Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Znamy odpowiedź Belgów na zamachy

Posted by Marucha w dniu 2016-03-22 (Wtorek)

Zdecydowana reakcja Belgów natychmiast po atakach. W Brukseli spontanicznie zbierają się ludzie aby napisać kredą na asfalcie co czuja po atakach.

Belgowie piszą między innymi; “We are one”, “Pray for Belgium”, “BXL forever”, “Love always wins”, “Contre La Haine”. W kraju ogłoszono trzydniową żałobę narodową, flagi opuszczono do połowy masztu. Z całego świata spływają kondolencje. Budynki rządowe zostały podświetlone w kolorach flagi narodowej Belgii.

Czy po takiej zdecydowanej odpowiedzi, terroryści nie będą planować kolejnych ataków? Jesteśmy pod wrażeniem, jaką odwagę mają Belgowie.

http://ndie.pl/

Komentarze 84 to “Znamy odpowiedź Belgów na zamachy”

 1. Kazek said

  Trzeba jak najszybciej wystawic drugi policzek do pierd…cia przez ciapatego

 2. elo said

  A cóż my możemy, co najwyżej avatar na fejsie przyodziać w barwy Belgii.
  O ruskich nikt nie pomyślał…

 3. revers said

  Ruskie ostrzegali o 3 deshowcach z bombami, a gladia w uni to juz rutyna

  http://www.liveleak.com/view?i=731_1458664158

 4. AQQ said

  Żenua akcja i reakcja…

 5. Kazek said

  JeSuisBrussels

 6. Jan T. said

  To jest ewidentne przekroczenie granic obrony koniecznej.

 7. revers said

  Jak nie plan iluminatów

  http://www.monitor-polski.pl/zamachy-w-brukseli-czarni-iluminaci-chca-wprowadzic-nwo-w-europie/

 8. ojojoj said

  Tosz to Putin winiewat !

 9. Marucha said

  Re 6:
  Ja też byłem niemile zaskoczony brutalną reakcją społeczeństwa belgijskiego na nieudaną wprawdzie, ale zawsze jakąś tam próbę podjętą przez muzułmanów celem zintegrowania się z Belgami…

 10. Lam said

  ILE?!
  Ile krwi jeszcze upłynie,
  By nastąpił przewrót w Berlinie?
  By do korzeni Europa wróciła
  I szaleńców się w Brukseli pozbyła?
  22-03-2016

 11. Konarski said

  BRUKSELSKIE ZAMACHY , POLSKI POKAZ SIŁY NA FEJSIKU …. żałosne cioty

 12. Siggi said

  Wróg u bram
  Jeszcze nie opadł dobrze popiół po wybuchach, które wstrząsnęły stolicą jewropejskiego sojuza, a my już wiemy kto stoi za przedmiotowymi zamachami. Otóż są to ekstremiści. Nie jacyś konkretni, raczej tacy ogólnoekstremistyczni. Sytuacja jest więc podobna do tej sprzed kilku miesięcy, gdy pewien „Belg” zorganizował zamach w Paryżu, czy sprzed kilkunastu dni gdy radykalni „Holendrzy” chcieli kupić w Polsce broń.

  Europa nie będzie stała bezczynnie wobec takich aktów ekstremizmu. Czas odpowiedzieć stanowczo i zdecydowanie: pora zmieniać zdjęcia profilowe (dla zainteresowanych zamieszczam poniżej wzór flagi Królestwa Belgii) i wymyślać #haschtagi. Być może Frau Merkel zwoła nawet naprędce jakiś marsz milczenia.

  Jednym zdaniem Europa, a przynajmniej jej światła i postępowa część, nie zaniecha niczego by nie dostrzec tego co oczywiste. Tymczasem prawda jest taka, że jesteśmy w stanie wojny. Fakt, że przebiega ona sposób odmienny choćby od konfliktów z XX wieku, nie ma tutaj żadnego znaczenia.
  Świat islamu rozpoczął ekspansję. Zaczęło się o destabilizacji Afryki Północnej i Bilskiego Wschodu przez USA i współpracujących z nimi europejskich pożytecznych idiotów. Druga faza – inwazja tzw. „uchodźców”, czyli sterowna migracja milionów, a wkrótce dziesiątek milionów islamistów, jest już realizowana. Towarzyszy jej fala kontrolowanego terroru, stanowiącego jak dotąd skuteczny instrument wpływu na europejską opinię publiczną.

  Nie wiemy jakie będą kolejne etapy tej konfrontacji. Ale w kontekście choćby konsekwentnego dążenia Turcji do znalezienia się wewnątrz struktur unijnych możemy się domyślać. Powinny dać nam do myślenia zamknięte dzielnice, pojawiające się w coraz większej ilości europejskich miast. Powinien co najmniej niepokoić fakt, że tzw. prawo szariatu staje się w wielu miejscach obowiązującym prawem. To wszystko składa się na niepokojący, mroczny obraz. Obraz zdegenerowanej cywilizacji w przeddzień inwazji barbarzyńców.

  To co dziś dzieje się w Brukseli, Paryżu, czy Sztokholmie coraz bardziej dotyczy także nas. Dalego już nie możemy poprzestać na skwitowaniu „mają na co zasłużyli”. Powinniśmy zacząć się bać, ale też wyciągać wnioski. Tym bardziej, że nieaktualne jest już pytanie, czy także w Polsce zaczną wybuchać bomby. Właściwie postawione pytanie brzmi: „kiedy”?

  Tymczasem odurzona Europa śpi i śni w najlepsze. Nie widzi różnic: religii, koloru skóry, kultury, cywilizacji. Nie nazywa rzeczy po imieniu. Wybieraj dające pozorne poczucie bezpieczeństwa kłamstwa i półprawdy. Choćby po to by przesłoniły coraz wyraźniejszą wizję nadciągającej zagłady. Żyje złudzeniem, że zło to nie zdarzy się nam, nie teraz. Całkiem jak w „Piosence o końcu świata”.

  „Dopóki słońce i księżyc są w górze,
  Dopóki trzmiel nawiedza różę,
  Dopóki dzieci różowe się rodzą,
  Nikt nie wierzy, że staje się już.„

  Przemysław Piasta

  PS. Rzeczywistość wyprzedza wyobraźnię. Właśnie dowiedziałem się, że mer Paryża Anne Hidalgo oświadczyła, że wieża Eiffla zostanie podświetlona w kolory belgijskiej flagi. Już wyobrażam sobie przerażenie i panikę wśród islamistów wywołaną tak jednoznaczną, odważną i brzemienną w skutkach reakcją…
  http://www.mysl-polska.pl/827

 13. Dziadzius said

  To jest dziecinna odpowiedz zbutwialego narodu . Obca zmija zabila/zabija twoich obywateli a ty kredka protestujesz i to jeszcze daleko od nory zmii. Ja widze jak w tej odwaznej belgii muzulmanie trzesa sie ze strachu w swoich zakreconych do gory trepciach. Ja widze to pisanie protestu ta kredka na asfalcie tak jak pisanie palcem na wodzie . Kto pisze ? Baby i dzieci. A gdzie mezczyzni? Chyba tak jak w reszcie jewuropy juz sa fizycznie i umyslowo i spolecznie wykastrowani przez wlasne kobiety ( feminazzi) i przez Multikulti. To jest bolesny poczatek Szybkiego konca– a tych zmj jeszcze wiecej Aniela Merkela sprowadza .
  Dobry byl by biznes skorki ze zmij wyprawiac na paseczki do zegarka….
  Gdzie jest hiszpanski El Cid….

 14. Sybirak said

  We wtorek w TV wystąpił b.oficer GROMU. Trzeżwo stwierdził, że do islamistów dociera jedynie radykalne działanie.

  Można więc humanitarnie: ostrzec mniejszości arabskie w kraju (które wiedza o przygotowanych zamachach, chociaż do tego się nie przyznają), ze w przypadku zamachu, mniejszość arabskiej zostanie deportowana na pustynię, do państwa islamskiego w 50% (dorośli dzieci i starcy) – bez żadnych procedur w ciągu 24 godzin, tak jak leci.
  Za drugim razem następne 50%

  Jestem przekonany, że zanim dojdzie do zamachu
  mniejszość arabska przyprowadzi na posterunki policji związanych zamachowców.

  Nie można wykluczyć, że nie będą się fatygować i sami terrorystów wysadza w powietrze.

  I Szczęś Boże !!!

 15. adsenior said

  Może się ciapate przestraszą, tak jak wystraszyli ich Holendrzy, którzy założyli spódniczki! /perskie oko/

 16. ojojoj said

  ble ble ble

  .http://www.youtube.com/watch?v=x_mDSa0q9i8

 17. skr said

  wiedziałem to już wczesniej ale obecna reakcja belgów uswiadomiła mi że są to pojeby,tchurze, cioty itd….

  ——
  W całej niemal Europie jest to samo.
  Marsze przeciw przemocy, zamiast pał, gumowych kul i armatek wodnych (na początek).
  Admin

 18. AlexSailor said

  @Sybirak
  Wszyscy normalni ludzie wiedzą, co trzeba zrobić.
  Trzeba aresztować, osądzić i powiesić sprawców, którzy są dobrze znani z pierwszych stron gazet i z telewizji.
  Dziś jedna ze sprawczyń rozpłakała się przed kamerą, a powinna płakać na szafocie.

  Chyba Pan nie sądzi, że takie totalitarne reżimy, jakie są w Europie Zachodniej i w ogóle w UE, nie potrafią sobie poradzić z miłośnikami kóz?

 19. Yah said

  Nie sądzicie Państwo, że proroctwo Jeremiasz sprowadza się również w przypadku Zachodu ?

  „Dlatego dam ich żony innym,
  ich pola zdobywcom.
  Albowiem od najmniejszego do największego
  wszyscy są chciwi zysku.
  Od proroka do kapłana –
  wszyscy hołdują kłamstwu.
  Podleczają rany córki mojego narodu pobieżnie,
  mówiąc: „Pokój, pokój”5, a tymczasem nie ma pokoju.
  Wstydzić się powinni, że popełniali obrzydliwość;
  odrzucili jednak wszelki wstyd
  i nie potrafią się rumienić.
  Dlatego upadną wśród tych, którzy padać będą,
  runą w czasie, gdy ich nawiedzę – mówi Pan. Chciałem zebrać u nich żniwo – wyrocznia Pana;
  nie ma winogron w winnicy
  ani fig na drzewie figowym,
  i liście zwiędły. ”

  Cały czas rozpatrujemy sprawę z punku widzenia ludzi, a nie z punku widzenia Boga. Analizując wydarzenia historyczne zastanawiam się, co jest ewidentnie skutkiem ludzkiej głupoty, a co dopustem Bożym. Ponadto, czy ta niezrozumiała głupota i postępowanie ludzi też nie jest dopustem Bożym. Przecież wolna wola człowieka może być wykorzystana do czynienia dobra, ale i do wyrządzania zła. W tym drugim wypadku Pan Bóg, wykorzystując wolna wolę człowieka, sprawia, ze człowiek sam sobie wymierza karę. Czyż nie widać tego jak na dłoni w tych wszystkich wydarzeniach ? A co na to Jeremiasz ?

  „I powiedz im: To mówi Pan:
  Czy nie powstaje ten, co upadnie?
  Albo czy nie zawraca ten, co zabłądzi?
  Dlaczego więc buntuje się ten lud
  i trwa bez końca w odstępstwie?
  Trzyma się kurczowo kłamstwa
  i nie chce się nawrócić? ”

  Zresztą to samo widać na przykładzie historii Polski pedagogiczny Boski, dopust za dopustem i brak jakiejkolwiek refleksji nad przyczynami, lub wręcz bluźniercze robienia z narodu „Chrystusa narodów”. Proszę Państwa nie ma winy bez kary. To że jako naród, nie uważamy czegoś za grzechu, to wcale nie oznacza, że w oczach Pana Boga nie jest grzechem i nie zasługuje na karę. ja inaczej historii Polski nie potrafię wytłumaczyć, a czynów ewidentnie złych ( choć przez nikogo niezauważanych) znalazłem multum.

  W przypadku Polski Pan Bóg zsyła upomnienia i pomoc. Niestety pomocy nie zauważamy zaślepieni pychą i zwodzeni błyskotkami przez Szatana, a nad upomnieniami się nie zastanawiamy …..

  Pozdrawiam Panstwa

 20. Yah said

  Najlepszym przykładem działania Boga na życie ludzkie dla dzieci jest książka ” Przygody Robinsona Cruzoe” Przed 1990 rokiem była lektura szkolna dla VI klasy i to pomimo ewidentnych odniesień do działania Boga. W tzw, wolnej Polsce znikneła … Starsi bywalcy Gajowki pewnie ta książkę znają i pamiętają.

 21. "Szczęśliwej BOMBOWEJ wielkanocy" wam MASOŃSKIE bruksekie bandyckie TŁUKI ! said

  Ci wszyscy żydo-masoni LUDOBUJCY co stoją w pierwszym szeregu na tym zdięciu też z tym MURZYNEM, który jest ambasadorem w Paryżu tego LUDOBUJCZEGO USA niechaj będą PRZEKLĘCI i bardzo szkoda, gdyż to oni powinni wylecieć w powietrze a nie ci niewinni ludzie w pedalskiej zdegenerowanej Brukseli !

  To właśnie oni ZAMÓWILI zorganizowanie tzw. „arabskiej wiosny w 2011 roku” i to oni bezkarni LUDOBUJCY też ZAMÓWILI rozwalenie Libyi oraz ZABICIE ponad 150 tysięcy Libijczyków w 2011 pod pretekstem wprowadzania „amerykańskiej demokracji” aby celowo całkowicie ZESATBILIZOWAĆ wszystkie kraje Bliskiego Wschodu, CELOWEGO dogłębnego SKONFLIKTOWANIA muzułmanów, brutalnego NAPUSZCZENIA jednych arabów na drugich, tak aby się zaczeli bic miedzy sobą !

  Ten zorganizowany przez tych brukselskich UE płatnych BANDYTÓW został dokonany z całkowitym PODEPTANIEM prawa międzynarodowego, gdyż ONI uważają się za JEDYNYCH „panów” Świata !

  To też ta banda bezkarnych MORDERCÓW z pierwszego szeregu na tym zdięciu na czele z tą bezkarną płatną PROSTYTUTKĄ polityczną A.Merkel zorganizowali NAJAZD islamistów na całą Europie !

  PRZYPOMINAM WSZYSTKIM, że to ich żydo-masońscy kolesie BANDYCI poprzednicy z Brukseli i Waszyngtonu też DOKŁADNIE 23 marca 1999 roku, czyli DZISIAJ, 17 lat temu te BANDY krwawych żydo-msonów zorganizowali KRWAWY NAPAD na Jugosłowie, aby ją ROZWALIĆ na kawałki przez wynajętych płatnych ZABIJAKÓW z NATO na zamówienie ludobójców z Brukseli i Waszyngtonu.

  Oni ZABILI ponad 36 tysięcy Serbów, za to, że są chrześcijanami, oraz UKRADLI ziemię, kolebkę chrześcijańskiego SERBSKIEGO Kosowa tylko po to aby amerykańskie masońskie wampiry wybudowali na tym terytorium NAJWIEKSZĄ bazę wojenną dlzabijaków US Military w Kosowie.

  To właśnie ci BANDYCI urzędnicy z UE z Brukseli NAPADLI na Jugosławię za pomocą zabijaków NATO z naruszeniem wszystkich rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, postanowili PODEPTAĆ cały powojenne STATUS-QUO terytorialne Europy !

  W trakcie tego NAPADU na Jugosławie uczestniczyło też 10 belgijskich F-16AM, niemiecke, francuskie, angieskie i też tych amerykańskich zabiaków BOMBWCE, które dokonały 35,000 lotów bombardujących, w które było zaangażowane około 1000 samolotów i śmigłowców.

  W sumie ci ludobujcy ATO na ZAMÓWIENIE Brukseli i Waszyngtonu zrzucili 79,000 ton materiałów wybuchowych na Jugosławie, aby ROZBIĆ, zamordowac, a w tym też 156 kontenerów z 37 440 bombami KASETOWYMI zakazanych przez prawo międzynarodowe !

  „Operacja” ludobójców NATO zebrała swoje bezkarne żniwo i po jej zakończeniu, ponieważ NATO użyło też bomb radioaktywnych ze zubożonym uranem:

  Według władz Jugosławii, od 24 marca do 10 czerwca 1999 roku łączna liczba zgonów cywilnych tylko od radi-aktywnych bomb wyniosła ponad 1 700 osób, w tym prawie 400 dzieci, poważnie raniąc około 10 tysięcy .. Tożsamość 22 z nich nie została ustalona.
  Wiele nienarodzonych dzieci zostało zabitych w łonach matek.

  Bez wody było około 2 miliona osób przez kres 6 miesięcy.
  2.5 miliona ludzi straciło pracę, 150 tysiącom rodzin NATO zniszyło domy. Bez wieści przepadło, według ONZ 7 tysięcy ludzi – w większości Serbowie.

  Kumanovo on June 9, 1999

  Yugoslav Ministry of Defence building in Belgrade destroyed during the 1999 NATO bombing:

  Na przykład na BOMBACH brytyjskich zrzucanych na Belgrad były widoczne napisy:

  „Szczęśliwej Wielkanocy”,

  „Mamy nadzieję, że wam się to podoba”,

  „Nadal chcesz być Serbem? … itp. ”

  W trakcie barbarzyńskiego napadu przez NATO na chrześcijan w Jugosławi CELOWO zniszczono ponad 360 mostów i zbombardowano najważniejsze węzły komunikacyjne:

  Destroyed bridges over Danube in Smederevo, Yugoslavia on May 29, 1999-All three bridges in a city of 300 000 inhabitants were broken by NATO:

  Cześć Pamięci ofiarom NATO w Jugosławii!

  NATO celowo zbombardowało setki kościołów w Jugosławi, oto mapa

 22. Dictum said

  ad. 18.
  Bywalcy Gajówki – na pewno, natomiast dzieci i młodzież znają już tylko Harry Pottera – najlepszy przykład na działanie sił – w najlepszym razie tylko kretyńskich, wymyślonych przez pisarczynę dla szmalu, a w gorszym razie – na działanie sił nieczystych, z którymi chce się oswajać dzieci.

 23. Moher49 said

  @17,
  Pan Bóg powiedział też – idźcie i rozmnażajcie się. Europejscy chrześcijanie nie słuchają Pana. W okresie międzywojennym rynsztokami płynęły ofiary skrobanek, Bóg dopuścił II wojnę. Teraz są środki farmaceutyczne bardziej skuteczne. Po co rodzić i wychowywać, lepiej otruć, jest luz, blues. Sprowadzimy sobie roboli. Niestety z araba robol nie będzie, będzie leń, oszust i bandyta. Europa już posiwiała, przy takiej polityce wkrótce umrze.
  Trzeba wprowadzić radykalne rozwiązania. Każda zdrowa Europejka musi urodzić trójkę dzieci a męska połowa jej pomagać. Single i singielki skoszarować, będą tam siedzieć dopóki się nie połączą w pary. Wszystkie instytucje proaborcyjne zdelegalizować, najbardziej krzykliwe rozstrzelać. Wszystkich ciapatych wywalić tam skąd przyszli.

  ——
  Ja nie wiem, za jakie pieniądze dało by się kogoś zmusić do połączenia w parę z np. Grabarczyk (ta od HejtStop), Szczuką czy temu podobnymi… 🙂
  Admin

 24. Wuja Antka byka syn said

  Za każdym squrwysństwem stoi uszkodzone genetycznie mieszadło koczownicze turecko-mongolsko-tatarskie, czyli Kchazarskie, które niegdyś przyswoiło sobie judaizm bo samo gówno sobą reprezentowało. To oni pod płaszczykiem Mojżesadu i CIA-pków próbują zapanować nad światem. Bo ciągle nie mogą się bestie nażreć. Wszelkie zło jak: wszystkie wojny, rewolucje, terroryzm tym bandytom chazarskim uszkodzonym genetycznie zawdzięczamy i ich bangsterom – Qrwom pieniężnym. Dokąd oni będą przy władzy świat nie zazna spokoju. Trzeba ich po prostu zniszczyć wszelkimi dostępnymi środkami. Pobudka Ludzie!!! Wasze dzieci będą was przeklinać jak się za to bydło nie weźmiecie.

 25. revers said

  Odpowiedz juz była wczesniej, Belgia wysłala wcześniej 6 x F15 do Jordani, które niby mają niszczyć państwo IS – tak że podwójne standardy przekladaja sie na
  pesjsounie

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/470861,wojna-z-panstwem-islamskim-belgia-dolacza-do-usa.html

  do tego Marzec 22 ospowiada kodowi z kamienia GreenStone i znaku rozpoznawczego masonerki z piszczelami i liczba 322.

 26. anonim said

  Bez wilka owce nie garnęły by się do Pana.
  Jeszcze wczoraj podali że już pracują nad kontrolą pre paidów kart telefonicznych, przebąkują też że trzeba ograniczyć dostęp do nawozów sztucznych bo a nuż rolniczy katotaliban coś wysadzi a ŚDM blisko.

  Jeden ładunek na trasie przejazdu TGV dałby większe „owoce” od tego zamachu.
  To tresowanie bydła za jakie nas mają nic więcej…

 27. Marian said

  Może ktoś kiedyś zastanowi się, dlaczego „ciapaci”, „islamiści”, „Islamscy terroryści”, „muzułmańscy ekstremisci”, „Al-Qaida”, Front Nusra, ISIS, itd. nigdy nie zaatakowali Izraela? Dlaczego nigdy nie doszło do zamachu na żydowską społeczność we Francji, Anglii czy Belgii? Dlaczego to właśnie giną niewinni Belgowie czy Francuzi a nie belgijscy czy francuscy żydzi? Dlaczego? Jak ktoś chociaż przez pięć sekund nad tym pomyśli, od razu będzie wiedział kto stoi za zamachami i działalnością tzw. „islamskich” terrorystów…

 28. Dictum said

  Po wszystkich tych krwawych zamachach słyszymy maniakalne komentarze typu: – Nie damy się zastraszyć.
  Czyli co? Nie bój się, człowieku, choć zabijają ci bliskich, znajomych, choć za chwilę może i ciebie. Żyj odważnie, jakby nic się nie stało?
  My ci sprowadzimy jeszcze więcej terrorystów pod twój dom, żeby cię jeszcze bardziej zahartować. Tylko nie daj się zastraszyć.

 29. Dictum said

  ad. 23.
  Owszem był zamach w Paryżu na tę żydowską gazetę obrażającą Allacha.

 30. Boryna said

  Największa broń UE to świeczki. Q… mać

 31. Nieważny said

  Europejki będą rodzić te trójkę albo więcej dzieci, ale z arabami…

 32. anonim said

  A zdjęcia z pogrzebu redachtorów to Dictum widział? Ja też nie…
  Jedyny zamach na żydów to był ten na jakiś instytut żydowski w Brukseli w 2014 gdzie facet z ak oczywiście zastrzelił 3 czy 4 osoby i to wszystko.
  Only goim….

 33. revers said

  re11

  PIS juz 10 lat temu miał przygotowany do ustawek antyterrorystycznych, tzn. przed wejsciem do pejsouni w 2007 roku i obojetne ktora opcja pesopartyjna bedzie w knesejmie, te ustawy przejda i juz dzis jakis pejs z przejetego przez Antaka nie tylko MON-u ale SKW
  bedzie mediował na temat terroryzmu i tzw bezpieczenstwa bez bezpiecznych operacji typu gladio, psyOP.

 34. Dictum said

  ad. 29
  Dictum nie widział, ale to nie jedno, czego nie widział, tylko słyszał.
  W niektóre, co się słyszy (czyta) jakoś wierzymy. Ale przy tych redachtorach nie będę przecież się upierał, bo i po co?

 35. Boydar said

 36. anonim said

  Widzieć to nie wszystko. Wystarczy sobie porównać jak wyglądają zamachy tak jak np zeszłoroczny w Ankarze na Kurdów z tym co nam teraz pokazali na lotnisku w Brukseli.
  Przy całym epatowaniem erotyką i przemocą w mediach taka nagła obawa o stan naszych europejskich żołądków przez co nam ofiar nie pokazują jest śmieszna.
  Zrobili co chcieli owce postraszyli teraz „konsolidacja w postępie integracji” i „razem przezwyciężymy trudności”

 37. outsiderR said

  Jeśli się zgodzimy (no, niby „nasz” rząd – lecz bez protestów – to i my pośrednio)
  na przyjęcie tych ciapatych nierobów, co ich trzeba będzie utrzymywać na socjalu(?),
  to i u nas takie widoki będą :

  .https://www.facebook.com/james.bruxelles/videos/10208492303850014/

 38. Marian said

  Ad. 36 Nie ma najmniejszych watpliwości, że w wyniku „zamachów” żydo-chazarska PiSda tak teraz przykręci Polakom śrubę, jakby to Polacy byli muzułmanami a nie katolikami, w Polsce zamiast Częstochowy była Mekka. Polskojęzyczni żydzi z prawa i lewa zrobią teraz w POLIN tak „bezpiecznie”, że nawet nie zdążymy spakować walizek…

 39. veri said

  Nasza determinacja, by pokonać terroryzm oraz ostra dyrektywa przeciwko terroryzmowi czyli …

  … Jedenaście sposobów obrony Europy przed zamachami, islamem i terrorem

  1. Śpiewaj piosenki Johna Lennona. Rano zanuć „Give a peace a chance” („Daj szansę pokojowi”) a wieczorem Imagine: „Wyobraź sobie, że nie ma piekła, państw, religii i własności”. Dźwięki i słowa spowodują wibracje w powietrzu oraz przepływ pozytywnych fluidów. Te zaś opanują nieodporne na ofensywę miłości serca i umysły terrorystów z Państwa Islamskiego.

  2. Powieś nad drzwiami frontowymi pacyfę przypominającą Wieżę Eiffla. Działa na każdego terrorystę niczym laleczka voodoo. Wytwarza pole magnetyczne, które chroni twoją rodzinę przed intruzami.

  3. Najlepszą bronią przeciwko agresji jest telefon komórkowy z dobrą kamerą. Bądź w nią zawsze wyposażony. Jeśli jesteś świadkiem przemocy – nagrywaj, publikuj i nagłaśniaj w internecie każde tego typu zdarzenie. Niech cały świat to widzi – ku zawstydzeniu sprawcy! To najlepszy sposób na tworzenie poczucia solidarności z ofiarami. W ten sposób każdy Europejczyk nabędzie pewność, że jego śmierć w możliwym zamachu nie będzie obojętna dla innych. Nie przejdzie bez echa, bez zapalonej świeczki, bez łańcuszka solidaryzmu, reakcji w mediach i oburzenia głów zachodnich państw.

  4. Przytul pięć osób dziennie, a do dziesięciu poślij ciepłe uśmiechy tolerancji i zrozumienia. W ten sposób Matka-Kosmos staje po twojej stronie.

  5. Zerwij kwiatka i wręcz go żołnierzowi. Powinien zrozumieć sygnał: błędnej spirali agresji nie zwyciężysz przemocą. Zwyciężysz… inaczej.

  6. Nazywaj zamachowców „barbarzyńcami”, „wrogami cywilizacji”, „Belgami”. Im mniej konkretny jesteś, tym lepiej. Jeśli już musisz coś powiedzieć, to podkreśl obywatelstwo, a nie pochodzenie lub religię. To ukryje przez opinią publiczną motywacje sprawców. Daj sobie i innym przestrzeń na twórczą, piękną w swojej śliskości nieokreśloność. Rzeczywistość jest zawsze inna niż myślisz, a próba jej odczytania może kogoś skrzywdzić, rozdrażnić.

  7. Szukając winnych nie używaj nazw religii i imion ich założycieli ponieważ to podsyca uprzedzenia i widzi winę jednotorowo. Która religia nie ma na sumieniu grzechów i niedoskonałości? A ty? Czy sam jesteś bez grzechu by wskazywać kogokolwiek palcem?

  8. Wspieraj tych polityków, którzy realizują wizję Johna Lennona, a więc Europy bez granic, bez religii, bez podziałów. A islam? Chwila, ktoś powiedział to słowo?! A co ty możesz wiedzieć o islamie? Skąd możesz wiedzieć czym jest islam? Skąd ktokolwiek może to wiedzieć? Powiem ci coś: islam kocha pluralizm, pokojowe współegzystowanie, demokratyczne struktury. W ten sposób bez użycia choćby jednego wystrzału wtłoczymy jego energię w budowanie i umacnianie mechanizmów demokracji.

  9. Uśmiechnij się do gwiazd i wyraź wdzięczność za to, że bez konieczności odbywania dalekiej podróży do Afryki masz możliwość poznawania odmiennej tradycji religijnej, egzotycznej kultury, nieszablonowego spojrzenia na kobietę, na państwo, na drugiego człowieka. Poszerzanie horyzontów, ubogacenie różnorodnością, obcowanie z odmiennością, rezygnacja z własnych zwyczajów – to ważne lekcje tolerancji. Przejdź przez nie, a minie wszelki strach i trwoga. Ich miejsce zajmą zrozumienie i akceptacja.

  10. Usiądź w pozycji lotosu, zamknij oczy i zapal świecę. Pozwól jej płomieniowi roztapiać agresję, przemoc, złe emocje ludzkich serc. W ten sposób świat staje się lepszym miejscem. Matka-Kosmos zrobi resztę. I doceni twój wysiłek w dziele budowania światowego pokoju.

  11. Pozwól poezji pływać na grzbietach błyszczących górskich potoków, unosić się pomiędzy migocącymi gwiazdami, delikatnie muskać nasze twarze. Strach minie. Zło odleci. Przemoc rozpłynie się wśród fal ludzkich gestów miłości.

  Paweł Bartosik
  Pastor Ewangelicznego Kościoła Reformowanego w Gdańsku.
  _________________

  … evergreen ?! – Pastor zakpił sobie z postepowych na okolicznosc paryskiego ‚bum-bum’.

 40. Kronikarz said

  Te kubeły wody były zbyt małe albo niezbyt zimne, by eurokołchoz mógł się obudzić.

 41. Dictum said

  ad. 39.
  Sz. Veri, idiotów jak ten schorowany pastor nie brakuje w tzw. realu i w przestrzeni internetowej. Szkoda fatygi na zamieszczanie tu takich głupot. Lepiej było to posłać do kabaretu.

  Przecież to kpiny! – admin

 42. galaszek said

  Aaaaaaaajjjjjjj!!!!! (D)wwwaaaaaajjjjjaaaaaajjjjjj!!!!! nu jak moszna sie dopuszczac sie takiego strasznych OBelgow za jakiegos glupi drei czy wiency wypuchneloi …………nu jak moszna tak zabijac strasznego slowem i a czego jeszcze straszniejszy- pisanego credem na niewinne asfalt uosabiajace biednego emigrant-doctor…biedne emigrant-enginiere czy w ogole biedne emirgant?……..tasz to zbrojnia…zn zbrodnia przecifko ……i w oguli….. i slowow brak szeby coby tego strasznosc choc w czesciowo oddac slowem pisanem…..Do czego to jusz doszedlo?….sze biedne emigrant nie moszy sobie wybuchnac bo zara lecu na niech straszne i msciwe o belgi !

 43. JO said

  AQQ i inni, ktorzy wysmiewaja zenujaca reakcje.

  Moze by tak popatrzylibyscie wszyscy w lusterko?
  Przeciez Uni depopulija nasz narod a my co robimy?
  Tu nawet nie mozna sie smias z nas, w tym z komentujacych, tylko plakac z tego, ze nie zdajemy sobie w wiekszosci ze jestesmy jak Belgowie…

 44. Marian said

  Żydowskie media podniecają się chazarska dziennikarką Ketevan Kardava z Gruzji, „która była na lotnisku Zaventem akurat (!!) w momencie eksplozji. Jedna z jej fotografii stała się niemal symbolem tych wydarzeń.”

  http://www.tvn24.pl/zdjecia-z-zaventem-zamach-na-lotnisku,629630,s.html

  Chazarsko-talmudycznym zbiegeiem okoliczności ta sama „gruzińska” dziennikarka relacjonowała wydarzenia z Majdanu w 2014 roku:

  http://www.frontnews.ge/en/news/27663-Ketevan-Kardava-%E2%80%9CUkraine-deserves-to-win%E2%80%9D

 45. anonim said

  Panie Marianie a o młodym Masonie Wellsie, mormonie oczywiście Pan czytał?
  Miał szczęście przeżyć i zamach w Bostonie i ostatni w Paryżu i teraz w Brukseli.
  kto ma oczy otwarte niechaj patrzy…

 46. Marian said

  Panie Anonimie, rozpisywał się o tym nawet Fakt, więc wcale by mnie to nie zdziwiło, jakby Mason Wells kręcił się też w okolicy lotniska Zaventem. No cóż, organizatorzy tych prowokacji (zamachów), muszą wiedzieć i widzieć z pierwszej ręki, czy robota została dobrze wykonana.

 47. Franz Maurer said

  Po zamachach w Brukseli, podobnie jak kilka miesięcy temu po zamachach w Paryżu, a jeszcze wcześniej po zamachu na redakcję „Charlie Hebdo”, pojawiło się całe standardowe instrumentarium: budynki podświetlane w barwach belgijskiej flagi, w mediach społecznościowych hasztagi współczucia, pajacowaty europoseł Boni, pracujący nad „ostrą rezolucją przeciwko terroryzmowi” i tysiąc pięćset innych równie symbolicznych i równie mało wnoszących gestów. Wszystkie te gesty niezmiernie mnie irytują.

  Niektórzy tego nie rozumieją – jak to, przecież to ze szczerego serca, to wyrazy współczucia, to naturalne w takiej sytuacji. Owszem – tyle że w społeczeństwie o normalnych odruchach obronnych, mającym poczucie własnej tożsamości, tego typu gesty występują obok, a nie zamiast tego, co jest reakcją naturalną. A naturalną reakcją na barbarzyńską zbrodnię oszalałych fanatyków jest chęć obrony własnej ojczyzny, chęć odwetu – ba, nawet chęć zemsty. Oczywiście nie u polityków, którzy powinni zachować chłodne umysły (choć odwet jest jednym ze środków politycznych), ale o reakcji ludzi. Nic takiego nie widać dziś ani nie było widać w listopadzie, po masakrze w Paryżu. Pamiętam świetnie relacje, w których podkreślano, że w rozmowach wśród Paryżan dominują smutek, refleksja, żal, nie ma w nich natomiast za grosz złości czy, nie daj Boże, chęci odegrania się na muzułmańskich bandziorach.

  Symbolem reakcji Europy jest dzisiaj mazgająca się Federica Mogherini, która na konferencji prasowej zaczęła płakać i wyszła z sali. To jest właśnie twarz współczesnej Europy Zachodniej: bezradna, żałosna kobiecina, zwolenniczka „kulturowego ubogacania”, którą w kluczowym momencie opanowują emocje i nie jest nawet w stanie dokończyć swego wystąpienia. Wśród dżihadystów może to jedynie wywołać śmiech lub – bardziej prawdopodobne – głęboką pogardę. W miejscu lewicowej Włoszki powinien znaleźć się ktoś na kształt Ronalda Reagana, który dla terrorystów miałby jedno stanowcze przesłanie: „Skopiemy wam wasze brudne dupska!”. Nie dlatego, żeby w tym prostym zdaniu miała się zawierać rzeczywista taktyka, ale dlatego, że to nie tylko pojedynek cywilizacji, lecz również pojedynek determinacji i woli. Twarde postawienie sprawy ma tu wymierną wartość: wpływa na psychikę przeciwnika. Naszym, Europejczyków przeciwnikiem są brodaci, twardzi mężczyźni o fanatycznej wierze w słuszność swoich barbarzyńskich przekonań. Naprzeciw siebie widzą roniącą łzy niewiastę oraz grupkę zatroskanych, wypachnionych pięknoduchów, otoczonych chmarami ochroniarzy, zaś na poziomie zwykłych ludzi – zniewieściałe społeczeństwa, dla których naturalną reakcją na brutalny mord nie jest wściekłość, tylko posępne pochlipywanie w kąciku. Brodaci fanatycy czują się więc panami sytuacji – i co gorsza są nimi faktycznie.
  Oczywiście w miejscu pani Mogherini nie może stać nikt taki jak Reagan, bo stanowisko wysokiego przedstawiciela jest w dużej mierze fikcyjne. W zachodniej Europie nie ma też dzisiaj żadnego przywódcy narodowego, który umiałby stanąć z terrorystami twarzą w twarz w rywalizacji woli. Może najbliżej tego jest David Cameron, ale to wciąż nie to.

  Powtarzaliśmy to już wielokrotnie, ale można i trzeba powtórzyć jeszcze raz: Europa Zachodnia sama rozbroiła się psychicznie, etycznie i moralnie. Pogrążyła w pacyfistycznych, lewackich majakach, w bredniach o multi-kulti i tolerancji. Zaplątała we własne dyrektywy, wnioski z konferencji, non-papery, raporty. Pogrzebała się pod tonami papieru, podczas gdy życie szło swoim torem i dopadło Europejczyków w bardzo bolesny sposób. Przypomina to sytuację, gdy pod dom podchodzi grupa bandziorów, a w środku rodzina – zamiast obstawić okna i drzwi, sięgnąć po broń i przywitać intruzów deszczem ołowiu – siada przy stole i deliberuje, czy może poczęstować ich herbatą czy lepiej kawą. I ile wsypać cukru. Za moment matka zostanie zgwałcona, ojcu rozłupią głowę siekierą, a dzieci spalą żywcem w drewutni, ale rodzince idealistów wciąż się zdaje, że przecież z napastnikami jakoś uda się porozumieć. No, w ostateczności można spróbować zamknąć drzwi na klucz – przecież nikt nie będzie ich po chamsku wyłamywać.

  Tak samo Angela Merkel stała się zakładniczką własnej samobójczej polityki wobec imigrantów, wynikającej z kolei z głębokiej niemieckiej traumy, związanej z II wojną światową. Europa Zachodnia zachowuje się dzisiaj jak człowiek stojący na torach naprzeciw pędzącego pociągu, zbyt sparaliżowany strachem i przerażeniem, żeby wykonać jakikolwiek racjonalny ruch – by się ratować. Eurokraci trwają przy swoich fetyszach w rodzaju strefy Schengen, choć gołym okiem widać, że jej utrzymanie to jeden z podstawowych warunków powodzenia muzułmańskich zbrodniarzy. Komisarz Bieńkowska wciąż pracuje nad absurdalną dyrektywą, mającą pozbawić uczciwych obywateli prawa do posiadania praktycznie każdego rodzaju broni – bo przecież wiadomo, że terroryści broń posiadają legalnie i bardzo w nich ta dyrektywa uderzy. Dokładnie równie mocno, co „ostra rezolucja” Boniego.

  Powoli, acz coraz wyraźniej i konsekwentniej, rysuje się nowy podział Europy: na niezdolną do jakiegokolwiek ruchu, właściwie już powoli zarzynaną Europę Zachodnią oraz wciąż w większości normalną Europę Środkową, której narody zachowały naturalne odruchy, bo nie doznały prania mózgu ideami multi-kulti, wszechogarniającej tolerancji i poprawności politycznej. W tym kontekście, jeśli już o kimś mielibyśmy mówić „zdrajca”, należałoby tak nazwać tych oszalałych lewaków wszelkiej maści, którzy wciąż śmią nas namawiać do kultywowania wszystkich lewackich bredni, które dziś Europę zabijają. Którzy twierdzą, że nie można się zamykać, że o arabskich terrorystach nie można pisać, że są Arabami i muzułmanami, bo to „sprzyja ksenofobii”, że problemem jest „skrajna prawica” – pod tym zaś pojęciem rozumieją każdego, kto śmie kwestionować obowiązujący do niedawna w Europie Zachodniej lewacki paradygmat. To oni są zdrajcami najgorszego rodzaju, ponieważ to, co próbują nam wciskać, oznacza dla nas po prostu śmierć.

  Przy wszystkich różnicach interesów pomiędzy Polską, Węgrami, Rumunią, Słowacją czy Czechami, rysuje się ta właśnie wspólnota odczuwania naturalnych odruchów obronnych przed atakami sfanatyzowanej dziczy. Czy wyniknie z niej coś więcej? Nie wiadomo. Być może tak, bo okoliczności mogą się okazać sprzyjające: Europa Zachodnia popełnia właśnie samobójstwo.

  artykuł z http://www.wpolityce.pl zgadzam się z nim w 100 %

 48. witek said

  Ktoś zadał pytanie
  – gdzie te belgijskie chłopy?!

  Myślę, że ten krótki skecz jest jak najbardziej na czasie.
  Bo i u nas nie jest lepiej

 49. revers said

  Belgia jak i Holndia z Luxemburgiem nalezą do krajów beleuxu i w ramach poprawnosci politycznej wiecej jak obciągnięcia lachy arabowi przez holenderskiego faszysty, czy marsz w spodnicach facetow, rysowanie, malowanie za dziecmi kredkami na chodnikach niczego nie zrobią w proteście lub protest będzie wcześniej zpacyfikowany przez nie lepsze sluzby porządkowe.

 50. Franz Maurer said

  AD 48 .do Revers – tak do końca nie jest jak piszesz, byłem kiedyś w Holandii na dwumiesięcznym szkoleniu w fabryce, na koniec Holendrzy zrobili imprezę pożegnalną, jak już byliśmy po kilku kielichach spytałem ich wprost czy rzeczywiście tak kochają tych kolorowych, odpowiedź mnie usatysfakcjonowała – wszyscy jak jeden mąż stwierdzili, ze jakby tylko mogli i nadarzy się okazja to zrobią im kęsim kęsim – wywiozą na barkach z otwieranymi dnami na morze itp. pomysły mieli, a było to same naczalstwo i inżynierostwo fabryki farb w Bredzie a nie jakieś niewykształciuchy – także może kiedyś ten dzień nastąpi – dzień X w którym zaczniemy oczyszczać Europę 🙂

 51. JO said

  ad.47.

  „… Może najbliżej tego jest David Cameron, ale to wciąż nie to….”

  Panie , o czym Pan smeci? Czy cos Pan ma z komorkami mozgowymi nie tak…?

 52. olagordon said

  i tylko pomyśleć: wielkie booom w przedzień Purim, sprawdźcie tutaj https://www.hebcal.com/holidays/2016

 53. Franz Maurer said

  ad. 50 czytanie ze rozumieniem przychodzi z trudnością ? przecież jest napisane wyraźnie … w Europie Zachodniej …. A może bardziej Merkel ci pasuje 🙂 ? – są kursy czytania ze zrozumieniem – polecam 🙂

 54. Dictum said

  ad. 41.
  Faktycznie, ja tu radzę, żeby z tym do kabaretu, a to przecież tak zostało pomyślane. Nie poznałem się, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że podobnych głupot pisanych na serio nie brakuje.

 55. JO said

  ad.53. Panie Franz. takie teksty to sa smiecie, ktore kieruja uwage normalnych ludzi w slepa uliczke.
  Czy Pan tego nie widzi?

  Pana poczucie humoru, ironii, sarkazmu jest tragiczne…
  Admin

 56. Franz Maurer said

  ad 55 powiem szczerze, że nie wiem dlaczego to są niby śmiecie, bardzo proszę przedstawić mi swój sposób rozumowania w tym temacie, chętnie podyskutuję

 57. ojojoj said

  Widze, ze Gajowka sie troche zmienila – moim zdaniem na gorsze. Ani jednego komentarza o tym ze to kolejny „false flag”. Od samego poczatku sa o tym informacje na necie – wystarczy poszukac. Wszyscy tutaj pisza tylko jak przeciwdzialac – budujac schrony na podworku, gdzies tam walczyc z bronia w reku. Nikt juz tutaj nie pisze np. JAKICH MECHANIZMOW UZYC ABY WYMIENIC LEGALNIE RZAD.

  P.S. Nikt mi nie powie ze gosciu ze spalona i poszarpana koszula po wybuchu czegokolwiek, ma gladziutkie niedrasniete ani nawet nie popbrudzone cialo. Jakos dziwnie tez na tych zdjeciach wszyscy ranni maja na sobie gacie. Zeby nie bylo „rated XXX” i mozna bylo to puscic glupiej publicznosci? A goscie z wystajacymi kikutami bez grymasu bolu na twarzy to juz przegiecie na calego. Prosze obejrzec filmik, ktory podalem w 16 i wszystko bedzie jasne o czym mowie.

 58. Franz Maurer said

  ad. 57 filmik jest usunięty 😦 a jaki rząd chcesz wymieniać ?

 59. ojojoj said

  re. 27 Panie Marian, pan tez daje sie nabierac na „dlaczego nie gina np. zydzi”. Pamieta pan kapitana Wrone. ktory ladowal bez wysunietych kol? Wie pan, ze w tym czasie przyszla grupa zydkow na lotnisko? Wie pan, ze kiedy samolot sie nie rozbil i wyladowal bez jakichkolwiek zdarzen, to ta grupka zydkow nagle sie rozplynela w powietrzu? Wie pan dlaczego to wszystko? Prosze sie nie nabierac na bzdury.

 60. JO said

  ad.55. …to prawda. NIe potrafie wyczuc za bardzo ironii , sarkazmu, zartu…

 61. JO said

  ad.56. Jezeli ktos wskazuje Kamerona, na osobe, ktora moze cos zdzialac w kierunku zalewania Europy przez muzulmanow, podczas gdy Kameron to zyd, ktory uczestniczy w budowie systemu, ktory niszczy Europie w tym poprzez multikulti, to wg mnie takie spojrzenie jest podobne do takiego zarzutu, jat ten – szlachta polska byla zla , bo np Pilsudski , ktory sie wywodzil ze szlachty polskiej byl zlym przywodca Polski….

  Jednym slowem, tekst, ktore Pan zapodal to jedna wielka ironia, sarkazm, tragiczny zart…lub schizofrenia.
  Teksty takie to strata czasu, ktory byc powinien spozytkowany na robienie czegos bardziej konstruktywnego lub czytanie jakiejs np encykliki…nie mowiac juz o tym, ze ktos naprawde moze uwierzyc, ze Kameron i inni jak Kaczynski, Komorowski, Walesa…Muszynski – ze oni moga byc po wlasciwej stronie – tej jasnej 🙂

 62. Nemo said

  @ 57 Ojojoj

  Niestety film który pan zapodał pod k.16 został usunięty, proszę niech pan powie że zdążył go ściągnąć na dysk.

 63. anonim said

  57 Ojojoj
  Bo czy to był atak pod fałszywą flagą czy w ogóle hoax jest irelevant.
  Liczy się to co teraz zrobią a oni pewnie z jednej strony dokręcą śrubę a z drugiej przyspieszą ubogacanie.

 64. re1truth2 said

  Chyba blokują! informacje video. 30 ‚%$’ obejrzałem, a potem pisze, że nie ma takiego formatu.https://www.youtube.com/watch?v=XetxYVpAAj0

 65. ojojoj said

  re 62. Anonim, dla wiekszosci oczywiscie ze jest irrelevant. Ludzie wychodza na ulice tylko wtedy jak sa puste polki w sklepach. Wszystko inne maja w d…
  Natomiast dla niektorych, to jest relevant, by np. nie wychodzic z kredkami i malowac chodniki albo nie dac sie sprowokowac, nawet gdy w sklepach sa puste polki.

 66. ojojoj said

  re 61. Nie sciagnolem filmiku. Filmik porownywal zdjecia z prawdziwych zamachow w Afryce i Azji z zamachami w Europie, Bostonie, itp. na podstawie oficjalnych zdjec. Nie trzeba ogladac filmikow, wystarczy przyjzec sie oficjalnym zdjeciom. Np. kiedy jest prawdziwy wybuch, wszystko jest zniszczone w danym pomieszczeniu, a nie tylko kupa smieci na srodku jakby ktos dach lomem rozwalil a dookola nic nie jest tkniete – jak to wyglada na zdjeciach z lotniska w brukseli czy po „eksplozjach” w kawiarence we francji kilka miesiecy temu. Albo np. kobitka ze spalona i porozrywana koszulka z krwia na twarzy i rekach, a brzuszek i plecy nawet nie pobrudzone. Gosciu „pokrwawiony” lezy na podlodze z reka w gorze na gest wzywania pomocy, a dookola chodza goscie z komorkami przy uchu nie zwracajacy wogole uwagi (niesynchronizowane aktorstwo?) – i wiele innych. Wystarczy chwile sie zastanowic nad poszczegolnym zdjeciem aby zobaczyc ten caly „joke”.

 67. Marian said

  Ad. 58. Panie Ojojoj, jeśli odpowiedzialność za zamachu pójdzie na konto Państwa Islamskiego, to mamy pewna jak w banku interwencje NATO w Syrii, której celem będzie likwidacja tego „terrorystycznego tworu”, w rzeczywistosci obalenie Asada i pociągniecie rury z Kataru przez Arabię Saudyjhską, Syrię bez Asada, Turcję do Europy (cel: odcięcie sie UE od rosyjskiego gazu). Nie dali rady obalić Asada za pomocą najemników, to zrobili w Belgii opercaję fałszywej flagi analogiczną do 9/11, która pozwoliła na doszczętne zniszczenie Afganistanu i Iraku. To samo czeka teraz Syrię..

 68. marta15 said

  dorosli faceci rysuja kolorowymi kredkami jakies nic nie znaczace bohomazy na asfalcie,
  Gdyby to uczynily przedszkolaki to moznaby to jeszcze zrozumiec. ale dorosli? i to mezczyzni?
  niech jeszcze puszcza babelki z piany i kolorowe baloniki w ramach ‚solidarnosci’ z ofiarami..
  Zdziecinniala Europa lub raczej ‚Europa ‚ cierpiaca na calkowite wymiekczenie mozgow , woli i sumienia.

 69. anonim said

  Ojojoj
  Pan mnie nie zrozumiał. To jest irelevant właśnie dla tych którzy nie wyszli „rysować w proteście” bo ich zdanie niema znaczenia.
  Co Pan chce zrobić w proteście samospalić się jak świętej pamięci Ryszard Siwiec, chwycić za łyżkę czy może czekać do następnego „święta demokracji” ?
  Nastraszono stado stado idzie za Panem który tego jednego upartego barana jutro wyciągnie pod nóż…jakie opcje ma ten baran?

 70. RomanK said

  A ciapate maja w dupie oburzenie durnych bucow!

  W dupie maja protesty i pohukiwania…dupkow i parchatych zasrancow!

  Dla nich gniew i krzywda- jaka ich spotyka jest wazniejsza od smierci!
  Kto nie widzi ich krzywd…pomoga mu otworzyc zakisniete slapki odpalajac ladunki pod dupami bucow…hipokrytow!

  KTO stworzyl i za jakie pieniadze AlQuaida????ISiL???? inne najemnicze brygady Mossadu?????
  Nawet nie macie odwagi o tym przypomniec……no poza malymi wyjatkami myslacych ludzi….ad 33.

  Strach przed prawda to cecha wrodzona zaSRANCOW!

 71. RomanK said

  LUdzie..od tygodnia zapowiadano atak,,gadal o tym w przemowieniu Erdogan z Turcji gadali inni…. sluzby druzby, placiowe i bezplcowe i jebudup…..TO czyja to wina i czyj zamach????? Ciapatych????
  czy Parchatych??????

 72. RomanK said

  DOrosle chlopoki maluja kreda po bruku…to niech sluzby Brukselonskiej Qurwy -0 wysla wszystkich agentow ,zeby golymi dupami tee bochomazy z bruku scierali…do tego sie widac tylko nadaja:-))))

 73. Jack Ravenno said

  #30 BORYNA – ale za to tym razem czarno, żółto, czerwone. Poprzednio miały ciut inne barwy – (wiem, ku….a, bardzo wredny jestem)

 74. Jack Ravenno said

  @52 OLAGORDON – o ja… 100/100!!!

 75. Nemo said

  @66 Ojojoj

  Cóż… Trudno. Choć mimo wszystko żal. Parafrazując Wielkiego Klasyka:
  Śpieszmy się ściągać ważne materiały na dysk twardy- tak szybko odchodzą…
  Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

 76. Lovshak-Rusofil said

  No uśmiechnąłem sie do siebie, Ta nowa neomakrsisowska filozofia malunków kredą w odpowiedzi na ataki bronią, podobnie jak marsz holenderskich , no właśnie kogo… bez spodni jako odpowiedź na gwałty w Kolonii.

  Wydaje się że żydobolszewiccy demiurgowie społeczni zerżnęli żywcem konfrontację z Ferdydurke pomiędzy prymitywnym Mietusem a ynteligentnym Syfonem, tyle że Miętus dziś nie pokazuje palca z gilem, ino naperdal… bombami, no a Twitterowy syfon pokazuje wielkiego o najwyżej …F…ka taką alegorie z reklamy Burger Kinga, podobno dobrze się sprzedaje na Twitterze

  W nowym żydobolszewickim Raju bedzie można głośno protestować na faceboooku i twitterze, żydzi popieraja wirtualne środki zaradcze na demontaż Chrześcijanskiej Europy

  Uśmiałem się kiedy zaglądnąłęm na Blog Pana Millera Leszka jak to w poście cytując Oriane Fallaci i jej prorocze spostrzeżenia na temat zalewu muslimów…. Leszek Miller ostrzega

  Przypominam temu komuchowi że zwolennikami beztroskiej agendy bolszewicko masońskiej multi terroru zawsze byli trockiści pokroju Róży Thun, Saryusz Wolski i cała palestra Komuszej Chołoty z nadreprezentacyjną grupą o eSeLDowskich korzeniach.

  No zamarłęm dziś Miller broni chrześcijańskiej Europy na swoim blogu.

  Czekamy co na to bolszewicki Marsz Szmat czy Wagin, jaka będzie odpowiedż poskojęzycznego żydobolszewickiego Lewactwa, może Biedroń zorganizuje Marsz Pedałów dla uczczenia zamachów w Brukseli

 77. Blaszany Bębenek said

  @ 64 Ściągnięty

 78. re1truth2 said

  A tego aktora z lalką? też…
  .https://www.youtube.com/watch?v=ZrI7frXXZGM
  No, no ‚kolega’ zamieścił końcowy kadr z ‚mame’ aktorką? z filmu powyżej tylko w innych celach. I patrzy tak badawczo z portalu???
  .http://images1.ynet.co.il/PicServer4/2016/03/22/6893919/68939090990100640360no.jpg
  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4782368,00.html
  Dobrzy mani’puli…

 79. re1truth2 said

  Ktoś skomentował to samo zajście…
  .https://www.youtube.com/watch?v=831Tg7fDI3s

 80. Trak said

  Piękna sprawa, że taki w sumie brutalny zamach potrafi tak pięknie zainspirować do działania.Tak trzymać Belgowie. Poznajcie głębię duszy imigranta terrorysty, wzruszcie się nad nią, może i on się wzruszy.

 81. watazka said

  Wroble na dachu cwierkaja na temat tego zamachu. Az wstyd, ze po 9/11, Hebdo, Fukushimie, Londynskim metro i broni masowego razenia w Iraku mamy takie pelne zaufanie do mediow

  Popatrzcie tylko na te zdjecia

  CNN to naprawde zenada. Juz sie nie raz wyglupili popowiadajac na przyklad jak to Putin zaanektowal Kreml. A teraz pokaznuja zdjecia z metra w Minsku na Bialorusi z 2011 roku i mowia, ze to Bruksela!

  http://thefreethoughtproject.com/cnn-airs-cctv-footage-2011-claiming-tuesdays-brussels-attacks/#uTHIsqoLWQCGrKpt.99

  Global Research: media manipulation

  http://www.globalresearch.ca/more-fake-video-reports-of-the-brussels-terror-attacks/5516074

  Pare prostych pytan, na ktore sciek medialny nie smie zadac

  http://www.blacklistednews.com/7_Strange_Questions_About_The_Brussels_Terror_Attacks_That_The_Mainstream_Media_Is_Not_Asking/49985/0/38/38/Y/M.html

  Putin wyjasnia jak Obama stworzyl ISIS

  Hilary nie ukrywa, ze Amerykanie stworzyli Al Kaide

  Erdogan ostrzegal przed napadem w brukseli na 4 dni wczesnie. Skad wiedzial?

  http://www.blacklistednews.com/Turkey’s_Erdogan_Warns_Of_Attacks_In_Brussels_Four_Days_Before_Event_Took_Place/49976/0/38/38/Y/M.html

  Kolejna prowokacja?

  http://www.globalresearch.ca/the-brussels-attacks-another-false-flag/5515856

  Najlepiej wymyslily rabiny: przyczyna ataku terroryztycznego w Brukseli sa metki na produktach importowanych z Izraela:

  (A w Fukushimie pokaral Japonczykow Jahwe bo Japnia zamknela do wiezienia izraelskich handlarzy narkotykow)

  http://www.globalresearch.ca/israeli-minister-blames-brussels-bombing-on-eu-imposed-labelling-of-goods-produced-in-israeli-settlements-in-palestine/5516008

 82. watazka said

  Ciekawe, kto sie jeszcze daje nabierac:

  Pozowane zdjecie obcinania glow

  [video src="http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4" /]

  1
  Zdjecia sa pozowane co nawet Burek z podworka zauwazy pewna choreografie i synchronizacje niemal baletowa. Widac maja duzo czasu na pustyni zeby pozowac do fotografii
  2
  Zauwazcie, ze po odcieciu glowy twarze tych odcietych w ogole nie zmienily wyrazu twarzy!!!
  Nie ma nawet wyrazu spazmu.
  3
  A wszyscy ubrani w garniturki swiezo ze sklepu. Bojownicy nie ustawiaja sie do zdjec w wyprasowanych mundurkach.
  4
  Wszycy jency sa tez jednakowo ubrani, wyprasowani i czysciutkie – nie wytarzane w prochu ani brudzie.
  5
  Nie ma sladow szamotaniny
  6
  A najlepsze sa tez noze-pily!!!!! Dla zrobienia wiekszego wrazenia pokazano zeby!.
  Zaden Beduin, muzulmanin, Arab, islamista nie nosi takiej pily przy sobie. Przeciez wie o tym kazde dziecko jak wyglada kindzal. Damascenska stal nie musi miec zebow bo jest tak ostra!! Ciekawe jakiej produkcji sa te pily do pilowania galezi w ogrodzie?.
  A jakby ktos sie w szkole uczyl fizyki toby wiedzial, ze nawet debil nie uzywa pily do rzniecia ludzkiej szyi.

  Czemu to takie glupie?
  Bo te niby terrorysci przygotowuja sie jak do komunii do obrzedu mordowania do zdjecia. Wystarczy popatrzec na tzw. crisis actors – wynajetych aktorow do scen prowokacyjnych. Teatralne przedstawienie dla publiki.
  Ciekawe ze w gornym, lewym rogu pokazuje sie flaga ISIS. Czy to tez naturalne, zeby w czasie zdjec spontanicznych na pustyni ukazywala sie technicznie przygotowana flaga?
  ISIS jest okropna organizacja. Sa to najemnicy amerykanscy o czym juz nawet prasa polska pisala.
  Ale przekazem tego durnowatego pokazu nie jest informacja co robia Amerykanie na Bliskim Wschodzie. To przebirance, ktore robia za islamistow. A islamista to pila podrzyna ludziom gardla.

 83. watazka said

  Sorry
  To jest to video : teatralne, w takt muzyki: :

  [video src="http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4" /]

 84. revers said

  Zwłaszcza ci Belgowie w bucikach damskich na wysokich obcasach, raz w uniformie, co wszystko kolo doopy im lata znajdzie odpowiedz bardzo szybko lub w pore.

Sorry, the comment form is closed at this time.