Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  1957 o Trucie kurczaków w USA?
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marian Max Kolanko o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Kojak o Tymoszenko pod palmami
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Siergiej Andriejew: Jesteśmy p…
  Łowca głuptaków o Najpierw czołgi, później broń…
  Echo z Węgier o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Kojak o Najpierw czołgi, później broń…
  Liwiusz o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Bezpartyjna o Łukaszenka wyciąga rękę do skr…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rosyjski Su-27 przechwycił amerykański samolot zwiadowczy nad Morzem Czarnym

Posted by Marucha w dniu 2016-01-29 (Piątek)

Myśliwiec rosyjskich sił powietrznych Su-27 zbliżył się na niebezpieczną odległość do amerykańskiego samolotu zwiadowczego RC-135, który wykonywał lot planowy nad Morzem Czarnym – poinformowało dowództwo Stanów Zjednoczonych.

„25 stycznia samolot RC-135 wykonywał lot planowy w przestrzeni powietrznej nad Morzem Czarnym, gdy raptownie i w sposób nieprofesjonalny został przechwycony przez rosyjski myśliwiec Su-27 — „Washington Free Beacon” cytuje oświadczenie przedstawiciela europejskiego dowództwa Stanów Zjednoczonych kapitana Daniel Hernandez.

„Badamy okoliczności zdarzenia” – dodał.

[Niech obsługa przechwyconego samolotu dziękuje Bogu, że Rosjanie nie zrobili tego profesjonalnie. – admin]

Zaznajomieni z sytuacją amerykańscy urzędnicy zaznaczyli, że samolot zwiadowczy był daleko od rosyjskiego terytorium.

[Wydaje nam się, że był jeszcze dalej od amerykańskiego terytorium… – admin]

RC-135 jest zmodernizowaną wersją wojskową Boeinga-707, przeznaczoną do rozpoznania fotograficznego i elektronicznego.

http://pl.sputniknews.com/

Komentarze 22 do “Rosyjski Su-27 przechwycił amerykański samolot zwiadowczy nad Morzem Czarnym”

 1. hulsz said

  Pchaja sie k…wy coraz blizej i caroz nachalniej.

 2. Piotr said

  „nieprofesjonalnie przechwycony” – kącik humoru – ja myślałem że przechwycenie może byc tylko skuteczne albo nieskuteczne.
  Może spodziewali się, że po przechwyceniu ruscy zaproponują po szklaneczce wódki.

 3. galaszek said

  Aaaaaaajjjjjjj!!!!! Wwwwaaaaaaaajjjjj!!!!! Czegu te ruskie piloty tak straszu tego hamerykajskie pilot?! i to na dodatka nad Schwarc Morze …..nu jak tak moszna ppodlatywac z tyla ,nagle i raptownie do hamerykajskie salomot?……. przeca powinien grzeczno zatrzymac go lizkiem abo jakim dropsem a jachby nie kciol to po prostem zatrzymac jego jak kradzieje samochodu na tzw stluczka czyli stuknuc go delikatnie w dysze a jak Hamerykan wyszelby zobaczyc uszkodzenie to po cichutku zabrac mu kluczyki i wylaczyc motora……i niechby wtedy byl mundry jakby musiol wracac do basy na piechota abo skorzystac z uprzejmosci ruskiego pilota i dac sie podwiesc do hotelu np na Lubianke

  😀
  Admin

 4. Boydar said

  Ja bym dał za (3) i trzy smajle, ale nie chcę Pana Gajowego licytować 🙂

 5. robik said

  http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/548846/Ameri-besni-Ruski-Su-27-presreo-americki-avion

 6. wolak polny said

  Przy granicy nasz przeciwnik zdradziecko zaatakował spokojnie orzace pola traktory. Traktory odpowiedziały ogniem, po czym spokojnie odleciały.

 7. Joe said

  Galaszek…Rosjanie musza udac sie do Izraela na szklenie PROfesonalnego latania…Moj kolega zginal na budowie w Libii POdczas sniadania kiedy jeszcze zadnej wojny z Kadafim nie bylo.To dopiero bylo PRO…

 8. klimek said

  Charakterystyczny belkot amerykanskich bandytow i zbrodnirzy ! Co te bydlo tam robilo nad Morzem Czarnym ! Czy to okolice amerykanskich bydlakow i zbrodniarzy ? Nastepnym razem powinni odpalic rakieta i stracic bydlakow do morza ! Tak jak to zrobili Turcy z rosyjskim bombowcem za podszeptem amerykanskichn zbrodniarzy i awanturnikow !

 9. zydozerca said

  W Stanach Zjednoczonych od lat kilkudziesięciu funkcjonuje sobie formacja polityczna, w czasach administracji Busha nadająca niepodzielnie ton w światowej polityce, przez siebie przewrotnie zwana neokonserwatywną, a przez prawdziwych konserwatystów – neotrockistowską, która na początku lat 90. dokonała wrogiego przejęcia amerykańskiego konserwatyzmu i konserwatywnych instytucji. Różnica między nimi a trockistami jest taka, że ci ostatni dążyli do rozpalenia światowej rewolucji, oni natomiast dążą do narzucania światu wzorców ideologicznych przy pomocy najemnych żołnierzy.
  Jest to grupa znakomicie zorganizowanych i mających jasno sprecyzowane, dalekosiężne cele skrajnie proizraelskich polityków żydowskiego pochodzenia, w przeszłości wyznawców trockizmu, o korzeniach rodzinnych ze Wschodniej Europy, najczęściej potomków członków KP USA.
  Ich doktryna polityczna streszcza się w hasłach: „co 10 lat Stany Zjednoczone powinny rzucić o ścianę byle jakim, gównianym państewkiem, żeby wiedziano, kto rządzi”.
  Nuland i Kagan związani są z American Enterprise Institute (AEI), placówką stanowiącą zaplecze tej grupy. Do jej najbardziej prominentnych przedstawicieli, obok Kaganów, należy Paul Wolfowitz, b. z-ca sekretarza Obrony. Inne, związane z AIE znaczące indywidua to: Nathan Glazer, Leon Kass, Richard Perle, Douglas Feith, no i Radosław Sikorski, który pracował w nim w przerwach, kiedy nie był ministrem w Polsce (zresztą razem z A. Applebaum, swoją żoną).
  Anne Applebaum była dyrektorem politycznym Instytutu Legatum, prywatnej instytucji inwestycyjnej (a faktycznie instytucji szpiegostwa gospodarczego), której dyrekcja wywodzi się wyłącznie z amerykańskich środowisk żydowskich.
  Prezesem Legatum jest Jeffrey Gedmin, wcześniej tzw. rezydent i wykładowca w AEI i (tak, jak Sikorski) dyrektor wykonawczy the New Atlantic Initiative. Jego zastępcy, o swojsko brzmiących nazwiskach, to: Julian Knapp, Zach Courser i Alanna Bałaban
  . Ta ostatnia była doradcą politycznym ds. europejskich w Sekretariacie Obrony za czasów sławetnego Wolfowitza, gorącego zwolennika ekstremalnie proizraelskiego nastawienia polityki USA, jednego z głównych architektów wojny w Iraku, b. prezesa Banku Światowego; a którego dziadek w 1920 r. przywędrował do USA z dalekiej Polski.
  Victoria Nuland – ta od „Fuck the EU”, nieprzypadkiem pogardliwie wyraża się o Europie, a ściślej o tej jej części, w której żyjemy. Pochodzi z polskich Kresów. Gdy jej dziadek, litewski Żyd, przywędrował do USA, nazywał się Nudelman. Jej urodzony już w nowojorskim Bronksie ojciec utrzymuje, że ma problemy z określeniem swej przynależności etnicznej, jest agnostykiem, ale uczęszcza do synagogi, a córki wychował w tradycji żydowskiej.
  Nuland jest żoną Roberta Kagana, współtwórcy niezwykle wpływowej grupy lobbingowej, która w latach 90. intensywnie promowała agendę nowego światowego porządku. Kagan i jego klan zakładali, że ich teorie będą trudne w implementacji bez jakiegoś katastroficznego wydarzenia rangi Pearl Harbor. Atak terrorystyczny na WTC w Nowym Jorku był tu dla nich (i kontrolowanej przez nich administracji Busha) wymarzonym i od dawna poszukiwanym pretekstem.
  Żeby było weselej, także siostra inkryminowanej, Ellen Kagan stoi na czele innej, faworyzującej agresywną politykę zagraniczną agencji – Instytutu Studiów Wojennych. Krótko mówiąc, Nuland jest członkiem klanu pospolitych handlarzy śmiercią. Mimo ścisłych związków z republikanami i diabelskiej roli odegranej w inwazji na Irak, klan Kaganów otorbia administrację Obamy, wraca do władzy. Nie od rzeczy będzie przypomnieć, że sam Obama politycznie sformatowany został w kręgach chicagowskich marksistów.
  Czym w USA zajmują się potomkowie Kaganów? Nigdy dość przypominania. Żyją i działają w establishmencie, zasiadają w Kongresie, są właścicielami wielkich banków, uczą studentów, pisują eseje politologiczne dla tamtejszych „gazet wyborczych”. Wielu pracuje w dyplomacji i bryluje na dyplomatycznych salonach. Takim swego rodzaju bastionem Kaganów, pełnym potomków kurierów Kominternu, jest Departament Stanu.
  Wszyscy przy tym odziedziczyli po przodkach ambicje „robienia porządków” w krajach (lub raczej z krajami) swego pochodzenia, tj. Polsce, Rosji, Ukrainie. Była szefowa Nuland, sekretarz stanu w administracji Clintona M. Albright „dowiedziała się”, że troje z jej dziadków było pochodzenia żydowskiego. Dzisiejszy przełożony Nuland, sekretarz Stanu John Kerry, irlandzki praktykujący katolik z Massachusetts okazał się Johnem Kohn, prawnukiem urodzonego w śląskiej Białej k. Prudnika chmielarza w miejscowej warzelni piwa.

  W łonie Departamentu Stanu USA jedna z frakcji prowadzi własną politykę zagraniczną w sprzeczności z linią Białego Domu. Początkowo spiskiem tym kierował dyrektor CIA i współtwórca Daeszu w 2007 r. (w ramach operacji „The Surge”) generał David Petraeus – aż do chwili aresztowania i wyprowadzenia w kajdankach nazajutrz po reelekcji Baracka Obamy. Kolejnym przywódcą była sekretarz stanu Hillary Clinton, która w wyniku brzemiennego w skutki „wypadku” nie mogła pełnić swojej funkcji do końca kadencji prezydenta. Walkę kontynuował ambasador Jeffrey Feltman ze swojego biura w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych, oraz generał John Allen, głównodowodzący rzekomej Interwencji przeciwko Państwu Islamskiemu.

  Stronnictwu temu, będącemu częścią „głębokiego państwa” USA i które nieustannie sprzeciwia się porozumieniom, zawartym przez grupę 5+1 z Iranem i upiera się przy zwalczaniu Syryjskiej Republiki Arabskiej, udało się utrzymać swoich członków w szeregach administracji Obamy. Przede wszystkim może ono liczyć na pomoc ze strony korporacji międzynarodowych, których budżety są ważniejsze od tych poszczególnych Państw i które mogą pozwolić sobie na finansowanie tajnych operacji tych ostatnich. W szczególności dotyczy to Exxon-Mobil (faktycznego właściciela Kataru), funduszu kapitałowego KKR oraz prywatnej armii Academi (dawnej Blackwater)…

 10. Maćko said

  Nie pierwszy raz?
  World War 3 : Armed Russian SU-27 Jet buzzes American RC-135 Surveillance Aircraft (Jun 05, 2014)

  Dziwny ten news: http://freebeacon.com/national-security/russian-fighter-conducts-dangerous-intercept-of-u-s-recon-jet/ linki sie kreca bez podawania zródla…
  Macko

 11. oldman said

  Re 6 c.d
  Nasza strona zapowiedziała że jeżeli powtórzą się podobne incydenty to na pola zostaną wprowadzone kombajny 🙂

 12. „raptownie i w sposób nieprofesjonalny został przechwycony przez rosyjski myśliwiec Su-27″

  – który w trakcie tego procederu obelżywie i chamsko zamachał skrzydłami. To czyn bez precedensu w historii lotnictwa. Rząd USA rozważa wystąpienie do międzynarodowych trybunałów w Hadze, Strassburgu i Pacanowie o ukaranie rosyjskiego pilota za jego bezprzykładne, nieopisane zachowanie. Cała społeczność światowa jest głęboko oburzona wysoce nagannym czynem Rosjanina, który prawdopodobnie działał za inspiracją i na osobiste zlecenie Putina. W efekcie tego czynu amerykański pilot doznał tak głębokiego szoku, że po wylądowaniu lekarze musieli go wprowadzić w stań śpiączki farmakologicznej.

 13. ERROR 404 NSZ said

  Pilot Su-27 wykonał to co do niego należało….

 14. ojojoj said

  Panie Gajowy, ktos powinien zlozyc filmik z pana komentami do tresci tych parchow i wrzucic na jutuba. Zazwyczaj, sa dosc celne.

 15. Zbyszko said

  Amerykański samolot pozwolił się przechwycić nieprofesjonalnie? I my Polacy chcemy sobie takie wojska sprowadzić do obrony?

 16. Adam Ryglowski said

  Ad 7 ) Wystarczy , że „nasze” lotniki” tam latają .
  A są tak dobre , że i na wrotach od stodoły tyż poletą 🙂
  ps
  Proponuję przeglądnąć końcówkę parady z 9 maja ub.r. w Moskwie.
  Po co była potrzebna cysterna (drugi samolot) przy każdym , co ciekawszym SAMOLOCIKU .
  Można uznać , że w tych typach można dolecieć nie tylko na Malediwy , ale też na Florydę.

 17. Józef Piotr said

  Dziwka weszła alfonsowi do łóżka i narzeka że ją przeleciał nierprofesjinalnie

 18. jok said

  Nie wiem czy Ruscy są drażliwi :))), ale jak się zaprasza na olimpiadę w Soczi 2 okręty szpiegowskie amerykańskie, by pomagały chronić igrzyska przed terrorystycznymi atakami, a potem okazuje się – najprawdopodobniej, bo nie czytałem o tym chyba żadnego dłuższego artykułu, no, ale samo się nasuwa – że obserwowały one zapewne reakcje wojska rosyjskiego na „majdanowe zabawy”, to chyba każdy zapraszający by się wkurzył.
  Nie wiem, gdzie to miało miejsce, na pewno nie na terytorium Rosji, ale co do jakichś stref ekonomicznych przybrzeżnych czy innych, obie strony mogą mieć rożne zdanie – pamiętam jak w latach 80-ych sowieckie okręty doprowadzały do zderzeń (bo taranowały, to jednak za duże słowo) z amerykańskimi na morzu Czarnym.

 19. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka chce zrobic bardzo powaszne ostszeszenie dla pan Putin, bo Anglia bedzie miala 6 okrety wojenne za cene miliarda funtuw kaszdy, kture straca kaszdy samolot jak beda chcialy.

  Co prawda jak dotad to ciagle te okrety sa w stoczni bo silniki sie psuja, a szeby wymienic silnik to tszeba wycinac bardzo dusza dziura w boku kaszdy okret wojenny.

  Ciagle wycinaja wsadzaja nowy silnik i spawaja i silnik sie znowu psuje.

  Britain’s newest £1bn Type 45 warships all need new engines | Daily Mail Online

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3422476/Six-Britain-s-newest-warships-worth-1bn-need-new-engines-breaking-down.html

  ——
  Ale jak się przestaną psuć, to drżyj Rosjo!
  Admin

 20. Easy Terran said

  „[Niech obsługa przechwyconego samolotu dziękuje Bogu, że Rosjanie nie zrobili tego profesjonalnie. – admin]”
  Hahahahahahahaha 🙂

 21. chciejstwo said

  Jak moja kocica złapie ptaszka za skrzydełko to go nie puszcza, nawet jak jej podsuwam mysz pod nos.

 22. Sceptyk said

  Powinni zatrzymać Amerykanów do rutynowej kontroli i sprawdzić trzeźwość! Ewentualnie wlepić mandat za nadmierna prędkość.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: