Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Rozumiecie teraz dlaczego nazywam ich ścierwo-mediami? Bo kreują wojnę i ludobójstwo.

Posted by Marucha w dniu 2016-01-03 (Niedziela)

W świetle tego co się obecnie dzieje w Europie, warto przypomnieć ostrzeżenie byłego redaktora Frankfurter Allgemeine Zeitung, dr Udo Ulfkotte, który ponad rok temu obawiał się tego, że w Europie niedługo wybuchnie wojna.

W swojej książce Gekaufte Journalisten (Przekupieni dziennikarze) przyznał się, że przez 25 lat kłamał jako dziennikarz, gdyż był do tego odpowiednio przygotowany. Książka ujawnia ścisłe współdziałanie „Piątej Kolumny”, czyli wielkich mediów z agencjami wywiadowczymi, organizacjami trans-atlantyckimi, bankami, a szczególnie ich właścicielami – miliarderami.

Celem publikacji tej książki było dla odważnego dziennikarza przywrócenie właściwej roli mediów, jako rzetelnych i moralnie poprawnych. Ulfkotte operuje nazwiskami kolaborantów i nazwami agencji werbujących i ich szkolących, nie ma co się więc dziwić, że po wydaniu w wersji angielskiej książka została zakazana w krajach tzw. „zachodu”, a sam dziennikarz musi się ukrywać.

17 października 2014 roku, Ulfkotte udzielił wywiadu By Ronaldowi L. Ray z American Free Press, w którym potwierdził swój udział w „destruktywnym dziennikarstwie”. Rozpoczęło się to w latach 80-tych gdy jeszcze jako student został zatrudniony jako szpieg. Wciągnięto go poprzez kolejne łapówki, które najpierw polegały na finansowaniu seminarium w Bonn i stopniowo wciągały go coraz głębiej. Tego typu praktyka była ogólnie akceptowana, a studentów wciągali profesorowie uczelni.

Skończyło się tym, że po obronie pracy doktorskiej, Ulfkotte, który choć nie studiował dziennikarstwa, stał się reporterem Frankfurter Allgemeine Zeitung. Był m.in. odpowiedzialny za zatrudnianie ponad setki osób. Był korespondentem wojennym w większości krajów Bliskiego Wschodu, gdzie kontaktował się z agentami CIA, BND (Bundesnachrichtendienst), MI6 i Mossadu. Mossad zapewniał mu bezpieczeństwo w krajach, które były zamknięte dla zachodu.

Ulfkotte ujawnił, że w tej sieci działa wielu nieformalnych agentów, w tym wielu dziennikarzy, którzy choć nie są bezpośrednio opłacani z tych agencji, to działają na zasadzie udzielania „usługi”. Stwierdził wprost, że większość korporacyjnych dziennikarzy z USA i Europy nieoficjalnie pracuje dla agencji wywiadowczych. Jako przykład rozległości tej konspiracji podał sytuację jaka zaszła podczas wizyty Kanclerza Helmuta Kohla u Króla Jordanii, gdzie niemal wszyscy dziennikarz byli znanymi przez niego agentami CIA, BND i Mossadu. Gdy zaczął się z nimi witać, został szybko „usadzony” przez ochronę, gdyż w ten sposób ujawniał agentów.

Takim pseudo dziennikarzom agencje sowicie wynagradzają za wszelkie użyteczne informacje o ludziach, czy też miejscach dokąd podróżują. Płaci się nie tylko pieniędzmi, ale i upominkami, awansami czy też uznaniem publicznym (odznaczenia itd.). Otwiera się dla nich drzwi do konferencji, w których biorą udział elity.

Ulfkotte brał np. łapówki za samo podpisanie się pod artykułem napisanym wprost przez agencję szpiegowską lub instytucję finansową. Ci, którzy się wyłamują ze „współpracy” są w najlepszym przypadku zwalniani. Niesforni często źle kończą, przykładem jest sam Ulfokotte, który obecnie się ukrywa we własnym kraju, gdyż dostał szereg gróźb. Innych się morduje, jak Jamesa Foley’a, który wg. doniesień oficjalnych był pierwszą ofiarą tzw. ISIS (ścięto mu głowę).

Ulfokotte ujawnił też niektóre sposoby jakimi się przemyca informacje z krajów zamkniętych dla zachodu. I tak np. w Iranie pomiędzy ambasadami Niemiec i Turcji jest połączenie tunelem, którym przedostawał się do Ambasady Niemiec by przekazywać tam raporty agentom CIA lub BND. Ta ostatnia jest zresztą fikcją, gdyż była stworzona przez CIA, a same Niemcy są republiką bananową – kolonią USA.

Przebudzenie się Ulfkotte nastąpiło wiosną 2004 roku, gdy jeden z niemieckich polityków poprosił go o szpiegowanie swojego rywala, oferując dużą sumę. Gdy odmówił, niemal natychmiast dokonano u niego w domu sześciu przeszukań pod pretekstem ujawnienia przez niego „oficjalnych tajemnic”. Choć nie udowodniono niczego w sądzie, wiadomo było, że był to odwet za odmowę wzięcia łapówki.

Po trzech zawałach serca i innych problemach ze zdrowiem, które są skutkiem rodzaju pracy jaką wykonywał, Ulfkotte zdecydował się na opublikowanie książki, która ma obudzić społeczeństwo, przede wszystkich samych dziennikarzy. Ma ich przekonać by zamiast brać łapówki za rozpowszechnianie fałszywych informacji, zabrali się do uczciwego dziennikarstwa.

Szczególnie ma nadzieję, że posłucha go młoda generacja dziennikarzy, która nie jest jeszcze ubezwłasnowolniona. Stawką jest pokój na świecie, gdyż jego zdaniem agencje robią wszystko by poprzez media doprowadzić do wojny z Rosją. Manipulacje i antyrosyjska propaganda kreowana przez niemieckich, i dziennikarzy innych krajów europejskich, jest de facto zdradą narodową.

W wywiadzie dla rosyjskiej telewizji Russia Today Ulfoktte powiedział:

„Niemieckie i amerykańskie media próbują sprowadzić wojnę na ludzi w Europie i sprowadzić wojnę na Rosję. Minęliśmy punkt bez powrotu, i mam zamiar wstać i to powiedzieć […] nie jest w porządku to czego dokonywałem w przeszłości, aby manipulować ludźmi, aby siać propagandę przeciwko Rosji, i nie jest w porządku to co robią moi koledzy, i co robili w przeszłości, ponieważ są oni przekupieni by zdradzać ludzi, nie tylko w Niemczech, ale w całej Europie. […]

Bardzo obawiam się nowej wojny w Europie, i nie chcę widzieć tej sytuacji ponownie, ponieważ wojna nigdy nie przychodzi sama z siebie, mamy zawsze ludzi którzy do niej dążą i nie są to tylko politycy, ale dziennikarze też. […] Zdradziliśmy naszych czytelników, tylko po to by dążyć do wojny. […] Nie chcę już dłużej tego robić; Mam dość tej propagandy. Żyjemy w republice bananowej, a nie w państwie demokratycznym, gdzie mamy wolność prasy.”

Informacja ujawniona przez Ulfkotte jest wybuchowa – demaskuje niemal cały świat dziennikarski Europy (i USA) jako agenturę NWO. Twarze, które widzimy w telewizji i nazwiska w czołowych gazetach, należą niemal z pewnością do zdrajców narodowych, którzy wykonują wręcz ludobójczą działalność na rzecz światowej masonerii.

Odważni dziennikarze jak Udo Ulfkotte są śmiertelnym zagrożeniem dla tej ogólnoświatowej konspiracji, gdyż wskazują bezpośrednio, po nazwisku, na zbrodniarzy. Nie ma co się więc dziwić, że „szczury” zanim uciekną z okrętu, będą walczyć.

Frankfurter Allgemeine Zeitung zagroził pozwami sądowymi reporterom, którzy zajęli się publikacją informacji nt. oficjalnej reakcji tejże gazety nt. publikacji książki. Tak wygląda „wolność słowa” w Niemczech. W dniu, w którym Ulfkotte udzielał wywiadu American Free Press, gazeta wydała fałszywe oświadczenie, że dziennikarz ten został zwolniony. Jednak w książce znajdują się dokumenty, z których wynika, że gazeta wcześniej chwaliła go za „aktywność w działaniach tajnych”.

W najnowszym wywiadzie dla Russia Today, Ulfkotte ujawnia biznes jaki stoi za falą ”uchodźców” ściągających do Europy. Największe korzyści otrzymują politycy, biznes farmaceutyczny i inne wielkie korporacje, a także dziennikarze.

Były dziennikarz i agent służb zwraca uwagę, że uchodźcy są kierowani tylko do Europy, a inne kraje zamknęły dla nich granice. Dlaczego bogate islamskie Arabia Saudyjska, Kuwejt czy Bahrajn ich nie przyjmą? Bo chodzi o przeszmuglowanie żołnierzy, których zadaniem będzie wymordowanie ludności Europy!

Materiały:

Opublikowano za: http://www.monitor-polski.pl

PS. Polecamy obejrzeć lub przeczytać, dociekliwie przeanalizować i zestawić w pełny obraz myśli zawarte w materiałach poniższego zestawienia . Przykłady ze Szwecji są ostrzeżeniem, co nas czeka, jeśli nie „wyskoczymy z garnka”. Kolejne teksty pokazują multikulturalizm, którego elementem jest też obecna intensywna imigracja, jako narzędzie podboju Europy. Następne teksty objaśniają, kto tym steruje i prezentują dwa kierunki uniknięcia tego podboju oraz skutków upadku zdegenerowanej cywilizacji Zachodu. Mądra myśl Konfucjusz sprzed 2500 lat mówi, że „ Kto nie myśli daleko, ma kłopoty blisko”. Zalecamy więc czytanie i analizowanie w podanej kolejności i to nie raz.

 1. Krzysztof Jackowski: Programowanie umysłów i „gotowanie żaby” – PRZESŁANIE NA 2016 r. :http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/krzysztof-jackowski-programowanie-umyslow-i-gotowanie-zaby-przeslanie-na-2016-r/
 2. POSTĘP CZY PODSTĘP PO SZWEDZKU :http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/postep-czy-podstep-po-szwedzku/
 3. Samozagłada Szwecji i Europy:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/samozaglada-szwecji-i-europy/
 4. DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM):http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dlaczego-zydzi-chca-mieszac-rasy-multikulturalizm/
 5. MULTIKULTURALIZM jako nowoczesne narzędzie destrukcji państw narodowych, oraz ras !:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/multikulturalizm-jako-nowoczesne-narzedzie-destrukcji-panstw-narodowych-oraz-ras/
 6. Rozumiecie teraz dlaczego nazywam ich ścierwo-mediami? Bo kreują wojnę i ludobójstwo :http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/rozumiecie-teraz-dlaczego-nazywam-ich-scierwo-mediami-bo-kreuja-wojne-i-ludobojstwo/
 7. Watykan i hierarchia Kościoła Katolickiego wspiera islamski, multikulturowy podbój Europy:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/watykan-i-hierarchia-kosciola-katolickiego-wspiera-islamski-multikulturowy-podboj-europy/
 8. Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!” cześć 1 i 2 na linku:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie-to-koniec-waszej-europy/
 9. Dyktat Rotszyldów (3) – „Precz z tymi granicami!!!”:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dyktat-rothschildow-czesc-3-precz-z-tymi-granicami/
 10. Przywódca Iranu obnaża obłudę Zachodu:
 11. Odwróćmy się od Zachodu. Ratunek na Wschodzie:
 12. Czy konsument jest jeszcze człowiekiem, czy już biorobotem ?:
 13. dr Krzysztof Lachowski: Przemiany świadomości i paradygmatów:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dr-krzysztof-lachowski-przemiany-swiadomosci-i-paradygmatow/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści, zaoszczędzi czytania co najmniej kilku tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Komentarze 24 do “Rozumiecie teraz dlaczego nazywam ich ścierwo-mediami? Bo kreują wojnę i ludobójstwo.”

 1. gea said

  Do największych, zbrodniczych faktów należy fakt ukrywania wiedzy z nowego paradygmatu medycyny.

  Twórca nowego paradygmatu medycznego, od 35 lat przesladowany, wielokrotnie więziony i wyśmiewany napisał list z życzeniami dla sympatyków.
  W tym liście dr Hamer nabiera nadziei, że jego odkrycie sformułowane w Prawa Natury będzie zarejestrowane i legalne. http://germanischeheilkunde-drhamer.com/index.php/korrespondenz-archiv/korrespondenz-2015/105-gruss-zum-jahreswechsel-an-alle-freunde-der-germanischen-heilkunde

  Wiedza biologiczna Praw Natury jest od wielu lat wykorzystywana praktycznie. To jest dowód:

  Dokument:
  Publikation der israelischen Botschaft in Berlin vom 29. Okt. 2OO8).

  Jest w nim mowa o tym, że od wielu lat wiedzę dr Hamera wykorzystują w leczeniu raka w Izraelu.
  http://nlarchiv.israel.de/2008_html/10/Infobrief%20vom%2029.10.2008a.htm

  Cytat: “Rückgang der Krebsfälle in Israel

  Die Verbreitung von Krebserkrankungen befindet sich in Israel im rückläufigen Trend. Dies teilte der nationale Krebsregistrator, Dr. Micha Barchana, heute mit. Grund dafür ist vor allem der Rückgang von Dickdarm-, Brust- und Lungenkrebs.

  Barchana wies darauf hin, dass wegen des Bewusstseins der Öffentlichkeit und damit zusammenhängenden Vorsorgeuntersuchungen Fälle von Brustkrebs zunehmend im frühen Stadium entdeckt würden. Aktuellen Angaben zufolge sind im Jahr 2006 3075 Fälle von Brustkrebs registriert worden (gegenüber 3144 im Jahr 2005).

  Nach wie vor hohe Brustkrebsraten verzeichnet der arabische Sektor.

  Auch die Zahl der Krebstoten ist im Laufe der vergangenen Jahre zurückgegangen. So starben etwa im Jahr 2004 152 Menschen in Israel an Krebs; 2003 waren es 160 Tote.

  (Haaretz, 22.10.08)”
  http://drrykegeerdhamer.com/de/index.php?option=com_content&task=view&id=301&Itemid=22

  strony o Germanische Heilkunde: http://www.learningngm,
  http://www.5prawnatury, http://www.germanska.pl

 2. Hasso C. said

  Ta ksiazka ukazala sie jesienia 2014 i teraz sprzedawane jest 6. wydanie. Byla bestsellerem dziennika „Bild Zeitung”. Widzialem wywiad z Ulfkotte mniej wiecej w czasie kiedy ksiazka sie pojawiala na rynku i bylem pod wrazeniem. Ale ludzie, krorym ufam wiecej, jak np. Christoph Hörstel, nie ma najlepszej opinii o Ulfkotte. Sam Ulfkotte zaangazowal sie w dzialalnosc „Pegidy” w Rejchu a ta organizacja ma wielki talent do blazowania sie zamast skutecznej roboty. Dlatego jestem ostrozny wobec Ulfkotte i jego faktow. Rowniez, ta wielka aktywnosc w zyciu publicznym w „Pegida” nie pasuje z informacja, ze on sie ukrywa.

 3. Macko said

  To nie mendia tworza wojny.
  Wojny tworza bogaci psychopaci uzywajac mendiów.

  Swietny artykul, trzeba go rzucic na pejszbuki, twitery czy co tam jeszcze mamy sieciowego.
  Macko

 4. Boydar said


  Pytanie: Znaczy, że przez 225 lat wszyscy powinni rozwinąć w sobie duszę?

  Odpowiedź: Tak, absolutnie wszyscy – przez 225 lat lub wcześniej. Dlatego widzimy, jak rozwój przyspiesza, czas staje się bardziej nasycony i jakby kompresuje się. Jeśli sami nie rozwiniemy w sobie duszy, nie będziemy dążyć do rozwoju, to znajdziemy się pod straszną presją sił natury, które będą naciskać na nas różnymi nieszczęściami i problemami, popychając nas do rozwoju duszy.

  Rozwój duszy może, po pierwsze, odbywać się tylko w tym świecie, a po drugie tylko w wyniku połączenia między ludźmi. Swoim połączeniem tworzymy jedną wspólną duszę, dla wszystkich.

  Noooo, skoro taaakie autorytety tak uznały, to nie ma dziwne, że większość władców świata idzie się pier dolić i to w podskokach.

  na motywach http://kabalapolska.streemo.pl/Community/110689,Blog_Wpis,Pokolenie_zyjace_tysiace_lat.html

 5. Macko said

 6. Listwa said

 7. Listwa said

  Raz jeszcze ;
  Marine Le Pen powiedziała prawdę o Niemczech i łamiącej prawo Niemiec i EU Kanclerz tego kraju

 8. Listwa said

  Marine Le Pen powiedziała prawdę o Niemczech i łamiącej prawo Niemiec i EU Kanclerz tego kraju

  (https://www.facebook.com/DziennikarziTy/posts/596622077157361)

 9. Listwa said

  Andrzej Lepper już kiedyś powiedział był prawdę o EU 19 listopada 2002r

  (https://www.facebook.com/DziennikarziTy/posts/597174923768743)

 10. Watazka said

  3
  Macko
  Wlascicielami mediow sa psychpaci.

 11. Listwa said

  Ukry jadą :

 12. Re: 10 Watazka…
  Wlascicielami mediow jestemy my: PODATNICY, natomiast psychopaci nimi (I naszymi pieniedzmi) zarzadzaja..
  Ci psychopaci niczego nie wyprodukowali, niczego nie stworzyli, ani niczego nie dokonali, za wyjatkiem: „tam gdzie sie pojawia…zostawiaja zgnilizne I plesn…”…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. Maćko said

  10 Watazka i 12 JzT
  Psychopaci – posiadacze najwiekszych fortun i sterujacy najwiekszymi Korporacjami sa wlascicielami srodków masowego przekazu, massmerdiów czy masmendiów jak kto woli. Do tego dochodza syjonisci i tzw. lewacy.

  Tu pozwole sobie na dygresje – jesli KK nie ma gazet, programów RTV ani nie kreci filmów o trescie pozytywnej dla wiary, to mamy w zasadzie 2 opcje:
  1. decydenci sa ignorantami w sterowaniu ludzmi przez informacje = tworzenie norm zachowawczych
  2. decydenci sa agentami rozkldajacymi KK od wewnatrz.
  Prosta analiza dzialan.

  Jasko – nie jestesmy wlascicielami mendiów! Que cosa dice! Mendia, jako srodki masowego razenia, sa na budzecie „wojskowym” Korporatokracji. Naweto jesli ktos kupuje GWno ( a to jest sabotaz i zdrada ) to wplywy do kasy Angory ze sprzedazy bezposrdenidj sa minimalne, maloznaczace obok wplywów z reklamy.
  Kazda gadzinówka sie steruje poprzez kontrakty na reklamy, nawet jesli ma ona normalnego Naczelnego a nie agenta.

 14. Re: 13 Macko
  Zaraz, zaraz…
  Moze ustalmy po kolei:
  Kto placi za reklamy?
  Kto placi abonament?
  Kto oglada zydowskie osrodki masowego razenia dla gojow?
  Kto jest wreszcie wlascicielem a nie zarzadca Polski (dzisiaj: jewRopejskiego landu)???.

  Czy tzw., „panstwo” bylo wlascicielem hut, stoczni, kopaln I calej infrastruktury?
  Czy przez przypadek „rzond” nie byl jedynie zarzadca naszego majatku Narodowego?
  Czy Telewizja I radio publiczne nie jest czescia majatku Narodowego? (pod zydowskim zarzadem???)

  Z grzecznosci pomijam fakt, ze nasz Narodowy majatek zostal przez zydowskich I polskich szubrawcow sprzedany czy sprywatyzowany za „grosze” I to zupelnie bezkarnie, to zupelnie inna „para kaloszy”. Doczekaja sie k…rwy sznura I eksmisji z „zatok czerwonych swin”…

  W dzbanie wode nosi sie, dopoki ucho sie nie urwie…

  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. „Oni” tylko mysla, ze sa wlascicielami…tego wszystkiego co zostalo zbudowane naszymi rekami…
  I jest mi bardzo przykro…ale nie sa I nigdy nie byli…

 15. Watazka said

  12
  Jasiek z Toronto
  Ja akurat wiem kto to jest Rupert Murdoch. Nie tylko, ze jest wlascicielem codziennych gazet w Australii, skad pochodzi, ale i w Anglii i USA.
  Pan Murdoch ma udzialy w wielkich firmach i korporacjach i nawet ma podpisane kontrakty na gaz z … Syrii.
  Ma do tego trzy obywatelstwa a czwarte prawdopodobnie mu sie nalezy.
  Pan Murdoch przy pomocy swojej osobistej prasy pomaga wybierac czlonkow parlamentu w wielu krajach.
  Ostatnio prasa pana Murdocha przekonala Australijczykow na kogo maja glosowac.
  I znow wybory wygral Murdoch.

 16. Re: 15 Watazka…
  Szanowny Panie, idac panskim rozumowaniem, to pol swiata nalezy do zydowskiej rodziny rotschildow. Ich majatek szacuje sie na blisko 540 bilionow dolarow I sa (tak mysla) wlascicielami tego wszystkiego na co w sposob spekulacyjny (zlodziejski) zdobyli taka fortune nie poswiecajac ani jednej godziny pracy wlasnych rak (no chyba do klikania na klawiaturze numerycznej)…

  Z grzecznosci pomine „fortune” murdoch’a I jak ona ma sie do samej rzeczy…bowiem za chwile dla Pana „kieszonkowiec” albo „doliniarz”…stanie sie szanowanym biznesmenem…

  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. Pitagoras said

  Pewnie Państwo to wiecie, ale może nie wszyscy.
  (https://youtu.be/LuJO3AwWKCk)

 18. Maćko said

  17. Pitagoras – Dobre. I na linku celna analiza wplywu indoktrynacji dzieci poprzez massmendia. Np. takie backyardigans byly bezplciowe, niby, ale chlopak, niby, nosil damska torebka, czyli juz wprowadzal anomalie seksualna przygotowujaca grunt pod przyszla tolerancja dla „normalnych inaczej”.

  Jeszcze lepszy jest ten artykul o sieci zaleznosci na najwyzszym poziomie Korporatokracji: https://www.newscientist.com/article/mg21228354-500-revealed-the-capitalist-network-that-runs-the-world/

  coraz truniej jest znalezc ten artykul…
  Macko

 19. Maćko said

  The top 50 of the 147 superconnected companies

  1. Barclays plc
  2. Capital Group Companies Inc
  3. FMR Corporation
  4. AXA
  5. State Street Corporation
  6. JP Morgan Chase & Co
  7. Legal & General Group plc
  8. Vanguard Group Inc
  9. UBS AG
  10. Merrill Lynch & Co Inc
  11. Wellington Management Co LLP
  12. Deutsche Bank AG
  13. Franklin Resources Inc
  14. Credit Suisse Group
  15. Walton Enterprises LLC
  16. Bank of New York Mellon Corp
  17. Natixis
  18. Goldman Sachs Group Inc
  19. T Rowe Price Group Inc
  20. Legg Mason Inc
  21. Morgan Stanley
  22. Mitsubishi UFJ Financial Group Inc
  23. Northern Trust Corporation
  24. Société Générale
  25. Bank of America Corporation
  26. Lloyds TSB Group plc
  27. Invesco plc
  28. Allianz SE 29. TIAA
  30. Old Mutual Public Limited Company
  31. Aviva plc
  32. Schroders plc
  33. Dodge & Cox
  34. Lehman Brothers Holdings Inc*
  35. Sun Life Financial Inc
  36. Standard Life plc
  37. CNCE
  38. Nomura Holdings Inc
  39. The Depository Trust Company
  40. Massachusetts Mutual Life Insurance
  41. ING Groep NV
  42. Brandes Investment Partners LP
  43. Unicredito Italiano SPA
  44. Deposit Insurance Corporation of Japan
  45. Vereniging Aegon
  46. BNP Paribas
  47. Affiliated Managers Group Inc
  48. Resona Holdings Inc
  49. Capital Group International Inc
  50. China Petrochemical Group Company

  * Lehman still existed in the 2007 dataset used

  Graphic: The 1318 transnational corporations that form the core of the economy

 20. MatkaPolka said

  SZOKUJĄCE WYZNANIA NIEMIECKIEGO DZIENNIKARZA

 21. Pitagoras said

  Niektórzy Niemcy naprawdę mogą szokować pozytywnie.
  -eurodeputowany-hans-olaf-henkel-polacy-nie-potrzebuja-dobrych-rad-niemcow-urzadzajac-nagonke-na-pis-niemieccy-chadecy-wspieraja-po-swojego-politycznego-sojusznika

 22. Pitagoras said

  Link zawsze wchodził?
  https://wzzw.wordpress.com/2016/01/04/%e2%96%a0%e2%96%a0-eurodeputowany-hans-olaf-henkel-polacy-nie-potrzebuja-dobrych-rad-niemcow-urzadzajac-nagonke-na-pis-niemieccy-chadecy-wspieraja-po-swojego-politycznego-sojusznika/

 23. Hasso C. said

  Ja mam tylko jedno pytanie nt. pana Ulfkotte:
  Czlowiek ktory ma dostep do bardzo poufnych interesow sluzb specjalnych i ktory wydaje ksiazke w ktorej to wszystko opisuje, podlega szybkiemu i cichemu unieszkodliwieniu. Udo Ulfkotte nie tylko zyje i ma sie dobrze, ale jego ksiazka byla bestsellerem gazety „Bild” (bardzo systemowa gazeta, brukowiec), wychodzi jej szoste wydanie juz, a on sam jezdzi po kraju z odczytami i podnieca ludzi przeciwko muzulmanom .

  Moze ktos, kto sprowadzil tych samych muzulmanow do Niemiec chce teraz wywolac konflikt z nimi i w ten sposob cos osiagnac. A robi to miedzy innymi przy pomocy czlowieka, ktory stworzyl sobie alibi przy pomocy bardzo rzekomo anty-systemowej ksiazki. Cos tu nie gra.

 24. jowram said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: