Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Faza fermentacji
  revers o Wolne tematy (53 – …
  Krzysztof M o Faza fermentacji
  Boydar o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  Krzysztof M o Byliśmy przeciw powstaniu
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  marteczka o Wolne tematy (53 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Korab o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  maasteer o Wolne tematy (53 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Święta Tradycja vers… o Być wyjątkowym w Kościele…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Prawdziwa terrorystka Europy

Posted by Marucha w dniu 2016-05-02 (Poniedziałek)

No i mamy kolejny, polski ślad w tworzeniu współczesnej historii Europy. Nasza duma, blond komisarz doprowadziła do powstania projektu dyrektywy 91/477 o broni palnej.

Zawiera on między innymi zapis o całkowitym wykluczeniu broni palnej, samopowtarzalnej. Jest to zdecydowana odpowiedź na zamachy terrorystyczne nękające społeczeństwa Europy. Warto pamiętać, iż jako pierwsza z tak zdecydowanym antidotum na barbarzyństwo wystąpiła nasza pani komisarz. Ta niewiasta, z wyrazem twarzy gwałconej przez własną niewiedzę, tuż po zamachach ogłosiła wszem i wobec, że nie spocznie dopóki cały arsenał europejskiej broni nie wyląduje w strzeżonych magazynach.

W emocjonalnej wypowiedzi, nacechowanej empatią z ofiarami zapomniało niebożątko, iż żaden z terrorystycznych ataków nie był dotychczas przeprowadzony z użyciem legalnej, rejestrowanej broni.

Umknęła także biedactwu dostępna statystyka brytyjska, wspominająca niezapomniany rok 1997 i wprowadzony tam zakaz posiadania broni przez obywateli, skutkujący dwustu procentowym wzrostem brutalnych przestępstw na terytorium Imperium.

Nie dostrzegła również faktu, iż odblokowanie dostępu do broni przez współczesnego cara Rosji nie zaskutkowało spodziewaną hekatombą.

Nigdy zapewne nie zadała sobie pytania; dlaczego to okrutny Gargamel Adolf H. uszanował suwerenność Szwajcarów, zręcznie omijając tę smerfną, uzbrojoną krainę. Za to przyrzekła, że nigdy nie będzie można zakupić karabinu w sieci „Biedronka”.

Na domiar złego nasza nadworna blond kłamczuszka zakomunikowała urbi et orbi, iż założenia wzmiankowanej dyrektywy były szeroko konsultowane z krajowymi związkami strzeleckimi. Otóż, nie były! I byłoby to wszystko śmieszne, gdyby nie było straszne.

Ustami tego nierozumnego babska europejski glut pragnie za zamachy terrorystyczne ukarać ich ofiary i potencjalne ofiary, pozbawiając je należnego prawa do samodzielnej obrony. Stara się nam namalować obraz dawnych zrywów rycerskich, których miejsca decydujących bitew poprzedza biurko z urzędasem sprawdzającym pozwolenia na miecze, pałki i włócznie gawiedzi, zgromadzonej w bitewnych hufcach. Stara się wreszcie oddać całą społeczność Europy we władanie ludzi, których systemowo-religijna doktryna stawia posiadanie broni na równi z posiadaniem żony, czy syna.

Kto kręci zatem tym światem, i do czego zmierza skoro dopuszcza się w nim by jakaś desygnowana niemota miała uprawnienia do nakazania Europie militarnego striptizu? Czy ponownie chcemy z historii zrobić bezzębną, bezrozumną babunię i nie dostrzegać jej logicznych zależności? Czy pozwolimy zapomnieć fakt, iż każdy totalitarny zamordyzm zaczynał się masowym rozbrojeniem? Czy, z naszego podwórka, zatuszujemy rozbiorową datę gremialnej demilitaryzacji Polaków? Karmię się nadzieją, że nie.

Kiedy jednak słyszę obecnego ministra M.S.W. i A. z dobrodusznym uśmiechem, mówiącego o dopuszczalności broni dla radosnych grup rekonstrukcyjnych i tworzonych oddziałów Gwardii Narodowej… gdy z zatroskaniem twierdzi, że przecież ”obywatele się sami nie obronią” – zaczynam się obawiać, by nowy, polski porządek ponownie nie przyjął retoryki poprzedników, iż pistolet w ręku Polaka to pewne nieszczęście.

Szlachetny Panie ministrze, spieszę zapewnić Pana, że możliwość posiadania przeze mnie broni, w tym także broni samopowtarzalnej, może i nie obroni od razu całej galaktyki, ale na pewno pozwoli obronić mi życie moich dzieci, żony i wnuków.

Z wielkim niepokojem, ale również z nadzieją wypatrywać będę zmian w polskim prawie dotyczącym posiadania broni. Wskazania i rozliczenia winnych bezgłośnej śmierci zajęć z przysposobienia obronnego w szkolnictwie powszechnym oraz odwołania z decyzyjnych gremiów europejskich pluszowej blondynki dla naszego i jej własnego dobra.

Jeśli bowiem nikt jej nie uratuje przed jej decydentami i nią samą, ktoś w końcu udowodni jej współudział z terrorystami i światowymi bandziorami w destabilizacji i depopulacji europejskich społeczeństw. Chyba że pani komisarz chce podzielić los Reymontowskiej Jagny i pewnego ranka, po powrocie z zagranicznych placówek, wygodnie rozsiąść się na wozie pełnym obornika i w asyście rozkrzyczanego tłumu opuścić granice naszego przyjaznego kraju.

Leszek Posłuszny
http://prawy.pl/

Chodzi o panią komisarzycę Bieńkowską, co nie jest żadną tajemnicą:
>http://natemat.pl/166221,komisarz-bienkowska-utrudni-dostep-do-broni-jej-projekt-uderza-tylko-w-uczciwych-terrorysci-nie-zbroja-sie-w-sklepach

Admin

Komentarzy 21 to “Prawdziwa terrorystka Europy”

 1. Tekla said

  .http://napimigrans.com/hogyan-szeretnel-elni-frankfurter-allgemeine-zeitung-faz-aprilis-29-ei-cimlapja-2/

 2. Birton said

  a propos broni, miałem takie oto życiowe przeżycie:
  „Kiedy słyszę Żyd odbezpieczam rewolwer” – tak powiedział pewien staruszek na przystanku autobusowym w 2003 roku, ja natychmiast chciałem mu oczywiście zwrócić uwagę, że tak nie wolno mówić i że nawet Jan Paweł II tak ich umiłował, że Polskę im oddał we władanie, lecz ten staruszek zbyt szybko się jednak oddalił, a poza tym już pewnie nie żyje, bo był wtedy bardzo leciwy.

 3. PAWEL_TSL said

  Jesli ktos jeszcze nie napotkał,
  to polecam stronę: http://www.romb.org.pl

 4. Tekla said

  W najblizszych dniach PE będzie radzic nad nad bezwizowym wjazdem Turków do Europy ..do srody Turcja stanie sie krajem demokracji ,Jezli nie dostana tej mozliwosci beda wpuszczac imigrantów..premier Turcji Ahmed Davutaglu powiedzial ,ze jezli do konca czerwca UE nic nie zrobi w tym kierunku-oni nie beda przestrzegac ustalen..

  .http://napimigrans.com/egyre-jobban-erik-torokorszag-eu-s-vizummentessege/

 5. Tekla said

  .http://napimigrans.com/akkor-most-ki-tancol-ugy-ahogy-futyulnek/

 6. Antares said

  „Nigdy zapewne nie zadała sobie pytania; dlaczego to okrutny Gargamel Adolf H. uszanował suwerenność Szwajcarów, zręcznie omijając tę smerfną, uzbrojoną krainę”
  Gargamel nie zaatakował szwajcari nie dlatego że byli potężni tylko poprostu potrzebował ich banków. A swoją drogą nie brakowało ochotników szwajcarskich w SS.

 7. Tymczasem Waszczykowski ofiarował Turcji Niderlandy, a pożądający w Europie Ukrainy premier Holandii dostał kopa w tyłek od własnych obywateli.

  Moje ilustrowane spojrzenie na te sprawy – w 35 kolejnym numerze „Bieżących”, tutaj: .http://infoprezesa.blogspot.fr/2016/05/biezace-35.html

  Spis treści:
  – Tercet nieegzotyczny
  – Waszczykowski ofiaruje Turcji Niderlandy
  – Jak Latający Holender Mark Rutte dostał kopa od Holendrów Nielatających
  – Na Frasunek dobry trunek. A na Frasyniuka?
  – Wieści z kaftana (6)
  – W redakcyjnym worku wciąż ciasno
  – Z ostatniej chwili

  Zapraszam.

 8. osoba prywatna said

  http://demotywatory.pl/4644148/Trzeba-zamieszczac-memy-zeby-srodowisko-strzeleckie-sie-o-tym

 9. osoba prywatna said

  KŁAMSTWA KOMISJI EUROPEJSKIEJ

 10. ojojoj said

  Ciekawe czy posiadanie drukarek 3D tez zabronia, bo przeciez mozna sobie wydrukowac takiego kalacha. Wiem, ze dlugo takim czyms nie postrzela, ale technologia idzie naprzod. Dzisiaj drukarki moga wytworzyc jeden element skladajacy sie z kilku materialow – np. elektroniczne plytki.

  Tak na marginesie, podoba mi sie styl pisania pana Poslusznego. Odwrotnie anizeli Michalkiewicza.

 11. Dziadzius said

  bez obrazy uczciwych kobiet– Czemu w naszej straconej demokracji robimy ustawy wzgledem mniejszosci a nie jak demokracja miala byc wzgledem woli wiekszosci.
  Swego czasu wytlumaczono mi podstwe tej nowej **multikultiFemminazzi** demokracji.
  Dyrektor szkoly idac przez ogrod szkolny widzi jednego studenta i to z usmiechem podczas gdy inni studenci sa w klasach i sie ucza.
  Pyta wiec ucznia czemu nie jest w klasie —
  Panie deryktorze to bylo tak- ja pierdnalem w klasie i nauczycielka wygnala mnie z klasy.
  To zle -ale czemu sie smiejesz
  Panie deryktorze ja tu jestem na swierzym powietrzu a moi koledzy siedza w klasie i wachaja moje smrody.
  To jest typowy obraz obecnej demokracji praktykowanej i wtlaczanej mam przez dlugo-wlose krotko mozgne feminazzi

 12. Wypunktowane plany globalistów, wygłoszone w 1969 r. (jest tu m. in. o posiadaniu broni). Warto zwrócić uwagę na to, ile z tego zostało już zrealizowane lub jest w trakcie realizacji.

  Click to access maciej-giertych-plany-globalistow-3249.pdf

 13. Oczywiście najpatriotyczniejszy z patriotycznych rząd PiS spełni rozkaz UE (być może przedtem symulując dzielną obronę polskiego interesu narodowego, jak przed referendum akcesyjnym i przed podpisaniem traktatu lizbońskiego). Oczywiście o. Rydzyk jakoś to objaśni swoim „owieczkom”, a red. Sakiewicz swoim lemingom nawet nie będzie musiał.

 14. Tak na marginesie, to Wojtyła wpychał „owieczki” do UE, a teraz Bergoglio potępił producentów broni.
  https://streamable.com/23dh

 15. czosnkowy niedźwiedź said

  Niedźwiedź czosnkowy chciałby cichutko wymruczeć następujące pytanie i ma nadzieję, że nie tylko retoryczne. Bo Niedźwiedź jest delikatnie mówiąc zupełnie nieświadom sytuacji.

  Czy klauzulą nielegalności będą objęte konsekwentnie takie niebezpieczne narzędzia zbrodni jak na ten przykład kosy, widły, piły, w tym łańcuchowe, cepy (bez andaluzji), kije, noże, sierpy i młoty?

  Czy raczej przeciwnie, zostaną one wyjęte spod tej kategorii, a zaliczone raczej do narzędzi niezbędnie potrzebnych do przeprowadzania zacnej akcji odpolaczania cywilizacji…

 16. Re: Artykul…
  Prawdziwa terrorystka Europy (I nie tylko) jest zydowska lichwiarska k…rwa, a nie na smyczy jej marionetka…szczekajace n/t ograniczania dostepu (lub zakazu) do broni palnej…

  Dosc dawno temu kanclerz (zyd) kohl oswiadczyl publicznie: ” 1 milliard Marek niemieckich jest wiecej warte (zrobia wiecej szkod) niz dywizja pancerna podczas dzialan wojennych…”

  Jak nie wiadomo o co chodzi, to CHODZI O PIENIADZE !!!!.

  -========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. Ad 7:

  W „Bieżących” (35),, dokonałem ważnego uzupełnienia. Okazało się, że, gdyby nie starania min. Glińskiego, historia II Wojny Światowej” stałaby się, w wykonaniu gdańskiego „Muzeum Drugiej Wojny Światowej i Dziedzictwa Narodowego, historią Holocaustu. Jest w końcu ważne, aby muzeum „gdańskie” było również muzeum polskim.

  Szczególy w moim świeżym komentarzu, tutaj: .http://infoprezesa.blogspot.fr/2016/05/biezace-35.html.

 18. NICK said

  Niby prezes.
  A,a, a afirmacja?
  Dlaczego we Gajówce?

 19. Re 18:

  ( 1 ) Nie „niby prezes”, tylko prezes Klubu Kolonialnego Papugi Orinoko, który debatom klubowym nie narzuca przyśpieszonego i chaotycznego rytmu, właściwego wszelkim news, które napływają, jak chcą; stąd prezes założył „Bieżące” i komentuje, co chce.

  ( 2 ) Dlaczego w Gajówce? – Bo mi się Gajówka podoba. A także dlatego, że ze strony p. Gajowego doznałem bardzo sympatycznego przyjęcia, a ze strony bywalców – jeśli nie wyraźnej zachęty, to co najmniej wyrafinowanej neutralności. Jakkolwiek nie wszystkie wypowiedzi wprawiają mnie w stan radosnej euforii, to jednak nie mam wątpliwości, że jestem w jednym obozie z większością tu piszących.
  Dodam, że od 30 lat mieszkam we Francji, sporo podróżuję i myślę, że znam z autopsji oba światy: dawny świat „demokracji ludowych” i to, co nazywamy Zachodem, a co – jak dotąd – wcale nie jest przesadnie jednolite.
  I jeszcze jedno – pozwalam sobie czasem, w ramach licentia poetica, pewna przesada, ale staram się też nie zapominać francuskiego „Tout ce qui est exagéré est insignifiant”, czyli obserwacji, że „wszystko, co przesadzone, jest bez znaczenia” (dla zabawy przytoczę nazwisko autora aforyzmu: Guillaume Charles Antoine Pigault de l’Espinoy, nazywany na szczęście w skrócie Pigault-Lebrun).

  ( 3 ) Pozdrawiam Pana i przy okazji wszystkich.

 20. Errata:
  Pospiech źle robi na precyzję – powinno być: „I jeszcze jedno – pozwalam sobie czasem, w ramach licentia poetica, na pewną przesadę, ale….”.

 21. NICK said

  Odwzajemniam Szanownemu.
  (A, że prezes Prawdziwy? To wiedziałem.)

Sorry, the comment form is closed at this time.