Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Znowu Kosowery!
  Sebastian o Znowu Kosowery!
  Adrian o Wolne tematy (39 – …
  ? o Wolne tematy (39 – …
  Sebastian o McNamara’s Misfits: wojs…
  Sebastian o Zwi Migdal: Żydowska mafia spr…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

List otwarty Patriarchatu Bizantyjskiego

Posted by Marucha w dniu 2016-01-21 (Czwartek)

Szanowna Redakcjo

Wysyłamy Wam nasz list dotyczący uratowania Europy przed islamizacją.

Będziemy wdzięczni
Z szacunkiem
Biskupi sekretarze Katolickiego Patriarchatu Bizantyjskiego
vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

*                          *                          *

Chrystokracja – nie sharia, nie szatanokracja NWO

Zagrożone jest chrześcijaństwo i cywilizacja w Europie ze strony szatanizacji NWO i islamizacji dyktaturą sharia.

Politycy i Watykan w stanie apostazji razem z heretyckimi teologami kopią grób dla Europy.

Mamy teraz tylko dwie opcje: Europa będzie albo rządzona przez teokrację Chrystusa, albo przez dyktaturę sharia czy satanizm NWO. Odszczepieńczy Watykan i jego dialog międzyreligijny w duchu kłamstw i śmierci oznacza samobójstwo ortodoksyjnego chrześcijaństwa.

Obecnie widzimy nasiloną islamizację Europy zachodniej.

Drogę dla niej już przygotował na II Soborze Watykańskim dekret Nostra Aetate (1965). Sobór ogłosił herezję, że chrześcijanie i muzułmanie mają jednego Boga. To kłamstwo i herezja! W 50 rocznicę heretyckiego Dekretu (2015), w Europie było ponad 50 milionów muzułmanów. (Ich liczba zwiększała się średnio o milion rocznie.) Dzięki II SW muzułmanie nie muszą się asymilować, a odszczepieńcza hierarchia i heretyccy teolodzy nawet nie chcą by oni stawali się chrześcijanami, bo rzekomo mają tego samego Boga, i według nich byłby to prozelityzm.

W 2015 rozpoczęła się sztuczna, wymuszona islamizacja Europy, i promuje ją nie tylko Bruksela, ale także Watykan. Ale nawet gdyby zapobiegło się tej fali islamizacji, to samobójcza antylegislacja UE doprowadziłaby do stopniowego samobójstwa! Zalegalizowała kradzież dzieci przez system sądów dla nieletnich, demoralizację dzieci poprzez anty-edukację seksualną, promocję ideologii gender, homo-transseksualizm, eutanazję, również zalegalizowała narkotyki, i promuje pseudokulturę poprzez dekadencką muzykę, fałszywe filozofie i heretyckie teologie…

Zachodnia tzw. demokracja teraz jest szatanokracją, powiązaną z heretykami religijnymi – fałszywymi prorokami – którzy są odpowiedzialni za ten trans, powiązany z transmutacją społeczeństwa. Europa jest reinkarnowana i wysyłana do piekła.

Jakie mamy teraz rozwiązanie? Metanoia (Mk 1:15)! Powrót do mocnych korzeni!

1) Niech przynajmniej niektórzy księża, zakonnicy/e albo biskupi, niezależnie od odszczepieńczego Watykanu, zdobędą się na odwagę by nawrócić się na dobre i nazwać rzecz po imieniu. Ci którzy szczerze zwrócą się do Chrystusa mogą dołączyć do nich i rozpocząć prawdziwą misję – rechrystianizację oddalonej od Chrystusa Europy.

2) Co powinni zrobić zwykli wierni? Niech zachęcają swoich księży i biskupów do pokuty! Jeśli oni odrzucą ortodoksję Ewangelii, to odejdźcie od nich. Tylko w jeden sposób mogą jeszcze zachować zbawienną wiarę. Tę wiarę reprezentują apostołowie, męczennicy i święci. Słuchanie heretyków i pseudoświętych, takich jak Jan XXIII i Jan Paweł II to bezpieczna droga do piekła!

3) Jeśli chodzi o demokrację, niech wszyscy politycy w UE obudzą się na realia satanizacji NWO i islamizację z sharia. Zachodnia demokracja teraz służy jedynie jako okres przejściowy do dyktatury.

Prawo „sharia” skróci demokrację. Żadnym wyborom nie uda się już obalić dyktatury sharia. To czeka Niemcy, Wielką Brytanię, Francję, Italię i inne kraje europejskie.

Ale jest jeszcze moment, kiedy można zapobiec temu samobójczemu procesowi poprzez powrót do mocnych chrześcijańskich korzeni Europy. Konieczne jest ustanowienie sprawiedliwej legislacji opartej na Dekalogu. Prowadzenie życia zbudowano na uczciwości: „Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie!” (Mt 7:12) pokonanie naszego egoizmu próbami miłości bliźniego jak samych siebie jest niemożliwe bez zakorzenienia w miłości Boga.

Musimy zapobiec dyktaturze sharia poprzez wprowadzenie chrześcijańskiej „dyktatury” opartej na sprawiedliwości, karze za zbrodnie, ochronie niewinnych, zapobieganiu niemoralności! To w istocie oznacza odbudowę korzeni chrześcijańskich – fundament europejskiej kultury i cywilizacji.

4) Teraz jeszcze możliwe jest wprowadzenie silnej legislacji i w ten sposób stworzyć muzułmanom warunki by mogli przyjąć europejską kulturę i prawdziwe chrześcijaństwo. Merkel wprowadziła prawo, które grozi maksimum 5 latami więzienia tylko za informowanie o muzułmańskim terroryzmie. Żeby nie mogli szybko wprowadzić sprawiedliwego prawa, które karze terroryzm dokonywany przez zorganizowane grupy islamskie przeciwko lokalnym społeczeństwom, a tym samym zniszczyć go w zarodku? Czy nie można mieć przeciwnego prawa wymagającego by masmedia informowały ludzi o zbrodniach popełnianych przez islamistów w Europie i gdzie indziej?

Na terenach muzułmańskich ścina się głowy chrześcijanom, kobiety w islamie traktowane są jak niewolnice, są kamienowane, obcina się im nosy… Dlaczego nie ma żadnego prawa wymagającego by muzułmańscy imigranci mieli niezbędną wiedzę o i przyjmowali europejską kulturę, jak również chrześcijańską doktrynę i moralność?

Jeśli któryś z muzułmanów chce nadal być muzułmaninem nawet po kursie wykładów, to będzie to taki sam reżim dla nich jak dla chrześcijan w krajach muzułmańskich: specjalny podatek, status obywatela III klasy – muzułmanin musi oddać swoje miejsce obywatelowi UE w środkach transportu publicznego.

Taka metodę konwersji na islam wykorzystuje się przeciwko chrześcijanom na terytoriach muzułmańskich od wieków, aż do całkowitej asymilacji. A zatem, żaden muzułmanin nie otrzyma obywatelstwa dopóki nie ukończy całodziennego kursu w tygodniu i trwającego przez 1-3 lata. Obejmowałby on naukę lokalnego języka, krytycznego wyjaśniania islamu i sharia, prawdziwie pozytywnego wyjaśniania chrześcijaństwa w połączeniu z ostrzeżeniem przed pseudochrześcijaństwem odszczepieńczym Watykanu o duchu Nowego Wieku.

Chrześcijaństwo zawsze mogło prowadzic misję i poświęcać życie dla Chrystusa. Po takim kursie będzie można oczekiwać, że większość muzułmanów przyjmie chrześcijaństwo, tak jak to ma miejsce w Afryce kiedy jest prawdziwa ewangelizacja z mocy Boga.

Muzułmanie którzy w ten sposób nawrócą się na chrześcijaństwo w Europie będą mogli prowadzić prawdziwą misję wśród muzułmanów, i wielu stanie się męczennikami. Oni mogą ożywić pozbawiony ducha katolicyzm i protestantyzm w Europie, i doprowadzą do renesansu żywego chrześcijaństwa i europejskiej kultury. To jest prawdziwa wizja, ale ona wymaga wykorzystania skutecznych sposobów.

Globaliści wykorzystują legislację i sankcje do niszczenia jednostek, rodzin i narodów. Człowiek jest skażony grzechem pierworodnym i ma skłonności do zła, ale jest jeszcze sumienie i dobro w jego sercu. Prawo musi karać zło i umieścić bojaźń Bożą w ludziach żeby zapobiec zbrodniom i złu, i musi chronić dobro, a nie odwrotnie! To w ten sposób prawo zawsze działało w chrześcijańskiej Europie. Tym kto będzie najbardziej walczył z próbami ratowania europejskiej cywilizacji i chrześcijaństwa będzie Ameryka pod rządami szatańskich masonów i odszczepieńczy Watykan pod rządami antychrysta!

5) Kraje które nie włączą żywego chrześcijaństwa do swoich praw, poprzez pseudo-demokrację otworzą drzwi dyktaturze amerykańskiemu satanizmowi z ideologią gender, albo mahometanizmowi z sharia. Silnego i sprawiedliwego prawa nie mogą zaproponować zdradzieccy chrześcijanie ze swoją judaszową hierarchią i heretyckimi teologami. Jest potrzeba zdrowej fali nawróconych chrześcijan jak na Węgrzech. Węgry zamieściły chrześcijańskie zasady w Konstytucji by zachować rodzinę, i w ten sposób zakazały homoseksualizm i bezkompromisowo przeciwstawiły się islamizacji.

6) Jeśli ktoś zamorduje muzułmanina nawróconego na chrześcijaństwo na obszarach chrześcijańskich i obłudnie zaapeluje o prawo sharia, to mord zostanie uznany za zorganizowaną zbrodnię i obaj – morderca i wspólnicy dostaną karę śmierci. Obłudny humanizm, który anuluje karę śmierci dla najbardziej niebezpiecznych zbrodniarzy i terrorystów, a wprowadza masowe mordy niewinnych ludzi poprzez legalizację eutanazji nawet dla zdrowych ludzi, jest szczytem hipokryzji i parodią sprawiedliwości i prawdziwego humanizmu! Demokracja w odniesieniu do terrorystów i zbrodniarzy daje powód do szerzenia się terroryzmu i przemocy wobec niewinnych ludzi.

Każdy meczet musi być pod kontrolą, bo wiele meczetów z imamami jest wylęgarnią terroryzmu.

7) Pseudo-papież Franciszek zaapelował do rządów o niekaranie nawet za najcięższe zbrodnie, żeby łatwo można ich było dokonywać. To jest zbrodnia i pseudo-miłosierdzie. Tym sposobem Franciszek mówi wyraźnie, że jest społecznie niebezpieczny dla ludzkości! Tym sposobem otwiera drzwi masowym zbrodniom i masowemu terroryzmowi, i dosłownie stwarza im warunki! Żaden chrześcijanin nie może być posłuszny temu pseudo-papieżowi, który znajduje się pod przekleństwem Bożym (klątwa) z powodu jego herezji! (zob. Bulla Dogmatyczna papieża Pawła IV i Gal 1:8-9*)

8) Chrześcijanie powinni teraz rozpocząć krucjatę modlitewną w swoich rodzinach w godzinach 20:00-21:00. W tym czasie duchowej mobilizacji powinni odmawiać proroczą modlitwę o zmartwychwstanie narodu według Ezechiela 37 (zob. http://vkpatriarhat.org.ua/en/?p=9812), albo na zmianę z Różańcem. Każdy katolik i każdy chrześcijanin powinien także uczestniczyć w stałej modlitwie – tzw. modlitwie o ochronę (http://vkpatriarhat.org.ua/en/?p=11481)! Co czwarty tydzień powinien modlić się przez 1 godzinę (tzw. modlitwa o ochronę) zgodnie z grupą do której należy. Szczególnie kobiety-emerytki powinny poświęcić czas i duszę misji modlitewnej za swój naród!

Niech także modlą się razem 2-3 godziny tygodniowo – mogą to być grupy 4-12 kobiet-emerytek. Niech zachęcają się wzajemnie poprzez modlitwę i życie w wierze. Niech szatan – stary wąż który oszukuje narody – zostanie pokonany pod ochroną Matki Bożej!

Podsumowanie: nastaną albo rządy Chrystusa – chrystianizacja Europy – albo rządy szatana – satanizacja Europy! W „Ojcze nasz” modlimy się: „Przyjdź Królestwo Twoje!” ZATRZYMAJMY rządy szatana!

Królestwo Boże dojdzie do perfekcji tylko w chwale nieba i nie będzie miało końca! Ustanowienie Chrystokracji oznacza ratunek przed satanokracją NWO i dyktaturą sharia! „Przyjdź, Panie Jezu!” (Ap 22:20) [„Jeżeli ktoś nie kocha Pana, niech będzie wyklęty”] Maranatha! (1 Kor 16:22)

+ Elijah
Patriarcha Katolickiego Patriarchatu Bizantyjskiego

+ Methodius OSBMr + Timothy OSBMr
Biskupi sekretarze

http://vkpatriarhat.org.ua/en/?p=12144
http://vkpatriarhat.org.ua/en/?page_id=9564

Donieck, 14 stycznia 2016

Kopie do:
Rządów państw członków UE
Przywódców Kościoła w UE
Masmedia

* 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty!

Nadesłała p. Ola Gordon

Komentarzy 16 do “List otwarty Patriarchatu Bizantyjskiego”

 1. Boydar said

  I tak bez żadnej wskazówki Pana Gajowego ? To którędy mamy, biedne my żuczki, myśleć 🙂

  Ja wiem, Pan Gajowy sam słonia naciągnął i czeka aż się podusimy.

  Niektórym przeszkadzają moje komentarze…
  Admin

 2. oldman said

  Wielkie dzięki dla Pani Oli.
  Już widzę ten list czytany w naszych neokościołach.( wszak kopie dostał judeoepiskopat)

 3. wanderer said

  Ja rowniez dziekuje Pani, Pani Olu za poswiecenie i tlumaczenia. Jest pani nieoceniona Osoba.

 4. zydozerca said

  Napoleon zrobił wszystko, co mógł, by Europa nie wpadła w władanie Murzynów i azjatów. Został zwyciężony przez Żydów. Rozstrzygnęło się to na polach Waterloo. Teraz gra ma inny charakter.
  Teraz my już jesteśmy u Żydów, nie Żydzi u nas. Od chwili powstania banku Rothschilda, Żydzi całego świata zaczęli znowu snuć światoburcze idee. Wszędzie być, wszystko sprzedać, wszystko trzymać w swych rękach, wszystko zburzyć, zniszczyć, a przede wszystkim człowieka białego, aryjczyka. Oto ich podstawowe cele i program!… Na inne, godniejsze podziwu rzeczy przyjdzie później czas. czas
  Później nie potrzeba będzie posługiwać się złotem: wystarczy dać rozkazy masom niewolników. Żydzi nie ujawniają swoich przywódców. Spiskują w ukryciu, w cieniu. Odsłaniają tylko błaznów, wesołków, komediantów. Namiętność żydowska, tak jednolita, tak niszcząca jest namiętnością termitów. Żadna przeszkoda nie wytrzyma pochodu robactwa; wszystko będzie zniszczone, stoczone aż do szpiku, wszystko ulegnie ich lepkiej gnilnej wydzielinie, ich żuchwom, które nie spoczną dopóty, dopóki nie spowodują całkowitej katastrofy, dopóki się wszystko nie zawali, nie runie, nie szczeźnie w paszczy Żyda.

  Louis-Ferdinand Céline: Pogromowe drobiazgi
  P.S. po wysłaniu całego tekstu z Gazety Warszawskiej do Guya Verhofstadta i portalu Wpolityce – znowu wyświetla mi się w tablecie ostrzeżenie :
  KONTO WYMAGA UWAGI
  Żyd czuwa czy służba ?

 5. rom said

  Dlaczego ludzie są głupi ?

  Światowej sławy filozof ,dla mnie MĘDRZEC
  ,dominikanin Józef Maria Bocheński mówił ,że filozofia to jest bardzo
  niepotrzebna, niby nauka ,sieje tylko zamęt i nie wnosi nic nowego
  .Najlepiej by polscy ,,filozofowie ,,pokazali światu ,że najważniejsza jest – MĄDROŚĆ ! ! !.
  Świat ,kościół ,filozofowie zapomnieli ,że mądrość istnieje.
  To Polacy mają otworzyć oczy światu.
  Proszę przeczytać dzieło naszego mędrca
  STANISŁAWA STASZICA ,,RÓD LUDZKI ”
  Tylko Polacy naprawdę są narodem wybranym przez Boga .
  To żadne chciejstwo ,tylko namacalne gołe fakty, dnia codziennego ,
  które są trudne do zrozumienia dla filozofów ,
  bo prawda jest bardzo prosta.
  Głupi ludzie byle co jadają i byle co gadają .
  BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA, BY Z ŻYCIA MIAŁ RADOŚĆ, NIE CIERPIENIE !
  NARODZIE ! ŻADNA SELEKCJA NATURALNA ANI GENY TYLKO ŻYWIENIE OPTYMALNE ,
  JEST PODSTAWĄ MĄDROŚCI ! ! !
  POLACY MAJĄ BYĆ ,CHORZY I GŁUPI ,bo tak chcą nasi władcy !
  Nie ma dzieci niegrzecznych ,są tylko dzieci niewłaściwie żywione .
  Nie ma ludzi leniwych ,są tylko ludzie niewłaściwie żywieni.
  Tylko niedobór BIAŁKA powoduje próchnicę zębów ! ! !
  DR.JAN KWAŚNIEWSKI – OTRUTY !

 6. olagordon said

  Panowie Oldman i Wanderer – dzięki za db słowo
  Wysłałam go do swojej nie-parafii, temat maila: czy Wam nie wstyd?

 7. Wimar said

  Cyt:: „Zachodnia tzw. demokracja teraz jest szatanokracją, powiązaną z heretykami religijnymi – fałszywymi prorokami – którzy są odpowiedzialni za ten trans, powiązany z transmutacją społeczeństwa. Europa jest reinkarnowana i wysyłana do piekła.”

  Być może to jest przyczyna wymierania narodów Europy w tym zapaści demograficznej w Polsce. Pan Bog dziwnym zrządzeniem sprawia, że nie rodzą się dzieci bo losem większości z nich jest wieczne zatracenie.

 8. revers said

  ktory to patriarchat bizantyjski? Kijowski, czy Moskiewski?

  oby …

 9. oldman said

  Ad 6
  Pani Olu, czy wilkowi jest wstyd że lubi owce? Taka natura wilka. Kiedyś, pod koniec lat 70-tych bardzo stary zakonnik powiedział mi, że jeżeli Pan Bóg będzie chciał nas ukarać to dostaniemy złych kapłanów, a to był bardzo mądry człowiek.

 10. Mordka Rosenzweig said

  re artykul:

  Ja pan Mordka pszeczytal to wszystko i muwi sze sharia to strachy na lachy.

  Ja pan Mordka muwi oficjalnie i w duszym zaufaniu, sze sharia to tylko etap pszejsciowy do zniszczenia resztek chrzescijanstwa.

  Nastepny etap to bedzie zniszczenie sharia i wtedy bedzie jusz tylko jedna religia i prawdziwe szczescie na ziemi.

 11. olagordon said

  P. Oldman
  chyba o tym powiedziała Matka Boża z LaSalette, pozdrawiam

 12. oldman said

  Re 11
  La Salette poznałem późno, zakonnika spotkałem w pociągu i zapamiętałem na całe życie. Życzę dalszej, owocnej pracy.

 13. Zdziwiony said

  Rosyjska geografia
  (Русская география)
  Fiodor Tiutczew, przeł. Maciej Szczepańczyk

  Moskwa, gród Piotra i gród Konstantyna,
  Carstwa ruskiego serdeczne stolice,
  Lecz gdzie jego kres, gdzie granice?
  Na północ, wschód, południe, zachód?
  Najbliższa przyszłość to pokaże.

  Siedem mórz wewnętrznych, siedem rzek,
  Od Nilu aż do Newy, od Łaby do Kitaju,
  Od Wołgi po Eufratu brzeg, Gangesu i Dunaju,
  Carstwo rosyjskie co nigdy nie przeminie,
  Jak przepowiedział Święty Duch i jego prorok Daniel.

  1848 lub 1849

 14. JO said

  Moze nie jest wprost na temat, ale posrednio jest, dlatego wklejam Kazania JE Biskupa Willamsona, ktore Gajowka dostala 5 minut temu od JE …, na gajowkowy adres meilowy…:

  http://stmarcelinitiative.com/bishop-williamson-on-modernism-in-india-day-1/

 15. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/polska-diaspora-w-angliiwyspach/

 16. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/msza-w-obrzadku-wschodnim-naszych-dziadow-krolow-polski-carow-rosji-cerkwie-koscioly-modlitwy/#comment-2125

  https://bractvospasa.wordpress.com/2015/12/30/jak-my-chrzescijanie-powinnismy-spotykac-nowy-rok/comment-page-1/#comment-28

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: