Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  antoni o O paranoi giedroyciowych i bar…
  gnago o Transmutacja biologiczna – ską…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

MSWiA będzie wspierać finansowo Ukraińców, niezależnie od ich antypolskiej działalności

Posted by Marucha w dniu 2016-01-23 (Sobota)

Organy władzy publicznej są obowiązane podejmować odpowiednie środki w celu wspierania mniejszości ukraińskiej w Polsce w prowadzonej przez nią antypolskiej działalności, o ile zostanie ona oficjalnie zdefiniowana jako zmierzająca do ochrony, zachowania i rozwoju tożsamości kulturowej mniejszości – wynika z odpowiedzi MSWiA na interpelację posła Robera Winnickiego.

„Zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 6 stycznia 2005 r. o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz o języku regionalnym (t.j.: Dz. U. z 2015 r., poz. 573), organy władzy publicznej są obowiązane podejmować odpowiednie środki w celu wspierania:
1) działalności zmierzającej do ochrony, zachowania i rozwoju tożsamości kulturowej mniejszości;
2) integracji obywatelskiej i społecznej.
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, jako minister właściwy do spraw wyznań religijnych oraz mniejszości narodowych i etnicznych, na podstawie ww. przepisu prawa przyznaje dotacje na realizację zadań służących podtrzymaniu i rozwojowi tożsamości kulturowej mniejszości narodowych i etnicznych oraz zachowaniu i rozwojowi języka regionalnego” – pisze przedstawiciel resortu Sebastian Chwałek.

O tym, że owa ukraińska tożsamość budowana jest za polskie pieniądze na banderowskiej spuściźnie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji milczy. Wylicza za to, że:

„Środki pochodzące z budżetu, którego dysponentem pozostaje Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, mogą być przekazywane w formie dotacji celowych lub podmiotowych na:

1. działalność instytucji kulturalnych, ruchu artystycznego i twórczości mniejszości oraz imprez artystycznych mających istotne znaczenie dla kultury mniejszości;
2. inwestycje służące zachowaniu tożsamości kulturowej mniejszości;
3. wydawanie książek, czasopism, periodyków i druków ulotnych w językach mniejszości lub w języku polskim, w postaci drukowanej oraz w innych technikach zapisu obrazu i dźwięku;
4. wspieranie programów telewizyjnych i audycji radiowych realizowanych przez mniejszości;
5. ochronę miejsc związanych z kulturą mniejszości;
6. działalność świetlicową;
7. prowadzenie bibliotek oraz dokumentacji życia kulturalnego i artystycznego mniejszości;
8. edukację dzieci i młodzieży realizowaną w różnych formach;
9. propagowanie wiedzy o mniejszościach.”

Resort zaznacza, że „minister właściwy do spraw wyznań religijnych oraz mniejszości narodowych i etnicznych corocznie określa szczegółowe zasady oraz kryteria dotyczące przyznawania wymienionych dotacji” i dodaje:

Kryteria te w żadnym wypadku nie przewidują, aby przyznanie dotacji zależało od wypowiedzi prezentowanych przez przedstawicieli aplikujących podmiotów.

Należy bowiem wskazać, iż brak jest podstaw prawnych do uzależniania przekazywania dotacji przyznawanych na realizację działań służących podtrzymaniu i rozwojowi tożsamości kulturowej mniejszości narodowych i etnicznych oraz zachowaniu i rozwojowi języka regionalnego w trybie przewidzianym w art. 18 ustawy o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz o języku regionalnym od poglądów lub ocen wydarzeń historycznych wygłaszanych przez osoby zaangażowane w działalność poszczególnych organizacji ubiegających się o wsparcie w ww. zakresie”.

Zdaniem resortu działanie takie mogłoby doprowadzić do bezpodstawnego pozbawiania finasowania projektów, w pełni spełniających kryteria określone w ww. ustawie oraz Informacji, wyłącznie z uwagi na poglądy osób zaangażowanych w ich przygotowanie.

Co więcej podkreśla, iż „wprowadzenie przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zależności pomiędzy przekazywaniem zagwarantowanego w ustawie o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz o języku regionalnym wsparcia od poglądów członków poszczególnych organizacji aplikujących o dotacje mogłoby być również uznane za działanie godzące w zagwarantowaną w art. 54 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej wolność wyrażania swoich poglądów”.  [Dr Ratajczak też miał tę „wolność”?  Przeciwnicy pedalstwa też? A tzw. antysemici? – admin]

Resort najwyraźniej zapomniał, że zgodnie z art. 256 § 1 kodeksu karnego, „Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”

Z kolei § 2 mówi wyraźnie: „Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej”.

Oznacza to, że gros ukraińskich periodyków wydawanych m.in. przy dotacjach z ministerstwa powinno zostać zamkniętych, a ich wydawcy – surowo ukarani. Tymczasem MSWiA broni ich – zawierających nie tylko neobanderowską (neonazistowską) symbolikę, jak również propagujących nienawiść do Polaków – niemalże własną piersią, wciągając w to jeszcze polską Konstytucję.

Robert Winnicki w złożonej do ministerstwa interpelacji przypomniał, że „Piotr Tyma, prezes organizacji, w 2013 roku na antenie TVP Historia w debacie z księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim zaprzeczył, by Ukraińska Powstańcza Armia dokonała ludobójstwa na Polakach”, co – jak podkreślił – „stoi w sprzeczności z ustaleniami polskich historyków i elementarnymi faktami oraz narusza cześć i szacunek bestialsko zamordowanych Polaków”.

Cóż, jakby na to nie patrzeć, trudno ukraińską indoktrynację nazywać edukacją. Wszelkie dotacje dla promujących neobanderyzm i kłamstwo wołyńskie organizacje powinny zostać wstrzymane w trybie natychmiastowym.

Anna Wiejak
http://prawy.pl

Komentarzy 28 do “MSWiA będzie wspierać finansowo Ukraińców, niezależnie od ich antypolskiej działalności”

 1. Zbyszko said

  Skoro naród wybrał spośród swoich obywateli, przedstawicieli do pełnienia funkcji w organizacjach państwowych i wybrał ich po to by oni reprezentowali interesy tego narodu, to co powinien ten naród zrobić, skoro jego reprezentanci zdradzili ten naród?

 2. Jacek said

  Jak wyraźnie widać, co zresztą nie było tak znowu trudne do przewidzenia, Polacy znaleźli się tym razem pod okupacja pisu.

 3. Dziadzius said

  Ten artykul #18–1– jest jakby napisany by pasowal tak dla mowych muzulmanow jak i wszystkich innych ludzi mniejszosci ktorych celem jest wykorzystaniem Polski i jej zniszczenie!. Lepszego prawa konstytucyjnego to nawet i zydzi by nie wymysleli — a moze i to oni to pisali?.

 4. Moher49 said

  Prędzej czy później Kresy i tak do nas wrócą. Było kilka możliwości, Rosjanie chcieli nam je dać, zgodnie z prawem międzynarodowym one należą się Polsce po rozpadzie ZSRR. Po 1990 roku Polską rządzi żydowskie nasienie, które większej i silnej Polski nie chce. PiS liże tyłki USA, żydom i Ukraińcom, ale żydowskie/PiS-owskie rządy też się skończą. Jest bardzo dużo ośrodków antypolskich w Polsce finansowanych przez m.in polski rząd. To jest zdrada stanu i kara za to być musi. To coś zwane Ukrainą rozpadnie się.

  Jest wielce niepewne, że Polska przeżyje. Nawet demograficznie znajduje się w czarnej d***
  Admin

 5. Homo Simplex said

  MSWiA będzie wspierać finansowo Ukraińców, niezależnie od ich antypolskiej działalności

  A może będzie wspierać finansowo Ukraińców z uwagi na ich antypolska działalność?

  W dzisiejszych czasach już nic nie powinno dziwić.

 6. klimek said

  Ta wyowiedz calkowicie ich kompromitujes świdaczy ze wladze jawnie sprawuja atypolscy bandyci ! Tak trzeba to nazwac ! ,zeby nie miec zludzen ! Mocno ale tu nie mozna bawic sie w subtelnosci jak bandyci nam rzucaja gownami w twarz ! Nie ma juz zadych zludzien kim sa syjonistczne bandziory z PIS i kogo one reprezenutja i jak wyglada patriotyzm bandytow z PIS !

 7. Homo Simplex said

  Panie Zbyszko, o jakim wyborze Pan mówi? O wyborze mniejszego zła? Taki wybór etycznie nie jest wazny.

  Polska przeżyje, panie Admin, co do tego nie ma dwóch zdań. Ale to, co przezyje, to juz nie będzie nasza polska Polska. Choćby nawet (co wielce prawdopodobne) z tzw. Kresami.

  To właśnie miałem na myśli.
  To nie będzie nasza Polska. Bo już nie jest.
  Admin

 8. Moher49 said

  @4,
  Szanowny gospodarzu, Adminie,
  Przeczytałem już chyba wszystkie przepowiednie dotyczące świata i Polski. Wszystkie mówią, że Polska przeżyje i wyjdzie
  z opresji cało. Jestem optymistą. Moje Wyższe Ja mówi, cokolwiek się dzieje, dzieje się zgodnie z Najwyższym Dobrem moim i innych.
  Pozdrawiam, życzę zdrowia.

 9. Jack Ravenno said

  banderoskie śmiecie i wycieruchy

 10. Guła said

  A skąd MSWiA ma pieniądze?

 11. homo simpleks said

  Od nas. Resztę dodrukuje.

 12. nic said

  Narzekanie bierze sie z braku dzialania – mozna sobie zarzucic cos jesli sie nie probowalo – od razu Polska upadla i sie nie podniesie – tak a jak ma sie podniesc? tytani przyjda z przepowiedni i wyniosa Polske na tron swiata ?
  Moga! Czekamy czy dzialamy?

 13. Marcin said

  Polaczkom wystarczy obiecać 500 zł na dziecko i to wystarczy aby nimi rządzić.
  Reszta ich nie interesuje.

  Ad 8
  Polska,Judopolonia,Rzeczpospolita nr 4,5,6 lub osiem jakkolwiek ten twór będzie sie nazywać na pewno będzie ale Polaków już nie będzie.

  Une już mają wszystko dopięte i odtikowane.

 14. RomanK said

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polska-musi-zapelnic-luke-po-emigracji-ludzi-mlodych/mjplyp

  Juz maja 1.5 mln Ukraincow..dobierze ie z ciemnych na twarzy i z tych o ciemnej dochowosci ale wspolnej duchowosci:-)))))
  PO co definicje narodu..sloro mozn ago sobie zrobic szat prast …tylko nalezy wygonic tych co wiedza, ze sa narodem do wybicia…..

 15. zydozerca said

  „POLSKIE” RADIO-PROGRAM 1
  23.01.2016
  wywiad z oszczercą i zagorzałym przeciwnikiem W.Putina-rosyjskim żydem
  jubileusze: żyd Osip Mandelsztam,
  żyd Gustaw Herling-Grudziński
  J.Targalski -nie będziemy słuchać Rosji
  naszym wzorem żydzi z Radia Wolna Europa i Głosu Ameryki
  finansowani przez dep.stanu USA i środowiska żydowskis

  ŻYDOMEDIA =
  REZERWAT HOŁOTY,ŚCIERY I POMIOTY,
  K..RWY POLITYKÓW ,ŚRODEK NA WYMIOTY
  + ODPADY Z KRAJOWEJ RADY-DO OBOZU ZAGŁADY!!!
  OPŁATA AUDIOWIZUALNA DLA DOSTAWCÓW ŁAJNA-
  OGŁUSZYĆ,POCHLASTAĆ,WYPATROSZYĆ,NASRAĆ !!
  CHÓR WUJÓW ŻYDOWSKICH ZE ZŁODZIEJSKIEJ TROSKI PRZEOBRAZIŁ MEDIA W BIG BURDEL DZIADOWSKI;
  K..RWY Z AGENTAMI SKRZYŻOWAŁ Z ŻYDAMI,BY PO ZMIANIE NAZWISK BŁĄDZIŁY STADAMI;
  DO HANDLU BREDNIAMI RUSZA WIĘC OD RANA EKIPA PROSTYTUT W GÓWNACH UTYTŁANA,PRZEZ ŻYDÓW/KLER/PARTIĘ NON-STOP ODMÓŻDŻANA, ŚCIERWO I PADLINA Z PÓŁMÓZGIEM TUMANA ;
  AGENT,ZDRAJCA,ZŁODZIEJ,KANALIA,SYN KATA,DEWOT Z ZCHN-u :
  U NAS KAŻDA SZMATA ;
  LEMINGI=PRZYGŁUPY,OBCIACH I ZAKAŁA,
  LIZUS, SŁUGUS,LOKAJ,ZDZIRA I POCZWARA :
  KATODEBIL,JEŁOP,CYNIK,KŁAMCA,MENDA,
  MATOŁ,OSIOŁ,ZRZĘDA,ŻYDOWSKA PRZYBŁĘDA
  OLEJNIK,LIS,KRAŚKO,WIELOWIEJSKA,WOŁEK,
  ŻAKOWSKI,MICHNIEWICZ,PARADOWSKA,BOLEK,
  KURSKI,STANISŁAWCZYK,SEMKA,CH.. SAKIEWICZ,
  CZARNECKI,KARNOWSCY,K…HEJKE,ŁOSIEWICZ,
  WILDSTEIN SR&JR,SKOWROŃSKI,ZAREMBA,
  KUPA BEZTALENCI I ŻYDÓW BEZDENNA;
  /SAKIEWICZ+HEJKE+RACHOŃ W TRÓJKĄCIE-
  NA GROBIE KURTYKI W SMOLEŃSKU SIĘ GOŃCIE/
  KOPACZ,KOMOROWSKI,TUSK,MILLER,KWAŚNIEWSKI/STOLZMAN
  KALKSTEIN, DUDA,SZYDŁO +SERWIS KUREWSKI ;
  WATAHA DWORAKA W GOŚCINIE U KLERU =WAŁKONI,CIOT ŻYDÓW ŻYJĄCYCH Z FRAJERÓW/;
  OD RANA DO NOCY+ SOBOTY,NIEDZIELE OFERUJE SWOŁOCZ W PROPAGANDY DZIELE –
  UKRAIŃSKICH ŻYDÓW,AGENTÓW BEZPIEKI,CIA,MOSSADU,STASI,MI + KALEKI
  /STOLZMAN,SZCZYNUKOWICZ,KALKSTEIN,TUSK,
  ROSTOWSKI,BALCEROWICZ,BELKA,BUZEK,LEWANDOWSKI, BIELECKI,WAŁĘSA, BONI,PETRU ,SZCZUREK, OLECHOWSKI,SZECHTER,KOWAL,NIESIOŁ,JUREK/
  -DO NATYCHMIASTOWEJ ROZWAŁKI POD MUREK !!!
  NA SWYCH TAJNYCH KONTACH W PODATKOWYCH RAJACH PRZECHOWUJĄ SKRYCIE DOWODY ODDANIA
  ODKĄD D…SPRZEDALI I ŚCIERWEM SIĘ STALI REKLAMUJĄ TRAGIZM GNICIA SITW KANALII;
  IMPERIUM SOLORZA Z IMPERIUM MICHNIKA PODPIERA PIS-OWSKA ZAŻYDZONA KLIKA;
  W DENNE PSEUDO-MEDIA GRABARZY KULTURY POWSADZAŁA TĘPE,ŚLEPE,GŁUCHE SZCZURY;
  BANDA CIOT PARTYJNYCH+CELEBRYTÓW ŚWITA LEZIE TAM POBEKAĆ I POSRAĆ DO SYTA;
  JAKIE MA ZADANIE PARTYJNY NAJMITA?
  – W ŻAŁOSNYM PROGRAMIE OPRÓŻNIĆ JELITA,PROPAGANDĄ PARTII PUBLIKĘ POWITAĆ
  KMIECIE W INTERNECIE W TRIO I W DUECIE TAKŻE OFERUJĄ PROPAGANDY ŚMIECIE:
  W sieci,W polityce,Niezależna,Fronda =żydowscy katole na poziomie głąba;
  Na temat,Wprost,Onet,Interia,WP=żydowska koteria debilnych kurew;
  ścierwo opłacone z USA/SOROSA funduszu na propagowanie żydowskich szajbusów.

  NIE MA WOLNYCH MEDIÓW W WSZECHPOLSKIEJ KRAINIE ,
  BO SIĘ ZAPLĄTAŁY W ŻYDÓW PAJĘCZYNIE;
  TRZEBA WIĘC WYŁAPAĆ K..RWY I PAJĄKI I WDEPTAĆ JE W GÓWNO PROFANUJĄC SZCZĄTKI !!!
  GAZETA POLSKA CODZIENNIE
  Redaktorem naczelnym gazety jest Tomasz Sakiewicz, a jego zastępcą Katarzyna Gójska-Hejke bez dyplomu znana z lekkiego prowadzenia się i romansu m.in. z szefem IPN i jego teczkami,dzięki którym zabłysła oskarżając bezpodstawnie m.in.St.Wielgusa.Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie,co często się zdarza PiSowskiej padlinie.
  Sekretarzem redakcji jest Katarzyna Rzuczkowska. Wśród autorów dziennika są m.in. Dorota Kania, Igor Szczęsnowicz, Anita Gargas, Ewa Stankiewicz, europoseł PiS Ryszard Czarnecki (przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Forum S.A. wydającej GPC oraz Joanna Lichocka, Jan Pospieszalski, Robert Tekieli, Piotr Lisiewicz, Dawid Wildstein. Dziennik publikuje artykuły na temat polityki, polskiego społeczeństwa oraz katastrofy smoleńskiej.Sam redaktor naczelny określa dziennik jako „polityczno-plotkarski z dużym naciskiem na sport”
  Redakcja gazety mieści się w Warszawie przy ulicy Filtrowej w budynku SrebrnaGATE.
  FORUM S.A.
  Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko
  Rudziński Jacek Członek Rady Nadzorczej
  mamrocząca menda Czarnecki, Richard Henry Francis Złóg Przywra Rzep Członek Rady Nadzorczej
  Skrzypek Barbara Członek Rady Nadzorczej
  Lubiak Katarzyna Członek Rady Nadzorczej
  Tomaszewski, Grzegorz Jacek Prezes Zarządu
  Rachoń, Michał Paweł Prokurent

  Nasz Dziennik – ogólnopolski dziennik o profilu katolicko-narodowym wydawany w Warszawie przez spółkę Spes sp. z o.o.
  Pismo istnieje od 29 stycznia 1998. Od 1999 roku redaktorem naczelnym jest Ewa Nowina-Konopka.
  Inicjatorem powstania gazety był ks. Tadeusz Rydzyk. W 1997 edycję gazety przygotowywał późniejszy poseł Artur Zawisza. Następcą Artura Zawiszy na stanowisku redaktora naczelnego był Artur Górski, który również został później posłem.
  SPES Sp. z o.o.
  Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko
  Nowina Konopka, Marcin Maria Prezes Zarządu
  Nowina Konopka Ewa Izabela Wiceprezes Zarządu

  NIEZALEŻNA.PL żydowski portal prawicowy dla katodebili
  wydawca SŁOWO NIEZALEŻNE Sp. z o.o.
  Tomaszewski, Grzegorz Jacek Członek Zarządu
  Sakiewicz Tomasz Józef Członek Zarządu
  Rachoń, Michał Paweł Prezes Zarządu
  Hejke Katarzyna Prokurent

  W POLITYCE ,W MERITUM, W GOSPODARCE
  bracia Karnowscy

  W SIECI– polski żydowski tygodnik społeczno-polityczny tworzony w większości przez byłych dziennikarzy „Uważam Rze” i „Rzeczpospolitej”, wydawany od 26 listopada 2012 w Warszawie. Redaktorem naczelnym jest Jacek Karnowski. Pismo tworzone jest we współpracy z portalem wPolityce.pl oraz wNas.pl, wGospodarce.pl, wSumie.pl, stefczyk.info, gazetabankowa.pl i tygodnikpodlaski.pl.

  TV REPUBLIKA
  Tworzenie telewizji trwało od 2012. Siedzibą właściciela i stacji jest Warszawa.. Stacją zarządzała od początku Telewizja Niezależna Spółka Akcyjna, której prezesem zarządu został Piotr Barełkowski.. Wiceprezesami zarządu zostali Bronisław Wildstein i Tomasz Sakiewicz (ds. marketingu i rynku abonenckiego), a w składzie rady nadzorczej spółki zasiedli: Anita Gargas-Wojciechowska, Katarzyna Hejke, Cezary Gmyz, Piotr Kwiecień, Rafał Ziemkiewicz. Kapitał zakładowy spółki wyniósł 100 tysięcy zł, opłacony w ¼.
  Pod koniec 2012 roku redaktorem naczelnym stacji został Bronisław Wildstein.Projekt telewizji był anonsowany jako inicjatywa ponadśrodowiskowa. W zespole dziennikarzy znaleźli się przedstawiciele prasy („Do Rzeczy”, „Gazeta Polska”) i portali internetowych (Niezalezna.pl, Fronda.pl), mający za sobą działalność na antenie telewizyjnej w przeszłości: Bronisław Wildstein (redaktor naczelny, były prezes Telewizji Polskiej), Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz (dyrektor artystyczna), Rafał Ziemkiewicz, Piotr Lisiewicz, Joanna Lichocka, Anita Gargas, Cezary Gmyz, Katarzyna Hejke, Piotr Gociek, Marek Magierowski, Tomasz Terlikowski, Marcin Wolski, Krzysztof Masłoń.
  Zespół dziennikarsko-realizacyjny TV objął łącznie około 50 osób
  Redaktor naczelny / po rezygnacji B.Wildsteina /od 2014 r.TOMASZ TERLIKOWSKI

  CZYSTKA W MEDIACH –
  ŻYDZI Z PRAWICY= PARANOICY
  WYPARLI ŻYDÓW Z PO I LEWICY
  -WSZYSTKO TO KURWY I WENERYCY,
  PAZERNE SZMATY,ALKOHOLICY,
  SPASIONE WIEPRZE OD PROPAGANDY
  I LANSOWANIA ŻYDOWSKIEJ BANDY,
  AGENCI USA I IZRAELA KTÓRYCH W.PUTIN W D.. UWIERA,
  ODDANE CIOTY UKRAINY,
  KTÓRA SZMAL BIERZE W ZAMIAN ZA KPINY;
  KATODEBILE I RUSOFOBY WDZIĘCZNE ZA ŚCIĘCIE BUL-OWI GŁOWY
  /KUKLE KOMOROWSKIEGO/
  ZAMIAST LISA- SEMKA,WILDSTEIN ZAMIAST KRAŚKI,
  HEJKE ZA OLEJNIK,RYDZYK ZA ZDROWAŚKI,
  KARNOWSCY,ZAREMBA,SAKIEWICZ,WARZECHA,NOWINA-KONOPKA
  =POSMOLEŃSKIE ECHA,
  SZECHTER RABIN CZERSKI I JEGO GROMADKA ZASTĄPIONA SEKTĄ JARKA RUSOJADKA,

 16. wow said

  @14

  Kuźwa w tym kraju jest nadal co najmniej 10% bezrobocie, dodatkowo setki tysięcy a raczej miliony pracują na śmieciówkach i za głodowe pensje, do tego ukryte bezrobocie na wsiach i wśród wcześniejszych emerytów bo powinni pracować. A oni nam jeszcze 1,5 miliona imigrantów chcą sprowadzić, choć wiadomo że większość imigrantów żyje na zasiłkach…A Ukraińcy zaniżają Polakom stawki i psują rynek pracy. Może niech rząd zacznie coś robić by wróciła chociaż z połowa naszych polskich emigrantów….

 17. wow said

  Do tych biedujących….trzeba było głosować na narodowców, którzy startowali z list Kukiz’15 i KORWIN-a, zachciało się głosowania na PiS lub siedzenia w domu to macie. Winnicki robi dobrą robotę w Sejmie, gdyby takich Winnickich było kilkudziesięciu to może władza miała by chociaż minimum szacunku do obywateli…a tak ma obywateli za „ciemny lud” i mają rację.

 18. zydozerca said

  WNIOSEK O ZORGANIZOWANIE W TRYBIE PRZYSPIESZONYM OGÓLNOKRAJOWEGO REFERENDUM WG ZMIENIONEJ BŁYSKAWICZNIE USTAWY,WPROWADZAJĄCEJ POSZERZONĄ LICZBĘ ZMIAN W KONSTYTUCJI :

  1/LIKWIDACJA ZBĘDNEGO URZĘDU PREZYDENTA RP Z KANCELARIĄ -OSZCZĘDNOŚĆ WYDATKÓW PRZEWYŻSZAJĄCYCH CO ROKU KOSZTY UTRZYMANIA MONARCHII BRYT.
  2/LIKWIDACJA SENATU
  3/OBCIĘCIE O POŁOWĘ LICZBY POSŁÓW I RADNYCH ORAZ ICH DIET/ RYCZAŁTÓW
  4/POWSZECHNA LUSTRACJA I ODŻYDZENIE MEDIÓW ORAZ POZOSTAŁYCH INSTYTUCJI NA CZELE Z WYMIAREM PARODII SPRAWIEDLIWOŚCI
  5/KONFISKATA MIENIA AFERZYSTÓW I ŻYDOWSKICH AGENTÓW /KOLABORANTÓW ORAZ SĘDZIÓW I PROKURWATORÓW
  6/BOJKOT UKRAINY I IZRAELA
  7/OSĄDZENIE ZDRAJCÓW I SIEWCÓW ANTYPOLSKIEJ/ANTYROSYJSKIEJ= ŻYDOWSKIEJ PROPAGANDY

 19. Guła said

  ad 16 Polska musi zapełnić lukę …
  Polacy wracajcie …
  Tymi prześmiewczymi apelami o powrót tubylczej emigracji zarobkowej posługiwała się PO. A teraz imiennie pan Macierewicz. A przecież nikt inny tylko Marcinkiewicz rozwarł wrota granic zachodnich na oścież uwalniając powietrze z krajowej atmosfery nabrzmiałej do stanu eksplozji.
  Ta sytuacja wówczas, rzecz jasna, była zaplanowana no bo kto opuszcza ojcowiznę nawet wtedy kiedy robi się skąpo ale wystarczająco do oszczędnego życia. Więc naród trzeba tak przycisnąć coby pozostawało jedyne wyjście …emigracja. A którą to lukę zapełni się Ukraińcami wraz z tzw „emigracją” islamską.
  Ukraińców już kilkanaście tysięcy – a według mnie dużo, dużo więcej, znalazło się w Niemczech i innych krajach UE, a kilka tysięcy – co bardziej naiwnych, zwróciło się do niemiecko języcznego prezesa SP z o.o. o polityczny azyl nie mając zielonego pojęci o priorytetach obejmujących tę część europejską. No bo prawdę powiedziawszy kto ma?
  Własnie rozpoczęło się mieszanie tubylców z nomadami … na sucho. Emigracja nie wróci nawet w znikomej części. A ci co wracają bardzo szybko znów emigrują. Żaden rząd przecież od początku tzw przemian – oprócz prywatyzacji, nie zajmował się sprawami kraju. A już na pewno nie społeczeństwa.

 20. Moher49 said

  @16,
  Otóż to, trzeba głosować na Narodowców, wstąpić do Młodzieży Wszechpolskiej,pojechać na Marsz Niepodległości, napisać kilka memów a nie leżeć albo siedzieć i jęczeć że źle. Trzeba walczyć, KOD i Petru można zabić śmiechem z domowego komputera. Trzeba też walczyć z klasą próżniaków, która obsiadła urzędy.
  Nie widzę biedy w mojej miejscowości. W sklepach pełno kupujących. Ci którzy chcą mieć lepiej, wyjeżdżają do innych krajów i zarabiają lepsze pieniądze. Tak jest od kilkuset lat. We Francji pracował mój dziadek, w USA drugi dziadek i ja też. Polacy są zdolnym narodem, damy radę. Znam młodych ludzi, którzy w kraju zarabiają po 10 tys. jako informatycy, bankowcy. Pewnie, że jak się nie chce uczyć, pije, pali, ćpa, słucha Owsiaka i Dody to wyląduje pod mostem.

 21. Marucha said

  Re 20:
  Optymistyczny obrazek Polski Pan odmalował.
  Praca jest dla każdego, kto nie ćpa, nie pije, nie pali, nie słucha Owsiaka i chce się uczyć. Np. po 10 tys zł/mies.
  A jak komu mało, to wyjeżdża na emigrację.

 22. konfuzjusz said

  Dobrze, że ktos ma pogodną wizje świata. Bez takich żylibyśmy w wiecznej depresji obserwując otaczająca rzeczywistość.

 23. Glock said

  Kupowac bron kalachy Kriss super I inne zabawki .I trzeba zrobic porzadek z tymi milosnikami ;;demokracji talmudycznej

 24. konfuzjusz said

  Panie Glock, weź Pan sie zastanów. Gdzie kupować tę broń i za co. Poza tym, demagodzy już dawno przerobili nam naród miłujący wolność osobista na stado ochlofobów.

 25. DDD said

  Bezkrytyczne podejście dochodzi do granic bezrozumnej apologetyki a nawet do gloryfikacji i wspierania banderowskich zbrodniarzy.

 26. NICK said

  Do optymistów. Kupcie w miarę możliwości broń jakąś. Bo jak już niedługo, dojdzie co do czego to, przed gwałtem i męczeńską śmiercią żony, córki czy wnuczki, czego wy widzieć nie będziecie, ubijecie choć jednego zanim was ubiją. Nadchodzi scenariusz bośniacki. Wersja hard.

 27. Boydar said

  szczególnie do Pana Glocka

  Jak sobie, qurwa, Panowie Szlachta wyobrażacie wybicie nastu milionów squrwysynów na obszarze Polski !!!
  I kto ma zdecydować kogo ubić a kto ma zostać !!!
  I kto z Was potem zaśnie !!!

  Nie idźcie tą drogą, to Highway to Hell.

  To nie jest nasz problem. To znaczy jest nasz, ale on zawsze był problemem normalnej części ludzkości i żadne to odkrycie. Wy chcecie „tu i teraz”. A to tak nie działa. Nigdy nie działało. Broń trzeba mieć, to naturalne prawo Człowieka. Jednak to nie o to chodzi aby ich zabić, chodzi tylko aby oni nie zabili nas. Jeśli nie uda się im nas zabić, sami zdechną i przepadną. Tak jest im zapisane.

 28. Swarożyc said

  Co robic?…
  Broń Boże nie „działać” bo skończy się jak każde poprzednie powstanie!
  Najpierw samokształcenie przez jedną generację i wynajdywanie naturalnych przywódców, a później działanie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: