Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Norwegia przygotowuje się na załamanie Szwecji

Posted by Marucha w dniu 2016-02-22 (Poniedziałek)

Najnowsze wiadomości od  zachodniego sąsiada Szwecji: ​​Norwegia podważy Konwencję Genewską, jeżeli państwo szwedzkie załamie się – oraz użyje przemocy, aby bronić swoich granic, o ile Szwecja popadnie w chaos. Ponadto jasno dano do zrozumienia, że Norwegia przygotowuje się na najgorsze.

Może to być zaskoczeniem dla tych, którzy nie śledzili rozwoju wydarzeń w Szwecji w ciągu ostatnich kilku lat. Dla pozostałych nie jest to żadna nowina. Kwestią nie jest raczej „czy tak się stanie”, ale „kiedy”.

Patrząc na Skandynawię z perspektywy cudzoziemca, można by pomyśleć, iż Szwecja jest jedynym krajem, którego dotknęło szaleństwo ludobójstwa własnego narodu i zastąpienia go obcą populacją. Prawda jednak jest taka, że również ​​Norwegia i Dania nie są daleko w tyle pod względem problemów związanych z piekielnym projektem wielokulturowości.

Główną różnicą jest to, że zarówno Norwegia i Dania obudziły się wcześniej. W Szwecji wielkie przebudzenie zaczęło się dopiero niedawno (pod koniec 2015 r).

Interesujący jest fakt, że Norwegia, kraj ciężko zniszczony przez kulturowy marksizm i terror poprawności politycznej, zwłaszcza „multikulturalizm”, zajmuje tak jednoznaczne stanowisko wobec tego, co dzieje się u sąsiada. To znaczy, że nawet inny zachodni liberalny cymbał dostrzega, iż sytuacja w Szwecji jest nie do utrzymania.

Czym innym jest dla osoby uczciwej intelektualnie zwrócić na to uwagę – a czym innym dla całego ogłupionego narodu.

Za http://narcissus.se
Opr. Gajowy Marucha

Komentarzy 19 to “Norwegia przygotowuje się na załamanie Szwecji”

 1. Antares said

  „To znaczy, że nawet inny zachodni liberalny cymbał dostrzega, iż sytuacja w Szwecji jest nie do utrzymania”.
  No niebyłym tego taki pewien. Taki cymbał np Schultz powie że to naturalny proces integracji i tak efekcie końcowym Szwecja będzie ubogacona kulturowo.

  Tu chodzi o to, że Norwegia dostrzega.
  Admin

 2. Marian said

  Wszędzie tam gdzie nalezie się parchatego robactwa, za chwilę robi się tak samo. Czy to będzie Polska, czy Szwecja, czy inne państwo.

 3. kojak said

  NIE IDEALIZOWALBYM TEJ NORWEGI! W DALS\ZYM CIAGU TO SA BANDYCI, ODBIERAJA DZIECI NA SKALE PRZEMYSLOWA BANDZIORY Z NORWEGI TYLKO DOSTRZEGAJA DRASTYCZNIE NIEBEZPIECZNA SYTUACJE I TYLE ! tO TEZ SA W DALSZYM CIAGU LEWACKIE SCIERWA I WRECZ BYDLAKI ! NIE IDEALIZUJMY SZAMBOJADOW Z ROZPEDU

  A jasne, że tak jest i nikt ich nie idealizuje, tych qrwów.
  Admin

 4. Miecz said

  Nic jednak nie powstrzyma Szwecji isc na czele swietlistej drogi progresu. LUF (mlodziezowka partii liberalow) na swoim rocznym kongresie przyjela rezolucje wzywajaca do legalizacji incestu (rodzenstwo od lat 15) oraz nekrofilii (Tak stosunek ze zwlokami ale tylko pod warunkiem wczesniejszego zapisu denata w testamencie lub innym udokumentowanym przyzwoleniem) To nie jest zart! Odsylam na strone Aftonbladet czolowej gazety socjaldemokracji.
  http://www.aftonbladet.se/nyheter/article22305329.ab – Nie bede komentowal – bo poco.

  P.S. A mowiono ze najbardziej progresywna jest gangrena! (nie wytrzymalem… z komentarzem)

 5. yattakaj said

  Szwecji już nie ma
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-wolny-swiat-zachodu-moczu-i-kalu-2016-02

 6. Rafał Z said

  To nie jest zwyczajny chaos. To jest kontrolowany chaos na bazie którym zostaną zaoferowano pewne rozwiazania

 7. Siekiera_Motyka said

  Ad. 6 – Myślę że to jakoś będzie skoordynowane z upadkiem finansowym Zachodu (ściśle USraelu). Bo jak wiadomo, jeżeli o coś chodzi to pewnie o pieniądze lub władzę.

  .http://www.blogoff.es/wp-content/uploads/2014/06/big-brother-1984.jpg

 8. Dictum said

  ad. 5.
  Zwyrodniały babsztyl odgrywający gówno ma fizjonomię żydówy. To dobre połączenie, tylko niechby wyłącznie swoje dzieci tym zabawiali u siebie (co ja mówię, przecież oni są wszędzie u siebie). Ale skoro Szwedzi na to pozwalają i są zadowoleni, to niech mają.

 9. Mordka Rosenzweig said

  re 1

  Ja pan Mrdka pszeczytal komentasz od pan Gajowy:

  “Tu chodzi o to, że Norwegia dostrzega.
  Admin”

  Ja pan Mordka sie bardzo zgadza z pan Gajowy.

  Tym nie mniej, pan Mordka sobie pszypomnial ta historia o skoczek spadochronowy, ktury wyskoczyl z samolot ale spadochron nie otwoszyl.

  Ten skoczek sobie powtaszal: “jak to dobsze sze to jeszcze tak daleko”

  A to swoją drogą – admin

 10. Piskorz said

  re 6 Nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś na uniwerku w Tel Avivie bronił teraz pracy doktorskiej pt. „Zarządzanie chaosem..”

 11. Siekiera_Motyka said

  A tu bardzo dobry artykuł o Szwecji i imigrantach. Nie ma tu szokującej informacji. Wszystko raczej proste.

  Im większa jest grupa imigrant w danym miejscu tym gorzej się asymilują. A to rozpoczyna proces destrukcji społeczeństwa pierwotnego.

  .http://www.zerohedge.com/news/2016-02-22/there-definitely-something-strange-going-sweden

 12. Janusz said

  W Szwedzkiej SVTv. -znany i lubiany komik- splentowal to, ;zniszczyli i wymordowali Europejska Arystokracje i teraz twierdza ze to oni sa arystokracja…

 13. Janek said

  Słowo chaos ma przypuszczalnie etymologię proto-słowiańską i wywodzi się od słowa całość, które to słowo greka zaadoptowała. W tym kontekscie to zapewnie prawda z tym zarządzaniem.

 14. bodo said

  Nigdy nie chodziło o żadną multikulturowość, ale o ekstremalny kryzys egzystencjonalny, chaos i destrukcję oraz degenerację i wojnę totalną, gdzie fronty przebiegać będą nie przez lądy, ale przez ulice i ogródki. Ci sami, którzy do tego doprowadzają, zaproponują rozwiązanie na swoich warunkach, które będzie dla wielu wyglądało na jedynie możliwe. Obecny stan jest tylko wstępem do tego, co będzie dalej. Niech nikt nie wierzy w żadne pozorne przeciwdziałania podjęte ostatnio przez niektóre nierządy. Wielki kapitał potrzebuje wielkiej konsumpcji, a to w jaki sposób do niej dojdzie jest mu obojętne. Jeżeli przez wojnę i zniszczenie to tym lepiej. Finansjera z doświadczenia wie, że zawsze przy takiej okazji zyskiwała władzę i pieniądze. Plan zostanie doprowadzony do końca i jest to plan zbrodniczy. Multikulti, humanizm lub konieczność zagwarantowania siły fachowej (Merkel w Niemczech) są tylko celowym ukryciem prawdziwych celów. Są zasłoną dymną w procesie odbierania resztek suwerenności ludziom i narodom. To, kto, jak, gdzie, jak i kiedy i czym będzie dyrygował już dawno zostało ustalone. Reszta jest kwestią czasu. Tym, którzy obrośli tłuszczem dobrobytu błogiego snu to nie zepsuje. Takich, którzy obudzili się już dawno traktują jak natrętne muchy.

 15. Boydar said

  Po ugryzieniu przez zarażone zwierzę, mamy szanse jeszcze przez dziesięć dni podać szczepionkę. Normalnie, wścieklizna da pierwsze objawy od dwóch do ośmiu tygodni.

  Jeżeli nie nastąpiło by to co właśnie obserwujemy, Europa zapadła by się bezpowrotnie pod ciężarem własnej degeneracji. Teraz ma szansę odchorować ale i wyzdrowieć. Jeśli są w niej jeszcze jakieś zdrowe siły, da radę. Jeśli nie, trudno, koniec będzie szybszy ale może chociaż mniej bolesny dla psychiki. Zawszeć to honorniej zginąć z ręki wroga niż swojego.

  ——
  Owszem, zginąć z ręki wroga… ale nie od piardnięcia wroga.
  Admin

 16. NICK said

  Nie ma szans. Następny etap to słynna depopulacja. 80%!
  Może Ty. Może ja.
  Jakaś nowa? Qurva fa.
  Fala? Nie, nie, nie.
  To po tobie. Strusi łbie.

 17. Racjonalista said

  @14
  Nigdy nie chodziło o żadną multikulturowość
  Otóż to.

  Gdyby szczerze chodziło o wielokulturowość, to przybysze i tubylcy byliby traktowani równo. A jest inaczej – muzułmanie są faworyzowani, a miejscowa ludność dyskryminowana.

 18. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka ma bardzo dobra wiadomość, że dochód z przewozu panów arabów i murzynów przekroczył wszystkie dochody z przemytu narkotyków.

  Pan Mordka chce za tym powiedzieć, że z powodu taki dobry interes, przywóz emigrantów się tylko zwiększy.

  http://www.veteranstoday.com/2016/02/21/migrant-smuggling-profits-exceed-drug-trafficking-czech-defense-minister/

  Pan Mordka się bardzo zmęczył jak pisał gramatycznie i grzecznie zapytuje pan Gospodarz czy moszna dostać dyspensę.

 19. stach said

  Cała Skandynawia to pedofile i zoofile zakaz zoofilii wprowadzono w Norwegii od 2010 r w Szwecji od 2014 a w Danii 2015 norwescy zoofile korzystają po wprowadzeniu zakazu korzystają z formy domów publicznych dla zoofilii http://ivarfjeld.com/2012/03/26/hundreds-of-norwegians-have-sex-with-animals/

Sorry, the comment form is closed at this time.