Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Byliśmy przeciw powstaniu
  Boydar o Faza fermentacji
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (53 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  JerzyS o Szumowski dla money.pl:…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  gnago o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  PanSmetek o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  tak na koniec o Wolne tematy (53 – …
  NC o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Lista nierealnych życzeń na Nowy Rok

Posted by Marucha w dniu 2015-12-31 (Czwartek)

Postulaty

Komentarze 32 to “Lista nierealnych życzeń na Nowy Rok”

 1. robertgrunholz said

  Zaraz ktoś wyskoczy, że Korwin 🙂

  Swoją drogą, jemu najbliżej…
  Admin

 2. adsenior said

  W pełni popieram wszystkie 10 punktów, no ale ja nie jestem politykiem, tylko ZWYKŁYM POLAKIEM!!

 3. anATOM said

  11-naste żeby wszystkie sukinkoty od prawa do lewa wyzdychały w trymiga 🙂

 4. Ja?

 5. Watazka said

  Ja mam jeszcze jedno nierealne zyczenie:
  Zeby wprowadzic narodowa gospodarke i zalozyc polski bank kontrolowany przez panstwo.
  I zeby ten bank spelnial role banku a nie sluzyl tylko kleptokracji.
  Bank z zalozenia jest narzedziem ekonomicznym. Nie celem. Taki mlotek nie powinien byc kapitalista.

  Słusznie.
  Admin

 6. Jawamdam said

  Ja popieram, tylko mam proncie do powiedzenia bo mafia żydo-chazarska się na razie 3ma i jeszcze rządzić będzie przez jakiś czas dopóki szyldy, felery wartburgi, brzezińskie, s(o)rosze i sasze-srasze nie wyzdychają.

 7. NC said

  A tymczasem po internecie zaczyna krążyć apel
  https://www.change.org/p/list-otwarty-do-prezydenta-i-sejmu-rzeczypospolitej-polskiej

  Żydy z USA?
  Admin

 8. frugo said

  Żaden z polityków obecnie nie ma takiego całościowego programu. Tylko ubolewać.
  Dodać można punkt 11.
  Odzyskać dla Państwa i Polaków strategiczne gałęzie przemysłu ! (Energetykę, kopalnie, zbrojeniówkę, stocznie, telekomunikację, przemysł surowcowy, przetwórczy, transportowy, rolniczy i wiele innych…)

 9. Dictum said

  ad. 7.
  Dobrze, że napisali „My, osoby mieszkające w…” – a nie „My, Polacy…”
  Pierwsze nazwisko już coś mówi.
  Amerykańskie szmaty polskojęzyczne.

 10. Zdravko said

  Za tymi postulatami z małymi wyjątkami odpowiada się Ruch Narodowy, który posiada obecnie pięcioosobową reprezentację w sejmie.

  Co do pierwszego punktu zdaniem RN, najpierw należy zażądać zmianę kształtu i charakteru Unii Europejskiej odpowiadająca interesom Polski. W przypadku braku zgody RN optuje za wystąpieniem.

  Punkt 2. NATO w praktyce do niczego nas nie zobowiązuje, po zatem RN bardziej liczy na jego naturalny rozpad niż na ostentacyjne opuszczanie struktur.

  Punkt 9. RN otwarcie kontestuje prywatyzację przeprowadzoną w Polsce i odpowiada się za renacjonalizacją strategicznych sektorów gospodarki. Potrzeba rozliczenia prywatyzacji była podkreślana wielokrotnie. Niemniej jednak nie słyszałem w jaki sposób ona miała by się odbyć, więc nie będę wypowiadał na ten temat.

  Reszta postulatów pokrywa się z propozycjami Ruchu Narodowego.

  Chciałbym również zwrócić uwagę na postać Grzegorza Brauna, który podpisałby się pod większością postulatów. Wątpliwości budzi jedynie punkt 4, gdyż stosunek Brauna do Rosji wg mnie można uznać za ambiwalentny. Nie znam również poglądów GB nt. prywatyzacji. Mimo tego Grzegorz Braun sprzeciwia aktywności państwa w gospodarce, co za tym idzie – pozbycie się spółek skarbu państwa.

 11. oldman said

  Odpowiedź.
  ŻADEN z polityków nie popiera w/w postulatów, może tylko poszczególne dla zamydlenia oczu jeszcze myślącym ale to jest kontrolowana opozycja. Po ludzku rzecz biorąc nic się już nie da zrobić a Pana Boga i NMP nikt prosić o pomoc nie zamierza.

 12. […] https://marucha.wordpress.com/2015/12/31/lista-nierealnych-zyczen-na-nowy-rok/#comments […]

 13. e.c. said

  ROZLICZYC WSZYSTKIE AFERY PO-PSL-PIS_-SLD- UW/PC ORAZ SLUZALCZE
  PROSTYTUTKI MAFII ZYDOWSKIEJ- PRAWNICZEJ-MEDIALNEJ-ITP.
  AFERZYSTOW POSADZIC I SKONFISKOWAC IM MIENIE,
  WAKATY W PARLAMENCIE UZUPELNIC BEZPARTYJNYMI FACHOWCAMI
  ZMIENIC KONSTYTUCJE I WYSTAPIC Z UE,NATO, MIN.O POLOWE ZMNIEJSZYC ILOSC PARLAMENTARZYSTOW I RADNYCH ORAZ ICH UPOSAZENIA,DOZWOLONA JEDNA KADENCJA,ZAKAZ FINANSOWANIA PARTII Z BUDZETU,LIKWIDACJA PRZYWILEJOW I PRZEDAWNIENIA PRZESTEPSTW RZADZACEJ MAFII,
  CZYSTKA W MEDIACH,WYMIARZE SPRAWIEDLIWOSCI,SPOLKACH SKARBU PANSTWA-TOTALNE ODŻYDZENIE KRAJU,DEPORTACJA ŻYDOWSKICH ŁAJDAKÓW NA UKRAINĘ-NIECH WSPIERAJĄ BRACI,SZMATY/DEGENERACI,
  POZWY O WYPŁATĘ MILIARDÓW ODSZKODOWAŃ PRZEZ IZRAEL/NIEMCY ZA POPELNIONE ZBRODNIE Z RABUNKIEM I WYŁUDZENIE NIENALEŻNYCH ODSZKODOWAŃ ORAZ SZKALOWANIE POLAKÓW

 14. Joe said

  RE ..7.W Chicago nawet sie zfotografowali przy stole obrad…sa nazwiska i pyski…To jest najpepsza wiadomosc w Nowym Roku.

 15. Panie Zdravko, ja już chyba wolę Korwina. Wiem czego się po nim spodziewać, co powie, jakiego argumentu użyje i co na każdy temat sądzi. Poza tym niejednokrotnie powie coś zabawnego i można się chociaż ponabijać z politycznie poprawnego tatłajstwa.

  Ruch Narodowy to właściwie dwie organizacje: dół złożony w większości z uczciwych i młodych narodowców (od endeków po nielubianych zbytnio przeze mnie faszystów i liberałów), a także góra, której nie ufam niczym psu.

  Artur Zawisza to jawny syjonista i nie różni się niczym od większości polityków PiS, a chyba nawet był członkiem tej partii. Jest to przedsiębiorca zamieszany w różne brudne sprawki. Pomijając życiorys, to nawet z ideologią narodową nie ma nic wspólnego. Ma zerowe zasługi dla Polski i organizacji patriotycznych.

  Krzysztof Bosak to dawny wilczek Romana Giertycha, który od początku zajmuje się polityką i w efekcie nie ma żadnego doświadczenia zawodowego. Jest przynajmniej bardziej wygadany i charyzmatyczny od…

  Roberta Winnickiego. Ktoś kiedyś próbował posiłku złożonego z samego gotowanego ryżu? Kleisty i bez smaku. Skompromitował się zresztą dostatecznie na Teneryfie. Lepsi od niego także, lecz ja oczekiwałbym po liderach narodowców, że nie są nachlanych prymitywami, bo to już było za komuny, w Magdalence i przy każdej rozmowie polityków zza drugiej barykady. Ja mam dość osób pozujących na elity, które nie potrafią postrzymać się od pijaństwa i awanturnictwa. Tak się zachowują ludzie z nizin społecznych, patologiczny margines, a nie żadne elity.

  Nie chcę się czepiać, bo sam wielokrotnie podkreślałem, że mamy zbyt wielkie wymagania. Ale co takiego zrobili Ci liderzy Ruchu Narodowego? Stworzyli silne struktury regionalne? Własne media? Znaleźli sposoby finansowania inne niż żebranie o dotację u Kobylańskiego? Nie, nie, nie. Nic nie zrobili. Poza doczepieniem się do list Kukiza, którego reklamowały media i poza ośmieszaniem polskiej myśli narodowej poprzez kontakty z organizacjami skrajnie antypolskimi jak Blood and Honour. Bosak i Winnicki to produkty kanapowych organizacji jak ONR czy MW, które może i w sporym zakresie głoszą odpowiednie poglądy, lecz od ponad dwudziestu lat stoją w miejscu i nie potrwfią posunąć się choćby krok naprzód. Pięć posłów od Kukiza to żaden sukces, bo mieliśmy kiedyś LPR.

  Niech się chłopcy wezmą za edukację młodych pokoleń, za wychowywanie nowych elit, za działalność kulturową i za tworzenie własnych mediów. Będzie to miła odmiana po kolejnym ćwierćwieczu pochodów z pochodniami, po krzykach antykomunistycznych i po dyskusjach o to co lepiej mogli zrobič Dmowski, Rybiński, jaki był Piłsudski, a kogo zabijali, a kogo nie AKowcy.

 16. Przepraszam za błędy, lecz piszę z tabletu.

  Ja mam realne życzenie: żeby Sorosa szlag trafił i nie pomogły mu transfuzje krwi, ani organy z czarnego rynku. Niech dziad zdycha w cierpieniu, a potem po wieki wieków w przedostatnim kręgu piekieł.

 17. aaaaaaaaaaaaa said

  ja mam też tylko jedno życzenie ..realne : KAŁSZNIKOW z 10 magazynkami dla każdego Polaka ….

 18. Jagienka said

  Ten w petycji Ber(g)man to sobie literkę g do nazwiska wstawił.Za Stalina w Polsce byli Bermanowie a i pomiot co najmniej 1 pęta się jeszcze w polityce.

 19. Dziwne. Jest żądanie odszkodowań od banderowców, ale nie ma żądania odszkodowań od hitlerowców…

  Są przynajmniej postulaty. Od banderowców żadna polska polityczna kurwa nigdy nie żądała odszkodowań.
  Admin

 20. Marucha said

  Komuś to przeszkadza…

 21. Glock said

  Kriss Super vector Kalsznki H&k I At-4 dla Polakow A sami naprawimy nasza polityke.Najwiekszym zagrozeniem dla Polakow jest:Ciemnota polityczna Polakow lenistwo milowanie zlych zlego Wiecznie trzeba przebaczac no nie;Glupota I naiwnosc bycia dobrym dla tych co cie w ewidentny sposob niszcza.
  ZACHOD to najwieksze zlo dla POLSKI.Zachod dyma Polskie a polacy jeszcze wyjezdzaja I za………….ja jak prymitywne osilki .Nad wisla jest praca dobrobyt dla polakow.A nie zachod .Tylko Polacy musza pogonic bande polsko jezyczna szabrownikow zlodzieji I zdrajcow.Nie badzmy frajerami czy PROSTYTUTKA Europy.

 22. Robert said

  aaaaaaaaaaaaa said
  2016-01-01 (piątek) @ 11:45:02

  ja mam też tylko jedno życzenie ..realne : KAŁSZNIKOW z 10 magazynkami dla każdego Polaka ….
  —————————————————-

  Mało. Ja bym wolał HAARP… Wtedy dalibyśmy popalić…

 23. aaaaaaaaaaaaaa said

  @22

  …niech każdy Polak ma kałacha z magazynkiem w domu to zobaczymy ,czy islam będzie taki pewny siebie,…….osobiście wątpię w to…..

 24. durny goj said

  @ 17 Stare: Misiek chcesz cukierka? – z kabaretu Olgi Lipińskiej – To se kup!

 25. akej said

  @ punkt 9 „nierealntych zyczen”
  A z jakiej racji sa podane zastrzezenia odnosnie przeprowadzonych prywatyzacji? Przeciez nasze wspolnie mienie zbudowane wysilkiem pokolen zostalo wydane w obce lapy za grosze!
  Powinno byc: uniewaznic wszystkie prywatyzacje bez odszkodowan.

 26. […] za: https://marucha.wordpress.com/2015/12/31/lista-nierealnych-zyczen-na-nowy-rok/  […]

 27. Ehze said

  Re 16:
  Dobrze pan wie, panie Grunholtz, ze smierc Sorosa niczego nie zalatwi. Dobrze pan wie, ze na jego miejsce jest juz X nastepnych. Dobrze pan wie, ze oni przekazuja sobie paleczke z pokolenia na pokolenie juz poprzez kilkaset lat.
  A wiec…………

 28. Ehze said

  I dobrze pan wie, ze Soros jest jedynie agentem wyzszych od siebie. Mysli pan, ze jest genialnym inwestorem robiacym gory pieniedzy?
  On ich NIE robi w wyniku „genialnych” operacji finansowych, on je DOSTAJE od swych kontrolerow.

 29. e.c. said

  PYTANIA DO RZĄDU PREMIER BEATY SZYDŁO – GDZIE SĄ :
  KONFISKATA MIENIA I ROZLICZENIE AFERZYSTÓW Z PO/PSL
  /SLD itd.?
  LIKWIDACJA MEGA-LICHWY PARABANKÓW PRZEZ DRASTYCZNE ICH OPODATKOWANIE I ZAKAZ POBIERANIA OPŁAT WYŻSZYCH O 1% NIŻ BANKI
  MANDATY ZA JAZDĘ SMRODZĄCYM ZŁOMEM =SAMOCHODEM POW,10 LAT I JAZDĘ MOTOCYKLEM BEZ TŁUMIKA ORAZ ZAŚMIECANIE LASÓW,RZEK,ŚRODOWISKA ?
  INNE POMYSŁY NA ZAŁATANIE BUDŻETU ,W TYM ZAKAZ POWIĘKSZANIA ZADŁUŻENIA PRZEZ RZĄD I OBCIĘCIE DIET /RYCZAŁTÓW ADMINISTRACJI RZĄDZĄCEJ O POŁOWĘ?
  LIKWIDACJA NFZ I OBNIŻENIE WYCENY USŁUG LEKARSKICH ,DRASTYCZNE KARY FINANSOWE ZA BŁĘDY BEZKARNEJ BIAŁEJ MAFII -PODOBNE POTRAKTOWANIE MAFII PRAWNICZEJ
  WYSOKIE OPODATKOWANIE ZACHODNICH KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH I PROMOWANIE PRODUCENTÓW ZAMIENNIKÓW

  PODNIESIONA KWOTA MINIMUM EGZYSTENCJI ?
  PODNIESIONA WIELOKROTNIE KWOTA WOLNA OD PODATKU?
  PODNIESIONA NAJNIŻSZA EMERYTURA?
  WALORYZACJA A.D.2016 =JEDNORAZOWY OCHŁAP W KWOCIE 350 -400 ZŁ
  /NA WACIKI?/
  LIKWIDACJA PRZYWILEJÓW EMERYTALNYCH?
  LIKWIDACJA KOMINOWYCH EMERYTUR I WYNAGRODZEŃ np.w spółkach skarbu państwa?
  LIKWIDACJA KRUS?
  LIKWIDACJA ZWOLNIEŃ Z OPODATKOWANIA?
  RADYKALNE ZMNIEJSZENIE LICZEBNOŚCI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ I SAMORZĄDOWEJ?
  LIKWIDACJA STRAŻY MIEJSKIEJ LUB SKIEROWANIE ZASTĘPÓW NIEROBÓW WOŻĄCYCH D… NA SPACERY DO SPRZĄTANIA I PIELĘGNACJI ZIELENI?
  WYSTĄPIENIE POLSKI ZE ZBRODNICZEGO PAKTU NATO SŁUŻĄCEGO OCHRONIE ZŁODZIEJSKICH INTERESÓW MAFII ŻYDOWSKICH BANKSTERÓW POD WODZĄ ROTHSCHILDÓW /SOROSA
  ORAZ
  FASZYSTOWSKIEJ UE POD WODZĄ MARIONETEK ŻYDOBANKSTERÓW,KTÓRE JAWNIE DĄŻĄ DO WCIĄGNIĘCIA POLSKI W WOJNĘ Z ROSJĄ ZA POŚREDNICTWEM SWOICH AGENTÓW WSPIERAJĄCYCH /m.in. FINANSOWO/ BANDEROWSKĄ UKRAINĘ I ŻEBRZĄCYCH O BAZY WOJSKOWE I BROŃ NATO ?
  GDZIE SĄ POZWY O WIELOMILIARDOWE ODSZKODOWANIA OD LUDOBÓJCÓW Z NIEMIEC,UKRAINY,IZRAELA ZA MORDOWANIE POLAKÓW,OKUPACJĘ,RUINĘ GOSPODARKI/KULTURY I POZOSTAŁE ZNISZCZENIA ORAZ WYŁUDZONE REKOMPENSATY/RENTY I SZKALOWANIE POLAKÓW W ŁŻE-MEDIACH ŻYDOWSKICH PRZEZ WYNAJĘTE PRESSTYTUTY?

 30. marta15 said

  wystarczy aby tylko jedne ,nierealne zyczenie sie spelnilo i to by juz wystarczylo,
  a mianowicie: aby niby chrzescijanie mieli PRAWDZIWA wiare w Chrystusa i Jego Kosciol.

 31. Boydar said

  Oni mają, Pani Marto. I to jest problem. Żadne ich doświadczenie nie wskazuje jednak, że Chrystus może im wybaczyć. Więc walczą z Nim, z bezmyślnej trwogi. A ich prowodyrzy (prowodyrowie ?) podsycają tylko ów lęk. Można wysnuć wniosek, że jedni i drudzy nie są dokładnie tym samym.

  —-
  Ja dorzucę tylko jedno życzenie – nie zejdźmy z kursu i ścieżki. Na pohybel !

 32. Ares said

  11. Przejąć WSZYSTKIE BANKI I UNIEWAŻNIĆ WSZYSTKIE KREDYTY ZACIĄGNIĘTE PRZEZ ZBRODNICZE KOMUNISTYCZNE WŁADZE (POST) OKUPUJĄCE POLSKĘ ORAZ KREDYTY ZACIĄGNIĘTE PRZEZ POLAKÓW

  12. Osadzić wszystkich, którzy niszczyli i okradali Polskę bankierów, szpiegów i ściąć publicznie, skazać na ciężkie roboty albo przepędzić poza granice w zależności od winy

Sorry, the comment form is closed at this time.