Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zmarła dziewczynka, która wraz z ojcem wpadła pod lód podczas ataku imigrantów

Posted by Marucha w dniu 2016-02-11 (Czwartek)

Dwa tygodnie walczono o życie dziewczynki. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować.

29 stycznia informowaliśmy o ataku imigrantów na ojca z dzieckiem. Zobacz: Niemcy: ojciec z dzieckiem brutalnie zaatakowani. Sprawcami byli „uchodźcy”? Ojciec z trzymiesięczną córką uciekli na zamarznięte jezioro.

Niestety załamał się pod nimi lód. Ojca z dzieckiem uratowali strażacy. Dziewczynka już nie oddychała. Udało się ją reanimować. Jej stan był jednak krytyczny. Dwa tygodnie po zdarzeniu dziewczynka zmarła w klinice uniwersyteckiej Hamburg-Eppendorf. Ojciec dziewczynki pomimo odniesienia ran kłutych podczas ataku przeżył. Rany miały być powierzchowne.

Jak dotąd nie udało się złapać przestępców. Mają to być dwaj mężczyźni o ciemnych włosach i karnacji w wieku ok. 30 lat. Mieli mówić w obcym języku, prawdopodobnie po arabsku. Niemieckie media spekulują, że byli to imigranci z Afryki Północnej lub Bliskiego Wschodu. Policja twierdzi, że są to „bezpodstawne spekulacje”. [Jasne, to byli Polacy usmarowani pastą do butów – admin]

Wpolityce.pl / Kresy.pl
http://www.kresy.pl/

Jakim, kurwa, zdegenerowanym bydłem trzeba być, aby atakować ojca z niemowlęciem na ręku… 
Admin

Komentarzy 18 to “Zmarła dziewczynka, która wraz z ojcem wpadła pod lód podczas ataku imigrantów”

 1. Jan Kowalski said

  Ci co ich tu wpuszczają wiedzą, ze to „zdegenerowane bydło”… Pytanie, co dalej…

 2. AlexSailor said

  @Admin
  „Jakim, kurwa, zdegenerowanym bydłem trzeba być, aby atakować ojca z niemowlęciem na ręku…
  Admin”

  Inna mentalność.
  Ja myślę, że to, co do nas dociera, co robią w Europie, to jest nic w porównaniu z ich mentalnością.
  My nie jesteśmy nawet w stanie tego pojąć.

  Przykład.
  Jest w sieci wywiad z kilkunastoma różnymi ciapami z Bliskiego Wschodu.
  Co ma ze sobą robić kobieta, która został zgwałcona.
  Pytający pewnie chciał ich wziąć na litość, wzbudzić refleksję lub jakieś współczucie.
  Wszystkie odpowiedzi są jasne, jednoznaczne, nie budzące żadnych wątpliwości u ciap.
  Wszystkie takie same.

  Kobieta zgwałcona ma dwa wyjścia.
  Zostać żoną gwałciciela albo zostać prostytutką.
  Taka kariera jest dla niej przewidziana w ich mentalności.

  I wszystko jasne.
  Ponieważ, jak doświadczenie uczy, gwałciciela w zasadzie nie można zidentyfikować i zwykle nie jest on zainteresowany, to może zostać prostytutką.
  I dla nich to jest normalna sprawa, nic wielkiego, dziwnego, zero współczucia, myśli o rodzinie, itd.

  Powtórzę jeszcze raz.
  Wychowani w katolickim klimacie, nawet nie jesteśmy w stanie pojąć bezmiaru okrucieństwa i zbrodni, które dla nich są niczym.
  O tak, jakby ktoś brzydko puścił bąka co najwyżej.

  Jest też w sieci film, jak dostojny arab w AS morduje dziecko ok. 2-4 lat po prostu je deptając, a reszta stoi i się śmieje go dopingując.
  Za nic ma jego cierpienia, słabość zaś, niewinność i bezbronność go po prostu podnieca, ale tak tylko trochę.

  Jesteśmy zupełnie nieprzygotowani na zderzenie z nimi, i może naprawdę być ciężko.

 3. revers said

  Szwajcarscy generlowie wiedza co robic

  http://www.poloniawuk.co.uk/wojna-w-europie-general-sil-zbrojnych-szwajcarii-wzywa-obywateli-zbroic-sie/

 4. Jan Kowalski said

  Ale straszą wojną, masakra….

 5. revers said

  Węgierscy zolnierze juz mogą strzelać do imigrantów …

  http://freedompoland.com/wegierscy-zolnierze-moga-strzelac-do-imigrantow/

 6. RomanK said

  Tak strzelac o wiele latwej niz oddzielic ludzi od komandosow.
  Zastanawia mnie od pocztku dziwna tajemnica -jaka otacza sie wszystkich zlapanych na goracym uczynku..od zalogi vana filmjacej i skaczecej z radosci na widok walacych sie wiez WTC w NY..porzez niewidzialnych snajperow na Majdanie …..etc…do tych co zagnali na lod ojca z dzieckiem,,,,,

 7. revers said

  taniec to element kabaly, a co pan RomanK oczekiwal?

 8. Lesnick said

  Ad. 2

  To jest plemię kainowe.
  Pomóc nam może tylko cud.

 9. Mordka Rosenzweig said

  re 8

  Szanowny pan Lesnick,

  Ja pan Mordka to sie na cudach nie bardzo zna, ale wie sze to ruwniesz dobsze pomaga.

  http://www.sigsauer.com/CatalogProductDetails/p226-x-five-tactical.aspx

 10. Dictum said

  ad. 8
  I o ten cud usilnie się módlmy.
  Różaniec, Różaniec i jeszcze raz Różaniec.

 11. konfuzjusz said

  Panie Mordka, proponowany przez Pana środek (bardzo zacny zresztą, niemal jak mod. 1911), to dla młodych o stalowych nerwach, którym ręka nie zadrży.
  Dla nas, w wieku raczej dojrzałym, idealne byłoby inne narzędzie, od niedawna buduje je Kel-Tec, a kosztuje 8 stów (MSRP), a u dilera pewnie taniej. Pod wylotam ma dwa równoległe rurowe magazynki, z przełącznikiem, a więc sami możemy decydowac czy z breneki czy stalową loftką. Tylko uwaga w pomieszczeniach, bo bad man może wylecieć razem ze ścianą.

  .https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6e/Kel-Tec_KSG_(2).jpg

 12. konfuzjusz said

  Różaniec też. Ale pamiętajmy, że Najwyższy lubi się posługiwać człowieczymi rękami w rozwiązywaniu człowieczych problemów.

 13. Hasso C. said

  Ta informacja o Wegrach, ze moga strzelac, jest z wrzesnia 2015. Jakos nie bylo potrzeby odkad siatka sie odgrodzili.
  A Szwedzi dalej nic nie protestuja. Ich byly premier, Reinfeldt, wlasnie oglosil, ze arabowie sa najlepszymi pracownikami w Szwecji i ze trzeba ich wiecej. Rowniez dlatego, zeby nie bylo NUDNO!!!
  http://www.friatider.se/fredrik-reinfeldt-araberna-de-h-rdast-arbetande-personerna-i-v-rt-samh-lle

  Co to jest za choroba?

 14. Piskorz said

  ..”Policja twierdzi, że są to „bezpodstawne spekulacje”. /policja niemiecka. A TO JEBANE GNOJE…TAK TAK ZARAZ ZWALĄ TO- NA POLAKÓW..

 15. Dziadzius said

  To zdegenerowane bydlo ma jedn cel i on nie jest celem immigrowania ale celem podbicia i dlatego sa te starcia. To ze zaatakowali ojca z dzieckiem to tak samo jak wilk co atakuje slabych a arab od czasu krzyzowcow a wiecej w latach Pierwszej Wojny atakuje z podstepu BO TAK MOWI MAHOMET

 16. RomanK said

  Panie Mordka…to pan widze fachowiec…ze stazem:-))

  A wlasnei …kto pamieta ballade Tadzia Chyly o Najezdzie Tatarow na Trembowle>>>>>
  POlska wlasne moze bardzo skorzystac z doswiadczen,,,,obronczyni Trembowli,, co to zatkala wylom w murze….
  CO prawda dzis na waly nikt bnei powlezie ale rade nich sie wojonicy sarmaci rzuca na kolana i rozanca..a zony niech wypna przy wylomach w murze….i nie dosc, ze Nowenna odprawia , a i pare groszy sie przyda:-))))

 17. Peryskop said

  Dla uporządkowania tej dość chaotycznej dyskusji trzeba powrócić do genezy.

  Otóż w roku 1913 miały miejsce dwa kluczowe dla dzisiejszej sytuacji wydarzenia :

  (1) w Londynie powstał think-tank Wellington House finansowany przez Windsors, Rothschilds, Rockefellers & Milner Group – w roku 1921 przekształcony w matecznik PR pod nazwą Tavistock Institute of Human Relations;

  (2) po paru miesiącach banksterzy podstępem przejęli Amerykę ustanawiając tam wreszcie po kilku nieudanych próbach prywatny bank Federal Reserve (FED) z prawem emisji dolara – pomimo sprzeciwu m.in. Louisa McFadden’a.

  Louis Thomas McFadden (July 25, 1876 – October 1, 1936) was a Republican member of the United States House of Representatives from Pennsylvania, serving from 1915 to 1935. A banker by trade, he was an opponent of the Federal Reserve System and was the chief sponsor of the 1927 McFadden Act, which limited federal branch banks to the city in which the main branch operates. He believed that Jewish bankers were plotting with others against the United States. He attempted to impeach President Herbert Hoover in a move that was overwhelmingly rejected…

  Genezą powstania Wellington House była potrzeba przeorientowania poglądów Brytyjczyków i Amerykanów, ażeby pozbyli się pacyfistycznych ideałów i byli gotowi do wojny z Niemcami. Jak wiadomo ten plan się powiódł, a także następny plan zrealizowany już przez Tavistock – rozkołysania nastrojów społecznych dla rozpętania II w.ś.

  Dr Oswald Spengler (1880-1936) filozof kultury z Niemiec, w książce ‚Upadek Zachodu’ (1923) przestrzegał przed zatraceniem zasad kultury klasycznej – w tym przed erozją protekcji kobiet i przed przemieszaniami etnicznymi. A w roku 1937 Tavistock Institute w Londynie przejął tezy tej książki jako swój program osłabiania cywilizacji dla wprowadzenia globalizmu.

  Czyż nie znamienne jest także zapożyczenie nazewnicze, skoro dr Spengler w kolejnej swojej książce ‚Lata decyzji’ z 1933 roku pisał o „kolorowej rewolucji” ?

  Filarem Tavistock Institute był dr Edward Louis Bernays (1891-1995) – kolejna wpływowa postać ze starozakonnych sfer Wiednia, prawnuk naczelnego rabina Hamburga i siostrzeniec dr Zygmunta Freuda, mąż feministki Doris Fleischman. Wybitny ekspert dr Joseph Göbbels wiedzę o manipulacji ludźmi zaczerpnął m.in. z książki Bernays’a ‘Propaganda’ (1928).

  Jako twórca nowego przemysłu Public Relations Bernays nazywany jest ’ojcem przekrętów’, bowiem osiągnięciami na polu podstępnej dezinformacji walnie przyczynił się do wielo-płaszczyznowego kryzysu w skali globalnej poprzez pozbawienie człowieka kontroli nad biegiem wydarzeń, a także w znacznej mierze kontroli nad samym sobą.

  W Tavistock Bernays’a wspierał m.in. dziennikarz o chazarsko-germańskich korzeniach Walter Lippmann (1889-1974), doradca kilku prezydentów USA, 2-krotny laureat Pulitzera, autor terminów-narzędzi „zimna wojna”, „stereotyp” itp. Wykorzystywał fakt, że ludzie dokonują ocen na pół-prawdach, zanim jeszcze zapoznają się z definicjami pojęć i szczegółami wydarzeń czy zjawisk, a kierując się uproszczoną symboliką i stereotypami – tj opiniami puszczanymi w obieg przez media oraz liderów typu Bolek TW.

  Zatem kto zna tamte wydarzania z pierwszej połowy XX wieku, ten nie powinien być zaskoczony obecnymi wypadkami, BO TEN PLAN ZOSTAŁ WTEDY OPRACOWANY.

  Raczej należałoby się zastanowić nad powiązaniami i intencjami – np czy Spengler przestrzegał, czy podstępnie tylko podsunął globalistom receptę na realizację NWO ?

  No i jak postępować mając świadomość na czym polega ten anglo-chazar-saxon plan.

 18. konfuzjusz said

  Jakim, k……..a, zdegenerowanym bydłem trzeba być, aby atakować ojca z niemowlęciem na ręku…
  Admin

  (Admin wydrukował w całości wykropkowane słowo (przyp. mój)

  Starcie cywilizacyj.

  Nie można oceniać obcej nam kultury stosując nasze własne standarty. Nie mozna się oburzać. To dla nich jest normalne, a to, co normalne dla nas, u nich jest wielkiim bluźnierstwem. Owo zbliżenie odmiennych etyk bylo dokładnie zaplanowane po to, abysmy tracąc czas na oburzanie się, zaniedbali co nam podpowiada instynkt zamozachowawczy. Ludność Europy po prostu nie powinna była dawać zgody na skażenie dziczą. Ale co robi odpowiednio spreparowana przez demagogów ludność Europy? Daje bydlakom kwiatki i ubiera swoich chłopaków w kiecki. Niedawno, zaraz po serii zamachów w Paryżu, był doskonały wywiad z kilkuletnim chłopczykiem, któremu tak reporter jak i własny tata wmawiali, że palenie świeczek, stawianie kwiatków i inne pokojowe gesty wprowadza pokój i braterstwo między ludnością (uczciwszy uszy) napływową a cywilizacja miejscową, a malec w ogóle nie chciał uwierzyc, wyrażał swoja wątpliwośc, ale w końcu zamilkł. Red. Kolonko zamieszczał to w jednym ze swych komentarzy.

  Tak, że (proszę wybaczyć rady zza granicy), pały w garść, a różańce potem.

  (jak zwykle na dwa fronty, bo tylnymi drzwiami juz wlazła o wiele gorsza swołocz, mianowicie neobanderowska).

Sorry, the comment form is closed at this time.