Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zenon_K o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (41 – …
  Nie do końca rozumie… o Wolne tematy (41 – …
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Boydar o Wolne tematy (41 – …
  Ale dlaczego? o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  UZA o Czy warto poddawać się masowo…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Marek o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  radosny o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Mała galeria płatnych agentów Hitlerynki

Posted by Marucha w dniu 2016-01-21 (Czwartek)

Finansowali ich Niemcy

Gajowy Marucha

Komentarzy 50 do “Mała galeria płatnych agentów Hitlerynki”

 1. oldman said

  A był tu wątek charytatywny, może to ciąg dalszy? Przepraszam, czasami muszę boleśnie zażartować by odreagować.

 2. Ciupaga said

  Mackiewicz w chyba lewej wolnej opisuje bardzo skuteczny sposób, żeby wszystko szybko wyjaśnić. Dokładnego opisu nie pamiętam, ale zasada działania polega na ustawieniu delikwenta okrakiem, tak żeby się nie mógł ruszyć i pokazaniu mu… powiedzmy dużego pojemnika wypełnionego zapalona smołą.

  Sam się domyśli gdzie to zostanie umieszczone, jeśli nie uda się wszystkiego szybko wyjaśnić.

 3. RomanK said

  A po co wyjasniac???? Wszystko jasne…. stancie tu pod sciana i nie kiwajcie sie,,,,

 4. Pitagoras said

  To pozornie nie w temacie, ale na południu Europy robi się coraz cieplej!
  Grecy zaczynają protesty od rolników, inne grupy mają dołączyć, ale jeszcze cieplej w Mołdawii:
  live https://www.youtube.com/watch?v=8Vw5ZLhDfS8&ab_channel=RuptlyTV

  W każdym kraju są takie ryje jak na górze Hitlerynki.

 5. Zerohero said

  @3

  Co Pan taki zamordysta. A może niektórzy woleliby konopny krawat?

 6. RomanK said

  Mam poprostu dosc kiwajacych politykow:

  http://www.obrazki.jeja.pl/95,pedzacy-jelen.html

 7. Dziadzius said

  ja juz od 1940 roku zyje wsrod ludzi innych niz Polacy i musze przyzanc ze my Polacy jako narod jestemy gniazdem ludzi ktorzy sa najwspanialszymi patryjotami ale co bolesniejsze i obrzydliwe to to ze my wsrod siebie gniezdzimy najpodleszy typ chama zdrajcy i oszusta,- i co najgorze to ci oszusci i zdrajcy maja wieksze pole do popisu niz dobry patriata. Jak sie tylko z czyms nie zgadzamy i to bez wzgledu czy mamy racje czy nie to natychmiast z zapalem egoistycznego szowinisty biegniemy oburzeni i zaczynamy pranie naszych brudow wsrod obcych– Jak my przetrwalismy jako narod to i chyba pan biog nie wie

 8. MatkaPolka said

  NIEMIECKIE FUNDACJE POLITYCZNE

  Click to access NIEMIECKIE-FUNDACJE-POLITYCZNE-Szymoniczek.pdf

  W dzisiejszych Niemczech funkcjonuje 6 fundacji politycznych zwią-zanych z głównymi siłami politycznymi. Są to: Fundacja Friedricha Eberta związana z Socjaldemokratyczną Partią Niemiec (niem. Sozialdemokratische Partei Deutschland – SPD), Fundacja Konrada Adenauera związana z Unią Chrześcijańsko-Demokratyczną (niem. Christlich Demokratische Union Deu-tschlands – CDU), Fundacja Heinricha Bölla powiązana ze Związkiem 90/Zielonymi (niem. Bündnis 90/Die Grünen), Fundacja Friedricha Nauman-na na Rzecz Wolności afiliowana przy Wolnej Partii Demokratycznej (niem. Freie Demokratische Partei – FDP), Fundacja Hannsa Seidla powiązana z Unią Chrześcijańsko-Społeczną (niem. Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. – CSU) oraz Fundacja Róży Luksemburg afiliowana przy Lewicy (niem. Die Linke).

  Niemieckie fundacje polityczne w Polsce

  Jak już wcześniej wspomniano, niemieckie fundacje polityczne zaan-gażowały się w latach 80. w przemiany w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym także w Polsce. Ich celem stało się otwarcie przedstawicielstw w Polsce, co stało się możliwe po przełomie 1989 r. Taką możliwość stwo-rzyła ustawa o fundacjach, która w art. 19 stwierdza że: „fundacje zagra-niczne mające siedzibę za granicą mogą tworzyć przedstawicielstwa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Utworzenie przedstawicielstwa wyma-ga zezwolenia, które oznacza jednocześnie zgodę na podjęcie działalności określonej w zezwoleniu. Zezwolenie wydaje minister właściwy ze względu na zakres swego działania oraz cele utworzenia przedstawicielstwa (…)” (Ustawa, 1984, s. 1)

  Pierwsza swoje biuro w Warszawie otworzyła Fundacja Konrada Adenauera. Stało się to już 10 listopada 1989 r. Uroczystość otwarcia miał uświetnić swoją obecnością Kanclerz Niemiec Helmut Kohl. Jednak upadek Muru Berlińskiego pokrzyżował te plany. W latach 90. kolejne niemieckie fundacje otworzyły w Polsce swoje przedstawicielstwa. Były to: Fundacja Friedricha Eberta, Fundacja Friedricha Naumanna na rzecz Wolności (biuro w Warszawie zostało jednak później zlikwidowane), Fundacja Hansa Seidla. Fundacja Friedricha Naumanna na rzecz Wolności wspiera i dofinansowuje konkretne przedsięwzięcia, pod warunkiem że są zgodne z jej celami dzia-łania, organizowane przez organizacje polskie: konferencje, seminaria, dyskusje panelowe, spotkania z gośćmi. W swoich działaniach współpracuje z instytucjami polityczno-parlamentarnymi, organizacjami społecznymi i obywatelskimi, szkołami wyższymi, a przede wszystkim z polskimi funda-cjami, takimi jak: Fundacja Helsińska, Fundacja Edukacja dla Demokracji, Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja im. Roberta Schuma-na. Pozostałe fundacje działające na terenie Polski prowadzą różnego typu działalność edukacyjną, wydawniczą, kulturalną, przyznają stypendia dla polskich studentów i naukowców na terenie Niemiec. Finansują także, choć na znacznie mniejszą skalę niż czyni to Fundacja Friedricha Naumanna na rzecz Wolności, programy realizowane przez polskie organizacje, np. Fun-dacja Konrada Adenauera wspiera Centrum Samorządu Lokalnego Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Jeleniej Górze, Fundacja Akademii Teologii Katolickiej, Fundację Rozwoju Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Fun-dację IUS EUROPE, Fundację „Polska w Europie”, Fundację im. Roberta Schumana (Mohr, 2010, s. 57).

  Niemieckie fundacje sponsorujące pośrednio m.in. polskich polityków lub ich rodziny od lat są doskonałym narzędziem niemieckiej ‚soft power’ w Polsce”

  Niemieckie fundacje sponsorujące pośrednio m.in. polskich polityków lub ich rodziny od lat są doskonałym narzędziem niemieckiej ‚soft power’ w Polsce

  http://wpolityce.pl/polityka/196983-niemieckie-fundacje-sponsorujace-posrednio-min-polskich-politykow-lub-ich-rodziny-od-lat-sa-doskonalym-narzedziem-niemieckiej-soft-power-w-polsce

 9. MatkaPolka said

  JAK ZMANIPULOWANO WYBORY 2007 ROKU

  niepoprawni.pl/blog/80/jak-zmanipulowano-wybory-2007-roku czytaj calość

  JAK FUNDACJE NIEMIECKIE FINANSOWAŁY WYBÓR TUSKA

  FUNDACJA KONRADA ADENAUERA należy do najważniejszych zagranicznych instytucji wpływu działających w Polsce. W minionych kilkunastu latach silnie oddziaływała na polskich polityków, przyczyniając się pośrednio do powstania III Rzeczypospolitej w jej obecnym półkolonialnym kształcie. Określenie to nie jest przesadą, jeśli wziąć pod uwagę kolosalne zaangażowanie niemieckiego kapitału w polskiej bankowości, w biznesie i mediach.

  Fundacja Konrada Adenauera nie lubi jawności; najchętniej działa zakulisowo i w cieniu. Na stronie internetowej FKA http:/ /www. kas.de/proj/home/home/48/8/index html daremnie szukać wymaganych przez prawo informacji o jej władzach, personelu i Polakach współpracujących z tą instytucją. Nie ma też informacji, ile pieniędzy wydaje rocznie FKA , co właściwie finansuje i jakie są jej związki z prominentami polskiego życia publicznego. Jedyną informacją jest wykaz kilkunastu instytucji, które FKA nazywa swymi partnerami. Na ostatnim miejscu wymieniono Forum für Bürgerschaftliche Entwicklung in Warschau [ http://www.for.org.pl ] Kliknąłem z ciekawości – i tu zaczyna się naprawdę interesujący trop.

  EKSPERCI; ZA NIEMIECKIE PIENIĄDZE

  naszapolska.pl/index.php/component/content/article/2392-eksperci-za-niemieckie-pienidze

  Kiedy w Polsce postawi się sprawę jakichś sprzeczności interesów polskich i niemieckich, a te sprzeczności są zupełnie oczywiste, to pojawia się natychmiast duża grupa publicystów czy naukowców-publicystów, którzy nigdzie nie pisząc, że biorą granty niemieckie czy wręcz w istocie żyją na niemieckich etatach, bronią interesów niemieckich w sposób bezpośredni.

 10. MatkaPolka said

  NIEMIECKIE FUNDACJE POLITYCZNE

  Click to access NIEMIECKIE-FUNDACJE-POLITYCZNE-Szymoniczek.pdf

  W dzisiejszych Niemczech funkcjonuje 6 fundacji politycznych zwią-zanych z głównymi siłami politycznymi. Są to: Fundacja Friedricha Eberta związana z Socjaldemokratyczną Partią Niemiec (niem. Sozialdemokratische Partei Deutschland – SPD), Fundacja Konrada Adenauera związana z Unią Chrześcijańsko-Demokratyczną (niem. Christlich Demokratische Union Deu-tschlands – CDU), Fundacja Heinricha Bölla powiązana ze Związkiem 90/Zielonymi (niem. Bündnis 90/Die Grünen), Fundacja Friedricha Nauman-na na Rzecz Wolności afiliowana przy Wolnej Partii Demokratycznej (niem. Freie Demokratische Partei – FDP), Fundacja Hannsa Seidla powiązana z Unią Chrześcijańsko-Społeczną (niem. Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. – CSU) oraz Fundacja Róży Luksemburg afiliowana przy Lewicy (niem. Die Linke).

  Niemieckie fundacje polityczne w Polsce

  Jak już wcześniej wspomniano, niemieckie fundacje polityczne zaan-gażowały się w latach 80. w przemiany w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym także w Polsce. Ich celem stało się otwarcie przedstawicielstw w Polsce, co stało się możliwe po przełomie 1989 r. Taką możliwość stwo-rzyła ustawa o fundacjach, która w art. 19 stwierdza że: „fundacje zagra-niczne mające siedzibę za granicą mogą tworzyć przedstawicielstwa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Utworzenie przedstawicielstwa wyma-ga zezwolenia, które oznacza jednocześnie zgodę na podjęcie działalności określonej w zezwoleniu. Zezwolenie wydaje minister właściwy ze względu na zakres swego działania oraz cele utworzenia przedstawicielstwa (…)” (Ustawa, 1984, s. 1)

  Pierwsza swoje biuro w Warszawie otworzyła Fundacja Konrada Adenauera. Stało się to już 10 listopada 1989 r. Uroczystość otwarcia miał uświetnić swoją obecnością Kanclerz Niemiec Helmut Kohl. Jednak upadek Muru Berlińskiego pokrzyżował te plany. W latach 90. kolejne niemieckie fundacje otworzyły w Polsce swoje przedstawicielstwa. Były to: Fundacja Friedricha Eberta, Fundacja Friedricha Naumanna na rzecz Wolności (biuro w Warszawie zostało jednak później zlikwidowane), Fundacja Hansa Seidla. Fundacja Friedricha Naumanna na rzecz Wolności wspiera i dofinansowuje konkretne przedsięwzięcia, pod warunkiem że są zgodne z jej celami dzia-łania, organizowane przez organizacje polskie: konferencje, seminaria, dyskusje panelowe, spotkania z gośćmi. W swoich działaniach współpracuje z instytucjami polityczno-parlamentarnymi, organizacjami społecznymi i obywatelskimi, szkołami wyższymi, a przede wszystkim z polskimi funda-cjami, takimi jak: Fundacja Helsińska, Fundacja Edukacja dla Demokracji, Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja im. Roberta Schuma-na. Pozostałe fundacje działające na terenie Polski prowadzą różnego typu działalność edukacyjną, wydawniczą, kulturalną, przyznają stypendia dla polskich studentów i naukowców na terenie Niemiec. Finansują także, choć na znacznie mniejszą skalę niż czyni to Fundacja Friedricha Naumanna na rzecz Wolności, programy realizowane przez polskie organizacje, np. Fun-dacja Konrada Adenauera wspiera Centrum Samorządu Lokalnego Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Jeleniej Górze, Fundacja Akademii Teologii Katolickiej, Fundację Rozwoju Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Fun-dację IUS EUROPE, Fundację „Polska w Europie”, Fundację im. Roberta Schumana (Mohr, 2010, s. 57).

  Niemieckie fundacje sponsorujące pośrednio m.in. polskich polityków lub ich rodziny od lat są doskonałym narzędziem niemieckiej ‚soft power’ w Polsce

  http://wpolityce.pl/polityka/196983-niemieckie-fundacje-sponsorujace-posrednio-min-polskich-politykow-lub-ich-rodziny-od-lat-sa-doskonalym-narzedziem-niemieckiej-soft-power-w-polsce

 11. MatkaPolka said

  NIEMIECKIE FUNDACJE POLITYCZNE

  Click to access NIEMIECKIE-FUNDACJE-POLITYCZNE-Szymoniczek.pdf

  W dzisiejszych Niemczech funkcjonuje 6 fundacji politycznych zwią-zanych z głównymi siłami politycznymi. Są to: Fundacja Friedricha Eberta związana z Socjaldemokratyczną Partią Niemiec (niem. Sozialdemokratische Partei Deutschland – SPD), Fundacja Konrada Adenauera związana z Unią Chrześcijańsko-Demokratyczną (niem. Christlich Demokratische Union Deu-tschlands – CDU), Fundacja Heinricha Bölla powiązana ze Związkiem 90/Zielonymi (niem. Bündnis 90/Die Grünen), Fundacja Friedricha Nauman-na na Rzecz Wolności afiliowana przy Wolnej Partii Demokratycznej (niem. Freie Demokratische Partei – FDP), Fundacja Hannsa Seidla powiązana z Unią Chrześcijańsko-Społeczną (niem. Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. – CSU) oraz Fundacja Róży Luksemburg afiliowana przy Lewicy (niem. Die Linke).

  Niemieckie fundacje polityczne w Polsce

  Jak już wcześniej wspomniano, niemieckie fundacje polityczne zaan-gażowały się w latach 80. w przemiany w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym także w Polsce. Ich celem stało się otwarcie przedstawicielstw w Polsce, co stało się możliwe po przełomie 1989 r. Taką możliwość stwo-rzyła ustawa o fundacjach, która w art. 19 stwierdza że: „fundacje zagra-niczne mające siedzibę za granicą mogą tworzyć przedstawicielstwa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Utworzenie przedstawicielstwa wyma-ga zezwolenia, które oznacza jednocześnie zgodę na podjęcie działalności określonej w zezwoleniu. Zezwolenie wydaje minister właściwy ze względu na zakres swego działania oraz cele utworzenia przedstawicielstwa (…)” (Ustawa, 1984, s. 1)

  Pierwsza swoje biuro w Warszawie otworzyła Fundacja Konrada Adenauera. Stało się to już 10 listopada 1989 r. Uroczystość otwarcia miał uświetnić swoją obecnością Kanclerz Niemiec Helmut Kohl. Jednak upadek Muru Berlińskiego pokrzyżował te plany. W latach 90. kolejne niemieckie fundacje otworzyły w Polsce swoje przedstawicielstwa. Były to: Fundacja Friedricha Eberta, Fundacja Friedricha Naumanna na rzecz Wolności (biuro w Warszawie zostało jednak później zlikwidowane), Fundacja Hansa Seidla. Fundacja Friedricha Naumanna na rzecz Wolności wspiera i dofinansowuje konkretne przedsięwzięcia, pod warunkiem że są zgodne z jej celami dzia-łania, organizowane przez organizacje polskie: konferencje, seminaria, dyskusje panelowe, spotkania z gośćmi. W swoich działaniach współpracuje z instytucjami polityczno-parlamentarnymi, organizacjami społecznymi i obywatelskimi, szkołami wyższymi, a przede wszystkim z polskimi funda-cjami, takimi jak: Fundacja Helsińska, Fundacja Edukacja dla Demokracji, Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja im. Roberta Schuma-na. Pozostałe fundacje działające na terenie Polski prowadzą różnego typu działalność edukacyjną, wydawniczą, kulturalną, przyznają stypendia dla polskich studentów i naukowców na terenie Niemiec. Finansują także, choć na znacznie mniejszą skalę niż czyni to Fundacja Friedricha Naumanna na rzecz Wolności, programy realizowane przez polskie organizacje, np. Fun-dacja Konrada Adenauera wspiera Centrum Samorządu Lokalnego Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Jeleniej Górze, Fundacja Akademii Teologii Katolickiej, Fundację Rozwoju Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Fun-dację IUS EUROPE, Fundację „Polska w Europie”, Fundację im. Roberta Schumana (Mohr, 2010, s. 57).

 12. MatkaPolka said

  NIEMIECKIE FUNDACJE POLITYCZNE

  Click to access NIEMIECKIE-FUNDACJE-POLITYCZNE-Szymoniczek.pdf

  W dzisiejszych Niemczech funkcjonuje 6 fundacji politycznych zwią-zanych z głównymi siłami politycznymi. Są to: Fundacja Friedricha Eberta związana z Socjaldemokratyczną Partią Niemiec (niem. Sozialdemokratische Partei Deutschland – SPD), Fundacja Konrada Adenauera związana z Unią Chrześcijańsko-Demokratyczną (niem. Christlich Demokratische Union Deu-tschlands – CDU), Fundacja Heinricha Bölla powiązana ze Związkiem 90/Zielonymi (niem. Bündnis 90/Die Grünen), Fundacja Friedricha Nauman-na na Rzecz Wolności afiliowana przy Wolnej Partii Demokratycznej (niem. Freie Demokratische Partei – FDP), Fundacja Hannsa Seidla powiązana z Unią Chrześcijańsko-Społeczną (niem. Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. – CSU) oraz Fundacja Róży Luksemburg afiliowana przy Lewicy (niem. Die Linke).

  Niemieckie fundacje polityczne w Polsce

 13. MatkaPolka said

  Niemieckie fundacje sponsorujące pośrednio m.in. polskich polityków lub ich rodziny od lat są doskonałym narzędziem niemieckiej ‚soft power’ w Polsce

  http://wpolityce.pl/polityka/196983-niemieckie-fundacje-sponsorujace-posrednio-min-polskich-politykow-lub-ich-rodziny-od-lat-sa-doskonalym-narzedziem-niemieckiej-soft-power-w-polsce

 14. MatkaPolka said

  coś nie wchodzi ten wpis

  NIEMIECKIE FUNDACJE POLITYCZNE

  Click to access NIEMIECKIE-FUNDACJE-POLITYCZNE-Szymoniczek.pdf

 15. MatkaPolka said

  GŁÓWNI NAZIŚCI ZAPLANOWALI CZWARTĄ RZESZĘ ALA UE.

  prisonplanet.pl/polityka/glowni_nazisci,p1267876834

  W artykule Daily Mail, Adam Lebor ujawnia, jak odkrył w raporcie “US Military Intelligence EW-Pa 128”, znanym również pod nazwą “The Red House Report”, szczegóły opisujące, jak najważniejsi naziści potajemnie spotkali się w hotelu Maison Rouge w Strasburgu w dniu 10 sierpnia 1944 r. Niemcy wiedząc, że są na krawędzi klęski militarnej, tworzą plan budowy Czwartej Rzeszy – paneuropejskiego imperium gospodarczego opierającego się na wspólnym rynku europejskim

  BYŁY NAZISTOWSKI BANK RZĄDZI GLOBALNĄ EKONOMIĄ
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/byly_nazistowski_bank,p1614582812

 16. MatkaPolka said

  NAZISTOWSKIE KORZENIE;BRUKSELSKIEJ UE;

  http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html

  Wstęp: Rozdział 1: Podsumowanie dowodów
  Rozdział 2: WALTER HALLSTEIN: Wybitny nazistowski prawnik i główny architekt Brukselskiej Unii Europejskiej
  Rozdział 3: Kartel makroregionalny (niem. Das Großraum-Kartell) i jego sieć organizacyjna
  Rozdział 4: DZISIEJSZA BRUKSELSKA UNIA EUROPEJSKA: Co kartel naftowofarmaceutyczny i jego polityczni poplecznicy chcieliby przed Tobą ukryć?
  Rozdział 5:
  OSIEMSET LAT PO AKCIE MAGNA CARTA: Rządy Brukselskiej Unii Europejskiej mogą zakończyć wieki wolności i niezależności Wielkiej Brytanii
  Rozdział 6:
  Kto jest kim w Brukselskiej Unii Europejskiej
  Rozdział 7:
  Relay Of Life (Sztafeta Życia)

 17. Boydar said

  Matko Polko, tych co biorą jurgielt od Żydoszkopów to każdy głupi wyliczyć potrafi, nie musi nawet szukać po źródłach; wystarczy że włączy telewizor. Niech Matka napisze o tych za krwawe ruble. Co do Pana Gajowego Maruchy to już wszyscy wiedzą, sam się przyznał kilka razy pod naciskiem opinii Gajówki, jakieś więc inne pozycje proszę.

 18. MatkaPolka said

  Proszę sobie wy googlować Fundacje niemieckie w Polsce

  Skala agresji niemieckiej na Polskę jest olbrzymia

 19. Boydar said

  Aha, dziękuję …

 20. NICK said

  MatkaPolka. Jak zwykle: 5+. Dzięki.
  Ja tak tylko do „wyboróff”. Żeby podkreslić. To tylko „USTAWKA”. Tzw. kampania ‚wyborcza’, ostatnia, ‚kreowała’ pis-dę. Na różne sposoby. Gawiedź to łyknęła. Resztę zrobiła tzw. PKW. Na odpowiednich serverach. A servery nie są „ruskie”. Są tzw. NWO.

 21. MatkaPolka said

  Panie Boydar oprócz Gajowego trudno innych znaleźć – niech pan sam spróbuje.

  Nowi to chyba będą brać US $$$ albo Izraelskie Szekle – chyba, że pracują za darmo i społecznie

 22. Boydar said

  Matko, tylko ryby nie biorą. Gajowy bierze, ja biorę, na pewno jeszcze kilku. Sama Matka też podejrzanie dobrze wygląda; lubi Matka ruski kawior ? No właśnie. Jest nas trochę.

 23. revers said

  https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1275041535855757&set=a.225802674112987.76779.100000497674545&type=3

 24. revers said

  Masońskie korzenie PiS

  Bronisław Wildstein – mason. Jan Olszewski – mason. Jarosław Kaczyński – miał „bodaj pośrednie” kontakty z masonerią. Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin.

  Krótko mówiąc – PiS to kontynuacja masonerii. Tej jeszcze XVIII-wiecznej. A przecież – jak wiadomo – masoneria to wrogowie Boga i Kościoła. PiS to konstrukt operacyjny Mossad i masonerii.

  Wolnomularskie źródła PiS nie powinny nikogo dziwić. Dosyć łatwo można stworzyć genezę tej partii, wyznaczając następującą oś: reformatorzy polscy epoki stanisławowskiej – tradycja powstańcza – PPS – sanacja – PiS.

 25. Glock said

  A wiec POLACY nie bawmy sie w milosierdzie wzgledem tych co nam ojcowizne niszcza.

 26. MatkaPolka said

  DIE POLNISCHE FRAGE

  Aktualizacja: 2016-01-16 3:22 pm http://www.bibula.com/?p=85276

  Pod dyskretnym kierownictwem RAZWIEDUPR-a scenariusz prowokacji, której celem jest zapewnienie soldatesce kontynuowania okupacji naszego nieszczęśliwego kraju nawet za cenę zewnętrznej interwencji i realizacji scenariusza rozbiorowego, rozwija się w najlepsze. Na 9 stycznia Komitet Obrony Demokracji z wysuniętym na fasadę filutem „na utrzymaniu żony” zapowiedział „masowe demonstracje” w całym kraju, podczas których „wściekli” obywatele będą pomstować na rząd i domagać się reakcji Unii Europejskiej, która na pewno nie pozostanie na te wezwania głucha.

  Z obfitości serca usta mówią, więc unijni dygnitarze, głównie oczywiście niemieccy, za pośrednictwem tamtejszych mediów, nie tylko „ubolewają” i wyrażają zaniepokojenie”, ale widać, że obmyślają posunięcia dyscyplinujące Polskę. Na początek nękanie i sankcje, potem – nawet pozbawienie Polski prawa głosu, no a jeśli i to nie poskutkuje? Wtedy nie ma rady – trzeba będzie przygotować interwencję w ramach „klauzuli solidarności” z traktatu lizbońskiego. W tym celu jednak trzeba sprowokować rozruchy prorządowe, których uczestnicy zostaną uznani za „terrorystów”, no a wtedy sprawa jest już prosta; w Polsce wystąpiło zagrożenie demokracji na skutek terroryzmu, którego źródłem są władze państwowe, więc w takiej sytuacji Unia Europejska skwapliwie posłucha wezwania Komitetu Obrony Demokracji, który właśnie w tym celu został przez RAZWIEDUPR zorganizowany i wspierany przez zmobilizowanych na te okazję konfidentów, poprzebieranych za dziennikarzy niezależnych mediów głównego nurtu.

  Te przygotowania, którym towarzyszy też krytyka poczynań rządu na arenie międzynarodowej, skłania do przypomnienia, w jakim to położeniu międzynarodowym znajduje się nasz nieszczęśliwy kraj i dlaczego nie można wykluczyć żadnego scenariusza, łącznie z najczarniejszym – rozbiorowym.

  Głównym czynnikiem określającym międzynarodową sytuację Polski jest powrót USA do aktywnej polityki w Europie Wschodniej w roku 2013, co zaowocowało przewrotem na Ukrainie, którego nieukrywanym celem było wyłuskanie tego kraju z rosyjskiej strefy wpływów. W ten sposób USA wysadziły w powietrze polityczny porządek lizboński z listopada roku 2010, którego fundamentem było strategiczne partnerstwo NATO-Rosja. W rezultacie Polska, która jeszcze w sierpniu 2012 roku podpisała deklarację o pojednaniu między narodami polskim i rosyjskim, znowu podjęła się roli amerykańskiego dywersanta na Europę Wschodnią.
  Ponieważ znowu przeszliśmy pod amerykańską kuratelę, Nasz Największy Sojusznik dokonał na scenie politycznej przetasowań pod kątem potrzeb swojej aktywnej polityki na wschodzie Europy, gdzie USA rozgrywają swoją partię z Rosją. W tym celu wybuchła afera podsłuchowa, kompromitująca w oczach opinii publicznej Platformę Obywatelską, w tym celu prezydent Komorowski, który „nie miał z kim przegrać”, został pozostawiony własnemu losowi, w tym celu 18 czerwca ub. roku odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Most”, której celem było przedstawienie Amerykanom przez najważniejsze tubylcze ubeckie dynastie oferty zezwolenia na dalsza okupację kraju w zamian za utrzymywanie w ryzach mniej wartościowego narodu tubylczego. W tym celu, gwoli perspektywicznej aranżacji sceny politycznej, RAZWIEDUPR utworzył Nowoczesną z panem Ryszardem Petru na fasadzie, Leszek Miller doprowadził do usunięcia SLD z Sejmu, a RAZWIEDUPR na wszelki wypadek „skrzyknął” nową, młodocianą komunę z panem Zandbergiem, „przyjacielem” pani Nowackiej na fasadzie.

  Przyjęcie przez Amerykanów ubeckiej oferty umożliwiło rozpętanie w Polsce politycznej wojny, której rezultat jest w chwili obecnej trudny do przewidzenia, jako, że może zakończyć się nie tylko zmianą rządu, ale nawet rozbiorem kraju.

  W sytuacji, gdy Wlk. Brytania przeprowadzi referendum w sprawie dalszego członkostwa w UE, Niemcy muszą zdyscyplinować państwa kontynentalne, bo w przeciwnym razie pieniądze wydane na integrację europejską mogą okazać się wyrzucone w błoto. „Zagrożenie demokracji” w Polsce jawi się w tej sytuacji jako prawdziwy dar Niebios, dzięki któremu Niemcy mogą nie tylko doprowadzić do ostatecznego rozwiązania die polnische Frage, ale też urealnić cenę, za którą porzucą strategiczne partnerstwo z Rosją i przyłączą się do montowanej przez USA antyrosyjskiej krucjaty w Europie.

  Tą ceną są przynajmniej szerokie koncesje na obszarze „ziem utraconych”, zaś gwoli łatwiejszego przełknięcia przez opinię międzynarodową, zostaną one połączone z rozpoczęciem realizacji przez nowy, już „demokratyczny” rząd w Polsce, żydowskich roszczeń majątkowych. Pozostające pod żydowską kontrolą „międzynarodowe” media zagłuszą wszystkich tak gromkim krzykiem triumfalnym, że żadne protesty nie będą słyszalne.

  Z niemieckiego punktu widzenia jest to całkowicie racjonalne tym bardziej, że wcale nie jest powiedziane, iż Ameryka długo wytrwa w tej antyrosyjskiej linii. Konieczność jakiegoś zakończenia eksperymentu z Państwem Islamskim i powstrzymywania Chin sprawi, że tylko patrzeć, jak Rosja zostanie „sojusznikiem naszych sojuszników”. W takiej sytuacji Niemcy będą mogły spokojnie wrócić do strategicznego partnerstwa z Rosją, za chwilowe i pozorne ustępstwo na rzecz USA doprowadzając do zgodności art. 116 niemieckiej konstytucji z rzeczywistością. Z rosyjskiego punktu widzenia to nic strasznego, ani nawet złego, bo Rosja jeszcze u schyłku komuny nie miała nic przeciwko zjednoczeniu Niemiec, być może nawet w granicach z 31 grudnia 1937 roku, byle tylko między zjednoczonymi Niemcami a Związkiem Radzieckim została utworzona „strefa buforowa”. Judeopolonia na resztówce Polski, w której szlachta jerozolimska będzie panowała nad mniej wartościowym narodem tubylczym przy pomocy ubeckich dynastii, znakomicie spełnia funkcję takiej „strefy buforowej”, więc czegóż chcieć więcej?

  Stanisław Michalkiewicz

  Felieton • tygodnik „Polska Niepodległa” • 16 stycznia 2016

 27. MatkaPolka said

  WYSZŁY TANKI PRZYSZŁY FUNDACJE I BANKI

  Artykuł stary – rzady w polsce sie zmieniły a fundacje zostały

  Kogo wspierają niemieckie fundacje w Polsce?
  2011-12-27 11:52

  http://naszeblogi.pl/20920-kogo-wspieraja-niemieckie-fundacje-w-polsce

  Niemieckie organizacje pozarządowe od ponad 20 lat prowadzą działalność w Polsce. Jednak większość z deklarowanych projektów społecznych, edukacyjnych, kulturalnych trafia do ściśle określonych grup politycznych i partyjnych. (…)

  Fundacje polityczne posiadają olbrzymie fundusze na działalność. W latach 90. budżet Fundacji Adenauera wynosił ponad 220 milionów marek, z tego ok. 50 proc. przeznaczano na projekty w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz Ameryki Południowej i Łacińskiej.

  W 2009 r. wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Waldy Dzikowski przyznał, że fundacje niemieckich partii prowadzą w Polsce większą działalność intelektualną w dziedzinie polityki niż wszystkie polskie partie razem wzięte: „Fundacja Adenauera ma rocznie 100-200 milionów euro na ekspertyzy, kongresy, wydawanie książek”. Pieniądze na działalność pochodzą bezpośrednio z budżetu Bundestagu (ok. 95 proc.), czyli budżetu państwa. (…)

  Przeglądając serwis informacyjny Fundacji Adenauera (FA), można odnieść wrażenie, że jest to kronika kontaktów zagranicznych Platformy Obywatelskiej. Politycy partii Donalda Tuska, jej doradcy i ministrowie nieustannie pojawiają się na konferencjach, sympozjach, imprezach, spotkaniach towarzyskich organizowanych przez FA. (…)

  W maju 2011 r. przewodniczący FA dr Hans-Gert Pöttering (były przewodniczący Parlamentu Europejskiego) na zaproszenie marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza odwiedził przedstawicieli Platformy Obywatelskiej w Szczecinie. (…)

  Na pewno interesujące było godzinne spotkanie przewodniczącego FA z ówczesnym szefem MON Bogdanem Klichem podczas konferencji „Europa – Kościół” w Krakowie. Tematami rozmowy były: perspektywy współpracy w ramach europejskiej polityki bezpieczeństwa i obrony, współpraca polsko-niemiecka i aktualna sytuacja polityczna w Polsce i w Niemczech. Hans-Gert Pöttering opowiedział się za stworzeniem wspólnej armii europejskiej. (…)

  Po pierwszej turze wyborów prezydenckich przewodniczący Fundacji Adenauera Hans-Gert Pöttering w wypowiedzi dla „Rzeczpospolitej” nie krył sympatii politycznych i opowiedział się po stronie kandydata PO: „Cieszę się, że prowadzi Bronisław Komorowski. Spotkałem go wiele razy, nadal jesteśmy w kontakcie. On jest stronnikiem silnej Polski w silnej Europie. Cenię go i życzę mu wszystkiego najlepszego w II turze. Jego kontrkandydata poznałem, gdy był premierem. Darzę go szacunkiem. Ale oczywiście Komorowski, który należy do naszej rodziny politycznej Europejskiej Partii Ludowej, jest mi bliższy”.

  Natomiast już po wyborach pismo FA „Auslandsinformationen” entuzjastycznie przyjęło ich wynik: „Zwycięstwo Bronisława Komorowskiego nad jego narodowo-konserwatywnym konkurentem Jarosławem Kaczyńskim dało ostateczny koniec politycznemu projektowi „IV RP”. Nie można jeszcze mówić o normalności, jednakże znów pojawiła się perspektywa stosunków partnerskich”.
  (…)
  W porównaniu z bardzo przychylnymi komentarzami o partii Tuska konkurencyjna partia Jarosława Kaczyńskiego była w serwisie FA przedstawiana zdecydowanie negatywnie. W notce z czerwca 2009 r. zatytułowanej „Nieprzyzwoite i głupie. Reakcje w Polsce na antyniemieckie fobie przywódcy opozycji Kaczyńskiego” czytamy mianowicie: „Polscy narodowi konserwatyści z partii „Prawo i Sprawiedliwość” (PiS), którzy w sondażach wyborczych wypadają o dobre 20 proc. poniżej Platformy Obywatelskiej (PO), która osiąga ok. 45 proc., próbują zmobilizować elektorat strachem przed Niemcami”.

  Powyższe komentarze i analizy FA, zwłaszcza przed rozstrzygnięciem wyborów prezydenckich, sprawiają, że trudno uznać tę fundację za bezstronną i krzewiącą tylko idee chrześcijańskiej demokracji. Trzeba sobie uzmysłowić, że Fundacja Adenauera, dysponująca potężnym budżetem, wsparciem Berlina i promująca wybrane środowiska, stała się bardzo ważnym graczem na polskiej scenie politycznej. (…)

  Jest to o tyle ważne, że Fundacja udziela w Polsce pomocy wielu elitarnym ośrodkom kształtującym opinię publiczną. Swego czasu prof. Mariusz Muszyński stwierdził, że poprzez fundacje Niemcy budują w Polsce swoją strefę wpływów: „Z punktu widzenia Niemiec to dobrze robiona polityka”.

  Polskimi partnerami FA są ośrodki doradcze liberałów i euroentuzjastów, np. Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową, Instytut Spraw Publicznych, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Instytut Studiów Strategicznych oraz Centrum Stosunków Międzynarodowych.
  Prezesem i założycielem Centrum Stosunków Międzynarodowych jest Janusz Reiter, w okresie PRL zaangażowany dziennikarz „Życia Warszawy”, sławiący ówczesny układ polityczny. Po 1989 r. został dziennikarzem „Gazety Wyborczej”, a następnie ambasadorem w Niemczech. W 2005 r. Reitera mianowano ambasadorem Polski w USA. W 2008 r. został on specjalnym wysłannikiem do spraw zmian klimatu i w tej roli uczestniczył w przygotowaniach do konferencji

  DALEJ..

 28. MatkaPolka said

  znowu wpis wcieło

 29. Macko said

  27 . MP – duzo tych wpisów… pragmatycznie, mysle, ze lepszy bylby efekt gdyby ich bylo mniej naraz ale czesciej.Uszanowania. Macko

  Przy okazji: http://kotwicki.blogspot.de/2012/03/niszczenie-nauki-polskiej-cz-1.html
  Wielka podatność na manipulacje współczesnego pokolenia nie jest dziełem przypadku. Poprzedził ja dość długi okres przygotowawczy, którego początku należy szukać w okresie stalinowskim, a ściśle mówiąc po 1948 roku. W tym to okresie niemal całkowicie usunięto z programów szkolnych, jak również programów studiów te przedmioty, które uczyły samodzielnego, krytycznego myślenia, a tym samym uodparniały ludzi na wszelkiego rodzaju manipulacje.
  W ścisłym kierownictwie politycznym partii za aparat bezpieczeństwa odpowiedzialny był Jakub Berman… cd na linku

 30. Re: Artykul…
  Moze ktos z Was Szanownych Gajowkowiczow wyjasni mi na czym polegalo finansowanie Niemiec tych zydowskich kreatur, skoro caly niemiecki system finansowy jest w rekach zydowskich???…
  Czy nie widzicie Szanowni Gajowkowicze i Czytelnicy, ze od zakonczenia II zydowskiej wojny swiatowej nie bylo w Niemczech (jak rowniez w Polsce) narodowego systemu finansowego???…
  Prosze okreslac sprawy o ktorych poruszacie wprost proporcjonalnie jak one maja sie do samej rzeczy…
  Dziekuje i sle dla Was Wszystkich pozodrowienia
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 31. wi42 said

  @7 Dziadzius

  Wypowiedział Pan podobną myśl jak Churchill wiele lat temu:

  „….Odważni z odważnych są częstokroć kierowani przez podłych pomiędzy najpodlejszymi. …”
  Nic nie zmieniła Unia Europejska….

 32. howo simpleks. said

  stancie tu pod sciana i nie kiwajcie sie,,,,

  Jakże tak? Przecież ta ściana jest dokładnie po to, aby sie pod nia kiwać.

 33. Dictum said

  W zamian za co?
  Wyjaśnię – to niemieckie zapłaty bezinteresowne, wyłącznie za ten jasny, promienny uśmiech u każdego obdarowanego.

 34. ERROR 404 NSZ said

  Matka Polka , dziękuję.

  Krzywda jaką dla Polski zrobiły te persony ujęte w zdjęciu rodzinnym z powyższego artykułu , powinna doczekać się szczęśliwego zwieńczenia
  ku przestrodze kolejnych hochsztaplerów rwących sukno polskie…..

 35. re1truth2 said

  Re 9  http://wpolityce.pl/p/305848

 36. Jasiek said

  Panie Gajowy a gdzie jest minister obrony – psychiatra, będący na utrzymaniu fundacji Adenauera (pośrednio sponsorowany przez rząd Niemiec), za którego to kadencji zginęło więcej generałów polskich, niż w obu wojnach światowych ? Proszę uzupełnić fotkę bo to ważna (w tym gronie) persona.

 37. Jasiek said

  do 35. https://www.youtube.com/watch?v=qRjY8JUnlcs

 38. Siekiera_Motyka said

  Norwegia wiedziała co robić z takimi małpami

  http://gazetawyborcza.republika.pl/csk.htm

 39. Siekiera_Motyka said

  Nie mogę się podtrzymywać

 40. re1truth2 said


  [Sejmowej uchwale sprzeciwiali się publicznie początkowo tylko politycy SLD oraz wbrew stanowisku swojej partii poseł PO Bogdan Klich. Bogdan Klich argumentował, że żądanie reparacji od Niemiec to „błąd polityczny”. Tygodnik „Wprost” łączył zachowanie Klicha z faktem, iż od 2001 r. był on dyrektorem Instytutu Studiów Strategicznych, sponsorowanego przez trzy niemieckie fundacje – Friedricha Eberta, Friedricha Naumanna oraz Konrada Adenauera”.] – wpolityce

 41. bolton said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/putin-lenin-podlozyl-bombe-pod-rosje tego swego czasu tez zasponsorowaly niemcy

 42. Isreal said

  nieco brakuje mi szarej eminencji grasia…. wybitnie na niemieckim garnuchu
  a może go przeceniam…

 43. osoba prywatna said

  KOGO PRZEDSTAWIA TA FOTOGRAFIA?
  -TEN FASZYSTA W STOPNIU KAPITANA SS, TEN RYJ DO PLUCIA, TO TATUŚ martina schulza. TA KURWA BYŁA DOWÓDCĄ OBOZU KONCETRACYJNEGO MAUDHAUSEN.
  -Koleżanki i Koledzy jeżeli nie chcemy, by ta świnia, pomiot esesmana jątrzył dalej przeciwko Polsce i Polakom- udostępniajcie ten post dalej. Tatuś tego szwaba chyba już dość się przysłużył Naszemu krajowi!

  Na zdjęciu jest Karl Otto Koch. Czy to on był ojcem Martina Schulza???
  Admin

 44. osoba prywatna said

 45. osoba prywatna said

  Nie wiem czemu nie wchodzi link.

  To nie jest raczej ojciec Martina Schulza. To Karl Otto Koch.
  Admin

 46. Isreal said

  ad 42 brakuje na fotce artykułu ))

 47. Pitagoras said

  Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko spotkał się ze szwajcarskim odpowiednikiem Johann Schneider-Ammannom podczas którego zgodził się udzielić Ukrainie dodatkowe $ 200 milionów $ uzupełnienia rezerwy złota Ukraina.
  Łączna kwota pomocy 350 mln $
  http://24tv.ua

  Tak wygląda bratnia pomoc, a nie ‚nasza’ kwota i wg. tamtych źródeł, to Polska przyjęła 350 tys. obywateli ukr

 48. Boydar said

  Ta, Osobo Prywatna ?

  Stąd ? – http://www.polskaprawda.pl/240,aktualno%C5%9Bci,_Gestapowiec_Schulz_uczy_Polak%C3%B3w_demokracji_.aspx

 49. revers said

 50. wandaluzja said

  W 1989 r. pojechałem do RFN, żeby OTRUĆ Niemców Satelitarną Detekcją Złota, ale ci wsadzili mi ją do DUPY, żeby anektować Folwark Żydowski. Władymir Bukowski mówił na PWr, że gdy Jelcyn wpuścił go do tajnego archiwum kremlowskiego to Włosy Stanęły Mu Na Głowie: STANY ZJEDNOCZONE EUROAZJI, od Atlantyku po Pacyfik !!!!! To było właśnie one ANEKTOWANIE Folwarku Żydowskiego.
  Żadnej Rusi Wikingów nie było tylko Ruś Prawdziców, w której Normanowie partycypowali w ramach konwencji Prawdziców z Samanidami z Samarkandy, do czego włączyli się Słoweńcy z Nowogrodu Wlk jako RURYKOWICZE. Słoweńcy zwani RUSINAMI – nie RUSAMI – która to nazwą zastąpili POLSKĘ nad Dnieprem, pochodzili też nie ze Skandynawii, ale z PaRUSa-Trusa-Kołobrzegu.
  Ona aneksja Folwarku Żydowskiego nie powiodła się, gdyż Pani Premier WBr wystąpiła z doktryną: ZJEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA a Prezydent USA ostrzegł Niemców, że Polska Armia jest Silna i ma ponad sto głowic nuklearnych, których Polacy UŻYJĄ jeśli Bundeswehra Przekroczy Odrę.
  Ta formuła Prezydenta USA kojarzyła się z tajnym aneksem do Dyktatu Poczdamskiego, że w r. 2015 dojdzie do Rewizji Dyktatu, z Nostryfikacją granicy polsko-niemieckiej w 3 wariantach: Powrót do granicy z Roku 1939; linii Odry i Nysy Szalonej oraz – w razie nie zebrania się kworum Postdyktandów Poczdamskich – utrzymanie status kwo. Z tej racji w 2015 pisano tu i ówdzie o Aneksji przez Niemcy ziem do granicy polsko-niemieckiej w r. 1939, ale do Poczdamu przyjechali tylko Rosjanie, którzy zadeklarowali linię Odry i Nysy Szalonej, oraz OSZALAŁY Ukrainiec, który gadał językiem Jana Karskiego.
  Formuła Prezydenta USA z Roku 1990 awansowała córkę Hitlera Angelę Merkel jako posiadaczkę KLUCZY do skarbca w Wałbrzychu, który ma dawać granicę niemiecko-żydowską na MISSISIPI. Niemcy musieli więc najpierw zniwelować Doktrynę Margaret Thatcher przez danie Anglikom ze skarbca jugosłowiańskiego obligacji 2 tysięcy miliardów $ ZŁOTYCH przeciw Antyaustralijskiemu sojuszowi japońsko-chińskiemu, oraz zlikwidować armię polską przez zamordowanie Jaroszewiczów.
  Wczorajsza prasa pisała o Polowaniu Heleny Vondrackovej na Krajewskiego, z czego nic nie wyszło, bo ten jest gejem. To suponuje, że Krajewskiego sprzedała Vondrackovej Urszula Sipińska ??? może za Najlepszego Kopulanta Świata, za jakiego Niemki ogłosiły Karela Gotta.

Sorry, the comment form is closed at this time.