Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Michnik dostanie wylewu? Polscy piłkarze ręczni to „katole” i „faszyści”!

Posted by Marucha w dniu 2016-01-12 (Wtorek)

Czas na bojkot polskich piłkarzy ręcznych. Lewacy i antypolacy lepiej nie oglądajcie tego filmiku. Nie oglądajcie też Euro. No chyba, żeby kibicować Szwedom, których kapitan będzie grał w tęczowej opasce sprzeciwiającej się polskiej „homofobii”.

15 stycznia w Polsce rozpocznie się wielkie widowisko. Euro 2016 w piłce ręcznej. Zanim jeszcze turniej się rozpoczął, polscy piłkarze ręczni już stali się „kontrowersyjni”. Powód? Normalność, polskość i katolickość.

Do internetu trafił krótki filmik promujący ME 2016. Już sam tytuł powinien niepokoić wszystkich obrońców Polski przed faszyzmem! Brzmi on: Duma, Ojczyzna, Piłka ręczna! ME 2016 Polska.

Ożesz karwasz twarz! Duma i Ojczyzna w jednym zdaniu? I to jeszcze obok siebie? W pozytywnej konotacji? Gdzie pan jest panie Schulz?! Gdzie pan Kijowski, Petru i reszta targowiczan? Przecież to prosta droga do nacjonalizmu! Brońcie nas! Demokrację gwałco!

Dalej nie jest wcale lepiej. Druga sekunda filmu i na pierwszym planie… różaniec! Siódma? Nieśmiertelnik z orłem! Jedenasta? Biało-czerwona opaska! Czternasta? Znowu różaniec! Aaa!!! Klerykalizm! Państwo wyznaniowe! Faszyzm!

Ale to nie wszystko… W dwudziestej drugiej sekundzie bramkarz polskiej kadry Sławomir Szmal z różańcem owiniętym wokół dłoni… wykonuje znak krzyża. BUM!

W tym momencie Adam Michnik prawdopodobnie dostał wylewu, ulizany blondynek Tomuś Lis pojechał strzelić z ucha do Szwabów, a Jaś Kapela zapłakał gorzko i schował się pod łóżkiem. Mało tego. Trzy czwarte „polskiego” lewactwa zapewne w myśl zasady na złość babci odmrożę sobie uszy, wypieprzyło telewizor przez okno. Bojkot czas zacząć.

Dosyć żartów. Dla występujących w filmiku: Sławka Szmala, Michała Jureckiego, Karola Bieleckiego, Krzyśka Lijewskiego i Piotrka Chrapkowskiego wielki szacunek. Klip jest znakomity. Pokazujecie charakter, dumę z bycia Polakiem i przywiązanie do wartości chrześcijańskich.

Przez trzydzieści sekund nie pada nawet jedno słowo. A mimo to, oglądając mamy ciarki na całym ciele. Za to Was kochamy i będziemy z Wami na dobre i na złe. Walczcie na śmierć i życie. Dla tej naszej ukochanej Polski. Dla kibiców i dla siebie! Do boju! Niech Was Bóg prowadzi!

http://parezja.pl

Niech dostają wylewu, zawału, czy czego tam jeszcze. Michnigówniarstwo, choć nie tak przecież liczne, rozlazło się po Polsce niczym smród po kalesonach.
Admin

Komentarze 24 to “Michnik dostanie wylewu? Polscy piłkarze ręczni to „katole” i „faszyści”!”

 1. star1 said

  O, jaki chojrak! W Katarze nie można było?

 2. Michał said

  Głupiś,ot,co.

 3. rebeliant80 said

  A co niby miał w tym Katarze twoim zdaniem robić?

 4. star1 said

  Uwaga dotyczyła kapitana druzyny ze Szwecji, który będzie latał w tęczowej opasce (to jego prywatny bunt o obronie małżeństw homo, których nie mozna w Polsce zawierać). Ale w żadnym przypadku nie odnosiło sie to do naszych piłkarzy ręcznych. Wyszło nieporadnie z mojej strony – przyznaje i przepraszam, piłkarzy i kibiców.

  Ok, bo już się trochę zjeżyłem… 🙂
  Admin

 5. Maćko said

  Przydal by sie Szczerbiec dyskretnie usytuowany na drugim planie…
  Dopiero by ujadaly szakale i hieny.

  Przy okazji – mam nadzieje, ze nikt nie wstawi teraz fotek czy komunikatów kompromitujacych tych Polaków z zespolu „szczypiorniaków”!
  Star1 juz sie podklada….
  Macko

  Ze Star1 to było nieporozumienie.
  Admin

 6. Dictum said

  Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy… tacy żyją!

 7. Maćko said

  4. Milo przeczytac wyjasnienie. Uszanowania.

 8. Pitagoras said

  Panowie z klubu tak podpisali przed chwilą na YT
  „Drodzy widzowie, internauci!
  Nasz spot jest całkowicie apolityczny, nie ma żadnego przesłania ideologicznego. Jesteśmy dumnym polskim Klubem, z regionu Świętego Krzyża, reprezentującym kraj również w Europie a klip skierowany jest do WSZYSTKICH Polaków, kibiców by wspierali Polską Reprezentację podczas Mistrzostw Europy 2016 i tak samo jak zawodnicy byli dumni z barw biało-czerwonych, swojego kraju i emocjonowali się meczami piłki ręcznej.”

  Filmik SUPER.

 9. Swarożyc said

  Dmowski mowil ze katolicyzm jest integralna czescia polskosci, a Tusk mu na to, ze polskosc to nieporozumienie…
  I komu tu wierzyc panie?
  PS Osobiscie wyznaje trzecia droge, ale sa z kolei tacy ktorzy twierdza ze Tertium non datur…
  🙂

  No jak to, komu? Tuskowi! On nigdy nie kłamie i ma wielką wiedzę.
  Admin

 10. Ciupaga said

  @9 Masz głębokie przemyślenia Swarożycu. Powiesz coś więcej o swojej trzeciej drodze? Kiedy do niej doszedłeś i jak do niej dojrzałeś?

 11. Dictum said

  Trzecia droga to taka, że się stoi w rozkroku.

 12. Sowa said

  Re 11:
  I dostaje się wtedy między nogi. Potem oczy wychodzą na wierzch i już można naprawdę szeroko patrzeć na świat.

 13. akej said

  @ 11
  „Trzecia droga to taka, ze stoi sie w rozkroku” … ze lza w kroku…

 14. krzysiek4 said

  Rozpowszechnianie wszelkimi możliwymi sposobami jest jak najbardziej wskazane.

 15. semperparatus said

  Bardzo ładnie…ale należało by jeszcze poruszyć sprawę zagranicznych zawodników w polskich klubach…nie tylko piłkarskich…Nie powinno ich być w ogóle…tak jak w czasach PRL-u…Polska dla Polaków,Hiszpania dla Hiszpanów,Rosja dla Rosjan…itd…Byłby wtedy porządek i spokój na świecie…

 16. jok said

  Ad 4 – Zaraz tam: prywatny bunt:) Czyż ambasador tego kraju, nie składał kwiatów pod spaloną tęczą? Tacy to są dziś Wikingowie.
  Nawiasem mówiąc ciekawe czy antyreligijnym pono, internacjonalistycznym, brzydzącym się nacjonalizmem lewakom/lewicowcom przeszkadzałby klip z nacjonalistyczną dumą z Izraela, świecznikiem o iluś tam ramionach, gwiazdą sześcioramienną? Bo jeśli nie, to chyba jakby stosują podwójne standardy ::))))

 17. „Gazeta Wyborcza” w wersji audio, czyli Tok FM, już rok temu (podczas mistrzostw świata w Katarze, gdzie zdobyli brązowy medal) robiła nagonkę na naszych piłkarzy ręcznych za to, że się modlą:
  http://www.tokfm.pl/blogi/niskakulturapl/2015/02/pan_bog_dla_polski_bramki_strzelal/1

 18. Parva said

  Piekny POLSKI ,MESKI ,NARODOWY , SERCA i DUMY(wreszcie !) pelen,

 19. Macko said

  No to mamy argument, aby ani GWna nie czytac ani TOK FM nie sluchac.
  Nieprawdaz?
  Bojkot – kazdy moze, kazdy pownien.

 20. Trak said

  Apopleksja go może nie trafi razem z „serdecznymi życzeniami” ale ciśnienie, to mu skoczy na pewno.

 21. oldman said

  Po prostu jestem z nich dumny. I tak trzeba robić, różaniec w rękę, dziesiątkę na kolanach modlić się w intencji Polski o poszanowanie Pana Boga, Świętego Krzyża i Ewangelii, aby Polska pozostała wierna Panu Bogu, Świętemu Krzyżowi, Ewangelii i Najświętszej Maryi Panie, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, uwolnienie naszej Ojczyzny z sideł szatańskich które Ją rozszarpują i jak najszybszą Intronizację Pana Jezusa Króla Polski. Dziesiątka różańca na kolanach to 3-4 minuty a potem wstać z dumą, złapać bat jak Pan Jezus w świątyni i nie pozwolić świniom i szubrawcom pluć sobie w twarz. I najważniejsze- przestać sobie robić z dziesięciu przykazań spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, radykalna zmiana jakości życia. Tak jak nasi szczypiorniści, konkret- modlitwa i praca. I nie dajmy się otumanić lewackim mediom jak będą teraz szukały haków i brudów w Ich życiorysach, tak właśnie działa szatan z Ewangelii św. Jana- kłamca i morderca. Pozdrawiam.

 22. mariolka said

  Wszystko to pięknie, ale nie można zapominać o bezkrytycznym poparciu piłkarzy ręcznych dla Komorowskiego, wypowiedzi Szmala typu „Dla takiego prezydenta warto grać”, itp.

 23. marek13 said

  Oldman, naśmiewasz się czy kretyna strugasz? Moze w twoim nicku nie brakuje litery „N”, ale we zwrocie: „NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNIE” na pewno.
  GRAMATYKA MATOLE !!!
  http://ekai.pl/wydarzenia/liturgia/x61392/uroczystosc-niepokalanego-poczecia-najswietszej-maryi-panny/
  tu masz,jak się pisze w samy tytule, a do tekstu zerknij !!!

 24. oldman said

  Ad 23
  Mea culpa,przepraszam. literówka. A naśmiewać się- nigdy.

Sorry, the comment form is closed at this time.