Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Baba Wanga, która przewidziała islamski potop, stała się gwiazdą europejskich mediów

Posted by Marucha w dniu 2015-12-10 (Czwartek)

O przypadku bułgarskiej niewidomej jasnowidzki, zwanej Babą Wangą pisaliśmy już na łamach portalu innemedium.pl wielokrotnie. Tak się jednak składa, że jej przepowiednie przykuły uwagę wielu europejskich mediów, które ze zdumieniem odkryły, że linia przyszłości nakreślona przez nieżyjącą od 1996 roku Bułgarkę zaczyna się sprawdzać na naszych oczach.

Znana jasnowidzka już 20 lat temu twierdziła, że w 2016 roku nadejdzie „wielka islamska wojna”. Kobieta przestrzegała przed inwazją muzułmańskich ekstremistów, która ma dopiero nastąpić w przyszłym roku.

Jeszcze 3 lata temu, gdy pisaliśmy o tym na tych łamach wydawało się to zupełnie nierealne, ale rzeczywistość potrafi bardzo przyspieszyć i to co wtedy wydawało się niemożliwe, dzisiaj stało się bolesnym faktem.

Według proroctwa Wangi, w roku upadku Syrii nastąpi radykalna zmiana na Ziemi. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, w ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano jej o III wojnę światową odpowiadała, że „jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła”. Teraz, gdy widzimy zakusy państw zachodnich na walczącą z ISIS o przetrwanie Syrię warto to przypomnieć.

Bułgarska jasnowidzka twierdziła, że Rosja bardzo szybko odbuduje swoją podupadającą pozycję w gronie światowych supermocarstw. Dodatkowo uważała, że tylko kwestią czasu jest to, że Europa stanie się kontynentem starców. Oba te zjawiska wyraźnie następują. Jeśli linia przyszłości ułoży się tak jak wskazała bułgarska jasnowidzka, to już w 2043 roku w Europie będzie rządził Kalifat.

Według jej słów po wielkiej wojnie, której widmo bardzo realnie wisi obecnie nad światem półkula północna, może być zupełnie niezdatna do zamieszkania. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, słynna bułgarska jasnowidzka wskazywała na to, że czarny prezydent USA, będzie ostatnim i w jego czasach nastąpi wielki kryzys gospodarczy, który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.

Wanga wspominała o tym, że kluczem dla pokoju na świecie jest Bliski Wschód. Mówiła wielokrotnie, że III wojna światowa wybuchnie wtedy, kiedy upadnie Syria.

Bardzo niepokojąco brzmi jej proroctwo o radioaktywnym opadzie, który spowoduje, że zginą niemal wszystkie zwierzęta i rośliny. Jeszcze niedawno można było sugerować, że mogło mieć to związek z bezprecedensową katastrofą w Fukushimie, ale obecny rozwój wypadków w oczywisty sposób wskazuje na to, ze bardzo niebezpiecznie zbliżyliśmy się do globalnego konfliktu nuklearnego. Jego skutki mogłyby być właśnie takie jak opisuje Bułgarka.

Bardzo niepokojąco brzmi to, że Wanga sugerowała wielokrotnie, iż wielkie negatywne zmiany na naszej planecie nastąpią w 2016 roku. Gdy obserwuje się rozwój wypadków można odnieść wrażenie, że scenariusz ten wypełnia się na naszych oczach.

Jeśli wszystko pójdzie tak jak przepowiedziała Bułgarka to przyszły rok zakończy się unicestwieniem Europy. Nasz kontynent miałby zostać zniszczony do tego stopnia, że życie będzie postrzegane jako coś niezwykłego. Kto wie do czego doprowadzi nas obecna polityka, bo naszym rządzącym, którzy maja nadzieje wprowadzić Nowy Porządek Świata na gruzach obecnej cywilizacji, może się tylko wydawać, ze kontrolują sytuację.

http://innemedium.pl

Komentarzy 46 to “Baba Wanga, która przewidziała islamski potop, stała się gwiazdą europejskich mediów”

 1. eirene said

  ta kobieta i jej podobni „jasnowidze”, „wieszczkowie” , „prorocy” w tym tzw Nostradamus, pan Jackowski i inni nie pochodzą od prawdziwego Boga, tak jak ta dziewczyna nie mówiła od prawdziwego Boga : ” A gdyśmy szli na modlitwę, zdarzyło się, że spotkała nas pewna dziewczyna, która miała ducha wieszczego, a która przez swoje wróżby przynosiła wielki zysk panom swoim. (17) Ta, idąc za Pawłem i za nami, wołała mówiąc: Ci ludzie są sługami Boga Najwyższego i zwiastują wam drogę zbawienia. (18) A to czyniła przez wiele dni. Wreszcie Paweł znękany, zwrócił się do ducha i rzekł: Rozkazuję ci w imieniu Jezusa Chrystusa, żebyś z niej wyszedł. I w tej chwili wyszedł. (19) A gdy jej panowie ujrzeli, że przepadła nadzieja na ich zysk, pochwycili Pawła i Sylasa, zawlekli ich na rynek przed urzędników. ” – Dzieje Apostolskie 16:16-19. — ta dziewczyna pod wpływem demona miała zdolność przewidywania przyszłości – demony nie mają 100 % skuteczności jak Chrystus bo nie są wszechwiedzące, ale są dobrymi obserwatorami, są bardzo inteligentne i manewrują różnymi rzeczami, przez co wiele rzezy mówionych przez różnych ludzi może się sprawdzić jak w przypadku tej dziewczyny – przynosiła wielki zysk swym panom, więc i skuteczność dzięki demonowi miała dużą, ale co zbudowane na fałszywym fundamencie to się zawali i nie prowadzi ostatecznie do świętości, do sprawiedliwości, do czystości – do Zbawiciela Chrystusa a demony mogą zmieniać swój wygląd – http://mieczducha888.blogspot.com/2015/02/fantasma-demony-moga-zmieniac-swoj.html

  ,

 2. bobolanin said

  eirene, mądre słowa, czasami nawet Marucha się da nabrać lewackim mediom,
  tak jak za lewakami Marucha najeżdżał na Garabandal, miejsce gdzie Matka Boża mówiła o czasach wilków na szczytach Kościoła (o czym i szanowny Marucha pisze/cytuje)
  Cóż takie ryzyko, nie myli się tylko ten co nic nie robi.

 3. Marucha said

  Re 2:
  Panie bobolanin, w którym miejscu Marucha „dał się nabrać lewackim [sic!] mediom”?
  Gdzie, bodaj jednym słówkiem, wyraził swą aprobate czy dezaprobatę?
  Może by tak dyskutować z konkretami. a nie z własnej głowy wziętymi majaczeniami?

  PS Nie słyszałem, aby Wanga zarabiała na swych przepowiedniach jakieś pieniądze.

 4. Dictum said

  Sen mara, Bóg wiara.
  Co ma być, to będzie.
  Ale artykuł trochę strachu napędza.

 5. watazka said

  Czy moze mi ktos wytlumaczyc co to znaczy „lewak” i „lewactwo”?
  Moze ja jestem starej daty i szkoly ale na ogol wyrazy maja znaczenia przeciwstawne.
  Wiec jakie jest przeciwienstwo”lewaka”? „Prawak”? I co to znaczy?

  Bo ostatnio to daje sie zauwazyc, ze jak sie kogos nie lubi albo z kims nie zgadza, albo nie daj Bog chce sie kogos obrazic to sie go wyzywa od lewakow. (przewaznie brak uzasadnienia)

  I akurat nie mam na mysli ani bobolanina ani Maruchy – a tylko samo zjawisko mnie zastanawia.
  Bo mnie juz tez zwyzywali od lewakow ale nie chcieli wytlumaczyc dlaczego.

  Bo niektorych epitetow to na przyklad nie trzeba objasniac i tlumaczyc ich genezy.
  Na przyklad jak sie komus powie, ze jest bydle albo duren, to te wyrazy maja pozytywne odpowiedniki sa przeciwienstwem czlowieczenstwa czy rozsadku..

  Lewak zas jest epitetem politycznym i pochodzi zdaje sie od lewicowca. Lewicowiec ma wyraz przeciwstawny: prawicowiec. (co tez gowno znaczy co najlepiej widac po takich partiach politycznych jak PO i PiS – obie sa prawicowo-lewicowe i maja mniej wiecej taka sama ilosc bydlat i durni w swoich szeregach i w hierarchii)
  Ja sie nie zawsze z Marucha zgadzam, przepraszam, to Marucha nie zawsze sie ze mna zgadza, ale szczerze przyznaje, ze mnie bardzo pocieszylo i uradowalo, ze mnie tez zaliczyli do tej samej kategorii – bo nie ukrywam, ze jest to prawdziwy powod do satysfakcji. To jest honor a nie obraza.
  Ale wtedy dlaczego okreslenie lewactwa oznacza honor a nie obraze?
  Bardzo by mnie zmartwilo gdyby mnie ktos zaliczyl w poczet bobolaninow.

  Jakos to wszystko jest strasznie skomplikowane

 6. Wimar said

  Re 2. Drogi Panie. W kwestii Garabandal Gajowy Marucha miał racje. Podobnie rzecz ma się z Medjugorie, gdzie także rzekome objawienia zaczęły się od grzechu i nie zostały uznane przez KK. Mają one na celu przede wszystkim odwrocić uwagę wiernych od treści prawdziwych objawień w La Salette,Fatimie czy Akita, których Szatan i jego słudzy się boją.

 7. Warszawiak… chyba z Telawiwu – admin

 8. Wimar said

  Re 7 Idz Pan trollować gdzie indziej. Tutaj nikt nie da sie nabrać na ten lewacki bełkot!

  Szmaty spod nr 7 już nie ma.
  Admin

 9. Boydar said

  @ (7)

  Dopisz głąbie coś, tak od siebie

 10. Dictum said

  ad. 7.
  Nie ma mądrych idiotów. Nie ma wiedzących nieuków. Nie ma dobra w złu.
  Nie ma myśli w bezmyślności – jak u Sz. Pana.

 11. Maciejasz said

  Panie Watażka. Zapewne pan Warszawiak zasłużyłby sobie na miano lewaka, lewackie ścierwo itp. itd. Te epitety są chyba najbardziej rozpowszechnione wśród internautów młodego pokolenia, czyli mojego, które w trywialny sposób upraszcza sobie podział na dobrych i złych tego świata.

  A propos Warszawiaka. Marny trolling. Ale bynajmniej nie chcielibyśmy żeby się pan poprawiał. Idź pan być trollem gdzie indziej.

 12. watazka said

  11
  Maciejaszak
  Ale ja dalej nie rozumiem co to jest lewak. Bo napewno nie podlegam pod te sama kategorie lewaka co jakis Warszawiak, chocby dlatego, ze jestem wierzacym katolikiem. Czy to tez lewactwo?
  (A Warszawiak42 przede wszystkim klamie bo niech nam poda dokladnie ile to osob spalono w Europie na stosie – reszta to tez takie robienie na zlosc tym ktorzy wierza.)

  Znam taki uniwersalny wyraz, ktory mozna kazdemu w awanturze wrzucic. Zaczyna sie na k…
  ale jest to taki slowotworczy gender – pasuje do wszystkich plci i podplci i super plci i charakterow.
  Ale nie ma zabarwienia politycznego wiec moze byc uniwersalny.

  A lewak? Kogo sie okresla mianem lewaka?

 13. Joe said

  Lewicowy,lewicowa.Takich zwrotow uzywali moi nauczyciele sympatycy komunizmu w czasach stalinowskich.Lewak to gwara,slang,skrot.Niektorzy dodawali ze sa dumni ze swego „POstepowego rozumu” Ale my w miare dorastania mielismy ta swiadomosc wyniesiona z domow rodzinnych i ich OLEWALISMY….a wrecz im dokuczalismy.Taka jest moja historia LEWIcowa…
  Ala wydaje mi sie ze to ma POczatek w plemieniu Lewitow.

 14. Hanusen said

  @Wimar
  Zgadzam się z Tobą w 100% (w kwestii Garabandal i Medjugorie).
  Pozdrawiam

 15. Bebebe said

  O Babie Wandze kilkakrotnie były tutaj artykuły.zawsze pisano, że staruszka nigdy nie dostawała gratyfikacji za swoje przepowiednie.co więcej, przyjeżdżali do niej dyskretnie bonzowie partyjni i inna wierchuszka, a dobrobytem nie otaczała się.powtarzam po panu gospodarzu z innego postu…są ludzie, którym Duch św. daje zdolności przewidywania.
  O Garabandal był tutaj niedawno też artykuł obnażający objawienia jako rzekome, i raczej jako przykład opętania. Pan gajowy nie wydumał tego, lecz zacytował rzetelną pracę i analizę biskupów i chyba komisji oficjum?

 16. Maciejasz said

  Nie, nie, katolicy nie są objęci tym pojęciem, chodzi tu głównie o osoby dotknięte lewicowymi/postępowymi poglądami ślepo w nie wierzącymi, ale rzeczywiście niektórzy stosują to sformułowanie zbyt często. Nawet entuzjasta polityki prowadzonej przez Putina moze byc uznany za lewaka, a czemu? Bo Putin nadal jest uznawany za „komucha”, a przecież w Polsce nadal z komunizmem walczymy. To znaczy kto walczy ten walczy.

 17. Marucha said

  Re 12:
  Panie Watażka,
  „Lewak” pierwotnie miał znaczenie lewicowego ekstremisty-oszołoma (z całym jego historycznym bagażem, jak ateizm czy feminizm), dla którego nie ma tak obłąkanych pomysłów, żeby nie starać się wprowadzić ich w życie. Np. odbieranie dzieci rodzicom i wychowywanie ich przez odpowiednie instytucje; genderyzm i feminazizm; promowanie pedalstwa, aborcji i eutanazji; cenzura myśli; zakaz istnienia Kościoła; nienawiść do białej rasy etc. etc.

  Obecnie jednak „lewak” jest epitetem, którym rzuca się na prawo i lewo, zupełnie nie rozumiejąc jego sensu – i oznacza, z grubsza, osobę której poglądów nienawidzimy. Tak więc lewakiem może zostać zarówno Nowacka, jak i gajowy Marucha.

 18. Marucha said

  Re 15:
  W moich oczach osoba, która nie robi sobie źródła dochodu ze swych przepowiedni, żyje skromnie – może być wiarygodna. Nie chodzi nawet o to, czy jej przepowiednie się sprawdzą, gdyż – jak myślę – głosi je w dobrej wierze dla dobra innych, nie dla zysku.

  PS Przepowiednie niekoniecznie mówią, co się na pewno stanie, lecz raczej ostrzegają przed tym, co może się stać, jeśli…

 19. watazka said

  17
  Marucha
  Ale ja nie chce byc lewakiem

  Bo mam nowy dylemat:
  Kto wybral tego buca na prezydenta???
  Kanalie, lewacy, zbiry czy zwykle glupki??

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/andrzej-duda-niech-chanuka-promieniuje-cieplem-niech-bedzie-wielka-nadzieja-dla-narodu-wybranego-2015-12

  ——
  Przeważnie zwykłe głupki.
  A co „lewactwa” – to bycie albo nie bycie lewakiem tak samo nie zależy od Pana, jak i bycie antysemitą. Inni decydują.
  Admin

 20. Dictum said

  ad. 18
  Może być i tak, że nie kieruje taką osobą chęć zysku, ale np. sławy, poklasku, albo też jest to swego rodzaju pycha. Oszustów w tej materii jest na pęczki.

  ——
  Też niewykluczone. Dlatego ja z dużym sceptycyzmem odnoszę się do takich zjawisk, choć z drugiej strony nie chciałbym popaść w skrajne niedowiarstwo.
  Admin

 21. ERROR 404 said

  Ad 1 Eirene

  Ciekawostką jest to ,że interpratorzy tych przepowiedni, wykazują „ich” słuszność i prawdziwość , o dziwo do chwili obecnej , ale co do jutra to już mgła i jedna wielka niewiadoma , krótko mówiąc – wierutna bzdura…

 22. Marcin said

  Szlachta jerozolimska wykupuje ziemię w Argentynie a Wanga przepowiada zniszczenie półkuli płn także coś może być na rzeczy ale z drugiej strony jeśli zniszczenia będą tak wielkie,że półkula płn będzie niezdatna do zamieszkania to jakim cudem płd będzie zdatna? Przecież to będzie miało skutki globalne a nie lokalne.
  Za mało konkretów Wanga.

 23. Antares said

  Przepowiednia mało wiarygodna. Ja przeczytałem w innych przepowiedniach – tylko nie pamiętam w której bo jest ich multum😊 że Polska po III wojnie wyjdzie zwycięsko. A tu jest mowa o zniszczeniu półkuli północnej. Ta baba to fałszywka 😊. Panie Gajowy, znowu Pan głupoty publikuje zamiast tematy poważnie.

 24. NICK said

  Przepowiadaczy jest tylu, że na każdy scenariusz znajdzie się kilku. Prawda?

  Są też analitycy, którzy wiedzą swą olbrzymią we różnych dziedzinach, przewidują, czy raczej sugerują (?) co nastąpi. Wanga do nich nie należy.

  Jest wreszcie najwyższa półka ‚analityków’. Znających plany możnych tego świata i dla nich analizujących.
  Są też Plany Boże.
  Dywagacje nasze, hm.

  Wiarą i Rozumem przygotować się należy. Do każdego scenariusza. Zwłaszcza Bożego.

 25. snag said

  OMG … luuudzie !!! Jak malo trzeba zeby z chrzescijanina zrobic balwochwalce ,…

  „Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny” znaczy; nie wiesz co i kiedy cie czeka … dotyczy rowniez durnych przepowiedni ,…

 26. ojojoj said

  Zyrinowski tez ostatnio mowil ze na wiosne cos moze pier…c na granicy polsko-niemieckiej.

 27. Wosiu said

  Pisałem już to kilka razy, może kiedyś dotrze:

  Te bzdury nie mają nic wspólnego z Wangą, prawdziwy jest jedynie ustęp o Syrii. Wanga nigdy nie podawała żadnych dat!!!
  Ta lista przepowiedni z datami, to wymysł jednego rosyjskiego tabloidu sprzed ok. 10 lat. Całkowity bulszit który się rozszedł na cały świat. Jedynym wiarygodnym źródłem wiedzy o przepowiedniach Wangi jest książka jej siostrzenicy, Krasimiry Stojanowej „Jasnowidząca Wanga”, w Polsce wydana gdzieś w roku 1992.

  Poza tym Wanga była wspaniałą osobą, proszę się od niej odpieprzyć.

 28. Bodzio said

  ad. 22 @Marcin
  (…) jeśli zniszczenia będą tak wielkie,że półkula płn będzie niezdatna do zamieszkania to jakim cudem płd będzie zdatna?
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Prąd_strumieniowy

 29. Siekiera_Motyka said

  Jest informacja że McCain forsuje wysłanie międzynarodowej koalicji do walki z ISIS. Koalicja 40 krajów. Coś mi podpowiada że głupcy z Polski tam się znajdą i będą pomagać podpalić Świat.

  http://www.zerohedge.com/news/2015-12-10/us-has-secret-non-negotiable-plan-send-100000-us-saudi-troops-iraq-lawmaker-claims#comments

 30. watazka said

  22
  Marcin
  Jerozolimski szlachcic, czeski fabrykant obuwia niejaki Bata wykupil Patagonie na dlugo przed wojna bo chcial tam zalozyc panstwo izrael..
  Widac juz wtedy musial przewidziec, ze beda przepowiednie Wangi. A zydzi podbijaja nie tylko Argentyne. Polske i Ukraine tez.

 31. Lena said

  @1
  Sądząc po linkach które zapodaje pani Eirene, to nie tylko w żadne proroctwa, ale i w objawienia takie jak w Fatimie czy Lourdes pan Eirene nie wierzy. Sola scriptura !

 32. NICK said

  Sapere! Aude! (30).

 33. Zdravko said

  Re 18: Pan Watazka i Marucha

  Andrzej Duda wygrał wybory w drugiej Turze, a w tej drugiej turze jedyną alternatywą był Bronisław Krzesło Komorowski, wcale nie lepszy, a wręcz gorszy. Zresztą nawet w pierwszej turze nie było jakiegoś szału.

  Obiektywnie patrząc nie jest tragicznie. Poza oczywiście chęcią ściągnięcia Amercykańskiej armii, zapalenie świec chanukowych, robienie z żydów narodu wybranego, konfliktowej postawy wobec Rosji i zbyt łagodnego wobec Ukrainy.

  Są też plusy,
  – pogłębianie relacji polityczno-gospodarczych z Chinami
  – sprzeciw wobec przyjęcia uchodźców
  – zawetowanie ustawy o uzgodnieniu płci
  – weto wobec ustawy o mniejszościach narodowych, które umożliwiłoby wprowadzanie języków obcych (głównie niemiecki i litewski – kraje gdzie wspólnota Polska, ma odpowiednio gorsze warunki, a wręcz jest prześladowana) na szczeblu powiatowym
  – przeciw wobec prywatyzacji lasów państwowych
  – weto w sprawie Poprawki dauhańskiej do Protokołu z Kioto, które spowodowałby dodatkowe koszty dla gospodarki, a nawet jej spowolnienie
  – łagodne zaostrzenie polityki wobec Litwy i zwrócenie większej uwagi na polskich autochtonów na Litwie.

  To takie podsumowanie czteromiesięcznej prezydentury Andrzeja Duda. Głupi jest ten kto uważa, ze pod jego prezydenturą dojdzie do odrodzenia Polski. Ślepy jest zaś ten kto nie widzi progresu wobec jego poprzednika, który na odchodne po przegraniu wyborów uhonorował niemieckiego nazistę i polonofoba Clausa von Stauffenberga, oraz splądrował pałac prezydencki.

 34. gosc said

  JEZUS CHRYSTUS KROLEM POLSKI-ROSJA POSWIECONA NAJSWIETSZEMU SERCU MARYI! – Bl.Rozalia Celakowna

 35. wegiel na raty said

  „Niezwykłe, jak tłumaczyła swoje zdolności. Jej zdaniem kontaktowała się z jakimiś bytami duchowymi, niewidzialnymi dla zwykłych ludzi, które można obserwować jedynie owym słynnym „trzecim okiem”. To one przekazywały jej ważne informacje dotyczące przeszłości i przyszłości. Zaskakująco dużo poświęcała uwagi „ludziom z gwiazd”.
  Zdarzało się jej, że pokazywała na niebo mówiąc, że przeleciał „ich pojazd”, który ona mogła dostrzec w sposób pozazmysłowy, a był on niewidoczny dla zwykłych ludzi. Kiedyś zapytana o przyszłość powiedziała, że za ok. 200 lat dojdzie do kontaktu ludzi z obcymi cywilizacjami, choć ich przedstawiciele od tysięcy lat bywają na Ziemi.”

  #26
  to cytaty z ksiązki „Jasnowidząca Wanga”
  mówią wprost z jakimi duchami miała do czynienia.

 36. marta15 said

  tu bardzo ciekawy artykul na temat Syrii, israela i ISIS-u.
  Nie trzeba baby Wangi aby przewidziec co sie bedzie dzialo w najblizszym czasie.
  W razie czego mozna zawsze powiedziec: „moje wypowiedzi maja to do siebie ze Albo sie sprawdza,
  Albo nie.”

  ‚..Syrian writer suggests ISIS atrocities are designed to clear the land of all unwanted Syrian citizens, sects and communities which might stand in the way of Illuminati Jewish designs for a Greater Israel. This is why their puppet politicians in the West accept them…..”
  http://www.henrymakow.com/

 37. Marta said

  Bardzo ciekawy artykuł na ten temat z Frondy (tak, wiem, Fronda, ale tekst wart przeczytania).

  http://www.fronda.pl/a/komunisci-a-proroctwa-i-opetania,35491.html

 38. Renegat said

  W Indiach też był baba, Saj Baba. Przewidywał przebiegunowanie w 2012 roku. Miał nawet wyliczone procentowo co do przecinka ile powierzchni danego kontynentu i państwa zostanie zniszczone. Miał wówczas nastąpić koniec świata, a sam Baba powinien był wejść do Gangesu i zamienić się w boga.
  2012 minął, nic się nie stało, Baba zmarł nie wchodząc do rzeki, w czasie oksarżeń i skandali o kradzieże oraz molestowanie nieletnich.
  Miał trzy miliony wyznawców, był idolem Fundacji Nautilus Jackowskiego i Bernantowicza z Polsatu…

  i swoją drogą niezłe afro nie wiem czym on głowę mył.

 39. Tutaj said

  Ad. 36. Pani Marto15. Wangelia Pandeva Dimitrova zmarła w 1996 roku. Dziś rzeczywiście nie jest wielką sztuką przewidzieć następstwa zdarzeń ponieważ są już silnie ukierunkowane, ale myślę że prawie dwadzieścia lat temu nie było to takie oczywiste.

 40. ERROR 404 said

  Tak na marginesie , w Rzeczypospolitej tez mamy wielu proroków , przynajmniej ponad czterystu na Wiejskiej…..

 41. szperacz Dyzio said

  http://www.fokus.tv/program-tv

  14.12 ,15.12, 16.12- godz. 18-50 do 20.00
  kolejne trzy odcinki serialu pt. Jasnowidząca Wanga

 42. cobra said

  Jeśli istotnie coś się ostrego będzie w Europie działo, to raczej w roku 2017, gdyż jest to TRZECHSETLETNA rocznica oficjalnego powstania masonerii, która teraz jest de facto zawłaszczona całkowicie przez „naród wybrany”. Izrael znaczy teurgicznie „pokonujący Boga” i jest to etymologia TAJNA!

 43. marta15 said

  ad 30 Hilaire Belloc w swoim esseju „new paganism ‚ napisanym ok 100 lat temu bardzo dokladnie przewidzial to z czym mamy do czynienia teraz. I zadnym jasnowidzem nie byl.
  http://catholictradition.org/Classics/belloc2-1.htm
  Podobnie Jose Ortega Y Gasset w swych essejach pisanych przed 2 wojna przewidzial jasno to co teraz widzimy.
  I zadnym jasnowidzem tyz ci on nie byl.
  ale ludziska bardziej wola czytac rewelacje Baby Wangi niz logiczne, rzeczowe, konkretne wywody ludzi, ktorzy maja mozg tam gdzie trzeba i go uzywaja.
  O tym co teraz ogladamy pisala zreszta juz 2000 lat temu Apokalipsa. I mamy pecha ( szczescie?) ,ze akurat w naszych czasach wypelnia sie ona Ostatecznie.

 44. panMarek said

  Skoro Gajowy sięgnął do magla to proponuję jeszcze jedną babę: Siva Baba.
  Jest jeszcze lepsza baba, bo to chłop!

  ——
  Gorzej bywało. Zamieszczałem artykuły o reptilianach.
  Admin

 45. „Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, słynna bułgarska jasnowidzka wskazywała na to, że czarny prezydent USA, będzie ostatnim i w jego czasach nastąpi wielki kryzys gospodarczy, który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.”

  No to chyba niewiele czasu mu już zostało, co?

  Panie Gajowy, z szeptuchami jest identycznie. Nie pobierają pieniędzy za swoje usługi (zioła, ludowe sposoby, modlitwy…) i w związku z tym nie są nawet krytykowane przez miejscowych hierarchów kościelnych. Nie można ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że wszystkie są godne zaufania, lecz skoro jasnowidz nie robi tego dla sławy i pieniędzy, to ktoś mu do ucha szepce. Katolik pozna kto. Zresztą nawet Szatan wśród wielu kłamstw zamieszcza prawdę. PRAWDZIWY katolik pozna zatem co jest, a co nie jest prawdą.

  >>> Takie jest i moje zdanie. We wróżby nie nie wierzę. W szczególne dary – tak.
  Admin

  Panie Watazka, polski internet jest opanowany przez liberałów od Janusza Korwin-Mikke i dla nich lewakiem jest każdy, kto chce 500 złotych na dziecko.

 46. NICK said

  ” i w związku z tym nie są nawet krytykowane przez miejscowych hierarchów kościelnych. „. Ot co. Panie Robercie. Zresztą, zapodał Pan dzisiaj wiele innych, trafnych spostrzeżeń. Co Gospodarz dawno uznał. Tylko we piórka obrastać zakazujemy. 🙂 .

Sorry, the comment form is closed at this time.