Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polska: Poza UE nie ma życia!

Posted by Marucha w dniu 2016-05-04 (Środa)

Jarosław Kaczyński w przemówieniu wygłoszonym z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej po raz kolejny wyraził mocne przekonanie, że Polska już nigdy nie może wystąpić z Unii Europejskiej.

Dodał, iż pojęcie Europy należy utożsamiać z UE i kto nie należy do Unii, ten nie należy do Europy [sic! – admin].

Powiedział również, co sądzi o zwolennikach wyjścia państwa polskiego z Unii Europejskiej.

– Unię Europejską traktujemy jako element naszego bezpieczeństwa. Dzisiaj być w Europie, to znaczy być w Unii Europejskiej. Realna przynależność do Europy, to przynależność do Unii Europejskiej. Chcemy być w Unii Europejskiej – to pogląd większości Polaków. Ci, którzy dzisiaj próbują twierdzić, że jest inaczej… Ci, którzy mówią o jakichś referendach w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej… Są szkodnikami, awanturnikami politycznymi – mówił Kaczyński.

(Na podstawie kresy.pl opracował A.D.)
http://xportal.pl

Komentarzy 79 do “Polska: Poza UE nie ma życia!”

 1. Greg said

  No to pojechał po bandzie!!!!!
  Protestuje, nie zgadzam się, jestem w szoku, kłamstwo, aj waj, aj waj!!!!!

 2. Polo said

  Typowy śmieć. Podzielam opinię pana Kękusia.

  .https://www.youtube.com/watch?v=xU7Fyqn5HPw

 3. Marucha said

  I taki debil trzęsie polską polityką.
  A „wieczna Unia” się rozpadnie w smrodzie i zgniliźnie. Oby jak najszybciej.

 4. Boydar said

  „… wyraził mocne przekonanie, że Polska już nigdy nie może wystąpić z Unii Europejskiej …”

  Ławrow aż się posikał ze śmiechu. A Wołodia wziął dwa dni urlopu.

 5. Boydar said

  .https://www.youtube.com/watch?v=JVkQ7Vve8BI

 6. Piotr said

  Mam nadzieje, że to jest blef, w przeciwnym razie po co śmigają do Chin?
  Ciekawe co zrobią z propozycją EU co do posiadania prawa do nadawania „imigrantom” prawa azylu gdzie chcą, a także tego samego poziomu wsparcia finansowego dla nich w całej EU….. Bo to to już na bank wyprowadzi ludzi na ulice, jak ciapaty będzie mial więcej niż 90% pracujących Polaków.

 7. x.x.x said

  Kaczyński to ty jesteś awanturnikiem, szkodnikiem i zdrajcą polskiej racji stanu. Polacy mają już dosyć UE i rządzących tym tworkiem żydomasonów. Jako Polak z dziada pradziada stanowczo protestuję takiemu stanowisku, domagam się natychmiastowego rozpisania referendum w sprawie wyjścia ze struktur UE i natychmiastowego jej opuszczenia przez Polskę oraz delegalizacji wszystkich organizacji i stowarzyszeń masońskich i syjonistycznych na terenie naszego kraju, uznaniu ich za organizacje wywrotowe i rasistowskie, zagrażające bezpieczeństwu i porządkowi społeczno – ekonomicznemu narodu polskiego.

 8. anucha said

  • Do żołnierza pilnującego wejścia do kancelarii premiera podchodzi staruszek i prosi: – Panie oficerze, ja tak bardzo chciałbym się widzieć z premierem Kaczyńskim…
  – Proszę pana – tłumaczy wojak – Jarosław Kaczyński nie jest już premierem.
  – No tak. Dziękuję – mówi staruszek i odchodzi.

  Następnego dnia sytuacja się powtarza: – Panie oficerze, ja tak bardzo chciałbym się widzieć z premierem Kaczyńskim…
  – Proszę pana. Pytał pan już wczoraj, a ja panu odpowiedziałem, że pan Kaczyński nie jest już premierem…

  Staruszek znów dziękuje i odchodzi. I tak przez kilka dni. W końcu po kolejnym pytaniu żołnierz nie wytrzymuje: – Przychodzi pan tu od tygodnia i za każdym razem tłumaczę panu, że pan Jarosław Kaczyński nie jest już premierem.
  – Wiem panie oficerze – uśmiecha się staruszek. – Ale ja tego po prostu uwielbiam słuchać.

 9. kojak said

  NO COZ ? SYJONISTYCZNA GNIDA kACZYNSKI POKAZAL KOLEJNY RAZ SWOJA ZALGANA OBLESNA MORDE OSZUSTA I KANALI ! BRAK SLOW I SILY JUZ ,ZEBY TA GNIDE I SMIECIA NAPIETNOWAC !

 10. Jasiek said

  Żydowski szczur będzie tak służył obcym, aż Polacy nie wyciągną go z nory na Żoliborzu i nie wywiozą w śmieciarce na wysypisko śmieci przy ulicy Radiowej, gdzie znajdzie się dla niego należyte i godne miejsce.

 11. osoba prywatna said

  Ty z metra cięty..
  .https://www.youtube.com/watch?v=n1WrOX__26s
  .https://www.youtube.com/watch?v=CuIB56p6Wps

 12. Marucha said

  Tego typu ludzie, pozbawieni wstydu, służalczy, do tego głupi, sprawują rząd dusz w Polsce.
  Zobaczcie na internetach, jaką popularnością się cieszy Jarosław K.

  Zaraz ktoś mnie poprawi, że wcale nie „głupi”, tylko wykonujący polecenia z zewnątrz.
  Otóż jedno nie wyklucza drugiego.

  Gdyby powiedział coś w rodzaju: „W aktualnej sytuacji politycznej członkostwo w Unii jest najlepszą opcją”, to choć byłaby to nieprawda, ale nie raziła by debilizmem.
  Twierdzenie, że „Polska nigdy nie wystąpi z Unii”, albo próba reformy geografii Europy świadczą, iż jest to debil.

 13. Peryskop said

  Artur Balazs ciepło o JK w wywiadzie z 2016-04-25 „W sprawie Smoleńska Tuskowi cierpnie skóra” :

  …Patrząc na Pana dokonania w polityce zastanawiam się, jak dziś patrzy Pan na dawne sprawy. Był Pan osobą, która przyczyniła się do koalicji PiS z Samoobroną i LPR. Z perspektywy czasu nie żałuje Pan tego?

  Myślę, że bez tamtej koalicji rządów Jarosława Kaczyńskiego nie byłoby szans, żeby PiS dzisiaj sprawował władzę. Pamiętam, jak wtedy mówiono, że konflikt z Brukselą, że same złe rzeczy będą się działy, a przecież relacje polskiego rządu z Brukselą w tamtym czasie były bardzo dobre. Lepper cieszył się dużym szacunkiem, obawiano się go, miał bardzo dobrą pozycję w Unii Europejskiej. A w gospodarce to przecież tamten rząd obniżył podatki. Platforma tylko mówiła o obniżeniu podatków. Tamta koalicja uchroniła nas jeszcze od jednego nieszczęścia, o którym się dziś nie mówi – że nie weszliśmy do strefy euro. Nasza sytuacja dzisiaj byłaby o wiele gorsza, gdybyśmy byli w strefie euro i uczestniczyli w tym kryzysie strefy euro. Jarosław Kaczyński i jego rząd niczego nie zniszczył, nie zmarnował, a wręcz przeciwnie, zbudował podwaliny pod zdrową gospodarkę. I to doświadczenie z tamtego czasu, według mnie, spowodowało, że obywatele uznali, że można rządy PiS-owi powierzyć. Ale to był też taki moment, w którym ja bardzo długo zabiegałem o koalicję PiS-PO. Ale doszło do takiego momentu, w którym bardzo ważne osoby w PO powiedziały mi, że Donald Tusk na ten pomysł odpowiedział: „Po moim trupie”.

  A Jarosław Kaczyński były skłonny do takiej koalicji?

  Wiedziałem, że jest gotów do tego, rozmawiałem z nim o tym. Widziałem, że jest otwarty na tę koalicję. Ze strony Jarosława Kaczyńskiego była olbrzymia chęć do zbudowania tej koalicji. Do tej koalicji nie doszło przez ewidentnie personalny opór Donalda Tuska. Z dzisiejszej perspektywy patrząc na koalicję PiS-Samoobrona-LPR i tych krótkich rządów, myślę, że w gospodarce wtedy nic złego się nie działo, a wręcz przeciwnie, to był okres największego wzrostu gospodarczego. Gdyby nie tamten czas, to dziś nie byłoby takiego sukcesu PiS.

  Kiedy słucham, co Pan mówi o Jarosławie Kaczyńskim, i porównuję z tym co można przeczytać o nim w mediach, to myślę, że to są dwie różne osoby. Z jednej strony „Jarosław mściwy”, „Jarosław Gromowładny”, a Pan mówi o człowieku koncyliacyjnym, dążącym do zgody, patrzącym perspektywicznie.

  Ja odnoszę się do faktów, które znam, których dotykałem, w których uczestniczyłem. Natomiast różni komentatorzy często odnoszą się do mitów o Jarosławie Kaczyńskim. Na pewno jest to jeden z najwybitniejszych polskich polityków okresu transformacji ustrojowej o niesamowitym potencjale intelektualnym i myślę, że nawet jego przeciwnicy się z tym zgadzają, że tak jest. Ale to budzi emocje i obawy, że jest do wszystkiego zdolny, skrajnie niebezpieczny. Często brak konkurencji politycznej może powodować odwoływanie się do takich emocji negatywnych. Każdy polityk ma swoje wady i zalety, ale wadami Jarosława Kaczyńskiego bardziej zajmuje się opozycja. Ja z nią w tej kategorii nie podejmę konkurencji.

  więcej: http://www.polskatimes.pl/magazyny/magazyn-polski/a/artur-balazs-w-sprawie-smolenska-tuskowi-cierpnie-skora-wywiad,9915309/4/

 14. Siekiera_Motyka said

  Cwaniaczek ciągnie swój cyrk do przodu.

  .http://www.tyden.cz/obrazek/kaczynski-pilsudski-46c2bd5ea5565.jpg

 15. Janek said

  No nie ma co ukrywać cynizmu tego gostka. Cesarstwo Rzymskie, Bizancjum, Orda, Imperium Romanowów , Zjednoczone Królestwo wszystko to już przeszłość. To samo czeka UE z bardzo oczywistych powodów. Kto jak kto ale prominentny polityk to wie tylko ściemnia coś dla gawiedzi. Taki prikaz dostał na dziś.

 16. Zerohero said

  Ci, którzy mówią o jakichś referendach w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej… Są szkodnikami

  Małymi szkodnikami są wyborcy PIS, a Kaczyński jest wielkim szkodnikiem. Tfu!

 17. zuzanna said

  czego boi się kurdupel,o jakim niebezpieczeństwie bredzi ? Polaków się boi,syjonistyczny pomiot ,niech nie myśli ze Polacy jak nie przymierzając amerykanie wystraszą się „antyterrorystycznych” papierowych straszydeł,produkowanych tonami(marnotrawstwo papieru)!!!największe zagrożenie na świecie stanowią cia,mossad,przestępcze rządy i kartele. Wyznania Harolda Wallace Rosenthala, zamordowanego przez Mossad. „To co powiedziałem jest prawdą – wszystko. Nie muszę kłamać. Wy i my faktycznie mamy innego Boga. Nie jesteśmy wybranym narodem. Większość Żydów nie chce się przyznać, ale naszym bogiem jest Lucyfer, więc nie kłamałem – i my jesteśmy jego narodem wybranym. Lucyfer jest bardzo żywy. Popłynie krew mas kiedy czekamy na nasz dzień zwycięstwa”. – Wszystko powyżej potwierdził również nowojorski prawnik Henry Klein, również zamordowany, w książkach Syjonizm rządzi światem [Zionism Rules The World], Żyd ujawnia żydowski spisek światowy [A Jew Exposes The Jewish Worldwide Conspiracy]. Przeczytaj: Prawda o Talmudzie, świętej księdze judaizmu [The Truth About The Talmud, Judaism’s Holiest Book] Michaela Hoffmana i Alana Critchleya – to by się zgadzało ,bo to co robią ze światem to era lucyfera !

 18. lopek said

  Kaczor jest z tego samego wylęgu co ci – co to kiedyś wymyślali tego typu hasła:
  PO WSZE CZASY Z ZSRR!
  Przecież nic się nie zmieniło – poza tym, że teraz żydokomuna w demokratyczne łachy się ustroiła.

 19. anonim said

  ad.17 Lopek
  Dalej, dalej to jest piłsudczyzna pełną gębom…tylko pan jest za większą kałużą niż ostatnio

 20. elo said

  Hehe.
  Skoro jak twierdzi Pan Jarosław ” Chcemy być w Unii Europejskiej – to pogląd większości Polaków.”
  to nie ma się co bać referendum i pokazać tym niedowiarkom, że naród jest mądry i chce być w Unii. (ironia jakby co 🙂 )

 21. Boydar said

  @ Pan Gajowy (12)

  Pełna zgoda, jest jednak małe ale. Gdyby postawił Ktoś Panu zadanie – odsiać i wyłowić (zebrać szum, jak z zupy) cały syf jaki się wyroił, to jak by Pan się do tego zabrał ? Bez rozpuszczania wszystkich w kwasie, oczywiście. Bo to bardzo dobra metoda, pozwala na staranną selekcję; ale tak raczej do materii metalicznej, nie do hominidów.

 22. Watazka said

  12
  Marucha
  Ten kurdupel nie jest taki glupi.
  Nie pracuje i chyba nigdy nie pracowal. I cale zycie jest na utrzymaniu podatnika – wyborcy.
  I nie musi wychowywac, utrzymywac, dogladac… w ogole nic nie musi. Ubecki hrabia.,
  Po prostu geniusz!

 23. Lily said

  Dobry aktor,nauki pobieral u najlepszych z najlepszych w czasach glebokiego komunizmu.
  Znalezione w internecie.
  „Dotad bedziemy wyprowadzac na ulice,ten
  oglupialy narod,az dopniemy swego”.J.K.
  „Gorszy sort”,oglupialy narod”,to jest to co
  niejaki J.K mysli o nas.

 24. Moher49 said

  Nic dziwnego, to przedstawiciel amerykańsko-żydowskiej sitwy. ONR ma rację, POL-EXIT aż się prosi.

 25. NyndrO said

  Tez bym wolal,zeby ten szachista byl glupi.Niestety,jest zatrwazajaco inteligentnym wrogiem Polakow.

 26. Watazka said

  Przyjeżdża PiSKaczor z wizytą do Papieza.. Jest miło i sympatycznie.
  Franciszek- jezuita pyta: -A jak tam u Was po wyborach?
  -Wszystko w jak najlepszym porządku Ojcze Święty.
  Wyborcy zadowoleni, szczęśliwi. Mówią, że takiej Polski chcieli. Obnizymy im wiek emerytalny, poprawimy konstytucje..

  Ojciec Święty pokiwał głową, uśmiechnął się i pokazał Kaczorowi 6 palców.
  -A jak tam u Was z bezrobociem ?
  -Doskonale Ojcze Święty. Jest tak dobrze, że młodzi ludzie już zaczynają wracać do kraju z emigracji. Zarobki super, umowy smieciowe zlikwidowane, pracodawcy gwarantują doskonałe warunki zatrudnienia.

  Ojciec Święty znów pokiwał głową uśmiechnął się i pokazał Kaczorowi i 6 palców.
  -A co w szkolnictwie ?
  -Wspaniale. Minister sprawdza się doskonale. Dzieciaki zadowolone, chcą nawet w sobotę i niedzielę chodzić do szkoły. Dzieci maja miec po 500 zl. nawet wtedy gdy zlotowka zleci na pysk.

  Ojciec Święty pokiwał głową uśmiechnął się i znów pokazał 6 palców.

  Wizyta sie zakończyła Prezes wrócił do Polski i do swoich obowiązków.Jednak sprawa pokazywania 6 palców nie dawała mu spokoju.

  Wybrał się więc do Prymasa i pyta;
  -Księże Prymasie byłem u papieża, opowiadałem mu co w kraju, a ten na każdą moją odpowiedź pokazywał mi 6 palców.
  Co to znaczy?
  -Jak to ? Ty katolik i nie wiesz, że chodzi o 6 przykazanie: nie cudzołóż?!
  -Nie cudzołóż? A jak to się ma do mnie?

  -A co miał powiedzieć? Nie pierdol ?

 27. maasteer said

  Ad 3 Pan Gajowy (obrazek)

  Kazachstan – państwo leżące częściowo w Azji (88% powierzchni) i częściowo w Europie (12% powierzchni – tereny na zachód od rzeki Emba) [wiki] a wiec to nie był dobry przykład 🙂

  To można wziąć z kilka krajów byłej Jugosławii.
  Admin

 28. Watazka said

  23
  Lily
  A kiedy to mielismy w Polsce ‚najglebszy komunizm”?

  W Polsce nigdy nie bylo prawdziwych komunistow. Prawdziwi komunisci sa w Chinach bo potrafili zreformowac system.
  U nas byly kurduple. I takie przetrwaly.

 29. Watazka said

  26
  Maasteer

  Ten Kazachstan to taki sam dobry przyklad jak Rosja, ktora tez lezy tu i tam. I bardziej tam niz tu.

 30. NyndrO said

  …wrogiem Polakow,ktorych wrogiem,a jego czasem nieswiadomym,ale czesto swiadomym sojusznikiem (a w zasadzie wspolnikiem), jest „spoleczenstwo polskie”. Wiem,ze to banal,ale trudno- musialem to napisac.

 31. Boydar said

  Jeżeli integralną częścią społeczeństwa są jego cechy, to tak. Ale „to” nie jest genetyczne, to się kształtuje (prowadzi, jak drzewka owocowe albo inne).

 32. maasteer said

  Ad 28 Watazka

  No tak. Ja tak w ramach żartu chciałem trochę do Pana Gajowego się przyczepić, a co!.

  Ale Rosja nie była wymieniona w tym obrazku

 33. NyndrO said

  Ja sie nie znam na drzewkach,Drogi memu sercu Gajowkowiczu.Bardziej na krzakach.

 34. Boydar said

  Rozumiem, krzakówka, Grunwald 1410, te sprawy … a potem rąsia zepsowana … trzeba z czuciem.

 35. NyndrO said

  No tak. Ale powoli zabieram sie za manetki. Przy jakims tam pojeciu nie trzeba uzywac wszystkich palcow. ;). * A jak jestesmy przy manetkach to ( uwaga teraz ),wczoraj na lokalknej drodze Janikowo – Inowroclaw,mijalem goscia na wielkim GoldWingu z Rosyjska Flaga na tyle. Ja prowadzilem puszke,ale LwG poszlo przez otwarte okno.

 36. NyndrO said

  Ja bardzo Was przepraszam za ten beznadziejny styl „telefonowy” sam mam uczulenie na paskudzenie jezyka polskiego,ale na serio nie mam innej mozliwosci. W ogole mialo mnie tu nie byc do jesieni,ale sie polamalo.A siedziec w jaskini i nie wyjsc do Gajowki – niemozliwe.

 37. Boydar said

  Postawisz Pan flaszkę i będziemy kwita, nie ma za co przepraszać, damy radę.

 38. Bronisław said

  Re: 12. Niestety Szanowny Panie Marucha! Poznałem tego osobnika o „odmiennej orientacji…” w 1989 roku i podobnie od tego czasu nie miałem wątpliwości, że „ten mały knypel jest zdrajca”!!! A czym on może jeszcze Nasz Naród zaskoczyć, razem ze swoim zapleczem to wolę nie artykułować?!!! Tylko, jak znowu będzie się tłumaczyć o. Rydzyk wraz ze swoim ośrodkiem toruńskim?!!! Jestem przekonany, że bez Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski po prostu sobie nie poradzimy?!!! Łączę gorące pozdrowienia! Króluj Nam Chryste!!

 39. NyndrO said

  Wszystkim po flaszce,czy flaszke na wszystkich?! Jedno i drugie – beznadzieja.

 40. Drapichrust said

  Prawdziwym ustrojem tej atrapy państwa są szafy pełne kwitów. Reszta, czyli ta cała demokracja z jej tzw debatą publiczną to theatrum niezbędne do tego, żeby tłum poszedł do urn i zalegalizował system.

 41. Żont said

  Kaczor + Antoś z obłędnym wzrokiem = para pejsatych debili.

 42. NyndrO said

  Ani nie pejsatych,ani nie debili.Sa inteligentnymi istotami bardzo obcego pochodzenia,robiacymi tu niezly geszeft w skali globalnej.Byc moze skala jest historyczna.

 43. Boydar said

  Jeśli są „obcego” to z urzędu debile. Ale i tak nie większe od nas; tak się dawać jakimś neandertalom, tyle lat, wstyd, qurwa, na całą galaktykę.

 44. NyndrO said

  To troche zmienia optyke i jest blizsze rzeczywistosci.

 45. NyndrO said

  …najgorsze,ze une sie trzymaja swego poziomu,a my caly czas pobijamy rekordy.

 46. Boydar said

  To przez krzakówkę, ciurlanie w krzakach i wpuszczanie w krzaki. Rzekłbym, w oparciu o autoryzowaną deklarację (32), że same Pańskie specjalności.

 47. NyndrO said

  Nie same,ale kilka z nich.A na marginesie, ksesz Pan Muke? Ja tam moge do Lublina podjechac. I skonczysz Pan….na detoksie.

 48. Boydar said

  No nie, to czysty gambit, poddaję się, tylko nie detox, nigdy więcej 😦

 49. Boydar said

  Idę futryny malować, może nie pokropi. Na gazie.

 50. NyndrO said

  Wiara Pana nie docenia,ale ja moge sie zalozyc,ze ma Pan jeszcze uklady po szpitalach. * ” ide malowac” … dobre! Tego jeszcze nie stosowalem.A „ide do garazu na chwile” sie jakby wyczerpalo.

 51. Marek said

  Ci, którzy mówią o jakichś referendach w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej… Są szkodnikami, awanturnikami politycznymi – mówił Kaczyński.
  ====
  Czy przypadkiem ambasador Wielkiej Brytanii nie powinien zaprotestować? Mały zydek obraził połowę mieszkańców WB.

 52. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/historia-iii-rp-iii-rzesza-bis-unii-europejskiej/#comment-2846

 53. volviak19 said

  ad50-Ja myślę że mały hitlerek obraził 2/3 mieszkańców jewropy

 54. Boydar said

  Bez przesady, Panie Volwiak, nie mamy tyle wapna.

 55. Czolgista said

  Najlepsze, że są tacy, którzy ciągle wierzą, że PiS jest partią eurosceptyczną, a Lech Kaczyński został przymuszony do podpisania Traktatu Lizbońskiego. He, he.

 56. Marek said

  Tak się przymuszał, że aż opóźnił podpis.
  Qurvy od ćwierć wieku patriotycznie* nie chcą, ale po żydowsku muszą.

 57. Andrzej61 said

  Polska już nigdy nie może wystąpić z Unii Europejskiej, ale Unia Europejska może wystąpić z Polski, prawda ?

 58. peacelover said

  add54
  …a jego braciszek (kurdupel!) dokladal cegielke do Chazari na UPAdlinie !
  a teraz siedzi w Polsce i Polaka udaje….!! pejsowiec jeden !!! WON !!!!

 59. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2016/05/04/polska-poza-ue-nie-ma-zycia/ […]

 60. Lily said

  Re12;Marucha
  Panie Marucha,u osobnika tego geba pelna frazesow,a „jak Bog da”,nie schodzi z ust.
  Zachodzi pytanie,jakiego”Boga”,ma na mysli ?
  Od zawsze wiedzalam,ze osobnik ten to pozer, bardzo niebezpieczny,i nieobliczalny.

 61. Joannus said

  Kaczorek to cwana bestia, wie co mówi. A mówi tak wobec poczynań komisji UE w materii relokacji ciapatych, czyli – skoro jesteśmy w UE bez szansy wyjścia, musimy przyjmować hordy najeźdźców, w nowomowie imigrantów.

 62. Andrzej61 said

  Nie wiadomo co Kaczyńskiemu w głowie świta, czas pokaże.
  Ciekawszy temat

  Strateg Układa Klucz do Polski geopolityczny znaczenie w 21 wieku

  Polski politolog Krzysztof Rak określa kluczowe kwestie geopolityczne napotykanych przez swojego kraju w 21 wieku, a zalecenia dotyczące sposobu Warszawa może stopniowo przenosić się poza nimi i umocnić swój status mocarstwa regionalnego.
  http://www.veteranstoday.com/2016/05/03/strategist-lays-out-key-to-polands-geopolitical-relevance-in-21st-century/

 63. NICK said

  Tak Panie Janie.
  Bo mowa winna być prosta.

  Nawiasem.
  CO się stało, że, być może, będziemy płacić [MY!!!], 250 tys. jewro (sic!) na nieprzyjętego „uchodźcę”???
  CO jest z Nami?
  NAMI. A nie rządami „naszymi”.

  Skala działań wroga. Przerasta WSZELKIE WYOBRAŻENIA. Sprzed, nawet, kilku miesięcy.
  A jeślibym stanął, cofnął się, do mych lat żłobkowo-przedszkolnych. To jest tych, od których pamiętam. To co?

  To już…. nic….. .

 64. Cadyk z Radomska said

  Kagan Chazarski wie co mówi

 65. […] za:  https://marucha.wordpress.com/2016/05/04/polska-poza-ue-nie-ma-zycia/ […]

 66. Ani myślałbym się upierać przy roboczej hipotezie, którą niżej wysmaruję, ale czy nie wolno kotu miauczeć w myśl zasady”ja rzucam myśl, a wy go łapcie”?

  Prezes idiotą nie jest i myślę, że wie, jaki będzie rezonans jego wypowiedzi. Haczyk w tym, że są dwa główne pudła rezonansowe – Polacy i Bruksela. Być może, mądrość etapu polega na liczeniu się z tym drugim. Cała nasza Targowica odmawia paciorek prounijny i tam szuka pocieszenia i poparcia. Więcej – chce prowokować w Polsce rozruchy z nadzieją na „policyjną” interwencję stamtąd.

  Nie wykluczam więc, że Kaczyński, klnąc się na swoje absolutne przywiązanie do Unii, chce wyrwać „opozycji” deskę spod tyłka w brukselskim wychodku. Być może Komisja Europejska czeka na tego rodzaju deklaracje, aby wyjść a antypolskiej awantury z twarzą (mordą).
  Z drugiej strony, po tej deklaracji miłości przebić Prezesa będzie spiskowcom trudno – już widzę, jak Schetyny, i różne Petru łażą za Junckerem czy Schulzem z erekcją i spodniami na kostkach.

  Ale… prawdopodobnie jest tak, jak to wszyscy przede mną odebrali.

  Ciekawa analiza… – admin

 67. Boydar said

  Kiedy jak to sugeruję od początku. Tylko w mojej wersji imperatyw ma inne źródło 🙂

 68. Maćko said

  Po wsze czasy a nigdy inak! Pisywali sasiedzi z poludnia

 69. anonim said

  ad.66 Rozpuszczalnik
  Lech gdy jeszcze nie był „zimny” przysięgał wierną służbę israelowi i nic mu to nie dało gdy musiał się „rozlecieć” bo taka była mądrość etapu.
  „ciepłemu” Jarkowi też nic to nie da…

 70. Lily said

  Re 64;Cadyk z Radomska
  Panie Cedyk,szlachta nemrodyczna ?.

 71. Lily said

  Re 69;Anonim
  „Jesli wygramy wybory,to bedziemy kontynuowac
  testament brata”.J.K
  „Wszystko,co wiem i czego sie nauczylem,zawdzieczam L.K”.A.D.

 72. NICK said

  Zawsze jak czytam o „zimnym” Lechu to słyszę jego rechot i to nie od Krakowa.
  Nie wiem skąd ta jarzeniówa.

 73. outsiderR said

  „Po wsze czasy a nigdy inak! Pisywali sasiedzi z poludnia”

  Ano – pisywali 🙂
  Jak tylko wiatr historii zmienił kierunek i mieli u siebie „aksamitną rewolucję”, szybko o tym napisie zapomnieli. Jakby im go kto przypomniał – szli w zaparte 😉
  Co? Ze Soveckim Svazem na vecne casy? Nie, nie! To był inny napis.

  „Spokój ze Soveckim Svazem na vecne casy, a nigdy jinak”. 🙂 Tak pisało 😉
  No i gadaj tu z Czechami…

 74. tom said

  Jak pamiętam Konrada Walenroda, to może i Polska „nigdy nie może wystąpić z UE”. bo …. Polska musi tę UE rozp…ić od środka i wtedy po prostu nie będzie z czego występować :))) Biorąc pod uwagę to w jakiej sytuacji jest UE, a eurokraci wydają się srać w gacie bo wzięli arabskie petro-dolary a z umowy się nie wywiązują – część krajów uparcie nie chce „pokojowych i dobrych” pseudo-imigrantów, to się druga strona umowa wk..ła i chyba im zagroziła tradycyjnym islamskim ścięciem łbów. Ze strachu eurokraci już jakieś kary a lada moment nazi-dyktaturę będą chcieli wprowadzić !!!

 75. Jacek said

  To jest taka powtórka z tow. Wiesława tylko sojuz się trochę inaczej nazywa.

 76. Peryskop said

  http://ryszard.opara.neon24.pl/post/131487,list-otwarty

  List otwarty do Prezesa Prawa i Sprawiedliwości

  Szanowny Panie Jarosławie Kaczyński

  Z uwagą wysłuchałem Pana słów wypowiedzianych 2 maja w Dniu Święta Polskiej Flagi, w szczególności tych słów, odnoszących się do wolności wypowiadania się obywatelskiej kontroli władzy.

  Dobrze, że tak Pan powiedział. Niech mi, zatem, będzie wolno z tej wolności skorzystać. Ponieważ jednak głos obywatela odbija się od szczelnej kopuły stworzonej przez Was władzy, piszę ten list jako otwarty w nadziei, że chociaż echo obywatelskiej troski o losy kraju do Pana dotrze.

  Panie Jarosławie Kaczyński

  1. My, Polacy, nie „przynależymy” do Unii Europejskiej, jak to raczył Pan powiedzieć.

  Chcemy być wolnym Narodem, suwerennym w stanowieniu prawa, ekonomicznie Nie-zależnym od światowej „banksterii”. Powinien Pan mieć świadomość, że 500 milionami Europejczyków rządzi Komisja Europejska, uzurpatorzy, twór, który sam siebie powołuje dla realizacji celów światowych korporacji, zdominowanych przez prywatne banki. I owi niedemokratycznie mianowani biurokraci mają czelność wzywać „rząd w Warszawie” na dywanik i dyktować, co ten rząd ma robić?

  Nie liczą się oni z prawami Narodu Polskiego a Konstytucję RP podporządkowują umowom międzynarodowym, na które my, Polacy, nie mamy wpływu!

  Skąd u Pana przekonanie, że tego właśnie, czyli „przynależenia”, chce „ogromna większość Polaków”? Takie stwierdzenie zakrawa na demagogię! Nie chcemy takiej Unii, to nie jest ten projekt, który był przedstawiany Polakom przez „Brukselę” i ówczesnych propagatorów w kraju, czyli A. Kwaśniewskiego, J. Wiatra, a także, jak sam Pan przyznał, przez Pana środowisko „Porozumienia Centrum”.

  Polacy zagłosowali za przystąpieniem do zupełnie innej UE niż ta obecna, z zupełnie innymi nadziejami. Dziś nie bez powodu twór ten nazywany „eurokołchozem”. „Szkodnikami” są ci, którzy oddają naszą Ojczyznę w ręce unijnych biurokratów, natomiast „awanturnikami” – ci, co dzielą Naród, by łatwiej nim manipulować.

  2. Gwarancją naszego bezpieczeństwa, Panie Jarosławie Kaczyński, są zjednoczony Naród, świadomy swych praw, silna rodzima gospodarka i zdrowa ekonomia. To mądra dyplomacja, która wygrywa wojny bez rozlewu krwi i burzenia kraju.

  Pan powinien to rozumieć, że dziś wojny na świecie toczą się na płaszczyźnie ekonomicznej i gospodarczej. Od lat konflikty są inicjowane przez ośrodki władzy finansowej dla jeszcze większych zysków i eksploatacji zasobów – ludzkich i naturalnych.

  My, Naród Polski, tkwimy w takiej wojnie już od wielu lat, i wojnę tę przegrywamy! Próbujecie nam, jako organy władzy, wmówić, że jesteśmy po to, by bronić „wschodniej flanki NATO” – ja pytam, po jasną cholerę? My chcemy pracy, godnego życia i współpracy z sąsiadami.

  Rozpętaliście histerię zagrożenia ze strony Rosji, a są to działania w imieniu i na rzecz amerykańskich jastrzębi wojny. Na to zgody nie będzie! Nam nie są potrzebne wojska amerykańskie, lecz silna polska armia! A silna będzie ona wtedy, gdy silna będzie gospodarka kraju; gdy będziemy posiadali suwerenny system finansowy i własną walutę, emitowaną przez suwerenny Narodowy Bank Polski.

  Czemu nie ma Pan odwagi powiedzieć, że władza finansowa w Polsce, która ma więcej do powiedzenia niż władza wykonawcza – leży w rękach właścicieli prywatnych banków?

  3. Plan Morawieckiego, o którym Pan mówił jako o „największym od 27 lat” – to kolejna demagogia. Bo jest to plan całkowitego oddania Polski pod nadzór międzynarodowego kapitału, dla którego my, obywatele, będziemy tylko niewolnikami do wykonywania prostych czynności.

  Dowodem na to jest zgoda Pana partii i rządu na przyjęcie umowy handlowej z USA – TTIP. Jej głównymi orędownikami są właśnie ministrowie Morawiecki i Waszczykowski. Dlaczego w tak ważnej sprawie nie ma otwartej dysputy politycznej, dlaczego głosy niepokoju płynące od obywateli są bagatelizowane?

  Szanowny Panie Kaczyński

  Chcemy wierzyć, że Polska pod Pana rządami przybierze właściwy kurs, jakiego życzą sobie Polacy. Ma Pan dziś w kraju władzę! Pana partia, gdzie obowiązuje dyscyplina partyjna – objęła wszystkie istotne organy Państwa. W Sejmie i Senacie jesteście w stanie przegłosować każda ustawę. To zobowiązuje!

  Naród, przykro doświadczony postępowaniem dotychczasowych władz, z nadzieją patrzy na PiS. Ale ta nadzieja topnieje. W wyborach Pana partię poparło aktywnie 18% uprawnionych do głosowania Polaków. Wielu wyborców, zirytowanych aferą podsłuchową, oddało głos na PiS – nie dlatego, że to wymarzone ugrupowanie polityczne, ale dlatego, że tamci się skompromitowali.

  Macie zatem kruchą legitymizację do sprawowania władzy. Jesteście tylko „firmą”, która wygrała konkurs i czasowo zarządza w tym kraju majątkiem narodowym.

  Pora, by Naród zapytał wprost – w czyim interesie sprawujecie ten zarząd?

  Proszę nie traktować Polaków jak nierozgarnięte dzieci, które jest Pan w stanie omamić i poróżnić, by się zajmowali głupstwami i o nie spierali. Wciąż zasypujecie nas tematami zastępczymi, jak sprawa Trybunału Konstytucyjnego, która jest tematem dyżurnym.

  Te konflikty odwracają uwagę społeczeństwa polskiego od istotnych spraw, a ponadto zwracają przeciw nam część Europy. Ustawy, które wprowadzacie, nie licząc się w ogóle z głosem społeczeństwa oraz interesem narodu, są czasem bardziej szkodliwe niż poprzednie (ustawa o pobycie obcych wojsk, ustawa o inwigilacji, ustawa o obrocie ziemią rolną, ustawa smogowa i inne).

  Są natomiast ważne i pilne sprawy do uregulowania – czemu tego nie robicie?

  1. Od lat nie może dotrzeć do świadomości rządu (zarówno PO jak i PiS-u) potrzeba wdrożenia rozporządzenia, wprowadzającego „partnerski model współpracy” do działalności gospodarczej. To NIC nie kosztuje, a daje podmiotom gospodarczym zupełnie inne warunki gospodarowania.

  Pisma obywateli w tej sprawie kierowane są do ministerstw, posłów oraz do Prezydenta. Rzecz dziwna i niepojęta – wszyscy w tej sprawie milczą! Zachodzi pytanie – czy tak prostej sprawy politycy nie pojmują, czy komuś zależy na tym, by drobna, polska przedsiębiorczość nie miała podstaw egzystencji?

  2. Dlaczego nie podejmujecie działań na rzecz powstawania banków komunalnych (municypalnych), które obsługiwałyby polskich obywateli i przedsiębiorców oraz budżety samorządów, a wypracowane zyski – zamiast wyciekać za granicę – pozostawałyby w samorządach? Przecież Pan Morawiecki, Minister Rozwoju, który swoją karierę robił w bankach – doskonale się na tym zna. Zatem, o co tu chodzi?

  3. Czemu nie zmieniacie ordynacji wyborczej na taką, która dawałaby nam, Suwerenowi, rzeczywiste możliwości wyłaniania swoich przedstawicieli, a także dyscyplinowania ich do pracy na rzecz społeczeństwa i państwa? Posłowie mają być odpowiedzialni przed swoimi wyborcami. Są znane dobre modele takich ordynacji. Możemy pomóc je przekuć na ustawę. Dlaczego nic się w tej sprawie nie dzieje?

  4. Dlaczego „referendum nie musi być wiążące”? Takie postawienie sprawy to kpina z demokracji, a takowa jest zapisana w Konstytucji. Każde referendum, w którym wypowiada się Suweren, powinno być wiążące dla władz i podstawą dla stanowionego prawa!

  5. Dlaczego nie walczycie o przywrócenie nadrzędności prawa polskiego nad umowami międzynarodowymi? Nasi sąsiedzi z zachodu i wschodu tak to właśnie uregulowali. Dlaczego my nie możemy?

  6. Dlaczego nie usuniecie źródeł łamania konstytucji w postaci kreowania pieniądza przez podmioty inne niż Narodowy Bank Polski? Dlaczego nie zadbacie o suwerenność monetarną, która obniżyłaby znacznie koszty obsługi długów, pozwoliła na dostrojenie masy pieniądza do potrzeb gospodarki i ukróciła wypływ ogromnych strumieni pieniędzy za granicę?

  Szanowny Panie Kaczyński,

  Zacznijcie wreszcie naprawdę współpracować z Narodem Polskim, bo inaczej dojdzie do paraliżu państwa, co może skończyć się obywatelskim nieposłuszeństwem, oraz do wyrzucenia Pana formacji politycznej do śmietnika historii.

  W Święto Narodowe 3 maja 2016, Jan Sposób i inni.

  Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych (KoRReUs)

 77. Marucha said

  Re 76:
  Szanowny Panie Wilku,
  Zacznij Pan nareszcie współpracować ze stadem owiec, bo inaczej grozi to jego wyginięciem.
  I będzie Panu wstyd.

 78. Peryskop said

  Re 76 ad p. 5

  Faktem jest, że unikatowe oficjalne potwierdzenie nadrzędności prawa Deutschland GmbH nad prawem unijnym jest jawnym dowodem, że Święte Cesarstwo Niemieckie zostało restytuowane !

  Anglosaxy wytargowały tylko wycinkowy pakiet praw podstawowych oraz rabat, więc próbują się teraz zerwać ze smyczy referendalnie.

  Grecy udają Greka i odmówili dopłacania do interesu.

  Marianna się znowu puściła, jakzawsze.

  Holender latający na dywanie o swoje.

  A reszta poddała się le-targowi…

 79. Lily said

  Tzw. elity glosily hasla,i nadal podtrzymuja.
  „Dla Unii nie ma alternatywy”.
  „Unia to jedyna cywilizacyjna szansa”.
  „Jak nie Unia,to Bialorus”.

  „Dlaczego U.Europejska jest zguba dla Polski”.
  pisal w swojej ksiazce,Pan Filip Adwent.
  (Polak-wielki patriota,ktory kochal Polske)
  Zginal w niewyjasnionym do dzisiaj wypadku
  samochodowym.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: