Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  alejaja o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Mietek o O pożytkach z sentencji
  Antares o Pius XII – Papież, który…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  CBA o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  UZA o To Wojna
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Na dziś w budowie-druga Ukraina w III RP

Posted by Marucha w dniu 2016-01-27 (Środa)

Najistotniejszym duchowym efektem biedy jest utrata przez człowieka jego naturalnej godności dziecka Bożego. A tylko człowiek pozbawiony godności własnej gotów jest do roli niewolnika, jaką przeznaczył mu „naród wybrany” w ramach NWO.

Truizmem jest stwierdzenie, że pieniądz rządzi światem. Jego twórcami i mistrzami w wykorzystaniu są Semici. Przy czym, w odróżnieniu od innych ras i cywilizacji, nie używają go do gromadzenia dóbr materialnych. Ich jedynym celem zawsze była i jest władza absolutna. To odwieczne dążenie określane jest dziś mianem NWO (nowego porządku świata).

Trend ten jest wyjątkowo niebezpieczny dla ludzkości. O ile bowiem nawet najbrutalniejsze imperia zostawiały po sobie dorobek materialny i kulturowy wynikający z potrzeb konsumpcyjnych, to po NWO pozostać może jedynie szatański smród. Do dziś podziwiać możemy wspaniałe pałace, piękne działa sztuki, biżuterię i stroje w różnych epokach służące tym, którzy mieli pieniądze. Dziś realne gospodarki, produkujące te i wszystkie inne niezbędne do biologicznego funkcjonowania człowieka dobra, pożerane są przez instytucje finansowe w procesie tak zwanej financjalizacji [i] ekonomii.

Celem bankierów nie jest bowiem ich własne bogactwo, a jedynie nędza gojów. Najistotniejszym duchowym efektem biedy jest utrata przez człowieka jego naturalnej godności dziecka Bożego. A tylko człowiek pozbawiony godności własnej gotów jest do roli niewolnika, jaką przeznaczył mu „naród wybrany” w ramach NWO.

Aby jednak proces przekształcania człowieka w niewolnika mógł zakończyć się sukcesem, należało w wprzódy pozbawić społeczeństwo jego elit. Elity bowiem posiadają wysublimowaną zdolność zachowania godności nawet w warunkach materialnego upadku.

Aby nie cofać się zbyt daleko w historii, warto spojrzeć na sowieckie imperium, przy tworzeniu którego, żydokomuna wymordowała wszystkie wyższe warstwy społeczeństwa. W wyniku tego, w tym wielonarodowościowym państwie powstała koncepcja tzw. „człowieka sowieckiego” (homo sovieticus [ii]), którego łączył z innymi członkami jedynie „internacjonalizm”. Pomimo gigantycznego wysiłku propagandowego zmierzającego do gloryfikacji tego „gatunku” w ZSRR, poczucie własnej niższości było wśród jego przedstawicieli porażające. Ilustracje tego stanu może stanowić fakt masowego wychodzenia za mąż „kobiet sowieckich”, za „studentów” pochodzących z różnych najdzikszych krajów III świata. Emigracja do tych państw, znacznie prymitywniejszych od ZSRR, była ciągle odbierana jako „nobilitacja”.

W czasie okupacji Polski przez Niemcy i ZSRR w trakcie II wojny światowej, postanowiono rozwiązać „polski problem” za pomocą eksterminacji inteligencji. Ta autentyczna elita Narodu Polskiego wywodziła się z szlachty i nie posiadała swego odpowiednika w zachodnich społeczeństwach. Zaborcy próbowali likwidować szlachtę za pomocą konfiskat jej majątków, co w rezultacie spowodowało wytworzenie inteligencji, fachowo wykształconej szlachty zdolnej do utrzymania się z pracy rąk własnych, bez potrzeby opierania się na majątkach ziemskich.

Zagłada najlepszej części polskiej inteligencji, między innymi w szaleńczym Powstaniu Warszawskim, umożliwiła zaszczepienie na terytorium PRLu gatunku „homo sovieticus”. Z chwilą upadku sowieckiego imperium „gatunek” ten nie tylko nie zaniknął, ale wręcz zaczął rozkwitać w nowej formie „neo homo sovieticus”, czyli polskojęzycznego „europejczyka”. Jego członków łączy miłość do Unii, „europejskich wartości” i „multi-kulti”.

Duchowe władztwo na nimi dzierżą koszerne media, takie jak Gazeta Wyborcza. Głęboki kompleks niższości łagodzą one wśród „neo homo sovieticus” opowiadaniami o tym jak wspaniałymi są oni „europejczykami” , oraz jak będzie ich „europa” podziwiać, jeśli nadal postępować będą zgodnie z oferowanymi w owych mediach pouczeniami. Jakiekolwiek próby krytyki tego postępowania spotykają się zawsze z histerycznymi aktami agresji z ich strony.

Drugi odłam społeczeństwa III RP, to tak zwani „Polacy – Katolicy”, czyli ci których autentyczne przywiązanie do polskości i chrześcijaństwa uchroniło od haniebnego upadku do poziomu neo homo sovieticusa. Niestety o ich „formację” dba kler podległy Watykanowi solidnie zakorzenionemu w „zachodnich wartościach”. Nieustannie dba on o to by w głowie Polaka – Katolika nie zaświtała ani jedna myśl. Ma on jedynie WIERZYĆ, we wszystko co mu hierarchia przekazuje.

Przy czym bez względu na to czy dotyczy to wyznania, kultury, polityki, obyczajowości, lub czegokolwiek innego, Polak – Katolik ma bezwzględnie wypełniać jej dyrektywy, gdyż nikt inny, tylko ona (hierarchia) ma monopol na dystrybucję woli Chrystusa na tym padole, czyli wyrażając się językiem współczesnych Żydów, jest „jedynym autoryzowanym dealerem na naszą planetę”.

Wszelkie odstępstwo od tej reguły zagrożone jest jedną karą – wiecznego potępienia. Truizmem jest stwierdzenie, że przedstawioną wyżej „formację” Polaków wykorzystuje każdy, kto ma jakikolwiek interes w manipulowaniu nimi dla sobie tylko znanych celów.

Również ten odłam obywateli III RP „obsługiwany” jest przez wyspecjalizowane ośrodki medialne. Ich klasycznym przykładem może być Fronda [iii], czyli żydowski portal dla gojów – katolików. Tu też sączy się odbiorcom balsam kojący kompleks niższości, tyle że „Wielkiej Polski”, np. „Polska będzie mocarstwem! Proroctwo Wernyhory” [iv].

Tak więc, Polaku do roboty! Na wojnę z Ruskim marsz! Czemu z Ruskim, skoro od ponad ćwierćwiecza nie okupuje on już naszej Ojczyzny? Czemu nie na wojnę z Niemcem, Amerykaninem i całym Zachodem, który bezlitośnie eksploatuje i niszczy Polskę? A kogo to obchodzi? W przeciągu ostatnich kilkuset lat jedyny błyskotliwy sukces militarny Wojska Polskiego ochrzczony został mianem „Cudu nad Wisłą”. Twórcy tej nazwy pośrednio sugerują, że Polak może tylko „cudem” odnieść sukces! „Cud” to jest zdarzenie, które następuje wbrew obiektywnej rzeczywistości.

Po co więc wysilać się i próbować ją analizować, odpowiadać sobie na trudne pytania? Nie potrzeba! Idziemy na wojnę z nuklearnym mocarstwem, jakim jest Rosja! „Cud” sprawi, że zwyciężymy i zostaniemy „światowym mocarstwem”! Znów cytuję Frondę: „Orędzie św. Łucji o początku III wojny światowej; Polska jako jedyna ocaleje!” [v].

Celem władców w odniesieniu do Słowiańszczyzny jest jej całkowite unicestwienie. Mężczyźni mają się nawzajem wymordować, a kobiety służyć w zachodnich burdelach i muzułmańskich haremach. Proces ten najbardziej widoczny jest na przykładzie najprymitywniejszego społeczeństwa, za jakie bez wątpienia można uznać ukraińskie.

Polityczny sojusz żydowskich oligarchów z neonazistowskimi antysemitami Bandery tylko z pozoru wydaje się egzotycznym. Obłąkani nacjonaliści ukraińscy wykorzystywani są po prostu do walki z ich rosyjskimi braćmi i rozdmuchiwania „wielkości Samostijnej Ukrainy”.

Szowinizm ukraiński osiągnął już tak patologiczne rozmiary, że w nowych podręcznikach uczy się dzieci o Ukrainie, jako kolebce ludzkości. Wszystko miało początek na starożytnej Ukrainie Wikingów. Nie w Chinach, Egipcie, Ziemi Świętej, Grecji, czy Rzymie, nie! Wszystko zaczęło się w tej staro-rusińskiej kolebce cywilizacji!

Przyszłość też będzie równie wielka, jak przeszłość! Ukraina zwycięży i utopi we krwi znienawidzoną Rosję! Potem zajmie się „rezaniem Lachiw”, ale o tym dyskretnie jeszcze nie wspomina się. Ważne, że będzie wspaniale. Nie ważne jest to, że kraj przeżywa totalny krach gospodarczy, poziom cywilizacyjny rywalizuje dziś z „osiągnięciami” Gabonu. Gwałtowny wzrost emigracji dotyczy, jak na razie, głównie atrakcyjnych ukraińskich prostytutek, ale asocjacja z Unią umożliwi doścignięcie polskich rezultatów w tej kategorii. Bez znaczenia jest to, że krajem bezpośrednio zarządzają amerykańscy okupanci. Ważna jest jedynie „świetlana przyszłość”.

W III RP rządzą również „patrioci” , gotowi na wszystko dla „świetlanej przyszłości”, którą widać już na horyzoncie. Tyle, że „horyzont” to jest hipotetyczna linia, która oddala się w miarę przybliżania się do niej”. W Polsce nie udała się budowa drugiej Japonii, ani drugiej Irlandii, więc miejmy nadzieje, że nie powiedzie się też druga Ukraina.

Historia nadal przyspiesza. Niezadługo Zachód obdarty zostanie ze swego blichtru, ukazując swe prawdziwe odrażające oblicze, cywilizacji która osiągnęła największe moralne dno ze wszystkich znanych w historii. Być może skłoni to Polaków do przejrzenia na oczy. Jednak, na razie trzeba im przywoływać gorzką prawdę, bez względu na to jak bardzo ich ona irytuje!

[i] http://www.investopedia.com/terms/f/financialization.aspstwa
[ii] https://en.wikipedia.org/wiki/Homo_Sovieticus
[iii] http://www.fronda.pl/
[iv] http://www.fronda.pl/a/polska-bedzie-mocarstwem-proroctwo-wernyhory,64040.html
[v] http://www.fronda.pl/a/oredzie-s-lucji-o-poczatku-iii-wojny-swiatowej-polska-jako-jedyna-ocaleje,64155.html

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 14 do “Na dziś w budowie-druga Ukraina w III RP”

 1. Maćko said

  *Celem bankierów nie jest bowiem ich własne bogactwo, a jedynie nędza gojów. …
  NIEZUPELNIE! Celem BANKSTERÓW jest tak wysoki poziom zycia gojów aby mogli placic wysokie podatki, oplaty manipulacyjne, kary i dawali sie oszukac pracujac jak niewolnicy i klócac sie miedzy soba o bzdety.

  *Tak więc, Polaku do roboty!… racja. Uczmy sie dzialac obronnie, obrastajmy w piórka bogacac sie i wtedy uzyjemy naszej mocy swobodnej do walki z wrogiem. Np. uzywajca programu infomujacego o producencie danego wyrobu:

  http://www.wykop.pl/link/2851249/zabierz-pole-na-zakupy-zagraniczne-korporacje-jej-nienawidza-zobacz-dlaczego/
  Klienci zalewani są przez sklepy produktami pochodzącymi z całego świata i właściwie mało kto wie, które marki mają wyłącznie polską tradycję. By łatwiej rozróżnić nasze rodzime rzeczy, powstała nowa aplikacja „Pola”.

  Jej twórcy twierdzą, że aplikacja ma na celu wsparcie lokalnego rynku. Uważają, że dzięki niej polscy klienci chętniej sięgną po nasze rodzime artykuły. „Pola” pokazuje, czy dany produkt spożywczy lub przemysłowy opiera się na polskim kapitale i czy przy jego produkcji pracowali Polacy.

  Wystarczy zeskanować kod kreskowy wybranej rzeczy, by dowiedzieć się podstawowych informacji na temat firmy, która ją wyprodukowała. Na ekranie pojawi między innymi miejsce produkcji towaru.
  Jak działa „Pola”?
  Każdy producent należący do bazy aplikacji ma przypisane od 0 do 100 punktów. Po zeskanowaniu towaru na ekranie smartfona pojawia się określona punktacja przyznana konkretnemu przedsiębiorstwu. Liczba zależy od tego, czy firma ma polskie udziały lub czy jest zarejestrowana w Polsce i tu produkuje.
  http://www.dobreprogramy.pl/Pola.-Zabierz-ja-na-zakupy,Program,Android,68362.html

 2. lopek said

  Moim zadaniem une działają zasilane jakąś potężną, pozaziemską, ciemną siłą. Co zrobi Bóg?

 3. martin said

  //Również ten odłam obywateli III RP „obsługiwany” jest przez wyspecjalizowane ośrodki medialne. Ich klasycznym przykładem może być Fronda[iii], czyli żydowski portal dla gojów – katolików.//

  Pomieszanie z poplątaniem przecież na tym portalu adminem jest astra zwana parch-asta która z parch-frondy pochodzi sama pisała, zbanowali tam wszyskich polaków zostawiono pejsów.

 4. Pitagoras said

  Niezbyt szczęśliwie może umieszczam mój wpis w tym temacie.
  Ale cały czas mam problem z jednym – osobisty konflikt, wiem co się działo przez tyle lat, wiem też, że wielu Polaków
  nie umie podejść do tego inaczej niż mówią fakty.
  Czy w ogóle da się w tych czasach myśleć inaczej o Moskwie niż przez pryzmat powojennych dekad, choćby powojennych.
  Ile czasu trzeba czekać – jedno, dwa pokolenia, a może już większość z tych usłużnych pozamieniała chorągiewki i głowę
  mają odwróconą w drugą stronę?
  W większości syjo’słoni’ to wymyślili, ale my jako Naród niestety słono za to wszystko płaciliśmy, płacimy i płacić będziemy długo!

  Gdyby Admin miał chwilkę, lub ktoś inny i mógł napisać kilka zdań przemyślenia, bardzo proszę.
  Na końcu filmu pada zdanie Władymira Bukowskiego, nad którym warto się zastanowić, czy my jeszcze możemy?

 5. Macko said

  2. Lopek, Bóg moze czeka az my cos zrobimy wreszcie aby nam pomóc?

 6. zydozerca said

  PIRAMIDA MAFII ŻYDOWSKIEJ

  gang Rothschildów z banksterami ,Rockefeller ze służbami+ Mossad w parze z CIA i FBI wodzą rej ;
  lobby żydów+marionetki : rządy+monarchowie/zgredki,
  politycy prze..weleni jak Watykan-banda leni, w szambie ryjem zanurzeni oraz d..pą nadstawieni ;
  media, hollywood,teatry = kupa g..wna,żydzie wiatry – dzieło propagandy rasy, która tnie własne k..tasy i obżydza czas po/przy pracy ;
  kartele narkotykowe,banki,koncerny światowe oraz firmy zbrojeniowe, złoża ropy,gazu,miedzi i kopalnie odkrywkowe- pod ochroną najemników wydobycie rabunkowe, laboratoria naukowe do zamiany żyda w krowę i patenty na lekarstwa niesłychanie dochodowe,gdyż masowe ludobójstwo daje zyski bilionowe /aids,ebola,grypy nowe/+narządy przeszczepowe ;
  woda i nieruchomości skonfiskowane ludności,ubezpieczenia ,polisy
  ,przekręty by łamać przepisy,telefonia z internetem do śledzenia przez lunetę jak żydostwo sra z impetem w mediach swym autorytetem, trucizn ,używek i dziwek dostawcy koszerni od gnidek -taką władzę tajemną ma dziś ch.j pasożydek .

 7. zydozerca said

  ZEROWA ROCZNICA WYZWOLENIA ŻYDOWSKIEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO DLA PALESTYŃCZYKÓW W GAZIE
  całkowicie bezkarne i przemilczane przez żydomedia ludobójstwo /holocaust/ Palestyńczyków których ani ONZ ,ani UE ani żadne państwo opiekuńcze np.Niemcy nie raczyły ewakuować w bezpieczne miejsca pozostawiając na rzeź uzbrojonym po zęby żydom za ukradzione podatnikom pieniądze USA,NIEMIEC,FRANCJI,TURCJI,ARABII SAUDYJSKIEJ,WLK BRYTANII, itd.
  postępująca z roku na rok grabież terytorium Palestyny i jej surowców na czele z wodą pitną i gazem w strefie przybrzeżnej;
  masowe egzekucje /pogromy w szpitalach / dorosłych i dzieci,sprzedaż ich organów na przeszczepy..
  więzienie bez wyroku i torturowanie ofiar,w tym nieletnich za rzucanie kamieniami
  eksperymenty medyczne przeprowadzane przez „lekarzy”- wniosek medyków brytyjskich o ich wykluczenie z międzynarodowych organizacji
  kary za arabski wygląd wymierzane przez zbrodniarzy-ludobójców i sądy israhella,
  prowokacje-żydzi przebrani za Palestyńczyków napadający znienacka na rodaków,słynni nożownicy,
  zalanie tuneli z pomocą humanitarną /sojusznik Egipt-żyd Al-Sisi/, zatrucie wody pitnej i racjonowanie jej w coraz mniejszej ilości,
  obóz koncentracyjny w Gazie -pozbawienie Palestyńczyków pracy,prądu,wody,żywności,opieki medycznej….
  ciągłe naloty,napady,przeszukania,bombardowania,
  opryski pól uprawnych i ludzi rakotwórczymi pestycydami…
  nielegalne osiedla żydowskie na terenach okupowanych

  na pustyni Negew- DIMONA :składowisko broni nuklearnej itp./chemicznej,biologicznej/
  zakaz ekstradycji żydowskich zbrodniarzy z Izraela,
  zakaz wstępu międzynarodowych organizacji kontrolujących legalność posiadania broni masowego rażenia i wnioskujących o nałożenie sankcji -przykład IRANU
  NARÓD WYSRANY=SKUNKSY I CHAMY,NIGDY ZA ZBRODNIE NIE JEST KARANY

 8. Siggi said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fprof-stanislaw-bielen-bezkrytyczna-orientacja-na-ukraine-jest-niebezpieczna-z-dwu-powodow

 9. RomanK said

  Panie Ignacy….Ukraincy…i mity O Ukrainie….
  Jakby napisali o Hazarii wszyscy by sie od razu kapneli- nawet Polacy:-))) i Ukraincy:-))) i chyba pan tez:-))))- a tak pipsza o Ukrainie ze sama z siebie jak Lilith wydala Adama i Ewe..,ktorzy wymyslili hopaka i lire i wieniec z makow i samohon…i keremeslo…..i wiara sie zyluje:-))))).
  Jak sie panom wydaje…..ilu Banksterow trzesacych Swiatem…. przypada na 10otys zwyklych Srulkow i Moskow ..trzesacych sie, ze strachu, ze jak zwykle dostana za tych nielicznych tak rozliczne razy:-)))

 10. oldman said

  Re 2
  Zgadza się.
  Ewangelia wg św.Łukasza 4.5-6- I zawiódł go diabeł na górę wysoką, i ukazał mu w okamgnieniu wszystkie królestwa całego świata. I rzekł mu: Tobie dam całą tę potęgę i chwałę ich, BO MNIE SĄ ODDANE, a daję je komu chcę.
  Teraz wiadomo kto za tym stoi.
  Dlatego une nie cierpią Ewangelii bo jak byk jest napisane w prologu Ew. św.Jana 1.11- Przyszedł do swej własności a swoi go nie przyjęli.
  (i dlatego Ostatnią Ewangelię wyrzucono ze zreformowanej mszy )
  Jak nie wiemy co robić to zacznijmy odmawiać różaniec a za tym przyjdzie Łaska wiedzy- co robić.
  Przynajmniej ja tak zacząłem, po trzech latach efekty zaczynam widzieć.
  A w te zmanipulowane proroctwa z frondy proszę nie wierzyć, bo jak napisał pan Macko, Pan Bóg czeka aż w końcu my COŚ zrobimy.

 11. lopek said

  Re5i10:
  Chodzi o to, że ludzie są w jakimś nieziemskim transie powszechnej niemocy. Jak to przełamać?

 12. Boydar said

  Po pierwsze wyłączyć telewizor, po drugie włączyć sumienie.

 13. revers said

  re4

  pacholki nowczesnego systemu bankowego

 14. oldman said

  Re 12
  Dokładnie, a pomiędzy pierwszym a drugim włączyć jeszcze różaniec bo novus ordo zadbał o drenaż sumienia.
  Re 11
  Świata całego nie zbawimy, już są paskudne czasy ale będą jeszcze gorsze. Robić dobrze to do czego zostałem powołany: mąż mężem, żona żoną, ojciec ojcem, ksiądz księdzem. I nie szukać ekstremalnych doznać- Pan Bóg przychodzi w ciszy.
  Dzisiaj najbardziej nam brakuje normalności a normalność to Pan Bóg na pierwszym miejscu a nie człowiek.
  Konkret? Proszę, ksiądz odprawia Mszę twarzą do Boga, nie do ludzi. Jeżeli jest odwrotnie to nie dziwmy się że taką mamy codzienność.
  Tak, ludzie są w jakimś nieziemskim transie, ja to nazywam zbiorowym, wielotorowo idącym praniem mózgów.
  W zakładce >do pobrania< naprawdę jest wiele materiałów pomagających zrozumieć otaczającą rzeczywistość, i są podane środki zaradcze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: