konferencja do Walki z Rasizmem, zorganizowana pod auspicjami Organizacji Narodów Zjednoczonych. W konferencji rządowej wzięły udział delegacje 153 państw, a w odbywającym się jednocześnie Forum organizycji nierządowych (FOP) uczestniczyło 6000 delegatów i dziesiątki organizacji z całego świata. Poparcia moralnego dla konferencji udzielił papież Jan Paweł II, który 27 sierpnia br. potępił zjawiska rasizmu i agresywnego nacjonalizmu, określając je jako “grzechy przeciwko Bogu”

  Potępienie Izraela i żydowskiego rasizmu. W trakcie Konferencji większość państw i zdecydowana większość z pozarządowych delegatów potępiła Izrael, syjonizm oraz żydowski rasizm i apartheid. Uchwalono, że Izrael jest państwem, które stosuje rasistowskie praktyki wobec Palestyńczyków mieszkających tak w Izraelu, jak i na okupowanych przez Izrael od 1967 r. ziemiach palestyńskich. Jest to zarzut, którego nikt przy zdrowych zmysłach nie może kwestionować. Po prostu potwierdzają go codzienne wiadomości prasowe, radiowe i telewizyjne.

  Gdziekolwiek i kiedykolwiek pojawiaja się zbrodnie ludobójstwa połączonego z bestialstwem, tam za kurtyną siedzi tzw, ŻYD – patrz zbrodnie żydowskiego NKWD, zbrodnie UPA- kierownictwo tzw. Chazarskich Żydów, ludobójstwo zbrodniczej, nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej, w tym Gestapo – system totalitarny stworzony przez tzw. Żydów a finansowany przez żydowska Międzynarodówkę Finansową – Rotszyld & cohortes to chazarski Żyd

  Kłamcy i oszuści

  Schizofrenicy – choroba psychiczna polegająca na rozdwojeniu osobowości – Żydzi w istocie nie maja tożsamości –

  Zboczeńcy – Marksizm – Leninizm zastąpiony Homoseksualizmem. Ideologia sprawiedliwości społecznej zastąpiona ideologią równością i sprawiedliwością dla zboczeńców (żydowskich?)

  Uzurpatorzy – do wszystkiego, co może być przydatne do popełnienia i ukrycia przestępstwa
  Uzurpatorzy do religii Abrahama

  Fałszerze Religi
  Wg Biblii Jakub był wybrany, a Ezaw Wyklęty. Jeśli w ogóle istnieją – to Żydzi są potomkami Ezawa
  Nawet w czasach Jezusa Crystusa – tzw. Żydzi to była mieszanka rasowa.
  Tzw Żydzi wyznawali kult Baala i Isztar – najbardziej niemoralną religię na świecie

  Problem polega na tym, że religia żydowska, przede wszystkim Talmud, nie ma nic wspólnego z religia proroków biblijnych

  Korupcja na wielką skalę
  To nie dawanie „łapówki pod Stolem”
  – Mając opanowany System Bankowy można „kupić” każdego polityka.
  Wystarczy założyć konto we własnym banku dla konkretnego polityka lub partii politycznej
  1mln dolarów, 5 milionów, 50mln, a może i 500 mln – nie ma znaczenia ile polityk czy jakaś partia to dostanie
  Ważne, że jest pod kontrolą swojego banku – i polityk dostanie, jeśli jest posluszny

  To również wysokie pensje dla wybranych przez siebie politykow, ale także dodatkowe benefity
  Parlamentarzysta Europejski ma ok. 400, 000 Euro rocznie plus bezpłatne mieszkanie, czynsz, służbowy samochód, telefon, garnitury służącą….,

  Korupcja ma dalekosiężne skutki społeczne

  I co ma robić taki przekupiony polityk? Ano glosować

  Za zatrutą żywnością GMO
  Za przedłużeniem wieku od którego ma się prawo otrzymywać świadczenia emerytalne
  Za wprowadzeniem Euro, czyli odebrania przywileju emisji pieniądza od narodu a tym samym bezwzględne podporządkowanie
  Za Unia Europejską – czyli agresja Niemiec na Polskę i inne kraje Europy wschodniej.

  FAŁSZERSTWA WYBORÓW – to najmniej dyskutowana i wyeksponowana sprawa
  To uzurpacja władzy i uzurpacja do reprezentowania

  Obok Systemu Bankowego i systemu Emisji Pieniądza oraz
  Systemu Prawnego i Sadowniczego, systemu przymusu policyjnego i ekonomicznego.
  Wybory przedstawicieli – sejm, rzad, sąd, administracja – to najważniejsza sprawa

  Żydzi wiedza, co jest ważne i jak fałszować – stad taka nadreprezentacja żydow we wszystkich strukturach władzy. Na tym w istocie polega zniewolenie.

 11. MatkaPolka said

  Żydostwo to system kompletnego fałszu i zakłamania.

  Samo słowo Żyd to oksymoron – figura stylistyczna zawierająca w sobie i niosąca wzajemna sprzeczność ( np. biały murzyn, olbrzymi karzeł)

  W przypadku Żydów nie ma zastosowania jakikolwiek zarzut o uprzedzeniach rasowych , ani o uprzedzeniach religijnych.

  Tzw. Żydzi nie są jednolita rasą. Czy biały rabin, czarny rabin , biały Żyd z Polski czarny Żyd z Etiopii itd.

  Czy to ta sama rasa ????

  PORÓWNAJMY DWA ZDJĘCIA

  Nagroda Nobla za stwierdzenie, że Czarny Żyd (Caprers Funney) kuzyn Michelle Obamy – żony prezydenta USA to ta sama rasa co Biały Żyd (Michael Schudrich) ?

  Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family
  forward.com/articles/14148

  Michael Schudrich Urodził się w Nowym Jorku w żydowskiej rodzinie o polskich korzeniach, jako najstarsze z czworga dzieci rabina Davida Schudricha i jego żony, Doris z domu Goldfarb. Jego przodkowie pochodzili z Baligrodu. Z wykształcenia jest historykiem i religioznawcą. Studiował na State University of New York w Stony Brooks. W 1977 uzyskał BA w religioznawstwie. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Columbia. Na rabina konserwatywnego został ordynowany w 1980 w Jewish Theological Seminary of America. Natomiast prywatną ordynację ortodoksyjną otrzymał w 2000 z rąk rabina Moshe Tendlera.

  pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Schudrich

  Sfałszował podpis na dokumencie konwersji, co wywołało halachiczną dyskusję, co do legalności całego procesu konwersji. Ponadto rabin Schudrich jest krytykowany za liberalny stosunek do halachy.

  Nawet w czasach Jezusa Crystusa – tzw. Żydzi to była mieszanka rasowa.
  Tzw Żydzi wyznawali kult Baala i Isztar – najbardziej niemoralną religię na świecie
  W czasach festiwalu mąż kazał żonie stać przedz chałupą i świadczyć usługi seksualne każdemu pielgrzymowi przejeżdąjącemu na wielbładzie – pieniążek oddawać na „światynie”. W ten sposób tzw. ŻYDZI wszystkie choroby weneryczne z całego bliskiego Wschodu przenoszone przez kilka pokoleń. Każdy lekarz powie, że nieleczona Kiła (syfilis) i kiła wrodzona prowadzi do nieodwracalnych zmian w mózgu

  Judaizm to także oksymoron – to żadna religia, to sprzeczność sama w sobie.
  Żydostwo i judaizm to nie religia . Co ma wspólnego prorocy biblijni lub Dekalog Mojżesza z Talmudem ?

  Żydostwo to uzurpacja do wszystkiego, to system kompletnego fałszu i zakłamania.

  Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd. Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli tak powiedzą ziemscy rabini.

  Co łczy Żydów to Talmud. Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.
  Wszystkie sekty żydowskie to żadne grupy religijne – to grupy przestępcze kierujące się Talmudem
  ŻYDOSTWO TO GILDA ZŁODZIEJSKA – zbiorowisko różnych przestępcztych organizacji

  Co ma wspólnego Talmud z Dekalogiem Mojżesza, lub prorokami biblijnymi – NIC, ZERO, NILL, NADA

  Tzw. Żyd będzie zawsze twierdził , ze zbrodnie żydowskie nie istnieją. Bo taka jest natura przestępcy.

  Zbrodnia ludobójstwa jest szczęściem dla ludzkości
  Kradzież jest dla obrabowanego zbawieniem
  Morderstwo i zabójstwo to dla ofiary dobrodziejstwo

  W żydostwie nic się nie zgadza. Judaizm to zbiór różnych sekt wyznaniowych – każda z nich jest osobną „religią” ZUPEŁNIE INNĄ „RELIGIĄ”.Zobacz np. Judaizm na Wikipedii – https://pl.wikipedia.org/wiki/Judaizm

  Problem polega na tym, że religia żydowska, przede wszystkim Talmud, nie ma nic wspólnego z religia proroków biblijnych

 12. MatkaPolka said

  Kiedy i Jak Wymyślono Żydów?
  („Matai ve’ech humtza ha’am hayehudi?”)

  Szlomo Sand i wstrząs dla narodowej mitologii Izraela
  Książka Szlomo Sanda profesora historii uniwersytetu w Tel Awiwie, która wywołała szok w Izraelu

  W swojej książce Szlomo Sand udowadnia, że

  *Nie było żadnego Wygnania Żydów – a wiec nie może być Powrotu
  *Żydzi nie zostali ROZPROSZENI ani WYGNANI
  *Tzw Żydzi nie pochodzą z Judei
  *Rdzennymi, etnicznymi Żydami są Palestyńczycy – mieszkancy biblijnej Judei
  *Cała ideologia powrotu jest koncepcja syjonistyczna i nieprawdziwa
  *Racja istnienia Państwa Izrael jest bezpodstawna.
  • *Pojawienie się Żydów odbyło się NIE przez rozproszenie fizyczne ludzi i migracje, ale przez rozprzestrzenianie się judaizmu i chrześcijaństwa nawracania – konwersji. W początkach istnienia Chrześcijaństwa i Judaizmu – początkowo nawróceni na Judaizm stawali się koniec końców chrześcijanami – CZY JUDAIZM JEST RELIGIĄ?
  *KONWERSJA jest przyczyna pojawienia się Żydów, a nie WYGNANIE
  • Żydzi nie są Narodem – i nie sa na pewno Narodem Wybranym

  ŻYDZI NIE SĄ RASA – są mieszanką wielu grup etnicznych

  Krytycznym faktem dla wzrostu populacji Żydów była Konwersja królestwa CHAZARÓW – (potomków Hunów, Mongołów i Turków) -Żydzi Wschodnioeuropejscy to mieszanka Chazarów i Słowian – stanowią ok.90% Tzw. Żydostwa – ŻYDZI NIE SĄ SEMITAMI

  * Jesli mówić o jakiejkolwiek etniczności – a i to bardzo wątpliwe – porównaj biały Żyd, czarny Żyd , chiński Żyd , hinduski Żyd

  Ogólna bezpośrednia konkluzja z lektury książki – Żydzi to nie Rasa, nie Religia, nie Naród – a więc kim są Żydzi?

  Fenomen społeczny zwany żydzizmem trzeba dokładnie zdefiniować

  Kiedy słowo ANTYSEMITYZM zastąpimy słowem ANTYBANDYTYZM wtedy wszystko okaże się jasne.

  Antysemityzm to „słowo wytrych” używanych przez tych, którzy twierdzą, że są Żydami i służące do udowodnienia, ze żydzi jednak istnieją i to istnieją w sposób przez siebie zdefiniowany.
  Żydostwo to system całkowitego falszu i zakłamania- wszystko co mowią tzw. Żydzi to nieprawda i daleko odbiega od rzeczywistości.

  ŻYDOWSKA DEFINICJA ŻYDA

  Rasa
  Naród
  Naród wybrany
  Semici
  Religia
  Bogobojni, miłujący boga, wybrani przez boga
  Humanitarni – kochający ludzkość i bliźniego, niosący pomoc dla całej ludzkości
  Uczciwi , skromni, sprawiedliwi
  Wyjątkowo uzdolnieni

  Niewinne ofiary prześladowań.
  Wygnania
  Holokaust
  Rozproszeni – dziejowa niesprawiedliwość

  NIE – ŻYDOWSKA DEFINICJA ŻYDA
  Nagroda nobla za prawidłową definicje Żyda

  NIE Rasa – Czarny rabin, biały rabin – porównajmy dwa zdjęcia
  Niemiecki Żyd to Niemiec, francuski Żyd to Francuz, rosyjski Żyd to Rosjanin, polski zyd to Polak, chiński zyd to Chińczyk, somalijski zyd to somalijczyk czarny zyd z Somalii
  NIE Semici– tzw. żydzi to przedziwna mieszanka rasowa. Jeśli mówić o jakiejkolwiek etniczności żydow to trzeba zacząć od inwazji Hunów ze stepow Mongolii na zachód –Ojczyzna Żydów jest Mongolia
  Stepowy lud chazarski pochodzenia mongolskiego i tureckiego. Również mieszanka rasowa – Chazarzy to niejest jednolita rasa – Czy istnieje haplogrupa Y- DNA chazarska?

  Ciekawe, że w dzisiejszym Izraelu obecność haplogrupy słowiańskiej Y-DNA R1a1 to 52% – w Polsce 56%
  Nie istnieje taka haplogrupa jak grupa żydowska . Semicka haplogrupa J2 w dzisiejszym Izraelu należy do Palestyńczyków – tak samo jak nie istnieje haplogrupa „kanadyjska” lub „amerykańska” – zbiorowisko najprzeróżniejszych grup etnicznych.

  NIE Naród – żydzi nie są narodem. Naród zamieszkuje określony obszar geograficzny i etnicznie jest jednorodny lub z przewagą większości etnicznej. W Polsce eniczna grupą są Polacy z przewagą R1a1 i również odłamem słowiańskim jest Haplogrupa R1b. Obecność semickiej grupy J2 w Polsce jest śladowa.

  NIE Religia
  NIE Bogobojni, NIE miłujący Boga, NIE wybrani przez Boga – pytanie, w jakiego Boga wierzą żydzi?
  Wg Talmudu Bóg to taki Rabin, który siedzi w niebie i studiuje Talmud.; w interpretacjach może się mylić i ziemscy rabini mogą poprawiać Pana Boga. Talmud to kodeks przestępczy jak tu okraść i oszukać goja.
  Co ma wspólnego Talmud z Biblią, albo z 10 przykazaniami Mojzesza ?

  NIE Naród wybrany – Koncept biblijny skradziony
  NIE Humanitarni – nie kochający ludzkość i bliźniego, nie niosący pomoc dla całej ludzkości
  NIE Uczciwi ,
  NIE skromni,
  NIE sprawiedliwi
  NIE Wyjątkowo uzdolnieni – standardowy test na inteligencje IQ – tzw. Żydzi wypadają słabo

  Żydzi sz w jednym dobrzy – w zabijaniu i kradzeniu

  (NIE)Winne ofiary prześladowań – sprzeciw przeciwko oszustwom i przestępstwom jak najbardziej uzasadniony. Zbrodnie i złodziejstwo powinny być ukarane – zgodnie z obowiązującym prawem

  NIE było Wygnania – wg. prof. Shlomo Sanda – historyk z Telavivu – nie było żadnego wygnania ani
  NIE było Rozproszenia – tej niby dziejowej niesprawiedliwość.

  NIE było Holokaust – podczas II wś zginęło wprawdzie trochę tzw. Żydów ok. 500,000,
  ale większość przeżyła i uratowała się lub wcześniej uciekła – większość polskich Żydów do ZSRR – a potem wrócili

  W czasie II wojny światowej (finansowanej przez żydowski interes bankowy) zginęło 60 milionów Gojów.
  W wyniku II wś zginęło ok. 8 mln Polaków ; Polska strąciła ok. 12milionow, czyli – 33% obywateli

  Po wojnie Żydzi wrócili i z rak żydowskich zginęło dalsze ok. 3mln Polaków – katownie UB, Wywózki na Syberie i do Gułagów, Polowania na żołnierzy AK iNSZ , KL Warschau – następne 200 tys. ofiar żydokomuny

  Powinniśmy mówić o GOJOKAUŚCIE i oskarżyć Żydów o GOJOKAUST

  Mentalność Przestępcza.
  Przestępczość nie ma cech rasowych –
  przestępcą może być Anglik, Francuz, Niemiec, Rosjanin, Ukrainiec, Polak, murzyn,
  Mentalność nie ma cech rasowych

 13. MatkaPolka said

  Mentalność Przestępcza.
  Przestępczość nie ma cech rasowych –
  przestępcą może być Anglik, Francuz, Niemiec, Rosjanin, Ukrainiec, Polak, murzyn,
  Mentalność nie ma cech rasowych

  Przestępczość Zorganizowana
  Złodzieje
  Mordercy
  Płatni zabójcy, zleceniodawcy lub płatnicy zbrodni.

  Struktury przestępcze służące okradaniu i zniewalaniu
  – Gminy Żydowskie, Loże masońskie, Synagogi Szatana.
  Banki, Instytucje Finansowe, Ubezpieczenia, Ubezpieczenia społeczne –
  Murder Inc – żydowski syndykat zbrodni w USA.
  Patrz „Izrael ziemia obiecana Przestępczości Zorganizowanej” – Dave Duke – Youtube

  Banki nie służą do dawania pieniędzy. Banki służą do okradania klienta
  Pieniądz tworzony jest z niczego

  Spłaty wszelkiego rodzaju kredytów –to odbieranie owoców pracy – to nie tylko procent, to wszystko!!

  System bankowy i system emisji pieniądza to największa żydowska podmianka
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/08/system-bankowy-i-system-emicji-pieniadza-najwieksza-zydowska-podmianka

  Istnienie i działalność obcych banków w Polsce jest niezgodne z konstytucją RP
  – niekonstytucyjne – nieprawne – a wiec kryminalne
  .
  To forma agresji finansowej – nowoczesna, niewidzialna wojna

  Według Konstytucyjnie RP (Art. 227) jedynym bankiem w Polsce mający prawo emisji pieniądza i kredytu jest Narodowy Bank Polski – instytucja służebna dla narodu , której naród powierzył emisje pieniądza i kredytu.

  W USA jedyną konstytucyjną władzą dla emisji pieniądza jest Kongres ( Art. 1 punkt 8 konstytucji USA)
  Federal Reserve Board – bank centralny USA jest prywatną instytucją – konsorcjum starych, żydowskich domów bankowych, którzy przechwycili prawo emisji pieniądza w Ameryce.

  Ubezpieczenia Społeczne – ZUS, OFE, – składki ubezpieczeniowe – to atrakcyjne źródło zysku – są wykradane przez MFW i BŚ

  Państwo (NBP) powinno „drukować” pieniądze na emerytury, służbę zdrowia i opiekę społeczną –
  Emisja pieniądza tym kanałem znacznie pobudza gospodarkę – każde wstrzykniecie gotówki, proporcjonalnie do potrzeb kraju i obywatela – znacznie w gospodarkę.
  Instytucje Finansowe –wszelkie ubezpieczenia – na Życie, od Wypadku – w pracy, na Bezrobocie samochodowe, składki na Emeryturę – powinny służyć obywatelowi, asłużą do okradania obywatela.

  Opanowanie Systemu Prawnego „Sądownictwo a Talmud”
  – kompletne podporządkowanie zgodnie z „Kodeksem Majmonidesa”
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/09/zydowskie-podmianki-matka-polka

  Twórcy przestępczych ideologii

  Marksizmu i leninizmu, komunizmu – służących obrabowaniu społeczeństw
  pod płaszczykiem „sprawiedliwości społecznej”. Idea sprawiedliwości społecznej jest jak najbardziej słuszna Świetny koncept, ale w wykonaniu żydowskim służący wyłącznie tzw.Żydom.
  Marksizm Komunizm był stworzony przez niemieckich Żydów

  Nazizmu – nazistowska teoria wyższej rasy niemieckiej – to żydowska teoria Alfreda Rosenberga.
  Totalitarne ideologie były wszystkie stworzone

  Syjonizmu – najbardziej rasistowska ideologia. Izrael uznany, jako państwo rasistowskie
  Potępiony w ponad 500 rezolucjach ONZ.

  Agresorzy

  Zbrodnia ludobójstwa – wg prawa nigdy nie mogą być przedawnione – finansowanie wojen, rewolucji i przewrotów
  Rewolucja Bolszewicka, 60 – 80 mln ofiar, Gułagi, zsyłki niewolnicza praca
  Dwie wojny światowe – 200 milionów ofiar . Cel zmiana stosunkow wlasnosciowych
  Rewolucja Francuzka – rzeź katolickiego kleru.
  Jutrzenka swobody, Wolność Równość Braterstwo
  II wś – zbrodnicza, nazistowska III Rzesza niemiecka – finansowana przez żydowską Miedzynarodówkę Finansową. Przywódcami nazistowskimi byli tzw. Żydzi – zobacz „Żydowscy pretorianie Hitlera”
  Do zbrodni przeciw ludzkości należy zaliczyć również zbrodnie UPA – kierowanej przez Żydów, stworzonej przez Niemców – finansowanych przez Żydów.

  Palestyna – ogrom zbrodni Izraela. – SETKI rezolucji ONZ potępiających Izrael.
  Np. rezolucja Konferencji w Durban

 14. MatkaPolka said

  RASIZM ŻYDOWSKI ZDEMASKOWANY – Durban dał nam broń do walki z żydowskim polakożerstwem

  http://www.koreywo.com/Kaluski/Durban.htm

  W dniach od 31 sierpnia do 7 września 2001 roku w południowoafrykańskim mieście Durban miała miejsce międzynarodowa Konferencja do Walki z Rasizmem, zorganizowana pod auspicjami Organizacji Narodów Zjednoczonych. W konferencji rządowej wzięły udział delegacje 153 państw, a w odbywającym się jednocześnie Forum organizycji nierządowych (FOP) uczestniczyło 6000 delegatów i dziesiątki organizacji z całego świata. Poparcia moralnego dla konferencji udzielił papież Jan Paweł II, który 27 sierpnia br. potępił zjawiska rasizmu i agresywnego nacjonalizmu, określając je jako “grzechy przeciwko Bogu”

  Potępienie Izraela i żydowskiego rasizmu. W trakcie Konferencji większość państw i zdecydowana większość z pozarządowych delegatów potępiła Izrael, syjonizm oraz żydowski rasizm i apartheid. Uchwalono, że Izrael jest państwem, które stosuje rasistowskie praktyki wobec Palestyńczyków mieszkających tak w Izraelu, jak i na okupowanych przez Izrael od 1967 r. ziemiach palestyńskich. Jest to zarzut, którego nikt przy zdrowych zmysłach nie może kwestionować. Po prostu potwierdzają go codzienne wiadomości prasowe, radiowe i telewizyjne.

  Gdziekolwiek i kiedykolwiek pojawiaja się zbrodnie ludobójstwa połączonego z bestialstwem, tam za kurtyną siedzi tzw, ŻYD – patrz zbrodnie żydowskiego NKWD, zbrodnie UPA- kierownictwo tzw. Chazarskich Żydów, ludobójstwo zbrodniczej, nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej, w tym Gestapo – system totalitarny stworzony przez tzw. Żydów a finansowany przez żydowska Międzynarodówkę Finansową – Rotszyld & cohortes to chazarski Żyd

  Kłamcy i oszuści

  Schizofrenicy – choroba psychiczna polegająca na rozdwojeniu osobowości–
  ŻYDZI W ISTOCIE NIE MAJA TOŻSAMOŚCI

  Zboczeńcy – Marksizm – Leninizm zastąpiony Homoseksualizmem. Ideologia sprawiedliwości społecznej zastąpiona ideologią równością i sprawiedliwością dla zboczeńców (żydowskich?)

  Uzurpatorzy – do wszystkiego, co może być przydatne do popełnienia i ukrycia przestępstwa
  Uzurpatorzy do religii Abrahama

  Fałszerze Religi
  Wg Biblii Jakub był wybrany, a Ezaw Wyklęty. Jeśli w ogóle istnieją – to Żydzi są potomkami Ezawa
  Nawet w czasach Jezusa Crystusa – tzw. Żydzi to była mieszanka rasowa.
  Tzw Żydzi wyznawali kult Baala i Isztar – najbardziej niemoralną religię na świecie

  Problem polega na tym, że religia żydowska, przede wszystkim Talmud, nie ma nic wspólnego z religia proroków biblijnych

  Korupcja na wielką skalę
  To nie dawanie „łapówki pod Stolem”
  – Mając opanowany System Bankowy można „kupić” każdego polityka.
  Wystarczy założyć konto we własnym banku dla konkretnego polityka lub partii politycznej
  1mln dolarów, 5 milionów, 50mln, a może i 500 mln – nie ma znaczenia ile polityk czy jakaś partia to dostanie
  Ważne, że jest pod kontrolą swojego banku – i polityk dostanie, jeśli jest posluszny

  To również wysokie pensje dla wybranych przez siebie politykow, ale także dodatkowe benefity
  Parlamentarzysta Europejski ma ok. 400, 000 Euro rocznie plus bezpłatne mieszkanie, czynsz, służbowy samochód, telefon, garnitury służącą….,

  Korupcja ma dalekosiężne skutki społeczne

  I co ma robić taki przekupiony polityk? Ano glosować

  Za zatrutą żywnością GMO
  Za przedłużeniem wieku od którego ma się prawo otrzymywać świadczenia emerytalne
  Za wprowadzeniem Euro, czyli odebrania przywileju emisji pieniądza od narodu a tym samym bezwzględne podporządkowanie
  Za Unia Europejską – czyli agresja Niemiec na Polskę i inne kraje Europy wschodniej.

  FAŁSZERSTWA WYBORÓW – to najmniej dyskutowana i wyeksponowana sprawa
  To uzurpacja władzy i uzurpacja do reprezentowania

  Obok Systemu Bankowego i systemu Emisji Pieniądza oraz
  Systemu Prawnego i Sadowniczego, systemu przymusu policyjnego i ekonomicznego.
  Wybory przedstawicieli – sejm, rzad, sąd, administracja – to najważniejsza sprawa

  Żydzi wiedza, co jest ważne i jak fałszować – stad taka nadreprezentacja żydow we wszystkich strukturach władzy. Na tym w istocie polega zniewolenie.

  Przyjrzyjmy się fałszerstwom wyborczym na przykładzie Polski.

  Konstytucja mówi wyraźnie o Ordynacji Wyborczej i o wyborach pięcioprzymiotnikowych.
  Tymczasem Ordynacje zastąpiono Kodeksem – i to już powód do unieważnienia wyborów

  Kodeks wyborczy to Akt Prawny niezgodny z Konstytucją – już to dyskwalifikuje i odbiera mandat władzy uzurpatorom.

  1. Sposób zgłaszania Kandydatów. ograniczenie biernego prawa wyborczego – a Angli wystarcza dwóch – =proposer i seconder (składający wniosek i popierający),aby móc kandydować. W Polsce partia polityczna plus 10 tysięcy podpisów.
  Wybiera Komisja Wyborcza, a nie wyborcy.

 15. MatkaPolka said

  STOWARZYSZENIE OFIAR WOJNY
  ZWIĄZEK WETERANÓW WOJNY ZARZĄD GŁÓWNY
  UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A T E L. / F A X : 3 3 8 2 2 9 9 2 0

  Minister Sprawiedliwości i
  Prokurator Generalny
  RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  Stanislaw Iwanicki
  Al. Ujazdowskie 11
  00-950 Warszawa

  AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO TALMUDOWI
  http://polskapolityka.com/archiwum/talmud/page_01.htm

  PRZECIWKO:

  A. władzą wyznań i/lub grup wyznaniowych i /lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i /lub dla który Talmud jest księgą stosowaną,

  B. wyznawcom wyznań i ‚lub osobom należącym do grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i /1ub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  C. współpracownikom wyznań i/lub grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/lub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  D. współpracownikom wyznawców i/lub osób należących do grup wyznaniowych i /lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/lub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  E. twórcom Talmudu

  NA PODSTAWIE NASTĘPUJĄCYCH
  ARTYKUŁÓW KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Z dnia 2.04.1997 r

  Rozdział I Art. 8:

  Paragraf 1: ‚Konstytucja jest Najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej

  Paragraf 2: ‚Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.

  Rozdział I, Art.13: zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy łub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.’

  Rozdział II, Art.58 paragr.. 2: ‚Zakazane są: zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą

  I NA PODSTAWIE

  NASTĘPUJĄCYCH ARTYKUŁÓW KODEKSU KARNEGO
  OBOWIĄZUJĄCEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ:

  Rozdział XVI Przestępstwa przeciwko pokojowi, ludzkości oraz przestępstwa wojenne :

  Art. 118 (Eksterminacja)
  Art. 119 (Przemoc i groźba bezprawna)

  Rozdział XVII Przestępstwa przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej

  Art. 127 (Zamach stanu)
  Art. 130 (Szpiegostwo)

  Rozdział XIX Przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu:

  Art. 148 (zabójstwo)
  Art. 160 (Narażanie na niebezpieczeństwo)
  Art. 162 (Nieudzielenie pomocy)

  Rozdział XX Przestępstwa przeciwko belpieczc6stwu powszechnemu:

  Art. 165 (Inne niebezpieczeństwa)

  Rozdział XXII Przestępstwa przeciwko wolności:

  Art. 190 (Groźba karalna)

  Rozdział XXII Przestępstwa przeciwko wolności sumienia i wyznania:

  Art. 194 (Ograniczenie w prawach)
  Art. 196 (Obraza uczuć religijnych)

  Rozdział XXV Przestępstwa przeciwko wolności seksualnej j obyczajowości ‚

  Art. 197 (Zgwałcenie)
  Art. 198 (Wykorzystanie bezradności
  Art. 199 (nadużycie zależności )
  Art. 200 (Małoletni)
  Art. 202 (Pornografia)

  Rozdział XXVIII Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej

  Art. 212 (Zniesławienie)

  Rozdział XXIX Przestępstwa przeciwko instytucjom

  Art. 228 (Łapownictwo)
  Art. 229 (Przekupstwo)
  Art. 231 (Nadużycie funkcji)

  Rozdział XXX Przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości

  Art. 232 (Przemoc i groźba bezprawna)
  Art. 233 (Fałszywe zeznania)
  Art. 234 (Fałszywe dowody)
  Art. 235 (Fałszywe oskarżenie)
  Art. 239 (Poplecznictwo)
  Art. 240(Niezawiadomienie o przestępstwie)
  Art. 245 (Zmuszanie świadka)

  Rozdział XXXII Przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu:

  Art. 253 (Handel Ludźmi)
  Art. 255 (Nawoływanie do i pochwalanie przestępstwa)
  Art. 256 (Propagowanie faszyzmu i totalitaryzmu)
  Art. 257 (Zniesławienie grupy lub osoby)
  Art. 258 (Zorganizowana grupa i związek przestępczy)

  Rozdział XXXIV Przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów

  Art. 270 (Fałszowanie)
  Art. 271 (Poświadczenie)
  Art. 272 (Wyłudzenie poświadczenia nieprawdy)
  Art. 273 (Użycie poświadczeń nieprawdy)
  Art. 276 (Niszczenie, ukrycie)

  Rozdział XXXV Przestępstwa przeciwko mieniu:

  Art. 278 (Kradzież)
  Art. 181 (Kradzież rozbójnicza)
  Art. 184 (Przywłaszczenie)
  Art. 286 (Oszustwo)
  Art. 291 (Paserstwo)

  Rozdział XXXVI l Przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu ‚

  Art. 296 (Nadużycie zaufania
  Art. 303 (Nierzetelna dokumentacja)
  Art. 304 (Wyzysk)
  Art. 310 (Fałszowanie pieniędzy)

  W związku z:

  Rozdział XI Przedawnienia:

  Art. 105 (Wyłączenie przedawnienia ) paragrafy: 1,2.

  Rozdział XIII Ściganie na mocy umów międzynarodowych

  Art. 113 (Ściganie na mocy umów międzynarodowych)

  Rozdział XXX Przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości

  Art. 240 (Niezawiadomienie o przestępstwie ) paragraf 1.

  PO ZAPOZNANIU SIĘ:

  a. z treścią części Talmudu istotnych dla niniejszego ‚Aktu oskarżenia,
  b. z wypowiedziami znawców Talmudu o zawartości tej żydowskiej księgi,
  c. z wyrokiem sądu węgierskiego z. 1932 roku, oraz
  d. z przykładami stosowania przez żydów zasad talmudycznych, tak w Izraelu, jaki w Polsce i na świecie – w czasach obecnych i w przeszłości (od najdawniejszych czasów do dziś).
  marny wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonywaniu czynów zabronionych określonych w następujących artykułach Kodeksu Karnego RP: 118 (Eksterminacja), 119 (przemoc i groźba bezprawna), 127 (Zamach Stanu), 139 (Szpiegostwo) i 148 (zabójstwo).i w związku z tym, powodowani wymogami art. 240 tego Kodeksu Karnego, zawiadamiamy niezwłocznie organ powołany do ścigania przestępstw to jest Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuraturę Generalną RP, kierowane przez ministra Stanisława Iwanickiego. W najwyższym stopniu zbrodnicze okoliczności. Spowodowane bezkarnym stosowaniem zbrodniczych, rasistowskich tradycji talmudycznych, stwarzających ogromne zagrożenie dla Narodu i Państwa Polskiego, sprawiają że:

  1. Żądamy natychmiastowego wszczęcia postępowania karnego przeciwko wszystkim:

  a. władzom wyznań i/lub grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/ lub dla których Talmud jest księgą stosowaną, osobom fizycznym i prawnym wymienionym w A.-E” na stronie pierwszej niniejszego ‘ Aktu oskarżenia’.

  b. innym osobom fizycznym i prawnym, powiązanym z władzami, wyznawcami i współpracownikami określonymi w (A.- E.), w sposób naruszający praworządność.

  2. Żądamy zakazania działalności wyznań i/ lub grup wyznaniowych i/ lub narodowych, osób fizycznych i prawnych wymienionych w A. – E.

  3. Żądamy uznania Talmudu za księgę nawołującą do i pochwalającą przestępstwa, w tym przestępstwa wojenne i przestępstwa przeciwko ludzkości, z powodu przynależności narodowej, wyznaniowej, rasowej, oraz z powodów gospodarczych, politycznych i innych.

  4. żądamy stwierdzenia obywatelstwa i, rasy, wyznania, przekonań. politycznych, przynależności politycznej i organizacyjnej, oraz kolejnych miejsc pracy i zamieszkania osób fizycznych i prawnych określonych w niniejszym ‚Akcie oskarżenia’.

  5. Po wykryciu wszystkich osób fizycznych; prawnych określonych w niniejszym ‚Akcie oskarżenia’, żądamy zbadania w jaki sposób osoby te osiągnęły obecny stan posiadania ruchomości. nieruchomości, środków finansowych i innych,

  6. Dla zabezpieczenia wszelkich kosztów procesowych, oraz jak najbardziej prawdopodobnych roszczeń cywilno-prawnych.

  Żądamy zajęcia majątków osób fizycznych i prawnych Objętych niniejszym Aktem oskarżenia’, których stan po-siadania został osiągnięty niezgodnie z prawem.

  7. Żądamy ustalenia wszystkich winnych nie przeprowadzenia skutecznego postępowania przeciwko osobom fizycznym i prawnym określonym w niniejszym ‘Akcie oskarżenia’

  8. Żądamy wyłączenia z wpływu na i prowadzenie postępowania wnoszonego niniejszym ‘Aktem oskarżenia’, wszystkich osób pochodzenia żydowskiego, niemieckiego ( w tym volksdeeutche- ‘owskiego), a także wszelkich osób powiązanych w jakikolwiek szkodliwy dla wnoszonego postępowania sposób z objętymi niniejszym ‘Aktem oskarżenia’ przestępstwami i/lub przestępcami oraz osobami i/lub następcami prawnymi osób fizycznych prawnych objętych niniejszym ‘Aktem oskarżenia’

  9. W związku z tak długim istnieniem Talmudu, oraz opartych jego nauki grup wyznaniowych i / lub narodowych, jak najprawdopodobniej będących wylęgarnią czynów przestępczych, włącznie z czynami przestępczymi najcięższego stopnia, na ogromną skalę, żądamy zawieszenia aż do wyjaśnienia, praw osób fizycznych i prawnych objętych niniejszym ‚Aktem oskarżenia w takim zakresie, który uniemożliwi tym osobom fizycznym i prawnym:

  • korzystanie ze środków i możliwości. które jak najprawdopodobniej uzyskały w wyniku popełniania przestępstw,

  • ukrycie środków, które jak najprawdopodobniej będą potrzebne na odszkodowania dla poszkodowanych osób fizycznych i prawnych, podejmowanie działań zmierzających:

  • do popełniania przestępstw,

  • do wprowadzania w błąd społeczeństwa i opinii publicznej,

  • uniknięcia odpowiedzialności karnej i cywilnej

  UZASADNIENIE

  1
  Nie wszystko co było przekazywane ustnie a następnie zostało częściowo spisane, zostało włączone do ‚Biblii’. Obok ‚Biblii’, żydzi gromadzili osobno swą tradycję pozabiblijną i to dało początek późniejszemu ‚Talmudowi’. Tak zwani ‚uczeni w piśmie’ komentowali tak tradycje pozabiblijne jak i zawarte w ‚Biblii’, ponieważ uznano, że zawierają one wiele wiadomości i przepisów, które wymagają wyjaśnień.

  Całość tych komentarzy zwanych Miszna. narastała w ciągu wielu stuleci przed ukrzyżowaniem Jezusa Chrystusa.. w różnych skupiskach ludności żydowskiej, a głównie w Babilonii i w Palestynie, Dopiero kilka wieków po ukrzyżowaniu przez Żydów Jezusa Chrystusa, zaczęto ‚Misznę kodyfikować. zaczęły pojawiać się też komentarze do spisanej ‚Miszny’, ponieważ jej objętość rozrosła się i stała się niezrozumiała dla ludu. Te komentarze do komentarza, którym już poprzednio była sama Miszna’, nazwano ‚Gemara’. ‚ Miszna’ jest jedna, chociaż powstała w wielu miejscach, a głównie w Babilonii i w Jerozolimie.
  ‚Gemary’ natomiast są dwie: babilońska i jerozolimska, które bardzo różnią się treścią. Całość przedstawionej tu, pozabiblijnej, spisanej tradycji żydowskiej, czyli ‚l Miszna’ i ‚Gemara’, została nazwana ‚Talmudem’, to znaczy ‚stadium tradycji żydowskiej .

  Z upływem czasu Talmud zajął miejsce ‘Biblii’ w życiu żydów, zwłaszcza w erze chrześcijańskiej. Ci żydzi, którzy uznali Jezusa Chrystusa za Mesjasza przestali być żydami i stali się chrześcijanami, a ci którzy nie uznali Jezusa Chrystusa zostali nadal żydami i wyznawcami judaizmu. Wyznawcy judaizmu pozostali niemal wyłącznie przy Talmudzie zachowując z ‘Biblii’ tylko Pięcioksiąg Mojżesza, a resztę ‘Biblii’ uważając za literaturę historyczna, powieściową i poetycką

  ‚Talmud’ złożony z ‚ Miszny’ i •Gemary’ stał się księgą ogromną i w niektórych wydaniach jego objętość dochodzi do szesnastu wielkich tomów. Jest to księga bardzo zawiła. Jej treść opiera się na autorytetach rabinów, którzy nic są Kaplanami tylko adwokatami, znawcami Prawa religijnego.
  W ciągu około dwóch tysięcy laty, tych autorytetów zebrało się straszne mnóstwo i narosła między nimi wy- miana poglądów. Dlatego, ‚Talmud’ stal się księgą zawiłą a przez to niedostępną dla zwykłych śmiertelników.

  Powstała więc koniczność zrobienia wyciągów z ‚Talmudu’ i tak powstał ‚Szulchan Aruch’ (stół zastawiony). Z czasem i ‚Szulchan Aruch’ okazał się opracowaniem zbyt obszernym i trudnym, więc streszczono go i powstał mały podręcznik o nazwie ‚Baba Batra’ (otwarta brama).

  Początkowo, ‚Talmud’ miał udostępniać żydom naukę ‚Bibili’, czyli mozaizmu, ale później, zwłaszcza w erze chrześcijańskiej, przeważyło dążenie do przekonania żydów o słuszności Sanhedrynu i starszyzny żydowskiej co do nie uznania Jezusa Chrystusa za obiecanego Mesjasza.
  Stąd wzięła się w Talmudzie’ ogromna ilość strasznych bluźnierstw i okrutnych napaści na Chrześcijaństwo. Talmud stał się zasadniczą księgą życia żydów wrogo usposobionych do Kościoła Katolickiego i ogólnie świata chrześcijańskiego.

  ‚Talmud’ stał się główną podstawą wałki judaizmu przeciwko Chrześcijaństwu – szczególnie w późniejszych wydaniach, kiedy wśród żydów utrwalała się nowa doktryna mesjanistyczna, według której obiecanym Mesjaszem nie jest jakaś osoba fizyczna, Tylko osoba-gromada, że sam naród żydowski jest Mesjaszem, wybawicielem nie tylko żydów lecz całej ludzkości. Żydzi uznali, że nadal są ‚narodem wybranym’, a nawet ‚narodem mesjańskim, czyli zbawicielskim, a diaspora (życie w rozpro – szeniu na całym świecie) nie jest karą Bożą za zamordowanie przez: nich Jezusa Chrystusa, ale odwrotnie, jest drogą i środkiem do opanowania politycznego, gospodarczego i kulturalnego całego świata.

  Jest wiele wydań Talrnudu i bardzo różnią się treścią, głównie z powodu wpływów Kabały i Gnozy oraz: najrozmaitszych odłamów żydowskich. Zawartość’ Talmudu’ zalety co najmniej od rodzaju wydania, roku wydania i kraju wydania. To co znajduje się w jednym wydaniu, trudno znaleźć w innym.

  2.
  M, H. De Heekelingen, w książce ‚Izrael: przeszłość i przeszłość’ pisze ze „były rabbi Drach, nawrócony na katolicyzm, mówi, że Talmud ‚zawiera wiele refleksji, zabawnych fantazji, niesmacznych nieprzyzwoitości, a nade wszystko najstraszliwszych bluźnierstw przeciwko wszystkiemu, co w religii chrześcijańskiej jest najdroższego•
  . ‚Jeśli chodzi o tłumaczenia Talmudu przez nie-żydów, zawsze preferowaliśmy tłumaczenie Luceńskiego, którego dokładność jest uznana przez sąd w 1923 r.
  Główny prokurator Węgier zarządził wstrzymania wydawania Talmudu węgierskiego pod zarzutem ataku na moralność publiczną oraz pornografii.

  W wyroku sąd oznajmił m. in.: W Talmudzie przetłumaczonym przez: Alfreda Luceńskiego znajdują się rzeczy straszliwe. Jego tłumaczenie jest poprawne pod względem wierności oryginałowi’.”

  Samson Hirsch, żyd z Frankfurtu nad Menem, napisał w 1884 r’.. że ‚Tałmud jest jedynym źródłem, z którego żydostwo wypłynęło, jest gruntem na którym żydostwo istnieje i jest duszą żyjącą, która żydostwo kształtuje i utrzymuje’

  Rabin dr Groneman rzeczoznawca w procesie przeciwko

  Talmud jest miarodajnym źródłem prawnym żydów i posiada jeszcze pełna swa wartość

  Rabin Munk z Berlina pisał w 1924 r. w niemieckim piśmie ‚C. – V. Zeitung’: ‚W talmudzie zawarte poszczególne twierdzenia i rozstrzygnięcia są jako takie , niekoniecznie obowiązujące.

  Natomiast wskazówki, przykazy talmudu, są w całej pełni miarodajne i tern samem obowiązujące naród żydowski po wszystkie czasy i w każdej części świata do uległego posłuszeństwa.

  Henryk Lowe, Żyd który studiował i tłumaczył Talmud, wyraził się o nim następująco: ‚Jako całość, jako kodeks życia i kodeks prawa jest jedynym w swojej potworności i niedorzeczności’.

  Ks. Stanisław Tworkowski: ‚Chcąc naprawdę poznać kim są Żydzi, trzeba uważnie przeczytać księgę, która jest odbiciem duszy żydowskiej, według; której: każdy Żyd myśli, działa i nienawidzi.

  Jest to Talmud, księga przewrotności i kłamstwa… Talmud jest tak zbrodniczą księgą, iż wielokrotnie władze świeckie i duchowne wydawały przeciwko niej surowe rozporządzenia..Talmud zawiera obelgi, bluźnierstwa przeciwko Bogu, Trójcy Świętej, Krzyżowi świętemu, Kościołowi oraz bezwstydne i rozpustne opowiadania.’

  W 1893 roku, Teodor Fritch ogłosił siedem przepisów Choszen Hamiszpat i zobowiązał się dowieść sądownie ich prawdziwość a żydów nazwał międzynarodowym sprzymierzeniem oszustów

  3.
  W wigilie swej paschy , Żydzi wypowiadają następujące słowa antychrześcijańskiej bluźnierczej modlitwy: ‘Wylej na nich (chrześcijan) gniew swój, szał gniewu twego niech ich ogarnie’

  Nic więc dziwnego, że zawarte w Talmudzie nauki, zalecenia i nakazy dla Żydów/Żydów, układają się w porozrzucany po rożnych częściach tej żydowskiej księgi kodeks postępowania złoczyńcy

  Oto niektóre przykłady:

  1.Dibre David paragraf 37: ‚Zakomunikowanie coś nie-żydowi o naszych stosunkach religijnych równa się ubiciu wszystkich Żydów, bo gdyby nie-Żydzi dowiedzieli czego o nich uczymy, to by nas pozabijali.

  Art.13 Konstytucji RP: zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy łub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa

  Art.58 Konstytucji RP: paragraf.. 2: ‚Zakazane są: zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą

  Art. 258 KK (Zorganizowana grupa i związek przestępczy)

  Przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu:

  2.Sanhedryn 59, Aboda Zara 8-6Szagiiga 13: `Każdy goj, który studiuje Talmud i każdy żyd, który mu w tym poma¬ga winien jest śmierci.’

  Art. 190 kk (Groźba Karalna – przestępstwa przeciwko wolności).

  Art. 255 kk (Nawoływanie do i pochwalanie ,przestępstwa przestępstwo przeciwko porządkowi publicznemu)
  w związku: z

  Art. 148 (zabójstwo) Przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu

  Art. 240(Niezawiadomienie o przestępstwie) Przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości

 16. MatkaPolka said

  Żydostwo to system kompletnego fałszu i zakłamania.

  Samo słowo Żyd to oksymoron – figura stylistyczna zawierająca w sobie i niosąca wzajemna sprzeczność ( np. biały murzyn, olbrzymi karzeł)

  W przypadku Żydów nie ma zastosowania jakikolwiek zarzut o uprzedzeniach rasowych , ani o uprzedzeniach religijnych.

  Tzw. Żydzi nie są jednolita rasą. Czy biały rabin, czarny rabin , biały Żyd z Polski czarny Żyd z Etiopii itd.

  Czy to ta sama rasa ????

  PORÓWNAJMY DWA ZDJĘCIA

  Nagroda Nobla za stwierdzenie, że Czarny Żyd (Caprers Funney) kuzyn Michelle Obamy – żony prezydenta USA to ta sama rasa co Biały Żyd (Michael Schudrich) ?

  Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family
  forward.com/articles/14148

  Michael Schudrich Urodził się w Nowym Jorku w żydowskiej rodzinie o polskich korzeniach, jako najstarsze z czworga dzieci rabina Davida Schudricha i jego żony, Doris z domu Goldfarb. Jego przodkowie pochodzili z Baligrodu. Z wykształcenia jest historykiem i religioznawcą. Studiował na State University of New York w Stony Brooks. W 1977 uzyskał BA w religioznawstwie. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Columbia. Na rabina konserwatywnego został ordynowany w 1980 w Jewish Theological Seminary of America. Natomiast prywatną ordynację ortodoksyjną otrzymał w 2000 z rąk rabina Moshe Tendlera.

  pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Schudrich

  Sfałszował podpis na dokumencie konwersji, co wywołało halachiczną dyskusję, co do legalności całego procesu konwersji. Ponadto rabin Schudrich jest krytykowany za liberalny stosunek do halachy.

  Nawet w czasach Jezusa Crystusa – tzw. Żydzi to była mieszanka rasowa.
  Tzw Żydzi wyznawali kult Baala i Isztar – najbardziej niemoralną religię na świecie
  W czasach festiwalu mąż kazał żonie stać przedz chałupą i świadczyć usługi seksualne każdemu pielgrzymowi przejeżdąjącemu na wielbładzie – pieniążek oddawać na „światynie”. W ten sposób tzw. ŻYDZI wszystkie choroby weneryczne z całego bliskiego Wschodu przenoszone przez kilka pokoleń. Każdy lekarz powie, że nieleczona Kiła (syfilis) i kiła wrodzona prowadzi do nieodwracalnych zmian w mózgu

  Judaizm to także oksymoron – to żadna religia, to sprzeczność sama w sobie.
  Żydostwo i judaizm to nie religia . Co ma wspólnego prorocy biblijni lub Dekalog Mojżesza z Talmudem ?

  Żydostwo to uzurpacja do wszystkiego, to system kompletnego fałszu i zakłamania.

  Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd. Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli tak powiedzą ziemscy rabini.

  Co łczy Żydów to Talmud. Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.
  Wszystkie sekty żydowskie to żadne grupy religijne – to grupy przestępcze kierujące się Talmudem
  ŻYDOSTWO TO GILDA ZŁODZIEJSKA – zbiorowisko różnych przestępcztych organizacji

  Co ma wspólnego Talmud z Dekalogiem Mojżesza, lub prorokami biblijnymi – NIC, ZERO, NILL, NADA

 17. MatkaPolka said

  Biały Rabin

  Michael Schudrich Urodził się w Nowym Jorku w żydowskiej rodzinie o polskich korzeniach, jako najstarsze z czworga dzieci rabina Davida Schudricha i jego żony, Doris z domu Goldfarb. Jego przodkowie pochodzili z Baligrodu. Z wykształcenia jest historykiem i religioznawcą. Studiował na State University of New York w Stony Brooks. W 1977 uzyskał BA w religioznawstwie. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Columbia. Na rabina konserwatywnego został ordynowany w 1980 w Jewish Theological Seminary of America. Natomiast prywatną ordynację ortodoksyjną otrzymał w 2000 z rąk rabina Moshe Tendlera.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Schudrich

  Sfałszował podpis na dokumencie konwersji, co wywołało halachiczną dyskusję, co do legalności całego procesu konwersji. Ponadto rabin Schudrich jest krytykowany za liberalny stosunek do halachy.

 18. MatkaPolka said

  Episkopat ogłosił żyda bogiem

  http://www.gazetawarszawska.com/antykosciol/2668-episkopat-oglosil-zyda-bogiem

  WSPÓLNE DUCHOWE DZIEDZICTWO CHRZEśCIJAN I ŻYDÓW

  List pasterski Episkopatu Polski z okazji 50. rocznicy „Nostra aetate”
  2015-10-16

  Ile razy Żyd?
  Ile razy Bóg?
  Ile razy Chrystus?
  Policz ……….
  Ile razy Jan Paweł II…?

  Umiłowani w Chrystusie Panu Bracia i Siostry!

  50 lat temu – w dniu 28 października 1965 roku – Sobór Watykański II ogłosił deklarację „Nostra aetate” o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich. Badając znaki czasu, ojcowie Soboru wyraŸnie dostrzegli konieczność dialogu międzyreligijnego na rzecz jedności rodzaju ludzkiego, pokoju i współpracy między narodami. Zanim zaczęto powszechnie używać pojęcia „globalizacja”, Sobór już ukazywał wagę pierwiastka duchowego, obecnego we wszystkich religiach, uznając go za konieczny fundament jedności wspólnoty ludzkiej na obszarze całej naszej planety. Opowiedzenie się za dialogiem międzyreligijnym stało się profetycznym głosem Kościoła u progu epoki globalizacji. Soborowa deklaracja pośród innych rodzajów dialogu wyróżnia dialog chrześcijan i Żydów. Jego wyjątkowość polega na tym, że rodzi się on ze świadomości duchowego pokrewieństwa obydwu religii. W duchu nauczania Soboru św. Jan Paweł II – nawiązując przy tym do słów Adama Mickiewicza – określał Żydów „starszymi braćmi w wierze”, a Benedykt XVI dodawał, że są oni dla nas również „ojcami w wierze”.

  Rozwijając myśl Soboru, Jan Paweł II uczył, że kto spotyka Jezusa Chrystusa, spotyka również judaizm. Sprawia to, że religia Żydów nie jest dla chrześcijan religią zewnętrzną, lecz religią wewnętrzną. Zgłębianie tajemnicy Kościoła prowadzi bowiem ku spotkaniu z Żydami będącymi uczestnikami Przymierza, które Bóg zawarł w przeszłości i któremu wielu potomków Abrahama jest nadal wiernych, będąc świadkami Jedynego Boga, Stwórcy nieba i ziemi, zawsze obecnego w dziejach człowieka. Duchowe dziedzictwo Żydów stało się także dziedzictwem chrześcijan, którzy, według słów św. Pawła Apostoła, w większości wywodząc się z pogan, zostali wszczepieni jak dziczka oliwna w mocny życiodajny korzeń (Por. Rz 11, 17-18). Czerpiąc z dawnych i współczesnych religijnych doświadczeń Żydów, przeżywających dramaty wierności i niewierności Bogu, chrześcijanie pełniej rozumieją swą własną duchową kondycję, której istotą jest żywa więc z prawdziwym Bogiem w Jezusie Chrystusie.

  CZYTAJ CAŁOŚĆ…

 19. MatkaPolka said

  Trochę faktów historycznych mongolskim pochodzeniu Chazarów.

  Zgadza się tzw. Żydzi maja pochodzenie mongolskie – ojczyzną tzw. Żydów jest Mongolia

  Żydzi to w 90-95% to Chazarzy, czyli potomkowie Hunów, a wiec Mongołów.
  Chazarzy to mieszanka rasowa – a nie jednolitą rasa

  http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_khazar03.htm

  Maps of the Khazar kingdom from 300 c.e. to 1000 c.e.

  Khazarian History Notes

  • Pre-history

  1 China
  One of the earliest agrarian societies, has had a long history of problems with nomadic tribes of the Eurasian steppes. The Chinese were experienced in battle with the nomads and eventually drove them westward.

  2 Invasion

  b) Unlike the western agrarians, the Chinese likely knew Nomadic culture, their migration routes, and how to engage and defeat them in battle

  1. Eventually the Chinese defeated the nomads, and forced them out of the region
  2. The nomads relied on their mobility for protection. they were only part time specialists in fighting, and were no match for the recourses of agrarian China.

  c) As these nomadic tribes, moved westward, they found agrarian societies who were no match for them.

  * We see these classic (moving target v.s. still target) episodes which would dominate the conflicts of this era. Nomads could invade, loot, and destroy villages and then retreat back into the grasslands. For the agrarian societies to rebel, they had to go out and find these nomads who could be anywhere, making offensive military campaigns almost impossible. 2. only in later centuries do the western agrarians come to understand nomadic military tactics, and later defeat those not already in the process of becoming agruarianized.

  3 Empire of the white Huns (350-550)

  a) In the year 350 the Huns (the first of the many nomadic tribes from the grasslands [steppes] of northwest China) arrive in the region of Transoxania.
  (…)

  W sposób oczywisty Chazarzy- żydzi nie maja nic wspólnego z Palestyną i tymi biblijnymi Żydami w Palestynie. W sposób oczywisty tzw Żydzi nie są żadnymi semitami.

  Nie sa żadna rasą , ani żadnym narodem.

  TEMAT TOŻSAMOŚCI ŻYDÓW JEST BARDZO WAŻNY – żydzi nie maja w istocie tożsamości !!!
  To Żydów bardzo boli. Tematu tożsamości tzw. żydzi boja się jak diabeł święconej wody.

  Nawet w czasach Jezusa Chrystusa – tzw. Żydzi to mieszanka wielo- rasowa – to potomkowie biblijnego Ezawa – wyklętego syna Izaaka. Naród wyklęty, a nie wybrany – nie byli jednorodną rasą; Wyznawali kult – Baala i Isztar – a nie Abrahama – dzisiaj znani jako Faryzeusze. To żydzi bliskowschodni – sefardyjscy – którzy już prawie nie istnieją –

  Gross dzisiejszego Żydostwa to potomkowie Chazarów

  Chazarzy przeszli na Judaizm ok. 760 r.

  Historia Chazarów – Artur Koestler – 13 Plemię 13 Tribe – wyszukaj na Google – jest na StopSyjonizmowi
  To było wielkie królestwo od Uralu do Morza Czarnego.

  Książę ruski Światosław rozbił Chazarów w 960 r. – starszyzna uciekła wżeniając się w bogate rody Europejskie, a biedota została tzw. Żydami.
  Pewnie te rody dawały swoich najstarszych synów do Templariuszy i Krzyżaków – na wyprawy krzyżowe.

  Dlatego tak wielki jest związek Prusaków/Krzyżaków z Żydami

  Jedno z plemion Chazarskich osiadło w Niemczech

  Germanie to też Chazarzy , a wiec tzw. Żydzi.
  ASKENAZI TO W JĘZYKU CHAZARSKIM GERMANIE

  http://www.koreywo.com/chazarowie.htm

  ASKENAZI = GERMANIE; AWAROWIE = BAWAROWIE – to Chazarzy

  Dlatego mówiąc o Żydach musimy mówić również o Niemcach -to właśnie te dwa żywioły pozornie rożne a istocie tożsame niszczą i zawsze niszczyły Polskę

  Musimy mówić o ŻYDO-GERMANIZMIE, a nie tylko o ŻYDZIŹMIE.
  Tych punktów stycznych jest bardzo wiele.

 20. MatkaPolka said

  KONTROWERSYJNA HISTORIA CHAZARÓW

  http://WOLNA-POLSKA.PL/CHAZAROWIE-KORZENIE-WSPOLCZESNEGO-ZYDOSTWA-FILM/KONTROWERSYJNA-HISTORIA-CHAZAROW

  The Controversial Story Of The Khazars

  Tłumaczyła: Ola Gordon

  O grupie ludzi znanych pod nazwą Chazarów rzadko się mówiło i prawie nigdy nie byli przedmiotem dyskusji poza kręgami naukowymi, szczególnie zainteresowanymi historią Żydów, aż do 1976 roku kiedy opublikowano kontrowersyjną książkę Trzynaste plemię (The Thirteenth Tribe) żydowskiego filozofa i krytyka społecznego, Arthura Koestlera (1905-1983).

  Ale niezależnie od Koestlera (którego praca nigdy nie była znana wcześniej), mieszkający w Kanadzie pisarz żydowskiego pochodzenia, Michael Bradley, w roku 1978 wydał pracę The Iceman Inheritance (Dziedzictwo człowieka lodu), potem jej kontynuację Chosen People From the Caucusus (Naród wybrany z Kaukazu), w których (razem) postawił tezę, że współcześni ludzie znani jako Żydzi pochodzili od Chazarów i że, rzeczywiście, Chazarowie mogli prześledzić swoje początki do neandertalczyków.

  Witryna Bradleya opisuje wyniki jego badań zawarte w drugiej książce, autor skupia się na dwu odrębnych grupach ludzi pochodzących z gór Kaukazu Bliskiego Wschodu: biblijnych Hebrajczyków, którzy wyszli z południowego Kaukazu w latach 3000-2000 pne, by zaatakować Palestynę, oraz północno-kaukaskich „Chazarów,” którzy około 740 rne przeszli na judaizm.

  Inwazje Mongołów wypędziły Chazarów do środkowej i wschodniej Europy, a ich potomkowie stanowią ogromną większość nowoczesnego żydostwa [temat o który spierali się historycy zarówno żydowscy jak i nie-żydowscy], sugerując że, na ironię, tylko mała liczba obu ludów uważana jest za „Żydów,” choć nie mają one ani bezpośredniego, ani genetycznego związku ze sobą, poza tym, że mają wspólne neandertalskie pochodzenie z gór Kaukazu, w bardzo odległej i starożytnej przed-judaistycznej przeszłości.

  Bradley twierdzi, że ludy i kultury pochodzące z gór Kaukazu (znanego schronienia dla późnych społeczeństw neandertalskich) w czasach proto-historycznych i historycznych, pozostały wysoko inteligentne, bardzo agresywne i niedostosowane pod względem psychoseksualnym (promujące wysoki poziom spójności grupowej). Te wady, jak twierdzi Bradley, wyjaśniają przetrwanie biblijnych Hebrajczyków wbrew wszystkiemu, oraz również nadmierny wpływ społeczny nowoczesnych zachodnich Żydów.

  CZYTAJ DALEJ…

  Chazarzy chazarowie

 21. RomanK said

  Powoli…wszystkie przypadku opisane w Talmudzie sa opisane przez medycyne i maja swoje zrowno greckie jak i lacinskie nazwy i odniesienia.
  Nie swiadczy to o niczym poza, stwierdzeniem, ze takie przypadki istnieja…
  Tamud traktuje je jako przypadki wybrykow natury…i stara sie z nimi obejsc w sposob jak najbardziej mozliwy do zaakceptowania bez posuwania sie do drastycznych.
  Niechze odezwie sie jakis lekarz…prosze….

  Hmmm… nie oczekiwałem obrony Talmudu z Pana strony, ale przedstawił Pan ciekawy punkt widzenia. Na pewno godny zastanowienia.
  Admin

 22. Macko said

  O Matko! Spoko! Nie tak duzo na jeden raz!
  😉 🙂

  Ok,ciekawe i czesto prawdziwe.
  *************
  Malo kto czytal Konecznego, malo kto sluchal Kosseckiego, niestety.
  Nauka o cywilizacjach jest warta poznania.
  Np. ciekawa i diagnostyczna jest definicja Zyda:
  Otóz zydem jest ktos kto:

  akceptuje ze etyka jest zawarta w prawie
  akceptuje, ze poznanie jest podporzaqdkowane ideologii.

  Cywilizacja zydowska jest typu sakralnego, interpretacje rabinów sa wazne, zrozumienie zasad Tory przez starszych i mondszejszych jest wyrocznia… dla wierzacych.

  Najwazniejsze sa dwa ostatnie kryteria, które inaczej wyrazone przekazuja, ze dla Zyda, jesli prawo na cos pozwala, to mozna to zrobic, oraz ze jesli cos sie nie zgadza z ideologia zydowska to tego nie bierze sie pod uwage.
  Moje, na szczescie niezbyt liczne, kontakty z zydami potwierdzaja te zasady klasyfikacji.

 23. MatkaPolka said

  Wolna Palestyna
  15/03/2010

  Chazarowie – korzenie współczesnego żydostwa

  https://palestyna.wordpress.com/2010/03/15/chazarowie-korzenie-wspolczesnego-zydostwa
  (***)
  Niepewne pochodzenie Żydów


  (***)
  Brak genetycznego związku wielkiej części Żydów w Izraelu z rasą semicką pochodzi od faktu, że genetycznie nie są oni potomkami starożytnych mieszkańców Palestyny. Dlatego profesor Szlomo Sand kwestionuje uzasadnianie państwa izraelskiego na Bliskim Wschodzie dziedzictwem po przodkach. Natomiast profesor Sand rozpowszechnia swój program szerzenia demokracji i integracji Żydów z Arabami.

  Książka profesora Sanda ukazała się po hebrajsku w 2008 roku i była bestsellerem w Izraelu, a opublikowana po francusku w marcu 2009 była bestsellerem we Francji, gdzie otrzymała prestiżową nagrodę „Aujourd’hui” jako książka historyczna. Obecnie książka ta jest tłumaczona na kilkanaście języków, pewnie i na polski [w Polsce książka Szlomo Sanda ukazała się w 2011 r. pod tytułem: ‚Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski‚ – przyp. WP]. Autor podróżuje w USA z wykładami na jej temat.

  Profesor Sand twierdzi, że wpływ genetyczny Chazarów prawdopodobnie dominuje wśród ludności żydowskiej w Palestynie, która była zmuszana, za pomocą pogromów, do wyjazdów po wojnie z państw satelickich do Palestyny, w okresie, kiedy Stalin tworzył tam państwo Izrael, po zainicjowaniu w Narodach Zjednoczonych, w marcu 1947, pierwszych oficjalnych żądań o uznanie państwa Izrael przez ONZ. Historyk żydowski, Roman Brackman pisze, że wczesny Izrael był „nieudanym satelitą Stalina”.

  W 1976 roku Artur Koestler opublikował książkę pod tytułem: „Trzynaste Plemię”, w której napisał, że Żydzi stanowią „pseudo-naród” oparty na mylnej tradycji, uformowany pod wpływem Talmudu. Naturalnie książki Koestlera i Sanda są ostro atakowane przez zwolenników stosowania talmudycznych przepisów, zwłaszcza w stosunkach Żydów z nie-Żydami.

  Krótko przed publikacją książki Koestlera Arabia Saudyjska żądała uznania syjonizmu przez ONZ jako programu i systemu bezprawnego, ponieważ był to system stworzony przez nie-semickich Żydów, nie mających według Arabów żadnych praw dziedzicznych do Palestyny. Niepewne pochodzenie Żydów w Izraelu dodatkowo kompromituje obecne nieludzkie traktowanie Palestyńczyków przez władze izraelskie. Niestety obecnie Arabowie palestyńscy są traktowani podobne do traktowania Żydów w gettach przez Niemców w czasie wojny.

  Iwo Cyprian Pogonowski

 24. Macko said

  Pan Roman jest ludzki i sprawiedliwy. Wytlumaczenie nie jest obrona zlego. Jest wiedza. Informacja.
  A wiedza jest mieczem i puklerzem w WI.
  ( Wojnie Informacyjnej )

  Ciwkawsze jest wskazanie z Talmudu, ze uprawianie seksu z dziewczynka mlodsza niz 3 lata i tydzień nie ma sensu, bo hymen odrośnie i nie bedzie dowodu na defloracje.
  Barbarzyńcy.
  Tu inni, nie lepsi: https://www.facebook.com/ZdrowyKrajPL/videos/867788256673128/

 25. MatkaPolka said

  Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości (część 1/3, napisy PL)

  Izrael – ziemia obiecana zorganizowanej przestępczości (część II. napisy PL).mp4

 26. MatkaPolka said

  Izrael – Prawdziwe. bandyckie państwo (cz. 1. napisy PL – trzeba włączyć)

  Izrael – Prawdziwe. bandyckie państwo (cz.2. napisy PL)

 27. Witek said

  Coś niecoś o transseksualizmie:

  W sobotę na Wydziale Teologicznym UO odbyło się międzynarodowe sympozjum nt. „Tożsamość płciowa a transseksualizm: fakty i kontrowersje. Perspektywa interdyscyplinarna
  Otwierając konferencję, ks. prof. Piotr Morciniec. Kierownik Katedry Bioetyki i Etyki Społecznej Wydziału Teologicznego UO, współorganizator sympozjum, zacytował gazetową informację o przyjęciu przez papieża Franciszka hiszpańskiego transseksualisty. Ów mężczyzna napisał do papieża list, żaląc się, że po zmianie płci został odrzucony przez parafialną wspólnotę. Po spotkaniu z Ojcem św.

  Czytaj więcej: http://www.nto.pl/serwisy/akademicka/art/9068795,konferencja-o-transseksualizmie-na-opolskiej-teologii,id,t.html

  ( głupi myslałem, że współczesny KK nadal będzie brał pod opiekę moją duszę, a nie rozporek) 🙂

 28. RomanK said

  To nie obrona Talmudu- panie Gajowy..to stwierdzenie faktu.
  Talmud jest jaki jest..jedni go uwazaja za swoje swiete ksiegi inni nie jeszcze innym sluzy za zrodlo podniecenia…takiego czy innego…
  Ale opisuje przypadki medyczne//moze dlatego, ze Zydzi- jako rasa zbastardyzowana jest nosicielem wielu dziwnych i chorob i znieksztalcen i zboczen…ktore sa wynikiem wszystkich mieszanek.. zarowno wsrod ludzi -jak i zwierzat.
  Nie chce sie wypowiadac- bo nie mam experyzy na tyle podbudowanej- niech zajmuja sie tym lekarze.
  Talmud z cytowanych fragmentow nie zaleca ani nie preferuje..poprostu opisuje…i tylko tyle. Dokonywanie natomiat nadinterpretacji czyni antytalmudystow gorszymi od talmudystow:-)))))

 29. Marucha said

  Re 28:
  Ok, Panie Romanie, stwierdzenie faktu.
  Co nie zmienia innego faktu: że Talmud to jedna z najobrzydliwszych ksiąg (do tego uchodzących za święte), pełna rasizmu, pogardy, nienawiści i mająca obsesję na punkcie wydalania i życia płciowego.

 30. Re: Matka Polka.
  Doskonale. Tak trzymac !!!
  Ujawniac prosze wszelkie zydowskie k….stwa jakie lichwiarskie zydostwo sie dopuscilo i dopuszcza.
  Nie wolno zydostwu przepuszczac cokolwiek. Nie s…syny wiedza, ze sa pod stalym oswietleniem naszych oczu.
  Za wszystkimi skandalami politycznymi czy finansowymi stali i stoja zydzi. Talmudyczni zydzi !!!
  Jeszcze raz dziekuje.
  ===============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 31. samaryta1926 said

  Więc dla ukoronowania tych rozważań, nieśmiertelne słowa
  Św.Abp Szczęssnego-Felińskiego, którego świętość ogłosił „samJPII”!
  Oto słowa piorun:

  (…) słowa abp Felińskiego skierowane do Karola Majewskiego,
  który zjawił się u niego na czele delegacji Czerwonych.
  Głośnem echem odbiła się w kraju i zagranicą odpowiedź,
  którą dał arcypasterz aroganckiemu „mechesowi”,
  komunikującemu, że w organizacji Czerwonych wiele
  poważnych stanowisk zajmują żydzi.
  Brzmiała ona jak następuje:

  „ żydzi są przez Boga nasłani do Polski, aby byli

  rynsztokiem, odprowadzającym w epoce

  giełdy, handlu i szwindlów

  wszystkie brudy,

  któremi czyste, rycerskie i do innych celów przeznaczone

  ręce polskie, kalać się nie powinny”.

  Z iście semicką zajadłością zaczęli też zwalczać
  chrzczeni i niechrzczeni żydzi arcybiskupa Felińskiego.
  Dawny powstaniec z pod Miłosławia, pokiereszowany w walkach z Prusakami, nie dał się jednak zastraszyć.

  (Z. L. S. „Historia dwóch lat 1861- 1862”, t. IV. str. 89).

 32. RomanK said

  Dokladnie panie Gajowy…dlatego wskazywanie wlasnie na takie opisy jest odwracaneim uwagi od naprawde wielkiego ZLA tej ksiegi, jakim jest szowinistyczny SUPREMASISM i SEPARATYZM!
  Gloszenie i zatruwanie umyslow, ze Ludzmi sa tylko Zydzi a Goim to bydlo pozbawione duszy nephesh elokis,….
  Wielu ludzi Zydow, ktorzy odrzucili Talmud, uczynilo to wlasnie tylko z tego powodu…jego obzydliwosci. Prawde mowiac to tylko dzieki takim wiemy- czym jest Talmud:-)))i co zawiera.

 33. revers said

  oraz promocja Islamu

  http://www.citynews.ca/2015/11/27/video-peterborough-synagogue-opens-its-doors-to-muslims/

  Wlasnie ISIS nie atakuje Izraela, mimo przykrywkowych zapowiedzi, dostala od EU Tuska kolejne 3 mld. EUR i opcje wejscia do Uni.

 34. Siggi said

  Dorzucim tu jeszcze wypowieć dr Michaela Jonesa,autora książki „Libido dominanti”.

 35. RomanK said

  Panie Jasiu..niestety nie ma pan racji….to nie Talmudysci stoja za kazdym szwindlem…ale Frankisci..anty Talmudysci- wyznawcy Biblii Balamutnej- .ktorej niechlubnym rozwinieciem sa dziela I Marksa i Lenina i obecnych globalistow Neoconskich….
  a to wyleglo sie w Polsce przy wybitnej polskiej pomocy:-))_) polecam panu stare ksiazki:

  A. Theiner, Vetera Monumenta Poloniœ . . . ex Tabularüs Vaticanis Collecta, iv. 158-165, Rome, 1860;
  Skimborowicz, Ziwot, Skon u Nauka Franka, Warsaw, 1866;
  Grätz, Frank und die Frankisten, Breslau, 1866;
  J. Emden,Sefer Shimmush, Altona, 1758-62 (Hebr.);
  S. Dubnov, Yakov Frank i Yevo Sekta Khristianstvuyuschikh, Nos. 1-10, in Voskhod, 1883;
  idem, Istoriya Frankizma po Novo-Otkrytym Istochnikam, Nos. 3-5, in ib. 1896;
  Z. L. Sulima, Historya Franka i Frankistóew, Cracow, 1893;
  A. Kraushar, Frank i Frankisci Polscy, 1726-1816, i.-ii., ib. 1895 (based on many newly discovered documents, and with the portraits of Frank and his daughter).

 36. Jak ktoś sie tu dokopie to niech sobie otworzy link:
  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/01/kontrowersja-syjonu-douglas-reed.pdf
  Był rok 1956 gdy książka ta została ukończona, jest ona mocno dyskusyjna, ale to dobry wstęp do dyskursu nad cywilizacją judejską (bo etnicznie taka kategoria nie ma sensu obecnie jak wielu tu podkreśla) Jesteśmyw nią uwikłani czy to nam sie podoba czy nie, a jak z niej się wyrwać to juz inny problem-choćby przypomniec sobie staropolskie „gość w dom Bóg w dom”. Sami się sprzedajemy w niewolę , a potem obwiniamy Talmud (już wolę pna Mordkę i jego niewyrafinowany (ha!) cynizm)

 37. Re: Janek Gajos.
  Nasza narodowa pycha pcha nas od zawsze w zydowskie i obce objecia, bowiem NIGDY nie znosilismy fakt, ze wladze nad nami samymi (Polakami) sprawuje czystej krwi Polak…I to nas generalnie wkurzalo, ze wszyscy dobrzy, ale NIGDY Polak…
  Co sie z nami Polakami stalo??? Czy juz zawsze zostaniemy przez diabelskie zydostwo sk…rwieni??? (zdemoralizowani, podzieleni, zdeprawowani, skorumpowani)???…
  Kiedy sie odnajdziemy???…
  =======================

  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 38. Dictum said

  ad. 29.
  Otóż to – hucpa, głupota i bezczelność (brakuje słów na nazwanie tego) – spis medycznych przypaków szczególnego kalectwa umieszczać w szmatławcu i nazwać go jeszcze księgą „świętą”!

 39. MatkaPolka said

  POLSKA BEZ ŻYDÓW STANISŁAW TWORKOWSKI
  http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/stanislaw-tworkowski-polska-bez-zydow

  PO POLSKU fragmenty Talmudu

  DUSZA ŻYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU – Andrzej Niemojewski:
  http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/andrzej-niemojewski/

  To zaś, co tu przytaczam, podaję dlatego, aby większy zastęp pisarzy polskich mógł samodzielnie skontrolować moją charakterystykę duszy żydowskiej, nie opierając się na cudzych opracowaniach a zatym na cudzych zdaniach, Dlatego też zupełnie tu pomijam rozległą literaturę przedmiotu.

  Wszystkie cytaty raz jeszcze podczas korekty sprawdziłem z źródłami.

  TREŚĆ.

  I. TALMUD I JEGO WYZNAWCY.

  str. [według oryginału]

  1. Czym jest Talmud dla żydów … 5
  2. Talmud jako żywa księga życia … 7
  3. Wychwalanie Talmudu i żydostwa … 13
  4. Nietykalność Talmudu … 18
  5. Wyznanie mojżeszowe czy talmudyczne … 20
  6. Spór świata ewangielicznego z talmudycznym … 29
  7. Co my wiemy o żydach … 35
  8. Przepisy Talmudu wyjaśniają nam prawdziwość naszych codziennych obserwacji nad żydami … 45

  II. KODEKS KAMORRY ŻYDOWSKIEJ ZAWARTY W TALMUDZIE.

  1. Morderstwo i zabójstwo … 49
  2. Złodziejstwo … 59
  3. Oszustwo … 67
  4. Krzywoprzysięstwo … 73
  5. Uroczyste łamanie przysiąg i rytualne zrywanie ślubów … 77
  6. Handel żywym towarem … 79
  7. Handel zgniłemi jajami i padliną … 80
  8. Fałszowanie pieniędzy … 81
  9. Przekupstwo … 82
  10. Malwersacje celne … 82
  11. Szantaż. Terroryzowanie tych, którzy się zwracają po wymiar sprawiedliwości. Jak oszukiwać sądy krajowe, a gojów w sądach żydowskich … 83
  12. Zdrada dozwolona … 87
  15. Chazaka … 87

  III. OBYCZAJE ŻYDOWSKIE.

  1. Obrzezanie … 95
  2. Maglowanie trupów … 100
  3. Mikwa … 101
  4. Ofiara koguta i kury … 103
  5. Wytrząsanie grzechów nad wodą … 104
  6. Skakanie do księżyca … 105
  7. Ejruw … 107
  8. Rytualna rzeź bydła … 109
  9. koszer i terefa … 112
  10. Zakaz jedzenia wieprzowiny … 116
  11. Kobieta w Talmudzie … 121
  12. Przesądy żydowskie … 124

  IV. WIĘŹ ANTROPOLOGICZNA ŻYDOWSKA.

  1. Co to jest więź antropologiczna … 137
  2. Wież rasowa a więź antropologiczna … 141
  3. Ghetto jako formacja żydowskiej więzi antropologicznej … 145
  4. Pochodzenie i skład więzi talmudycznej … 152
  5. Więź wierzeniowa … 156
  6. Sięgający nieba samozachwyt żydowski nad sobą i nad swoją więzią antropologiczną … 168
  7. Dusza żydowska … 178

  PRZYPISKI … 184

 40. MatkaPolka said

  SYSTEM PRAWNY SĄDOWNICTWO A TALMUD.

  Żydowskich podmianek ciąg dalszy

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/09/zydowskie-podmianki-matka-polka/#comment-2179

  Mniejszość Żydowska w Polsce ma wszystkie prawa i przywileje w Polsce – samorządy, Waady, swoje sądy żydowskie, organizacje kulturalne, swobody obywatelskie.
  Żydzi chcą się rządzić swoimi prawami i nie chcą ingerencji obcych w ich prawa i w ich niezależność.

  Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że Talmud nie tylko zabrania innym ingerencji w ich żydowskie prawa i niezależność, ale wręcz odwrotnie nakazuje mniejszości żydowskiej, wyznawcą judaizmu ingerencje w prawa większości krajów zamieszkania.

  Mojżesz Majmonides to żydowski filozof, teolog i kodyfikator prawa żydowskiego i Talmudu.
  Żył na przełomie XII i XIII w. i być może jego prace ostatecznie ukształtowały żydostwo.

  ht…tp:/…/w…ww.revisionisthistory.org/talmudtruth.ht…ml

  Majmonides stwierdził, że to SĄD ŻYDOWSKI, lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie ma wymuszać posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów. Ma również obowiązek publikowania przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu. Majmonides dalej wydał DEKRET, że wszystkie NIE-ŻYDOWSKIM narody, “ jeśli nie chcą podlegać naszej jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą celem ŻYDOWSKIJ ŚWIĘTEJ WOJNY. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

  W Polsce istnieją dwa systemy prawne. Prawo Polskie (rzymskie) wywodzące się z Biblii oraz
  Prawo Żydowskie wywodzące się z Talmudu odnoszące się do żydowskiej mniejszości etnicznej.
  To są dwa systemy prawne, dwie osobne jurysdykcje.

  Prawo rzymskie zakłada RÓWNOŚĆ wszystkich wobec prawa.
  Prawo żydowskie zakłada NIERÓWNOŚĆ wobec prawa. A nawet znacznie więcej !!!

  Prawo rzymskie i prawa Talmudu są diametralnie różne i nie są kompatybilne

  ht..tp://w..w..w.come-and-hear.com/editor/capunish_4.ht..m..l

  Prawo talmudyczne zakłada istnienie jednego prawo dla Żydów, a drugiego prawa dla Gojów. To według Żydów nie jest niezgodne ze Starym Testamentem, w którym Pan Bóg twierdzi, że Żydzi nie powinni zniewalać innych Żydów. Goje są z założenia niewolnikami Żydów.

  Żydzi czytają Biblię i prawa wywodzące się z biblii
  Goje jak najbardziej powinni czytać Talmud i ich żydowskie prawa

  Często dziwimy się na wyroki sądu w sprawach oczywistych, w których przeciętnemu składowi sędziowskiemu powinno zająć 15 do 30 minut na wydanie orzeczenia. Tak jednak często nie jest
  Sprawa jest oddalana, prokuratura prowadzi śledztwo w nieskończoność lub ukręca się łeb sprawie.
  Organy ścigania pozostają dziwnie bezczynne lub bezsilne. Przestępcy są BEZKARNI i NIETYKALNI.

  Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdujemy w Talmudzie i dekretach Majmonidesa.

  Jurysdykcja jest sprawą bardzo ważną, wręcz gardłową. Np. Niemieckie sądy mogą wydawać orzeczenia i wyroki w sprawach cywilnych bądź karnych dotyczących przestępstwa lub spraw obywateli Niemiec dokonane w Niemczech. Natomiast nie mogą orzekać lub wydawać wyroków o przestępstwach obywateli Rosji, Chin lub Francji dokonanych przez Rosjan, Chińczyków lub Francuzów na terytorium odpowiednio Rosji, Chin lub Francji.
  Bo w sposób oczywisty to zupełnie inne jurysdykcje.

  Natomiast ŻYDZI wymyślili sobie i jest to w Talmudzie oraz zostało skodyfikowane również przez Majmonidesa, że Żydzi nie tylko mogą, ale wręcz mają nakaz ingerować w obce jurysdykcje.

  A przecież jurysdykcja żydowska może tylko i wyłącznie odnosić się do mniejszości, (jeśli w ogóle taka jest) żydowskiej .

  Natomiast, co jest rzeczywistością

  Sądy mniejszości żydowskiej w Polsce stały się sądami i instytucjami prawa mniejszości nad większością

  A TO CI DOPIERO ŻYDOWSKA PODMIANKA.

  Zawody prawnicze w Polsce to ZAMKNIĘTY KLAN. Sędziowie, adwokaci, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, (przez których przechodzą transakcje sprzedaży nieruchomości). Absolwentów Prawa nie dopuszcza się do aplikantury; ten temat był wielokrotnie wałkowany na łamach prasy i w Sejmie.

  Jako strona w procesie karnym i cywilnym będziemy jak najbardziej zainteresowani, w jakiej jurysdykcji prawnej się znajdziemy polskiej (rzymskiej) czy żydowskiej (talmudycznej? .
  W każdej sprawie cywilnej lub karnej istnieje możliwość, że druga strona lub sędzia lub adwokat jest pochodzenia żydowskiego.

  Istnienie Talmudu jest faktem. Ze względu agresywne i wyjątkowo aktywne na zapisy w Talmudzie (wyznawców judaizmu) ingerujące w inne prawa i inne jurysdykcje. Chcemy mieć jasność, w jakiej jurysdykcji się znajdziemy. Na pewno nie chcemy znaleźć się w Jurysdykcji Żydowskiej, bo jako Goj, czyli zwierze znajdziemy się na z góry przypisanej przez Talmud przegranej pozycji. Żydzi chcieliby, abyśmy byli w ich jurysdykcji, ale czy jako strona w sądzie my tego chcemy?

  Prawo jest teoretycznie polskie jednak fakt, że orzekają żydzi stwarza sytuację, że sąd Polski jest w istocie sądem żydowskim, czyli sadem mniejszości narodowej. Taki sąd nie ma jurysdykcji nad członkiem innej wspólnoty etnicznej, a tym bardziej nad większością etniczną. Temu należy się przeciwstawić wnosząc sprawę właściwej jurysdykcji.

  Takie postawienie sprawy przyczyni się do traktowania PRAWA JAKO PRAWA I O TO NAM WSZYSTKIM WŁAŚNIE CHODZI.

  Wcześniejsze orzeczenia sądów (uniewinniające) w ewidentnej sprawie naruszenia prawa zawsze wskażą na nazwisko sędziego i jurysdykcję (polską czy żydowską) i stan faktyczny tutaj opisywany DYKTATURY NIETYKALNYCH.

  Wydaje się, że wnosząc ten aspekt właściwej jurysdykcji możemy się obronić. Ale musimy to zrobić sami, bo nie zrobi tego za nas nasz obrońca wskazując na istnienie cytowanych zapisów w Talmudzie.

  Czytajmy Talmud.

  Poniżej szereg wybranych cytatów ze stron ilustrujących problem.

  Talmud został przetłumaczony przez księdza Pranajtisa,
  a także na angielski przez Michaela L. Rodkinsona
  (…)

 41. MatkaPolka said

  ZGUBNE ZASADY T A L M U D Y Z M U Profesor Dr August Rolling Tekst autentyczny
  (wydania drugiego poprawionego) z dodatkiem memoriału Stanisława Staszica z r. 1818
  Wydanie wznowione przez: CATHOLIC PUBLISHING P.O. Box. 1416 Stn. „A” London, Ontario – N6A 5M2 CANADA

  ROŻNE CYTATY I FRAGMENTY

  Te sądy są zwoływane rzekomo pod „Noahidzkich Praw” (zakazy bałwochwalstwa rzekomo w oparciu o przymierze z Noem). Prezydenci USA i Kongres wezwał do przyjęcia „Noahidzkie ” Ustawy, zgodnie z wykładnią Chabad-Lubavitch Wielkiego Rabina Schneerson.

  Prof Easterly z Southern University Law Center, żydowski ekspert prawny, porównał to prawo publiczne 102-14 do „pierwszych promieni świtu”, jako „dowodu wschodu słońca którego jeszcze nie widzimy.”

  Żydowskiej Encyklopedia przewiduje, że Noahidzkie reżym jako, możliwy (nowy) porządek świata bezpośrednio poprzedzający powszechne panowanie Talmudu.

  Musimy zrozumieć, że nie mamy do czynienia z Biblijnym Noe, kiedy religia judaizmu odnosi się do ” Noahidzkie prawa”, ale Noahidzkie prawa rozumiane i interpretowane przez System Absolutnego Fałszerstwa, który stanowi Talmudu.

  Ponadto, wszyscy NIE-ŻYDZI będą mieli status prawny toshav ger ( OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC ), cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148), nawet w ich własnej ziemi, jak na przykład w okupowanej Palestynie, gdzie nowo przybyli Chazarzy z Rosji mają automatyczne prawo do mieszkania i obywatelstwo, a dwa miliony uchodźców palestyńskich, którzy albo uciekli lub zostali wydaleni przez Izraelczyków, mają zabronione mają prawo powrotu.

  Resident alien status (OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC) został jasno określone w artykułach naukowych w wiodących publikacjach żydowskich. Na przykład, profesor Uniwersytetu Hebrajskiego Mordechai Nisan, opierając swoją ekspozycję na Maimonides, że nie-Żyd mający pozwolenie na pobyt w kraju rządzonym przez prawo żydowskie „musi zaakceptować płacenie podatku, cierpienie i poniżania niewolę”.

 42. MatkaPolka said

  ROŻNE CYTATY I FRAGMENTY (2)

  Jeśli Żyd i goj przychodzą do sądu, trzeba uniewinnić Żyda i staną po jego stronie w miarę możliwości zgodnie z prawem żydowskim. Jeśli jednak Żyd może być uniewinniony zgodnie z prawem Gojów, uniewinnij go. (Babha Kama 113a).

  W Encyklopedia Żydowskiej jest napisane „Miszna … oświadcza, że jeżeli Goj pozywa Izraelitę, werdykt jest dla pozwanego [Żyda]. Jeśli Izraelita jest powodem, że otrzyma pełne odszkodowanie.

  „Gdzie sprawa sądowa powstaje między Izraelitą a Chrześcijaninem, jeśli można osądzić Izraelitę zgodnie z prawem Izraela, uzasadniając go i powiedzieć:” To jest nasze prawo”. Również wtedy, gdy można [str. 19] wyrokować (z korzyścią dla Żyda) według prawa Chrześcijańskiego osądź go i powiedzieć do drugiej strony: „To są twoje prawa,” Ale jeśli nie można tego zrobić, używamy wybiegów aby to obejść.
  Baba Kamma, 113b

  Rabbi Akiba ostrzega jednak przed tymi wykręty, kiedy istnieje niebezpieczeństwo ujawniania prawdziwej natury prawo talmudycznego, to miano zagrożenia „uświęcania Imienia” (żydowskiego Boga i religii).

  Dusza żydowska … 178. PRZYPISKI … 184.

  1. CZYM JEST TALMUD DLA ŻYDÓW. …… Bohdan Wasiutynski,
  Ludność żydowska w Królestwie Polskim, Warszawa 1911, str. 53). …… opracowała i fotografiami opatrzyła Polonica.net …

  w..w..w.polonica.net/dusza_zydowska_talmud. – strona zamknięta

  Kopia strony na Web archive
  http://web.archive.org/web/20080618203429/http://www.polonica.net

 43. aaaaaaaaaaaaaa said

  ….wytłumaczenie tych dewiacji byłoby nawet proste do przełożenia na przykładzie kast indyjskich, ……gdzie bardzo ograniczone ilość ludzi w końcu rozmnaża się między sobą… stąd kadłubki , piąta noga , albo cztery dłonie ….itp……w tym przypadku jest nie inaczej ,stąd pedofilia u żydów i patologia umysłowa w postaci owych odmieńców niezidentyfikowanych płciowo …..,

  zresztą oni mają wiele wspólnego z Hindusami ,……stosunek do białej rasy ( wyższa kasta nie wpuści białego człowieka na ich teren , nie ma znaczenia, czy to szkoła, czy inny budynek ) ,rasizm plemienny pomiędzy sobą ……itp…..

 44. Ali Baba said

  ad 37..”ze wladze nad nami samymi (Polakami) sprawuje czystej krwi Polak…I to nas generalnie wkurzalo, ze wszyscy dobrzy, ale NIGDY Polak „..SEDNO RZECZY…JUŻ SŁAWNY MELCHIOR WAŃKOWICZ TAK TO WIDZIAŁ..ŻE TEN NASZ NARÓD TAK ZAZDROSNY JAK ŻADEN INNY NA ŚWIECIE..ITP..!!

 45. Ali Baba said

  ad 35 A odnośnie tych książek..To kpina czy pytanie o drogę..?! GDZIE W JAKIEJ BIBLIOTECE..WYPOŻYCZYĆ.?! BO KUPIĆ NIGDZIE NIE MOŻNA,,GDZIE TO DOSTAĆ..W ANTYKWARIATACH.?! TOŻ TO SZUKANIE IGŁY W STOGU SIANA..TYLKO CHĘCI NABRAŁEM DO LEKTURY.!!

 46. Re: 35 RomanK.
  Panie Romku, a na jakim fundamencie jest oparty zydowski syjonizm????
  (bo bardzo watpie, aby byl oparty na Torze, Misznie, Gemerze czy Piecioksiegu Mojzesza)…
  No wiec…Moze Pan cos innego mial na mysli o czym ja jeszcze nie mam zielonego pojecia….
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  A ja polecam „Otwarte drzwi do syjonizmu”…

 47. RomanK said

  Panei Janku Mishna Gemara i Pentateuch to…Tora,,,,
  Roznica ewidentna …:

  http://www.nkusa.org/AboutUs/Zionism/judaism_v_zionism.cfm

  Podstawa Zionismu jest:
  w 1862 Moses Hess, wspolpracownik i przyjaciel Karla Marxa i Fredericha Engelsa, napisal Rome and Jerusalem. The Last National Question ….to ona stala sie wykladnia zionismu.

 48. RomanK said

  Panie Aaaaaaaaaaaaaaaaa….proste tlumaczenie…w Indiach najwzsza kasta stanowi 25%..czyli ta uprzywilekjowana kasta i najmniejsza liczy ponad 320mln ludzi..wiecej niz populacja calych USA, ktora liczy zaledwie 311 mln…
  Zatem w porownaniu do Polski 38 mln rodzic sie powinno o wiele wiecej kalek w Polsce….proste..min 10 rqazy wiecej….

 49. Re: 47 RomanK
  Panie Romku, pisze Pan tak, jakby ladnie ubrac ladacznice i nazwac ja dyplomatycznie „prostytutka”…
  Panie Romku, to co karl marks i f.engels „wymodzili” to nic innego, jak wlasnie talmudyczna (ladacznica) pieknie ubrana i nazwana prostytutka (komunizmem)…
  Komunizm bez syjonizmu nie istnieje, a syjonizm bez talmudyzmu to jak czlowiek bez rozumu…

  I jeszcze jedno: „Gora Syjon nie stworzyla syjonizmu, ani komunizmu, ale gemera, mishna, tora i po czesci Piecioksieg Mojzesza (oczywiscie zydostwo wybralo co im pasowalo z tych dziel) stworzyli talmud jako swego rodzaju „kodeks”, ktory w sposob scisly okresla byt (egzystencje) zydow zyjacych na calym swiecie, a nie tylko w jednej czesci…gdzie slowo „syjonizm” jest okreslany jako zydowski faszym oparty (wlasnie) o kodeks talmudu. (bowiem nie istnieje kodeks syjonizmu, ani komunizmu, ani socjalizmu, ani kapitalizmu…Nawet w „Kapitale” k.marksa)…

  Oj Panie Romku, Panie Romku…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. zydowscy „ortodoksi” uprawiaja (wyznaja) „Piecioksieg Mojzesza”, ale bardzo „wybiorczo” i glownie co jest dla nich z korzyscia…

Sorry, the comment form is closed at this time.