Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  zen o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  osoba prywatna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Waszyngton oskarża Rosję o prześladowanie Tatarów

Posted by Marucha w dniu 2016-04-25 (Poniedziałek)

13 kwietnia 2016 roku, prokuratura Krymu zakazała działalności Medżlisu, „samorządu” narodu krymskotatarskiego, a w rzeczywistości organizacji separatystycznej wspieranej przez Turcję i Ukrainę.

To właśnie „Medżlis Narodu Krymskotatarkiego” zorganizował blokadę dróg wiodących z Ukrainy na Krym i wysadził linie wysokiego napięcia, pogrążając półwysep w mroku i chłodzie — przypomina francuski politolog Thierry Meyssan.

Rosyjski wymiar sprawiedliwości uznał, że w związku z prowadzeniem przez Medżlis działalności terrorystycznej pozbawia go prawa do zrzeszania się.

Wbrew temu, co sugeruje nazwa, „samorząd”, tudzież „zgromadzenie” narodu krymskotatarskiego nie jest organem przedstawicielskim, lecz biurem zrzeszającym 33 osoby wybierane przez 220 członków stowarzyszenia politycznego Kurultay.

Przewodniczącym Medżlisu Tatarów krymskich jest Refat Czubarow, a jego najbardziej aktywnym działaczem, Mustafa Dżemilew, ukraiński deputowany z „Bloku Petra Poroszenki” i agent CIA.

Obydwaj panowie są skądinąd założycielami „Międzynarodowej Brygady Islamistów” i „Krymskiego Rządu na Wygnaniu”. Obydwie organizacje mają swoje siedziby w Chersoniu i ich celem jest sabotaż bazy wojskowej na Krymie — pisze francuski politolog.

Większość członków tych organizacji sympatyzuje skądinąd z partią islamską Hizb at-Tahrir, będącą odłamem Braci Muzułmanów i działającą m.in. w Londynie i Azji Środkowej.

21 kwietnia, rzecznik Departamentu Stanu USA John Kirby oskarżył Rosję o pogwałcenie prawa międzynarodowego i naruszenie w stosunku do Tatarów wolności słowa.

A przecież od momentu zjednoczenia Krymu z Rosją, Moskwa wiele zrobiła dla narodu krymskotatarskiego: uznała język tatarski za urzędowy, zrehabilitowała 180 000 Tatarów, których dotknęły masowe deportacje stalinowskie, a także przyznała 10 mld rubli na poprawę warunków życia wśród Tatarów zamieszkujących półwysep.

Większość Tatarów krymskich (ok. 250 000) z zadowoleniem przyjęła decyzję o przyłączeniu Krymu do Rosji, ale mniejszość (ok. 20 000, co stanowi 8% ogółu) na nowo podjęła walkę z Moskwą, zapoczątkowaną w czasie II wojny światowej i trwającą przez cały okres Zimnej Wojny.

Ukraina już zadbała o to, by po swojemu nagłośnić kwestię tatarską, zapowiadając, że wystawi w konkursie Eurowizji, zaplanowanym na 14 maja, Jamalę, piosenkarkę krymko-tatarskiego pochodzenia. Ta ostatnia ma wystąpić z piosenką poświęconą masowej deportacji Tatarów w 1944 roku. Jednak już o tym, że przywódcy tychże tatarskich zesłańców — będący dziś u władzy w Kijowie — współpracowali z nazistami piosenka Jamali nie mówi ani słowa…

http://pl.sputniknews.com/

Zawsze głęboko mnie wzrusza troska USA o gwałcenie prawa międzynarodowego i naruszanie wolności słowa.
Admin

Komentarzy 14 do “Waszyngton oskarża Rosję o prześladowanie Tatarów”

 1. Nawet jeżeli to prawda to w przypadku tatarów jest to dowód sprawiedliwości dziejowej. Zasłużyli se.

  Oczywiście, że zasłużyli. Ale ogromna większość Tatarów popiera powrót Krymu do Rosji. Z pozostałych agentury CIA robią wielką mi „opozycję”.
  Admin

 2. Zbyszko said

  Znamy tą troskę. Za nią zazwyczaj idzie oburzenie opinii publicznej, tzn zgrai dyspozycyjnych ścierworedaktorów z całymi watahami ścierwodziennikarzy. By w końcu konieczne było zaprowadzenie „demokracji”

 3. Zerohero said

  Zburzyli Rosjanie tatarskie domy, zabili dziecko – jak Żydki we wspieranym przez was Izraelu? Ucięli głowę jakiemuś liderowi jak u waszych Saudów? Nie….? To zamknąć śmierdzące USmańskie japy!

 4. maasteer said

  A Patroszenko prześladuje (eksterminuje) ludność rosyjskojęzyczną w Donbasie. I co? I jest OK.

 5. Jasiek said

  Niedługo oskarżą Rosjan o prześladowania ISIS i Al-Kaidy. A muzułmanie wynocha z kontynentu euroazjatyckiego! Macie z żydakami swój półwysep Arabski, tam się bawcie w Tatarów!

 6. Birton said

  żydowska robota cudzymi rękami, jak zwykle – a może tylko fałszywa flaga?

  ——
  USRaelici będą zawsze wykorzystywać jakieś nawet najmniejsze, pozbawione znaczenia grupki albo osoby (vide Żyd Niemcow), do zrobienia z nich „prześladowanej opozycji”, następnie podburzania jej z pomocą pieniędzy do rozruchów, wreszcie do wkroczenia zbrojnego w „obronie demokracji”.

  To nie jest fałszywa flaga. To stały, rutynowy, do bólu przewidywalny element gry politycznej bandytów zza oceanu.
  Admin

 7. Zerohero said

  Ukraina już zadbała o to, by po swojemu nagłośnić kwestię tatarską, zapowiadając, że wystawi w konkursie Eurowizji

  Izrael na jednej z Eurowizji odśpiewał antyirańską piosenkę „Push the Button”. To jest typowe dla nich. Wpi…lają się z propagandą w każdy aspekt życia. Definicja totalitaryzmu.

  Masz dość koszernej propagandy, przerzucasz na jakieś polskie kabarety a tam żarty z Putina.

 8. Archer said

  Tych tatarów powinny ruskie do Azji za Ural wywieźć, tam skąd przyszli. Nie ma się z nimi co cackać.

 9. POWRÓT Krymu do Rosji jest GWARANCJĄ pokoju dla ich mieszkańców, said

  DURNOWATA Turcja ma ROZCZENIA terytorialne wobec Krymu uważając że Krym jest JAKOBY turecką własnością … gdyż przez jakiś okres czasu Krym należoł do Turcji po ich NAJEŻDZIE na Tatrów.

  Tatarzy dla Turków tym sposobem sposobem są tym SAMYM co Kurdowie, czyli WROGAMI, których Turcy masowo MORDOWALI po zdobyciu Krymu i usiłowali Tatarów WYMORDOWAC co do nogi i zasiedlic Krym Turkami. Na Krymie zachowały się cmentarze a grobami wymordowanych Tatarów przez Turków !
  Co ciekawego to na Krymie NIE ma ani jednego grobu „ukraińca” , ale są cała masa cmentarzy z Ruskimi, a nawet są POLSKIE sektory z grobami Polaków na Krymie.

  NIE zapominać, że Chrzest Rusi i Chrzest pierwszego WŁADCY Rusi Włodzimierza I Wielkiego odbył się w 988 roku w Chersoneziena na KRYMIE w wybudowanej tam kaplicy w IX wieku, która istnieje do DZISIAJ !

  W tej kaplicy na Krymie też chrześcijański związek małżeński zawarł Włodzimierz I Wielki z księżniczką Anną !

  Data 988 roku jest oficjalnym przyjęciem i rozszerzenia chrześcijaństwa na Rosje po przyjęciu chrztu na Krymie przez Cesarza Rusi Włodzimierza I Wielkiego, a potem jego chrześcijański ślubie z Anną. Z tego małżeństwa urodziło się 5-dzieci.

  FAKTYCZNIE to ta kaplica chrzescijanska na Krymie funkcjonowała od 866 roku (niektóre źródła podają że w 867 roku) bo w tym roku powstała tam metropolia, na czele której stał Bułgar – Mychajił, który nakłonił RUSKIEGO kniazia Askolda do przyjęcia chrześcijaństwa.
  Według przekazów na grobie Askolda w Kijowie wybudowano cerkiew św. Mykoły, co świadczyłoby, że był chrześcijaninem. Potem tam ochrzcili się inni kniaziowie RUSCY, którzy NAKŁONILI władcę Rusi Włodzimierza I Wielkiego aby się też ochrzcił oraz wprowadził etykę chrześcijańską na Rusi Kijowskiej czyli co jest złem i dobrem dla tamtych narodów.

  Żydo-masońskie media Światowe UKRYWAJĄ fakt, że w czasie procesu rozpadania się ZSRR w 1991 roku dyplomacja Turcji NATYCHMIAST zaczeła robic poważne STARANIA na forum ONZ-u o przywrócenie Krymu pod administracje Turcji.
  Dyplomacja Turecka w 1991 roku na forum międzynarodowym przypominała, że Krym 400 lat temu był pod kontrolą i WŁASNOŚCIĄ Imperium Osmańskiego czyli Tureckiego, a w zawartym rozejmie po wojnie rosyjsko-tureckiej jest tam jakiś końcowy zapis, że Krym może się stać własnoscią turecką, gdyby przestała istnieć Rosja czy coś w tym rodzaju.

  DLATEGO w 1991 roku podczas rozpadania się ZSRR flotylla marynarki wojennej na wodach mędzynarodowych Morza Czarnego okrążyła Krym z myślą ewentualnego PRZEJECIA siłowego Krymu na zasadzie tych zapisów z przed 400 lat uznając że Rosja ani ZSRR nie istnieje.

  W lutym 2014 w czasie durnowatego „Majdanu kijowskieg” też flotylla turecka okrążyła Krym na międzynarodowych wodach terytorialnych mając „chrapkę” na zajecie Krymu przez Turków co było pierwszym FIKANIEM głuptasów Turków na Rosję w XXI wieku, co też WYMUSIŁO na Rosji przejecie Krymu bo inaczej ten Krym mógłby być też ZAJETY przez armię Turecką w lutym 2014 roku.

  Banda rządzących żydo-masonskich bezkarnych ludobójców z Waszyngton to kupa awanturujących się IDIJOTÓW.

  Jakś grupa historyków w Europie MUSI się koniecznie zając sprawą WYJAŚNIENIA historycznego jak grupa MASONÓW pod przywódctwem George Washingtona w 1775 roku i na początku 1776 roku „SZMALCOWAŁA” do Anglików inną grupę amerykanów, którzy RÓWNOLEGLE też walczyli z Anglikami o wyzowolenie się Ameryki z pod panowania korony angielskiej.

  Wskutek tego „podszmalcowania” MASONÓW, wojska angielskie wyłapali innych zorganizowanych powstańców amerykańskich i ich wymordowali.
  W oficjalnej historii amerykańskiej ta sprawa jest tematem TABBU i się o tych faktach NIE wspomina, uważą za NIE byłe.

  UKRYWA się te FAKTY że istniała też inna grupa działaczy walczacych o powstanie niezależnego USA, których WYKOŃCZYŁA grupa MASONÓW Washingtona o czym zakłamana historia USA to UKRYWA, gdyż historia USA jest fatalnie zakłamana podajac kłamliwe, JAKOBY tylko grupa MASONÓW na czele z masonem George Washingtonem walczyła o wyzwolenie się Ameryki z pod jarzma korony Angielskiej co NIE jest prawdą.

  Forsę na te badania historyczne tego „podszmalcowania” dał właśnie w zeszłym tygodniu zamordowany muzyk Prince:

  http://www.foxnews.com/entertainment/2016/04/25/prince-cause-death-mystery-likely-to-continue-for-several-days/

  Od momentu kiedy muzyk Prince Rogers Nelson (June 7, 1958 – April 21, 2016), znany pod nazwą „Prince” zaczoł sponsorować te badania historyczne zaczął być prześladowany przez krwawe loże MASOŃSKIE illuminati i inne grasujące od 1776 roku w USA o czym ten muzyk wspomina tutaj:

  oglądaj więcej na YouTube i googlu hasło:

  Prince illuminati

  aby więcej zdobyc informacji na temat tego, że jest poważne PODEJŻENIE że to MASONI prawdopodobnie wykończyli muzyka Prince, który walczył z krwawą ludobujczą grasującą zakamuflowaną TYRANIĄ żydo-MASOŃSKA w USA, która też zamordowała prezydenta Johna Kennedyego.

  „J. F. Kennedy talks about secret devils,(Masons& Illuminati)” :

 10. Rafal C. said

  O nie, to nie sa idioci. Dzialaja wedlug planu do ktorego korekty wprowadzane sa na biezaco.
  Sa bardzo konsekwentni w realizacji swoich celow. Maja do dyspozycji pieniadze, media i politykow (klania sie Niccolo Machiavelli). Sa obecnie upojeni wladza jaka sprawuja.
  Maja nieco trudnosci z Rosja i Chinami ale nie rezygnuja. Ucza sie chinskiego, rosyjski
  maja opanowany. Jedynie militarna i ekonomiczna oraz kulturowa niezaleznosc moze
  stanowic dla tych sil przeszkode nie do pokonania. Ale trzeba byc czujnym jak zolniez na warcie.
  Najmniejsza nieuwaga moze byc poczatkiem katastrofy i upokorzenia, ogromnych cierpien i
  zmierzchu prawdziwej wolnosci, matki nadziei.

 11. witek said

  Odnośnie tatarów krymskich i… polskich opozycjonistów.
  Ostatni artykuł jednej takiej niezłomnej 🙂

  „Wczoraj 11 kwietnia 16 r. rozpoczął się w Wilnie Światowy Kongres Tatarów Krymskich. Obrady toczyły się w sali konferencyjnej litewskiego sejmu.
  W referatach przedstawiono łamanie praw człowieka na Krymie, po wkroczeniu wojsk rosyjskich. Rosyjski okupant zlikwidował media tatarskie. Telewizja ART nadaje obecnie z Kijowa. Wielu dziennikarzy zostało aresztowanych. W domach tatarskich trwają uciążliwe rewizje. Bez wieści znikają ludzie. Z przeszło 40 organizacji zostało jedynie 11. Rosja nie dopuszczana do pracy na Krymie obserwatorów organizacji badających przestrzeganie praw człowieka.

  Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich skierowało do Kongresu list. Zawierał on zaproszenie dziennikarzy tatarskich do bliskiej współpracy z Forum Dziennikarzy Polski i Ukrainy, poprzez założenie odrębnego stowarzyszenia bądź koła w ramach dziennikarskich organizacji ukraińskich. Dokument został złożony w języku polskim z tłumaczeniem na angielski i rosyjski. Na sali obrad został odczytany po litewsku przez dziennikarza, tłumacza literatury polskiej Leonardasa Vilkasa.

  O roli dziennikarzy w przeciwdziałaniu dezinformacji prowadzonej w wojnach hybrydowych mówiła w swoim wystąpieniu Jadwiga Chmielowska.”

  http://sdp.pl/felietony/12678,swiatowy-kongres-tatarow-krymskich-w-wilnie,1460530799

 12. głos said

  Waszyngton oskarża Rosję o prześladowanie Tatarów

  A u was Niegrow bjut……

 13. NICK said

  Zdarzyła się okazja? Wreszcie, uff. By „tatarów” uspokoić/pozbyć się? No to władze rosyjskie czynią. Dobrze.
  Jest okazja? Aby „ukraińców” po imieniu nazwać? Putin czyni.

  A, że psy usraelskie szczekają? Atakują? Okrążają? Bazują? I, że Turcja? Turcja nie jest sobą. Od lat setek. Dawniej niż Chocim i Wiedeń.

  To JEST wojna!

 14. tadek said

  Tatarzy Krymscy napadali ziemie Rzeczypospolitej i uprowadzali nasze białogłowy w jasyr.

Sorry, the comment form is closed at this time.