Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JW o Bójka w sklepie z powodu braku…
  Lily. o Polska błaga UE o paszporty…
  marteczka o Wolne tematy (29 – …
  marteczka o Bójka w sklepie z powodu braku…
  Lily. o Polska błaga UE o paszporty…
  Kubuś Fatalista o Stany Zjednoczone wszczęły 81%…
  wow o Traktat Ryski
  Boydar o Wolne tematy (29 – …
  Boydar o Polska błaga UE o paszporty…
  Bloor St. o Paradoks Google’a
  Boydar o Światełka w tunelu
  Boydar o Wypalona ziemia
  Boydar o Kontrola umysłów według Nicola…
  Nietytus o Bójka w sklepie z powodu braku…
  Jack Ravenno o Polska błaga UE o paszporty…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 540 obserwujących.

Putin a Żydzi

Posted by Marucha w dniu 2016-01-18 (Poniedziałek)

Jako motto: „@Talbot 17:16:12 ,,Przecież Putin pognał wszystkich żydów i pozostali w Rosji tylko etniczni Słowianie…” W krasnoludki też wierzysz? Lotna 04.01.2016 18:24:11″

Zamieszczając poniżej analityczny artykuł na temat wskazany w tytule, traktuję go jako próbnik atmosfery na Neonie. W zależnosci od przyjęcia, zdecyduję czy bedzie to, lub nie bedzie, jedynie epizod.

Rusofobom, filosemitom i bezrefleksyjnie nawiedzonym „sheeple”(nie?) polecam!

Putin a Izrael – złożone i wielopoziomowe związki

Niedawne morderstwo Samir’a Kuntar’a dokonane przez Izrael, raz jeszcze rozpaliło dyskusje na temat związków Putina z Izraelem. Ponieważ stanowi to niezmiernie skomplikowany temat, więc ci którzy lubią proste wyjaśnienia – ”gotowce”, niech sobie z punktu darują dalszą lekturę.

Jest prawdą, że związki pomiędzy Rosją a Izraelem i wcześniej, pomiędzy Żydami a Rosjanami, mogłyby zasłużyć na cała książkę.

W istocie, Aleksander Sołżenicyn napisał już taką książkę, jej tytuł, to  “200 lat razem”. Jednak wskutek żelaznego uścisku syjonistów na anglo-media, pozostaje dotychczas nieprzetłumaczona na angielski. To z miejsca powinno zaalarmować: jak to, światowej sławy autor, noblista nie doczekał tłumaczenia swej książki na angielski, ponieważ jej zawartość mogłaby generalnie podminować oficjalną narrację na temat stosunków rosyjsko-żydowskich, a w szczególności ujawnić rolę jaką Żydzi odegrali w rosyjskiej polityce 20 stulecia!

Jakiego jeszcze dowodu podporządkowania byłego brytyjskiego imperium przez syjonistów oczekujesz czytelniku?

Pisałem już na ten temat w przeszłości, i w związku z tym jedynie przypomnę:

“AngloZionist: Short primer for the newcomers” (AngloSyjonizm: krótkie wprowadzenie dla niezorientowanych, przyp. tłum.)

“How a medieval concept of ethnicity makes NATO commit yet another a dangerous blunder” („Jak średniowieczne pojęcie etniczności powoduje popełnienie przez NATO kolejnego niebezpiecznie głupiego błędu” – przyp. tłum.).

Zanim zagłębię się w idiosynkrazje relacji rosyjsko-izraelskich, chciałbym podkreślić jedną bardzo istotną sprawę a mianowicie, ze nie należy zakładać, że wzajemne odniesienia pomiędzy Żydami i nie-Żydami w Rosji są podobne do tych na Zachodzie.

To zupełnie nie tak. Nie wchodząc w szczegóły sporów na temat emancypacji Żydów na Zachodzie i ich długiej wędrówki z rabinackich sztetlów do zarządów największych zachodnich korporacji, powiem jedynie, że dla Żydów rosyjskich proces emancypacji przebiegł w drodze przemocy i o wiele bardziej dramatycznie.

Druga wielka różnica pomiędzy Żydami zachodnimi i rosyjskimi Żydami, polega na tym, że w okresie z grubsza pomiędzy latami 1917 a 1939, szczególny rodzaj Żydów (bolszewickich Żydów) sprawował nieomalże totalną kontrolę w Rosji. W tym okresie bolszewiccy Żydzi prześladowali Rosjan a zwłaszcza prawosławnych chrześcijan z prawdziwie ludobójczą nienawiścią,

To fakt historyczny, którego świadoma jest większość Rosjan, nie bacząc na to, że w większości kręgów na Zachodzie wciąż poczytuje się to za myślo-zbrodnię.

Jest także ważne podkreślić, że bolszewiccy Żydzi prześladowali nie tylko prawosławnych chrześcijan, ale wszystkie inne grupy religijne, włączając judaistów. Jak Putin jest bardzo świadomy tych faktów, ilustruje jego niedawne wystąpienie wobec grupy judaistów w Moskwie.

W wymienionym wyżej 2-gim artykule rozważałem te problemy w szczegółach; teraz jedynie pragnę wykazać jak bardzo Putin jest świadomy tej przeszłości demonstrując odwagę i intelektualną uczciwość w przypomnieniu Żydom rosyjskim niewygodnych faktów.

Innym, absolutnie ważnym faktem w stosunkach pomiędzy Rosją a Izraelem, jest emigracja Żydów rosyjskich do Izraela. Poniżej przytoczę ważne – nie do zbicia – argumenty w tej sprawie: niezależnie od tego czy wylądowali w Izraelu, Austrii, Niemczech, lub w Stanach, emigracja rosyjskich Żydów była dostępna tym wszystkim spośród nich, którzy nie chcieli pozostać w Rosji; można zatem przyjąć, że ci, którzy nie wyjechali, pozostali z wyboru.

To oznacza, że znaczna większość, jeśli nie całość, wściekłych rusofobów i anty-chrześcijan opuściła Rosję. Ci, którzy pozostali w Rosji, zdecydowali, że Rosja to ich dom.

Znacząca liczba (niektórzy oceniają ją jako nawet na 20%) tzw. Żydów, którzy opuścili Rosję to wcale nie Żydzi, włączając w to tych, którzy osiedlili się w Izraelu. Prawda jest taka, że w obliczu gospodarczych i społecznych niedostatków pod rządami Breżniewa i Jelcyna, wielu Rosjan bez żadnych korzeni żydowskich, wykreowało fikcyjne żydowskie pochodzenie, żeby się po prostu wynieść (na zachód). To tlumaczy skąd w Izraelu tylu prawdziwych Rosjan, w opozycji wobec rosyjskich Żydów.

Rezultatem tej wielkiej migracji jest niepoliczalna mnogość więzi pomiędzy osobami i rodzinami żyjącymi w Izraelu i w Rosji. To prowadzi do wyjaśnienia dlaczego – jeśli powiedzmy, Irak lub Hezbollah mierzą rakietami w Izrael – jakaś część mieszkańców Rosji martwi się o los ich przyjaciół w Izraelu, nawet jeśli niekoniecznie aprobują politykę Izraela.

Tzw. “Mafia Rosyjska” to w rzeczywistości i w większości mafia Żydów rosyjskich. To szczególnie prawdziwe jest na Zachodzie. W Rosji rzeczywiście istnieją żydowscy gangsterzy, ale to nie to samo, co z prawdziwego zdarzenia żydowska mafia.

Rosyjscy i żydowscy gangsterzy znani są m.in z tego, że świetnie z sobą współpracują a to tworzy, że tak powiem, mocne więzi biznesowe pomiędzy “rosyjskimi” oligarchami a Izraelem.

Rosja w czasach Jelcyna była de facto pod rządami, jak to się w Rosji przyjęło określać, “siemibankirszcziny”, czyli władzy siedmiu banków. Była to grupa najmoznieszych bankierów w Rosji, którzy kontrolowali ca 50% całej rosyjskiej gospodarki. Wszyscy z nich, z wyjątkiem jednego (Potanin) byli Żydami.

W okresie Jelcynowskim przeważająca większość członków rządu a zwłaszcza ich doradców była Żydami. Żydzi kontrolowali również prawie wszystkie główne środki masowego przekazu.

Ażeby unaocznić drastyczność sytuacji w latach dziewięćdziesiątych, poniżej zamieszczam znalezioną w Internecie (source: https://goo.gl/jZlazH), listę osób, które gwarantowały reelekcję Borysa Jelcyna (Borys Jelcyn, Żyd, żonaty z Żydówką, Nainą Jelcyn). w wyborach prezydenckich i władzę w okresie 1991-1999.

Byli to:
Doradca prezydenta d.s. gospodarczych, Liwszyc, Żyd. W całym okresie władzy Jelcyna (1991-1999), większość jego doradców to Żydzi.
Zwierzchnik administracji prezydenckiej, Filatow, Czubais, Woloszyn, córka Prezydenta (nowa pozycja w Jelcynowskiej strukturze władzy) Tatiana Djaczenko (wg żydowskiej tradycji Halaha, jako córka Żydów, a więc Żydówka), to wszystko Żydzi.

Rząd
Wszyscy kluczowi ministrowie to ŻYDZI:
Minister Gospodarki – Jasin – Żyd
Zast. Ministra Gospodarki – Urinson – Żyd
Minister Finansów – Panskow – Żyd
Zast. Ministra Finansów – Wawiłow – Żyd
Prezes Banku Centralnego – Paramonow – Żyd
Minister Spraw Zagranicznych – Kozyrew – Żyd
Minister Energii – Szafranik – Żyd
Minister Komunikacji – Bułhak – Żyd
Minister Bogactw Naturalnych – Daniłow – Żyd
Minister Transportu – Jefimow – Żyd
Minister Zdrowia – Nieczajew – Zyd
Minister Nauki – Sałtykow – Żyd
Minister Kultury – Sidorow – Żyd

Środki masowego przekazu:
Prezes – Rodents (?) – Żyd

Prasa:
“Nowosti” – Gołembiowskij – Żyd
“Komsomolskaja Prawda” – Fronin – Żyd
“Moskowskij Komsomolec” – Gusiew – Żyd
“Argumenty i Fakty” – Starks (?) – Żyd
“Dieło” – Potapow – Żyd
“Moscow News” – Karpinski – Żyd
“Kommiersant” – Jakowliew (Ginsburg) – Żyd
“New Look” – Dodolew – Żyd
“Nezawisimaja Gazeta” -Tretjakow – Żyd
“Wecziernaja Moskwa” – Lisin – Żyd
“Literaturnaja Gazeta” – Udalcow – Żyd
“Publicity” – Iziumow – Żyd
“Interlocutor” – Kozłow – Żyd
“Rural Life” – Harłamow – Żyd
“Top Secret” – Borowik – Żyd.

TV I Radio:

TV i Radio “Ostankino” – A. Jakowliew – Żyd
Rosyjska Kompania TV i Radio – Popcow – Żyd.

Całość rosyjskich finansów skoncentrowana w żydowskich rekach 1996-1999 – „Siedmiu Bankierów”:
Aven – Żyd
Beriezowski – Żyd
Gusinski – Żyd
Potanin -Żyd
Smolensk – Żyd
Friedman – Żyd
Chodorkowski – Żyd
Roman Abramowicz -Żyd

Lista Żydów w rządzie radzieckim w okresie 1917- 1939 wyglądała bardzo podobnie. Można poszukać na własną rękę w Internecie.

Prawdę mówiąc, ludzie, którzy zestawiali takie listy rzadko byli motywowani czysto naukowymi względami; często czuli się nieskrępowani ścisłymi regułami weryfikacji informacji. Jest więc calkiem możliwe, że pewien procent “Żydów” wymienionych powyżej, to wcale nie Żydzi. [I na odwrót… – admin]

Nawet uwzględniając szeroki margines błędu, obraz wciąż pozostaje wyraźny.

W okresach 1917 -1939 oraz 1991-1999 wodze władzy w Rosji pozostawały w rękach żydowskich,
w obu przypadkach z tragicznymi konsekwencjami.

Dobrze zdać sobie sprawę z wielkiej różnicy w zachowaniu Żydów w zależności od sytuacji czasowej i politycznej. O ile na początku 20. wieku wpływowi Żydzi byli ideologicznymi oponentami Imperium Brytyjskiego, o tyle Żydzi w późnych latach 20. stulecia w Rosji stanowili praktycznie ekspozyturę Imperium Anglo-Syjonistycznego.

Mówiąc o ekspozyturach imperium Anglo-Syjonistycznego: już wiele razy wyjaśniałem w przeszłości, że kandydatura Putina w sukcesji po Jelcynie była rezultatem kompromisu zawartego pomiędzy rosyjskimi służbami bezpieczeństwa i rosyjskim wielkim kapitałem, który wysunął Miedwiediewa jako przeciwwagę wobec Putina.

Zazwyczaj odnoszę się do sił popierających Putina jako do Stronników Suwerenności Eurazjatyckiej, a siły wspierające Miedwiediewa nazywam Integracjonistami Atlantyckimi.

O ile w zamiarach Putina leży zapewnienie Rosji pełnej suwerenności i uczynienie z niej kluczowego elementu w wielobiegunowym ale zjednoczonym kontynencie Eurazji, o tyle celem Miedwiediewa wydaje się być uzyskanie akceptacji Imperium Anglo-Syonistycznego jako równorzędnego partnera i zintegrowania Rosji z zachodnimi strukturami władzy.

A teraz rzecz na tyle istotna, że zasługuje na wyróżnienie w oddzielnym akapicie.
Atlantyccy Integracjoniści wciąż zachowują pełną kontrolę nad rosyjskimi finansami i sektorem bankowym, kontrolując wszystkie kluczowe ministerstwa i stanowiska rządowe. Kontrolują oni Rosyjski Bank Centralny i stanowią największe zagrożenie dla rządów Putina i jego zwolenników.

Przyjmując, że obecnie z grubsza 90% Rosjan popiera Putina, wspomniani Atlantyccy Integracjoniści stanowią największe zagrożenie dla Rosjan i Rosji w całości.

Jak to się łączy z Izraelem? Ależ to proste.
Putin odziedziczył system stworzony dla i przez Imperium Anglo-Syjonistyczne. Putin był kompromisowym kandydatem pomiędzy dwoma radykalnie przeciwnymi obozami i zabrało mu całe lata ażeby pozbyć się rosyjskich (żydowskich) oligarchów i następnie, bardzo stopniowo, zacząć proces czyszczenia, w trakcie którego powoli, krok za krokiem, syjoniści zaczęli być wypierani z pozycji władzy.

Stosownie do Michaiła Chazina, sytuacja pomiędzy dwiema grupami osiągnęła stan krytycznie chwiejnej (50/50 ) równowagi. To także oznacza, że ludzie Putina muszą strzec swych pleców każdego bożego dnia, wiedząc, że ich tzw. koledzy tylko czekają, żeby ich w oka mgnieniu ugodzić, skoro tylko nadarzy się sposobność.

Osobiście skłaniam się do przekonania, że nagłaśniane opinie na temat przewrotu w obozie władzy są mocno przesadzone.

Sądzę tak, ponieważ Putin cieszy się nie tylko poparciem w resortach siłowych (obrony, bezpieczeństwa państwa, spraw wewnętrznych etc.), ale przede wszystkim 90% pozytywnym wyborem narodu rosyjskiego. Próbować obalić przywódcę z taką kultową charyzmą, szczerze ukochanego przez zdecydowaną większość Rosjan, to rzecz zbyt niebezpieczna. Ale to nie oznacza, że piąta kolumna odstąpi od sabotowania każdego przedsięwzięcia podejmowanego przez Putina i jego zwolenników.

Jest prawdą, że Putin, był wielokrotnie zmuszony do kompromisów. Oto kilka przykładów:

 • oligarchowie; kiedy Putin uwalniał Rosję od dyktatu siedmiu bankierów, nie usunął od razu wszystkich oligarchów. Uwolnił się jedynie od tych, którzy podobnie jak Chodorkowski, próbowali dokonać przewrotu przez zamierzony korupcyjny wykup całej Dumy (parlamentu).
  Oligarchom oznajmiono: jeżeli chcecie mieć spokój, to trzymajcie się z dala od polityki. Ten deal obowiązuje do dzisiaj.
 • gospodarka; nawet w ostatnim przemówieniu Putin zadeklarował, że w pełni popiera Bank Centralny i ministrów ze sfery gospodarczej rządu Miedwiediewa. A trzeba brać pod uwagę, że literalnie WSZYSCY sprzymierzeńcy Putina otwarcie i głośno wołają, że trwający sposób zarządzania gospodarką rosyjską, to jej krwawe morderstwo [? – admin]. Taka opinia to nie subiektywne przekonania lecz konstatacja wymuszona rzeczywistością.Przy okazji: obserwuję od jakiegoś czasu na centralnych kanałach rosyjskiej TV kampanię systematycznego oczerniania Banku Centralnego i ministrów z resortów gospodarczych, a to nie może być przypadkowe. Przewiduję, że Putin przygotowuje czystkę w tych kręgach i że chce wystawić [na odstrzał] wszystkie kaczki, zanim podejmie akcję, jednocześnie mobilizując przeciw nim opinię publiczną.

  Do dzisiaj gospodarka rosyjska jest wciąż zarządzana przez popleczników Międzynarodowego Funduszu Monetarnego (IMF), realizatorów Consensusu Waszyngtońskiego, stąd ich wariackie decyzje w sferze stopy zysków, kupna obligacji USA, w zamiarze utrzymania niskiej inflacji itd.itp. Putin, jak sądzę, nie jest wyrazicielem poglądów, które bym określił jako socjalistyczne, ale raczej określił bym go jako zwolennika rynków społecznych i kogoś, kto usilnie próbuje odczepić Rosję od zachodniego systemu finansowego i kto nie stosuje się do norm Imperium.

 • polityka zagraniczna; aż do ostatniej reelekcji Putina, rosyjską politykę zagraniczną charakteryzowała chaotyczna doraźność. Było to zwłaszcza dostrzegalne w okresie prezydentury Miedwiediewa, kiedy zdradzono Iran i Libię w Radzie Bezpieczeństwa (co Putin otwarcie nazwał głupotą). Obecnie można dostrzec względną spójność polityki zagranicznej.
 • polityka kadrowa; pamiętacie hiper-skorumpowanego Ministra Obrony Serdiukowa? Dacie wiarę, nigdy go o nic formalnie nie oskarżono.
  Ba, nawet kobieta, z którą przeprowadzał swoje brudne transakcje, wciąż żyje w swoim luksusowym apartamencie w Moskwie. Co to nam mówi? Ano to, że kiedy Putin uzyskał twarde dowody malwersacji Serdiukowa, miał dość siły by wymienić go na Szojgu, ale nie dość, by takiego wysokiego eksponenta integracjonizmu atlantyckiego wsadzić do więzienia.
 • Nazistowska Ukraina; Putin ma wystarczającą władzę nad rządem, żeby dostarczyć przez Voentorg (rosyjskie przedsiębiorstwo kompleksowego zaopatrzenia militarnego i obsługi handlowej w tym zakresie) zaopatrzenie dla Noworosji, a nawet wysłać tam pewne siły specjalne i prowadzić ostrzał artyleryjski przez granicę (sic), ale nie dość siły by wymusić na ministrach resortów gospodarczych wykorzystanie rosyjskiej przewagi gospodarczej do uduszenia gospodarki ukraińskiej.
  Ta sytuacja doprowadziła do absurdów w postaci ostrzałów przez granicę Saur Mogiły a jednocześnie (w zasadzie za friko) przesyłu energii przez granicę do Kijowa.
 • Propaganda rusofobiczna: kiedy ostatnio jakiś trzeciorzędny dziennikarz sportowy zamieścił napastliwie antyrosyjski komentarz na Twitterze, został zjechany za to przez Alieksieja Andronowa, dziennikarza, który jest także szefem komitetu spraw zagranicznych
  w Dumie Państwowej z własnym programem TV Postscriptum. Kanał telewizyjny emitujący ten program – TV Centr, ocenzurował krytykującego Andronowa.
  Z kolei sławny rosyjski reżyser filmowy, Nikita Michaiłkow zarejestrował cały program ale w dyskusji na ten temat również został ocenzurowany, przez TV Rossija. Dyrektor kanału telewizyjnego, Tina Kandelaki, zatrudniającego Andronowa, udzieliła mu pełnego poparcia.
  Wniosek: pomimo,że Putin generalnie niezmiernie poprawił jakość rosyjskich środków masowego przekazu, to wciąż elementy rusofobiczne pozostają bardzo wpływowe, zatruwając otoczenie trucizną nienawiści przy pełnej bezkarności.

Mógłbym przytaczać przykład za przykładem ale sądzę, że złapaliście o co mi chodzi: Putin jest bardzo dobrym człowiekiem na czele bardzo złego systemu.

A teraz powróćmy do Syrii, Hezbollah i morderstwa Samira Kuntara.

Po pierwsze, rozważmy decyzje na temat interwencji militarnej w Syrii jako kontrowersyjną. Putin wydostał się z opresji robiąc dwie rzeczy: wyjaśniając Rosjanom, że było korzystniejsze mieć do czynienia z terrorystami raczej tam (w Syrii), niż tutaj (w Rosji) i obiecując, że nie wyśle tam sił lądowych. Kiedy Daesh i Turcy wypełnili zadanie postawione im przez Obamę i Bidena, eksplodując rosyjski samolot pasażerski a następnie strącając bombowiec SU-24, społeczeństwo rosyjskie kontynuowało poparcie Putina, pomimo, że większość Rosjan włączając mnie osobiście, było dotkliwie świadomymi niebezpieczeństw wynikających z tej sytuacji. To sprawa osobistego instynktu wyczucia ulicy, umożliwiającego Putinowi pozostanie na ścieżce i w kursie, w obliczu rzetelnie uzasadnionych obaw.

Po wtóre, stało się jasne, że Putin i Netanjahu dobili interesu, kiedy ten ostatni udał się z wizytą do Moskwy: Izraelczycy nie przeszkadzają w rosyjskiej operacji wojskowej, w odsieczy Syryjczykom, tak długo, jak Rosjanie nie mieszają się w operacje wojskowe pomiędzy Izraelem a Hezbollah. To oznacza dla obu stron możliwość kontynuacji ich zasadniczych interesów, z uwzględnieniem możliwości poświęcenia interesów drugorzędnych.

Interes ci się czytelniku nie podoba i kwestionujesz jego etyczność? Na Boga, mnie też się nie podoba. W istocie, jest mi intensywnie niemiło, ale nie oczekuję niczego innego od wykonawców realpolitik, takich jak Putin i Bibi Netanjahu (szczęście w nieszczęściu: ani Ty ani ja nie sprawujemy władzy).

Nawiasem mówiąc jest jeszcze jeden precedens, z którym mi niewygodnie: rosyjskie totalne poparcie dla egipskich krwawych represji wobec Braterstwa Muzułmańskiego w Egipcie. Akceptuję wprawdzie argument, że poparcie dla egipskiej junty wojskowej ma sens w kontekście wojny w Syrii, ale etyka wspierania takiego reżimu mocno mnie uwiera. Oto dlaczego Putin jest bezwzględnym ale skutecznym politykiem, a ja małym blogerem bez większego znaczenia. Trzeba być bezwzględnym niedźwiedziem w konfrontacji z krwiożerczymi wilkami!

Wracając do Hezbollahu, nie udawajmy, że jest on mniej cyniczny w razie potrzeby. Przypomnę wam np., że kiedy w Damaszku Izraelczycy zamordowali Imada Mugniyeha w operacji, która mogła być przeprowadzona jedynie przy współudziale bardzo wysoko postawionych wspólników w reżimie Assada, Hezbollah poprzysiągł odwet, ale nigdy nie pisnął słowa przeciwko reżimowi. Podobnie Hezbollah nie wyraził żadnego sprzeciwu, kiedy Assad torturował muzułmanów w imieniu amerykańskiego CIA w ramach niesławnego programu “rendition”.

A Putin – on po prostu ma inne priorytety niż ochraniać Hezbollah lub zwalczać Izrael.

Żeby przetrwać w Rosji i nie zostać obalonym przez wciąż bardzo potężną Syjonistyczną Konfigurację Władzy (Zionist Power Configuration – termin użyty przez Jamesa Petrasa), to niezmiernie trudne zadanie. Inny priorytet – to nie dostarczyć swym wrogom (wewnętrznym i zewnętrznym) politycznego argumentu, że Rosja atakuje Izrael.

Inny ważny priorytet to unikanie bezpośredniego starcia z Izraelem, tym samym nie być zmuszonym do zaangażowania małego i izolowanego kontyngentu militarnego w walce na dwóch frontach. Ditto, nie zostać oskarżonym o przeistoczenie rosyjskiego kontyngentu w Hezbollah Air Force podobnie jak de facto amerykański Daesh Air Force. Oto oczywiste priotytety Putina.

Zdajmy sobie również sprawę, że chociaż rosyjski S-400 z łatwością mógłby zestrzelić każdy samolot izraelski, to przecież kontyngent rosyjskich sił kosmicznych nie ma środków materialnych by walczyć z Izraelem lub – w jeszcze większym stopniu – z  NATO i CENTOM (The United States Central Command – USCENTCOM or CENTCOM).

Rosja nie może w żadnym razie pozwolić sobie na walkę z Izraelem, nie z tytułu militarnej mocy tego syjonistycznego bytu, lecz z powodu faktu, że całe imperium amerykańskie zostało poddane kontroli syjonistycznej. Tak więc ci Amerykanie, którzy narzekają, że Putin nie ma odwagi, żeby wziąć się za Izrael, powinni wpierw zapytać się samych siebie, jak to jest, że – co widać – Izrael przeistoczył USA I Europę w niemy protektorat syjonistyczny I co oni sami robią, ażeby uwolnić się z tego jarzma.

W odniesieniu do Zachodu: należy rozważyć relacje pomiędzy Imperium Anglo-Syjonistycznym a wieloma wpływowymi Żydami rosyjskimi (w Rosji i w Izraelu) na temat wojny na Ukrainie. Podczas gdy zachód demonstrował totalne poparcie dla reżimu nazistowskiego w Kijowie, to wielu Żydów rosyjskich, zwłaszcza bardzo sławnych, jak Władimir Sołowiew, zajęło kategorycznie postawę antynazistowską.

I podczas gdy w Izraelu popularność Putina i Rosji jest wciąż bardzo niska, to w Rosji opozycja anty-putinowska nie składa się z Żydów.

Na koniec, generalnie rosyjskie społeczeństwo, niestety, cierpi na skrajny niedostatek informacji na temat okropności popełnianych przez reżim syjonistyczny wobec Palestyńczyków, w czasie gdy Izraelczycy i ludzie z podwójnym obywatelstwem (jak Jewgienij Satanowskij czy Avigdor Eskin) nieustannie forsują przekonanie, że Rosjanie i Izraelczycy są jedynymi opierającymi się terroryzmowi muzułmańskiemu i w ten sposób interpretują maksymalnie na własną korzyść toczącą się wojnę pomiędzy Rosją a Daesh.

Innymi słowy i hipotetycznie Putin miałby piekło na ziemi, gdyby zdarzyło się, że po strąceniu izraelskiego samolotu, chciałby takie zdarzenie przedstawić rosyjskiej opinii publicznej.

Nie zdziwi mnie, jeżeli to co przedstawiłem uprzednio pozostanie bez wpływu na tych, którzy bona fide nienawidzą Żydów oraz tych, którzy lubią argumenty w czytelnej czarno-białej tonacji. W ich ocenie Putin pozostanie na zawsze zdrajcą i na wieki szabesgojem i marionetką kosmopolitycznych kapitalistów.

Powiem otwarcie, nie adresuję tego tekstu do wyżej określonych. Ale obok nich są i inni, zawiedzeni i zagubieni w dezorientującym labiryncie rosyjskiej polityki, wydającej się pełną sprzeczności. Z myślą o tych ostatnich przedstawiam poniższą konkluzję:

Putin wdraża swoje zamierzenia krok po kroku i wie kiedy odczekać i pozwolić na rozwój sytuacji zgodny z jej naturalną dynamiką.

Putin jest bardzo świadomy sytuacji w której literalnie walczy z jedną ręką związaną za plecami i z drugą, w zmaganiu z wrogami zewntętrznymi i wewnętrznymi (ci drudzy daleko bardziej niebezpieczni) równocześnie. Jestem pewien, że Putin w pełni zdaje sobie sprawę, co najmniej potencjalnie, ze jego polityka oporu, suwerenności i wyzwalania zagraża wybuchem międzykontynentalnej wojny nuklearnej i że współcześnie Rosja jest wciąż słabsza niż imperium Anglo-Syjonistyczne. Podobnie jak w czasach Stołypina, zdesperowana Rosja wymaga kilku lat pokoju, żeby w pełni się rozwinąć i osiągnąć zakładaną gotowość. To bez wątpienia nie czas na frontalną konfrontację z Imperium. Rosja z egzystencjalnych względów wymaga pokoju i czasu; pokoju na Ukrainie, pokoju w Europie, i zaiste pokoju na Bliskim Wschodzie. Ten ostatni, to nie opcja (lecz sine qua non, przyp. tłum).
Putin jeśli znajdzie się w narożniku podejmie decyzję o wojnie. Jestem absolutnie i kategorycznie przekonany, że jeśli Imperium zaatakuje Rosję (z kierunku tureckiego lub każdego innego), Rosja sie przeciwstawi. Jeśli trzeba, Rosja stanie do walki, lecz w międzyczasie zrobi wszystko aby jej uniknąć. Oto cena jaką Rosja płaci za bycie słabszą stroną.

Dobra wiadomość to to, że z każdym mijającym dniem siła Rosji rośnie, podczas gdy Imperium słabnie. Siła Anglo-Syjonistów i ich 5. kolumny w Rosji maleje z każdym mijającym dniem. Ale ten proces wymaga czasu.

Wielkim zdarzeniem jest obserwowanie „blitzu” na Bank Centralny i ministrów resortu gospodarczego w rządzie. Wszyscy w Rosji oczekują ich pogromu. Pytano nawet ostatnio o to Putina bezpośrednio, lecz ten zaprzeczył by miał z tym cokolwiek wspólnego, dodając na jednym oddechu, że w pełni popiera „sabotażystów”. Analizując postawę Putina, byłoby głupio powiedzieć, że on ich rzeczywiście popiera. To wyraźnie taktyka zwlekania do właściwego momentu.

Nie popełnijcie błędu. Nie ma wielkiej miłości pomiędzy Rosją a Izraelem. Nie ma jednak między nimi również wrogości, co najmniej po stronie Rosji. Większość Rosjan zdaje sobie sprawę z niechlubnej roli, jaką Żydzi odegrali w historii Rosji, ale to nie przekłada się na jakąś wrogość wobec Żydów, jaką można by na przykład obserwować na Ukrainie. Co najwyżej Rosjanie mogą być podejrzliwi wobec żydowskiej siły ale z rzadka wyraża się to wrogością wobec zwyczajnych Żydów. Niektóre z najbardziej szanowanych postaci publicznych, jak bard Władimir Wysocki, były żydowskiego pochodzenia. Większość Rosjan czyni dystynkcję pomiędzy swoimi Żydami (Żydami, którzy kochają Rosję) a rusofobicznymi Żydami z Zachodu.

Jednakże z uwagi na rozpowszechnienie rusofobii wśród elit rosyjskich, przed i po Rewolucji, trudno to nazywać fenomenem żydowskim. Kultura rosyjska była zawsze wielonarodowa i wieloetniczna, nie dzieląca ludzi ze względu na pochodzenie, lecz oceniająca na podstawie działalności i poglądów. Z tych względów nienawiść wobec „Żida” jest fenomenem bardziej ukraińskim aniżeli rosyjskim.

Podczas gdy większość Rosjan nie chce powrotu do władzy nowej wersji bolszewickich komisarzy lub demokratycznych oligarchów w Rosji, to obserwuje się niewątpliwą więź jednoczącą Rosjan i Izraelczyków – wyrażaną przez wspólną orientację przeciwko nazizmowi.

W odniesieniu do Palestyny Rosja będzie wspierać wszystkie stosowne rezolucje ONZ, pozostając raczej typowym proponentem rozwiązania dwupaństwowego. Co najwyżej Rosja będzie potępiać pożałowania godne nadużycia Izraelczyków wobec Palestyńczyków, ale Rosja nigdy nie stanie sie systematycznym obrońcą praw palestyńskich, jak Iran lub Hezbollach, z tego względu, że Palestyna nie wchodzi w zakres rosyjskich priorytetów.

Mam nadzieję, że powyższe będzie pomocne w zrozumieniu dlaczego Rosja nie podejmuje akcji obrony Hezbollah przed Izraelczykami (i dlaczego również nie zapobiegnie odwetowi Hezbollah z terenu Syrii, jeżeli Hezbollah poweźmie taką decyzję). Mówiąc krótko: Rosja nie ma znaczących wewnętrznych i zewnętrznych powodów by angażować się bezpośrednio w ten konflikt, mając jednocześnie mnóstwo powodów by się weń nie uwikłać.

W przeszłości ZSRR wspierał PLO ze względów zarówno ideologicznych jak i geo-strategicznych; współczesna Rosja nie kieruje się tym samym paradygmatem. Nawiasem mówiąc, to nie ta sama atrakcyjność i partnerska wiarygodność dla Rosji co El Fatah, lub Hamaz, ponieważ idą do łóżka z Daeszem. To samo odnosi się do Bractwa Muzułmańskiego w Egipcie.

Co się tyczy Hezbollahu, to nie wydaje się aby potrzebowali rosyjskiej protekcji. Symboliczni jak mogą się wydawać, mordercy Imada Mugnieh lub Samira Kuntara nie osłabią ruchu oporu. W istocie, jeśli historia mordu na Abbas al-Musawi uczy nas czegokolwiek, to jedynie tego, że czasami Izraelczycy mordują jednego lidera Hezbollahu by wkrótce przekonać się, że jego następca jest potężniejszym przeciwnikiem.

Niech Bóg łaskawy zechce pozwolić aby tak się stało i tym razem.

The Saker

Poniżej dołączam linki do materiałów filmowych związany tematycznie z artykułem:

 1. „ЕВРЕИ и ПУТИН; от любви до ненависти” (Żydzi i Putin; od miłości do nienawiści) 124 min., wieloodcinkowy (13) serial dokumentalny Konstantina Duszienowa, bogato uzupełnia i ilustruje artykuł. Momentami opowiada tak nieprawdopodobne historie, ze być może prawdziwe (np. likwidowanie władzy pierwszych oligarchów, jeszcze z jelcynowskiego nadania przez nowych, kremlowskiego chowu, a następnie tych nowych przez sprowadzoną wpływową sektę Lubawicz, czy rozgrywanie Rotszyldów przeciw Rockefellerom).

  Osobom znającym rosyjski polecam. Niestety, brak tłumaczenia narracji.

2. „Израильский разведчик Яков Кедми об отношении Путина к евреям”
Izraelski analityk militarno-polityczny, były szef tajnej służby HATIW, Jakob Kedm, analizuje nastawienie Putina wobec Żydów, wkrótce po jego wizycie w Izraelu (2014). 10 min.

_____________________________________________________________

„Putin and Israel – a complex and multi-layered relationship”
http://thesaker.is/putin-and-israel-a-complex-and-multi-layered-relationship/
December 23, 2015
Autor: The Saker (wpływowy bloger poliglota, z siedzibą na Florydzie; inteligentny i aktywny uczestnik kampanii propagandowej w USA i krajach Zachodu na rzecz Rosji i Putina.)

Tłum. 1abezmetki
http://mikstury-bezmetki.neon24.pl

Komentarzy 86 do “Putin a Żydzi”

 1. markglogg said

  Mógłbym przytaczać przykład za przykładem ale sądzę, że złapaliście o co mi chodzi: Putin jest bardzo dobrym człowiekiem na czele bardzo złego systemu.

  Czyli, jak to było za cara „dobry car, ale urzędnicy źli”.

  Warto w tym kontekście zauważyć, że DOBRY CZŁOWIEK NA CZELE ZŁEGO, PRYMITYWNEGO ORGANIZMU, TYLKO POTĘGUJE ZŁO JAKIE TEN ORGANIZM BARDZIEJ WYKSZTAŁCONYM ORGANIZMOM WYRZĄDZA. Przypominam, że ten „zły, prymitywny organizm, ” to zwykły RAK MÓZGU kolonizujących świat elit żydo-anglosaskich. „Saker” coś na ten temat we wstępie swego artykułu pisze.

  ——
  Nie wiem, skąd ten wniosek o potęgowaniu zła. I nie bardzo widzę, jak zły system może wyłonić dobrego człowieka na przywódcę. To albo system nie jest taki zły, albo przywódca nie taki dobry.
  Admin

 2. Boydar said

  Nie wydaje mi się, aby dohtor przyswoił aluzję Pana Gajowego, nie ma motywacji 🙂

  Istotna jest pierwsza pochodna, czyli przekładając z ucunego na nasze, jaka jest tendencja. A obserwujemy, że jest słuszna. I to w zasadzie powinno skończyć głupie gadki, dohtorze.

  Artykuł, mimo że sam go protegowałem, nadaje się głównie do przeczytania. Bo komentowanie specjalnie sensu dla rozumnego człowieka nie ma, vide (1).

 3. markglogg said

  albo przywódca nie taki dobry

  Zgadza się.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Zgadza się, ale chyba nie to.

 5. markglogg said

  Jak ktoś jeszcze nie dostrzega, skąd moje obiekcje odnośnie byłego agenta KGB w Niemczech, a obecnie prezydenta Rosji, to powtarzam to co i Paul Craig Roberts zauważ ył:Putin deklaruje się być „ślepym” na to, kto cały ten PLANOWY BAJZEL z „islamskim terroryzmem” zaplanował i przez swe tajne służby wprowadza systematycznie w życie: Dick Cheney ponoć stwierdził, że ‚walka z terroryzmem będzie trwała przez CAŁE PÓŁ WIEKU” – skąd on to wie?

  Cytuje za samym sobą: Nasi koledzy – Ziemiński, Kosiur, etc. w niego wierzą, ale jak można wierzyć w to, że Putin w istocie wierzy, ze zamachy na WTC 11 września 2001, dokonali „islamiści” z jaskiń Tora-Bora, a w Paryżu przed miesiącem policja wcześniej nie wiedziała, że „wynajęci specjaliści” przygotowują aż bodajże 5 super-krwawych zamachów, na zewnątrz w TV niewidocznych, bo dokonanych w ciemną noc „vendredi 13”?

  Mój znajomy z Kanady, mieszkający tam od ponad 30 lat Słowak Jan Zvalo dr. jur. napsiał, że jak ktoś wierzy w oficjalna wersję zamachów „9-11” to z definicji jest osoba o niskim IQ,/b>. A taką osobą oficjalnie deklaruje się być prezydent Putin, otoczony „stałymi” pracownikami jego Rządu, lili-putem Miedwiediewem, Surkowem (ten od likwidacji projektu Noworosji) , vice-premier Szuwałowem i Kudrinem, który ponoć w jesieni ma znowu zostać premierem w ramach realizacji planu „nowego rozgrabienia Rosji” (czytać http://www.km.ru/economics/2016/01/16/pravitelstvo-rossii/769782-na-gaidarovskom-forume-liberaly-nachali-podgotovku-k ). Jak mieli kogoś kompetentnego i samodzielnego w tym „pravitelsvie Rossiji”, „żelaznego” ministra Vlada Jakunina od żelaznych dróg, to już go stamtąd wywalili. Mafia Kremla powoli ale skutecznie wykonuje plany swego „Pana” (po angielsku Godfather),/i>.

 6. błysk said

  Nie wiem na ile Saker można uważać za zorientowanego w temacie. I tak ,autor twierdzi,że żydzi dzierżyli władzę w Rosji czy od 1922 roku w ZSRR w latach1917-1939 i 1991 -1999,to nieprawda, bo pomija lata 1939-1953 ,kiedy to władzę sprawował żydowski NKWD. Była to władza ludobójcza, bo wytępiono do cna wszystkich „burżujów” ,nawet tych którzy poszli na współpracę oraz kilkadziesiąt milionów Rosjan. W tym sensie nie ma żadnej różnicy pomiędzy żydami -bolszewikami a żydostwem zachodnim z okresu rewolucji we Francji czy rewolucji w Hiszpanii w latach międzywojennych. Autor pisze,że w okresie rządów Jelcyna cały rząd był żydowski ,w związku z czym zachodzi pytanie co robiły rzekomo rosyjskie służby tajne? Dalej,kandydatura Putina miałaby by być kompromisem żydo-rosyjskim .Nie neguję,ale jak Putin wykonuje cele rosyjskie? Rzekomo wypiera żydów krok po kroku ,ale co to znaczy? Z artykułu wynika ,że panuje nad resortami siłowymi ,ale to mało,bo nie ma w ręku propagandy ,finansów resortów gospodarczych . Ani słowa – o cerkwi .Wyłania się nieciekawy obraz – Putin zdobył dla Rosji tylko Krym i zaniedbał rosyjsko języczną Ukrainę,bo rzekomo nie ma poparcia resortów gospodarczych .A przecież nie widać żadnych rozsądnych przeciwskazań do przyłączenia Doniecka i Ługańska do Rosji w drodze referendum ,jak na Krymie.Nie ma także wytłumaczenia do dalszego tolerowania pomników Lenina i obowiązywania ustawy o aborcji . W ten sposób Putin nie zbuduje potęgi Rosji : samo rozbudowywanie eksportu gazu i ropy na zachód poprzez pogłębianie stosunków z siłami rządzącymi Niemcami czy Chinami ,to za mało /nawiasem mówiąc współpraca rosyjsko niemiecka jest szkodliwa dla Polski/ ,bo pozostawia w ręku żydowskim czy pod wpływem żydowskim pozostałe dziedziny życia . Nie widać też specjalnej troski o polepszenie stosunków rosyjsko – polskich/nawet w sytuacji wrogiej polityki antyrosyjskiej/ ,które ,odnoszę wrażenie ,nie specjalnie interesują rosyjski obóz rządzący.

 7. Moher49 said

  Polska osaczona, Ukraina osaczona, Rosja osaczona. Czyżby już wszystkie światła nad Słowiańszczyzną pogasły ?.

 8. Boydar said

  Ależ Pan krótkowzrocznie pazerny, Panie Błysku. Donieck, Ługańsk, to przecież tylko kawałek terytorium. Mały kawałek, choć podkreślając ich przemysł, zdajemy się o tym zapominać. Putin chce zrobić normalnych ludzi z CAŁEJ UKRAINY. Bo leży to w najlepiej pojętym interesie Rosji. Przejęcie Doniecka czy Ługańska nie służy tej sprawie. Oni MUSZĄ zostać w strukturach administracyjnych UA aby w przyszłości (raczej bliższej niż dalszej) stanowić rozsadnik normalności.

 9. markglogg said

  No i jeszcze ciekawa opinia „Adm” portalu wiernipolsce, który – właśnie o osobowość Puta)ina – pokłócił się z kolegami Ziemińskim i Kosiurem;

  Adm
  18 Styczeń 2016 at 8:59

  Putin jest bardzo dobrym człowiekiem na czele bardzo złego systemu…..

  Bidula ten Putin, jakże mi go serdecznie żal.
  Nic nie może biedaczek.
  A nasz Kaczyński (podobno to nie Kaczyński tylko Kalstein) , pochodzi z nadania przy okrągłym stole więc nie może być to nic dobrego.
  A Putin skąd się wywodzi? Z jakiej sitwy i przy jakim złodzieju robił polityczną karierę nim go Jelcyn desygnował na swego następcę?
  Kaczyński już na wstępie wierzgał Wałęsie, Putin swoim zwierzchnikom nigdy.
  No ale dziś Putin dla poniektórych to szachista i miszczu polityczny, dobry człowiek jak się okazuje …na czele bardzo złego systemu, a w związku z tym nic nie może.
  Nasz Kaczyński też na czele i mimo, że nie ma atomowej walizeczki, ani przepastnych złóż ropy i gazu na Syberii jak wspomniany Putin to stojąc …. na czele bardzo złego systemu, robi co mu się rzewnie zamarzy.
  Nie odpowiada mu najwyższy trybunał konstytucyjny, to go układa pod siebie, dobierając sobie poddanych facetów, nie odpowiadają mu media publiczne to je do parteru i zwalnia, to jest wyrzuca na zbity pysk tego i owego, a to tylko na początek.
  Trwa rzecz jasna śledztwo smoleńskie i niech tylko Tusk zakończy karierę w UE i odważy się wrócić do Polski to i śledztwo się zakończy ze wskazaniem na winę Tuska i Putina. A jak Tusk nie wróci?
  No to list gończy mieżnunarodny za obydwoma.
  Podskakują komisarze unijni, pienią się z wściekłości , to im wyśle pani Szydło albo jakiś wice- minister kilkadziesiąt stron o tym jak u nas kwitnie wolność i demokracja by sobie poczytali na uspokojenie nerwów
  A Putin?
  Frajer i niemota, niech się uczy od Łukaszenki , albo w ostateczności od Kaczyńskiego jak się robi ,,dobrą zmianę”

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2016/01/17/rzadzacy-beda-sluchac-obywateli/

 10. Zerohero said

  Autor wskazuje na system współzależności, ograniczeń, układów i kompromisów. Przy czym stroną zmuszoną na dostosowania do sytuacji są goje. Z artykułu wynika, że:

  1. Putin nie jest carem/dyktatorem. Ale to wie raczej każdy kto nie należy do biedy umysłowej.
  2. Z drugiej strony Putin nie jest marionetką, w szczególności kukłą Żydów
  3. Putin działa na zasadzie „ciszej jedziesz – dalej zajedziesz”.
  4. Rosjanie przymierzają się do przejęcia rosyjskiego banku centralnego, a w każdym razie rosyjskie elity liczą na takie posunięcie. Nawiasem – jak na tym tle wygląda polska opozycja skoncentrowana na „walce z komuną” 30 lat po obaleniu komuny? Jak niedorozwoje umysłowe?
  5. Na żydokomunie Rosjanie poznali się, ale z Izraelem są powiązani przez rosyjską/żydowską diasporę w Izraelu co buduje trochę proizraelską postawę w mediach i społeczeństwie…..
  6. Mimo to Rosja nie prowadzi wściekle proizraelskiej polityki, jak np. USA.

  Nawiasem….Gdyby jednak się nie udało, takie osoby jak autor artykułu będą pierwszymi od internowania albo eksterminacji. Natomiast modelową „opozycją” są uliczni pyskacze w rodzaju Mariana Kowalskiego.

  …który jak widać wychodzi wręcz z siebie aby taniec Chochoła trwał wiecznie. 100tys wyświetleń i 99% lajków pokazuje, że Polacy są narodem, który chce aby było mu dobrze, ale nie poświęci więcej niż na 10 minut na zrozumienie sytuacji. Pod tym względem przewyższają nas chyba tylko Ukraińcy i sunnici. Ci to dopiero zgraja bezrozumnych bydląt.

 11. Boydar said

  Jakie okropne rzeczy Pan piszesz, Panie Zerohero. A jakie qurwa prawdziwe !

 12. wanderer said

  „Warto w tym kontekście zauważyć, że DOBRY CZŁOWIEK NA CZELE ZŁEGO, PRYMITYWNEGO ORGANIZMU, TYLKO POTĘGUJE ZŁO JAKIE TEN ORGANIZM BARDZIEJ WYKSZTAŁCONYM ORGANIZMOM WYRZĄDZA”

  – nie zgodze sie z Panem, Markglogg,

  Dobry czlowiek na czele zlego organizmu moze podjac sie jego naprawy, podobnie jak treser, czy jezdziec chwycic cugle, sciagnac do siebie, wyhamowac i skierowac w odpowiednim kierunku. A Putin jest dobrym jezdzcem wie kiedy popuscic i gdzie a kiedy przyciagnac.

 13. wanderer said

  „..Polacy są narodem, który chce aby było mu dobrze, ale nie poświęci więcej niż na 10 minut na zrozumienie sytuacji”
  – z tym zrozumieniem sytuacji to bolesna prawda.. Nawet u mnie w dalszej rodzinie nie umieja zrozumiec. Jak im pubuje wytlumaczyc to – nie. A dlaczego nie? Bo NIE I Hu..j! Nie jestem coniektorym otworzyc rozum i nalac argumentow.

 14. wanderer said

  „Polska osaczona, Ukraina osaczona, Rosja osaczona. Czyżby już wszystkie światła nad Słowiańszczyzną pogasły ?.”
  – Nie pogasly, Panie Mocher49. Ale latwo nie bedzie zmienic obecnej rzeczywistosci. Gdyby wszystkie nasze slowianskie panstwa umialy sie zdobyc na takich umiejetnych wiruozow na przywodcow jak Putin, poszloby o wiele szybciej.

 15. Kami said

  Klawiatura ekranowa: http://www.incks.com/en/russian.html —> można pisać bukwami
  Obraz prawdę ci powie i oryginał : http://jewniverse.ru/RED/Solzhenitsin/index.htm
  https://www.google.pl/search?q=So%C5%82%C5%BCenicyn,++200+lat+razem&client=ubuntu&hs=M68&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjX75vGkbPKAhUJJnIKHYp1BqYQsAQIRg&biw=1855&bih=985

 16. Boydar said

  Nic nie wskazuje, aby Putinowi zależało na wyprowadzaniu idiotów z błędu. Widać i idioci są Mu do czegoś potrzebni. Przeszkadzać nie wypada.

 17. To przesada w mym odczuciu, że ten organizm taki zły.

  Ogólnie artykuł dobrze naświetla sytuację. Te sprawy władzy nad bankami – można się domyśleć na podstawie zdarzeń, iż coś ostatnio jest grane. Np. wiele banków straciło licencje na prowadzenie działalności.

  Stosunek do Żydów też naświetlony właściwie. Rosjanie rzeczywiście nie odnoszą się do nich źle, jeśli są lojalni wobec własnego kraju. Nie ma w mediach jakiejś nieprzyjaznej propagandy (co zresztą odnosi się też i do innych nacji, choćby Polaków; oczywiście incydenty zdarzają się). No i te więzi z rodzinami czy znajomymi w Izraelu są dość silne. Co też bywa i atutem w rękach władz, bo ci którzy wyjechali do Izraela raczej z sympatią odnoszą się do Rosji (pewnie zaskakująca ta moja opinia?)

 18. Boydar said

  Nie, Panie Zbigniewie, ona jest prawdziwa, bo takie jest realne życie.

 19. @15

  To pierwsze zdjęcie z Sołżenicynem ma bardzo szczególną, silną wymowę. Sołżenicyn mieszkał wtedy wraz z rodziną w USA, na emigracji. I Putin złożył jemu prywatną wizytę w jego domu. Odchodzę od tematu. Każdy niby słyszał o Sołżenicynie, ale ilu wie o nim nieco więcej? Sam się złapałem na tym, dość niedawno temu. Zafascynowała mnie jego postać. Można obecnie znaleźć dość wiele materiałów filmowych czy audio na youtube, także po polsku. Wielce jest hołubiony w Rosji.

  I Live Not By Lies (po rosyjsku, napisami po angielsku):

 20. Głogoczowski – syjon.

 21. Pitagoras said

  Na początku wywiadu nuda, ale końcówka nadrabia. Podobnie i u nas w Polsce. Ciekawe spostrzeżenie o jednej duszy ojczyzny
  i domniemanym konflikcie tyczącym żydów.

 22. Czołgista said

  @9
  Raczej nieciekawa opinia idioty Adm’a.
  Porównywanie Kaczyńskiego do Putina to jak publiczna deklaracja, że jest się skończonym głupcem.

  @20
  Markglogg to śmieszna pacynka, która najpierw narzeka, czemu ten nieudolny Putin nie interweniuje w Syrii, a gdy Putin jako jedyny zgadza się na bezpośrednią interwencję wojskową to oświadcza, że głupi Putin dał się wciągnąć w pułapkę.

  Zawsze jest źle, tylko kanapowy ekspert Markglogg ma rację.

 23. błysk said

  ad8. Po pierwsze ,to ten genialny pomysł na Ukrainę może pochodzić od Pana Boydara .Po wtóre – załóżmy ,że istotnie Putin ma taki pomysł,co jednak będzie gdy on nie wypali ,bo np. Ukraina będzie przyjęta do NATO.Ano Putin będzie miał w garści powietrze.

 24. Kami said

  @19 http://nanophysics.pl/internet/users_ranking.dat.txt

  920 25 Marucha (niezalogowany)
  1026 20 ROmanK
  1106 18 kama
  1213 15 Sven av Stockholm
  1322 13 ruski agent
  1795 8 Gajowy Marucha
  1830 7 Elzbieta Gawlas Toronto
  1882 7 nana
  13832 1 List do naczelngo rabina Polski « WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

  Jakie są inne możliwości wyszukiwania, Panie Profesorze? np. Kocham Ole? Nie lubie Admina?
  Pozdrawiam

 25. markglogg said

  Odnośnie So-łże-nicyna „I Live Not By Lies (po rosyjsku, napisami po angielsku)”, to przytaczam solidne, opublikowane w 1993 roku dane, na temat tych 60-66 milionów ofiar Stalina – które to cyfry So-łże-nic-(yn) zaczerpnął z …literatury opublikowanej w USA, przez ludzi, którzy nigdy w ZSRR nogi nie postawili:

  cytuję:

  …Znalazłem skrót książki Mario Sousa – “Kłamstwa o historii ZSRR“. Jej autor stara się skorygować głoszone, pod troskliwą opieką CI(P)A, sołżenicynowskie bzdury o „66 milionach ofiar stalinizmu” (Patrz przypis 1 poniżej).

  Nie dowierzając temu „szwedzkiemu komuniście o włoskim nazwisku”, sprawdziłem dane statystyczne, dotyczące demografii ZSRR w okresie największego głodu „hlodomoru” na Ukrainie oraz ciągłych w tym okresie lat 1930 „wojen wewnętrznych” z antystalinowską, wspartą z ukrycia przez hitlerowską Abwehrę, trockistowsko-żydowską opozycją wewnątrz młodego ZSRR.

  Otóż jak podaje Piotr Eberhard w książce „Geografia ludności Rosji”, Warszawa 2002, „Jedynymi pewnymi danymi odnoszącymi się do demografii ZSRR w latach 1922-1939, są dane ze spisów powszechnych z 1926 i 1937 roku”. Na stronie 92 tej książki możemy znaleźć tabelę, która podaje, że między tymi, odległymi o 11 lat spisami ludności, w ZSRR nastąpił przyrost ludności aż o 17,5 miliona (161 753 000 – 144 328 000), czyli dokładnie o 12 %, średnio o 1,1 % rocznie. Całkiem niezły przyrost naturalny, choć w istocie liczba Ukraińców zmniejszyła się wtedy kosztem znacznego zwiększenia się populacji deklarującej się jako rosyjska. Według Eberharda ta rusyfikacja wystąpiła szczególnie silnie na wschodniej Ukrainie. Wniosek: pomimo odczuwalnego wtedy głodu, żadnego ludobójczego „hlodomoru” nie było, co do dziś utrzymuje obalony „Majdanem” rok temu prezydent Ukrainy, Wiktor Janukowicz.

  (…)

  W przetłumaczonym na język polski skrócie książki Mario Sousa – “Kłamstwa o historii ZSRR” jej autor pisze:

  – Artykuły stwierdzające śmierć milionów mieszkańców radzieckiej Ukrainy – rzekomo zagłodzonych przez komunistów – obfitowały w zdjęcia i drastyczne szczegóły. Prasa Hearsta (magnata prasowego w USA lat 1930) zwykła używać wszystkich dostępnych środków, by jej łgarstwa uznano za prawdę. I dopięła swego, nastrajając opinię publiczną państw kapitalistycznych przeciwko ZSRR. Takie było pochodzenie pierwszego wielkiego mitu, który wykreował miliony domniemanych ofiar głodu w ZSRR. … Kanadyjski dziennikarz Douglass Tottle skrupulatnie naświetlił te kłamstwa w pracy “Oszustwa, głód i faszyzm – mit ukraińskiego ludobójstwa od Hitlera po Harvard” opublikowanej w 1987 w Toronto. … Tottle udowadnia, że dziennikarz, który napisał reportaże z rzekomo dotkniętej głodem Ukrainy – “Thomas Walker” – tak naprawdę nazywał się Robert Green i był poszukiwanym zbiegiem z więzienia stanowego w Kolorado! Ów Walker (vel Green) został po powrocie do USA aresztowany i doprowadzony przed oblicze sądu, gdzie przyznał, że nigdy nie był na Ukrainie. Wszystkie kłamstwa o milionach zmarłych w wyniku wywołanego przez Stalina głodu w latach 30., zostały zdemaskowane dopiero w 1987 roku!

  — … Za tymi fabrykacjami czaiły się zachodnie tajne służby, zwłaszcza CIA i MI5. Wpływ mediów na opinię publiczną jest tak wielki, że te liczby nawet dziś są uważane za prawdziwe przez duże grupy ludności krajów zachodnich.

  … W roku 1939 we wszystkich obozach, koloniach i więzieniach przebywało łącznie blisko 2 miliony więźniów. Tylko 454 tysiące dopuściły się przestępstw natury politycznej (a nie 9 milionów, jak zapewniał Conquest). Między 1937 a 1939 rokiem, w obozach pracy zmarło około 160 tys. osób, a nie 3 miliony. Itd. … A co do danych przytoczonych przez Sołżenicyna (60 mln rzekomo zmarłych w obozach pracy), to czy w ogóle zasługują one na komentarz? Ich absurdalność jest oczywista. Tylko chory umysł mógł promować takie urojenia.

  Czytać więcej: „Globalism – the War of a New Type” http://markglogg.eu/?p=1308

 26. Siekiera_Motyka said

  Ad. 19 – Nie raz było to wspomniane i zanotowane. Sołżenicyn gdy „wylądował” w tej Chameryce szybko się zorientował z kim tak naprawdę ma do czynienia na tym Zachodzie. Przeżył wojnę i gułagi i świetnie znal co było grane w jego kraju ale nie znal Zachodu. A jak spojrzał co jest grane w Chameryce zrozumiał ze jest tam skąd klęska jego kraju była sterowana. Szybko się zaszył w Vermont by nie mieć z tym kłamstwem nic do czynienia. Przez długie lata tego nie rozumiałem do póty nie zrozumiałem Chameryke. Większość Amerykanów teraz się budzi i to samo rozumie. USrael wojuje przez +13 lat na Bliskim Wschodzie a nie ma pieniędzy by rury wodne wymienić w Michigan.

  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-01-17/skazona-woda-w-kranach-w-michigan-w-usa-obama-oglasza-stan-wyjatkowy/

 27. Wimar said

  Re1 Admin. „I nie bardzo widzę, jak zły system może wyłonić dobrego człowieka na przywódcę.”
  Czasami może, wówczas vox populi=vox Dei. Najlepszy przykład to wybory w Polsce AD 2015. Owszem, może też po czasie okazać się, że wybrano jedynie mniejsze lub inne zło. 4 mld wsparcie dla neobanderowców to pierwszy poważny sygnał ostrzegawczy.
  W toku dyskusji nad tezami autora polecam link: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-pionkiem-sanhedrynu-apokalipsa-rozpoczela-sie-2014-06. Sporo tam dezinformacji , jednak samo spojrzenie na mimikę W. Putina na zdjęciach dowodzi, że czasami w polityce trzeba robić dobrą minę do zlej gry, co potwierdza tezy Sakera .

  ——
  Panie Wimar, wybory w Polsce to wybór zła. Tak samo złego, jak alternatywa.
  „Wolna Polska” od pewnego czasu jest przeze mnie traktowana z wielką ostrożnością, bo nieraz bzdury pisali bez komentarza.
  Admin

 28. Siekiera_Motyka said

  „Trwa rzecz jasna śledztwo smoleńskie i niech tylko Tusk zakończy karierę w UE i odważy się wrócić do Polski to i śledztwo się zakończy ze wskazaniem na winę Tuska i Putina. A jak Tusk nie wróci?”

  🙂 Już widzę jak Tusk się martwi !!!!

  A ….
  1) Gdzie była UE by wspierać Polskę w odzyskaniu wraka?
  2) Gdzie był USrael ?
  3) Gdzie był NATO ?
  4) Gdzie był Polski rzad ?

  http://ewidentnyoszust.neon24.pl/post/74511,to-nie-jest-cialo-anny-walentynowicz

  Saker jest bliższy prawdy niż przeciętny Polak w sprawie tego co się dzieje w Rosji. Sami Polacy nie wiedzą co się dzieje u nich na podwórku. Owsiak to pokazuje.

 29. Siekiera_Motyka said

 30. RomanK said

  Polityka to sztuka zalatwiania rzeczy tylko i wylacznie – do zalatwienia MOZLIWYCH!

  Wie o tym Putin w odroznieniu od wszystkich swoich krytykow z roznorakich kierunkow i pozycji.
  Jesli ma sie do dyspozycji i serwowania salceson…to zastanawiac sie- jak zrobic z niego szynke, czy kawior….swiadczy o ambicjach serwujacego i idiotyzmie – a nie o roztropnosci. Roztropny Szef zrobi ze salcesonem tak piekne kanapki ze zachwycaja sie nimi i dietety=cy ze wzgledu na zawartosc i estetycy zw wzgledu na wyglad..i formalisci- ze wzgledu na sposob i jakosc podania do stolu….
  TO nazywamy realizmem politycznym…..o czym przypominam serwujacycm kiszke z kapusta i zimniokami na srebrnej tacy:-0))) serujac ja spod stolu…… na kolana:-))))

 31. NICK said

  Ładnie Pan to wyłożył. Romanie Panie. (28).
  P.S. Gospodarz się nie gniewa. Ja tylko na chwilkę.

  ——
  Co Panu, Panie Nick? Kto tu się na kogo gniewa?
  Admin

 32. ad Markglogg 1,3,5,9,25…..

  … a powidła śliwkowe należy permanentnie mieszać, i mieszać, i mieszać, i mieszać…

  pozdrawiam 🙂

 33. Mordka Rosenzweig said

  re 10

  Szanowny pan Zerohero,

  Ja pan Mordka pszeczytal komentasz:

  “Natomiast modelową „opozycją” są uliczni pyskacze w rodzaju Mariana Kowalskiego.…który jak widać wychodzi wręcz z siebie aby taniec Chochoła trwał wiecznie. 100tys wyświetleń i 99% lajków pokazuje, że Polacy są narodem, który chce aby było mu dobrze, ale nie poświęci więcej niż na 10 minut na zrozumienie sytuacji.”

  Ja pan Mordka nie zna pan Kowalski ale z tego co powiedzil to nazwanie pan Kowalski ulicznym pyskaczem to jest bzdura.

  Szanowny pan sobie sam zapszecza bo jesli Polaki maja zrozumiec sytuacja to skad te zrozumienie jak nie od takie czlowieki jak pan Kowalski?

  Taniec chochola? Byc mosze, ale bez ten taniec to sie nic nie stanie.

  A co sznowny pan proponuje? My Polaki chcemy aby bylo nam dobsze i dlatego bedziemy tszymać mordę w kubeł.

  My Polaki wieszymy, sze ten system sie sam naprawi.

 34. NICK said

  Adminie. Jak tak tylko nawiązałem. Do paru dni wstecz.
  Ale jak dobrze? To dobrze!!! 🙂 .
  Amen.
  Za dużo miałem zapędów „futurologicznych”. Ot, co.

 35. Maćko said

  Szanowni, pozwole sobie zwrócic sznownym uwage, ze dyskutowanie nad opniami róznych osób na rózne tematy jest domena powiedzmy filozoficzna.
  W ekonomii, geostrategii czy wojskowosci decyduja fakty. A jesli opinie wchodza w rachube, to tylkowtedy, kiedy poparte twarda argumentacja rzeczowa.
  O Putnie kazdy moze napisac co chce.
  Opinia byle kogo ( moja chocby ) nic nie znaczy.
  Im wyzszy autorytet tym bardziej bierze sie jego opinie pod uwage.
  Ale w dalszym ciagu, moja czy autorytetu, pozostaje niczym innym jak goloslowna opinia.
  ***
  Wazne jake sa fakty. Nie slowa takiego czy innego aftorytetu, które on zmieni, zaprzeczy a ludzie zapomna.

  Np. wizyta Putina u Solzenicyna to fakt.

  Macko

 36. Marucha said

  Re 34:
  Oczywiście, że dobrze. Jakieś tam lokalne zafalowania są normalne.

  Re 35:
  Bardzo słusznie. Opinie może mieć każdy, a w ich wyrażaniu celują nierzadko ludzie nie bardzo wiedzący o czym mówią.
  Dlatego lepiej obserwować konkretne fakty.

 37. Hasso C. said

  Bardzo dobry artykul. Potwierdza i poglebia moje obserwacje z rosyjskiej sceny politycznej. To nie tak, ze Putin nie ma wladzy nad mediami. To telewizja centralna robi te cala propagande, ktora daje mu kolosalna popularnosc, i w tym uczestnicza bardzo aktywnie Zydzi jak Wlodzimierz Solowiow i Eugeniusz Satanowski.

  Bewdziemy czekac na upadek Czubajsa i innycz „zapadnikow”.

 38. Boydar said

  Czy Pan Mordka Najuszanowniejszy dostrzega podobieństwo pomiędzy wystąpieniami Mariana Kowalskiego a wystąpieniami śp. Andrzeja Leppera ? Nie wątpię.

  To o czym mówi pan Marian jest bez wątpienia prawdą, ale głównie znamy pana Mariana z władzy piątej (operując nomenklaturą p. Kolonko), a nie czwartej. Po co on uderzał w amory do jakiejś Tadli, że nie przytoczę proweniencji. Kiedy zadajesz się Tadlami sam wychodzisz na tadlę i wszystko brudzisz co jest czyste. Kiedy ktoś idzie do GazWybu udzielać wywiadu, mieszamy go z gów.nem, i słusznie. A czym się taka Tadla różni od Michnika ? Że nie została doceniona w Nowym Yorku ? Gdyby była chrzczona scyzorykiem, to kto wie. W mediach PO wszystko co mógł, to wykrzyczeć pojedynczy slogan i wyjść na idiotę. A razem z nim idiotyczne stawało się wszystko co niby miał do powiedzenia, a to nie jest tylko jego, to jest przede wszystkim nasze. Pan Zerohero ma rację mimo całej mądrości Pana Mordki. Tych spraw się tak nie załatwia.

 39. Glos Prawdy said

  Ja coraz bardziej sympatyzuje Putinowi, ale nie jest on jednak wszechmocny, ma dosc rozumu i inteligencji, madrosci i sprytu by przynajmniej nie dopuscic do wojny swiatowej, to juz jest duzo, ale aby zlamac i przerobic machanizm komunistyczny i haos potem, ktory tak dlugo fukcjonowal, trzeba jeszcze czasu i pomocy.

 40. wełna said

  Pan Zerohero ma rację – to jest bicie piany pod publiczkę, co mądrego powiedział?
  Przed kim mamy się bronić na wschodzie? Co mnie obchodzi jego kontakt z jakąś Tadlą?
  Lepper był Politykiem, ten jest krzykaczem.

 41. Maćko said

  Zydzi w Polsce za Hitlera..
  http://www.prawy.pl/z-kraju/34-kultura/wywiady12/5136-zydowscy-kolaboranci-hitlera-szokuje-nawet-tytul-ksiazki-ireneusza-t-lisiaka

  Ci sami chyba zostali.

 42. Boydar said

  Można by teoretycznie polemizować odnośnie wzmianki dotyczącej granicy wschodniej, wszak ukry też są tamtej strony. Ale w przypadku pana Kowalskiego wątpliwości raczej nie ma. „Drogi panie, po co pytos, przecie Gucwa to nie Witos”. Nagłaśnianie qurestwa PO to dość bezpieczna i populistyczna droga, natomiast robienie z Rosji śmiertelnego wroga Poski wali siarą lub tylko zwykłą głupotą. I w tej sprawie Pan Wełna (40) ma moim zdaniem pełną słuszność.

  Ktoś może powiedzieć, że elektorat p. Kowalskiego tez ma prawo mieć reprezentanta który mówi ich językiem. Bez wątpienia tak jest i odmówić nikomu nie można. Jednak kariera polityczna naszego bohatera świadczy wymownie, że albo elektorat ten jest wyjątkowo unikalny albo p. Kowalski celowo wsadzany jest w różne „delikatne” miejsca aby skutecznie zniechęcić normalnych ludzi do poparcia istotnych dla Polski spraw i zagadnień.

  Proszę popatrzyć na daty, liczby i zwroty akcji, nawet w żydopedii – https://pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Kowalski_(polityk)

 43. Borys said

  Syjon z podległymi mu Żydami stanowi największą potęgę świata.

  1) Potęgę polityczną,
  2) Potęgę ekonomiczną,
  3) Potęgę agenturalną (!)
  4) Potęgę organizacyjną
  5) Potęgę doktrynalną.

  Objaśnienie 1

  Potęga agenturalna.
  Żydzi opanowali bezpośrednio władzę wielu państw: USA, Anglii, Niemiec, Francji, … , Polski.
  Żydzi posiadają olbrzymie wpływy w Kościele katolickim. Jak trudno walczyć Polakom z Żydami w Polsce, każdy widzi. Dostaliśmy w dupę.

  Narody nie wiedzą jak walczyć z Żydami. Nie wiadomo, np. czy Merkel sprowadzając imigrantów nie ma właśnie ukrytego celu wywołania narodowo-nacjonalistycznej zadymy i rozwalić UE.
  Strasznym kosztem, ale być może to jedyny sposób. Nie przypadkiem zezwolono na druk Main Kampf Adolfa Hitlera.
  Polacy też nie wiedzą, jak skutecznie walczyć w Polsce z żydostwem.

  Objaśnienie 2

  Potęga doktrynalna.
  Komunizm, a właściwie ideologia komunizmu, jest wytworem myśli żydowskiej. Komunizm jest znakomicie opracowaną doktryną, która jak wirus komputerowy, głęboko penetruje umysły. I opanowuje.
  Komunizm opanował całą Rosję, Chiny, Kambodżę, Wietnam, znaczą część Afryki i Ameryki Południowej. I był bliski zdobycia władzy światowej. Tak wielka jest siła komunizmu. Tak wielka jest międzynarodowa żydowska agentura. Tak mocno jest rozgałęziona organizacja. Tak wielkie pieniądze poszły na propagandę i realizację planu.
  Nie powiodło się chłopakom. No i dobrze.

  Żydzi stworzyli nowe doktryny. Prawa homoseksualistów i homo małżeństwa, gender, czyli deprawacja dzieci. Czynna i skuteczna walka o legalizację pedofilii. Ideologia multi-kulti.
  Żydzi UMIEJĄ tworzyć doktryny. Potrafią stworzyć ideologie ekonomiczne, polityczne, społeczne itd.

  A jakie doktryny stworzyli goje? W jakiej dziedzinie? Czy stworzyli doktrynę do walki z żydostwem?
  Nie. Bo nie potrafią.

  Dżyngis Chan podbił Rosję. Jak miał się zachowywać car, jaką politykę prowadzić w takich warunkach politycznych? Warunki polityczne narzucały sposoby działania. Przy zachowaniu życia.

  Turcy podbili Bułgarię. Na 500 lat. Jaką politykę, jakie zachowanie powinien był przyjąć narodowy element Bułgarii w warunkach podboju? Co mieli robić Bułgarzy, którzy się znaleźli w takiej sytuacji politycznej?

  Jak mieli się zachowywać Węgrzy, w warunkach politycznego podboju przez Austrię?
  Jak mają się zachowywać narody w sytuacji agenturalnego podboju przez Żydów? Jak politykę przedsiębrać?
  Czy walka z Żydami, to jest, ot, pstryknąć palcami i już?

  Putin rozpoczął działanie w sytuacji całkowitego podboju Rosji przez Żydów. A osiągnął wiele. I jest nadal z nimi w walce. Putin nie ma swobody działania, taką jaką mają Żydzi, np. w USA. Możliwości Putina są ograniczone; są ograniczone żydowską agenturą działającą w Rosji.

  Trzeba przyjąć do wiadomości fakt, że Putin walczy w warunkach politycznych podbitego państwa. Już nie całkiem podbitego, ale w obecności przeciwnika posiadającego duże wpływy.

  Jest to problem zachowania się i skutecznego działania w warunkach politycznego podboju przez siły obce.

 44. Marucha said

  Re 42:
  Panie Boydar, zgadzam się z Pańską analizą postaci Mariana Kowalskiego.
  Atakuje to i tych, których już wolno atakować. Nic nowego nie zapodaje. Fakt, że ma zdolności trybuna ludowego, ale w sprawie Rosji bredzi. jak potluczony. Albo w to sam wierzy, więc jest osłem – albo nie wierzy, a więc jest na zleceniu. Tertium non datur.

 45. markglogg said

  Ad Borys @ 43 „potęga doktrynalna (żydów)”

  Polecam lekturę książki dr Jana Ciechanowicza (członek korespondent PAN w Z-nem, obok zxnanego w Polsce pisarza Michaela Jonesa [USA], Izraela Szamira [IL-Sw-FR] oraz Bronisława Chapińskiego [USA].

  Udział Polaków w tworzeniu zbrodniczego systemu sowieckiego

  Jan Ciechanowicz: „Polonobolszewia. Siedmiu mędrców sowieckich czyli jak polska szlachta komunizowała Rosję”.

  Jest to syntetyczne opracowanie genezy i istoty ruchu komunistycznego oraz budownictwa socjalizmu w ZSRR. Opierając się na nieznane w kraju źródła autor ukazuje, że to wcale nie Żydzi, lecz właśnie Polacy stanowili „trust mózgowy”, opracowujący i realizujący plan tworzenia w Rosji i krajach Europy Wschodniej „ realnego socjalizmu”. Twórcą teorii i praktyki prawnej komunizmu, prokuratorem generalnym ZSRR przez 35 lat, autorem teoretycznych dzieł utwierdzających krwawy terror był polski szlachcic herbu Trzywdar Andrzej Wyszyński ( miał wspólnego z kardynałem Stefanem Wyszyńskim pradziada ). Czołową bojowniczką o „równouprawnienie” kobiet, utalentowaną dyplomatką i uwodzicielką sowieckiego wywiadu była polska arystokratka herbu Ostoja Aleksandra Kołłątaj ( z domu Domontowicz). Drugim po Feliksie Dzierżyńskim ( herbu Sulima ) szefem sowieckiej bezpieki był hrabia Czesław Mężyński herbu Kościesza ( narady ścisłego kierownictwa Czerezwyczajki aż do roku 1933 włącznie odbywały się w języku polskim, a wśród oficerów NKWD rozstrzeliwujących oficerów WP w Katyniu, Miednoje i in. było bardzo wielu Polaków). Głównym teoretykiem szeregu książek z zakresu teorii budownictwa komunistycznego był profesor Stanisław Strumiłło ( herbu Dąbrowa ), a najwybitniejszym sowieckim dyplomatą i wieloletnim ministrem spraw zagranicznych ZSRR był Andrzej Gromyko herbu Abdank. (…) itd.

  Co więcej, w wydaniu drugim, poszerzonym (str. 455) książki „Polonobolszewia” Ciechanowicz pisze „Oto np. Nadzieja Krupska (1869-1939), rodowita kresowa szlachcianka polska herbu korczak, rewolucjonistka, prywatnie żona W. Lenina, połączona z nim katolickim sakramentem małżeńskim na zesłaniu syberyjskim przez księdza zesłańca z Polski. (W. Lenin został pod wpływem Krupskiej ochrzczony w obrządku katolickim, nauczył się polskiego i zmarł jako katolik, nigdy bowiem – podobnie jak Feliks Dzierżyński – nie ogłosił apostazji). N. Krupska … jako faktycznie zwierzchniczka radzieckiego systemu oświaty usiłowała zaszczepić na terenie tego państwa komunistyczno-totalitarne idee Platona … została otruta przez Łazarza Kaganowicza, który ją wściekle nienawidził, w dniu swych siedemdziesiątych urodzin. Cena 50 zł.” Kontakt telefoniczny z autorem: 608 531 266; ew. Ciechanowicz.jan@gmali.com

  *

  Zobowiązany jestem dodać

  że Jan Ciechanowicz, potraktowany przez „wszechwiedzącego Słowiania” z Schwarzwaldu, Andrzeja Szuberta, jako „polonofob, zapewne żydowskiego pochodzenia”, według Wikipedii jest synem Stanisława Ciechanowicza, który przed wojną był kierownikiem majątku Uniwersytetu Stefana Batorego w Wornianach na Wileńszczyźnie.

  Studiował germanistykę w Mińskim Państwowym Pedagogicznym Instytucie Języków Obcych w latach 1964–1970, doktoryzował się w Instytucie Filozofii i Prawa Akademii Nauk Białoruskiej SRR w 1970, gdzie później pracował jako tłumacz. Następnie był nauczycielem języka niemieckiego i języka angielskiego w polskich szkołach na Litwie. W 1975 podjął pracę na Wileńskim Uniwersytecie Państwowym oraz w Wileńskim Instytucie Pedagogicznym jako docent filozofii – w latach 1988–1989 pełnił funkcję dziekana Wydziału Języka i Literatury Polskiej w Wileńskim Instytucie Pedagogicznym (obecnie Wileński Uniwersytet Pedagogiczny)

  W 1988 został członkiem-założycielem Związku Polaków na Litwie, wszedł w skład jego Zarządu Głównego. Rok później zakładał Fundację Kultury Polskiej na Litwie oraz Uniwersytet Polski w Wilnie. W 1989 został wybrany posłem do Rady Najwyższej ZSRR – reprezentował polską mniejszość na Wileńszczyźnie. Wraz z Anicetem Brodawskim zaangażował się wówczas w budowę polskiej autonomii terytorialnej na wschodzie Litwy. Twórca Polskiej Partii Praw Człowieka (1990), która postulowała utworzenie Republiki Wschodniej Polski ze wszystkich terytoriów okupowanych przez ZSRR od 17 września 1939. W marcu 1991 został zwolniony z pracy na Uniwersytecie Wileńskim. W 1994 wyjechał do Polski, gdzie wykłada język niemiecki na WSP (obecnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Rzeszowie i Kolegium Nauczycielskim w Tarnobrzegu.

  http://markglogg.eu/?p=1298

 46. osoba prywatna said

  Pytanie do W. Putina o Słowian

 47. wełna said

  17.01.2016 czyli 110 dzień walki dzień walki z Imperium Zła i jego armią na Bliskim Wschodzie…
  Belgijska gazeta AgoraVox informuje o „genialnym ruchu Władimira Putina”, który kładzie na łopatki gospodarkę Zachodu. WWP przesłał do Dumy projekt ustawy która jest odpowiedzią na bezprawne sankcje czyli zwyczajną, ordynarną wojnę gospodarczą wypowiedzianą Federacji Rosyjskiej po tym jak nie dała się wciągnąć w wojnę na Ukrainie. Zgodnie z proponowaną ustawą, po jej uchwaleniu wszystkie firmy państwowe i prywatne działające na terenie Federacji Rosyjskiej zaprzestaną przelewów dochodów wynikających z udziałów w tych firmach kapitału zagranicznego. A dokładnie, chodzi o zaprzestanie przelewów przez banki krajów które wprowadziły sankcje. Mówimy o rocznej kwocie rzędu 700 miliardów dolarów. Sprawa dotyczy także banków które posiadają swoje oddziały / filie/ w krajach „sankcjonistycznych”. Według autorów publikacji, ta inicjatywa może całkowicie odwrócić sytuację. Ponieważ jeden z punktów nowej ustawy mówi także o „manipulacji międzynarodowymi cenami ropy naftowej i ataku na rosyjską walutę” co oznacza rodzaj sankcji bankowych które zostaną nałożone na tych którzy wprowadzają do obrotu więcej niż 5 mln baryłek ropy dziennie. Wszyscy doskonale wiedzą że chodzi o Arabię Saudyjską i Giełdę w Nowym Jorku. Wprowadzenie ustawy w życie ma zostać zsynchronizowane z otwarciem handlu nową marka rosyjskiej ropy na Giełdzie w Petersburgu – co pozwoli Rosji na wyjście z handlu ropą za dolary poprzez Giełdy zachodnie. Trudno powiedzieć czy tak się stanie, ale sam fakt rozważania przez Rosję tego planu może spowodować dodatkowa panikę na już przerażonych sytuacją rynkach finansowych.
  Niewątpliwie byłby to „szach i mat” oraz koniec systemu jednobiegunowego i jednocześnie hegemonii USA.
  Chociaż pisujemy tu o straszliwych wojnach na Ukrainie oraz w Syrii, dla nas Polaków jedyną nadzieją jest scenariusz zakładający upadek Hegemona i nowa „wielowymiarowa” przyszłość pod przywództwem Chin i Federacji Rosyjskiej kierowanej przez geniusza, Władimira Putina…

  https://adnovumteam.wordpress.com/2016/01/17/syria-110-dzien-sprzatania-swiata/

 48. Mordka Rosenzweig said

  re 38, 44

  Szanowny pan Boydar i pan Gajowy,

  Pan Mordka jusz napisal sze nie zna pan Kowalski, ale dyskusja czy pan Kowalski jest uliczny pyskacz czy nie byla oparta o ten filmik zalaczony pszez pan Zereohero.

  Pan Mordka jeszcze raz podkresla sze to co muwi pan Kowalski w tym filmik to nazwanie go ulicznym pyskaczem powinno byc obraza dla czlowieki na tym forum internetowym, a wedlug mnie ruwniesz dla pan Gajowy.

  Pszeciesz on nie muwi nic innego nisz to co sie wałkuje u pan Gajowy.

  Pan Gajowy napisal, sze pan Kowalski atakuje tych kturych moszna atakowac, a wiec kogo?

  Pszeciesz on nie wspomnial ani PiS ani PO tylko muwi o obecna sytuacja.

 49. Mordka Rosenzweig said

  re 38

  Bardzo szanowny pan Boydar,

  “dostrzega podobieństwo pomiędzy wystąpieniami Mariana Kowalskiego a wystąpieniami śp. Andrzeja Leppera ? “

  Ja pan Mordka chce powiedziec sze poczatki s.w. pana Leppera byly bardzo podobne do pan Kowalski.

  Pan Lepper tesz byl nazywany pyskacz i buszyciel.

  Pan Mordka jest stary to pamieta.

 50. Boydar said

  O nie, Panie Mordko Najuszanowniejszy.

  „… oni to organizują …” – to o KODyrastach, haeppening przedstawiony na YT jest następstwem i konsekwencją chucpy tamtych. Kim są KODyraści, trudno wątpić.
  Dalej, „… pamiętajcie jak wyglądał MN jak oni rządzili …” – jednoznaczne nawiązanie do konkretnego okresu, nie ma wątpliwości kto dzierżył wówczas zewnętrzne znamiona władzy w Polsce.

  I tak jeszcze w kilku miejscach. Jednoznacznie jedzie po tzw. przegranych. Nic nie ryzykuje. Nic nie odkrywa. Obsiewa perzem pogorzelisko. Zielono, ładnie, nie śmierdzi już spalenizną.

 51. Boydar said

  Na tym witz polega, Panie Mordko. Lepperowi zbrakło rozwagi w sytuacji której nikomu nie zazdrościć. Ale jaja miał i od kiedy wyszedł z od matki która jest tylko jedna, ciągnął tylko Samoobronę. Zaryzykował wszystko, łącznie z życiem. Należy Mu się Szacunek choć niby przegrał. Co też umowne dla społeczeństwa, bo to Jego nie nas zamordowano a racje miał niezbywalne, rewolucyjne jak na owe czasy i autentycznie nasze wspólne. Pan Kowalski nie ryzykuje NIC. Lepił się do wielu, a po narobieniu obciachu szedł do innych. Szedł albo go prowadzono. Jest celową karykaturą śp. Andrzeja i tego tolerować nie uchodzi. Po przyzwoitości nawet.

 52. Mac´cko said

  47 Welna – a tu pa ruski: http://ren.tv/novosti/2016-01-17/na-zapade-obsuzhdayut-genialnyy-hod-putina-grozyashchiy-obrushit-ekonomiku-es-i

  Wyglada na bardzo ostre zagranie. Po demonstracji sily w Syrii moze to przelkna… mam nadzieje.

 53. Zerohero said

  Panie Mordka.

  Marian Kowalski jest wodzirejem słusznego gniewu. Nie odmawiam słuszności temu gniewowi. Problem w tym, że pod wodzirejstwem Mariana Kowalskiego młodzi gniewni zamienią się w starych wkur…nych. Czemu? Ano, bo sami nie bardzo wiedzą na co się złoszczą. Ci ludzie nic nie zmienią. Bo przecież nie Tusk jest praprzyczyną, prawda?

  Na drugą rzecz zwrócił uwagę komentujący tu niegdyś p.e.1984
  http://rutube.ru/video/1b6d78de95c730dd5f7210fcc21d3287/

  Otóż…Marian Kowalski jest zwolennikiem multi-kulti. Powołuje się przy tym na dziedzictwo I RP, ale….nie podoba mi się to.

 54. Boydar said

  Z całym szacunkiem, Panie Zerohero, ale na te qurwy trzeba być Chachłem, żeby ogarnąć w pełni ich qurestwo. Pan się nie łapiesz. Ten pier dolony jewrej nie jest żadnym Tatarem jak próbuje udawać ani tez zwolennikiem multi-kulti. On jest zwyczajnym ukrem takim sam jak Kowal czy Semeniuk. Nie trzeba było ruszać tematu gołą stopą.

  „… wiem, że były epizody dosyć trudne, zwłaszcza polsko ukraińskie, że to dzisiaj jest podgrzewane, niektórzy postępują pochopnie, niemniej jednak jestem dobrej myśli, i uważam że młode pokolenie nie obciążone historią, potrafiące wyciągać wnioski, i szczerze kochające własny naród, potrafi zrozumieć obawy naszych sąsiadów i braci …”

  http://rutube.ru/video/0ea2f37904ef0c2e2c37fdc60ded1dd6/

  Ja bym ci qurwa dał „braci” i „epizody” oraz „pochopne wnioski” banderowcu, gdybym był młodszy, wypier dalać !!!

 55. Ciupaga said

  @54 Większą (a na pewno istotniejszą) część drogi do władzy Putin przebył siedząc grzecznie w d*pie u Bierezowskiego. To tak pod rozwagę, zanim znowu wysmaruje pan g*wnem osobę, która jako jedyna została przez tutejszy *ydowski System zweryfikowana negatywnie.

  Nie trzeba na Kowalskiego głosować, zgadzać się z nim czy popierać, ale nie można tak zwyczajnie po ludzku nie szanować.

 56. Ciupaga said

  @33 > Szanowny pan sobie sam zapszecza bo jesli Polaki maja zrozumiec sytuacja to skad te zrozumienie jak nie od takie czlowieki jak pan Kowalski?

  Dokładnie tak panie Mordka, i zamiast na niego pluć to trzeba usiąść i pogadać o tym co wspólne, jak się wzajemnie wesprzeć, jak połączyć siły. Tylko do tego trzeba wyjść z domu, sprzed komputera i zacząć poruszać w realnym świecie gdzie ryzyko jest również realne.

 57. Boydar said

  Mój szacunek ogranicza się jedynie do prawa do Spowiedzi Świętej. Tuż przed. Co do reszty względem Kowalskiego, pełna zgoda.

  A tak Panu już dobrze szło.

 58. wełna said

  Ad. 55
  I co z tego, że siedział, ja go tam nie widziałem, ważne jest to co robi od kiedy może Coś zrobić
  Co do reszty wypowiedzi – to dajesz się Pan nabierać na chocholi taniec.

  Ad. 49
  „Ja pan Mordka chce powiedziec sze poczatki s.w. pana Leppera byly bardzo podobne do pan Kowalski.

  Pan Lepper tesz byl nazywany pyskacz i buszyciel.

  Pan Mordka jest stary to pamieta”

  Chyba jednak nie taki stary skoro nie pamięta Pan początków Leppera, gdy brał za łeb chołotę, robił blokady, bronił ludzi, a nie pokrzykiwał o tym co wszyscy i tak wiedzą. (kiedyś to się nazywało wentyl bezpieczeństwa)

  ——
  Tak właśnie – admin

 59. Ciupaga said

  @58 > I co z tego, że siedział, ja go tam nie widziałem, ważne jest to co robi od kiedy może Coś zrobić
  Co do reszty wypowiedzi – to dajesz się Pan nabierać na chocholi taniec.

  I sam pan widzi jak głęboko siedział. Co do reszty – to właśnie na to zwracałem – licząc na odrobinę inteligencji u czytelnika – uwagę.

 60. Mordka Rosenzweig said

  Pan Mordka sie jusz wiecej na temat pan Kowalski nie wypowiada.

  Zrobil sobie szklanke alkohol i bedzie ogladal tenis.

 61. wi42 said

  @25 M

  Zamieszczony wykres mówi najwięcej o Gułagach ….. i Sołżenicynie, który przesadza w swoich ocenach kilkadziesąt razy. Tak jak wskazuje jego nazwisko….
  Kiedyś ten wykres był pod https://en.wikipedia.org/wiki/Gulag
  Teraz wykres usunięto, powołują się w zamian na opinie……Tak się tworzy historię …

 62. Siggi said

  a-25,
  Kilka lat temu w Sieci znalazłem linki dokumentów Stowarzyszenia „Memoriał”na temat rozmiarów represji stalinowskich i ofiar.Podobno Nikita Siergiejewicz tego zarządał dla Biura Politycznego KC.
  Szastaniu dziesiątkami milionów ofiar za 30lat władzy Josifa Wissarionowicza przeczy rozwój ekonomiczny ZSRR i wysiłek wojenny z IIWŚ.Żadna gospodarka na świecie nie wytrzymała by takich ubytków siły roboczej.
  A i za wielu chętnych nie było na oprawców,którzy nic by nie robili ,tylko zabijali zawodowo ludzi.Problem psychologiczny.
  Dokładnie dokumentowano i archiwizowano sprawy sądowo-karne,które kończyły się najwyższymi wyrokami łącznie ze skazaniem na śmierć.

  http://zalacznik.wp.pl/0/d613/Informacja%20z%2028%20stycznia%201953%20r.o%20efektach%20pracy%20niewolniczej..jpg?tsn=1453180235864&zalf=Nowe&wid=178137&p=2&o2=95825&t=IMAGE&st=PJPEG&ct=QkFTRTY0

  http://zalacznik.wp.pl/0/d613/Pismo%20do%20sekretarza%20KC%20KPZR%20Chruszczowa%20N.S..jpg?tsn=1453180704669&zalf=Nowe&wid=178138&p=3&o2=263442&t=IMAGE&st=PJPEG&ct=QkFTRTY0

 63. Siggi said

  http://zalacznik.wp.pl/0/d613/Informacja%20z%2028%20stycznia%201953%20r.o%20efektach%20pracy%20niewolniczej..jpg?tsn=1453180704662&zalf=Nowe&wid=178138&p=2&o2=95825&t=IMAGE&st=PJPEG&ct=QkFTRTY0

 64. MatkaPolka said

  Chabad – mafia

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chabad-mafia-matka-polka-2014-03

  Chabad Lubowicz z punktu widzenia ortodoksyjnego Żyda

  ŻYDZI PRZECIWKO CHABAD

  Yehudim Neged Chabad (Jews Against Chabad)

  Kryzys na Ukrainie widzimy jako konflikt wewnętrzny na Ukrainie o zdobycie władzy, konflikt miedzy społeczeństwem a Oligarchami, konflikt miedzy samymi Oligarchami, konflikt miedzy Ukraina a Rosja , konflikt miedzy Wschodem a Zachodem. Miedzy Rosją a UE

  Neo-Rezuny ze „Swobody” lub Prawego Sektora” myślą, ze walczą o „Wielką Ukraine” ( w istocie o panowanie nad i podporządkowanie całego społeczeństwa ), Rosjanie ze Wschodniej Ukrainy (Donbasu i Krymu) myślą, ze walczą oWielka Rosję i o wyzwolenie od Rezunów.

  Jest jednak inny punkt widzenia – kryzys na Ukrainie jest efektem walki o wpływy i przewodnictwo dwóch nurtów w świecie żydowskim i walka o leadership w tym świecie.

  To walka żydowskiego syjonizmu a Żydami ortodoksyjnymi, a w szczególności walka między Chabad Lubawicz a reszta żydowskiego świata.

  Nie chodzi tu o Wielka Ukrainę, nie chodzi tu o Wielka Rosję, a chodzi tu o Wielka Chazarię

  Żydzi Przeciwko Chabad oskarżają Żydów z Chabad Lubawicz o wszystkie możliwe przestępstwa, sami zaś przedstawiają siebie jako dobrotliwych i prawych wyznawców Talmudu ( wyznawcy Talmudu prawi i dobrotliwi ?!!)

  Żydzi Przeciwko Chabad mówią nawet, że ci z Chabadu nie są w ogóle Żydami.

  Rabiniczny Kongres Żydów (ortodoksyjnych – Naturai Karta i Jews against zionism) USA i Kanady jest przeciw Syjonizmowi – twierdza nawet, że istnienie państwa Izrael jest zaprzeczeniem religii żydowskiej i przepowiedni Jeremiasza.

  Chabad – Lubawicz zaś oskarża wszystkich innych o to, że nie sa wystarczająco czyści i w ogóle nie są Żydami.

  Chabad ma duża obecność na Ukrainie i w Rosji ( wygoogluj Ukraina Chabad, Rosja Chabad) – zobacz ile tego jest na Ukrainie.

  Ukraińscy Neo-Rezuny i Rosjanie ze wschodniej Ukrainy walczą w istocie o zwycięstwo Żyda – Syjonisty z Manhattanu albo Chabadu.

  Tak się dziwnie składa, że wszyscy tzw. Oligarchowie – nowa klasa nowobogackich – w Rosji i na Ukrainie maja bliskie związki z rabinami z Chabad.

  Oto obszerna strona http://www.chabad-mafia.com – CHABAD-MAFIA

  Wielka krytyczna strona dotycząca żydowskiej sekty Chabad. Podobno dotyczy tylko Chabad , ale czy na pewno. ?

  Chabad przedstawiony jest, jako zło samo w sobie, ale czy nie dotyczy to przypadkiem wszystkich sekt żydowskich, a sam Chabad robi tu za kozła ofiarnego.

  Jak to się mówi sam „cymes z macałkami”
  W tłumaczeniu używam Google Translator. Tłumaczę fragmentami. Wychodzi tzw. Googoolina – czyli niezbyt dobre tłumaczenie – szyk zdania, błędy znaczeniowe itd… – to trzeba popoprawiać, ale tłumaczy się mimo wszystko szybko.

  Kilka fragmentów z tej niezmiernie ciekawej strony

  Chabad Lubowicz z punktu widzenia ortodoksyjnego Żyda

  C H A B A D – M A F I A

  chabad = lubavitch = cult = mafia = crime = fraud = abuse = drugs = fake

  | Chabad | Cult | History | Religion | Mafia | Crime | Fraud | Abuse | Drugs | Fake |
  | Hatred | Holocaust | Messianic | Boss | Jewish Law | Alternatives | Español |
  | Violence | USA | Israel | World | Idolatry | Book | Psak | Life | Psycho |
  | Kidnap | Arson | Supremacy | Madness | Feedback | Videos |
  | Contradict |

  Chabad= Lubowicz =Kult = Mafia = Przestępstwa = Molestowanie = Narkotyki =fałsz = Nienawiść

  ŻYDZI PRZECIWKO CHABAD

  Yehudim Neged Chabad (Jews Against Chabad)

  Żydzi mają duży problem. Ten problem to organizacji jest znany, jako Chabad. Chabad-Lubawicz, albo Lubawicz.
  Niniejsza strona opisuje ten problem i stara się zapobiec, aby Żydzi stali się „Ofiarami Chabadu.”

  Ta strona internetowa została stworzona przez Żydów dla Żydów. Jeśli nie jesteś Żydem nie możesz tego nie zrozumieć, co jest prezentowane. Jeśli jesteś Żydówką i nie rozumiesz, to powinieneś skontaktować się z lokalnym ortodoksyjnym (ale nie- Chabad) rabina i zrobić własne poszukiwania na temat tych zagadnień.

  Co to jest Chabad?
  Chabad jest to kult religijny i organizacja przestępcza. Dlaczego jest to problem dla Żydów?
  Chabad przedstawia siebie, jako grupy ortodoksyjnych Żydów. Mówią o sobie, że są bardziej religijni, bardziej surowi w swojej religii, niż zwykłe ortodoksyjni Żydzi.
  .
  W rzeczywistości ideologia Chabad NIE jest żydowska. W Izraelu, Chabad jest uważany przez najważniejszych rabinów, jako religii innej niż judaizm. Chabad to inna religia. Chabadism NIE jest judaizmem.

  Dlaczego więc Chabad jest to zły dla Żydów?
  Chabad jest organizacją przestępczą. Chabad jest głównie zaangażowany w działań przestępczych „białych koszul”,( white Collar crime) takich jak oszustwa finansowe, uchylania się od podatków i pranie pieniędzy.

  Chabad jest również związane z różnymi przypadkami seksualnego wykorzystywania dzieci żydowskimi
  Chabad has also been linked to various Jewish child abuse cases

  Gdy te działania przestępcze będą odkryte i wystawione do publicznej wiadomości, a ponieważ Chabad stawia siebie jako organizacji żydowskiej, wytworzy sie nienawiść antyżydowskie. Oznacza to, że Chabad tworzy antysemityzm na świecie.

  Ponadto, wiele z ofiar Chabadu są Żydami. Głównie żydowskie dzieci. Chabad prowadzi kilka szkół na całym świecie.

  Celem tych szkół nie jest zapewnienie dobrej edukacji żydowskiej dla uczniów.
  Celem tych szkół jest w celu osiągnięcia zysku kosztem dzieci żydowskich

  A Chabad school is NOT a safe place for Jewish children

  Szkoła Chabadu NIE jest bezpiecznym miejscem dla dzieci żydowskich

  In fact, everything and anything Chabad does, they do to MAKE A PROFIT. Chabad Rabbis are known to have millions of dollars in their offshore bank accounts resulting from, among other things, donations.
  This facts explain the advice that many important Rabbis have been giving us for the past few decades:

  W rzeczywistości, wszystko co robi Chabad, ma na celu OSIĄGNIĘCIA ZYSKU.

  Rabin Chabadu znani są z tego, ze mają miliony dolarów na swoich kontach zagranicznych rachunkach bankowych pochodzących między innymi z darowizn.

  Te fakty wyjaśnić informacje, że wiele ważnych rabinów zostały dając nam w ciągu ostatnich kilku dekad:

  Fights, Disputes, and Controversies of Chabad-Lubavitch in the World

  Walki, Spory i kontrowersje wokół Chabad-Lubawicz na Świecie

  Russia
  Rosja

  Przez ostatnie 10 lat trwa ostra rywalizacja w Rosji, pomiędzy Berel Lazar, naczelnego rabina dla Chabad-Lubawicz zdominowany Federacji Gmin Żydowskich, a Jewgienija Satanovskim, który jest prezesem pluralistycznego Kongresu Rosyjskich Żydów, o to kto ma oficjalnie reprezentować Żydów w Rosji. Kreml oficjalnie uznaje Lazar jako religijny przywódca rosyjskiej społeczności żydowskiej, spychając na bok Kongresowego rabina Adolf Shayevicha, którzy do tej pory zajmował to stanowisko.

  Od czasu mianowania rabina Berel Lazara jako Naczelnego Rabina Rosjii miały miejsce liczne kontrowersje związanych z wpływem z Chabad na premiera Władimira Putina, a ich finansowanie ze strony rosyjskich oligarchów, takich jak Lew Leviev i Roman Abramowicz. Lazar jest znany ze swoich rzekomych bliskich więzi z Kremlem Putina.

  Putin stał blisko ruchu Chabad, ponieważ jest to największa organizacja żydowska w FSU reprezentujący większość społeczności, po tym jak wielu nie-Chabad żydowskich oligarchów i rabinów, w tym Władimir Gusinski (założyciela rosyjskiej nie- Chabad- owego Rosyjskiego Kongresu Żydowskiego ) poparły innego kandydata w wyborach na prezydenta.
  Lev Leviev, oligarcha związany z Chabad popierał Putina i ścisły związek między nimi doprowadziły do poparcia przez Putina nominację Berle Lazara jako naczelnego rabin Rosji; Putin uznał ta nominacje , pomimo że nie była ona uznana przez żadną z organizacji żydowskich. O Berle Lazar mowi się jako „Żydzie Dworu” Putina.

  Lazar odpowiedział na te pomówienia, mówiąc:. „Nie wiem, co jest „Żyd Dworu”. Są ludzie, których jedynym celem jest mówić potępienia rządu. Ja staram się być obiektywny. Sytuacja w Rosji poprawiła się pod rządami Putina… ludzie dostają emerytury. poziom życia rośnie. Są też zjawiska negatywne, które zasługują, na to aby być krytykowane. Istnieje korupcja na wszystkich szczeblach, chociaż to zawsze było cechą Rosji przez ostatnie 80 lat.

  reforma jest w złym stanie i istnieje również wiele innych chorób . ”

  Rabin Adolf Shayevich, który był naczelnym rabinem Rosji do 1998 roku, twierdzi, że Lazar jest ledwie co mianowany z Chabad i że to on (Adolf Shayevich) pozostaje Naczelnym Rabinem Rosji. Co się stało, wyjaśnia, „nie ma nic wspólnego z religią, a wszystko związane z polityką i biznesem. Prezydent zaprasza go do przyjęcia i a mnie nie zaprasza. Nie jestem obrażony.”

  Rabin Pinchas Goldschmidt został wydalony z Rosji na zlecenie rządu, po mieszkał w Rosji, przez piętnaście lat.
  Według oligarchy Władimira Slutskera, Goldschmidt powiedziała znajomym, że to Slusker którzy go wydalony z powodu na jego opozycji do Chabad. Lazer się nie zaprotestowal na wydalenie jego rywal, a w ciągu kilku dni został powołany przez Putina do Publicznej Izby, kontrowersyjnego ciała, gdzie organizacje praw człowieka krytykowało jako ćwiczenie zdobienia, wypełnioną akolitów Putina „legitymizacji polityki coraz bardziej autorytarne rządu.”

  Zgodnie z artykulem wstępnym w Jerusalem Post powodem, dla których Lazar nie protestował aresztowań żydowskich oligarchów przez Putina i deportacji Goldschmidta jest to, że „własne rabin naczelny Rosji, emisariusz Chabad Berel Lazar, jest w istocie mianowany przez Kreml, który został wykonany w celu zneutralizowania bardziej otwarty i politycznie aktywnych liderów rywalizujących organizacji żydowskich. „W roku 2003, podczas gdy wielu ludzi na całym świecie skrytykował aresztowanie Michaiła Chodorkowskiego, Lazar pochwalił to działania mówiąc, że „przyszłość kraju nie powinno być w rękach jednego człowieka, który ma pieniądze.”

  Rywal ( do pozycji Naczelnego Rabina Rosji) Szef Rosyjskiego Kongresu Żydow (RJC) Jewgienij Satanovsky powiedział, że poparcie Berle Lazara dla tej akcji miało na celu ustanowienie roli Lazara jako Specjalnego Żyda dla Putina w celu umocnienia pozycji ruchu Chabad-Lubawicz, który jest budowany wokół kultu Schneersona (jako żydowskiego mesjasza) . Lazar odpowiedział, że „nie jest tajemnicą, że mam bardzo dobre relacje z prezydentem.”

  Darkei Shalom synagogue

  Synagoga Darkei Shalom jest główną synagoga w północnej Moskwie. To był związany z Chamah, religijnego i społecznego ruchu na rzecz pomocy społecznej dla byłych radzieckich Żydów z biurami w Nowym Jorku i Izraelu, a także Moskwie. Duchowy przywódca Darkei Shalom, rabin David Karpow, jest zwolennikiem poprzedniego rabina Chabad Lubawicz, ale na przestrzeni ostatnich lat, że zdystansowała się od FEOR, z Chabad rabinicznych grupy w Rosji, że jest powołany i kierowany przez Lazara. Lazar zadzwoni do Kaprov mówiąc mu, że synagoga zostałał podarowana dla ruchu Chabad przez jego właścicieli i że będzie musiał opuścić synagogę i podac się do dymisji, aby zrobić miejsce dla nowego emisariusza Chabad. Lazar zasugerował, że gdyby (Karpow)zechciał pozostać z FEOR to może on uzyskać zezwolenie na pozostanie. Jednocześnie Kaprov otrzymali nakazy sądowe w różnych kwestiach technicznych i administracyjnych, które Kaprov twierdzili, były spowodowane Lazara jako srodki nacisku na Kaprova.

  W liście otwartym do Lazara, rabina Adolfa Shayevich i 16 innych rabinów napisali:
  „Pragniemy wyrazić nasze głębokie rozczarowanie i niezadowolenie z niedawnej próbie FEOR się siłowego PRZECHWYCENIA Zgromadzenia Darkei Shalom, jeden z najbardziej uznanych i szanowanych żydowskich kongregacji z Rosji. Taka postawa prezentowana przez rabina Berel Lazara zaprzecza duchowi Tory i najwyraźniej jest podobna do metod stosowanych przez rosyjskich przestępców. ”

  Shayevich dodał w oświadczeniu dla prasy, że „oni już mają za dużo pieniędzy i władzy, i uzuwaja jej, aby zniszczyć wszystkie organizacje żydowskie, które sprzeciwi jaja się całkowitej dominację Chabad nad zyciem rosyjskich Żydów.”

  Ukraine

  Chabad utrzymuje Naczelnego Rabina na Ukrainie w opozycji do Główny Rabina Jakub Bleich (nie-Chabad)
  Grupa wybitnych świeckich Żydów doprowadzila do mianowania rabina Moshe Reuven Ažmana, mesjanista z Chabadu, aby rywalizować z Bleichem i inny rabinem z Chabad, Azriel Haikin, który został wyznaczony przez Chabad w 2002 roku.
  Jego ( Azmana) wybór jako Naczelnego Rabina przez grupę utworzoną przez zamożnych biznesmenów żydowskich w październiku 2005 r., spowodował znaczne kontrowersje w ukraińskiej społeczności żydowskiej. Wybory Ažmana został zatwierdzony przez grupę świeckich przywódców żydowskich uczestniczących w konferencję żydowskiej Kijowie, ale przy nieobecnosci jakiekolwiek władz rabinicznych.
  Grupa rabinów z Rosyjskiej Kongresu Żydów (non-Chabad) zaatakowała to mianowanie opisujące go jako „bezprawne” i „obraźliwe dla uczuć każdego wierzącego”. 150 świeckich przywódców żydowskich z 100 ukraińskich miast później również zaprotestował głosowanie .

  Według Baltimore Jewish Times, ponad 30 rabinów z Chabad związani z federacji wydał oświadczenie, 15 września 2005, mówiąc, że wybór innego rabina Chabad, Moshe Reuven Ažman Kijowa, aby służyć jako naczelny rabin Ukrainy jest „bezprawne” i „obraźliwe dla uczuć każdego wierzącego.

  Naczelny rabin może być wybrany tylko przez rabinów pracujących w społeczności żydowskich tego kraju”, i twierdził, że wybory były nieważne.

  United Kingdom
  (***)

 65. markglogg said

  Ad @61, 62, 63.

  W istocie, wykres wskazujący dokładnie liczebność więźniów „Gułagów” w ZSRR zniknął z Wikipedii (a skopiowałem go zaledwie 5 miesięcy temu!). Ten wykres wskazuje, że nigdy, w ćwierćwieczu 1929-54, istnienia tychże „gułagów” w ZSRR, ilość zgromadzonych w nim więźniów nie przekroczyła JEDNEGO PROCENTA LUDNOŚCI ZSRR! Jest to procent porównywalny z procentem ludności USA obecnie w więzieniach tamże.

  W innych „europejskich” gułagach wieku XX warunki wegetacji więźniów były chyba gorsze niż w ZSRR. Bruno Drweski z Paryża przytacza taką oto historię z francuskiej Algerii w 1917 roku:

  Już podczas pierwszej wojny światowej jeńcy niemieccy byli zsyłani do Kenadsy. W 1917 r. grupa więźniów, doprowadzona swym cierpieniem do ostateczności, popełniła zbiorowe samobójstwo. „Pracowali z łańcuchami na nogach w kopalni pod gołym niebem. Pewnego dnia, grupa zdecydowała się wejść do wyrobiska i na sygnał jeden z nich przewrócił podporę utrzymującą strop”. Cichy protest, którego krzyk jednak wciąż pozostaje w pamięci mieszkańców pustyni. Belgijska telewizja zrobiła niedawno długi reportaż na temat Kenadsy, który wygrał międzynarodowy konkurs.

  Przypominam grafik wycofany obecnie z „Wikipedii”:

  A z tym uzależnieniem Kremla od usytuowanego na Brooklynie w NY Chabad Lubawich to prawda, obserwowałem to, gdy wysławiający się głównie po angielsku „przyjaciele Kremla” w czarnych kapeluszach przemawiali na organizowanych przez Władymira Jakunina spotkaniach WPFDC (http://wpfdc.org/ ) na wyspie Rodos w 2003 i 2006 roku.

 66. Zdziwiony said

  @ 64. To walka żydowskiego syjonizmu a Żydami ortodoksyjnymi, a w szczególności walka między Chabad Lubawicz a reszta żydowskiego świata. Rabiniczny Kongres Żydów (ortodoksyjnych – Naturai Karta i Jews against zionism) USA i Kanady jest przeciw Syjonizmowi – twierdza nawet, że istnienie państwa Izrael jest zaprzeczeniem religii żydowskiej i przepowiedni Jeremiasza.

  Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi.

 67. siarra said

  Piszecie, że Putin NIE JEST MARIONETKĄ ! a to co to ma być :
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/16/putin-marionetka-w-lapach-sekty-chabad-lubawicz-henryk-pajak/

  ——
  Zasłużony Pan Pająk nie jest wyrocznią, a jakiś wpis na blogu – dowodem.
  Wymawiamy mu posłuszeństwo także, gdy pisze pochwały Macierewiczowi czy Kaczyńskiemu.
  Admin

 68. Boydar said

  To jest publikacja p. Pająka zalegendowanego uprzednio 🙂

 69. Pitagoras said

  66 – w tym filmie pada dla wielu zaskakujące zdanie, ogólnie mówiąc żyd nazywa innego syjonistą?

  SJP: syjonizm «ruch narodowy i towarzysząca mu ideologia, głosząca konieczność stworzenia żydowskiego państwa na obszarze Palestyny w celu przetrwania Żydów jako narodu; po powstaniu Izraela – ideologia państwowa»
  Czyli złamanie boskiego prawa!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Aszer_Ginsberg Trzeba wspomnieć:
  Aszer Cwi (Hirsz) Ginsberg (pseudonim „Achad ha-Am”, hebr. אחד העם) (ur. 18 sierpnia 1856 w Skwyrze, zm. 2 stycznia 1927 w Tel Awiwie) – rosyjski pisarz pochodzenia żydowskiego, czołowy filozof ruchu syjonistycznego, jeden z autorów najważniejszych określeń dotyczących świeckiej tożsamości państwa żydowskiego.

  Był pod wpływem Mojżesza Majmonidesa (co ciekawe nazywanym tylko Majmonides)
  Lista zasad wiary:
  Istnienie Boga;
  Jedność Boga;
  Duchowa i niecielesna natura Boga;
  Wieczna natura Boga;
  Jedynie Bóg powinien być przedmiotem kultu;
  Objawienie Boga przez proroków;
  Wyższość Mojżesza w stosunku do innych proroków;
  Boże Prawo dane na Synaju;
  Niezmienność Tory jako Bożego Prawa;
  Boża presciencja (przedwiedza) ludzkich działań;
  Nagroda za dobro, kara za zło;
  Przyjście Mesjasza żydowskiego;
  Zmartwychwstanie umarłych

  Dlatego wielu ludzi, tak jak i ja ma problem, że wrzuca wszystkich do jednego wora – żyd, chyba jest to obraźliwe dla
  ortodoksów, cholera — a ich widać najbardziej, bo się wyróżniają.

  Nie wiem, czy dobrze myślę, ale w razie kłopotów, to i tak będą ‚zwaśnieni’ sobie bliżsi niż goim, czyli my wg. nich?

  (https://youtu.be/pdJdG0tZBmY) film Davida Duke’a

 70. Pitagoras said

  Film z DD polecam – aby zrozumieć napływ migrantów do Europy od 6 minuty!!!!!!!!!
  w 2011 zdradzili się syjoniści!!!

 71. Ciupaga said

  @58 > Ad. 49
  „Ja pan Mordka chce powiedziec sze poczatki s.w. pana Leppera byly bardzo podobne do pan Kowalski.

  Pan Lepper tesz byl nazywany pyskacz i buszyciel.

  Pan Mordka jest stary to pamieta”

  Chyba jednak nie taki stary skoro nie pamięta Pan początków Leppera, gdy brał za łeb chołotę, robił blokady, bronił ludzi, a nie pokrzykiwał o tym co wszyscy i tak wiedzą. (kiedyś to się nazywało wentyl bezpieczeństwa)
  ——————————————–

  Wentylami bezpieczeństwa (z resztą bardzo dobrze działającymi) są Kukiz, Winnicki, Liroj i reszta sejmowych „antystemowców”.

 72. Jacek said

  Niezły kogiel mogiel. Autor wydaje się zapominać, ze talmudyści praktycznie nigdy się nie asymilują. Natomiast „zasymilowani”(maranos) przenikają społeczność goi aż do jej zupełnego ubezwłasnowolnienia. Czego najlepszym współczesnym przykładem jest ustanowienie na naszych oczach talmudycznej sekty watykańskiej, w czym wiodącą role odegrał Karol Wojtyła ( którego ‚osiągnięcia” są obleśnie konsumowane przez obecnego Franta watykańskiego). Ta talmudyzacja Watykanu jest oczywiście głównym przyczynkiem do dalszej talmudyzacji Polaków jak również i Rosjan. Sytuacje w Rosji można podsumować parafraza znanego powiedzenia: złapał sowiet żydowina a żydowin za łeb trzyma.

 73. Ciupaga said

  @10 Pyskaczem modelowym jest Kukiz, Petru, Winnicki i reszta których System w ostatnich wyborach zweryfikował jako pożytecznych i dla niego niegroźnych.

  Kowalski został przez ten sam System zweryfikowany negatywnie, bo – ja sądzę – widocznie nic na niego nie mają.

  Kowalki wypowiada się za ludzi i tyle. Pieniędzy z kieszeni nie wyciąga, glosować na niego nie trzeba, słuchać też. Na żadne listy nigdy nie zostanie wciągnięty. I właśnie to wszystko świadczy na jego korzyść.

  Świadczy też o tych co się ponad niego wynoszą z jakimiś to rzekomo głębokimi analizami i refleksjami. Bo zamiast usiąść wspólnie i pogadać i działać wspólnie wszędzie tam gdzie to możliwe to go opluwają.

  I nie 100 tys wyświetleń a 2,2 miliona. Dokładnie tyle ile widzów gromadzi(ł) program Tomasza Lisa.

 74. Marucha said

  Re 73:
  Może ma Pan rację…

 75. Pitagoras said

  Prezydentem Mariana Kowalskiego nie widziałem, ale premierem tak przy GB, którego też są opluwacze, to jest wpisane
  w pakiet polityczny. Tacy ludzie są bardzo groźni, jeśli by się znaleźli na kluczowych stanowiskach dla np. Polski

  Wszędzie są marionetki syjonistów i tak być chyba musi, skoro nie możemy się nigdy dogadać jak Polak z Polakiem.

 76. Boydar said

  Ukraińska hołota grała z polskim panem w karty do piątej rano i klepała służąca po tyłku. Jadła jego kiełbasę i piła jego miód. O piątej jednak wstała od stołu i rzekła, ‚nu pane, tera budym rezat’. I rezała, pana, panią, panienki, paniczów, i nawet tą służącą. Gówno wiecie Panowie Szlachta, gówno !!! Gdybyście jeszcze swoje tylko gardła nastawiali. Żaden internet Wam nie pomoże ani żadna szkoła, bo dla niektórych co zakryte, będzie zakryte aż do durnej śmierci. Tylko dlaczego innych na zgubę zawsze wiedziecie ! A potem chodzicie na kolanach do Częstochowy, chu.j z tym Waszym chodzeniem !

 77. MatkaPolka said

  ŻYDZI TO NIE RASA TO NIE RELIGIA, TO NIE NARÓD, TO NIE SEMICI

  Żyd to nie RASA – czarny z Etiopii lub Nowego Jorku ?? Brunatny z Jemenu lub Maroko ??
  Biały z Polski, Rosji lub Ukrainy, Armenii?? Jakie są podobieństwa rasowe między czarnym z Etiopii, białym z Polski żółtym z Chin?? Etnicznym Żydem jest Palestyńczyk !!!!! Informacja o MASAKRACH I EKSTERMINACJI PALESTYNCZYKOW JEST SZEROKO DOSTEPNA

  Judaizm to nie RELIGIA. Talmud jest zbiorem praw – zakazów i nakazów
  Faryzeusze ukradli koncepcje Narodu Wybranego z Biblii i Starego Testamentu
  Kabala to numerologia Perska; obrzezanie to wymóg higieniczny narodów arabskich zamieszkujący pustynne obszary Afryki Północnej – każdy Arab jest obrzezany. Inne ludy z tropiku również np. Filipińczycy.

  BIBLIA ZAPRZECZA TALMUDOWI. TALMUD ZAPRZECZA BIBLII – udowodniło to kilka kongresów i dysput teologicznych – katolickich, żydowskich, wspólnych Prawdziwym Izraelem są Chrześcijanie – wyznawcy biblii. Abraham Mojżesz Jakub/Israel biblijni są postaciami chrześcijańskimi, a nie Talmudycznymi

  Nawet w czasach Jezusa Chrystusa – „Żydzi”- Faryzeusze nie byli jednolitą rasą – byli mieszanka rasową, wyznawali od niemal 2000 lat religie Baala i Isztar – nie była to religia biblijna.
  W czasach współczesnych tzw. Żydzi to również MIESZANKA RASOWA

  Rev. Bertrand L. Comparet –
  http://comparet.christogenea.org/content/who-are-jews

  W czasach Chrystusa Edomici potomkowie wyklętego rodu Ezawa (MIESZANKA RASOWA) – byli wyznawcami Isztar i Baala najbardziej niemoralnej religii na świecie – Faryzeusze ( religia ta zmuszała żony do prostytucji –oddawaniu usług seksualnych każdemu przejeżdżającemu na wielbłądzie pielgrzymowi do świątyni w Jerozolimie za pieniążek na świątynię; w ten sposób Edomici zbierali syfilis z całej Azji mniejszej i byli zakażeni kiłą wrodzoną.

  Każdy lekarz może powiedzieć, że każde zakażenia syfilisem, jeśli niewyleczona może wywoływać zmiany zwyrodnieniowe w mózgu u dzieci aż po cztery pokolenia. Ale Kananejczycy przenosili zakażenie tą chorobą z każdym nowym pokoleniem przez 2000 lat. Dlatego Kananejczycy nie byli fizycznie, psychicznie, moralnie i duchowo przygotowani do zawarcia małżeństwa lub nawet nie pasują nawet skojarzyć z naszych ludzi.
  ( dlatego też tzw. Żydzi mają zmiany zwyrodnieniowe w mózgu od pokoleń)

  ZYDOSTWO PO MATCE TO WLASNIE KONSEKWENCJA TEGO ZWYCZAJU – z czego zapewne niewiele Żydów zdaje sobie sprawę Jeśli kobieta w dzień festiwalu miała 5 klientów i zaszła w ciąże to rzeczywiście trudno jest ustalić ojcostwo. Przyjęcie tej logiki z nizin społecznych,( nieakceptowanych przez jakakolwiek religie, społeczeństwo czy cywilizacje) jako zasady religijnej to najdziwniejszy koncept religijny.
  No ale skoro tak twierdzą rabini uczeni w piśmie..

  Dyskusja biblijna „Czy Jezus był Żydem” – księdza Camparet wyjaśnia,ze Edom/Ezaw nie są Żydami, ze zostali wyklęci przez Boga (biblijnego) i że wszelkie odniesienia Judaizmu do Biblii i Starego Testamentu Jest UZURPACJĄ od samego zarania powstania Judaizmu.

  RZECZYWISTYMI ŻYDAMI W ŚWIETLE BIBLII – IZRAELEM – NARODEM WYBRANYM SA CHRZESCIJANIE –WYZNAWCY JEZUSA CHRYSTUSA POTOMKOWIE BIBLIJNEGO ABRAHAMA
  Powtarzane jest to niemal na każdej mszy świętej. Niemal każdy ksiądz mówi o tym w swoich homiliach

  Po odjęciu z Judaizmu uzurpacji do Biblii i KABALY – zostaje kult Fallusa, dziedzictwo po matce naturze i wrogi do otoczenia i sąsiada -Talmud.

  Według Biblii Żydzi to dzieci Szatana

  Szatan ma rozdwojoną naturę i osobowość. Jezus mówił ze Szatan jest podzielony przeciwko sobie samemu. Według Biblii Bóg skazał Szatana na samozagładę umieszczając wewnątrz Szatana podział i sprzeczność, WEWNĘTRZNY OGIEŃ, które spowodują jego samozniszczenie.

  „Mnóstwem twoich przewin i nieuczciwością zbezcześciłeś swoja świątynię.
  Sprawiłem , że ogień wyszedł z twego wnętrza, aby cię pochłonąć i i obróci cię w popiół na ziemi na oczach tych, którzy na ciebie patrzyli” ( Ezechiel 28:18)

  I PŁONĘLI w piecach dostarczonych przez Standard Oil – flagowej firmie Żyda Rockefellera,
  truci Cyklonem B, którego wynalazcą był rdzenny Żyd Fritz Faber, wywożeni z Generalnej Guberni rządzonej przez 100% Żyda Hansa Franka w wagonach podstawianych przez 100% Żyda Adolfa Eichmana,

  Judaizm i żydostwo to rozdwojenie jaźni, to wewnętrzna sprzeczność, to wzajemnie przeczące sobie części i pojęcia. Z medycznego punktu widzenia to SCHIZOFRENIA.

  PROROCTWO BIBLIJNE SPRWADZALO SIE, SPRAWDZA SIE, I BEDZIE SIE SPRAWDZAC W 100 %
  HOLOCAUST TO SPELNIENIE PROROCTWA – ZYDZI JEGO TWORCY PLONELI W PIECACH OSWIECIMIA PRZEZ SIEBIE FINANSOWANYCH. Co będzie w przyszłości czas pokaże – BIBLIA SIE NIE MYLI.

  CO SKŁANIA ŻYDÓW DO TWIERDZENIA ZE SĄ ŻYDAMI I PRZYCIĄGA ŻYDÓW DO ŻYDOSTWA
  ZŁO MA MAGICZNA SIŁE PRZYCIĄGANIA

  SYJONIZM reprezentuje w tej chwili ZYDOSTWO.
  SYJONIZM NIE JEST RELIGIA – JEST IDEOLOGIĄ I RUCHEM POLITYCZNYM
  o charakterze faszystowsko – komunistycznym. Syjonizm jest ATEISTYCZNY i antyreligijny!!!!
  Syjonizm terroryzuje Żydów !!
  Syjonizm finansował Komunizm i Nazizm –tony dowodów i opracowań historycznych

  SYJONIZM MORDOWAL I MORDUJE PRAWDZIWYCH ZYDOW – tych etnicznych w Palestynie (ponad 6mln ofiar od 1948 ) i Afryce Północnej i tych religijnych – wschodnioeuropejskich Chassydow i Ortodoksow w dążeniu do realizacji własnej koncepcji Żyda – Supermena – SuperZyda – Frankensteina

  Istnienie państwa Izrael – tworu masonerii brytyjskiej i imperium brytyjskiego – jest zaprzeczeniem podstawowych dogmatów judaizmu – (Żydzi to MIESO ARMATNIE Imperium Brytyjskiego w polityce ograniczenia populacji mnożącego się gwałtownie Islamu )

  1. Zydzi powinni BYC ROZPROSZENI zgodnie z wola ich Boga
  2. Emigracja do Izraela to NIE SA ZYDZI – NIE SA Z PLEMIENIA ABRAHAMA – to potomkowie Chazarow. W obecnych czasach emigracja do Izraela to w 66% z Ukrainy
  Zaraz po II WOJNIE NAJWIEKSZA EMIGRACJA do Izraela była z Polski. (np. pogrom Kielecki, aby zmusić Żydów do emigracji do Palestyny – tzw stwarzanie SPECYFICZNEGO SYSTEMU ZACHET))

  (dlatego te w Izraelu obecność słowiańskiej haplogrupy Y-DNA R1a1wynosi 52% w -Polsce 56% – grupa semicka J2 to palestyńczycy; nie ma takiej hapolgrupy jak grupa żydowska, tak jak nie ma hapologrupy kanadyjskiej lub amerykańskiej)

  SYJONISTOM UDAŁO SIE WMÓWIĆ TZW. Żydom – ZE SA Żydami, ZE SYJONIZM TO ZYDOSTWO, ze żydzi powinni identyfikować się ze syjonizmem – ze SYJONIZM to JUDAIZM i ZE REPREZENTUJE ZYDOW

  SYJONIZM to międzynarodowa organizacja przestępcza ( miedzy innymi Międzynarodówka Komunistyczna, Międzynarodówka Socjalistyczna, Unia Europejska …) to mafia, to – PRZESTEPCZOSC ZORGANIZOWANA.

  90% Światowego ŻDOSTWA TO CHAZARZY – żydzi wschodnioeuropejscy Aszkenazi. To nie prawda , ze Żydzi askenazyjscy sa pochodzenia niemieckiego – jest zupełnie odwrotnie sa potomkami Chazarów – Mongołów,. Turków i Tatarów. Polska długo opierała się najazdom Hunów i Mongołów – chroniąc siebie i narody Europy. Uległa. Potem ulegli wszyscy. Tzw. Żydzi to plemię Hunów – i nie jest to plemię semickie. Hunowie od stuleci prowadzili inwazje przeciw narodom Europy i świata.

  W wiekach średnich używali konia, łuku i kindżału.- obecnie najgroźniejszą bronią – groźniejszą od dywizji pancernych i rakiet są BANKI WYSZLY TANKI – PRYSZLY BANKI !!!! Wiek dwudziesty to dwie wojny światowe i rewolucja bolszewicka. Celem było redukcja ( tj wyrzniecie ) populacji, przejecie praw własności po wyrżniętych, przejęcie banków narodowych i rezerw złota – ( podstawy emisji pieniądza i kredytu) w konsekwencji zastąpienie kapitału liniami kredytowymi – a tym samym przejecie środków produkcji, a przede wszystkim dystrybucji:

  Od polowy 20 wieku( tj od powstania państwa Izrael) zaczęło się metodyczne wyrzynanie etnicznych Żydów tzn. Palestyńczyków i Żydów z Jemenu i zastąpienie ich tzw. Żydami z Polski i Ukrainy tzn.

  ŻYDZI NIE SĄ SEMITAMI – ZARZUT ANTYSEMITYZMU JEST BEZSENSOWNYM ZLEPKIEM ZNACZENIOWYM. Słowo ANT-YSEMITYZM powinno być wykreślone ze wszystkich słowników I zastąpione właściwym znaczeniem tego słowa, naturalnego odruchu sprzeciwu wobec hucpy, zbrodni, złodziejstwu, a wiec bardziej oddającym naturę problemu – ANTY-BANDYTYZN

  Zarzut anty-semityzmu jest bezsensownym zlepkiem znaczeniowym.
  Ktoś, kto zarzuca anty-semityzm wpierw powinien udowodnić, że jest Semitą. A semitą nie jest.
  90% światowego żydostwa to Chazarzy

  Słowo ANTY-SEMITYZM powinno być wykreślone ze wszystkich słowników i zastąpione właściwym znaczeniem tego słowa, naturalnego odruchu sprzeciwu wobec hucpy, zbrodni, złodziejstwu, a wiec bardziej oddającym naturę problemu – ANTY-BANDYTYZN

  Żydzi to nie Rasa, nie Religia, nie Naród, nie Semici – a więc kim są Żydzi?
  Żyd to mentalność; mentalność przestępcza i to jest właściwa definicja tzw. Żyda

  MAFIA – PRZESTEPCZOŚĆ ZORGANIZOWANA- polityczna i gospodarcza
  Mentalność przestępcza nie na cech rasowych.

  Izrael – ziemia obiecana przestępczości zorganizowanej (część 1/3, napisy PL)

  Nie ma jednolitej rasy żydowskiej – jeśli już mówić o Żydach to Mieszanka Rasowa – tak było wczasach Chrystusa, tak jest teraz – Współcześni Żydzi to mieszanka rasowa

  Nie ma jednolitej Religi żydowskiej. Każdy żydowski gang ma odrębną religie i sektę religijną

  Na przykład. Żydzi ortodoksyjni uważają że Chabad Lubawicz to nie są żydi i odwrotnie Chabad Lubawicz uważają, że Żydzi ortodoksyjni są za mało żydowscy. Tych różnic między poszczególnymi sektami żydowskimi jest więcej

  To co łączy Żydów to Talmud
  TO SWOISTY KOD PRZESTĘPCZY. Żyd to w całości mentalność przestępcza – i tylko tak na Żyda i żydostwo trzeba patrzeć. Mentalność przestępcza nie na cech rasowych

  Przestępczość Talmudu najlepiej ilustruje AKT OSKARŻENIA PRZECIW TALMUDOWI

  Żydostwo to Tora i Talmud, które się wzajemnie wykluczają. Judaizm nie jest religia biblijną i religia proroków od Abrahama. Żydzi nawet nie wymieniają imienia Jahwe .

  Według Talmudu ŻYDOWSKI BÓG to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale bóg może się mylić w interpretacji Talmudu, bo np. cadyk z Lubartowa inaczej może interpretować Talmud – i wtedy Bóg nie ma racji, a racje ma cadyk.

 78. MatkaPolka said

  Operujemy definicja Żyda narzucona nam przez samych żydów – tzw. Żydzi chcą żebyśmy ich tak widzieli . I dopóki nie zdefiniujemy prawidłowo Żyda – zawsze przez Żyda będziemy oszukiwani

  KIM SĄ ŻYDZI – NAGRODA NOBLA ZA PRAWIDŁOWĄ DEFINICJE ŻYDA!!!!

  Uważanie się za Żyda to przyznanie się do schizofrenii. Rozdwojenie jaźni i osobowości

  *Z punktu widzenia socjologicznego – to grupa w sobie i sama dla siebie
  *Z punktu widzenia prawa kryminalnego – to przestępczość zorganizowana
  *Z punktu widzenia bankowego – to jeden wielki szwindel – w tym tkwi potęga Żydów i tajemnica sukcesów biznesowych – kapitał i pieniądz zastąpiono linia kredytowa i preferencjami dostępu

  *Z punktu widzenia religijnego – to dzieci szatana niemający nic wspólnego z biblią. Judaizm TO NIE RELIGIA. Talmud jest zbiorem praw – zakazów i nakazów najbardziej wrogich w stosunku do najbliższego sąsiada. BIBLIA ZAPRZECZA TALMUDOWI. TALMUD ZAPRZECZA BIBLII – udowodniło to kilka kongresów i dysput teologicznych – katolickich, żydowskich Prawdziwym Izraelem są Chrześcijanie – wyznawcy biblii. Abraham, Mojżesz, Jakub/Izrael i są postaciami biblijnymi chrześcijańskimi, a nie Talmudycznymi.

  Judaizm to APOSTAZJA do każdej religii i do samej siebie. Talmud to nie jest religia Dekalogu Mojżesza.

  Talmud To swoisty kod przestępczy. Żyd to w całości mentalność przestępcza – i tylko tak na Żyda i żydostwo trzeba patrzeć.

  Żydostwo to Tora i Talmud, które się wzajemnie wykluczają. Judaizm nie jest religia biblijną i religia proroków od Abrahama. Żydzi nawet nie wymieniają imienia Jahwe .

  Według Talmudu ŻYDOWSKI BÓG to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale bóg może się mylić w interpretacji Talmudu, bo np. cadyk z Lubartowa inaczej może interpretowac Talmud – i wtedy Bóg nie ma racji, a racje ma cadyk,

  *Z punktu widzenia prawa międzynarodowego – grupa przestępcza odpowiedzialna za zbrodnie ludobójstwa – które nie będą przedawnione

  *Z punktu widzenia etnicznego i antropologicznego – TO NIE RASA a mieszanka wielu ras (czarny z Etiopii, biały z Rosji, brunatny z Maroko – czy tu istnieje podobieństwo rasowe ) to w 90% Chazarzy
  *Z punktu widzenia medycznego – to grupa chorych psychicznie żyjąca we własnym przez siebie stworzonym świecie iluzji – rozdwojenie jaźni to Schizofrenia.

  *Z punktu widzenia językowego i semantycznego słowo ŻYD – to wzajemne zaprzeczające sobie pojęcia – TO OKSYMORON

  ZYD TO NIE RASA – Czarny Żyd z Etiopii lub Nowego Jorku ?? Brunatny Żyd z Jemenu lub Maroko ?? Biały z Polski, Rosji lub Ukrainy, Armenii?? Jakie są podobieństwa rasowe między czarnym z Etiopii, białym z Polski żółtym z Chin?? Czy ktoś jest w Stanie udowodnić, że to ta sama RASA ?? !!

  Biały rabin i Czarny rabin – Czy to ta sama RASA? Czarny RABIN Capers Funnye – CZY JEST SEMITĄ ?

  Etnicznymi Żydami sa Palestyńczycy !!! Wyznawcy Islamu


  BARACK OBAMA – sterowany przez Rahm Emanuela – ŻYDA z podwójnym obywatelstwem USA i Izraela.
  Rahm Emanuel o przezwisku Rambo jest proizraelskim, ortodoksyjnym żydem, wyedukowanym w talmudycznej jesziwie, który ochotniczo służył w armii izraelskiej.

  Ojciec Rahma Benjamin Emanuel był członkiem terrorystycznej grupy Irgun.
  Rahm Emanuel jest synem terrorysty, powiązanego z zamachem na księcia Bernadotte, szwedzkiego dyplomaty, który przebywał z misją pokojową w Palestynie z ramienia ONZ-tu

  Michelle Obama, wife of the Democratic president, and Rabbi Capers Funnye, spiritual leader of a mostly black synagogue on Chicago’s South Side, are first cousins once removed.

  Funnye’s mother, Verdelle Robinson Funnye (born Verdelle Robinson) and Michelle Obama’s paternal grandfather, Frasier Robinson Jr., were brother and sister.

  Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family
  http://www.forward.com/articles/14148

 79. MatkaPolka said

  KIM SĄ ŻYDZI
  – dyskusja biblija – kalwiński pastor Camparet

  http://comparet.christogenea.org/content/who-are-jews
  http://comparet.christogenea.org/content/your-heritage

  Problem, z którym świat się boryka się to problem błędnej i fałszywej tożsamości i ról, jakie Bóg przypisał dla Ezawa i Jakuba

  Dopiero kiedy zidentyfikujemy europejskich białych ludzi jak Izrael, a Żydów jako Edomitów, wszystko na świecie nabiera pełnego sensu. Kiedy roli Jakuba i Ezawa zostaną prawidłowo zidentyfikowane, zobaczymy, że wszystko dzieje się dokładnie tak, jak to napisano w Piśmie.

  Edomici nie lubią roli, jaka została im przypisane i boją się jest odkryć prawdę, kim naprawdę są. Żydzi dlatego próbują przepisać Biblie tak, aby trzymać z daleka białego chrześcijan od poznania ich tożsamości i dziedzictwa kulturowego Żyda.

  Dlatego uważa się, że Ezaw (Żyd) jest Jakubem (wybranym przez Boga) a Jakuba (rasy białej) jest tylko gojem.

  Nikt nie może zaprzeczyć, że Żydzi są najbardziej oryginalne i niezwykłe osoby, które wyróżniają się w historii i bieżących wydarzeń. To wyjątkowość istnieje w części ze względu na ich dziedzictwo Edomitów. Ta charakterystyka i biblijna rola Ezawowa-Edomity nie pasuje bardziej do żadnej inne grupy osób tak bardzo i całkowicie jak do Żydów

  Czy Jezus Chrystus był Żydem ?

  Aby odpowiedzieć na te pytania, musimy najpierw określić, co rozumiemy przez „Żyd”. W muddled myśli większość ludzi w tej sprawie jest fakt, że po prostu nie wiedzą, co rozumieją pod terminem i co to znaczy “Żyd” – czasem oznacza Żyda przez religii, niezależnie od jego rasy (dla negroes, chińskim i japońskim są wszystkie zostały zamienione na judaizm), lub czasami one oznaczają Żydem przez rasę, bez względu na jego religię (np. Premier Ben Gurion narodu żydowskiego w Palestynie jest Buddyjski przez religię, choć Żydem przez wyścigu) – i zwykle ludzi nie wie, która z tych one oznaczają.

  Czy Jezus Był Żydem ze względu na wyznawana religie?

  Ponieważ odpowiedzieć najszybszy odpowiedz na to pytanie ,można udzielić odpowiadając na pytanie niech nam najpierw pytanie – był Jezus Chrystus a (Chazarskim) Żyda przez religie?

  Odpowiedź jest oczywiście „NIE„.

  Jezus był rzecznikiem prawdziwej religii Starego Testamentu, mających podstawy w prawie w Prawie i przepowiedniach Prorocy: Jezus nieustannie karcił Żydów za to dla porzuconych prawdziwej religii Starego Testamentu na rzecz judaizmu w oparciu o Babiloński Talmud (który w Jego czasach był nazwany „Tradycją Starszych”). W Mateusza 5:17-18, Jezus powiedział: ” Nie myślcie, że przyszedłem, aby zniszczyć Prawo (Przykazania, Praw i Wyroki) lub proroków; Ja nie przychodzę, aby je zniszczyć, ale aby je wypełnić, bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna krztyna jeden tytuł nie zmienią się ani o Jotę jest w żadnym mądrego zanim prawo nie zostanie spełnione

  Jezus stale karcił Żydów za ich apostazję, do odkładanie na bok praw Boga na rzecz Tradycji Starszych. Ten talmudycznych judaizmu był bardzo różni się od religii, które znajdujemy w Starym Testamencie. Rabin Stephen S. Wise, Naczelnego Rabina Zjednoczonych, wyrażone tak jasno, że nie mogę poprawić na jego słowa.

  On powiedział: „Powrót z Babilonu i przyjęcie przez Talmud Babilońskiego, oznacza koniec HEBREWISM, i początek judaizmu”.

  Ponieważ prawdziwej religia w Starego Testamentu było rzeczywistą religią Hebrajczyków (NIE ŻYDZI), uczony Rabin miał zupełną rację nazywając ją „Hebruizm” i zauważając, że przyszedł czas jej końca (Hebraizmu), kiedy Talmud (wówczas zwany Tradycja z Starszych) została przyjęty, i że był to początek nowej RELIGION – „Judaizm” (lub BABYLONIANISM.)

  Więc czytamy w Ewangelii Mateusza 15:19: „Wtedy przyszli do Jezusa w Pisarze i Faryzeusze, którzy byli w Jerozolimie, mówiąc:”
  Dlaczego Twoi uczniowie postępują wbrew Tradycji Starszych? Bo nie myją rąk, kiedy jedzą chleb. ”
  Lecz On odpowiedział: i rzekł do nich: „Dlaczego wy przekraczacie przykazania Boga w waszej Tradycji Starszych? Wy hipokryci!

  Więc nie masz proroctwa Izajasza dobrze mówi, mówiąc ci ludzie przyciągają mnie blisko swoimi ustami, a ich czczą mnie swoimi wargami, lecz ich sercem daleko jest ode Mnie. Ale na próżno oni mnie kultu, nauczanie doktryny przykazania mężczyzn. „(Tego samego wydarzenia znajduje się również w Ewangeli Marka 7:5-13). W Jana 5:37-46,

  Jezus powiedział do Żydów:” Ojciec Sam, który Mnie posłał, wysłał również świadków o Mnie …. Pisma Szukaj: w ich zdaniem wy macie życie wieczne, i to oni, którzy zaświadczą o mnie …. Bo jeśli wy uwierzyliście Mojżeszowi, to wy mnie uwierzycie również mnie bo On Mojżesz: pisał o mnie. ”

  Również w Jana 8:54-55, On powiedział:” To jest mój Ojciec, który czczil mnie: o którym wy mówicie, że On jest waszym Bogiem : ale wy Go nie znacie. „W Jana 15:23, Jezus powiedział:” Kto Mnie nienawidzi, ten i Ojca mego nienawidzi.

  „W 21 rozdziale Ewangelii Mateusza, Jezus podsumował swoje stanowisko, mówiąc, że nawet Poborcy Podatków i nierządnice może wejść do królestwa Bożego przed Żydami.
  Zaprawdę, Jezus Chrystus w całym swym posłaniu było pełną demonstracją tego, że on nie był (Khazar) Żyda przez religię.

  Czy Jezus był Żydem ze względu na rasowe pochodzenie?

  Czy Jezus był (Chazar) Żydem przez Rasę? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy śledzić pochodzenie rasowe, jak Jezus i Żydów. Jezus Chrystus był czystej krwi członkiem plemienia Judy – a żaden prawdziwy członek plemienia Judy, jak to zobaczymy, nie był Żydem przez rasę.. Jezusa rodowód znajduje się w obu Ewangeliach Mateusza 1 i Łukasza 3. Oba z nich wskazują, że był potomkiem Patriarchy Juda, przez jeden z jego synów, bliźniaków, Farez; przez Matki Jego, Maryi, On przyszedł poprzez linię Dawida, i Natana, brata Salomona, jak drogi w rozdziale 3. Łukasza. Jezus Chrystus był, więc czystej krwi Izraelitą, z pokolenia Judy, jak mówi Paweł w Rzymian 9:4-5.

  Teraz nam prześledzimy pochodzenie rasowe z (Chazarów) Żydów. Po pierwsze, trzeba zauważyć, że

  Tzw. Żydzi nie byli – i nie są — Izraelitami

  Tak, wiem, że WIEKSZOŚĆ została nauczona, że „Żyd” i „Izraelita” znaczą to samo, ale nie większej fałszu był kiedykolwiek nauczał, jak zobaczymy.

  Daj nam dostać pierwszy dowód tego ze Jezus Chrystus.

  Stwierdził po prostu, w Ew. Mateusza 15:24: ”

  Ja nie wysłała, ale aż do owiec, które poginęły (grzeszników) z domu Izraela”. Dlatego on wysłał do tych, którzy byli z Izraela – ale nie dla innych. W związku z tym, kiedy posłał Jego 12 uczniów, aby głosili Jego Ewangelii (dobra nowina), Matthew 10:5-6 rekordy Powiedział im: „Idź, nie w sposób pogan, i do dowolnego miasta samarytańskiego

  Wejdzcie nie, ale go raczej do owiec, które poginęły (grzeszników) z domu Izraela „.

  I dodaje: „Nie będziecie już ponad miast Izraela, aż Syn Człowieczy przyszedł. (Mateusz 10:23). Mogli już ponad wszystkie miasta Judei za miesiąc, więc było oczywiste, że miast Izraela, do którego określone zostały w miastach na tzw zagubione Plemie, które zostały już wprowadzone w Europie długo migracji. Gut podjąć staranne notatki Jezusa Chrystusa własne słowa: „Ja nie wysłała, ale aż do owiec, które poginęły (grzeszników) z domu Izraela”. Jeżeli jakakolwiek część Żydów z Izraela, które następnie zostały niektóre owce, ale on mówi, że nie są.

  W 10. rozdziale Jana, Jezus mówi: „Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, i one MNIE znają”.

  Ale on mówi Żydom — i mówi „Żydzi „—” Ale wy nie wierzycie, PONIEWAŻ wy nie jesteście owce moje, jak mówiłem wam.
  Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je, a one za mną idą „.

  Uwaga dokładnie te słowa: „On nie mówi, że powodem, że Żydzi nie są Jego owiec jest to, że nie wierzą, że mogą one stać się Jego owiec prostu zmieniając ich umysły: przeciwnie, on mówi, że powodem ich Nie wierzę, że nie są one swe owce: Wie, które są Jego owce, i wie, że Żydzi nie są Jego owiec.

  Kim są ŻYDZI?

  Ponieważ Żydzi nie są jakąkolwiek część plemienia Izraela, a więc Kim są ŻYDZI?

  Prześledźmy ich pochodzenia. Dowiemy się, że prawdziwa linia genealogiczna Jezusa Chrystusa , Jego ludzie, muszą być wolni od skudlenia i mieszania się z sąsiednimi Kananejczykami.

  (Uwaga: Kananejczycy byli potomkowie Kanaan. Kanaan był synem Chama. Cham był synem Noego. (Księga Rodzaju 10:1, -6-20). Zgodnie z Księga Rodzaju 24:3-4 Abraham, starał się i dbał o to z wielkim bólem, aby jego syn Izaak, powinno się poślubić tylko kobietę własnego plemienia. Podobnie Księga Rodzaju 27:46-28:1 jest zapisane, że od Izaaka również jest wymagane, aby jego syn, Jakub (ojciec Izraelitów) powinna również poślubić kobietę tylko w jego własnej linii rasowej. Prawo to zostało przestrzegane przez kilka wieków, aby zachować linię czystej rasy. Ale jeden z synów Izraela, Patriarcha Juda, ojciec pokolenia Judy, naruszył te Boskie prawo(zakaz) przez małżeństwo z Kananejką, która urodziła mu 3 synów, z których tylko jeden, Szelach, przeżyl i zostawił potomnych. (Patrz Księga Rodzaju 38:1-5).

  Ta SKUNDLONA LINIA genealogiczna musi być WYRAŹNIE ODRÓŻNIONA od czystej linii krwi potomków Judy, przez jego synów bliźniaków Fareza i Zaraha, Juda był ojcem Fareza i Zarah przez Tamar, chociaż urodzili się z nieślubnego łoża , byli czystego krwi z plemienia Izraela z obu stron ojca i matki. Potomkiem jednej z nich, z linii Fareza, był Jezus Chrystus. Potomkowie tych bliźniąt Fareza i Zaraha są rzeczywistym pokolenia Judy.

  „PÓŁ KRWI SYN JUDY

  Pół krwi syna Szelacha, towarzyszył Judzie do Egiptu, i przez następne wieki zostawił wielu potomków.

  Towarzyszyli wojskom Izraela w Wyjściu z Egiptu do ziemi obiecanej. (Patrz Księga Rodzaju 46:12 i 26:20 Księga Liczb) Jednakże: byli pół krwi Kananejczykami , brakowało im duchowe poznanie, które Bóg dał do dla swego ludu. Pozostali również bałwochwalcami, Czcili Baala. W I Kronikach 4: 21, znajdziesz wzmiankę, którya mówi o nich jako o „Domu Ashbea”. – „Człowiek Baall” i pokazuje, że są one nadal bałwochwalcy, nie postrzegają Boga Izraela. Szelenici, pół krwi potomkowie Judy, utworzona jednym z narodów ziemi, które należały do Żydów w czasach Jezusa Chrystusa.

  „Mieszanka Rasowa „

  Inna grupa, która stał się częścią Żydów była „mieszanka rasowa”, o której Księga Wyjścia 12:38 mówi, że opuścili Egiptu wraz z synów Izraela. W hebrajskim słowo przetłumaczone tutaj jako „mieszanka” jest słowo „EREB”, co oznacza, mieszaniec lub kundel. W ciągu dwóch stuleci pobytu w Egipcie wielu z nich naruszyło Boże prawa zakazujące mieszania rasy, i stali się były wynikiem złamania tego zakazu. Podczas Exodusu, kiedy było ciężko na pustyni, Biblia zapisy zawarte w tym „mieszanka rasowa” przysparzała mnóstwo kłopotów i doprowadził niektórych Izraelitów do buntu. (Patrz: Księga Liczb 11:4-6). Ta skundlona grupa pozostawała jeszcze w kraju po powrocie z niewoli babilońskiej, znajdujemy wzmiankę o nich wymienione w Nehemiah 13:3 Pozostawali jeszcze w ziemi, i wciąż jest źródłem problemów. Ta grupa stanowiła również część Żydów w czasach Chrystusa.

  ZNISZCZYĆ Kananejczyków

  Potem były różne Kananejczyka ludzi, którzy jeszcze w kraju, którego były przede wszystkim Jebusytów, Chetytów, Chiwwitów, Peryzzytów i Amorytów. (Księga Rodzaju 10:15-20; Księga Powtórzonego Prawa 7:1, pamiętajmy, Kanaan był synem Chama, Cham był synem Noego.) Kiedy Izraelici wchodzili do Ziemi Obiecanej.

  Bóg dał im szczegółowe instrukcje, aby całkowicie wypędzić lub eksterminować wszystkich tych Kananejczyka, mówiąc:

  „Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, aby ją posiąść, będziesz musiał wrzucić liczne narody większe od Ciebie a które były przed tobą, Chetytów i Gergashites i Amorytów, Kananejczyków i Peryzzytów i Chiwwitów, Jebusytów, siedem narodów liczniejszych i potężniejszych niż ty, a gdy Pan, Bóg twój, wyda je przed tobą będziesz Uderzże nich i zupełnie ich zniszczysz;

  Nie będziesz czynisz z nimi przymierza, ani nie będziesz wykazywał im żadnej litości… Ale miastach tych osób, które Pan Bóg twój, da ci do dziedziczenia, nie pozostawisz nic przy życiu i wszystko co oddycha będziesz zupełnie ich zniszczenie; mianowicie Chetyty, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwitów, Jebusytów: jak Pan, Bóg twój, tobie. „(patrz: Księga Liczby 33: 50-56; Księga Powtórzonego 7:1-6; 20:16-18.)

  Baal i Isztar

  Wiem, że to jest modne wśród „liberalne” Kościół dzisiaj do członków ich nosami patrzeć na Boga i mówili: „Ja po prostu nie może uwierzyć, że w okrutny Bóg Starego Testamentu”. Jednak myślę, że on bardzo dobrze zarządzać bez ich wiarę.

  On ma zawsze dobry powód do tego, co On mówi do nas lub co mamy do zrobienia.

  Biblia nigdy nie dyskutuje i tłumaczy powodów. Po prostu je stwierdza, i ustanawia zasady, ale zawsze istnieje dobry powód, jeśli będzie do niego.

  Do około 2000 roku, miał Kananejczycy wyznawali Baala i Isztar – najbardziej niemoralne religii na świecie, z możliwym wyjątkiem niektórych hinduistycznych religii dziś.

  Część kultu Baala i Isztar polegała na obowiązkowym prostytucji wszystkich kobiet. Na dni festiwalu niektóre w roku, wszystkie kobiety z wioski musiały siedzieć w dziedzinie poza miejscowością bramie i wszelkie wędrówki wielbłąda-kierowcy, który przyszedł wraz mogą wybrać kobietę swojego wyboru, dac jej pieniądz, którą musi zapłacić ponad do świątyni, a następnie podejmuje ją na bok i pozostawić ją z jego syfilisem i rzeżączką.

  To przeniosło do Palestyny plagę chorób wenerycznych z całej Azji zachodniej.

  Każdy lekarz może powiedzieć, że jeden zakażenia syfilis, nie wyleczona może wywoływać zmian zwyrodnieniowych w dzieci aż cztery pokolenia. Ale Kananejczyków była odtworzenia choroby z nowych zakażeń każdym pokoleniu do 2000 roku, nie były one fizycznie, psychicznie, moralnie i duchowo pasują do zawarcia małżeństwa lub nawet skojarzyć z naszych ludzi.

  Dlatego Bóg ostrzegł Izraelitów eksterminacji nich, jeśli nie, Ostrzegł ich, będziesz miał „integracja”, Wasze dzieci będą dorastać wraz z nimi jako towarzysze zabaw, będą miedzy ożenki, dopóki nie staną się jak bardzo zanieczyszczone są, i

  Ja będę musiał Cię zniszczyć tak teraz jak ja polecam ci zniszczyć ich .

  Ale Izraelici często miękkich serc i miękkiego serca. Podczas gdy oni eksterminacji ludności Jerycha i kilku innych miastach, Biblia notuje zostawili większość pozostałych przy życiu, czyniąc je jedynie płacić ciężkie daniny podatkowe.

  Na przykład, miasta Jerozolima była zamieszkana przez Jebusytów w czasie Izraelici przybyli cala Biblia rekordy Jebusytów nie zostały zabite, ani napędzane, ale nadal mieszkają wśród ludzi z pokolenia Judy i Beniamina. (Patrz Jozue 15:63; sędziowie 1:21, 27-35; 19:10-12; i II Kronik 8:7-8). Nawet po ludzi na południu Królestwa Judy zwróciło od 70 lat „w niewoli Babilon, Jebusytów nadal w ziemi, a niektóre z osób, wśród nich były intermarrying. (Patrz 9:1-2 Ezra i Nehemiah 13:23-29). Rekordy A Biblia to samo co do innych Kananejczyka narodów. Kolejny dowód na to znaleźć w różnych miejscach, takich jak Ezechiela 16:1-3: „Znowu słowo Pan skierował do mnie te słowa:” Synu człowieczy, Jerozolima była przyczyną coraz bardziej uszkodzony, ponieważ większość z proroków rekordu. (UWAGA: Jeżeli Kanaan był Żydem, a potem jego ojca Ham musiałyby być Żydem i Ham ojca Noego musiałyby być Żydem. Noe był Żydem? Oczywiście, że nie!)

  One otoczone i stał się z wpływowych doradców, Królów Judy: tak jak one dzisiaj otaczają i głównego doradcy naszego prezydenta. Znaleźliśmy jasny dowód tego w Izajasza 3:8-9, gdzie mówi: „W Jerozolimie jest zniszczony i Judy upadł, ponieważ ich języki i ich czyny są przeciw Panu, by oczy Jego chwały. Pokazywać ich oblicze

  Czyż DOWÓD przeciwko nim, ale go nie ukrywać. Biada ich duszy! Bo nagradzanie zła ku sobie. „

 80. Ciupaga said

  @74 Na pewno mam rację. A najlepszym dowodem, że nic na niego nie mają i że sie go boją było/jest całkowite zamilczenie i nie wpuszczanie do mediów systemowych – mediów od Michnika do Rydzyka. Nie widział/nie widzi go NIKT, podczas gdy Kukiz czy Winnicki nie schodzili z tapety, byli gdzie chcieli i kiedy chcieli i NIKT NIGDY nie pytał ich o wykształcenie, kompetencje czy o to z czego żyją. NIKT NIGDY nie zrobił żadnemu z nich krzywdy na wizji, a jak stanęli wszyscy w – jaka była taka była ale na równych zasadach – debacie to Kowalski ją wygrał.
  I dlatego miał zakaz wstępu do mediów, a jednocześnie wykreowano ludzi których wizerunek miał przykryć wizerunek Kowalskiego i którzy mieli być jego „klonami” (u większości niezorientowanych potencjalnych wyborców) takich jak Kukiz czy Winnicki i reszta, bo nawet Petru zmienił nagle wizerunek na trybuna ludowego.

 81. Nu.. ja tam pozostanę bardziej przekonany ocenami ZeroHero czy Boydara. Mnie ten Kowalski zupełnie, ale to zupełnie zniechęca do siebie. Biorąc jeszcze pod uwagę garść tu o nim argumentów – to już jeszcze zupełniej – taki Alef_0 w nieskończoności 😉

 82. markglogg said

  KIM SĄ ŻYDZI
  – dyskusja biblija – kalwiński pastor Camparet

  http://comparet.christogenea.org/content/who-are-jews
  http://comparet.christogenea.org/content/your-heritage

  Dlatego uważa się, że Ezaw (Żyd) jest Jakubem (wybranym przez Boga) a Jakuba (rasy białej) jest tylko gojem.

  To fachowo się nazywa BIBLIJNA ONANIZACJA UMYSŁOWA

 83. Fach to prędzej w pana rękach: onanizować. Się. Nie w głowie. Bo tu z głowy niewiele dostrzegłem.

 84. markglogg said

  Poniżej zdjęcie z dnia wczorajszego, ilustrujące jak Komitet Centralny Kongresu Żydów Europejskich egzaminuje prezydenta Putina z wykonania postawionych przed nim zadań.

  Ło jezu, znowu analitycy JPEG…
  Admin

 85. markglogg said

  Przepraszam, niedokładnie przetłumaczyłem. To nie Komitet Centralny ale Komitet Wykonawczy (Ispołkom) KŻE

 86. Boydar said

  Panie Markglog

  Zapewne nie czytał Pan Łobaczewskiego i Jego Ponerologii. Jeśli zaś nawet, nie przypuszczam aby to Panu coś dało. Szczególnie że Łobaczewski nie artykułuje zbyt wyraźnie dlaczego kolej rzeczy jest taka, jak opisuje. To ja Panu teraz powiem, dlaczego. Bo psychopatom po prostu odpier dala coraz bardziej. To dokładnie jak z drożdżami w zacierze. Produkują alkohol, produkują coraz więcej i intensywniej, aż nadchodzi moment, gdy on sam ich zabija. I Panu też odpier dala. I skończy Pan tak samo jak te drożdże. Też zazwyczaj mają dohtorat, a niektóre nawet szlachectwo.

Sorry, the comment form is closed at this time.