Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  antoni o O paranoi giedroyciowych i bar…
  gnago o Transmutacja biologiczna – ską…
  4Kartofle o Transmutacja biologiczna – ską…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sylwestrowe ekscesy w dwunastu landach

Posted by Marucha w dniu 2016-01-24 (Niedziela)

Kolonia nie była jedynym miastem w Niemczech, w którym w noc sylwestrową były molestowane i okradane kobiety. Podobne przypadki miały miejsce w dwunastu krajach związkowych.

Do molestowania kobiet i kradzieży doszło w sylwestrową noc nie tylko w Kolonii. Podobne ekscesy miały miejsce w dwunastu krajach związkowych Niemiec – wynika z poufnego raportu Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej (BKA), który cytują rozgłośnie WDR, NDR oraz dziennik „Sueddeutsche Zeitung” („SZ”). Raport został sporządzony na zlecenie szefów landowych resortów spraw wewnętrznych.

Raport BKA opisuje wykroczenia, do których doszło w miejscach publicznych. Sprawcy działali według podobnego wzoru: grupy mężczyzn osaczały ofiary, molestowały je seksualnie i okradały. Z raportu wynika jednak, że nic nie wskazuje na zorganizowane działanie. W większości przypadków sprawcy nie byli ze sobą w kontakcie i nie planowali wspólnie przestępstw [Oczywiście  przypadkiem była synchronizacja czasowa napaści i podobny modus operandi różnych grup- admin].

Dział prasowy BKA potwierdził, że podobne do kolońskich ekscesy miały miejsce „w różnej formie” i „różnej liczbie” w innych krajach związkowych Niemiec. Nie zdradził jednak szczegółów.

Uszkodzenia ciała i kradzieże

Współpracujące w ramach researchu redakcje WDR, NDR i „SZ“ ujawniły, że w miastach Nadrenii Północnej-Westfalii (przede wszystkim w Kolonii, Duesseldorfie i Bielefeld) policja odnotowała do 13 stycznia br. 1076 zawiadomień o przestępstwie. 692 z nich to przypadki uszkodzenia ciała połączone z kradzieżą, zaś 384 ma charakter seksualny, przy czym 116 z nich połączonych było z kradzieżą.

W Hamburgu zgłoszono 195 przypadków, z czego w większości to przestępstwa o podłożu seksualnym. Podobne ekscesy miały miejsce w Hesji (31 przypadków), w Bawarii (27), Badenii-Wirtembergii (25), Bremie (11) i Berlinie (6). Pojedyncze przypadki miały miejsce w Dolnej Saksonii, Brandenburgii, Saksonii, Nadrenii-Palatynacie i Kraju Saary. Ze wzglądu na trwające śledztwo liczby te mogą jeszcze ulec zmianie.

Bez nazywania krajów pochodzenia

Wszystkie ofiary to kobiety, a sprawcami byli młodzi mężczyźni w wieku 17-30 lat o „południowym” lub „arabskim” wyglądzie. Konkretne ograniczenie pochodzenia sprawców jest w wielu przypadkach trudne. Raport nie potwierdza ograniczenia pochodzenia sprawców kolońskich ekscesów do krajów północnoafrykańskich.

Policja w Kolonii poinformowała, że współpracuje już ze Scotland Yardem. Poprosiła o pomoc brytyjskich ekspertów od rozpoznawania twarzy w tłumie. Ich zdolności przewyższają bowiem automatyczne programy rozpoznawcze.

afp, dpa / Katarzyna Domagała, Redakcja Polska Deutsche Welle
http://fakty.interia.pl/

Komentarzy 6 do “Sylwestrowe ekscesy w dwunastu landach”

 1. robik said

  CZY SŁUŻBY SPECJALNE W NIEMCZECH WRAZ Z PEGIDĄ SPROWOKOWAŁY NOWOROCZNE ATAKI NA KOBIETY?

  Czytaj—> http://pl.blastingnews.com/swiat/2016/01/czy-sluzby-specjalne-w-niemczech-wraz-z-pegida-sprowokowaly-noworoczne-ataki-na-kobiety-00722735.html

 2. Kazek said

  Ad 1 oczywiście a wszystkim stoi jak zwykle generał KGB Putin

 3. Tekla said

 4. MatkaPolka said

  ROSJANIE W NIEMCZECH DALI LEKCJE ARABSKIM GWAŁCICIELOM

  http://fortruss.blogspot.ca/2016/01/russians-teach-migrants-lesson-in.html

  Rosyjscy emigranci przebywający w Niemczech sami wymierzyli sprawiedliwość arabskim „uchodźcom”za gwałt na 13 letniej rosyjskiej dziewczynce Lisie. Lisa została porwana 11 stycznia z okolic dworca kolejowego przez 3 arabskich „uciekinierów” i przez 30 godzin gwałcona.

  W miejscowości Bruchsal grupa ok. 400 Rosjan skrzyknęła się podjechali w 120 samochodach pod Hostel uzbrojona w kije bejsbolowe i nobi taboretowe. „Rusaki” spuścili tęgie manto arabskim zwyrodnialcom. Przeczesując wszystkie pietra i pokoje – mimo, że „uchodźcy”próbowali się bronić strzelając z pistoletów.

 5. AQQ said

  http://pikio.pl/niemcy-ambaras-na-basenie-masturbacja-i-odchody-uchodzcow-w-wodzie/

  http://pikio.pl/kolonia-kobiety-rozdawaly-imigrantom-kwiaty/

  http://www.taranisnews.com/ Niemcy ubogacone” filmy

 6. Bodzio said

  @MatkaPolka
  Więcej krytycyzmu wobec takich newsów, to się nie trzyma kupy.
  Bijatyka na czterystu ludzi pospolitego ruszenia po jednej ze stron i żadnych informacji o rannych mimo użycia pistoletów przez zaatakowanych? Takich cudów potrafiliby dokonać chyba tylko „uprzejmi ludzie” W.W.Putina a nie zgraja z kijami bejsbolowymi. Poza tym brak informacji o interwencji policji.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: