Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rosja zakazała działalności organizacjom Georga Sorosa, który wspiera migrację do Europy

Posted by Marucha w dniu 2016-02-11 (Czwartek)

Rosyjska prokuratura generalna uznała „Instytut Otwartej Społeczności” Georga Sorosa i inne powiązane z nią organizacje za szkodliwe i niebezpieczne dla kraju. Instytut w Europie jest odpowiedzialny m.in za promowanie demokracji, multikulturalizmu, wspiera masową migrację do Europy z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu.

W oświadczeniu wydanym w poniedziałek, prokuratura uznała organizacje i fundacje Georga Sorosa jak m.in Instytut Otwartego Społeczeństwa za organizację szkodliwe dla kraju, zagrażające bezpieczeństwu narodowemu. Zakazano także rosyjskim obywatelom wspierania projektów przez Instytut oraz inne organizację powiązane.

Instytut Otwartego Społeczeństwa jest odpowiedzialny m.in za finansowanie W2eu (Welcome to EU) która ma na celu celu promowanie praw człowieka, demokracji i nowego ładu ekonomicznego. Wszystko wygląda dobrze, jeśli nie zagłębiamy się bardziej w temat.

„W2eu” dzięki swoich wolontariuszom w Turcji rozdawał przewodnik dla „uchodźców”. Książeczka napisana w języku arabskim poza numerami telefonów organizacji pomagającym uchodźcom miała także mapy z trasami którymi można się przedostać do Europy. „Welcome to EU” dysponuje także całodobową infolinią obsługiwaną przez muzułmańskich wolontariuszy którzy m.in informują straż przybrzeżną o miejscach gdzie imigranci są wysadzani przez przemytników. Zachęcają także do przyjazdu do Europy życząc miłej podróży… W przewodniku znalezionym przez dziennikarza Sky News wymienione są też adresy polskich organizacji pomagających uchodźcom.

Według Georga Sorosa UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie, a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie. Dodatkowo stoi na stanowisku, że – UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji.

http://ndie.pl

Artykuł nawet nie poskrobał po wierzchu postaci „filantropa” Sorosa. Pominąwszy fakt, iż jest  aferzystą i złodziejem na olbrzymią skalę, odpowiedzialnym za rozwalenie gospodarek wielu krajów europejskich i za śmierć milionów ludzi, promuje m.in. aborcję, eutanazję, antymoralność, podjudza do wojen, finansuje różne „spontaniczne” rewolucje itd.
Admin

Komentarzy 21 to “Rosja zakazała działalności organizacjom Georga Sorosa, który wspiera migrację do Europy”

 1. Zerohero said

  Jest związek między wydalaniem z Rosji sorosowanych robaków, a nagonką na Rosję.
  Ten związek umyka przeważnie nadwiślańskim tytanom intelektu.

 2. Ciupaga said

  Az dziw, że nikt go jeszcze nie stuknął.

 3. Rafał said

  Morda szatana .

 4. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/rosja-dzis/

 5. Boydar said

  Może nie tyle „odpowiedzialnym” co firmującym. Bo taki sam słup jak inni których znamy.

 6. Jacek said

  Warto obejrzec:

 7. RomanK said

  Prawa Czlowieka:-)))))))
  czy ktos zna inne prawa?????

 8. peacelover said

  …juz znajda sie tacy,
  co mu wynagrodza wysilek !!!

 9. maja said

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/02/11/co-sie-dzieje-w-syrii-11-02-2016/comment-page-1/#comment-5394
  „Przeciez to polski bohater narodowy oznaczony Krzyzem Komandorskim”

  🙂

 10. kojak said

  Dziwne, ze KGB nie wyslalo tego bydlaka ,na łono jego praojca Abrachama ? Moze to jakies niedopatrzenie ,ktore skoryguja ?

 11. konfuzjusz said

  Czemu na zdjęciu on ma takie wyłupiaste gały?

 12. konfuzjusz said

  Ups. przepraszam za brak kropki.

 13. konfuzjusz said

  Prawa Czlowieka:-)))))))
  czy ktos zna inne prawa?????

  Tak. Prawa nadczłowieka.

 14. Piskorz said

  re 11 JEGO RYJ JEST W TEKŚCIE…Po jakiego beja dawać zdjęcie tego ścierwa x jeszcze?!

 15. konfuzjusz said

  Przciez przepraszałem za brak kropki.

  (poza tyym w powiększeniu wygląda dosadniej).

 16. RomanK said

  Panie Konfucjusz ..przosze nie mylic prawa z ….przywilejem….

 17. konfuzjusz said

  KonfuZjusz. mam prawo jazdy i to niby jest przywilej, I jak tu nie mylić?

 18. Re: 17 Konfuzjusz…
  Prawo jazdy nie jest zadnym przywilejem…
  Zadna licencja rowniez nie jest przywilejem…
  Co wiec jest przywilejem???
  Czy czlowiek jest przywilejem?
  Czy czas jest przywilejem dla czlowieka?
  Czy zycie czlowieka jest przywilejem?
  Czy czlowiek jest przywilejem dla Boga?
  Czy Bog daje przywilej czlowiekowi bycie czlowiekiem?

  Ano wlasnie…
  ====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 19. Glos Prawdy said

  „Artykuł nawet nie poskrobał po wierzchu postaci „filantropa” Sorosa.”
  Nic dodac nic ujac. Daj Boże, aby to samo obejmowalo wszystkie organizacje zwiazane z Rotszyldami i Rokfelerami i innymi wladcami tego swiata, ktorzy swoje macki chca wpuscic do Rosji.

 20. Joe said

  19…Dlatego moze ze Rosjanie sluchaja Glosu Prawdy i na filantropii znaja sie jak malo kto….Wiecie DOBRY czlowieku jak marynarze radzili sobie z mackami gigantycznych osmiornic ktore zaatakowaly zaglowiec??Cieli ich PO mackach czym kto mial w reku i skutek byl 100 %.

 21. konfuzjusz said

  Przywilej, panie Jaśku, to jest umiejscowienie jednostki w wyjatkowo korzystnej sytuacji, niedostępnej innym jednostkom. Błogosławieństwo. Antonim przekleństwa. Prawo jazdy to prawny przywilej, (zdaje sobie sprawe z absurdu tego okreslenia), zwany przywilejem przez biuro do spraw motoryzacyjnych pojazdów (bureau of motor vehicles – BMV).

  Pańskie pytania są trudne i wymagaja odpowiedzialności, jeśli chce sie podjąć próbe odpowiedzi. Człowiek niekoniecznie jest przywilejem, ale bycie człowiekiem ze wszech miar tak. Bo moglibyćmy byli byc stworzeni rybą, glizdą, albo bakterią. Idąc dalej, istnienie jest przywilejem. Czas nie jest przywilejem, ale posiadanie czasu oczywiście, że jest i zadaniem posiadacza czasu jest aby go zacnie zagospodarować. Życie człowieka jest szczególnym przywilejem, życie jako takie jest po prostu przywilejem. Bycie człowiekiem jest przywilejem związanym z kolosalna odpowiedzialnościa, większą niż ta związana z posiadaniem prawa jazdy. Czy człowiek jest przywilejem dla Najwyższego, nie wiem, i boję się rozważać. Żydzi ponoć uważają ża tak. Co do ostatniego Pańskiego zagadnienia, odpowiedź jest najprostsza: Nie wiemy i nie mamy tego przywileju, żeby to wiedzieć.

  Mogę się mylić, jak sama nazwa KonfuZjusza wskazuje…

Sorry, the comment form is closed at this time.