Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Uchodźcy w Warszawie – wiemy, gdzie zostaną zakwaterowani.

Posted by Marucha w dniu 2016-01-25 (Poniedziałek)

Urząd do Spraw Cudzoziemców wybrał w drodze przetargu ośrodki, w których utrzymanie uchodźców będzie najkorzystniejsze. Łącznie to 5 placówek w całym kraju – poinformowało Radio Zet

W Warszawie ośrodek będzie znajdował się na ul. Księżnej Anny, na Targówku. Głównym kryterium była cena. Utrzymanie uchodźców kosztuje od 40 do 60 zł dziennie. Im większa grupa, tym mniejsza cena.

Poza Warszawą wybrano jeszcze Białystok, Zalesie, Wohyń i Ustronie. Jak informuje Radio Zet zanim uchodźcy zostaną zakwaterowani przejdą badania epidemiologiczne.

Biorąc pod uwagę, że Polska zgodziła się na przyjęcie 7000 uchodźców do Warszawy powinno trafić około 1400 osób.

http://warszawawpigulce.pl/

Komentarz czytelnika: Pawel Stolarz · Belfast
Piszą ze utrzymanie jednej osoby to koszt od 40 zł do 60 zł. To Jest kłamstwo!!! Moi znajomi pracują w PCPRze (PCPR będzie miał nad nimi opiekę) i mówili mi że utrzymanie będzie kosztować 70 zł dziennie. Wychodzi na to, że 4 osobowa rodzina będzie otrzymywać 280 zł DZIENNIE!!! Dla porównania, samotna matka Polka, bezrobotna, mająca 3 dzieci, otrzymuje dotację rzędu 200 zł MIESIĘCZNIE !!! Brakuje mi już słów by określać moje rozgoryczenie.

Komentarzy 27 to “Uchodźcy w Warszawie – wiemy, gdzie zostaną zakwaterowani.”

 1. Tekla said

  Morvai Krisztina w EP w obronie gwałconych i molestowanych kobiet przez uchodzców..odpowiedz na jej apelacje ..szokujaca..jest poprostu rasistka ..nie rozumie biednych uciekinierów..

  nizej..po angielsku..

  ..https://www.youtube.com/watch?v=66AD3Fuwct4

 2. Tekla said

 3. zydozerca said

  AD.1 OBOWIĄZKOWA KASTRACJA WSZYSTKICH PRZYJEZDNYCH MUZUŁMANÓW – SZPITALE POLOWE/AMBULATORIA PRZY KAŻDEJ ULICY,ZAKAZ NOSZENIA CHUST, PRACA PRZYMUSOWA PRZY ZBIERANIU ŚMIECI I OCZYSZCZANIU RZEK

  OGÓLNOPOLSKIE REFERENDUM W SPR.ZMIAN W KONSTYTUCJI I POLITYCE RZĄDU:

  1/LIKWIDACJA ZBĘDNEGO URZĘDU PREZYDENTA RP Z KANCELARIĄ -OSZCZĘDNOŚĆ WYDATKÓW PRZEWYŻSZAJĄCYCH CO ROKU KOSZTY UTRZYMANIA KRÓLOWEJ BRYTYJCZYKÓW
  2/LIKWIDACJA SENATU,ŻYDOWSKICH FUNDACJI I ORGANIZACJI
  3/OBCIĘCIE O POŁOWĘ LICZBY POSŁÓW I RADNYCH ORAZ ICH DIET/ RYCZAŁTÓW,ZAKAZ FINANSOWANIA PARTII Z BUDŻETU,JEDNA KADENCJA
  4/POWSZECHNA LUSTRACJA I ODŻYDZENIE MEDIÓW ORAZ POZOSTAŁYCH INSTYTUCJI NA CZELE Z WYMIAREM PARODII SPRAWIEDLIWOŚCI i KLEREM
  5/KONFISKATA MIENIA AFERZYSTÓW I ŻYDOWSKICH AGENTÓW /KOLABORANTÓW ORAZ SKORUMPOWANYCH SĘDZIÓW I PROKURATORÓW i POSIADŁOŚCI KOŚCIOŁA ŻYDO-KATOLICKIEGO Z POZOSTAWIENIEM KOŚCIOŁÓW I PLEBANII
  6/BOJKOT ZBRODNICZEGO REŻIMU IZRAELA, UKRAINY ,TURCJI
  7/WYSTĄPIENIE Z UE ORAZ ZBRODNICZEGO NATO,SOJUSZ MILITARNY Z ROSJĄ I CHINAMI
  8/ZAKAZ FINANSOWANIA I PRZYJMOWANIA ARABSKICH IMIGRANTÓW-ZAMIAST TEGO SPROWADZENIE POLAKÓW Z TERENÓW BYŁEGO ZSRR
  9/ZAKAZ IMPORTU SKAŻONEJ ŻYWNOŚCI Z AZJI
  10/OSĄDZENIE ZDRAJCÓW I SIEWCÓW ANTYPOLSKIEJ/ANTYROSYJSKIEJ= ŻYDOWSKIEJ PROPAGANDY
  11/ZAŻĄDANIE OD NIEMIEC, IZRAELA,UKRAINY WYPŁATY WIELOMILIARDOWYCH ODSZKODOWAŃ ZA LUDOBÓJSTWO,ZNISZCZENIA WOJENNE ,GRABIEŻ MAJĄTKU I WYŁUDZONE MIENIE POLAKÓW ZWŁ.PO ZŁODZIEJSKIEJ PRYWATYZACJI PO 1989 R.

 4. Tekla said

  Ad.3

  dot.8..Sciaganie Polaków z całego świata -z Ameryki Łacińskiej w samej Brazylii mieszka ponad 2 miliony naszych ..marzy im sie powrót do kraju.
  A gdyby dali im jeszcze takie pieniadze..jak tym z inwazji..

 5. Inkwizytor said

  Za ile lat podobne jak ten z Anglii, marsze Polaków z Krzyżami będa w Warzsawie opluwane i atakowane przez miłośników kóz ?

 6. rom said

  prawo dla http://gloria.tv/media/TdJG5EdDHyh

  koniecznie obejrzeć i przeslac dalej

 7. revers said

  no coz, biznes asylowo-uchodzczy dotarl nad Wisle, jak nie Kali to Jakub z wielbladami zalatwi reszty z przepowiedni Nostradamusa. Kuba stol pysk , nie protestuj, plac podaty na Orient, Multi-Kulti,kolorowe-rewolucje i arabskie wiosny.

 8. revers said

 9. Marian said

  Budowa koszar wojskowych ISIS-u w Warszawie, Białymstoku, Zalesiu, Wohyniu i Ustroniu idzie pełna parą. Jako ich przyszłe ofiary, już teraz dołożymy się na ich wojskowe wyszkolenie i uzbrojenie (pod pozorem powrotu do Syrii i walki z rządem Asada oraz PI). Wspólne szkolenia dżihadystów i banderowców na terenie Ukrainy również się odbywają. W odpowiednim momencie posłużą do spacyfikowania krnąbrnych Polaków.

 10. Cris said

  Skurwysynstwo

 11. Jawamdam said

  Krótka wyjaśnienie dla Polaków, którzy nie rozumieją działania podstępnego.

  To w ten sposób żydo-chazaria układa sobie świat pod racice. My, Polacy, pozwalamy na to i tak mamy jak mamy. Polski rząd ma dbać o Polski Naród a właśnie widać tutaj, że służy niewidzialnej żydo-chazarii, z której się też sekretnie składa (masoni!!!- Macierewicze i inne ścierewicze) i wypełnia ich rozkazy nie licząc się z Polakami, czyli z Naszym Narodem. Poza tym emigranci arabscy tym to kupa gówna, nierobów i analfabetów, żyjąca podobnie jak wampiry żydowskie na szyjach innych narodów. To nieproduktywni roszczeniowcy, przypominający dzikie ludy pierwotne.

  Proponuję zmienić też nazwę z „syjonizmu” na „szyjonizm”. „Szyjonizm” oznacza właśnie wiszenie żydo-chazarskich wampirów na szyjach innych narodów i spijanie ich krwi.

  TO PODSTĘPNA WALKA Z POLSKĄ I POLSKOŚCIĄ i innymi narodami. W cieniu jej żydo-chazaria załatwia, jak i we wszystkich wojnach i rewolucjach, które wywołała przy pomocy narzędzia pt. masoneria, zniewolenie Świata i tzw Nowy Porządek świata. ZBIERAJMY SIĘ WIĘC W JEDNĄ CAŁOŚĆ I WALCZMY Z TYM WIECZNIE NIE NAŻARTYM BYDŁEM MIĘDZYNARODOWYM.

  Przypomnę ze żydochazaria to mieszanina plemion koczowniczych turecko-mongolsko-tatarskich, ŻYJĄCYCH Z RABUNKU OD ZAWSZE, która za swego króliczka Bulana przeszła ze względów politycznych na judaizm i rozlazła się od Kaukazu po chamerykę po pogromie przez księcia Kijowskiego Światosława i uzurpuje sobie teraz prawo do rządzenia światem, wykorzystując do swojej walki inne ogłupione narody. Teraz arabskich degeneratów i analfabetów. Wcześniej ogłupionych Rosjan i Niemców. Ich bronią jest podstęp i Qurestwo wszelkie. Bądźmy czujni i walczmy o swoje święte prawa.

  Mała dygresja.
  Widziałem w domu Korwina Mikke vel Ozjasza Goldberga, portret Karola Marksa wiszący na ścianie i wyłapałem w pewnym momencie w jego wypowiedzi jakoby musiał robić to co od niego wymagają. Kto? Dziwnie, nieprawdaż? On oczywiście wszystko potrafi przekręcić na swoją korzyść.

  Poniżej za listą żydów w Polsce Polonica net, Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji O.R.K.A.N.przytaczam:

  Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL
  funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą
  „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubów Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów „Prawica”. W 1987 roku został prezesem nowo powstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]

 12. …a dlaczego Królestwo Danii mogło powiedzieć NIE dla wcześniej zadeklarowanych ok. 1000 uchodźców…!?

  (retoryczne pytanko…)

 13. mordor said

  Kto zatrzyma pochod ? Polska na zasiekach granicznych? NIE

  http://www.pap.pl/aktualnosci/news,459430,w-tym-roku-przybylo-do-grecji-juz-ponad-35-tys-uchodzcow.html

  Pi razy drzwi daje 5mln w 2016 (pomijam kwestie humanizmu, empatii, milosci i pokoju) tak jak nikt nie pyta o przyczyne wielkiej wedrowki.
  i jej cel – naszym obowiazkiem jest MILCZEC az do smierci.

 14. Polska ma ogromną ilość ludzi po studiach. Europa podobnie. Niestety ciągle jakoś nie przekłada się to na umiejętność logicznego myślenia.
  (filmik ogólnie znany, ale zawsze aktualny)

 15. Maciejasz said

  Ad.14 Dzięki za filmik Panie Uniosceptyk 😉

 16. outsiderR said

  „wybrano jeszcze Białystok, Zalesie, Wohyń i Ustronie.”

  Ktoś wie, o jakie Ustronie chodzi? Pełna nazwa to – Ustronie Morskie.
  Jak tam mają trafić – to dobrze. Blisko Bałtyk, mogą na tratwach dalej do Szwecji…
  Gorzej, jeśli chodzi o Ustroń. Miejscowość turystyczno-wypoczynkowa (jak do tej pory).
  Sanatorium „Równica”, sporo domów wczasowych, blisko do m.Wisła (ok.10 km).
  Jak tu zamierzają ich ulokować – to się skończy najmowanie kwater prywatnych
  ślązakom, co to w zimie na narty, a latem po prostu „w góry” przyjeżdżają.

  PS No chyba, że jeszcze o inne „Ustronie” chodzi, o którym nic nie wiem…

 17. Tekla said

 18. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/wielokulturowosc-multikulti-to-smierc-dla-narodow-europy-to-smierc-bialego-czlowieka/#comment-2137

 19. RSA said

  Uchwała Rady Miasta Częstochowy w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Miastem Katowice w zakresie związanym z nauczaniem religii przez Ligę Muzułmańską w Rzeczypospolitej Polskiej (projekt).
  http://bip.czestochowa.pl/attachments/download/61264

  Miasto Częstochowa ma zamiar współfinansować Centrum Kultury Islamskiej w Katowicach, przy ul. Warszawskiej 50A?

 20. ussus said

  @ 16
  Proszę uprzejmie
  http://udsc.gov.pl/rozstrzygnieto-przetarg-na-osrodki-dla-uchodzcow/

 21. outsiderR said

  Dziękuję uprzejmie 😉

 22. NICK said

  A ja przypomnę uprzejmie, że liczby „uchodźców” (czytaj: żołnierzy Muzułmańskiej Armii Jewropejskiej) są liczbami oficjalnymi i posiadają swój mnożnik, powiedzmy rodzinny.

  A jasne!
  Admin

 23. tonic said

  Ciekawe co bedzie jak pula cudownie zwiekszy sie do 1mln do przyjecia .

 24. WIELKA NIEDZWIEDZICA said

  POLACY WRACAJCIE DO POLSKI I ZAJMUJCIE MIASTA, WSIE, DOMY itd.

  Kto tylko moze, niech wraca z ziemi obcej do POLSKI

 25. ad 24

  ….szczerze popieram ten apel do wszystkich Polek i Polaków (z krwi i kości)…
  Proszę poczytać, jak Prymas Polski Stefan Kardynał Wyszyński kochał i wyrażał się o Polsce i Polakach.
  Warto ciągle przypominać Jego nauczania a nie JPII…
  pozdrawiam 🙂

 26. Wimar said

  Zdawkowe informacje z Wiadomosci nt. incydentu w szwedzkim Molndal nie wyczerpuja tematu- wiecej tutaj :
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3416343/Sweden-asylum-worker-22-stabbed-death-frenzied-attack-CHILD-migrant-centre-refugee-boy-15-arrested-murder.html

  To, że chłopak miał 15 lat wynika jedynie z jego własnych zeznań. Ma na 99% zmyślone imię i nazwisko oraz nieprawdziwy wiek.
  Admin

 27. Wimar said

  Re 26 Tez tak mysle
  . Byc moze byla to zemsta mlodego somalijskiego szowinisty za zdrade wiary islamskiej oraz upodabnianie sie do zepsutych dziewczyn „zachodu” .

Sorry, the comment form is closed at this time.