Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
  Voodoosch o Wolne tematy (53 – …
  inspektor o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Kazek o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kazek o Wolne tematy (53 – …
  ibrahim ibn jakub o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

NATO jako choroba. Ministrowie obrony stawiają diagnozę.

Posted by Marucha w dniu 2016-02-12 (Piątek)

Blok NATO rozpatruje plan dotyczący rozmieszczenia dodatkowych pododdziałów w państwach Europy Wschodniej i państwach bałtyckich – podaje europejska prasa. Wszyscy widzą, że NATO postępuje. Jako choroba.

NATO powinno być wdzięczne Rosji. Jako pracodawcy. Kto jeszcze potrzebowałby sojuszu, gdyby nie było Rosji. Spotkanie ministrów obrony sojuszu było kluczowym wydarzeniem geopolitycznym.

Blok rozpatruje plan rozmieszczenia dodatkowych pododdziałów w państwach Europy Wschodniej i państwach bałtyckich. Według danych The Telegraph, ugrupowania od 500 do 1000 wojskowych mogą zostać rozmieszczone w Estonii, Polsce, Rumunii, Bułgarii, na Litwie i Łotwie. Będą to wojska o specjalnym przeznaczeniu wyposażone w pociski klasy „ziemia-powietrze”, samoloty szturmowe i śmigłowce. Jednym słowem tak, aby na początku wystarczyło.

I to na dodatek 40 tys. szybkiego reagowania, do których zwiększono 13 tys. natychmiastowego reagowania, do których dodano jeszcze 5 tys. błyskawicznego użycia. Za to teraz wszyscy widzą, że NATO postępuje jako choroba.
Sojusz uznał, że w ciągu 30 godzin rosyjska armia zajmie wszystkie państwa bałtyckie, a po kilku dniach całą Europę Wschodnią. Pytanie polega tylko na tym, po co jest to Rosji?

Zresztą o tym, że Rosję może zainteresować Europa Zachodnia, na razie nie ma mowy. Jednak niebawem najprawdopodobniej postępowanie choroby będzie jeszcze większe… Przecież generałowie z NATO będą musieli prosić podatników o większe środki na jakiś cel.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 16 to “NATO jako choroba. Ministrowie obrony stawiają diagnozę.”

 1. Dictum said

  NATO, ONZ, UE – instytucje powołane przy współpracy z siłami piekła. Cel – głód, smród, wojny i trupy. Odczłowieczenie, wynaturzenie i zagłada całej ludzkości.

 2. lopek said

  Obawiam się, że ściąganie tutaj żołdactwa zza wielkiej wody wcale nie jest podyktowane strachem przed Rosją. Europę zalewa się desantem kolorowych – więc owe żołdactwo zaatakuje Białych gdyby ci zaczęli się bronić przed kolorowymi. Owe żołdactwo zastawi drogę uciekającym Białym – na wschód – gdyby zaistniał taki fakt. Szykuje się w Europie jatkę dla Białych a w/w żołdactwo będzie ową jatkę nadzorować.

  To jest bardzo możliwe.
  Admin

 3. Marian said

  Jak na razie to chazarska świnia macierewicz zdecydował o wysłaniu polskich wojsk do Syrii, z założenia przeciw państwi islamskiemu, w rzeczywistości w celu pomocy USA i Arabii Saudyjskiej w obaleniu Asada. Tak oto żydowska PiSda stawia Polskę na lini strzału…

 4. Marian said

  Ad. 2 Panie Lopek, to żołdactwo to w interesie żydostwa, które pomiędzy Polakami nie czuje się najbezpieczniej, a których swoją drogą i tak po czasie wymorduje, żeby w ten sposób zrobić wiecej miejsca dla żydostwa (nasze mieszkania, ziemia, itd.), dokładnie tak samo jak w przypadku Palestyńczyków.

 5. revers said

  Owe żołdactwo zastawi drogę.

  Akurat chwilowo przebywam obok jednostki wojskowej, tam nie zobaczysz nikogo na zaprawach poranych, nie ulyszysz zapsztykow trabkowych, tylko tlum przebiernacow cywilnych ktorzy tylko zmieniaja samochody by dojechac do jednostki, zwoluja sie chyba na sms, i o wojnie tylko wiedza z konsol na gry wojenne takie mobilne-komorkowe-joystikowa zbieranina zyjaca wlasnym wirtualnym zyciem mogaca stlumic kazda wewnetrzna, zewnetrzna rebelie.

  A taktyka usraelmanow, globalistow jest prosta jak bazy lotnicze ussmanskie na calym swiecie rozsiane wprowadzic zbiegeim czasu jak najwiecej dronow w konfliktowym regionie i oddstrzelic jak najwiecej zywego inwentarza jak to ma miejsce w Jemenie.,

 6. Peryskop said

  Czy to nie jest to lotnisko, na którym rebelianci niedawno wydłużyli pas startowy ?

  polsatnews.pl / Kresy.pl

  Według kontrowersyjnego Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka oraz syryjskich rebeliantów Kurdowie zdobyli dawne lotnisko syryjskich wojsk rządowych – „Siły dowodzone przez Kurdów, przy wsparciu rosyjskiego lotnictwa prowadzącego bombardowania, odbiły w nocy z rąk rebeliantów dawne lotnisko wojskowe syryjskiej armii w pobliżu granicy z Turcją”

  Pomocy kurdyjskiej milicji zwanej Ludowymi Jednostkami Obrony (YPG) miało udzielić rosyjskie lotnictwo. Na tereny zajmowane przez syryjskich rebeliantów oraz islamistów przeprowadzono 30 nalotów.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/kurdowie-przy-wsparciu-rosyjskiego-lotnictwa-odbili-lotnisko-przy-granicy-z-turcja

 7. Zerohero said

  Argumentacja NATO jest jak zwykle jawnie kłamliwa.

  Zaatakujmy Irak, bo Irak chce napaść Amerykę. Ch z tym, że Irak nie ma odpowiedniej broni.
  Zaatakujmy Serbię, bo Serbowie dręczą Albańczyków. Ch z tym, że jest odwrotnie.
  Zaatakujmy Libię, bo tam nie ma demokracji. Ch z tym, że nie wprowadziliśmy demokracji w Libii.
  Zaatakujmy Afganistan, bo tam się ukrywa Bin Laden. Ch z tym, że wcale się tam nie ukrywał, a w Afganistanie jesteśmy po jego oficjalnej egzekucji.

  Ciągłe pasmo kłamstw. Sens podbijania Europy Wschodniej przez Rosję jest ŻADEN. W Polsce nie ma sztabek złota, które można błyskawicznie wywieźć, są za to ludzie podatni do organizowania uciążliwej partyzantki, a za nimi NATO o potencjale kilka razy większym niż rosyjski. Powtarzam: Sens jest żaden. Rosja nie ma nadwyżek finansowych, demograficznych, nie ma nawet odpowiedniej liczby czołgów (nieco ponad 2000). Bydlęta postraszone antyrosyjską propagandą nawet nie potrafią podać podstawowych informacji nr. armii świata.

 8. Halszka said

  „Kto jeszcze potrzebowałby NATO”? No jak to. Wszystkie stany USA! I ich reprezentanci w Kongresie.

  Przecież celowo rozmieszczono liczne zakłady zbrojeniowe w tym kraju nie tylko w kilku wybranych, a możliwie we wszystkich stanach. Po to, aby wszyscy deputowani i senatorowie jednym głosem opowiadali się za zwiększeniem wydatków na cele „obronne”, a nikomu nie przyszłoby do głowy domagać się rozbrojenia.

 9. Jacek said

  ad Marian #3

  Ma Pan oczywiście racje. Islam od jego zarania był środkiem do zniszczenia chrześcijaństwa w sensie etnicznym, tzn zniszczenia etnicznych-narodowych a stad państwowych nośników chrześcijaństwa (tzn narodów i państw chrześcijańskich). Dlatego islam był „religia” organizującą i uzasadniającą eksterminacje chrześcijan przez napływowy element etniczny. Taka jest historia podboju Bizancjum przez „muzułmanów” i taka jest historia obecnego podboju Europy. Tak jak w wypadku Bizancjum, konieczne jest do tego finansowanie najeźdźców i wspieranie ich od wewnątrz przez paraliżowanie mechanizmów naturalnej obrony. Należy zwrócić uwagę, iż islam propaguje rząd światowy, tzn kalifat. Składając wszystkie te elementy razem i obserwując ich realizacje obecnie, jasno widać, iż islam jest narzędziem talmudystów.

 10. Boydar said

  Tak mi się tylko z (2) Pana Lopka skojarzyło – „Kierunek – wschód. Tam musi być jakaś cywilizacja!” (Maks, Seksmisja)

 11. Jacek said

  PS nie ma wątpliwości, całowanie koranu przez „największego z Polaków” nie było przypadkiem aberracji religijnej ale elementem osłabiania mechanizmów obronnych chrześcijaństwa.

 12. Boydar said

  Rubik jednak był genialny (11).

 13. JO said

  ad.9.
  https://gajowka.wordpress.com/powiedzonkacytaty/#comment-2188

 14. Maćko said

  A tymczasem w USrAhellu wybory, jeden z kandydatuf ma interesujaca historie wyborcza a szczególnie zas przyszlosc dla kolejnych wyboruf:

  http://www.voltairenet.org/article190139.html

  Po polsku, niestety, nietu, wiec chociaz znalazem pa ruski:
  http://www.voltairenet.org/article190186.html
  Macko

 15. Pitagoras said

  USA, Rosja i inne potęgi zgadzają się „zaprzestania działań wojennych” w Syrii.

  https://www.washingtonpost.com/world/kerry-searches-for-common-ground-on-the-syrian-conflict/2016/02/11/1bc6482c-d042-11e5-90d3-34c2c42653ac_story.html

  Chciałbym być dobrze nastawiony na pokój, ale zobaczymy.

 16. revers said

  1,9

  zadziwiajaca jest reakcja purpurowych, która próbuje wnieść na oltarze Allaha, mahometa może doczekają sie wyswięcenia posoborowego i dodatkowych modlitewników z tekstami Bogu jedynemu Allahowi, powtarzanymi w RM za Ojcem Dyrektorem.

  Do tego jusrystyczne esterki które gotowe sa przed kazdym sądem wykazac że posługując się arabskim alfabetem bez litery „P” , państw nawet semickich jak Palestyna i narodów nie było – to mozna mowic o prawdziwym holocauście semitów a nie przekabaconych chazarów.

  Jak najbardziej arabom byli znani Lachowie łatwiej w zapisie po arabsku, oby nasi chazarowie nie użyli
  ISISmanow do tego samego, wymazania „P”olski jak Bizancjum, czy Palestyny.

Sorry, the comment form is closed at this time.