Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kierowcy w szoku! Niemiecka policja zatrzymywała pojazdy w Świnoujściu.

Posted by Marucha w dniu 2016-03-11 (Piątek)

Jak informuje portal iswinoujscie.pl „niemałe zdziwienie przeżyli kierowcy jadący w środę ulicą 11 Listopada, gdy dostrzegli na drodze funkcjonariusza niemieckiej policji zatrzymującego samochody”. Na zatrzymanych czekał zaparkowany w zatoczce policyjny mercedes naszych zachodnich sąsiadów oraz polska policjantka.

Obecność polskiej funkcjonariusz pomagała przełamywać barierę językową. Niemiecko-polski patrol sprawdzał zatrzymanych kierowców pod kątem trzeźwości oraz posiadanych uprawień do kierowania. Jak ustalił informujący o zdarzeniu portal iswinoujscie.pl, takie patrole organizowane są nawet kilka razy w miesiącu.

Na pytanie o zasady na jakich niemiecka policja wykonuje swoje czynności na polskich drogach, rzecznik policji w Świnoujściu mł. asp. Magdalenę Figarską-Śnieć odpowiedziała:

W związku z Umową zawartą między Rządem Rzeczpospolitej Polskiej a Rządem Republiki Federalnej Niemiec o współpracy służb policyjnych, granicznych i celnych z dnia 15 maja 2014 roku oraz porozumieniem Prezydenta Policji PP Neubrandenburg Wilfriedem Kapischke i Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie insp. Jarosławem Sawickim Policjanci z KMP w Świnoujściu pełnią wspólne patrole z funkcjonariuszami Policji niemieckiej.

Patrole pełnione są zarówno po polskiej, jak i po niemieckiej stronie granicy. Funkcjonariusze w trakcie pełnienia patrolu poruszają się radiowozami niemieckimi lub polskimi. W dniu 9 marca od godz. 14.00 Funkcjonariusz Ogniwa Ruchu Drogowego KMP w Świnoujściu pełnił służbę z funkcjonariuszem Rewiru PR Heringsdorf pojazdem należącym do policji niemieckiej. Wspólne służby polsko- niemieckie prowadzą działania, których celem jest poprawa bezpieczeństwa publicznego w obszarze przygranicznym.

Gratulując portalowi oraz jego czytelnikom czujności warto przypomnieć, że w naszym kraju wciąż obowiązuje fatalna ustawa 1066 zwaną również „ustawą o bratniej pomocy”…

Źrodło: iswinoujscie.pl
luk
http://www.pch24.pl

A właściwie po co była obecność polskiej policjantki? Wystarczyłaby sama policja niemiecka. Nie umiesz się z nimi dogadać, podczłowieku? To pałą przez plecy. Bezpieczeństwo publiczne w obszarze przygranicznym na pewno ulegnie poprawie.
Admin

Komentarze 34 to “Kierowcy w szoku! Niemiecka policja zatrzymywała pojazdy w Świnoujściu.”

 1. Moher49 said

  A co robiły w tym czasie służby graniczne?. Ustawa dotyczy sytuacji wyjątkowych a szwabska swołocz już się bezkarnie szarogęsi na naszej ziemi. Stefanie Czarniecki larum grają !.

 2. RomanK said

  Rozbior POlski zaczynal sie dokladnie w taki sposob…przeczytajcie sobie w Panu Tadeuszu…kiedy poslano po Rosjan z kapt Rykowem…ktory tam gdzies sobie siedzial..niewidoczny…ale jak poslano…zlikwidowal ostani Zajazd na Litwie…..

 3. Bronisław said

  Panie Romanie, w tej sytuacji nie wystarczy już chyba opór Naszego Patriotycznego Polskiego Narodu?!!! Obok innych potrzebnych działań, trzeba Nam śpiewać żarliwie, znaną błagalną pieśń: „Słuchaj Jezu, jak Cię Błaga Lud,…Przemień o Jezu smutny ten czas… i koniecznie należy Intronizować Jezusa Chrystusa na Króla Polski!!!

  Gorąco Pana pozdrawiam i życzę mocnego zdrowia! Króluj Nam Chryste!!!

 4. adsenior said

  Pociągnąć do odpowiedzialności karnej, komendanta policji w Szczecinie, oczywiście w trybie dyscyplinarnym zwolnić ze służby!

 5. Recusant said

  Ciekawi mnie ile patroli dokonali nasi funkcjonariusze w Niemczech?

 6. Maćko said

  Ktos jeszcze watpi, ze Polska jest pod okupacja?

 7. Jacek said

  W Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim mieszka duży procent ukraincow. Kontrola nad Szczecinem jest strategicznym celem niemieckim. Tusk wg wszelkiego prawdopodobieństwa jest agentem BND. Będąc kilka lat temu w Niemczech (zachodnich) w rozmowie „politycznej” z lokalami przedstawiłem im ta propozycje. Wszyscy zamilkli i po chwili ciszy zmienili temat. Nikt nawet nie próbował zaprzeczać. Byli bardziej pewni, ze to prawda niż ja.

  Wraz z Tuskiem platforma jest narzędziem niemieckiej agentury. Trzeba sprawdzić jak w Szczecinie wygląda pis, jednak jest prawdopodobne, ze zarządzają nim ukraincy. Winnicki, który wniósł projekt skasowania ustawy „o bratniej pomocy” został wypchnięty z kukiza i ma kłopoty sadowe za to, ze powiedział publicznie prawdę o działaniach policji w iiirp.

  No i komplet.

  Trzeba publicznie prowadzić kontrwywiad polski zbierając wszystkie wiadomości i odtwarzać z nich obraz całości. W całości widać nie tylko co kryje celowo kreowany szum ale również to co każdy robaczek robi w mrowisku antypolakow. A więc można każdego robaczka skutecznie nadziać na szpilkę.

  Na marginesie, pis należy zdecydowanie poprzeć w jego konfrontacji z „trybunałem konstytucyjnym”, który jest ostoja uzbekistanu w Polsce. Rozpędzenie tej szajki otworzy tysiące szaf i i wygoni na otwarty grunt tysiące robaczków.

 8. revers said

  ale o co chodzi? ktos podpisal jeszcze przed Majdanem Ustawe 1066? na dzisiaj z Kukizem nie zdąrzyl ustawe zawiescic lub zdjac.

  Patrol pogranicznikow z PL widzialem po stronie Niemieckiej, tyle ze nie zatrzymywali nikogo, a obserwowali – działa w dwie strony kontrola regionu Pomerania.

  Po to były powołane regiony jak Pomerania by łatwiej było inwiligować przygraniczne powiaty i miasta.

 9. Jacek said

  ad Revers

  „działa w dwie strony kontrola regionu Pomerania.

  Po to były powołane regiony jak Pomerania by łatwiej było inwiligować przygraniczne powiaty i miasta.”

  Panie, a po co Polakom „polsko -niemiecki” czy może „niemiecko-polski” „region pomerania”?
  W oczywisty sposób chodzi o rozmycie państwowości polskiej a nie niemieckiej. W jaki sposób region pomerania jest przygraniczny? Najlepszy sposobem kontroli obszaru przygranicznego jest przywrócenie granicy. Dyskusja z Panem jako żywo przypomina mi dyskusje z lokalami w niemczech.

 10. .,_ said

  Bronisław @

  Co pan rozumie pod pojęciem „Intronizować Jezusa na Króla Polski”?

 11. revers said

  Panie Jacek ja nie wymysliłem ejonu Pomerania, ale inni z PO.

  Zamiast dyskusji, chetnie jade na strone Niemiecką i nie dyskutuje z Jackami, Rysiami tylko sprawdzam czy na przygranicznym poligonie Pomernia nie podgrzewaja juz silników w najnowszych Leopardach 2A7 za prredświteczna opowiecia oficera Bundeswehry o mozliwym najeżdzie czołgami nie policyjnym busem na Polske.

 12. Jacek said

 13. ojojoj said

  Niemiecka policja legitymuje Polakow w Polsce, amerykanscy zolnierze biegaja po polskiej ziemi. Jak Obama wizytowal w Warszawie, to agenci i ochrona amerykanska pozamykala glowne drogi w miescie. Ukrainscy studenci utrzymywani z podatkow Polakow maszeruja po polskich miastach z anty-polskimi haslami.

  A narod oglada m jak milosc popijajac niemieckim piwem z polskimi nalepkami.

 14. Bronisław said

  Ad: 4. Panie Adsenior sugestia słuszna, ale winna ona być raczej kierowana do min. Błaszczaka, bowiem tam chyba taka decyzja musiała być podjęta?!!! Pozdrawiam ciepło!

 15. Jacek said

  Panie Revers, rzeczywiście jesteś pan revers.

 16. Klub Inteligentów Gazety Polskiej said

  Nie był to rosyjski zielony ludzik, ale policjant z bratniego nam euroregionu. Nie widzimy tu problemu, a co więcej – uważamy, że Polska wykupiona przez Żydów, z bazami amerykańskimi, niemieckimi biznesami itd. będzie nie do podbicia przez Putina. Putin nie ośmieli się tknąć własności niemieckiej. A czyż nie o to chodzi?

 17. NICK said

  A tunel pod Świną? A gazoport? A prasłowiański Uznam i Wolin?

  Dla kogo to jest? A kto za to płaci???

 18. adsenior said

  ad 13 Panie Bronisławie, nie jestem o tym przekonany. Wszak ten komendant jest tam z nadania PO!!

 19. revers said

  „Wraz z momentem wejścia Polski do strefy Schengen niemieccy policjanci nabyli uprawnienia do walki z przestępczością transgraniczną. W praktyce polegało to na tym, że jeśli prowadzili na terytorium RFN pościg za przestępcą, który przekroczył granicę z Polską, to mogli go ścigać dalej już na terytorium naszego kraju. Mieli również uprawnienia do użycia broni palnej, ale tylko i wyłącznie w obronie swojego życia. Sytuacja ta zmieniła się diametralnie po 9.07.2015 r., kiedy to – na bazie możliwości przewidzianych ” ustawą 10-66″ – weszło w życie porozumienie o współpracy polskiej i niemieckiej policji, które znacząco wykracza poza europejskie standardy. Funkcjonariusze z Niemiec nabyli m. in. uprawnienia do użycia broni na terytorium Polski nie tylko w sytuacji, w której miałoby to uratować ich życie. Ponadto przyjęta umowa daje niemieckim policjantom możliwość prowadzenia na terytorium naszego kraju działań o charakterze niejawnym („undercover”). Odpowiednia interpretacja zapisów umowy pozwoli również na podporządkowanie polskich jednostek policji zwierzchnictwu niemieckiemu.”

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02378-Bratnia-pomoc-v-2,0.htm

 20. Janusz said

  W Szczecinie, glowne stanowiska dowodcze w Policji i Temidzie obsadzone sa przez krypto Zydow…

 21. Rafał Z said

  Co wy tacy zdziwieni. Przecież to już wcześniej się zaczęło. Spojrzcie na kolorystykę aut niemieckiej i polskiej policji. Na nowych autach jedynie napis „policja” wyróżnia polski radiowóz od niemieckiego

 22. NICK said

  No i jeszcze „słupy” na ziemi rolnej. Rolnej?
  Na całej polskiej ziemi.

  Dwa tygodnie temu byłem we Kołobrzegu. [zaślubiny Polski z morzem; Stalin na to pozwolił…]
  Circa about? 66,6% Niemców. Dwa procenty Polaków. Reszta? Polactfo. Większość ‚reszty’? Kuracjusze… . Większość większości? Burdel na kółkach. Skoro leciwi się prostytuują?

 23. Rafał Z said

  I jeszcze jedna rzecz. Policja to pikuś. Ale obrady Knesetu na polskiej ziemi wyglądaly jak proklamacja… nowego bytu… panstwowego

 24. AQQ said

  Czego oczekiwać? „państwo istnieje teoretycznie, ch-j, d-pa kamieni kupa”.

 25. świętowit said

  AD 7
  Joachim Brudzinski jest zydem, polskim czy ukrainskim, wsio rawno. W szczecinskiem nie wiadomo kto jest kim. Za komuny SB mialo bacze na ukrow, a jak dzisiaj jest, nie wiem

 26. AlexSailor said

  @adsenior
  „Pociągnąć do odpowiedzialności karnej, komendanta policji w Szczecinie, oczywiście w trybie dyscyplinarnym zwolnić ze służby!”

  Chyba Pan żartuje.
  Za zdradę i próbę oderwania części terytorium Polski jest dożywocie, bo KS zniesiono.

 27. Ehze said

  Re 12: Jacek – wideo z info o Tusku:

  DOKLADNIE to samo mozna powiedziec o Merkel
  WSZYSCY: i Amerykanie I Rosjanie maja o niej informacje tak,a sama jak o Tusku, i tak samo t6rzymaja ja w garsci.
  I dokladnie jestona tym samym co Tusk.

 28. Zawiadomcie POSŁÓW o tej INWAZJI niemickiej policji na Polskę ! said

  ILE razy i w KTÓRYCH miastach NIEMCY już patrolują państwo Polskie ???

  Polacy zamieszkali w Kraju i za granicą KONIECZNIE zawiadomcie o tym NAJEŹDZIE Niemców na Polskę następujących posłów:

  Roberta Winnickiego, adres emailowy: Robert.Winnicki@sejm.pl

  Krystyne Pawłowicz, adres emailowy: Krystyna.Pawlowicz@sejm.pl

  Janusza Sanockiego, adres emailowy: Janusz.Sanocki@sejm.pl

  którzy w tej chwili pracują nad WYRZUCENIEM do KOSZA ustawy o nr 1066 ze stycznia 2014 o tzw. nowej „bratniej pomocy”:

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=7&nrposiedzenia=58&nrglosowania=2

  Dobre wiadomości z Komisji Ustawodawczej. Większość członków (oprócz PO i .N) sprzeciwiła się czwartek w dniu 9-III-2016r odrzuceniu projektu ustawy Roberta Winnickiego ANULUJACA 1066.

  https://pl-pl.facebook.com/robertwinnickipubliczny

  Projekt tej NOWEJ ustawy ANULUJĄCEJ tą ANTY-polską ustawe nr 1066 ze stycznia 2014r. będzie dalej procedowany przez obecny Sejm.

  To właśnie jeden z największych WROGÓW Polski ta anty-polska KANALIA B.Komorowski ZATWIERDZIŁ taką ANTY-polską „ustawę” nr 1066 w styczniu 2014 roku, która GWARANTUJE LEGALNĄ OKUPACJE Polski oraz SPACYFIKOWANIE Polaków przez ZAGRANICZNĄ armie lub ZAGRANICZNYCH najemników za co wy sami polscy obywatele zapłacicie !

  Oczywiście ta „ustawa 1066” wcześniej przed zatwierdzeniem przez komorowskiego została ZATWIERDZONA przez PZPR-o komunistę Rzeplińskiego w funkcji szefa Trybunału Konstytucyjnego(TK) z jego klikę PRZEKUPIONYCH komunistów z TK przez Niemców i żydo-bolszewie waszyngtońską, ze ta „ustawa 1066” o „wzjemnej pomocy” jest ZGODNA o … ZGROZO z Polską Konstytucją !

  Właśnie ten TK Rzeplińskiego jest po to w obecnym kształcie aby DOŁOWAŁ polskich obywateli w interesie takich UE, żydo-nekonów z Waszyngtonu, niemców czyli obcych interesów ZAGRANICY ze 100% SZKODĄ dla Polaków !

  Takiego KOSZMARU nawet komuniści w PRL-u nie przygotowali Polakom co zrobiła „władza warszawki” tych ZDRAJCÓW zbrodniarzy Tuska, Komorowskiego i Kopacz , co jest ZBRODNIĄ ZDRADY polskich interesów !

  W żadnym INNYM państwie dotychczas na Świecie czegoś takiego PRZEWROTNEGO i WROGIEGO dla swoje państwa NIE ustaliła jako „prawo” PRZECIW własnemu narodowi żadna władza do czego dopuścili się ci rozwydżeni bezkarni dalej NIE rozliczeni ZDRAJCY z TK z Rzeplinskim, Komorowskim, Tuskiem, Kopacz, Seremetem i . . . . innymi ANTY-polskimi bandytami z przestępczych gangów politycznych PO-PSL-SLD.

  Ta ustawa nr 1066 z 2014 roku była i jest ZAPROSZENIEM do OKUPACJI i SPACYFIKOWANIA Polaków przez OBCYCH na terenie Polski !

  Czy wy polscy obywatele wogóle sobie zdajecie z tego sprawę jaki to ZAMACH na Polaków przygotowali ci rozwydżeni sprzedwaczycy SQURRWIELE ja B.Komorowski, Tusk, Kopacz , Seremet … i wielu innych oczywistych ZDRAJCÓW będący posłómi z „warszawskiego Sejmu” którzy za tą „ustawą 1066” głosowali aby ją ją przeforsować na NIESZCZĘŚCIE Polaków ?

  Co ciekawego wielu z tych ANTY-polskich bandytów co tą PACYFIKACJĄE polskich obywateli zatwierdzali jest w tym obecnym Sejmie i prowadza DALEJ sabotaż PRZECIW Polakom !

  Oni nawet za skonstruwanie tej „ustawy 1066” a następnie jesj zatwierdzenie powinni by dzisiaj ARESZTOWANI, rozliczeni i pozamykani w węzieniach na czele z B.Komorowskim, Ewa Kopacz jako Marszałek Sejmu i Rzeplińskim szefem TK za ZBRODNIĘ ZDRADY Polskiej Racji Stanu.

  DOMAGAJMY się ich rozliczenia i przykładnego UKRANIA !

  To NASŁANIE przez Donalda Tuska razem A.Merkel Niemców do Świnoujścia i zatrzymywanie polskich kierowców AKURAT na ul. 11 Listopada – jest autentyczną polityczna PROWOKACJĄ przeciw Polsce, gdyż oni wiedzą, ża nazwa tej ulicy 11 listopada jest datą, UCHONOROWANIEM dnia odzyskania przez Polske Niepodległości, co właśnie ci Niemcy razem z UKRAIŃCAMI w mundurach polskich policjantów CELOWO DEMONSTRACYJNIE podeptali !

  Jeśli chcesz się dowiedzieć jak UKRAIŃCY rozepchnęli się w „polskiej” policji i nią faktycznie rządzą, szarogęszą i ja OPANOWALI to przeczytaj sobie artykuł z dnia 2014-11-14 (piątek) pt.

  „Ukraińcy w polskiej policji”

  kliknij link: https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

 29. Łowicki policjant CHWALI się wujkiem-UKRAIŃCEM w polskim ministerstwie, said

  Ukraińcy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !

  Łowicki policjant chwali się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie. Czuje się bezkarny, ponad prawem, co wskazuje, że jako banderowiec skierowany został do zadań specjalnych przeciwko Polakom, nawet przeciwko Polakom w policji !
  Okupant wysługuje się policjantami z Ukrainy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !!!

  . . .

  Podczas jazdy z Łowicza do Zgierza przez Łęczycę Ukrainiec, kierujący radiowozem policyjnym, nadużywał sygnału alarmowego i poprzez jazdę z nadmierną prędkością, wymuszał pierwszeństwo przejazdu, stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa na drodze oraz zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów radiowozu. Zaprzestał używania sygnału wozu uprzywilejowanego w ruchu drogowym dopiero na ulicach Zgierza.

  Prezes stwierdza, że ten Ukrainiec w mundurze polskiego policjanta, zachowywał się nieracjonalnie, z arogancją, pogardą, nienawiścią jak terrorysta-samobójca. Wyrażał się z wielką pogardą o Polakach, nawet użył stwierdzenia, że Polacy są ślepi, głusi i głupi. Rzeź 200 tysięcy Polaków na Wołyniu określił, że to zaledwie jeden incydent. Swoim zachowaniem udowodnił, że w łowickiej policji jest na szczególnych warunkach: nie obowiązują go żadne zasady, żadne prawa.

  Przy tym jeszcze wychwalanie się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie dowodzi, że czuje się bezkarny, ponad prawem, tak jakby jemu było wszystko wolno, co wskazuje, że jako banderowiec skierowany został do zadań specjalnych przeciwko Polakom, nawet przeciwko Polakom w policji.
  . . . .

  Reszta tego artykułu tutaj:

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

 30. DLACZEGO polscy obywatele NIE rozliczają zdrajców za ZBRODNIE ZDRADY ? said

  Wykołowani naiwni Polacy są jedynym z nielicznych narodow europejskich, ktory PROGRAMOWO nie karze swoich ZDRAJCÓW, dlatego Polacy PONOSZĄ straszne konsekwencje spowodowane przez tych zdrajców.
  Dlatego Polacy są tak zuchwale RABOWANI przez bezczelnych obcych panoszących się Kraju, a nawet WYGANIANI z ich własnego Kraju na zagraniczna banicję przez tych obcych !!!

  Francuzi i Anglicy kiedy zetkneli sie zagrożeniem utraty SUWERRENOŚCI czy też NIEPODLEGŁOŚCI zwiazanym z DRAMATEM ZDRADY na najwyższych szczeblach władzy w państwie, roztrzygneły kwestę ZDRADY jednoznacznie DLA DOBRA PAŃSTWA i Narodu – ZBRODNIA zdrady MUSI zostac bezwględnie rozliczona i UKARANA bez skrupułów przeciętnej masy obywateli !!!

  Jeśli ZDRAJCY na najwyższych szczeblach wladzy państwowej w III RP i nie ZOSTANĄ odpowiednio ROZLICZENI, a następnie UKARANI to taka DEGENERACJA grozi całkowitym UPADKEM instytucji państwowości, zmasakrowania interesów przeciętnych obywateli, którą własnie ostro widzimy na przykładzie obecnej Polski !!

  NIE ROZTRZYGNIĘCIE WINY i KARY za oczywistą ZBRODNIE ZDRADY NARODU pod każdym względem na najwyższych szczeblach WŁADZY PAŃSTWOWEJ w momentach dla NARODU PRZEŁOMOWYCH i krytycznych, to takie utrzymywanie bezkarności ZAGRAŻAJĄ w ogóle ISTNIENIU takiemu naiwnemu wykołowanemu narodowi !!!

 31. KARA śmierci za ZBRODNIE ZDRADY dla Tuska i Kopacz to za MAŁA Kara ? said

  tzw. „ustawa 1066” ze stycznia 2014r. „o bratniej pomocy” dla mafiozów Tuska i Kopacz była i jest jawnym aktem ZBRODNIA ZDRADY polskich interesów. Ona był i jest wymierzona przeciw polskim obywatelom, sfabrykowania, pilotowania i WYMUSZONA przez zagraniczne ośrodki, zwłaszcza Niemców i globalistów NWO waszyngtońskich, a następnie sfabrykowana na ZGUBĘ Polaków, HANIEBNIE przegłosowania przez zdradziecki Sejm zdominowany przez politycznych ANTYpolskich przestępczych gangsterów PO-PSL-SLD, oto wyniki tego HANIEBNEGO ANTY-polskiego głosowania:

  Musi KONIECZNIE się odbyc proces sądowy mający na celu USTALENIA, kto był głównym INSPIRATOREM, konstruktorem tej anty-polskiej ustawy 1066, a następnie ROZLICZONY w Polsce z pełną SUROWOŚCIĄ.

  Jeśli ten akt ZBRODNI ZDRADY nie będzie rozliczony to ci ZDRAJCY wcześniej lub później będą dalej INSPIRATORAMI i sprowadzą KATAKLIZM krwawej apokalipsy na Polaków, cynicznie wywołają WOJNE Domową w Polsce, a następnie ZWOŁAJĄ – zatrudnienią obcych zabijaków, ZAGRANICZNICZNE siły do brutalnego spacyfikowania, a następnie MORDOWANIA Polaków broniacych polskiej suwerenności na terytorium Polski, która zostanie siła POGWAŁCONA przez zagraniczne ZBROJNE formacje sprowadzone na tern Polski przez KOD, PO, PSL i „nowocześna Petru” !!!

  DOMAGAM się KARY ŚMIERCI przez powieszenie dla inspiratorów wprowadzenia tej ZBRODNICZEJ „ustawy 1066” :

  D.Tuska – w funkcji premiera III RP, najważniejszego mafiozo gangstera PO, który był głównym PROWODYREM inspiratorem sfabrykowania tej anty-polskiej „ustawy 1066” oraz inspiratora ZAMACHU Stanu w Smoleńsku 10-IV-2010r.

  Ewy Kopacz – w funkcji Marszałka Sejmu za pilotowanie tej ustaway 1066 w „polskim kneseto-sejmie” oraz całształtu prowadzenia przez nią SABOTAŻU Polski przez WIELE lat.

  J.Pechocińskiego – SUPER wielokrotny ZDRAJCA za WYMUSZENIE na członkach PSL pod groźbami różnych szantaży, aby ci głosowali w Sejmie na jego prywatne ZAMÓWIENIE.

  Palikota – za wielokrotne inspirowanie do ZBRODNICZYCH anty-polskich, a w tym też do ZAMACHU stanu w Polsce

  L.Millera – za WIELOKROTNY udział w próbie organizowania ZAMACHU Stanu na polską suwerennośc, rozkradnięcia polskiego majątku Narodowego na wratośc co najmniej 1 TRYLIONA złotych, a w tym też na wprowadzenie tej ZDRADZIECKIEJ „ustawy 1066”

  Tak ROZLICZYLI włosi tych co się dopuścili ZBRODNI ZDRADY włoskich interesów, a lemingi Polacy co na to ?

 32. Jeremi Sokol said

  Niech się Polacy przyzwyczajają. To tylko przygrywka do wesołego „Deutsche Tanz”

 33. Mietkowski said

  Benito Mussolini został zamordowany przez…. włoskich komunistów,…. razem z jego wierną przyjaciółką Clarą Pettacci (podobno nie chciała go opuścić)
  Z wnuczką kilkanaście lat temu wywiad robiła pani Weber http://pu.i.wp.pl/k,NjY0OTU2MzIsNDYyNzkwODE=,f,940084_wernera_tvn24_big.jpg
  https://www.google.pl/search?q=prezenterki+TVN+24&client=ubuntu&hs=ocr&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjcsdHA87vLAhXKIpoKHfMFBr8QsAQIKQ&biw=1834&bih=961#
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Benito_Mussolini
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Alessandra_Mussolini Alessandra Mussolini (ur. 30 grudnia 1962 w Rzymie) – włoska aktorka, polityk, posłanka do Parlamentu Europejskiego, deputowana i senator.
  >https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/Alessandra_Mussolini.jpg/800px-Alessandra_Mussolini.jpg – wnuczka bardzo ładna po mamie.

 34. krzysztofm said

  No i będziemy mieli Rzeszpospolitą.

Sorry, the comment form is closed at this time.