Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Brytyjskie MSZ oświadcza: Polska wśród najbezpiecz- niejszych krajów dla turystów. Powód? – Tu nie ma multi-kulti.

Posted by Marucha w dniu 2016-04-26 (Wtorek)

Z informacji opublikowanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii można wysnuć wniosek, że im więcej w danym kraju multi-kulti, tym zagrożenie przeprowadzeniem zamachu terrorystycznego jest większe. [A to ci zaskoczenie… – admin]

Pod tym względem Polska została uznana za jedno z najbezpieczniejszych państw na Starym Kontynencie, a tym samym jest oficjalnie rekomendowana Brytyjczykom jako cel podróży podczas zbliżających się wakacji.

Najwyższe ryzyko zamachu terrorystycznego zdaniem brytyjskiego MSZ występuje obecnie w takich krajach jak: Francja, Belgia, Hiszpania, Turcja, Rosja [? – admin] czy Wlk. Brytania. Z wysokim ryzykiem należy się liczyć w takich państwach jak: Szwecja, Holandia, Dania, Niemcy, Włochy, Grecja czy Ukraina.

W biegunowo odmiennej (bezpiecznej) sytuacji według brytyjskiego MSZ pozostają: Polska, Czechy, Węgry, Litwa, Łotwa czy Estonia – czyli państwa, w których nie ma multi-kulti.

Z uwagi na powyższe brytyjskie MSZ zarekomendowało swoim obywatelom wybranie m.in. Polski jako celu podróży podczas zbliżających się wakacji.

Źródło:
The map showing the most dangerous tourist destinations in Europe, according to the Foreign Office (Independent.co.uk)

Still worried about your summer holiday? The safest places to visit around the world include Iceland, the Bahamas and Malta (Dailymail.co.uk)

http://niewygodne.info.pl

Komentarzy 16 to “Brytyjskie MSZ oświadcza: Polska wśród najbezpiecz- niejszych krajów dla turystów. Powód? – Tu nie ma multi-kulti.”

 1. Zerohero said

  Tu nie chodzi o zamach terrorystyczny, bo jego prawdopodobieństwo jest nikłe a skala dowolnego zamachu praktycznie niezauważalna. Problemem jest masowa przestępczość panująca wśród osobników ubogacających Europę. tzn:
  – złodziejstwo
  – napady
  – bezsensowna agresja
  – niekontrolowana chęć odbycia stosunku
  – porachunki gangów
  itd.
  Mała jest szansa zginąć od bomby, ale wakacyjna „przygoda” typu kradzież, gwałt, pobicie jest już całkiem realna. Uwagę dedykuję baranom, którzy poza „islamizacją” nie widzą żadnego problemu. Szczególnie tym poyebańcom, którzy uchodźców chcą „weryfikować”.

 2. NICK said

  Tytuł.
  Co prawda to prawda. No, może, nie tyle nie ma co jest „go” niewiele.

  Skoro opinia pochodzi od MSZ saskiegoanglo?
  MUSI być drugie dno.
  Niestety.

 3. Boydar said

  Nic w tym dziwnego nie ma, Panie NICK’u; kto jak kto, ale brytyjskie MSZ wie gdzie planuje zamachy a gdzie na razie nie.

 4. […] via Brytyjskie MSZ oświadcza: Polska wśród najbezpiecz- niejszych krajów dla turystów. Powód? – … […]

 5. Marucha said

  Jakie by nie były ukryte, czarne powody reklamowania Polski jako bezpiecznego kraju (a przynajmniej bezpiecznego od „wzbogacaczy kultury”) – faktem pozostaje, iż w całej Europie tylko Polska i Słowacja nie doznały żadnego aktu terrorystycznego.
  I już w niewielu krajach, gdy wyjdzie się na ulicę, zdecydowanie dominują biali ludzie i nie widzi się długich czarnych szmat.

 6. NICK said

  No tak. Panie Boydar’ze.
  Ostatnio mało było o „rodzinie”. Kur…Skur… Kurw…Kru… Kró… .
  Przypomniałem sobie: Królewskiej. O dziecku ze suro-gatki. O scenariuszu. Kolejnym.
  Jak TU rządzić.
  Goim?

 7. NICK said

  No tak. Panie Boydar’ze.
  Ostatnio mało było o „rodzinie”. Kur…Skur… Kurw…Kru… Kró… .
  Przypomniałem sobie: Królewskiej. O dziecku ze suro-gatki. O scenariuszu. Kolejnym.
  Jak TU rządzić.

  Goim?

 8. NICK said

  Gospodarz ma rację. Fakty stwierdzając. (5).
  No ten basen. W Koszalinie? Nie pamiętam.
  Faktycznie. W jakiś sposób jesteśmy chronieni. Przybywa mądrych Polaków wsród gawiedzi.
  Stwierdzam.

 9. anonim said

  Taaa….ŚDM za progiem a tu w Angolii zauważyli że w Polsce niema mutikuti tylko czekać jak Brytyjscy islamiści to przeczytają i ruszą na karny dżihad do Polski.

 10. Obcy Astronom said

  Polska jest krajem stosunkowo bezpiecznym, dlatego, ze jest krajem marginalnym. Często za granicą mylonym z Holandią. Nazizraelskim bojownikom (ISIS) chodzi o krew i efekt propagandowy, dlatego jeszcze ciągle jesteśmy dość bezpieczni. Nie wiadomo, jak długo, UPAińcy już się u nas zagnieździli jak rak i boję się, że UPaiński nowotwór da za kilkanaście lat przerzuty.

  Polska nie jest krajem rozgrywającym, choć mogłaby być, gdyby nie siedząca na niej żydowska czapa.
  Natomiast absolutnie nie jest krajem marginalnym. Nie dla międzynarodowych.
  Admin

 11. spokojnie, koszerni wyznawcy diabła mają w obwodach banderowskie świnie…
  to ja wolałbym brodatych i ciapatych na ulicach – łatwiej trafić, a przede wszystkim odróżnić…

 12. zuzanna said

  żydostwo opuszczające bazę isra/hell i pcha się do judeopolonii wiec nie chcą jej zaśmiecać islamem .Pamiętajmy ze nic nie dzieje się bez przyczyny w diabolicznych planach wybrańców szatana.UK to bardzo niebezpieczny i podstępny twór, od 1000lat jest w posiadaniu chazarow (w żydopedii coraz więcej info na ten temat,wszystkich królów mieli w kieszeni)) to baza wypadowa syjonistycznych psychopatów dokonujących rozbojów na całym świecie oczywiście ich narzędziem do rozbojów jest usrahell.Niezwykła precyzja oraz perfidia tego szatańskiego dzieła przekracza wszelkie znane nam granice moralne i etyczne.Wszędzie gdzie się pojawia ze swoja „wyzwoleńczą ” misją tam ubóstwo,śmierć i zniszczenie.Warto się zastanowić jaką przebiegłą i podstępną grę prowadza wobec wyludnionej Polski i zniewolonych Polaków?
  W książce „You Gentiles” (1924) Maurice Samuel pisze: „We wszystkim, jesteśmy niszczycielami – nawet w instrumentach destrukcji do których kierujemy się by poczuć ulgę… my Żydzi, my niszczyciele, zostaniemy nimi na zawsze. Nie ma takiej rzeczy którą mógłbyś zrobić by zaspokoić nasze żądania,potrzeby i wymagania. Będziemy zawsze niszczyć ponieważ chcemy tego świata tylko dla siebie.” (strona 155) Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson – krwiożercza bestia! -„Słowianie, a wśród nich Rosjanie – są najbardziej nieugiętymi narodami na świecie. Słowianie są nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, utworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienić ich geny. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie podbić. To dlatego ten lud [dosłownie: materiał siewny] podlega likwidacji, a najpierw ostrej redukcji ich liczebności ” -„Populacje Słowian pozbawimy ich narodowej elity, która jest jedyna decydującą o rozwoju wydarzeń i postępowi kraju, i w końcu całego biegu historii. Żeby tego dokonać, obniżymy ich poziom edukacji – w następnych 5 latach zamkniemy polowe ich uniwersytetów, i to my będziemy się kształcić w pozostałej połowie.” !! -„Zepsuj młodych i zrób z nich zboczeńców – a zdobędziesz naród! Takie jest nasze motto. Pozbawimy wasze społeczeństwo młodych ludzi, degenerując ich seksem, muzyka rockowa, przemocą, alkoholem, paleniem papierosów, narkotykami, czyli wasze społeczeństwo pozbawimy przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ja, zmniejszymy wskaźnik urodzeń”.
  Kłamstwo i podstęp rządzi światem,dlatego ludzie całkowicie pogubili się i nie maja świadomości w jakim świecie żyją https://vimeo.com/84737851

 13. Archer said

  @Astronom

  Polska nie jest państwem bezpiecznym dlatego że jest krajem „marginalnym”. Polska jest bezpiecznym krajem tylko dlatego, że jest jeszcze uboższa od krajów Europy zachodniej. Dlatego wszelka swołocz muzułmańska i z czarnej Afryki chce się dostać głównie na zachód, a kraje Europy środkowej traktują jako tranzytowe.
  W Słowacji nie ma imigrantów muzułmańskich, lecz są Cyganie których z roku na rok przybywa procentowo. Problem będzie narastał i jak się nic nie wydarzy, za 40-50 lat Słowacy będą mniejszością we własnym kraju.

 14. Marucha said

  Re 13:
  Polska jest w miarę bezpieczna nie dlatego, że jest biedna. To nie bieda gwarantuje spokój. Istnieje wszak sporo biednych, a bardzo niebezpiecznych krajów.

  Polska jest dlatego dość bezpieczna, bo nie mamy tu rzesz napływowych muzułmanów. A to, że przyczyną ich względnie małego napływu jest gorszy socjal w, to dość oczywiste. Ale każdy inny powód ich niewielkiej liczby – np. polski rasizm i faszyzm przejawiający się w masowych napaściach na „uchodźców” – byłby równie dobry.

  Za kilka lat zobaczy Pan – i inni – że polska bieda nie uchroni nas od napływu migrantów. I wówczas, choć bieda będzie taka sama, zrobi się w Polsce niebezpiecznie.

 15. […] https://marucha.wordpress.com/2016/04/26/brytyjskie-msz-oswiadcza-polska-wsrod-najbezpiecz-niejszych… […]

 16. NICK said

  We wolnej chwili.
  Terytorium Naszej Polski znowuż jest zapalnikiem. Trzecia wojna się dzieje. Hybrydowa czy inaczej, nieważne.
  Jeżeli, ta wojna, przejdzie w otwarty konflikt zbrojny, konwencjonalny lub jądrowy?
  To. Co?

Sorry, the comment form is closed at this time.