Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Siekiera_Motyka o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Maciejasz o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Krótkofalowcy na cenzurowanym [Prima Aprilis]

Posted by Marucha w dniu 2016-04-01 (Piątek)

W związku z nasilającymi się atakami terrorystycznymi w Europie i na świecie, Międzynarodowa Unia Nauk Radiowych wystąpiła z wnioskiem do ONZ o delegalizację amatorskich urządzeń krótkofalarskich.

Zdaniem Unii urządzenia nadawczo-odbiorcze, zwłaszcza pracujące na falach średnich i krótkich, mogą być wykorzystywane do przesyłania komunikatów między ugrupowaniami terrorystycznymi.

Takie komunikaty mogą być zakodowane w pozornie niewinnych tekstach czy muzyce, a także przesyłane w postaci nierozpoznawalnych szumów, trzasków i zgrzytów.

Zanim wniosek MUNR zostanie wcielony w życie, musi przejść procedurę weryfikacyjną odpowiedniej podkomisji ONZ.

Wyjątkiem od ogólnej zasady mogą być urządzenia należące do służb medycznych, wartowniczych, ratowniczych i prywatnych formacji wojskowych.

Za http://www.ursi.org

Komentarzy 13 to “Krótkofalowcy na cenzurowanym [Prima Aprilis]”

 1. revers said

  To równiez niewidomy moze być terrorystą bo rozmwiał z całym światem przez zarejestrowaną harcerską stacje krótkofalarską pod okiem lekarza i jego syna studenta elektoniki, jak to miąło miejsce na obozach harcerskich la 70-80 tych z pod jednym ze znaków ZHA lub skauci?

  co to jest URSI bo IAAR istnieje od ponad 100 lat, i zrzesza tysiace „pająków” jak mówiło się w wojsku na łacznościowców na całym świecie.

  Unia światowych psychopatów na rzecz nwo nie widzi, nie słyczy terroryzuje glob inaczej.

 2. Zerohero said

  Logiczne. Sieć telefoniczną można selektywnie wyłączać, lokalnych gojów zamknąć godziną policyjną, a reszcie powiedzieć, że np. przewróciła się cieżarówka chemikaliami i „wstęp wzbroniony”. Z resztą….czy smart samochód pojedzie do strefy zamkniętej? Nie pojedzie. Klasyczne samochody też będą zakazane. W takiej zamkniętej strefie można zrobić wszystko. Ważne by świadkowie nie uszli z życiem, ani pary nie puścili z gęby. Towarzysze! To tylko mały krok. Pójdźmy dalej

  – Należy wyłupić ludziom po jednym oku – widzenie stereoskopowe zapewnia lepszą celność w strzelaniu, a przecież terroryści strzelają
  – odebrać majątki – bez pieniędzy terroryzm jest trudny do realizacji, a przecież terroryści wydają pieniądze. Komunizm jest odpowiedzią.
  – zakazać posiadania map i gromadzenia informacji. Wszak terrorysta potrzebuje map. Prawemu obywatelowi wystarczy tylko aplikacja ze smartfona mówiąc gdzie jest dobrze pójść, kupić etc.

  Szalom!

 3. Dziadzius said

  Uwaga! Uwaga! ANSCHLAG ! Jutro o 10 kazdy obywatel UE musi pod kara smierci stawic sie do lokalnego biura UB gdzie dostanie osobiscie przymierzony kagniec z elektronicznie kontrolowanym otworem na jedzenie ale nie na gadanie. Otwor na jedzenie bedzie radiowo otwarty tylko na 3 minuty 3 razy dziennie w lokalnym miejscu jedzenia. Jedzenie bedzie dostarczone przez rure prosto do kaganca . Po 3 miesiacach ten kaganiec bedzie zmienony na pelne okrycie glowy ktore to okrycie zupelnie zablokuje wszytkie glosy oprucz tych co beda radiowo przesylane do glowicy i otwory na oczy beda takie ze nie pozwola patrzec ani do gory ani w bok tylko w prost lub w dol. Otwory beda mialy rozowe okulary dla pociechy.. Gadanie bedzie elektronicznie kontrolowane przez elektryczne z szoki . Jedzenie bedzie tak samo kontrolowane jak bylo przez kaganiec.
  Hail wohlwollend UE Hail.

 4. AlexSailor said

  Dobry żart.

 5. gbk said

  Wyjmuję z piwnicy swój stary transceiver, krótkofalowcy będą przesyłać komunikaty… na pewno nie terrorystyczne. Nie znam ani jednego przypadku przesłania terrorystycznego komunikatu przez krótkofalowca, natomiast komunikaty tego rodzaju są masowo przesyłane przez smartfony, których to islamskie byczki w odróżnieniu od dokumentów nigdy nie gubią… Dlaczego Unia nie zakazuje smartfonów?

 6. Siekiera_Motyka said

  April 1 🙂

 7. peacelover said

  …KUKU NA MUNIU
  …BUM CYK CYK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Boydar said

  Wy sobie róbcie jaja. Jakby ktoś dwadzieścia lat temu powiedział (albo i dziesięć nawet), że oficjalni reprezentanci uznają gwałt dokonany przez kozojebca za ubogacenie kultury, to byście go (tego ktosia) zlinczowali za destrukcje, herezję i co tam jeszcze.

 9. ojojoj said

  bo uni chca zeby ludzie mysleli tak:

  .http://www.youtube.com/watch?v=WUhOnX8qt3I

 10. Dziadzius said

  @7 Peacelover- would like to know what language this „Kuku na muniu” came from- Hope you do not think it is swahili ?

 11. omelene said

  Kuku na munio oznacza uraz (kuku) na muzgu. Omelene to znaczy przeciwnik w jezyku zulu.

 12. Dziadzius said

  @11 Dzieki — myslalem ze to swahili bo kiloro ludzi z Tanganiki [1948/9][swahili] czesto uzywalo te slowa jak bylismy w obozie przejsciowym Darlingworth kolo Cirencester

 13. peacelover said

  ..dla wyjasnienia:
  to jezyk okolicy znanej jako JUDABUDA,
  a rozmawia nim szczep DUPADUPA !!

Sorry, the comment form is closed at this time.