Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Media: w Brukseli znaleziono komputer z „interesującymi” treściami ws. PI

Posted by Marucha w dniu 2016-03-23 (Środa)

Pracownicy firmy Bruxelles Proprete, zajmującej się sprzątaniem ulic belgijskiej stolicy, znaleźli komputer z „interesującymi” dla śledztwa treściami dotyczącymi zamachów w Brukseli – podaje dzisiaj portal lalibre.be.

Poinformowano, że urządzenie znaleziono we wtorek popołudniu. Policja dostarczyła komputer do pododdziału antyterrorystycznego belgijskiej policji federalnej.

„Zawartość komputera nie jest znana, jednak poinformowano nas, że znajdują się w nim ważne dane, dotyczące ugrupowania Państwo Islamskie. Wczoraj wieczorem zawartość urządzenia uznano za „interesującą” — podał portal.  [Aha.  Zawartość komputera nie jest znana, ale interesująca… to jest poziom dziennikarstwa w Belgii – admin]

Wczoraj na międzynarodowym lotnisku około 08:00 czasu miejscowego doszło do dwóch wybuchów. Władze państwa uważają, że jeden z ładunków wybuchowych mógł zdetonować terrorysta-samobójca. Trzeci wybuch nastąpił w wagonie metra na stacji Maalbeek. W zamachach zginęło 31 osób, jeszcze 250 zostało rannych. Do wiadomości publicznej podano, że podczas zamachów ucierpieli nie tylko Belgowie, ale również obywatele innych państw.

http://pl.sputniknews.com

To są istotnie szczęśliwe zbiegi okoliczności. A to w piekle szalejącego pożaru znajdują nietknięty paszport terrorysty, a to ktoś zgubił komputer na ulicy (pewnie mu wypadł przy wyciąganiu chusteczki do nosa)… a to znów niejaki Mason Wells przeżywa trzeci z kolei zamach terrorystyczny, przy jakim był obecny – Boston, Paryż, Bruksela…
Admin 

Komentarzy 8 to “Media: w Brukseli znaleziono komputer z „interesującymi” treściami ws. PI”

 1. aa said

  po co to piepszenie-Mosad wyslal zyczenia purimowe dla Europy-niech sie zwroca wprost do adresata. Przeciez jest oczywiste ze te dwa cpuny nie mogli zalozyc tych bomb

 2. siu said

  Pewnie ten Mason Wells zgubił komputer 🙂

 3. Marcin said

  Belgijskie służby nadają sie tylko do śledzenia antysemityzmu i islamofobii w sieci. Będzie dalej jazda i to dalej w Belgii. Zobaczycie.

 4. RomanK said

  W komputerze byl talon na kiszkie i balon:-)))))

 5. Trak said

  Co za cholerne roztargnienie. Podobno paszport też zginął jakiemuś terroryście razem ze szkicami na planie miasta i biletem do Honolulu..
  Uczciwego znalazcę prosi o zwrot.

 6. Joe said

  Szlachetny narod zydowski oczywiscie dobrodusznie ostrzegal przyjaciol w Belgii…lecz znalazl sie tam jakis antysemitnik i te onfo.zignorowal.Kara boska musiala sie spelnic…

 7. niereligijna said

  czy tylko ja widze krzyz do gory nogami

  cytat z wikipedii

  O 9:11 czasu lokalnego, doszło do kolejnej eksplozji, która miała miejsce w jednym z wagonów metra przemieszczającego się między stacjami Maelbeek/Maalbeek oraz Schuman[4] w centrum miasta[5]. Burmistrz stolicy Belgii Yvan Mayeur potwierdził, że na stacji metra zginęło co najmniej 20 osób, a 106 zostało rannych[2]. Wśród rannych znaleźli się między innymi: słoweński dyplomata[6], były reprezentant Belgii w koszykówce Sébastien Bellin[7] i osoby różnych narodowości, w tym trzej Polacy[8] i co najmniej dziewięcioro obywateli Stanów Zjednoczonych[9].

  a 3 22 czyli 22 marca to wazna data w historii illuminati

  http://rense.com/general90/weid.htm

 8. peacelover said

  i znowu dla przypomnienia :

  ISIS = Israeli Secret Influence Service

  Chyba wszystko jasne ! Nawet dla przedszkolakow !!

Sorry, the comment form is closed at this time.