Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  re1truth2 o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  1957 o Trucie kurczaków w USA?
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marian Max Kolanko o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Kojak o Tymoszenko pod palmami
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Siergiej Andriejew: Jesteśmy p…
  Łowca głuptaków o Najpierw czołgi, później broń…
  Echo z Węgier o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Kojak o Najpierw czołgi, później broń…
  Liwiusz o Viktor Orban: Zachód jest w st…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wielka Brytania rozpoczyna walkę z transfobią

Posted by Marucha w dniu 2016-01-15 (Piątek)

Nauczmy się nowego słowa: transfobia. Kreatywność językowa ludzkich śmieci jest niezrównana.
Admin

Po homofobii Wielka Brytania wprowadza transfobię, lęk przed zmianą płci. Rozpoczyna wprowadzanie transgender.

Opublikowany 14 stycznia 2016 raport „Transgender equality” wprowadza do Anglii walkę z transfobią. Jest to lęk przed osobami zmieniającymi płeć np. z męskiej na żeńską. Zakłada m. in. możliwość, aby szesnastolatek określał swoją płeć kulturową a w paszportach ma pojawić się „X” (brak płci).

Raport zaleca w celu walki z transfobią wprowadzenie m. in. określania płci kulturowej bez orzeczenia medycznego o płci biologicznej.

W ciągu sześciu miesięcy rząd ma dokonać zmian w departamentach sprawiedliwości, sądach i edukacji a także w służbie zdrowia. Wymusza wprowadzanie „mowy nienawiści” względem transseksualistów, co przekłada się na szkolenia dla policjantów w tym zakresie. Sport England (organizacja prosportowa) ma wprowadzić regulacje dla transseksualistów.

Raport chce zwiększenia w szkołach nauki o wariantach płci kulturowej (gender). W przypadku więźniów transeksualnych mają oni sami wybierać, czy będą osadzeni w zakładach dla panów lub pań.

Pod dokumentem podpisali się m. in. konserwatyści (?) Maria Miller, Maria Caulfield, Jo Churchill, Mims Davies, Flick Drummond, Ben Howlett, a także Angela Crawley ze Szkodzkiej Partii Narodowej (SNP) i przedstawiciele lewicy Ruth Cadbury, Siobhain McDonagh, Jess Phillips i Gavin Shuker. Razem należa do komisji Kobiet i Równości (The Women and Equalities Committee).

Anglia przygotowywała się do tego kroku od 2004 roku. Sam zaś proces zainicjowała Unia Europejska, według Petera Dunne z STA, w 2002 roku w ramach Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. W 1989 pojawiła się rezolucja uznająca transeksualność w prawodastwie.

Od marca 2011 Wielka Brytania ogłosiła wprowadzanie homoseksualizmu, biseksualizmu oraz transeksualizmu do szkół, miejsc pracy i opieki zdrowotnej. Budowanie gruntu rozpoczęło się w połowie 2011. Wtedy rozpoczęły się szkolenia dla pracowników opieki zdrowotnej, nauczycieli a także wykładowców szkół medycznych. Uczyli sie o „różnorodności”, czyli jak marksiści widzą płeć. W 2012 pojawiły się kursy skoncentrowane na budowaniu świadomości, czyli kształtowaniu myślenia „na czerwono”.

W ramach LSIS (Learning and Skills Improvement Service) rozpoczęto tworzenie programów edukacyjnych. Służyły oswojeniu z pojęciami lewicy. Za tym szło tworzenie kodeksu etyki opartego o Ustawę o Równości z 2010. W tym celu rozpoczęto kolportaż materiałów markistów. Od stycznia 2012 do kwietnia 2015 wprowadzono program w ramach National Citizen Service (NCS). Miał za zadanie umacniania postaw transeksualnych u szesnastolatków. Służył też blokowaniu postawy płci biologicznej na rzecz płci kultowej. Oznaczał nic innego jak tylko budowę struktur mających zapobiec krytyce marksizmu.

Przygotuj się na wymioty

W ramach zmian w ekonomii wprowadzono socjalizm. Zakładał on odgórne sterowanie polityką kadrową firm. W ramach Job Center Plus nastąpiło od 2012 rozwijanie „świadomości” pracowników transgenderowych. To nic innego jak odrzucenie kwestii np. stosunku do pracy (jakość jej wykonywania) na rzecz zgody na manifestacje w firmie transpłciowości. Za tym szły zmiany w systemie podatkowym w ramach Her Majesty’s Revenue and Customs.

Od czerwca 2011 w ramach opieki zdrowotnej przez NHS Equality Delivery System wprowadzono kwestię ochrony pacjentów ze względu na transpłciowość. Pojawiły się wytyczne dla lekarzy w Primary Care Trusts (jednostki organizacyjne służby zdrowia).

13 października 2015 w ramach Komitetu Kobiet i Równości wypowiedział się Peter Dunne z Szkodzkiego Sojuszu Transgenderowego (STA). Wskazał w wypowiedzi HC 390, żeby Brytyjczycy zaakceptowali „ludzi niebinarnych” (czyli odrzucili płeć biologiczną), mieszanie strojów (np. pan ubrany w sukienkę, tzw. cross-dress), aby transeksualiści „wyrażali swoją płeć kulturową [gender] na różne sposoby”.

Za tym szło m. in. upowszechnienie informacji związanych z seksualnością transeksualną dla nastolatków. Zaburzenie osobowości płci zamienia na dysforię płciową (tak ujmuje tę kwestie wykaz chorób DSM5 z 2013). Za tym szła chęć powstrzymania fali samobójstw wśród transeksualistów.

W oparciu o ustawę o rozpoznawaniu płci z 2004 w ramach Identity and Passport Service oraz Government Equalities Office wprowadzono ochronę prywatności tj. zatajanie, że ktoś jest transeksualny. W 2011 za pomocą mediów elektronicznych rozpoczęto włączanie nastolatków w programy finansowane przez rząd. Służyły wzmacnianiu transeksualizmu wśród młodych osób.

Za cele postawiono też promocję walki z transfobią i homofobią w 30 organizacjach związanych ze sportem.

Wśród zmian w prawie Wielka Brytania uznała „przestępstwa nienawiści” (hate crime). Za tym szła akcja na przełomie 2011-2012 roku w Department for Communities and Local Government. Chartered Institute of Housing „przestępstwa nienawiści” względem transeksualistów włączyła do systemu wynajmu mieszkań.

Passenger Transport Executive dla departamentu transportu wskazała, jakie „przestępstwa” mogą spotkać osoby transeksualne podczas korzystania z komunikacji. Odpowiedzialna za imigrantów UK Border Agency wprowadziła między 2011 a 2012 dokumenty uznające transeksualizm we składanych wnioskach. W 2013 forpocztą był fakt uznania małżeństw homoseksualnych w ramach ustawy.

W listopadzie 2015 Government Equalities Office w przewodniku „Providing services for transgender customers” rząd polecił, aby w ocenie płci zrezygnować z rozpatrywania cech fizycznych. Za „dobrą praktykę” uznaje się bezosobowe traktowanie klienta, czyli unikanie formuł pan i pani.

Z kolei „The recruitment and retention of transgender staff” narzuca m. in. w jaki sposób szef będzie traktował swojego pracownika. Określa np. że w przypadku korzystania z szatni transeksualista ma prawo wyboru do jakiej płci się odwołuje i korzystania z niej wedle uznania (tzw. free to select).

Jay McNeil i inni w „Trans Mental Health Study 2012” wskazują, że 45% transeksualistów nie jest zadowolona z takiego stylu życia, 35% przynajmniej raz usiłowało się zabić (dwukrotnie 25%).

Raport ukazuje, że kwestie biologiczne zajmują drugie miejsce względem kulturowych (gender). Język dokumentu wypełnia przekonanie, że oprócz płci męskiej i kobiecej istnieją inne płcie. Ich zdaniem 650 tys. osób w Zjednoczonym Królestwie to ludzie tzw. interseksualni, czyli zmieniający płeć np. kobieta w ciele mężczyzny. W tym gronie połowa młodych ludzi oraz jedna trzecia dorosłych podejmowała się prób samobójczych.

Odrzucenie płci biologicznej powoduje problemy psychiczne. Winą raport obracza społeczeństwo. Uznanie przez Brytyjczykow, że biologia określa płeć nazywa transfobią. W Polsce za takimi zmianami walczy działająca od 2007 roku Fundacja Trans-Fuzja.

Uznanie praw transseksualistów jest dalszym etapem, po homoseksualizmie, modelowania społeczeństwa przez marksistów.

Jacek Skrzypacz
http://prawy.pl

Komentarzy 17 do “Wielka Brytania rozpoczyna walkę z transfobią”

 1. Marian said

  To już nie są ludzie, to robactwo które zalęgło się na trupie Europy.

 2. wanderer said

 3. Gender – awangarda myśli żydowskiej – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/03/gender-awangarda-mysli-zydowskiej/

 4. Antares said

  No tak , najważniejszy jest postęp, to się liczy.

 5. Obcy astronom said

  Patrzę na tego buca z jakiejś parady i tak sobie myślę, że te islamscy najeźdźcy słusznie się z nas, białych europejczyków śmieją. Na pewno ich przodkowie nie śmiali się z katolickich królów Hiszpanii, tylko się ich bali, bo cały ten islamski gnój tępili ogniem i mieczem, aż do samej Afryki. Na pewno ich nienawidzili, ale musieli szanować. A teraz, cała niemal Europa jest po prostu wykastrowana.

 6. Boydar said

  A mnie się ta nowość podoba. Im szybciej to zakamuflowane robactwo wylizie na wierzch tym szybciej zdechnie. Zauważyłem, że larwy chrabąszcza dopóki siedzą pod ziemią, to maja się dobrze. Kiedy jednak już wychną na powierzchnię, to już tylko trochę im zostaje. A nietoperki latają.

 7. Wosiu said

  Niezaprzeczalnym prawem każdego mężczyzny jest móc rodzić dzieci, 1:20 :

 8. Marcin said

  Na czym ma polegać ten konserwatyzm brytyjskich Konserwatystów tego nikt mi nie może tu ( w Anglii ) wytłumaczyć. Ot, taka chyba zabawa słowem.
  Co jeszcze nas czeka? Lęk przed zoofilią,pedofilią,nekrofilią?

 9. Jacek said

  Muszą się zgodzić na status materiału biologicznego, bez żadnych naturalnych właściwości. Taka jest definicja goja.

  Nie ma to jak „liberalizm”.

  A nie tak dawno nie wpuszczali bab do pu-bow.

 10. Aguirre said

  Sataniści rządzą i zamieniają świat zachodu w wielki padół płaczu. Płaczu tych niewielu normalnych, którzy pozostali. To wszystko jest przerażające.

 11. RomanK said

  ad 10….i wlasnie tym normalnym placzkom, ktorzy pozostali bo , tak bardzo dbali zeby sie nikomu nie narazic niczym , nigdzie i nigdy,, powiadam z glebokim wspolczuciem:

  – Dobrze wam – TAK! Q..wa Wasza Mac!

  Zasluzyliscie na to- jak nikt, nigdy, nigdzie!
  Kto sie cale zycie boi narazic ..zdechnie z przerazenia!

 12. Ad 8) Od czasów Cromwella mają taki układ, że mogą korzystać z różnych przywilejów w zamian za realizację wytycznych…

 13. marta15 said

  a kabareciarze z sekty watykanskiej 2 wychwalaja i zaluja transgenderowca i sataniste ( juz w piekle podsiaduje co on) zwanego oficjalnie David Bowie.
  a stada durnych goji ,wypranychcalkowicie z myslenia i odwagi, tez go oplakuje
  http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/occult-universe-david-bowie-meaning-blackstar/

 14. revers said

  No za nowym prezesem TViP Januszu Daszczyńskim, noszacym w demostracjach penisa na glowie, gendromania to nowa medialana forma wyrazu rzeczywistosci i poprawnosci politycznej.

  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Gdanszczanin-nowym-prezesem-TVP-n91426.html

 15. Pitagoras said

  Model tajlandzki byłby jeszcze do przyjęcia, ale czasami nawet kobiety mają wątpliwości z rozróżnieniem płci. Hermafrodytyzm
  bywa zabawny, ale europejski ma o wiele mniej pozytywów, patrząc na fotki w arcie.

 16. Glos Prawdy said

  Podoba mi sie komentarz do wpisu admina, jak i zawsze wszytkie jego p.s. ku artykulam,no chyba z wyjatkiem badzo wulgarnych.

 17. Maja said

  No i rozszalałą się banda prostaków lubiących kogoś opluć . Czego się czepiacie tych ludzi ? Czy żyją na wasz koszt ? za waszą kasę płącą czynsz ? podatki ? Niiieeee tym bardziej że mowa o UK . Więc dla czego wylewacie pomyje ? Większość podejrzewam to kryptogeye i frustraci , zacznijcie siebie lubić później samo przyjdzie szacunek dla drugiej istoty żywej . Miazga .

  ——
  Pani pomyliła witryny, Pani Maju. Tam są drzwi.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: