Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Wolne tematy (08 – …
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Islam: Nienawiść przeciwko niewiernym, czyli co mówi Koran i Hadisy

Posted by Marucha w dniu 2016-01-15 (Piątek)

Część I

Nie jest odpowiednie dla Proroka, aby brał jeńców, dopóki on nie dokona całkowitego podboju ziemi. Wy pragniecie tego, co przypadkowe na tym świecie, a Bóg chce życia ostatecznego. Bóg jest potężny, mądry! – Koran 8:67

 

koran przeciwko niewiernym

„Prawdziwą bronią masowej zagłady jest pożądanie męczeństwa. Miliony z was już są szahidami. Pół miliona męczenników wystarczy muzułmanom do kontrolowania całej ziemi raz na zawsze. W końcu dni islam musi kontrolować ziemię, czy nam się to podoba czy nie” – szejk Abu Hamza al-Masri

„Wiedz, że Raj jest w cieniu mieczy” Bukhari, V4, B52, Nr73

[Gdyby biała rasa nie została wykastrowana, dostarczyła by wam męczenników aż w nadmiarze. Kur… pardon, hurys w waszym niebie by zabrakło do ich obsługi i trzeba by było dopełniać kozami – admin]

Wersy z Koranu, które nakazują nienawiść, przeciwko niemuzułmanom:

Koran 2:191 – 193
I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!
Ale jeśli oni się powstrzymają… – Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!
I zwalczajcie ich, aż ustanie prześladowanie i religia będzie należeć do Boga. A jeśli oni się powstrzymają, to wyrzeknijcie się wrogości, oprócz wrogości przeciw niesprawiedliwym!
(Początkowy okres Islamu, kiedy Mahomet nie miał jeszcze wystarczających sił, by w pełni prowadzić ekspansję)

Koran 2:244
Walczcie na drodze Boga i wiedzcie, że Bóg jest słyszący, wszechwiedzący!

Koran 2:216
Przepisana wam jest walka, chociaż jest wam nienawistna. Być może, czujecie wstręt do jakiejś rzeczy, choć jest dla was dobra. Być może, kochacie jakąś rzecz, choć jest dla was zła. Bóg wie, ale wy nie wiecie!”

Koran 3:56
Tych, którzy nie uwierzyli, ukarzę karą straszną na tym świecie i w życiu ostatecznym; i oni nie będą mieli pomocników.”

Koran 3:151
My wrzucimy w serca tych, którzy nie uwierzyli, przerażenie za to, iż oni dodawali Bogu, jako współtowarzyszy to, czemu On nie zesłał żadnej władzy. Ich miejscem schronienia będzie ogień. A jakże złe to miejsce pobytu dla niesprawiedliwych! – Tu mówi wprost o bałwochwalcach, ale obejmuje również chrześcijan, ponieważ wierzą w Trójcę Świętą (tzn. Mahomet błędnie interpretował Trójcę Św., jako trzy oddzielne postacie.)

Koran 4:74
Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata kupują życie ostateczne! A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną.
(Męczennicy islamu są przeciwieństwem pierwszych chrześcijan, którzy potulnie szli na rzeź. Tu muzułmanów zabitych w walce, którzy próbują zadać śmierć i zniszczenie na drodze Boga, uważa się za męczenników. To jest podstawa teologiczna dla dzisiejszych zamachowców-samobójców.)

Koran 4:76
Ci, którzy wierzą, walczą na drodze Boga, a ci, którzy nie wierzą, walczą na drodze Saguta. Walczcie, więc z poplecznikami szatana! Zaprawdę, podstęp szatana jest słaby!

Koran 4:89
Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie! I nie bierzcie sobie spośród nich ani opiekuna, ani pomocnika!

Koran 4:95
Ci spośród wiernych, którzy siedzą spokojnie – oprócz tych, którzy doznali szkody – i ci, którzy z zapałem walczą na drodze Boga swoimi dobrami i swoim życiem – nie są wcale równi. Wywyższył Bóg gorliwie walczących swoimi dobrami i swoim życiem nad tych, którzy siedzą spokojnie, o jeden stopień. Wszystkim Bóg obiecał rzeczy piękne. Lecz Bóg wyróżnił walczących gorliwie ponad tych, którzy siedzą spokojnie, nagrodą ogromną.
(Ten fragment krytykuje „pokojowych”muzułmanów, którzy nie przyłączają się do przemocy, dając im do zrozumienia, że są oni mniej warci w oczach Allaha. Obala także mit, że współczesny „dżihad” nie oznacza świętej wojny w Koranie, lecz duchową walkę zaangażowania się w Dżihad, co nie ma sensu, jeśli oznaczało to walkę wewnętrzną. Według tego wersetu, Bóg pozwoli niepełnosprawnym do raju, ale także zapewni większą nagrodę dla tych, którzy są w stanie zabijać innych w jego sprawy.)

Koran 4:104
I nie traćcie ducha w ściganiu tych ludzi! Kiedy wy cierpicie, to i oni cierpią, tak jak wy cierpicie; ale wy spodziewacie się od Boga tego, czego oni się nie spodziewają. Bóg jest wszechwiedzący, mądry!

Koran 5:33
Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Boga i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi, będzie tylko to, iż będą oni zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym.

Koran 8:12
Twój Pan objawił aniołom: „Oto Ja jestem z wami! Umocnijcie, więc tych, którzy wierzą! Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich, więc po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!”
(Nikt rozsądny nie będzie interpretować tego jako duchowej walki).

Koran 8:15 – 16
O wy, którzy wierzycie! Kiedy spotkacie niewiernych, posuwających się w marszu, to nie odwracajcie się do nich plecami!
A kto tego dnia odwróci się do nich plecami – jeśli nie czyni tego powracając do bitwy albo przyłączając się do oddziału – to ten ściągnie na siebie gniew Boga, a jego miejscem schronienia będzie Gehenna! A jakże to złe miejsce przybycia!

Koran 8:39
Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i religia w całości będzie należeć do Boga.” A jeśli oni się powstrzymają… To, zaprawdę, Bóg widzi jasno, co czynicie!
(Według Ibn Ishak / Hisham 324) Muhammad wyjaśnia, że „Bóg nie może mieć żadnych rywali.”

Koran 8:57
A jeśli spotkasz się z nimi na wojnie, to postępuj z nimi w taki sposób, by rozproszyć tych, którzy znajdują się za nimi. Być może, oni się opamiętają!

Koran 8:67
Nie jest odpowiednie dla Proroka, aby brał jeńców, dopóki on nie dokona całkowitego podboju ziemi. Wy pragniecie tego, co przypadkowe na tym świecie, a Bóg chce życia ostatecznego. Bóg jest potężny, mądry!

Koran 8:59 – 60
I niech nie sądzą ci, którzy nie uwierzyli, że nas wyprzedzą. Oni przecież nie są zdolni niczego udaremnić!
Przygotujcie przeciwko nim, ile możecie sił i oddziałów konnicy, którymi moglibyście przerazić wroga Boga i wroga waszego, jak również innych, którzy są poza nimi, a których wy nie znacie. Bóg ich zna! A to, co wy rozdajecie na drodze Boga, to zostanie wam w pełni oddane i nie doznacie niesprawiedliwości.

Koran 8:65
O proroku! Pobudzaj wiernych do walki! Jeśli wśród was jest dwudziestu cierpliwych, to zwyciężą dwustu; a jeśli jest stu wśród was, to oni zwyciężą tysiąc niewiernych, ponieważ oni są ludźmi, którzy nie rozumieją.

Koran 9:5
A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!
(Według tego wersetu, najlepszym sposobem zachowania bezpieczeństwa od przemocy muzułmańskiej jest islam (modlitwa (salat) i jałmużna (Zakat), które należą do Pięciu filarów religii). Popularne twierdzenie, że Koran inspiruje tylko do przemocy w kontekście samoobrony jest poważnie zakwestionowane przez ten fragment Koranu.)

Koran 9:14
Zwalczajcie ich! Bóg ukarze ich przez wasze ręce i okryje ich wstydem; i dopomoże wam zwyciężyć ich. On uleczy piersi ludzi wierzących,

Koran 9:20
Ci, którzy uwierzyli, ci, którzy wywędrowali wspólnie, ci, którzy walczyli na drodze Boga swoim majątkiem i swoimi duszami, będą mieli najwyższy stopień u Boga – oni są tymi, którzy osiągnęli sukces!

Koran 9:29
Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i w Dzień Ostatni, który nie zakazują tego, co zakazał Bóg i Jego Posłaniec, i nie poddają się religii prawdy – spośród tych, którym została dana Księga – dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni.
(„Ludzie Księgi „odnosi się do chrześcijan i Żydów. Według tego wersetu, mają być brutalnie podporządkowani, a jedynym uzasadnieniem jest ich status religijny. Ten rozdział był jednym z ostatnich „objawień” z Bogiem i uruchomił wytrwałą ekspansję militarną, w której towarzyszom Mahometa udało się podbić dwie trzecie świata chrześcijańskiego w ciągu zaledwie 100 lat. Islam ma zdominować wszystkich innych ludzi i wyznań.)

Koran 9:30
Żydzi powiedzieli: „Uzajr jest synem Boga.” A chrześcijanie powiedzieli: „Mesjasz jest synem Boga.” Takie są słowa wypowiedziane ich ustami. Oni naśladują słowa tych, którzy przedtem nie wierzyli. Niech zwalczy ich Bóg! Jakże oni są przewrotni!

Koran 9:38 – 39
O wy, którzy wierzycie! Dlaczegoż, kiedy wam mówią: „Ruszajcie na drogę Boga!” – Tak ciążycie ku ziemi? Czy podoba wam się bardziej życie tego świata, czy życie ostateczne? Przecież używanie życia tego świata w porównaniu z życiem ostatecznym – jest mizerne!
A jeśli nie wyruszycie, to ukarze was Bóg karą bolesną i zmieni was na inny naród. A wy nie możecie Mu w niczym zaszkodzić. Przecież Bóg jest nad każdą rzeczą wszechwładny!
(Jest to ostrzeżenie dla tych, którzy odmówią walki: będą karani piekłem.)

Za http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/islam-cz-22-1-nienawisc-przeciwko-niewiernym-czyli-co-mowi-koran-i-hadisy,74543

*                              *                              *

Część II

… Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta. A potem albo ich ułaskawicie, albo żądajcie okupu, aż wojna złoży swoje ciężary. …  – Koran 47:3-4

„Opanujemy ziemię watykańską; opanujemy Rzym i zaprowadzimy tam islam.  – Szejk Muhammad bin Abd al-Rahman al-Arif

Koran 9:41 – 42
Wyruszajcie – lekko i ciężkozbrojni! Walczcie waszymi majątkami i waszymi duszami na drodze Boga! To jest dla was lepsze, gdybyście mogli wiedzieć!
Jeśliby zysk był bliski, a droga umiarkowana, to oni z pewnością poszliby za tobą. Lecz daleka dla nich była odległość. Oni będą przysięgać na Boga: „Gdybyśmy mogli, wyruszylibyśmy z wami!” Oni gubią siebie samych. A Bóg wie doskonale, że oni są kłamcami.
(Jest to sprzeczne z mitem, że muzułmanie mają walczyć tylko w samoobronie, ponieważ sformułowanie sugeruje, że walka ma być prowadzona na dużą odległość od domu (w innym kraju i na ziemi chrześcijańskiej).)

Koran 9:73
O Proroku! Walcz przeciwko niewiernym i przeciwko obłudnikom i bądź dla nich surowy! Ich miejscem schronienia będzie Gehenna. Jakże nieszczęsne to miejsce przybycia!
(Wyjaśnia, dlaczego dzisiejsze pobożni muzułmanie mają mało szacunku dla tych poza wiarą.)

Koran 9:88
Lecz Posłaniec i ci, którzy uwierzyli wraz z nim, zmagali się w walce swoim majątkiem i swoimi duszami. Dla nich będą dobra i oni będą szczęśliwi!

Koran 9:111
Zaprawdę, Bóg kupił u wiernych ich dusze i ich majątki, w zamian, za co otrzymają Ogród. Oni walczą na drodze Boga i zabijają, i są zabijani, zgodnie z Jego prawdziwą obietnicą w Torze, Ewangelii i w Koranie. A kto wierniej wypełnia swoje przymierze aniżeli Bóg? Cieszcie się, więc z handlu, jaki z Nim zrobiliście! To jest osiągnięcie ogromne!

Koran 9:123
O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością.

Koran 17:16
A kiedy chcemy zgubić jakieś miasto, to nakazujemy jego mieszkańcom żyjącym w dobrobycie, aby oddawali się tam rozpuście. Wtedy sprawdza się nad nim słowo i niszczymy je całkowicie.
(Należy pamiętać, że przestępstwo jest przestępstwem moralnym, a kara jest” zupełne zniszczenie.”)

Koran 18:65
Przypowieść ta kładzie podwalinę teologiczną dla honorowych zabójstw, w których członek rodziny zostaje zamordowany, ponieważ przyniósł wstyd rodzinie, poprzez apostazję lub postrzeganej niedyskrecji moralnej. Historia (nie znajduje się w żadnym źródle żydowskim czy chrześcijańskim) mówi o Mojżeszu spotykającego człowieka o „specyficznej wiedzy”, który robi rzeczy, które wydają się nie mieć sensu, ale są uzasadnione w późniejszym wyjaśnieniu. Jednym z takich działań jest zamordowanie młodego człowieka bez wyraźnego powodu (74). Jednak „mądry człowiek” później wyjaśnia, że zabił, ponieważ bał się, że chłopiec będzie „zasmucać” jego rodziców przez „nieposłuszeństwa i niewiarę.” Powód morderstwa dla honoru jest usankcjonowany przez szariat Reliance w Traveler (Umdat al-Saliq) mówi, że karą za morderstwo nie ma zastosowania, gdy rodzic lub dziadek zabija swoje potomstwo (o.1.1-2).)
Z powodu obszernego materiału podaję link:  http://quran.com/18/65

Koran 21:44
Pozwoliliśmy używać dóbr tego świata – im i ich ojcom – jak długo potrwa ich życie. Czy oni nie widzą, że My przychodzimy na ziemię, zmniejszając ją po krańcach? Mogą oni, zatem być zwycięzcami?

Koran 25:52
Nie słuchaj więc niewiernych i zwalczaj ich z wielkim zapałem, przy jego pomocy.
(Zwalczaj – to Dżihad – oczywiście nie w osobistym kontekście. Jest to również istotne, aby podkreślić, że jest to Mekkański werset.)

Koran 33:60-62
Jeśli obłudnicy i ci, w których sercach jest choroba, jak i ci, którzy szerzą niepokoje w Medynie, nie zaprzestaną swoich poczynań, to My pobudzimy ciebie do wystąpienia przeciw nim. Wtedy oni pozostaną z tobą w sąsiedztwie niewiele czasu.
Przeklęci! Gdziekolwiek się znajdą, zostaną schwytani i zabici bez Litości;
Zgodnie ze zwyczajem Boga ustanowionym dla minionych pokoleń. A nie znajdziesz odmiany w zwyczaju Boga.

Koran3:167
I aby mógł poznać obłudników. Powiedziano im: „Przybywajcie! Walczcie na drodze Boga!” Albo: „Brońcie się!” Oni powiedzieli: „Jeślibyśmy umieli walczyć, to z pewnością poszlibyśmy za wami.” Oni tego dnia bliżsi byli niewiary aniżeli wiary. Oni mówią swoimi ustami to, czego nie ma w ich sercach. Bóg wie najlepiej, co oni ukrywają!

Koran 5:51-52
O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!
I widzisz tych, w których sercach jest choroba, jak śpieszą do nich, mówiąc: „Obawiamy się, że dosięgnie nas zmienność losu.” Być może, Bóg da zwycięstwo albo jakiś rozkaz od Siebie i oni zaczną żałować tego, co ukrywali w swoich duszach.

Koran 47:3-4
Tak jest, dlatego, że ci, którzy nie wierzą, postępują za kłamstwem; natomiast ci, którzy wierzą, postępują za prawdą od ich Pana. W ten sposób Bóg przytacza ludziom przykłady.
Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta. A potem albo ich ułaskawicie, albo żądajcie okupu, aż wojna złoży swoje ciężary. Tak jest! Lecz jeśliby zechciał Bóg, to Sam zemściłby się na nich, lecz On chciał doświadczyć jednych przez drugich. A co do tych, którzy zostaną zabici na drodze Boga, to On nie uczyni ich uczynków daremnymi.
(Ci, którzy odrzucają Boga mają być zabici w Dżihadzie. Ranni mają być przetrzymywana dla okupu. Jedynym powodem, Allah sam nie robi brudnej robotę, testuje wierność muzułmanów. Ci, którzy zabijają zdają test.)

Koran 47:35
Nie słabnijcie więc i wzywajcie do pokoju, kiedy jesteście górą. Bóg jest z wami. On nie zniweczy waszych dzieł.

Koran 48:17
Nie ma jednak żadnej nagany dla ślepego, nie ma też żadnej nagany dla kulawego ani też nie ma żadnej nagany dla chorego. A kto będzie posłuszny Bogu i Jego Posłańcowi, tego On wprowadzi do Ogrodów, gdzie w dole płyną strumyki. A kto odwróci się plecami, tego On ukarze karą bolesną.
(Współcześni apologeci czasami twierdzą, że dżihad oznacza” duchową walkę „. Jeśli tak, to dlaczego tylko niewidomi, chromi i chorzy są zwolnieni od dżihadu? Werset ten mówi również, że ci, którzy nie walczą, będą cierpieć męki w piekle.)

Koran 48:29
Muhammad jest posłańcem Boga. Ci, którzy są razem z nim, są gwałtowni wobec niewiernych, a miłosierni względem siebie. Widzisz ich kłaniających się, wybijających pokłony, poszukujących łaski Boga i Jego zadowolenia. Ich znamię jest na ich twarzach, od śladów wybijania pokłonów. Taka jest ich przypowieść w Torze i taka jest ich przypowieść w Ewangelii: „Są oni jak ziarno zasiane, które wypuszcza kiełek i wzmacnia go, i staje się twardy, i trzyma się prosto na swoim źdźble, wprawiając w podziw siewców” – to, żeby przez nich doprowadzić do wściekłości niewiernych. Bóg obiecał tym spośród nich, którzy uwierzyli i pełnili dobre dzieła, przebaczenie i nagrodę ogromną.
(Islam nie traktuje wszystkich jednakowo. Ten werset mówi muzułmanom, że są dwa bardzo różne standardy, które są stosowane na podstawie przynależności religijnej.)

Koran 61/4
Zaprawdę, Bóg miłuje tych, którzy walczą na Jego drodze w zwartych szeregach, jak gdyby byli budowlą solidną.
(Tu jest mowa o konflikcie fizycznym, nie duchowym)

Koran 61:9
On jest Tym, który wysłał Swojego Posłańca z drogą prostą i religią prawdy, aby ją wznieść ponad wszelką religię, chociażby to było nienawistne dla bałwochwalców.

Koran 61:10-12
O wy, którzy wierzycie! Czyż mogę ukazać wam handel, który by was wybawił od kary bolesnej?
Będziecie wierzyć w Boga i Jego Posłańca! Będziecie walczyć na drodze Boga waszym majątkiem i waszymi duszami! To będzie lepsze dla was – o, gdybyście tylko mogli to wiedzieć!
Wtedy On przebaczy wam wasze grzechy i wprowadzi was do Ogrodów, gdzie w dole płyną strumyki, i do mieszkań przyjemnych w Ogrodach Edenu. To jest osiągnięcie ogromne!
(Ten werset odnosi się do walki fizycznej w celu zwycięstwa Islamu nad innymi religiami (patrz wyżej). Korzystaj z arabskiego słowa, Dżihad.)

Koran 66:9
O Proroku! Zwalczaj niewiernych i obłudników i bądź względem nich surowy! Ich miejscem schronienia będzie Gehenna. A jakże nieszczęsne to miejsce przybycia!
(Kontekstem jest wyraźnie święta wojna, a zakres przemocy jest poszerzony o „hipokrytów” – tych, którzy nazywają się muzułmanami, ale nie stosują się do nauk.)

Koran 5:33
Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Boga i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi, będzie tylko to, iż będą oni zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym.

Koran 33:26 – 27
I On sprowadził z ich twierdz tych ludzi Księgi, którzy im pomagali, i rzucił w ich serca strach. Część z nich zabiliście, a część wzięliście do niewoli.
I On dał wam w dziedzictwo ich ziemię, ich domostwa i ich bogactwa, oraz ziemię, której nie deptały wasze stopy. Bóg jest nad każdą rzeczą wszechwładny!

Art.256 KK – Polski kodeks karny

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.
§ 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd orzeka przepadek przedmiotów, o których mowa w § 2, chociażby nie stanowiły własności sprawcy.

Zastanówmy się, czy to co przeczytaliśmy powyżej, wersy pochodzące z Koranu, najświętszej księgi pokojowego i tolerancyjnego Islamu nie podlegają artykułowi 256 Kodeksu Karnego.

PS:
Jeśli ktoś nam powie – „W Koranie są również wersy mówiące o tolerancji”. Tak, w Koranie są również takie wersy. Pamiętajmy jednak o zasadzie abrogacji, czyli, jeśli nowsze wersy są sprzeczne do starszych, to nowsze anulują te starsze, a ostatnie wersy spisane w Koranie są słynnymi wersami miecza. Nie kierujmy się również numeracją, ponieważ Koran nie został spisany chronologicznie.

Za http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/islam-cz-22-2-nienawisc-przeciwko-niewiernym-czyli-co-mowi-koran-i-hadisy,74544

Piotr Żurek

Komentarzy 26 do “Islam: Nienawiść przeciwko niewiernym, czyli co mówi Koran i Hadisy”

 1. Grace said

  I dlatego nie da sie pogodzic Islamu z Chrzescjanstwem. Europa zginie jesli zaleje nas islamska fala uchodzcow. Szczegolnie tych mlodych, niewyksztalconych z wypranymi mozgami i nienawiscia do bialych wyssana z piersi matki! Boze ochron Polske!

 2. akej said

  Nie podlegaja pod art. 256 dlatego, ze JP2 pocalowal Koran… I robcie tu co checie…

 3. marta15 said

  jak na razie to kiedys chrzescijanskie kraje biora udzial w rzezi Bliskiego Wschodu.

 4. Jurek said

  kurde, to znaczy że jahwiści to też islamiści 🙂 ( podobieństwo wersetów i nienawiść do Słowian ). Ale również, trzeba być naiwniakiem , by sądzić , iż kozodupcy sami to wymyślili.

 5. Mac´cko said

  Irlandcy mnisi posiadajacy jeden z nielicznych Koranów z „pierwszego wydania” pare lat temu opublikowali hipoteze, ze Koran zostal napisany przez grupe rabinów jako prosta ksiega nakazów i prikazów dla Beduinów aby przypadkiem nie wpadli w „sieci dobroci” chrzescijanstwa…. jak to moskom, wyszlo im na opak.

  O tym pisał już prof. Koneczny.
  Admin

 6. Nabuchodonozor said

  ad 5 Mac´cko said…
  Tutaj jest oryginał nakazów i zakazów:
  http://ru.wikipedia.org/wiki/613_%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%B9

 7. Marcin said

  Czy to prawda ze oni nie mogą posiadać i czytać Koranu w domu? Ktos wie jak jest?

 8. snag said

  Ciekawe o czym dzis sie nie mowi i nie wpomina a mianowicie ze garstka zydow wymordowala wiecej dusz w jednym kraju ciagu dekady niz poltora miliarda muzulmanow od poczatku Islamu, ciekawe tez ze ten post smierdzi z daleka zio-PR,

  Przypominam ze amerykanskie zydlactwo kreowalo ten burdel w krajach Islamu nie bez powodu a burdel to zydwski raj gdzie wszyscy sie zra, a zyd judzi i korzysta ,…

  Poza tym naplyw muzulmanow do Europy kreuje exodus wykszalconych europejskich zydow do Izraela ,…

  Jak dlugo jestescie zajeci muzulmanami tak dlugo nie widzicie jak wam zydlactwo rozkrada kraj ,…

 9. ojojoj said

  Koran byl spisany przez ciemniakow i nieukow. Np. w koranie definicja Trojcy Swietej w kosciele katolickim to: Bog, Syn bozy i Matka boska, Maryja. Przeciez to sa debile. Im nawet nie chcialo sie sprawdzic u zrodel definicji Boga religi,ktora istniala w tamtych czasach juz ponad 600 lat ! Co gorsza, wielu do dzisiaj wierzy, ze my katolicy wierzymy w opisana przez nich trojce. To sa debile do kwadratu !

 10. Marucha said

  Re 8:
  Panie Snag…
  Gdy przychodzi do mnie jakiś goryl po okup, to nawet jeśli wiem, że go przysłał ktoś inny, to w pierwszej kolejności postaram się odstrzelić łeb gorylowi, a nie jego zleceniodawcy. Na to musi czas przyjść później.

  A poza tym kultura i religia islamu są dla mnie odrażające i durne. Nawet nie lubię tego języka.

 11. ojojoj said

  do 7. Moga posiadac Koran, zazwyczaj przetlumaczony na ich jezyk. Nawet araby nie potrafia przeczytac koranu w staro-arabskim jezyku i tez maja przetlumaczony z arabskiego na arabski. Poza tym maslimy to gorsi debile niz pejsy. U nich np. nie wolno robic kupy z dupa wystawiona w kierunku Mekki oraz wiele wiele innych bzdur, z zakazem uzywania papieru toaletowego wlacznie – jezeli mowimy o „praktykujacych” maslimach oczywiscie.

 12. ojojoj said

  Tutaj macie Cejrowskiego wsrod maslimow. Film propagandowy oczywiscie gdzie pan wojtek wlazi maslimom w dupe – ale prosze sie przyjzec jak maslimus sie „rytualnie” myje, najpierw cialo, w tym stopy, a potem ta sama reka przeplukuje gardlo. Co za syf !

 13. snag said

  Marucha @ 10 ,…

  Ja nie bronie goryla a wskazuje tylko kto/co za tym stoi ze ucieka pod panski dach …Jezyka moze wasc nie lubic ale przyznasz ze pisany to wizualna poezja ,…

  Na temat religii ktora odrazajaca a ktora nie nie zabieram glosu ale po znajomosci radza nie zabladz wasc przypadkiem do zydowskiej swiatyni ,…

  http://orion.it.luc.edu/~avande1/jerusalem/sources/temple-warning.htm

  A oczywiście, że cywilizacja żydowska jest jeszcze gorsza – admin

 14. snag said

  Cywilizacja? Jedyne co ta ‚cywilizacja’ wniosla do cywilizacji to usury and misery ,…

  Słowo „cywilizacja” nie zawiera wartościowania.
  Admin

 15. Mac´cko said

  5 – admin – dzieki, poszukam co napisal Koneczny.
  Sila wywodów mnichów jest duza, albowiem opieraja sie na jednym z pierwszych zapisów koranu – czyli zapis nieskazony interpretacjami, tlumaczeniami czy bledami.
  Analizujac ten tekst, wyciagneli zdania i konstrukcje wskazujace na wyksztalcenie rabiniczne piszacego.
  Oczywiscie taka rasistowska analiza jest absolutnie ferbottem dzisiaj z obu stron…

 16. Dictum said

  ad. 12
  Cejrowski to chory facet. Podróżnik od siedmiu boleści. Jego filmy i prezentacje, a przede wszystkim interpretacje funta kłaków niewarte. Głupawy megaloman. A tu na tym filmie to już chyba całkiem oszalał (islam wymyślił szpitale, opiekę nad dziećmi i kobietami, a co najlepsze – higienę!!!).

 17. Marian said

  Islam to jedno, a terroryści i najemnicy żydowskich bojówek typu ISISrael czy al-CIAda to drugie.

 18. revers said

  Wedlug profesorow Ukranskich Mahomet, Chrystus, starozytni Grecy i Egpcjanie byli Ukraincami.

  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread696272/pg1

  do czego to doszlo szkoada gadac i pisac, tyle neologizmow, herezji, profanacji nauki i stopni naukowych , dla potrzeb regionalnej i globalnej polityki historycznej.

 19. outsiderR said

  Koran czyli teoria. Poza teorią jest jeszcze praktyka.

  (…)”Na kazaniu w Mekce w 2002 roku, Szejk Marzouq Salem al-Ghamdi wygłosił instrukcje jak postępować z dhimmi: „ Jeśli niewierni żyją wśród nas, nie ma z tym problemu, o ile według nakazu Proroka wpłacają dżizję do islamskiego skarbca. Inne warunki, które należy im postawić to: nie budować kościołów i klasztorów ani ich odnawiać, muszą wstawać i ustępować miejsca muzułmaninowi, nie mogą naśladować muzułmanina w ubiorze i mowie, nie mogą jeździć konno, sprzedawać wina, pokazywać krzyża, używać kościelnych dzwonów i podnosić głosu podczas modłów. Mają ucinać włosy na przedzie dla łatwiejszej identyfikacji. Nie mogą nawoływać do wrogości wobec muzułmanów ani żadnego atakować. Jeśli złamią jakiś warunek, ochrona już ich nie dotyczy„.”

  http://ndie.pl/islamskie-mity-islam-jest-tolerancyjny-wobec-innych-wyznan/

 20. Ad. 1

  „Boze ochron Polske!”

  – Jak nas rząd nie obroni, to będziemy zmuszeni bronić się sami. Nie daj Boże… bo to będzie nadzwyczaj skuteczne…

 21. snag said

  Mac´Cko @ 15 ,…

  Duzo wiecej nigdzie nie znajdziesz ,…

  http://www.bbc.com/news/business-35151643

  A tu fragment na temat wyznan z ksiazki Konecznego,…

  http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/koneczny/synt_rel.html

 22. Mac´cko said

  21 Dzieki Snag. Bardzo czeto trefne info jakie krazylo lat temu pare jest tak zakopane w szumie sieci, ze jest bardzo trudno to odnalezc dzisiaj. Np. pamietam byl news o zydowskim pochodzeniu Mao i jego Malzonki. Mialem to w ‚puterze który padl lata temu o a teraz nie znajduje… cóz, nauczka – trefne info powielac w paru archiwach. Uszanowania. Macko

  Chyba Pająk pisał o żydowskich dynastiach w Chinach – admin

 23. snag said

  Mac´Cko @ 22 ,…

  Mao zyd? Nic nie wiem o jego pochodzeniu oprocz tego ze pochodzil z zamoznej rodziny ale wiem ze byl otoczony zydami a nijaki Rittenberg (jeszcze zyje i mieszka niedaleko mnie na Fox Island, Wa) doradca Mao i prawa reka Mao odpowiedzialny za Great Leap Forward i Cultural Rewolution i smierc z glodu i pochodnych chorob okolo 80 millionow dusz, niedawno promowal swoja ksiazke na C-SPAN i nikt go nie spytal co on naprawde tam robil ,…

  https://wideawakegentile.wordpress.com/2013/12/18/jews-in-china-mao-era/

  http://www.jewwatch.com/china.html

  Ponize fragment mojego postu na jednej z zydowskich stron, bodajze Forward ,…

  „In fact, a comprehensive analysis by Professor R.J. Rummel (professor emeritus of political science at the University of Hawaii) in his book ‚China’s Bloody Century: Genocide and Mass Murder Since 1900’ concluded that both those events, the Great Leap Forward and Cultural Revolution are responsible for at least for 76 million deaths of starvation and related diseases?” ,…

  Wiecej materialu na temat jesli cie to interesuje ,…

  http://www.c-span.org/video/?312738-1/authors-explore-china-global-power

  http://www.hawaii.edu/powerkills/NOTE2.HTM

  https://www.google.com/maps/place/Fox+Island,+WA+98333/@47.24829,-122.7696498,11z/data=!4m2!3m1!1s0x5491abf3505897b9:0x7a531c28d0494abe

  Narazie ,…

 24. markglogg said

  Admin napisal:
  „Słowo „cywilizacja” nie zawiera wartościowania.
  Admin”

  Przypominam. Słowo „cywilizacja” pochodzi od słowa „civitas” – MIASTO. Po niemiecku ein Burg, stąd mieszkańcy miasta to burżuazja i Burgerlichegesellschaft obłudnie przetłumaczone na język polski ja Społeczeństwo Obywatelskie tzn. wielbiące wartości demoliberalne.

  Dokładnie 34 lata temu otrzymałem list – nadany w All Souls College w Oxfordzie – od Leszka Kołakowskiego, w którym ustosunkował się on do mej krytyki encykliki papieskiej „Laborem exercens”, ktorej Jerzy Giedroyć obawiał się opublikować w paryskiej „Kulturze”. Kołakowski – którego znalem jeszcze z czasów naszego pobytu w Berkeley z początkiem lat 1970 – mi napisal prosto. W jego mniemaniu ZŁEM JEST CYWILIZACJA. A zatem mahometanie – którzy w istocie przez wiele wieków walczyli z UMIASTOWIENIEM świata (np. zredukowali milionową Aleksandrię do miasteczka kilkudziesięciotysięcznego – BYLI LUDŹMI DOBRA, w opinii, oczywiście w młodości zawziętego marksisty, profesora Leszka Kołakowskiego.

  A islam (religia „pokornych”) to, jak się przeczyta powyżej przytoczone wersety Koranu, to w istocie próba realizacji programu spisanego w ostatniej zwrotce „Międzynarodowki”:

  „Krwawy skończy się bój, gdy Związek nasz bratni, ogarnie Ludzki Ród”.

  Przy wszystkich niedomogach i absurdach islamu, bardzo mi się podoba taki oto fragment przytoczonego powyżej Koranu:

  Koran 4:95
  Ci spośród wiernych, którzy siedzą spokojnie – oprócz tych, którzy doznali szkody – i ci, którzy z zapałem walczą na drodze Boga swoimi dobrami i swoim życiem – nie są wcale równi. Wywyższył Bóg gorliwie walczących swoimi dobrami i swoim życiem nad tych, którzy siedzą spokojnie, o jeden stopień. Wszystkim Bóg obiecał rzeczy piękne. Lecz Bóg wyróżnił walczących gorliwie ponad tych, którzy siedzą spokojnie, nagrodą ogromną.

  No właśnie. Burżuazja – tak znienawidzona przez KOMUNISTÓW – to jest z definicji WARSTWA SPOKOJNIE SIEDZĄCA, wzorem tutaj są BOGOPODOBNI BANKIERZY („ławkowcy”), którym się zdaje, że „na SIEDZENIU (w bankach i zarządach korporacji) DA SIĘ WYSIEDZIEĆ NAD ŚWIATEM PANOWANIE”. To jest, z tego co pamiętam z USA, tak zwane CREDO Amerykańskiego Podboju, także Polski dzisiaj, w imię Trójcy Wartości T-P-D, czyli Technika-Pieniądz-Dupa (siedzenie uwielbiająca)

 25. Mac´cko said

  23 Snag – dzieki za linki, sporo juz czytalem ale zawsze warto uzupleniac i powtarzac ( uzywanie polaczen zwieksza przewodnosc )
  ***
  Koneczy i Kossecki indentyfikuja cywilizacja zydowska wsród innych cywilizacji, jako ze ma cechy odrebne, np. jako jedyna uwaza, ze etyka jest tozsama z prawem a prawda podporzadkowana idelologii.
  ( przypomne quincunx wyznaczników cywilizacyjnych Konecznego:
  prawda dobro

  piekno

  dobrobyt zdrowie

 26. Maćko said

  23 Snag – podobna ilosc zamordowanych w Chinach podaje zbiorowa praca historyków Francuzkich „Le Livre Noir du communisme”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_księga_komunizmu

  Pojawiaja sie opracowania dzisiejsze podajece duzo wieksza ilosc zmarlych w tym okresie, od 120 do 160 milionów. Oczywiscie zalezy jak sie liczy, wiemy ze statystyki moga udowodnic lub odrzucic byle teze jesli sie odpowiednio dobierze parametry próbek. 😦

  nara…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: