Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Nasza Złota Pani „woli aryjki”

Posted by Marucha w dniu 2016-05-06 (Piątek)

Szanowni Państwo!

Nie da się ukryć, że literatura wyprzedza tak zwane „życie” i to niekiedy znacznie. Dlatego jeśli ktoś chce zorientować się w znaczeniu wydarzeń politycznych, to powinien zacząć interesować się nie tyle polityką, co właśnie literaturą.

Rzecz w tym, że bardzo trudno zorientować się w wydarzeniach politycznych. Niezależne media głównego nurtu już dawno bowiem przestały przekazywać informacje i uprawiają już wyłącznie czystą, a to znaczy brudną propagandę. Zatem śledzenie przekazu płynącego z niezależnych mediów głównego nurtu pozwala zorientować się co najwyżej w tym, jakie kłamstwa chcieliby wcisnąć nam polityczni dysponenci tych niezależnych mediów – ale nie w tym, co właściwie się dzieje.

Weźmy choćby taki incydent na Morzu Bałtyckim, kiedy to dwa rosyjskie myśliwce kilka razy przeleciały nad amerykańskim okrętem. Niezależne media poinformowały, że miała miejsce ohydna prowokacja, a 3 maja okazało się, że amerykański dowódca wrzucił nawet do wody butelkę z opisem całego incydentu – ale żaden z komentatorów nie zwrócił uwagi, że skoro dwa rosyjskie myśliwce kilkakrotnie przeleciały nad amerykańskim okrętem, to znaczy, że amerykański okręt kilkakrotnie przepłynął pod rosyjskimi myśliwcami.

Gdyby w Polsce rządziło Stronnictwo Ruskie, to komentatorzy niezależnych mediów głównego nurtu napiętnowaliby amerykańską prowokację. Gdyby rządziło u nas Stronnictwo Pruskie z wysuniętym na fasadę premierem Donaldem Tuskiem, to niezależne media cały incydent by zbagatelizowały, a kto wie, czy w ogóle by o nim poinformowały, bo w końcu nikomu nic się nie stało.

Ponieważ jednak naszym nieszczęśliwym krajem nie rządzi dziś ani zepchnięte do głębokiej defensywy Stronnictwo Ruskie [Marucha! – admin], ani spychane do defensywy i próbujące doprowadzić do interwencji w Polsce Stronnictwo Pruskie, to incydent został uznany za ohydną prowokację rosyjską.

Wróćmy jednak do literatury i jej profetycznych właściwości. W wierszu „Semi-eros” Julian Tuwim napisał między innymi o pewnych żydowskich damach: „Skaczą kolo nich Żydki, z Żydków mają pożytki, Żydki dają na zbytki – ale wolą aryjki!”

Ta uwaga poety może również dzisiaj pełnić rolę znakomitej wskazówki metodologicznej, dzięki której możemy ocenić ostatnie przemówienie prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Zapewne przygotował on swoje przemówienie wcześniej, ale – jak powiadają – człowiek strzela, a Pan Bóg kule nosi – więc wygłosił je akurat w dzień po ogłoszeniu komunikatu, że kraje Unii Europejskiej, które odmówią przyjęcia tak zwanych uchodźców, mają zapłacić 250 tysięcy euro kary za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Inaczej mówiąc, wszystkie nieszczęśliwe kraje członkowskie Unii Europejskiej mają zostać obciążone podatkiem od – nazwijmy to elegancko – lekkomyślności Naszej Złotej Pani, która w swoim czasie wszystkich tych uchodźców do Europy zaprosiła.

Uprzejmie zakładam, że układając swoje ostatnie przemówienie, prezes Kaczyński jeszcze o tym podatku od lekkomyślności Naszej Złotej Pani jeszcze nie wiedział – bo gdyby wiedział, to czyż twierdziłby z taką stanowczością, że chcemy być w Unii Europejskiej?

Uprzejmie zakładam, że z taką stanowczością by tego nie twierdził, a jeśli nawet by twierdził, to chyba nie dlatego, by uznawał słuszność nakładania na kraje członkowskie takich podatków, tylko dlatego, żeby w oczach Naszej Złotej Pani przelicytować nawet Grzegorza Schetynę, który właśnie uwija się wokół ściągnięcia na nasz nieszczęśliwy kraj zewnętrznej interwencji, która przywróciłaby władzę Stronnictwu Pruskiemu, dzięki czemu do rządów wróciłaby polityczna ekspozyturą tego Stronnictwa, za jaką uważam Platformę Obywatelską.

Obawiam się jednak, że te umizgi pod adresem Unii Europejskiej nic panu prezesowi Kaczyńskiemu nie pomogą, bo wprawdzie Naszej Złotej Pani również taki umizgi mogą sprawiać przyjemność, ale co z tego, kiedy i ona „woli aryjki”, czyli Grzegorza Schetynę? W dodatku Grzegorz Schetyna „daje na zbytki”, to znaczy nie tyle on, co jego bezpieczniaccy mocodawcy ze Stronnictwa Pruskiego, którzy za bezpieczny powrót do żerowiska gotowi są obiecać, a nawet spełnić wszystkie obietnice „zbytków” kosztem mniej wartościowego narodu tubylczego.

Obawiam się, że prezes Kaczyński tych faworytów Naszej Złotej Pani nie przelicytuje, więc szkoda, że się w tę licytację w ogóle wdawał.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 8 do “Nasza Złota Pani „woli aryjki””

 1. NyndrO said

  🙂

 2. Dictum said

  Już tu ktoś – przed Michalkiewiczem – wysnuł teorię, że Kaczyński nie taki głupi i umizgując się do Unii wytrąca Schetynie et consortes z ręki broń.
  Gdyby nie było to wszystko tak żałosne i upokarzające nasz Naród, to nawet byłoby śmieszne. Jak dzieci w przedszkolu.
  Niestety to nie przedszkole, a Merkelica to nie dobra pani przedszkolanka, choć wymyśla nam „zabawy” i wychowuje.

 3. Boydar said

  Znaczy się co, i skąd to rozróżnienie; aryjki – niearyjki. Jednym robione, tylko kupili różni.

 4. outsiderR said

  „żaden z komentatorów nie zwrócił uwagi, że skoro dwa rosyjskie myśliwce kilkakrotnie przeleciały nad amerykańskim okrętem, to znaczy, że amerykański okręt kilkakrotnie przepłynął pod rosyjskimi myśliwcami.”

  No właśnie, właśnie… Mi też to umknęło 😉
  Dopiero teraz się uśmiałem :-))

 5. NyndrO said

  Panie OutsiderR,gosciu potrafi dorzucic do pieca,ale tu przeszedl samego siebie.Z dwie godziny juz parskam. 😉

 6. Boydar said

  Bałtyk to stare amerykanskie morze, im z urzędu wolno.

 7. Zerohero said

  Maliniak cały sercem z USA

 8. witek said

  Antek Policmajster już nie chce ” flanki NATO”
  Chce stałej okupacji amerykańskiej
  Mówi to zaraz po ” Pochwalony… i M…..Dziewica”
  …co za bełkot…
  …i to z Matką Boską w klapie….
  o Rydzyk marnie skończy, odrzucony przez Polaków i wykiwany przez swoich chazarskich przyjaciół…

  http://vod.gazetapolska.pl/13139-antoni-macierewicz-my-na-nie-pozwolimy

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: